FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Linkse radicalen wilin Hamburg #13
Pietverdrietzaterdag 8 juli 2017 @ 20:09
Livestreams

https://www.reuters.tv/l/n$l/2017/07/07/protest-against-g20-summit

https://www.pscp.tv/w/1BRJjWwwBVZxw

https://www.pscp.tv/BuzzFeedNewsDE/1jMJgoBRNgbJL

Bijgevoegd: Ruptly:



Linkse radicalen willen G20 ‘aanvallen en vernietigen’ in Hamburg
SPOILER
Scholen sluiten tijdelijk, winkeliers timmeren hun ramen dicht. Hamburg bereidt zich voor op een weekeinde vol geweld en vandalisme: 100.000 demonstranten zijn op de been voor de G20-top, van wie een deel naar verwachting voor onrust en geweld zal zorgen.

Het stadscentrum is afgesloten, en 20.000 agenten zijn op de been. De kosten van de G20 lopen, vooral vanwege de demonstranten, hoog op: bijna 185 miljoen euro wordt in de top gestoken.

‘Aanvallen en vernietigen’
Met de Russische president Vladimir Poetin, zijn Amerikaanse collega Donald Trump en de veelbesproken Turkse president Recep Tayyip Erdogan in Hamburg, valt er veel te protesteren. Hamburg verwacht tienduizenden linkse activisten, die zich fel verzetten tegen het neoliberalisme dat de G20-top symboliseert.

Turken in Duitsland die president Erdogan steunen, worden verwacht op de vuist te gaan met aanwezige Koerden. Duitsland rekent op zo’n 50.000 boze Koerden. De Hamburgse politie heeft agenten moeten lenen uit andere korpsen om op te kunnen treden tegen het verwachte geweld in de Duitse havenstad.

Woensdag schilderden duizenden demonstranten zich grijs, met klei. Als zombies liepen ze rond, in de hoop aandacht te vragen voor klimaatveranderingen. ‘Welcome to hell,’ is het motto van de demonstranten. En het doel? ‘Aanvallen en vernietigen.’

Gewelddadig protest voor vrede, tegen mondialisering
Volgens hen symboliseert de G20-top de doorgeslagen mondialisering en de obsessie met economische groei. Typisch is dan ook dat de top plaatsheeft in Hamburg, waar vrijhandel en mondialisering juist voor economische groei zorgen. Veel Hamburgers zijn financieel afhankelijk van de wereldhandel.

Radicale antikapitalistische bewegingen werden sowieso verwacht te protesteren tegen de top, maar de komst van Trump heeft de woede bij extreem links aangewakkerd. Ook demonstreren ze tegen het geweld van staten als Rusland en Amerika in bijvoorbeeld het Midden-Oosten. Opmerkelijk is dat het pleidooi voor vrede vooral wordt gehouden met gewelddadige aanslagen, op onder meer spoorfaciliteiten in Hamburg.

Daarnaast worden auto’s in brand gestoken en winkelruiten ingeslagen. De politie rekent op zitblokkades en molotovcocktails. De afgelopen dagen hebben agenten een enorm aantal wapens in beslag genomen: een teken dat een deel van de demonstranten (10.000, zo schat de politie in) geweld niet zal schuwen.
Bron: Elsevier

Hamburg zet zich schrap.
SPOILER
HAMBURG - Half Hamburg is afgezet voor de G20-top, die officieel pas morgen begint. Maar vanavond verwacht de trotse havenstad al zware rellen bij de extreem-linkse demonstratie „Welcome to hell”. Winkels zijn dichtgetimmerd, mensen ontvluchten massaal de stad.

In de hermetisch afgesloten beurshallen, direct tegenover de Russisch-orthodoxe kerk, zullen morgen wereldleiders als Vladimir Poetin en Donald Trump elkaar voor het eerst ontmoeten. Maar burgers en winkeliers van de pittoreske Karolingen-buurt hebben hun buik er nu al goed vol van.

„Vanavond zullen links-radicalen hier de hele boel op stelten zetten. De vorige keer liepen ze ook al dronken over onze auto heen”, scheldt een Turks moedertje. In de Karolingenstraße heeft een slimme verhuurder een heel binnenhof met een bouwsteiger beveiligd en een stalen deur met code voor de bewoners erin gebouwd.

Angst
„Een goed idee”, zegt een jonge, blonde moeder met kind. „Anders jatten ze het bouwmateriaal en gooien dat naar de politie.” De autoriteiten rekenen op bijna tienduizend relschoppers, die met treinen en bussen komen, ook uit het buitenland. Aan de grenzen wordt gecontroleerd. De politie zelf is met twintigduizend man aanwezig voor de veiligheid.

Hamburg leeft al dagen in angst. „Wij moeten helaas gewoon open blijven”, zegt apotheekster Frau Schmidt. „Want de noodverzorging voor de burgers, en ook de demonstranten, moet gewaarborgd zijn.” Haar buurvrouw Friederike Baigent ontvlucht echter voor drie dagen de stad. „Veel te gevaarlijk hier”, zegt de jonge lerares en neemt haar kinderen aan de hand.

Omzetverlies
Even verderop, in de Marktstraße, zijn bijna alle winkels dichtgetimmerd. Het omzetverlies in de stad door de G20-top wordt op 15 miljoen euro geschat. Daarom is driekwart van de metropool volgens dagblad Hamburger Morgenpost tegen de exclusieve bijeenkomst van wereldleiders.

Aan veel huizen hangen posters: „Make Love, not G20”, „Brood in plaats van G20”, of „Geh 20 Meilen weiter!” De burgers hier leven in een Sperrzone, als achter het vroegere IJzeren Gordijn, alles is met zware rotsblokken tegen aanslagen beveiligd. Bijna veertig vierkante kilometer van het stadsgebied is afgezet, daar mag niet gedemonstreerd worden. De politie controleert alles, heeft waterwerpers, helicopters en pantservoertuigen ingezet.

Realiteit
Axel Kullik is zielzorger, speciaal voor de politie. „Als de agenten ervaringen met zwaar geweld krijgen, kan dat voor psychische problemen zorgen. Daarom ben ik hier”, zegt de dominee uit Oldenburg. Voor de demonstranten heeft hij geen goed woord over: „Die denken dat ze de wereld verbeteren maar luisteren niet naar de argumenten van anderen. Ze denken dat ze iets beters zijn en staan buiten de realiteit”, aldus de zielenknijper met een groen hesje.
Bron: Telegraaf

Wapenarsenalen anti-G20-demonstranten gevonden bij Hamburg
SPOILER
De Duitse politie heeft bij invallen in Hamburg en Rostock wapens en grondstoffen gevonden, die links-radicale demonstranten mogelijk wilden gebruiken in hun protesten tegen de G20-top in Hamburg.

Onder de spullen die in beslag zijn genomen zijn messen, katapulten, stalen kogels, wapenstokken, verboden vuurwerk, jerrycans met brandbare vloeistoffen, grondstoffen voor explosieven, onderdelen voor molotovcocktails, honkbalknuppels en brandblussers.

De politie houdt er rekening mee dat dit een fractie is van wat zich wellicht nog in kelders en garages in en om Hamburg bevindt. Volgens een woordvoerder gaan de demonstranten heel gestructureerd te werken en hebben ze een goed netwerk.

De G20 bestaat uit negentien landen en de Europese Unie. De top wordt vrijdag en zaterdag in Hamburg gehouden. Daar worden politieke en economische onderwerpen besproken door de leiders van de belangrijkste economieën.

Bondskanselier Merkel ontvangt in Hamburg onder anderen de Russische president Poetin en zijn Amerikaanse ambtsgenoot Trump. De leiders van de VS en Rusland spreken elkaar vrijdag persoonlijk in Hamburg. Het wordt de eerste ontmoeting tussen de twee.

20.000 agenten

De veiligheidsdiensten verwachten dat zo'n 8000 demonstranten zich verzamelen in Hamburg in de aanloop naar de top. De minister van Binnenlandse Zaken, Thomas de Maizière, zegt dat er 20.000 agenten worden ingezet om de top in de Noord-Duitse havenstad te bewaken.

De politievakbond vreest veel ongeregeldheden door activisten, die in veel gevallen tegen de globalisering zijn. "We hebben een demonstratie voor de boeg waarbij geweld is gepland. Als je links-radicale media leest en luistert naar mensen uit deze hoek, moet je ervan uitgaan dat we voor aanzienlijke uitbarstingen van geweld staan", zei de voorzitter van de Hamburgse politievakbond tegen de Duitse krant Bild.

Zondag waren al protesten, onder meer van milieuorganisatie Greenpeace. De politie greep later op de dag in toen enkele honderden linkse actievoerders illegaal een protestkamp wilden opslaan op een schiereiland in de rivier de Elbe. Een rechter had bepaald dat er wel mocht worden gedemonstreerd, maar geen kampeerfaciliteiten mochten worden opgezet.
Bron: NOS

Voor de geïnteresseerden:

Zeer gekleurd dagboek van Anne-Fleur.
SPOILER
DECk03FXUAAvFIO.jpg:large
DEE5vsIUQAABQ8s.jpg

De rellers kunnen er niet zoveel aan doen. Een bijeenkomst van grotendeels democratisch gekozen regeringsleiders moet je ergens op een onbewoond eiland organiseren om de lokale linkse bevolking niet te provoceren.
Pietverdrietzaterdag 8 juli 2017 @ 20:09
Fuckin mobiele layout
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 20:11
Tuig :r
Ali_boozaterdag 8 juli 2017 @ 20:13
Heb ik iets gemist in de afgelopen 7 a 8 uur ? :D
WheeledWarriorzaterdag 8 juli 2017 @ 20:17
Nog lefties in elkaar gebeukt?
Chernazaterdag 8 juli 2017 @ 20:18
Dat tuig komt voor een groot deel uit achterstandswijken. Dat heeft niets te maken met links of rechts. Tuig dat een demonstratie en een g20 aangrijpt om los te gaan.

Progressieve elite😁 zit aan de champagne.
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 20:21
Waarom ze dit in Hamburg organiseren mag God ook weten. _O-

Volgende keer een PVV-conferentie in Molenbeek?
Hathorzaterdag 8 juli 2017 @ 20:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:21 schreef bamibij het volgende:
Waarom ze dit in Hamburg organiseren mag God ook weten. _O-

Volgende keer een PVV-conferentie in Molenbeek?
Gegarandeerd spektakel. :Y
Eenskijkenzaterdag 8 juli 2017 @ 20:23
iemand een samenvatting van vrijdag en zaterdag? het is eigenlijk compleet langs me heen gegaan.. maar 13 topics doorlezen is een beetje erg veel :P
Boze_Appelzaterdag 8 juli 2017 @ 20:29
Zijn er al weer linksjes in zwarte pakken gespot?
Boze_Appelzaterdag 8 juli 2017 @ 20:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:23 schreef Eenskijken het volgende:
iemand een samenvatting van vrijdag en zaterdag? het is eigenlijk compleet langs me heen gegaan.. maar 13 topics doorlezen is een beetje erg veel :P
39606357_303.jpg

http://www.dw.com/en/hamburg-g20-protests-in-pictures/g-39516177
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:23 schreef Eenskijken het volgende:
iemand een samenvatting van vrijdag en zaterdag? het is eigenlijk compleet langs me heen gegaan.. maar 13 topics doorlezen is een beetje erg veel :P
Diverse kruispunten zijn heringericht, straten zijn opnieuw gelegd, bouwplaatsen leeggeroofd en ik denk dat Heineken zo'n 10.000 niet ingeleverde flesjes mist aan het eind van dit jaar...

Midden in de nacht was er ook nog een stevige tekno-party op de Reeperbahn, dat was wel leuk.

Edit: vergeet ook nog de ontzettend nuttige demonstratie met wc-borstels 8)7
J.A.R.V.I.S.zaterdag 8 juli 2017 @ 20:36
Gebeurd er nog ergens wat? Zo ja, streampje?
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 20:39
Niet echt, alleen Ruptly is online nu (via YT of https://www.pscp.tv/w/1MYxNAwBMjXJw )

En deze periscope komt net online
https://www.pscp.tv/w/1dRKZAYRvBoxB

Op die laatste stream is wel de ravage goed te zien...wat een zooitje
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:39 schreef FYazz het volgende:
Niet echt, alleen RT is online nu (via YT of https://www.pscp.tv/w/1MYxNAwBMjXJw )

En deze periscope komt net online
https://www.pscp.tv/w/1dRKZAYRvBoxB

Ruptly is ook live.
Haagszaterdag 8 juli 2017 @ 20:40
Die ongein is nu toch wel zo'n beetje over?
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 20:41
quote:
Die bedoelde ik, typte per ongeluk een T i.p.v. P (zal het ff wijzigen)
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:41 schreef FYazz het volgende:

[..]

Die bedoelde ik, typte per ongeluk een T i.p.v. P (zal het ff wijzigen)
Ah zo. Oke.
Boze_Appelzaterdag 8 juli 2017 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die ongein is nu toch wel zo'n beetje over?
De G20 zelf wel ja, maar er bestaat toch wel een redelijke kans dat ze vanavond nog wat gaan rellen.
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die ongein is nu toch wel zo'n beetje over?
het is nu weekend dus de werkende linkse medemens heeft zich bij de AFA vervoegd

Vanavond wordt nog vuurwerk
Kim-Hollandzaterdag 8 juli 2017 @ 20:52
Komt Reuters nog terug? Vind de andere streams saai.
Boze_Appelzaterdag 8 juli 2017 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 20:52 schreef Kim-Holland het volgende:
Komt Reuters nog terug? Vind de andere streams saai.
Tenzij er opeens dikke rellen uitbreken denk ik van niet.
Kim-Hollandzaterdag 8 juli 2017 @ 21:06
quote:
15s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:01 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Tenzij er opeens dikke rellen uitbreken denk ik van niet.
Hazo. Jammer wel. Maar goed, het kan niet altijd feest zijn. 8-)
Jaroonzaterdag 8 juli 2017 @ 21:12
Anne Fleur uit Laren kan veel gevaarlijker zijn in denken dan veel andere mensen.
Boze_Appelzaterdag 8 juli 2017 @ 21:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:06 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]

Hazo. Jammer wel. Maar goed, het kan niet altijd feest zijn. 8-)
Anders kan je altijd nog naar een KKK-stream kijken.

Ali_boozaterdag 8 juli 2017 @ 21:26
Must see

bedachtzaamzaterdag 8 juli 2017 @ 21:28
annefleurdd twitterde op zaterdag 08-07-2017 om 18:39:54 Er waren vandaag 200.000 activisten op de been in Hamburg, ondanks de criminalisering in de media. reageer retweet
DEOkInHXgAAxIbB.jpg

DEOkQ9oXoAACqlh.jpg

DEOkNe7XgAEUF7G.jpg

DEOkWffXkAADM-t.jpg

DEOk2hmXgAAwKJN.jpg

DEMRGWqWsAAlBaz.jpg

Annefleur leeft nog.
DENmiuVXoAAVOPZ.jpg

DENCxciXsAAdTHu.jpg

DENCxclXUAAUmNP.jpg
Jaroonzaterdag 8 juli 2017 @ 21:30
quote:
11s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:28 schreef bedachtzaam het volgende:
annefleurdd twitterde op zaterdag 08-07-2017 om 18:39:54 Er waren vandaag 200.000 activisten op de been in Hamburg, ondanks de criminalisering in de media. reageer retweet
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Annefleur leeft nog.
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Tuig heeft wel een gezicht.
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 21:33
Wat denken jullie van dit?

En dan met name de middelste alinea:

DEOttaOXkAIfr3O.jpg:large
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 21:34
Gaan weer streams aan

https://www.pscp.tv/w/1MYxNAwBMjXJw
Jaroonzaterdag 8 juli 2017 @ 21:40
Wat ik nog wilde zeggen is het verdriet dat je meemaakt. Dingen zijn niet zomaar zo.
BlaZzaterdag 8 juli 2017 @ 21:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:40 schreef Jaroon het volgende:
Wat ik nog wilde zeggen is het verdriet dat je meemaakt. Dingen zijn niet zomaar zo.
Welk verdriet?
Jaroonzaterdag 8 juli 2017 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:40 schreef BlaZ het volgende:

[..]

Welk verdriet?
Dat je dingen hebt gedaan die misschien niet koosjer zijn. Je slaapt nooit meer prettig.
bedachtzaamzaterdag 8 juli 2017 @ 21:43
quote:
De Ikea die even in beeld komt heeft ook in de fik gestaan las ik.
Murderazaterdag 8 juli 2017 @ 21:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:33 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat denken jullie van dit?

En dan met name de middelste alinea:

[ afbeelding ]
ja, het westen is zo vreselijk. Als je daar overtuigd van bent, waarom rellen? Verhuis. :) ga naar india, zuid afrika, cuba.
bedachtzaamzaterdag 8 juli 2017 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:33 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat denken jullie van dit?

En dan met name de middelste alinea:

[ afbeelding ]
Gewoon een fabel natuurlijk.
Er zullen best ook mensen met goede intenties naar Hamburg gegaan zijn maar het merendeel is lekker aan het rellen geweest na een verkleedpartijtje.
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:33 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat denken jullie van dit?

En dan met name de middelste alinea:

[ afbeelding ]
De retoriek heeft een behoorlijk vergelijkbare toon met dat van IS.
bedachtzaamzaterdag 8 juli 2017 @ 21:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:48 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

De retoriek heeft een behoorlijk vergelijkbare toon met dat van IS.
Dit ook, nu het kalifaat in elkaar dondert waren ze ineens afgereisd om te strijden voor die arme Syriërs, al het andere moeten we gewoon even wegdenken.
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 21:51
quote:
Wat een idioten.
SgtPorkbeanszaterdag 8 juli 2017 @ 21:56
Staat Hamburg al in de fik? Of staat er nog wat van overeind omdat dat tuigh een tik met de knuppel heeft gehad :7
bedachtzaamzaterdag 8 juli 2017 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:56 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Staat Hamburg al in de fik? Of staat er nog wat van overeind omdat dat tuigh een tik met de knuppel heeft gehad :7
Al? je bent te laat vrees ik.
madam-aprilzaterdag 8 juli 2017 @ 22:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:48 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

De retoriek heeft een behoorlijk vergelijkbare toon met dat van IS.
Precies
Resistorzaterdag 8 juli 2017 @ 22:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:34 schreef FYazz het volgende:
Gaan weer streams aan

https://www.pscp.tv/w/1MYxNAwBMjXJw
Lastige keuze, deze, met irritante tekst wat door het beeld scrollt, of die van Ruptly, in feite de zelfde, maar dan een halve minuut later met alleen maar heel groot 'RUPTLY' in beeld... :P

-edit-
Redneck KKK Rally in Charlottesville, USA (geen idee welke staat) is gespannender. Meer gespannen, spannender... deze

[ Bericht 15% gewijzigd door Resistor op 08-07-2017 22:14:41 ]
Zipportalzaterdag 8 juli 2017 @ 22:18
Geen rellen meer dus?
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 22:22
Nee, de sfeer lijkt wel iets grimmiger te worden, maar dat zijn vooral dronken gasten. Die grote groep 'maskertjes' heb ik nog niet gezien.
Klummiezaterdag 8 juli 2017 @ 22:24
Genau, zeigt mal Titten, :D
Chernazaterdag 8 juli 2017 @ 22:31
quote:
7s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 21:48 schreef bedachtzaam het volgende:

[..]

Gewoon een fabel natuurlijk.
Er zullen best ook mensen met goede intenties naar Hamburg gegaan zijn maar het merendeel is lekker aan het rellen geweest na een verkleedpartijtje.
Vandaag zover ik vernomen heb is het prima verlopen. Dus welk meerendeel bedoel je nu precies.
tessssssssszaterdag 8 juli 2017 @ 22:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:31 schreef Cherna het volgende:

[..]

Vandaag zover ik vernomen heb is het prima verlopen. Dus welk meerendeel bedoel je nu precies.
Is het al afgelopen?
Chernazaterdag 8 juli 2017 @ 22:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]

Is het al afgelopen?
Weet ik veel. Ik volg het niet elke minuut. Maar 200.000 mensen in een vredige demonstratie vind ik nu niet een meerendeel relschoppers. Och en er zullen best wat dronkelappen hier en daar over de grens gaan. Maar dat heb je hier met Koningsdag ook. En mogelijk breekt er vannacht nog iets uit. Maar dat hoor ik morgen dan wel weer.
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 22:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]

Is het al afgelopen?
Het merendeel is al naar huis ;)
Benselzaterdag 8 juli 2017 @ 22:48
gaat net los op de stream nu
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 22:48
Waterkanonnen *O*
tessssssssszaterdag 8 juli 2017 @ 22:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:39 schreef FYazz het volgende:

[..]

Het merendeel is al naar huis ;)
Maar waar ik nu naar kijk, is niet zo heel goed, hoor?
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 22:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:49 schreef tesssssssss het volgende:

[..]

Maar waar ik nu naar kijk, is niet zo heel goed, hoor?
Zeg ik dat dan?

Dat is vreselijk, mafkezen zijn het, maar dit is niet het merendeel. Het merendeel is al lang en breed rustig naar huis gegaan.
Benselzaterdag 8 juli 2017 @ 22:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:53 schreef FYazz het volgende:

[..]

Zeg ik dat dan?

Dat is vreselijk, mafkezen zijn het, maar dit is niet het merendeel. Het merendeel is al lang en breed rustig naar huis gegaan.
het is nooit het merendeel dat het nieuws maakt. Nog nooit geweest ook. Het is wel het merendeel dat de minderheid in bedwang kan houden
Braindead2000zaterdag 8 juli 2017 @ 22:56
Wat is de interessantste stream? Ik kijk nu Ruptly.
Montaguizaterdag 8 juli 2017 @ 22:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:55 schreef Bensel het volgende:

[..]

het is nooit het merendeel dat het nieuws maakt. Nog nooit geweest ook. Het is wel het merendeel dat de minderheid in bedwang kan houden
Maar dat merendeel doet dat niet......waarom niet?
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 22:56
https://www.pscp.tv/w/1ZkKzyYqZwdxv

Buzzfeed gaat ook aan
Stupidiscozaterdag 8 juli 2017 @ 22:57
Nederlander:

Periscope verslaggever De Telegraaf :
https://www.pscp.tv/w/1kvJpQydyZbxE
Stupidiscozaterdag 8 juli 2017 @ 23:02
Reuters is ook weer online met een stream.

Link
Eenskijkenzaterdag 8 juli 2017 @ 23:03
Ah de rellen beginnen weer?
Dr.Mikeyzaterdag 8 juli 2017 @ 23:04
Gewoon wat tanks erover laten rijden toch.
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 23:05
Volgens mij is het meer de Polizei die de menigte uit elkaar probeert te drijven en de mensen naar huis dwingt. Je hoort hier en daar wel wat flesjes en vuurwerk.
Kim-Hollandzaterdag 8 juli 2017 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:02 schreef Stupidisco het volgende:
Reuters is ook weer online met een stream.

Link
*O* Ik wou al bijna afsluiten.
Boze_Appelzaterdag 8 juli 2017 @ 23:07
Ik schakel net in. Is er ook daadwerkelijk wat aan de hand?
Stupidiscozaterdag 8 juli 2017 @ 23:09
quote:
15s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:07 schreef Boze_Appel het volgende:
Ik schakel net in. Is er ook daadwerkelijk wat aan de hand?
Politie voert wat acties uit.

Zie (vanaf +/- minuut 8) deze Periscope stream van zojuist (van Telegraaf verslaggever):
https://www.pscp.tv/w/1kvJpQydyZbxE
StateOfMindzaterdag 8 juli 2017 @ 23:13
Had de politie gisteren maar zo doortastend opgetreden.
fukforcezaterdag 8 juli 2017 @ 23:18
De Duitse politie is zo passief met optreden de reden voor het hoge aantal gewonde onder de politie is dat de Duitse ME geen schilden gebruikt. Die pipo's staan daar gewoon maar te staan als schietschijf voor die relschoppers
#ANONIEMzaterdag 8 juli 2017 @ 23:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:09 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Politie voert wat acties uit.

Zie (vanaf +/- minuut 8) deze Periscope stream van zojuist (van Telegraaf verslaggever):
https://www.pscp.tv/w/1kvJpQydyZbxE
Leuk, maar hij filmt wel met een aardappel.

[ Bericht 31% gewijzigd door #ANONIEM op 08-07-2017 23:21:01 ]
Kim-Hollandzaterdag 8 juli 2017 @ 23:27
FYAzz ben je er klaar voor? >:)
JeSuisDroppiezaterdag 8 juli 2017 @ 23:38
aZgNQg3_700b.jpg

Met je iPhone een selfie maken in een linkse anti-kapitalistische demonstratie. Wat een fucking mongolen zijn het toch ook.
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 23:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:27 schreef Kim-Holland het volgende:
FYAzz ben je er klaar voor? >:)
Ik zie al aardig wat irritante dames die wel een goede tik kunnen gebruiken ~O>

Edit: nou ja, dames...wijven...
Zipportalzaterdag 8 juli 2017 @ 23:44
*O*
FYazzzaterdag 8 juli 2017 @ 23:44
quote:
10s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:38 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[ afbeelding ]

Met je iPhone een selfie maken in een linkse anti-kapitalistische demonstratie. Wat een fucking mongolen zijn het toch ook.
Vergeet zijn hipster baardje niet en zijn popi-tribal :')
fukforcezaterdag 8 juli 2017 @ 23:44
quote:
10s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:38 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[ afbeelding ]

Met je iPhone een selfie maken in een linkse anti-kapitalistische demonstratie. Wat een fucking mongolen zijn het toch ook.
Ik drink ook thee uit een jampot want ik ben zo nonconformistisch :')
StaceySingerzaterdag 8 juli 2017 @ 23:45
Ik ben zo trots op wat we in Hamburg hebben bereikt

Lief Dagboek. Hamburg. G20-top. Ik wil niet veel zeggen, maar ik denk dat we het kapitalisme een gevoelige slag hebben toegebracht.

We hebben echte auto's in de fik gestoken en het is ons zelfs gelukt om echte agenten te verwonden. Meer dan honderd. Dat zal die smerige kapitalistenvarkens leren. Wacht, telefoon.

Het was mijn vader, een walgelijke kapitalist, maar ik vind hem wel lief. Hij vroeg of ik geld genoeg had voor het hotel, en ik zei dat ik een creditcard had, en dat het verder wel goed zat. (Marriott Hamburg, vijf sterren).

Ik vertelde hem dat ik zo ongelooflijk trots ben op wat we hebben bereikt. We hebben kunnen laten zien dat de onderklasse in opstand komt tegen het allesvernietigende kapitalisme. We hebben de hebzucht een halt kunnen toeroepen. En dat heeft iedereen gehoord. Wacht, weer telefoon.

Het was wéér mijn vader. Hij vroeg of ik genoegen nam met 45 vierkante meter op de Herengracht. Ik zei natuurlijk nee. Want het was op de tweede verdieping. En ik wil een tuin! Ben trouwens verliefd op Ron. Een echte soldaat. Hij maakt onze bommen en heeft de hand weten te leggen op 53 ijzeren staven!

Ik heb een schitterende Palestijnse doek van hem gekregen. Ik vond voor hem in een oudeboekenboekwinkel het boek Der schwarze Mustang van Karl Marx. Hij leek er blij mee.

O, wacht, lief dagboek, vader belt weer.

(...)

Goed nieuws! Pappa heeft een parterreverdieping voor me gevonden met parkeerplaats op de Prinsengracht. Zestig vierkante meter, met tuin. Het ziet er op Funda kleiner uit dan het is. Ik kreeg mijn broertje Caesar ook nog aan de telefoon.

Hij vertelde dat het goed gaat met Igor, op wie hij vandaag heeft gereden en die hij naar onze manege heeft teruggebracht. Ik heb hem verteld over de strijd die we voeren. Het is een zuivere klassenstrijd. En het gaat ook over het milieu. Hier in Hamburg zijn we een revolutie begonnen. We moeten wel geweld gebruiken, want de wereld gaat anders kapot.

Dat rechtvaardigt ook onze strijd. Wij zijn domweg gedwongen verantwoordelijkheid nemen. We hebben het historische gelijk aan onze kant. Latere generaties zullen ons dankbaar zijn. Ook agenten moeten leren: het is geen geweld tegen hen, het is geweld tegen de corrupte staat, waarvan zij de fascistische soldaten zijn.

Nu ben ik moe. Even roomservice en Ron bellen.

link
fukforcezaterdag 8 juli 2017 @ 23:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:44 schreef FYazz het volgende:

[..]

Vergeet zijn hipster baardje niet en zijn popi-tribal :')
Een echte instaslet die gozer :r
PluggieODzaterdag 8 juli 2017 @ 23:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:45 schreef StaceySinger het volgende:
Ik ben zo trots op wat we in Hamburg hebben bereikt

Lief Dagboek. Hamburg. G20-top. Ik wil niet veel zeggen, maar ik denk dat we het kapitalisme een gevoelige slag hebben toegebracht.

We hebben echte auto's in de fik gestoken en het is ons zelfs gelukt om echte agenten te verwonden. Meer dan honderd. Dat zal die smerige kapitalistenvarkens leren. Wacht, telefoon.

Het was mijn vader, een walgelijke kapitalist, maar ik vind hem wel lief. Hij vroeg of ik geld genoeg had voor het hotel, en ik zei dat ik een creditcard had, en dat het verder wel goed zat. (Marriott Hamburg, vijf sterren).

Ik vertelde hem dat ik zo ongelooflijk trots ben op wat we hebben bereikt. We hebben kunnen laten zien dat de onderklasse in opstand komt tegen het allesvernietigende kapitalisme. We hebben de hebzucht een halt kunnen toeroepen. En dat heeft iedereen gehoord. Wacht, weer telefoon.

Het was wéér mijn vader. Hij vroeg of ik genoegen nam met 45 vierkante meter op de Herengracht. Ik zei natuurlijk nee. Want het was op de tweede verdieping. En ik wil een tuin! Ben trouwens verliefd op Ron. Een echte soldaat. Hij maakt onze bommen en heeft de hand weten te leggen op 53 ijzeren staven!

Ik heb een schitterende Palestijnse doek van hem gekregen. Ik vond voor hem in een oudeboekenboekwinkel het boek Der schwarze Mustang van Karl Marx. Hij leek er blij mee.

O, wacht, lief dagboek, vader belt weer.

(...)

Goed nieuws! Pappa heeft een parterreverdieping voor me gevonden met parkeerplaats op de Prinsengracht. Zestig vierkante meter, met tuin. Het ziet er op Funda kleiner uit dan het is. Ik kreeg mijn broertje Caesar ook nog aan de telefoon.

Hij vertelde dat het goed gaat met Igor, op wie hij vandaag heeft gereden en die hij naar onze manege heeft teruggebracht. Ik heb hem verteld over de strijd die we voeren. Het is een zuivere klassenstrijd. En het gaat ook over het milieu. Hier in Hamburg zijn we een revolutie begonnen. We moeten wel geweld gebruiken, want de wereld gaat anders kapot.

Dat rechtvaardigt ook onze strijd. Wij zijn domweg gedwongen verantwoordelijkheid nemen. We hebben het historische gelijk aan onze kant. Latere generaties zullen ons dankbaar zijn. Ook agenten moeten leren: het is geen geweld tegen hen, het is geweld tegen de corrupte staat, waarvan zij de fascistische soldaten zijn.

Nu ben ik moe. Even roomservice en Ron bellen.

link
Aldus het dagboek van Anne Fleur Dekker. :P

Er was ook een hond die poepte, dat was heel vies in de gang.
Er was ook iemand met de naam Academicus. Die poepte ook in de gang.
Dat was nog veel viezer.
Klummiezaterdag 8 juli 2017 @ 23:58
Actie bij Reuters.
Stupidiscozaterdag 8 juli 2017 @ 23:58
Eindelijk wat beuken op linksgekkies.
Kim-Hollandzaterdag 8 juli 2017 @ 23:58
^O^
Klummiezaterdag 8 juli 2017 @ 23:59
Peliesie filmt het tuig. ^O^
skysherrifzaterdag 8 juli 2017 @ 23:59
linkje aub?
skysherrifzaterdag 8 juli 2017 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:59 schreef Klummie het volgende:
Peliesie filmt het tuig. ^O^
Al heel het evenement, die gaan nog wel arrestaties maken komende dagen/weken
Stupidiscozaterdag 8 juli 2017 @ 23:59
quote:
7s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:59 schreef skysherrif het volgende:
linkje aub?
https://goo.gl/qpeKVh
Klummiezondag 9 juli 2017 @ 00:00
quote:
7s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:59 schreef skysherrif het volgende:
linkje aub?
https://www.reuters.tv/l/(...)20-summit-in-hamburg
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 00:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:58 schreef Stupidisco het volgende:
Eindelijk wat beuken op linksgekkies.
Hoe harder hoe beter.
#ANONIEMzondag 9 juli 2017 @ 00:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 23:58 schreef Klummie het volgende:
Actie bij Reuters.
Linkje?
#ANONIEMzondag 9 juli 2017 @ 00:01
quote:
Dank
Zipportalzondag 9 juli 2017 @ 00:02
ReutersGoden.
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 00:05
Gaat nog best een dingetje worden om deze gekkies weg te krijgen vanavond.
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 00:06
Nu meppen op die wijven! :(
maryen65zondag 9 juli 2017 @ 00:07
Zijn ze nog steeds aan het rellen daar?
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 00:09
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:07 schreef maryen65 het volgende:
Zijn ze nog steeds aan het rellen daar?
Rellen is een groot woord. Af en toe wat kleine charges van de Politie.

Al die linksgekkies willen niet weg en de Politie is er eigenlijk wel klaar mee nu zo lijkt het.
skysherrifzondag 9 juli 2017 @ 00:11
Het is 12 uur, die linksgekkies gaan ook niet meer naar huis natuurlijk.
maryen65zondag 9 juli 2017 @ 00:11
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:09 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Rellen is een groot woord. Af en toe wat kleine charges van de Politie.

Al die linksgekkies willen niet weg en de Politie is er eigenlijk wel klaar mee nu zo lijkt het.
De schoonmakers hebben maandag een zware klus
PowerLoungenzondag 9 juli 2017 @ 00:13
Goeiste douche
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 00:13
*O*
PowerLoungenzondag 9 juli 2017 @ 00:15
d80dc56fb8cccf0ffb134375d52592cc.gif
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 00:15
:o
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 00:16
Huppakee
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 00:17
Hoor ze schreeuwen, de helden. :')

Polizei is boos.
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 00:18
Wie niet horen wil....
Glazenmakerzondag 9 juli 2017 @ 00:18
Welke stream kijken jullie?
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 00:20
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:18 schreef Glazenmaker het volgende:
Welke stream kijken jullie?
Reuters
https://goo.gl/qpeKVh
Zipportalzondag 9 juli 2017 @ 00:20
quote:
9s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:15 schreef PowerLoungen het volgende:
[ afbeelding ]
Zoutzuurgenot.
StateOfMindzondag 9 juli 2017 @ 00:20
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:18 schreef Glazenmaker het volgende:
Welke stream kijken jullie?
Reuters en Ruptly
FYazzzondag 9 juli 2017 @ 00:21
Polizei heeft duidelijk zin om te meppen, zijn flink agressiever dan gister.
Ergens ook wel triest, gister konden de maskertjes, plunderaars en fikkie stokers hun gang gaan en nu worden peace-gekkies verrot geslagen.
Glazenmakerzondag 9 juli 2017 @ 00:21
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:20 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Reuters
https://goo.gl/qpeKVh
Dank!
Glazenmakerzondag 9 juli 2017 @ 00:21
ACHTUNG!
PowerLoungenzondag 9 juli 2017 @ 00:21
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:20 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Zoutzuurgenot.
Die schepsels wel gegund
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 00:22
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:21 schreef FYazz het volgende:
Polizei heeft duidelijk zin om te meppen, zijn flink agressiever dan gister.
Ergens ook wel triest, gister konden de maskertjes, plunderaars en fikkie stokers hun gang gaan en nu worden peace-gekkies verrot geslagen.
Deels eens....maar die peace-gekkies volgen de bevelen niet op en zijn voortdurend aan het uitlokken. Dan vraag je er ook om natuurlijk.
FYazzzondag 9 juli 2017 @ 00:24
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:22 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Deels eens....maar die peace-gekkies volgen de bevelen niet op en zijn voortdurend aan het uitlokken. Dan vraag je er ook om natuurlijk.
Nee, zeker en ik snap de Polizei ook wel hoor, die zijn door gister zo opgefokt.
De hele situatie is gewoon triest.
Boze_Appelzondag 9 juli 2017 @ 00:26
De polizei is gewoon helemaal klaar met heel dat G20.
skysherrifzondag 9 juli 2017 @ 00:27
quote:
7s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:26 schreef Boze_Appel het volgende:
De polizei is gewoon helemaal klaar met heel dat G20.
Misschien dat ze orders hebben gekregen om tijdens g20 zelf enigszins coulant te werk te gaan, maar nu het voorbij is gewoon zo snel mogelijk een einde moeten maken aan deze onzin desnoods met harde hand.
Glazenmakerzondag 9 juli 2017 @ 00:28
quote:
9s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:15 schreef PowerLoungen het volgende:
[ afbeelding ]
Het zou buiten net wat kouder moeten zijn.
Glazenmakerzondag 9 juli 2017 @ 00:30
Cameraman beschoten!
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 00:31
Ah het feest is weer begonnen *G*
Harvest89zondag 9 juli 2017 @ 00:34
Dit keer is de polizei wat beter voorbereid.
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 00:35
Wie zijn die hippe bois met hun kekke blauwe ledjes op de schouders?
Klummiezondag 9 juli 2017 @ 00:36
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:34 schreef Harvest89 het volgende:
Dit keer is de polizei wat beter voorbereid.
Dat denk ik niet. Het is maar net hoe ver ze mogen gaan. Politie is meestal uitstekend voorbereid.
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 00:38
Lekker flesjes kapot trappen *G*
Harvest89zondag 9 juli 2017 @ 00:38
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:36 schreef Klummie het volgende:

[..]

Dat denk ik niet. Het is maar net hoe ver ze mogen gaan. Politie is meestal uitstekend voorbereid.
Geen idee.

Ik klik net op de live link, en zag meteen politie.

Gisteren rond dit tijdstip zag ik een flink kampvuur en auto's die in de fik stonden.
skysherrifzondag 9 juli 2017 @ 00:44
Kwam trouwens op twitter voorbij dat politie berichten kreeg dat bewoners in hamburg nu ook heft in eigen handen gingen nemen om relschoppers de stad uti te jagen.
Hathorzondag 9 juli 2017 @ 00:44
Duitsland is dus niet in staat om dit soort meetings te hosten, volgende keer in Moskou dan maar, ik wil die geitenwollen sokken daar wel eens willen zien proberen auto's in brand te steken.
FYazzzondag 9 juli 2017 @ 00:46
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:38 schreef Harvest89 het volgende:

[..]

Geen idee.

Ik klik net op de live link, en zag meteen politie.

Gisteren rond dit tijdstip zag ik een flink kampvuur en auto's die in de fik stonden.
Ligt ook aan de groep denk ik.
Die relgasten en extremisten van gister waren beduidend agressiever dan die hippies van vandaag. Die groep van vandaag krijgen ze wel weg met wat slaan en waterkanonnen.
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 00:46
Wir schaffen das :')
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 00:50
Ronde 2: Voor de tweede keer vanavond veegactie van de winkelstraat.
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 00:50
De ME daar gaat ook niet echt systematisch te werk en ze werken daar zonder schilden en linies. Wat dat betreft werkt de Nederlandse ME veel efficiënter ze gebruiken linies, honden, paarden en voertuigen en vegen een gebied systematisch schoon. Die Duitse ME doet alleen maar hit en run waardoor ze het zo moeilijk hebben om de controle te houden. Zie ook weinig gebruik van honden en voertuigen behalve die supersoakers :')
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 00:51
Ah voor de volgende ronde hebben ze een blikje ME'ers uit Frankfurt gevonden :)
maryen65zondag 9 juli 2017 @ 00:53
quote:
13s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:50 schreef fukforce het volgende:
De ME daar gaat ook niet echt systematisch te werk en ze werken daar zonder schilden en linies. Wat dat betreft werkt de Nederlandse ME veel efficiënter ze gebruiken linies, honden, paarden en voertuigen en vegen een gebied systematisch schoon. Die Duitse ME doet alleen maar hit en run waardoor ze het zo moeilijk hebben om de controle te houden. Zie ook weinig gebruik van honden en voertuigen behalve die supersoakers :')
De schilden komen er aan :p
FYazzzondag 9 juli 2017 @ 00:53
quote:
13s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:50 schreef fukforce het volgende:
De ME daar gaat ook niet echt systematisch te werk en ze werken daar zonder schilden en linies. Wat dat betreft werkt de Nederlandse ME veel efficiënter ze gebruiken linies, honden, paarden en voertuigen en vegen een gebied systematisch schoon. Die Duitse ME doet alleen maar hit en run waardoor ze het zo moeilijk hebben om de controle te houden. Zie ook weinig gebruik van honden en voertuigen behalve die supersoakers :')
Gelukkig gebruiken ze geen honden met al dat glas en vuurwerk :(
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 00:55
Die ene cameraman staat echt aan de verkeerde kant (de kant die de politie opkomt)
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 00:56
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:53 schreef FYazz het volgende:

[..]

Gelukkig gebruiken ze geen honden met al dat glas en vuurwerk :(
Nee precies! Dieren ga je hier niet in betrekken. :N
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 00:56
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:53 schreef FYazz het volgende:

[..]

Gelukkig gebruiken ze geen honden met al dat glas en vuurwerk :(
Daar hebben ze speciale schoentjes voor en die beesten zijn getraind om met vuurwerk om te gaan :Y
skysherrifzondag 9 juli 2017 @ 00:58
Maar bij deze gasten zijn hun gezichten niet bedekt, waar is het beruchte black bloc dan?

Ze hadden het steeds over ijzeren staven en katapulten maar die zie ik niet terug op de reuters stream.
Boze_Appelzondag 9 juli 2017 @ 00:58
quote:
7s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:58 schreef skysherrif het volgende:
Maar bij deze gasten zijn hun gezichten niet bedekt, waar is het beruchte black bloc dan?

Ze hadden het steeds over ijzeren staven en katapulten maar die zie ik niet terug op de reuters stream.
Die hebben nu niet evenveel afleiding, dan werkt hun strategie niet meer.
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 01:00
Zwarte blok ligt nog bij te komen van de afgelopen dagen. Die lijken er niet bij te zijn vanavond inderdaad.
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 01:00
Die twee gasten die rustig op een bankje een biertje drinken terwijl er voor hun neus wordt gereld _O-
maryen65zondag 9 juli 2017 @ 01:01
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:00 schreef LTVDK het volgende:
Die twee gasten die rustig op een bankje een biertje drinken terwijl er voor hun neus wordt gereld _O-
Echt he _O-
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 01:02
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:00 schreef LTVDK het volgende:
Die twee gasten die rustig op een bankje een biertje drinken terwijl er voor hun neus wordt gereld _O-
:')
skysherrifzondag 9 juli 2017 @ 01:02
Waarom worden ze niet opgepakt
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 01:03
Dit soort volk :')

qxZhX8O.png?1
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 01:04
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:00 schreef Stupidisco het volgende:
Zwarte blok ligt nog bij te komen van de afgelopen dagen. Die lijken er niet bij te zijn vanavond inderdaad.
Black Block weet dat je op je hoogtepunt moet stoppen dat zijn beroeps relschoppers, de buit is immers al binnen gratis shag en bier :') . Die weten natuurlijk dat de politie na gister gaat opschalen daarmee ook de risico's voor Black Block schooiers toeneemt
madam-aprilzondag 9 juli 2017 @ 01:05
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:03 schreef LTVDK het volgende:
Dit soort volk :')

[ afbeelding ]
Echt hè :')
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 01:06
Daar sta je dan met je natte doos. Fur Liebe.
FYazzzondag 9 juli 2017 @ 01:08
quote:
7s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:02 schreef skysherrif het volgende:
Waarom worden ze niet opgepakt
Nee, joh die hippies pakken ze niet op, kost teveel moeite nu. Nu zaak om het zo snel mogelijk schoon te vegen en alleen de echte vandalen gaan mee.
madam-aprilzondag 9 juli 2017 @ 01:09
quote:
13s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:50 schreef fukforce het volgende:
De ME daar gaat ook niet echt systematisch te werk en ze werken daar zonder schilden en linies. Wat dat betreft werkt de Nederlandse ME veel efficiënter ze gebruiken linies, honden, paarden en voertuigen en vegen een gebied systematisch schoon. Die Duitse ME doet alleen maar hit en run waardoor ze het zo moeilijk hebben om de controle te houden. Zie ook weinig gebruik van honden en voertuigen behalve die supersoakers :')
Dat viel mij ook al op..
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 01:11
Ah daar lag weer een gemeente subsidie op straat ... https://stadtrad.hamburg.(...)s.php?proc=bikesuche
FYazzzondag 9 juli 2017 @ 01:11
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:03 schreef LTVDK het volgende:
Dit soort volk :')

[ afbeelding ]
Zou zo een slechte scene uit Twister kunnen zijn. Mis alleen het riempje of in hun geval een spanband _O-
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:14
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 juli 2017 22:31 schreef Cherna het volgende:

[..]

Vandaag zover ik vernomen heb is het prima verlopen. Dus welk meerendeel bedoel je nu precies.
Vandaag ja, de dagen ervoor echter?
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 01:14
Zo te zien heeft de lokale Turkse hangjeugd vanavond het stokje overgenomen van Black Block :')
skysherrifzondag 9 juli 2017 @ 01:17
Unfortunately more crime, especially in the Hill. Burning / demolished car are reported. We use water cannon.
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:25
Het zou wel erg zijn als er vanavond en vannacht wederom veel gesloopt en geplunderd is.
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 01:25
FF nitraatjes koppen wat een gekloot zeg van die Duitse ME :N
Stupidiscozondag 9 juli 2017 @ 01:26
Tijd voor rubbere kogels.
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 01:26
wie schiet dat vuurwerk nou af?
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 01:26
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:26 schreef Kim-Holland het volgende:
wie schiet dat vuurwerk nou af?
Wie denk je :')
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:26
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:26 schreef Stupidisco het volgende:
Tijd voor rubbere kogels.
Insluiten en arrestatiebussen
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 01:27
Gewoon met de voertuigen erin traangas rubberkogels honden
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 01:27
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:26 schreef fukforce het volgende:

[..]

Wie denk je :')
Waarom schiet de polizei niet terug? :(
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 01:28
Heeft die Reuters gast nou serieus een watermeloenhelm :D
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:31
die deutsche Polizei, voorwaarts HALT!
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:34
Reuters op zwart.
fukforcezondag 9 juli 2017 @ 01:34
En daar ging de livestream van Reuters :+
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 01:36
camera ontploft :')
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 01:36
Dit is gewoon een teken dat we naar bed moeten ...
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:36
LTVDKzondag 9 juli 2017 @ 01:36
Ruptly is er nog wel, niet zo boeiend helaas

bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:43
Dit slappe gedoe is gewoon een uitnodiging om te gaan rellen en plunderen in steden.
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 01:47

Ik dacht dat de KKK kapot was.....
skysherrifzondag 9 juli 2017 @ 01:50
More arrests reported, unfortunately also wounded forces. We will announce the final figures in the course of the day.
#G20HAM17
Glazenmakerzondag 9 juli 2017 @ 02:02
Wat een tijden. Live meekijken met ruimtetechnologie hoe mensen met elkaar vechten met stenen, knuppels en schilden over de hele wereld.
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:02 schreef Glazenmaker het volgende:
Wat een tijden. Live meekijken met ruimtetechnologie hoe mensen met elkaar vechten met stenen, knuppels en schilden over de hele wereld.
De techniek is vooruit gegaan ja... :P
WammesWaggelzondag 9 juli 2017 @ 02:09
quote:
13s.gif Op zondag 9 juli 2017 00:50 schreef fukforce het volgende:
De ME daar gaat ook niet echt systematisch te werk en ze werken daar zonder schilden en linies. Wat dat betreft werkt de Nederlandse ME veel efficiënter ze gebruiken linies, honden, paarden en voertuigen en vegen een gebied systematisch schoon. Die Duitse ME doet alleen maar hit en run waardoor ze het zo moeilijk hebben om de controle te houden. Zie ook weinig gebruik van honden en voertuigen behalve die supersoakers :')
Zij zouden die supersoakers ook kunnen vullen met bv roze verf, dat geeft het allemaal een wat fleurige en minder intimiderende aanblik.
Eenskijkenzondag 9 juli 2017 @ 02:10
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:02 schreef Glazenmaker het volgende:
Wat een tijden. Live meekijken met ruimtetechnologie hoe mensen met elkaar vechten met stenen, knuppels en schilden over de hele wereld.
ik snap nog steeds niet waar ze precies boos over zijn.. iets met G20 en anti kapitalisme ofzo.. maar om daar nu 3 dagen voor t3 rellen en winkels voor te slopen...?
Rattatakizondag 9 juli 2017 @ 02:22
Leuk dat het weer in een bepaald hokje wordt geplaatst. Het zijn weer allemaal links radicalen, uitkeringstrekkers, hipsters en weet ik wat nog meer. Die zullen er uiteraard ook wel tussen zitten, maar daar wordt altijd de nadruk op gelegd. Er zitten altijd idioten tussen , maar een groot gedeelte loopt ook gewoon vreedzaam te protesteren. Maar dat is niet interessant genoeg. In de montage ligt de nadruk vaak op het negatieve gedeelte. Iedereen zal wel zijn eigen redenen hebben om te protesteren, maar ik denk zelf dat steeds meer mensen niet meer zo veel op hebben met de huidige "wereldleiders" en ze gewoon niet welkom zijn. Waar ik zelf nog in kan komen ook.
Hathorzondag 9 juli 2017 @ 02:45
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:22 schreef Rattataki het volgende:
Leuk dat het weer in een bepaald hokje wordt geplaatst. Het zijn weer allemaal links radicalen, uitkeringstrekkers, hipsters en weet ik wat nog meer. Die zullen er uiteraard ook wel tussen zitten, maar daar wordt altijd de nadruk op gelegd. Er zitten altijd idioten tussen , maar een groot gedeelte loopt ook gewoon vreedzaam te protesteren. Maar dat is niet interessant genoeg. In de montage ligt de nadruk vaak op het negatieve gedeelte. Iedereen zal wel zijn eigen redenen hebben om te protesteren, maar ik denk zelf dat steeds meer mensen niet meer zo veel op hebben met de huidige "wereldleiders" en ze gewoon niet welkom zijn. Waar ik zelf nog in kan komen ook.
Pleur op met je gezever man, heb je niet gezien hoeveel schade die mafketels hebben aangericht in drie dagen tijd? Er zullen best een paar vreedzame demonstranten hebben tussengezeten ja, maar dat weegt niet op tegen de schade die honderden, zoniet duizenden andersdenkenden hebben aangericht de afgelopen dagen. Dit valt op geen enkele wijze recht te lullen, en ik hoop dat de aanwezige beelden genoeg zijn om de aankomende dagen/weken het gros van deze varkens uit hun huizen te sleuren en ze voor een jaar of 5 in een isolatiecel te flikkeren.
#ANONIEMzondag 9 juli 2017 @ 03:08
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:22 schreef Rattataki het volgende:
Leuk dat het weer in een bepaald hokje wordt geplaatst. Het zijn weer allemaal links radicalen, uitkeringstrekkers, hipsters en weet ik wat nog meer. Die zullen er uiteraard ook wel tussen zitten, maar daar wordt altijd de nadruk op gelegd. Er zitten altijd idioten tussen , maar een groot gedeelte loopt ook gewoon vreedzaam te protesteren. Maar dat is niet interessant genoeg. In de montage ligt de nadruk vaak op het negatieve gedeelte. Iedereen zal wel zijn eigen redenen hebben om te protesteren, maar ik denk zelf dat steeds meer mensen niet meer zo veel op hebben met de huidige "wereldleiders" en ze gewoon niet welkom zijn. Waar ik zelf nog in kan komen ook.
Terrorisme goedpraten :')
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 03:13
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:22 schreef Rattataki het volgende:
Leuk dat het weer in een bepaald hokje wordt geplaatst. Het zijn weer allemaal links radicalen, uitkeringstrekkers, hipsters en weet ik wat nog meer. Die zullen er uiteraard ook wel tussen zitten, maar daar wordt altijd de nadruk op gelegd. Er zitten altijd idioten tussen , maar een groot gedeelte loopt ook gewoon vreedzaam te protesteren. Maar dat is niet interessant genoeg. In de montage ligt de nadruk vaak op het negatieve gedeelte. Iedereen zal wel zijn eigen redenen hebben om te protesteren, maar ik denk zelf dat steeds meer mensen niet meer zo veel op hebben met de huidige "wereldleiders" en ze gewoon niet welkom zijn. Waar ik zelf nog in kan komen ook.
Er ging duidelijk iets heel erg mis toch?
Montaguizondag 9 juli 2017 @ 03:16
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:22 schreef Rattataki het volgende:
Leuk dat het weer in een bepaald hokje wordt geplaatst. Het zijn weer allemaal links radicalen, uitkeringstrekkers, hipsters en weet ik wat nog meer. Die zullen er uiteraard ook wel tussen zitten, maar daar wordt altijd de nadruk op gelegd. Er zitten altijd idioten tussen , maar een groot gedeelte loopt ook gewoon vreedzaam te protesteren. Maar dat is niet interessant genoeg. In de montage ligt de nadruk vaak op het negatieve gedeelte. Iedereen zal wel zijn eigen redenen hebben om te protesteren, maar ik denk zelf dat steeds meer mensen niet meer zo veel op hebben met de huidige "wereldleiders" en ze gewoon niet welkom zijn. Waar ik zelf nog in kan komen ook.
Montage, ja?
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 03:24
Ik stem links maar radicaal gaat mij te ver. Ik steek geen auto's in brand bijv.
bedachtzaamzondag 9 juli 2017 @ 03:59
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:22 schreef Rattataki het volgende:
Leuk dat het weer in een bepaald hokje wordt geplaatst. Het zijn weer allemaal links radicalen, uitkeringstrekkers, hipsters en weet ik wat nog meer. Die zullen er uiteraard ook wel tussen zitten, maar daar wordt altijd de nadruk op gelegd. Er zitten altijd idioten tussen , maar een groot gedeelte loopt ook gewoon vreedzaam te protesteren. Maar dat is niet interessant genoeg. In de montage ligt de nadruk vaak op het negatieve gedeelte. Iedereen zal wel zijn eigen redenen hebben om te protesteren, maar ik denk zelf dat steeds meer mensen niet meer zo veel op hebben met de huidige "wereldleiders" en ze gewoon niet welkom zijn. Waar ik zelf nog in kan komen ook.
Het word niet in een bepaald hokje geplaatst, het word getoond voor wat het is, links extremisme.
En natuurlijk zijn dat volidioten, dat mag best benadrukt worden.

Dat word immers ook veelvuldig gedaan bij iedereen die een onwelgevallige mening heeft, die is dan tokkie-PVV-FvD-extreemrechts-nazi en die moet je belachelijk maken en punchen natuurlijk.

Want die volidioten (wat zal de leeftijd zijn? 15 tot 30 jaar en nog wat oudere mislukten) hebben de wijsheid in pacht, de rest is dom achterlijk volk, vooral de "wereldleiders" natuurlijk.
Dan moet dat achterlijke domme volk natuurlijk niet negatief gaan zitten doen over de goede zaak van antifa 'welcome to hell' waarbij eens lekker vernield en geplunderd werd en dood aan de politie op de muren gespoten.
Alles voor de goede zaak!

Veel gedupeerden, vele miljoenen schade, +200 gewonde agenten, en voldaan nemen de leden van antifa (die vechten tegen kapitalisme) selvies met hun smartphones.
Allen fijn luisterend naar anarchistische muziek en natuurlijk winkelen bij no gods no masters, je moet er immers bij horen hé.

Zij die niet kwamen om te rellen maar om te demonstreren hadden na Donderdag al weg moeten zijn, er is vaak genoeg verzocht om weg te gaan zodat de politie zich kon concentreren op de relschoppers.
Reken ook maar dat het weldenkend volk tijdelijk weggegaan is, de groep die bleef om te rellen was echter overweldigend groot en die hebben vandaag gezellig in de stoet tussen normale weldenkende mensen meegelopen in de protestmars.
Nadat het weldenkend volk weer vertrokken was ging het vanavond weer los, ik ben benieuwd hoe het morgen en in de komende dagen zal gaan.
Het belachelijk slappe Duitse optreden is gewoon een uitnodiging tot rellen en plunderen in steden.
nixxxzondag 9 juli 2017 @ 07:02
Politie moet gewoon semi-permanente inkt in die waterkanonnen stoppen. Van die zooi die een week of wat op je huid blijft zitten. Makkelijker om in de tijd na de rellen nog wat mensen op te pakken en ondervragen. Als ze dan ook nog verschillende kleuren gebruiken kun je mensen linken aan bijv zware rellen op een bepaalde plaats/tijd. Heb je gedeelte van de bewijslast al rond.
Loekie1zondag 9 juli 2017 @ 08:07
Ben benieuwd naar het percentage Hamburgers, o.a. afkomstig van Rotte Flora, en percentage van buiten. Ik las in Trouw al van Polen die meededen.
SeLangzondag 9 juli 2017 @ 08:10
ikwasinhamburg.jpg

Hipsters :')
Loekie1zondag 9 juli 2017 @ 08:11
"Ik heb met twee van die zwart-vermomde jongens gepraat", zegt de vrouw, die niet wil dat haar naam genoemd wordt (die is wel bij de redactie bekend). "Poolse jongens waren het. Ik vroeg: waarom doen jullie dit? Hij antwoordde: 'Fuck kapitalisme. Dat maakt ons kapot'." Ze doet zijn agressieve toon na. "Toen wilde ik niet meer verder praten, ik was een beetje bang geworden."

(Uit Trouw, link mag ik niet plaatsen geloof ik. Interessant artikel van journalist die zich midden in het onheil bevond en opeens besefte dat hij nog met zijn auto naar Berlijn wilde.)
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 08:16
290 zitten er vast
https://www.welt.de/polit(...)Leben-fuerchten.html
Loekie1zondag 9 juli 2017 @ 08:18
Zodra iemand zich gaat vermommen heeft ie niks goeds in de zin. Die zou je er sowieso meteen uit moeten pikken.
Raar dat de Duitsers wel hele bussen kunnen tegenhouden uit Nederland, maar vermomde lui in Hamburg zelf laten ze gewoon lopen.

[ Bericht 32% gewijzigd door Loekie1 op 09-07-2017 08:34:01 ]
Tyr80zondag 9 juli 2017 @ 08:19
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 03:16 schreef Montagui het volgende:

[..]

Montage, ja?
Familie van je?
HSGzondag 9 juli 2017 @ 08:34
En dat allemaal door links en extreem links die het zogenaamd het beste voor de mensheid hebben en voor de samenleving. :)

Dus wat ga je doen?

Winkels plunderen en vernielen.
Auto's in de brand steken.
Kinderdagverblijven bekogelen met rookbommen.
Mensen bedreigen en mishandelen.
Vrijheid van anderen onderdrukken.
ect.

Fascisme 2.0 en kristallnacht all the way.
Loekie1zondag 9 juli 2017 @ 08:35
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 08:34 schreef HSG het volgende:
En dat allemaal door links en extreem links die het zogenaamd het beste voor de mensheid hebben en voor de samenleving. :)

Dus wat ga je doen?

Winkels plunderen en vernielen.
Auto's in de brand steken.
Kinderdagverblijven bekogelen met rookbommen.
Mensen bedreigen en mishandelen.
Vrijheid van anderen onderdrukken.
ect.

Fascisme 2.0 en kristallnacht all the way.
Zij hebben zelf echt geen auto, anders doe je zoiets niet. En ze kopen nooit iets in een winkel, eten alles uit de moestuin van het kraakpand.
HSGzondag 9 juli 2017 @ 08:36
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 08:35 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Zij hebben zelf echt geen auto, anders doe je dat niet. En ze kopen nooit iets in een winkel.
En dan ga je dat maar doen want de dat brengt de boodschap zeer positief over naar andere mensen.

Hitler was overigens ook extreem links. Dat je dat maar weet.
nixxxzondag 9 juli 2017 @ 08:44
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 08:36 schreef HSG het volgende:

Hitler was overigens ook extreem links. Dat je dat maar weet.
Ik ben extreem rechts.. als ik met links schrijf is dat echt onleesbaar.
P.s. vrij nutteloos om de nazis in proberen te passen in een links/rechts hokje
HSGzondag 9 juli 2017 @ 08:52
quote:
10s.gif Op zondag 9 juli 2017 08:44 schreef nixxx het volgende:

[..]

Ik ben extreem rechts.. als ik met links schrijf is dat echt onleesbaar.
P.s. vrij nutteloos om de nazis in proberen te passen in een links/rechts hokje
Wat er in Hamburg gebeurd is nog nuttelozer.
nixxxzondag 9 juli 2017 @ 08:53
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 08:52 schreef HSG het volgende:

[..]

Wat er in Hamburg gebeurd is nog nuttelozer.
Eensch.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 08:56
quote:
7s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:14 schreef bedachtzaam het volgende:

[..]

Vandaag ja, de dagen ervoor echter?
Daar waren er ook plaatsen waar het rustig was. Maar schijnbaar valt het voor sommige users tegen. Want een ding is nu wel duidelijk. Degene die zo tegen al deze demonstraties zijn vinden het schijnbaar wel leuk om te kijken naar dat tuig en er zijn sommige users die teleurgesteld zijn dat het gisteren normaal is verlopen op een paar ongeregeldheden na die je hier in Nederland tijdens een Koningsdag waar complete treinen gesloopt worden ook ziet. En waar ook mensen onder drukt worden en in elkaar geslagen worden.
Dr.Mikeyzondag 9 juli 2017 @ 08:57
Vroeger had men in oa Rusland enzo die oproer pleinen zo weer leeg waarom zetten ze geen zwaarder geschut in tegen die lui?


Tankje of twee moet genoeg zijn toch? Wat granaatjes erbij en over op de order van de dag.
Loekie1zondag 9 juli 2017 @ 09:00
De politie zou bewust hebben gekozen voor een beperkte confrontatie met de linkse extremisten. De bereidheid bij deze groep om geweld te gebruiken was volgende de politie bijzonder groot. Het risico op zware verwondingen en nog heftigere rellen zou groter zijn geweest als de ME harder had opgetreden.
http://www.elsevierweekbl(...)ftige-rellen-521274/

Ze kozen voor een kat- en muisspel. Is wel wat voor te zeggen. De winkeliers en eigenaars van verwoest auto's zullen er niet blij mee zijn, aan de andere kant is de reputatie van deze 'anti-fascisten' nu ook aan diggelen. Dat wordt volgende keer niet alleen een confrontatie tussen politie en vredelievende antifascisten, maar ook tussen burgers en de laatsten. Reken maar dat de burgers dit de volgende keer niet over hun kant laten gaan. Die zijn woest. Tenminste, ik zou het wel zijn.

[ Bericht 3% gewijzigd door Loekie1 op 09-07-2017 09:10:05 ]
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:04
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 08:56 schreef Cherna het volgende:

[..]

Daar waren er ook plaatsen waar het rustig was. Maar schijnbaar valt het voor sommige users tegen. Want een ding is nu wel duidelijk. Degene die zo tegen al deze demonstraties zijn vinden het schijnbaar wel leuk om te kijken naar dat tuig en er zijn sommige users die teleurgesteld zijn dat het gisteren normaal is verlopen op een paar ongeregeldheden na die je hier in Nederland tijdens een Koningsdag waar complete treinen gesloopt worden ook ziet. En waar ook mensen onder drukt worden en in elkaar geslagen worden.
Dus het was gelijk een koningsdag viering, oke.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 09:04
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:04 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

Dus het was gelijk een koningsdag viering, oke.
Zucht.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:07
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:04 schreef Cherna het volgende:

[..]

Zucht.
Dat is toch het punt wat je maakt.

'Het viel wel mee, de focus lag alleen wat verkeerd'
Chernazondag 9 juli 2017 @ 09:08
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:07 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

Dat is toch het punt wat je maakt.

'Het viel wel mee, de focus lag alleen wat verkeerd'
Gisteren ja. Is dat nu zo moeilijk om te begrijpen. Want daar had ik het over. De officiële demonstratie. Dat er op die dag ook hier en daar wat dronken volk blijft hangen is bij elk evenement wel het geval zoals ook een Koningsdag.
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 09:11
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:08 schreef Cherna het volgende:

[..]

Gisteren ja. Is dat nu zo moeilijk om te begrijpen. Want daar had ik het over. De officiële demonstratie. Dat er op die dag ook hier en daar wat dronken volk blijft hangen is bij elk evenement wel het geval zoals ook een Koningsdag.
Heerlijk hoe je de ellende loopt te vergoeielijken.
Schoolvoorbeeld van cognitieve dissonantie
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:13
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:08 schreef Cherna het volgende:

[..]

Gisteren ja. Is dat nu zo moeilijk om te begrijpen. Want daar had ik het over. De officiële demonstratie. Dat er op die dag ook hier en daar wat drinken volk blijft hangen is bij elk evenement wel het geval zoals ook een Koningsdag.
Nee, jij had in je eerste aanzet over de dagen daarvoor.

En daar gaat het ook over, over het gehele plaatje en dat plaatje probeer jij enigzins te verdoezelen
Elzieszondag 9 juli 2017 @ 09:14
Wir schaffen das.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 09:15
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:11 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Heerlijk hoe je de ellende loopt te vergoeielijken.
Schoolvoorbeeld van cognitieve dissonantie
Schei toch uit. Nee die users hier die het zo vreselijk vinden maar schreeuwen om streams waar rellen op te zien zijn en het zelfs jammer vinden dat het gisteren tegen viel. Dat zijn pas de acherbakse idioten.
WheeledWarriorzondag 9 juli 2017 @ 09:18
Hard aanpakken die linkse ratten.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 09:21
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:13 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

Nee, jij had in je eerste aanzet over de dagen daarvoor.

En daar gaat het ook over, over het gehele plaatje en dat plaatje probeer jij enigzins te verdoezelen
Ik verdoezeld niets. Laat mij even zien waar ik deze relschoppers verdedigd. Ik had het over gisteren en niet de 2 dagen ervoor. Heb meerdere malen aangegeven om dat tuig hard aan te pakken. Maar ja dan moet je ook een aantal draden terug gaan.
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 09:23
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:15 schreef Cherna het volgende:

[..]

Schei toch uit. Nee die users hier die het zo vreselijk vinden maar schreeuwen om streams waar rellen op te zien zijn en het zelfs jammer vinden dat het gisteren tegen viel. Dat zijn pas de acherbakse idioten.
Dat zij geilen op beelden van rellen is walgelijk, maar dat staat los van jouw cognitieve dissonantie. Net als die van Spindoctor Weltschmerz, de kraakpandconsigliere
Chernazondag 9 juli 2017 @ 09:29
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:23 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Dat zij geilen op beelden van rellen is walgelijk, maar dat staat los van jouw cognitieve dissonantie. Net als die van Spindoctor Weltschmerz, de kraakpandconsigliere
Welke cognitieve dissonantie waar 200.000 man op een normale manier demonstreren en wel jong en oud zonder gemaskerd in het zwart gekleed te zijn. Maar dat mag niet benoemd worden voor degene die zo geilen op die rellen. Ik heb notabene meerdere malen gezegd Dat die relschoppers niet deugen. Ja is een grote puinhoop. En gisteren kon je laat op de avond de vergelijking maken met een Koningsdag hier waar dronken tuig de boel sloopt en dat dat natuurlijk ook niet goed te praten valt. Maar dat heeft niets met Links te maken. Dat zijn relschoppers die je bij ieder evenement tegenkomt op muziek evenementen na want dat loopt wonderbaarlijk altijd goed af.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:30
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:15 schreef Cherna het volgende:

[..]

Schei toch uit. Nee die users hier die het zo vreselijk vinden maar schreeuwen om streams waar rellen op te zien zijn en het zelfs jammer vinden dat het gisteren tegen viel. Dat zijn pas de acherbakse idioten.
Waarom? Ik vond het leuk, ik keek er al weken naar uit. Want het zou een 'spannende' aktie film verspreid over enkele dagen worden. Zo was het ons beloofd door de organisaties en dit geweld hoort ook bij de demonstraties, het grootste protest was het 'welcome to hell' gebeuren en hun intenties waren gewelddadig, bekijk hun site en persberichten voorafgaand aan de g20 maar.

Men wist dat dit ging gebeuren en in Duitsland heeft men dit laten gebeuren, het was een show en ik heb er van genoten. Want zeg nou eerlijk hoevaak zie je tegenwoordig nog marxisme zonder een masker op, heerlijk die openheid.
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 09:31
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:29 schreef Cherna het volgende:

[..]

Welke cognitieve dissonantie waar 200.000 man op een normale manier demonstreren en wel jong en oud zonder gemaskerd in het zwart gekleed te zijn. Maar dat mag niet benoemd worden voor degene die zo geilen op die rellen. Ik heb notabene meerdere malen gezegd Dat die relschoppers niet deugen. Ja is een grote puinhoop. En gisteren kon je laat op de avond de vergelijking maken met een Koningsdag hier waar dronken tuig de boel sloopt en dat dat natuurlijk ook niet goed te praten valt. Maar dat heeft niets met Links te maken. Dat zijn relschoppers die je bij ieder evenement tegenkomt op muziek evenementen na want dat loopt wonderbaarlijk altijd goed af.
Het zwarte blok vergelijken met wat lui die teveel zuipen op koningsdag...
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:33
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:21 schreef Cherna het volgende:

[..]

Ik verdoezeld niets. Laat mij even zien waar ik deze relschoppers verdedigd. Ik had het over gisteren en niet de 2 dagen ervoor. Heb meerdere malen aangegeven om dat tuig hard aan te pakken. Maar ja dan moet je ook een aantal draden terug gaan.
Je reageerde hier op:
quote:
7s.gif Op zondag 9 juli 2017 01:14 schreef bedachtzaam het volgende:

[..]

Vandaag ja, de dagen ervoor echter?
Dus tsja als jij het dan schijnbaar toch weer over gisteren hebt dan wordt het wel wat troebel.
sinterklaaskapoentjezondag 9 juli 2017 @ 09:36
Probleem met deze demonstraties is dat iedereen er om andere redenen is. Zo bereik je dus niks concreets. En als dan een stel debielen auto's in brand gaan steken dan wordt het geheel al snel weggezet als rellen.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:42
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:36 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Probleem met deze demonstraties is dat iedereen er om andere redenen is. Zo bereik je dus niks concreets. En als dan een stel debielen auto's in brand gaan steken dan wordt het geheel al snel weggezet als rellen.
En dat wist iedereen natuurlijk ookal van te voren, toch vormden ze samen een front.
wolkentoetjezondag 9 juli 2017 @ 09:44
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:29 schreef Cherna het volgende:

[..]

Welke cognitieve dissonantie waar 200.000 man op een normale manier demonstreren en wel jong en oud zonder gemaskerd in het zwart gekleed te zijn. Maar dat mag niet benoemd worden voor degene die zo geilen op die rellen. Ik heb notabene meerdere malen gezegd Dat die relschoppers niet deugen. Ja is een grote puinhoop. En gisteren kon je laat op de avond de vergelijking maken met een Koningsdag hier waar dronken tuig de boel sloopt en dat dat natuurlijk ook niet goed te praten valt. Maar dat heeft niets met Links te maken. Dat zijn relschoppers die je bij ieder evenement tegenkomt op muziek evenementen na want dat loopt wonderbaarlijk altijd goed af.
Relschoppers? Extreemlinkse terroristen zijn het.!
Elzieszondag 9 juli 2017 @ 09:45
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:21 schreef Cherna het volgende:

[..]

Ik verdoezeld niets. Laat mij even zien waar ik deze relschoppers verdedigd. Ik had het over gisteren en niet de 2 dagen ervoor. Heb meerdere malen aangegeven om dat tuig hard aan te pakken. Maar ja dan moet je ook een aantal draden terug gaan.
Het gros van die in het zwart geklede relschoppers bleken volgens omstanders niet eens Duits te spreken.
wolkentoetjezondag 9 juli 2017 @ 09:45
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:31 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Het zwarte blok vergelijken met wat lui die teveel zuipen op koningsdag...
De zwarthemden marcheerden door de straten van Hamburg,waar kennen we dat toch van?
Chernazondag 9 juli 2017 @ 09:46
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:31 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Het zwarte blok vergelijken met wat lui die teveel zuipen op koningsdag...
Waren die gisteren ook zwaar actief? Nu heb ik alleen het journaal gevolgd. Ik ga niet urenlang streams bekijken. Wat ik daar gezien heb laat op de avond waren dronkenlappen/relschoppers die niet wilde aftaaien en daar politie aan te pas moest komen. Die ongregelheden kun je vergelijken met een Koningsdag waar treinen, auto's bij mij in de buurt vernield werden. Daar was ook een spoor van vernielingen waar te nemen. Maar schijnbaar vind je dat dan minder erg.

De donderdag en vrijdag was dat Block actief. Waarvan ik nogmaals zeg dat dit totaal niet deugt en ontmanteld dient te worden net zoals alle extremisten of die nu links of rechts zijn.
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 09:47
Hoe deze autonomen over de rellen denken:
Rote-Flora-Anwalt Andreas Beuth: "Wir als Autonome und ich als Sprecher der Autonomen haben gewisse Sympathien für solche Aktionen, aber bitte doch nicht im eigenen Viertel, wo wir wohnen. Also warum nicht irgendwie in Pöseldorf oder Blankenese?"

http://www.sueddeutsche.d(...)101-170709-99-170239
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:50
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:47 schreef Pietverdriet het volgende:
Hoe deze autonomen over de rellen denken:
Rote-Flora-Anwalt Andreas Beuth: "Wir als Autonome und ich als Sprecher der Autonomen haben gewisse Sympathien für solche Aktionen, aber bitte doch nicht im eigenen Viertel, wo wir wohnen. Also warum nicht irgendwie in Pöseldorf oder Blankenese?"

http://www.sueddeutsche.d(...)101-170709-99-170239
"aber bitte doch nicht im eigenen Viertel, wo wir wohnen."
nixxxzondag 9 juli 2017 @ 09:52
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:50 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

"aber bitte doch nicht im eigenen Viertel, wo wir wohnen."
wat een conservatieve nimby houding zeg...
Elzieszondag 9 juli 2017 @ 09:54
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:52 schreef nixxx het volgende:

[..]

wat een conservatieve nimby houding zeg...
Maar wel zonder protest van diezelfde overheid een uitkering willen ontvangen.
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 09:56
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:54 schreef Elzies het volgende:

[..]

Maar wel zonder protest van diezelfde overheid een uitkering willen ontvangen.
In het geval van deze advocaat, dit soort reltuig in de rechtszaak verdedigen op kosten van de overheid
Chernazondag 9 juli 2017 @ 09:56
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:45 schreef Elzies het volgende:

[..]

Het gros van die in het zwart geklede relschoppers bleken volgens omstanders niet eens Duits te spreken.
Die harde kern van dat tuig is bekend. Hebben notabene websites etc. Je had voor aanvang van die G20 die hap al kunnen ontmantelen. Ze hebben hun eigen nest bevuild door hun eigen wijk compleet te vernielen. Waarom dat niet is gebeurt mag joost weten.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 09:57
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:52 schreef nixxx het volgende:

[..]

wat een conservatieve nimby houding zeg...
Dat was uitgesproken door de advocaat van de stichting. Van top tot teen zijn die mensen wereldvreemd.
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 09:58
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:56 schreef Cherna het volgende:

[..]

Die harde kern van dat tuig is bekend. Hebben notabene websites etc. Je had voor aanvang van die G20 die hap al kunnen ontmantelen. Ze hebben hun eigen nest bevuild door hun eigen wijk compleet te vernielen. Waarom dat niet is gebeurt mag joost weten.
Waarschijnlijk omdat de D overheid zich aan de wet wil houden, itt dit tuig
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 10:00
Meer over deze advocaat
https://de.m.wikipedia.org/wiki/Andreas_Beuth
Chernazondag 9 juli 2017 @ 10:07
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:58 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Waarschijnlijk omdat de D overheid zich aan de wet wil houden, itt dit tuig
Als het om verdachte terroristen gaat hebben ze schijnbaar de middelen wel om op voorhand op te treden.Bovendien was al op voorhand bekend dat ze in actie zouden komen. En dan trekt zo een kern op die dagen ook nog ander tuig aan die ook even los wil gaan. Dat snap je ook wel. Die voegen voegen zich toe.

Als MVV in de nacompetitie speelt tegen Roda schijnt dat ook tuig uit Den Haag en Luik aan te trekken om zich bij de harde kern te voegen en het compleet laat ontsporen. Sterker nog. Gemaskerd tuig kon gewoon de stad door macheren.
Achteraf is het huilen en mag de club het opvreten en daarmee ook de echte supporters die daadwerkelijk voor het voetbal komen.

[ Bericht 4% gewijzigd door Cherna op 09-07-2017 10:15:19 ]
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 10:09
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:07 schreef Cherna het volgende:

[..]

Als het om verdachte terroristen gaat hebben ze schijnbaar de middelen wel om op voorhand op te treden.Bovendien was al op voorhand bekend dat ze in actie zouden komen. En dan trekt zo een kern op die dagen ook nog ander tuig aan die ook even los wil gaan. Dat snap je ook wel.
Dat valt erg tegen, er is nog steeds een enorme rel aan de gang waarom men niet in staat was de aanslagpleger van Berlijn voor zijn aanslag op te pakken.
Elzieszondag 9 juli 2017 @ 10:11
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:56 schreef Cherna het volgende:

[..]

Die harde kern van dat tuig is bekend. Hebben notabene websites etc. Je had voor aanvang van die G20 die hap al kunnen ontmantelen. Ze hebben hun eigen nest bevuild door hun eigen wijk compleet te vernielen. Waarom dat niet is gebeurt mag joost weten.
Ieder geval een voordeel dat ze nu de publieke opinie tegen zich hebben. Dat zal het sluiten die kraakbolwerken versnellen.
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 10:12
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:11 schreef Elzies het volgende:

[..]

Ieder geval een voordeel dat ze nu de publieke opinie tegen zich hebben. Dat zal het sluiten die kraakbolwerken versnellen.
Denk het niet, dit soort rellen heb je al jaaaaren in Duitsland, 1 mei is ieder jaar raak in Hamburg.
Elzieszondag 9 juli 2017 @ 10:14
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:12 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Denk het niet, dit soort rellen heb je al jaaaaren in Duitsland, 1 mei is ieder jaar raak in Hamburg.
Deze relschoppers en plunderaars hebben het flink verpest hoor. De roep om sluiting al daarom groter zijn.

Maar goed, het blijft het softe Duitsland.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 10:16
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:11 schreef Elzies het volgende:

[..]

Ieder geval een voordeel dat ze nu de publieke opinie tegen zich hebben. Dat zal het sluiten die kraakbolwerken versnellen.
Laten we het hopen, zodat de normale demonstranten niet over die kam geschoren worden van links extreem terroristisch tuig. Dat stoort mij toch wel in deze discussie.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 10:17
j4wg32li_1rdw568_n6eqwz.png
nixxxzondag 9 juli 2017 @ 10:19
Flüchtlingen wilkommen, aber nicht im unseren Viertel bitte.

Internationale Solidariteit...aber...
WheeledWarriorzondag 9 juli 2017 @ 10:19
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:17 schreef WodanIsGroot het volgende:
[ afbeelding ]
"Ich bi" ?
Pietverdrietzondag 9 juli 2017 @ 10:21
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:19 schreef nixxx het volgende:
Flüchtlingen wilkommen, aber nicht im unseren Viertel bitte.

Internationale Solidariteit...aber...
unser Viertel
nixxxzondag 9 juli 2017 @ 10:25
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:21 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

unser Viertel
Danke, Herr Piet
Chernazondag 9 juli 2017 @ 10:32
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 09:30 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

Waarom? Ik vond het leuk, ik keek er al weken naar uit. Want het zou een 'spannende' aktie film verspreid over enkele dagen worden. Zo was het ons beloofd door de organisaties en dit geweld hoort ook bij de demonstraties, het grootste protest was het 'welcome to hell' gebeuren en hun intenties waren gewelddadig, bekijk hun site en persberichten voorafgaand aan de g20 maar.

Men wist dat dit ging gebeuren en in Duitsland heeft men dit laten gebeuren, het was een show en ik heb er van genoten. Want zeg nou eerlijk hoevaak zie je tegenwoordig nog marxisme zonder een masker op, heerlijk die openheid.
Nee ik vond het niet leuk op die 200.000 mensen na die op een normale manier gisteren demonstreren. Soms heb ik het gevoel dat hier users zijn die hopen op die rellen om een punt te kunnen maken dat alle linksen niet deugen.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 10:37
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:32 schreef Cherna het volgende:

[..]

Nee ik vond het niet leuk op die 200.000 mensen na die op een normale manier gisteren demonstrateren. Soms heb ik het gevoel dat hier users zijn die hopen op die rellen om een punt te kunnen maken dat alle linksen niet deugen.
Het is genieten wanneer bezitters van de morele superioriteit zich als beesten gedragen. Niemand deugd.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 10:40
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:37 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

Het is genieten wanneer bezitters van de morele superioriteit zich als beesten gedragen. Niemand deugd.
Ieder zijn ding, maar het mijne is het zeker niet. Al dit soort extreme rellen of dat nu links of rechts is dragen bij aan het vormen van een politie staat. Beperking van vrijheden.
#ANONIEMzondag 9 juli 2017 @ 10:42
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:17 schreef WodanIsGroot het volgende:
[ afbeelding ]
Waardeloze photoshop.

#Fakenews.
bluemoon23zondag 9 juli 2017 @ 10:47
quote:
Ah, net zo`n pareltje als die bij het Nederlandse kantoor Prakken d'Oliveira, die noemen zichzelf eufemistisch "human rights lawyers"
Maar je kunt ook zeggen dat ze de huisadvocaat zijn van Linksextremisten, terroristen en oorlogsmisdadigers. Britta Böhler zit daar ook bij.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 10:49
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:40 schreef Cherna het volgende:

[..]

Ieder zijn ding, maar het mijne is het zeker niet. Al dit soort extreme rellen of dat nu links of rechts is dragen bij aan het vormen van een politie staat. Beperking van vrijheden.
Het is vast wat flauw van me maar je weerzin tegen rellen komt voort uit vrees voor een politie staat?

Is het feit dat mensen zich geweldadig laten maken door ideologieen niet iets rationeler om te vrezen? Want als ik in een land vol gekken woon hoop ik wel dat het een politiestaat is.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 10:51
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:32 schreef Cherna het volgende:

[..]

Nee ik vond het niet leuk op die 200.000 mensen na die op een normale manier gisteren demonstreren. Soms heb ik het gevoel dat hier users zijn die hopen op die rellen om een punt te kunnen maken dat alle linksen niet deugen.
Dat wisten we al eerder. Antifa staat niet voor niets op de terrorlijst van de vs en wie een beetje kan nadenken, ziet zo dat ze niet zo jofel zijn.

Dit soort geweld gebruiken en het vernietigen van andermans eigendommen om maar je punt te maken is echt het laagste van het laagste.
Politiek hebben ze daar gl voor. Doe het lekker zo.

Oow wacht, die wil alleen maar kanslozen knuffelen natuurlijk :')
NgInEzondag 9 juli 2017 @ 10:52
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:51 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Dat wisten we al eerder. Antifa staat niet voor niets op de terrorlijst van de vs en wie een beetje kan nadenken, ziet zo dat ze niet zo jofel zijn.

Dit soort geweld gebruiken en het vernietigen van andermans eigendommen om maar je punt te maken is echt het laagste van het laagste.
Politiek hebben ze daar gl voor. Doe het lekker zo.

Oow wacht, die wil alleen maar kanslozen knuffelen natuurlijk :')
Antifa zijn anarchistisch geloof ik. En anarchisten stemmen niet en hangen geen politieke partijen aan. Ze willen juist alle regeringen omver werpen.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:01
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 02:22 schreef Rattataki het volgende:
Leuk dat het weer in een bepaald hokje wordt geplaatst. Het zijn weer allemaal links radicalen, uitkeringstrekkers, hipsters en weet ik wat nog meer. Die zullen er uiteraard ook wel tussen zitten, maar daar wordt altijd de nadruk op gelegd. Er zitten altijd idioten tussen , maar een groot gedeelte loopt ook gewoon vreedzaam te protesteren. Maar dat is niet interessant genoeg. In de montage ligt de nadruk vaak op het negatieve gedeelte. Iedereen zal wel zijn eigen redenen hebben om te protesteren, maar ik denk zelf dat steeds meer mensen niet meer zo veel op hebben met de huidige "wereldleiders" en ze gewoon niet welkom zijn. Waar ik zelf nog in kan komen ook.
Dude :')

Die vergelijking gaat op bij voetbalsupporters. 'een paar kneuzen die het verneuken'.
De hele wereld heeft kunnen zien hoe massaal jullie soort linkstuig een stad naar de tyfus helpt. En dat waren niet 'een paar' relschoppers.

Dit goedpraten laat goed zien hoe ver je van de realiteit af staat. Waarschijnlijk ook nog eens politiek.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:01
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:49 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

Het is vast wat flauw van me maar je weerzin tegen rellen komt voort uit vrees voor een politie staat?

Is het feit dat mensen zich geweldadig laten maken door ideologieen niet iets rationeler om te vrezen? Want als ik in land vol gekken woon hoop ik wel dat het een politiestaat is.
Jij gaat ervan uit dat er een land vol met gekken rondloopt of kan ontstaan? Dat kunnen er hoogstens meer worden als men op de geestelijke gezondheid blijft bezuinigen😁. Het zijn de harde kernen die je moet ontmantelen. De extreme ideologieën zijn niet iets van de laatste paar jaar maar zijn er altijd al geweest. Helaas liften ze mee op de toestand van de maatschappij waar een deel niet meer tevreden is met het gevoerde systeem. Dit soort harde kernen maken het straks onmogelijk om nog op een normale manier te demonstreren. Zeker als de tendens ontstaat dat zelfs de normale demonstrant als werkschuw tuig etc word gezien.

Kijk de user boven mij met zijn commentaar. Dan snap je wat ik bedoel.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:03
quote:
3s.gif Op zondag 9 juli 2017 10:52 schreef NgInE het volgende:

[..]

Antifa zijn anarchistisch geloof ik. En anarchisten stemmen niet en hangen geen politieke partijen aan. Ze willen juist alle regeringen omver werpen.
Gl bestaat uit een combi van communisten, afa, antifa, greenpeace en rara.
Er is geen politieke partij die zo veel links heeft meet dubieuze en twijfelachtige achtergronden.
NgInEzondag 9 juli 2017 @ 11:04
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:03 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Gl bestaat uit een combi van communisten, afa, antifa, greenpeace en rara.
Er is geen politieke partij die zo veel links heeft meet dubieuze en twijfelachtige achtergronden.
Ik stem zelf niet GL, dus ik heb geen idee wat voor soort mensen daar op stemmen. Als je communisme wil, dan heb je echt pech in Nederland, want daar gaat nooit een meerderheid voor zijn. We hebben het veels te goed, ookal is kapitalisme niet perfect. Er bestaat niet echt een beter alternatief.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:05
quote:
3s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:04 schreef NgInE het volgende:

[..]

Ik stem zelf niet GL, dus ik heb geen idee wat voor soort mensen daar op stemmen. Als je communisme wil, dan heb je echt pech in Nederland, want daar gaat nooit een meerderheid voor zijn. We hebben het veels te goed, ookal is kapitalisme niet perfect. Er bestaat niet echt een beter alternatief.
GL stemmers zijn niet deze mensen.
KoosVogelszondag 9 juli 2017 @ 11:06
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:03 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Gl bestaat uit een combi van communisten, afa, antifa, greenpeace en rara.
Er is geen politieke partij die zo veel links heeft meet dubieuze en twijfelachtige achtergronden.
Jesse Klaver oogt inderdaad als een uiterst gewelddadig kereltje.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:06
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:01 schreef Cherna het volgende:

[..]

Jij gaat ervan uit dat er een land vol met gekken rondloopt of kan ontstaan? Dat kunnen er hoogstens meer worden als men op de geestelijke gezondheid blijft bezuinigen😁. Het zijn de harde kernen die je moet ontmantelen. De extreme ideologieën zijn niet iets van de laatste paar jaar maar zijn er altijd al geweest. Helaas liften ze mee op de toestand van de maatschappij waar een deel niet meer tevreden is met het gevoerde systeem. Dit soort harde kernen maken het straks onmogelijk om nog op een normale manier te demonstreren. Zeker als de tendens ontstaat dat zelfs de normale demonstrant als werkschuw tuig etc word gezien.

Kijk de user boven mij met zijn commentaar. Dan snap je wat ik bedoel.
Zijn het ook. Werkschuw tuig. Kan me niet voorstellen dat dit soort mensen namelijk een baan kan hebben als je zo staat tegen globalisatie. Want mee werken is mee doen en misschien heeft jou bedrijfje wel een globaal actieve klant.

En wat moet je anders doen in je baggy kleding, hanenkam en dr martens laarzen...
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:07
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:03 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Gl bestaat uit een combi van communisten, afa, antifa, greenpeace en rara.
Er is geen politieke partij die zo veel links heeft meet dubieuze en twijfelachtige achtergronden.
Ik ken groen links stemmers vooral alsmensen die de wereld mooi willen zien en maken.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:09
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:06 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Zijn het ook. Werkschuw tuig. Kan me niet voorstellen dat dit soort mensen namelijk een baan kan hebben als je zo staat tegen globalisatie. Want mee werken is mee doen en misschien heeft jou bedrijfje wel een globaal actieve klant.

En wat moet je anders doen in je baggy kleding, hanenkam en dr martens laarzen...
Overigens is de PVV ook niet tegen globalisatie.? Zij willen toch ook niet de open grenzen.

Ik heb mijn hele leven gewerkt maar ben toch fel tegen die neoliberale shit. Ik zou zou meelopen in die demonstatie als ik daar nog zin in had.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:09
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:06 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Jesse Klaver oogt inderdaad als een uiterst gewelddadig kereltje.
Eisen dat NL 25.000 kansloze dobbernegers per jaar op neemt en je kans op 'vergroening' daarmee vernietigd, is aardig geweldadig. Voor de maatschappij. x2.
Niet fysiek dus, wel aan de onderhandelingstafel.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:10
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:09 schreef Cherna het volgende:

[..]

Overigens is de PVV ook niet tegen globalisatie.? Zij willen toch ook niet de open grenzen.
Sp is ook tegen volgens mij.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:10
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:09 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Eisen dat NL 25.000 kansloze dobbernegers per jaar op neemt en je kans op 'vergroening' daarmee vernietigd, is aardig geweldadig. Voor de maatschappij. x2.
Niet fysiek dus, wel aan de onderhandelingstafel.
Dat idee komt niet vanuit agressie,
KoosVogelszondag 9 juli 2017 @ 11:12
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:09 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Eisen dat NL 25.000 kansloze dobbernegers per jaar op neemt en je kans op 'vergroening' daarmee vernietigd, is aardig geweldadig. Voor de maatschappij. x2.
Niet fysiek dus, wel aan de onderhandelingstafel.
Nee, dat is gewoon een standpunt. Zit ook geen gewelddadige intentie achter. Past gewoon bij het humane, ietwat naïeve, wereldbeeld van GL.

Zoals Jaroon al schreef: GL-stemmers die ik ken zijn zo'n beetje de minst agressieve mensen die er bestaan.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:12
Links radicalen moet je niet gaan koppelen aan Groen Links.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:13
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:10 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Sp is ook tegen volgens mij.
Nou ja ik stem GL en als ik zou meelopen ging het mij om tegen die neoliberale shit te demonstreren.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:14
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:10 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat idee komt niet vanuit agressie,
Het is wel agressief en destructief. Het ondermijnt namelijk het sociale stelsen, waar we ooit zo trots op waren door de komst van een nieuwe onderklasse met alle negatieve effecten die daar bij horen.
Het is ook agressief tegenover zijn stemmers. Die had hij namelijk een groene progressieve worst voor gehouden.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:15
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:14 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Het is wel agressief en destructief. Het ondermijnt namelijk het sociale stelsen, waar we ooit zo trots op waren door de komst van een nieuwe onderklasse met alle negatieve effecten die daar bij horen.
Het is ook agressief tegenover zijn stemmers. Die had hij namelijk een groene progressieve worst voor gehouden.
Deze mensen doen dat. Daar zit ook weinig links denken bij.Dit is een rare gevaarlijke groep.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:15
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:12 schreef Jaroon het volgende:
Links radicalen moet je niet gaan koppelen aan Groen Links.
Gl is extreem links.
Even vergeten wie jasser al klavers belangrijkste adviseur was tijdens de campagne? Veroordeelde rara terrorist duyvendak.
StaceySingerzondag 9 juli 2017 @ 11:16
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:12 schreef Jaroon het volgende:
Links radicalen moet je niet gaan koppelen aan Groen Links.
oh
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:17
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:15 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Gl is extreem links.
Even vergeten wie jasser al klavers belangrijkste adviseur was tijdens de campagne? Veroordeelde rara terrorist duyvendak.
Dat is gelul. Het zijn meestal hoger opgeleide mensen die meer willen in de wereld. Dat het mooi is.
WodanIsGrootzondag 9 juli 2017 @ 11:18
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:17 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is gelul. Het zijn meestal hoger opgeleide mensen die meer willen in de wereld. Dat het mooi is.
Mooi.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:18
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:18 schreef WodanIsGroot het volgende:

[..]

Mooi.
Willen we allemaal.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:19
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:12 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nee, dat is gewoon een standpunt. Zit ook geen gewelddadige intentie achter. Past gewoon bij het humane, ietwat naïeve, wereldbeeld van GL.

Zoals Jaroon al schreef: GL-stemmers die ik ken zijn zo'n beetje de minst agressieve mensen die er bestaan.
Behalve als je een discussie probeert aan te gaan. Fanatiek op het agressieve af worden ze dan opeens.
Ogenschijnlijk vriendelijke mensen gaan dan in de rede vallen, stemverheffen, framen, wijzen. Ga je daar verder tegen in, wordt het allemaal nog erger... Schijnbaar zit het diep ofso.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:20
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:19 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Behalve als je een discussie probeert aan te gaan. Fanatiek op het agressieve af worden ze dan opeens.
Ogenschijnlijk vriendelijke mensen gaan dan in de rede vallen, stemverheffen, framen, wijzen. Ga je daar verder tegen in, wordt het allemaal nog erger... Schijnbaar zit het diep ofso.
Maar dat herken ik niet bij groen links mensen. Waarom die link nu leggen?
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:21
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:17 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat is gelul. Het zijn meestal hoger opgeleide mensen die meer willen in de wereld. Dat het mooi is.
Er zit een bias bij je tussen de gedachte en de realiteit.
KoosVogelszondag 9 juli 2017 @ 11:22
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:19 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Behalve als je een discussie probeert aan te gaan. Fanatiek op het agressieve af worden ze dan opeens.
Ogenschijnlijk vriendelijke mensen gaan dan in de rede vallen, stemverheffen, framen, wijzen. Ga je daar verder tegen in, wordt het allemaal nog erger... Schijnbaar zit het diep ofso.
Geen idee met wat voor figuren jij je omringt, maar dat zijn niet de GL-stemmers die ik ken.

Ken wel PVV-stemmers die heel bedreven zijn om de gezelligheid op verjaardagen de nek om te draaien met hun eeuwige negatieve gezeik.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:22
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:20 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Maar dat herken ik niet bij groen links mensen. Waarom die link nu leggen?
Omdat die mensen zelf er voor uit komen dat ze gl hebben gestemd.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:22
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:21 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Er zit een bias bij je tussen de gedachte en de realiteit.
Ik zie het verschil tussen tuig en anders denken.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:23
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:19 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Behalve als je een discussie probeert aan te gaan. Fanatiek op het agressieve af worden ze dan opeens.
Ogenschijnlijk vriendelijke mensen gaan dan in de rede vallen, stemverheffen, framen, wijzen. Ga je daar verder tegen in, wordt het allemaal nog erger... Schijnbaar zit het diep ofso.
Oh die zullen er vast zijn. Maar die heb je ook bij de VVD. In welke partij niet.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:23
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:22 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Omdat die mensen zelf er voor uit komen dat ze gl hebben gestemd.
Daar is niets mis mee. jij zet het op lijn van wat er mis ging in Hamburg.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:23
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:22 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Geen idee met wat voor figuren jij je omringt, maar dat zijn niet de GL-stemmers die ik ken.

Ken wel PVV-stemmers die heel bedreven zijn om de gezelligheid op verjaardagen de nek om te draaien met hun eeuwige negatieve gezeik.
Ik ken dat dus met gl stemmers. Ogenschijnlijk goede sfeer draaien ze vakkundig de nek om door alles en iedereen te framen die niet gl heeft gestemd. Zodra het over politiek gaat.

Maar dat zal denk ik aan de 2 extremen liggen van het 'hoefijzer'.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:25
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:23 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Ik ken dat dus met gl stemmers. Ogenschijnlijk goede sfeer draaien ze vakkundig de nek om door alles en iedereen te framen die niet gl heeft gestemd. Zodra het over politiek gaat.

Maar dat zal denk ik aan de 2 extremen liggen van het 'hoefijzer'.
Je gaat dan om met rare mensen. Maar ik geloof je verhaal niet.
KoosVogelszondag 9 juli 2017 @ 11:26
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:25 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Je gaat dan om met rare mensen. Maar ik geloof je verhaal niet.
Ik ook niet. Sterk staaltje duimzuigerij om zijn stelling te ondersteunen.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:27
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:26 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik ook niet. Sterk staaltje duimzuigerij om zijn stelling te ondersteunen.
Wat is de zin? Jij begrijpt het ook niet.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:27
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:23 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Ik ken dat dus met gl stemmers. Ogenschijnlijk goede sfeer draaien ze vakkundig de nek om door alles en iedereen te framen die niet gl heeft gestemd. Zodra het over politiek gaat.

Maar dat zal denk ik aan de 2 extremen liggen van het 'hoefijzer'.
Je moet eens kijken hier wie er daadwerkelijk framed. Ik ken het niet met GL stemmers. En inderdaad niet alle standpunten bevallen mij als het om GL gaat. Maar als een PvdA compleet verzaakt is GL wat mij betreft de betere optie.
StaceySingerzondag 9 juli 2017 @ 11:27
In een pand van GroenLinks-jongerenorganisatie Dwars in Utrecht zijn vanmiddag grondstoffen gevonden om een bom mee te maken. Er was geen gevaar voor de omgeving, maar uit voorzorg zijn wel twee aangrenzende panden ontruimd. Een deel van de Oudegracht in het centrum van de stad is enige tijd afgesloten geweest.

https://www.trouw.nl/home(...)odigdheden~a480f985/
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:27
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:23 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Daar is niets mis mee. jij zet het op lijn van wat er mis ging in Hamburg.
Klopt. Gezien de Anne fleurtjes. Welliswaar er uit getrapt, maar dwars was ze.
Maargoed, blijf maar volharden in je bias. Sprookjes en utopie zijn belangrijker dan de realiteit. Feit blijft dst gl gelieerd blijft aan afa, antifa, rara overblijfselen, greenpeace en ander soort linkstuig.
Kim-Hollandzondag 9 juli 2017 @ 11:28
Ik neem aan dat men vandaag wel klaar is met rellen?
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:28
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:27 schreef StaceySinger het volgende:
In een pand van GroenLinks-jongerenorganisatie Dwars in Utrecht zijn vanmiddag grondstoffen gevonden om een bom mee te maken. Er was geen gevaar voor de omgeving, maar uit voorzorg zijn wel twee aangrenzende panden ontruimd. Een deel van de Oudegracht in het centrum van de stad is enige tijd afgesloten geweest.
:D
Waar haal je dit vandaan?
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:28
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:27 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Klopt. Gezien de Anne fleurtjes. Welliswaar er uit getrapt, maar dwars was ze.
Maargoed, blijf maar volharden in je bias. Sprookjes en utopie zijn belangrijker dan de realiteit. Feit blijft dst gl gelieerd blijft aan afa, antifa, rara overblijfselen, greenpeace en ander soort linkstuig.
Jij framed mensen als groep. Dat is gevaarlijk.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:29
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:27 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Klopt. Gezien de Anne fleurtjes. Welliswaar er uit getrapt, maar dwars was ze.
Maargoed, blijf maar volharden in je bias. Sprookjes en utopie zijn belangrijker dan de realiteit. Feit blijft dst gl gelieerd blijft aan afa, antifa, rara overblijfselen, greenpeace en ander soort linkstuig.
Man man Anne. Gelukkig zet ik niet iedere PVV er weg als dom tokkie volk. Want dat zijn ze zeker niet allemaal.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:30
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:28 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Jij framed mensen als groep. Dat is gevaarlijk.
'pvv-tokkies, extreem rechts fascisten'
'ik praat niet meer met jou soort' als je een wat rechtsere mening uit.

Ach, ja.. Dan ben ik gevaarlijk. :')
StaceySingerzondag 9 juli 2017 @ 11:31
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:28 schreef Red_85 het volgende:

[..]

:D
Waar haal je dit vandaan?
https://www.trouw.nl/home(...)odigdheden~a480f985/
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:32
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:30 schreef Red_85 het volgende:

[..]

'pvv-tokkies, extreem rechts fascisten'
'ik praat niet meer met jou soort' als je een wat rechtsere mening uit.

Ach, ja.. Dan ben ik gevaarlijk. :')
Dat zeg ik nergens, Ik stem ook geen Groen Links.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:32
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:30 schreef Red_85 het volgende:

[..]

'pvv-tokkies, extreem rechts fascisten'
'ik praat niet meer met jou soort' als je een wat rechtsere mening uit.

Ach, ja.. Dan ben ik gevaarlijk. :')
Dat maak jij ervan. Ik niet. Ik zeg juist dat een groot deel PVV stemmers geen tuig en dom tokkie volk is. Dat is ook maar een deel dat daadwerkelijk tuig is.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:32
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:29 schreef Cherna het volgende:

[..]

Man man Anne. Gelukkig zet ik niet iedere PVV er weg als dom tokkie volk. Want dat zijn ze zeker niet allemaal.
Vanwaar die fixatie toch op de pvv? Ik snap die niet helemaal..

Dit waren toch geen extreem rechtse demonstraties?
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:32
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:32 schreef Cherna het volgende:

[..]

Dat maak jij ervan. Ik niet. Ik zeg juist dat een groot deel PVV stemmers geen tuig en dom tokkie volk is.
Dat heb ik er genoeg zien zeggen hier.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:33
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:32 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Vanwaar die fixatie toch op de pvv? Ik snap die niet helemaal..

Dit waren toch geen extreem rechtse demonstraties?
Omdat het voor veel mensen een belachelijke partij is die je niet begrijpt.
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:34
quote:
Magic :D
Red_85zondag 9 juli 2017 @ 11:35
quote:
0s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:33 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Omdat het voor veel mensen een belachelijke partij is die je niet begrijpt.
Fijn. Wat doet dat in dit topic dan?
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:35
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:32 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Vanwaar die fixatie toch op de pvv? Ik snap die niet helemaal..

Dit waren toch geen extreem rechtse demonstraties?
Om aan te geven dat het niet zwart wit is. Je kunt niet iedere GL stemmer als hoogopgeleid werkschuw links tuig wegzetten. Zo kun je dus ook niet alle PVVers als volidioot wegzetten.
Jaroonzondag 9 juli 2017 @ 11:36
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:35 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Fijn. Wat doet dat in dit topic dan?
Wat doet Groen Links in dit topic.
Chernazondag 9 juli 2017 @ 11:38
quote:
1s.gif Op zondag 9 juli 2017 11:32 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Dat heb ik er genoeg zien zeggen hier.
Dat kan dan puur liggen aan de reactie die je plaats in een forum
Ik ken een aantal PVV stemmers in mijn omgeving. Dat zijn prima mensen met een prima loon etc. En hoe gek het ook klinkt als GL stemmer heb ik geen enkel probleem met deze mensen en zij niet met mij. Op bepaalde punten verschillen we van mening en dat is het dan ook.