SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.
De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.
De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)
Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.
Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.
De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!
Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof
De Tunes
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.
Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune () blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel.
Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2
FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz
Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html
De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?
Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.
Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home
Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december
Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html
Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl
Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OUT in 2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nog wat classics:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond!die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En Annemieke gaf vanaf de wachtplaats buiten de groetjes door aan ArnieAlberts!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst door de jaren heen: Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Bruce heeft best toffe dingen gedaan maar dit is niet echt heel boeiendquote:Op donderdag 28 december 2017 00:46 schreef djenneke het volgende:
[..]
[..]
Ik kan proberen je dit te vergeven.
Thunder Road is![]()
![]()
en Jungleland ook
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Een ex van me kwam oorspronkelijk uit Groningen. We zijn daar weleens gaan stappen. Dat is echt zuipen ohne ende. Dat kennen ze zelfs niet in Utrecht of Amsterdamquote:Op donderdag 28 december 2017 00:46 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Dan moet je eens het hoge noorden bezoeken, de meiden daar kunnen er ook wel wat vanHet beste adres voor al uw primeurs!![]()
Ik las vanavond dat France Gall ook kantjeboord ligt... dus Poupee de Cire kunnen we volgend jaar ook alvast opschrijvenquote:Op donderdag 28 december 2017 00:46 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat heel veel mensen een paar stemmen op dode artiesten zetten. Die stemden vorig jaar op Bowie en Prince en nu op George Michael en volgend jaar op Bonnie Tyler, gok ikOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Stuur je klacht maar aan "The Boss", hij schrijft deze ijzersterke teksten.quote:Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Ik vind Streets of Philadelphia ook mooiquote:Op donderdag 28 december 2017 00:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Bruce heeft best toffe dingen gedaan maar dit is niet echt heel boeiend
Thunder Road is![]()
![]()
en Jungleland ook
![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Ik ben er weer.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Echte studentenstad ja. Ik woon net in het centrum en daar lopen altijd genoeg schreeuwende dronkenlappen langs. Tis bijna een cultuurtje aan het worden waar ik ook af en toe schaamteloos aan meeodequote:Op donderdag 28 december 2017 00:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Een ex van me kwam oorspronkelijk uit Groningen. We zijn daar weleens gaan stappen. Dat is echt zuipen ohne ende. Dat kennen ze zelfs niet in Utrecht of Amsterdam
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
En Trapped (Jack Spijkerman versie)quote:Op donderdag 28 december 2017 00:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Bruce heeft best toffe dingen gedaan maar dit is niet echt heel boeiend
Thunder Road is![]()
![]()
en Jungleland ook
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Dat vind ik zijn mooiste, voor de rest ben ik geen groot fanquote:Op donderdag 28 december 2017 00:48 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vind Streets of Philadelphia ook mooiOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
cmon cmon cmon[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Jack Spijkerman versie? Licht eens toe?quote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
En Trapped (Jack Spijkerman versie)
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Iedere keer loopt die muziek half vast. Al meerdere malen gehoord. Of ligt dat aan KPN?Just remember, it’s not a lie if you believe it.![]()
Deze nog even meepikken
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
He verdorie.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ruim op tijd voor Thé Lau vraagt aan Frans of hij een liedje wil zingen.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Hoe oud ben je als ik vragen mag?quote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Echte studentenstad ja. Ik woon net in het centrum en daar lopen altijd genoeg schreeuwende dronkenlappen langs. Tis bijna een cultuurtje aan het worden waar ik ook af en toe schaamteloos aan meeode
Vond de Spiegel en Vera wel leuke tenten. Hoewel dat niet sec uitgaansuitgaanskroegen zijnHet beste adres voor al uw primeurs!![]()
Ligt toch echt aan KPN. Op 999 (cultura op eventkanaal) geen problemen.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef Martinello het volgende:
Iedere keer loopt die muziek half vast. Al meerdere malen gehoord. Of ligt dat aan KPN?Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Waren met vrijgezellenweekend naar Groningen in augustus. Briljant, alleen al die gasten gingen om 4 uur weer naar bed enzo. Ik ga altijd door tot ik neerval dus ging om 6:30 nog even live een bokswedstrijd van Mayweather kijken in een kroegquote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Echte studentenstad ja. Ik woon net in het centrum en daar lopen altijd genoeg schreeuwende dronkenlappen langs. Tis bijna een cultuurtje aan het worden waar ik ook af en toe schaamteloos aan meeode
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Eventjes weer genieten met de deuren![]()
![]()
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Op Mac loopt alleen de videostream vast; gewone player doet het wel.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef Martinello het volgende:
Iedere keer loopt die muziek half vast. Al meerdere malen gehoord. Of ligt dat aan KPN?![]()
Anders even FM Nederland downloaden, prima stream daar.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef Martinello het volgende:
Iedere keer loopt die muziek half vast. Al meerdere malen gehoord. Of ligt dat aan KPN?Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
The Doors
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Dan ga ik ze suen.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:50 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ligt toch echt aan KPN. Op 999 (cultura op eventkanaal) geen problemen.Just remember, it’s not a lie if you believe it.![]()
Jack Spijkerman vroeg altijd die plaat aan tijdens Serious Request en in die edit hoor je hem tijdens de solo meezingen zeg maar dit: Pampampaaadadadapamtadidoemtatampam. Zoiets is wat je hem dat letterlijk hoort zeggen/zingenquote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Jack Spijkerman versie? Licht eens toe?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Ik heb echt geen idee wat hij met Schreuder heeft. Die kerel lijkt me weinig toe te voegen.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nagelsmannetje wil Schreuder niet kwijt (lol)Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
22 sinds eind september, derde jaar als student hierquote:Op donderdag 28 december 2017 00:50 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Hoe oud ben je als ik vragen mag?
Vond de Spiegel en Vera wel leuke tenten. Hoewel dat niet sec uitgaansuitgaanskroegen zijnSpiegel is wel een lekkere toffe technotent, ik ben zelf erg fan van de Wolters Wolters en de Brouwerij, die tweede draait soms lekker foute muziek a la Backstreet boys
maar ik ben niet zo'n fan van wat er in veel clubs daar gedraaid wordt dus ik ben geen typische student. Oudere klassiekers en technodingen ben ik persoonlijk veel meer van.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
zing een liedje voor me frans
ook al is het op zn frans[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Lange Frans als dichter
Als je dat oprecht vindt dan verdien je een dwangbuisOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Dat is niet bepaald des Groningsquote:Op donderdag 28 december 2017 00:50 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Waren met vrijgezellenweekend naar Groningen in augustus. Briljant, alleen al die gasten gingen om 4 uur weer naar bed enzo. Ik ga altijd door tot ik neerval dus ging om 6:30 nog even live een bokswedstrijd van Mayweather kijken in een kroeg
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Frans? Zei Frans tegen Frans in het Frans. Is Frans in het Frans Frans? Nee, zei Frans tegen Frans in het Frans. Frans is in het Frans François.![]()
OH VERDOMD! IK WEET WAT DAT IS! Dat deed hij toch ook tijdens de Steen en Been show al?quote:Op donderdag 28 december 2017 00:52 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Jack Spijkerman vroeg altijd die plaat aan tijdens Serious Request en in die edit hoor je hem tijdens de solo meezingen zeg maar dit: Pampampaaadadadapamtadidoemtatampam. Zoiets is wat je hem dat letterlijk hoort zeggen/zingen
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
quote:Op donderdag 28 december 2017 00:54 schreef DarkSonic2 het volgende:
Frans? Zei Frans tegen Frans in het Frans. Is Frans in het Frans Frans? Nee, zei Frans tegen Frans in het Frans. Frans is in het Frans François.![]()
![]()
Zou thé lau nou bij het zien van deze tekst niet hebben gezegd: gast, als je wat met mij wilopnemen zorg je er toch gvd voor dat je met wat fatsoenlijks aankomt?Het beste adres voor al uw primeurs!![]()
waarin waarin inlegkruisjequote:Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
komend uur begint met veel zooi dus ik ben lekker weg na Mad World
Lover Of The Light Mumford & Sons
Hedonism (Just Because You Feel Good) Skunk Anansie
Why Worry Dire Straits
Hilversum 3 Herman van Veen
Me Gustas Tu Manu Chao
Lucky Man Emerson Lake & Palmer
Turning Tables Adele
Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers
Biko Peter Gabriel
Harder Better Faster Stronger Daft Punk
Glory Box Portishead(single knip bagger)
Nights On Broadway Bee Gees
Kom Terug Spinvis
When A Man Loves A Woman Percy Sledge![]()
![]()
uur had effe andersom gemoeten[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Geen fan maar hij is te pruimen
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Kwam nog voorbij in de roast van Gielquote:Op donderdag 28 december 2017 00:54 schreef DarkSonic2 het volgende:
Frans? Zei Frans tegen Frans in het Frans. Is Frans in het Frans Frans? Nee, zei Frans tegen Frans in het Frans. Frans is in het Frans François.Just remember, it’s not a lie if you believe it.![]()
Vast een band mee opgebouwd sinds hij het overnam van Stevens, kan me anders niet bedenken..quote:Op donderdag 28 december 2017 00:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee wat hij met Schreuder heeft. Die kerel lijkt me weinig toe te voegen.![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Die man was druk bezig met andere dingen.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:54 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zou thé lau nou bij het zien van deze tekst niet hebben gezegd: gast, als je wat met mij wilopnemen zorg je er toch gvd voor dat je met wat fatsoenlijks aankomt?Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
nou met deze aids verlaat ik jullie dan
tot morgen maar weer[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik ken vrij weinig dit uurtje...quote:Op donderdag 28 december 2017 00:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Lover Of The Light Mumford & Sons
Hedonism (Just Because You Feel Good) Skunk Anansie![]()
Why Worry Dire Straits
Hilversum 3 Herman van Veen![]()
Me Gustas Tu Manu Chao
Lucky Man Emerson Lake & Palmer![]()
Turning Tables Adele
Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers
Biko Peter Gabriel
Harder Better Faster Stronger Daft Punk![]()
Glory Box Portishead
Nights On Broadway Bee Gees
Kom Terug Spinvis
When A Man Loves A Woman Percy Sledge
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Tijdens wedstrijden zie je hem vooral met z'n andere assistent praten. Schreuder zit er altijd voor lul in z'n korte broek bij. Lekker man.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:55 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Vast een band mee opgebouwd sinds hij het overnam van Stevens, kan me anders niet bedenken..Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Je kunt het Thé niet kwalijk nemen, maar je zou er bijna al eerder een pil van Drion voor hebben gesliktOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Geen idee, zou kunnen, ken ik nietquote:Op donderdag 28 december 2017 00:54 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
OH VERDOMD! IK WEET WAT DAT IS! Dat deed hij toch ook tijdens de Steen en Been show al?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Mad World
Een van de weinige keren dat de cover beter is dan het origineelOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ooooooooooooooeh what a lucky man he was. Wel mooi.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:56 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik ken vrij weinig dit uurtje...![]()
Donnie Darkoquote:Op donderdag 28 december 2017 00:57 schreef TheVulture het volgende:
Mad World
Een van de weinige keren dat de cover beter is dan het origineel
-XOXO-![]()
Deze is mooiwel aangenaam verrast door het originele eergister
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Had Valentijn Driessen vast leuk gevonden als Ajax hem haalde. Die heeft een diepgewortelde haat tegen Duitsland. Vorige week liep hij te janken dat Tuchel geen prijzen won met BVB terwijl hij zelf hieperdepiep liep te doen over Ten Hag en Van 't Schipquote:Op donderdag 28 december 2017 00:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Tijdens wedstrijden zie je hem vooral met z'n andere assistent praten. Schreuder zit er altijd voor lul in z'n korte broek bij. Lekker man..
![]()
Komen daar ook niet vandaanquote:Op donderdag 28 december 2017 00:53 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Dat is niet bepaald des GroningsZe vielen in slaap enzo.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Helemaal mee eens.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:57 schreef TheVulture het volgende:
Mad World
Een van de weinige keren dat de cover beter is dan het origineelHet blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
De laatste die ik nog meeneem, te mooi om te laten gaan
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
Ah, dan snap ik het welquote:Op donderdag 28 december 2017 00:58 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Komen daar ook niet vandaanZe vielen in slaap enzo.
Aan dat eindeloos doorgaan raak je na een tijdje wel gewend in Grunn
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Er zijn zat covers beter dan het origineelquote:Op donderdag 28 december 2017 00:57 schreef TheVulture het volgende:
Mad World
Een van de weinige keren dat de cover beter is dan het origineel
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Bohemian Rhapsody van Bad News bijvoorbeeldquote:Op donderdag 28 december 2017 00:59 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Er zijn zat covers beter dan het origineelUn dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
De naargeestige sfeer van dit nummer geeft mij altijd een stramme hamster.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Over 3 weken zit ik er ook weer voor Eurosonicquote:Op donderdag 28 december 2017 00:59 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ah, dan snap ik het welAan dat eindeloos doorgaan raak je na een tijdje wel gewend in Grunn
Groningen
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Eurosonic is lovequote:Op donderdag 28 december 2017 01:00 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Over 3 weken zit ik er ook weer voor Eurosonic
Groningen
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ondank een paar pareltjes in het volgende uur ga ik het toch voor gezien houden.
Truste allen
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
quote:Op donderdag 28 december 2017 00:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De naargeestige sfeer van dit nummer geeft mij altijd een stramme hamster.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
quote:Op donderdag 28 december 2017 01:00 schreef Tagliano het volgende:
Deze overgang had iets netter gekund"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Beter kunnen ze dat nieuws afschaffen. Alleen als er echt nieuws is even breaken.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:00 schreef Tagliano het volgende:
Deze overgang had iets netter gekund![]()
quote:Op donderdag 28 december 2017 01:00 schreef Zorro het volgende:
Ondank een paar pareltjes in het volgende uur ga ik het toch voor gezien houden.
Truste allen![]()
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Wij hebben hier doordeweeks tot 2 uur, weekend tot 4 en op 2e kerstdag, oud/nieuw en jazzweekend (weekend met overal live muziek in juni) tot 6 uur. En met bevrijdingsdag ook tot 6 volgens mij.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:59 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ah, dan snap ik het welAan dat eindeloos doorgaan raak je na een tijdje wel gewend in Grunn
Op festivals ga ik ook altijd door tot het weer tijd is om te ontbijten
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Maar het blijft mooiquote:Op donderdag 28 december 2017 00:59 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ah, dan snap ik het welAan dat eindeloos doorgaan raak je na een tijdje wel gewend in Grunn
![]()
BARNEY ARMY|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
De magie van Groningenquote:![]()
![]()
![]()
Oké mijn provinciale nationalisme is nu wel mooi geweest inmiddels
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Anders knal je de positie-jingle even dwars door het nummer heen
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ik deel de liefde voor Grunquote:Op donderdag 28 december 2017 01:02 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
De magie van Groningen![]()
![]()
![]()
Oké mijn provinciale nationalisme is nu wel mooi geweest inmiddels![]()
Zeg het even als Skunk Anansie begint
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik ben zeer tevreden dat iemand hier het snapt in ieder gevalquote:
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik geloof dat ik Skunk Anansie en hoorquote:Op donderdag 28 december 2017 01:04 schreef Dagoduck het volgende:
Zeg het even als Skunk Anansie begintOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Doen ze bijzonder vaak. Schijnt hip en creatief te zijn. Out of the box.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:03 schreef TheVulture het volgende:
Anders knal je de positie-jingle even dwars door het nummer heenHet blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Ja ik geloof dat ik daar Skunk Anansie!quote:Op donderdag 28 december 2017 01:04 schreef Dagoduck het volgende:
Zeg het even als Skunk Anansie begint![]()
Oké, dit soort woordgrappen zijn niet aan mij besteed![]()
![]()
Ik ben 1/8e Groningsquote:Op donderdag 28 december 2017 01:05 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik ben zeer tevreden dat iemand hier het snapt in ieder geval
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Gewoon doen.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:06 schreef patat het volgende:
[..]
Ja ik geloof dat ik daar Skunk Anansie!![]()
Oké, dit soort woordgrappen zijn niet aan mij besteed
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
De videoclip van dit nummer heeft wel Idris Elba. Bonuspunt daarvoor.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Comic Sans?quote:|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik probeer het soms ook af en toe maar die humor zit niet in mijn bloedquote:Op donderdag 28 december 2017 01:06 schreef patat het volgende:
[..]
Ja ik geloof dat ik daar Skunk Anansie!![]()
Oké, dit soort woordgrappen zijn niet aan mij besteed
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Eveline begint telkens aan allerlei verhalen waar ze vervolgens halverwege zelf niet meer uitkomtHet beste adres voor al uw primeurs!![]()
Vorig jaar hadden ze nog een nieuw album uit dus dan zijn ze weer even in de picture.quote:|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Misschien had ik toch geen Bart moeten kiezen als slechtste dj. Dit is inderdaad wel droevigquote:Op donderdag 28 december 2017 01:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Eveline begint telkens aan allerlei verhalen waar ze vervolgens halverwege zelf niet meer uitkomt
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Het is wel een dolle meid hoor, bij Animals zet ze een dierenmuts op, bij Lover of the Light schijnt ze met een lampje... het is bijna jammer dat ze Kiss niet mag draaien, ik denk dat ze dan de huig van de producer gaat staan te kietelen...quote:Op donderdag 28 december 2017 01:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Eveline begint telkens aan allerlei verhalen waar ze vervolgens halverwege zelf niet meer uitkomtOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Mensen die naar Pinkpop gaan kan ik niet serieus nemen.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:09 schreef Dagoduck het volgende:
Skunk Anansie was wel briljant op Pukkelpop 2013.
[ afbeelding ]Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Het lijkt ook gewoon alsof Evelien te hard probeert leuk mee te doen terwijl dat van nature moet komen
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
In 2011 werd ze achter compleet weggeblazenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:09 schreef Dagoduck het volgende:
Skunk Anansie was wel briljant op Pukkelpop 2013.
[ afbeelding ]Het beste adres voor al uw primeurs!![]()
Je bevindt je erg in de gevarenzone nu door dat te zeggenquote:
Love you guys tho
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Dit dusquote:Op donderdag 28 december 2017 01:10 schreef MTheBassman het volgende:
Het lijkt ook gewoon alsof Evelien te hard probeert leuk mee te doen terwijl dat van nature moet komenOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Toch maar uiteindelijk voor Gijs gestemd, dat klotealarm deed het mquote:Op donderdag 28 december 2017 01:11 schreef Ajacied422 het volgende:
Nou jongens, dan maar deze poll.
Poll: beste dj
• Evelien
• Cielke
• Frank
• Gerard
• Bart
• Gijs
• Annemieke
• Ruud
• Wouter
• Stefan
• Roodbeen
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Mijn overgrootmoeder uit Groningen-stad trouwde met een man uit Leeuwardenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:11 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Je bevindt je erg in de gevarenzone nu door dat te zeggen
Love you guys thoLekkere combi.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Annemiekegodin, hands downquote:Op donderdag 28 december 2017 01:11 schreef Ajacied422 het volgende:
Nou jongens, dan maar deze poll.
Poll: beste dj
• Evelien
• Cielke
• Frank
• Gerard
• Bart
• Gijs
• Annemieke
• Ruud
• Wouter
• Stefan
• Roodbeen
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
-XOXO-![]()
Beste dj hè, niet slechtste.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:12 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Toch maar uiteindelijk voor Gijs gestemd, dat klotealarm deed het m|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Je bent fan van Gijs?quote:Op donderdag 28 december 2017 01:12 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Toch maar uiteindelijk voor Gijs gestemd, dat klotealarm deed het m![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Ik heb gestemd op Frank, want die hoor ik nooit.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:11 schreef Ajacied422 het volgende:
Nou jongens, dan maar deze poll.
Poll: beste dj
• Evelien
• Cielke
• Frank
• Gerard
• Bart
• Gijs
• Annemieke
• Ruud
• Wouter
• Stefan
• Roodbeen
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Alleen daarom al GOAT.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Leeuwarden is geen Friesland als ik Friezen die ik ken moet geloven dus dat magquote:Op donderdag 28 december 2017 01:12 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Mijn overgrootmoeder uit Groningen-stad trouwde met een man uit LeeuwardenLekkere combi.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik hoop dat ik haar nog kan aanschouwen na werkquote:Op donderdag 28 december 2017 01:12 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Annemiekegodin, hands down
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Gerard. Die lijkt me het meest enthousiast.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:11 schreef Ajacied422 het volgende:
Nou jongens, dan maar deze poll.
Poll: beste dj
• Evelien
• Cielke
• Frank
• Gerard
• Bart
• Gijs
• Annemieke
• Ruud
• Wouter
• Stefan
• Roodbeen
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier![]()
Oepsquote:topic gaat toch iets te snel voor mij
Dan ga ik ook voor mijn godin Annemieke
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Terwijl de kantoormenschen allang op bed liggen.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:13 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Oepstopic gaat toch iets te snel voor mij
![]()
Ach, zoals Mark Knopfler zegt: Why Worry?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik vind dit niet een heel geweldig nummer van Dire Straits, ben wel van van het debuutalbum en Money for Nothing
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Het probleem van Hilversum 3 is dat ik sinds een Lucky TV paar jaar terug alleen maar aan die Lucky-versie kan denken![]()
![]()
Money for nothing and the chicks for freequote:Op donderdag 28 december 2017 01:15 schreef Dagoduck het volgende:
Ik vind dit niet een heel geweldig nummer van Dire Straits, ben wel van van het debuutalbum en Money for Nothing
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ik pak Herman nog even mee en dan ga ik pittenOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Goddank dat ik niet de enige benquote:Op donderdag 28 december 2017 01:15 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Daar vergiste ik me ook in! Heb ik voor niets op Ruud gestemd
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Die drums in Money for Nothing
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Dan mis je Glory Boxquote:Op donderdag 28 december 2017 01:16 schreef TheVulture het volgende:
Ik pak Herman nog even mee en dan ga ik pittenMaar daar tussenin zitten wel een paar verschrikkelijke platen. Slaap ze
![]()
![]()
Hier in de kast staan ook meerdere lp's van Herman van Veen.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik moet toch opblijven, ik kan echt geen tweeënhalf uur slapen om daarna naar werk te moeten gaan
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Vanaf 29 secondenquote:Op donderdag 28 december 2017 00:57 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Geen idee, zou kunnen, ken ik niet
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Herman van Veen, toch altijd een genotje
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Hopelijk heb je geen lange dag en kan je in de middag wat bijslapenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:17 schreef MTheBassman het volgende:
Ik moet toch opblijven, ik kan echt geen tweeënhalf uur slapen om daarna naar werk te moeten gaan![]()
![]()
Slaapritmes zijn cyclus van 2 uur toch, scheelt veel als je 2 uur slaap paktquote:Op donderdag 28 december 2017 01:17 schreef MTheBassman het volgende:
Ik moet toch opblijven, ik kan echt geen tweeënhalf uur slapen om daarna naar werk te moeten gaan
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Heerlijk tochquote:Op donderdag 28 december 2017 01:17 schreef cosmick het volgende:
[..]
Zelfs in fabrieken kwam van overal
toch weer een liedje door de grote hal
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
HermanGODHet blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Thanksquote:Op donderdag 28 december 2017 01:16 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dan mis je Glory BoxMaar daar tussenin zitten wel een paar verschrikkelijke platen. Slaap ze
Voor jullie ook allemaal welterusten voor straks
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Signalen, Vogelvlucht en Rode Wangen zijn echt verplichte kost.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:17 schreef Dagoduck het volgende:
Hier in de kast staan ook meerdere lp's van Herman van Veen.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Jaaaaaaaquote:
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik moet producten tellen in Haarlem (ik ben inventarisatiemedewerker) dus als ik het zo inschat ben ik waarchijnlijk rond 2 thuis, dan na het bewonderen van Annemieke lijkt het me misschien inderdaad handig om een powernap te doenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:18 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Hopelijk heb je geen lange dag en kan je in de middag wat bijslapenIk heb sinds 1e kerstdag iets van 17 uur geslapen in totaal
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Steen en Beenshowquote:![]()
![]()
Mensen, ik ga netflixen en pittenHet record van morgen ga ik niet halen maargoed, er komen nu toch een paar bleh-nummers aan. Fijne nacht!
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Manu Chao
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Truste Arnie, doe Laura de groeten!quote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef ArnieAlberts het volgende:
Mensen, ik ga netflixen en pittenHet record van morgen ga ik niet halen maargoed, er komen nu toch een paar bleh-nummers aan. Fijne nacht!
Het beste adres voor al uw primeurs!![]()
Welterusten alvast!quote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef ArnieAlberts het volgende:
Mensen, ik ga netflixen en pittenHet record van morgen ga ik niet halen maargoed, er komen nu toch een paar bleh-nummers aan. Fijne nacht!
![]()
Mij kennende ga ik na het afgaan van mijn wekker me weer omdraaien en doorslapen, dus dat wil ik liever voorkomenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:18 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Slaapritmes zijn cyclus van 2 uur toch, scheelt veel als je 2 uur slaap pakt
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Let je wel op jezelf?quote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik moet producten tellen in Haarlem (ik ben inventarisatiemedewerker) dus als ik het zo inschat ben ik waarchijnlijk rond 2 thuis, dan na het bewonderen van Annemieke lijkt het me misschien inderdaad handig om een powernap te doenIk heb sinds 1e kerstdag iets van 17 uur geslapen in totaal
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Trustequote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef ArnieAlberts het volgende:
Mensen, ik ga netflixen en pittenHet record van morgen ga ik niet halen maargoed, er komen nu toch een paar bleh-nummers aan. Fijne nacht!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Robert niet?quote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Truste Arnie, doe Laura de groeten!
Goodnight y'all ^^Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
BASKISCH GEMOTHet blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Zo vaag is het niet hoor, gewoon een liefdesliedje.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef cosmick het volgende:
Vaag nummer, doordeinend melodietje maar.
Ik hou van vliegtuigen, ik hou van jou
Ik hou van reizen, ik hou van jou
Ik hou van de ochtend, ik hou van jou
Ik hou van de wind, ik hou van jou
Ik hou van dromen, ik hou van jou
Ik hou van de zee, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen? ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje
Ik hou van motoren, ik hou van jou
Ik hou van rennen, ik hou van jou
Ik hou van regen, ik hou van jou
Ik hou van terugkomen, ik hou van jou
Ik hou van marihuana, ik hou van jou
Ik hou van colombiaansen, ik hou van jou
Ik hou van bergen, ik hou van jou
Ik hou van de nacht, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen?, ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje
Ik hou van avondeten, ik hou van jou
Ik hou van de buurvrouw, ik hou van jou
Ik hou van haar keuken, ik hou van jou
Ik hou van versieren, ik hou van jou
Ik hou van gitaar, ik hou van jou
Ik hou van reggae, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen? ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje
Ik hou van kaneel, ik hou van jou
Ik hou van vuur, ik hou van jou
Ik hou van wippen, ik hou van jou
Ik hou van la Coruña, ik hou van jou
Ik hou van Malasaña, ik hou van jou
Ik hou van kastanjes, ik hou van jou
Ik hou van Guatemala, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen? ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Komt goed, ik kan met redelijk weinig slaap een dag doorkomenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Let je wel op jezelf?Onderweg naar Haarlem en terug naar Groningen kan ik ook wel slaap meepikken. De rust kan ik na de top 2000 gewoon weer inhalen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Jammer dat Clandestino er niet in staat.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
A la bin a la ban a la bin bon ban
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Geweldige radio. De luisteraars konden toch ook van die "prijzen" winnen?quote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Veeeeel te weinig online van te vinden![]()
Fijne nacht, Arnie!Pff, ik hoop dat je nog een beetje kan tellen. Daarna gewoon gaan slapen, want anders houd je het niet vol tot 31/12quote:Op donderdag 28 december 2017 01:20 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ik moet producten tellen in Haarlem (ik ben inventarisatiemedewerker) dus als ik het zo inschat ben ik waarchijnlijk rond 2 thuis, dan na het bewonderen van Annemieke lijkt het me misschien inderdaad handig om een powernap te doenIk heb sinds 1e kerstdag iets van 17 uur geslapen in totaal
![]()
![]()
Wow.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:22 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Zo vaag is het niet hoor, gewoon een liefdesliedje.
Ik hou van vliegtuigen, ik hou van jou
Ik hou van reizen, ik hou van jou
Ik hou van de ochtend, ik hou van jou
Ik hou van de wind, ik hou van jou
Ik hou van dromen, ik hou van jou
Ik hou van de zee, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen? ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje
Ik hou van motoren, ik hou van jou
Ik hou van rennen, ik hou van jou
Ik hou van regen, ik hou van jou
Ik hou van terugkomen, ik hou van jou
Ik hou van marihuana, ik hou van jou
Ik hou van colombiaansen, ik hou van jou
Ik hou van bergen, ik hou van jou
Ik hou van de nacht, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen?, ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje
Ik hou van avondeten, ik hou van jou
Ik hou van de buurvrouw, ik hou van jou
Ik hou van haar keuken, ik hou van jou
Ik hou van versieren, ik hou van jou
Ik hou van gitaar, ik hou van jou
Ik hou van reggae, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen? ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje
Ik hou van kaneel, ik hou van jou
Ik hou van vuur, ik hou van jou
Ik hou van wippen, ik hou van jou
Ik hou van la Coruña, ik hou van jou
Ik hou van Malasaña, ik hou van jou
Ik hou van kastanjes, ik hou van jou
Ik hou van Guatemala, ik hou van jou
Wat ga ik doen? ik weet het niet
Wat ga ik doen? ik weet het niet meer
Wat ga ik doen? ik ben verloren
Hoe laat is het, mijn hartje![]()
Niet?quote:Op donderdag 28 december 2017 01:22 schreef Dagoduck het volgende:
Jammer dat Clandestino er niet in staat.![]()
Ik vind het origineel van The Verve beter.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Heb een keer eerder doorgehaald toen ik om 4 moest vertrekken, na een goed dutje post-werk kan ik weer prima de dag doorquote:Op donderdag 28 december 2017 01:23 schreef BillDauterive het volgende:
Fijne nacht, Arnie!
[..]
Pff, ik hoop dat je nog een beetje kan tellen. Daarna gewoon gaan slapen, want anders houd je het niet vol tot 31/12
Ik waardeer jullie bezorgdheid hoor, maar ik ken mezelf inmiddels wel goed genoeg
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Helaas.quote:|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
ELP is inmiddels P.
Rip.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
*vinkt af|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
quote:Op donderdag 28 december 2017 01:27 schreef cosmick het volgende:
[..]
Wacht op de moog-solo. Je gaat flippen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
FritsFlits was ook zoveel online en had het jaar erna geen zin meer in de top 2000, het zou zonde zijn als dat jou ook overkomtquote:Op donderdag 28 december 2017 01:25 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Heb een keer eerder doorgehaald toen ik om 4 moest vertrekken, na een goed dutje post-werk kan ik weer prima de dag door
Ik waardeer jullie bezorgdheid hoor, maar ik ken mezelf inmiddels wel goed genoegthat's all.
![]()
Oh ja, die moog solo is inderdaad goddelijkquote:Op donderdag 28 december 2017 01:27 schreef cosmick het volgende:
[..]
Wacht op de moog-solo. Je gaat flippen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ah Del. Even tandenpoetsen.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Oh nee hoor, dan is het toch al weer een jaar verder. Voor dit werk is 4 uur weg belachelijk vroeg en een grote inconvenience maar als ik daar hersteld van ben dan gaat het allemaal weer stukje bij beetje goedquote:Op donderdag 28 december 2017 01:28 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
FritsFlits was ook zoveel online en had het jaar erna geen zin meer in de top 2000, het zou zonde zijn als dat jou ook overkomtthat's all.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Gelukkig, dan ga ik niet meer zeurenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:30 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Oh nee hoor, dan is het toch al weer een jaar verder. Voor dit werk is 4 uur weg belachelijk vroeg en een grote inconvenience maar als ik daar hersteld van ben dan gaat het allemaal weer stukje bij beetje goed
Behalve over de muziek dan.![]()
Overigens geen beste plaat van Adel
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
quote:Op donderdag 28 december 2017 01:30 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Gelukkig, dan ga ik niet meer zeuren
Behalve over de muziek dan.
quote:Op donderdag 28 december 2017 01:30 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Gelukkig, dan ga ik niet meer zeuren
Behalve over de muziek dan.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Ik probeer wakker te blijven, dit helpt niet.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Ik kan alleen Zet Vuur Tegenover De Regen hebben.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:31 schreef MTheBassman het volgende:
Overigens geen beste plaat van Adel![]()
welke is de beste ?quote:Op donderdag 28 december 2017 01:31 schreef MTheBassman het volgende:
Overigens geen beste plaat van AdelBilly Turf Award - Grootste Utopia fan
› De winnaars zijn: markdeajaxfan!![]()
Vet in de mixquote:Op donderdag 28 december 2017 01:29 schreef DarkSonic2 het volgende:
Dit nummer gaat over een DJ heb ik gehoord..
![]()
Heb ook last van een wegzakkerquote:Op donderdag 28 december 2017 01:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik probeer wakker te blijven, dit helpt niet..
![]()
Dit is zn zesde notering die ik dit jaar hoor (los van Travelling Wilburys) denk ik? Dik terecht dat deze er eindelijk in staatHet beste adres voor al uw primeurs!![]()
Skyfall en Million Years Ago zijn mijn persoonlijke favorieten, daarna gaat het bergafwaarts voor mij.quote:"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Als mijn moeder Adele wil horen in de auto zet ik altijd deze op.quote:
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
dnbquote:Op donderdag 28 december 2017 01:34 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Als mijn moeder Adele wil horen in de auto zet ik altijd deze op.![]()
![]()
ELP, net als Tom Petty staan hier volgens mij ook nog wel in de platenkast.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Deze kende ik nog niet maar wel weer een pareltje van hem
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Wat is dit nou weer.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Een eerbetoon aan Steven Biko blijkbaarquote:"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ach, beetje achtergrondinformatie kan geen kwaad.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:38 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Een eerbetoon aan Steven Biko blijkbaar|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
de (edit) achter de titel vind ik voor een of andere reden zeer zorgwekkend"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Oh hier kan ik het niet meer mee oneens zijn. Al komt dat ook door de overkill van alle nummers op dat album, oa ook Rumour Has It, Rolling In The Deep en Someone Like You, die werden helemaal grijsgedraaid.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:31 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik kan alleen Zet Vuur Tegenover De Regen hebben.
Ik kan Hometown Glory en Chasing Pavements altijd wel waarderen.![]()
7:22 (album version)quote:Op donderdag 28 december 2017 01:39 schreef MTheBassman het volgende:
de (edit) achter de titel vind ik voor een of andere reden zeer zorgwekkend
8:55 (single version)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Dit is echt ieder jaar weer matig.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
You can blow out a candle
But you can't blow out a fire
Bedankt Pascal.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik hoorde in dat nummer van Tom Petty net een bekend deuntje dat is gebruikt in een popnummer maar ik weet niet maar welk nummer dat is.![]()
Ik heb het 'appeal' van Someone Like You nooit begrepen. Als een of andere jan doedel het op de piano speelde zong iedereen het luidkeels mee maar ik vind het niet meer dan een redelijke piano ballad. Ik ben blijkbaar totaal niet gevoelig voor bepaalde hypes of zo.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Oh hier kan ik het niet meer mee eens zijn. Al komt dat ook door de overkill van alle nummers op dat album, oa ook Rumour Has It, Rolling In The Deep en Someone Like You, die werden helemaal grijsgedraaid.
Ik kan Hometown Glory en Chasing Pavements altijd wel waarderen."Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Damn, hopelijk draaien ze 2.05 (cut edit version).quote:Op donderdag 28 december 2017 01:40 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
7:22 (album version)
8:55 (single version)
![]()
Daft punk kan ik nog wel waarderen
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
In 2010, the singer/songwriter Derwood released a southern rock/reggae version of the song. It was released as a single under the album name Mary Jane's Last Dance.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:41 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik hoorde in dat nummer van Tom Petty net een bekend deuntje dat is gebruikt in een popnummer maar ik weet niet maar welk nummer dat is.
In 2005, Keller Williams released a bluegrass version, combined with the Petty song "Breakdown", entitled "Mary Jane's Last Breakdown" on the album Grass.
In 2006, a US radio station claimed that Red Hot Chili Peppers hit single, "Dani California" had plagiarised "Mary Jane's Last Dance", even calling for Petty to sue the band. Longtime Petty and Chili Peppers producer Rick Rubin produced both songs. Petty responded by saying that he was not going to sue the Chili Peppers and felt that there was no negative intent and that a lot of rock and roll songs sound alike.[20] The main riff in Petty's song, however, resembles the main riff in another song called "Waiting for the Sun" which was released in 1992 by The Jayhawks. The Jayhawks were the opening act for Petty's tour in 1992 and keyboardist Benmont Tench played on both "Waiting for the Sun" and "Mary Jane's Last Dance".[21]
In 2013, Kenny Chesney released a song entitled "Pirate Flag". In manner similar to the Red Hot Chili Peppers case, many have compared Chesney's song to "Mary Jane's Last Dance", saying the songs are similar in the way the verses are sung.[22]|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
https://www.whosampled.com/search/?q=last+dance+of+mary+janequote:Op donderdag 28 december 2017 01:41 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik hoorde in dat nummer van Tom Petty net een bekend deuntje dat is gebruikt in een popnummer maar ik weet niet maar welk nummer dat is.![]()
Harder Better Faster Stronger
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
DAFT PUNK GODENHet blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Kanye West - Stronger
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Alweer 3 van 5 Daft Punk-nummers gehad.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Volgens mij was Tom Petty wel een relaxte gozer, lang niet alle artiesten zouden een potentiele aanklaging weigerenquote:Op donderdag 28 december 2017 01:43 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
In 2006, a US radio station claimed that Red Hot Chili Peppers hit single, "Dani California" had plagiarised "Mary Jane's Last Dance", even calling for Petty to sue the band. Longtime Petty and Chili Peppers producer Rick Rubin produced both songs. Petty responded by saying that he was not going to sue the Chili Peppers and felt that there was no negative intent and that a lot of rock and roll songs sound alike.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Waar is Mexicanobakker?|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Geen van die nummers komt me bekend voor (ja die van RHCP wel maar dat was het niet) Misschien kom ik er ooit nog wel op.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:43 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
In 2010, the singer/songwriter Derwood released a southern rock/reggae version of the song. It was released as a single under the album name Mary Jane's Last Dance.
In 2005, Keller Williams released a bluegrass version, combined with the Petty song "Breakdown", entitled "Mary Jane's Last Breakdown" on the album Grass.
In 2006, a US radio station claimed that Red Hot Chili Peppers hit single, "Dani California" had plagiarised "Mary Jane's Last Dance", even calling for Petty to sue the band. Longtime Petty and Chili Peppers producer Rick Rubin produced both songs. Petty responded by saying that he was not going to sue the Chili Peppers and felt that there was no negative intent and that a lot of rock and roll songs sound alike.[20] The main riff in Petty's song, however, resembles the main riff in another song called "Waiting for the Sun" which was released in 1992 by The Jayhawks. The Jayhawks were the opening act for Petty's tour in 1992 and keyboardist Benmont Tench played on both "Waiting for the Sun" and "Mary Jane's Last Dance".[21]
In 2013, Kenny Chesney released a song entitled "Pirate Flag". In manner similar to the Red Hot Chili Peppers case, many have compared Chesney's song to "Mary Jane's Last Dance", saying the songs are similar in the way the verses are sung.[22]![]()
Daar ontdek je toch vaak de onbekende pareltjes terwijl je heel veel van de bovenste helft al wel kent of zoquote:Op donderdag 28 december 2017 01:46 schreef sig000 het volgende:
De onderste helft van de 2000 is de betere.Neemt natuurlijk niet weg dat er een hoop geniale platen ook in die bovenste helft zitten
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
Ah, lees het net.quote:quote:Op donderdag 28 december 2017 00:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
komend uur begint met veel zooi dus ik ben lekker weg na Mad World
Lover Of The Light Mumford & Sons
Hedonism (Just Because You Feel Good) Skunk Anansie
Why Worry Dire Straits
Hilversum 3 Herman van Veen
Me Gustas Tu Manu Chao
Lucky Man Emerson Lake & Palmer
Turning Tables Adele
Mary Jane's Last Dance Tom Petty & The Heartbreakers
Biko Peter Gabriel
Harder Better Faster Stronger Daft Punk
Glory Box Portishead(single knip bagger)
Nights On Broadway Bee Gees
Kom Terug Spinvis
When A Man Loves A Woman Percy Sledge![]()
![]()
uur had effe andersom gemoeten|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Portishead JAAAAAAAAAAHet blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Is er al een orgasme geconstateerd bij R_R en Mexi?Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Waar zijn Bugno en Mexi?
We hebben meer liefde voor Portishead nodig.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
De platen die lager staan zijn vaak wat avontuurlijker.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:47 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Daar ontdek je toch vaak de onbekende pareltjes terwijl je heel veel van de bovenste helft al wel kent of zoNeemt natuurlijk niet weg dat er een hoop geniale platen ook in die bovenste helft zitten
![]()
Ze draaien m niet een helemaal uitquote:Op donderdag 28 december 2017 01:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Waar zijn Bugno en Mexi?
We hebben meer liefde voor Portishead nodig.
Het beste adres voor al uw primeurs!![]()
Mexicanobakker ligt al laf in bed.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Waar zijn Bugno en Mexi?
We hebben meer liefde voor Portishead nodig.![]()
Mexi die een Portishead nummer mist.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Waar zijn Bugno en Mexi?
We hebben meer liefde voor Portishead nodig.GENANT!
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Komt ie met smoesjes dat het de single edit is, man man man, als fan wil je toch geen seconde missen.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Mexi die een Portishead nummer mist.GENANT!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Rellende_Rotscholier
![]()
Robbertje matten met de wouten![]()
Evelien![]()
![]()
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.![]()
Ik ben het zowat gewend rond dit punt, dit zie ik meerdere DJ's al doen deze reeks. Ik merk het soms niet eens meer, zo vaak gebeurt het blijkbaar.quote:Op donderdag 28 december 2017 01:50 schreef cosmick het volgende:
Fucking biatch, er door heen lullen"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."![]()
quote:Op donderdag 28 december 2017 01:49 schreef BillDauterive het volgende:
Vergat zij de tijd maar, waar is de tweede helft van het lied???![]()
![]()
Ik woon ook in het centrum van Groningen. Omgaan met studentenherrie is gewoon een manier van leven. Zolang het binnen de Vindicat maastaf blijft vind ik het goed.quote:Op donderdag 28 december 2017 00:49 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Echte studentenstad ja. Ik woon net in het centrum en daar lopen altijd genoeg schreeuwende dronkenlappen langs. Tis bijna een cultuurtje aan het worden waar ik ook af en toe schaamteloos aan meeode![]()
WTF gebeurt er
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Dit is het journaal van 2 uur dat alvast is opgenomen whahahahaHet beste adres voor al uw primeurs!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: