Ja en. Niet meer dan normaal ook. Het is druk vannacht. Dus dan zet je er wat mods op. Deze drukte was te verwachten, dus daar heb men waarschijnlijk wel rekening mee gehouden. Prima toch.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:48 schreef Coco98 het volgende:
Er zijn echt meer dan 4 mods aanwezig hier.
Rigged?quote:Op woensdag 9 november 2016 00:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
Erg knap dat de ondertitelaars het al vertaald hebben voordat ze praten.
Zal wel 30 seconde tot 1 minuut achterlopenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
Erg knap dat de ondertitelaars het al vertaald hebben voordat ze praten.
Ze hadden Harry Mens moeten uitnodigenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:46 schreef vigen98 het volgende:
Waarom heeft NOS 2 HC fans en geen Trump fan erbij gehaald dan? Eenzijdige kut media
quote:Op woensdag 9 november 2016 00:50 schreef vigen98 het volgende:
Dat vies nep accentBitch als je jezelf niet eens hoort met je Hollandse accent... boiiiiii
Ja dat is dus niet live. Doorgestoken kaart! Illumienazi!!!quote:Op woensdag 9 november 2016 00:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
Erg knap dat de ondertitelaars het al vertaald hebben voordat ze praten.
Dat laatste ja.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:50 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Gezellig, op wie hoop jij? Of kijk je gewoon voor de topshow.
waar ligt datquote:Op woensdag 9 november 2016 00:49 schreef NaturalScience het volgende:
In Marion County staat Hilary voor op Trump. In gedachten houdend dat sinds 2004 in deze county altijd republikeinen hebben gewonnen zegt mij dat Hilary deze verkiezingen gaat winnen.
Topshow!quote:Op woensdag 9 november 2016 00:50 schreef tralalala het volgende:
[..]
Ze hadden Harry Mens moeten uitnodigen
De pers is inderdaad behoorlijk negatief over hem, maar toch denk ik niet dat Trump veel hulp nodig heeft om zichzelf neer te zetten als een onbetrouwbare narcist.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:49 schreef Unites het volgende:
[..]
Jammer dat hij zo wordt afgeschilderd als duistere boeman. Verkiezingen blijven een volksaangelegenheid, als hij de meerderheid van het volk achter zich heeft, moet de rest het maar slikken.
Een molotov cocktail in het establishment gooien.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:49 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die zijn niet te vinden kennelijk.
Ben op zich wel benieuwd naar de motieven van de voorstanders van Trump.
De eerste nuttige post dit topic, dit was overigens ook wel te verwachten aangezien Trump een iets ander type stemmer aantrekt.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:50 schreef PippenScottie het volgende:
HARRY ENTEN 6:46 PM
Looking For Early Clues In Kentucky
Early in the night, before we have a critical mass of returns, one thing I’ll be looking for is whether and where Trump is doing better than Romney did four years ago. So I’m looking over the Kentucky counties that have reported votes so far. And it doesn’t appear that Trump is doing significantly better than Romney. Trump is doing better in some counties but worse in plenty of others.
Vind dat wel mooi om te volgen. Doen Amerikanen altijd wel goed, vooral die gast bij dat schermquote:Op woensdag 9 november 2016 00:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zet CNN aan dan ipv de Nederlandse tv, kun je alvast een beetje in de Engelstalige sferen komen met de analisten
Als je een sumbody bent post je dat toch gewoon?quote:Op woensdag 9 november 2016 00:51 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
als Trump Florida wint mag ik toch wel toetertjes.gif posten. Pls
KingFloplandquote:Op woensdag 9 november 2016 00:51 schreef Mani89 het volgende:
Stelling: Ik vind dat Donald Trump de verkiezingen gaat winnen.
Misschien moet ik toch maar voor de 3de keer dit jaar kijken naar de Nederlandse televisie, vooral als Trump gaat winnen.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:47 schreef matthijst het volgende:
Pfffff, kiek ze bang zijn voor Trump op nos
Ik mis Herman nog altijdquote:
Tja, een redelijk objectieve nieuwsvoorziening blijft toch wel fijnquote:Op woensdag 9 november 2016 00:51 schreef Strani het volgende:
[..]
De pers is inderdaad behoorlijk negatief over hem, maar toch denk ik niet dat Trump veel hulp nodig heeft om zichzelf neer te zetten als een onbetrouwbare narcist.
Dit soort nachten waren er vroeger ook wel eens, maar in het pre-internet tijdperk zagen die er wel heel anders uitquote:
Greet Wildersquote:Op woensdag 9 november 2016 00:51 schreef starla het volgende:
Serieuze vraag:
Heeft iemand tot nog toe op Nederlandse TV aangegeven achter Trump te staan?
Dan sluiten de polls in een paar belangrijke staten. Langzaamaan komen dan getelde votes binnen.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:47 schreef Unites het volgende:
Dus over 13 minuten de eerste paar grote uitslagen?
Bij CNN hebben ze een redelijk vreemde interpretatie van het woord "key"quote:Op woensdag 9 november 2016 00:51 schreef Montov het volgende:
Nu de eerste projections.
Dat is bijna net zo spannend als key race alert.
Als het om verkiezingen gaat kan je niet onder Ferry Mingele uitkomen. Met zijn brilletje. Die man is een echte verkiezingenman.quote:
Dat de acteurs verplicht condooms moeten gebruiken bij de productie van porno-fims.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:52 schreef Gezicht het volgende:
Wat was dat nu met die porno net op NPO1?
Op zich wel, maar als media-man zou Trump een beetje extra drama wel moeten kunnen waarderenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:52 schreef Unites het volgende:
[..]
Tja, een redelijk objectieve nieuwsvoorziening blijft toch wel fijn
ben een law abiding citizenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:51 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Als je een sumbody bent post je dat toch gewoon?
Lukt me makkelijk, alleen moet ik om 11;50 op school zijn, fuck.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef Mani89 het volgende:
Je hebt pas echt stamina als je deze hele verkiezingsnacht doorhaalt.
Ik ben benieuwd hoeveel mensen in Vermont met een write-in voor Sanders komenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:52 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dan sluiten de polls in een paar belangrijke staten. Langzaamaan komen dan getelde votes binnen.
Virginia (die waarschijnlijk naar Clinton gaat)
Vermont (Clinton)
South Carolina (waarschijnlijk Trump)
Georgia (waarschijnlijk Trump)
en Florida, maar ik denk dat het bij Florida wel even zal duren voor 'ie gecalled kan worden.
Hoezo eigenlijk? Alleen omdat ze beide anti-islam zijn? op economisch vlak zit er veel verschil tussen beide volgens mij.quote:
Wel die met alle winden mee draait, maar inderdaad. weinig gekloterij in die partij.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef richolio het volgende:
Je kan zeggen over D66 wat je wil, maar het is en blijft een fatsoenlijke, genuanceerde partij. Dat kan je niet ontkennen.
Dat sowieso. En uiteraard ook. Natuurlijk. Puik figuur dat.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:52 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Als het om verkiezingen gaat kan je niet onder Ferry Mingele uitkomen. Met zijn brilletje. Die man is een echte verkiezingenman.
Jij leest de posts van Kaas- niet zeker?quote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef richolio het volgende:
Je kan zeggen over D66 wat je wil, maar het is en blijft een fatsoenlijke, genuanceerde partij. Dat kan je niet ontkennen.
Dat zijn teksten.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef richolio het volgende:
Je kan zeggen over D66 wat je wil, maar het is en blijft een fatsoenlijke, genuanceerde partij. Dat kan je niet ontkennen.
Beter dan die tokkie partijenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef richolio het volgende:
Je kan zeggen over D66 wat je wil, maar het is en blijft een fatsoenlijke, genuanceerde partij. Dat kan je niet ontkennen.
Dankquote:Op woensdag 9 november 2016 00:52 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dan sluiten de polls in een paar belangrijke staten. Langzaamaan komen dan getelde votes binnen.
Virginia (die waarschijnlijk naar Clinton gaat)
Vermont (Clinton)
South Carolina (waarschijnlijk Trump)
Georgia (waarschijnlijk Trump)
en Florida, maar ik denk dat het bij Florida wel even zal duren voor 'ie gecalled kan worden.
In nl ookquote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
Die toespraken zijn toch ook vreselijk gewoon
Amerika
Piemelbeweging die meer rechten voor vrouwen wilt zou een beetje raar zijn ehquote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Feministen
Wat een kutbeweging is dat geworden.
Hahahaquote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef Strani het volgende:
[..]
Op zich wel, maar als media-man zou Trump een beetje extra drama wel moeten kunnen waarderen
Afgehaakt. Een of ander lame filmpje met een AA die zevert over "eerste vrouwelijke president".quote:Op woensdag 9 november 2016 00:52 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Misschien moet ik toch maar voor de 3de keer dit jaar kijken naar de Nederlandse televisie, vooral als Trump gaat winnen.
Ja, wat had je van verwacht van sommige Amerikanen? Het zijn vooral de lelijke dikke wijven die afgewezen worden en gefrustreerd worden.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef MacDeMarco het volgende:
Jezus, er zijn dus echt mensen die op Hillary stemmen, puur alleen omdat ze dan de eerste vrouwelijke president is.
Well duhquote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Hoezo eigenlijk? Alleen omdat ze beide anti-islam zijn?
Kraker van jewelste.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Er valt momenteel ook niets te zeggen. Een beetje zoals FOX Sports die om 12:00 al gaat beginnen met voorbeschouwen op 14:30-wedstrijden.
Yep. Kansloos.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef MacDeMarco het volgende:
Jezus, er zijn dus echt mensen die op Hillary stemmen, puur alleen omdat ze dan de eerste vrouwelijke president is.
Je moet wel heel naïef zijn om te denken dat dat soort idioten niet bestaan. Helaas is het wel zoquote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef MacDeMarco het volgende:
Jezus, er zijn dus echt mensen die op Hillary stemmen, puur alleen omdat ze dan de eerste vrouwelijke president is.
Goeie muzieksmaak, dat zie ik aan je username en ondertitel alleen al.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef MacDeMarco het volgende:
Jezus, er zijn dus echt mensen die op Hillary stemmen, puur alleen omdat ze dan de eerste vrouwelijke president is.
Ach, zo heb je ook mensen die op Trump stemmen omdat "hur dur moslims!11". Aan beide kanten zitten echter ook zat mensen die wel degelijk normaal naar de argumenten gekeken hebbenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef MacDeMarco het volgende:
Jezus, er zijn dus echt mensen die op Hillary stemmen, puur alleen omdat ze dan de eerste vrouwelijke president is.
Knotsgekke verkiezingen.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Er valt momenteel ook niets te zeggen. Een beetje zoals FOX Sports die om 12:00 al gaat beginnen met voorbeschouwen op 14:30-wedstrijden.
Ja, dat is wel te begrijpen, toch? Het is uniek.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef MacDeMarco het volgende:
Jezus, er zijn dus echt mensen die op Hillary stemmen, puur alleen omdat ze dan de eerste vrouwelijke president is.
4 minuutjesquote:
Toen had je zaaltjes met televisie.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:52 schreef Geralt het volgende:
Dit soort nachten waren er vroeger ook wel eens, maar in het pre-internet tijdperk zagen die er wel heel anders uit
uhh...quote:Op woensdag 9 november 2016 00:55 schreef matthijst het volgende:
[..]
Omdat ze ook maandelijks bloedt.
Dat stadium is ze al lang voorbijquote:Op woensdag 9 november 2016 00:55 schreef matthijst het volgende:
[..]
Yep. Kansloos.
Omdat ze ook maandelijks bloedt.
Het zou juist heel goed zijnquote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef CrashO het volgende:
[..]
Piemelbeweging die meer rechten voor vrouwen wilt zou een beetje raar zijn eh
Ik hoop dat gewoon de helft van alle voters met een write-in voor Sanders komenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoeveel mensen in Vermont met een write-in voor Sanders komen
Zij waarschijnlijk niet meerquote:Op woensdag 9 november 2016 00:55 schreef matthijst het volgende:
[..]
Yep. Kansloos.
Omdat ze ook maandelijks bloedt.
Doe ze dat hier ook niet?quote:Op woensdag 9 november 2016 00:56 schreef Fylax het volgende:
ik blijf het raar vinden dat ze in USA dus peilen hoeveel voters white black enzo zijn
In Amerika vinden ze dat heel normaalquote:Op woensdag 9 november 2016 00:56 schreef Fylax het volgende:
ik blijf het raar vinden dat ze in USA dus peilen hoeveel voters white black enzo zijn
Bij CNN zouden ze nooit zeggen dat het historisch is omdat Clinton de eerste vrouwelijke president kan worden.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Afgehaakt. Een of ander lame filmpje met een AA die zevert over "eerste vrouwelijke president".![]()
Lekker belangrijk dat ze twee X-chromosomen heeft.
Neh, Kentucky en Indiana zijn een uur geleden gesloten en daar is nog maar 7% van de stemmen binnen. Beiden gaan waarschijnlijk naar Trump (volgens forecasts)quote:Op woensdag 9 november 2016 00:54 schreef Unites het volgende:
[..]
Dank
Dacht ergens gelezen te hebben dat vaak de uitslag ook al direct binnen is
Snap ik ook niet inderdaad. RTLZ is de laatste maanden veel beter met dit soort berichtgeving plus buitenlandse zenders.quote:
Ik zal je even voorlichten.quote:Op woensdag 9 november 2016 00:55 schreef matthijst het volgende:
Yep. Kansloos.
Omdat ze ook maandelijks bloedt.
Stemvee importeren door de republikeinen, bedoel je?quote:Op woensdag 9 november 2016 00:56 schreef luxerobots het volgende:
Nu op CNN, het aantal blanken neemt af, democraten hebben daar baat bij.
Gewoon stemvee importeren.
clinton news network kijkenquote:Op woensdag 9 november 2016 00:57 schreef skysherrif het volgende:
>2016
>niet cnn kijken bij amerikaanse verkiezingen
A-ha. Nog even geduld hebben dusquote:Op woensdag 9 november 2016 00:58 schreef Moira. het volgende:
[..]
Neh, Kentucky en Indiana zijn een uur geleden gesloten en daar is nog maar 7% van de stemmen binnen. Beiden gaan waarschijnlijk naar Trump (volgens forecasts)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |