Herhalen, herhalen en oja had ik al gezegd herhalen!quote:Op dinsdag 8 september 2015 12:30 schreef BlueEyes het volgende:
Leuk kado f_r!
Die heeft F ook gekregen en er wordt serieus goed mee gespeeld al.
Op welke leeftijd begrepen de oudere dreumesjes dat head first ergens vanaf niet handig is en eerst de beentjes een betere optie is![]()
Die stuiterbal hier vliegt overal zo vanaf en heeft echt geen begrip van diepte nog.
En omdraaien en beentjes eerst krijg ik er met geen mogelijkheid in.
Lucas heeft dat een paar weken geleden zelf uitgevonden :p apetrots elke keer.quote:Op dinsdag 8 september 2015 12:30 schreef BlueEyes het volgende:
Leuk kado f_r!
Die heeft F ook gekregen en er wordt serieus goed mee gespeeld al.
Op welke leeftijd begrepen de oudere dreumesjes dat head first ergens vanaf niet handig is en eerst de beentjes een betere optie is![]()
Die stuiterbal hier vliegt overal zo vanaf en heeft echt geen begrip van diepte nog.
En omdraaien en beentjes eerst krijg ik er met geen mogelijkheid in.
quote:Op dinsdag 8 september 2015 20:26 schreef ferrari_rood het volgende:
Sac zat in bad en ik stond even omgedraaid hoor ik ineens eh eh EH!!!! Draai mij om oh poep. Dus til haar uit bad valt er nog een keutel op de badmat en 1 op de grond.
Paprika met pindakaas?quote:Op woensdag 9 september 2015 17:31 schreef Burdie het volgende:
Kuiken wordt boos als ik iets geef zonder pindakaas erop. Ik ben soms zo'n ruggengraatloze mama he![]()
.
Geen tips GotC, maar lastig lijkt me wel... Zeggen jullie zelf vaak 'au'? Ik denk dat het vanzelf wel over gaat als je er niet te veel aandacht aan schenkt. Kuiken heeft een tijdje bij alles 'neus!' geroepen, ging ook vanzelf over.
Doet S ook. Niet bij het oppakken maar veel is au. Geen idee wat je er tegen kan doen. Volgens mij gewoon een fase.quote:Op woensdag 9 september 2015 17:26 schreef GotC het volgende:
Hier sinds een paar weken een mooie. Meneer roept als je 'm aanraakt of optilt en hij wil dat niet standaard 'auw!'. Ook als hij ziet dat iets valt of..nja, wat dan ook. Hoe hij dit heeft opgepikt, geen idee.
Hebben jullie tips?
Ja uit een beker/glas drinken vind ze erg leuk maar vooral uit onze beker...quote:Op woensdag 9 september 2015 21:38 schreef _NIKKI_ het volgende:
GM je zou kunnen proberen of ze wel uit een normale beker wil drinken.
Ja echt té bizar! Een jaar geleden kreeg ik nu ongeveer verlof...quote:Op woensdag 9 september 2015 22:10 schreef GotC het volgende:
Nog even en dan mag je hier al legaal meeposten kwakDat is snel gegaan!
Groeispurtquote:Op woensdag 9 september 2015 22:32 schreef exode het volgende:
Als B na zijn middagslaapje niet genoeg heeft aan een koekje of rozijntjes geven we fruit. Daar heeft ie meestal genoeg aan. Hij eet nu echt veel overigens. Vooral avondeten gaat er met groot gemak in.
Is het geen groeispurt Burdie? Ik vind zelf crackers/cracottes ook voor geen meter vullen overigens...
Daarom schuif ik halverwege de maand opquote:Op woensdag 9 september 2015 23:18 schreef Burdie het volgende:
Dreumesinvasie krijgen we in oktober!
Lief van jequote:Op woensdag 9 september 2015 23:20 schreef GotC het volgende:
[..]
Daarom schuif ik halverwege de maand op
Ja hoor ze snapt al heel lang wat de bedoeling is maar ze vind het gewoon heel leuk om dr mond gelijk weer open te doen...quote:Op woensdag 9 september 2015 23:54 schreef Loj het volgende:
Peuter en m'n oktoberdreumes krijgen na het middagslaapje van Js (ja, die doet meestal maar 1 slaapje sinds dat hij 5 maanden is) een rijstewafel, Soepstengel of wat maisboogjes.
Verder krijgen ze gruiten, zoveel als ze willen
Snapt Saar de rietjesbeker GM? Ik deed hem bij Js namelijk helemaal vol water en kneep dan zachtjes erin. Sindsdien heeft Js hem door
Oh en ik ben weer weg, want idd het is nog lllllaaaaaannnnnngggggg geen oktober!
Ze gaat zelf ook vast lachen als ze ondeugend doetquote:Op donderdag 10 september 2015 00:04 schreef Loj het volgende:
Hahaha heerlijk gm'
Eigenwijze dreumesstreken! Ik kan niet wachten
M. eet 'warm' tijdens de lunch. Op het KDV krijgt ze AGV, thuis verschilt het. Vaak een erwtjessalade of een tuned caprese. Vandaag eten we een omelet met erwtjes en tomaat. Brood bevat voor mij/ons te weinig echte voedingsstoffen om een hele dag op te teren. Cracottes helemaal. We eten wel brood hoor, maar na het slaapje.quote:Op woensdag 9 september 2015 23:16 schreef Burdie het volgende:
[..]
Groeispurt't kind is al zo'n slungel en ondanks alle 'taasjes' komt er haast niks aan qua gewicht
. Ik ga idd eens kijken of ik iets kan vinden wat meer vult, misschien kan hij wat 'zwaarder' lunchen of nog een boterham eten na zijn slaapje en daarna komkommer en zo. Vandaag stond de score op drie boterhammen, een cracker, banaan, paar druiven, 3 knakworstjes, rozijntjes, een kaastosti, twee cracottes en een bordje avondeten. Ik loop nog eens leeg op dat kind
![]()
![]()
.
Wie weet. Da kan dat dus niet de oorzaak zijn.quote:Op donderdag 10 september 2015 09:32 schreef exode het volgende:
Nope Ferrari, misschien was ik schijnzwanger![]()
Haha kwak, ik ook niet. Maar ik vind eten uit pakjes gewoon vies, dus dat scheelt. En ik vind koken leuk dus dat scheelt ook![]()
Verder ben ik lekker Hollands opgevoed dus die brigade is ook niets voor mij. Deze consultant ook niet, we gaan samen kijken wanneer ik me niet goed voel. Of er iets is waar ik op reageer zeg maar. Maar ik ging wel steeds twijfelen door al die onderzoeken en feitjes, ik zie door de bomen het bos niet meer. En ik ben het met je eens dat alles met mate al heel goed is MAAR ik voel me dus gewoon echt niet lekker, vaak buikpijn etc en mijn familie gezondheid zit ook altijd in mijn achterhoofd, ik wil graag (gezond) oud worden.
Mijn vader had een enorm hoge bloeddruk en mede aan de gevolgen daarvan is hij overleden. Mijn moeder heeft recent een lichte herseninfarct gehad en een cholesterol waarde die het dubbel is van wat het moet zijn. Mijn zus en broer zijn beide slank en 'gezond' maar hebben ook een veel te hoge cholesterol waarde. Zelfs mijn neefjes van 11 en nichtje van 13 hebben het. Het is wonderbaarlijk dat ik dus echt niets heb en zelfs de vraag van de huisarts kreeg na alle testen 'Jij sport zeker heel veel?'
Het kan zich echter nog ontwikkelen, een jaar geleden kwam naar boven dat mijn familie is belast met een of andere erfelijke aandoening. Mijn familie slikt nu medicijnenkasten vol pillen en moeten vaak naar het ziekenhuis. Het is dat ik een evenbeeld van mijn vader ben anders zou je bijna gaan twijfelen dat ik dus echt niets van die aandoening heb.
pieperig en snel moe. voor de derde keer in bed vandaag. had voor ik hem een paracetamolletje gaf om elf uur weer 39 nog wat...quote:Op donderdag 10 september 2015 13:47 schreef GotC het volgende:
Hier ook voor zover ik weet heen vlekjesziekten gehad kwak. Hoe gaat het nu met je toastje?
Hoop dat je wat meer duidelijkheid krijgt exode, wat een nare dingen in je familie.
Ik herken je gevoel wel wb door de bomen het bos niet meer zien ala het gaat om eten.
Ik ben zoveel mogelijk gestopt met suikers (en kook alles zelf) en dat werkt tot nu toe echt heel goed. Voel me stukken beter
Ennnn we gaan straks naar m'n kersverse 2 dagen oude nichtjeIk vrees de rammels
Ik ben al zover dat ik de positieve tests heb ingeplakt en de echo'squote:Op donderdag 10 september 2015 15:37 schreef exode het volgende:
Baby's eerste jaar fotoboek is nog niet eens af hier.....Hilmo
Nee zelf lopen doet ze nog niet... los staan doet ze wel, zolang ze t niet doorheeft.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:56 schreef BlueEyes het volgende:
Gm F is 14 mnd en we dachten dat wordt niks maar dat gaat als een trein.
Nu kan mijn jochie natuurlijk wel lopen, weet even niet of Saar dat inmiddels ook al doet?
F loopt echt van de keuken naar de kamer rond met Kikker zelf en verstopt 'm zelf ook.
Mnoh...quote:Op donderdag 10 september 2015 21:30 schreef BlueEyes het volgende:
Zie de bloedvlek in zijn shirtje![]()
Had ik nog zo mooi broek en shirtje uit gedaan voor het eten ivm pastasausvlekken
Ik werd hier zo verdrietig vanquote:Op vrijdag 11 september 2015 12:39 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Wat leuk dat je haar zo hebt kunnen observeren Franny. Was ze heel anders dan je zelf dacht?
Burdie, van zulk onderzoek zou ik ws wel snel in slaap vallen
Ik ben ook zo'n geschiedenisfreakquote:Op vrijdag 11 september 2015 13:08 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik werd hier zo verdrietig van
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Frederik_van_Hessen-Darmstadt_(1870-1873)
Melba slaat naar alles wat hij leuk vindt. Al sinds hij een maand of negen is. Ik pak zijn handje en zeg "dat doet pijn M. Zachtjes aaien, zachtjes" en aai dan zijn wangetje ofzo. Helpt nog niet echt, hoewel het bij de kat inmiddels wel min of meer lukt. Die aait hij nu soms ipv plukken haar pakken of slaan.quote:Op vrijdag 11 september 2015 19:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
Doen jullie dreumesjes dit ook? Je in je gezicht 'slaan'?
Nora die geeft soms een flinke tik in mijn gezicht. Ik laat weten dat ik dit niet goed vind en kijk haar streng aan. En dan doet ze het een paar seconden later gewoon weer.... Herkenning?
Sac ook. En echt bewust.quote:Op vrijdag 11 september 2015 19:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
Doen jullie dreumesjes dit ook? Je in je gezicht 'slaan'?
Nora die geeft soms een flinke tik in mijn gezicht. Ik laat weten dat ik dit niet goed vind en kijk haar streng aan. En dan doet ze het een paar seconden later gewoon weer.... Herkenning?
Js doet dat sinds een week of twee ook.quote:Op vrijdag 11 september 2015 19:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
Doen jullie dreumesjes dit ook? Je in je gezicht 'slaan'?
Nora die geeft soms een flinke tik in mijn gezicht. Ik laat weten dat ik dit niet goed vind en kijk haar streng aan. En dan doet ze het een paar seconden later gewoon weer.... Herkenning?
Oh, zitten ze al zo'n tijd in de collectiequote:Op vrijdag 11 september 2015 21:13 schreef Tante_Soesa het volgende:
Die bovenste schoentjes Butter, waren de eerste schoentjes van mijn peuter. Heel tof!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
T punt is dat haar man zo totaal aan de andere kant van de lijn staat, en daar ook opmerkingen over maakt die ik gewoon niet kan negeren..quote:Op zaterdag 12 september 2015 14:48 schreef Franny_G het volgende:
Oh, dat is niet leuk, gm. Het is ook een gevoelig onderwerp. Ik heb me afgelopen jaar tijdens een verjaardagsetentje van een vriendin ook laten 'verleiden' tot een iets te felle discussie over het Charlie Hebdo-drama. Ik heb daar achteraf altijd spijt van, je schiet er zo weinig mee op. Kun je haar niet even bellen en zeggen dat je haar zo graag erbij had gezien?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb haar zo'n tuigje aangedaan.quote:Op zondag 13 september 2015 17:10 schreef Burdie het volgende:
Krullenmama's, kunnen jullie nog fatsoenlijk over straat met je kind? Ik krijg echt overal opmerkingen over kuikens krullen.
Ik vraag geld voor aanrakenquote:Op zondag 13 september 2015 17:10 schreef Burdie het volgende:
Krullenmama's, kunnen jullie nog fatsoenlijk over straat met je kind? Ik krijg echt overal opmerkingen over kuikens krullen.
Goeie, ga ik op zijn shirt zetten! Kuiken heeft al een aai over zijn bol voor je er erg in hebt...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En nu weet ik dus waar dat slaapkapje voor isAlleen is dat kaboutermutsje bij de Wompat niet zo handig... Toch maar een Tula erbij halen dan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We zaten in een prachtig huisje in het bos, met een zwembad, kinderboerderij en speeltuintjes in de buurt, wat een pret!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker een ijsje gegeten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En héél erg veel met haar wagentje gewandeld. Zoals gezegd dus een keer eruit gevallen (was ook een kwestie van tijd, ze ging er de hele tijd in staan en dat mag niet), met haar snoet in het grind. Na 3 dagen zag het er nog steeds zo uit: kwijlend en met korstjes op haar lip en neus. Maar ze blijft vrolijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dit vind ik zelf misschien wel de allerleukste foto, officieel niet van de vakantie, maar van de dag van terugkomst vandaag:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat tof Dyre! Gefeliciteerd!
En wat is je meisje een mooie dreumes met haar donkerrode haren
Jongons ik heb officieel nog een baby maar volgens mij is hij qua karaktertje en wat hij wil en doet echt bijna dreumes, om over t formaat maar niet te spreken
Kwak![]()
Oh Dyre, wat een toffe foto's. Wat is ze leuk,. En wat heerlijk toch, zo'n vrolijk kind. Waar zaten jullie precies? Het ziet er erg mooi uit! En gefeliciteerd!!!!!!!!!!
![]()
,
.
Ja, melba is een binkie, kwak. Gaat snel allemaal he."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Dyre wat tof! Gefeliciteerd!![]()
En wat een toffe foto's van L, het ziet eruit als een heerlijke vakantie!
![]()
BE wat een mooie krullen! Hij mag er wel een paar aan mijn T geven.
Burd, krullen of niet, ik kan sowieso niet normaal over straat met mijn tweetal. Ik heb al de meest bizarre vragen en opmerkingen voorbij horen komen en ze hebben al van menig oud vrouwtje een aai over hun (kale) bol gehad.![]()
I wat ben je toch leuk!![]()
Ik ben de laatste tijd een beetje afwezig hier, want ik ben alleen nog maar moe, moe, moe. T gaat de laatste twee weken door een moeilijke periode (zit er rond 18 maanden een sprong?), hij wil 's avonds niet naar bed en blijft gerust 1,5 uur jammeren. Daarnaast is hij 's morgens meestal al om 5 uur wakker. Ook zijn middagslaapje is ineens nog maar 1 a 1,5 uur in plaats van dik 2 uur. Hij wil de hele dag bij me zitten/opgetild worden en als dat niet kan begint hij direct te huilen. Vermoeiende dagen en nachten zijn het.Het vervelende is dat S er ook een beetje door beïnvloed wordt, waardoor we hier al een paar weken als we pech hebben met twee aanklampende dreumessen zitten.
Vandaag hebben we eigenlijk voor het eerst weer een fijne dag gehad. T en S sliepen vandaag uit tot 7:30 uur en waren daardoor de hele dag gezellig. We hebben vanmorgen heerlijk samen ontbeten en samen gespeeld. Vanmiddag heb ik nieuwe houten blokken gekocht voor ze omdat de Duplo nog niet echt in trek is en daar zijn we ook heerlijk mee aan het spelen geweest. Daarna hebben we nog een boswandeling gemaakt en pannenkoeken (2 stuks per jongetje) gegeten.
Tussen al het gedoe door geniet ik ook wel enorm van die twee hoor. Ze gaan steeds meer samen spelen en praten, ze helpen met het dekken van de tafel, gaan zelf het aankleedkussen pakken als ze gepoept hebben, ruimen hun eigen speelgoed op als we dat vragen, proberen zelf hun jas aan te trekken, geven elkaar een kus voor ze gaan slapen![]()
, zijn de hele dag door vliegtuigen aan het spotten, voeren elkaar, weten prima wat ze wel en niet willen en zijn zowel heel veel hetzelfde als enorm verschillend.
Vanmiddag had ik nog zo'n "wat zijn ze toch verschillend" momentje. Ze kregen beiden een doosje rozijntjes, S liet een rozijntje vallen en tijdens het pakken van die ene rozijn viel de rest uit zijn doosje ook op de grond. T spurt erop af en eet samen met S alle rozijntjes van de grond. Vervolgens vielen de rozijntjes van T op de grond. S loopt ernaartoe, pakt het doosje, stopt de rozijntjes erin en geeft het doosje weer aan T.![]()
![]()
Dyre!! Wat leuk! Gefeliciteerd!
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.![]()
Dyre! Supertof!
Gefeliciteerd!(voor alle foto's dan
)
Franny, wat een schatje heb ook jij zeg!
Ik kan zelf niet van z'n krullen afblijven![]()
![]()
, maar anderen blijven netjes van m'n ventje af
Ja, de 18 maanden sprong, dat was de enige die ik echt lastig vond Nikki![]()
![]()
Bedankt! We zijn er nog een beetje stil vanHet ging allemaal wel erg snel deze ronde
Wat?quote:Op zondag 13 september 2015 21:08 schreef BlueEyes het volgende:
Dyre![]()
![]()
![]()
voor je missie (categorie! !!) en je laatste
wat leuheuk!!!
Is dit autocorrect of snap ik het niet?
NIKKI, dat klinkt inderdaad best heftig zo'n periode... Wel leuk om zo die interactie met elkaar te lezen
En die pannekoeken, hebben ze dat in een restaurant gegeten, of gewoon thuis?
Wij kunnen L namelijk nergens mee naartoe nemenEn vooral in de vakantie hebben we gemerkt hoe lastig dat is, als je even wil lunchen op een terrasje of wil eten in een (kind-)vriendelijk restaurant.
Ze blijft ongeveer een minuut of 6 in de stoel zitten en daarna is ze er helemaal klaar mee.
Strekken, gillen, staan, krijsen, ze moet UIT. DIE. STOEL.
We willen haar leren dat we van tafel gaan als iedereen klaar is, dus thuis kunnen we het wel negeren en stoïcijns dooreten, maar op een vol terras gaat dat niet... En voordat wij uberhaupt ons eten hebben gaat het vaak al mis. Speelgoed, boekjes, zelfs op schoot wil ze niet. Ze moet rondkruipen. Dus nu hebben we bijna de hele vakantie om de beurt gegeten, terwijl de ander L vermaakte in de speelhoek of met haar rond liep. Daarna weer wisselen en om de beurt koud eten
![]()
We snappen dat een 4-gangen diner teveel gevraagd is, maar dit hoeft zo toch niet meer met een dreumes van 14 maanden of wel? Ze doet het verder zó goed, alleen dit is dra-ma...![]()
Thuis inderdaad, want we hebben met precies dezelfde issues te maken als die jij beschrijft.quote:Op zondag 13 september 2015 21:24 schreef Dyre het volgende:
NIKKI, dat klinkt inderdaad best heftig zo'n periode... Wel leuk om zo die interactie met elkaar te lezen
En die pannekoeken, hebben ze dat in een restaurant gegeten, of gewoon thuis?Ik vind het soms wel jammer, want we hebben als gezin al meer dan een jaar niet ergens geluncht/gegeten, omdat we dan oppas moeten regelen voor T en S en dat gaat me iets te ver voor iets simpels als even lunchen. Ik hoop dat T en S volgende zomer iets meer geduld hebben en dat we dan weer eens als gezin ergens kunnen lunchen.
![]()
![]()
Wat vervelend dat jullie niet zo makkelijk uiteten kunnen.
Wat dat betreft hebben wij met F dan wel weer mazzel.
Die gaat rustig in de stoel zitten, wij zorgen voor de entertainment in de vorm van tablet met film (Elmo redt kerstfeest) en boekjes en autootjes.
Ondertussen sjansbakt hij met het personeel, de mensen om zich heen en zit te smikkelen van het eten.
Afgelopen vrijdag nog 2,5u met ons mee geweest met vrienden van mijn vriend in een wokrestaurant en vanavond vakantie afgesloten in een pannenkoekrestaurant.![]()
Wat heerlijk!quote:Op zondag 13 september 2015 21:51 schreef BlueEyes het volgende:
Wat vervelend dat jullie niet zo makkelijk uiteten kunnen.
Wat dat betreft hebben wij met F dan wel weer mazzel.
Die gaat rustig in de stoel zitten, wij zorgen voor de entertainment in de vorm van tablet met film (Elmo redt kerstfeest) en boekjes en autootjes.
Ondertussen sjansbakt hij met het personeel, de mensen om zich heen en zit te smikkelen van het eten.
Afgelopen vrijdag nog 2,5u met ons mee geweest met vrienden van mijn vriend in een wokrestaurant en vanavond vakantie afgesloten in een pannenkoekrestaurant.Dat konden wij met L inderdaad ook. Zelfs zonder entertainment bleef ze zo 3 uur in haar stoel zitten. Gek kind. Het is voor ons nog steeds wennen dat we wat dat betreft nu even niet zo vrij zijn.
![]()
Gefeliciteerd Dyre!![]()
Eten gaat hier alleen goed als er ook daadwerkelijk eten is, dus ik zorg dan dat ik iets te snacken of drinken heb voor hem. En we hadden laatst bij een familieetentje de iPad meegenomen en hem lekker filmpjes laten kijken. Voor een keertje kon dat wel en de andere ouders waren jaloersEen kleurplaat helpt ook wel even trouwens. Vooral als hij stiften krijgt.
![]()
De Halloweenpakjes voor het Halloweenfeest in onze wijk zijn dit weekend binnengekomen. T moest even passen, maar hij vond het niet grappig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat een leuke fotospam Dyre, en GEFELICITEERD!![]()
Nikki, wat een tof pak![]()
Franny, klinkt als een heerlijk bezoek aan de dierentuin![]()
Ons weekend was ook fijn. Zaterdagavond een bbq gehad en F deed het super. Er was genoeg kinderspeelgoed en hij heeft zeker een uur rond gereden op autootjeHet was op een kinderboerderij en het grote varken vond hij heel eng. De rest eerst ook maar later heeft hij de konijnen geaaid en de geit
![]()
![]()
Die fotospam is echt superleuk Dyre!
Wat een ontzettend leuke rode vrolijkerd is jouw dochter <3
En van harte! Spannend
Nikki waaahhahaha te komisch die kostuums! Jammer dat hij het even niet zo leuk vond.
Lily zette gister 3 losse stapjes! Ruim 16,5 mnd is ze nu.
Ze is erg voorzichtig,ze durft alleen los te staan met iets in haar handjes.Maar nu duurt het echte los lopen niet lang meer denk ik
[ Bericht 0% gewijzigd door DustinHenderson op 14-09-2015 10:35:52 ]“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”![]()
Een WHOAAAAAAAAAA voor Dyre! Wat supertof voor jullie. Van harte! Ik wil ook zo graag. Voor mezelf omdat ik zo graag weer een mooi kindje op de wereld wil zetten, maar ook voor Nora. Wil graag dat ze een broertje of een zusje krijgt. Dat ze niet alleen achter blijft. Eerst een groter huis zoeken.
En fijn om te lezen dat Nora niet de enige is die slaat. Ze heeft nu wat nieuws ontdekt: kopstotenHeb ergens gelezen dat kleintjes nog niet hun liefde kunnen doseren en dat ze zo proberen hun liefde te uiten ofzo. Dat zal vast wel gewoon zo zijn
![]()
En ik zag wat toffe fotootjes van leuke (bijna) dreumesjes![]()
Wat betreft eten is Nora ook superongeduldig. Restau gaat niet, ook niet met speeltjes. Thuis eet ze haar eten op en zodra dat op is, heeft ze er genoeg van. Daarom voelt eten voor mij altijd als een race tegen de klok. Lunchen doe ik dan ook als Nora haar middagslaapje doet.
Oh, envoor Nikki. Hopen dat de periode snel voorbij is. Vooral de slechte nachten lijken me horror
![]()
Vanmorgen cb geweest voor prikjes. Ik moest voor de eerste keer alleen met Nora, vriend had vergadering. 1 grote tranendal. Al voor de prikjes uberhaupt gezet waren. Maar ze ontwikkelt zich goed, groeit goed en heeft een mooi gewichtAls traktatie heeft ze erna een lekker croissantje gekregen
![]()
![]()
![]()
Sneu van de prikjes, Sunshine. En kopstoten, wow! Nouja, het is een faaase hopelijk!
Uit eten gaan en hoe goed of slecht dat gaat, gaat hier ook in fases. We hebben een vrij lange periode gehad, van ongeveer 7 maanden tot ruim 1 jaar dat het heel goed ging, ze lekker lang kon blijven zitten wel. Niet uren, maar toch wel 1 uurtje. Maar toen werd ze er te ongeduldig voor en nu ze het lopen ontdekt heeft, houdt ze het helemaal niet meer lang in de stoel vol. We gaan nog wel uit lunchen en dan ergens waar zij ook wel kan rondlopen. Nikki, dat jouw L. dat zo goed kon joh! Dat is nu dan wel heel anders ja.
Wij waren gistermiddag nog even op het Binnenhof. Koningin I was helemaal klaar voor haar troonrede (veel voorkomende woorden 'ook' en en 'mama'.. ) maar ze wilden de deur niet open doen.
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Mooie stats Sunshine!
Leuk pakje Nikki, kan ik die niet lenen met carnaval?
Uit eten hebben we in de vakantie wel een paar keer gedaan maar dan in een pannekoekenrestaurant met speelhoek. Ik kan me vooral niet voorstellen dat het leuk is voor B. Hij kan amper stilzitten, komt vast wel als hij ouder is. Thuis halen we ook altijd de hele trucendoos uit de kast want hij mag pas van tafel als wij ook klaar zijn.
Uit eten maken we nu gewoon speciaal en dus met zijn 2tjes. Dan eet B eerst met de oppas en leggen wij hem op bed.![]()
Dyre gefeliciteerd![]()
![]()
![]()
En ziet eruit als een geslaagde vakantie! En wat een mooi rood haar hebben jullie toch.![]()
Het lukt me niet echt om goed mee te posten. Werk, vrijwilligerswerk, huishouden, solliciteren, kind, sociaal leven en beroerde nachten... Er zitten gewoon te weinig uren in een dag
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p![]()
Dyre, ziet er uit als een heerlijke vakantie! En wat een fijn nieuws, van harte!
Wij zijn in de zomervakantie heel veel uit eten/lunchen geweest in Engeland. Niemand keek er van op dat we onze (toen nog) baby meenamen. De allermeeste (niet al te poepiechique) hadden kinderstoelen. En O keek haar ogen uit en genoot van de fish 'n chips/ramen/omelet/pasta/ijs/alles.![]()
Room, hoe gaat het ondertussen met jou?quote:Op maandag 14 september 2015 19:01 schreef Roomsnoes het volgende:
Dyre, ziet er uit als een heerlijke vakantie! En wat een fijn nieuws, van harte!
Wij zijn in de zomervakantie heel veel uit eten/lunchen geweest in Engeland. Niemand keek er van op dat we onze (toen nog) baby meenamen. De allermeeste (niet al te poepiechique) hadden kinderstoelen. En O keek haar ogen uit en genoot van de fish 'n chips/ramen/omelet/pasta/ijs/alles.
Ik heb vanmiddag nieuwe schoentjes voor Nora gekocht. Had echt zulke schattige uggjes gezien, maar ik mocht ze niet kopen van vriend omdat schreeuwend duurNormaal gezien heb ik vrij weinig met uggs, maar die inieminietjes vind ik echt te schattig
![]()
Dus, vandaag schoenen gekocht van Bunnies. Deze:
Vriend verklaarde me voor gekDie vond deze ook veel te duur
![]()
![]()
Lijkt me zo tof als ze lopen en je zulke schoentjes kan kopen, al is schoenen aantrekken bij Saar ook met dr adidasjes dramaquote:Op maandag 14 september 2015 19:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Room, hoe gaat het ondertussen met jou?
Ik heb vanmiddag nieuwe schoentjes voor Nora gekocht. Had echt zulke schattige uggjes gezien, maar ik mocht ze niet kopen van vriend omdat schreeuwend duurNormaal gezien heb ik vrij weinig met uggs, maar die inieminietjes vind ik echt te schattig
![]()
Dus, vandaag schoenen gekocht van Bunnies. Deze:
[ afbeelding ]
Vriend verklaarde me voor gekDie vond deze ook veel te duur
S. 2014
J. 2016![]()
Ik heb hier dus nike-jes. 1 groot drama met aantrekken. Ze worden ook totaal niet soepel ofzo. Vandaar dat ik andere heb gekochtquote:Op maandag 14 september 2015 19:34 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Lijkt me zo tof als ze lopen en je zulke schoentjes kan kopen, al is schoenen aantrekken bij Saar ook met dr adidasjes dramaKoop voorlopig geen sneakertjes meer.
![]()
Die hierboven zijn toch ook sneakers![]()
Die adidasjes zijn ook heel soepel maar ze wil gewoon niets aan haar voeten hebben...S. 2014
J. 2016![]()
Ja ik bedoel meer de nikes, adidasjes en zulks. Deze kreeg ik vrij makkelijk aan![]()
Misschien helpt het om eerst te beginnen met sandaaltjes (in huis)?![]()
Wb lopen, T. liep bij 11,5 maand los. Ik ren dus al bijna een jaar achter hem aan nu
Wij hebben ook Bunnies op dit moment, vind het gewoon prettig dat hij op schoenen loopt die goed passen en goed zijn voor z'n voeten. Yep, gevoelig voor dat stukje marketing. Hebben vanaf dat hij loopt al dat soort schoenen voor hem gekocht, nu bezig aan het 3e paar. Wil opzich nog wel een paar sneakers erbij maar hij heeft wat brede voeten en ze passen allemaal net niet lekker.
Uit eten doen we regelmatig. Het ging tot..14 mnd echt makkelijk, maar sindsdien is de koek op zodra zijn eten op is. En voor ervoor bestellen we altijd een mandje met stokbrood of nemen we zelf iets voor 'm mee. Foooooooooood!We kiezen er wel voor om naar kindvriendelijke restaurants te gaan met idd een speelhoekje oid.
Mooie stats Sun! Lange dameEn croissant, nom!
Koningin I.Ze is zo leuk Franny
En het pompoenpakjeTe geweldig!
T. moest ineens overgeven vanmorgen, schrok me wild! Was vooral water, maar och..arm ventje. Besefte me dat ik al anderhalf jaar niet ben ondergekotst, mooi moment
Ooooh ja! En ik (of eigenlijk T, aangezien het gericht was aan hem) kreeg een envelop binnen van het RIVM, of we mee willen doen aan het OKIDOKI onderzoek. Gaan we zeker doen, maar vroeg me af of meer september/oktober dreumesjes dat hebben ontvangen? (Het is een onderzoek voor kindje van 24 mnd)
/eindelijkachterdelaptoppost![]()
Lief dat je het vraagt!quote:Op maandag 14 september 2015 19:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Room, hoe gaat het ondertussen met jou?
Ik heb vanmiddag nieuwe schoentjes voor Nora gekocht. Had echt zulke schattige uggjes gezien, maar ik mocht ze niet kopen van vriend omdat schreeuwend duurNormaal gezien heb ik vrij weinig met uggs, maar die inieminietjes vind ik echt te schattig
![]()
Dus, vandaag schoenen gekocht van Bunnies. Deze:
[ afbeelding ]
Vriend verklaarde me voor gekDie vond deze ook veel te duur
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder geniet ik enorm van mijn grote kleine O. Het is toch zo'n dametje. Hoe ze parmantig rondstapt, haar popje in haar wagentje stopt, zelf de glijbaan opklautert - en er af glijdt, hoe ze haar eten naar binnen schranst, eten op haar vork prikt, zwaait naar alle vriendjes op het kdv, bebi zegt tegen haar pop, haar koppie schudt als ze iets niet wil, hoe ze wegkijkt als we nee zeggen (zo van zie ik je niet dan telt het niet). Het is me er een. En ik zou er wel 100 van haar willen, ik krijg geen genoeg van haar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.O loopt het best op deze schoentjes, mary jane'tjes van next. Verder heeft ze gympies maar die zijn me eigenlijk te stug. Ik wil voor de herfst/vroege winter laarsjes kopen bij next. Ze hebben van die leuke suede <3![]()
Room, wat een prachtig meisje heb je daar!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door GotC op 14-09-2015 20:06:47 ]![]()
Sun, mooie stats hoor, ze gaat de lengte in!
Ik zag gisteren bij de Hema ook van die Ugg-achtige schoentjes, voor 9 euro
Ik heb zelf niks met Uggs, en ik denk dat vriendje ze meteen de prullenbak ingooit als ik ze mee neem, maar voor de winter lijken ze me niet eens zo gek eigenlijk, al zullen ze niet erg ergonomisch verantwoord zijn als ze eenmaal kunnen lopen.
En kijk die Saar eens haar naveltje ontdekkenLeuk hoe alle 'doodnormale' dingen zo spannend kunnen zijn!
Room, wat heb je toch een knappe meid! Dat jasje staat haar echt zo cute![]()
en klinkt inderdaad heftig om alles zo naar boven te halen en door te wroeten, maar knap je dat je stap hebt gezet![]()
[ Bericht 0% gewijzigd door Dyre op 14-09-2015 20:07:09 ]![]()
Jij hebt een snelle GotC! Lekker stappen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb die ook gekocht Dyre!Heb ze eerlijk gezegd niet vaak aangedaan, ze zaten te los bij Nora. Ze vond het wel leuk speelmateriaal!
![]()
Haha ja snel wb fijne en grove motoriek, maar qua taal is hij daarentegen een stuk trager. Ach, komt vanzelf. Het taalbegrip is er wel iig, dus dat is iets.
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die zijn wel grappig, Dyre! Maar neit echt stabiel denk ik. En het moet ook niet regenen of sneeuwen denk ik![]()
![]()
Dyre, toffe thuiskomst !
Nu we het over schoentjes hebbenIk ben nu op zoek naar leuke schoentjes voor een aangename prijs
.. Ze gaat steeds beter lopen, dus moet ik nu op zoek naar goede 'stevige' met flexibele zool of kunnen we nog even door met 'iets simpelers' ?!
Het eerste echte goede paar krijgt ze van mijn ouders
Wir müssen leben, bis wir sterben!![]()
Ik werd geadviseerd om schoenen te kopen zodra ze meer gaan lopen dan kruipenquote:Op maandag 14 september 2015 20:13 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Dyre, toffe thuiskomst !
Nu we het over schoentjes hebbenIk ben nu op zoek naar leuke schoentjes voor een aangename prijs
.. Ze gaat steeds beter lopen, dus moet ik nu op zoek naar goede 'stevige' met flexibele zool of kunnen we nog even door met 'iets simpelers' ?!
Het eerste echte goede paar krijgt ze van mijn oudersBij Van Haren heb je oa Elefanten schoenen, die zijn iets beter geprijsd dan bv Bunnies
Room![]()
Och ik kan me het allemaal goed voorstellen.. Dikke knuffel!
![]()
T en S lopen op dit moment op hoge sneakers van LeCoq met een ritsje aan de zijkant. Ik vind ze ideaal. Voor de winter hebben ze ook nog leren laarsjes van Jochie of iets dergelijks. Die heb ik voor 15 euro gescoord in de uitverkoop.
Rijst, bij Van Haren hebben ze Elefanten schoentjes met flexibele zool. Heel fijn als eerste schoentjes. Ik vind ze alleen niet altijd even aantrekkelijk om te zien, je moet wel een beetje geluk hebben met de collectie die op dat moment aangeboden wordt. Alle drie mijn kinderen hebben ze gehad en ik was er echt erg blij mee.
Room, knap dat je er zo mee aan de slag gaat!![]()
En wat is O leuk en groot!![]()
Nog een paar foto's van mijn tweetal.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik was afgelopen zondag daar, maar ik zag eigenlijk voornamelijk schoenen van bobbi shoes. Best leuke schoentjes, maar net niet ofzo.quote:Op maandag 14 september 2015 20:16 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik werd geadviseerd om schoenen te kopen zodra ze meer gaan lopen dan kruipenBij Van Haren heb je oa Elefanten schoenen, die zijn iets beter geprijsd dan bv Bunnies
Room![]()
Och ik kan me het allemaal goed voorstellen.. Dikke knuffel!
![]()
Ik heb bij van Haren een beetje het idee dat het personeel niet altijd even interesse of kennis heeft .. Daar moet ik gezien jullie advies maar even overheen dan!![]()
Dank!
Wir müssen leben, bis wir sterben!![]()
Haha Saar, wat schattig!Room, goed dat je stappen zet. En nohhh O, wat ben je leuk!!!
Hier hebben we van alles qua schoenen. Shoesme, adidas, H&Mmetjes. M. heeft vrij makkelijke voeten, maar ik let wel goed op of de zijkanten enigszins stevig zijn en hij er niet naast gaat lopen.
Rijst bij Bristol heb je Okidoki en Woeffies, zijn ook niet heel prijzig.
Ahh leuk stel Nikki! Leuke sjaaltjes, zijn dat van die tunnelsjaals? Ik zoek nog zoiets voor M.![]()
![]()
Nee die van Bobbi shoes zijn het wat mij betreft ook net niet, die zien er vaak ook een beetje euhm, tokkie uit.quote:Op maandag 14 september 2015 20:20 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik was afgelopen zondag daar, maar ik zag eigenlijk voornamelijk schoenen van bobbi shoes. Best leuke schoentjes, maar net niet ofzo.Maar de Elefanten zijn echt prima. Ik vind 80 euro voor schoenen waar ze misschien max. 3-4 maanden op lopen echt te veel geld. /krent
Eens, echt behulpzaam zijn ze vaak niet, al verschilt het wel per vestiging.quote:Op maandag 14 september 2015 20:23 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Ik heb bij van Haren een beetje het idee dat het personeel niet altijd even interesse of kennis heeft .. Daar moet ik gezien jullie advies maar even overheen dan!![]()
Dank!Dat zijn het inderdaad. Ik heb ze voor 1,67 per stuk bij Aliexpress gekocht.quote:Op maandag 14 september 2015 20:24 schreef Mabawa. het volgende:
Ahh leuk stel Nikki! Leuke sjaaltjes, zijn dat van die tunnelsjaals? Ik zoek nog zoiets voor M.![]()
![]()
Linkjeeeequote:Op maandag 14 september 2015 20:26 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Dat zijn het inderdaad. Ik heb ze voor 1,67 per stuk bij Aliexpress gekocht.![]()
![]()
Een vroegere collega van mij loopt daar stage. Het was niet zeker of ze daar stage mocht lopen aangezien er al 5 stagiairs waren. Zij is dus nummer 6. In 1 en hetzelfde filiaal. Zoiets is dan eerlijk gezegd voor mij een afknapper. Als je gewoon makkelijke slippertjes wil kopen ofzo, geen probleem. Maar kinderschoentjes vind ik wat anders. IIk zoek dan wel iemand die kennis heeft van bepaalde zaken.quote:Op maandag 14 september 2015 20:23 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Ik heb bij van Haren een beetje het idee dat het personeel niet altijd even interesse of kennis heeft .. Daar moet ik gezien jullie advies maar even overheen dan!![]()
Dank!![]()
Ik heb er geen ervaring mee, maar iedereen hier is altijd enthousiast over Elefantenquote:Op maandag 14 september 2015 20:23 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Ik heb bij van Haren een beetje het idee dat het personeel niet altijd even interesse of kennis heeft .. Daar moet ik gezien jullie advies maar even overheen dan!![]()
Dank!Succes!
![]()
Er zijn overigens nog veel meer soorten hoor, maar die zie je vanzelf onderaan de pagina's staan.Ik ga er ook nog veul meer bestellen want ik vind ze echt tof.
![]()
![]()
Ja ik weet nooit zo goed waar te beginnen op zulke sites.quote:Op maandag 14 september 2015 20:35 schreef _NIKKI_ het volgende:
Er zijn overigens nog veel meer soorten hoor, maar die zie je vanzelf onderaan de pagina's staan.Ik ga er ook nog veul meer bestellen want ik vind ze echt tof.
![]()
![]()
Jawel! Hij rockt bibs ook!quote:Op maandag 14 september 2015 20:36 schreef GotC het volgende:
Ook lekker voor de winter, geen koude nekAl denk ik niet dat ze echt bij T. staan..
![]()
Die Hema laarsjes heeft I ook gehad vorige winter toen ze nog niet liep. Ze zijn erg leuk, maar hebben totaal geen ondersteuning. Ik zou ze niet geschikt vinden om echt op te lopen voor een kindje.quote:Op maandag 14 september 2015 20:01 schreef Dyre het volgende:
Sun, mooie stats hoor, ze gaat de lengte in!
Ik zag gisteren bij de Hema ook van die Ugg-achtige schoentjes, voor 9 euro
Ik heb zelf niks met Uggs, en ik denk dat vriendje ze meteen de prullenbak ingooit als ik ze mee neem, maar voor de winter lijken ze me niet eens zo gek eigenlijk, al zullen ze niet erg ergonomisch verantwoord zijn als ze eenmaal kunnen lopen.
[ afbeelding ]
En kijk die Saar eens haar naveltje ontdekkenLeuk hoe alle 'doodnormale' dingen zo spannend kunnen zijn!
Room, wat heb je toch een knappe meid! Dat jasje staat haar echt zo cute![]()
en klinkt inderdaad heftig om alles zo naar boven te halen en door te wroeten, maar knap je dat je stap hebt gezet![]()
Verder vind ik 't met schoentjes ook best lastig steeds. Het is een beetje zoeken en uitproberen. Ik heb ook een vrij uitgesproken smaak dus heel veel dingen vallen daarom al af. Ik zie maar weinig echt leuks.
Room, succes met alles uitvogelen voor jezelf. Heimwee lijkt me moeilijk om mee om te gaan. Het is ook dubbel, want als je hier bent zul je het leven daar waarschijnlijk ook weer missen? En wat is je meisje toch een schatje!!
Nikki, leuke foto's weer, van je dappere tweetal..
Ik ben geloof ik een van de weinigen die niet van die sjaaltjes e.d houdt.. Ik vind blote nekjes juist zo lief.
.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Dat kan niet hoor muts!quote:Op maandag 14 september 2015 20:58 schreef GotC het volgende:
[..]
Ja, maar ik vind die rondom sjaaltjes mwah voor bij T./muts
![]()
![]()
![]()
Welkesss?quote:Op maandag 14 september 2015 21:04 schreef GotC het volgende:
[..]![]()
Wel net 2 jassen besteld voor T! Bij Next, uiteraard![]()
Leuk!quote:Op maandag 14 september 2015 21:08 schreef GotC het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
We wilden een echt kleine jongetjes jas in een opvallende kleur, Yur wil nog niet aan de houtje-touwtje jassen
Ik wilde die bovenste maar S niet. Ik wil sowieso van alles wat qua jassen, hebben er nu 2![]()
![]()
Ja dat is echt heel fijn om te hebben! Hebben nu sowieso nog een softshell jas, erg makkelijk in dit weer.quote:Op maandag 14 september 2015 21:10 schreef Mabawa. het volgende:
[..]
Leuk!
Ik wilde die bovenste maar S niet. Ik wil sowieso van alles wat qua jassen, hebben er nu 2![]()
Die zijn ook leuk GotC! Ik heb juist wel de houtje touwtje besteld voor F, de rest vond vriend maar nietsmannen met een mening
![]()
![]()
Room, wat is O toch een leukerd!Ik hou van ontdeugende meisjes
F ook, die knuffelt ze en geeft ze kusjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nikki, rozijntjes eten![]()
Wij gaan regelmatig met F eten, meestal zonder problemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
HiIk lees hier ook steeds meer ipv bij de mini's
![]()
Aanhaakpoging: goed dat je aan de bel trekt Room! En fijn om even in NL te zijn met je meisje![]()
Mooie jassen![]()
En nu ga ik meer proberen mee te lezen
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end![]()
Jeetje wat een snelheid ineens!
Hier ook een ventje met brede voetjes en een hoge wreef en alleen Bunnies zit goed. Zijn trouwens ook goed in de sale te kopenLaatst voor 45 euro een paar halfhoge gekocht. Ik had ook goedkopere leren sneakers gekocht, maar die wil hij niet aan. Z'n regenlaarzen van de Van Haren zijn dan wel weer een groot succes
![]()
Goed van je Room! En een tweede in the picture!![]()
Leuke jasjes! Jasjes ben ik dan weer een krent in, want dan vind ik 40 euro oid toch wat duur. Maar gelukkig heb ik in V&A een heel leuk skijasje van Name it kunnen overnemen. Al is een houtje touwtje natuurlijk helemaaal leuk.![]()
Room![]()
Saar en navel![]()
F lekker smikkelen![]()
De 2ling met rozijntjes![]()
Arme T die spugen moet
Hoge wreef en brede voet *boks*
Hier ook Bunnies waar we zeer blij mee zijn.
En bij de Nike Outlet leuke sneakertjes kunnen scoren voor weinig met flexibele zool en breed.
Zeker een aanrader voor ernaast.![]()
Ik vind het wel heel tof meelezen met jullieEn zoals in het begin van elk topic tnt kan ik me niet voorstellen dat T. ook al die dingen gaat kunnen
![]()
![]()
Mèn die kakjepakje overstromingen mogen nu wel klaar zijn...haalde vanmorgen n poeppakket uit bed...
![]()
JM
S. 2014
J. 2016![]()
Die had ik ook gezien GotC, cool! Ik ben nog een beetje huiverig om winterjassen te bestellen. Herfst en regenjassen (Lidl, nu in de folder) al wel aanwezig. Ik heb zo'n vermoeden dat B ineens de lengte ingaat, hij zit al in 92 nu en eet zich het schompes....
Wat betreft schoenen geven wij wel belachelijk veel geld uit. Ik vind schoenen erg belangrijk, kleding mag van mij allemaal van de Zeeman bij wijze van spreken maar schoensel is wel wat anders vind ik persoonlijk. Wij lopen zelf ook op fijne en niet al te goedkope schoenen. Als je op slechte schoenen loopt, kan je zoveel problemen krijgen met je voeten maar ook je benen etc (sorry de masseur in mij ontwaakt). Zeker die kleintjes die net lopen. Merk zal me verder worst zijn, als ze maar een goed voetenbed hebben en stevig genoeg zijn voor B. Het zijn wel gebruikersartikelen overigens dus erg voorzichtig zijn we er niet mee.
Zie die F snoepen eej, lekker!
Nog even een knuffel voor Room!![]()
Had ik al verteld dat ik helemaal verliefd ben op ons mannetje. Ik geniet me het apelazerus van het hemHij heeft echt goede grappen. Gisteren ook, ik zat op de fauteuil, B komt naar me toe en trekt aan mijn hand en zegt 'mee'. Dus ik sta op, hij loopt naar zijn speelhoek en zegt 'mama zitten' dus ik ga braaf op de grond zitten. Hij pakt een boekje en klimt op de fauteuil. Kijkt met een trotse blik naar mij 'zo voor elkaar'. Echt veeg me op....
![]()
![]()
Echt en het gaat snel, gewoon bizar!quote:Op dinsdag 15 september 2015 09:14 schreef GotC het volgende:
Ik vind het wel heel tof meelezen met jullieEn zoals in het begin van elk topic tnt kan ik me niet voorstellen dat T. ook al die dingen gaat kunnen
Exode, mijn peuter van 2,5 zit al bijna een jaar in 92. Ik heb toevallig afgelopen week ff gekeken maar hij kan z'n winterjassen van vorig jaar in 92 nog aan![]()
En wat is het toch altijd fijn om zoveel geluk te lezen![]()
![]()
Loj, wij hebben een beer van een kerel 'besteld' en dat komt totnogtoe uit. Wij vermoeden dat het een man van 2 meter lang wordt....Is handig met 2 vrouwen in huis. Op het KDV noemen ze hem ook binkie, hij oogt vooral groot. Hij heeft nog wel wat kleding in maat 86 maar je merkt dat maat 92 echt beter zit, broeken worden al hoogwater broeken zelfs. Ik ben bang dat we een maat 92 winterjas bestellen en dat dan in december blijkt dat 98 toch beter zit (vooral bij jassen, met een trui eronder etc) Dus we wachten nog maar even met bestellen van een winterjas voor B. Ze hebben bij Next een regenjas/rubberen jas met fleece voering, die heeft hij al wel hangen dus koud krijgt hij het niet
![]()
![]()
Oh en B is gek op chocopastaaaaaaa, zondag kreeg hij tot zijn grote blijdschap een boterham met chocopasta. Foto 1: hij ziet dat zijn mama een boterham smeert met chocopasta, foto 2: na 1 hap juichen en heel hard roepen 'Pastaaaaaa'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wanneer heeft Saar haar BMR gehad gm? Ik begreep dat ze daar een week later ook huiduitslag en ander ongemak van kunnen krijgen.
f_r wat leuk![]()
![]()
N. Van sun heeft m gehad geloof ik... Ik wacht nog steeds op de nieuwe oproep. Gaat niet heel soepel met de verhuizing.quote:Op dinsdag 15 september 2015 13:46 schreef BlueEyes het volgende:
Oh dacht dat ze die ook afgelopen week had gehad, dan was dat een van de andere dreumesjes, sorry!S. 2014
J. 2016![]()
Zou het een reactie op voeding kunnen zijn GM? Zo ziet het er bij mij uit als ik weer, tegen beter weten in, aubergine heb gegeten. Incl stink'luiers'![]()
Hoe doen jullie het qua speelgoed? Wij hebben de box nog staan, M. heeft daar echt best wel lang nog ingezeten, maar ik wil er nu vanaf. Maar wel handig voor speelgoedopslagIn de eetkamer hebben we een soort kastje met 2 lades waar ik al het 'overige' speelgoed leg, om eens in de zoveel tijd af te wisselen. Hebben jullie gewoon 'alle' speelgoed ter beschikking of wissel je ook af?
![]()
Hier staat de box ook nog maar als die weggaat komt er een speelgoedkist. Verder is het nu nog een groot speelwalhalla voor het jochie want overal staat iets waar hij het weg kan halen.![]()
Wij hebben een grote kast staan Mabawa met deuren ervoor. Die mag B niet openmaken. Speelgoed staat er in kisten in (gesorteerd) Er staat steeds 1 kist voor de kast in zijn hoek om mee te spelen nu bijv dulpo.
Verder staat er een houten keukentje, een tafeltje met stoeltje en boekjes.
We bieden dus in delen aan. Als er teveel staat is onze ervaring dat hij overal en nergens mee speelt. Dan overziet hij het niet.![]()
Wij hebben zo'n Stuva bankje met lade. Hij pakt alleen het bovenste dus soms hussel ik alles om en ziet ie weer iets nieuws.![]()
We hebben een grote plastic doos van de Ikea waar we alles in flikkeren. Afwisselen doen we niet aan, hij pakt toch wel wat hem interesseert. Af en toe komt er wat bij en doen we ook wat weg
![]()
![]()
Ze heeft in principe niks nieuws gegeten of gedronken... ach we zien wel,ze heeft er geen last van, misschien heeft t met de kiesjes te maken![]()
Wb speelgoed... we heb en 2 plastic bakken staan, 1 met blokken en 1 met de rest, dan dr keukentje met een mandje met keukenspul dr blokkenkar...
En ze kijkt zelf waar ze mee speelt.
Edit; zo dus
S. 2014
J. 2016![]()
Ook een blokkenbak en een overige bak. Ze mag zelf pakken wat ze wil.
De box staat hier ook nog. Een werk of 2 nog. Dus die beren zoeken nog een nieuw plekje straks![]()
Mooie jurk fr!![]()
Plaatjes bij de praatjes lukt mobiel niet, zo poging 2 vanaf de laptop.
[ Bericht 53% gewijzigd door exode op 15-09-2015 18:09:45 ]![]()
Speelgoed?
Ik heb een oude expedit met daarin een mand puzzels, een mand tekenspullen, twee dozen toettoet, twee planken vol boeken, dan heb ik daarnaast nog een doos duplo en een doos met auto's , een dichte rieten mand met wat groter speelgoed (little people enzo) een kleine open rieten mand met babyspeelgoed.
Dan hebben allebei de jongens een eigen bureautje wasr het favo speelgoed op staat.
Had ik al gezegd dat we teveel speelgoed hebbenik heb boven namelijk ook nog twee lades vol speelgoed
![]()
![]()
En nu echt: plaatjes bij de praatjes.
Het keukentje, komt uit de oude kleuterhoek van de school van mijn vrouw. Moet nog opgeknapt worden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'DE' kast. Onderste deel is helemaal van B, maar doet hij dus niet zelf open. Bovenste deel is van zijn mama's.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wij hebben hier zo'n mega EXPEDIT met bakken waar alles gesorteerd in zit .. (de autist in mij)
Maar we hebben al een grote zus rond lopen die in haar korte leventje al op en top verwend is met speelgoed, dus dan moet dat wel![]()
Ik heb 1 bak met 'baby' speelgoed die ik er meestal wel uit trek voor Boaz. Maar hij speelt overal mee.
Maar het mooiste spelletje blijft nog als een idioot achter je wegrennende zusje aan kruipen![]()
En we hebben zo'n tentje .. ook helemaal de bom.![]()
Haha de tent! Wij hadden er ook een, maar hij staat nu in de schuur.
We werden een beetje moe van: NEE mama, Js zit in Ow's tent!![]()
Ik gebruik opbergmandjes (bijvoorbeeld voor tekenspulletjes en andere kleine dingen) en grote opbergzakken die niet allemaal steeds in de huiskamer staan maar ook in de gang en in een kast, zodat niet al het speelgoed voortdurend beschikbaar is en de zooi beperkt blijft, en verder hebben we een paar houten kubussen (Xenos) waarvan eentje ook dient voor boekjes. I gebruikt ze ook wel als tafeltje. Die staan tegen een muur aan. Verder heb ik nog een oud poefje dat vroeger werd gebruikt als opbergplekje voor naaigerei, maar nu liggen daar ook boekjes in. Vindt I helemaal te gek..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Kan iemand mijn kind vertellen dat het bedtijd isUit pure wanhoop liggen we nu maar samen BabyTV te kijken op de bank
![]()
![]()
BabyTV 's nachts is psychedelische shit joh, helemaal geen echte kinderprogramma's! Hoe gaat het met je Amsel?
Razz en A., gefeliciteerd en welkom![]()
![]()
Mijn kind slaapt uit! En dat is super natuurlijk, maar waarom nou pcies als ik een wekker heb gezet... (we hadden een playdate)
En ik durf niet boven te gaan kijken want dan maak ik haar vast wakker..![]()
Tevens, Razz welkom en van harte met je dreumesS. 2014
J. 2016![]()
Na een kwartier BabyTV-hypnose kon ik haar in bed leggen gelukkig. Ben van 2 tot 4 wakker geweest *gaap* En vanochtend om 6:50 uur werd ze alweer huilend wakker. Helaas lijkt de fase waarin ze eindelijk lekker sliep weer voorbij dusquote:Op woensdag 16 september 2015 08:42 schreef GotC het volgende:
BabyTV 's nachts is psychedelische shit joh, helemaal geen echte kinderprogramma's! Hoe gaat het met je Amsel?
Gefeliciteerd Razz!![]()
Wow GM, om half 10 nog een slapende baby? Lucky you
Hieperdepiep voor Razz, ongelofelijk dat jouw mooie pluizebol alweer 1 jaar is vandaag![]()
![]()
Leuk om te zien hoe jullie het hebben. Hier gisteren druk bezig geweest en dit is het resultaat:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb flink geruimd, waar hij nooit mee speelt gaat naar de kelder. Dus nu valt het weer mee qua hoeveelheid. Bijna alles zit erin behalve een aantal dingen die ik liever samen doe en puzzels. En houten treintje stond op de tv.
Boekjes staan in een andere kast waar hij bij kan.
Even kijken hoe het zo gaat, ik haat het als alle speelgoed tevoorschijn komt en er niet mee gespeeld wordt.![]()
Hallo Razz welkom met je pluisjesdreumes!!!![]()
Oeii Amsel, dat klinkt niet fijn.![]()
![]()
Haalde dr net uit bed met verhoging... oh en poep all over again...quote:Op woensdag 16 september 2015 09:40 schreef Dyre het volgende:
Wow GM, om half 10 nog een slapende baby? Lucky you
Hieperdepiep voor Razz, ongelofelijk dat jouw mooie pluizebol alweer 1 jaar is vandaag
Lekker bankhangdagje dusS. 2014
J. 2016![]()
Leuk hoekje zo Mabawa! Hier staat het speelgoed.. Eh, overalIn de box, in een wasmand in de hoek van de kamer, in de onderste planken van de boekenkast staan haar boekjes en dan staat er nog een loopwagentje met daarin blokjes. De box zal ivm Pluis2 nog wel een tijd staan, dus we moeten ook maar eens op zoek naar een mooie kist of een mooi plekje voor A.
Dank voor de felicitaties! We vieren het dit weekend, dus vandaag is ze gewoon naar het KDV. Man en ik zijn ziek thuis dus kunnen we even bijslapen. Maar eerst ga ik even poep uitspoelen, want ik werd vanmorgen op mijn 1jarigmamajubileum getrakteerd op een kakjeslaapzakje van jewelste. Alles eronder
.
![]()
Oh en NIKKI, kijk eens welk idee ik heel vakkundig van je gejat heb
Eindelijk van die vieze rijstwafels af![]()
![]()
Gefeliciteerd Razz! En wat een leuke traktaties! En beterschap....
Mabawa je hebt er een erg leuk hoekje van gemaakt. Ben benieuwd hoe hij het vindt.
Hier zitten we ook weer aan de neusspray en hoestdrank. B is verkouden, niet heel erg nog maar dat zet ongetwijfeld door. Rotweer en iedereen snottert op het KDV dus er is geen ontkomen aan.
Vanochtend eindelijk antislip sokken in maat 23 gevonden: bij de Action. En ik zag zowaar leuke Adidas schoenen bij Van Haren, maar eens voorleggen aan vrouwlief vanavond.
Ook spannend: vanavond geef ik voor het eerst de Massage Workshop voor 2 personen in de praktijk. Alles staat klaar....gezonde spanning is het want ik heb er heel veel zin in. En zaterdag geef ik de hele dag stoelmassages in Paleis Soestdijk. LEUK!![]()
Heel tof!quote:Op woensdag 16 september 2015 10:07 schreef Razztwizzle het volgende:
Oh en NIKKI, kijk eens welk idee ik heel vakkundig van je gejat heb
[ afbeelding ]
Eindelijk van die vieze rijstwafels afGefeliciteerd met je meisje!
Leuke speelhoekjes allemaal.Ik gooi onze hoekjes er ook even in. Wij hebben naar mijn mening echt te veel speelgoed voor T en S (en L). De man met de baard komt wat mij betreft in december erg weinig brengen in ieder geval, want ik weet nu van ellende al niet waar ik alles kwijt moet. Ik stoor me ook enorm aan losliggend speelgoed in de woonkamer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij zijn vanmorgen naar het cb geweest voor de 18 maanden APK. Beide jongens zijn nog steeds gemiddeld met zowel lengte als gewicht.
T: 83cm en 12,0 kilo
S: 84cm en 12.2 kilo
De vpk zei dat als ze eventueel een extra boterham wilden dat daar in de curve nog ruimte voor is.Ik heb maar even aangegeven dat ik ervan overtuigd ben dat kinderen gewoon eten wat ze nodig hebben, dus ruimte in de curve of niet, als ze nog trek hebben krijgen ze van mij een extra boterham, groenteprak, fruit whatever. Hun eetpatroon is gezond, dus het komt vast goed.
En mèhbelt er net iemand aan voor een collecte met een verhaal over kindjes die niet te eten krijgen voor ze naar school gaan omdat de ouders te arm zijn. Heel zielig enzo, maar
![]()
je hebt net mijn dreumessen die drie kwartier op bed lagen wakker gebeld dus nee nu ga ik zeker geen kaarten van je kopen.
Het belooft een gezellige middag te worden na zo weinig slaap, S staat in middels al een kwartier te stampvoeten en te gillen omdat hij boos is.
![]()
![]()
Leuk om te zien hoe iedereen hier zijn spul heeft staan..
Dat met die bakken ziet er tof uit Nikki, van hoe en wat is dat ?!ik bedoel die smalle hoge kolomkast iig
Sinds een weekje of 2 is de box hier weg uit de woonkamer. Nu wil mijn man graag een tafeltje met stoeltje, handig ja of nee?.. Tzt komt er wat mij betreft nog een keukentje of winkeltje hoor ..
Amsel, zou je meisje eindelijk wat meer tandjes gaan kweken?!dat kan ook een reden zijn van nachtelijk gespook!
![]()
En Razz welkom met je Pluizemeis
Wir müssen leben, bis wir sterben!![]()
quote:Op woensdag 16 september 2015 14:27 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Heel tof!Gefeliciteerd met je meisje!
Leuke speelhoekjes allemaal.Ik gooi onze hoekjes er ook even in. Wij hebben naar mijn mening echt te veel speelgoed voor T en S (en L). De man met de baard komt wat mij betreft in december erg weinig brengen in ieder geval, want ik weet nu van ellende al niet waar ik alles kwijt moet. Ik stoor me ook enorm aan losliggend speelgoed in de woonkamer.
Dat is precies de reden dat wij deze ongezellige sticker op de deur hebbenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij zijn vanmorgen naar het cb geweest voor de 18 maanden APK. Beide jongens zijn nog steeds gemiddeld met zowel lengte als gewicht.
T: 83cm en 12,0 kilo
S: 84cm en 12.2 kilo
De vpk zei dat als ze eventueel een extra boterham wilden dat daar in de curve nog ruimte voor is.Ik heb maar even aangegeven dat ik ervan overtuigd ben dat kinderen gewoon eten wat ze nodig hebben, dus ruimte in de curve of niet, als ze nog trek hebben krijgen ze van mij een extra boterham, groenteprak, fruit whatever. Hun eetpatroon is gezond, dus het komt vast goed.
En mèhbelt er net iemand aan voor een collecte met een verhaal over kindjes die niet te eten krijgen voor ze naar school gaan omdat de ouders te arm zijn. Heel zielig enzo, maar
![]()
je hebt net mijn dreumessen die drie kwartier op bed lagen wakker gebeld dus nee nu ga ik zeker geen kaarten van je kopen.
Het belooft een gezellige middag te worden na zo weinig slaap, S staat in middels al een kwartier te stampvoeten en te gillen omdat hij boos is.
Ik heb nog helemaal niks gehoord over een 18 maanden checkup. We zouden een brief krijgen zeiden ze. Misschien als ie volgende week echt 18 maanden is?
Wij hebben ook veel speelgoed, maar ik heb ook veel boeken van mezelf staan. Het is ons huis, dus zijn spullen mogen ook gewoon plek innemen. Ik kan er alleen niet tegen als die hele bak door het huis is gestrooid (voornamelijk als ik thuiskom van een dag werken natuurlijk), dus ik laat hem vaak iets terugleggen als hij er klaar mee is. Vindt ie leuk, want dan mag je legaal met dingen gooien![]()
![]()
Mooie stats Nikki! Je mannen doen het goed
Wij moeten ook nog de afspraak krijgen voor de 24 mnd controle. Grappig, nog maar 3 controles bij het CB voor T.![]()
![]()
Die kast is gewoon een Ikea expedit. Goedkoop en toch netjes opgeborgen.quote:Op woensdag 16 september 2015 15:10 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Leuk om te zien hoe iedereen hier zijn spul heeft staan..
Dat met die bakken ziet er tof uit Nikki, van hoe en wat is dat ?!ik bedoel die smalle hoge kolomkast iig
Sinds een weekje of 2 is de box hier weg uit de woonkamer. Nu wil mijn man graag een tafeltje met stoeltje, handig ja of nee?.. Tzt komt er wat mij betreft nog een keukentje of winkeltje hoor ..
Een stoeltje tafeltje is leuk. Voor L had ik dat op deze leeftijd inderdaad al staan. Ze kon er heerlijk aan kleuren en puzzelen en we gebruikten het als seizoenstafel met seizoensknutsels, gevonden eikeltjes, blaadjes etc.Ik moet het tafeltje ook maar weer eens van stal halen geloof ik.
Slim Dot! Mijn vader gaat nu kijken of hij een schakelaar tussen de bel kan zetten zodat we hem uit kunnen zetten wanneer we willen. De pakjesmeneer komt namelijk ook altijd rond slaapjestijd en collectes die 's avonds komen ook.![]()
![]()
Oh ja, dat doen we idd ook nog. Wij hebben zo'n ouderwetse trekbel waar we een schroef uit trekken. Dan trek je alleen de knop met stang half door het kozijn heen als je toch wilt aanbellen, dus de meeste mensen die ons kennen kloppen op het raamquote:Op woensdag 16 september 2015 15:39 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Die kast is gewoon een Ikea expedit. Goedkoop en toch netjes opgeborgen.
Een stoeltje tafeltje is leuk. Voor L had ik dat op deze leeftijd inderdaad al staan. Ze kon er heerlijk aan kleuren en puzzelen en we gebruikten het als seizoenstafel met seizoensknutsels, gevonden eikeltjes, blaadjes etc.Ik moet het tafeltje ook maar weer eens van stal halen geloof ik.
Slim Dot! Mijn vader gaat nu kijken of hij een schakelaar tussen de bel kan zetten zodat we hem uit kunnen zetten wanneer we willen. De pakjesmeneer komt namelijk ook altijd rond slaapjestijd en collectes die 's avonds komen ook.![]()
![]()
Wij waren bij de 14 maanden voor het laatst bij het CB, horen er meer te zijn?B is al bijna 19 maanden ondertussen.
![]()
Oh ja, het cb.
Ik zit al een week met een afspraak eind september in mijn hoofd. Maar vergeet steeds in het boekje te kijken wanneer nou precies. Heb m iig niet in mijn agenda staan.
Gister bij de Action een box op wielen gekocht voor het speelgoed.
Speelgoed ligt nu in een hoek, heel handig voor de kast (not) in poppenwagens, in een poppenbedje of op de grond.
Deze:
en ik zie nu dat ik het verkeerde deksel heb meegenomen![]()
![]()
Oh GotC....maar dat gebeurt ons wel vaker, wij moesten echt veel minder dan allebei mijn schoonzussen bij wie het ook nog eens een tweede betreft...Van mij hoeft het ook allemaal niet zo dus ik vind het prima.
Ik geloof dat we bij 24 maanden weer 'moeten' daarover zouden ze nog contact opnemen.![]()
Wat een supertoffe schaapjesquote:Op woensdag 16 september 2015 10:07 schreef Razztwizzle het volgende:
Oh en NIKKI, kijk eens welk idee ik heel vakkundig van je gejat heb
[ afbeelding ]
Eindelijk van die vieze rijstwafels af
Gefeliciteerd met jedreumes
trouwens
![]()
![]()
Is verschillend per cbquote:Op woensdag 16 september 2015 16:04 schreef exode het volgende:
Wij waren bij de 14 maanden voor het laatst bij het CB, horen er meer te zijn?B is al bijna 19 maanden ondertussen.
Ons cb laat je langskomen met 14 maanden, en daarna pas weer met 24m. Wij hebben er bij S. geen gehad met 18m. T. is binnenkort 18m en daar hoeven we ook niet mee langs.![]()
Hier komen ze met 18 mnd aan huis en kijken dan specifiek naar het praten. Met 24 mnd is het controle bij de arts.![]()
Ik krijg een oproep voor 18 mnd aar twijfel of ik er naartoe ga.
Die van 2 jaar ga ik wel naartoe bij de arts ivm lui/loensoog bij mezelf en mogelijk ook bij F en we daar een verwijzing krijgen naar de oogarts.![]()
Ik hoefde eigenlijk deze 18mnd afspraak niet te doen, want 2e en 3e kind. Maar ik vind van 14 naar 24 maanden wel een behoorlijk stuk, dus ik wilde tussendoor nog wel een keer meten/wegen en daarom heb ik toch de afspraak maar gewoon gemaakt. Vooral omdat de reguliere weeguurtjes op mijn werkdagen zijn.
![]()
En ik had een vraag over de piemel van T, want die heeft vaak een heel rood velletje. Omdat te strakke voorhuid in de familie zit bij mijn man wilde ik dat wel even laten checken. Al had dat net zo goed bij de huisarts gekund natuurlijk.
Mijn T die vorige week nog zomaar een uur huilde voor hij ging slapen gaat sinds het weekend naar bed met 5 minuten huilen. Wat een verbetering. Opluchting alom, want elke dag 1.5 uur met hem bezig zijn was me iets te veel van het goede.Ik ben benieuwd of hij binnenkort weer net als voorheen lachend naar bed zal gaan.
![]()
Razz, gefeliciteerd! Gezellig dat je nu bij de dreumesen hoort..
De 18 maanden afspraak vond ik wel heel erg 'vertoon je kunstjes' gedoe. Kind moet in paar minuten van alles laten zien (toren bouwen, etc.). Ik kreeg spontaan een black-out toen de arts vroeg hoeveel woorden ze kan zeggen ("Ja, best aardig wat inmiddels'. Welke dan en hoeveel ongeveer? 'Eeh, papa, mama, poes, eeh') Alleen voor het wegen en meten vond ik het interessant.
Nikki, dat is inderdaad wel een heeeel grote verbetering. Hopelijk zet het door. Ik kan daar ook zo slecht tegen. Een van de redenen dat mijn vriend I 's avonds naar bed brengt, want ook al gaat het nu meestal goed (ook paar minuten huilen en dan stil), het idee dat het niet goed gaat/moeilijk wordt, geeft mij bij voorbaat al een beetje stress. En hij heeft daar gelukkig helemaal geen last van..
En wat irritant dat zo'n deurbel het hele ritme in de war schopt..
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Franny zo ging de afspraak bij mij zo ongeveer ook. En ze vragen naar mijn idee altijd heel krampachtig door om te achterhalen of ik het allemaal wel red met een tweeling en kleuter.
Ik heb vanmiddag gelijk de daad bij het woord gevoegd en ons tafeltje met stoeltjes naar beneden gehaald. Ze vonden het helemaal tof en hebben gezellig zitten puzzelen met zijn drieën.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb me aangemeld voor een workshop over tweelingen waar met name zaken belicht worden als jaloezie, aandacht verdelen, concurrentiestrijd en individualiteit. Ik heb geen idee wat ik er verder van kan verwachten, maar ik ga ervan uit dat het best kan leiden tot interessante inzichten en voor 10 euro (want het is gesubsidieerd door de gemeente) kon ik het niet aan me voorbij laten gaan.![]()
Herkenbaar Franny, vooral wb kunstjes voordoen. Gelukkig had T. er geen zin in en geloofde ze me op m'n woord..
Overigens maak ik me dankzij het CB dus al maanden druk om nauwelijks-pratende-T.
Is toch van de zotte eigenlijk
Klinkt als een nuttige cursus Nikki! Lijkt me idd een lastig iets met tweelingen. Ook hoe het te doen met de basisschool, 2 verschillende klassen of niet..![]()
Basisschool is inderdaad wel een dingetje met tweelingen. Ik heb voorlopig aangegeven dat ik wil dat ze samen in een klas starten, maar alles is gelukkig bespreekbaar op school. Ik begin nu te merken dat S steeds vaker dingen voor T oplost en regelt. T laat het allemaal maar gebeuren, die is gewoon heel makkelijk en vindt het wel prima dat alles geregeld wordt. Als dit zich blijft ontwikkelen kan ik me voorstellen dat ik ze toch liever apart laat starten, omdat T ook eigen vriendjes moet maken, eigen klusjes op moet knappen etc. Gelukkig heb ik nog 2.5 jaar om daar een mening over te vormen.![]()
![]()
En in 2.5 jaar kan een hoop veranderen![]()
Wij gaan de 30e bij de basisschool kijken en inschrijven. Moest voor 1 oktober dus mooi op tijd.
![]()
Spannend wel! Ik weet nog wel dat wij voor Lies gingen kijken toen ze net 2 was. Ik vond het leuk en verschrikkelijk tegelijk, ik was er eigenlijk nog niet aan toe op dat moment. De gedachte dat mijn meisje naar die grote boze school zou moeten maakte me echt een beetje verdrietig. Maarja we moesten wel, want anders hadden we kans dat er geen plek meer zou zijn. En achteraf snap ik echt niet waar ik me toen zo druk om maakte.Nu met T en S heb ik dat gevoel gelukkig helemaal niet.
Succes de 30e. Gaan jullie tijdens schooltijd of erna?![]()
Ik vind het ook wel een flinke stap. Het idee dat mijn mannetje daar ook rond gaat lopen..
Maar we willen het liefste voor hij 4 is verhuizen naar het Westland, dus dit is puur 'voorhetgevaldat'.
We gaan sowieso tijdens schooltijd. Altijd fijn om even in de klassen te kijken.![]()
Scholen? Jeetje, daar wachten wij nog even mee hoorHier is er een overschot aan scholen en een tekort aan kindjes. Dus dat loopt wel los….wel geinformeerd bij een Jenaplan school maar dat was toevallig omdat de directrice een massageclient is
Daar is nog plek iig en pas rond het 3e jaar inschrijven gaf ze aan dus we hebben nog even….
![]()
Goed zeg, die cursus, Nikki. Je haalt er vast wel iets nuttigs uit!quote:Op woensdag 16 september 2015 21:21 schreef GotC het volgende:
Herkenbaar Franny, vooral wb kunstjes voordoen. Gelukkig had T. er geen zin in en geloofde ze me op m'n woord..
Overigens maak ik me dankzij het CB dus al maanden druk om nauwelijks-pratende-T.
Is toch van de zotte eigenlijk
Wij hebben ook binnenkort afspraak op een basisschool.. Best gek hoor.
Het is inderdaad te zot dat je je dankzij het CB druk maakt. Komt echt vanzelf allemaal in orde. Alleen lekker niet op commando..
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
25 september hebben we de afspraak bij het cb!
De enige vrijdag in 2015 dat ik werk![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Morgen maar ff andere afspraak maken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Oh echt? Daar ben ik opgegroeid. Dochter van een tuinder, en mijn hele familie woont er nog. Waar willen jullie heen?quote:Op woensdag 16 september 2015 21:50 schreef GotC het volgende:
Maar we willen het liefste voor hij 4 is verhuizen naar het Westland, dus dit is puur 'voorhetgevaldat'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
quote:Op woensdag 16 september 2015 21:57 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Oh echt? Daar ben ik opgegroeid. Dochter van een tuinder, en mijn hele familie woont er nog. Waar willen jullie heen?Daar zou ik ook niet willen wonen eerlijk gezegd. Krijg altijd een onprettig gevoel als ik er ben, gek genoeg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wij komen oorspronkelijk uit Naaldwijk en Poeldijk, dus die 2 hebben onze voorkeur. Maargoed, eerst ons eigen huisje verkoopklaar maken![]()
![]()
Soesa, gefeliciteerd met je dreumes![]()
Leuke traktatie Razz! Hoe vond A het vieren op de opvang? Hebben ze wel foto's gemaakt?
Scholenik wordt er de laatste tijd steeds over aangesproken... Binnenkort toch maar wat actie ondernemen
wanneer zijn de open dagen meestal, als in welk gedeelte van het jaar?
Ik verwacht trouwens dat het gewoon 1 van de 2 scholen gaat worden die op loopafstand van ons huis liggen![]()
Vandaag al vroeg op pad voor een congres. We kwamen er begin deze week pas achter dat het kdv een studiedag had vandaag. (Niet hun schuld, we waren het zelf vergeten) Gelukkig kon m'n sm invallen. Die ligt nu gezellig te slapen op F's kamer
![]()
![]()
SoesaGefeliciteerd!
Wij gaan gewoon voor een rondleiding tijdens schooltijd Fazz, hier kan dat eigenlijk altijd als je maar een afspraak maakt. Ik weet niet eens of ze open dagen hebben op de basisschool, op de school van mijn vrouw iig niet.
Wij zitten nu nog in de fase: is een peuterspeelzaal leuk? En komt dat dan ipv KDV?
Nikki, wat fijn zo'n cursus, ik wist niet dat ze dat hebben maar eigenlijk heel logisch. Je moet echt aan andere dingen denken als je een tweeling hebt lijkt mij. En wat een heerlijke puzzelfoto!![]()
Gefeliciteerd Soesa, welkom met je dreumes
Wij gaan sowieso voor de psz die bij de basisschool hoort. Maar T. gaat op dit moment ook niet naar een kdv of GO, dus makkelijke keus.![]()
Nog van harte Razz met je pluisje, gefeliciteerd Soesa met soesje en jompels voor L van Dyre die grote zus gaat wordenvoor allemaal
Mijlpaal: gisteren drie wankele losse stapjes
Andere mijlpaal: zondagavond langs de huisartsenpost om d'r kin te lijmen![]()
![]()
Dank jullie wel
En hoi! Ik heb een dreumes. Zo ziet ze eruit:
Ze heet S.uze en ze kan al een heuleboel. Ze loopt los (al 1,5 maand), ze kan papa, mama, die, dat en 'boe' zeggen (dat laatste is als je vraagt 'wat zegt de koe'), ze kan al sommige vormpjes goed in de vormenstoof krijgen, ze kan al een pop een flesje geven en ze kan vooral heel goed speelgoed van haar zus afpakken
.
Ohjaaa, Dyre, ik had jou volgens mij nog niet gefeliciteerd! Van harte!
![]()
Ons KDV is ook een peuterschool. Ze werken er met de methode Uk en Puk en hebben zo ongeveer elke 6 weken een ander thema. Daarbij kun je denken aan herfst, mode (incl. modeshow van zelf beschilderde kleding), zindelijkheid, hatsjoe (over ziek zijn), texturen etc. Wat mij betreft voegt een peuterspeelzaal niets essentieels toe aan wat ze nu al aangeboden krijgen.quote:Op donderdag 17 september 2015 08:04 schreef exode het volgende:
Wij zitten nu nog in de fase: is een peuterspeelzaal leuk? En komt dat dan ipv KDV?![]()
De mijne is nog druk aan het oefenen met de meeste van die vaardigheden. Hopelijk lift ze mee met de nieuwe dreumessen die deze periode binnen komen stormenquote:Op donderdag 17 september 2015 08:28 schreef Tante_Soesa het volgende:
Dank jullie wel
En hoi! Ik heb een dreumes. Zo ziet ze eruit:
[ link | afbeelding ]
Ze heet S.uze en ze kan al een heuleboel. Ze loopt los (al 1,5 maand), ze kan papa, mama, die, dat en 'boe' zeggen (dat laatste is als je vraagt 'wat zegt de koe'), ze kan al sommige vormpjes goed in de vormenstoof krijgen, ze kan al een pop een flesje geven en ze kan vooral heel goed speelgoed van haar zus afpakken
.
Ohjaaa, Dyre, ik had jou volgens mij nog niet gefeliciteerd! Van harte!
![]()
![]()
Wat leuk Nikki! Ons KDV heeft ook een PSZ maar het nadeel is dat ons KDV een dorp verderop is zeg maar (de A2 over). Nu boeit het nog niet maar als hij wat ouder is en vriendjes maakt is een PSZ (en KDV) dichterbij wel zo handig.
Wel een goede om te kijken bij een basisschool inderdaad dan is de overgang naar school ook minder groot denk ik.![]()
Hier hetzelfde verhaal, dus daar hoeven we niet over na te denken. Hoewel ik twijfel of het Uk en Puk is waar ze mee werken of iets anders.quote:Op donderdag 17 september 2015 08:29 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Ons KDV is ook een peuterschool. Ze werken er met de methode Uk en Puk en hebben zo ongeveer elke 6 weken een ander thema. Daarbij kun je denken aan herfst, mode (incl. modeshow van zelf beschilderde kleding), zindelijkheid, hatsjoe (over ziek zijn), texturen etc. Wat mij betreft voegt een peuterspeelzaal niets essentieels toe aan wat ze nu al aangeboden krijgen.
Hallo Soesa, welkom met je dreumes! Gefeliciteerd![]()
![]()
Hier ook Uk en Puk
Nog even een fotootje van de schrik van mijn leven afgelopen dinsdag![]()
Ik moet er NIET aan denken wat er was gebeurd als ik niet had gezien dat het lepeltje stuk de yoghurt inging terwijl F lekker zelf zat te knoeien met zijn yoghurt.![]()
![]()
Razz en Soesa! Tof dat jullie er ook zijn!
Oeh BE, dat is inderdaad schrikken zeg,,, Ik herken die lepeltjes helemaal niet... Welke zijn het? Wij gebruiken hier de plastic lepeltjes die we van blue band thuis hebben gehad. Fijne dingen wel.
Oh en basisschool... Toevallig begon een collega er vorige week over tegen mij. Hoe ik dat deed met school en gastouder. Gastouder woont hier 10 minuten rijden vandaan, terwijl er 2 basisscholen hier zowat om de hoek zitten.... En misschien willen we ook gaan verhuizen.... Een hoop om over na te denken dus. En dan terwijl ik er eigenlijk totdat die collega erover begon er nog geen minuut over nagedacht had![]()
En ik had dus bunnies schoentjes gekocht... Nou, ik heb ze weer omgeruildDe zool vond ik toch niet echt flexibel genoeg... Nu heb ik leuke laarsjes met flexzool van jochie!. Die zijn veel beter voor nu.
Ik ben niet echt een primark-fan, maar ik moest even een broekje en wat sokjes hebben voor Nora. Ik ging weg met een tas vol kleding. Ik kon me gewoon niet beheersenZoveel leuke kleertjes
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: