SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, maar toen ik 3-4 uur geleden nog online was waren we al bij #295 of #296 ofzo...quote:
Iedereen zal wel aan het gamen zijn.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:07 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nee, maar toen ik 3-4 uur geleden nog online was waren we al bij #295 of #296 ofzo...
Normaal gesproken vult dit topic toch in een rapper tempo...
Mijn vriendlijst zit vol met personen die The Witcher 3 spelenquote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:07 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nee, maar toen ik 3-4 uur geleden nog online was waren we al bij #295 of #296 ofzo...
Normaal gesproken vult dit topic toch in een rapper tempo...
Counteren?quote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:30 schreef n8n het volgende:
Ik mis in de witcher een manier om tegenstanders met een trap/duw van hun stuk te brengen zoals in assasins creed, druk steeds op x maar dan rolt geralt weg
ik ben meer van het offensief.quote:
Gerard houdt van rollen inddquote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:30 schreef n8n het volgende:
Ik mis in de witcher een manier om tegenstanders met een trap/duw van hun stuk te brengen zoals in assasins creed, druk steeds op x maar dan rolt geralt weg
als je rustig loopt en af en toe igni/axxi/whatever (dat kalmerende) doet blijft het een babymonsterquote:Op zaterdag 23 mei 2015 22:51 schreef Massief het volgende:
Gvd dat baby monstertje is lastig te verslaan. :| komen er ook nog spoken tussendoor..
Okequote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:38 schreef n8n het volgende:
[..]
als je rustig loopt en af en toe igni/axxi/whatever (dat kalmerende) doet blijft het een babymonster
Kan je niet dat rubbertje aan de onderkant er wat uittrekken? Dat helpt bij mij goed. Heb em sinds release en het is me 3x gebeurt die disc eject, maar iedere keer te verhelpen op die manier.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:40 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nou, vandaag goed voor Witcher gaan zitten, maar die is dus onspeelbaar door mijn PS4 met z'n disc ejects.
Fuck die shit, komende week maar eens terug naar Gamemania voor garantie.
Ik heb een schroef aangedraaid, het hele rubber weggehaald en de stroom er duizend keer afgehaald. Niets helpt. Klaar mee.quote:Op zondag 24 mei 2015 00:01 schreef GOLDFIN9ER het volgende:
[..]
Kan je niet dat rubbertje aan de onderkant er wat uittrekken? Dat helpt bij mij goed. Heb em sinds release en het is me 3x gebeurt die disc eject, maar iedere keer te verhelpen op die manier.
Hopelijk krijg je die rubber er nog terug in dan en heb je met die schroef aandraaien geen garantie zegel verbroken ergens, anders vraag ik me af of je nog garantie hebt.quote:Op zondag 24 mei 2015 00:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik heb een schroef aangedraaid, het hele rubber weggehaald en de stroom er duizend keer afgehaald. Niets helpt. Klaar mee.
Als je dat schattige rokje aan doet.quote:
Prima.quote:Op zondag 24 mei 2015 00:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Als je dat schattige rokje aan doet.
batmanquote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:40 schreef maniack28 het volgende:
Heb helemaal niks met the witcher. Wat is de volgende toffe release?
Gewoon parryen.quote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:30 schreef n8n het volgende:
Ik mis in de witcher een manier om tegenstanders met een trap/duw van hun stuk te brengen zoals in assasins creed, druk steeds op x maar dan rolt geralt weg
Aardquote:Op zaterdag 23 mei 2015 21:30 schreef n8n het volgende:
Ik mis in de witcher een manier om tegenstanders met een trap/duw van hun stuk te brengen zoals in assasins creed, druk steeds op x maar dan rolt geralt weg
The Elder Scrolls Online op 9 juniquote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:40 schreef maniack28 het volgende:
Heb helemaal niks met the witcher. Wat is de volgende toffe release?
Lego Jurassic World 12 juniquote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:40 schreef maniack28 het volgende:
Heb helemaal niks met the witcher. Wat is de volgende toffe release?
Batman: Arkham Knight 23 juniquote:Op zaterdag 23 mei 2015 23:40 schreef maniack28 het volgende:
Heb helemaal niks met the witcher. Wat is de volgende toffe release?
Dit.quote:
Aanbieding is alleen voor de spellen die verkrijgbaar zijnquote:Op zondag 24 mei 2015 14:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dit.
Overigens, komende week 3=2 actie bij Media Markt. Misschien ook voor bepaalde pre-orders
Ah, bedankt. Dat had ik nog nergens gelezen, geen Lego Jurassic World dus.quote:Op zondag 24 mei 2015 14:52 schreef DKUp het volgende:
[..]
Aanbieding is alleen voor de spellen die verkrijgbaar zijn
Battlefield 4 Premium Edition (briljante multiplayer)quote:Op zondag 24 mei 2015 14:56 schreef Duradonna het volgende:
Mijn reactie slaat dus nergens op, dan moet ik ga kiezen, maar ik weet alleen dat ik Black Flag sowieso moet hebben maar iemand met suggesties op Witcher na?
Ja maar ik weet dat dat niet helemaal mijn ding is, dan is het toch zonde denk ik?quote:Op zondag 24 mei 2015 15:05 schreef DKUp het volgende:
[..]
Battlefield 4 Premium Edition (briljante multiplayer)
Driveclub (grafisch indrukwekkend)
Project Cars (de enige simracer op de PS4)
Dragon Age Inquisition (schijnt goed te zijn)
GTA V (blijft fantastisch)
Watch Dogs en Destiny (beide spellen zijn goedkoop)
Bloodborne (moet je van houden)
Assassin's Creed Unity (is wel aardig)
The Witcher 3 is wel één van de beste spellen op de PS4
Geen idee hoeveel die kist bij de MMquote:Op zondag 24 mei 2015 15:16 schreef Duradonna het volgende:
En Battlefield Premium kan je op PN voor 28 krijgen lijkt me zonde om zoveel meer voor te betalen
quote:Op zondag 24 mei 2015 17:21 schreef Massief het volgende:
Ik kom niet langs die bochlin. Opgegeven moment moe je en tegn dat beest vechten en er komen 2 spoken in beeld.
SPOILER: oplossingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Specialization is for insects”.—Robert Heinlein
Wat n8n zegtquote:Op zondag 24 mei 2015 17:21 schreef Massief het volgende:
Ik kom niet langs die bochlin. Opgegeven moment moe je en tegn dat beest vechten en er komen 2 spoken in beeld.
Wat vindt je niet cool aan the witcher dan?quote:Op zondag 24 mei 2015 18:07 schreef Retarded het volgende:
Nou, ik heb The Witcher heel even gespeeld, maar zoals verwacht is dat echt 3x niks voor mij. Ik hou het wel bij Wolfenstein, TLOU, Tomb Raider en Shadow of Mordorben nu net begonnen met Alien Isolation, heerlijk sfeertje!
Volgende grote release wordt Batman!
Totaal niet te vergelijken. Ik hou niet van RPG games en games die te lang duren, en helemaal niet een combinatie van beiden. Gesprekken voeren met NPC's, levellen/grinden, een te grote open vrije wereld... Neh, niet mijn pakkie an. Mordor had ook een redelijk open wereld, maar het was verre van een RPGquote:Op zondag 24 mei 2015 18:21 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Wat vindt je niet cool aan the witcher dan?
Zeker beter dan Shadow of Mordor iig. En die was ook vet.
Als the TW3 niks vind in ESO al helemaal niks voor hemquote:
Dat soort mensen weten niet wat ze missenquote:Op zondag 24 mei 2015 19:39 schreef wdn het volgende:
[..]
Als the TW3 niks vind in ESO al helemaal niks voor hem
Ik vind GTA ook wel een goeie RPGquote:Op zondag 24 mei 2015 20:54 schreef n8n het volgende:
Speel qua rpg alleen red dead (so amazin') en mass effect. De witcher vind ik ook vet, al is het maar (net als red dead) om te paard door weer en wind door de wildernis te crossen en ondertussen wat ongure wezens te slachten.
Red Dead Redemption is een hele toffe game idd, maar alles behalve een RPG.quote:Op zondag 24 mei 2015 20:54 schreef n8n het volgende:
Speel qua rpg alleen red dead (so amazin') en mass effect. De witcher vind ik ook vet, al is het maar (net als red dead) om te paard door weer en wind door de wildernis te crossen en ondertussen wat ongure wezens te slachten.
Ik snap echt niet dat mensen daar op aan het wachten zijn. Ik heb werkelijk waar niks postiefs over die RPG gelezen, en met TES heeft het ook helefmaal niks te maken.quote:
Voor TES moet je wel PSN+ hebben.quote:Op zondag 24 mei 2015 22:37 schreef Maraca het volgende:
En geen maandelijkse abonnementAls FFXIV dat ook zou doen bleef ik bij FFXIV. Maar om elke maand te betalen.. meh
Ja, maar dat heb ik sowieso alquote:
oh nou dat zegt alweer genoeg. Dat is toch ook free roam met quests, loot, keuzes, upgrades en random npc's met opdrachten, waarom is dat geen rpg dan?quote:Op zondag 24 mei 2015 22:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Red Dead Redemption is een hele toffe game idd, maar alles behalve een RPG.
Mja, het speelt zich in TES universum af en daar is het wel mee gezegd volgens mij. Het is ook ontwikkeld door dat ZeniMax Online Studios ipv Bethesda Game Studios en dat is wel te merken.quote:Op zondag 24 mei 2015 22:32 schreef Pheno het volgende:
Het heeft geen reet met skyrim te maken, TES is het juist wel
Geen classes en geen builds bijvoorbeeld. Ook heeft loot een hele andere betekenis dan in een 'echte' RPG.quote:Op zondag 24 mei 2015 22:42 schreef n8n het volgende:
[..]
oh nou dat zegt alweer genoeg. Dat is toch ook free roam met quests, loot, keuzes, upgrades en random npc's met opdrachten, waarom is dat geen rpg dan?
Ik waande me wel een heuse cowboy dus dat role-playing ervaarde ik wel zo maar ik snap het, het moet complexer voor die echte echte status.quote:Op zondag 24 mei 2015 22:50 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Geen classes en geen builds bijvoorbeeld. Ook heeft loot een hele andere betekenis dan in een 'echte' RPG.
Het is hoogstens een open world action game met hele lichte RPG elementen. Het is echt te simplistisch om het een RPG te noemen.
Nou ja, FFXIV heeft ook niks te maken met Final Fantasyquote:Op zondag 24 mei 2015 22:50 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Mja, het speelt zich in TES universum af en daar is het wel mee gezegd volgens mij. Het is ook ontwikkeld door dat ZeniMax Online Studios ipv Bethesda Game Studios en dat is wel te merken.
The Last of Us en Project Carsquote:Op zondag 24 mei 2015 13:44 schreef Duradonna het volgende:
Ik wil graag van de 3=2 actie gebruik maken van de MediaMarkt maar the Witcher is denk ik niet helemaal mijn ding.
Wil sowieso AC Black Flag maar iemand suggesties voor de andere 2, dacht aan GTA maar ik weet niet hoe de online community is..?
Hoezo niet?quote:Op zondag 24 mei 2015 23:15 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nou ja, FFXIV heeft ook niks te maken met Final Fantasy
Dit!quote:Op maandag 25 mei 2015 00:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Hoezo niet?Er zijn Chocobo's, Moogles, Eidelons, black mages, whites mages, Cid is aanwezig. De hele Final Fantasy rambam is aanwezig. FFXIV is meer Final Fantasy dan de XIII-trilogie
Ja, als je het zo bekijktquote:Op maandag 25 mei 2015 00:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Hoezo niet?Er zijn Chocobo's, Moogles, Eidelons, black mages, whites mages, Cid is aanwezig. De hele Final Fantasy rambam is aanwezig. FFXIV is meer Final Fantasy dan de XIII-trilogie
Dat blijktquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
Fallout New Vegas was ook niet gemaakt door Bethesda zelf, maakt dat het minder Fallout?quote:Op zondag 24 mei 2015 22:50 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Mja, het speelt zich in TES universum af en daar is het wel mee gezegd volgens mij. Het is ook ontwikkeld door dat ZeniMax Online Studios ipv Bethesda Game Studios en dat is wel te merken.
Precies.quote:Op zondag 24 mei 2015 23:09 schreef StateOfMind het volgende:
Wat uiteindelijk gewoon het belangrijkst is, is of een game tof is of niet, ongeacht in welk hokje die hoort
Lol, echt alles uit allerlei FF-games komt erin voor. Ik ben er nu weer aan begonnen wegens uitbreiding die eraan zit te komen. En het blijft erg tof. Al zitten er wat oude MMO-pitfalls in, zoals de alombekende dungeons waar je een specifiek team voor MOET hebben. En dan is er natuurlijk een overschot aan tanks en DPS, maar een healer is weer een uur wachtenquote:Op zondag 24 mei 2015 23:15 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nou ja, FFXIV heeft ook niks te maken met Final Fantasy
quote:Op maandag 25 mei 2015 08:22 schreef Pheno het volgende:
[..]
Precies.
[..]
Lol, echt alles uit allerlei FF-games komt erin voor. Ik ben er nu weer aan begonnen wegens uitbreiding die eraan zit te komen. En het blijft erg tof. Al zitten er wat oude MMO-pitfalls in, zoals de alombekende dungeons waar je een specifiek team voor MOET hebben. En dan is er natuurlijk een overschot aan tanks en DPS, maar een healer is weer een uur wachten
En het blijft inderdaad een toffe MMORPGquote:Op maandag 25 mei 2015 00:31 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ja, als je het zo bekijktBedoelde meer ten aanzien van de gameplay.. maar ik ben geen grote FF kenner
Absoluut! Dan is het een no brainer en blijf ik bij FFXIV. Bazenspel is hetquote:Op maandag 25 mei 2015 08:25 schreef Pheno het volgende:
Mja, eigenlijk moet FFXIV overstappen naar TESO: free to play en als mensen willen betalen dan krijgen die bonusitems. Prima, doei.
Daarom ook altijd healer spelen Pheenmans, ze kunnen toch niet boos worden als je faalt want dan ga je naar een andere groupquote:Op maandag 25 mei 2015 08:22 schreef Pheno het volgende:
[..]
Fallout New Vegas was ook niet gemaakt door Bethesda zelf, maakt dat het minder Fallout?
Daggerfall, Morrorwind, er is meer dan een FUS-RO-DAH-Skyrim
[..]
Precies.
[..]
Lol, echt alles uit allerlei FF-games komt erin voor. Ik ben er nu weer aan begonnen wegens uitbreiding die eraan zit te komen. En het blijft erg tof. Al zitten er wat oude MMO-pitfalls in, zoals de alombekende dungeons waar je een specifiek team voor MOET hebben. En dan is er natuurlijk een overschot aan tanks en DPS, maar een healer is weer een uur wachten
Ik snap dat iedereen graag wil dat alles gratis wordt. Vooral zo'n goed spel als FFXIVquote:Op maandag 25 mei 2015 08:25 schreef Pheno het volgende:
Mja, eigenlijk moet FFXIV overstappen naar TESO: free to play en als mensen willen betalen dan krijgen die bonusitems. Prima, doei.
Daar wordt iig nog gebruikt gemaakt van exact dezelfde engine & de source code van Fallout 3. Het is niet gek dat die New Vegas niet minder Fallout aanvoelt dan deel 3 ondanks en andere developer. Bij TES Online is dat niet het geval.quote:Op maandag 25 mei 2015 08:22 schreef Pheno het volgende:
[..]
Fallout New Vegas was ook niet gemaakt door Bethesda zelf, maakt dat het minder Fallout?
Daggerfall, Morrorwind, er is meer dan een FUS-RO-DAH-Skyrim
[..]
Dat vind ik wel en ik geef in mijn vorige post ook duidelijk aan waarom dat zo isquote:Op maandag 25 mei 2015 12:47 schreef Pheno het volgende:
Maar zeggen dat het niets met TES te maken heeft slaat iig nergens op
Dus een spel heeft pas met een franchise te maken als hetquote:Op maandag 25 mei 2015 12:47 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Dat vind ik wel en ik geef in mijn vorige post ook duidelijk aan waarom dat zo isEn waarom jouw vergelijking met Fallout 3 en New Vegas mank gaat.
Nee je mist het punt een beetje. TES:Online is een generieke, onder gemiddelde MMO gemaakt door een onervaren gamestudio die zich 'toevallig' in het TES universum afspeelt. Het laatste is voor jou schijnbaar genoeg effort om daadwerkelijk deel uit te kunnen maken van een franchise (want technisch is het wel zo), maar voor mij is daar wel meer voor nodig.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:50 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dus een spel heeft pas met een franchise te maken als het
a) dezelfde engine heeft
b) de studio zich bewezen heeft
c) al heeft het de hele achtergrond van een franchise, het moet op een van de spellen lijken.
Oke.
AJquote:Op maandag 25 mei 2015 13:22 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Nee je mist het punt een beetje. TES:Online is een generieke, onder gemiddelde MMO gemaakt door een onervaren gamestudio die zich 'toevallig' in het TES universum afspeelt. Het laatste is voor jou schijnbaar genoeg effort om daadwerkelijk deel uit te kunnen maken van een franchise (want technisch is het wel zo), maar voor mij is daar wel meer voor nodig.
Verder is het hele plot van TES:Online een grote contradictie tov de TES Lore. Het speelt zich zogenaamd duizenden jaren af voor Skyrim maar er is in alle Elder scroll games geen enkel bewijs te vinden voor deze gebeurtenissen. Het lijkt wel alsof iedereen het gewoon vergeten is terwijl de hele geschiedenis super uitgebreid te lezen is in alle TES games.
De factions in TES:Online zijn absolute onzin. De daggerfall covenant bijvoorbeeld zou de meest democratische covenant moeten zijn en als 'goed' gezien moeten worden op basis van vele lore verhalen. Of de Aldmeri Dominion die uit de Wood Elves en Khajiit bestaan, 2 rassen die in permanente staat van oorlog staan. Het maakt gewoon absoluut geen sense en is ongeloofwaardig.
bovendien passen de cartoony visuals absoluut niet bij een TES game, plus de gameplay elementen zijn simpelweg belachelijk en komen niet eens in de buurt van de core gameplay van de TES games.
Kortom, het heeft in mijn optiek helemaal NIKS te maken met TES behalve de setting. Niet kwa gameplay, niet op visueel gebied, niet kwa engine en zoals je hier boven kan lezen past het verhaal en alles dat er omheen zit ook niet in de wereld van TES. Graag zou ik willen weten wat volgens jou dan deze game wel een 'echte' TES game maakt.
Check de conclusie van AJ hier ook... spot on:
Is dat zo? In welke opzichten tov de punten uit mijn post?quote:Op maandag 25 mei 2015 13:34 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
AJ
Tevens die review is inmiddels alweer een jaar oud. In dat ene jaartje verschil is het al veel beter geworden.
Beetje makkelijk dit.quote:Op maandag 25 mei 2015 13:59 schreef Pheno het volgende:
Maar om erop terug te komen: ja mij ging het om het technische: daarin heeft het alles met TES te maken. Dat de mmo zelf middelmatig zou zijn: tja
Had je beter in een spoiler kunnen zetten, ik was nog bezig met het verhaal.quote:Op maandag 25 mei 2015 13:25 schreef Enchanter het volgende:
GTA V uitgespeeld
Trevor dood gemaakt, nu nog wat kleine side-missies doen en dan kijken of ik met de Walking dead ga beginnen of dat ik the witcher 3 ga halen
Van wat ik heb gehoord is het veel meer richting de elder scrolls games gegaan zo hebben ze bijvoorbeeld een justice systeem toegevoegd, waardoor je dus kan stelen etc. Ook wel een groot aspect uit de TES games.quote:Op maandag 25 mei 2015 13:59 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Is dat zo? In welke opzichten tov de punten uit mijn post?
Nope, net nog dingen gekocht in de store!quote:Op maandag 25 mei 2015 18:12 schreef Nebo het volgende:
Meer mensen problemen met het PSN? Ik krijg de store niet geladen en een time-out als ik opnieuw inlog. Op mijn pc krijg ik PSN ook niet geopend
Voor 5 euro meer kan je The Witcher al bijna nieuw krijgen.quote:Op maandag 25 mei 2015 18:35 schreef StateOfMind het volgende:
Vanmiddag ook mijn Killzone geruild tegen Battlefield 4, zo eens even kijken of dat nou echt zoveel scheelt qua graphics met de PS3.
En dan van de week Hardline maar bij Cex inleveren voor 4 tientjes, en dan The Witcher van Marktplaats plukken denk ik.
En dan ben ik de komende maanden wel even zoet met Bloodborne, AC Unity, The Witcher 3 en BF4 voor de multiplayer voor een uurtje tussendoor
Waar?quote:Op maandag 25 mei 2015 18:39 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Voor 5 euro meer kan je The Witcher al bijna nieuw krijgen.
Ik krijg alleen een PSN+ voor Belgie te zien.quote:Op maandag 25 mei 2015 18:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Voor wie in de nabije toekomst nog PSN tegoed of PS+ nodig denkt te hebben: tot en met morgen kan je nog met korting bij Wehkamp krijgen. Code daarvoor is: happy
Als ik bij Wehkamp op Playstation netwerk klik dan opent zich helemaal geen enkel artikel?quote:Op maandag 25 mei 2015 18:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Voor wie in de nabije toekomst nog PSN tegoed of PS+ nodig denkt te hebben: tot en met morgen kan je nog met korting bij Wehkamp krijgen. Code daarvoor is: happy
beter koop je een (simpele) mediaplayer. Minder lawaai en minder stroomverbruik.quote:Op maandag 25 mei 2015 18:48 schreef poker4lifee het volgende:
dat netflix op de ps4 werkt ook vaker niet dan wel lijkt het
Ik zou naar de winkel gaan, online hebben ze bijna niks meer, super slecht.quote:Op maandag 25 mei 2015 20:57 schreef Jimbo het volgende:
iemand nog tips voor de3 games voor de MM actie ?
ik kom niet verde dan MK en DSII
Heel gek is het niet, op Budgetgaming zaten er al genoeg users klaar om te bestellen om 0u vannacht. Ik ga ervan uit dat bepaalde games wel weer bijgevuld worden.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:04 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Ik zou naar de winkel gaan, online hebben ze bijna niks meer, super slecht.
Je weet dat er meer vraag komt dus dan zorg je dat je een grote voorraad hebt zeker als je zo'n grote keten bent.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Heel gek is het niet, op Budgetgaming zaten er al genoeg users klaar om te bestellen om 0u vannacht. Ik ga ervan uit dat bepaalde games wel weer bijgevuld worden.
Opslagruimte is gelimiteerd (of nou ja, er wordt gebouwd aan een extra pand op die locatie) en als je kijkt naar bijvoorbeeld The Witcher 3 was die vorige week game van de week en daarop al vrijwel uitverkocht.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:13 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Je weet dat er meer vraag komt dus dan zorg je dat je een grote voorraad hebt zeker als je zo'n grote keten bent.
Dan dien je meer van te voren te hebben ingekocht je weet wat je acties worden.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:18 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Opslagruimte is gelimiteerd (of nou ja, er wordt gebouwd aan een extra pand op die locatie) en als je kijkt naar bijvoorbeeld The Witcher 3 was die vorige week game van de week en daarop al vrijwel uitverkocht.
Bitch please, we hebben het niet over Amiibo. Er was ruim voldoende voorraadquote:Op maandag 25 mei 2015 21:23 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Dan dien je meer van te voren te hebben ingekocht je weet wat je acties worden.
Opslagruimte, kom op het zijn games geen wasmachines, hoeveel ruimte kost dat nou, het is gewoon een slechte zaak dat je op maandag al door GTA, the Witcher en COD heen bent. Morgen zeker ook Project Cars, Hardline en FIFA.
mja morgen na t werk ff denk ikquote:Op maandag 25 mei 2015 21:04 schreef Duradonna het volgende:
[..]
Ik zou naar de winkel gaan, online hebben ze bijna niks meer, super slecht.
maar toen was ook al t leuke al uitverkochtquote:Op maandag 25 mei 2015 21:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Heel gek is het niet, op Budgetgaming zaten er al genoeg users klaar om te bestellen om 0u vannacht. Ik ga ervan uit dat bepaalde games wel weer bijgevuld worden.
Ook gehad idd, kreeg zwart scherm en hele ps4 flipte.quote:Op maandag 25 mei 2015 21:44 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Kan ik net eindelijk Witcher 3 eens opstarten, blijft hij vasthangen bij het eerste laadscherm... 😐
True. Ik zit nu op 20u en zit volgens mij niet eens op 5%. Zo immens groot is deze game.quote:Op maandag 25 mei 2015 23:10 schreef Gupje het volgende:
Damn wat een beleving the witcher! Begin het craften en brouwsels maken ook onder de knie te krijgen.
Wel heb ik het gevoel als je een goed uur hebt gespeeld dat je eigenlijk nog maar heel weinig hebt gedaan.
Ik word overspoeld met quests.
Ik heb het craften en brouwen nog niet onder de kniequote:Op maandag 25 mei 2015 23:10 schreef Gupje het volgende:
Damn wat een beleving the witcher! Begin het craften en brouwsels maken ook onder de knie te krijgen.
Wel heb ik het gevoel als je een goed uur hebt gespeeld dat je eigenlijk nog maar heel weinig hebt gedaan.
Ik word overspoeld met quests.
Spoiler erop en lichtmetalen hoefijzers?quote:Op maandag 25 mei 2015 23:21 schreef Maraca het volgende:
Kan ik mijn paard trouwens ook upgraden? Wat een kutbeest
In Red Dead kon je steeds betere/snellere paarden vinden.quote:Op maandag 25 mei 2015 23:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Spoiler erop en lichtmetalen hoefijzers?
quote:Op maandag 25 mei 2015 23:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Spoiler erop en lichtmetalen hoefijzers?
Ik merk dat ik Witcher 3 een beetje moet doseren omdat ik anders ga rushen en niet echt meer van de game geniet.quote:Op maandag 25 mei 2015 23:25 schreef Yi-Long het volgende:
Ik denk dat ik morgen ofzo weer even verder ga met Witcher. Na die eerste keer niet meer aangeraakt, niet omdat ik het niet leuk vind, maar meer omdat het zo'n game is waar je even lekker in wilt blijven qua verhaal en characters enzo, en dat was na afgelopen dinsdag niet helemaal mogelijk qua tijd.
Afgelopen week dus voornamelijk even snel de tussendoor-tijd gevuld met tussendoor-sessies van Pro Evo en Driveclub.
Ik ben sowieso niet bang dat ik games 'rush', want ik check juist echt ieder hoekje en gaatje voor ik verder ga....quote:Op maandag 25 mei 2015 23:31 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ik merk dat ik Witcher 3 een beetje moet doseren omdat ik anders ga rushen en niet echt meer van de game geniet.
Je paard kan je wel upgraden trouwens, althans het zadel voor capaciteit en blinders voor een betere 'stressbalk'.
Dan ben je nog lang bezig met The Witcher denk ik.quote:Op maandag 25 mei 2015 23:46 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik ben sowieso niet bang dat ik games 'rush', want ik check juist echt ieder hoekje en gaatje voor ik verder ga....
Moet ik eerst leren modden op de PS4quote:Op maandag 25 mei 2015 23:46 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Gewoon fucking Battle Cat erin modden![]()
[ afbeelding ]
Voor degene die de afgelopen jaren onder een steen hebben geleefd.. welk spel is dit?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 08:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
Weer een REmake
[ afbeelding ]
Begin 2016.
RE, dat staat er toch ook?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 08:07 schreef Maraca het volgende:
[..]
Voor degene die de afgelopen jaren onder een steen hebben geleefd.. welk spel is dit?
Ja, weet ik veelquote:Op dinsdag 26 mei 2015 08:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
RE, dat staat er toch ook?
Deel 0 om specifiek te zijn.
Werkt hier altijd hoor?quote:Op maandag 25 mei 2015 18:48 schreef poker4lifee het volgende:
dat netflix op de ps4 werkt ook vaker niet dan wel lijkt het
Dat was geweldig! Op een ravijn afrennen en je paard door zn kop knallenquote:Op maandag 25 mei 2015 23:26 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
In Red Dead kon je steeds betere/snellere paarden vinden.
Of je paard gewoon door zijn kop schieten waarna hij door zijn hoeven zakte. Geweldig.
Ja, dat zijn wel dramatische tijden idd. Echt wel een reden om niet te hoog te gokken met de moeilijkheidsgraadquote:Op dinsdag 26 mei 2015 08:41 schreef s0ul1991 het volgende:
Man man man wat duurt dat laden lang nadat je gedood bent op met The Witcher1 minuut en 6 seconden. Tenminste als je een contract doet en dan met het monster vecht. Hopelijk fixen ze dit, nog erger dan Bloodborne.
Eens, fast travellen is een paar seconden maar doodgaan is inderdaad lang. Pak meestal wat drinken of ga naar de WC wanneer ik dood ben gegaan.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 08:41 schreef s0ul1991 het volgende:
Man man man wat duurt dat laden lang nadat je gedood bent op met The Witcher1 minuut en 6 seconden. Tenminste als je een contract doet en dan met het monster vecht. Hopelijk fixen ze dit, nog erger dan Bloodborne.
Street Fighterquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:33 schreef PBateman1978 het volgende:
Vandaag (of morgen...) Ultra Street Fighter 4 maar even halen voor die 25 euro.
Je kunt bijna een maaltijd maken en dan kun je na het eten weer verder spelen voordat hij klaar is. Maar ik hoop op een patch. Geeft ook motivatie om niet dood te gaan en voorzochtig te spelenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:32 schreef Drankster het volgende:
[..]
Eens, fast travellen is een paar seconden maar doodgaan is inderdaad lang. Pak meestal wat drinken of ga naar de WC wanneer ik dood ben gegaan.
*hit* *hit* *roll* *roll* *roll* *roll* *roll* *roll* *sprint* *meditate* *sprint* *sprint* *sprint* *sprint* *hit* *hit* and repeatquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:35 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Je kunt bijna een maaltijd maken en dan kun je na het eten weer verder spelen voordat hij klaar is. Maar ik hoop op een patch. Geeft ook motivatie om niet dood te gaan en voorzochtig te spelen
Erm.... als ik het mij goed herinner heb je alleen arcade endings per karakter.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:34 schreef Maraca het volgende:
[..]
Street FighterIs het wel dat je per personage een verhaallijn hebt, of is dat net zoals bij DOA dat je 1 verhaallijn hebt waar iedereen in voorkomt?
Oh ja, wacht.. er komt langzaam een herinnering naar boven. Je hebt een map en afhankelijk van welk land je zit heb je een karakter.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:37 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Erm.... als ik het mij goed herinner heb je alleen arcade endings per karakter.
Axiiquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:37 schreef Maraca het volgende:
[..]
*hit* *hit* *roll* *roll* *roll* *roll* *roll* *roll* *sprint* *meditate* *sprint* *sprint* *sprint* *sprint* *hit* *hit* and repeat
Geen echte story mode iig.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:38 schreef Maraca het volgende:
[..]
Oh ja, wacht.. er komt langzaam een herinnering naar boven. Je hebt een map en afhankelijk van welk land je zit heb je een karakter.
Die is bij mij na 1 mep al kapotquote:
Perfect parry + counter > roll and dodge! En je moet niet meditaten tijdens een gevecht met een contract beastquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:37 schreef Maraca het volgende:
[..]
*hit* *hit* *roll* *roll* *roll* *roll* *roll* *roll* *sprint* *meditate* *sprint* *sprint* *sprint* *sprint* *hit* *hit* and repeat
Ja, weet het. Moet meer ontwijkenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:46 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Parry > roll and dodge! En je moet niet meditaten tijdens een gevecht met een contract beast
Ik heb eerlijk gezegd nog geen health potions gebruikquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:54 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Sowieso lijkt gewoon health potions gebruiken me veel fijner en sneller dan iedere keer wegrennen en meditaten tijdens gevechten?
Wacht, dus ze wachten gewoon een uurtje terwijl jij meditate? WTFquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:48 schreef Maraca het volgende:
[..]
En mediteren tijdens een gevecht gaat prima. Mijn health is weer vol, die van het beest niet en tadaa winnaar
Swallow Potions, wel redelijk belangrijk.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:59 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd nog geen health potions gebruikZou niet weten welke en of ik wel de recipe heb.
Ik nam altijd het hele voedsel voorraad van het dichtstbijzijnde dorp meequote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:02 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Swallow Potions, wel redelijk belangrijk.
Ja, dat schiet lekker opquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:05 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Ik nam altijd het hele voedsel voorraad van het dichtstbijzijnde dorp mee
Das nogal prijzig.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:05 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Ik nam altijd het hele voedsel voorraad van het dichtstbijzijnde dorp mee
Die heb ik op die manier verslagenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:51 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Tot je een vijand tegen komt die wel healt tijdens gevechten, zoals die vervelende Jenny o' the Woods
En datquote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:59 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd nog geen health potions gebruikZou niet weten welke en of ik wel de recipe heb.
Swallow. Leren en gebruiken. Het scheelt heel erg veel.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:07 schreef Maraca het volgende:
[..]
En datstaat nog geen 1 in mijn lijstje en kan ook geen losse vinden om te kopen.
Zal er vanavond eens naar kijkenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:08 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Swallow. Leren en gebruiken. Het scheelt heel erg veel.
True, maar dat moet dan maarquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:14 schreef Mystikvm het volgende:
Als je alles loot, dan kom je om in de ingrediënten. Ik sleep echt een paar pagina's in mijn inventory mee met crafting components.
Ik heb meer dan de helft van wat ik nodig had gewoon bij een herbalist gekocht.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:11 schreef HeatWave het volgende:
Het was in het begin even kloten met potions en oils, ook door de manier van spelen denk ik, ik had gewoon steeds de ingredienten net niet. Ben toen dus maar flink wat gaan ronddolen opzoek naar ? en uiteindelijk ook door een zooi willekeurig te plukken etc kon ik opeens een heleboel potions en oils maken.
Een iets duidelijker receptenboek zou fijn zijn, maar het is wel te doen allemaal.
Kan ook nog, maar weet vaak niet meer wat ik wel en niet al hebquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:16 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik heb meer dan de helft van wat ik nodig had gewoon bij een herbalist gekocht.
Ik ook. Meer zelfs denk ik.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:16 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik heb meer dan de helft van wat ik nodig had gewoon bij een herbalist gekocht.
4 throphiesquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:18 schreef HeatWave het volgende:
Een dus Gwent, ga ik erg veel missen als ik dat volledig oversla?
Zeker bij een RPG. Bij een MMORPG doe ik wel meer moeite om dingen te leren, maar dat komt omdat je dat spel in principe jaren kunt spelenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Kan ook nog, maar weet vaak niet meer wat ik wel en niet al heb.
Ach, het is en blijft ook voor een deel aanmodderen, je kan wel alles gaan leren etc, maar het is maar een game natuurlijk.
Een dus Gwent, ga ik erg veel missen als ik dat volledig oversla?
Ja, daarom, nou verwacht ik weken bezig te zijn ermee hoor, maar dan nog ga ik niet alles uit mijn hoofd leren etc. Het moet wel een beetje gamen blijven, geen way of lifequote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:19 schreef Maraca het volgende:
[..]
Zeker bij een RPG. Bij een MMORPG doe ik wel meer moeite om dingen te leren, maar dat komt omdat je dat spel in principe jaren kunt spelenAls ik story mode uit heb bij dit spel en de side quests gehad heb is het wel een beetje klaar
Gwent is me een vaag spel
Valt erg mee hoorquote:
Ik ook. En meestal stap ik een meter of 100 voor mijn questpoint van mijn paard, ga ik te voet verder en loot ik alle planten. Hoop dat ik binnenkort enhanced swallow ga vinden.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:14 schreef Mystikvm het volgende:
Als je alles loot, dan kom je om in de ingrediënten. Ik sleep echt een paar pagina's in mijn inventory mee met crafting components.
Oh echt? Op hard kan dat (gelukkig) niet.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:06 schreef Maraca het volgende:
[..]
Die heb ik op die manier verslagenWeerwolf ook
Volgens mij moet ik eerder passen ipv al mijn kaarten te spelenquote:
Ik speel op 'story + sword'quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:32 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Oh echt? Op hard kan dat (gelukkig) niet.
Zal best, maar ik vind het zo lang duren, je bent volledig uit de actie meteen. En zoals ik al zei, IRL heb ik ook een hekel aan kaartspellenquote:
Nooit in de eerste ronde al je goede kaarten verspelen, het is juist helemaal niet erg om de eerste ronde te verliezen zodat je vervolgens 2 sterke rondes kan spelen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:34 schreef Maraca het volgende:
[..]
Volgens mij moet ik eerder passen ipv al mijn kaarten te spelen
Denk dat ik daar de mist in ga dan (alhoewel dat ook een paar keer door het spel zelf werd aangegevenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:35 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Nooit in de eerste ronde al je goede kaarten verspelen, het is juist helemaal niet erg om de eerste ronde te verliezen zodat je 2 sterke rondes kan spelen.
Volgens mij heb ik al iets van 5 uur gwent gespeeld ofzoquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:35 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zal best, maar ik vind het zo lang duren, je bent volledig uit de actie meteen. En zoals ik al zei, IRL heb ik ook een hekel aan kaartspellen.
Ieder zijn ding, ik doe liever vraagtekens en andere "quests" dan kaartspelenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:38 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik al iets van 5 uur gwent gespeeld ofzo
Je hebt maar 10 kaarten om 2 rondes te winnen, dus tactisch spelen! En je deck samenstellen is ook belangrijk zo snel mogelijk je lage kaarten ditchen voor betere.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:36 schreef Maraca het volgende:
[..]
Denk dat ik daar de mist in ga dan (alhoewel dat ook een paar keer door het spel zelf werd aangegeven)
Ik hoef helemaal niet te kiezen, ik doe gewoon alles. Ben voorlopig ook echt nog niet klaar met die gamequote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ieder zijn ding, ik doe liever vraagtekens en andere "quests" dan kaartspelen.
Ik ook niet, ben van plan alle kaarten "leeg te spelen". Maar geen gwent dusquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:40 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ik hoef helemaal niet te kiezen, ik doe gewoon alles. Ben voorlopig ook echt nog niet klaar met die game
ohw vaagquote:
Ja, ik heb beide in mijn AT, maar misschien beter om dit niet onder te sneeuwen met Witchergelulquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:40 schreef s0ul1991 het volgende:
Dit lijkt op een tweede Witcher topic te gaan worden
Moet sowieso die baron nog even verslaanquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:38 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Je hebt maar 10 kaarten om 2 rondes te winnen, dus tactisch spelen! En je deck samenstellen is ook belangrijk zo snel mogelijk je lage kaarten ditchen voor betere.
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ik heb beide in mijn AT, maar misschien beter om dit niet onder te sneeuwen met Witchergelul.
Zo'n bazenspel verdiend gewoon 2 topicsquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:44 schreef HeatWave het volgende:
GAM / [The Witcher #5] Forktails, Mourntarts, Botchlings and Sylvans
hier dus.
Wel zo fijn voor mensen die niet alles gespoilerd willen zien in een algemeen topicquote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, ik heb beide in mijn AT, maar misschien beter om dit niet onder te sneeuwen met Witchergelul.
Ik vind het best hoor, mij heb je er niet meequote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
Wel zo fijn voor mensen die niet alles gespoilerd willen zien in een algemeen topic
Orginele taalquote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:08 schreef Pheno het volgende:
Ik wacht op de versie die af isEn in het Pools, want originele taal.
Zo onaf is hij niet hoorquote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:08 schreef Pheno het volgende:
Ik wacht op de versie die af isEn in het Pools, want originele taal.
Ik denk niet dat er heel veel aan gaat veranderen, het spel loopt gewoon prima.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:08 schreef Pheno het volgende:
Ik wacht op de versie die af isEn in het Pools, want originele taal.
Ja, valt mij ook wel mee. 2 freezing crashes, PS4 werkte nog wel gewoon. Er zal zeker nog wel een patch komen, maar meer voor klein schoonheidsfoutjes. Op dit moment voelt het echt niet onaf aan oid.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:33 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ik denk niet dat er heel veel aan gaat veranderen, het spel loopt gewoon prima.
DLC is nog niet allemaal uitquote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:33 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ik denk niet dat er heel veel aan gaat veranderen, het spel loopt gewoon prima.
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:08 schreef Pheno het volgende:
Ik wacht op de versie die af isEn in het Pools, want originele taal.
Pools zit er idd in, zag ik alquote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:08 schreef Pheno het volgende:
Ik wacht op de versie die af isEn in het Pools, want originele taal.
SPOILER: Main Quest: Family MattersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 12:34 schreef Drankster het volgende:
Ik merk wel flinke framedrops op de PS4 trouwens.Ze zijn nog steeds aan het patchen enzo, dus ach ja... game is net een week uit en de meeste problems zullen, waar mogelijk, wel opgelost worden.SPOILER: Main Quest: Family MattersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik maak me er niet zo heel druk over, maar goed, ben er ook nog niet full-time mee bezig...
Natuurlijk vervelend en het hoort niet, maar eerlijk gezegd verwacht ik tegenwoordig al niet meer anders dan dat een game buggy en glitchy en met dit soort issues gereleased wordt, en pas na 1-2 maanden een beetje zonder problemen speelbaar is.
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 12:34 schreef Drankster het volgende:
Ik merk wel flinke framedrops op de PS4 trouwens.Ik merk er amper tot niets van.SPOILER: Main Quest: Family MattersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let's drop some acid and go to a titty bar.
jaquote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:16 schreef Cikx het volgende:
Heb toch nog een vraagje over de Witcher (wil niet gespoiled worden in het andere topic). Zitten er veel morele keuzes in die je kunt maken? Die ook weer gevolgen hebben in het verloop van de game. Dit is eigenlijk het voornaamste ding wat ik miste in Dragon Age Inquisition, dus hoop dat ik in dat opzicht met TW wel aan mijn trekken ga komen.
Ja absoluut... ook kleine beslissingen die significant lijken kunnen later grote gevolgen hebben. Je hebt zo het gevoel dat je beslissingen daadwerkelijk invloed hebben op de wereld, erg tof.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:16 schreef Cikx het volgende:
Heb toch nog een vraagje over de Witcher (wil niet gespoiled worden in het andere topic). Zitten er veel morele keuzes in die je kunt maken? Die ook weer gevolgen hebben in het verloop van de game. Dit is eigenlijk het voornaamste ding wat ik miste in Dragon Age Inquisition, dus hoop dat ik in dat opzicht met TW wel aan mijn trekken ga komen.
Ah zo. GOTY versie in de budgetbak met originele Poolse taalquote:
Klinkt veelbelovend! Nog twee weken wachtenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:26 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ja absoluut... ook kleine beslissingen die significant lijken kunnen later grote gevolgen hebben. Je hebt zo het gevoel dat je beslissingen daadwerkelijk invloed hebben op de wereld, erg tof.
Day 1.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:05 schreef s0ul1991 het volgende:
PS4 interactive horror Until Dawn launches 26 August.
Ziet er toch wel tof uit hoorquote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:05 schreef s0ul1991 het volgende:
PS4 interactive horror Until Dawn launches 26 August.
tweede helft wel, begin vond ik maar magertjes.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:54 schreef Gh0stface het volgende:
Heb 5 dagen gedaan over TLOU gisteren uitgespeeld. Met hoge verwachtingen stelde het NIET teleur wat een masterpiece
Ziet er veelbelovend uitquote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:05 schreef s0ul1991 het volgende:
PS4 interactive horror Until Dawn launches 26 August.
Zeer zeker, al blijft het erg jammer dat Silent Hill niet meer doorgaat.quote:
Wordt pas morgen denk ik, de download is nogal langzaam.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 19:51 schreef PowerLoungen het volgende:
Speelt er iemand trouwens al de SF 4 versie voor de ps4 ?
Om eerlijk te zijn : 25 voor een spel van een jaar of 7 is best veel maar ik zal het ook maar downloadenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 19:53 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wordt pas morgen denk ik, de download is nogal langzaam.
Kon m voor 24,99 niet laten liggen.
Ik vind het een mooie prijs, alle DLC erbij, 44 karakters. En altijd leuk voor een paar potjes tussendoor.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:00 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn : 25 voor een spel van een jaar of 7 is best veel maar ik zal het ook maar downloaden
Mja het is nog steeds de meest solide fighter .quote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:04 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind het een mooie prijs, alle DLC erbij, 44 karakters. En altijd leuk voor een paar potjes tussendoor.
quote:Patch 1.03 is now LIVE in EU & select countries (coming everywhere soon)
While we continue working to get the this patch out everywhere ASAP, the EU version has just gone live and can be downloaded when firing up your game. Below are the patch notes:
-Corrects a bug where the player was able to shoot bolts at friendly NPCs.
-Corrects an issue related to Stamina regeneration while sprinting.
-Corrects a bug that could cause spontaneous combustion of gas clouds.
-Reduces spawn times for certain groups of NPCs.
-Blood particles will now properly appear on water surfaces after foes are killed.
-Corrects a visual effect in the Wandering in the Dark quest.
-Improves foliage behavior in scenes.
-Reduces foliage shadow popping.
-"Melltith" sword is visible again.
-Fixes some minor graphics bugs in gwent.
-Corrects some missing translations in localized versions.
-Improves performance, especially in cutscenes and during gameplay.
-Introduces a number of minor improvements in SFX.
-Fixes an issue that could have caused an infinite loading screen in certain circumstances in Wandering in the Dark quest.
-Corrects an issue in the dialogue system that might have caused rare instances of dialogue looping in certain scenes.
-Improves stability in gameplay and the UI, especially during games of gwent.
-Upgrading items included in gear sets no longer destroys rune sockets on said items.
-Fixes an occasional bug in the Journal in the Fake Papers quest.
-Enlarges the loot pop-up window in the UI.
Mooi, ben er net mee begonnen en ik denk dat ik er veel tijd in ga steken.quote:
Mjah, dan kunnen ze weer even de pats uithangen op E3, dus dan gooien ze er even wat grote titels in.quote:
Ik twijfel nog even. Heb de game al voor zowel 360 alswel PS3, en eerlijk gezegd speel ik het eigenlijk nauwelijks, want als SP is er gewoon niet zoveel aan.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 19:53 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wordt pas morgen denk ik, de download is nogal langzaam.
Kon m voor 24,99 niet laten liggen.
Black Flag, LBP3 en Lego Marvel Super Heroes bijv zijn allemaal welkomquote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:40 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mjah, dan kunnen ze weer even de pats uithangen op E3, dus dan gooien ze er even wat grote titels in.
Hopelijk dan eindelijk eens Black Flag ofzo. Misschien wel LBP3. En Driveclub zal er nu wel (gedeeltelijk) inzitten, met die Starters-tour.
[..]
Ik twijfel nog even. Heb de game al voor zowel 360 alswel PS3, en eerlijk gezegd speel ik het eigenlijk nauwelijks, want als SP is er gewoon niet zoveel aan.
Verder prima game en voor een prima prijsje, maar ik verwacht dat ik hem toch niet erg veel zal spelen in de nabije toekomst.
Yep. Ik moet alleen eens even gaan kijken naar een grotere HDD, want mijn huidige 500Gb HDD is inmiddels wel vol, na installatie van The Witcher.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:47 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Black Flag, LBP3 en Lego Marvel Super Heroes bijv zijn allemaal welkom
Nog eentje hierna toch?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:21 schreef Cikx het volgende:
Episode 4 van Telltale's Game of Thrones staat in de store.
Die is vandaag al uit in de EU.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:33 schreef Miauw_Zedong het volgende:
US store zeker? Morgen komt Magicka 2 ook uit.... helaas ga ik daar voorlopig nog niet aan toe komen.
Zag hem ook al in de EU Store staan volgens mij.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:33 schreef Miauw_Zedong het volgende:
US store zeker? Morgen komt Magicka 2 ook uit.... helaas ga ik daar voorlopig nog niet aan toe komen.
-edit-
hij is al uit zo te zien!
Je moet de knop ingedrukt houden tot je het 2de bliepje hoort wanneer je hem uitzetquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:38 schreef Massief het volgende:
Is er nou wel of geen manier om automatische rustmodus uit te zetten?
Ik wil gewoon dat die compleet uit gaat als ik op het knopje druk, heb nu al 100x de stroom eruit gehaald terwijl die in rustmodus staat..
Zag het jaquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:36 schreef s0ul1991 het volgende:
https://store.playstation(...)_00-GOT000000000DLC4
Disagree, vond die opbouw juist nice.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:56 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
tweede helft wel, begin vond ik maar magertjes.
De beta was lame tho. En LELIJK. Zelfs Skyrim 360 ziet er beter uit.quote:Op zondag 24 mei 2015 22:32 schreef Pheno het volgende:
Het heeft geen reet met skyrim te maken, TES is het juist wel
En een start van een nieuwe maandelijkse traditie, naast klagen over kut Indies straks ook voortaan klagen over kut AAA'squote:
Wacht..viel streetfighter tegen?quote:
Wat bugs en input-lag, vooral merkbaar door pro's.quote:
quote:PlayStation 4-exclusive interactive horror Until Dawn will finally launch in the UK on 28th August.
er zijn geen kut AAA's ..quote:Op woensdag 27 mei 2015 07:37 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
En een start van een nieuwe maandelijkse traditie, naast klagen over kut Indies straks ook voortaan klagen over kut AAA's
Heel andere tijdzone ook natuurlijkquote:Op woensdag 27 mei 2015 09:27 schreef Pheno het volgende:
Until Dawn komt eind augustus naar PlayStation 4
Wij eerder. UK is altijd net wat trager lijkt het
Ah thanks, dan wacht ik nog even. Wil direct het hele seizoen spelenquote:
het scheelt twee dagen, niet een uurquote:Op woensdag 27 mei 2015 09:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Heel andere tijdzone ook natuurlijk
mja, ik krijg wat van die bonussen. Dan maar wachten op een complete editiequote:Op woensdag 27 mei 2015 09:34 schreef PBateman1978 het volgende:
''Pre-order now for an exclusive scene''
quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:27 schreef Pheno het volgende:
Until Dawn komt eind augustus naar PlayStation 4
Wij eerder. UK is altijd net wat trager lijkt het
Die incentives worden steeds storender. Geld uit de zak kloppen van mensen terwijl je nog niks geleverd hebt, in ruil voor een matige bonus.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:34 schreef PBateman1978 het volgende:
''Pre-order now for an exclusive scene''
Journeyquote:Op woensdag 27 mei 2015 10:16 schreef Yi-Long het volgende:
Welke kut-indies staan er gepland voor de eerste week van Juni? Dan weet je meteen welke we in PS+ krijgen
Ik mag toch hopen dat er steeds minder mensen zijn die zo dom zijn om dag 1 hun geld naar de ontwikkelaar te geven...quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:17 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Die incentives worden steeds storender. Geld uit de zak kloppen van mensen terwijl je nog niks geleverd hebt, in ruil voor een matige bonus.
En mensen maar lachend hun geld naar de ontwikkelaar brengen
ik vrees...quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:18 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat er steeds minder mensen zijn die zo dom zijn om dag 1 hun geld naar de ontwikkelaar te geven...
Die is wel geweldig, maar die zou sowieso al gratis zijn geweest voor me, ivm cross-buy.quote:
Shadowfall lijkt me niets. Dan heb ik liever een Metro-game ofzo.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:18 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Ik denk Black flag of Shadowfall, op beide zit ik niet te wachten.
Eens. Maar goed te zien dat het ook anders kan met The Witcher 3. Overvol met content, geen ingame pre-order bonus en 16 gratis DLC voor iedereen, niet alleen voor degenen met een pre-order.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:17 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Die incentives worden steeds storender. Geld uit de zak kloppen van mensen terwijl je nog niks geleverd hebt, in ruil voor een matige bonus.
En mensen maar lachend hun geld naar de ontwikkelaar brengen
Nou ja, die pre-order incentives zijn er niets voor niks. Er zijn dus mensen die hun geld al op dag -300 aan de ontwikkelaar geven.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:18 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat er steeds minder mensen zijn die zo dom zijn om dag 1 hun geld naar de ontwikkelaar te geven...
Juist, en daarom kocht ik die game dus wel dag 1. Dit soort devs wil ik ook gewoon steunen, want ze geven het goede voorbeeld.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:22 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Eens. Maar goed te zien dat het ook anders kan met The Witcher 3. Overvol met content, geen ingame pre-order bonus en 16 gratis DLC voor iedereen, niet alleen voor degenen met een pre-order.
CD Projekt Red
Ik heb hem gespeeld bij een vriend van me en ik vond hem best tof (helemaal voor een AC game). Had hem best willen spelen een tijd geleden toen er nog niet zoveel tofs uit was en aan zat te komen, nu ga ik er gewoon niet meer aan toe komen.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:20 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Black Flag lijkt me geweldig. Zou ik allang gekocht hebben als er een GOTY was met de originele Piraten-stemmen.
Hij leek me sowieso al heel tof, ivm originele mooie kleurrijke setting, pirates, en de hoofdpersoon schijnt ook gewoon weer een beetje interessant te zijn, ipv een empty shell.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:24 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ik heb hem gespeeld bij een vriend van me en ik vond hem best tof (helemaal voor een AC game). Had hem best willen spelen een tijd geleden toen er nog niet zoveel tofs uit was en aan zat te komen, nu ga ik er gewoon niet meer aan toe komen.
trialquote:Op woensdag 27 mei 2015 10:42 schreef Rossdale het volgende:
Trials en Grim Fandango denk ik
En wie weet wel Driveclub PS+ edition
Beter niet, beetje een veredelde demo uitdelen.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:23 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Juist, en daarom kocht ik die game dus wel dag 1. Dit soort devs wil ik ook gewoon steunen, want ze geven het goede voorbeeld.
Japan krijgt komende maand trouwens MGS Ground Zeroes gratis in de PS+, dus wellicht hier ook?
https://translate.google.(...)plus.html&edit-text=
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |