Mee eens, je zal er een per ongeluk aanrijden, ik denk dat de lynch mob snel geformeerd is.quote:Op zondag 27 december 2015 15:55 schreef Sorella het volgende:
Dank je, ik zou me toch niet echt blij voelen als ik dezelfde route zou moeten nemen als de vrachtwagen chauffeurs. Ik heb echt meelij met ze.
Kan het me voorstellen. Die migranten hebben hele grote piemels.quote:Op zondag 27 december 2015 15:55 schreef Sorella het volgende:
Dank je, ik zou me toch niet echt blij voelen als ik dezelfde route zou moeten nemen als de vrachtwagen chauffeurs. Ik heb echt meelij met ze.
Neuh, die bloeddorst van jou heb ik al vaker gezien. Heeft niets meer met oprechte zorgen te maken.quote:Op zondag 27 december 2015 16:06 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, mooi he.
Het zou zomaar kunnen gebeuren, gezien Hollande er geen flikker aan doet.
Klopt. Ik ben een bloeddorstig persoon.quote:Op zondag 27 december 2015 16:06 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Neuh, die bloeddorst van jou heb ik al vaker gezien. Heeft niets meer met oprechte zorgen te maken.
Misschien wil IS je wel hebben?quote:Op zondag 27 december 2015 16:07 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Klopt. Ik ben een bloeddorstig persoon.
Kun je weer ontopic gaan? Dank u.quote:Op zondag 27 december 2015 16:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Misschien wil IS je wel hebben?
Ontopic? Uhm OK..quote:Op zondag 27 december 2015 16:14 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Kun je weer ontopic gaan? Dank u.
Dat staan Europese wetten voor de voedselveiligheid niet toe. In dit geval zorgen die wetten voor meer ellende dan dat het voordeel heeft inderdaad.quote:Op zondag 27 december 2015 14:12 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Waarom zouden die dichte flessen wijn weggegooid moeten worden?
Gewoon die flessen desinfecteren, zou ik zeggen.
Die wetten wel heel snel herzien dan.quote:Op zondag 27 december 2015 16:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat staan Europese wetten voor de voedselveiligheid niet toe. In dit geval zorgen die wetten voor meer ellende dan dat het voordeel heeft inderdaad.
Zouden die ladingen dan echt vernietigd worden of gewoon versleten aan de hoogste bieder?quote:Op zondag 27 december 2015 16:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat staan Europese wetten voor de voedselveiligheid niet toe. In dit geval zorgen die wetten voor meer ellende dan dat het voordeel heeft inderdaad.
Dat weet ik nietquote:Op zondag 27 december 2015 16:41 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zouden die ladingen dan echt vernietigd worden of gewoon versleten aan de hoogste bieder?
Als je zo over andere mensen praat vraag ik me af wat of wie jij dan wel niet moet voorstellen.quote:Op zondag 27 december 2015 10:05 schreef hottentot het volgende:
[..]
Nette mensen gooien hun afval weg.
Dat volk in Calais is niets meer of minder dan maatschappelijk afval.
Wat Frankrijk verder prima vindt en veel asielzoekers ook een helpende hand toestak, of niet ingreep, wanneer zij het Kanaal probeerden over te steken (in ieder geval voordat er aandacht was voor Calais en omstreken).quote:Op zondag 27 december 2015 10:55 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Die geen asiel willen aanvragen.
Het probleem is niet dat ze geen asiel KUNNEN aanvragen maar het niet willen.
Ze zijn op weg naar Engeland en vrezen dat een asielaanvraag in Frankrijk een aanvraag in Engeland in de weg staat.
Verder zijn er veel migranten die weten dat ze geen kans hebben op asiel door hun land van herkomst en weten dat ze zich door een asielaanvraag in de kijker spelen.
Link erbij voor de pics misschien?quote:Op zondag 27 december 2015 17:47 schreef J0kkebr0k het volgende:
French Government Creating a War State of Mind
In France, it is becoming more common that the Government is sending in police protection for Catholic Churches on key holidays claiming they may be target of Islamic attacks. This protection, which began for August 15th, 2015 was to protect Catholic churches in France placing them under police protection against possible Islamist attacks before the feast of the Assumption. They officially said:
“Every religious gathering, whatever its magnitude … is vulnerable today to acts of malevolence, which may extend to terrorism.”
Whether intended or not, this is creating a state of war atmosphere which naturally strengthens government. A reader from France took this picture on Christmas day showing the same trend of police protection for Catholic Churches they say are a target of Islamist terrorism.
Bron.quote:Op zondag 27 december 2015 14:33 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Echt waar? Heb je daar een bron van?
Net zoals ik een mening over dat parasiterend tuig mag hebben die hen niets interesseert, mag jij een mening over mij hebben die mij niet interesseert.quote:Op zondag 27 december 2015 17:16 schreef Slaro het volgende:
[..]
Als je zo over andere mensen praat vraag ik me af wat of wie jij dan wel niet moet voorstellen.
Je verwart vrije meningsuiting met ongegronde beledigingen die puur aanzetten tot haat en discriminatie.quote:Op zondag 27 december 2015 20:24 schreef hottentot het volgende:
[..]
Net zoals ik een mening over dat parasiterend tuig mag hebben die hen niets interesseert, mag jij een mening over mij hebben die mij niet interesseert.
Ik denk dat je je eerder zorgen mag maken over de bloeddorst van vrachtwagenchauffeurs die er middenin zitten dan de zgn zelf ingevulde bloeddorst van een forumlid. De gelukszoekers gaan steeds een stapje verder, wat weerhoudt die chauffeur ervan niet hetzelfde te doen?quote:Op zondag 27 december 2015 16:06 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Neuh, die bloeddorst van jou heb ik al vaker gezien. Heeft niets meer met oprechte zorgen te maken.
Die Afrikanen daar komen niet heel intelligent over, misschien heb je daar je antwoord.quote:Op maandag 28 december 2015 15:24 schreef deedeetee het volgende:
Iemand die mij een goede verklaring kan geven van het gedrag van deze mensen ?
Door de chauffeurs aan te vallen en hun lading te bederven komen ze op dat moment geen stap verder richting de UK. Het gedrag lijkt dus niet zinvol.
Is het dus bedoelt als dwangmiddel om zoveel ( kostbare ) overlast te bezorgen dat men besluit hen maar hun zin te geven ? Dat gaat echt niet gebeuren.
Veel chauffeurs wijken nu gewoon uit naar andere oversteek havens en mijden de tunnel. De boot is duurder maar gezien de grote schade aan de lading en de lange wachttijden is de tunnel niet echt interessant meer.
Want gaan ze dan doen als het vrachtverkeer opdroogt ? Personenauto's belagen ? Of andere havens belegeren ?
Misschien moet je even aangifte doen, hoop ik wel voor je dat ze ook mensen buiten de EU kunnen vervolgen anders word het niets.quote:Op maandag 28 december 2015 15:13 schreef Slaro het volgende:
[..]
Je verwart vrije meningsuiting met ongegronde beledigingen die puur aanzetten tot haat en discriminatie.
Ik denk niet dat een aangifte jou tot enig inkeer zal doen komen, verder is het vooral grootspraak, in het echt ben je vast een heel stuk redelijker naar mijn verwachting.quote:Op maandag 28 december 2015 15:38 schreef hottentot het volgende:
[..]
Misschien moet je even aangifte doen, hoop ik wel voor je dat ze ook mensen buiten de EU kunnen vervolgen anders word het niets.
Met de meeste dingen wel, maar niet omtrent het volk wat in calais verblijft.quote:Op maandag 28 december 2015 16:22 schreef Slaro het volgende:
[..]
Ik denk niet dat een aangifte jou tot enig inkeer zal doen komen, verder is het vooral grootspraak, in het echt ben je vast een heel stuk redelijker naar mijn verwachting.
ze zijn kaolo dom mattiequote:Op maandag 28 december 2015 15:24 schreef deedeetee het volgende:
Iemand die mij een goede verklaring kan geven van het gedrag van deze mensen ?
Door de chauffeurs aan te vallen en hun lading te bederven komen ze op dat moment geen stap verder richting de UK. Het gedrag lijkt dus niet zinvol.
De eerste dominosteen? Als de UK het (financieel) gaat voelen ben ik benieuwd hoe snel dat kamp in Calais eindelijk eens wordt ontmanteld.quote:Vervoerder schrapt Engeland
Fruittransportbedrijf Jac op ‘t Hof heeft Engeland van de lijst met bestemmingen geschrapt vanwege het oponthoud bij Calais dat wordt veroorzaakt door de vluchtelingenproblematiek.
De internationale vervoerder met dertig vrachtwagens reed gemiddeld vijf keer per week naar Engeland via Calais. Eind juni deed een van hun chauffeurs, Bartjan Fieret, rechtstreeks verslag voor Radio 1. Vluchtelingen probeerden toen met geweld toegang tot de trailer krijgen.
“Niet zo lang daarna zijn we helemaal gestopt met het rijden op Engeland. Je bent gewoon veel te lang bezig. Het kost twee dagen om een vrachtje te brengen en daardoor is het voor ons een kostenpost geworden. Het is niet meer rendabel”, zei Imca Op ‘t Hof in PZC.
De migrantenproblematiek en de lange wachttijden die dat veroorzaakt voor de oversteek naar Engeland, maken het werk voor de chauffeurs er niet leuker op. “Dat werkt niet echt motiverend”, aldus Op ‘t Hof.
Afgelopen woensdag riep vakcentrale CNV vrachtwagenchauffeurs op Calais te mijden. “Wanhopige vluchtelingen gooien met stenen en stelen buizen. Sommigen springen tegen de vrachtwagen”, zei CNV-bestuurder Tjitze van Rijssel op Radio 1. De vakbond wijst erop dat werknemers recht hebben op een veilige werkplek en daarom zouden vervoerders moeten zorgen voor een alternatieve route naar Engeland, bijvoorbeeld via Hoek van Holland, Zeebrugge of IJmuiden.
Naast Jac op 't Hof hebben zich nog geen vervoerders gemeld die Calais voortaan mijden, laat een woordvoerder van CNV weten.
Bron: Telegraaf.nl
Goede zaak. Dat er snel meerdere transportbedrijven mogen volgen.quote:Op dinsdag 29 december 2015 16:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
De eerste dominosteen? Als de UK het (financieel) gaat voelen ben ik benieuwd hoe snel dat kamp in Calais eindelijk eens wordt ontmanteld.
Als vervoerders alleen massaal via Hoek van Holland de oversteek gaan wagen, dan verplaatst de overlast zich gewoon. Dan krijgen we zulk soort kampen en taferelen in Zuid-Holland en zulk soort kampen in Rotterdam en omgeving.quote:Op dinsdag 29 december 2015 16:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
De eerste dominosteen? Als de UK het (financieel) gaat voelen ben ik benieuwd hoe snel dat kamp in Calais eindelijk eens wordt ontmanteld.
Zeker als onze overheid er net als de Franse overheid niks tegen doet.quote:Op dinsdag 29 december 2015 17:00 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Als vervoerders alleen massaal via Hoek van Holland de oversteek gaan wagen, dan verplaatst de overlast zich gewoon. Dan krijgen we zulk soort kampen en taferelen in Zuid-Holland en zulk soort kampen in Rotterdam en omgeving.
In zekere zin heb ik hoop dat de onze daadkrachtiger optreed.quote:Op dinsdag 29 december 2015 17:02 schreef Perrin het volgende:
[..]
Zeker als onze overheid er net als de Franse overheid niks tegen doet.
quote:Terrein Kanaaltunnel onder water om overlast vluchtelingen
Eurotunnel, eigenaar van de Kanaaltunnel tussen Frankrijk en Groot-Brittannië, heeft zijn terrein in Calais onder water gezet in de strijd tegen de overlast door de vele vluchtelingen die het gebied willen betreden.
Dat meldt de Noord-Franse krant La Voix du Nord woensdag.
''De tunnel zelf is gebouwd op een moerassig stuk land", aldus woordvoerder John Keefe van Eurotunnel. ''We hebben het waterpeil laten stijgen om een natuurlijke barrière op te trekken. Zo willen we voorkomen dat migranten de hekken beklimmen."
Foto's in de krant laten zien dat het waterpeil niet erg hoog is, maar dat wel vrij grote stukken land langs het hek onder water staan.
Jaarlijks proberen duizenden vluchtelingen via Noord-Frankrijk de oversteek te maken naar Groot-Brittannië. Hierdoor moest de tunnel geregeld voor het verkeer worden afgesloten en gebeuren er meerdere ongelukken.
En nog een maatregel erbij.quote:
twitter:ClaireSerre twitterde op woensdag 13-01-2016 om 06:43:19A Calais, pour empêcher les intrusions de migrants, Eurotunnel inonde ses terrains https://t.co/6VciGneD7s https://t.co/8RT7kLsh2m reageer retweet
twitter:lavoixdunord twitterde op woensdag 13-01-2016 om 09:16:54Migrants de #Calais : pour empêcher les intrusions, #Eurotunnel inonde ses terrains https://t.co/vw6xM9ULhR https://t.co/zNseybGl4x reageer retweet
Ze krijgen hun zin niet en daarom doen ze zo. Als een stel kleine kinderen die lopen te huilen en te stampvoetenquote:Op woensdag 13 januari 2016 14:24 schreef naiipajiiau het volgende:
Wat zijn die geldzoekers gewelddadig zeg dat dat zo moet... Wat zal Engeland in z'n handjes wrijven dat er zoveel gestrand zijn daar.
Is er uberhaupt nog iets van een visie op deze groep Afrikanen of zouden ze er over x(x?) jaar nog zitten? ...quote:Op woensdag 13 januari 2016 14:36 schreef HSG het volgende:
[..]
Ze krijgen hun zin niet en daarom doen ze zo. Als een stel kleine kinderen die lopen te huilen en te stampvoeten
Misschien niet dezelfden, omdat er toch steeds weer enkelen doorheen weten te glippen en de oversteek maken, maar die worden dagelijks weer aangevuld met nieuwe lui die pas Europa zijn binnengekomen. Dus ja, zolang er niks tegen dat kamp ondernomen word, zal dat er voorlopig wel blijven staan.quote:Op woensdag 13 januari 2016 15:00 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Is er uberhaupt nog iets van een visie op deze groep Afrikanen of zouden ze er over x(x?) jaar nog zitten? ...
Kun je nagaan wat er nog komt... Die lui hier gaan wie weet straks ook zo doen als ze geen huis en auto krijgen. En de azc's zitten zo enorm vol..quote:Op woensdag 13 januari 2016 14:36 schreef HSG het volgende:
[..]
Ze krijgen hun zin niet en daarom doen ze zo. Als een stel kleine kinderen die lopen te huilen en te stampvoeten
Ik zou het niet gek vinden als ze dat zouden doen, om de politie te ontlasten. Politie-agenten zijn natuurlijk wel beter getraind om hiermee om te gaan, je kan moeilijk op die mensen gaan schieten of tanks gebruiken.quote:Op woensdag 23 december 2015 22:01 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Eerder opperde Transport en Logistiek Nederland (TLN) het idee om het leger in te zetten bij Calais.
Tijd om de grenscontroles te hervatten?quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:51 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Kun je nagaan wat er nog komt... Die lui hier gaan wie weet straks ook zo doen als ze geen huis en auto krijgen. En de azc's zitten zo enorm vol..
Als de poltie toch nergens te bespeuren is dan kan je ze dus ook afknallen zonder gezeikquote:Op woensdag 23 december 2015 23:05 schreef StaceySinger het volgende:
Truckchauffeur Jessica Lewis werd in het midden van de nacht omsingeld door een dozijn mannelijke vluchtelingen in hoodies net voor de haven van Calais. Ze probeerden de vrachtwagen binnen te dringen langs de passagierszijde. "Nergens viel politie te bespeuren", vertelt ze. "Het was zo huiveringwekkend. Ik kwam in tranen toe aan de incheck van de kanaaltunnel."
Ze zijn wanhopigquote:Op woensdag 23 december 2015 22:03 schreef Slaro het volgende:
Toch treurig dat dit soort gebieden vandaag de dag bestaan in Europa, mensen zijn wanhopig en begrijp ze toch erg Goed dat ze de dingen doen die ze proberen te doen, er moet een simpele oplossing komen en dit soort kampen moeten simpelweg weggehaald worden, kan niet, punt zo.
Ik zal wel bot zijn maar waarom kan je een leger van 18.000 jonge afrikaanse mannen met machettes en wapens die de bevolking aanvallen niet met tanks of geweren te lijf gaan?quote:Op donderdag 14 januari 2016 15:31 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik zou het niet gek vinden als ze dat zouden doen, om de politie te ontlasten. Politie-agenten zijn natuurlijk wel beter getraind om hiermee om te gaan, je kan moeilijk op die mensen gaan schieten of tanks gebruiken.
En avondklok in de azc'squote:Op donderdag 14 januari 2016 15:34 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Tijd om de grenscontroles te hervatten?
Die gasten moet je dan eerst wel leren klokkijken.quote:
Een avondklok houdt in dat je binnen moet blijven, niet buiten .quote:Op donderdag 14 januari 2016 20:45 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Die gasten moet je dan eerst wel leren klokkijken.
Plus een avondklok in de AZC's zou eigenlijk inhouden dat je ze allemaal naar buiten stuurt tussen een bepaalde tijd in de avond en nacht. Zal de buurt leuk vinden.
Dat snap ik, maar normaliter geldt een avondklok juist buiten en niet binnenquote:Op donderdag 14 januari 2016 20:49 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Een avondklok houdt in dat je binnen moet blijven, niet buiten .
Dit is meer een gevalletje: Er zal vast wel een goeie tussenzitten ja.quote:Op donderdag 14 januari 2016 20:53 schreef Achterhoker het volgende:
Zo massaal zo misdragen dan gaat het niet meer om een enkele rotte appel.
Dat bedoel ik.. dat ze netjes binnen blijven na een bepaalde tijd en niet gaan rondhangen. Hier hingen er ontzettend veel asielzoekers rondom de snelweg op en afritten en op de viaducten s'avonds laat en s'nachts nog. Nu het slecht weer is zie je ze niet meer, of hangen ze ergens anders rond geen idee.quote:Op donderdag 14 januari 2016 20:49 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Een avondklok houdt in dat je binnen moet blijven, niet buiten .
Containerwoningquote:Op donderdag 14 januari 2016 21:02 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Dat bedoel ik.. dat ze netjes binnen blijven na een bepaalde tijd en niet gaan rondhangen. Hier hingen er ontzettend veel asielzoekers rondom de snelweg op en afritten en op de viaducten s'avonds laat en s'nachts nog. Nu het slecht weer is zie je ze niet meer, of hangen ze ergens anders rond geen idee.
Containerschepen..quote:
Ik zie jou ook niet naar Afrika verhuizen omdat je daar jezelf kan bewijzen als onafhankelijk individu dat niet gebonden is of afhankelijk van de sociale welvaart in Nederland parasiet die je bent.quote:Op donderdag 14 januari 2016 20:08 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ze zijn wanhopig? Ze willen wanhopig naar een land dat ze graties uitkeringen geeft. Of valt Frankrijk tegenwoordig ook onder onveilig land. Dit zijn duidelijk allemaal parasieten en de enige oplossing is terugsturen of afschieten. Opbokken met dat rellende teringtuig uit ons Europa.
Als je zelf het antwoord niet weet houdt deze discussie al op, maar schijnbaar zie jij massaslachtingen die ik heb gemist, ben erg benieuwd.quote:Ik zal wel bot zijn maar waarom kan je een leger van 18.000 jonge afrikaanse mannen met machettes en wapens die de bevolking aanvallen niet met tanks of geweren te lijf gaan?
Ah, eindelijk een plan! Ik ben benieuwd of ze dat echt gaan uitvoeren.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Vluchtelingen in Calais weigeren wooncontainers
Weg
Uiterlijk maandag moeten de bewoners van het kamp in Calais weg zijn. Tot die tijd hebben de vluchtelingen om de 125 nieuwe barakken te betrekken, want maandag komen de bulldozers om hun hutten te verwijderen. Of dat gebeurt, is afwachten. Een van de vluchtelingen die door de Britse nieuwszender BBC werd geïnterviewd, gaf al aan niet te verhuizen: ,,Om het nieuwe kamp zit een hek waardoor we er 's nachts niet uit kunnen. Dan kunnen we ook niet proberen om naar Engeland te komen. Dat proberen we elke avond en dat blijven we doen.''
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)wooncontainers.dhtml
Ze hebben dat eerder dit jaar bij kleine kampen volgens mij ook al gedaan.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:27 schreef deedeetee het volgende:
Ik ga heel hard duimen dat de Fransen het lef hebben om gewoon de boel plat te walsen. Ik kan ze 1 tip geven : zet er eerst het waterkanon op
Klopt en dat haalde weinig uit, men moet het wel in het groot aanpakken. Met veel materiaal alles en iedereen flink nat maken en meteen bulldozers er achteraan om alles plat te walsen.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:28 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ze hebben dat eerder dit jaar bij kleine kampen volgens mij ook al gedaan.
Ik voorzie weer krantenkoppen met "beestachtig optreden van de fransen politie"quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:31 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Klopt en dat haalde weinig uit, men moet het wel in het groot aanpakken. Met veel materiaal alles en iedereen flink nat maken en meteen bulldozers er achteraan om alles plat te walsen.
Ik hoop het van harte, want dan is er eindelijk eens goed opgetreden tegen die barbaarse bende in Calais.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:36 schreef Proximo het volgende:
[..]
Ik voorzie weer krantenkoppen met "beestachtig optreden van de fransen politie"
Foto's van huilende kinderen en mannen die "radeloos" zijn
De VN die het veroordeelt.
En een of ander onzin stukje over sluimerend racisme binnen het franse staatsbestel
Die betekenis is hetzelfde gebleven.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:39 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik hoop het van harte, want dan is er eindelijk eens goed opgetreden tegen die barbaarse bende in Calais.
Het woord racisme heeft nog maar weinig betekenis tegenwoordig.
Dat zou je niet zeggen als je ziet hoe vaak het ten onrechte wordt gebruikt.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:55 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Die betekenis is hetzelfde gebleven.
Ik heb niets maar dan ook niets te zoeken in Afrika maar elk ander continent ter wereld: Waarom niet. Ik ben inderdaad een onafhankelijk individu en ben niet afhankelijk op enige wijze van de NL overheid.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:13 schreef Slaro het volgende:
[..]
Ik zie jou ook niet naar Afrika verhuizen omdat je daar jezelf kan bewijzen als onafhankelijk individu dat niet gebonden is of afhankelijk van de sociale welvaart in Nederland parasiet die je bent.
quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:26 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ah, eindelijk een plan! Ik ben benieuwd of ze dat echt gaan uitvoeren.
Wat maakt die migrant zich zorgen om een klein hekje rond het containerkamp? Daar kan je zo overheen. Als hij naar Engeland wil, zijn er grotere obstakels waar hij voorbij moet zien te komen..
Ze zijn begonnen met ontruimen.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 16:27 schreef deedeetee het volgende:
Ik ga heel hard duimen dat de Fransen het lef hebben om gewoon de boel plat te walsen. Ik kan ze 1 tip geven : zet er eerst het waterkanon op
quote:New migrant shock: Coach full of British schoolchildren 'ATTACKED by Calais refugees'
A COACH full of British schoolchildren was attacked by Calais migrants who smashed a window and may have caused one child to suffer an epileptic fit.
Volgens mij kunnen ze kampen ontruimen wat ze willen als ze die mensen niet uitzetten helpt het niets.quote:Op maandag 18 januari 2016 13:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn begonnen met ontruimen.
quote:Op maandag 18 januari 2016 13:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
[..]
Ze zijn begonnen met ontruimen.
Dat heeft toch nooit zin, me dunkt dat de douane bij zo'n vracht altijd wel ff de deur open doetquote:
Het heeft sws geen zin. Maar heel weinigen lukt het om de Uk binnen te komen. Het kamp zit niet voor niks stampvol.quote:Op maandag 18 januari 2016 14:30 schreef Proximo het volgende:
[..]
Dat heeft toch nooit zin, me dunkt dat de douane bij zo'n vracht altijd wel ff de deur open doet
Toch glipt er af en toe een doorheen, toevallig dit weekend nog een docu over gezien. En eenmaal in het VK krijgen ze over het algemeen bijna altijd een tijdelijke opvang, in het geval van die gast die ik zag was dat een verblijfsvergunning tot 2020, en daarna word bekeken of hij voorgoed mag blijven of niet. En dat is nou precies waarom ze het blijven proberen.quote:Op maandag 18 januari 2016 14:33 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het heeft sws geen zin. Maar heel weinigen lukt het om de Uk binnen te komen. Het kamp zit niet voor niks stampvol.
Die heb ik ook gezien op Belgische tv.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:27 schreef Hathor het volgende:
[..]
Toch glipt er af en toe een doorheen, toevallig dit weekend nog een docu over gezien. En eenmaal in het VK krijgen ze over het algemeen bijna altijd een tijdelijke opvang, in het geval van die gast die ik zag was dat een verblijfsvergunning tot 2020, en daarna word bekeken of hij voorgoed mag blijven of niet. En dat is nou precies waarom ze het blijven proberen.
Het is ze niet om asiel te doen. Ze willen gewoon naar Engeland. Om de een of andere reden is dat tegenwoordig het beloofde landquote:Op maandag 18 januari 2016 15:42 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Die heb ik ook gezien op Belgische tv.
Die gast was binnen 48 uur in Engeland.
Verder geen sympathie voor die gasten. Als men echt in nood was kan men gewoon op het vaste land asiel aanvragen.
Ik weet dat ze naar Engeland willen [voor die tijdelijke verblijfsvergunning en toegewezen huisvesting] en dat is ook meteen de reden dat ik geen sympathie heb voor de situatie waarin ze zich bevinden. Ze kiezen er zelf voor.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het is ze niet om asiel te doen. Ze willen gewoon naar Engeland. Om de een of andere reden is dat tegenwoordig het beloofde land
In casu ongetwijfeld Londen of een andere grote stad en dan lekker de illegaliteit in verdwijnen in een verpauperde achterstandswijk. Want van iets fatsoenlijks opbouwen hoef je van deze gasten niks te verwachten.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het is ze niet om asiel te doen. Ze willen gewoon naar Engeland. Om de een of andere reden is dat tegenwoordig het beloofde land
Het probleem is dat de UK van de EU deze gelukszoekers een huis en een uitkering moeten geven.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:49 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik weet dat ze naar Engeland willen [voor die tijdelijke verblijfsvergunning en toegewezen huisvesting] en dat is ook meteen de reden dat ik geen sympathie heb voor de situatie waarin ze zich bevinden. Ze kiezen er zelf voor.
Wij hoeven dat toch ook niet zo snel? Waarom Engeland dan wel?quote:Op maandag 18 januari 2016 15:51 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Het probleem is dat de UK van de EU deze gelukszoekers een huis en een uitkering moeten geven.
De Brexit is dus de oplossing, daarna verdwijnt de jungle vanzelf.
Helemaal mee eens. De manier waarop ze t proberen de UK te bereiken vind ik beneden alle peil.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:49 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik weet dat ze naar Engeland willen [voor die tijdelijke verblijfsvergunning en toegewezen huisvesting] en dat is ook meteen de reden dat ik geen sympathie heb voor de situatie waarin ze zich bevinden. Ze kiezen er zelf voor.
Klopt, je ziet ze alleen in grote steden. Gelukkig voor het platteland ontsnapt men daar aan deze aso invasie.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
In casu ongetwijfeld Londen of een andere grote stad en dan lekker de illegaliteit in verdwijnen in een verpauperde achterstandswijk. Want van iets fatsoenlijks opbouwen hoef je van deze gasten niks te verwachten.
Op het Engelse platteland zul je deze immigranten echt niet gaan terugvinden.
In Nederland gaan de asielzoekers zelfs voor als het gaat om een woningquote:Op maandag 18 januari 2016 15:53 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Wij hoeven dat toch ook niet zo snel? Waarom Engeland dan wel?
Ja maar toch niet binnen een paar weken al?quote:Op maandag 18 januari 2016 15:55 schreef Oud_student het volgende:
[..]
In Nederland gaan de asielzoekers zelfs voor als het gaat om een woning
OK dan zitten ze nog in de procedure.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:56 schreef TargaFlorio het volgende:
Ja maar toch niet binnen een paar weken al?
Ik heb de indruk dat het in Engeland veel sneller en gemakkelijker gaat. Maar misschien heb ik het mis.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:56 schreef Oud_student het volgende:
[..]
OK dan zitten ze nog in de procedure.
Dat verwacht ik eik niet. Veel van die migranten spreken engels en ze zijn te beroerd om een andere taal te leren. En verblijf in de UK geeft ook * aanzien * héquote:Op maandag 18 januari 2016 15:51 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Het probleem is dat de UK van de EU deze gelukszoekers een huis en een uitkering moeten geven.
De Brexit is dus de oplossing, daarna verdwijnt de jungle vanzelf.
Als de UK weer zijn eigen wetten mag maken, dan komen deze gelukszoekers gewoon in een kamp wachtend op uitzetting, of men hanteert het systeem van de VS of dat van Australie.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:57 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat verwacht ik eik niet. Veel van die migranten spreken engels en ze zijn te beroerd om een andere taal te leren. En verblijf in de UK geeft ook * aanzien * hé
Ik hoop t van harte. De UK heeft al veel te veel van dit soort volk.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:59 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Als de UK weer zijn eigen wetten mag maken, dan komen deze gelukszoekers gewoon in een kamp wachtend op uitzetting, of men hanteert het systeem van de VS of dat van Australie.
Misschien moet Frankrijk ze dan 'ns perongeluk doorlaten, zodat Engeland de regels kan aanpassen.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:49 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik weet dat ze naar Engeland willen [voor die tijdelijke verblijfsvergunning en toegewezen huisvesting] en dat is ook meteen de reden dat ik geen sympathie heb voor de situatie waarin ze zich bevinden. Ze kiezen er zelf voor.
Hoe stel je je dat voor ? Alle chauffeurs dwingen die gasten mee te laten liften bij hun lading ?quote:Op maandag 18 januari 2016 16:12 schreef Physsic het volgende:
[..]
Misschien moet Frankrijk ze dan 'ns perongeluk doorlaten, zodat Engeland de regels kan aanpassen.
Volgens mij zijn er wel meerdere manieren om aan de overkant te komen?quote:Op maandag 18 januari 2016 16:13 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hoe stel je je dat voor ? Alle chauffeurs dwingen die gasten mee te laten liften bij hun lading ?
Hangend aan de eurostar (trein) ?quote:Op maandag 18 januari 2016 16:43 schreef Physsic het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er wel meerdere manieren om aan de overkant te komen?
Dat gaat niet als ze geen papieren hebben. En het enige wat ze kunnen doen is de immigranten net buiten Calais zetten en dan lopen ze zo weer terug.quote:Op woensdag 23 december 2015 22:16 schreef Elfletterig het volgende:
Wat is pas écht treurig vind, is hoe Frankrijk deze situatie compleet uit de hand heeft laten lopen. Er heeft zich daar bij Calais een compleet dorp gevormd. De Franse overheid had moeten ingrijpen. Ze hadden de vluchtelingen moeten oppakken en moeten terugsturen naar het land van herkomst.
Ze hebben dus familie in de UK maar waar is de rest van hun familie ? Waar verbleven ze voor ze op avontuur gingen naar de UK ?quote:Four young Syrians should be allowed to escape the “living hell” of a Calais refugee camp and be reunited with their families in Britain, a court has heard.
The four young men, who all have relatives in the UK but cannot be named for legal reasons, had applied for the British government to take charge of their asylum claims, which would allow them to live in the UK.
The Home Office turned down their applications but lawyers have appealed against the decision, claiming it breaches their rights to a family life under article 8 of the European convention on human rights.
Pro-refugee activists stage 'die-in' at St Pancras against Calais Jungle clearing
Read more
The four people, who fled war-torn Syria last September and arrived at the camp in October, are said to be deeply traumatised by their experiences.
Michael Fordham QC, representing the applicants, reeled off a list of UN officials, charities and British MPs who had spoken out about the “intolerable situation” at the camp, known as “the Jungle”. Quoting from a report by a doctor who assessed the refugees in the camp, Fordham said: “Conditions in the camp mean that further traumas are added to the ones they have already experienced. It would not be possible to find conditions more unsuitable to minors than the Calais camp.”
Laura Griffiths, a volunteer worker at the camp, described it as a “toxic waste camp” that amounted to “living hell”, the immigration and asylum tribunal heard. She said unaccompanied minors at the camp were particularly vulnerable to violence.
Fordham told the two immigration judgest hearing the case in London: “What do these children need? They need to be reunited with their siblings. That is partly because of the trauma.”
Two of the applicants were boys in their late teens. One was suffering from post-traumatic stress disorder, and along with the second boy, urgently needed to be reunited with his family, the court heard.
The other two were brothers; a 17-year-old who was the carer for his 26-year-old brother, who has mental health problems, despite himself having post-traumatic stress disorder and acute stress reaction.
Fordham said a doctor found that “conditions in the camp are aggravating the condition [of the carer] and are harmful”, while his brother also needed to be removed for his health.
The horror of the Calais refugee camp: ‘We feel like we are dying slowly’
Read more
The court heard they all suffered from trauma and had only spent one night in heated accommodation since they arrived in Calais last October. “It is an entirely unsuitable environment for any migrant and especially harmful for young people who have no family members,” Fordham said, quoting from the report.
Fordham quoted from experts who had told of their shock and horror at conditions in the camp. He said the office of the UN high commissioner for refugees said the camp amounted to “an undignified and intolerable situation” and that “people are living in a state of distress and total deprivation”.
The medical charity Médecins Sans Frontières said the camp was a “state-sanctioned slum”, while the UN special representative on migration, Peter Sutherland, said on Twitter that he was “sickened by conditions in the Jungle”, branding it a “stain on Europe”.
The hearing continues.
Ik heb de indruk dat er echt wel lui zijn met papieren maar het land van herkomst werkt vaak niet mee als ze terug gestuurd worden. Kijk naar Pakistan die domweg mensen weer terug stuurden op de luchthaven.quote:Op maandag 18 januari 2016 16:51 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
Dat gaat niet als ze geen papieren hebben. En het enige wat ze kunnen doen is de immigranten net buiten Calais zetten en dan lopen ze zo weer terug.
En dus? Probleem van die mensen die zijn teruggestuurd, niet van de UK/Frankrijk/Duitsland/Nederland whatever. Mensen met een Pakistaans paspoort die geen asiel krijgen horen in Pakistan thuis. Daar zoeken ze het maar lekker zelf uit met hun overheid.quote:Op maandag 18 januari 2016 16:59 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat er echt wel lui zijn met papieren maar het land van herkomst werkt vaak niet mee als ze terug gestuurd worden. Kijk naar Pakistan die domweg mensen weer terug stuurden op de luchthaven.
Dat zat ik ook net te bedenken. Niet mee terug nemen maar gewoon op het vliegveld achter laten. Als dat vol zit met hun eigen ongewenste burgers zal het weigeren vanzelf wel ophouden.quote:Op maandag 18 januari 2016 17:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En dus? Probleem van die mensen die zijn teruggestuurd, niet van de UK/Frankrijk/Duitsland/Nederland whatever. Mensen met een Pakistaans paspoort die geen asiel krijgen horen in Pakistan thuis. Daar zoeken ze het maar lekker zelf uit met hun overheid.
Sorry, maar dit is gewoon onzin die we onszelf in Europa aanpraten. We kunnen veel meer doen, maar we laten ons beletten door allerlei verdragen en regeltjes. Ook als daar gretig misbruik van wordt gemaakt.quote:Op maandag 18 januari 2016 16:51 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
Dat gaat niet als ze geen papieren hebben. En het enige wat ze kunnen doen is de immigranten net buiten Calais zetten en dan lopen ze zo weer terug.
Precies, gewoon op dat vliegveld laten. Anders is echt het eind zoek.quote:Op maandag 18 januari 2016 17:03 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat zat ik ook net te bedenken. Niet mee terug nemen maar gewoon op het vliegveld achter laten. Als dat vol zit met hun eigen ongewenste burgers zal het weigeren vanzelf wel ophouden.
Er zijn wel manieren om te achterhalen waar ze vandaan komen maar daar gaan de rechters niet mee akkoord. Je zou er bijvoorbeeld linguïsten op af kunnen sturen die aan de taal en de spraak kunnen horen waar iemand vandaan komt. Dan weet je niet zeker of dat die persoon ook direct uit dat land kwam maar wel dat hij daar zijn wortels heeft en dat ze in dat land meer weten.quote:Op maandag 18 januari 2016 16:51 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
Dat gaat niet als ze geen papieren hebben. En het enige wat ze kunnen doen is de immigranten net buiten Calais zetten en dan lopen ze zo weer terug.
Kritische docu's moet je altijd weren als publieke omroep, natuurlijk.quote:Op maandag 18 januari 2016 23:34 schreef maryen65 het volgende:
Dit stel zit nu bij Jinek, ze kunnen de docu in NL niet verkopen is te kritisch. Whhahaha zegt wel weer wat over de NL omroep
twitter:saskiadekkers twitterde op maandag 18-01-2016 om 23:22:34Calais opstand in jungle - overal branden https://t.co/G7XEjLoArV reageer retweet
twitter:saskiadekkers twitterde op maandag 18-01-2016 om 23:24:13ME schiet met traangasgranaten, maar krijgt situatie niet onder controle https://t.co/OlhnunJn6r reageer retweet
twitter:saskiadekkers twitterde op maandag 18-01-2016 om 23:30:45Af en toe knallen - migranten gooien alles in het vuur, ook gasflessen https://t.co/Bx1LQZjlE9 reageer retweet
Rubber kogels? Mogen geen echte zijn?quote:Op maandag 18 januari 2016 23:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
Nou hup.... rubberkogels en traangas inzetten. Weg met dat gespuis.
Sommige van die mensen zien voor het eerst vuur, weten zij veel hoe dat allemaal werkt.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:00 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dan is het straks vast rustiger.
Beetje dodelijk zijn die hé.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:01 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Rubber kogels? Mogen geen echte zijn?
Oke ik verwijder hem welquote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:14 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dergelijke doodsverwensingen liggen een beetje gevoelig, dus laat die maar achterwege.
Lijkt er juist op dat ze extreem behulpzaam zijn. Ze breken hun eigen kamp afquote:Op maandag 18 januari 2016 23:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
Nou hup.... rubberkogels en traangas inzetten. Weg met dat gespuis.
volgens mij vandaag daarom zijn er nu natuurlijk die rellenquote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:21 schreef Infection het volgende:
Wanneer halen ze de bulldozers door dat kamp heen? Of is daar inmiddels al een poging tot gedaan? Heb het niet helemaal gevolgd.
En dan wel zelf quoten....quote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:14 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dergelijke doodsverwensingen liggen een beetje gevoelig, dus laat die maar achterwege.
Tijd om het leger in te zetten dus. Met alleen politie en wat bulldozers ga je het niet redden.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:23 schreef maryen65 het volgende:
[..]
volgens mij vandaag daarom zijn er nu natuurlijk die rellen
Ik vind dat zo vreemd he. Mijn vriendin heeft een Koreaans paspoort en werd voor 20 minuten ondervraagt bij de douane omdat ze ooit eens eerder in Londen had gestudeerd. Ik moest terugkomen om mijn Nederlandse paspoort te laten zien zodat ze konden zien dat ze geen vriend had in de UK, waardoor er een grotere kans zou zijn dat ze zou blijven hangen. Ze moest allemaal papieren tonen van haar opleiding in Londen om te laten zien dat het geen leugens waren. Want stel je voor dat iemand die goed engels spreekt, heeft gestudeerd in Londen en 2 universitaire opleidingen heeft afgemaakt langer dan een paar maanden in de UK blijft.quote:Op maandag 18 januari 2016 15:27 schreef Hathor het volgende:
[..]
Toch glipt er af en toe een doorheen, toevallig dit weekend nog een docu over gezien. En eenmaal in het VK krijgen ze over het algemeen bijna altijd een tijdelijke opvang, in het geval van die gast die ik zag was dat een verblijfsvergunning tot 2020, en daarna word bekeken of hij voorgoed mag blijven of niet. En dat is nou precies waarom ze het blijven proberen.
Het ging niet om die post maar die daarvoor.quote:
Het is ook van de zotte dat iedereen die geen papieren heeft daardoor juist rechten lijkt te verwerven ipv ze kwijt te raken. Het toont het failliet van het huidige asielbeleid in Europa.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:26 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik vind dat zo vreemd he. Mijn vriendin heeft een Koreaans paspoort en werd voor 20 minuten ondervraagt bij de douane omdat ze ooit eens eerder in Londen had gestudeerd. Ik moest terugkomen om mijn Nederlandse paspoort te laten zien zodat ze konden zien dat ze geen vriend had in de UK, waardoor er een grotere kans zou zijn dat ze zou blijven hangen. Ze moest allemaal papieren tonen van haar opleiding in Londen om te laten zien dat het geen leugens waren. Want stel je voor dat iemand die goed engels spreekt, heeft gestudeerd in Londen en 2 universitaire opleidingen heeft afgemaakt langer dan een paar maanden in de UK blijft.
Maar, als je even aan komt lopen door de tunnel zonder ID mag je tot 2020 blijven hoor
hmm het betekent ook dat je geholpen kunt worden als je daadwerkelijk je papieren kwijt bent geraakt bij een bombardement op je huis waardoor je bent gevlucht. Die regels zijn juist voor echte vluchtelingen gemaakt lijkt mij, dat ze nog wel eens misbruikt worden doet er verder niets aan af dat ze juist nodig zijn voor mensen die werkelijk gevlucht zijn.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 10:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het is ook van de zotte dat iedereen die geen papieren heeft daardoor juist rechten lijkt te verwerven ipv ze kwijt te raken. Het toont het failliet van het huidige asielbeleid in Europa.
Maar dat onderscheid is nauwelijks te maken in de praktijk, of iig erg lastig.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 12:42 schreef poemojn het volgende:
Die regels zijn juist voor echte vluchtelingen gemaakt lijkt mij, dat ze nog wel eens misbruikt worden doet er verder niets aan af dat ze juist nodig zijn voor mensen die werkelijk gevlucht zijn.
Overigens moet het voor de NL staat toch weinig moeite zijn om Somalische paspoorten aan te maken, en deze te verschaffen voor enkeltjes richting somalie?quote:Op maandag 18 januari 2016 22:16 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Er zijn wel manieren om te achterhalen waar ze vandaan komen maar daar gaan de rechters niet mee akkoord. Je zou er bijvoorbeeld linguïsten op af kunnen sturen die aan de taal en de spraak kunnen horen waar iemand vandaan komt. Dan weet je niet zeker of dat die persoon ook direct uit dat land kwam maar wel dat hij daar zijn wortels heeft en dat ze in dat land meer weten.
Dat is helaas overal hetzelfde.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 00:26 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik vind dat zo vreemd he. Mijn vriendin heeft een Koreaans paspoort en werd voor 20 minuten ondervraagt bij de douane omdat ze ooit eens eerder in Londen had gestudeerd. Ik moest terugkomen om mijn Nederlandse paspoort te laten zien zodat ze konden zien dat ze geen vriend had in de UK, waardoor er een grotere kans zou zijn dat ze zou blijven hangen. Ze moest allemaal papieren tonen van haar opleiding in Londen om te laten zien dat het geen leugens waren. Want stel je voor dat iemand die goed engels spreekt, heeft gestudeerd in Londen en 2 universitaire opleidingen heeft afgemaakt langer dan een paar maanden in de UK blijft.
Maar, als je even aan komt lopen door de tunnel zonder ID mag je tot 2020 blijven hoor
Dat is wrs te gevaarlijk. Er hebben we mannen geprobeerd om te zwemmen maar ik geloof dat dit ook niet echt een succesverhaal was.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 15:12 schreef bloodymary1 het volgende:
En waarom blijven die mensen daar zitten. Als ze met een boot naar Griekenland hebben kunnen komen, waarom kunnen ze dan geen vlot bouwen of een rubberboot jatten om naar Engeland te varen?
Het kanaal overvaren is wel even wat anders dan dat mini stukje vanaf turkije, de zee is koud. er is veel grote scheepvaart, meer golven en de afstand is gewoon groterquote:Op dinsdag 19 januari 2016 15:12 schreef bloodymary1 het volgende:
En waarom blijven die mensen daar zitten. Als ze met een boot naar Griekenland hebben kunnen komen, waarom kunnen ze dan geen vlot bouwen of een rubberboot jatten om naar Engeland te varen?
Je kan het zelfs met een waterfiets doen.quote:Op maandag 18 januari 2016 16:43 schreef Physsic het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er wel meerdere manieren om aan de overkant te komen?
12 uurtjes met de kanoquote:Op dinsdag 19 januari 2016 15:50 schreef Hathor het volgende:
[..]
Je kan het zelfs met een waterfiets doen.
Inderdaad weg met dat schorem. Je zult als eigenrijder maar schade oplopen door dit soort ratten dan heb je misschien wel een jaar voor niets gewerkt.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 16:14 schreef ToT het volgende:
Ook wel grappig dat er gesproken wordt over WANHOPIGE vluchtelingen.
Zoals hier al gezegd is, zijn het gewoon illegalen, en wat nou wanhopig? Ze zijn gewoon fucking agressief en proberen een kans te forceren om naar het grote geld toe te kunnen reizen.
Tja als je vrachtwagen vernield wordt en je je hele voorraad op de vuilnisbelt kunt flikkeren (waar je ongetwijfeld OOK nog eens voor zult moeten BETALEN)...quote:Op dinsdag 19 januari 2016 18:04 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Inderdaad weg met dat schorem. Je zult als eigenrijder maar schade oplopen door dit soort ratten dan heb je misschien wel een jaar voor niets gewerkt.
Ik weet niet of dat het bedrijf wat de paspoorten voor de Nederlandse staat maakt is opgekocht door de staat of een staat. Het valt me op dat onze paspoorten net als de Engelse paspoorten een rode kaft hebben? Zouden die van ons daar worden gemaakt?quote:Op dinsdag 19 januari 2016 14:57 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Overigens moet het voor de NL staat toch weinig moeite zijn om Somalische paspoorten aan te maken, en deze te verschaffen voor enkeltjes richting somalie?
Dan speel je het spelletje toch gewoon mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |