Daarom moet de overheid voor zorgen voor een zo hoog mogelijke bevolking, maar ja dat is snijden in eigen vlees voor Wilders, Trump, Le Pinquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:08 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Laagopgeleiden en arme mensen zullen altijd de meerderheid vormen. Als je die bij een referendum massaal aan het stemmen krijgt krijg je dit soort uitslagen. Dus als je een beetje manipulatief bent en de juiste dingen zegt kan je het klootjesvolk overhalen om je keuze de meerderheid te laten behalen.
En daarop is natuurlijk het antwoord:dan vormen wij onze economieën toch om naar zoals hun dat doen?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:09 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Omdat ik zo moe wordt van die Noorwegen/Zwitserland-vergelijkingen. Totaal andere landen, andere economieën.
True dat. Bovendien is het anders zijn (en de welvaart) van Noorwegen en Zwitserland de reden dat ze niet bij de EU zitten, niet een gevolg van het niet in de EU zitten.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:09 schreef Berk-24 het volgende:
Omdat ik zo moe wordt van die Noorwegen/Zwitserland-vergelijkingen. Totaal andere landen, andere economieën.
Marionquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:04 schreef Nintex het volgende:
https://twitter.com/AFP/status/746345663009423360"Frexit"twitter:AFP twitterde op vrijdag 24-06-2016 om 16:14:07France's Marine Le Pen hails Brexit, urges 'Frexit' vote https://t.co/yoSZOHWo6b https://t.co/b8QyzixNp1 reageer retweet
Dat laatste moet nog maar blijken.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:11 schreef Zienswijze het volgende:
Liever wat minder geld in de portemonnee maar wel baas over je eigen grenzen en beleid.
De Brexit is een feit: baas over eigen land.
D66 kan weer eens niet tegen haar verlies. Althans, deze D66-stemmer.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:00 schreef Ryan3 het volgende:
Gate D66:twitter:msteeman twitterde op vrijdag 24-06-2016 om 16:10:22Als alle anti-Europeanen nu gewoon lekker naar GB verhuizen... zullen ze merken dat dat nog bijzonder lastig is zonder open grenzen. reageer retweet
Oh, ok, dus we kunnen in geen enkele politieke kwestie vergelijkingen met welk land dan ook maken.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:11 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Daarom moet de overheid voor zorgen voor een zo hoog mogelijke bevolking, maar ja dat is snijden in eigen vlees voor Wilders, Trump, Le Pin
Niet, drogargumentatiequote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:11 schreef ExTec het volgende:
[..]
En daarop is natuurlijk het antwoord:dan vormen wij onze economieën toch om naar zoals hun dat doen?
De vergelijkingen zijn valide.
Onmogelijk te zeggen, natuurlijk. Net zoals dat de EU ons veel goeds zou hebben gebracht.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:12 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
True dat. Bovendien is het anders zijn (en de welvaart) van Noorwegen en Zwitserland de reden dat ze niet bij de EU zitten, niet een gevolg van het niet in de EU zitten.
Ze zullen gewoon met de EU moeten onderhandelen. En met een verzwakte positie.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:13 schreef Zienswijze het volgende:
In elk geval minder bemoeizucht uit Brussel. Altijd goed.
Nee, die landen hebben samen met Sweden en Denemarken een plaat voor de kopquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:12 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
True dat. Bovendien is het anders zijn (en de welvaart) van Noorwegen en Zwitserland de reden dat ze niet bij de EU zitten, niet een gevolg van het niet in de EU zitten.
Doorvoerland?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:13 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Niet, drogargumentatie
Nederland is een doorvoerland,
Ga studeren en kom tot een verhelderend inzichtquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:11 schreef Begripvol het volgende:
Het volk, over het algemeen, wordt steeds armer en leeft voortdurend in onderdrukking sinds de gezagsdragers de Euro hebben omarmd. Het volk heeft hier niet voor gekozen, wel degenen die hier belang bij hebben. En de consumenten zijn het volk. Nu is de tijd aangebroken dat ook het Nederlandse volk in de gelegenheid wordt gesteld om te stemmen over de Euro. Dat is ware democratie! De Europese Unie is een groot macht van dictatoren. En als het volk wakker wordt en dat inziet, dan zal de Europese Unie geen lang leven meer beschoren zijn.
Even verbeterd voor jequote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:15 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Nee, die landen hebben samen met Sweden en Denemarken een plaat voor de kop
REFERENDA LEVEREN UITKOMSTEN OP DIE ME NIET BEVALLEN
quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:18 schreef Donnis het volgende:
Iedereen die brexit toejuicht is een tokkie
Die caps maken geen indruk. In een democratie is het volk de baas. Daar hebben we het mee te doen. Als Nederland in de nabije toekomst vindt dat de EU niet keihard nodig is, gaan we het zonder EU doen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:17 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ga studeren en kom tot een verhelderend inzicht
De EU is KEIHARD nodig
Het economische aspect ja. Dat hele bestuurlijke laag wat er nog boven gekomen is mag wel weg.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:17 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ga studeren en kom tot een verhelderend inzicht
De EU is KEIHARD nodig
quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:18 schreef Donnis het volgende:
Iedereen die brexit toejuicht is een tokkie
Guy Verhofstadt is een totaalidioot. Heeft o.a. Elektrabel verpatst aan de Fransen om de gaten in de begroting te vullen & om dan te kunnen loeien dat de staatsschuld aan het afnemen was. Ja, bedankt Guy daar betalen we nu nog steeds voor aangezien GDF Suez of Engie of hoe ze nu ook mogen noemen de prijs lekker heeft laten opslaan dankzij hun quasi monopolie op de Belgische energiemarkt.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 16:14 schreef maan_man het volgende:
Als premier lukte het Guy Verhofstadt niet om 2 volken dichter bij elkaar te brengen. Wat hem met de Walen en Vlamingen niet lukte, denkt hij nu wel voor elkaar te krijgen met een xx-aantal bevolkingsgroepen.
Ik luister niet naar het volk, mijn eer gaat naar studenten en academisch geschoolden. Daar luister ik naar.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:19 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Die caps maken geen indruk. In een democratie is het volk de baas. Daar hebben we het mee te doen. Als Nederland in de nabije toekomst vindt dat de EU niet keihard nodig is, gaan we het zonder EU doen.
www.totaalidioot.euquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:21 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Guy Verhofstadt is een totaalidioot. Heeft o.a. Elektrabel verpatst aan de Fransen om de gaten in de begroting te vullen & om dan te kunnen loeien dat de staatsschuld aan het afnemen was. Ja, bedankt Guy daar betalen we nu nog steeds voor aangezien GDF Suez of Engie of hoe ze nu ook mogen noemen de prijs lekker heeft laten opslaan dankzij hun quasi monopolie op de Belgische energiemarkt.
En dat is dan nog maar één van zijn "wapenfeiten". Die zijn we hier liever kwijt dan rijk.
Een hele foute kerel is het. Met zijn bijdrage aan de oorlogshitserij in de Oekraine.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:21 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Guy Verhofstadt is een totaalidioot. Heeft o.a. Elektrabel verpatst aan de Fransen om de gaten in de begroting te vullen & om dan te kunnen loeien dat de staatsschuld aan het afnemen was. Ja, bedankt Guy daar betalen we nu nog steeds voor aangezien GDF Suez of Engie of hoe ze nu ook mogen noemen de prijs lekker heeft laten opslaan dankzij hun quasi monopolie op de Belgische energiemarkt.
En dat is dan nog maar één van zijn "wapenfeiten". Die zijn we hier liever kwijt dan rijk.
Doe ook nog even bosmongool erbijquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:21 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
www.totaalidioot.eu
Goeie, die ga ik registreren.
Ben ook voorstander van een democratischer EU, betekent niet de EU verlatenquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:20 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Het economische aspect ja. Dat hele bestuurlijke laag wat er nog boven gekomen is mag wel weg.
Dit. Handelsverdragen en vrede tussen Europese landen hebben we nodig. Geen totale eenwording in een federale staat.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:20 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Het economische aspect ja. Dat hele bestuurlijke laag wat er nog boven gekomen is mag wel weg.
En dan wat anders dan 100 meter figuurzagen, want voor je het weet denk je dat de NL economie draait op het schuiven van dozen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:17 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ga studeren en kom tot een verhelderend inzicht
De EU is KEIHARD nodig
Nou ik heb gestudeerd en het enige wat wij keihard nodig hebben is een volwaardige Democratie, en deze EU is niet Democratisch, en zonder Democratie heb je een EU ook niet keihard nodig.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:17 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ga studeren en kom tot een verhelderend inzicht
De EU is KEIHARD nodig
Ik luister het liefste naar brunettes in de leeftijd van 20 tot en met 25, beste boezem en ferme kont. Zo net iets buiten proporties maar niet vies dik, je weet wel. Oh ja, en blauwe ogen. Maar ook waar wij naar luisteren is niet relevant.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:21 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ik luister niet naar het volk, mijn eer gaat naar studenten en academisch geschoolden. Daar luister ik naar.
Ga weg.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:24 schreef Rww-trains het volgende:
Kan iemand iets uitleggen?
Hitler had een plan voor 1 groot europa, wat hij met geweld heeft proberen te verwezenlijken, zoals u weet.
De europese landen besluiten na de oorlog dat zoiets nooit meer mag gebeuren, en prompt komt 10 jaar later hitlers plannen weer op tafel maar dan met het voorstel om de democratische weg te nemen: de eeg die zal uitmonden in de eu.
Hoe kan het dat de eu eigenlijk gewoon een verbeterde, groter en betere versie is van hitlers plannen? Hadden de landen juist niet afstand moeten nemen van zulke plannen?
Als je het economisch effect wilt laten gelden, heb je gelijke regels en gelijke markten nodig.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:20 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Het economische aspect ja. Dat hele bestuurlijke laag wat er nog boven gekomen is mag wel weg.
Ik begin je toch best grappig te vinden zo nu en danquote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:24 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik luister het liefste naar brunettes in de leeftijd van 20 tot en met 25, beste boezem en ferme kont. Zo net iets buiten proporties maar niet vies dik, je weet wel. Oh ja, en blauwe ogen. Maar ook waar wij naar luisteren is niet relevant.
Deze vergelijking raakt kant noch wal. Mooi gezegde trouwens.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:24 schreef Rww-trains het volgende:
Kan iemand iets uitleggen?
Hitler had een plan voor 1 groot europa, wat hij met geweld heeft proberen te verwezenlijken, zoals u weet.
De europese landen besluiten na de oorlog dat zoiets nooit meer mag gebeuren, en prompt komt 10 jaar later hitlers plannen weer op tafel maar dan met het voorstel om de democratische weg te nemen: de eeg die zal uitmonden in de eu.
Hoe kan het dat de eu eigenlijk gewoon een verbeterde, groter en betere versie is van hitlers plannen? Hadden de landen juist niet afstand moeten nemen van zulke plannen?
En hier ook, maar het probleem is dat de Europese technocraten dat simpelweg weigeren, het zou een verandering van het neoliberale systeem betekenen (en dat betekent dat een bepaalde elite minder invloed, macht, en geld krijgt). Ik denk dat het in zo'n geval helemaal niet slecht is om de EU te verlaten en gewoon overnieuw te beginnen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:23 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Ben ook voorstander van een democratischer EU, betekent niet de EU verlaten
De plannen zijn precies hetzelfde, alleen de manier van uitvoeren is verschillend.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:26 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Deze vergelijking raakt kant noch wal. Mooi gezegde trouwens.
Dan moet ik nu mijn toon gaan matigen vrees ik.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:25 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Ik begin je toch best grappig te vinden zo nu en dan
Tot op beperkte hoogte? Ja. Een gigantische bureaucratische machine? Nee.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:25 schreef Rww-trains het volgende:
[..]
Als je het economisch effect wilt laten gelden, heb je gelijke regels en gelijke markten nodig.
Een eng mannetje die Baudet, maar hoe dan ook zou het iemand sieren van de traditionele partijen de roep om een referendum over te nemen, misschien juist om te voorkomen dat het een PVV-feestje gaat worden.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:28 schreef JanKorteachternaam het volgende:
De media![]()
![]()
BNR en Radio 1 geluisterd vandaag. Geen enkele voorstander van Brexit aan het woord.
Als iemand vandaag recht van spreken heeft dan is het wel Thierry Baudet. Maar nergens is hij te horen. Alleen maar zure sloten met als toppunt kereltje Pechtold.
Ik ben benieuwd hoe Hitler gereageerd zou hebben op een stroom vluchtelingen die de islam aanhangen. Of hij had toegestaan dat iedereen zijn eigen taal zou mogen behouden. Of hij zou streven naar iedereen gelijke rechten, ongeacht ras of nationaliteit. Dat de kansarme Oostblokker de Ariër werkloos zou kunnen maken. Ondenkbaar.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:27 schreef Rww-trains het volgende:
[..]
De plannen zijn precies hetzelfde, alleen de manier van uitvoeren is verschillend.
Het maakt niet uit wat je er van vindt, hij heeft nu gewoon recht van spreken.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:30 schreef Slaro het volgende:
[..]
Een eng mannetje die Baudet, maar hoe dan ook zou het iemand sieren van de traditionele partijen de roep om een referendum over te nemen, misschien juist om te voorkomen dat het een PVV-feestje gaat worden.
Geen idee maar ik ben er van overtuigd dat als hitler nu even een kijkje mocht nemen in onze wereld, hij trots en tevreden zou zijn over de eu, hij hadt er niet over durven dromen dst het zo groot zou worden.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:32 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe Hitler gereageerd zou hebben op een stroom vluchtelingen die de islam aanhangen. Of hij had toegestaan dat iedereen zijn eigen taal zou mogen behouden. Of hij zou streven naar iedereen gelijke rechten, ongeacht ras of nationaliteit. Dat de kansarme Oostblokker de Ariër werkloos zou kunnen maken. Ondenkbaar.
Een Godwin is hier niet op z'n plaats.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:32 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe Hitler gereageerd zou hebben op een stroom vluchtelingen die de islam aanhangen. Of hij had toegestaan dat iedereen zijn eigen taal zou mogen behouden. Of hij zou streven naar iedereen gelijke rechten, ongeacht ras of nationaliteit. Dat de kansarme Oostblokker de Ariër werkloos zou kunnen maken. Ondenkbaar.
Dat. De EU heeft bereikt wat Hitler nastreefde, afgezien van de holocaust (maar de joden vertrekken uit zichzelf wel met de komst van al die moslims).quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:34 schreef Rww-trains het volgende:
[..]
Geen idee maar ik ben er van overtuigd dat als hitler nu even een kijkje mocht nemen in onze wereld, hij trots en tevreden zou zijn over de eu, hij hadt er niet over durven dromen dst het zo groot zou worden.
Het zijn inderdaad zenders die geïnformeerde en intelligente mensen aan het woord laten...quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:28 schreef JanKorteachternaam het volgende:
De media![]()
![]()
BNR en Radio 1 geluisterd vandaag. Geen enkele voorstander van Brexit aan het woord.
Iedereen heeft recht van spreken, en hij niet meer dan ieder ander, maar ik geef je gelijk dat de publieke omroep en de belangrijkste kranten wat meer Nederlandse tegengeluiden mogen laten horen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:34 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het maakt niet uit wat je er van vindt, hij heeft nu gewoon recht van spreken.
Ik vind Pechtold een eng mannetje, en Klaver nog veel enger, en zij waren ook uitvoerig te horen. Terwijl we allemaal (gedwongen) voor die bagger journalistiek betalen.
Nou, de enige oplossing is naar de paranormale beurs gaan. Daar heb je mensen die kunnen brieven schrijven namens overleden mensen uit het hiernamaals. Die kunnen vast uitsluitsel bieden.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:34 schreef Rww-trains het volgende:
[..]
Geen idee maar ik ben er van overtuigd dat als hitler nu even een kijkje mocht nemen in onze wereld, hij trots en tevreden zou zijn over de eu, hij hadt er niet over durven dromen dst het zo groot zou worden.
Zo is het maar net jan!quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:35 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Een Godwin is hier niet op z'n plaats.
En vluchtelingen zijn niet in Europa dus ook niet ontopic.
Los van wat m'n mening is over de Brexit, is het niet aan het medium om te beoordelen wie "intelligent of geïnformeerd" is, maar wel om alle meningen omtrent de besproken zaak aan bod te laten komen. Toch als je een serieus medium bent.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het zijn inderdaad zenders die geïnformeerde en intelligente mensen aan het woord laten...
Dan druk je je bescheiden uit. Er is slechts één geluid te horen. In deze situatie het BLIJF-geluid.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:37 schreef Slaro het volgende:
[..]
Iedereen heeft recht van spreken, en hij niet meer dan ieder ander, maar ik geef je gelijk dat de publieke omroep en de belangrijkste kranten wat meer Nederlandse tegengeluiden mogen laten horen.
Regel 1 van de journalistiek. Wederhoor.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het zijn inderdaad zenders die geïnformeerde en intelligente mensen aan het woord laten...
Klopt.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:38 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dan druk je je bescheiden uit. Er is slechts één geluid te horen. In deze situatie het BLIJF-geluid.
De Nederlandse media zijn volledig gelijkgeschakeld zonder dat er een mediawet voor nodig was.
Alle meningen? Dat lijkt mij onjuist.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:38 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Los van wat m'n mening is over de Brexit, is het niet aan het medium om te beoordelen wie "intelligent of geïnformeerd" is, maar wel om alle meningen omtrent de besproken zaak aan bod te laten komen. Toch als je een serieus medium bent.
Je begrijpt de regel denk ik niet.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Regel 1 van de journalistiek. Wederhoor.
Toch wel. In een discussie laat je meer mensen aan het woord. Als iemand of iets (een organisatie bvb) aangevallen wordt door iemand anders, moet degene die getarget wordt kunnen reageren. Een medium dat dit niet toelaat, is een slecht medium. Ik neem aan dat je intelligent genoeg bent om dat te snappen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Alle meningen? Dat lijkt mij onjuist.
Bovendien denk ik dat het niet om de vraag ging of een brexit gewenst was, maar commentaar op de situatie nu gekozen is voor een Brexit.
Ik snap dat er niemand direct beschuldigd wordt, maar er zijn toch duidelijk twee mogelijke standpunten en als je er maar eentje geeft laat je als journalist maar het halve verhaal zien.quote:
quote:de SP wil dat de bevolking zich kan uitspreken over het beperken van de macht van de EU.
SP-Kamerlid van Bommel vindt dat er weer macht terug moet naar de nationale regeringen en parlementen. "We willen de Europese Commissie afschaffen en geen dwingende financiële dictaten meer", zegt hij.
Hij wil het aantal instituties en de invloed vanuit Brussel op nationale wetgeving beperken. Daarvoor is een verdragswijziging nodig, en wat de SP betreft moet de kiezer zich daar over kunnen uitspreken. Van Bommel: "Men vreest de opvattingen van de bevolking, maar je kunt je niet blijven verstoppen."
Trap niet in die extreemlinkse meute. De verkiezingen zijn nabij. Dit is puur gebral om zielen te winnen.quote:
Helemaal mee eens. We hoeven er niet direct uit maar een serieuze rem/terugdraaiing verwelkom ik.quote:
Al deze parlementariërs hopen en zijn zelfs zo zeker van hun zaak dat zij ook een hoge functie zullen krijgen bij de EU. Zij spreken niet in het belang van het volk, maar ze spreken omwille van hun eigen portemonnee.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:12 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
D66 kan weer eens niet tegen haar verlies. Althans, deze D66-stemmer.
Dat commentaar is heel gekleurd.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Alle meningen? Dat lijkt mij onjuist.
Bovendien denk ik dat het niet om de vraag ging of een brexit gewenst was, maar commentaar op de situatie nu gekozen is voor een Brexit.
Dat vind ik ook. Samenwerken met de andere landen is prima maar de EU is lelijk doorgeschoten en moet flink ingeperkt worden.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:46 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Ik vind dat een prima alternatief tussen niets doen en uit de EU stappen.
Probleem is echter wel dat elk Referendum raadgevend is in Nederland en we weten zo langzamerhand wel wat onze regering met referenda doet.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:46 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Ik vind dat een prima alternatief tussen niets doen en uit de EU stappen.
Dat hangt toch echt af van het onderwerp en/of de insteek.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:44 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Toch wel. In een discussie laat je meer mensen aan het woord. Als iemand of iets (een organisatie bvb) aangevallen wordt door iemand anders, moet degene die getarget wordt kunnen reageren. Een medium dat dit niet toelaat, is een slecht medium. Ik neem aan dat je intelligent genoeg bent om dat te snappen.
Ik vind het SP-standpunt erg oppertunistisch. Ze willen vooral die begrotingsnorm aanvallen, want anders is het zo zielig voor de uitkeringstrekkers. De echte nadelen van de EU tegengaan - islamisering en het verdwijnen van de Europese identiteit - juicht de SP juist toe.quote:
Ik heb het niet gehoord, dus ik kan niet oordelen of in dezen een tegengeluid wenselijk was.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:44 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik snap dat er niemand direct beschuldigd wordt, maar er zijn toch duidelijk twee mogelijke standpunten en als je er maar eentje geeft laat je als journalist maar het halve verhaal zien.
Nog even buiten beschouwing gelaten dat een referendum over het EU-lidmaatschap in Nederland niet eens is toegestaan volgens de grondwet.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:48 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Probleem is echter wel dat elk Referendum raadgevend is in Nederland en we weten zo langzamerhand wel wat onze regering met referenda doet.
Er komen verkiezingen aan. Rutte heeft maar één keus wil zijn partijtje nog boven 5 zetels uit komen: Het verdrag met Oekraïne door de shredder.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:48 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Probleem is echter wel dat elk Referendum raadgevend is in Nederland en we weten zo langzamerhand wel wat onze regering met referenda doet.
En wat mij betreft niet. Ok, de gehele po eruit, prima. Maar niet jouw idee om dan weer andere figuren aan te trekken.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat commentaar is heel gekleurd.
En alle meningen moeten aan bod komen want de NOS wordt door iedereen betaald. Wat mij betreft ontslaan we het voltallige personeelsbestand van de NOS en beginnen we helemaal opnieuw met het bouwen van een objectieve publieke omroep die echt voor iedereen is.
Ik heb niet de illusie dat er andere mensen in de media waren als Brexit verloren zou hebben.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:53 schreef Toefjes het volgende:
Lijkt een beetje op de discussie dat mensen verontwaardigd waren dat Ajax die de titel liet liggen bij de Graafschap meer aandacht kreeg dan kampioen PSV. Het verhaal van de verliezer is gewoon veel interessanter.
Zo is het inderdaad maar net jan!quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:54 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ik heb niet de illusie dat er andere mensen in de media waren als Brexit verloren zou hebben.
De nadelen die jij benoemt zijn geen SP standpunten maar PVV standpunten. Je kunt nu eenmaal niet verwachten dat de SP een PVV gaat worden. Dat zal de kiezer nooit accepteren. Over de islamisering van ons land vind ik niet zo snel een oplossing. Ook al is het Nexit dan nog zit je met islamisering. Islam gelovigen worden tegenwoordig ook geboren in Nederland die kun je stomweg niet meer wegsturen. En de dreiging komt niet altijd meer van buitenaf helaas moeten we dat steeds vaker constateren.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:50 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ik vind het SP-standpunt erg oppertunistisch. Ze willen vooral die begrotingsnorm aanvallen, want anders is het zo zielig voor de uitkeringstrekkers. De echte nadelen van de EU tegengaan - islamisering en het verdwijnen van de Europese identiteit - juicht de SP juist toe.
Tsja. Ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik van dat speculatieve geld moet vinden. Dat kan volgende week weer heel anders zijn.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:54 schreef Kijkertje het volgende:
Brexit cost to the UK: What has happened to sterling, stocks and gold?
£120 billion was wiped off the value of the FTSE 100, while domestic companies in the FTSE 250 took an even bigger hit
1. FTSE 100: £120 billion wiped off the value of the 100 biggest UK companies
[ afbeelding ]
2. FTSE 250: Record 11.4 per cent losses for domestic UK businesses
[ afbeelding ]
3. Gold price jumps as much as 8.1 per cent
[ afbeelding ]
4. Pound falls to weakest level since 1985
[ afbeelding ]
5. Interest rates could be about to get even lower
[ afbeelding ]
Onafhankelijkheidsdag, het mag wat kosten maar dan heb je ook wat!
Eén islamitische aanslag en hetzelfde bedrag verdampt. Kan elk moment gebeuren.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:00 schreef AchJa het volgende:
[..]
Tsja. Ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik van dat speculatieve geld moet vinden. Dat kan vokgende week weer heel anders zijn.
Lol, compleet achterhaald. Die £120 billion komt uit deze zin:quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:54 schreef Kijkertje het volgende:
Brexit cost to the UK: What has happened to sterling, stocks and gold?
£120 billion was wiped off the value of the FTSE 100, while domestic companies in the FTSE 250 took an even bigger hit
1. FTSE 100: £120 billion wiped off the value of the 100 biggest UK companies
[ afbeelding ]
.quote:The FTSE 100 plunged around 8 per cent on opening in the worst one-day fall since the financial crisis, wiping £120 billion off the value of the index.
Grenzen dicht, de islam verbieden, remigratie.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:59 schreef MakkieR het volgende:
[..]
De nadelen die jij benoemt zijn geen SP standpunten maar PVV standpunten. Je kunt nu eenmaal niet verwachten dat de SP een PVV gaat worden. Dat zal de kiezer nooit accepteren. Over de islamisering van ons land vind ik niet zo snel een oplossing. Ook al is het Nexit dan nog zit je met islamisering. Islam gelovigen worden tegenwoordig ook geboren in Nederland die kun je stomweg niet meer wegsturen. En de dreiging komt niet altijd meer van buitenaf helaas moeten we dat steeds vaker constateren.
Deze statistieken kun je natuurlijk niet op een range van 1 dag bekijken. Het geeft wel een signaal af maar er is nu nog niemand die kan zeggen of dit op de termijn van 1 of misschien 2 jaar positief of negatief uitpakt. Het feit dat de beurs crasht zegt echter wel alles over het feit dat er maar weinigen een goede afloop voorpellen wat betreft de Brexit.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:54 schreef Kijkertje het volgende:
Onafhankelijkheidsdag, het mag wat kosten maar dan heb je ook wat!
Met andere woorden er is verkocht door mensen die schrokken van de Brexit en weer gekocht voor mensen die goedkoop denken in te stappen en verwachten dat het weer gaat stijgen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:01 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Lol, compleet achterhaald. Die £120 billion komt uit deze zin:
[..]
.
Alleen is de FTSE100 op -3.15% gesloten, niet op -8%. Dus nog niet eens de helft van die £120 billion is "wiped off" vandaag.
Die stapt uit het VKquote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:04 schreef MakkieR het volgende:
Welk land denken jullie is volgende die uit de EU stapt? Ik zet mijn geld in op Schotland
Thierry Baudet heeft het IQ van een baksteen, fuck die ijdele kneus.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:28 schreef JanKorteachternaam het volgende:
De media![]()
![]()
BNR en Radio 1 geluisterd vandaag. Geen enkele voorstander van Brexit aan het woord.
Als iemand vandaag recht van spreken heeft dan is het wel Thierry Baudet. Maar nergens is hij te horen. Alleen maar zure sloten met als toppunt kereltje Pechtold.
Schotland gaat sinds vandaag uit de EU. Schotland kan wel de volgende zijn die uit de UK staptquote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:04 schreef MakkieR het volgende:
Welk land denken jullie is volgende die uit de EU stapt? Ik zet mijn geld in op Schotland
Het kost net zo min wat als al die weddenschappen op remain iets kosten.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:54 schreef Kijkertje het volgende:
Brexit cost to the UK: What has happened to sterling, stocks and gold?
£120 billion was wiped off the value of the FTSE 100, while domestic companies in the FTSE 250 took an even bigger hit
1. FTSE 100: £120 billion wiped off the value of the 100 biggest UK companies
[ afbeelding ]
2. FTSE 250: Record 11.4 per cent losses for domestic UK businesses
[ afbeelding ]
3. Gold price jumps as much as 8.1 per cent
[ afbeelding ]
4. Pound falls to weakest level since 1985
[ afbeelding ]
5. Interest rates could be about to get even lower
[ afbeelding ]
Onafhankelijkheidsdag, het mag wat kosten maar dan heb je ook wat!
Uhm, nee, zo werkt het niet.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:04 schreef Nintex het volgende:
[..]
Met andere woorden er is verkocht door mensen die schrokken van de Brexit en weer gekocht voor mensen die goedkoop denken in te stappen en verwachten dat het weer gaat stijgen.
Je komt dus uit in het midden.
Wat een niveautje weer van het pro-EU kamp.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:05 schreef Donnis het volgende:
[..]
Thierry Baudet heeft het IQ van een baksteen, fuck die ijdele kneus.
Niet iedereen die dingen roept die jou niet aanstaan is Pro-EU hokjesman.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:06 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Wat een niveautje weer van het pro-EU kamp.
Mensen die zo laag uit hun slof schieten horen bij het pro-EU kamp.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:09 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Niet iedereen die dingen roept die jou niet aanstaan is Pro-EU hokjesman.
Dus de manier van reageren bepaalt of iemand voor of tegen de EU is?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Mensen die zo laag uit hun slof schieten horen bij het pro-EU kamp.
Ik heb Thierry Baudet nog nooit op een gedegen, gefundeerde uitspraak kunnen betrappen. Hooguit wat chique geformuleerde onderbuikgevoelens.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Mensen die zo laag uit hun slof schieten horen bij het pro-EU kamp.
Van de BBC website. Ironisch genoeg zou het verlagen van de kies drempel waarschijnlijk de Brexit hebben verhinderd. Ik denk dat wat kan gebeuren is dat veel Britse jongeren ervoor kiezen om zich te gaan vestigen in de EU.quote:Other than anger, a common theme was frustration among 16- and 17-year-olds, who were not allowed to vote in the poll. Last year an initiative backed by Labour, the Lib Dems and SNP proposed lowering the voting age. However the government rejected the idea on the grounds of cost, and it was voted down.
Ik heb gekeken op de BNR site en er staat niemand op die de Brexit wel tof vindt. De PVV de grootste partij in de peilingen en kan een exit voor Nederland ook op sympathie rekenen van zo'n beetje de halve bevolking. Dan moet je toch wel iemand kunnen vinden die zegt dat dit een feest van de democratie is?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:51 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik heb het niet gehoord, dus ik kan niet oordelen of in dezen een tegengeluid wenselijk was.
De meeste commentaren die ik gelezen heb zijn zeer neutraal te noemen.
Vandaag genoeg voorbeelden gezien dat ieder kamp daartoe in staat is.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Mensen die zo laag uit hun slof schieten horen bij het pro-EU kamp.
Dat zijn vooral die zgn "progressieve" gesjeesde jongeren die denken dat alles vanzelfsprekend is.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:13 schreef pomtiedom het volgende:
[..]
Van de BBC website. Ironisch genoeg zou het verlagen van de kies drempel waarschijnlijk de Brexit hebben verhinderd. Ik denk dat wat kan gebeuren is dat veel Britse jongeren ervoor kiezen om zich te gaan vestigen in de EU.
Je moet nagaan dat veel Britse jongeren wel bij de EU wilde blijven en dat wordt hun nu ontnomen door de ouderen. Jongeren lijden heel veel van deze keuze. Veel dingen worden gewoonweg lastiger gemaakt; reizen, werken en studeren bijvoorbeeld. Als Schotland ervoor kiest om onafhankelijk te worden omdat ze bij de EU willen blijven verliest GB ook nog eens zijn olievelden.
Met dat in het vooruitzicht MOET GB zijn economie tip-top weten te regelen anders krijgen ze een kennis- en jeugd-leegloop die de vergrijzing erger maakt en de economische problemen vergroot.
De risico's zijn dus behoorlijk groot. Ook was het erg dom van Cameron om de uitslag gelijk ook te zullen doorvoeren. De belofte van Cameron was gemaakt in het tijdstip voor de grote migrantencrisis die wat overigens idd slecht door de EU is aangepakt. Ik denk dan ook dat Cameron als slechte premier van GB ooit te boek zal gaan en dat hij dat zelf ook weet.
Overigens heeft de EU nu ook niet echt meer de noodzaak om tegen kosten vluchtelingen naar GB tegen te houden waardoor het probleem helemaal niet weg zal gaan. De stroom wordt wellicht een beetje kleiner maar omdat er minder wordt tegen gehouden zal het netto wel groter worden voor GB.
Ik denk dat het vooral afwachten wordt maar realistisch gezien denk ik dat GB zelfs met alle zeilen bijzetten hier een groot probleem gaat krijgen met de uitslag. De EU zal ze keihard afstraffen terwijl de rest van de wereld (op mss Rusland na) hun handelsverdragen gaat herzien. Die handelsverdragen gaan allemaal zeggen: je krijgt minder voor hetzelfde en je betaald meer voor hetzelfde.
Omdat GB hoger zal leven momenteel dan zijn interne economie kan dragen zal dat betekenen dat mensen moeten inleveren. Dat genomen met het feit dat GB al aardig wat schulden heeft betekend dat ze meer schulden zullen maken. Dat betekend bezuinigingen den daar schuilt voor de jeugd wellicht 1 troost; de generatie die gestemd heeft voor de Brexit zal wss nog meer pensioen moeten inleveren.
Dus GB wordt een economisch hellegat, maar de vluchtelingen zullen nog massaler toestromen? Jaja.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:13 schreef pomtiedom het volgende:
[..]
Van de BBC website. Ironisch genoeg zou het verlagen van de kies drempel waarschijnlijk de Brexit hebben verhinderd. Ik denk dat wat kan gebeuren is dat veel Britse jongeren ervoor kiezen om zich te gaan vestigen in de EU.
Je moet nagaan dat veel Britse jongeren wel bij de EU wilde blijven en dat wordt hun nu ontnomen door de ouderen. Jongeren lijden heel veel van deze keuze. Veel dingen worden gewoonweg lastiger gemaakt; reizen, werken en studeren bijvoorbeeld. Als Schotland ervoor kiest om onafhankelijk te worden omdat ze bij de EU willen blijven verliest GB ook nog eens zijn olievelden.
Met dat in het vooruitzicht MOET GB zijn economie tip-top weten te regelen anders krijgen ze een kennis- en jeugd-leegloop die de vergrijzing erger maakt en de economische problemen vergroot.
De risico's zijn dus behoorlijk groot. Ook was het erg dom van Cameron om de uitslag gelijk ook te zullen doorvoeren. De belofte van Cameron was gemaakt in het tijdstip voor de grote migrantencrisis die wat overigens idd slecht door de EU is aangepakt. Ik denk dan ook dat Cameron als slechte premier van GB ooit te boek zal gaan en dat hij dat zelf ook weet.
Overigens heeft de EU nu ook niet echt meer de noodzaak om tegen kosten vluchtelingen naar GB tegen te houden waardoor het probleem helemaal niet weg zal gaan. De stroom wordt wellicht een beetje kleiner maar omdat er minder wordt tegen gehouden zal het netto wel groter worden voor GB.
Ik denk dat het vooral afwachten wordt maar realistisch gezien denk ik dat GB zelfs met alle zeilen bijzetten hier een groot probleem gaat krijgen met de uitslag. De EU zal ze keihard afstraffen terwijl de rest van de wereld (op mss Rusland na) hun handelsverdragen gaat herzien. Die handelsverdragen gaan allemaal zeggen: je krijgt minder voor hetzelfde en je betaald meer voor hetzelfde.
Omdat GB hoger zal leven momenteel dan zijn interne economie kan dragen zal dat betekenen dat mensen moeten inleveren. Dat genomen met het feit dat GB al aardig wat schulden heeft betekend dat ze meer schulden zullen maken. Dat betekend bezuinigingen den daar schuilt voor de jeugd wellicht 1 troost; de generatie die gestemd heeft voor de Brexit zal wss nog meer pensioen moeten inleveren.
Vandaag op twitter gekeken en dan zie je inderdaad veel meninkjes voorbij komen dat alle Brexit mensen racistische xenofoben zijn.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:16 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dat zijn vooral die zgn "progressieve" gesjeesde jongeren die denken dat alles vanzelfsprekend is.
Er zullen minder vluchtelingen heen gaan maar omdat er minder door de EU zullen worden tegen gehouden zullen er net zo veel of meer in stromen.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dus GB wordt een economisch hellegat, maar de vluchtelingen zullen nog massaler toestromen? Jaja.
Het zal geen economisch hellegat worden en vluchtelingen zijn er niet in Engeland (althans naar mijn weten wordt er in Frankrijk of Ierland niemand vervolgd op grond van geaardheid, afkomst of overtuiging).quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dus GB wordt een economisch hellegat, maar de vluchtelingen zullen nog massaler toestromen? Jaja.
Kijk, als Remain had gewonnen zou het ook patat met mayonaise zijn geworden, maar dat verwacht je dan bij onrendabelen (zeg maar, niet mijn woorden). Maar bij de zelfbenoemde aristocratie, heb je onwillekeurig een andere associatie. Maar goed, dat klopt dus niet.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:53 schreef Toefjes het volgende:
Lijkt een beetje op de discussie dat mensen verontwaardigd waren dat Ajax die de titel liet liggen bij de Graafschap meer aandacht kreeg dan kampioen PSV. Het verhaal van de verliezer is gewoon veel interessanter.
Geen wonder dus dat het Brexit-kamp absoluut geen haast heeft om de EU te verlaten. Zo zwaar weegt het juk van de onderdrukkers blijkbaar ook weer niet.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:02 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Deze statistieken kun je natuurlijk niet op een range van 1 dag bekijken. Het geeft wel een signaal af maar er is nu nog niemand die kan zeggen of dit op de termijn van 1 of misschien 2 jaar positief of negatief uitpakt. Het feit dat de beurs crasht zegt echter wel alles over het feit dat er maar weinigen een goede afloop voorpellen wat betreft de Brexit.
Waarom zouden Britse jongeren zich niet in EU-landen kunnen vestigen?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:13 schreef pomtiedom het volgende:
[..]
Van de BBC website. Ironisch genoeg zou het verlagen van de kies drempel waarschijnlijk de Brexit hebben verhinderd. Ik denk dat wat kan gebeuren is dat veel Britse jongeren ervoor kiezen om zich te gaan vestigen in de EU.
Je moet nagaan dat veel Britse jongeren wel bij de EU wilde blijven en dat wordt hun nu ontnomen door de ouderen. Jongeren lijden heel veel van deze keuze. Veel dingen worden gewoonweg lastiger gemaakt; reizen, werken en studeren bijvoorbeeld. Als Schotland ervoor kiest om onafhankelijk te worden omdat ze bij de EU willen blijven verliest GB ook nog eens zijn olievelden.
Met dat in het vooruitzicht MOET GB zijn economie tip-top weten te regelen anders krijgen ze een kennis- en jeugd-leegloop die de vergrijzing erger maakt en de economische problemen vergroot.
De risico's zijn dus behoorlijk groot. Ook was het erg dom van Cameron om de uitslag gelijk ook te zullen doorvoeren. De belofte van Cameron was gemaakt in het tijdstip voor de grote migrantencrisis die wat overigens idd slecht door de EU is aangepakt. Ik denk dan ook dat Cameron als slechte premier van GB ooit te boek zal gaan en dat hij dat zelf ook weet.
Overigens heeft de EU nu ook niet echt meer de noodzaak om tegen kosten vluchtelingen naar GB tegen te houden waardoor het probleem helemaal niet weg zal gaan. De stroom wordt wellicht een beetje kleiner maar omdat er minder wordt tegen gehouden zal het netto wel groter worden voor GB.
Ik denk dat het vooral afwachten wordt maar realistisch gezien denk ik dat GB zelfs met alle zeilen bijzetten hier een groot probleem gaat krijgen met de uitslag. De EU zal ze keihard afstraffen terwijl de rest van de wereld (op mss Rusland na) hun handelsverdragen gaat herzien. Die handelsverdragen gaan allemaal zeggen: je krijgt minder voor hetzelfde en je betaald meer voor hetzelfde.
Omdat GB hoger zal leven momenteel dan zijn interne economie kan dragen zal dat betekenen dat mensen moeten inleveren. Dat genomen met het feit dat GB al aardig wat schulden heeft betekend dat ze meer schulden zullen maken. Dat betekend bezuinigingen den daar schuilt voor de jeugd wellicht 1 troost; de generatie die gestemd heeft voor de Brexit zal wss nog meer pensioen moeten inleveren.
Vluchtelingen die niet op zoek zijn naar geld stoppen al in Turkije of Italië.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:19 schreef pomtiedom het volgende:
[..]
Er zullen minder vluchtelingen heen gaan maar omdat er minder door de EU zullen worden tegen gehouden zullen er net zo veel of meer in stromen.
Die suggestie wordt voortdurend gewerkt en mijn collega's papegaaien dit ook na. Onzin, het is maar net wat er wordt afgesproken. Zowel de Britten als EU-landen hebben baat bij lage drempels voor werken of studeren over de grens, dus komen daar gewoon nette afspraken voor.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Waarom zouden Britse jongeren zich niet in EU-landen kunnen vestigen?
Het ging even om de interne logica in dat stuk.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:20 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het zal geen economisch hellegat worden en vluchtelingen zijn er niet in Engeland (althans naar mijn weten wordt er in Frankrijk of Ierland niemand vervolgd op grond van geaardheid, afkomst of overtuiging).
Dat wil de EU niet, want het importeren van Afrikanen en moslims is doelbewust EU-beleid.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:24 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Vluchtelingen die niet op zoek zijn naar geld stoppen al in Turkije of Italië.
Zal wel een regeling voor komen. In niemands belang om dit tegen te houden.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:24 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Die suggestie wordt voortdurend gewerkt en mijn collega's papegaaien dit ook na. Onzin, het is maar net wat er wordt afgesproken. Zowel de Britten als EU-landen hebben baat bij lage drempels voor werken of studeren over de grens, dus komen daar gewoon nette afspraken voor.
Nu ja, ook lekker. Mogen ze straks wel weer kranten gebruiken ipv bakjes.quote:
Niet helemaal eerlijk. Je had er in ieder geval een pint bij moeten laten staan. Ze mogen nog wel wat drinken daar.quote:
Ik zeg toch dat er een kennis en jeugd-leegloop gaat komen? Ik geef aan dat het moeilijker wordt (visum, verblijfsvergunningen e.d. Maar dat zal de jeugd van GB niet verhinderen om te gaan wonen en werken in de EU om te ontsnappen aan GB en zijn kleinere economie.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Waarom zouden Britse jongeren zich niet in EU-landen kunnen vestigen?
Boerenkool hoort er nog bij, maar ja, geen boerenkool te vinden.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:31 schreef livelink het volgende:
[..]
Niet helemaal eerlijk. Je had er in ieder geval een pint bij moeten laten staan. Ze mogen nog wel wat drinken daar.
Hè, daar krijg ik nu zin in...quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:30 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Nu ja, ook lekker. Mogen ze straks wel weer kranten gebruiken ipv bakjes.![]()
[ afbeelding ]
Wat keek hij depri?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:33 schreef Toefjes het volgende:
En daar werd Verhofstadt weggezapt op 1vandaag
Meneer zat weer eens op een verkapte manier op te roepen tot het opheffen van de natiestaat.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:33 schreef Toefjes het volgende:
En daar werd Verhofstadt weggezapt op 1vandaag
Niet meer dan normaal. Maar de presentatrice schrok er zelfs een beetje van. Ze bedankte hem voor het interview, hij wilde nog iets zeggen en weg was hij.quote:
Ja, ik heb het gezien. Maar zoals de verslaggever al zei: wat Guy zegt dat gaat hem natuurlijk niet worden hè. Dat begrijpt zelfs Rutte wrs.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:38 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Niet meer dan normaal. Maar de presentatrice schrok er zelfs een beetje van. Ze bedankte hem voor het interview, hij wilde nog iets zeggen en weg was hij.
Boerenkool ? Erwten puree toch ?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Boerenkool hoort er nog bij, maar ja, geen boerenkool te vinden.
Guy gaat het nooit leren iig.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:35 schreef Confetti het volgende:
[..]
Meneer zat weer eens op een verkapte manier op te roepen tot het opheffen van de natiestaat.
Ze leren het echt nooit daar in Brussel.
Het is gewoon een enge vent die op populistische golf mee hoopt te varen om beroemd te worden. Zou bijna een Godwinnetje willen maken.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Mensen die zo laag uit hun slof schieten horen bij het pro-EU kamp.
Handelsverdrag met de EU afsluiten en daarmee basta.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 17:14 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ze zullen gewoon met de EU moeten onderhandelen. En met een verzwakte positie.
Ik vind het onverstandig at best.
Laten we hopen dat de EU op dat punt nu eens gaat nadenken idd. Al die onzinnige regelgeving. Laat dat dan de winst zijn van de Brexit.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:30 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Nu ja, ook lekker. Mogen ze straks wel weer kranten gebruiken ipv bakjes.![]()
[ afbeelding ]
Zag het.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:54 schreef Ryan3 het volgende:
Sven Kockelman in discussie met Asscher, kritisch interview, NPO1.
Armenië komt nooit in de EU. Dus laat die droom maar gaan.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:49 schreef vigen98 het volgende:
Ik ben voor een EU die meer economisch gericht is, open grenzen tussen EU landen. Waar ik tegen ben is dat de EU even regels gaat bepalen over rechtspraak en andere dingen. Dat doen ze nationale parlementen wel.
Probeert zich er onderuit te lullen. Maar is dus niet zo gek als Guy Verhofstadt. Gelukkig begrijpen ze dat in de regering ook nu.quote:
Hij had even zo snel geen antwoord op die opiniepeiling.quote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:57 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Probeert zich er onderuit te lullen. Maar is dus niet zo gek als Guy Verhofstadt. Gelukkig begrijpen ze dat in de regering ook nu.
Dat zegt mijn vriendin ook alquote:Op vrijdag 24 juni 2016 18:57 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
Ik ben de hele dag al vrolijk. Big smile en alles. Wat een prachtige dag. Laten we de EU stukje bij beetje vernietigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |