Je bepleit het volgende:quote:Op dinsdag 28 juli 2015 20:59 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, ik wil een grens stellen aan het percentage moslims in de Nederlandse samenleving. Ik verwijs nog eens terug naar het PowNed-artikel over Denemarken. Mensen deporteren is geen doel op zich en ook niet de insteek van wat ik heb bepleit. Ik wil namelijk een rem op de komst van moslims naar dit land; een immigratiestop.
Wat betreft de moslims die hier nu zijn, is er een kleine groep - vermoedelijk zo'n 5 procent van het totaal - die extremist is. Van dergelijke mensen wil ik in dit land inderdaad af. Dat kan zijn door ze uit te zetten, cq. Nederlandse paspoorten in te trekken op het moment dat ze naar Syrië gaan of wanneer ze actief gaan haatzaaien, het kan ook doordat mensen hun gedrag aanpassen en stoppen met radicaal / extremist zijn.
quote:Klopt. We zullen inderdaad een beperkte groep moslims moeten deporteren uit land. Dat zijn namelijk de extremisten. Ze vormen ongeveer 5 procent van de totale moslimpopulatie in Nederland. We hebben het hier over jihadisten, haatzaaiers, figuren die Nederland en de westerse samenleving haten en die geweld niet schuwen. Weg ermee; deporteren graag.
ik werk met bloemen tegenwoordigquote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:06 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat DS4 jurist is. Wat is jouw basis om het een sterk verhaal te noemen?
Etnische zuivering is dat je een complete bevolkingsgroep uitroeit om wie ze zijn. Overigens gaat het daarbij doorgaans om afkomst / ras, niet om een aangenomen keuze, namelijk je religie.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 20:55 schreef Wespensteek het volgende:
Dat gaat toch wel om etnische zuivering.
dit is onzin natuurlijkquote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:08 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Etnische zuivering is dat je een complete bevolkingsgroep uitroeit om wie ze zijn. Overigens gaat het daarbij doorgaans om afkomst / ras, niet om een aangenomen keuze, namelijk je religie.
Klopt ja. We zullen extremisten inderdaad moeten lozen. Nederlandse paspoorten afnemen, wegsturen naar het land waar hun hart ligt (want dat is niet in Nederland). Een andere optie kan zijn dat extremisten hun gedrag aanpassen en zich matigen, maar de trend in de samenleving wijst juist de andere kant op; in de richting van verdere radicalisering.quote:
Doe jij het maar, de rechter geeft je vast gelijk (jullie kennen elkaar uiteraard, van D'66)quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:03 schreef DS4 het volgende:
[..]
Doe voor de grap aangifte en kijk het eens aan zou ik zeggen.
En Hutu's en Tutsi's waren ook niet verschillend van elkaar. Behalve hun stam.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
dit is onzin natuurlijk
Srebrenica werd etnisch gezuiverd van moslims om maar een voorbeeld te noemen
holocaust was ook zoietsquote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En Hutu's en Tutsi's waren ook niet verschillend van elkaar. Behalve hun stam.
En nou ben ik weer van D66... Hoe moeilijk kan het zijn?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:11 schreef Casiotone het volgende:
[..]
Doe jij het maar, de rechter geeft je vast gelijk (jullie kennen elkaar uiteraard, van D'66)
Onzin ook gedeeltelijke etnische zuivering is etnische zuivering en religie is deel van etniciteit.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:08 schreef Elfletterig het volgende:
Etnische zuivering is dat je een complete bevolkingsgroep uitroeit om wie ze zijn. Overigens gaat het daarbij doorgaans om afkomst / ras, niet om een aangenomen keuze, namelijk je religie.
Je bent mijn woorden weer aan het verdraaien, zoals altijd. Beetje jammer dit, al past het dan wel weer bij je reputatie.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 20:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het is broodnodig dat de overheid na ruim 70 jaar weer actief gaat discrimineren en deporteren op basis van geloof...
Het laat wel weer goed zien wat voor vlees we in de kuip hebben hier.
ja tuurlijk maar je kunt niet stellen dat het vooral om afkomst gingquote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:16 schreef Casiotone het volgende:
[..]
Niet-religieuze Joden waren ook doelwit, net als Sinti en Roma bv. Afkomst telde.
Wat is er precies strafbaar aan zijn uitlatingen volgens jou?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:00 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik denk serieus dat zijn uitlatingen hier strafbaar zijn. Zou dat misschien een goed criterium zijn?
Ja ethnische joden! Die waren namelijk genetisch inferieur. niet zozeer wat ze dachten maar wat ze waren maakte ze tot untemenschen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:18 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja tuurlijk maar je kunt niet stellen dat het vooral om afkomst ging
het ging ze vooral om de joden
dan gaat het toch om de religie?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:20 schreef Casiotone het volgende:
[..]
Ja ethnische joden! Die waren namelijk genetisch inferieur. niet zozeer wat ze dachten maar wat ze waren maakte ze tot untemenschen.
Dat in de joodse geschiedenis afkomst en religie nauw verbonden zijn klopt. Maar de holocaust werd toch vooral eugenetisch gerechtvaardigd. Mensen van joodse afkomst waren van nature slecht en een gevaar voor de samenleving.quote:
Religie is geen deel van etniciteit, wat een stuitende lariekoek. Er zijn christelijke Arabieren, er zijn moslim-Arabieren, er zijn christelijke Afrikanen, er zijn moslim-afrikanen. Er zijn zelfs autochtone Nederlanders die moslim zijn. Religie is aangenomen en aangeleerd gedrag.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:17 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Onzin ook gedeeltelijke etnische zuivering is etnische zuivering en religie is deel van etniciteit.
Welk doel je ook nastreeft met het beperken van mensen in hun geloofskeuze schend je vele mensenrechten. Wat je verder schrijft komt geheel voor jouw rekening, persoonlijk zou ik iets zorgvuldiger formuleren en zeker oppassen met met gebruik van "groepen mensen" zonder duidelijk te maken welke groepen je bedoelt. Ik ben het met DS4 eens.
nou goed, dan tellen we de holocaust niet meequote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:26 schreef Casiotone het volgende:
[..]
Dat in de joodse geschiedenis afkomst en religie nauw verbonden zijn klopt. Maar de holocaust werd toch vooral eugenetisch gerechtvaardigd. Mensen van joodse afkomst waren van nature slecht en een gevaar voor de samenleving.
Precies. Waarbij het om joden als etnische groep ging, niet om het Jodendom als religie. Want het Jodendom is nauw verwant met het christendom.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:20 schreef Casiotone het volgende:
Ja ethnische joden! Die waren namelijk genetisch inferieur. niet zozeer wat ze dachten maar wat ze waren maakte ze tot untemenschen.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Etniciteitquote:Een etniciteit is een sociaal-culturele identiteit, die een bepaalde groep mensen of een aantal bevolkingsgroepen verbindt.
Het concept etniciteit wortelt in het gegeven dat de leden van bepaalde bevolkingsgroepen zich identificeren met gezamenlijke kenmerken, zoals nationaliteit, stamverwantschap, religie, taal, cultuur of geschiedenis en de daaraan ontleende normen en waarden. Het gemeenschappelijke "erfgoed" en de solidariteitsbeleving op grond daarvan vormen de etniciteit. Het woord komt van Grieks ethnikos, "behorende tot een ethnos, dat is volk. Dit woord duidde aanvankelijk op groepen mensen die in politiek, gebruiken en godsdienst met elkaar verbonden waren.
quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:26 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Religie is geen deel van etniciteit, wat een stuitende lariekoek.
http://unstats.un.org/uns(...)r/popcharmethods.htmquote:A. Ethnic and/or national group (paras. 186.- 187.)
The specific ethnic and/or national groups of the population which are of interest in each country are dependent upon individual national circumstances. Some of the criteria by which ethnic groups are identified are ethnic nationality (i.e., country or area of origin, as distinct from citizenship or country of legal nationality), race, colour, language, religion, customs of dress or eating, tribe or various combinations of these characteristics. In addition, some of the terms used, such as “race”, “origin” or “tribe”, have a number of different connotations. The definitions and criteria applied by each country investigating ethnic characteristics of the population must, therefore, be determined carefully and with the involvement of or consultation with representatives of the groups which it desires to categorize. By the nature of this topic, these categories and their definitions will vary widely from country to country; therefore, no internationally accepted criteria are possible.
Tja. Mensen op de trein willen zetten omdat ze een bepaalde religie aanhangen vind ik dan weer een zieke gedachte. Zo gaan die dingen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:28 schreef Elfletterig het volgende:
Mensen genetisch inferieur noemen vind ik trouwens een zieke gedachte.
Art. 137d Sr.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:19 schreef madam-april het volgende:
[..]
Wat is er precies strafbaar aan zijn uitlatingen volgens jou?
Hier moet ik je toch echt verbeteren. Etniciteit wordt juist bepaald door een verzameling van overgedragen culturele kenmerken en gedragingen, waaronder religie.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:26 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Religie is geen deel van etniciteit, wat een stuitende lariekoek. Er zijn christelijke Arabieren, er zijn moslim-Arabieren, er zijn christelijke Afrikanen, er zijn moslim-afrikanen. Er zijn zelfs autochtone Nederlanders die moslim zijn. Religie is aangenomen en aangeleerd gedrag.
Ik word er altijd zo schijtziek van wanneer er wordt gedaan als religie een onwrikbaar, vaststaand feit is. Religie is en blijft altijd een keuze. En hoe extreem je daarin bent trouwens ook. Ja, vaak genoeg wordt religie met de paplepel ingegoten. Maar iedere gelovige kan vandaag besluiten om zijn geloof vaarwel te zeggen of om te switchen naar een ander geloof. Net zoals niet-gelovigen kunnen besloten om gelovig te worden.
Overigens beperk ik mensen niet in hun geloofskeuze. Ze geloven maar fijn wat ze willen geloven; gedachten kun je toch niet bestrijden. Ik wens religieus extremisme de kop in te drukken, net als al het andere extremisme dat er bestaat. Ik wil jihadisten, syriëgangers en haatbaarden - dat soort volk - dit land uit hebben. Ik wil de toenemende radicalisering onder moslimjongeren veel harder aanpakken. Dat kan via de weg van gedragsverandering, maar ook via de weg van uitzetting.
Vanwaar toch de behoefte om steeds op z'n slinkse wijze mijn woorden te verdraaien? Je doet precies hetzelfde als 99.999: de suggestie wekken dat ik mensen wil deporteren "omdat ze een bepaalde religie aanhangen".quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Tja. Mensen op de trein willen zetten omdat ze een bepaalde religie aanhangen vind ik dan weer een zieke gedachte. Zo gaan die dingen.
Definities in een tijdperk van globalisering overduidelijk hard aan vervanging toe zijn. 'Nederlandse' snotapen hangen dezelfde radicale versie van de islam aan als haatbaarden in Syrië of Saoedi-Arabië. Zuid-Amerikanen zijn fan van dezelfde Paus als Polen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:37 schreef madam-april het volgende:
[..]
Hier moet ik je toch echt verbeteren. Etniciteit wordt juist bepaald door een verzameling van overgedragen culturele kenmerken en gedragingen, waaronder religie.
Ik verdraai niets. Ik hou alleen even jouw eigen (in mijn ogen zieke) retoriek voor je neus:quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:45 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Vanwaar toch de behoefte om steeds op z'n slinkse wijze mijn woorden te verdraaien? Je doet precies hetzelfde als 99.999: de suggestie wekken dat ik mensen wil deporteren "omdat ze een bepaalde religie aanhangen".
Dat wil ik dus helemaal niet en het is bijzonder storend dat je probeert te doen alsof dat wel het geval is. Wat ik wil, is religieus extremisme aanpakken. Ik wil mensen niet aanpakken "omdat ze een bepaalde religie aanhangen", maar omdat ze extremist zijn: haatzaaiend, jihadist, bereid om geweld te gebruiken.
quote:Dan stellen we die grens op 6 procent. Zoals al gezegd: de grens is arbitrair. En het lijkt me handig dat de begrenzing op de realiteit aansluit. Een grens van 2 procent zou bijvoorbeeld totaal absurd zijn.
Moslims deporteren is geen doel op zich. Het doel is dat we invloed van de islam begrenzen en dat we het aandeel van moslims in de totale populatie begrenzen. Dat is hard nodig, gezien de grote problemen rondom de integratie van de hier aanwezige moslims en de mate van radicalisering onder moslimjongeren.
Een te groot deel van de moslims in West-Europa (en dus ook in Nederland) is slecht geïntegreerd. Om die problemen op te lossen, zullen we moeten stoppen met dweilen met de kraan open. Daarom een begrenzing. Dat die begrenzing er komt (wat per saldo dus neerkomt op een vrijwel volledige immigratiestop vanuit moslimlanden) is belangrijker dan bij welk percentage die grens precies ligt
Dat had betrekking op de komst van nieuwe migranten, niet op de migranten die nu al hier wonen. Van deporteren is dus geen sprake. En dus ook niet van deporteren "omdat mensen een bepaald geloof aanhangen". Kortom: mijn woorden worden verdraaid.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:48 schreef Janneke141 het volgende:
Ik verdraai niets. Ik hou alleen even jouw eigen (in mijn ogen zieke) retoriek voor je neus:
nationaliteit is toch ook gewoon een keuzequote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:48 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Definities in een tijdperk van globalisering overduidelijk hard aan vervanging toe zijn. 'Nederlandse' snotapen hangen dezelfde radicale versie van de islam aan als haatbaarden in Syrië of Saoedi-Arabië. Zuid-Amerikanen zijn fan van dezelfde Paus als Polen.
Overigens is religie niks meer of minder dan cultuur. Het wordt steevast op een voetstuk geplaatst, waardoor het een soort onwrikbaar, onaantastbaar iets is. Dat is bijzonder zorgwekkend, want hoe je het ook wendt of keert: religie is gewoon een keuze. Pool zijn, zwart zijn of Marokkaan zijn niet.
Je hebt gelijk dat nationaliteit in sommige gevallen een keuze is. Soms willen mensen van nationaliteit veranderen en lukt dat. Ik heb ook een Poolse vriend die Nederlander is geworden, dus zulke verhalen ken ik. Maar ook al is hij Nederlander, hij blijft Poolse roots houden.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:54 schreef sp3c het volgende:
[..]
nationaliteit is toch ook gewoon een keuze
als ik geen Nederlander wil zijn dan verhuis ik naar Duitsland en binnen niet al te lange tijd ben ik een Duitser
Poolse collega van mij had toevallig van de week een feestje omdat hij vanaf nu een Hollander is ... kiestie zelf voor
ik zie niet in waarom het uit zou moeten maken voor de definitie
Je hebt het zelf opgeschreven.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 21:45 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Vanwaar toch de behoefte om steeds op z'n slinkse wijze mijn woorden te verdraaien? Je doet precies hetzelfde als 99.999: de suggestie wekken dat ik mensen wil deporteren "omdat ze een bepaalde religie aanhangen".
Dat wil ik dus helemaal niet en het is bijzonder storend dat je probeert te doen alsof dat wel het geval is. Wat ik wil, is religieus extremisme aanpakken. Ik wil mensen niet aanpakken "omdat ze een bepaalde religie aanhangen", maar omdat ze extremist zijn: haatzaaiend, jihadist, bereid om geweld te gebruiken.
Het is blijkbaar een gevolg van wat jij wil bereiken.quote:Moslims deporteren is geen doel op zich. Het doel is dat we invloed van de islam begrenzen en dat we het aandeel van moslims in de totale populatie begrenzen.
Klopt ja. En daar sta ik nog steeds achter. Het in toom houden van het percentage moslims is nodig gezien de aard van die religie. We moeten lessen trekken uit hoe het in andere landen is gegaan. Daar groeide het aandeel van de islam gestaag, totdat er een punt wordt bereikt dat de islam de dienst uitmaakt.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:00 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Je hebt het zelf opgeschreven.
[..]
Het is blijkbaar een gevolg van wat jij wil bereiken.
Dat moet je jouw woorden beter kiezen want als je schrijft dat deporteren geen doel is geef je ook aan dat deporteren wel toegepast kan worden. Verder is religieus extremisme ook een erg vreemd begrip want niemand weet wat je daaronder verstaat, gematigde islam bestaat immers niet volgens sommige mensen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:08 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Klopt ja. En daar sta ik nog steeds achter. Het in toom houden van het percentage moslims is nodig gezien de aard van die religie. We moeten lessen trekken uit hoe het in andere landen is gegaan. Daar groeide het aandeel van de islam gestaag, totdat er een punt wordt bereikt dat de islam de dienst uitmaakt.
Maar nogmaals: de omvang van een religie aan banden leggen - en daar naar de toekomst toe afspraken over maken - is wat anders dan mensen die nu al hier zijn zomaar deporteren vanwege hun religie. Dat is helemaal niet aan de orde en ook niet wat ik bepleit. Wél wil ik religieus extremisme aangepakt zien en waar nodig ook hard. Dat kan inderdaad leiden tot uitzetting van haatbaarden, jihadisten en dat soort gespuis.
Dat is trouwens te idioot voor woorden maar blijkbaar wil jij bij alle mensen gaan bepalen welke religieuze opvattingen ze hebben?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:08 schreef Elfletterig het volgende:
de omvang van een religie aan banden leggen
Je pleit eerder gewoon voor het deporteren van 5% van de Nederlandse moslimpopulatie. Daarvan weet je weinig meer dan hun geloof. Dat ze alle 50.0000 extremist zijn heb je bepaald niet bewezen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:08 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Klopt ja. En daar sta ik nog steeds achter. Het in toom houden van het percentage moslims is nodig gezien de aard van die religie. We moeten lessen trekken uit hoe het in andere landen is gegaan. Daar groeide het aandeel van de islam gestaag, totdat er een punt wordt bereikt dat de islam de dienst uitmaakt.
Maar nogmaals: de omvang van een religie aan banden leggen - en daar naar de toekomst toe afspraken over maken - is wat anders dan mensen die nu al hier zijn zomaar deporteren vanwege hun religie. Dat is helemaal niet aan de orde en ook niet wat ik bepleit. Wél wil ik religieus extremisme aangepakt zien en waar nodig ook hard. Dat kan inderdaad leiden tot uitzetting van haatbaarden, jihadisten en dat soort gespuis.
Dat is nou die Westerse vrijheid waar we zo trots op mogen zijn hè.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:12 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat is trouwens te idioot voor woorden maar blijkbaar wil jij bij alle mensen gaan bepalen welke religieuze opvattingen ze hebben?
Eigenlijk alleen 1 specifiek geloof waarvoor hij een quotum in wil stellen. Daarboven is het vette pech.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:12 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat is trouwens te idioot voor woorden maar blijkbaar wil jij bij alle mensen gaan bepalen welke religieuze opvattingen ze hebben?
Als de AIVD religieus radicalisme kan definiëren en er (stijgende) cijfers aan kan koppelen, dan kan de wetgever dat ook. Overigens spreek ik doorgaans niet van deporteren, maar van uitzetten; de Nederlandse nationaliteit afnemen. En dan doel ik dus op figuren die haatzaaien, jihadstrijder zijn en dergelijke.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:11 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat moet je jouw woorden beter kiezen want als je schrijft dat deporteren geen doel is geef je ook aan dat deporteren wel toegepast kan worden. Verder is religieus extremisme ook een erg vreemd begrip want niemand weet wat je daaronder verstaat, gematigde islam bestaat immers niet volgens sommige mensen.
Nee, want dat is ondoenlijk (en trouwens ook onwenselijk). Ik kijk meer op macroniveau naar het percentage moslims in onze samenleving. En ik kijk naar landen waar grotere percentages moslims zijn, met ook grotere problemen dan hier.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:12 schreef Wespensteek het volgende:
Dat is trouwens te idioot voor woorden maar blijkbaar wil jij bij alle mensen gaan bepalen welke religieuze opvattingen ze hebben?
Het is te zot voor woorden dat mensen dit serieus menen. Alle mensenrechten weg omdat ze bang zijn voor een religie. Blijkbaar is het vertrouwen in het handhaven van de regels zo ver weg dat dat geen optie meer is.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:15 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat is nou die Westerse vrijheid waar we zo trots op mogen zijn hè.
Als we toch bezig zijn kunnen we misschien ook gaan vastleggen hoeveel mensen er maximaal op een bepaalde partij mogen stemmen.
De ironie...quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:19 schreef Elfletterig het volgende:
En dan doel ik dus op figuren die haatzaaien
De meeste mensen zijn niet zo voor het haatzaaien wat jij graag doet. Discriminatie door de overheid op basis van geloof is een methode waar we in dit deel van de wereld vrij matige ervaringen hebben. Er zijn veel slimmere manieren om de problemen op te lossen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:19 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Wat ik heb bepleit is heel wat anders. Maar goed, ik ben wel een beetje klaar met deze discussie nu. Sommige mensen willen problemen gewoon niet zien en ergere problemen ook niet voorkomen. Laat het allemaal maar fijn op z'n beloop, dan zul je vanzelf zien dat de problemen over een jaartje of 20 nog veel groter zijn dan nu.
Volgens mij is het goed dat ik - voordat ik een punt zet achter deze discussie - nog één keer erop wijs dat ik een PowNed-artikel aanhaalde over de mening van het Deense volk: http://www.powned.tv/nieu(...)aldus_50_denema.htmlquote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:15 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat is nou die Westerse vrijheid waar we zo trots op mogen zijn hè.
Als we toch bezig zijn kunnen we misschien ook gaan vastleggen hoeveel mensen er maximaal op een bepaalde partij mogen stemmen.
Als een meerderheid voor etnische zuivering is moeten we het maar gewoon doen?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:24 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Volgens mij is het goed dat ik - voordat ik een punt zet achter deze discussie - nog één keer erop wijs dat ik een PowNed-artikel aanhaalde over de mening van het Deense volk: http://www.powned.tv/nieu(...)aldus_50_denema.html
50 procent bepleit een limiet wat het percentage moslims betreft, 42 procent bepleit geen limiet, 7 procent wil helemaal geen moslims. Ik verdedig de mening van die 50 procent (het grootste deel van de bevolking dus). Ik denk dat de uitkomsten in Nederland niet wezenlijk anders zouden zijn als je zo'n vraagstelling aan Nederlanders voorlegde.
Misschien moet je - naast de belangen van moslims - ook eens wat meer oog hebben voor de belangen van de autochtone bewoners van landen in West-Europa en voor het belang van een stabiele samenleving, waarbinnen problemen beheersbaar zijn en waarbinnen integratie van groepen nieuwkomers werkelijk gestalte krijgt en kans van slagen heeft.
Blijkbaar.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:26 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als een meerderheid voor etnische zuivering is moeten we het maar gewoon doen?
Er was een tijd dat heel erg veel mensen vonden dat de joden het er zelf naar gemaakt hebben, dus dit argument is m.i. niet zo heel sterk.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:24 schreef Elfletterig het volgende:
Volgens mij is het goed dat ik - voordat ik een punt zet achter deze discussie - nog één keer erop wijs dat ik een PowNed-artikel aanhaalde over de mening van het Deense volk: http://www.powned.tv/nieu(...)aldus_50_denema.html
50 procent bepleit een limiet wat het percentage moslims betreft, 42 procent bepleit geen limiet, 7 procent wil helemaal geen moslims. Ik verdedig de mening van die 50 procent (het grootste deel van de bevolking dus). Ik denk dat de uitkomsten in Nederland niet wezenlijk anders zouden zijn als je zo'n vraagstelling aan Nederlanders voorlegde.
Misschien moet je - naast de belangen van moslims - ook eens wat meer oog hebben voor de belangen van de autochtone bewoners van landen in West-Europa en voor het belang van een stabiele samenleving, waarbinnen problemen beheersbaar zijn en waarbinnen integratie van groepen nieuwkomers werkelijk gestalte krijgt en kans van slagen heeft.
Dat doe ik, maar op een totaal andere manier dan jij. Ik neem vrijheid als uitgangspunt. De vrijheid die wij in de westerse wereld in een paar eeuwen tijd hebben opgebouwd en die verankerd is in de grondwet - voor iedere inwoner van ons land. Ongeacht afkomst, religie of andere vorm van overtuiging. Iemand die aan die vrijheden wil komen, heeft aan mij ook een slechte. Ik vertik het alleen om ze preventief in hokjes te stoppen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:24 schreef Elfletterig het volgende:
Misschien moet je - naast de belangen van moslims - ook eens wat meer oog hebben voor de belangen van de autochtone bewoners van landen in West-Europa en voor het belang van een stabiele samenleving, waarbinnen problemen beheersbaar zijn en waarbinnen integratie van groepen nieuwkomers werkelijk gestalte krijgt en kans van slagen heeft.
IJzersterke godwin.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:27 schreef DS4 het volgende:
[..]
Er was een tijd dat heel erg veel mensen vonden dat de joden het er zelf naar gemaakt hebben, dus dit argument is m.i. niet zo heel sterk.
quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat doe ik, maar op een totaal andere manier dan jij. Ik neem vrijheid als uitgangspunt. De vrijheid die wij in de westerse wereld in een paar eeuwen tijd hebben opgebouwd en die verankerd is in de grondwet - voor iedere inwoner van ons land. Ongeacht afkomst, religie of andere vorm van overtuiging. Iemand die aan die vrijheden wil komen, heeft aan mij ook een slechte. Ik vertik het alleen om ze preventief in hokjes te stoppen.
Wat opvalt, is dat er steeds wordt gekozen voor termen als "deporteren", "etnische zuivering". Alles om maar een Tweede Wereldoorlog - Srebrenica-sausje over de discussie te gooien.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:26 schreef Wespensteek het volgende:
Als een meerderheid voor etnische zuivering is moeten we het maar gewoon doen?
Jouw Godwin is anders onder elk niveau. Je moet je kapot schamen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:27 schreef DS4 het volgende:
[..]
Er was een tijd dat heel erg veel mensen vonden dat de joden het er zelf naar gemaakt hebben, dus dit argument is m.i. niet zo heel sterk.
Een limiet stellen aan import is een etnische zuivering? Que?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:26 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als een meerderheid voor etnische zuivering is moeten we het maar gewoon doen?
Sorry, je verdedigt een eigen standpunt over een quotum voor het aantal moslims in Nederland, in eerste instantie ongeveer 150.000 minder dan hier nu wonen. Daarnaast wil je vijf procent, tienduizenden dus, van de Nederlandse moslimpopulatie deporteren.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:37 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Wat opvalt, is dat er steeds wordt gekozen voor termen als "deporteren", "etnische zuivering". Alles om maar een Tweede Wereldoorlog - Srebrenica-sausje over de discussie te gooien.
In de werkelijkheid is geen van beiden aan de orde. De Denen willen in meerderheid een begrenzing op het percentage moslims in hun land. De helft van de Denen vindt een grens van 5 procent een goed idee. Zoals je hier kunt lezen, is de omvang van de moslimpopulatie daar nu nog minder dan 5 procent. Van mensen deporteren is dus geen sprake; ze willen alleen een stop op de komst van nog meer migranten.
Kijk, als ik hier nou die 7 procent zat te verdedigen die überhaupt geen moslims wil, dan snapte ik nog iets van jullie hysterische geraaskal over "deportatie" en "etnische zuivering". Maar guess what: dat standpunt vind ik zelf ook verwerpelijk en verdedig ik dus ook helemaal niet.
Maar ga vooral lekker door met framen.
En dat zal dan ook uiteindelijk de ondergang zijn van de Westerse Wereld zoals je die kent.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:40 schreef Janneke141 het volgende:
I couldn't care less. De grenzen sluiten voor een specifieke groep en afwijkende wetten opstellen voor bepaalde groepen is bij mij ver over de grens. Vrijheid voor sommigen beperken om vrijheid voor anderen te behouden is, in deze vorm, een offer dat ik niet wil maken.
#wegmetonsquote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En dat zal dan ook uiteindelijk de ondergang zijn van de Westerse Wereld zoals je die kent.
De plannen van elfje staan je wel aan?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jouw Godwin is anders onder elk niveau. Je moet je kapot schamen.
Deze vrijheid wordt door moslimradicalen gretig misbruikt om stukje bij beetje meer invloed naar zich toe te trekken. Misschien moet je eens wat vaker artikelen lezen over probleemwijken waar een veel groter percentage van de bevolking moslim is. Al heel gauw gelden daar compleet andere weten en regelsquote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat doe ik, maar op een totaal andere manier dan jij. Ik neem vrijheid als uitgangspunt. De vrijheid die wij in de westerse wereld in een paar eeuwen tijd hebben opgebouwd en die verankerd is in de grondwet - voor iedere inwoner van ons land. Ongeacht afkomst, religie of andere vorm van overtuiging. Iemand die aan die vrijheden wil komen, heeft aan mij ook een slechte. Ik vertik het alleen om ze preventief in hokjes te stoppen.
Kan je dat ook uitleggen? Hoe gaat discriminatie door de overheid op basis van geloof onze westerse wereld redden? Voor zover ik weet lag dat principe deels aan de basis van de grootste aanval op onze beschaving in de vorige eeuw.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En dat zal dan ook uiteindelijk de ondergang zijn van de Westerse Wereld zoals je die kent.
Hoe de FUCK krijg jij het voor elkaar om met zo'n hersenkronkel dit te herleiden naar mijn mening over het standpunt van Elftlettterig. Echt, wat de fuck gast, wat is dit voor simpelheid.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De plannen van elfje staan je wel aan?
Want DS4 is hier realistischer dan hij.
Ik had geen andere mening van je verwacht. We zullen zien of je er over 25 jaar nog zo over denkt als je dochter op straat wordt lastiggevallen omdat ze niet bedekt genoeg rondloopt...quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:40 schreef Janneke141 het volgende:
I couldn't care less. De grenzen sluiten voor een specifieke groep en afwijkende wetten opstellen voor bepaalde groepen is bij mij ver over de grens. Vrijheid voor sommigen beperken om vrijheid voor anderen te behouden is, in deze vorm, een offer dat ik niet wil maken.
Ik zou het einde van de Westerse wereld inluiden omdat we jaarlijks een aantal asielzoekers opnemen eerder als trollen willen bestempelen, maar soit.quote:
De omvang van de Islam in West-Europa indammen. Dat is wat anders dan enkel de groei tegengaan waar je het eerder om had. Hier zijn je deportaties echt voor nodig.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:42 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Deze vrijheid wordt door moslimradicalen gretig misbruikt om stukje bij beetje meer invloed naar zich toe te trekken. Misschien moet je eens wat vaker artikelen lezen over probleemwijken waar een veel groter percentage van de bevolking moslim is. Al heel gauw gelden daar compleet andere weten en regels
In Nederland zie je de eerste symptomen ook al. De rellen in de Schilderswijk waren een mooi voorbeeld. Naar de politie wilde het tuig niet luisteren. Buurtvaders, met hesjes van de moskee om, moesten de boel tot bedaren brengen. Daar luisteren de jongeren wél naar, want dat zijn immers moslims. Of wat te denken van de Ibn Ghaldoun-school, een salafistisch bolwerk waar leerlingen haat richting de westerse samenleving kregen aangeleerd.
Het is bijzonder naïef om te denken dat de vrijheid in westerse landen een optimum bereikt door vrij baan te geven aan de islam. Het tegenovergestelde is namelijk waar. Moslimradicalen misbruiken die vrijheid gretig. Je zult de omvang van de islam in West-Europa moeten indammen en je zult bovendien moeten inzetten op betere integratie en krachtige bestrijding van religieus extremisme.
In zekere zin is het een catch 22.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En dat zal dan ook uiteindelijk de ondergang zijn van de Westerse Wereld zoals je die kent.
More drama please.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:44 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik had geen andere mening van je verwacht. We zullen zien of je er over 25 jaar nog zo over denkt als je dochter op straat wordt lastiggevallen omdat ze niet bedekt genoeg rondloopt...
Nee dat willen ze niet ze willen maximaal 5% moslims. Dat betekent dus dat het aantal moslims beperkt moet blijven en dus moeten die geregistreerd worden. Daarnaast moet er iets worden gedaan als die grens wordt overschreden door migratie, bekering, geboorte of sterven.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:37 schreef Elfletterig het volgende:
ze willen alleen een stop op de komst van nog meer migranten.
Preciesquote:Op dinsdag 28 juli 2015 08:51 schreef Loekie1 het volgende:
Ik vraag me af wie dan de huur betaalt van de woning.
Ik ga niet mee in je doemdenken. Sorry, poging mislukt.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:44 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik had geen andere mening van je verwacht. We zullen zien of je er over 25 jaar nog zo over denkt als je dochter op straat wordt lastiggevallen omdat ze niet bedekt genoeg rondloopt...
Vrij eenvoudig. Je valt enkel degene aan die, terechte, vraagtekens stelt bij wat elfje bepleit. De standpunten van elfje zelf laat je links liggen. Of was dat net bewust?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hoe de FUCK krijg jij het voor elkaar om met zo'n hersenkronkel dit te herleiden naar mijn mening over het standpunt van Elftlettterig. Echt, wat de fuck gast, wat is dit voor simpelheid.
Ik heb gewoon wat beter opgelet bij geschiedenis vermoed ik.quote:
Ja. Het binnenhalen en faciliteren van mensen die niet zijn opgegroeid met de Westerse normen en waarden (vrijheid in woord en geschrift, vrijheid van meningsuiting en geloof, etcetera etcetera), welke deze normen en waarden ook nog eens niet onderschrijven noch hierin geloven, zorgt ervoor dat ons systeem zoals we dat kennen van binnenuit vanzelf zal omvallen. Haal genoeg mensen binnen die hier niet in geloven en het is simpelweg een feit; democratie is geen lang leven meer beschoren.quote:
Ja, want dat is dan ook precies wat ik zeg. Jezus Christus te paard gast, doe eens niet zo simpel.quote:Hoe gaat discriminatie door de overheid op basis van geloof onze westerse wereld redden? Voor zover ik weet lag dat principe deels aan de basis van de grootste aanval op onze beschaving in de vorige eeuw.
De meeste landen lijken me dan ook niet iets waar we ons aan moeten spiegelen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:08 schreef luxerobots het volgende:
Als ik in een willekeurig land aanklop, krijg ik al die voorzieningen ook niet. Sympathiek bedoeld, maar zo werkt deze wereld natuurlijk niet.
Bite me.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:39 schreef Scorpie het volgende:
Jouw Godwin is anders onder elk niveau. Je moet je kapot schamen.
Ik val helemaal niemand aan, ik wijs op een Godwin en een redenatie die kant noch wal slaat. Dat jij gelijk denkt in termen van aanvallen tekent gewoon de intentie die jij hebt in dit topic. Daarnaast is het natuurlijk van den zotte om een conclusie te trekken aan het ontbreken van reacties op bepaalde mensen, maar dat is wel een beetje hoe jij rolt; dingen invullen voor anderen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Vrij eenvoudig. Je valt enkel degene aan die, terechte, vraagtekens stelt bij wat elfje bepleit. De standpunten van elfje zelf laat je links liggen. Of was dat net bewust?
Jezus, jij bent wel van de late reacties.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:47 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De meeste landen lijken me dan ook niet iets waar we ons aan moeten spiegelen.
Weer lees je niet goed, zoals zo vaak. Ik zei eerder al dat die grens in Nederland ook best 6 procent kan zijn. Waar het om gaat, is dat er een begrenzing komt. Lees het topic maar terug.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:40 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Sorry, je verdedigt een eigen standpunt over een quotum voor het aantal moslims in Nederland, in eerste instantie ongeveer 150.000 minder dan hier nu wonen. Daarnaast wil je vijf procent, tienduizenden dus, van de Nederlandse moslimpopulatie deporteren.
Dat is waar je voor pleit, dat GS-verhaaltje gebruik je slechts als een soort halfslachtige onderbouwing voor je extreme standpunten...
Voor iemand die vooraan staat om met zijn opgeheven vingertje een moralistisch lulverhaal over normen en waarden op te hangen en zichzelf als moreel superieur af te schilderen tegenover anderen laat je je nu flink kennen.quote:
Het begint tenslotte al behoorlijk uit de hand te lopen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:48 schreef Elfletterig het volgende:
Hét recept voor nog meer onrust en nog meer problemen in de samenleving.
Matige comeback, maar toch bedankt voor de moeite.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:48 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Jezus, jij bent wel van de late reacties.
Als je een quotum instelt op x% doe je toch precies hetzelfde?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:48 schreef Elfletterig het volgende:
Moord en brand schreeuwen over moslims en daarbij stelselmatig de gematigde, normale moslims én de extremisten willens en wetens over één kam scheren
Het sharia driehoek fabeltje is al lang en breed aantoonbaar een verzinsel gebleken...quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:42 schreef Elfletterig het volgende:
Misschien moet je eens wat vaker artikelen lezen over probleemwijken waar een veel groter percentage van de bevolking moslim is. Al heel gauw gelden daar compleet andere weten en regels
Ik wil me ook niet spiegelen aan de meeste landen, juist niet.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:50 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Matige comeback, maar toch bedankt voor de moeite.
Dat is inderdaad een erg goed idee.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:51 schreef Elfletterig het volgende:
Het beste is om gewoon goed voor ogen te houden met wie je van doen hebt in een discussie als deze.
Als het doemdenken was, dan gaf ik je daarin groot gelijk.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ga niet mee in je doemdenken. Sorry, poging mislukt.
quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:51 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik wil me ook niet spiegelen aan de meeste landen, juist niet.
Makes sense...quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:08 schreef luxerobots het volgende:
Afschaffen dat hele bed-bad-brood-zakgeld en miele-wasmachine-beleid.
Als ik in een willekeurig land aanklop, krijg ik al die voorzieningen ook niet.
Ik zie ook mensen roken in de sharia-driehoek. Maar de Schilderswijk is er niet betreft gezelliger op geworden sinds 95% allochtoon is.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:51 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het sharia driehoek fabeltje is al lang en breed aantoonbaar een verzinsel gebleken...
Ik weet nog wel hoe ik de wind van voren kreeg toen ik indertijd aangaf, de wijk kennende, dat er geen hol van het verhaal klopte.
Het is wel typisch dat jij desondanks de fabel in stand wenst te houden.
Oh, je hebt er bewijs voor? Jij kunt aantonen dat we over 25 jaar in Nederland een wet hebben die voorschrijft dat mijn dochter gesluierd over straat moet?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:52 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Als het doemdenken was, dan gaf ik je daarin groot gelijk.
Als je terugleest zie je dat je eerst over 5% spreekt, zoals ik ook aangaf hierboven. Pas nadat je er achterkomt dat dit wel heel onwerkbaar is, verhoog je dat.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:48 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Weer lees je niet goed, zoals zo vaak. Ik zei eerder al dat die grens in Nederland ook best 6 procent kan zijn. Waar het om gaat, is dat er een begrenzing komt. Lees het topic maar terug.
Je komt er achteraf mee dat je dat verdedigt maar ondertussen had je al uitgebreid gepleit voor quota en deportatie. Nu niet de boel omdraaien knul...quote:Overigens is een artikel op PowNed geen GeenStijl-verhaaltje en heb ik ook de achterliggende bron ervan genoemd. En ik gaf de link naar het artikel meteen al, dus niet achteraf als een soort onderbouwing.
Nou leg dan maar eens uit hoe mensen op basis van hun geloof tot tweederangs burgers maken precies zorgt voor minder problemen in de samenleving. De ervaringen daarmee zijn immers vrij beroerd...quote:Verder vind ik het vooral grappig dat je de mening van de helft van de Denen "extreem" vindt, want dat is waar het op neerkomt. Moord en brand schreeuwen over moslims en daarbij stelselmatig de gematigde, normale moslims én de extremisten willens en wetens over één kam scheren en portretteren als slachtoffer, maar totaal geen oog hebben voor de belangen van een meerderheid van de bevolking.
Hét recept voor nog meer onrust en nog meer problemen in de samenleving.
Ik neem jou in dit soort discussies gewoonweg niet serieus.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:49 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Voor iemand die vooraan staat om met zijn opgeheven vingertje een moralistisch lulverhaal over normen en waarden op te hangen en zichzelf als moreel superieur af te schilderen tegenover anderen laat je je nu flink kennen.
Klopt. En hoe handhaaf je dat quotum? Heel goed: door de extremisten / haatzaaiers aan te pakken en waar nodig uit te zetten.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:51 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als je een quotum instelt op x% doe je toch precies hetzelfde?
Je haalt twee dingen door elkaar. Ik zeg dat wij allemaal voorzieningen aanbieden aan asielzoekers. Zo werkt deze wereld niet, de meeste landen doen dat niet.quote:
Als je berichten uit Frankrijk mag geloven zijn ze daar al hard op weg dit voor elkaar te krijgen. Waarom zou dat volgens jou onmogelijk zijn hier in Nederland?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:53 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Oh, je hebt er bewijs voor? Jij kunt aantonen dat we over 25 jaar in Nederland een wet hebben die voorschrijft dat mijn dochter gesluierd over straat moet?
Echt... verdiep je eens meer in buurten / buitenwijken van steden waar de populatie nu al voor een groot deel uit moslims bestaat. Ga het nodige lezen over de problemen die daar bestaan en trek dan zelf je conclusies.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:53 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Oh, je hebt er bewijs voor? Jij kunt aantonen dat we over 25 jaar in Nederland een wet hebben die voorschrijft dat mijn dochter gesluierd over straat moet?
Te beginnen met pakweg 50.000 man te deporteren dus.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:55 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Klopt. En hoe handhaaf je dat quotum? Heel goed: door de extremisten / haatzaaiers aan te pakken en waar nodig uit te zetten.
Ja, dus spiegel je je aan andere landen. De meeste landen hebben niet zo'n hoge mate welvaart, goede gezondheidszorg, goed onderwijssysteem, toegankelijk rechtssysteem, et cetera, et cetera. Moeten we dan misschien ook maar kappen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:56 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Je haalt twee dingen door elkaar. Ik zeg dat wij allemaal voorzieningen aanbieden aan asielzoekers. Zo werkt deze wereld niet, de meeste landen doen dat niet.
De demografische ontwikkelingen maken het al extreem onwaarschijnlijk. Maar aan de andere kant introduceren we hier al kledingwetten, in die zin zou het wellicht kunnen...quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:56 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Als je berichten uit Frankrijk mag geloven zijn ze daar al hard op weg dit voor elkaar te krijgen. Waarom zou dat volgens jou onmogelijk zijn hier in Nederland?
Dat geloof ik graag als je redeneert vanuit autochtoon zijn, maar een allochtoon vind het daar misschien juist wel prettiger.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:53 schreef luxerobots het volgende:
Ik zie ook mensen roken in de sharia-driehoek. Maar de Schilderswijk is er niet betreft gezelliger op geworden sinds 95% allochtoon is.
Dat moet je helemaal zelf weten, maar als je gewezen wordt op je Godwin-spuiende haatzaai tactiek moet je gewoon stil zitten en geschoren worden, zelfs als het afkomstig is van mij. Zo, en nu bakkes dicht en ontopic weer, pik.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:54 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik neem jou in dit soort discussies gewoonweg niet serieus.
De meeste landen doen dat juist wel. Er zijn bijna geen landen waar vluchtelingen niet welkom zijn en niet opgevangen worden. Wij hebben wel een hogere levensstandaard dan veel landen en dus kunnen we iets meer bieden.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:56 schreef luxerobots het volgende:
Ik zeg dat wij allemaal voorzieningen aanbieden aan asielzoekers. Zo werkt deze wereld niet, de meeste landen doen dat niet.
O, internetheldje van me... Wat ben je toch stoer achter je schermpje.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:59 schreef Scorpie het volgende:
Dat moet je helemaal zelf weten, maar als je gewezen wordt op je Godwin-spuiende haatzaai tactiek moet je gewoon stil zitten en geschoren worden, zelfs als het afkomstig is van mij. Zo, en nu bakkes dicht en ontopic weer, pik.
En ik bedoel te zeggen dat het helemaal geen schande is om de grenzen te sluiten. Nog nooit kwamen er zo veel mensen van zo ver weg.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:58 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, dus spiegel je je aan andere landen. De meeste landen hebben niet zo'n hoge mate welvaart, goede gezondheidszorg, goed onderwijssysteem, toegankelijk rechtssysteem, et cetera, et cetera. Moeten we dan misschien ook maar kappen.
Dat lijken me niet bepaald de landen waar we een voorbeeld aan moeten nemen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:04 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En ik bedoel te zeggen dat het helemaal geen schande is om de grenzen te sluiten. Nog nooit kwamen er zo veel mensen van zo ver weg.
De meeste landen hebben er dan ook helemaal geen zin in om immigratieland te worden. Koeweit, Saoedi-Arabie of Polen vangen bijvoorbeeld nauwelijks asielzoekers op. We hoeven niet bang te zijn voor boycots of andere indianenverhalen.
Klopt dat werkelijk? Volgens mij valt dat cijfermatig nog wel iets mee. Eind jaren negentig waren er meer asielzoekers en de grote migratiestromen van gastarbeiders en gezinshereniging liggen ook al ver achter ons.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:04 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En ik bedoel te zeggen dat het helemaal geen schande is om de grenzen te sluiten. Nog nooit kwamen er zo veel mensen van zo ver weg.
Prachtige poco-taal. Er wordt niemand tot tweederangs burger gemaakt. Integendeel zelfs: er wordt eindelijk eens werk gemaakt van integratie. De goedwillende migranten in dit land zullen daar veel voordeel van hebben. De niet-goedwillenden zullen zich in dit land minder op hun plek voelen. En als je staat moet je nu even gaan zitten, want er komt een harde klap: dat is ook precies de bedoeling.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:53 schreef 99.999 het volgende:
Nou leg dan maar eens uit hoe mensen op basis van hun geloof tot tweederangs burgers maken precies zorgt voor minder problemen in de samenleving. De ervaringen daarmee zijn immers vrij beroerd...
Wat is dit voor loze opmerking, ga je me straks nog uitdagen op het schoolplein ofzo?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:02 schreef DS4 het volgende:
[..]
O, internetheldje van me... Wat ben je toch stoer achter je schermpje.
Aangezien het woord deportatie in de enge zin van het woord nooit van Elfletterig afkomstig was maar ingevuld is door (vooral) jijzelf en waarbij je er werkelijk alles aan doet om de Holocaust erbij te halen, heb je een klassieke bait-and-switch tactiekje losgelaten. Je doet nu net alsof je een feit hebt geconstateerd welke afkomstig zou zijn van Elfletterig, maar guess what? Dat is helemaal niet wat hij bepleit.quote:De vergelijking is terecht. Punt. Lees eens wat over de jaren voorafgaand aan de tweede wereldoorlog en hoe er ook in Nederland tegen joden aangekeken werd. Daar was geen bezetting voor nodig.
In landen waar we in jouw ogen geen voorbeeld aan moeten nemen, kunnen ze ook nog wel eens zinnige besluiten nemenquote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat lijken me niet bepaald de landen waar we een voorbeeld aan moeten nemen.
Nonsens weer. Op basis van hun geloof wil jij een bepaalde groep minder rechten geven en wil je tienduizenden mensen uitzetten.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:08 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Prachtige poco-taal. Er wordt niemand tot tweederangs burger gemaakt.
Ja ik loop hier mooi te kutten. Hold on, ik ga proberen het te fixenquote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:14 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Over wie heb je het? Je quote jezelf.
Deze mensen voelen zich nu al tweederangs burger en dat heeft ook geen positief effect.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:08 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
En ja, die foute figuren mogen zich tweederangs burger voelen zolang ze hun gedrag niet aanpassen. Graag zelfs. Hoe eerder ze zich hier niet meer thuisvoelen, des te beter. Des te beter voor Nederland en ook des te beter voor de goedwillende, goed-geïntegreerde migranten die hier wél een succes van hun leven willen maken. Deze mensen hebben veel last van de negatieve beeldvorming.
Ongetwijfeld. Kim-Jung Un zal ook best wel eens een goede dag hebben.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:12 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In landen waar we in jouw ogen geen voorbeeld aan moeten nemen, kunnen ze ook nog wel eens zinnige besluiten nemen
Try again:quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:53 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Als je terugleest zie je dat je eerst over 5% spreekt, zoals ik ook aangaf hierboven. Pas nadat je er achterkomt dat dit wel heel onwerkbaar is, verhoog je dat.
[..]
Je komt er achteraf mee dat je dat verdedigt maar ondertussen had je al uitgebreid gepleit voor quota en deportatie. Nu niet de boel omdraaien knul...
[..]
Nou leg dan maar eens uit hoe mensen op basis van hun geloof tot tweederangs burgers maken precies zorgt voor minder problemen in de samenleving. De ervaringen daarmee zijn immers vrij beroerd...
quote:Op dinsdag 28 juli 2015 17:41 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Een realistisch percentage en dan langs democratische weg beleid invoeren. In Denemarken wil de helft van de bevolking dat er een bovengrens komt wat het aantal moslims betreft. Het genoemde percentage in de tekst is 5 procent: http://www.powned.tv/nieu(...)aldus_50_denema.html
Zoiets lijkt mij voor Nederland ook een prima uitgangspunt.
Als je dat zo belangrijk vindt waarom betrek je de wetten dan niet op dat gegeven in plaats van het geloof. Er zijn nogal wat andere haatzaaiers die niet passen bij een westerse samenleving met respect voor mensenrechten en vrijheid van meningsuiting en religie ten slotte.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:08 schreef Elfletterig het volgende:
Maar mensen die extremistisch zijn, die haatzaaien, die Nederland en de westerse samenleving verafschuwen, die wil ik kwijt.
Ik kan er wel eentje aanwijzen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:17 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als je dat zo belangrijk vindt waarom betrek je de wetten dan niet op dat gegeven in plaats van het geloof. Er zijn nogal wat andere haatzaaiers die niet passen bij een westerse samenleving met respect voor mensenrechten en vrijheid van meningsuiting en religie ten slotte.
Japan vangt nauwelijks asielzoekers op, lijkt me toch een beschaafder land.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ongetwijfeld. Kim-Jung Un zal ook best wel eens een goede dag hebben.
Mensen op basis van hun gedrag aanpakken lijkt me ook stukken verstandiger en haalbaarder dan hun geloof als basis voor maatregelen aangrijpen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:17 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als je dat zo belangrijk vindt waarom betrek je de wetten dan niet op dat gegeven in plaats van het geloof. Er zijn nogal wat andere haatzaaiers die niet passen bij een westerse samenleving met respect voor mensenrechten en vrijheid van meningsuiting en religie ten slotte.
Zou je ze (indien ze daarvoor in aanmerking komen) wel Nederland uit willen zetten?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Mensen op basis van hun gedrag aanpakken lijkt me ook stukken verstandiger en haalbaarder dan hun geloof als basis voor maatregelen aangrijpen.
Ik snap niet wat we met andere landen te maken hebben. Lijkt me een stuk zinniger om het over de inhoudelijke kant van dat verhaal te hebben. Dat ze in Koeweit of SA geen asielzoekers opvangen zegt me niet zoveel.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:18 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Japan vangt nauwelijks asielzoekers op, lijkt me toch een beschaafder land.
En wéér dezelfde discussietechniek, die ik in NWS-feedback ook al aanstipte, van bewust onjuist samenvatten, de boel verdraaien en dat ondanks correctie stug blijven herhalen.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:14 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Nonsens weer. Op basis van hun geloof wil jij een bepaalde groep minder rechten geven en wil je tienduizenden mensen uitzetten.
Dat is nogal politiek incorrect inderdaad. Het is zelfs immoreel en volslagen achterlijk.
We hebben daarmee in Europa ook bijzonder slechte ervaringen.
Des te meer reden om te stoppen met dweilen terwijl de kraan nog open staat. Die kraan moet dicht....quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:15 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Deze mensen voelen zich nu al tweederangs burger en dat heeft ook geen positief effect.
Jij kwam aankakken met Kim Jung Un.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik snap niet wat we met andere landen te maken hebben. Lijkt me een stuk zinniger om het over de inhoudelijke kant van dat verhaal te hebben. Dat ze in Koeweit of SA geen asielzoekers opvangen zegt me niet zoveel.
Heb je m'n posts wel gelezen?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Des te meer reden om te stoppen met dweilen terwijl de kraan nog open staat. Die kraan moet dicht....
Lees het anders nog even terug. We moeten wat jou betreft maar stoppen met het binnenhalen van asielzoekers omdat men dat in andere landen ook doet. Dat lijkt me een flinke drogreden.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:21 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Jij kwam aankakken met Kim Jung Un.
In sommige gevallen zou ik misdadigers wel uit willen zetten. Aan de andere kant is dat bepaald niet eenvoudig en zijn misdadigers als ze hier wonen (en vaak ook geboren zijn) en hun misdaden begaan wat mij betreft in eerste instantie ook ons probleem waar we hier een oplossing voor moeten vinden.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zou je ze (indien ze daarvoor in aanmerking komen) wel Nederland uit willen zetten?
Wat wil jij dan doen als door andere oorzaak dan immigratie die grens wordt bereikt? Volgens mij ontken jij namelijk zelf de gevolgen van het instellen van een grens van 5%.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:20 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
En wéér dezelfde discussietechniek, die ik in NWS-feedback ook al aanstipte, van bewust onjuist samenvatten, de boel verdraaien en dat ondanks correctie stug blijven herhalen.
Vermoeiend. En vooral ook kinderachtig.
Nee, omdat het hier problemen oplevert en omdat het in andere landen ook kan. Het is niet zo dat Nederland naast Syrië of Eritrea ligt.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:22 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Lees het anders nog even terug. We moeten wat jou betreft maar stoppen met het binnenhalen van asielzoekers omdat men dat in andere landen ook doet. Dat lijkt me een flinke drogreden.
Mja, ik vind het ook een lastig iets. Ik begrijp de noodzaak om dit soort ongewenst tuig uit de maatschappij te willen weren, maar ik snap ook wel dat het niet eenvoudig is om mensen zomaar uit te zetten.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:22 schreef 99.999 het volgende:
[..]
In sommige gevallen zou ik misdadigers wel uit willen zetten. Aan de andere kant is dat bepaald niet eenvoudig en zijn misdadigers als ze hier wonen (en vaak ook geboren zijn) en hun misdaden begaan wat mij betreft in eerste instantie ook ons probleem waar we hier een oplossing voor moeten vinden.
Mensen laten samenleven levert altijd problemen op.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:23 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Nee, omdat het hier problemen oplevert
Leg eerst maar eens uit wat er incorrect aan is.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:20 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
En wéér dezelfde discussietechniek, die ik in NWS-feedback ook al aanstipte, van bewust onjuist samenvatten, de boel verdraaien en dat ondanks correctie stug blijven herhalen.
Vermoeiend. En vooral ook kinderachtig.
Nee, dat soort zaken laat ik aan sukkels over die denken met stoere taal indruk te maken.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:09 schreef Scorpie het volgende:
Wat is dit voor loze opmerking, ga je me straks nog uitdagen op het schoolplein ofzo?
Ik heb het dan ook helemaal niet over de holocaust, maar de periode die daaraan vooraf ging.quote:Aangezien het woord deportatie in de enge zin van het woord nooit van Elfletterig afkomstig was maar ingevuld is door (vooral) jijzelf en waarbij je er werkelijk alles aan doet om de Holocaust erbij te halen, heb je een klassieke bait-and-switch tactiekje losgelaten.
Hij heeft dat in eerste instantie zelf beaamd (niet als doel op zich, dus kennelijk wel als geoorloofd middel).quote:Je doet nu net alsof je een feit hebt geconstateerd welke afkomstig zou zijn van Elfletterig, maar guess what? Dat is helemaal niet wat hij bepleit.
Ik heb werkelijk nog nooit in FB gejankt, of anderszins geklaagd, over dat mij woorden in de mond gelegd worden.quote:Jij, woordkunstenaar in de rechtszaal en degene die het hardst jankt in FB als hem woorden in de mond worden gelegd, bent zo hypocriet dat je nu precies dezelfde tactiek loslaat en denkt ermee weg te komen.
Jij weet helemaal niet wat ik precies doe, hoogstens dat ik er inderdaad leuk mee verdien.quote:Maar goed, wat hadden we anders moeten verwachten van iemand wiens leven bestaat uit het geld verdienen door feiten te verdraaien en de waarheid anders voor te stellen ten faveure van zijn cliënten.
Das nogal een dooddoener. Die problemen aanpakken is wat we bespreken, niet het gegeven dat er problemen zijn als mensen samenleven, daarover is iedereen het wel eens hé.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Mensen laten samenleven levert altijd problemen op.
Het is ook lastig. En wanneer ze naar Syrië vertrekken om daar de Jihadist uit te hangen mogen ze van mij ook gewoon daar volgens de daar geldende regels worden berecht.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:24 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Mja, ik vind het ook een lastig iets. Ik begrijp de noodzaak om dit soort ongewenst tuig uit de maatschappij te willen weren, maar ik snap ook wel dat het niet eenvoudig is om mensen zomaar uit te zetten.
Beweren dat het toelaten van asielzoekers problemen oplevert, dat is een dooddoener. What the fuck verwacht je dan, dat mensen al dan niet met trauma's die gevlucht zijn om uiteenlopende redenen altijd zonder enige moeite integreren in een totaal ander systeem?quote:
ok doeiquote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:27 schreef luxerobots het volgende:
De hele discussie is hier wel tot een dieptepunt gedaald, stropoppen, op de man spelen, vergelijkingen met de opkomst van Hitler en dan ook nog eentje met Kim Jung Un.
Ik ben niet van plan om in het vervolgtopic (als die komt) te verschijnen.
Ik ook.quote:
Het lijkt me na dit deel ook wel einde oefening. Tot iemand weer ergens voor deportaties gaat pleitenquote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:27 schreef luxerobots het volgende:
De hele discussie is hier wel tot een dieptepunt gedaald, stropoppen, op de man spelen, vergelijkingen met de opkomst van Hitler en dan ook nog eentje met Kim Jung Un.
Ik ben niet van plan om in het vervolgtopic (als die komt) te verschijnen.
Uhhhhhh, omdat je zelf al zegt dat je niet wilt discussiëren met mij?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:25 schreef DS4 het volgende:
Maar waarom zo opzichtig op de man spelen ipv normaal de discussie aan te gaan?
quote:Op dinsdag 28 juli 2015 22:54 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik neem jou in dit soort discussies gewoonweg niet serieus.
Nogal altijd een minder grote dooddoener dan zeggen: ''Ja samenleven zorgt nu eenmaal voor problemen.''quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Beweren dat het toelaten van asielzoekers problemen oplevert, dat is een dooddoener. What the fuck verwacht je dan, dat mensen al dan niet met trauma's die gevlucht zijn om uiteenlopende redenen altijd zonder enige moeite integreren in een totaal ander systeem?
Je leest dingen die er niet staan, die ga je luidkeels en herhaaldelijk als feit verkondigen; ook wanneer je wordt gecorrigeerd blijf je daarmee stug doorgaan. En dan moet ik het allemaal nog een keer gaan uitleggen?quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Leg eerst maar eens uit wat er incorrect aan is.
Je bepleit meerdere malen het uitzetten van 5% van de Nederlandse moslims. En je wilt speciale wetgeving introduceren die op geloof gaat discrimineren.
Denk gewoon eens na de volgende keer voor je allerlei extremistische ranzige ellende gaat voorstellen. Dan hoef je daarna ook niet constant op de man te spelen om je achteraf in te dekken...
Echt niet, die van jou is groter!quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:28 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Nogal altijd een minder grote dooddoener dan zeggen: ''Ja samenleven zorgt nu eenmaal voor problemen.''
Ik vind het te kort door de bocht om trauma's maar als oorzaak aan te wijzen voor de gedrag- en aanpassingsproblemen van asielzoekers.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Beweren dat het toelaten van asielzoekers problemen oplevert, dat is een dooddoener. What the fuck verwacht je dan, dat mensen al dan niet met trauma's die gevlucht zijn om uiteenlopende redenen altijd zonder enige moeite integreren in een totaal ander systeem?
De rek is er sowieso wel uit. Ik haak ook af voor een eventueel deel 2.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:27 schreef luxerobots het volgende:
De hele discussie is hier wel tot een dieptepunt gedaald, stropoppen, op de man spelen, vergelijkingen met de opkomst van Hitler en dan ook nog eentje met Kim Jung Un.
Ik ben niet van plan om in het vervolgtopic (als die komt) te verschijnen.
Er zit inderdaad wel iets meer aan vast. Maar om het toe te schrijven aan het feit dat ze moslim zijn is wel zékere te kort door de bocht.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 23:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik vind het te kort door de bocht om trauma's maar als oorzaak aan te wijzen voor de gedrag- en aanpassingsproblemen van asielzoekers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |