Lees anders de tekst bij de video evenquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 09:04 schreef Refragmental het volgende:
Liberal left zo heerlijk progressief en anti racisme!
Behalve wanneer je niet doet wat ze je opdragen. Beetje zoals Koos die latinos en african americans wel even vertelt waar ze op moeten stemmen.
Hier zijn de progressieve Clinton liberals een dakloze negerin aan het lastig vallen puur omdat ze de Trump ster op de walk of fame beschermt.
Te walgelijk voor woorden.
Maar zoals al vaker aangetoond hier lijkt het geweld en vandalisme daar bijna altijd van links te komen. Ik schaam me er bijna voor om mezelf ook links te noemen
Ze geeft ook aan dat de FBI alles moet vrijgeven.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 10:55 schreef Nintex het volgende:
Hillary geeft antwoord aan de pers of zoiets. Ontwijken, liegen, draaien, snel weglopenTrump kan alvast de champagne en het vuurwerk voor Trump tower bestellen als dit de verdediging van Team Clinton is.twitter:WDFx2EU7 twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 02:29:28FULL Hillary Clinton Holds Press Conference After FBI Reopen Investigation - Hillary Lies Again! https://t.co/wj6RyKKePl reageer retweet
Hoe kan ze info geven als ze niet weet waar het over gaat en het al duidelijk was dat het niet haar emails waren of van haar server afkwam?quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:13 schreef cb2013 het volgende:
[..]
Ze geeft ook aan dat de FBI alles moet vrijgeven.
1. Zij weet ook wel dat de FBI dat niet gaat doen.
2.Zij transparantie kan geven door zelf met info te komen.
3. Zij heeft dit allemaal zelf gecreëerd.
En wel zeggen, moeten nu stemmen. Typisch HRC.
Hoe kom je hierbij? Met sanders hadden ze vgm van elke republikein gewonnen, daarentegen hadden kasich en rubio oa gehakt gemaakt van clinton (volgens de polls)quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 10:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Met Sanders hadden ze vermoedelijk zelfs tegen Trump verloren. Ook niet erg ideaal.
Het enige wat je haar aan kan rekenen op basis van dit interview is dat ze gevraagd wordt of ze met die 'aide' gesproken heeft en wat die zei en dat ze daar gewoon overheen praat en over de FBI begintquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:15 schreef Mike het volgende:
[..]
Hoe kan ze info geven als ze niet weet waar het over gaat en het al duidelijk was dat het niet haar emails waren of van haar server afkwam?
Dit is natuurlijk nattevingerwerk, maar ik denk niet dat Sanders kans had gemaakt tegen de meeste Republikeinen. Tegen Trump nog wel een kans, maar hij had het moeilijk gekregen. Sanders is echt heel erg links terwijl de VS behoorlijk rechts is.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:16 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hoe kom je hierbij? Met sanders hadden ze vgm van elke republikein gewonnen, daarentegen hadden kasich en rubio oa gehakt gemaakt van clinton (volgens de polls)
http://www.realclearpolit(...)vs_sanders-5565.htmlquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:19 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk nattevingerwerk, maar ik denk niet dat Sanders kans had gemaakt tegen de meeste Republikeinen. Tegen Trump nog wel een kans, maar hij had het moeilijk gekregen. Sanders is echt heel erg links terwijl de VS behoorlijk rechts is.
Toen kon Sanders zich nog afzetten tegen de zeer ongeliefde Clinton die wel een zelfde publiek trekken. Tegen de 'communist' was de Republikeinse partij veel eensgezinder geweest dan nu.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:20 schreef skysherrif het volgende:
[..]
http://www.realclearpolit(...)vs_sanders-5565.html
Dit waren iig polls van sanders tegen trump, waar het in kwestie om ging.
Het zegt alleen weinig. Een jaar geleden had Clinton ook een enorme voorsprong op Trump.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:20 schreef skysherrif het volgende:
[..]
http://www.realclearpolit(...)vs_sanders-5565.html
Dit waren iig polls van sanders tegen trump, waar het in kwestie om ging.
En dit is Sandres vs Kasich
http://www.realclearpolit(...)vs_sanders-5817.html
en dan vergelijk met clinton vs kasich:
http://www.realclearpolit(...)vs_clinton-5162.html
al met al een behoorlijk verschil
Volgens de wapo gaat het om een emailuitwisseling tussen Clinton en Abedin.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:15 schreef Mike het volgende:
[..]
Hoe kan ze info geven als ze niet weet waar het over gaat en het al duidelijk was dat het niet haar emails waren of van haar server afkwam?
Die Trump stemmers zijn over het algemeen het gewone republikeinse kiesvolk, die uiteindelijk gewoon op Kasich hadden gestemd. Bovendien is Kasich een stuk gematigder dan Trump en waren veel indeps naar hem gegaan. Had alle steun van zijn partij gekregen. Zeer waarschijnlijk ook geen hitpiece van de NYT over een nieuw seks schandaal om de oren om de dag.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:24 schreef timmmmm het volgende:
Je gaat me ook niet vertellen dat Kasich, die 10x minder stemmen haalde dan Trump, makkelijk van Clinton zou winnen. Zegt dus hé-lemaal niet
Met of zonder Trump, Kasich was niet eens in de buurt van de nominatie gekomen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:26 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Die Trump stemmers zijn over het algemeen het gewone republikeinse kiesvolk, die uiteindelijk gewoon op Kasich hadden gestemd. Bovendien is Kasich een stuk gematigder dan Trump en waren veel indeps naar hem gegaan. Had alle steun van zijn partij gekregen. Zeer waarschijnlijk ook geen hitpiece van de NYT over een nieuw seks schandaal om de oren om de dag.
Ik denk dat Kasich met een landslide gewonnen had, maar goed dat is natte vinger werk.
In Nederland zit het weer wat anders. Daar is het afbreken van Nederland (om op te gaan in de EU) veel concreter gemaakt. Zeker als je daarbij in beschouwing neemt dat men honderdduizenden (over decennia heen; miljoenen) immigranten toelaat die als demografische impact de Nederlandse identiteit zal doen vervallen. Er wordt door sommige in de politiek vrij letterlijk gezegd dat ze een ander/nieuw Europa/Nederland willen; een fundamentele verandering; van een land met een vrij homogene bevolking naar een 'diversiteit'-deelstaat van de EU. Wat geroep met termen als 'landverrader' is nog behoorlijk kalm.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:05 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En jouw conclusie is dan dat ze niet voor haar eigen land opkomt. Terwijl ik ervan overtuigd ben dat er tal van mensen zijn die vinden dat een sterke economie (en dus de beurs) erg belangrijk is voor een land. Er zijn tal van mensen die denken dat een sterk semi-westers bolwerk in het MO veel ellende voor de rest van de wereld bespaart en dat Israels belang dus ons belang is. TTIPS is best goed voor de VS, veel minder goed voor Europeanen. Jij bent het daar blijkbaar allemaal niet mee eens. Mag, daarom kunnen Amerikanen ook stemmen op wat zij de beste koers voor hun land vinden. Als de meerderheid dat allemaal slechte standpunten vindt, komt Clinton er niet. Zo gaat dat in een democratie.
Ik vind het alleen bijzonder dom om te stellen dat omdat ze niet doet wat jij het beste vindt, ze dús niet het beste met het land voor heeft. Ze heeft alleen een andere kijk op dingen. Je eigen mening als de enige waarheid zien is een groot gevaar waar steeds meer mensen in lijken te trappen. Ook in Nederland zie je het veel. Alle partijen hebben een plan met ons land en daar kan je het mee eens zijn of niet, maar het is niet of iemand dat doet met de gedachte Nederland zwakker te maken. Net als je nu doet voorkomen dat Clinton het land zwakker wil maken, dat ze het belang van Amerika niet voorop heeft omdat ze andere beleidsmatige plannen heeft als jij zou invoeren. Termen als landverrader vliegen je om de oren en de 'tegenstander' zou gearresteerd moeten worden etc etc.
Het bevalt me allemaal niks
Rubio had het vermoedelijk ook gewonnen en zelfs gekke Cruz had meer kans gemaakt.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:28 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Met of zonder Trump, Kasich was niet eens in de buurt van de nominatie gekomen.
Eens, met de aantekening dat Cruz mijn kandidaat was.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:30 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Rubio had het vermoedelijk ook gewonnen en zelfs gekke Cruz had meer kans gemaakt.
Ja hoe kom je erbij dat hij NC en OK gaat winnen? Florida ook redelijk wankelquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:05 schreef starla het volgende:
Trump gaat wel lekker in de polls. Texas zo goed als binnen en Utah ziet er ook steeds gunstiger uit. Mocht hij tóch CO pakken dan heeft hij PA niet eens nodig:
[ afbeelding ]
Ik zie Trump gewoon winnen hoor
kom maar op met jullie haatreacties pro-Clinton aanhangers!
quote:Mrs. Clinton, in a brief news conference Friday evening in Des Moines, echoed those points and said that Mr. Comey had sent his letter only to House Republican committee chairmen — though it was also sent to Democrats.
'Texas zo goed als binnen' is nou niet bepaald een bewonderenswaardige prestatie voor een Republikein. Voor deze map moeten de aankondigingen van de FBI wel een flinke impact gaan hebben.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:05 schreef starla het volgende:
Trump gaat wel lekker in de polls. Texas zo goed als binnen en Utah ziet er ook steeds gunstiger uit. Mocht hij tóch CO pakken dan heeft hij PA niet eens nodig:
[ afbeelding ]
Ik zie Trump gewoon winnen hoor
kom maar op met jullie haatreacties pro-Clinton aanhangers!
Het onderzoek gaat over haar duh. Zij weet het. Maar goed we houden dit even vast, tot HRC in gevangenis is. Dan kom ik hier op terug.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:15 schreef Mike het volgende:
[..]
Hoe kan ze info geven als ze niet weet waar het over gaat en het al duidelijk was dat het niet haar emails waren of van haar server afkwam?
Alleen is er nog helemaal geen zaak heropend:quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:10 schreef Braindead2000 het volgende:
Bernstein: FBI Would Not Reopen Case Unless New Evidence Was "A Real Bombshell"
http://www.realclearpolit(...)_real_bombshell.html
quote:“I'm livid, actually,” one Clinton surrogate told The Hill. “This has turned into malpractice. It's an unforced error at this point. I have no idea what Comey is up to but the idea this email issue is popping back up again is outrageous. It never should have occurred in the first place. Someone somewhere should have told her no. And they didn't and now we're all paying the price.”
quote:Another ally called the campaign’s mood something akin to “paralysis,” and blamed Weiner’s behavior for railroading the campaign.
quote:The surrogate predicted the news would also hurt Democrats in down ballot elections.
“I assume Senate Democrats are peeing in their pants right now,” the surrogate said. “The [Republican] ads are being cut as we speak.”
Er schijnen een aantal rallies gecanceld te zijn na het nieuws. Obama heeft kennelijk ook afgezegd voor een aantal rallies waar hij zou verschijnen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:19 schreef Nintex het volgende:
http://thehill.com/blogs/ballot-box/presidential-races/303402-anger-disbelief-in-clinton-camp
Anger and disbelief in Clinton Camp:
[..]
[..]
[..]
De hele campagne stort in elkaar. De Clinton campagne is niet gebouwd op plotselinge wendingen. Uit die e-mails blijkt dat ze alles incalculeren en overal van op de hoogte zijn voor het publiekelijk naar buiten komt. Zo kunnen ze op tijd hun defense klaar hebben.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Er schijnen een aantal rallies gecanceld te zijn na het nieuws. Obama heeft kennelijk ook afgezegd voor een aantal rallies waar hij zou verschijnen.
Ze lijken wat momentum te verliezen.
Kijk nou maar uit met je enthousiasme, wat de mogelijke implicaties zijn/wat er überhaupt aan de hand is is nog totaal niet duidelijk.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:35 schreef Nintex het volgende:
[..]
De hele campagne stort in elkaar. De Clinton campagne is niet gebouwd op plotselinge wendingen. Uit die e-mails blijkt dat ze alles incalculeren en overal van op de hoogte zijn voor het publiekelijk naar buiten komt. Zo kunnen ze op tijd hun defense klaar hebben.
Het zijn nu kippen zonder kop, want de focus groepjes en spindokters hebben geen idee hoe ze dit moeten aanpakken. Het feit dat er zelfs in Clinton's eerste statement hierover een fout zit ("het is alleen aan de republicans gemeld") toont aan dat het goed fout zit in de Clinton campagne.
De bladen staan vandaag ook vol met Bill Clinton inc. de banden tussen de Clinton Foundation en de politiek die Wikileaks inmiddels praktisch bewezen heeft.
Zij hebben hun laatste kruit verschoten met die verhalen over Trump's aanrandingen, maar omdat die steeds minder schokkend zijn. Van: "Hij wilde me aanraden en verkrachten" tot het filmpje van gisteren: "Kijk, hij maakt een seksueel getinte grap bij een speech en geeft haar een kusje op haar wang!!11". Heeft dat geen tot weinig effect meer.
En Bernie heeft de perfecte aanzet gegegeven: "Bad Judgement"
- Knokploegen die ingehuurd worden om Trump rallies te verstoren
- Podesta (Campaign chair) is gehacked en alle vuile was van de Foundation ligt op straat
- Huma Abedin en haar ex-Anthony Weiner hadden naar verluid de e-mails van state op een laptop, zodat Huma ze kon uitprinten voor Hillary (dat is waar ze nu onderzoek naar aan het doen zijn).
- Clinton aanhangers slaan een dakloze in elkaar![]()
- Clinton aanhangers firebomben een partijkantoor![]()
Het was Benghazi en de e-mails, maar er komen inmiddels dagelijks schandalen bij. Het kost jaren om te onderzoeken wat daar van nu strafbaar is en niet, maar het versterkt vooral het beeld dat Hillary niet te vertrouwen is.
De foto van het jaar is al gemaaktquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:41 schreef Euribob het volgende:
[..]
Kijk nou maar uit met je enthousiasme, wat de mogelijke implicaties zijn/wat er überhaupt aan de hand is is nog totaal niet duidelijk.
Wat kan die Hillary toch goed liegen zeg, wat een vrouw.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:53 schreef BarryOSeven het volgende:
Dit ook.
Clinton wist niets van de emails omdat ze geen Wifi op haar vliegtuig had zei ze.
[ afbeelding ]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat is inderdaad een tracking poll die qua weging en dergelijke wat is bijgesteld. In plaats van proberen te cherrypicken kun je beter gewoon naar de algehele tendens / stand kijken.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:05 schreef Nintex het volgende:
Deze poll had Clinton +12 vorige week. (en werd gehouden een paar dagen voordat dit nieuwe e-mail verhaal naar boven kwam)
[ afbeelding ]
twitter:KimDotcom twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 03:49:06The Kim Dotcom Theoryhttps://t.co/bnU19wsTenConnect the dotshttps://t.co/3X6XEAK9piDOJ corruptionhttps://t.co/RDTNjiLkH2Hillary 🔜🚽 reageer retweet
twitter:KimDotcom twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 04:18:58Obama/Biden/Clinton corruptly & unlawfully destroyed Megaupload to win a 2nd term in the White House by securing content industry support. reageer retweet
quote:“I mean, it could be Russia, but it could also be China. It could also be lots of other people. It also could be somebody sitting on their bed that weighs 400 pounds, OK? You don’t know who broke in to DNC,” - Donald J Trump
twitter:WTOP twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 13:00:03Australian Miss Universe says Trump treated her with respect. https://t.co/uBwR03DkeY reageer retweet
Google zoekresultaten naar ''Change vote'' in VS:quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 12:19 schreef Nintex het volgende:
http://thehill.com/blogs/ballot-box/presidential-races/303402-anger-disbelief-in-clinton-camp
Anger and disbelief in Clinton Camp:
[..]
[..]
[..]
die tendens laat iig zien dat het veld wat dichter in elkaar schuift.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:07 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een tracking poll die qua weging en dergelijke wat is bijgesteld. In plaats van proberen te cherrypicken kun je beter gewoon naar de algehele tendens / stand kijken.
Één poll is nog geen tendens. Zeker niet als de weging of steekproef tijdens dat proces aangepast is.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:30 schreef skysherrif het volgende:
[..]
die tendens laat iig zien dat het veld wat dichter in elkaar schuift.
De tendens is vooralsnog een beetje 'regression to the mean'. Eventuele effecten van het recente bericht van Comey zal pas over enkele dagen enigszins zichtbaar worden.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:30 schreef skysherrif het volgende:
[..]
die tendens laat iig zien dat het veld wat dichter in elkaar schuift.
Wat een treurnis, deze post.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:35 schreef Belabor het volgende:
[..]
Één poll is nog geen tendens. Zeker niet als de weging of steekproef tijdens dat proces aangepast is.
Ik heb het wel met je te doen, Monolith. Wij hebben zo ook onze verschillen in mening, maar het gebrek aan statistische kennis in deze reeks is bedroevend. En dat komt allemaal op jouw bord.
Silver had het erover dat het vorige FBI onderzoek zorgde voor 2 punten daling bij Clinton, maar sowieso was er al voor dit bericht polls die iets beter voor Trump waren dan 1/2 weken geleden.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
De tendens is vooralsnog een beetje 'regression to the mean'. Eventuele effecten van het recente bericht van Comey zal pas over enkele dagen enigszins zichtbaar worden.
Nee, Silver had het over de bevinding dat Clinton niet vervolgd zou worden.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:43 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Silver had het erover dat het vorige FBI onderzoek zorgde voor 2 punten daling bij Clinton, maar sowieso was er al voor dit bericht polls die iets beter voor Trump waren dan 1/2 weken geleden.
quote:Pretty much everyone has an incentive to push the narrative that the presidential race is tightening. The television networks would like for you to keep tuning in to their horse-race coverage. Hillary Clinton’s campaign would like for you to turn out to vote, instead of getting complacent. Donald Trump’s campaign would like you to know that its candidate still has a chance.
But what do the polls say? The race probably is tightening — but perhaps not as much as the hype on the cable networks would imply. In our polls-only forecast, Trump has narrowed Clinton’s lead in the popular vote to roughly 6 percentage points from 7 points a week ago, and his chances of winning have ticked up to 17 percent from 13 percent. In our polls-plus forecast, Trump’s chances are up to 19 percent from 16 percent. Because of the high level of uncertainty in the race, we can’t say the door is closed on a narrow Trump victory. And we’re certainly a week or two removed from the period when every poll brought good news for Clinton: Plenty of polls now show negative trend lines for her (in addition to others that show a positive trend). But the race hasn’t fundamentally changed all that much, and Clinton remains in a strong position.
The data, however, offers a lot of opportunities for cherry-picking, both because there are a lot of polls and because they don’t agree all that much with one another. That’s especially true of national polls.1 Recent national surveys show everything from a 14-percentage-point Clinton lead to a 1-point lead for Trump. On average, that works out to a Clinton lead of 5 to 6 points — but there’s a lot of variation.
quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:45 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee, Silver had het over de bevinding dat Clinton niet vervolgd zou worden.
En volgt daarna inderdaad met deze tweet:twitter:NateSilver538 twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 23:00:44As a benchmark Clinton lost 2 points when Comey made news in July. If she lost 2 points now, Trump's chances would increase to about 30/35%. reageer retweet
Daar heb ik het dan niet over, zeg alleen dat bij aankondiging van het vorige onderzoek ze 2 punten verloor.twitter:NateSilver538 twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 23:02:09But this is very different from the July story, for some obvious (doesn't directly implicate HRC, based on what we know so far) reasons. reageer retweet
Mocht Clinton winnen breekt de hel los in Amerika, de bevolking gaat dat niet accepteren.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:45 schreef luxerobots het volgende:
Mocht Trump winnen, dan ga ik zo hard lachen om sommige heren hier met hun 'statistische' kennis.
En welk nieuws denk je dat Comey in juli bracht?quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:46 schreef skysherrif het volgende:
[..]twitter:NateSilver538 twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 23:00:44As a benchmark Clinton lost 2 points when Comey made news in July. If she lost 2 points now, Trump's chances would increase to about 30/35%. reageer retweet
Ze staat toch niet gelijk in Ohio?quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:49 schreef L3gend het volgende:
Ik zou ook kijken naar de polls in swing states en niet teveel naar national polls, die zijn minder volatiel en verschillen minder van elkaar. Daar zie je tot vandaag de trend dat Clinton dik voorstaat in haar zogenaamde 272 Firewall, licht voorstaat in NC, Florida en Nevada en gelijkstaat in Ohio en Arizona.
https://www.fbi.gov/news/(...)rsonal-e-mail-systemquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:48 schreef Monolith het volgende:
[..]
En welk nieuws denk je dat Comey in juli bracht?
Ach, als je jezelf een beetje zou verdiepen in statistiek en begrippen als standaardafwijking en betrouwbaarheidsintervallen tot je zou nemen dan zie je dat er de afgelopen drie weken bar weinig veranderd is in de kansen van Clinton en Trump.quote:
Volgens 538, heeft Trump nu 50.1% kans om het te winnen, dus zo goed als gelijkquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:50 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ze staat toch niet gelijk in Ohio?
Precies, wat ik zeg dus.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
https://www.fbi.gov/news/(...)rsonal-e-mail-system
Gaat erom, of die 2 procent dat verschil ook ziet. We zullen de polls zien komende dagen.
Ik heb het niet over extreme kantelingen inderdaad. De media schreeuwde deze week over een "tightening race", oa silver legt uit dat dat natuurlijk te maken heeft met kijkcijfers etc, maar dat er wel een kleine indicatie is dat het iets in elkaar schuift. Ook op de RCP zie je dat in de swing states de punten weer iets zakken bij Clinton. Ze heeft nog altijd een zeer ruime marge.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:51 schreef Belabor het volgende:
[..]
Ach, als je jezelf een beetje zou verdiepen in statistiek en begrippen als standaardafwijking en betrouwbaarheidsintervallen tot je zou nemen dan zie je dat er de afgelopen drie weken bar weinig veranderd is in de kansen van Clinton en Trump.
Het nieuws van vandaag zal vast enige invloed hebben, maar dat weten we niet eerder dan maandag of dinsdag. Tegen die tijd is er nog maar een week te gaan tot 8 november.
Dat geschreeuw in deze reeks over extreme kantelingen is totale onzin. Ik reageer nu toevallig op jouw, maar dit gaat voor anderen nog veel meer op.
Ah oke, ik had dit even in gedachten:quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:51 schreef L3gend het volgende:
[..]
Volgens 538, heeft Trump nu 50.1% kans om het te winnen, dus zo goed als gelijk
http://projects.fivethirtyeight.com/2016-election-forecast/ohio/
Trump weet dat er niet genoeg tijd is om dat allemaal uit te zoeken. Trump weet ook dat als de FBI niets doet de republikeinen als bloeddorstige honden allerlei onderzoeken naar het functioneren van de FBI beginnen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:57 schreef Ludachrist het volgende:
Ze hebben dus geen idee wat er in de mails staat? Apart, aangezien Trump hem nu al kan vertellen dat het vol staat met schandalen en dat dit groter dan Watergate is.
Waarom zegt hij dat dan niet? Ik zie hier allemaal leugens van Clinton voorbij komen, maar dit is er dan toch ook gewoon een?quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:59 schreef Nintex het volgende:
[..]
Trump weet dat er niet genoeg tijd is om dat allemaal uit te zoeken. Trump weet ook dat als de FBI niets doet de republikeinen als bloeddorstige honden allerlei onderzoeken naar het functioneren van de FBI beginnen.
Er is dan ook op geen enkele wijze gehint naar de inhoud van de mails. Het onderzoek wordt heropend omdat de mails zijn aangetroffen. Dat is de aanleiding, niet de inhoud.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:55 schreef L3gend het volgende:
Comey is beetje politiek aan het bedrijven, dit kan nog backfiren. Het schandaal is sowieso veel minder dan gister leek. De focus begint meer op Comey te liggen
[ afbeelding ]
http://www.foxnews.com/po(...)e-renewed-probe.html
Wel door Kim Dotcom.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 14:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is dan ook op geen enkele wijze gehint naar de inhoud van de mails. Het onderzoek wordt heropend omdat de mails zijn aangetroffen. Dat is de aanleiding, niet de inhoud.
Inderdaad, het echte moddergooien tegen Sanders was nog niet eens begonnen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:23 schreef Mike het volgende:
Voor Sanders moest het echte campagne voeren nog beginnen, inclusief alle mogelijke valkuilen. Wellicht had hij het goed gedaan, maar we zullen het nooit weten.
Beetje vreemde situatie. Dat zou er eerder voor pleiten dat de potentiële kiezers van Trump het stemrecht ontnomen wordt. Zowel het baasje zelf als de hondjes weten niet wat democratie is blijkbaar. Kunnen ze niet winnen, gaan ze vals spelen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:48 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Mocht Clinton winnen breekt de hel los in Amerika, de bevolking gaat dat niet accepteren.
Ohio en Arizona zou ze nog best wel kunnen verliezen en zelfs in Florida is haar trend nu behoorlijk negatief .quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 13:49 schreef L3gend het volgende:
Ik zou ook kijken naar de polls in swing states en niet teveel naar national polls, die zijn minder volatiel en verschillen minder van elkaar. Daar zie je tot vandaag de trend dat Clinton dik voorstaat in haar zogenaamde 272 Firewall, licht voorstaat in NC, Florida en Nevada en gelijkstaat in Ohio en Arizona.
Het is wel tekenend voor de waanbeelden van dat soort knulletjes.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 14:17 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Beetje vreemde situatie. Dat zou er eerder voor pleiten dat de potentiële kiezers van Trump het stemrecht ontnomen wordt. Zowel het baasje zelf als de hondjes weten niet wat democratie is blijkbaar. Kunnen ze niet winnen, gaan ze vals spelen.
En kom niet aan met fraude. Bijna alle swingstates worden geleid door Republikeinen. Als er iemand bang moet zijn voor fraude is het Clinton.
Daarnaast geloof ik er helemaal niets van. Beetje onrust misschien, maar grootschalig blank oproer? Het zou mij hogelijk verbazen.
Volgens mij is dit een damequote:Op zaterdag 29 oktober 2016 14:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is wel tekenend voor de waanbeelden van dat soort knulletjes.
Als je de onderzoeken wilt geloven niet zoveel.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 15:52 schreef vipergts het volgende:
Hoeveel mensen zouden er zijn die aangeven dat ze Clinton stemmen, maar stiekem toch voor Trump stemmen.
Dit is inderdaad waar Trump het grotendeels van moet hebben: groepen mensen slecht bereikbaar voor polling/moeilijk te pollen en mensen die al die tijd hun stem hebben geparkeerd bij Johnson of Clinton om vervolgens toch Trump te stemmen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 15:52 schreef vipergts het volgende:
Hoeveel mensen zouden er zijn die aangeven dat ze Clinton stemmen, maar stiekem toch voor Trump stemmen. Ik kan begrijpen dat je dat voor je houdt als je bijvoorbeeld een goede baan hebt en in je omgeving Trump als een schreeuwlelijk wordt gezien.
Hier heb je zoiets ook wel met Wilders maar hebben mensen niet zo'n afkeer van andere politici als Clinton oproept.
Zou echt Prachtig zijn als Trump wint en er een filmpje opduikt van een scheldende tierende Clinton die met dingen aan het gooien is.
Lynch kon Clinton deze keer niet redden:twitter:thehill twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 15:45:12Biden: FBI director is "tough" but "straight" https://t.co/V8kEySe8tP https://t.co/SZ0d7pS9P9 reageer retweet
En nu zijn de Dems de nutjobstwitter:markberman twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 14:23:12Attorney General Lynch did not want Comey to send the Clinton email announcement to Congress, @JaneMayerNYer reports https://t.co/UlSpQRV7yq reageer retweet
twitter:GovHowardDean twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 14:33:12Ironically Comey put himself on the same side as Putin. reageer retweet
Worden jullie er ook moe van dat steeds weer Rusland erbij wordt gehaald. Wat er ook speelt, altijd wordt weer ingespeeld op die gecultiveerde angst voor Rusland. Ongelofelijk dat dat al 60 jaar lang werkt.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 16:55 schreef Nintex het volgende:
Biden gooit Clinton onder de busLynch kon Clinton deze keer niet redden:twitter:thehill twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 15:45:12Biden: FBI director is "tough" but "straight" https://t.co/V8kEySe8tP https://t.co/SZ0d7pS9P9 reageer retweet
https://twitter.com/markberman/status/792341011871793152En nu zijn de Dems de nutjobstwitter:markberman twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 14:23:12Attorney General Lynch did not want Comey to send the Clinton email announcement to Congress, @JaneMayerNYer reports https://t.co/UlSpQRV7yq reageer retweet
twitter:GovHowardDean twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 14:33:12Ironically Comey put himself on the same side as Putin. reageer retweet
Als Ford over een paar jaar failliet zou gaan dan zou het zeker ook door Poetin komen en niet omdat de Europese autobedrijven het beter doen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 17:04 schreef Mani89 het volgende:
De Putin-tourettes begint in bepaalde kringen wel erge vormen aan te nemen.
Nee hoor, juist de progressieve mensen zijn tegen Trump en bekritiseren hem (doch op een genuanceerde manier en niet 24/7) maar je kan hen toch moeilijk utimaken voor een HC-fanboy.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 10:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat gebeurt andersom net zo goed natuurlijk
Daar heeft HC ook een handje van. Herinner jij je de foto van Obama in moslim-kleding van 8 jaar geleden? Voor dit jaar overwoog het HC-kamp om een foto van Sanders in een zwembroek te plaatsen, die foto werd gemaakt toen hij op een strand was. Dat blijkt uit gelekte correspondentie.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 09:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
verkiezingsretoriek dus. Juist jij zou moeten weten dat dit niet de eerste keer is dat ze proberen Clinton buiten de stembus om te verslaan. Men moet wel erg weinig vertrouwen in de Republikeibse kandidaat hebben...
quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 09:23 schreef Lyrebird het volgende:
Deze site meldt dat Clinton ws onder ede gelogen heeft. Haar man had daar ook een handje van.
http://mobile.wnd.com/201(...)cure-abedin-account/
Verbazingwekkend hoe diep we gezonken zijn wat dat betreft. Ik zat de aflevering Van race to the white house over Dukakis te kijken. Zijn campagne team kwam achter iets genants ovet Biden en gebruikte dat waarop Dukakis excuses aanbood omdat hij het netjes wilde spelen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 17:09 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Daar heeft HC ook een handje van. Herinner jij je de foto van Obama in moslim-kleding van 8 jaar geleden? Voor dit jaar overwoog het HC-kamp om een foto van Sanders in een zwembroek te plaatsen, die foto werd gemaakt toen hij op een strand was. Dat blijkt uit gelekte correspondentie.
Natuurlijk was heel dat bespelen van de media (op FOX na pretty much volledig op de hand van het establishment van de Democraten) door de DNC eveneens een geval van de tegenstander verslaan buiten de stembus.
[..]
Het zou me niet verbazen, dat is hoe ze het voor elkaar krijgen om steeds weer de bevolking te belazeren en te naaien: hen dom en ongeïnformeerd houden en desinformatie te verspreiden via bevriende media. Juist doordat ze daar het volk niet dienen raakt het volk meer gedesinteresseerd waardoor ze weer gemakkelijker het volk kunnen belazeren.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 17:26 schreef Re het volgende:
ik durf trouwens wel aan dat 90% van de amerikanen geen flauw benul hebben wat watergate precies was
Omdat men dan serieus was gaan graven in de geschiedenis van Sanders en hem zonder al te veel problemen als onpatriottische communist had weggezet.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 11:16 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hoe kom je hierbij? Met sanders hadden ze vgm van elke republikein gewonnen, daarentegen hadden kasich en rubio oa gehakt gemaakt van clinton (volgens de polls)
twitter:NateSilver538 twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 18:03:12Republicans have suddenly forgotten about the IBD/TIPP poll. And Democrats suddenly discovered methodological flaws with the ABC/Post poll. reageer retweet
Tja, ik gaf niet voor niets aan dat beiden niet al te realistische outliers waren.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 18:07 schreef skysherrif het volgende:
twitter:NateSilver538 twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 18:03:12Republicans have suddenly forgotten about the IBD/TIPP poll. And Democrats suddenly discovered methodological flaws with the ABC/Post poll. reageer retweet
twitter:cher twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 20:38:44PLEASE MY FRIENDS,DO ANYTHING 2HELP‼️AM😪😭BECAUSE IM SO FURIOUS AT REPUBLICAN/RUSSISN DIRTY TRICKS ‼️IM KILLING MYSELF 2HELP HRC‼️HELP ME🙏🏻 reageer retweet
En dat gaat zo nog wel even door, alles in CAPS, alsof ze fucking 14 jaar oud istwitter:cher twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 20:29:17I WILL NOT GIVE UP,I WILL WORK HARDER‼️JASON CHAFFETS IS SCUM WHO FORCED REPUBLICAN HEAD OF FBI 2BRING“NON CASE “NOW”,W/OUT ALL THE FACTS reageer retweet
Ik geef echt geen zak om de polls, maar komende week gaat leuk worden om te zien hoe Clinton achteruit gaat in de polls, en men hier opeens een stuk minder polls gaat posten.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 18:07 schreef skysherrif het volgende:
twitter:NateSilver538 twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 18:03:12Republicans have suddenly forgotten about the IBD/TIPP poll. And Democrats suddenly discovered methodological flaws with the ABC/Post poll. reageer retweet
De FBI heeft veel respect verloren door Hillary te laten gaan. Comey denkt, gaat mij geen 2e keer gebeuren!quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 16:55 schreef Nintex het volgende:
Lynch kon Clinton deze keer niet redden:
https://twitter.com/markberman/status/792341011871793152twitter:markberman twitterde op zaterdag 29-10-2016 om 14:23:12Attorney General Lynch did not want Comey to send the Clinton email announcement to Congress, @JaneMayerNYer reports https://t.co/UlSpQRV7yq reageer retweet
Het is zeer zeker geen lichtzinnig besluit om de zaak te heropenen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 18:28 schreef cb2013 het volgende:
[..]
De FBI heeft veel respect verloren door Hillary te laten gaan. Comey denkt, gaat mij geen 2e keer gebeuren!
je geeft er weer een draai aan die ik zelfs niet zag aankomen, maar jaquote:Op zaterdag 29 oktober 2016 17:57 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen, dat is hoe ze het voor elkaar krijgen om steeds weer de bevolking te belazeren en te naaien: hen dom en ongeïnformeerd houden en desinformatie te verspreiden via bevriende media. Juist doordat ze daar het volk niet dienen raakt het volk meer gedesinteresseerd waardoor ze weer gemakkelijker het volk kunnen belazeren.
"Houden jullie hen dom, dan houden wij hen arm".
Dit.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 18:32 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Het is zeer zeker geen lichtzinnig besluit om de zaak te heropenen.
Dat doen ze niet op basis van niks, dat doen ze wanneer ze denken daadwerkelijk iets te hebben.
Comey heeft daarnaast ook de DoJ, met name Lynch, buiten spel gezet.
Allemaal besluiten die je niet zomaar maakt.
Er moet dus wel iets meer aan de hand zijn.
Daar was in de voorverkiezingen toch geen sprake van? Ik kan zo geen redenen opnoemen waarom het dan in de general election wel ineens zo zou moeten zijn.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 15:59 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit is inderdaad waar Trump het grotendeels van moet hebben: groepen mensen slecht bereikbaar voor polling/moeilijk te pollen en mensen die al die tijd hun stem hebben geparkeerd bij Johnson of Clinton om vervolgens toch Trump te stemmen.
Als er één verkiezing is waar de Shy Tory Factor goed tot z'n uitdrukking kan komen is het deze wel.
Pro Clinton Celebs willen gewoon niets negatiefs over Clinton horen, ze heeft alleen goede dingen gedaan.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 18:19 schreef Refragmental het volgende:
Hahaha Cher's twitter is echt puur leedvermaak
https://twitter.com/chertwitter:cher twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 20:38:44PLEASE MY FRIENDS,DO ANYTHING 2HELP‼️AM😪😭BECAUSE IM SO FURIOUS AT REPUBLICAN/RUSSISN DIRTY TRICKS ‼️IM KILLING MYSELF 2HELP HRC‼️HELP ME🙏🏻 reageer retweet
En dat gaat zo nog wel even door, alles in CAPS, alsof ze fucking 14 jaar oud istwitter:cher twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 20:29:17I WILL NOT GIVE UP,I WILL WORK HARDER‼️JASON CHAFFETS IS SCUM WHO FORCED REPUBLICAN HEAD OF FBI 2BRING“NON CASE “NOW”,W/OUT ALL THE FACTS reageer retweet
De zaak is toch nog niet heropend? Ze gaan volgens die verklaring nu de e-mails lezen om te kijken of ze überhaupt relevant zijn voor het onderzoek.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 18:32 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Het is zeer zeker geen lichtzinnig besluit om de zaak te heropenen.
Dat doen ze niet op basis van niks, dat doen ze wanneer ze denken daadwerkelijk iets te hebben.
Comey heeft daarnaast ook de DoJ, met name Lynch, buiten spel gezet.
Allemaal besluiten die je niet zomaar maakt.
Er moet dus wel iets meer aan de hand zijn.
Dit is niet gezond..quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 18:19 schreef Refragmental het volgende:
Hahaha Cher's twitter is echt puur leedvermaak
https://twitter.com/chertwitter:cher twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 20:38:44PLEASE MY FRIENDS,DO ANYTHING 2HELP‼️AM😪😭BECAUSE IM SO FURIOUS AT REPUBLICAN/RUSSISN DIRTY TRICKS ‼️IM KILLING MYSELF 2HELP HRC‼️HELP ME🙏🏻 reageer retweet
En dat gaat zo nog wel even door, alles in CAPS, alsof ze fucking 14 jaar oud istwitter:cher twitterde op vrijdag 28-10-2016 om 20:29:17I WILL NOT GIVE UP,I WILL WORK HARDER‼️JASON CHAFFETS IS SCUM WHO FORCED REPUBLICAN HEAD OF FBI 2BRING“NON CASE “NOW”,W/OUT ALL THE FACTS reageer retweet
Jawel. Ben je net opgestaan? In een andere zaak van Anthony Weiner zijn emails gevonden op apparaten in zijn sexting schandaal. Die zaak heeft een connectie met de HRC email zaak. Hoe verzin je het.quote:Op zaterdag 29 oktober 2016 19:01 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
De zaak is toch nog niet heropend? Ze gaan volgens die verklaring nu de e-mails lezen om te kijken of ze überhaupt relevant zijn voor het onderzoek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |