Old school Limp Bizkitquote:
Nee dat is interactief.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:36 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
In NL vind ik het vaak niet leuk iets te doen. Daarnaast ben ik liever daar waar meer allochtonen zijn. Amsterdam West verveelt mij inmiddels wel.
Terrasje doen etc vind ik zo nu en dan leuk.
Ben jij nog steeds boos dat ik niet in ging op jouw avances?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:53 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Want dan stort de muur in
whehe
Ehm. Goede vraag.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:52 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Nee dat is interactief.Waarom niet gewoon muurklimmen, mountainbiken, surfen, powerlift meets?
quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:53 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Want dan stort de muur in
whehe
Neem me mee.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:58 schreef Faeroer het volgende:
Muurklimmen (boulderen dan) is wel epic gains maken. Moet het ook weer eens een keer doen. Zo leuk. Al die 60kg ecto's met supervingers de gekste dingen zien doen en dan val ik weer naar beneden.
Ga lekker daar naar toe dan jij blij wij blijquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 13:39 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Kan wel. Terrasje doen in de stad in TR vind ik wel geweldig nml.
Sssttt ik heb recept gevonden voor gezonde pogaca. Althans betere. De jouwe was een kcal bom en die kunnen wij niet hebben hmmmquote:
Nee want die mensen daar zijn raarquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 14:25 schreef fathank het volgende:
[..]
Ga lekker daar naar toe dan jij blij wij blij
Alsof mij dat uitmaaktquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 15:36 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
wow vriend je krijgt ff hard de zwarte toegespeeld in die topic
hehe, dat terwijl immigratie niks met links of rechts te maken heeft ookquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 15:36 schreef Beach het volgende:
[..]
Alsof mij dat uitmaaktals je tegen massale immigratie bent, ben je blijkbaar extreem-rechts. Dan is voor mij de discussie afgelopen.
verschilt per circuit, hoeveel sessies etcquote:
Herkenbaarquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 15:36 schreef Beach het volgende:
[..]
Alsof mij dat uitmaaktals je tegen massale immigratie bent, ben je blijkbaar extreem-rechts. Dan is voor mij de discussie afgelopen.
Welke fiets had je nou?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 14:25 schreef fathank het volgende:
[..]
Ga lekker daar naar toe dan jij blij wij blij
wil ik wel in de bios zienquote:
even kijkenquote:
gaan wequote:Op zaterdag 22 augustus 2015 16:20 schreef Beach het volgende:
[..]
wil ik wel in de bios zien
[..]
even kijken
Eentje met wielenquote:
Nice, cube ltd 29 hier. Tijd niet gebruikt, dikke quad pompquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 16:50 schreef fathank het volgende:
[..]
Eentje met wielen
Nee zonder dollen, Giant Talon. Schijfremmetje alles
Ik lees liever benno lquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 17:24 schreef Beach het volgende:
Als Nabila Sharma zeven jaar oud is, begint haar religieuze opleiding in de moskee. Al snel geeft haar imam haar een voorkeurspositie, wat haar in de ogen van haar leeftijdgenootjes tot zijn lievelingetje maakt. Wat zij echter niet weten is dat Nabila noodgedwongen veel meer is dan alleen maar zijn favoriete leerlinge. Nabila gaat door een hel: elke keer als ze alleen met de imam in de moskee is, een plek die veilig zou moeten zijn, wordt ze door hem op de afschuwelijkste manieren misbruikt. Daarmee plaatst hij Nabila voor een onoplosbaar dilemma. Iedereen respecteert de imam, dus tot wie zou zij, een machteloos meisje, zich moeten wenden voor hulp? Als alles uiteindelijk uitkomt, hoopt Nabila op gerechtigheid, maar er gebeurt helemaal niets. Gekwetst en gedesillusioneerd maakt Nabila zich met veel pijn en verdriet los van haar familie, om er daarna achter te komen dat haar ouders uit zijn op eerwraak: iedere zichzelf respecterende moslim mag haar ombrengen, omdat ze de goede naam van haar familie te grabbel heeft gegooid. Ze weet dat ze, om in het reine te komen met haar verleden, alles in het werk moet stellen om de imam veroordeeld te krijgen.
hey is dit een leuk boek gr
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |