SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar houd tijdens shows graag wel rekening met de DJ! Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaakWe hebben ook een Facebookpagina: klik
DISCLAIMER
Radio49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk, dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's
Mobiel luisteren kan via de app TuneIn en dan deze link: Mobiele luisterlink
Of via de app Nobex radio, en dan zoeken naar Radio49.
Nieuw: Radio 49 TAILBOT webplayer
http://www.radio49.ga/player.htmlI reject reality and substitute my own
Die kelder van jou zit toch vol jong spul?quote:
quote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:49 schreef knokkels het volgende:
[..]
Die kelder van jou zit toch vol jong spul?![]()
Of was dat iets wat tussen ons moest blijven?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
quote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:49 schreef just me het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op zondag 7 oktober 2018 02:15 schreef MTheBassman het volgende:[/b]
Jij hebt wat rare shit in je lijst staan Knokkels :P
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ow mijn batterij is leegGodmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
quote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:50 schreef just me het volgende:
[..]knokkels heeft er nog eentje over.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ow mijn batterij is leegAcquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
die gooit hij zo wel deze kant op, wind meequote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:51 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
knokkels heeft er nog eentje over.
In Zwolle had je old skool game events waarbij ze elk nummer omzetten naar een Tetris/Super Mario/Noem een andere console-achtige versie. Ik kwam overigens pas het laatste event er achter dat het ging om bestaande nummers die waren verbouwdquote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:50 schreef spijkerbroek het volgende:
Om eerlijk te zijn, als ik Tetris zou spelen met dit als deuntje, zou mijn laptop héél snel het raam uit vliegen.
Ja dat dacht ik ook. Misschien doet ie het nog hoor. Dan is mijn afstandsbediening stuk. Of misschien doet ie het niet. Dan heeft just me niets aan die batterijquote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:51 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
knokkels heeft er nog eentje over.
quote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:56 schreef knokkels het volgende:
Wat klinkt deze ongelooflijk lekker over de speakers
Vast welquote:
De Sennheiser Momentum is behoorlijk goed!quote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:57 schreef CindieY het volgende:
Trouwens, met zoveel muziekliefhebbers hier... Iemand aanraders qua koptelefoons zonder dat ze gelijk lomp groot zijn? Ik moet er mee over straat kunnenMijn huidige begint het na 4 jaar wel een beetje te begeven
quote:
quote:Dreidel Dreidel Dreidel I Made You Out Of Clay!
Dreidel Dreidel Dreidel With Dreidel I Shall Play!
hoeveel staan er nog open ?quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:01 schreef spijkerbroek het volgende:
Ik heb vanavond mijn bucket list (eindelijk..) bijgewerkt n.a.v. mijn reisje deze lente. Kon zomaar 7 dingen aanpassen/afvinken!
Matisyahu!quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:02 schreef Elfletterig het volgende:
Jullie willen "Jew music", dus dan krijg je datDeze bijzondere artiest komt uit Israël, maar woont nu in de VS.
Ik heb een sennheisser headset, prima spul, maar een beetje raar op straatquote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:57 schreef CindieY het volgende:
Trouwens, met zoveel muziekliefhebbers hier... Iemand aanraders qua koptelefoons zonder dat ze gelijk lomp groot zijn? Ik moet er mee over straat kunnenMijn huidige begint het na 4 jaar wel een beetje te begeven
Ik vind het prachtigquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:03 schreef spijkerbroek het volgende:
Dit klinkt niet echt om over te juichen, om eerlijk te zijn.
Denonquote:Op woensdag 4 oktober 2017 22:57 schreef CindieY het volgende:
Trouwens, met zoveel muziekliefhebbers hier... Iemand aanraders qua koptelefoons zonder dat ze gelijk lomp groot zijn? Ik moet er mee over straat kunnenMijn huidige begint het na 4 jaar wel een beetje te begeven
Op mijn lijst staan 100 items, maar best een groot aantal zijn "ongoing", zoals "leer Spaans" of "Smile once a day". Er zullen nog een stuk of 80 open staan, schat ik.quote:
Ik weet er bar weinig van. Ik gebruik buitenshuis nooit een koptelefoon.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:07 schreef ToT het volgende:
De échte koptelefoon-expert hier is trouwens WaterTornado, maar het is altijd maar te hopen of die mee zit te lurken!
