SPOILER: Bonushulks in ere hersteld: een ode aan RaymondK en Dreamerbulk.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De OP staat hierBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
zegt de turkquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 11:16 schreef Montelly het volgende:
Wat een stelletje betafags zijn jullie allemaal geworden, smh.
ik weet dat die sprookjesboek geleverd van wederopstanding uitgaan. Maar voor een 6 jarige ziet ie er wel oud uit.quote:
Die gast had 5 nummertjes, en de rest liet ie opvullen met poepquote:
http://www.setlist.fm/set(...)ungary-23f7f813.htmlquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 11:53 schreef fathank het volgende:
Limp Bizkit? Leeft dat nog ja?
En doen ze dan nieuw werk of alleen maar die ouwe bangers?
op misschien Paul Simon na zo'n beetje beste live-act die ik ooit heb meegemaaktquote:
Dat dit kan in Nederland.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 11:59 schreef Deuce92 het volgende:
DIt vind ik echt interessant. Vertel me meer.
hier, dit is misschien wat meer voor jou turkjequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 11:59 schreef Deuce92 het volgende:
DIt vind ik echt interessant. Vertel me meer.
zo hee wat een zieke burnquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:03 schreef no1uknow het volgende:
[..]
hier, dit is misschien wat meer voor jou turkje
Kerel kijk eens om je heen. Zomerjurkje, korte rokjes overal. Was het maar het hele jaar zo lekker.quote:
hey vriendjequote:
Alleen qua hitte niet. Kan er echt niet tegen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:08 schreef fathank het volgende:
[..]
Kerel kijk eens om je heen. Zomerjurkje, korte rokjes overal. Was het maar het hele jaar zo lekker.
Beter dan die tyfus regen of kou.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
kweenie mnquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:12 schreef Beach het volgende:
[..]
hey vriendje
blijf je ook tot het bittere einde? totdat Danny de stekker eruit trekt?
Bewaar die tren-clen cocktail dan ook voor de winterquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:14 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Alleen qua hitte niet. Kan er echt niet tegen.
ik ben gelukkig al geweest toen het nog niet zo warm wasquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:44 schreef Montelly het volgende:
Wat een kutweer om naar gym te gaan
Te laat wakker geworden, moet nog gaanquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:46 schreef Beach het volgende:
[..]
ik ben gelukkig al geweest toen het nog niet zo warm was
ik begrijp het ook niet manquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:49 schreef Faeroer het volgende:
Meer dan wat pullups, pushups en dips in het speeltuintje zit er niet in vandaag en morgen. Geen enkele gym heeft hun airco onder controle lijkt wel. Begrijp het echt niet. Een jaar geleden op vakantie in Spanje, volle zon, en die airco's doen het geweldig. Kom je hier in amper 28c en je gaat dood.
Was gister ochtend wel lekker om in de polder in de zo'n hard te lopen anders. En m'n oefeningen waren in de schaduw in de tuin ook goed te doen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:44 schreef Montelly het volgende:
Wat een kutweer om naar gym te gaan
Echt eh. Ben blij dat ik niet de enige ben.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:52 schreef seto het volgende:
[..]
ik begrijp het ook niet man
het is net alsof het in spanje meer voor de hand ligt om werkende airco te hebben
Het is niet warm. Het is benauwd.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:14 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Alleen qua hitte niet. Kan er echt niet tegen.
Je kan toch ook wat leuks gaan doenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:21 schreef Stimorol- het volgende:
Mijn ouders in Turkije hebben 35 graden met vochtigheidsgraad 20 %. Dat is superlekker.
Laatste keer dat ik met de zomer in NL blijf. Bah
Ben gedwongen op fok tijd door te brengen met een paar helden op sokjes.
Meestal dat ja. Bij mij hangen ook 2 beesten van apparaten aan het plafond, maar ze zetten liever de deur gewoon open.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 12:58 schreef Beach het volgende:
Of dat ze wel een goede airco hebben maar te zuinig zijn om hem aan te zetten.
In NL vind ik het vaak niet leuk iets te doen. Daarnaast ben ik liever daar waar meer allochtonen zijn. Amsterdam West verveelt mij inmiddels wel.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:24 schreef Beach het volgende:
[..]
Je kan toch ook wat leuks gaan doen
het ligt dus puur aan je eigen mindsetquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:36 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
In NL vind ik het vaak niet leuk iets te doen. Daarnaast ben ik liever daar waar meer allochtonen zijn. Amsterdam West verveelt mij inmiddels wel.
Terrasje doen etc vind ik zo nu en dan leuk.
Kan wel. Terrasje doen in de stad in TR vind ik wel geweldig nml.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:37 schreef Beach het volgende:
[..]
het ligt dus puur aan je eigen mindset
Old school Limp Bizkitquote:
Nee dat is interactief.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:36 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
In NL vind ik het vaak niet leuk iets te doen. Daarnaast ben ik liever daar waar meer allochtonen zijn. Amsterdam West verveelt mij inmiddels wel.
Terrasje doen etc vind ik zo nu en dan leuk.
Ben jij nog steeds boos dat ik niet in ging op jouw avances?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:53 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Want dan stort de muur in
whehe
Ehm. Goede vraag.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:52 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Nee dat is interactief.Waarom niet gewoon muurklimmen, mountainbiken, surfen, powerlift meets?
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:53 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Want dan stort de muur in
whehe
Neem me mee.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:58 schreef Faeroer het volgende:
Muurklimmen (boulderen dan) is wel epic gains maken. Moet het ook weer eens een keer doen. Zo leuk. Al die 60kg ecto's met supervingers de gekste dingen zien doen en dan val ik weer naar beneden.
Ga lekker daar naar toe dan jij blij wij blijquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:39 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Kan wel. Terrasje doen in de stad in TR vind ik wel geweldig nml.
Sssttt ik heb recept gevonden voor gezonde pogaca. Althans betere. De jouwe was een kcal bom en die kunnen wij niet hebben hmmmquote:
Nee want die mensen daar zijn raarquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 14:25 schreef fathank het volgende:
[..]
Ga lekker daar naar toe dan jij blij wij blij
Alsof mij dat uitmaaktquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 15:36 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
wow vriend je krijgt ff hard de zwarte toegespeeld in die topic
hehe, dat terwijl immigratie niks met links of rechts te maken heeft ookquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 15:36 schreef Beach het volgende:
[..]
Alsof mij dat uitmaaktals je tegen massale immigratie bent, ben je blijkbaar extreem-rechts. Dan is voor mij de discussie afgelopen.
verschilt per circuit, hoeveel sessies etcquote:
Herkenbaarquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 15:36 schreef Beach het volgende:
[..]
Alsof mij dat uitmaaktals je tegen massale immigratie bent, ben je blijkbaar extreem-rechts. Dan is voor mij de discussie afgelopen.
Welke fiets had je nou?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 14:25 schreef fathank het volgende:
[..]
Ga lekker daar naar toe dan jij blij wij blij
wil ik wel in de bios zienquote:
even kijkenquote:
gaan wequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 16:20 schreef Beach het volgende:
[..]
wil ik wel in de bios zien
[..]
even kijken
Eentje met wielenquote:
Nice, cube ltd 29 hier. Tijd niet gebruikt, dikke quad pompquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 16:50 schreef fathank het volgende:
[..]
Eentje met wielen
Nee zonder dollen, Giant Talon. Schijfremmetje alles
Ik lees liever benno lquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 17:24 schreef Beach het volgende:
Als Nabila Sharma zeven jaar oud is, begint haar religieuze opleiding in de moskee. Al snel geeft haar imam haar een voorkeurspositie, wat haar in de ogen van haar leeftijdgenootjes tot zijn lievelingetje maakt. Wat zij echter niet weten is dat Nabila noodgedwongen veel meer is dan alleen maar zijn favoriete leerlinge. Nabila gaat door een hel: elke keer als ze alleen met de imam in de moskee is, een plek die veilig zou moeten zijn, wordt ze door hem op de afschuwelijkste manieren misbruikt. Daarmee plaatst hij Nabila voor een onoplosbaar dilemma. Iedereen respecteert de imam, dus tot wie zou zij, een machteloos meisje, zich moeten wenden voor hulp? Als alles uiteindelijk uitkomt, hoopt Nabila op gerechtigheid, maar er gebeurt helemaal niets. Gekwetst en gedesillusioneerd maakt Nabila zich met veel pijn en verdriet los van haar familie, om er daarna achter te komen dat haar ouders uit zijn op eerwraak: iedere zichzelf respecterende moslim mag haar ombrengen, omdat ze de goede naam van haar familie te grabbel heeft gegooid. Ze weet dat ze, om in het reine te komen met haar verleden, alles in het werk moet stellen om de imam veroordeeld te krijgen.
hey is dit een leuk boek gr
hey Tylerquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 18:15 schreef Dimachaerus het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)_jos_verstappen.html
hey beach
Minus Faeroer die is nu verloofd.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:47 schreef Montelly het volgende:
Het wordt dat dat we met zn allen met een grote bang uitgaan, en dan bedoel ik niet stappen mee maar hele gym topic.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:49 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Minus Faeroer die is nu verloofd.
Hmmmm... goede vraag. Volgens mij nog even niet. En ik ga maar niet zeuren dan jaag ik hem weg.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:50 schreef Montelly het volgende:
[..]
Wanneer gaan jullie trouwens aan next step beginnen?![]()
Gedraag je niet als een westerse feminist.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:53 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Hmmmm... goede vraag. Volgens mij nog even niet. En ik ga maar niet zeuren dan jaag ik hem weg.
En ik snap dat. Met mij een relatie hebben is lastig, je moet ballen hebben om mij aan te kunnen
Ach. Dat je daar op in wil gaan.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:55 schreef Crip het volgende:
[..]
Ben je jaloers dat zelfs make-up niet je face kan redden ofzo. ;s
Ik heb net een paarse smokey eye gedaan. ziet echt lekker uitquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:58 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ach. Dat je daar op in wil gaan.
Ik kook voor hem. Ik was zijn kleding. In een goede bui masseer ik zelfs zijn voeten. Ik ben geen Westerse feminist.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:57 schreef Beach het volgende:
[..]
Gedraag je niet als een westerse feminist.
Ik hoop het ook ja, damn...quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:00 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Je bent verloofd he?
Shiiiiit.
Ik hoop dat het het sprookje wordt wat je verwacht, knul.
alright coolquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:00 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ik kook voor hem. Ik was zijn kleding. In een goede bui masseer ik zelfs zijn voeten. Ik ben geen Westerse feminist.
Ik ben gewoon lastig.
Missch kun je CC tips geven?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:59 schreef Crip het volgende:
[..]
Ik heb net een paarse smokey eye gedaan. ziet echt lekker uit
TIPS OM HEM SNELLER AAN MIJ TE BINDEN??????quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:01 schreef Beach het volgende:
[..]
Ik hoop het ook ja, damn...
[..]
alright cool
Ja. Alleen m'n vader wil mij klappen, maar ik ben geen 15 meer dus ik kan hem hebben.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:00 schreef clumsy_clown het volgende:
Je bent verloofd he?
Shiiiiit.
Ik hoop dat het het sprookje wordt wat je verwacht, knul.
gvd heb je dit niet eens s besproken met je ouders eerstquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:01 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Ja. Alleen m'n vader wil mij klappen, maar ik ben geen 15 meer dus ik kan hem hebben.
Je ouders hebben altijd het beste met je voor. Ik denk dat hij het fijn had gevonden als je hem hier over had gesproken. Met je NLSe mentaliteitquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:01 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Ja. Alleen m'n vader wil mij klappen, maar ik ben geen 15 meer dus ik kan hem hebben.
doe alles in bed wat hij wiltquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:01 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
TIPS OM HEM SNELLER AAN MIJ TE BINDEN??????
Jawel, maar hij is erg eigenwijs en wilt liever blauwe ogen schoondochter. Trekt wel weer bij.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:02 schreef Crip het volgende:
[..]
gvd heb je dit niet eens s besproken met je ouders eerst
En ik geen tranny dus dat komt goed uitquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:02 schreef Crip het volgende:
[..]
Ben geen extreme make-over ofzo hoor
welke afkomstben jij danquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:03 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Jawel, maar hij is erg eigenwijs en wilt liever blauwe ogen schoondochter. Trekt wel weer bij.
Wil je trannys niet beledigen plsquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:04 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
En ik geen tranny dus dat komt goed uit
Nu weer lief doen. Het is faeroer z'n dag.
Dude ik ben al blij dat hij al een paar maanden verder is met mijquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:03 schreef Awesome_ het volgende:
Ik hoop dat je ook iemand mag vinden die wel genoeg van je houdt om beetje binnen een schappelijke tijd te trouwen stimorol
Faer ben je nou bekeerd of was dat geen voorwaarde voor hun?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:01 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Ja. Alleen m'n vader wil mij klappen, maar ik ben geen 15 meer dus ik kan hem hebben.
hoezo sprookje? Is het een heks dan?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:00 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Je bent verloofd he?
Shiiiiit.
Ik hoop dat het het sprookje wordt wat je verwacht, knul.
Doe een educated guess. Gezien hoe traditioneel het gaat.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:05 schreef Montelly het volgende:
[..]
Faer ben je nou bekeerd of was dat geen voorwaarde voor hun?
Nee. Bekeerde Dutch guyquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:06 schreef Crip het volgende:
Ik dacht altijd dat faeroer turk/mocro ofzo was
nu welquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:06 schreef Crip het volgende:
Ik dacht altijd dat faeroer turk/mocro ofzo was
huwelijksbootje? Samen ja?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:08 schreef Crip het volgende:
faeroer en ik zitten in zelfde schuitje
huh jij bent toch marokkaans en niet nederlands afkomstquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:08 schreef Crip het volgende:
faeroer en ik zitten in zelfde schuitje
Ja maar ik heb het ergens anders over.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:08 schreef Beach het volgende:
[..]
huh jij bent toch marokkaans en niet nederlands afkomst
Wellicht ze een NLse jongen leuk vind, alleen moet hij nog bekeren?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:08 schreef Beach het volgende:
[..]
huh jij bent toch marokkaans en niet nederlands afkomst
Jammer.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:04 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
En ik geen tranny dus dat komt goed uit
Nu weer lief doen. Het is faeroer z'n dag.
Hahah. Dat geloof ik ja!!quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:04 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Dude ik ben al blij dat hij al een paar maanden verder is met mij
Leg uit aub cripsje.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:09 schreef Crip het volgende:
[..]
Ja maar ik heb het ergens anders over.
Pics?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 20:59 schreef Crip het volgende:
Ik heb net een paarse smokey eye gedaan. ziet echt lekker uit
Maar strijk je ook z'n stropdassen en overhemden? Dat kan wel écht een dealbreaker zijn namelijk.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:00 schreef Stimorol- het volgende:
Ik kook voor hem. Ik was zijn kleding. In een goede bui masseer ik zelfs zijn voeten. Ik ben geen Westerse feminist.
Ik ben gewoon lastig.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:00 schreef Awesome_ het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Was al bekeerd. En ja, zou het wel zijn. Haar familie en clubje vrienden steunen mij hier wel enorm in de laatste tijd.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:05 schreef Montelly het volgende:
Faer ben je nou bekeerd of was dat geen voorwaarde voor hun?
3/4e Fin, 1/4e Fae. Veel verhuist door army-vader, wel Nederlandse opvoeding voornamelijk.quote:
Vandaar dat ze me de hele tijd dmt.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:11 schreef Stimorol- het volgende:
Crip ben je verliefd op een niet moslim
hjb tr gemachtquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:11 schreef Beach het volgende:
[..]
Vandaar dat ze me de hele tijd dmt.
Heeft hij niet. Als hij het vraagt wil ik het wel doen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:11 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Pics?
[..]
Maar strijk je ook z'n stropdassen en overhemden? Dat kan wel écht een dealbreaker zijn namelijk.
[..]
[..]
Was al bekeerd. En ja, zou het wel zijn. Haar familie en clubje vrienden steunen mij hier wel enorm in de laatste tijd.
[..]
3/4e Fin, 1/4e Fae. Veel verhuist door army-vader, wel Nederlandse opvoeding voornamelijk.
Je bent net verloofd ga je geen pics sturen sryquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:11 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Pics?
[..]
Maar strijk je ook z'n stropdassen en overhemden? Dat kan wel écht een dealbreaker zijn namelijk.
[..]
[..]
Was al bekeerd. En ja, zou het wel zijn. Haar familie en clubje vrienden steunen mij hier wel enorm in de laatste tijd.
[..]
3/4e Fin, 1/4e Fae. Veel verhuist door army-vader, wel Nederlandse opvoeding voornamelijk.
This doesn't even make sense.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:13 schreef stinkie het volgende:
Zo, dus je ex jaagt je je huis uit. Wat gaat deze straks doen? Je het land uit jagen?
pakt meteen de veelwijverij op. Bekeerd as hell zeg ikquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:13 schreef Crip het volgende:
[..]
Je bent net verloofd ga je geen pics sturen sry
Ik ga hier niet op in.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:13 schreef stinkie het volgende:
Zo, dus je ex jaagt je je huis uit. Wat gaat deze straks doen? Je het land uit jagen?
FGM word merendeel gedaan door christenen in Afrika.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:13 schreef stinkie het volgende:
En is ze besneden? Geschoren? Os heb je dat nog niet gezien?
nee maak me nooit zorgen over chicks die denken dat man gelukkige is omdat zij alleen pussy gevenquote:
Besnedenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:13 schreef stinkie het volgende:
En is ze besneden? Geschoren? Os heb je dat nog niet gezien?
Ben jij echt dom of?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:15 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
nee maak me nooit zorgen over chicks die denken dat man gelukkige is omdat zij alleen pussy geven
Maar goed dat je een dikke wijven fetish hebt kun je je pik weer op je bureau leggenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:16 schreef Deuce92 het volgende:
Wat is met al die dikke vrouwen hier vanavond?
wie is hier Marokkaans?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:16 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
BesnedenAlsof we Afrikanen zijn.
En ja geschoren vast. Zouden meer moeten doen
Schoteltje voldoet ook wel. Met je bureauquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:17 schreef Crip het volgende:
[..]
Maar goed dat je een dikke wijven fetish hebt kun je je pik weer op je bureau leggen
Geen antwoord nog he?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:11 schreef Stimorol- het volgende:
Crip ben je verliefd op een niet moslim
hhhhhhhhhquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:17 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Schoteltje voldoet ook wel. Met je bureau
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:17 schreef V1z0R het volgende:
Jeetje, ik heb langer gedaan over de kleur tegels uitzoeken voor m'n badkamer.
Nou ja, gefeliciteerd dan maar Faeroer!
aahhaa, kaas nog gym geweest vandaag?quote:
hehequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:18 schreef Crip het volgende:
[..]
kijk hem nieuwsgierig as fuck meteen
geef je eigen meningquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:21 schreef Beach het volgende:
ik wacht eigenlijk nog op de mening van Jahr00n
Nee, ik kan het niet zo scherp verwoorden ben ik bang.quote:
Niet zo onzeker doenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:22 schreef Beach het volgende:
[..]
Nee, ik kan het niet zo scherp verwoorden ben ik bang.
nee vriend zit ff in de buitenland train jij al in andere gym?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:20 schreef Montelly het volgende:
[..]
aahhaa, kaas nog gym geweest vandaag?
heb je dit van een glitterplaatje op facebook ofzoquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:22 schreef Deuce92 het volgende:
Ik vind trouwen maar voor homo's. Ben daarom een groot voorstander van het homohuwelijk.
Deepthroatenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:01 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
TIPS OM HEM SNELLER AAN MIJ TE BINDEN??????
je bent ook meteen illi gewordenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:22 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
nee vriend zit ff in de buitenland train jij al in andere gym?
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:24 schreef Crip het volgende:
[..]
heb je dit van een glitterplaatje op facebook ofzo
zinaquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:25 schreef clumsy_clown het volgende:
Nu de grote K is verbannen, kunnen we mocro-straattaal ook gewoon een automatische ban op laten leveren?
Lekker zuur weer. Eet wat knoflook.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:25 schreef clumsy_clown het volgende:
Nu de grote K is verbannen, kunnen we mocro-straattaal ook gewoon een automatische ban op laten leveren?
Inshallah dan ook verbod op penis destroyersquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:25 schreef clumsy_clown het volgende:
Nu de grote K is verbannen, kunnen we mocro-straattaal ook gewoon een automatische ban op laten leveren?
ooooow shiaaatquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:27 schreef Crip het volgende:
[..]
Inshallah dan ook verbod op penis destroyers
nigga wutquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:26 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
ik train al toen jij nog in je luier poepie bb dus dat valt wel mee
Inshallah. But first, let me take a duckafaceselfie.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:27 schreef Crip het volgende:
[..]
Inshallah dan ook verbod op penis destroyers
Amin.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:27 schreef Crip het volgende:
[..]
Inshallah dan ook verbod op penis destroyers
Ow pls no.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:29 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Inshallah. But first, let me take a duckafaceselfie.
Moet nog allemaal regelen. Maandag overleggen en moet zelf ook wat advies inwinnen bij een oud-docent van mij.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:19 schreef Stimorol- het volgende:
Faeroer wanneer ga je trouwen in moskee?
Weten we montelly. Weten we.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:30 schreef Montelly het volgende:
als ik moest kiezen tussen piemol destroyer of duckfaceselfie, dan is die keuze snel gemaakt.
Die keuze is bij mij reuzequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:31 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Weten we montelly. Weten we.
Feit blijft alleen dat je die keuze niet hebt en nooit gaat krijgen.
Is wel saai in moskeequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:30 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Moet nog allemaal regelen. Maandag overleggen en moet zelf ook wat advies inwinnen bij een oud-docent van mij.Lang verhaal
ow man man man, hij moest gewoon op youtube van haarquote:Sam verontschuldigt zich voor account Ashley Madison
Echt schattig jijquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:30 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
praat ik marokaans ofzo begrijp jij niet
Wordt zoiezo Moskee én voor de wet, feest komt er wel, don't worry.quote:
Ben opgeleid door een Fiscaal Recht meester wiens motto "Het huwelijk is fiscale zelfmoord" is. Geen zin in gekke Vero Finnen die moeilijk gaan doen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:31 schreef Beach het volgende:
Gelukkig kan je prima een lang verhaal kwijt op fok.
Bedankt, we nemen dit mee naar achteren.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:28 schreef Awesome_ het volgende:
Deze jongen turft iig weer een TR'tje
Ja. Maar doe iets lichter. Dan zou ik je doen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:35 schreef Crip het volgende:
[..]
stel ik zou een date hebben he en ik zou deze make up op doen (dm) zou je me dan doen?
Niet zo'n donkere ogen dus?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:37 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ja. Maar doe iets lichter. Dan zou ik je doen.
Mag je ook via DM vragen. Dat trekt minder aandacht.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:35 schreef Crip het volgende:
[..]
stel ik zou een date hebben he en ik zou deze make up op doen (dm) zou je me dan doen?
Feest is voor sommigen haram. Voor hun ook?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:36 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Wordt zoiezo Moskee én voor de wet, feest komt er wel, don't worry.
[..]
Ben opgeleid door een Fiscaal Recht meester wiens motto "Het huwelijk is fiscale zelfmoord" is. Geen zin in gekke Vero Finnen die moeilijk gaan doen.
Nee, het zijn échte toeterturken.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:37 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Feest is voor sommigen haram. Voor hun ook?
Doen jullie elkaar daar ook van achteren?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:36 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Bedankt, we nemen dit mee naar achteren.
#rip je portemonneequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:38 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Nee, het zijn échte toeterturken.
Jaloersquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:37 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Mag je ook via DM vragen. Dat trekt minder aandacht.
Tenzij dat je daar juist behoefte aan hebt???
Meen je dit nou?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:36 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Wordt zoiezo Moskee én voor de wet, feest komt er wel, don't worry.
[..]
Ben opgeleid door een Fiscaal Recht meester wiens motto "Het huwelijk is fiscale zelfmoord" is. Geen zin in gekke Vero Finnen die moeilijk gaan doen.
Aaaiiiit ze doet dus witte jurk en alles aan.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:38 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Nee, het zijn échte toeterturken.
Dank u! Ik ben altijd waakzaam, je hoort dus nog van me.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:36 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Bedankt, we nemen dit mee naar achteren.
ait aitquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:38 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Jaloers
Crip iets lichter vind ik persoonlijk mooier.
Faer als je fisse geeft let me know, kom zieke kolbasti geven op je bruiloft.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:38 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Nee, het zijn échte toeterturken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
Alleen bij GHB meets. Wil je ook eens komen hihi komen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:38 schreef Crip het volgende:
[..]
Doen jullie elkaar daar ook van achteren?
Ow come on. Zelfs Deuce wil meer.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:40 schreef Crip het volgende:
[..]
Ewa hij moet toch wat, heb gehoord dat hij cc probeert te hosselen
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:40 schreef Montelly het volgende:
[..]
Faer als je fisse geeft let me know, kom zieke kolbasti geven op je bruiloft.HHHhhhhh, dit nummer. hou opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hit me up smeg xoquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:41 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Alleen bij GHB meets. Wil je ook eens komen hihi komen.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:40 schreef Montelly het volgende:
[..]
Faer als je fisse geeft let me know, kom zieke kolbasti geven op je bruiloft.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zal ik doen.
Hhhhhhh je hebt dit zeker paar keer doorgelezen en goed nagedacht over wat je ging schrijvenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:43 schreef clumsy_clown het volgende:
Meisjes. Of nou ja meisje en oude vrouw.
We weten allebei dat ambi best wel een beetje een aandachtssletje was en crip heeft een heel hoofdstuk voor haarzelf in US, om vervolgens nee echt niet te kunnen daten want srry geloof en zou moeilijk zijn en ik wil wel maar kan niet.
Pls. Laten we even realistisch blijven over waar jullie mee proberen te flamen.
Nee, ik kan wél gewoon in één keer volzinnen producerenquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:44 schreef Crip het volgende:
[..]
Hhhhhhh je hebt dit zeker paar keer doorgelezen en goed nagedacht over wat je ging schrijven
Dit is net zoals Klokov met z'n notes. Je hoopt eigenlijk dat het een grapje is.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:30 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Moet nog allemaal regelen. Maandag overleggen en moet zelf ook wat advies inwinnen bij een oud-docent van mij.Lang verhaal
Precies, dit.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:45 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dit is net zoals Klokov met z'n notes. Je hoopt eigenlijk dat het een grapje is.
Misschien moet je niet zo een retard zijn. Dan zou ik je nog srs kunnen nemen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:43 schreef clumsy_clown het volgende:
Meisjes. Of nou ja meisje en oude vrouw.
We weten allebei dat ambi best wel een beetje een aandachtssletje was en crip heeft een heel hoofdstuk voor haarzelf in US, om vervolgens nee echt niet te kunnen daten want srry geloof en zou moeilijk zijn en ik wil wel maar kan niet.
Pls. Laten we even realistisch blijven over waar jullie mee proberen te flamen.
Kijk hoe mad ze is stimquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:45 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Nee, ik kan wél gewoon in één keer volzinnen produceren![]()
Ok doei
gvdquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:45 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Misschien moet je niet zo een retard zijn. Dan zou ik je nog srs kunnen nemen.
Met je one of the guys houding. Of de ik ben geen Turk houding.
Of de ik ben anders houding.
hhhhhhhhhquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:46 schreef Montelly het volgende:
Piemel destroyer vs duckface ft. PMS
Ik ben niet jaloers, van mij mag hij scoren. Zou zelf alleen niet na 2 weken trouwen en me bekeren tot de religie van vrede.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:46 schreef Crip het volgende:
kijk hoe jaloers ze zijn dat faeroer heeft gescoord
hij was van te voren al bekeerd vrind. Also hij kent haar al heel lang.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:47 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik ben niet jaloers, van mij mag hij scoren. Zou zelf alleen niet na 2 weken trouwen en me bekeren tot de religie van vrede.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:47 schreef Crip het volgende:
[..]
hij was van te voren al bekeerd vrind. Also hij kent haar al heel lang.
meh eigen keuze
quote:
Shut up man. Hij komt tenminste id hemel.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:47 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik ben niet jaloers, van mij mag hij scoren. Zou zelf alleen niet na 2 weken trouwen en me bekeren tot de religie van vrede.
Ik stikte in mijn eigen speeksel tering stimquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:49 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Shut up man. Hij komt tenminste id hemel.
Ja ish tog zo.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:49 schreef Crip het volgende:
[..]
Ik stikte in mijn eigen speeksel tering stim
Waarom niet weer dan? Gewoon een "borrel"event ergens, nodig wat vriendinnen uit.quote:
Die zie ik niet meer. Ik drink niet meer.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:51 schreef Montelly het volgende:
[..]
Waarom niet weer dan? Gewoon een "borrel"event ergens, nodig wat vriendinnen uit.
Je wilt Vero niet tegen je hebben, dat is alles wat ik erover zeg. Werken in Finland is prima, maar zij hebben geen 1 miljoen ambtenaren die je vriendelijk te woord staan zoals in NLquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:45 schreef Sapstengel het volgende:
Dit is net zoals Klokov met z'n notes. Je hoopt eigenlijk dat het een grapje is.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:43 schreef Crip het volgende:
mag ik haar make up doen voor de bruiloft. ik doe het voor een chocolade reep xo
Even zonder gekkigheid, ben je echt verloofd?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:54 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Je wilt Vero niet tegen je hebben, dat is alles wat ik erover zeg. Werken in Finland is prima, maar zij hebben geen 1 miljoen ambtenaren die je vriendelijk te woord staan zoals in NL
[..]http://www.fazer.fi/tuott(...)kit/fazer-pure-dark/ Mmmmm
Zuchtquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:57 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Even zonder gekkigheid, ben je echt verloofd?
Is grap man, we zitten beetje te dollen gek.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:57 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Even zonder gekkigheid, ben je echt verloofd?
Wil ik graag geloven.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:59 schreef Montelly het volgende:
[..]
Is grap man, we zitten beetje te dollen gek.
Eh neequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 22:00 schreef Montelly het volgende:
Als Far nu moslim is maakt toch dat voorhuidje niet meer uit? Ze moet er maar mee leven [ afbeelding ]
CHOP CHOP CHOPPPPPPquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 22:00 schreef Montelly het volgende:
Als Far nu moslim is maakt toch dat voorhuidje niet meer uit? Ze moet er maar mee leven [ afbeelding ]
Hoe zou jij vinden als je lipjes nu werden afgesneden, met je chop chop chopquote:
Dude. Pls.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 22:03 schreef Beach het volgende:
Bij Jezus zou het niet uitmaken, die zou je niet veroordelen op uiterlijk vertoon zoals keppeltjes, kruisjes en wel of niet besneden zijn.
Ja maar dat doen we niet in de islam ;s dus ja +1 voor mn lipjesquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 22:04 schreef Montelly het volgende:
[..]
Hoe zou jij vinden als je lipjes nu werden afgesneden, met je chop chop chop
Wat? Zo is mij dat altijd geleerd. Bij Jezus gaat het om de inhoud en niet om vroom spelen voor de buitenwereld.quote:
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 22:06 schreef Crip het volgende:
[..]
Ja maar dat doen we niet in de islam ;s dus ja +1 voor mn lipjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 22:07 schreef Montelly het volgende:
[..]
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |