FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #206 Ren Forest Ren!
ieniminimuiszaterdag 30 december 2017 @ 15:37
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geďnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hčze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naďve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
20171219_164446.jpg
FOK!'er ter plaatse ArnieAlberts kreeg de groetjes door van zowel Annemieke... O+
SPOILER
20171227_173525.jpg
...als van de 'ons zo geliefde' Stefan Stasse! _O- Mét karaoke-optredentje van ArnieAlberts! :D
SPOILER
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

61ijQl.gif
25791212_1777826422250719_3979438122616665340_o.jpg?oh=1a7a90682719ae2e769e959157452d17&oe=5ABC1686
15foxv8.jpg
Djeezzaterdag 30 december 2017 @ 15:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:34 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Heb m een keertje live gezien, heerlijk om te zien, ook omdat ik hem daadwerkelijk kan verstaan O+

Dit vind ik een heel underrated nummer van hem O+
Ik heb in een dronken bui eens een halfuur met hem staan lullen omdat hij bij ons bij de paasbult kwam. En mijn kop helemaal zwart was gemaakt met roet. Echt een toffe peer, helemaal niet verwaand ofzo
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:37
Goeie TT *O*
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:37
O+
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:37
quote:
:D
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:37
Ik heb je niet gemist. Donderderop.
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 15:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:36 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

omeunig :r
Haten op onmeunig :')___!
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:37
Die topics gaan alweer vieshard _O-
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:37
A Forest komt later pas.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:36 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dat is erg? Wat wou je ermee doen dan?
zonnebloemen oliën :O
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:37 schreef essnhills het volgende:

[..]

Geen lange werkdag dan
Bij de post werken is geen vetpot. Is meer voor een beetje vast inkomen in de zomer. Is in het bijlesleven normaal niet zo gemakkelijk

quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:36 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dat is erg? Wat wou je ermee doen dan?
Shotje zonnebloemolie gok ik
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:37 schreef MTheBassman het volgende:
A Forest komt later pas.
Echt raar dat die boven Lullaby staat
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:38
Mooi liedje dit hoor :Y

Heel gevoelig maar wel vol energie
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
Pff, alweer nieuw topic.
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
zin in Elvis Costello, maar dan veel meer in DIT

Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Echt raar dat die boven Lullaby staat
Natuurlijk niet, zo hoort het
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:37 schreef DecoAoreste het volgende:
Die topics gaan alweer vieshard _O-
Je bent verrast :P
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:36 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Neem je een andere merk fles? Of echt alles op?
op
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
Dit vind ik toch niet echt Top 2000-waardig.
ieniminimuiszaterdag 30 december 2017 @ 15:38
A Forest zou bomenhoog in de lijst moeten staan.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Natuurlijk niet, zo hoort het
Ja in de Top2000 misschien
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 15:38
Wat een behang allemaal dit uur
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Bij de post werken is geen vetpot. Is meer voor een beetje vast inkomen in de zomer. Is in het bijlesleven normaal niet zo gemakkelijk
Zeker nu kerstkaartjes niet meer zo'n belangrijk ding zijn?
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:38
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef peaceman het volgende:

[..]

zonnebloemen oliën :O
Het was eigenlijk best een serieuze vraag... :'(
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Echt raar dat die boven Lullaby staat
Ik vind a Forest ook lekkerder dan Lullaby...dus door mensen zoals ik.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
Volgend uur maar even boodschappen doen.
Beetje speciaal bier en wijn halen :9
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
m6w4Mj.gif
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef peaceman het volgende:

[..]

op
slecht inkoopbeleid
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
Op A Forest kun je lekker pogo'en enzo
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef Kyran het volgende:
Wat een behang allemaal dit uur
Vind dit ook wat minder nu
Kopikozaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:36 schreef peaceman het volgende:
echt niet te geloven... laatste fles zonnebloemolie wordt voor mijn neus weggepakt..
Met een beetje spuug gaat het ook.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef peaceman het volgende:

[..]

op
Dat is wel matig.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
Ik vind dit echt niet bijzonder. Ik zou echt niet een stemplek hiervoor opofferen.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Ja in de Top2000 misschien
Ook in mijn lijstje. A Forest heeft veel meer sfeer en een fantastisch intro en outro, Lullaby heeft ook wel sfeer maar niet die power in het intro of outro.
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef djenneke het volgende:

[..]

Het was eigenlijk best een serieuze vraag... :'(
Er schijnt een bepaalde traditionele snack te bestaan die in Nederland rond deze dagen veel gegeten wordt
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef djenneke het volgende:

[..]

Het was eigenlijk best een serieuze vraag... :'(
oliebollen bakken, maar naar nu blijkt hebben we toch genoeg... *O*
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef djenneke het volgende:

[..]

Het was eigenlijk best een serieuze vraag... :'(
oliebollen bakken vermoed ik.
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef MTheBassman het volgende:
Ik vind dit echt niet bijzonder. Ik zou echt niet een stemplek hiervoor opofferen.
Er is echt geen zak aan.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Zeker nu kerstkaartjes niet meer zo'n belangrijk ding zijn?
Nouja december is nog wel een relatief drukke vraag.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:38 schreef Kyran het volgende:
Wat een behang allemaal dit uur
Niet echt prettig inderdaad.
Kopikozaterdag 30 december 2017 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ook in mijn lijstje. A Forest heeft veel meer sfeer
Run A Forest Run?
ieniminimuiszaterdag 30 december 2017 @ 15:39
Ik stem A Forest voor de titel.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Kutnummer dit
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef essnhills het volgende:

[..]

Er schijnt een bepaalde traditionele snack te bestaan die in Nederland rond deze dagen veel gegeten wordt
:D
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

slecht inkoopbeleid
als je olie op is is er wel iets misgegaan ja :D
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
11s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef peaceman het volgende:

[..]

oliebollen bakken, maar naar nu blijkt hebben we toch genoeg... *O*
Oh, je bedoelt bij het boodschappen doen. Ik snapte het al niet... :P
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Dat was een mooi emotioneel liedje van Acda en De Munnik :)
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Nu gaat Uccie drijven.
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Halt mich O+ _O_
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Geef mij Lemmy maar _O_
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef Kopiko het volgende:

[..]

Met een beetje spuug gaat het ook.
Moest hardop lachen
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Is Herbert Grönemeyer?
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

als je olie op is is er wel iets misgegaan ja :D
het stond zelfs niet in een apart vak... slechte winkel :{w
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef laxus13 het volgende:
Geef mij Lemmy maar _O_
Rip Lemmy ;(
ieniminimuiszaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef essnhills het volgende:

[..]

Er schijnt een bepaalde traditionele snack te bestaan die in Nederland rond deze dagen veel gegeten wordt
Nieuwjaarsrolletjes? :9
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef Dagoduck het volgende:
Nu gaat Uccie drijven.
O+ O+ O+
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Halt Mich's Vas _O_ _O_ _O_
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Is Silent Lucidity al geweest?
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef laxus13 het volgende:
Geef mij Lemmy maar _O_
THE ACE OF SPADES

Lemmy :'(
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef essnhills het volgende:

[..]

Er schijnt een bepaalde traditionele snack te bestaan die in Nederland rond deze dagen veel gegeten wordt
Ik dacht dat Diaan het bij hem had weggepakt :P
Djeezzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Schöne deutsche Schaltplatte
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
Dit is toch Blřf?
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:40
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef peaceman het volgende:

[..]

het stond zelfs niet in een apart vak... slechte winkel :{w
De PLUS zeker, of de COOP?
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
Der Herbert _O_
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef Isorden het volgende:
Is Herbert Grönemeyer?
Helaas wel.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik dacht dat Diaan het bij hem had weggepakt :P
_O-
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef Dagoduck het volgende:
Dit is toch Blřf?
Nee Blöf
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
Dit :r

Luister nog liever naar het Horst-Wessellied :r
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef Dagoduck het volgende:
Dit is toch Blřf?
Hey gaan we ruzie zoeken :(
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef datismijnmening het volgende:
Horst-Wessellied :r
_O_
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
Nou hiermee zwaaien we de laatste fatsoenlijke Duitse plaat in de lijst ook weer uit.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:40 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

De PLUS zeker, of de COOP?
nee emté
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:41
Duitse muziek verdient meer aandacht.
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
Wat is dit nou weer. Hoezo is dit nou van de mooiste 2000 platen ooit?
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nou hiermee zwaaien we de laatste fatsoenlijke Duitse plaat in de lijst ook weer uit.
Jeanny komt nog :P
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nou hiermee zwaaien we de laatste fatsoenlijke Duitse plaat in de lijst ook weer uit.
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Kyran het volgende:
Wat is dit nou weer. Hoezo is dit nou van de mooiste 2000 platen ooit?
Diasporavotes.
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:39 schreef Uccie het volgende:

[..]

Ik vind a Forest ook lekkerder dan Lullaby...dus door mensen zoals ik.
Lovesong :@
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef datismijnmening het volgende:
Dit :r

Luister nog liever naar het Horst-Wessellied :r
Goddank, ik was bijna bang dat ik de enige was die dit meuk vindt. Geef mij maar Rammstein *O*
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Ajacied422 het volgende:
Duitse muziek verdient meer aandacht.
WAT ZEG JE?
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Jeanny komt nog :P
Ja oke die is ook half Duits inderdaad.

Du en Haus Am See :')
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Uccie het volgende:

[..]

Hey gaan we ruzie zoeken :(
Kunnen we doen, waar heb je hem voor het laatst gezien?
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Ajacied422 het volgende:
Duitse muziek verdient meer aandacht.
Da hast du recht.
Djeezzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef datismijnmening het volgende:

Luister nog liever naar het Horst-Wessellied :r
Dat is dan ook een onvervalste klassieker, prachtige tekst! ^O^
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 15:42
Duitse plaat waar ik weer niets mee heb :N
sateclzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
Nee dit is niks. Next.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Kyran het volgende:
Wat is dit nou weer. Hoezo is dit nou van de mooiste 2000 platen ooit?
Moet je aan Uccie vragen.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nou hiermee zwaaien we de laatste fatsoenlijke Duitse plaat in de lijst ook weer uit.
Onjuist, Sonne en Du Hast komen nog.
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja oke die is ook half Duits inderdaad.

Du en Haus Am See :')
Rammstein vind je ook niks?
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Kyran het volgende:
Wat is dit nou weer. Hoezo is dit nou van de mooiste 2000 platen ooit?
ik zou er zo weer op stemmen. Prachtig O+
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Kunnen we doen, waar heb je hem voor het laatst gezien?
Linkerlade achterin
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef peaceman het volgende:

[..]

WAT ZEG JE?
DUI
TSE
MU
ZIEK
VER
DIENT
MEER
AAN
DACHT
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja oke die is ook half Duits inderdaad.

Du en Haus Am See :')
Du is wel leuk. die Peter Fox onzin is om te kotsen
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Jeanny komt nog :P
Hoe ben ik die vergeten, nota bene nog op gestemd :o
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja oke die is ook half Duits inderdaad.

Du en Haus Am See :')
Wat is er mis met die twee topplaten?
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef Djeez het volgende:

[..]

Dat is dan ook een onvervalste klassieker, prachtige tekst! ^O^
Volgend jaar nieuwe notering :Y
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Rammstein vind je ook niks?
oh dat gaat wel, staat alleen een beetje hoog maar daar letten we niet meer op, dus Sonne en Du Hast zijn prima.

Ik vergeet steeds dat de metallobby die vrolijk op plaats 150 heeft geknald.
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:43
Omdat saxofoon O+
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
9s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

DUI
TSE
MU
ZIEK
VER
DIENT
MEER
AAN
DACHT
Je hoeft niet zo te schreeuwen... :+
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Rammstein vind je ook niks?
BENZIN _O_
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef Djeez het volgende:

[..]

Dat is dan ook een onvervalste klassieker, prachtige tekst! ^O^
:')!
sateclzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
Geef mij maar DUUUUUU BIST ALLES!!
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Du is wel leuk. die Peter Fox onzin is om te kotsen
Peter Fox is nog wel te doen, Du vind ik wel een van de meest vreselijke dingen in de lijst :@
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
Hou je kop, Annemieke
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:43
Duitstalige muziek moet gewoon verboden worden. Het klinkt toch altijd als een of ander Befehl.
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:41 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja oke die is ook half Duits inderdaad.

Du en Haus Am See :')
Wat is er mis met Haus am See ? :(
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:43
Vanavond trouwens Pokemon _O_ _O_ _O_
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
Doe mij maar FALCO.
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

BENZIN _O_
Rammstein!
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

oh dat gaat wel, staat alleen een beetje hoog maar daar letten we niet meer op, dus Sonne en Du Hast zijn prima.

Ik vergeet steeds dat de metallobby die vrolijk op plaats 150 heeft geknald.
Lol, mijn vader stond de hele week te schreeuwen dat de lijst kut is omdat Du Hast er niet instaat.
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Peter Fox is nog wel te doen, Du vind ik wel een van de meest vreselijke dingen in de lijst :@
Heerlijke meezinger.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef laxus13 het volgende:
Vanavond trouwens Pokemon _O_ _O_ _O_
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 15:43
Kiiiiiiiiiiiippenvel all over. O+ O+
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij maar FALCO.
SO EIN TAG
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef essnhills het volgende:

[..]

Wat is er mis met Haus am See ? :(
Ja oke die gaat nog wel maar ik denk dan altijd 'hier had ook Alles Neu kunnen staan en die is wel écht leuk en dit is mwah'
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef laxus13 het volgende:
Vanavond trouwens Pokemon _O_ _O_ _O_
Dat snap ik dan weer niet...nog steeds.
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:42 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Wat is er mis met die twee topplaten?
Geen idee
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 15:44
verbaasd dat deze niet hoger staat
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Peter Fox is nog wel te doen, Du vind ik wel een van de meest vreselijke dingen in de lijst :@
Du bist nicht O+
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Peter Fox is nog wel te doen, Du vind ik wel een van de meest vreselijke dingen in de lijst :@
kan ik begrijpen, heb ook niks met schlager muziek maar Du is wel een :@ plaat
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
Jim Croce O+

en dit nummer helemaal O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
Der Kommissar staat er niet eens in ;(
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:44
Oh, dit is zo moooooi.
houdjemondzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
;(
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef peaceman het volgende:

[..]

Je hoeft niet zo te schreeuwen... :+
Betreft Duits, he, dan krijg je dat
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Dagoduck het volgende:
Der Kommissar staat er niet eens in ;(
Rex?
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:44
JIm O+
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij maar FALCO.
latest?cb=20141209231625

Deze heeft niks geschreven voor zover ik weet.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
Dit is wel een mooi liedje ja.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef laxus13 het volgende:

[..]

kan ik begrijpen, heb ook niks met schlager muziek maar Du is wel een :@ plaat
Als er dan een schlager in moet du dan maar gewoon Brandend Zand.
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 15:44
Wow, is die Jim Croce maar 30 geworden? Ik dacht dat dit een hele oude man was :@
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]

Betreft Duits, he, dan krijg je dat
en natuurlijk als het ECHTE NEDERLANDERS betreft
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Deze heeft niks geschreven voor zover ik weet.
Hij dabt
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:43 schreef laxus13 het volgende:
Vanavond trouwens Pokemon _O_ _O_ _O_
:D
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
Dit is prachtig O+
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
Godverdomme wat mooi dit O+ O+ O+
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
O+
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Deze heeft niks geschreven voor zover ik weet.
Wel een fijn character in Super Smash Brothers Melee :Y
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Als er dan een schlager in moet du dan maar gewoon Brandend Zand.
Nou liever niet.
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
Al mijn ergernissen van het proberen opnmen van dat nummer van Herbert kwamen meteen weer terug, niet bij de stilte denken dat het afgelopen is, meneren en mevrouwen DJ's! o|O
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Deze heeft niks geschreven voor zover ik weet.
Nee dat zijn BOLLAND EN BOLLAND goden geweest _O_
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Rex?
Commissaris Rex _O_
Bazenserie _O_
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Dagoduck het volgende:
Der Kommissar staat er niet eens in ;(
Eins Zwei Polizei ook niet.
MarijeHzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
O+ O+
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef MTheBassman het volgende:
Godverdomme wat mooi dit O+ O+ O+
yep
Eightyonezaterdag 30 december 2017 @ 15:45
Saai uur, zeg.
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Als er dan een schlager in moet du dan maar gewoon Brandend Zand.
Ja die is wel lachen, stond ooit op 105 zie ik _O-
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Deze heeft niks geschreven voor zover ik weet.
Deze wel.

CoolMasculineGypsymoth-size_restricted.gif
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef Uccie het volgende:

[..]

Nou liever niet.
Die vind ik dan weer fantastisch om mee te zingen :@ een van mijn GP's toch wel
sateclzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
Wat is dit toch een lekkere plaat!!
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:45
Wat een briljante song :)
Reversumzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
Ik mis Rosamunde van Heino ook in de lijst
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Rex?
Ja, nee, ja... zo werkt dat niet.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:44 schreef Isorden het volgende:

[..]

Wel een fijn character in Super Smash Brothers Melee :Y
Dat is mijn main ja, je kan daar mensen zo hard mee combo'en. Vond ik altijd fijner om te besturen dan Fox, viel als een baksteen en veels te snel voor mij.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:45
Welke Beatle is dit?
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef Reversum het volgende:
Ik mis Rosamunde van Heino ook in de lijst
Niet van Dennie Christian?
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:46
Sheeeee may be the face I cant forget
ieniminimuiszaterdag 30 december 2017 @ 15:46
Ik mis de meezingers.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
SHEEEEEEEE-E-E-E-E-E-E-E-E-E-EEEEEE
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:46
Ik kan deze niet meer horen zonder aan Jochem Myjer en zijn stemmetjes te denken. :D
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef Reversum het volgende:
Ik mis Rosamunde van Heino ook in de lijst
Meteen maar die van Dennie erbij :P
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
Sheeeeee...
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef Doedezemaar het volgende:
Al mijn ergernissen van het proberen opnmen van dat nummer van Herbert kwamen meteen weer terug, niet bij de stilte denken dat het afgelopen is, meneren en mevrouwen DJ's! o|O
Is mij ook nooit gelukt...pas met de eerste napster had ik eindelijk een goede versie _O-
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik mis de meezingers.
Hier
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 15:46
ed SHEEEEEEEEEEEEEEran.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Ja die is wel lachen, stond ooit op 105 zie ik _O-
Ja klopt, inmiddels er gewoon uit.

Daarmee ook de op 2 na hoogst genoteerde plaat ooit die er niet meer in staat (Katie Melua stond ooit op 72 en 101 met twee van haar behangetjes :Z :Z :Z )
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Commissaris Rex _O_
Bazenserie _O_
_O_
en ook Wolff _O_
Gretzlzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:25 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

De enige jaren 70 artiesten die écht noteringen (erbij) zouden MOETEN hebben zijn Emmylou Harris en Diana Ross (ook al is die ook wel flink 60s)
Sowieso moeten er veel meer vrouwen in de Top 2000, want die zijn echt zwaar ondervertegenwoordigd. Er zijn een aantal vrouwelijke artiesten zoals Amy Winehouse (5x), Madonna (6x), Kate Bush (6x), Beyoncé (9x), Adele (13x) en Anouk (12 :') ) die het nog relatief goed doen, maar verder hebben veel grote namen maar 1 of 2 noteringen of ontbreken ze zelfs helemaal.

0x :') Nelly Furtado (had er 2)
0x Eefje de Visser
0x Shakira (had er ooit 3)
0x Janet Jackson (nog nooit in de lijst gestaan ? )
0x Regina Spektor
0x Erykah Badu
0x Aaliyah
0x Diana Ross / The Supremes
0x Emmylou Harris (had er 1)
0x Nico
0x Billie Holiday (had er 2)
0x Linda Ronstadt
0x Missy Elliott
0x Ariana Grande
0x Britney Spears
0x Lykke Li (waarom staat I Follow Rivers er nog steeds niet in?)
0x Lily Allen
0x Duffy (had er 3)
0x Miley Cyrus
0x Carly Rae Jepsen (had er 1)
0x Charli XCX
0x Camila Cabello
0x Jennifer Lopez
0x PJ Harvey
0x Santigold
0x Shania Twain (had er ooit 4)
0x The Shangri-Las (hadden er 1)
0x The Supremes (hadden er ooit 5)
0x All Saints (hadden er 1)
0x Sugababes
0x Destiny's Child
1x Carole King (had er 2)
1x :') Joni Mitchell
1x Dua Lipa
1x Grace Jones (had er 2)
1x Lorde
1x Lana Del Rey
1x LP
1x Taylor Swift (had er 4)
1x Melanie (had er 3)
1x Björk
1x The Ronettes
1x Tori Amos (had er 2)
1x Patti Smith
1x Spice Girls
1x Marianne Faithfull (had er ooit 3)
1x Céline Dion (had er ooit 8 ?)
1x Ellie Goulding
1x First Aid Kit
1x Katie Melua (had er ooit 5)
1x Kylie Minogue (met Nick Cave and the Bad Seeds)
1x Mariah Carey (had er ooit 3)
2x Amy Macdonald
2x Blondie / Debbie Harry (hadden er 4)
2x Dido (had er ooit 3, en White Flag stond ooit op #57)
2x Lady Gaga (had er 4)
2x Katy Perry (had er ooit 3)
2x Caro Emerald (had er 5)
2x Florence and the Machine
2x Melissa Etheridge
2x Rihanna (had er 3)
3x Donna Summer (had er ooit 7)
3x Dolly Parton (had er ooit 5)
3x Janis Joplin (had er 4)
3x Dusty Springfield (had er ooit 7)
3x Alanis Morissette
3x Alicia Keys (had er ooit 5)
3x Nina Simone (maar geen Sinnerman :o)
3x Sia
4x Aretha Franklin
4x Whitney Houston
5x P!nk
6x Madonna (had er ooit 10)
6x Amy Winehouse
7x Kate Bush
9x Beyoncé
12x Anouk
13x Adele

[ Bericht 7% gewijzigd door Gretzl op 30-12-2017 15:53:39 ]
Reversumzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Niet van Dennie Christian?
Heino is een legende. Altijd de versie van Heino kiezen
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Lucyintheafternoon het volgende:

[..]

_O_
en ook Wolff _O_
Cobra 11 god
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Meteen maar die van Dennie erbij :P
Misschien nog een beetje Griegischer Wein van Udo Jurgens.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Cee het volgende:
ed SHEEEEEEEEEEEEEEran.
:{w
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:46
Origineel van Borsato.
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 15:47
Had ook wel een Fantastischen Vier in gemogen.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef Doedezemaar het volgende:
Al mijn ergernissen van het proberen opnmen van dat nummer van Herbert kwamen meteen weer terug, niet bij de stilte denken dat het afgelopen is, meneren en mevrouwen DJ's! o|O
Opnemen, pff, wat ouderwets :D
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:45 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Deze wel.

[ afbeelding ]
Weet ik :P

Ik heb notabene op Jeanny gestemd _O_
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:47
SHEEEEEEEEEE-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-E-EEEEEEEE
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
Is dit het begrafenis uurtje?
sateclzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
Hoe komt t dat ik die top 2000 café gekkie altijd in t café zie als er uren wachttijd is? Krijgt hij voorrang?
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:47 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Weet ik :P

Ik heb notabene op Jeanny gestemd _O_
Jeanny is ook wel cool idd
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Misschien nog een beetje Griegischer Wein van Udo Jurgens.
Dat vind ik serieus een goed liedje :D
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
giphy.gif
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Misschien nog een beetje Griegischer Wein van Udo Jurgens.
In de schönen Tiroler bergen van Hansi Hinterseer mag ook niet ontbreken.
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
Vrouwenplaat dit
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
She ^O^
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:47 schreef satecl het volgende:
Hoe komt t dat ik die top 2000 café gekkie altijd in t café zie als er uren wachttijd is? Krijgt hij voorrang?
heeft vast een speciaal pasje
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:47 schreef satecl het volgende:
Hoe komt t dat ik die top 2000 café gekkie altijd in t café zie als er uren wachttijd is? Krijgt hij voorrang?
Hij wordt er tijdens de opbouw ingezet en straks op 1 januari weer opgeslagen
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 15:48
Bij dit nummer moet ik ook altijd denken aan het huwelijk van Sylvie en Rafael. :')
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:47 schreef Fred_B het volgende:

[..]

In de schönen Tiroler bergen van Hansi Hinterseer mag ook niet ontbreken.
Hansi _O_
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Sowieso moeten er veel meer vrouwen in de Top 2000, want die zijn echt zwaar ondervertegenwoordigd. Er zijn een aantal vrouwelijke artiesten zoals Amy Winehouse (5x), Madonna (6x), Kate Bush (6x), Beyoncé (9x), Adele (13x) en Anouk (12 :') ) die het nog relatief goed doen, maar verder hebben veel grote namen maar 1 of 2 noteringen of ontbreken ze zelfs helemaal.

0x :') Nelly Furtado (had er 2)
0x Eefje de Visser
0x Shakira (had er ooit 3)
0x Janet Jackson (nog nooit in de lijst gestaan ? )
0x Regina Spektor
0x Erykah Badu
0x Aaliyah
0x Diana Ross / The Supremes
0x Emmylou Harris (had er 1)
0x Nico
0x Missy Elliott
0x Ariana Grande
0x Britney Spears
0x Lykke Li (waarom staat I Follow Rivers er nog steeds niet in?)
0x Lily Allen
0x Duffy (had er 3)
0x Miley Cyrus
0x Carly Rae Jepsen (had er 1)
0x Charli XCX
0x Camila Cabello
0x Jennifer Lopez
0x PJ Harvey
0x Santigold
0x Shania Twain (had er ooit 4)
0x The Shangri-Las (hadden er 1)
0x The Supremes (hadden er ooit 5)
0x All Saints (hadden er 1)
0x Sugababes
0x Destiny's Child
1x Carole King (had er 2)
1x :') Joni Mitchell
1x Dua Lipa
1x Grace Jones (had er 2)
1x Lorde
1x Lana Del Rey
1x LP
1x Taylor Swift (had er 4)
1x Melanie (had er 3)
1x Björk
1x The Ronettes
1x Tori Amos (had er 2)
1x Patti Smith
1x Spice Girls
1x Marianne Faithfull (had er ooit 3)
1x Céline Dion (had er ooit 8 ?)
1x Ellie Goulding
1x First Aid Kit
1x Katie Melua (had er ooit 5)
1x Kylie Minogue (met Nick Cave and the Bad Seeds)
1x Mariah Carey (had er ooit 3)
2x Amy Macdonald
2x Blondie / Debbie Harry (hadden er 4)
2x Dido (had er ooit 3, en White Flag stond ooit op #57)
2x Lady Gaga (had er 4)
2x Katy Perry (had er ooit 3)
2x Caro Emerald (had er 5)
2x Florence and the Machine
2x Melissa Etheridge
2x Rihanna (had er 3)
3x Donna Summer (had er ooit 7)
3x Dolly Parton (had er ooit 5)
3x Janis Joplin (had er 4)
3x Dusty Springfield (had er ooit 7)
3x Alanis Morissette
3x Alicia Keys (had er ooit 5)
3x Nina Simone (maar geen Sinnerman :o)
3x Sia
4x Aretha Franklin
4x Whitney Houston
5x P!nk
6x Madonna (had er ooit 10)
6x Amy Winehouse
7x Kate Bush
9x Beyoncé
12x Anouk
13x Adele

Ben altijd zo verbaasd dat Britney Spears er nooit in heeft gestaan. Dat was zo'n popicoon vroeger.
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:47 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Dat vind ik serieus een goed liedje :D
Ach, als het in de top 2000 zou staan, zou het zeker niet 500 zijn.
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
:D :')
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Sowieso moeten er veel meer vrouwen in de Top 2000, want die zijn echt zwaar ondervertegenwoordigd. Er zijn een aantal vrouwelijke artiesten zoals Amy Winehouse (5x), Madonna (6x), Kate Bush (6x), Beyoncé (9x), Adele (13x) en Anouk (12 :') ) die het nog relatief goed doen, maar verder hebben veel grote namen maar 1 of 2 noteringen of ontbreken ze zelfs helemaal.

0x :') Nelly Furtado (had er 2)
0x Eefje de Visser
0x Shakira (had er ooit 3)
0x Janet Jackson (nog nooit in de lijst gestaan ? )
0x Regina Spektor
0x Erykah Badu
0x Aaliyah
0x Diana Ross / The Supremes
0x Emmylou Harris (had er 1)
0x Nico
0x Missy Elliott
0x Ariana Grande
0x Britney Spears
0x Lykke Li (waarom staat I Follow Rivers er nog steeds niet in?)
0x Lily Allen
0x Duffy (had er 3)
0x Miley Cyrus
0x Carly Rae Jepsen (had er 1)
0x Charli XCX
0x Camila Cabello
0x Jennifer Lopez
0x PJ Harvey
0x Santigold
0x Shania Twain (had er ooit 4)
0x The Shangri-Las (hadden er 1)
0x The Supremes (hadden er ooit 5)
0x All Saints (hadden er 1)
0x Sugababes
0x Destiny's Child
1x Carole King (had er 2)
1x :') Joni Mitchell
1x Dua Lipa
1x Grace Jones (had er 2)
1x Lorde
1x Lana Del Rey
1x LP
1x Taylor Swift (had er 4)
1x Melanie (had er 3)
1x Björk
1x The Ronettes
1x Tori Amos (had er 2)
1x Patti Smith
1x Spice Girls
1x Marianne Faithfull (had er ooit 3)
1x Céline Dion (had er ooit 8 ?)
1x Ellie Goulding
1x First Aid Kit
1x Katie Melua (had er ooit 5)
1x Kylie Minogue (met Nick Cave and the Bad Seeds)
1x Mariah Carey (had er ooit 3)
2x Amy Macdonald
2x Blondie / Debbie Harry (hadden er 4)
2x Dido (had er ooit 3, en White Flag stond ooit op #57)
2x Lady Gaga (had er 4)
2x Katy Perry (had er ooit 3)
2x Caro Emerald (had er 5)
2x Florence and the Machine
2x Melissa Etheridge
2x Rihanna (had er 3)
3x Donna Summer (had er ooit 7)
3x Dolly Parton (had er ooit 5)
3x Janis Joplin (had er 4)
3x Dusty Springfield (had er ooit 7)
3x Alanis Morissette
3x Alicia Keys (had er ooit 5)
3x Nina Simone (maar geen Sinnerman :o)
3x Sia
4x Aretha Franklin
4x Whitney Houston
5x P!nk
6x Madonna (had er ooit 10)
6x Amy Winehouse
7x Kate Bush
9x Beyoncé
12x Anouk
13x Adele

Mee eens al ben ik het wel oneens met je :')s, Diana Ross, Dusty en Tori Amos verdienen die het meest
Eightyonezaterdag 30 december 2017 @ 15:48
Dodenbonus in 2018?

Mooi liedje trouwens.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Sowieso moeten er veel meer vrouwen in de Top 2000, want die zijn echt zwaar ondervertegenwoordigd. Er zijn een aantal vrouwelijke artiesten zoals Amy Winehouse (5x), Madonna (6x), Kate Bush (6x), Beyoncé (9x), Adele (13x) en Anouk (12 :') ) die het nog relatief goed doen, maar verder hebben veel grote namen maar 1 of 2 noteringen of ontbreken ze zelfs helemaal.

0x :') Nelly Furtado (had er 2)
0x Eefje de Visser
0x Shakira (had er ooit 3)
0x Janet Jackson (nog nooit in de lijst gestaan ? )
0x Regina Spektor
0x Erykah Badu
0x Aaliyah
0x Diana Ross / The Supremes
0x Emmylou Harris (had er 1)
0x Nico
0x Missy Elliott
0x Ariana Grande
0x Britney Spears
0x Lykke Li (waarom staat I Follow Rivers er nog steeds niet in?)
0x Lily Allen
0x Duffy (had er 3)
0x Miley Cyrus
0x Carly Rae Jepsen (had er 1)
0x Charli XCX
0x Camila Cabello
0x Jennifer Lopez
0x PJ Harvey
0x Santigold
0x Shania Twain (had er ooit 4)
0x The Shangri-Las (hadden er 1)
0x The Supremes (hadden er ooit 5)
0x All Saints (hadden er 1)
0x Sugababes
0x Destiny's Child
1x Carole King (had er 2)
1x :') Joni Mitchell
1x Dua Lipa
1x Grace Jones (had er 2)
1x Lorde
1x Lana Del Rey
1x LP
1x Taylor Swift (had er 4)
1x Melanie (had er 3)
1x Björk
1x The Ronettes
1x Tori Amos (had er 2)
1x Patti Smith
1x Spice Girls
1x Marianne Faithfull (had er ooit 3)
1x Céline Dion (had er ooit 8 ?)
1x Ellie Goulding
1x First Aid Kit
1x Katie Melua (had er ooit 5)
1x Kylie Minogue (met Nick Cave and the Bad Seeds)
1x Mariah Carey (had er ooit 3)
2x Amy Macdonald
2x Blondie / Debbie Harry (hadden er 4)
2x Dido (had er ooit 3, en White Flag stond ooit op #57)
2x Lady Gaga (had er 4)
2x Katy Perry (had er ooit 3)
2x Caro Emerald (had er 5)
2x Florence and the Machine
2x Melissa Etheridge
2x Rihanna (had er 3)
3x Donna Summer (had er ooit 7)
3x Dolly Parton (had er ooit 5)
3x Janis Joplin (had er 4)
3x Dusty Springfield (had er ooit 7)
3x Alanis Morissette
3x Alicia Keys (had er ooit 5)
3x Nina Simone (maar geen Sinnerman :o)
3x Sia
4x Aretha Franklin
4x Whitney Houston
5x P!nk
6x Madonna (had er ooit 10)
6x Amy Winehouse
7x Kate Bush
9x Beyoncé
12x Anouk
13x Adele

Staan inderdaad een aantal artiesten niet in die er echt wel in horen :{
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:48 schreef Cee het volgende:
Bij dit nummer ook altijd denken aan het huwelijk van Sylvie en Rafael. :')
_O- nee, slechts 1x per jaar als jij dat zegt.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:47 schreef Kyran het volgende:
Vrouwenplaat dit
Een zeikplaat dus? :X
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Fred_B het volgende:
Origineel van Borsato.
Manmanman
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
Verdronken Vlinder en Supertramp straks _O_
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:48 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ach, als het in de top 2000 zou staan, zou het zeker niet 500 zijn.
Zou die wel in moeten staan namelijk
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:47 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Dat vind ik serieus een goed liedje :D
is het ook. Udo was een geweldige songschrijver en performer O+
En ik herhaal mezelf meteen weer.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:48 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ben altijd zo verbaasd dat Britney Spears er nooit in heeft gestaan. Dat was zo'n popicoon vroeger.
Heeft er 1x ingestaan
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:46 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Sowieso moeten er veel meer vrouwen in de Top 2000, want die zijn echt zwaar ondervertegenwoordigd. Er zijn een aantal vrouwelijke artiesten zoals Amy Winehouse (5x), Madonna (6x), Kate Bush (6x), Beyoncé (9x), Adele (13x) en Anouk (12 :') ) die het nog relatief goed doen, maar verder hebben veel grote namen maar 1 of 2 noteringen of ontbreken ze zelfs helemaal.

0x :') Nelly Furtado (had er 2)
0x Eefje de Visser
0x Shakira (had er ooit 3)
0x Janet Jackson (nog nooit in de lijst gestaan ? )
0x Regina Spektor
0x Erykah Badu
0x Aaliyah
0x Diana Ross / The Supremes
0x Emmylou Harris (had er 1)
0x Nico
0x Missy Elliott
0x Ariana Grande
0x Britney Spears
0x Lykke Li (waarom staat I Follow Rivers er nog steeds niet in?)
0x Lily Allen
0x Duffy (had er 3)
0x Miley Cyrus
0x Carly Rae Jepsen (had er 1)
0x Charli XCX
0x Camila Cabello
0x Jennifer Lopez
0x PJ Harvey
0x Santigold
0x Shania Twain (had er ooit 4)
0x The Shangri-Las (hadden er 1)
0x The Supremes (hadden er ooit 5)
0x All Saints (hadden er 1)
0x Sugababes
0x Destiny's Child
1x Carole King (had er 2)
1x :') Joni Mitchell
1x Dua Lipa
1x Grace Jones (had er 2)
1x Lorde
1x Lana Del Rey
1x LP
1x Taylor Swift (had er 4)
1x Melanie (had er 3)
1x Björk
1x The Ronettes
1x Tori Amos (had er 2)
1x Patti Smith
1x Spice Girls
1x Marianne Faithfull (had er ooit 3)
1x Céline Dion (had er ooit 8 ?)
1x Ellie Goulding
1x First Aid Kit
1x Katie Melua (had er ooit 5)
1x Kylie Minogue (met Nick Cave and the Bad Seeds)
1x Mariah Carey (had er ooit 3)
2x Amy Macdonald
2x Blondie / Debbie Harry (hadden er 4)
2x Dido (had er ooit 3, en White Flag stond ooit op #57)
2x Lady Gaga (had er 4)
2x Katy Perry (had er ooit 3)
2x Caro Emerald (had er 5)
2x Florence and the Machine
2x Melissa Etheridge
2x Rihanna (had er 3)
3x Donna Summer (had er ooit 7)
3x Dolly Parton (had er ooit 5)
3x Janis Joplin (had er 4)
3x Dusty Springfield (had er ooit 7)
3x Alanis Morissette
3x Alicia Keys (had er ooit 5)
3x Nina Simone (maar geen Sinnerman :o)
3x Sia
4x Aretha Franklin
4x Whitney Houston
5x P!nk
6x Madonna (had er ooit 10)
6x Amy Winehouse
7x Kate Bush
9x Beyoncé
12x Anouk
13x Adele

Ook geen Linda Ronstadt
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Wel gaaf dat The King Elvis weer eens voorbij komt.
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Als er meer vrouwen in de lijst moeten, zet dan het hele oeuvre van Warpaint er maar in. Goede muziek en telt meteen voor 4 stuks per nummer.
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Origineel van Guus Meeuwis is beter.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Ik wil graag Heintje met ich bau dir ein schloss in de lijst _O_
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Oh bah alweer Hazes :')
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Deze versie >>> Guus Meeuwis' versie.
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 15:49
In before Lamas-referenties.
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
17s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:48 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Een zeikplaat dus? :X
Ja, en hoofdpijn
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:48 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

is het ook. Udo was een geweldige songschrijver en performer O+
De rest vind ik dan weer niks aan (ken maar 2 andere nummers van hem :P)
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
BLIKKEN IN JE OGEN

lamagenot
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Doe mij het origineel van Meeuwis maar.
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Deze versie >>> Guus Meeuwis' versie.
^O^
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Heeft er 1x ingestaan
Alsnog te weinig.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Cee het volgende:
In before Lamas-referenties.
Wou net gaan typen :')
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef DecoAoreste het volgende:
Als er meer vrouwen in de lijst moeten, zet dan het hele oeuvre van Warpaint er maar in. Goede muziek en telt meteen voor 4 stuks per nummer.
Ane Brun of An Pierle ^O^
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef DecoAoreste het volgende:
Als er meer vrouwen in de lijst moeten, zet dan het hele oeuvre van Warpaint er maar in. Goede muziek en telt meteen voor 4 stuks per nummer.
Het hele oeuvre gaat wat ver, maar een aantal nummertjes kan zeker. Undertow is toch ook een soort van moderne klassieker.
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Deze versie >>> Guus Meeuwis' versie.
Het is allemaal minder.
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Hazes weer :r
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 15:49
Blikken in je ogen moet ik altijd weer aan de Lamas denken
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef DecoAoreste het volgende:
Als er meer vrouwen in de lijst moeten, zet dan het hele oeuvre van Warpaint er maar in.
dat moet helemaal niet . maar Warpaint _O_
Reversumzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Cee het volgende:
In before Lamas-referenties.
HAHA BLIKKEN IN JE OGEN OMG
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Deze versie >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Guus Meeuwis' versie.
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
BLIKKEN IN JE OGEN

lamagenot
Jaaa :D
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
BLIKKEN IN JE OGEN

lamagenot
hahaha dat was zo mooi _O_

Verder zaadnummer :r
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef djenneke het volgende:

[..]

Het is allemaal minder.
Nee hoor.
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Deze versie >>> Guus Meeuwis' versie.
sws
Eightyonezaterdag 30 december 2017 @ 15:50
*zet tv eens aan*

Die internetradio's lopen minstens een minuut achter. :{
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Het hele oeuvre gaat wat ver, maar een aantal nummertjes kan zeker. Undertow is toch ook een soort van moderne klassieker.
_O_
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Het hele oeuvre gaat wat ver, maar een aantal nummertjes kan zeker. Undertow is toch ook een soort van moderne klassieker.
Zeker. En verder Love Is To Die, Keep It Healthy.
Gretzlzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Dagoduck het volgende:
Doe mij het origineel van Meeuwis maar.
+1 :P
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
Dit is toch van Udo Jorgens?
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
doven.png
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef laxus13 het volgende:

[..]

De rest vind ik dan weer niks aan (ken maar 2 andere nummers van hem :P)
dit nummer is van Udo
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
Dré _O_
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
mooie van H6
franklopzaterdag 30 december 2017 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
BLIKKEN IN JE OGEN

lamagenot
een complete generatie denkt daar als eeste aan
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
Straks lekker aan een frietje *O*
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
Ik kan de gif niet vinden :'(
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:50 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

dit nummer is van Udo
Oh wel ja :D
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:50 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

dit nummer is van Udo
:Y kwam ik ook achter toen moeders thuis vroeg of Guus dit zelf had geschreven en ik zei 'uh ik denk Hazes maar dat weet ik ook niet zeker' :@
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
Beste versie :Y
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:50 schreef peaceman het volgende:
mooie van H6
Beter dan Lika a G6.
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:50 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Love Is To Die, Keep It Healthy.
Ook uitstekend.

Baby vind ik ook geweldig. Maar dat zie ik dan weer niet zo snel in de top2000 komen.
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
10s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:50 schreef franklop het volgende:

[..]

een complete generatie denkt daar als eeste aan
Ik ben van een andere generatie denk ik
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef Isorden het volgende:
Straks lekker aan een frietje *O*
patatje bedoel je
Gretzlzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef DecoAoreste het volgende:
Als er meer vrouwen in de lijst moeten, zet dan het hele oeuvre van Warpaint er maar in. Goede muziek en telt meteen voor 4 stuks per nummer.
Helemaal mee eens, zeker een van mijn favoriete all-female bandjes. Maar tegen de tijd dat Warpaint mainstream genoeg wordt voor de Top 2000 zijn we mogelijk al bejaard.
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef Isorden het volgende:
Straks lekker aan een frietje *O*
Dré nodigt meer uit tot bier.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik kan de gif niet vinden :'(
Dat dus :')
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef Isorden het volgende:
Straks lekker aan een frietje *O*
Het is patat :(
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Dré nodigt meer uit tot bier.
oh vandaar dat ik al zit te zuipen :@
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef peaceman het volgende:

[..]

patatje bedoel je
Dat heb ik gister nog gehad
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef peaceman het volgende:

[..]

patatje bedoel je
Nee niet dit weer :(
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
3x raden wat voor snack ik erbij eet :D
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:50 schreef peaceman het volgende:
mooie van H6
Ik zat die afscheidsdienst in de Arena te kijken, lag voor die kist een groot boeket met H6 er op. Dienst was bijna afgelopen en ik vroeg me al de hele tijd af of dat een soort fanvak (nummer H6) was dat dat voor hem had neergelegd.
Uiteindelijk vroeg ik het me hardop af en toen viel het kwartje pas.

:@ :')
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Het is patat :(
Ja, klopt, maar dat weten we nu wel.
Gretzlzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Isorden het volgende:
Linda R
En ook geen Julien Baker :( (maar ja, dat kan ook nog wel even duren)
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Het is patat :(
Dit
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Isorden het volgende:
3x raden wat voor snack ik erbij eet :D
knakworst!
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef essnhills het volgende:

[..]

Dat heb ik gister nog gehad
wij eergisteren :9
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
Ik stem voor Your Ghost in de Top 2000 volgend jaar, om het vrouwenquotum wat op te hogen
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Het is friet
fix
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Isorden het volgende:
3x raden wat voor snack ik erbij eet :D
mexicano :')
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef peaceman het volgende:

[..]

oh vandaar dat ik al zit te zuipen :@
Net tweede biertje opengetrokken ^O^ inkakmomentje dus vandaar.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Het is patat :(
:Z die hadden we nog niet gehoord ja
AgeEllzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
100x beter dan Guus'versie
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Isorden het volgende:
3x raden wat voor snack ik erbij eet :D
Domme Turk?
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik zat die afscheidsdienst in de Arena te kijken, lag voor die kist een groot boeket met H6 er op. Dienst was bijna afgelopen en ik vroeg me al de hele tijd af of dat een soort fanvak (nummer H6) was dat dat voor hem had neergelegd.
Uiteindelijk vroeg ik het me hardop af en toen viel het kwartje pas.

:@ :')
:D
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik stem voor Your Ghost in de Top 2000 volgend jaar, om het vrouwenquotum wat op te hogen
^O^
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik stem voor Your Ghost in de Top 2000 volgend jaar, om het vrouwenquotum wat op te hogen
Staat toch in de keuzelijst dacht ik?
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:51 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Helemaal mee eens, zeker een van mijn favoriete all-female bandjes. Maar tegen de tijd dat Warpaint mainstream genoeg wordt voor de Top 2000 zijn we mogelijk al bejaard.
Ja. Als er meer vrouwen in de lijst komen vrees ik dat het meer Claudia de Breijs, Adeles of in het gunstigste geval Rihanna's worden.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Isorden het volgende:
3x raden wat voor snack ik erbij eet :D
Eierbal? :D
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:52
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Uccie het volgende:

[..]

knakworst!
Nee, we hebben er hier een die ze bakt ;)
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik zat die afscheidsdienst in de Arena te kijken, lag voor die kist een groot boeket met H6 er op. Dienst was bijna afgelopen en ik vroeg me al de hele tijd af of dat een soort fanvak (nummer H6) was dat dat voor hem had neergelegd.
Uiteindelijk vroeg ik het me hardop af en toen viel het kwartje pas.

:@ :')
Die moesten betalen per letter en hadden het geld er niet voor over
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik zat die afscheidsdienst in de Arena te kijken, lag voor die kist een groot boeket met H6 er op. Dienst was bijna afgelopen en ik vroeg me al de hele tijd af of dat een soort fanvak (nummer H6) was dat dat voor hem had neergelegd.
Uiteindelijk vroeg ik het me hardop af en toen viel het kwartje pas.

:@ :')
Mijn moeder zei het ook...wat is die Ha-zes..oh laat maar.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Staat toch in de keuzelijst dacht ik?
Ja.
Gretzlzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Het hele oeuvre gaat wat ver, maar een aantal nummertjes kan zeker. Undertow is toch ook een soort van moderne klassieker.
Undertow _O_ _O_ _O_

Billie Holiday waar Warpaint ook een fijn nummer over heeft geschreven is er trouwens ook uitgedonderd. Ongelofelijk :o
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef peaceman het volgende:

[..]

mexicano :')
:Y
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Isorden het volgende:

[..]

Nee, we hebben er hier een die ze bakt ;)
Wie bakt er nou knakworsten
SonicVolcanozaterdag 30 december 2017 @ 15:53
Maria Mena niet in de lijst :') Zij is O+
franklopzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
complete aflevering was geniaal trouwens
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
JAAAAAAAA O+
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja.
Raar dat deze niet in de lijst staat dan
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
Sperma op het water met vleugels van papier?
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Isorden het volgende:
3x raden wat voor snack ik erbij eet :D
Een kipcorn natuurlijk
Lucyintheafternoonzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik stem voor Your Ghost in de Top 2000 volgend jaar, om het vrouwenquotum wat op te hogen
dat moet je nooit om die reden doen
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:52 schreef Isorden het volgende:

[..]

Nee, we hebben er hier een die ze bakt ;)
ah oliebol...ik moet er vandaag nog even niet aan denken.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef SonicVolcano het volgende:
Maria Mena niet in de lijst :') Zij is O+
Oei ja! You're the only one O+
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 15:53
Met je vleugels van papier O+
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef franklop het volgende:
complete aflevering was geniaal trouwens
Dartsen was ook wel geniaal denk ik?
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 15:53
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
O+
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef Uccie het volgende:

[..]

Mijn moeder zei het ook...wat is die Ha-zes..oh laat maar.
Precies, dat _O-
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef SonicVolcano het volgende:
Maria Mena niet in de lijst :') Zij is O+
Eens, prachtnummers _O_
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 15:53
Verdronken vlinder O+

Twee van de mooiste van Boudewijn in dit uur. _O_
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 15:54
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef SonicVolcano het volgende:
Maria Mena niet in de lijst :') Zij is O+
Die klinkt alsof ze altijd huilt :'(
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 15:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Undertow _O_ _O_ _O_

Billie Holiday waar Warpaint ook een fijn nummer over heeft geschreven is er trouwens ook uitgedonderd. Ongelofelijk :o
Strange Fruit moet er volgend jaar sowieso terug in
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 15:54
sch-sch-schhh-schhh

Schandalig laag!
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 15:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 15:53 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Raar dat deze niet in de lijst staat dan
Had ook het idee dat dat nummer wel breed genoeg gedragen zou worden om de lijst te halen, blijkbaar niet ;(
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 15:54
Wel lekker nummer dit :Y