Niet zo uit mijn hoofd, maar ik herken het vast wel als ik er op google.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:06 schreef knokkels het volgende:
[..]
Denon![]()
Moet je niet zo'n achterlijk groot hoofd hebben als ikIk brak de hoofdsteun in twee
Maar vreselijk goed geluid![]()
Het typenummer weet ToT vast nog wel
Ik heb niet eens een lijstjequote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:07 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Op mijn lijst staan 100 items, maar best een groot aantal zijn "ongoing", zoals "leer Spaans" of "Smile once a day". Er zullen nog een stuk of 80 open staan, schat ik.
Same here. Ik gebruikte het alleen omdat de speakers hier 's nachts zelfs op laag volume er voor zorgen dat de buren boos op de muren zaten te rammen!quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:07 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik weet er bar weinig van. Ik gebruik buitenshuis nooit een koptelefoon.
Ah!quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:11 schreef CindieY het volgende:
Dank allemaal! Ik zei al eerder dat ik zonder koptelefoon niet op de fiets stapReden van koptelefoon is dat oordopjes bij mij binnen no time kapot zijn
Ik was het zat elke maand een nieuw paar te kopen.
Ik ga even alle suggesties checken
zou wel moeten. Ik heb een set oordopjes met microfoon en dat werkt ookquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:08 schreef Rafeiro het volgende:
Zou zo'n headset eigenlijk werken op je mobiel
Zou wel geniaal zijn bijna onzichtbare mic. die je omlaag moet draaien om op te nemen.
Mijn bovenbuurman lijkt ook een redelijke zeiksnor te zijn en hij is gok ik 40 ofzo. Dan kan je toch nog wel normaal doenquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:09 schreef ToT het volgende:
[..]
Same here. Ik gebruikte het alleen omdat de speakers hier 's nachts zelfs op laag volume er voor zorgen dat de buren boos op de muren zaten te rammen!
Ik ben te onhandig daarvoorquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:13 schreef ToT het volgende:
[..]
Ah!
Ja qua oordopjs zal Watertornado sowieso een aantal erg goede (dure) suggesties hebben, maar da's dus geen opte in dit geval, begrijp ik.
Even social engineeren bij de fabrikant van je telefoon. Heb je kans dat ze je gratis een setje oordopjes opsturenquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:11 schreef CindieY het volgende:
Dank allemaal! Ik zei al eerder dat ik zonder koptelefoon niet op de fiets stapReden van koptelefoon is dat oordopjes bij mij binnen no time kapot zijn
Ik was het zat elke maand een nieuw paar te kopen.
Ik ga even alle suggesties checken
Dat hoeft ook nietquote:
Het enige wa techt ik wil is naar Australie gaan, naar mijn familie daarquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:14 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet
Ik heb dat lijstje eigenlijk gemaakt om uit te vinden wat ik écht leuk zou vinden. Inmiddels is de lijst al enkele keren aangepast. Het is ook niet zo dat ik die dingen écht móét hebben gedaan voor ik doodga, maar meer voor de leuk, zeg maar.
Visit 25 capitals. Heb er nu 21 gehad.
Dat soort dingen.
Die van 40 zijn het ergste hoorquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:13 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Mijn bovenbuurman lijkt ook een redelijke zeiksnor te zijn en hij is gok ik 40 ofzo. Dan kan je toch nog wel normaal doenIs wel erg gehorig hier heb nu maar afgesproken vanaf 23:00 koptelefoon. Kijk nog weleens wat via RTL gemist, maar de reclame dan krijg ik zelf ook een hartverzakking van.
Tja zelf slaap ik hier met het hoofdeinde van het bed tegen de tussenmuur hier tussen mijn eigen slaapkamers. Als ik met het hoofdeinde tegen de muur van de buren slaap, ga ik ook 3x dood bij elk klein geluidje. Als de buurman dat ook bij hemzelf zou doen, is er niks aan het handje.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:13 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Mijn bovenbuurman lijkt ook een redelijke zeiksnor te zijn en hij is gok ik 40 ofzo. Dan kan je toch nog wel normaal doenIs wel erg gehorig hier heb nu maar afgesproken vanaf 23:00 koptelefoon. Kijk nog weleens wat via RTL gemist, maar de reclame dan krijg ik zelf ook een hartverzakking van.
Dierendag...quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:16 schreef knokkels het volgende:
Wordt nu afgespeeld : The Everly Brothers - Bird Dog![]()
Oh, echt?
Oordopjes gaan bij mij direct de la in. Kwaliteit is meestal niet om over naar huis te schrijven en het zijn van die in-ear dingen. Welk dopje ik ook op die dingen doe, ze glijden uit m'n oor.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:14 schreef knokkels het volgende:
[..]
Even social engineeren bij de fabrikant van je telefoon. Heb je kans dat ze je gratis een setje oordopjes opsturen
Wat let je?quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:15 schreef just me het volgende:
Het enige wa techt ik wil is naar Australie gaan, naar mijn familie daar
In ear en gehoorbeschermers er over dan?quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:17 schreef CindieY het volgende:
[..]
Oordopjes gaan bij mij direct de la in. Kwaliteit is meestal niet om over naar huis te schrijven en het zijn van die in-ear dingen. Welk dopje ik ook op die dingen doe, ze glijden uit m'n oor.
Even vergeten dat laptops ook af en toe stroom nodig hebbenLaptop viel uit
reizen alleen trekt me niet zo aan, maar als ik wil moet ik gaan plannen, dan wordt het sowieso volgend jaarquote:
Ik hoorde Matisyahu, maar dat kwam omdat ik YouTube vergeten was af te sluiten toen ik even wat wilde checkenquote:
Oordopjes heb je ook van 600 euro en die zijn beter dan de meeste koptelefoons.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:17 schreef CindieY het volgende:
[..]
Oordopjes gaan bij mij direct de la in. Kwaliteit is meestal niet om over naar huis te schrijven en het zijn van die in-ear dingen. Welk dopje ik ook op die dingen doe, ze glijden uit m'n oor.
Even vergeten dat laptops ook af en toe stroom nodig hebbenLaptop viel uit
Nee, om 23:30 uur stop ik echt. Hierna de voorlaatste trackquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:19 schreef livelink het volgende:
Nog een verlenging ga ik niet meer volhouden, Elf
Pas je wel op voor die dieren daar? Gevaarlijk hoorquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:19 schreef just me het volgende:
[..]
reizen alleen trekt me niet zo aan, maar als ik wil moet ik gaan plannen, dan wordt het sowieso volgend jaar
Alleen reizen is heulemaal niet eng joh. Vorige zomer ook in m'n uppie naar Barcelona geweestquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:19 schreef just me het volgende:
[..]
reizen alleen trekt me niet zo aan, maar als ik wil moet ik gaan plannen, dan wordt het sowieso volgend jaar
Vast, maar ik ga geen 600 euro uitgeven aan iets wat ik waarschijnlijk binnen no time zelf sloop. Da's namelijk het grootste probleem met oordopjesquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:19 schreef ToT het volgende:
[..]
Oordopjes heb je ook van 600 euro en die zijn beter dan de meeste koptelefoons.Watertornado kan je er alles over vertellen!
Maar bij mij vallen ze ook steeds uit.
Je kunt bepaalde modellen wel bij een gehoorapparaten-specialist precies passend op maat voor jouw oren laten maken.
quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:20 schreef knokkels het volgende:
[..]
Pas je wel op voor die dieren daar? Gevaarlijk hoor
Come To Australia. Ya Might Accident'lly Get Killed
Zoveel nummers zullen er waarschijnlijk niet meer uitgebracht worden, zo oprukkend naar het einde van het jaar en daarmee inderdaad de jaarlijstjes.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het moet wel heel raar lopen, wil dit nummer niet in de Top 3 van mijn jaarlijst belanden...
quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:21 schreef CindieY het volgende:
[..]
Vast, maar ik ga geen 600 euro uitgeven aan iets wat ik waarschijnlijk binnen no time zelf sloop. Da's namelijk het grootste probleem met oordopjes
Ik heb deze:quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:17 schreef CindieY het volgende:
[..]
Oordopjes gaan bij mij direct de la in. Kwaliteit is meestal niet om over naar huis te schrijven en het zijn van die in-ear dingen. Welk dopje ik ook op die dingen doe, ze glijden uit m'n oor.
Even vergeten dat laptops ook af en toe stroom nodig hebbenLaptop viel uit
Ik voorzie een R49-meet in Down Underquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:19 schreef just me het volgende:
reizen alleen trekt me niet zo aan, maar als ik wil moet ik gaan plannen, dan wordt het sowieso volgend jaar
HTC is wel baasquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:22 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ik heb deze:
[ afbeelding ]
En mijn HTC U Play stelt ze in op je oren, maakt een persoonlijk profiel. Zitten uitstekend! En een appje luistert naar het omgevingsgeluid zodat het geluid optimaal is.
Deze vallen ook niet uit vanwege de specifieke vorm.
quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:23 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik voorzie een R49-meet in Down Under
Ik denk niet dat de vorm van mijn oor het probleem is.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:22 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ik heb deze:
[ afbeelding ]
En mijn HTC U Play stelt ze in op je oren, maakt een persoonlijk profiel. Zitten uitstekend! En een appje luistert naar het omgevingsgeluid zodat het geluid optimaal is.
Deze vallen ook niet uit vanwege de specifieke vorm.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I reject reality and substitute my own
nou nou nou nouquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:07 schreef ToT het volgende:
De échte koptelefoon-expert hier is trouwens WaterTornado, maar het is altijd maar te hopen of die mee zit te lurken!
Help het me onthouden als het zover is; dan draaien we 'm ook eens op Radio 49quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:25 schreef CindieY het volgende:
Ik heb maar 1 nummer dat ik steevast draai in een bepaalde tijd van het jaar. En dat is Tori Amos met Winter. Als de eerste sneeuwvlokjes vallen
Komt goed. Mij zul je dan wel horen, want voor de rest heb ik echt een broertje dood aan sneeuwquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:26 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Help het me onthouden als het zover is; dan draaien we 'm ook eens op Radio 49
En dat als kerstfanquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:26 schreef CindieY het volgende:
[..]
Komt goed. Mij zul je dan wel horen, want voor de rest heb ik echt een broertje dood aan sneeuw
Ik ben al sinds de HTC Hero fan van HTC.. Dit is mijn vierde.quote:
Toriquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:25 schreef CindieY het volgende:
Ik heb maar 1 nummer dat ik steevast draai in een bepaalde tijd van het jaar. En dat is Tori Amos met Winter. Als de eerste sneeuwvlokjes vallen
quote:
Ik zal nooit aan stoptober movember ofzo meedoen. Sorryquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:30 schreef spijkerbroek het volgende:
In het kader van het laatste nummer in de show van Elf:
Pet Shop boys - My Stoptober Symphony
Dank, Elf
Netflix en chillze Spijkerbroekquote:
Sterkte alvast en welterustenquote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:32 schreef CindieY het volgende:
Ik duik gelijk m'n bed in. Het schijnt storm en regen en wind enzo te zijn morgen, dus even kijken of ik zin heb om met de bus te gaan. De keuze zal waarschijnlijk worden tussen verregend aankomen of als blikvoer naar m'n werk vervoerd te worden met de bus
Trusten
whehehe succes! En slaapzequote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:32 schreef CindieY het volgende:
Ik duik gelijk m'n bed in. Het schijnt storm en regen en wind enzo te zijn morgen, dus even kijken of ik zin heb om met de bus te gaan. De keuze zal waarschijnlijk worden tussen verregend aankomen of als blikvoer naar m'n werk vervoerd te worden met de bus
Trusten
Marvel series als je fan bent.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:32 schreef knokkels het volgende:
[..]
Netflix en chillze Spijkerbroek![]()
Oeh, zijn er nog wat leuke dingen op NetFlix nu te vinden? Ik kwam nog een spam mailadres tegen van mijzelf
Ik rook er nog eentjequote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:31 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Ik zal nooit aan stoptober movember ofzo meedoen. Sorry
quote:
Designated Survivor is tof inderdaad.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 23:34 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Marvel series als je fan bent.
Designited survivor S2 is begonnen. Geen idee verder.
Possie!quote:Op donderdag 5 oktober 2017 00:02 schreef Outpost76 het volgende:
Goed en nacht
Bestaat er ook een "nacht crew"?
Ik kan proberen je in te roosterenquote:Op donderdag 5 oktober 2017 00:06 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Vuistje
[..]
Dat was ik ooit, dat is heul wat anders.
Zomaar spontaan?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 00:08 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ik kan proberen je in te roosteren
Ik ben toch haske spontaanquote:
Jij wel maar ik over het algemeen niet.quote:
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 00:13 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Jij wel maar ik over het algemeen niet.IIG niet qua shows.... En daarbij dan draai ik voor jouw.
Daarnaast heb ik geen idee of ik nog inloggen kan, wat mijn ww is als die nog geldig is en geen idee hoe Mixxx werkt.
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 00:14 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Voorlopig nog niet als je mijn vorige bericht leest.
quote:
How be theequote:
quote:
Test.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 02:37 schreef knokkels het volgende:
Natty DreadDit klinkt als PrietPraat
Dawissikquote:
Alles staat nog op standaard, dat is kwestie van knoppen tumenquote:Op donderdag 5 oktober 2017 02:56 schreef knokkels het volgende:
[..]Waar lag het nou aan?
En het volume is hier best laag eigenlijk.
Hee DJ nu nog ff de VU meters naar rood sturen.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 00:30 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dan word het tijd om dat te veranderen.
Lag het dus toch niet aan mijquote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:02 schreef sig000 het volgende:
[..]
Hee DJ nu nog ff de VU meters naar rood sturen.
jip en janneke taal sigquote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:02 schreef sig000 het volgende:
[..]
Hee DJ nu nog ff de VU meters naar rood sturen.
So sorry man, Ik was zo blij dat het werkte dat ik totaal vergat om op Fok te kijken....quote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:02 schreef sig000 het volgende:
[..]
Hee DJ nu nog ff de VU meters naar rood sturen.
Main volume omhoog totdat die ledjes tegen rood aanzitten, daarna kun je per kanaal en nummer met gain finetunen.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:09 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
So sorry man, Ik was zo blij dat het werkte dat ik totaal vergat om op Fok te kijken....
Wat bedoel je hier mee?
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:10 schreef sig000 het volgende:
[..]
Hij kan weer inloggen met Mixxx, nu moet ie de knoppen nog ff doorkrijgen.
hij heeft deck B sync een beetje laaaaaaaaaaaaag staaaaaaaaaaaaaanquote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:15 schreef sig000 het volgende:
Loopt de PC nu vast of is dit een vaag nummer?
Verkeerde knop dan.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:17 schreef knokkels het volgende:
[..]
hij heeft deck B sync een beetje laaaaaaaaaaaaag staaaaaaaaaaaaaan
inderdaadquote:
Ik werd er weer uit gegooid en ben weer opnieuw aan het proberen om verbinding te maken.....quote:Op donderdag 5 oktober 2017 03:45 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Gast ik ben mijn radio stream aan het testen.... Hoor je mij?
Ik zag je over het hoofdquote:
Goedemorgen livelink.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 06:13 schreef livelink het volgende:
Goedemorgen Melting en Oscar![]()
En goedemorgen/welterusten aan de nachtelijke testers.
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 07:08 schreef OscarMopperkont het volgende:
Kabouter dans op radio 10![]()
Omdat leraren staken "passen ze op de kinderen."
Dus half uur liedjes voor kinderen
Als je iemand anders de schuld kunt geven moet je dat gewoon doenquote:Op donderdag 5 oktober 2017 08:22 schreef livelink het volgende:
Lekker. En maakt dat ik me weer lekker jong voel. Ik had het ook wel nodig want bus gemist en nu kom ik te laat voor een belangrijke bespreking. En dat is allemaal de schuld van de lerarenstaking. (ik moet toch iemand de schuld geven)
sjagrijnig k*tweerquote:
hoe bedoel je?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 09:54 schreef Doedezemaar het volgende:
Huisarts is afwezig ivm de lerarenstaking, zo makkelijk kan het dus zijn
huisarts blijft vandaag een dagje thuis omdat de kinderen ivm de staking thuis zijn. Ja, je verzint het nietquote:
Tsja, hier op t werk is het ook relatief rustig.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 10:28 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
huisarts blijft vandaag een dagje thuis omdat de kinderen ivm de staking thuis zijn. Ja, je verzint het niet
Van harte lekker bij eenquote:Op donderdag 5 oktober 2017 07:48 schreef just me het volgende:
Oh ja, ik trakteer, vandaag 18 jaar op FOK!
[ afbeelding ]
dat vind ik op zich wel humorquote:Op donderdag 5 oktober 2017 07:08 schreef OscarMopperkont het volgende:
Kabouter dans op radio 10![]()
Omdat leraren staken "passen ze op de kinderen."
Dus half uur liedjes voor kinderen
Hier in huis ook w... owwwwwwwwwwww wachtquote:Op donderdag 5 oktober 2017 10:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tsja, hier op t werk is het ook relatief rustig.
wat ben je ook een oldbie hequote:Op donderdag 5 oktober 2017 07:48 schreef just me het volgende:
Oh ja, ik trakteer, vandaag 18 jaar op FOK!
[ afbeelding ]
Ja was wel briljant. Heel veel luisteraars stuurden dan ook berichten of ze het vaker willen doen.quote:
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 10:39 schreef OscarMopperkont het volgende:
Mensen met kinderen
Egoïstisch volk
quote:
Ik heb de koffie al gezet.quote:
Nou hier stormt het behoorlijk!quote:Op donderdag 5 oktober 2017 10:59 schreef OscarMopperkont het volgende:
* OscarMopperkont zit ook al 20 minuten te wachten
Gaat nog wel minimaal een kwartier duren denk ik. Lekker rustig
Gefeliciteerd just me.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 07:48 schreef just me het volgende:
Oh ja, ik trakteer, vandaag 18 jaar op FOK!
[ afbeelding ]
Dus je bent eindelijk FOK!wassen?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 07:48 schreef just me het volgende:
Oh ja, ik trakteer, vandaag 18 jaar op FOK!
[ afbeelding ]
FOK! is ook al 18 jaar. Of bedoelde je dat nietquote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:22 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Dus je bent eindelijk FOK!wassen?
Om maar even in FOK!-memes te blijven:
Ik ben 12 en wat is dezen?
Ik bedoelde dat just me eindelijk volwassen is op FOK!. En ja, ik weet dat FOK! zelf 18 isquote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:23 schreef knokkels het volgende:
FOK! is ook al 18 jaar. Of bedoelde je dat niet![]()
ik ben 14
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:23 schreef knokkels het volgende:
[..]
FOK! is ook al 18 jaar. Of bedoelde je dat niet![]()
ik ben 14
Wacht, jij was toch eerder FOK!ker dan ik?quote:
Blijkbaar niet!quote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:30 schreef knokkels het volgende:
[..]
Wacht, jij was toch eerder FOK!ker dan ik?
driekwart biertje?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:29 schreef spijkerbroek het volgende:
Ik heb trouwens een methode ontwikkeld om rijk te worden n.a.v. de Freek-Vonk-kaartjes-dinges-oproep van Diaan.
Ik had 2 van die dingen, en die wilde ik wel opsturen. En zij zei "laat maar weten wat de kosten van de postzegel zijn". Nou ben ik met haar overeengekomen dat de "1" op de postzegel "1 biertje tijdens de volgende meet" betekent. Een postzegel kost .. ¤ 0,75? Een biertje meer. Netto winst!
Ik ga rijk worden!
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 11:01 schreef knokkels het volgende:
Goed dat studentikoze Sander geen staatssecretaris meer is. Nu is er ruimte voor iemand met verstand van zaken
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 07:48 schreef just me het volgende:
Oh ja, ik trakteer, vandaag 18 jaar op FOK!
[ afbeelding ]
Owww... ik dacht ergens te hebben gelezen dattie niet meer Staatssecretaris van Onderwijs was..quote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:40 schreef Elfletterig het volgende:
[..]Hij is nog steeds in functie....
Ik doe niet aan laffe biertjesquote:
Jij houdt van een stevig biertje wat terugvechtquote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:44 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik doe niet aan laffe biertjes
En meestal wint her bier uiteindelijk #katerquote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:50 schreef knokkels het volgende:
Jij houdt van een stevig biertje wat terugvecht
Ik heb geen idee hoeveel ik op had afgelopen zaterdag na Shopping Night... Iets van 6, 7 biertjes. En ik ben gestopt met tellen zondag na mijn dienst bij Den Helder Sunsquote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:51 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
En meestal wint her bier uiteindelijk #kater
14 en dan al dronken. Tsskquote:Op donderdag 5 oktober 2017 12:53 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ik heb geen idee hoeveel ik op had afgelopen zaterdag na Shopping Night... Iets van 6, 7 biertjes. En ik ben gestopt met tellen zondag na mijn dienst bij Den Helder Suns
Toen was het geoorloofd
FOK! regelgeving. Waar de mannen minimaal 30+cm hebben, en de normale wetten niet geldenquote:
I think notquote:Op donderdag 5 oktober 2017 13:02 schreef spijkerbroek het volgende:
Vandaag is het World Teacher Day. Toeval dat ze vandaag staken?
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:13 schreef ToT het volgende:
http://frontpage.fok.nl/p(...)g-jij-hier-rond.html
Nou?
Ik hang hier rond sinds 2004, maar heb me geregistreerd in 2005. Welke moet ik nou selecteren?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:13 schreef ToT het volgende:
http://frontpage.fok.nl/p(...)g-jij-hier-rond.html
Nou?
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:55 schreef Doedezemaar het volgende:
Zo, mijn brief naar VGZ heeft resultaat opgeleverd: de vordering was terecht, maar omdat ze die pas zo laat hadden verstuurd laten ze 'm vervallen
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:55 schreef Doedezemaar het volgende:
Zo, mijn brief naar VGZ heeft resultaat opgeleverd: de vordering was terecht, maar omdat ze die pas zo laat hadden verstuurd laten ze 'm vervallen
Alweer 15? Hoevaak is dat nou al gebeurd?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:34 schreef livelink het volgende:
Ik ben 28 september 15 geworden. Maar weer niet gevierd.
Dat hou ik toch helemaal niet bijquote:Op donderdag 5 oktober 2017 16:35 schreef Melting het volgende:
[..]
Alweer 15? Hoevaak is dat nou al gebeurd?
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 16:05 schreef spijkerbroek het volgende:
Waarom staken die leraren eigenlijk?
[ afbeelding ]
Dan kan dat salaris toch best omlaag?
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 16:39 schreef livelink het volgende:
[..]
Dat hou ik toch helemaal niet bij![]()
Ik ben een 88%-erquote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:13 schreef ToT het volgende:
http://frontpage.fok.nl/p(...)g-jij-hier-rond.html
Nou?
Op 2.5 week na 15 jaarquote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:48 schreef ToT het volgende:
Oh ikzelf zit trouwens 13,5 jaar hier. Ff verkeerd gekeken.
Ik ben net een maandje ouder dan jij.quote:
hey livelink, je kind heeft je account gekaaptquote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:34 schreef livelink het volgende:
Ik ben 28 september 15 geworden. Maar weer niet gevierd.
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:33 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik ben net een maandje ouder dan jij.
Mmm, alweerquote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:33 schreef knokkels het volgende:
[..]
hey livelink, je kind heeft je account gekaapt
en dan kijk je dus gewoon verkeerd. ik ben een 10.8%-erquote:
ergens volgende week 18 jaarquote:Op donderdag 5 oktober 2017 14:13 schreef ToT het volgende:
http://frontpage.fok.nl/p(...)g-jij-hier-rond.html
Nou?
Newbie regel?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:33 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik ben net een maandje ouder dan jij.
Maar eerlijk gezegd zit ik hier al sinds 1999. Alleen was ik niet zo dapper als just me. Ik durfde pas een account aan te maken toen de newbie-regel was losgelaten.
Daar zou ik (toendertijd!!!) waarschijnlijk niet eens zoveel moeite mee gehad hebben. Ik weet niet meer precies hoe het zat, maar je begon als newbie (dus ook geen gepersonificeerd account) en dat predikaat raakte je pas kwijt als je aan wat voorwaarden mbt posten had voldaan.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:45 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Newbie regel?
Je registratie werd pas definitief na het laten zien van tetten?
[ afbeelding ]
Ik heb een tijdje in R&P rondgehangen, daarbij op irc #R&P & #RP gepost ... Daar bleek ik het een en ander best slims te zeggen zo nu en dan. Zo ging ik van user naar Op naar euh... superop?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:48 schreef livelink het volgende:
[..]
Daar zou ik (toendertijd!!!) waarschijnlijk niet eens zoveel moeite mee gehad hebben. Ik weet niet meer precies hoe het zat, maar je begon als newbie (dus ook geen gepersonificeerd account) en dat predikaat raakte je pas kwijt als je aan wat voorwaarden mbt posten had voldaan.
En de niet-newbies waren bepaald niet aardig tegen de newbies. Een soort ontgroening was het.
Het was de reden dat ik me toen niet registreerde in ieder geval.
Niemand wilde mijn tetten zien. Nu voel ik me achtergesteldquote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:45 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Newbie regel?
Je registratie werd pas definitief na het laten zien van tetten?
[ afbeelding ]
Ik heb geen tetten laten zienquote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:45 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Newbie regel?
Je registratie werd pas definitief na het laten zien van tetten?
[ afbeelding ]
Nou, kun je nagaan hoe ik me voel. Jij bent gewoon superuser geworden zonder tettenquote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:52 schreef knokkels het volgende:
[..]
Niemand wilde mijn tetten zien. Nu voel ik me achtergesteld!
Jij was een first responder of early adopter of hoe ze dat ook noemen. Die hoefden nog niksquote:
FOK! Forum is my Alma Mater. just me is part of the hazing committeequote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:02 schreef livelink het volgende:
[..]
Jij was een first responder of early adopter of hoe ze dat ook noemen. Die hoefden nog niks
Nee toen waren ze nog blij met nieuwe usersquote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:02 schreef livelink het volgende:
[..]
Jij was een first responder of early adopter of hoe ze dat ook noemen. Die hoefden nog niks
Oh. Dat was snel over danquote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:09 schreef just me het volgende:
[..]
Nee toen waren ze nog blij met nieuwe users
Ik was toen al een van de oudere en wijzere usersquote:
Godmother of FOK!quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:11 schreef just me het volgende:
[..]
Ik was toen al een van de oudere en wijzere users
Nope, die eer komt Yvonne toequote:
En altijd al geweest, zal altijd zo blijvenquote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:11 schreef just me het volgende:
[..]
Ik was toen al een van de oudere en wijzere users
En waar kwam je mee thuis?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:44 schreef CindieY het volgende:
Niet een supermarkt inlopen als je net uit je werk komt en trek hebt
Je hebt nu genoeg hartigs voor bij een show vanavond?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:44 schreef CindieY het volgende:
Niet een supermarkt inlopen als je net uit je werk komt en trek hebt
Volgende keer een knijper op je neus doen.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 17:44 schreef CindieY het volgende:
Niet een supermarkt inlopen als je net uit je werk komt en trek hebt
Staat in de OP. Maar ik kan dat wel regelen voor je.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:39 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Bij wie moet ik trouwens zijn om me willekeurig in te kunnen plannen?
Dat doen we niet zomaar.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:40 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Of iig zodat ik me zelf op het rooster kan zetten...
quote:
Reep chocolade voor morgen op 't werkquote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:34 schreef livelink het volgende:
[..]
Je hebt nu genoeg hartigs voor bij een show vanavond?
De hele supermarkt rook naar speculaasquote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:36 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Volgende keer een knijper op je neus doen.
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:46 schreef CindieY het volgende:
[..]
[..]
Reep chocolade voor morgen op 't werkVrijdag is de dag dat minstens driekwart vrij is of thuis werkt, dus neemt er altijd wel iemand iets lekkers mee
Ik had niet eens honger en kwam al met meer uit de supermarkt. En dat gaat niet mee naar mijn werk om te delen, kan ik je zeggen.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:46 schreef CindieY het volgende:
[..]
[..]
Reep chocolade voor morgen op 't werkVrijdag is de dag dat minstens driekwart vrij is of thuis werkt, dus neemt er altijd wel iemand iets lekkers mee
[..]
De hele supermarkt rook naar speculaasze doen 't er om. Maar ik was sterker
Jij deelt op Radio 49 uit?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:55 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik had niet eens honger en kwam al met meer uit de supermarkt. En dat gaat niet mee naar mijn werk om te delen, kan ik je zeggen.
Omdat het kan?quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:56 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Waarom geeft iedereen de 'schuld' aan de supermarkt?
Ik lust geen drop.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:59 schreef livelink het volgende:
[..]
Ach ja, waarom niet. Hou wel wat voor mij over.
[ afbeelding ]
Gefeliciteerd. Cake, graag. Vandaag heb ik geen remmingen.quote:
Jij bent raarquote:
quote:Op donderdag 5 oktober 2017 19:01 schreef Elfletterig het volgende:
* Elfletterig schakelt even in voor een stukje Melting
(zijn show, althans)
PaRoquote:Op donderdag 5 oktober 2017 18:36 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Volgende keer een knijper op je neus doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |