abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_151393380

Syri is een seculiere republiek met 22,5 miljoen inwoners en heeft sinds 2000 als president Bashar al-Assad. In de presidentsverkiezingen van 2014 won hij met 88,7% van twee tegenkandidaten. Voor 2000 was vanaf 1971 zijn vader Hafiz al-Assad aan de macht die in 1981 een gewelddadige opstand van het Moslimbroederschap neersloeg. Nadat eind 2010 in Tunesi demonstraties begonnen en daarbij Ben Ali werd verjaagd verspreiden de demonstraties zich door de hele regio waaronder in Syri. Volgens delen van de oppositie werd er door de overheid op vreedzame demonstranten geschoten.

In reactie op de demonstraties kondigde Assad hervormingen aan, er werd een nieuwe grondwet aangenomen waarin niet langer stond dat de Ba'ath-partij, een Arabisch nationalistische en socialistische partij, de staat en de samenleving leid en er ook andere politieke partijen mochten gevormd worden die niet lid zijn van het National Progressive Front, wel mochten partijen niet gebaseerd zijn op religie of etnische basis. Vervolgens werden er in 2012 parlementsverkiezingen gehouden waarbij ook partijen die niet lid zijn van het NPF zetels wonen, door de rebellen werden deze verkiezingen als ondemocratisch en oneerlijk beschouwd. In juni 2014 werden er presidentsverkiezingen gehouden waarbij ook andere kandidaten dan Assad mochten meedoen, dit werd door de rebellen ook als een farce gezien.

Tot nu toe zijn er in de oorlog meer dan 150.000 doden gevallen. Etnische groepen spelen een belangrijke rol in de oorlog, Syri bestaat voor 74% uit soennieten (van wie 10% Koerden), 13% sjiieten (met de alawieten als belangrijkste subgroep), 10% christenen en 3% druzen.

Een factor in de oorlog zijn de Koerden, een volk van 35 miljoen mensen met een eigen taal en cultuur, maar geen eigen land. Ze zijn verspreid over onder meer Turkije, Syri, Irak (Iraaks-Koerdistan), Iran en de vroegere Sovjet-Unie. De Syrische Koerden vechten tegen zowel de regering als de rebellen. Ze hebben in de door hun bestuurden gebieden autonomie uitgeroepen. Net als de regering zijn ze seculier.

Vechtende groeperingen:
Syrische regering onder leiding van Bashar al-Assad
Syrisch Arabisch Leger (SAA) - leger van Syri
Al-Jaysh al-Shaabi - burger militie bestuurd door de regering
National Defence Force - civiele ondersteuning van het Syrische leger
Hezbollah - islamitische militie en politieke partij in Libanon
Shabiha - civiele milities onder leiding van leden van de Al-Assad familie
Syrian Resistance - communistische militie
Syrian Social Nationalist Party - Syrisch nationalistische politieke partij en militie

Landen die de Syrische regering steunen: Rusland (sinds de Koude Oorlog een bondgenoot en Syri heeft de laatst overgebleven marinebasis van Rusland in de regio), China, Iran, Algerije, Soedan, Wit-Rusland, Venezuela, Irak en Noord-Korea.

Rebellen
Vrij Syrisch Leger - verschillende milities die zich zo noemen
Islamitisch Front - salafistische islamistische organisatie, verwerpt representatieve democratie en secularisme
Al-Nusra Front - onderdeel van Al Qaida

IS(IS) - soennitische terreurorganisatie dat zowel in Irak als in Syri opereert. Iedereen die niet soennitisch is loopt kans onthoofd te worden door deze groepering. In februari 2014 verbrak Al-Qaeda de banden met IS. IS heeft aan zowel de regering als de andere rebellen groepen de oorlog verklaart.

Landen die de rebellen steunen: NAVO-landen, Jordani, Libi, VAE, Saudi-Arabi en Qatar. De voornaamste reden van die landen om de rebellen te steunen is het bondgenootschap van Syri met Iran en Rusland, en de steun aan Hezbollah.

Koerden
Volksbeschermingeenheden (YPG) - Koerdisch leger, gesteund door de PKK en de PJAK

Waarom geen NAVO-bombardementen zoals in Libi?
In de VN veiligheidsraad gebruiken Rusland en China hun veto over een dergelijke resolutie. Ook werd Cameron door het Britse parlement verboden een aanval op Syri in te zetten.

Kaart van de huidige militaire situatie
Rood = Syrische regering
Geel = Koerden (YPG)
Grijs = IS(IS)
Groen = andere rebellen (oa Islamitisch Front, Al Nusra (Al Qaida) en het Vrije Syrische Leger)

Zie ook:
Hoe beoordeel je bronnen?
Syrische burgeroorlog - Wikipedia
BBC documentaire: A History of Syria with Dan Snow
Kaart van de huidige militaire situatie in Irak en Syri
Uitgebreide kaart van de militaire situatie in Syri

Updates:
Syria's Civil War - Reddit

Twitteraars
Neutraal
https://twitter.com/ivansidorenko1
https://twitter.com/ejmalrai

Pro-regering
https://twitter.com/keepingtheleith Thans: https://twitter.com/leithfadel
https://twitter.com/petolucem
https://twitter.com/Zinvor
https://twitter.com/ahmadalissa
https://twitter.com/Isham_AlAssad
https://twitter.com/FGunay1
https://twitter.com/halabtweets

Pro-rebellen
https://twitter.com/arabthomness
https://twitter.com/EliotHiggins
https://twitter.com/ahmadalissa
https://twitter.com/FreeSyrianMedia

[ Bericht 1% gewijzigd door reza1 op 06-04-2015 07:34:46 ]
pi_151393407
TT _O_
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151393649
wel een konvooi met pantser dit keer, ben benieuwd hoe of wat

quote:
Video of SAA (Tiger Forces) Convoy moving Toward Idlib City

this was posted by Suhail al-Hassan (The Tiger) official page on FB

Read more at http://www.liveleak.com/view?i=173_1428179602#EwJyPsZtoHFbabzw.99
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151393706
Oversteken Turks-Syrische grens is eenvoudige zaak'

quote:
Het oversteken van de grens tussen Turkije en Syri is een eenvoudige zaak, ondanks verzekerende woorden uit Ankara dat het streng optreedt tegen westerse jihadisten.
Ook onder de ogen van grensbewakers op klaarlichte dag blijkt de grens een makkelijk te nemen hindernis, bewijzen twee Syrische vluchtelingen uit de plaats Tell Abyad, waar Islamitische Staat (IS) het voor het zeggen heeft.

Het tweetal toont een journalist van persbureau DPA dat, bewapend met een kniptang, de oversteek kinderspel is.

De twee dwalen bij een grensovergang af van de weg en lopen evenwijdig aan de grens in de richting van en legerpost in het veld. "Wat doen jullie?", roept een grenswachter de twee nog na, maar hij onderneemt verder geen actie.

Het duo wandelt doodgemoedereerd verder. Halverwege verdwijnen ze even uit het zicht in een greppel, en prompt duikt n van hen op aan de Syrische zijde van de afrastering. "Kijk Ahmed is nu in Syri", zegt de 16-jarige Sleyman.

Doorvoerland jihadisten

Turkije is het belangrijkste doorvoerland voor jihadisten uit het Westen die zich willen aansluiten bij IS of andere radicale groeperingen. Vele honderden Europese strijders, van wie ook veel uit Nederland, zijn via het land naar Syri gereisd.

Officile grensovergangen moeten wel gemeden worden, want daar worden ze gegrepen om vervolgens teruggestuurd te worden naar hun land van herkomst. Volgens de Turkse regering zijn 1.150 buitenlanders Turkije uitgezet en hebben meer dan 12.500 een inreisverbod opgelegd gekregen.
pi_151393931
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151393954
@Slayage, van rechts naar links stripverhaaltjes lezen?

Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151393996
quote:
0s.gif Op zondag 5 april 2015 18:12 schreef firefly3 het volgende:
@Slayage, van rechts naar links stripverhaaltjes lezen?

[ afbeelding ]
idd daesh staat arm van de gast met de mes

"daesh zegt de brugers in yarmouk te komen bevrijden"
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151394256
isis doet waar goed in is, rebellen bestrijden :r :r :r

yarmouk

Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zondag 5 april 2015 @ 18:44:30 #10
365082 IPA35
Patriarch
pi_151394720
Ze hebben ook een Hamas geestelijke onthoofd O+
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151394905
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151395612
quote:
0s.gif Op zondag 5 april 2015 18:52 schreef firefly3 het volgende:
[ afbeelding ]
Dat praat onmiddellijk goed dat ze voor meer dan 200.000 doden hebben gezorgd
pi_151395640
FGunay1 twitterde op zondag 05-04-2015 om 15:18:46 “@ianbremmer: Life Expectancy, Syria2010: 802015: 55” reageer retweet
Bedankt FSA O+
  zondag 5 april 2015 @ 19:33:17 #14
172669 Papierversnipperaar
Cafene is ook maar een drug.
pi_151396012
quote:
#OpISIS Anonymous release list of 70 pro ISIS websites and 14000 of Twitter ids

Anonymous take #OpISIS to next level with release of 70 pro ISIS websites and 14000 Twitter ids belonging to IS affiliates and supporters


Continuing their efforts to bring down websites and Twitter accounts of IS and their supporters, the online hacktivist group, Anonymous today released a list of 70 websites believed to be operated by supporters of ISIS.

The list of the websites is appended at Ghostbin with a message from GhostSec a member of the Anonymous legion.

. All websites listed below are frequently used by the Islamic State through
Twitter and other social media platforms for transmission of propaganda,
religion, recruitment, communications and intelligence gathering purposes.
Next to the URL you will find the company hosting content for that website.
Verification can be done by visiting http://check-host.net and entering the
website URL. It is our sincerest hope that the media use this as a tool
to show the world that the Islamic State is everywhere in some shape or form
and that companies are unaware of their customers content or they turn a blind
eye for easy profit and choose to accept bloodmoney. CloudFlare is by far the
largest offender on this list and they have been made aware of the specified
content they are protecting but chose to block us from contacting them rather
than addressing the issue. Together we can stop this from spreading and hold
these companies accountable for their less than ethical business practices.
Het artikel gaat verder.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 5 april 2015 @ 19:48:24 #16
365082 IPA35
Patriarch
pi_151396412
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  zondag 5 april 2015 @ 20:12:22 #17
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151397252
quote:
0s.gif Op zondag 5 april 2015 18:52 schreef firefly3 het volgende:
[ afbeelding ]
Dramatische fotosoep skills _O- :')
Say what?
  zondag 5 april 2015 @ 21:50:54 #18
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
  zondag 5 april 2015 @ 21:51:30 #19
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151403239
Denken jullie echt dat de VS Al-Nusra/Al-Qaeda groot laat worden na dit? :')

#freefrederike
pi_151403378
quote:
Totaal niet "kundig". Zijn gezicht is vast vol met scherven of is eraf gebrand
DolphinScreensaver.exe
  zondag 5 april 2015 @ 22:20:06 #22
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151403646
quote:
0s.gif Op zondag 5 april 2015 18:02 schreef Peunage het volgende:
Oversteken Turks-Syrische grens is eenvoudige zaak'

[..]

quote:
0s.gif Op zondag 5 april 2015 13:23 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Say what?
  zondag 5 april 2015 @ 22:20:51 #23
365082 IPA35
Patriarch
pi_151403683
quote:
4s.gif Op zondag 5 april 2015 22:12 schreef PizzaMizza het volgende:
Denken jullie echt dat de VS Al-Nusra/Al-Qaeda groot laat worden na dit? :')

[ afbeelding ]
Ja man, salilul suwaharim en shit. Derka derka!
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  zondag 5 april 2015 @ 22:24:26 #24
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151403881
quote:
4s.gif Op zondag 5 april 2015 22:12 schreef PizzaMizza het volgende:
Denken jullie echt dat de VS Al-Nusra/Al-Qaeda groot laat worden na dit? :')

[ afbeelding ]
Ja, wie doet ze wat? De luchtaanvallen op daesh zijn ook al bijna gestopt.
Say what?
  zondag 5 april 2015 @ 22:28:43 #25
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151404087
Deze was nog wel leuk:
Verder gebeurt er maar bar weinig.
Say what?
pi_151409513
nog voordat isis in yarmouk kwam, had assad zijn ding allang gedaan, namelijk de burgers collectief straffen



[ Bericht 0% gewijzigd door Slayage op 06-04-2015 02:26:33 ]
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151409549
Syria_Rebel_Obs twitterde op zondag 05-04-2015 om 23:16:38 #SRO - Violent battles as Jaysh al-Fatah launching second but stronger assault against #Mastumah village - army camp. http://t.co/SPX12x2v8J reageer retweet
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  maandag 6 april 2015 @ 02:14:50 #28
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_151409583
quote:
4s.gif Op zondag 5 april 2015 22:12 schreef PizzaMizza het volgende:
Denken jullie echt dat de VS Al-Nusra/Al-Qaeda groot laat worden na dit? :')

[ afbeelding ]
USA leert nooit van het verleden, dat zou je onderhand toch wel moeten weten.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_151409654
quote:
4s.gif Op zondag 5 april 2015 22:12 schreef PizzaMizza het volgende:
Denken jullie echt dat de VS Al-Nusra/Al-Qaeda groot laat worden na dit? :')

[ afbeelding ]
Kan voordelen hebben natuurlijk.
pi_151409744
goede hit op een bewegende pantservoertuig

http://www.liveleak.com/view?i=126_1428274140
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  maandag 6 april 2015 @ 02:36:03 #31
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_151409752
quote:
0s.gif Op zondag 5 april 2015 19:20 schreef reza1 het volgende:
FGunay1 twitterde op zondag 05-04-2015 om 15:18:46 “@ianbremmer: Life Expectancy, Syria2010: 802015: 55” reageer retweet
Bedankt FSA O+
Bedankt Assad. *O*
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~Franois Fnelon
pi_151410372
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 02:36 schreef rakotto het volgende:

[..]

Bedankt Assad. *O*
Idd, hij doet er alles aan om Syri te beschermen tegen de FSA whabbi terroristen ondanks dat het westen en bijna alle Arabische landen tegen Syri plotten.
pi_151410543
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 02:23 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Kan voordelen hebben natuurlijk.
Klopt, Levantijnen zijn sowieso geen echte Arabieren. Misschien kan de VS hen weer Levantijns maken onder het mom van al-qaeda bestrijden.
#freefrederike
pi_151410579
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 03:14:19 The Syrian Eagles rule over #Idlib - Jaysh Al-Fatah is repelled for the 2nd time in 48 hours at Al-Mastouma:http://t.co/MxG9gQw1ba reageer retweet
pi_151414296
quote:
0s.gif Op zondag 5 april 2015 17:31 schreef rakotto het volgende:

[..]

Dus uiterlijk bepaalt leiderschapskwaliteit? :')
Het zegt heel veel.
pi_151414717
ook kinderen konden niet ontkomen aan de auschwitz praktijken van assad op steenworp afstand van zijn paleis

NSFW

SPOILER: NSFW
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW

quote:
52 photos for children tortured to death by Assad security

Zaman Al Wasl | 2015-04-06
52 photos for children tortured to death by Assad security

Zaman al-Wasl has obtained a new package of mass torture photos for Syrian children, showed systematic killing and maimings by Bashar al-Assad's security services.
The atrocious photos of mass torture had been taken between 2011 and mid 2013 in the well-known 601 military hospital in Mezzah neighborhood of Damascus.

Children in Syria have been tortured, maimed and sexually abused by al-Assad's forces and recruited for combat by the rebels fighting to topple him during the country's conflict of almost three years, UN report said in 2014.

The Syrian conflict has hit the country's children hard. The UN said government forces had been responsible for the arrest, arbitrary detention, ill treatment and torture of children. Children as young as 11 have been detained by the authorities on suspicion of having links with armed groups, the Guardian reported.

In mid 2013, 55,000 photos smuggled out of Syria by a former Syrian military police photographer gave a glimpse of some of the abuses being committed in Syrian jails.

The digital images of 11,000 dead detainees showed emaciated bodies and the defector, identified only as Ceasar, described seeing corpses with "deep wounds and burns and strangulations.

Children in government custody have reportedly been beaten with metal cables, whips and wooden and metal batons, and suffered electric shock, mock executions, cigarette burns, sleep deprivation and solitary confinement, and sexual violence, including rape and threats of rape, the report says.

During the first two years of the conflict most killings and maimings of children were attributed to government forces, the UN report says.

The Syrian Network for Human Rights, in report issued last September, said at least 215,000 people were arrested by Syrian security since the revolution erupted in March 2011. (4,500 of them are women and 9,000 are less than 18).
According to the report, 2630 detainees were tortured to death, and 70,000 cases documented as enforced disappearance.

More than 220,000 people have been killed in Syria since the revolt against Bashar al-Assad began in March 2011, the United Nations says.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151415298
quote:
ISIL blows up Syrian church: state news agency

SANA, which did not report any casualties, said the militants had planted explosives inside the Church of the Virgin Mary in Tel Nasri, an Assyrian village in an area where Christian and Kurdish militia have been battling ISIL.

ISIL controls the village, the news agency said on April 6.

The militant group, which controls swathes of Syria and Iraq, espouses a fiercely purist school of Sunni Islam, deeming many other Muslims to be heretics. Its fighters have destroyed Shi'ite and Sufi religious sites and also attacked churches.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151415391
ohja! :')

quote:
Syria talks kick off in Moscow but little progress expected

MOSCOW - Agence France-Presse

Talks on ending the war in Syria were set to start in Moscow April 6 but the absence of key opposition groups meant there was little hope of progress in resolving the conflict.

Syria's ambassador to the United Nations, Bashar al-Jaafari, was heading the government delegation for the four days of meetings with members of the domestic "tolerated" opposition, the National Coordination Committee for Democratic Change (NCCDC).

The talks were to begin at 0900 GMT, a source close to the negotiations told Russia's Interfax news agency.

But the main Western-backed exiled Syrian opposition National Coalition stayed away, and another leading domestic opposition activist remains under a travel ban from Damascus.

The closed-door discussions are expected to focus on humanitarian issues and serve as a way for Russia, a main backer of the Syrian regime, to build its profile as a potential mediator in the conflict.

They follow an similar round of meetings between the government and officially tolerated opposition in Moscow in late January that failed to make any concrete progress towards resolving the deep-rooted conflict.

The sit down is the first since some of the key international players in the crisis thrashed out an outline deal over Iran's nuclear programme and US Secretary of State John Kerry refused to rule out speaking to Syrian President Bashar al-Assad.

But despite the seemingly positive noises over the conflict there seemed little prospect of any breakthrough at the Moscow talks.

Ahead of the meeting a source close to Syrian government delegation told AFP that the delegations "will only discuss 'soft' subjects on which agreement might be found."

"You cannot say that these consultations will have any major results," Russian Middle East expert Boris Dolgov told AFP.

"It is just one step, albeit important, on the path towards stopping the crisis in Syria."

Dolgov said that by hosting the talks Moscow -- a firm backer of Assad's regime -- was looking to boost its standing as a potential mediator while also seeking to curb the threat that radical groups such as Islamic State pose to its national security.

The opposition National Coalition, however, accusing Russia of seeking to use the talks to bolster Assad, has declined to attend, and finds itself increasingly sidelined by powerful regional actors such as Saudi Arabia and Egypt.

Another opposition figure Louay Hussein, who heads the Building the Syrian State party, told AFP that Damascus barred him from attending the meeting by refusing to lift a travel ban imposed following his release on bail in February after three months in jail.

Most of Syria's opposition in exile has made it clear that Assad must step down in any deal to end the conflict that began with demonstrations against his rule in March 2011.

An Arab diplomat following the developments told AFP that one proposal now being floated would see Assad stay in power for two or three more years to prepare a transition, particularly given Russian and US fears about the consequences if his regime collapsed suddenly.

"This solution would allow all the parties to save face," one opposition member involved in the discussions said.

The window for any such agreement is fairly small, with Washington reportedly insisting that any deal be signed before campaigning for the 2016 presidential election begins in earnest in the autumn.

"Washington is ready to let Moscow hold as many meetings as it needs, but any deal must be signed... before the autumn, otherwise it will be too late," the opposition member said.

April/06/2015
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151415614
quote:
99s.gif Op maandag 6 april 2015 12:55 schreef Slayage het volgende:
ook kinderen konden niet ontkomen aan de auschwitz praktijken van assad op steenworp afstand van zijn paleis

NSFW

SPOILER: NSFW
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW

[..]

De Qarari's zijn weer druk geweest met het verzamelen van kinderlijken vermoord door de terroristen.
pi_151416422
arabthomness twitterde op maandag 06-04-2015 om 14:01:51 #Syria: #FSA Southern Front rebels claim to have downed a regime warplane in the South of the country reageer retweet


[ Bericht 5% gewijzigd door Slayage op 06-04-2015 14:10:15 ]
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151416670
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 13:32 schreef reza1 het volgende:

[..]

De Qarari's zijn weer druk geweest met het verzamelen van kinderlijken vermoord door de terroristen.
Rezi toch, kan je het niet aan dat de misdaden van assad op een veel ergere en grotere schaal gebeurt?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 6 april 2015 @ 14:18:45 #42
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_151416759
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 12:36 schreef pietba het volgende:

[..]

Het zegt heel veel.
Het zegt niets. Het enige wat wat zegt is wat in je hoofd draait, en dat is bij beiden ook niet veel soeps. Hitler zag er ook netjes uit en al, wil dat zeggen dat hij goed was?
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~Franois Fnelon
  maandag 6 april 2015 @ 14:18:47 #43
365082 IPA35
Patriarch
pi_151416760
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151416850
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 14:14 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Rezi toch, kan je het niet aan dat de misdaden van assad op een veel ergere en grotere schaal gebeurt?
:O
  maandag 6 april 2015 @ 14:24:28 #45
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151416915
Say what?
  maandag 6 april 2015 @ 14:24:46 #46
365082 IPA35
Patriarch
pi_151416927
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:22 schreef reza1 het volgende:

[..]

:O
Je moet Salafisten in hun waarde laten!1!1!!!

"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151417030
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:24 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Je moet Salafisten in hun waarde laten!1!1!!!

[ afbeelding ]
De enige oplossing is ze hard aanpakken zoals dr. Assad doet. :7
pi_151417065
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 08:30:53 Complete report from #Yarmouk - Palestinian Resistance controls 40% of the camp:http://t.co/Pr0kLNRVJC reageer retweet
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 09:04:04 An alleged picture of 15 terrorists from Jabhat Al-Nusra that surrendered to the SAA in Al-Quneitra: http://t.co/E5KnmRQcY2 reageer retweet
pi_151417096
Mig neergeschoten in daraa volgens meerdere bronnen. De FSA heeft manpads van de regime ingenomen.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 6 april 2015 @ 14:32:09 #50
365082 IPA35
Patriarch
pi_151417119
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:28 schreef reza1 het volgende:

[..]

De enige oplossing is ze hard aanpakken zoals dr. Assad doet. :7
Deze blijft mooi.

"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151417136
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:24 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Je moet Salafisten in hun waarde laten!1!1!!!

[ afbeelding ]
Alle assad tegenstanders noem je salafisten?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 6 april 2015 @ 14:33:26 #52
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151417152
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:30 schreef reza1 het volgende:
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 09:04:04 An alleged picture of 15 terrorists from Jabhat Al-Nusra that surrendered to the SAA in Al-Quneitra: http://t.co/E5KnmRQcY2 reageer retweet
[ afbeelding ]
Schijnt een oude foto te zijn:
ertyanna twitterde op maandag 06-04-2015 om 11:47:34 @syrmukhabarat @leithfadel Those are captured Saa soldiers from brigade 61 in Daraa. Almost one year ago. http://t.co/S7wRo6uSKu reageer retweet
OgloOlio twitterde op maandag 06-04-2015 om 12:04:50 @ertyanna @syrmukhabarat @leithfadel I knew it but couldn't find the video http://t.co/1Xo5waNm3R 0:25 terrible fail. reageer retweet
Say what?
  maandag 6 april 2015 @ 14:33:27 #53
365082 IPA35
Patriarch
pi_151417153
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 14:32 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Alle assad tegenstanders noem je salafisten?
En een minderheid van Qutbisten.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151417209
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:33 schreef IPA35 het volgende:

[..]

En een minderheid van Qutbisten.
Atheist. God bestaat niet.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 6 april 2015 @ 14:36:48 #55
365082 IPA35
Patriarch
pi_151417240
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 14:35 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Atheist. God bestaat niet.
Er zijn in Syri athestische rebellen?

Ik denk dat het aantal daadwerkelijke athesten op een of twee handen te tellen zijn in dat hele land.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151417243
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:32 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Deze blijft mooi.

:9~
  maandag 6 april 2015 @ 14:36:52 #57
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151417245
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 14:35 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Atheist. God bestaat niet.
Aluhaaaaaaaaaaaaa Akbar!
Say what?
pi_151417255
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:36 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Er zijn in Syri athestische rebellen?

Ik denk dat het aantal daadwerkelijke athesten op een of twee handen te tellen zijn in dat hele land.
En die zullen dan de Syrische regering steunen en niet de whabbis. :')
  maandag 6 april 2015 @ 14:41:51 #60
365082 IPA35
Patriarch
pi_151417371
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:37 schreef reza1 het volgende:

[..]

En die zullen dan de Syrische regering steunen en niet de whabbis. :')
Ja precies.

De meest vergaande secularisatie kun je vinden langs de kust en bepaalde wijken van Damascus/Aleppo. Maar daar wonen allemaal "langnek lovers" waar die jongen zo'n hekel aan heeft...

Wat wil hij nu eigenlijk? Hij heeft een hekel aan God, okay. Maar hij steunt de slechtse vorm van "gelovigen". Klopt niet helemaal.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151417442
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:41 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Wat wil hij nu eigenlijk? Hij heeft een hekel aan God, okay. Maar hij steunt de slechtse vorm van "gelovigen". Klopt niet helemaal.
De VS en Israel en hun politiek altijd steunen.
  maandag 6 april 2015 @ 14:51:28 #62
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151417644
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 14:35 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Atheist. God bestaat niet.
Als je dit zegt tegen je rebellenvrienden wordt je opgepakt.
Say what?
pi_151417990
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:41 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Ja precies.

De meest vergaande secularisatie kun je vinden langs de kust en bepaalde wijken van Damascus/Aleppo. Maar daar wonen allemaal "langnek lovers" waar die jongen zo'n hekel aan heeft...

Wat wil hij nu eigenlijk? Hij heeft een hekel aan God, okay. Maar hij steunt de slechtse vorm van "gelovigen". Klopt niet helemaal.
Eerst ben ik tegen diegene met de grootste misdaden. De regime met zijn concentratiekampen achter zijn paleis dus. En dan heb ik het nog niet eens over zijn spijkercluster bommen op drukbevolkt gebied. Diplodocus liefhebbers zijn net zo extremistisch als isis aanhangers.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 6 april 2015 @ 15:07:25 #64
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151418066
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 15:04 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Eerst ben ik tegen diegene met de grootste misdaden. De regime met zijn concentratiekampen achter zijn paleis dus. En dan heb ik het nog niet eens over zijn spijkercluster bommen op drukbevolkt gebied. Diplodocus liefhebbers zijn net zo extremistisch als isis aanhangers.
Assad is soms een beetje onbesuisd, maar hij bedoelt het goed. O+
Say what?
pi_151418171
quote:
10s.gif Op maandag 6 april 2015 15:07 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Assad is soms een beetje onbesuisd, maar hij bedoelt het goed. O+
En die 50+ kinderen die gemartelt zijn en misbruikt achter zijn paleis?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  maandag 6 april 2015 @ 15:11:12 #66
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_151418184
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:51 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Als je dit zegt tegen je rebellenvrienden wordt je opgepakt.
Dan kom je nog goed weg
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  maandag 6 april 2015 @ 15:14:23 #67
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151418270
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 15:10 schreef firefly3 het volgende:

[..]

En die 50+ kinderen die gemartelt zijn en misbruikt achter zijn paleis?
Incident
Say what?
pi_151418347
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 15:14 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Incident
Dat je het verschil niet ziet tussen incidenten en martelingen op industriele schaal, is wel heel erg.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151418413
De diplodocus zit misschien wel op honderden mensen die dagelijks gemartelt worden, en dan wordt er hier maanden lang gezeurt over een doorgedraaide rebel die organen heeft gegeten van een al dode soldaat.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151418442
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 15:10 schreef firefly3 het volgende:

[..]

En die 50+ kinderen die gemartelt zijn en misbruikt achter zijn paleis?
Incidentje, je moet niet gelijk zo generaliseren.
  maandag 6 april 2015 @ 15:21:42 #71
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151418505
quote:
1s.gif Op maandag 6 april 2015 15:16 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Dat je het verschil niet ziet tussen incidenten en martelingen op industriele schaal, is wel heel erg.
De rebellen zullen de martelindustrie voortzetten als we de andere kant op kijken, zo zijn ze nou eenmaal.
Say what?
pi_151421440
www.dailystar.com.lb/News(...)rdish-officials.ashx

quote:
BEIRUT: Islamist fighters Monday kidnapped some 300 Kurdish civilians at a checkpoint in northwestern Syria, Kurdish officials and a local journalist told AFP.

It was not immediately clear which group was responsible for the kidnapping, though Kurdish officials accused Al-Qaeda's affiliate Al-Nusra Front, which is active in Idlib province.

"A group of 300 people on five coaches and a mini-bus coming from Afrin were kidnapped at a checkpoint as they went to Aleppo to collect their salaries," said Newaf Khalil, a spokesman for the Kurdish Democratic Union Party (PYD).

The kidnapping was confirmed by a second official from the PYD, the main Kurdish party in Syria, and a journalist in Afrin, who said the women in the group had been freed but the men and children taken.

"There were 300 people on five buses, and they were kidnapped in Dana, which is under the control of Islamist factions and Al-Nusra Front," said journalist Ali Abdul Rahman.

The PYD officials accused Nusra Front of being behind the kidnapping, but Abdul Rahman and the Syrian Observatory for Human Rights activist group said it remained unclear which group was responsible.
Firefly, wat is je excuus?
#freefrederike
pi_151422121
quote:
Incident. Je moet individuen niet gelijkstellen aan de rebellen.
en meer van die shit.
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
pi_151422199
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:30 schreef reza1 het volgende:
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 08:30:53 Complete report from #Yarmouk - Palestinian Resistance controls 40% of the camp:http://t.co/Pr0kLNRVJC reageer retweet
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 09:04:04 An alleged picture of 15 terrorists from Jabhat Al-Nusra that surrendered to the SAA in Al-Quneitra: http://t.co/E5KnmRQcY2 reageer retweet
[ afbeelding ]
lopen nusra jongens tegenwoordig zonder baard rond?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151423637
@sayed_ridha: #Yarmouk_Camp #Damascus
Brown: #IS and #JN
Green: #Aknaf_Bayt_Al_Maqdis
Yellow: #Ahrar_Sham #FSA
Blue: #SAA #NDF

pi_151423722
pi_151424279
pi_151424305
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 17:57 schreef Montana_ir het volgende:
@sayed_ridha: #Yarmouk_Camp #Damascus
Brown: #IS and #JN
Green: #Aknaf_Bayt_Al_Maqdis
Yellow: #Ahrar_Sham #FSA
Blue: #SAA #NDF

[ afbeelding ]
Wat een drukte op die halve km. En ng laat Google Maps me geen PacMan spelen in die kleine straatjes. Ik zeg dat de 1 april grap was dat er helemaal niet gespeeld kon worden.. Eikels..
Racist
pi_151432284
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 21:01 schreef Triggershot het volgende:
Gast begrijp je dan helemaal niets van politiek en een land besturen, je gaat een georganiseerd en gewapend groep niet vrijbrief geven om door je land te reizen zonder dat je met ze in overleg bent en of banden met ze aanhoudt, wat wel het geval was met Barzani en de Peshmarga en toestemming is ze ook in dit geval gegeven.
Vandaar dat Daesh en Al Qaida terroristen vrijelijk naar Syri konden via de Turkse grens. :z

quote:
Wat op z'n beurt weer wordt verworpen door Turkije:
Ja nou en? Dat maakt de feiten niet opeens anders.

quote:
En een week geleden had je dit en een week daarvoor dit tot zover het steunen van proxies die je bedreigen
Vanwege druk van westerse landen worden er nu wat gearresteerd ja, maar zoals in het nieuwsbericht staat wat ik plaatste is het nog steeds gatenkaas.

En jij beschuldigde mij van sektarisme h, misschien moet je eens in de spiegel kijken takfiri :') :
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 januari 2009 21:25 schreef Triggershot het volgende:
en de Assad dynastie niet echt moslim te noemen is
pi_151432381
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 18:41:47 #Breaking - large Opposition Forces meeting in Busra Al-Sham bombarded by the Syrian Air Force - 70+ dead, including 5 commanders. #Daraa reageer retweet
*O*
pi_151432656
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 21:39 schreef reza1 het volgende:

[..]

Vandaar dat Daesh en Al Qaida terroristen vrijelijk naar Syri konden via de Turkse grens. :z

Konden lan, konden, nu worden ze vrijwel wekelijks gearresteerd, Hezbollah terroristen kunnen nog steeds via Iran en Libanon binnenkomen.

quote:
Ja nou en? Dat maakt de feiten niet opeens anders.
Feiten? Meer een welles/nietes. :')

quote:
Vanwege druk van westerse landen worden er nu wat gearresteerd ja, maar zoals in het nieuwsbericht staat wat ik plaatste is het nog steeds gatenkaas.
Druk van Westerse landen :')
Westerse landen willen zoveel waar Turkije geen gehoor aan geeft, een 1000km grens is nogal moeilijk om waterdicht te maken, maar goed, ongetwijfeld ooit van smokkel gehoord, ipv, 'vrijelijk", zelfs grens tussen Mexico en VS, Spanje en Marokko, etc zijn niet onkwetsbaar voor smokkel.

quote:
En jij beschuldigde mij van sektarisme h, misschien moet je eens in de spiegel kijken takfiri :') :
Ik maak je toch niet uit voor Kafir idioot, als ik moet kiezen tussen een isis gast neer te schieten of jou neer te schieten, neem ik wel het leven van een Wahabi idioot. :')
pi_151433217
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 21:47 schreef Triggershot het volgende:
Konden lan, konden, nu worden ze vrijwel wekelijks gearresteerd
Zelfs als het konden zou zijn valt je argument, gezien Turkije dat allemaal wel deed. Of had Turkije banden met Daesh?
quote:
Hezbollah terroristen kunnen nog steeds via Iran en Libanon binnenkomen.
Inderdaad, sjiisme is gelijk terrorisme.

quote:
Westerse landen willen zoveel waar Turkije geen gehoor aan geeft, een 1000km grens is nogal moeilijk om waterdicht te maken, maar goed, ongetwijfeld ooit van smokkel gehoord, ipv, 'vrijelijk", zelfs grens tussen Mexico en VS, Spanje en Marokko, etc zijn niet onkwetsbaar voor smokkel.
Het valt Turkije vast niet op dat er allemaal bebaarde mannen die alleen zijn op een bepaald vliegveld landen, ze gaan daar vast op vakantie.
quote:
Ik maak je toch niet uit voor Kafir idioot, als ik moet kiezen tussen een isis gast neer te schieten of jou neer te schieten, neem ik wel het leven van een Wahabi idioot. :')
Mij niet, Assad wel. Jij beschuldige mij eerder van sektarisme terwijl je zelf zegt dat Assad geen moslim is. :')
pi_151433996
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 21:59 schreef reza1 het volgende:

[..]

Zelfs als het konden zou zijn valt je argument, gezien Turkije dat allemaal wel deed. Of had Turkije banden met Daesh?

Gast alsjeblieft, zelfs toen Daesh Turkse diplomaten gijzelde en Turkije watertoevoer afsloot via het dam werd nog geroepen dat Turkije en Daesh samenwerkten, daarbovenop heeft Turkije Daesh sympathisanten constant gearresteerd om vermoedelijke aanslagen te verijdelen. Turkije is een FSA sympathisant en schaart ze niet allemaal als een pot nat zoals jij, dat is het verschil.

quote:
Inderdaad, sjiisme is gelijk terrorisme.
Als je dan toch in mijn postgeschiedenis zit te wroeten, kijk dan naar mijn opvattingen over het Sjisme en waar ik op reageer :')

Het is volgens mij jij die vrijwel ieder -soenitisch- verzet jegens Assad wegzet als terroristisch, indien ik het mis heb en jij wel legitiem verzet ziet jegens Assad vanuit Soenitisch kant wat niet terroristisch is laat ik mij graag corrigeren.

quote:
Het valt Turkije vast niet op dat er allemaal bebaarde mannen die alleen zijn op een bepaald vliegveld landen, ze gaan daar vast op vakantie.
Ja toch, de criteria om een terrorist te stoppen is bebaarde mannen te ondervragen, goed, wat te doen met de grote gros terroristen die zich scheren?

quote:
Mij niet, Assad wel. Jij beschuldige mij eerder van sektarisme terwijl je zelf zegt dat Assad geen moslim is. :')
Zucht gast, verdiep je eens in de materie voor je komt praten,

Assad is een Nusayri die gelooft in reincarnatie, unaniem volgens Sjietische en Soenitische geleerden is een ieder die gelooft in reincarnatie, het terugkeren tot het leven na de dood op een andere manier een kafir:

quote:
Hasan bin Jahm said that Ma'moon asked Imam Al- Ridha : 'O Abal Hasan, what do you say of those who believe in reincarnation?' [Imam] Al-Ridha said: 'Whosoever believes in reincarnation denies the Almighty Allah, and belies the reality of Paradise and Hell.'(Biharul -Anwaar, vol.4, p. 320)

ii)Husayn bin Khalid says: 'Abul-Hasan [Imam al-Ridha] said: 'Whosoever believes in reincarnation is a kafir (disbeliever).'(Ibid)
Zijn nu de Sjietische Imams Takfiri's?

Om maar te zwijgen over de falende Tawheed's besef die ze hanteren als het gaat om hun eigen variant van de 3-eenheid.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-04-2015 22:17:52 ]
pi_151435633
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:15 schreef Triggershot het volgende:
Gast alsjeblieft, zelfs toen Daesh Turkse diplomaten gijzelde en Turkije watertoevoer afsloot via het dam werd nog geroepen dat Turkije en Daesh samenwerkten, daarbovenop heeft Turkije Daesh sympathisanten constant gearresteerd om vermoedelijke aanslagen te verijdelen. Turkije is een FSA sympathisant en schaart ze niet allemaal als een pot nat zoals jij, dat is het verschil.
Dan ontkracht je nu je eigen argument waarom het niet logisch zou zijn om toe te staan dat mensen zich aansluiten bij de YPG vanaf de Turkse grens. Jij zei dat het vreemd zou zijn toe te staan dat mensen zich bij een groep waarmee Turkije geen banden zou hebben aansluiten zonder controle. Net geef je toe dat er in ieder geval eerst vrijelijk Daesh en AQ terroristjes de grens over konden.

quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:15 schreef Triggershot het volgende:
Het is volgens mij jij die vrijwel ieder -soenitisch- verzet jegens Assad wegzet als terroristisch, indien ik het mis heb en jij wel legitiem verzet ziet jegens Assad vanuit Soenitisch kant wat niet terroristisch is laat ik mij graag corrigeren.
Welk niet-soennitisch "verzet" tegen Assad zie ik dan wel als legitiem?
Ik zie geen enkel gewapend "verzet" tegen de Syrische staat als legitiem, of het nou sjiieten zijn of soennieten maakt me niks uit.
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:15 schreef Triggershot het volgende:
Zucht gast, verdiep je eens in de materie voor je komt praten,

Assad is een Nusayri die gelooft in reincarnatie, unaniem volgens Sjietische en Soenitische geleerden is een ieder die gelooft in reincarnatie, het terugkeren tot het leven na de dood op een andere manier een kafir:
Verdiep je er zelf eens in, Khomeini en Musa al-Sadr hebben gezegd dat alawieten moslims zijn. Wat je zegt klopt dus feitelijk niet. :')
pi_151436048
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:51 schreef reza1 het volgende:

[..]

Dan ontkracht je nu je eigen argument waarom het niet logisch zou zijn om toe te staan dat mensen zich aansluiten bij de YPG vanaf de Turkse grens. Jij zei dat het vreemd zou zijn toe te staan dat mensen zich bij een groep waarmee Turkije geen banden zou hebben aansluiten zonder controle. Net geef je toe dat er in ieder geval eerst vrijelijk Daesh en AQ terroristjes de grens over konden.

Zucht. wederom zucht, Turkije onderhoudt banden zowel met de FSA, als Barzani, maar niet met de YPG, wat het herhaaldelijks heeft uitgemaakt voor een verlengstuk van de PKK in Syrie, evenmin onderhoudt het banden met daesh of Al-Qaeda, sterker nog, ze blaffen constant tegen elkaar.

quote:
Welk niet-soennitisch "verzet" tegen Assad zie ik dan wel als legitiem?
Ik zie geen enkel gewapend "verzet" tegen de Syrische staat als legitiem, of het nou sjiieten zijn of soennieten maakt me niks uit.
Goed, als jij zegt dat een Soenitisch verzet tegen Assad legitiem kan zijn hebben we geen probleem.

quote:
Verdiep je er zelf eens in, Khomeini en Musa al-Sadr hebben gezegd dat alawieten moslims zijn. Wat je zegt klopt dus feitelijk niet. :')
Jij plaats fatawa van 2 Ayatollahs op gelijke voet met 2 ahadiths van de Imams Al-Masumeen ja? Dan hoor ik graag bij de 'takfiri' Sjietische Imams van Ahl Al-Bait, dan de 2 genoemde Ayatollahs. :')
pi_151437294
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 23:02 schreef Triggershot het volgende:
Zucht. wederom zucht, Turkije onderhoudt banden zowel met de FSA, als Barzani, maar niet met de YPG, wat het herhaaldelijks heeft uitgemaakt voor een verlengstuk van de PKK in Syrie, evenmin onderhoudt het banden met daesh of Al-Qaeda, sterker nog, ze blaffen constant tegen elkaar.

Dat ging het me helemaal niet om, lees het nog eens.

quote:
Goed, als jij zegt dat een Soenitisch verzet tegen Assad legitiem kan zijn hebben we geen probleem.
Verzet als in meedoen aan de presidentsverkiezingen is legitiem.

quote:
Jij plaats fatawa van 2 Ayatollahs op gelijke voet met 2 ahadiths van de Imams Al-Masumeen ja? Dan hoor ik graag bij de 'takfiri' Sjietische Imams van Ahl Al-Bait, dan de 2 genoemde Ayatollahs. :')
Net zei je nog dat unaniem volgens sjiitische geleerden je een kafir bent als je in leven na de dood gelooft. Khomeini en Musa al-Sadr zijn toch echt sjiitische geleerden.

Assad heeft ook nooit gezegd dat hij een alawiet is, en dan zijn er ook nog alawieten die niet in rencarnatie geloven. Hij bidt als een soenniet, als hij publiekelijk bidt is dat in de aanwezigheid van soennitische geestelijken als de groot moefti. Dus hoe kom je er bij dat hij in rencarnatie zou geloven en daarom geen moslim zou zijn?

[ Bericht 2% gewijzigd door reza1 op 06-04-2015 23:40:57 ]
pi_151437911
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 23:34 schreef reza1 het volgende:

[..]

Dat ging het me helemaal niet om, lees het nog eens.
Ik reageer op die zogenaamde 'ontkrachting' waar je het over had.
quote:
Verzet als in meedoen aan de presidentsverkiezingen is legitiem.
Schuif Assad even opzij, is verzet jegens een onderdrukkend dictator in het algemeen legitiem?

quote:
Net zei je nog dat unaniem volgens sjiitische geleerden je een kafir bent als je in leven na de dood gelooft. Khomeini en Musa al-Sadr zijn toch echt sjiitische geleerden.
Unaniem tussen de Sjietische en Soenitische geleerden, niet unaniem onder de Sjietische zelf, je hebt ook Soenitische geleerden die zeggen dat Muawiyah in zijn gelijk stond, maar dat waren meer vanwege politieke en strategische doeleinden, net zoals dat een fractie van de Sjietische geleerden Aisha uitmaakt voor overspel, is de grootste groep toch echt gehoorzaam aan de Koran die haar vrijgesproken heeft, maar goed, schrap dit alles, als een onfeilbaar imam zegt dat iemand die in rencarnatie gelooft een Kafir is, zou je dan de Imam uitmaken voor Takfiri? Waarschijnlijk niet he, daarnaast gaat het woord van een Imam, altijd, maar dan ook altijd boven iets soort fatwa.

quote:
Assad heeft ook nooit gezegd dat hij een alawiet is, en dan zijn er ook nog alawieten die niet in rencarnatie geloven.
Het is algemeen bekend dat Bashar een Alawiet is, hij heeft nooit iets geuit om dit te ontkennen. Welke Alawitische stroming precies gelooft niet in de variant van 3-eenheid en rencarnatie dan volgens jou?

quote:
Hij bidt als een soenniet. Dus hoe kom je er bij dat hij in rencarnatie zou geloven en daarom geen moslim zou zijn?
Ja leuk, maar een der voormalige presidenten van Turkije, Suleyman Demirel ( geverifieerd vrijmetselaar) , fel tegen de Islam en alles wat met de Islam te maken had zat ook te bidden als een Soeniet:



Ahmadinejad heeft ook gebeden als Soeniet terwijl hij in Turkije op bezoek was, daardoor ga ik niet zijn Sjietische achtergrond in twijfel trekken. Dit soort dingen zijn gewoon politiek strategisch, niets minder.

Daarnaast vraag je wel hoe zo dit hoe zo dat, maar je bent je er ook bewust van dat de die-hard alawieten rondom Assad hem ook nog eens vergoddelijken en aanbidden?

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 00:02:45 ]
pi_151438002
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:15 schreef Triggershot het volgende:
Assad is een Nusayri die gelooft in reincarnatie, unaniem volgens Sjietische en Soenitische geleerden is een ieder die gelooft in reincarnatie, het terugkeren tot het leven na de dood op een andere manier een kafir:
Is er een statement te vinden waarin bashar al-assad zich hier aan toeschrijft?
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151438052
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:15 schreef Triggershot het volgende:
Zucht gast, verdiep je eens in de materie voor je komt praten,

Assad is een Nusayri die gelooft in reincarnatie, unaniem volgens Sjietische en Soenitische geleerden is een ieder die gelooft in reincarnatie, het terugkeren tot het leven na de dood op een andere manier een kafir:
Is niet waar, Alawieten geloven niet in rencarnatie.

http://alawiyoun.net/node/2207
pi_151438065
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:51 schreef reza1 het volgende:
Welk niet-soennitisch "verzet" tegen Assad zie ik dan wel als legitiem?
Ik zie geen enkel gewapend "verzet" tegen de Syrische staat als legitiem, of het nou sjiieten zijn of soennieten maakt me niks uit.
Zelfde lijn trek je met betrekking tot Bahrein neem ik dan aan? toch? Geen enkel verzet is legitiem tegen de Bahreinse staat of het nou soennitisch of sjitisch is?
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151438108
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:08 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Is niet waar, Alawieten geloven niet in rencarnatie.

http://alawiyoun.net/node/2207
Het is totaal oninteressant wat alawieten geloven totdat iemand een statement heeft waarin Bashar al-Assad zich aan expliciet aan die stroming toeschrijft. Zolang hij dat niet doet kan je niet een op een die denkbeelden aan hem toeschrijven puur en alleen omdat hij simpelweg nergens ooit heeft gezegd daarin te geloven of in alawisme op zichzelf te geloven.

Al die takfiri soennieten gaan hier compleet aan voorbij en willen Assad als kafir afschepen omdat ie als een soort "erfzonde" uit een gezin komt wat Alawitisch is....maar zo werkt het niet. Sowieso boeit het niet in wat ie gelooft maar hoe die regeert, maar goed als men daar massaal nou eens achter komt is er nog hoop voor de regio maar dat gaat nog lang duren.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151438192
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:05 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Is er een statement te vinden waarin bashar al-assad zich hier aan toeschrijft?
Uit eigen mond bedoel je?
pi_151438207
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:15 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Uit eigen mond bedoel je?
Uiteraard. Het is niet boeiend wat anderen dan Bashra al-Assad aan hem toeschrijven. Dus uit eigen mond ja.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151438264
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:15 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Uiteraard. Het is niet boeiend wat anderen dan Bashra al-Assad aan hem toeschrijven. Dus uit eigen mond ja.
Daar vraag je me iets, vaak genoeg Alawi-prijzende / verheerlijkende uitspraken uit mond gehoord, maar iets ala 'Ana Alawi" concreet, cant say I did. Maar goed, als he said / she said totaal niet boeiend is kunnen we natuurlijk zo veel weggooien, dan is er op geen enkel manier geen profiel meer te maken van de beste man.
pi_151438333
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:18 schreef Triggershot het volgende:
Daar vraag je me iets, vaak genoeg Alawi-prijzende / verheerlijkende uitspraken uit mond gehoord, maar iets ala 'Ana Alawi" concreet, cant say I did. Maar goed, als he said / she said totaal niet boeiend is kunnen we natuurlijk zo veel weggooien, dan is er op geen enkel manier geen profiel meer te maken van de beste man.
Inzake takfir op een persoon is dit een serieuze zaak dat de halve soennitische "olama" wereld die man als kafir afscheept maar nergens hij zich toeschrijft aan alawisme en het dus enkel en alleen gebeurt op basis van het feit dat hij uit ouders is voorgekomen die uit een alawitisch gezin komen. Dit is een lachertje en vooral de zekerheid waarmee men hem als kafir afscheept. Terwijl als je zijn statements ziet hij juist nergens iets over alawisme zegt en alleen algemeenheden als "ik geloof in de Allah en de profeet" etc.

Er is nergens een statement te vinden van Bashar dat die zich ooit ook maar enigszins heeft uitgelaten waaruit je kan halen dat hij alawiet is qua geloofsopvatting. Voor een normale NLse rechter zou je je bewijzen nooit kunnen staven, maar de pseudo-religieuzen die hem als kafir afschepen weten het allemaal zeker alsmede vrijwel de hele soennitische wereld nu het conflict is geescaleerd en zeker de soenni islamistjes + salafistjes.

Wat mij betreft verdient nog steeds lood in zijn platte hoofd, maar niet met het argument "omdat die kafir is". Totaal niet boeiend. Wel omdat ie heel veel onschuldig bloed aan zijn handen heeft en daar mag ie niet zo mee wegkomen wat mij betreft.

PS: wat is "alawi prijzend"?
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151438727
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151438771
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:24 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Inzake takfir op een persoon is dit een serieuze zaak dat de halve soennitische "olama" wereld die man als kafir afscheept maar nergens hij zich toeschrijft aan alawisme en het dus enkel en alleen gebeurt op basis van het feit dat hij uit ouders is voorgekomen die uit een alawitisch gezin komen. Dit is een lachertje en vooral de zekerheid waarmee men hem als kafir afscheept. Terwijl als je zijn statements ziet hij juist nergens iets over alawisme zegt en alleen algemeenheden als "ik geloof in de Allah en de profeet" etc.

Er is nergens een statement te vinden van Bashar dat die zich ooit ook maar enigszins heeft uitgelaten waaruit je kan halen dat hij alawiet is qua geloofsopvatting. Voor een normale NLse rechter zou je je bewijzen nooit kunnen staven, maar de pseudo-religieuzen die hem als kafir afschepen weten het allemaal zeker alsmede vrijwel de hele soennitische wereld nu het conflict is geescaleerd en zeker de soenni islamistjes + salafistjes.

Wat mij betreft verdient nog steeds lood in zijn platte hoofd, maar niet met het argument "omdat die kafir is". Totaal niet boeiend. Wel omdat ie heel veel onschuldig bloed aan zijn handen heeft en daar mag ie niet zo mee wegkomen wat mij betreft.

PS: wat is "alawi prijzend"?
Allemaal zaken die mij in mijn Syri tijd onder meer zijn bijgebleven, uitspraken over zijn vader en in het belang van eenheid in het land dat de Alawi de broeder is van de Sunni en dat ze net zoveel Syrisch zijn als elk ander, redelijk wat patriottische zaken icm met een verbroederingsboodschap die in de zin van "ja Alewieten zijn ook Syriers en we zijn er allemaal voor het vaderland ongeacht onze persoonlijke overtuigingen zijn we niet minder begaan", maar goed dat zul je meer van mij moeten aannemen tot ik iets vergelijkbaars vind als aanvullend referentie, de waarde en acceptatie daarvan laat ik even aan de lezer over.

Maar goed, dat Assad geverifieerd Alawi zou zijn is natuurlijk onder de groepen niet het enige argument voor de takfir die plaats vind, verwerping van Sharia, bloed aan z'n handen etc, met name de onderwerpen die jij en ik specifiek vorig keer over Erdogan en Assad hadden zijn daar aanvullend op wat wordt en kan gehanteerd worden.

Dat het niet interessant of boeiend zou zijn snap ik niet helemaal, niet interessant of boeiend voor welk publiek, universeel niet of vanuit een specifiek kader niet, voor vele groepen, terecht of onterecht is het een beweegreden, een argument om ten strijde te rukken.
pi_151438919
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:48 schreef Triggershot het volgende:
Allemaal zaken die mij in mijn Syri tijd onder meer zijn bijgebleven, uitspraken over zijn vader en in het belang van eenheid in het land dat de Alawi de broeder is van de Sunni en dat ze net zoveel Syrisch zijn als elk ander, redelijk wat patriottische zaken icm met een verbroederingsboodschap die in de zin van "ja Alewieten zijn ook Syriers en we zijn er allemaal voor het vaderland ongeacht onze persoonlijke overtuigingen zijn we niet minder begaan", maar goed dat zul je meer van mij moeten aannemen tot ik iets vergelijkbaars vind als aanvullend referentie, de waarde en acceptatie daarvan laat ik even aan de lezer over.
Ik neem alles van je aan, je weet zelluf. Maar dit soort zaken kan je niet eens indirect v stellen dat daaruit blijkt dat hij zelf zich toeschrijft aan alawitische denkbeelden en/of alawi "madhab".

quote:
Maar goed, dat Assad geverifieerd Alawi zou zijn is natuurlijk onder de groepen niet het enige argument voor de takfir die plaats vind, verwerping van Sharia, bloed aan z'n handen etc, met name de onderwerpen die jij en ik specifiek vorig keer over Erdogan en Assad hadden zijn daar aanvullend op wat wordt en kan gehanteerd worden.
Maar dan is Erdogan ook kafir want die heeft de Egyptenaren in de Moslimbroederschaptijd secularisme aangeraden zoals ik al aangaf en de nieuwsartikelen + ophef van MB nog veel online is te vinden en daarmee expliciet dat seculiere boven een Islamitische staat en/of sharia geplaatst.

Het punt is dat Assad gewoon wordt verketterd op basis van het feit dat hij uit alawitische ouders komt en nergens op basis van het feit dat hij zichzelf aan denkbeelden/opvattingen toeschrijft. Dat is opmerkelijk, derden zeggen dat hij iets gelooft maar nergens is een statement van meneer zelf te vinden waar dat ook maar in terug is te vinden op enigerwijze.

quote:
Dat het niet interessant of boeiend zou zijn snap ik niet helemaal, niet interessant of boeiend voor welk publiek, universeel niet of vanuit een specifiek kader niet, voor vele groepen, terecht of onterecht is het een beweegreden, een argument om ten strijde te rukken.
Dat klopt. Naar mijn mening moet een geloofsopvatting van een president niet interessant zijn omdat het niets zegt per definitie over hoe hij regeert. Maar goed, in de arabische wereld denkt men daar anders over over hun president of ook zelfs Amerika en moet je wel tot het goede geloof behoren; deels ook part of the job en inherent aan religie in een sociale en maatschappelijke setting vaak. In die zin is Assad gewoon de lul natuurlijk omdat die de pech had geboren te zijn in een gezin dat tot een nogal vreemde religieuze minderheid behoort die er traditioneel zeer onorthodoxe opvattingen op nahouden.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151439001
arabthomness twitterde op maandag 06-04-2015 om 23:03:14 #Syria: with the capture of the regime checkpoint rebels are in full control of Kafr Shams, their 3rd victory in the south in under 2 weeks reageer retweet


Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151439036
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:58 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Ik neem alles van je aan, je weet zelluf.
O+
quote:
Maar dit soort zaken kan je niet eens indirect v stellen dat daaruit blijkt dat hij zelf zich toeschrijft aan alawitische denkbeelden en/of alawi "madhab".
Vanuit strikt usul figh en aqeedah bedoel je dan neem ik aan? Externe en indirecte referenties qua daden, omgeving en affiliatie zijn niet echt ooit discutabel geweest als het gaat om zijn beleid.

quote:
Maar dan is Erdogan ook kafir want die heeft de Egyptenaren in de Moslimbroederschaptijd secularisme aangeraden zoals ik al aangaf en de nieuwsartikelen + ophef van MB nog veel online is te vinden en daarmee expliciet dat seculiere boven een Islamitische staat en/of sharia geplaatst.
Ik heb daar enkele kanttekeningen bij, als Erdogan dit heeft gedaan is hij een kafir, simpel en duidelijk, maar de uitspraken die ik heb gehoord die zijn iets anders dan ga voor een seculier staat, waren meer neerkomend op wees als bestuur op gelijk afstand richting ieder religie, valt nog steeds wel onder secularisme, maar goed, ben daar een beetje partisan in.

Het punt is dat Assad gewoon wordt verketterd op basis van het feit dat hij uit alawitische ouders komt en nergens op basis van het feit dat hij zichzelf aan denkbeelden/opvattingen toeschrijft. Dat is opmerkelijk, derden zeggen dat hij iets gelooft maar nergens is een statement van meneer zelf te vinden waar dat ook maar in terug is te vinden op enigerwijze.

edit: klote quote, laatste stukje is verdwenen. :r

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 01:08:47 ]
pi_151439115
media genieke fotos maken ze in deir

Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151439284
een verloren generatie

Children with AK47 - next generation of ISIS soldier

Read more at http://www.liveleak.com/view?i=1b9_1428319195#5MevVuZiJ3E5mFWS.99
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151440014
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 april 2015 01:03 schreef Slayage het volgende:
arabthomness twitterde op maandag 06-04-2015 om 23:03:14 #Syria: with the capture of the regime checkpoint rebels are in full control of Kafr Shams, their 3rd victory in the south in under 2 weeks reageer retweet
[ afbeelding ]


Iraanse vlag? Geen SAA ?
pi_151440227
quote:
Als ze heelhuids overleven is het vele malen beter dan de regime martelingen.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151440249
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:00 schreef Triggershot het volgende:
Schuif Assad even opzij, is verzet jegens een onderdrukkend dictator in het algemeen legitiem?
Ja maar Assad is geen onderdrukkende dictator.

quote:
Het is algemeen bekend dat Bashar een Alawiet is, hij heeft nooit iets geuit om dit te ontkennen.
Dat wordt maar gewoon aangenomen ja vanwege zijn familie, en op basis van die aanname noem jij hem kafir. Dat lijkt me pas gevaarlijk, als jij vind dat Inshallah Assad's zoon wordt ook een dictator gevaarlijk is.
quote:
Welke Alawitische stroming precies gelooft niet in de variant van 3-eenheid en rencarnatie dan volgens jou?
Geen, wel individuen die niet in rencarnatie geloven.

quote:
Ja leuk, maar een der voormalige presidenten van Turkije, Suleyman Demirel ( geverifieerd vrijmetselaar) , fel tegen de Islam en alles wat met de Islam te maken had zat ook te bidden als een Soeniet:
Klinkt als AKP propaganda, hij schreef zelf een brief dat hij geen vrijmetselaar zou zijn.

quote:
Daarnaast vraag je wel hoe zo dit hoe zo dat, maar je bent je er ook bewust van dat de die-hard alawieten rondom Assad hem ook nog eens vergoddelijken en aanbidden?
Nee, waar zie jij dat gebeuren?
pi_151440251
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 00:09 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Zelfde lijn trek je met betrekking tot Bahrein neem ik dan aan? toch? Geen enkel verzet is legitiem tegen de Bahreinse staat of het nou soennitisch of sjitisch is?
Andere situatie.
Is het verzet tegen het Oekrainse regime wat door de Russen gesteund wordt legitiem? Mag de bevolking in de Krim zich verzetten en zich vrijwillig aansluiten bij Rusland?
pi_151440253
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 06:56 schreef reza1 het volgende:

[..]

Ja maar Assad is geen onderdrukkende dictator

loooool

Amnesty, de vn en rode kruis hebben het allemaal mis he
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151440255
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 06:59 schreef firefly3 het volgende:

[..]

loooool

Amnesty, de vn en rode kruis hebben het allemaal mis he
Waar noemt de VN en het Rode Kruis Assad een dictator?
pi_151440269
leithfadel twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 07:00:27 Strategic village in the West Ghouta under SAA fire control; #Hezbollah & the 1st Division storm Zabadani:http://t.co/7yL7H3ZvKe reageer retweet
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 23:35:09 Islamist infighting creates controversy in the East Ghouta; Ahrar Al-Sham and Jaysh Al-Islam at odds:http://t.co/z98O4QC5am reageer retweet
pi_151440286
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:55:51 #Nasrallah: In 2006, the goal was to crackdown on the resistance in Lebanon and then make Syria submit; it was an American decision. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:57:15 #Nasrallah: #Assad cared for Syrian sovereignty; this government cannot be anyone's puppet; not the #US, or Arab Kings or Turkish Sultans. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:57:50 #Nasrallah: Furthermore, and researchers discussed this, the #US and its allies wants Syria as a door of oil; they want to own #Syria. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:59:10 #Nasrallah: When the events in #Daraa began, President al-#Assad opened his arms to all opposition; the #US prolonged the conflict. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:59:47 #Nasrallah: The #US wanted to prolong the conflict, empower sectarian takfiris - because its independent, because it's resistant. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 22:03:05 #Nasrallah: #Israel benefits the most from the conflict in #Syria. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 22:05:15 #Nasrallah: The people are against the Syrian government? How can it stand for 5 years? #Assad has popularity; he's not Mubarak, Gaddafi etc reageer retweet
  dinsdag 7 april 2015 @ 07:55:48 #112
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_151440435
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 07:06 schreef reza1 het volgende:
leithfadel twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 07:00:27 Strategic village in the West Ghouta under SAA fire control; #Hezbollah & the 1st Division storm Zabadani:http://t.co/7yL7H3ZvKe reageer retweet
leithfadel twitterde op maandag 06-04-2015 om 23:35:09 Islamist infighting creates controversy in the East Ghouta; Ahrar Al-Sham and Jaysh Al-Islam at odds:http://t.co/z98O4QC5am reageer retweet
En zo zullen die baardapen nog jaren doorgaan, ook in Idlib zullen ze elkaar gaan afmaken. Het totale failliet van de zogenaamde opstand, er is nooit enig serieus alternatief geboden voor Assad. Waarom zou hij die puppets die komen onderhandelen in Moskou serieus nemen? Ondertussen zijn ze op de flank ingehaald door extremistisch tuig uit het buitenland.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_151440555
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 06:59 schreef reza1 het volgende:
Andere situatie.
Omdat?
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151440578
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 07:55 schreef Szura het volgende:
En zo zullen die baardapen nog jaren doorgaan, ook in Idlib zullen ze elkaar gaan afmaken. Het totale failliet van de zogenaamde opstand,
Kan je nagaan hoeveel ze zouden hebben veroverd als de rebellen wel een blok vormden ipv elkaar af te maken. Nu ze elkaar doden kan Assad ze al niet definitief uitschakelen, laat staan als ze een eenheid vormden.

quote:
er is nooit enig serieus alternatief geboden voor Assad. Waarom zou hij die puppets die komen onderhandelen in Moskou serieus nemen? Ondertussen zijn ze op de flank ingehaald door extremistisch tuig uit het buitenland.
Niemand neemt die onderhandelingen serieus, net zoals niemand Netanyahu meer serieus neemt die over vrede onderhandelt. Is slechts voor de vorm in zowel Syrie als Israel.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151440580
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:13 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Omdat?
Waarom ontwijk je mijn vraag over Oekrane? Als een vergelijking met Bahrein kan, kan er ook een vergelijking met Oekrane gemaakt worden.
pi_151440592
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:16 schreef reza1 het volgende:
Waarom ontwijk je mijn vraag over Oekrane?
Omdat Oekraine mij geen ene reet boeit maar Bahrein jou wel en jij niet uitlegt waarom. Zo ga je geen discussie aan. Dus nogmaals; waarom?
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151440597
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 07:55 schreef Szura het volgende:

[..]

En zo zullen die baardapen nog jaren doorgaan, ook in Idlib zullen ze elkaar gaan afmaken. Het totale failliet van de zogenaamde opstand, er is nooit enig serieus alternatief geboden voor Assad. Waarom zou hij die puppets die komen onderhandelen in Moskou serieus nemen? Ondertussen zijn ze op de flank ingehaald door extremistisch tuig uit het buitenland.
Het zijn niet alleen puppets ze hebben ook nog eens geen enkele invloed op de grond, zelfs al zouden er wat een akoord sluiten met Syri dan zullen ze gewoon als verraders gezien worden door de terroristen.

[ Bericht 0% gewijzigd door reza1 op 07-04-2015 08:31:24 ]
pi_151440674
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 07:00 schreef reza1 het volgende:

[..]

Waar noemt de VN en het Rode Kruis Assad een dictator?
Lees het vn rapport maar over mensenrechten schendingen. Zijn dictoriaal beleid wordt daar uitvoerig besproken. Daar staan assad en isis ver boven alle andere groepen.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151440680
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:17 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Omdat Oekraine mij geen ene reet boeit maar Bahrein jou wel en jij niet uitlegt waarom. Zo ga je geen discussie aan. Dus nogmaals; waarom?
Bahrein boeit me dan ook geen ene reet.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_151440706
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:26 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Lees het vn rapport maar over mensenrechten schendingen. Zijn dictoriaal beleid wordt daar uitvoerig besproken. Daar staan assad en isis ver boven alle andere groepen.
Link?
pi_151440745
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:26 schreef reza1 het volgende:
Bahrein boeit me dan ook geen ene reet.
Jawel want je had er al een mening over, alleen je wilt niet beargumenteren waarom. Het zijn ook nog eens je geloofsbroeders die door een soennitisch koningshuis onderdrukt worden. Je kent het gezegde he? "Wie A zegt moet B zeggen".

quote:
Je zou ook gewoon niet kinderachtig kunnen doen want als ik Google op 'forum.fok.nl aloulu oekraine' vind ik genoeg posts van je over Oekrane waaronder een waarin je voor de executie van de gekozen president pleit.
Oekraine boeit me weinig. Als Poetin het morgen inneemt wens ik hem veel succes verder. Pas als het richting Polen gaat wordt dat anders.

Nu jij weer, waarom is Bahrein zo anders in jouw ogen?
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151440792
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 07:12 schreef reza1 het volgende:
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:55:51 #Nasrallah: In 2006, the goal was to crackdown on the resistance in Lebanon and then make Syria submit; it was an American decision. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:57:15 #Nasrallah: #Assad cared for Syrian sovereignty; this government cannot be anyone's puppet; not the #US, or Arab Kings or Turkish Sultans. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:57:50 #Nasrallah: Furthermore, and researchers discussed this, the #US and its allies wants Syria as a door of oil; they want to own #Syria. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:59:10 #Nasrallah: When the events in #Daraa began, President al-#Assad opened his arms to all opposition; the #US prolonged the conflict. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 21:59:47 #Nasrallah: The #US wanted to prolong the conflict, empower sectarian takfiris - because its independent, because it's resistant. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 22:03:05 #Nasrallah: #Israel benefits the most from the conflict in #Syria. reageer retweet
Isham_AlAssad twitterde op maandag 06-04-2015 om 22:05:15 #Nasrallah: The people are against the Syrian government? How can it stand for 5 years? #Assad has popularity; he's not Mubarak, Gaddafi etc reageer retweet
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151440799
reza1 = sadpanda? Geregistreerd op 2015 en ineens zoveel posten.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151440806
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:31 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Nu jij weer, waarom is Bahrein zo anders in jouw ogen?
Syri is geen dictatuur en Bahrein wel. In Syri zijn alle religies gelijk, in Bahrein worden sjiieten onderdrukt en wordt er geprobeerd ze te verdringen met soennieten uit andere landen. De opstand in Syri is gepland, sektarisch en vanuit het buitenland aangestuurd.
pi_151440833
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:35 schreef firefly3 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
De terroristen zijn aliens ja.
pi_151440849
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:36 schreef firefly3 het volgende:
reza1 = sadpanda? Geregistreerd op 2015 en ineens zoveel posten.
:')
Als je minder reageert op mijn posts zal ik ook minderen posreb als je het zo erg vind.
pi_151440986
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:36 schreef reza1 het volgende:
Syri is geen dictatuur en Bahrein wel.
Syrie is een democratie wil je zeggen?

quote:
In Syri zijn alle religies gelijk, in Bahrein worden sjiieten onderdrukt en wordt er geprobeerd ze te verdringen met soennieten uit andere landen.
Naar mijn weten bekleden sjieten in Bahrein ook hoge functies in het staatsapparaat, er zijn tijdens de laatste verkiezingen ook sjieten verkozen die nu in het parlement zitten, en volgens mij zijn er gewoon sjitische moskeeen:

quote:
There are approximately 350 licensed Sunni mosques, while the number of licensed Shia places of worship includes 863 mosques and 589 matams (religious cultural centers). In newer residential developments such as Hamad Town and Isa Town, which often have mixed Shia and Sunni populations, there tends to be a disproportionate number of Sunni mosques.
Sommigen fluisteren dat er in Bahrain meer sjia moskeeen zijn dan soenni-moskeeen in Iran of de hoofdstad Teheran. Maar goed.

quote:
De opstand in Syri is gepland, sektarisch en vanuit het buitenland aangestuurd.
Men beschuldigd de sjieten in Bahrein van het feit dat hun opstand wordt aangestuurd door Imam al-Akbar Khamenei vanuit Teheran en het willen omtoveren in een mullahstaat. En zeg nou eerlijk, dat wil toch niemand? Dan liever het relatief seculiere koningshuis dat uitstekende verhoudingen met het Westen heeft? Of niet? Uitstekende banden met het Westen en seculier, iets wat Assad niet heeft. Daarnaast heeft Assad eerder als wahabi-terroristen doorgestuurd naar Irak om daar huis te houden tegen niet alleen Amerikanen maar ook sjieten waar Zarqawi en zijn bandieten in Irak zich tegen keerden.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151441045
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:38 schreef reza1 het volgende:

[..]

De terroristen zijn aliens ja.
Reptillians?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151441106
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:29 schreef reza1 het volgende:

[..]

Link?
Government authorities responded to the civil unrest with increased arbitrary arrests, disappearances and torture, and carried out increasingly indiscriminate and highly lethal attacks on civilian areas perceived to be affiliated with the opposition. That such violations are still being perpetrated underline the impunity with which the Government continues to operate


http://www.ohchr.org/EN/N(...)ewsID=15594&LangID=E
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151441281
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:49 schreef Aloulu het volgende:
Syrie is een democratie wil je zeggen?
Veel democratischer dan alle golfstaten. Er zijn tenminste verkiezingen om het presidentschap, verkiezingen om het koningschap moet ik nog zien.

quote:
Sommigen fluisteren dat er in Bahrain meer sjia moskeeen zijn dan soenni-moskeeen in Iran of de hoofdstad Teheran. Maar goed.
:') Er zijn geen soennitische moskeen net als er geen sjiitische zijn. Dat is toch wel basis kennis, lees je eens in voordat je wat roept.

quote:
Uitstekende banden met het Westen en seculier, iets wat Assad niet heeft.
Hou toch op, het regime importeert soennieten om de sjiieten te verdrukken dat kan je onmogelijk seculier noemen. :')

quote:
Daarnaast heeft Assad eerder als wahabi-terroristen doorgestuurd naar Irak om daar huis te houden tegen niet alleen Amerikanen maar ook sjieten waar Zarqawi en zijn bandieten in Irak zich tegen keerden.
Wel nee hoe kom je daar bij, Assad steunde alleen de gematigde oppositie net als de VS nu doet in Syri toch. De gesteunde gematigden werden uitvoerig onderzocht door de Mukhabarat. Je moet niet zo generaliseren, er vinden nou eenmaal incidenten plaats.
pi_151441377
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 08:56 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Government authorities responded to the civil unrest with increased arbitrary arrests, disappearances and torture, and carried out increasingly indiscriminate and highly lethal attacks on civilian areas perceived to be affiliated with the opposition. That such violations are still being perpetrated underline the impunity with which the Government continues to operate

http://www.ohchr.org/EN/N(...)ewsID=15594&LangID=E
Waar staat nou dat hij een dictator is?
pi_151441443
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 09:08 schreef reza1 het volgende:
Veel democratischer dan alle golfstaten. Er zijn tenminste verkiezingen om het presidentschap, verkiezingen om het koningschap moet ik nog zien.
Dan is Syrie ook democratischer dan het Verenigd Koninkrijk of Nederland wil je zeggen? :D

quote:
:') Er zijn geen soennitische moskeen net als er geen sjiitische zijn. Dat is toch wel basis kennis, lees je eens in voordat je wat roept.
Er zijn zeker ook geen sjitische imams die de vrijdagspreken houden? en ook geen soennitische?

Of rouleren ze? Ene vrijdag een sjitische imam andere een soenni? Het zal toch niet he...

quote:
Hou toch op, het regime importeert soennieten om de sjiieten te verdrukken dat kan je mogelijk seculier noemen. :')
Dat is bevolkingspolitiek. Secularisme is staatsinrichting. Het Bahreinse koningshuis is 1000 maal seculierder dan jouw ayatollahs dat zijn. En laat ze nou net hen beschuldigen achter de shia-uprising in Bahrain te zitten. Wie wil nou een tweede ayatollahstaat aan de prachtige Arabische Golf?

quote:
Wel nee hoe kom je daar bij, Assad steunde alleen de gematigde oppositie
Moet je bij Iraaks-sjitische politici en ministers zijn die Assad op een gegeven moment direct aanspraken en waarschuwden stoppen met het doorlaten van jihadisten naar Irak. Algemeen bekend.

quote:
net als de VS nu doet in Syri toch.
Daarom mag Assad niet klagen. Turkije doet wat Assad naar Irak toe deed na de Amerikaanse invasie. Niet piepen dus.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_151441707
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 09:17 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Dan is Syrie ook democratischer dan het Verenigd Koninkrijk of Nederland wil je zeggen? :D
Ja, de macht van Willie is echt te vergelijken met die van de koningen in de golfstaten,

quote:
Het Bahreinse koningshuis is 1000 maal seculierder dan jouw ayatollahs dat zijn.
En Syri is weer seculierder dan Bahrein, niet meer klagen over Assad dus jij als dat het criterium is. :z Want wie wil er nou een whabbi staat in de prachtige Levant?

quote:
Moet je bij Iraaks-sjitische politici en ministers zijn die Assad op een gegeven moment direct aanspraken en waarschuwden stoppen met het doorlaten van jihadisten naar Irak. Algemeen bekend.
En moet jij bij christelijke en soennitische Syrische politici zijn die klagen over de steun van het westen en anderen aan terroristen.

quote:
Daarom mag Assad niet klagen. Turkije doet wat Assad naar Irak toe deed na de Amerikaanse invasie. Niet piepen dus.
Vandaar dat jij klaagt over wat Assad deed en tegelijk voor de westerse steunt aan de terroristen bent.
pi_151442363
Isham_AlAssad twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 09:44:35 Terrorists loyal to #Qatar-MB & #FSA thieves, robbed #Palestinian homes & raised prices of food for residents retained for 3 yrs in #Yarmouk reageer retweet
pi_151442610
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 09:14 schreef reza1 het volgende:

[..]

Waar staat nou dat hij een dictator is?
Ben je serieus aan het ontkennen dat hij een dictator is? :D
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151443533
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 06:56 schreef reza1 het volgende:

[..]

Ja maar Assad is geen onderdrukkende dictator.

Jij bent dus duidelijk nooit in Syri geweest. Het eerste wat ik als antwoord kreeg wie die man was, was dat ik maar beter niet over hem kon praten. :')
quote:
Dat wordt maar gewoon aangenomen ja vanwege zijn familie, en op basis van die aanname noem jij hem kafir. Dat lijkt me pas gevaarlijk, als jij vind dat Inshallah Assad's zoon wordt ook een dictator gevaarlijk is.
Op basis van die aanname? Er zijn vanuit de Koran gezien zoveel meer redenen om hem Kafir te noemen echt niet alleen vanwege zijn wel / niet Alawisme. Daarnaast hoop ik maar voor zoon Assad dat ze tegen die tijd hebben kunnen vluchten, want er komt geen 3e generatie Assad inshallah.

quote:
Geen, wel individuen die niet in rencarnatie geloven.
:')

quote:
Klinkt als AKP propaganda, hij schreef zelf een brief dat hij geen vrijmetselaar zou zijn.
Godsamme gast, doe niet zo dom, in de jaren 60/70 was er geen AKP.

Inmiddels wordt er niet eens getwijfeld over zijn lidmaatschap :')


quote:
Nee, waar zie jij dat gebeuren?
Hier 'leuk' voorbeeldje




[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 11:06:02 ]
  dinsdag 7 april 2015 @ 11:30:03 #137
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151444068
Dat tweede filmpje is overduidelijk propaganda, dat eerste is triest maar dat betekent niet dat Assad daar een directe hand in heeft. Toen die Amerikaan loco ging op dat dorp in Afghanistan zat Obama daar toch ook niet achter? En ja, in tijden van oorlog kan Bashar het zich ook niet veroorloven deze mannen aan te pakken, hij heeft elke soldaat nodig.
pi_151444177
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 11:30 schreef Richestorags het volgende:
Dat tweede filmpje is overduidelijk propaganda, dat eerste is triest maar dat betekent niet dat Assad daar een directe hand in heeft. Toen die Amerikaan loco ging op dat dorp in Afghanistan zat Obama daar toch ook niet achter? En ja, in tijden van oorlog kan Bashar het zich ook niet veroorloven deze mannen aan te pakken, hij heeft elke soldaat nodig.
Fitnah was ook zwaar propaganda, betekent niet dat het niet authentieke beelden zijn, kom nou. :')

Zie deze video geupload in 2011:


Hij wordt uitsluitend verweten van protesteren dat hij vrijheid en geld wil, als je vanaf het begin af al op deze manier aanpakt, dan wel een leger hem wat uit dit soort types bestaan die je verrot slaan 'omwille van de president' dan hou ik de president wel verantwoordelijk ja, internet zit vol met dit soort video's.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 11:35:24 ]
  dinsdag 7 april 2015 @ 11:40:05 #139
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151444291
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 11:34 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Fitnah was ook zwaar propaganda, betekent niet dat het niet authentieke beelden zijn, kom nou. :')

Zie deze video geupload in 2011:


Hij wordt uitsluitend verweten van protesteren dat hij vrijheid en geld wil, als je vanaf het begin af al op deze manier aanpakt, dan wel een leger hem wat uit dit soort types bestaan die je verrot slaan 'omwille van de president' dan hou ik de president wel verantwoordelijk ja, internet zit vol met dit soort video's.
Dat soort beelden kan je van elke golfstaat vinden. Arabieren hebben nou eenmaal een wat andere kijk op mensenrechten. Gek genoeg wordt alleen heel selectief gekeken bij welk regime we zoiets erg vinden en bij welk regime we zoiets niet erg vinden.
pi_151444364
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 11:05 schreef Triggershot het volgende:
Jij bent dus duidelijk nooit in Syri geweest. Het eerste wat ik als antwoord kreeg wie die man was, was dat ik maar beter niet over hem kon praten. :')
Sinds 2011 zijn er hervormingen geweest.
Erdogan kan je maar beter ook niet bekritiseren.

quote:
Op basis van die aanname? Er zijn vanuit de Koran gezien zoveel meer redenen om hem Kafir te noemen echt niet alleen vanwege zijn wel / niet Alawisme.
Zoals?
quote:
Daarnaast hoop ik maar voor zoon Assad dat ze tegen die tijd hebben kunnen vluchten, want er komt geen 3e generatie Assad inshallah.
Jaja, dat zeiden ook in 2011 dat Assad snel zou vallen. Inshallah zal Syri blijven vechten tegen de takfiri terroristen en onderdeel blijven van het as van verzet. w/

quote:
Kan nep zijn en anders is het een incidentje.
Dat er gemarteld wordt staat natuurlijk vast maar dat doen alle Arabische landen en sommige westerse landen ook.

quote:
:')

In 2011, an AKP deputy declared, “Even touching Erdogan is a form of worship,” and in 2014 another AKP deputy proclaimed that Erdogan “carries all the attributes of Allah in himself.”
http://www.al-monitor.com(...).html##ixzz3WcAI3rSC
  dinsdag 7 april 2015 @ 11:45:39 #141
365082 IPA35
Patriarch
pi_151444408
Mensen die gaan huilen over de religie van die man :')
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  dinsdag 7 april 2015 @ 11:46:55 #142
325253 MrMofo
perspicere
pi_151444435
This is not about heroes, nor is it about deeds, or lands or anything about glory, honor, might, majesty, dominion or power... except war. Above all I am not concerned with poetry, my subject is war, and the pity of war. The poetry is in the pity...
pi_151444814
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 11:43 schreef reza1 het volgende:

[..]

Sinds 2011 zijn er hervormingen geweest.
Erdogan kan je maar beter ook niet bekritiseren.

Sinds 2000 zijn er al hervormingen en 11 jaar later nog steeds :')
Ik wil nog de eerste martelvideo zien omdat je Erdogan aan het bekritiseren was.

quote:
Zoals?
Taghut, secularisme?

[..]

quote:
Jaja, dat zeiden ook in 2011 dat Assad snel zou vallen. Inshallah zal Syri blijven vechten tegen de takfiri terroristen en onderdeel blijven van het as van verzet. w/
Leer lezen, ik zeg niet dat hij snel zal vallen, ik zeg Inshallah komt er geen 3e Assad. :')

[..]

quote:
Kan nep zijn en anders is het een incidentje.
Dat er gemarteld wordt staat natuurlijk vast maar dat doen alle Arabische landen en sommige westerse landen ook.
Dan zijn er wel heel veel eventueel neppe 'incidentjes'. :')

Zeer zelden met zeggen dat je de leider als God moet erkennen en vanwege dat hij wat meer vrijheid wilde :')

quote:
:')

In 2011, an AKP deputy declared, “Even touching Erdogan is a form of worship,” and in 2014 another AKP deputy proclaimed that Erdogan “carries all the attributes of Allah in himself.”
http://www.al-monitor.com(...).html##ixzz3WcAI3rSC
Ik snap die gelijktrekkingen met Erdogan steeds niet, ik heb je al eerder gezegd een tijdje terug en 2 x heb je al aangegeven dat je me niet snapte, waarop ik het een 3e x zal herhalen:

"Erdogan mag de kanker krijgen voor ook maar 5% van wat Assad allemaal flikt"

Dat jij alle kritiek op Assad wegwuift, hem vrijwel onfeilbaar ziet is op zichzelf een vorm van sektarische verheerlijking.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 12:05:44 ]
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:08:32 #144
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151444934
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 11:40 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Dat soort beelden kan je van elke golfstaat vinden. Arabieren hebben nou eenmaal een wat andere kijk op mensenrechten. Gek genoeg wordt alleen heel selectief gekeken bij welk regime we zoiets erg vinden en bij welk regime we zoiets niet erg vinden.
Misschien iets met na 5 jaar nog een burgeroorlog misschien?
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:10:28 #146
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151444959
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:09 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Misschien iets met na 5 jaar nog een burgeroorlog misschien?
En dat is de schuld van Assad? Of is dat de schuld van alle landen die de "gematigde" rebellen maar wapens blijven geven waardoor Assad het niet van hen kan winnen en zij in de gebieden die ze hebben veroverd elkaar afmaken en terreur zaaien onder de bevolking?
pi_151444965
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 14:18 schreef rakotto het volgende:

[..]

Het zegt niets. Het enige wat wat zegt is wat in je hoofd draait, en dat is bij beiden ook niet veel soeps. Hitler zag er ook netjes uit en al, wil dat zeggen dat hij goed was?
Ook dat zegt wat. Hitler wilde "alleen" genocide plegen op joden terwijl die Islamic Front terroristen genocide willen op niet extremistische soennieten, joden, christenen, alawieten en sjiieten.
pi_151445100
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 11:05 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Jij bent dus duidelijk nooit in Syri geweest. Het eerste wat ik als antwoord kreeg wie die man was, was dat ik maar beter niet over hem kon praten. :')

[..]

Op basis van die aanname? Er zijn vanuit de Koran gezien zoveel meer redenen om hem Kafir te noemen echt niet alleen vanwege zijn wel / niet Alawisme. Daarnaast hoop ik maar voor zoon Assad dat ze tegen die tijd hebben kunnen vluchten, want er komt geen 3e generatie Assad inshallah.

[..]

:')

[..]

Godsamme gast, doe niet zo dom, in de jaren 60/70 was er geen AKP.

Inmiddels wordt er niet eens getwijfeld over zijn lidmaatschap :')

[ afbeelding ]

[..]

Hier 'leuk' voorbeeldje


Met die mensen in dat laatste filmpje is weinig mis, het is een stuk slimmer om iemand waarvan je zeker weet dat hij ook echt bestaat te verheerlijken dan iemand waarvan niet eens zeker is dat hij bestaat. Baathisme is ook een stuk toleranter dan de main stream islam, prima om dat als religie te hebben.
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:17:19 #149
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151445128
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:16 schreef pietba het volgende:

[..]

Met die mensen in dat laatste filmpje is weinig mis, het is een stuk slimmer om iemand waarvan je zeker weet dat hij ook echt bestaat te verheerlijken dan iemand waarvan niet eens zeker is dat hij bestaat. Baathisme is ook een stuk toleranter dan de main stream islam, prima om dat als religie te hebben.
Ja maar snap het nou. Als kafir ben je een ntermensch.
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:21:22 #150
172669 Papierversnipperaar
Cafene is ook maar een drug.
pi_151445222
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:10 schreef pietba het volgende:

[..]

Ook dat zegt wat. Hitler wilde "alleen" genocide plegen op joden terwijl die Islamic Front terroristen genocide willen op niet extremistische soennieten, joden, christenen, alawieten en sjiieten.
Hitler wilde helemaal niet alleen maar Joden vermoorden. Hitler wilde een superras van bermenschen. Hij slachtte mongooltjes, zigeuners en homo's af, en als er toen moslims in Duitsland hadden gewoond hadden die bij de Joden in de trein gezeten.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_151445318
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 11:40 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Dat soort beelden kan je van elke golfstaat vinden. Arabieren hebben nou eenmaal een wat andere kijk op mensenrechten. Gek genoeg wordt alleen heel selectief gekeken bij welk regime we zoiets erg vinden en bij welk regime we zoiets niet erg vinden.
Tja, je kan ze niet allemaal afkeuren of goedkeuren, want dan vechten ze onderling niet voldoende. En dat laatste is noodzakelijk.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_151445569
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:16 schreef pietba het volgende:

[..]

Met die mensen in dat laatste filmpje is weinig mis, het is een stuk slimmer om iemand waarvan je zeker weet dat hij ook echt bestaat te verheerlijken dan iemand waarvan niet eens zeker is dat hij bestaat. Baathisme is ook een stuk toleranter dan de main stream islam, prima om dat als religie te hebben.
Het bestaan van Mohammed is historisch net even iets accurater dan het bestaan van Jezus, laat staan het bestaan van Bagdadi. Im die zin zou er "weinig mis" moeten zijn met een moslim die dit doet bij een christen, gezien orthodoxe christenen claimen dat moslims historisch gezien toleranter zijn geweest dan mainstream christendom?

Overigens wordt die man niet op religieuze ambities "ondervraagd" maar om of hij "vrijheid" wil en mee deed aan demonstraties.

Ironisch gezien zijn de grootste islam critici nog wel even wat genuanceerder over "mainstream islam" dan jij, daar is behoorlijk wat mis mee.
pi_151445632
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:10 schreef Richestorags het volgende:

[..]

En dat is de schuld van Assad? Of is dat de schuld van alle landen die de "gematigde" rebellen maar wapens blijven geven waardoor Assad het niet van hen kan winnen en zij in de gebieden die ze hebben veroverd elkaar afmaken en terreur zaaien onder de bevolking?
wat had jij gedaan dan als je wist dat dit soort dingen in de kelder van je buurman gebeurde? Stilgezeten?
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:39:13 #154
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151445647
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:38 schreef Triggershot het volgende:

[..]

wat had jij gedaan dan als je wist dat dit soort dingen in de kelder van je buurman gebeurde? Stilgezeten?
Terwijl het in je eigen kelders ook gebeurt? Qatar is een moderne slavendrijver for fuck sake :r

En hun enige motivatie om de "gematigde" rebellen te steunen is omdat hun walgelijke extremistische ideologie dan ook in Syri kan worden verspreid. Nul komma nul altrusme.
pi_151445713
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:39 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Terwijl het in je eigen kelders ook gebeurt? Qatar is een moderne slavendrijver for fuck sake :r
ik ga er even vanuit dat dit niet in jouw kelder gebeurt maar wel in die van jouw buurman, wat doe je.

Leiders in Qatar of waar dan ook mogen net zo goed de kanker krijgen ( sorry voor het woord als het hier voor sommigen gevoelig is )
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:44:03 #156
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151445750
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:42 schreef Triggershot het volgende:

[..]

ik ga er even vanuit dat dit niet in jouw kelder gebeurt maar wel in die van jouw buurman, wat doe je.

Leiders in Qatar of waar dan ook mogen net zo goed de kanker krijgen ( sorry voor het woord als het hier voor sommigen gevoelig is )
Dan grijp ik in. Maar nu stel je een hypothetische situatie voor, want iedere buurman van Syri heeft een vieze kelder (ja ook Turkije). Dus laat ze eerst maar eens hun eigen kelder schoonmaken. Bovendien hebben ze het leed voor de Syrische bevolking alleen maar verergerd door de halfbakke situatie waarin zowel Assad als de rebellen geen final blow kunnen uitdelen en het dus oorlog blijft.
pi_151445781
De wandaden van dictators goedpraten omdat er ook andere dictators bestaan :D

De betrokkenheid van assad wegfuifen terwijl er notabene een concentratiekamp vanuit het koninklijk paleis te zien is :')

De tientallen tot honderden martelingen per dag goedpraten omdat er ook gekke takfiris bestaan :D

Barrelbombs met spijkers ontkennen ook al staat het uitvoerig beschreven in vn en amnesty rapporten :')
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151445807
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:35 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Het bestaan van Mohammed is historisch net even iets accurater dan het bestaan van Jezus, laat staan het bestaan van Bagdadi. Im die zin zou er "weinig mis" moeten zijn met een moslim die dit doet bij een christen, gezien orthodoxe christenen claimen dat moslims historisch gezien toleranter zijn geweest dan mainstream christendom?

Overigens wordt die man niet op religieuze ambities "ondervraagd" maar om of hij "vrijheid" wil en mee deed aan demonstraties.

Ironisch gezien zijn de grootste islam critici nog wel even wat genuanceerder over "mainstream islam" dan jij, daar is behoorlijk wat mis mee.
Lees mijn post nogmaals, ik had het over het tweede filmpje deze dus, niet die vermeende marteling:

En daarover zeg ik dus dat er niks mis met die mensen in dat filmpje is, Bashar al-Assad aanbidden is een stuk slimmer dan Allah, die eerste bestaat namelijk feitelijk. Bewijs dat Allah bestaat heb ik nog niet gezien.
Baathisme kan je zonder consequenties verlaten, als je de islam verlaat kom je er wat minder goed vanaf volgens de main stream islam.
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:48:31 #159
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151445854
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:35 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Het bestaan van Mohammed is historisch net even iets accurater dan het bestaan van Jezus, laat staan het bestaan van Bagdadi. Im die zin zou er "weinig mis" moeten zijn met een moslim die dit doet bij een christen, gezien orthodoxe christenen claimen dat moslims historisch gezien toleranter zijn geweest dan mainstream christendom?

Overigens wordt die man niet op religieuze ambities "ondervraagd" maar om of hij "vrijheid" wil en mee deed aan demonstraties.

Ironisch gezien zijn de grootste islam critici nog wel even wat genuanceerder over "mainstream islam" dan jij, daar is behoorlijk wat mis mee.
Er is absoluut geen sluitend bewijs dat Mohammed heeft bestaan, en al zeker niet in de hoedanigheid die aan hem wordt toegekend. Er is zelfs een Duitse professor en tevens Islamitische bekeerling die twijfelt aan het bestaan van Mohammed na uitgebreid historisch onderzoek (maar wel Moslim is gebleven :') ).
pi_151445900
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:44 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Dan grijp ik in. Maar nu stel je een hypothetische situatie voor, want iedere buurman van Syri heeft een vieze kelder (ja ook Turkije). Dus laat ze eerst maar eens hun eigen kelder schoonmaken. Bovendien hebben ze het leed voor de Syrische bevolking alleen maar verergerd door de halfbakke situatie waarin zowel Assad als de rebellen geen final blow kunnen uitdelen en het dus oorlog blijft.
Als jij niet slaagt in te grijpen en jouw buurman weigert op te geven wat dan ? Let it be omdat je het misschien nog erger maakt, even serieus ?

De situatie in bijvoorbeeld een Libanon of Turkije is heel wat anders dan in Syri. Je vergelijking met Qatar heb ik niets op tegen, maar als zoiets in Turkije gebeurd staat de hele EU en VS op.
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:51:30 #161
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151445936
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:49 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Als jij niet slaagt in te grijpen en jouw buurman weigert op te geven wat dan ? Let it be omdat je het misschien nog erger maakt, even serieus ?

De situatie in bijvoorbeeld een Libanon of Turkije is heel wat anders dan in Syri. Je vergelijking met Qatar heb ik niets op tegen, maar als zoiets in Turkije gebeurd staat de hele EU en VS op.
In Turkije is genoeg mis op het gebied van mensenrechten. Meer dan genoeg. En Erdo is zo hypocriet als wat. Eerst dikke matties met Assad en ineens is Assad de boeman. Dat komt omdat de situatie zo gekanteld was dat er wat voordeel voor Erdo viel te behalen (Soennitisch bolwerk in Syri en mogelijk een "bufferzone" aka extra land aka weg Koerden in Noord-Syri).
pi_151446030
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:46 schreef pietba het volgende:

[..]

Lees mijn post nogmaals, ik had het over het tweede filmpje deze dus, niet die vermeende marteling:

En daarover zeg ik dus dat er niks mis met die mensen in dat filmpje is, Bashar al-Assad aanbidden is een stuk slimmer dan Allah, die eerste bestaat namelijk feitelijk. Bewijs dat Allah bestaat heb ik nog niet gezien.
Baathisme kan je zonder consequenties verlaten, als je de islam verlaat kom je er wat minder goed vanaf volgens de main stream islam.
dat is een media optreden. Hoe denk je dat baath dit on the ground doet, die baath die je prijst en in beide video's hetzelfde vertegenwoordigen alleen op andere manieren en op andere uitingen ? Begrijp je toch wel mag ik hopen.
pi_151446101
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:48 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Er is absoluut geen sluitend bewijs dat Mohammed heeft bestaan, en al zeker niet in de hoedanigheid die aan hem wordt toegekend. Er is zelfs een Duitse professor en tevens Islamitische bekeerling die twijfelt aan het bestaan van Mohammed na uitgebreid historisch onderzoek (maar wel Moslim is gebleven :') ).
Gast hou toch op. Mohammed heeft notabene een graf, een familie lijn na hem, de 4e kalief wordt door heel de moslimwereld unaniem erkend als zijn schoonzoon en neef. Of ga je het bestaan van Ali, Aisha, Khadidja, zijn kinderen etc ook allemaal krampachtig ontkennen :') ?

Om maar te zwijgen over de brieven van Mohammed die kerken claimen te bezitten.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 12:59:12 ]
  dinsdag 7 april 2015 @ 12:59:25 #164
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151446143
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:57 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Gast hou toch op. Mohammed heeft notabene een graf, een familie lijn na hem, de 4e kalief wordt door heel de moslimwereld unaniem erkend als zijn schoonzoon en neef. Om maar te zwijgen over de brieven van Mohammed die kerken claimen te bezitten.
Nee ik hou niet op. Dat jij een Moslim bent en daarom gelooft in Mohammed wil nog niet zeggen dat er sluitend historisch bewijs is voor a) zijn bestaan en b) zijn bestaan in de hoedanigheid die aan hem wordt toegeschreven.
pi_151446263
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:59 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Nee ik hou niet op. Dat jij een Moslim bent en daarom gelooft in Mohammed wil nog niet zeggen dat er sluitend historisch bewijs is voor a) zijn bestaan en b) zijn bestaan in de hoedanigheid die aan hem wordt toegeschreven.
Ik ben geen moslim, maar volgens mij is het al lang bekend dat er wel een mohammed was geweest die tijdens de romeinse tijd kwam roepen over de islam om zo een oorlog te kunnen beginnen met een groot leger.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151446368
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:51 schreef Richestorags het volgende:

[..]

In Turkije is genoeg mis op het gebied van mensenrechten. Meer dan genoeg. En Erdo is zo hypocriet als wat. Eerst dikke matties met Assad en ineens is Assad de boeman. Dat komt omdat de situatie zo gekanteld was dat er wat voordeel voor Erdo viel te behalen (Soennitisch bolwerk in Syri en mogelijk een "bufferzone" aka extra land aka weg Koerden in Noord-Syri).
in Turkije is er zonder meer genoeg problemen met mensenrechten in Turkije maar wel van een geheel orde dan in Syri en andere vergelijkbare landen, Turkije kent geen lijfstraffen of executies, wel een gevestigd oppositie etc het regime van Turkije en Syri vergelijken is nogal bizar.

Daarnaast is Erdogan een politicus en daarmee een populist en opportunist, maar zelfs jij geeft aan dat je zou proberen in te grijpen?
  dinsdag 7 april 2015 @ 13:08:39 #167
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151446425
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 13:06 schreef Triggershot het volgende:

[..]

in Turkije is er zonder meer genoeg problemen met mensenrechten in Turkije maar wel van een geheel orde dan in Syri en andere vergelijkbare landen, Turkije kent geen lijfstraffen of executies, wel een gevestigd oppositie etc het regime van Turkije en Syri vergelijken is nogal bizar.

Daarnaast is Erdogan een politicus en daarmee een populist en opportunist, maar zelfs jij geeft aan dat je zou proberen in te grijpen?
Niet op de manier waarop het nu gebeurt en niet voordat ik mijn eigen straatje schoongeveegd zou hebben. Ik vergelijk het regime van Turkije niet met dat van Syri, maar ik vind het nogal opportunistisch van Erdo hoe hij zich ineens tegen Assad keert als de mogelijkheid zich aandient om ervan te profiteren, terwijl Assad daarvoor nog zijn mattie was. En ja, dat is ook hoe met name Amerika vaak handelt en dat hekel ik ook.
pi_151446541
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:59 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Nee ik hou niet op. Dat jij een Moslim bent en daarom gelooft in Mohammed wil nog niet zeggen dat er sluitend historisch bewijs is voor a) zijn bestaan en b) zijn bestaan in de hoedanigheid die aan hem wordt toegeschreven.
ben ik een moslim ja ?
Kom met een wetenschappijk verwerping dat Mohammed niet heeft bestaan dan wel dat geloofwaardiger dat hij niet heeft bestaan dan wel wat niet orintalistisch van aard is.
pi_151446559
Ik ben op werk spreek je later RS
  dinsdag 7 april 2015 @ 13:12:44 #170
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_151446578
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 13:11 schreef Triggershot het volgende:

[..]

ben ik een moslim ja ?
Kom met een wetenschappijk verwerping dat Mohammed niet heeft bestaan dan wel dat geloofwaardiger dat hij niet heeft bestaan dan wel wat niet orintalistisch van aard is.
Herinner me er even aan, ik moet nu weg, vanavond wil ik wel wat naar je sturen.
  dinsdag 7 april 2015 @ 13:22:07 #171
365082 IPA35
Patriarch
pi_151446842
Hij heeft wel bestaan. Jezus ook :)
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151446988
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 13:22 schreef IPA35 het volgende:
Hij heeft wel bestaan. Jezus ook :)
Dat is het punt ook helemaal niet, het geloof is er nu toch niet meer uit te rammen. Zelfs een paar flinke plagen met miljoenen willekeurige doden overtuigt mensen blijkbaar niet dat er geen god is. Sterker nog; ze gaan nog meer bidden. 8)7
Racist
pi_151447194
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:54 schreef Triggershot het volgende:

[..]

dat is een media optreden. Hoe denk je dat baath dit on the ground doet, die baath die je prijst en in beide video's hetzelfde vertegenwoordigen alleen op andere manieren en op andere uitingen ? Begrijp je toch wel mag ik hopen.
Ja en dat is nodig. Mosselbroederschap lui en ander islamistisch tuig moet je hard aanpakken. Toen ze aan de macht kwamen in Egypte ging het helemaal mis, gelukkig was toen al-Sisi er om ze hard aan te pakken en nu gaat het langzaam beter.
Het zijn net kakkerlakken, als je ze ook maar een klein beetje ruimte geeft vertienvoudigen ze zich continu.
Deze Druze heeft dat goed begrepen:


[ Bericht 13% gewijzigd door pietba op 07-04-2015 13:49:14 ]
  dinsdag 7 april 2015 @ 13:59:18 #174
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_151447879
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:10 schreef pietba het volgende:

[..]

Ook dat zegt wat. Hitler wilde "alleen" genocide plegen op joden terwijl die Islamic Front terroristen genocide willen op niet extremistische soennieten, joden, christenen, alawieten en sjiieten.
Mensen doden is mensen doden.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~Franois Fnelon
pi_151448459
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 03:06 schreef Montana_ir het volgende:

[..]

Iraanse vlag? Geen SAA ?
wie wat waar?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151448894
BAAS Erdo in Perzie 8-)

Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151449173
quote:
12s.gif Op dinsdag 7 april 2015 13:12 schreef Triggershot het volgende:
Ik ben op werk spreek je later RS
Wat is RS?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151449269
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 april 2015 12:04 schreef Triggershot het volgende:
Ik wil nog de eerste martelvideo zien omdat je Erdogan aan het bekritiseren was.
Nee, een paar jaar de cel in natuurlijk veel beter dan gemarteld worden.

quote:
Taghut, secularisme?
De Turkse staat is seculierder dan de Syrische staat. :') Dus dan zou je Erdogan ook geen moslim moeten vinden.

quote:
Dat jij alle kritiek op Assad wegwuift, hem vrijwel onfeilbaar ziet is op zichzelf een vorm van sektarische verheerlijking.
:') Ik wuif niet alle kritiek weg, wel onterechte kritiek. En zie hem zeker niet als onfeilbaar. Het beleid tov de Koerden voor 2011 keur ik bijv af.
pi_151449326
ahmadalissa twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 11:35:14 #Syria: Militants fire tens of rockets at the Shiite town of #Foua in #Edlib Prov: 5 people dead, 15 injured https://t.co/vPfIrRb2mW reageer retweet
pi_151449379
French tourists criticize their government’s policy towards Syria
quote:
Assistant Foreign and Expatriates Minister Ayman Sousan met on Tuesday with members of the French tourist group visiting Syria.
Some of those took a swipe at the French government’s policy towards Syria and the misleading media campaigns targeting it, stressing that they will work on conveying the truth about the events in Syria to the French public opinion when they go back home.
In this context, Sousan said the policy followed by the French government regarding Syria harms the French interests above all and go against the values it boasts of, noting that the Syrians have come to regard France as an accomplice in the bloodshed in Syria.
While expressing their pleasure of visiting Syria, the French tourists said they sympathize with the Syrians as they are exposed to terrorism.
pi_151450276
quote:
In Syria's war, Alawites pay heavy price for loyalty to Bashar al-Assad

The Alawites, the Assad family's sect, have seen up to a third of their young men killed in the Syrian conflict and mothers are now refusing to send their sons to war


Local war lords are growing increasingly powerful, as men join their ranks, refusing to be sent with the military to fight in areas of the country where Alawites have almost no presence.

In their fiefdoms, the war lords are increasingly independent. The militia leaders feel able to refuse orders from commanders sent from Damascus, according to Joshua Landis, a professor of history at the University of Oklahoma who has regular contact with Syrian members of the sect.

Several members of the Assad family, once too powerful to touch, have died in Latakia in murky circumstances, that some have interpreted as a competition by others for money and local power.
http://www.telegraph.co.u(...)Bashar-al-Assad.html
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 7 april 2015 @ 16:28:13 #182
365082 IPA35
Patriarch
pi_151452226
Erdo dikke shirk alluz...

"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151453065
pi_151453730
@sayed_ridha: #IS in #Yalda Groves which is directly east of #Hajar_Aswad #Damascus http://t.co/1LHz4nrnZM
pi_151453924
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 16:28 schreef IPA35 het volgende:
Erdo dikke shirk alluz...

[ afbeelding ]
volgens het wahabi pricipe wel idd :P

in de begraafplaatsen in medina en mekka, worden mensen door middel van enorme billboeards in verschillende talen gewaarschuwd om zicht te onthouden van shirk! :s)

waar is dit trouwens?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 7 april 2015 @ 17:23:09 #186
365082 IPA35
Patriarch
pi_151453956
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 april 2015 17:22 schreef Slayage het volgende:

[..]

volgens het wahabi pricipe wel idd :P

in de begraafplaatsen in medina en mekka, worden mensen door middel van enorme billboeards in verschillende talen gewaarschuwd om zicht te onthouden van shirk! :s)

waar is dit trouwens?
Graf van Khomeini.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151454057
In 2011 niet vandaag.
pi_151454059
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 17:23 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Graf van Khomeini.
ah, de grote leider! w/
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151454371
Er zijn 0 gewonden gevallen bij de kidnapping in idlib en ze zijn weer terecht. Vrouwen en kinderen werden niet gevangen genomen. Dit is wel wat anders dan die kinderen die jarenlang door assad gemartelt worden!!
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 7 april 2015 @ 17:46:16 #190
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151454586
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 17:38 schreef firefly3 het volgende:
Er zijn 0 gewonden gevallen bij de kidnapping in idlib en ze zijn weer terecht. Vrouwen en kinderen werden niet gevangen genomen. Dit is wel wat anders dan die kinderen die jarenlang door assad gemartelt worden!!
ewa wat praat jij
Say what?
  dinsdag 7 april 2015 @ 17:49:32 #191
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151454696
Hagenbeek twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 16:12:24 Video: #Assad regime barrel bomb killed several cows in the #Idlib village of #Mraeian. https://t.co/gqZ6FGF1nO via @YouTube reageer retweet
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Say what?
pi_151454708
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 7 april 2015 @ 17:56:31 #193
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151454936
quote:
Beetje Koerden kidnappen bij Efrin. :')

Geen wonder dat de YPG een pesthekel heeft aan hakbars.
Say what?
pi_151454975
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 17:56 schreef UpsideDown het volgende:

[..]

Beetje Koerden kidnappen bij Efrin. :')

Geen wonder dat de YPG een pesthekel heeft aan hakbars.
Misschien hebben ze geen tol betaald. Igg minder erg dan die martelingen van kinderen door assad.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151455895
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 17:38 schreef firefly3 het volgende:
Er zijn 0 gewonden gevallen bij de kidnapping in idlib en ze zijn weer terecht. Vrouwen en kinderen werden niet gevangen genomen. Dit is wel wat anders dan die kinderen die jarenlang door assad gemartelt worden!!
Qatar zal wel weer wat geld hebben gegeven aan Al Qaida.

[ Bericht 0% gewijzigd door reza1 op 07-04-2015 18:31:51 ]
pi_151456546
pi_151457274
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 16:28 schreef IPA35 het volgende:
Erdo dikke shirk alluz...

[ afbeelding ]
WOOW, had dit niet verwacht van hem. Zo zie je maar weer, waait met alle winden mee om maar akkoorden te sluiten. Bah.
  dinsdag 7 april 2015 @ 19:04:18 #198
365082 IPA35
Patriarch
pi_151457313
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:03 schreef Maghrebijnse het volgende:

[..]

WOOW, had dit niet verwacht van hem. Zo zie je maar weer, waait met alle winden mee om maar akkoorden te sluiten. Bah.
Het is wat meid...
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151457426
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:03 schreef Maghrebijnse het volgende:

[..]

WOOW, had dit niet verwacht van hem. Zo zie je maar weer, waait met alle winden mee om maar akkoorden te sluiten. Bah.
:')
pi_151457481
Nog paar dagen geleden maakte Erdogan Iran uit voor een terroristenland en dan gaat die naar de hol van de leeuw. :') Wat een baas is hij ook. Weet jij gelijk dat de Mullah een bitch van hem is. _O-

pi_151457508
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:07 schreef Atak het volgende:
Nog paar dagen geleden maakte Erdogan Iran uit voor een terroristenland en dan gaat die naar de hol van de leeuw. :') Wat een baas is hij ook. Weet jij gelijk dat de Mullah een bitch is van hem _O-

[ afbeelding ]
Hij gaat sorry zeggen.
pi_151457537
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:04 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Het is wat meid...
Moet ie natuurlijk zelf weten, maar de stroming die hij aanhoudt is duidelijk over deze praktijken. Hij verliest. De rest van de meute daar volgt een andere stroming en voor hen is dit dus geen verlies omdat zij het toch als halal beschouwen.

Even zonder waardeoordeel.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 19:09:33 ]
pi_151457543
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:08 schreef Peunage het volgende:

[..]

Hij gaat sorry zeggen.
Ik denk dat het eerder andersom is. Kijk hij de haatbaard zijn handje vasthoud _O-
pi_151457604
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:03 schreef Maghrebijnse het volgende:

[..]

WOOW, had dit niet verwacht van hem. Zo zie je maar weer, waait met alle winden mee om maar akkoorden te sluiten. Bah.
Heb je de sjiieten hater ook weer.
  dinsdag 7 april 2015 @ 19:10:54 #205
365082 IPA35
Patriarch
pi_151457616
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:09 schreef Maghrebijnse het volgende:

[..]

Moet ie natuurlijk zelf weten, maar de stroming die hij aanhoudt is duidelijk over deze praktijken. Hij verliest. De rest van de meute daar volgt een andere stroming en voor hen is dit dus geen verlies omdat zij het toch als halal beschouwen.

Even zonder waardeoordeel.
Zij die zeggen dat je niet mag bidden bij een graf zeggen ook dat vrouwen hun mooie krulhaar moeten bedekken.

Just sayin'.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151457641
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:07 schreef Atak het volgende:
Nog paar dagen geleden maakte Erdogan Iran uit voor een terroristenland en dan gaat die naar de hol van de leeuw. :') Wat een baas is hij ook. Weet jij gelijk dat de Mullah een bitch van hem is. _O-

[ afbeelding ]
pi_151457659
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:03 schreef Maghrebijnse het volgende:

[..]

WOOW, had dit niet verwacht van hem. Zo zie je maar weer, waait met alle winden mee om maar akkoorden te sluiten. Bah.
hoezo had je "dit" niet verwacht van hem?

daarnaast politici :')
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151457668
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:11 schreef reza1 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Aliyev is ook een beest, h. Hij heeft gewoon schijt aan de Mullah.
pi_151457688
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:07 schreef Atak het volgende:
Nog paar dagen geleden maakte Erdogan Iran uit voor een terroristenland en dan gaat die naar de hol van de leeuw. :') Wat een baas is hij ook. Weet jij gelijk dat de Mullah een bitch van hem is. _O-

[ afbeelding ]
gewoon realpolitik, niets meer niets minder
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151457745
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:12 schreef Slayage het volgende:

[..]

gewoon realpolitik, niets meer niets minder
Er waren heel veel geluiden in Iran die zeiden dat ze Erdogan niet moesten accepteren. Het was een b1tch test van Erdogan. Hij maakte die uitspraken en keek of de Mullah het zou accepteren. Iran heeft geen keus. Ze zijn al gesoleerd.
pi_151457762
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:09 schreef Maghrebijnse het volgende:

[..]

Moet ie natuurlijk zelf weten, maar de stroming die hij aanhoudt is duidelijk over deze praktijken. Hij verliest. De rest van de meute daar volgt een andere stroming en voor hen is dit dus geen verlies omdat zij het toch als halal beschouwen.

Even zonder waardeoordeel.
Wat is precies halal/haram in dit geval?
pi_151457769
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:09 schreef Maghrebijnse het volgende:

[..]

Moet ie natuurlijk zelf weten, maar de stroming die hij aanhoudt is duidelijk over deze praktijken.
welke praktijken?

quote:
1s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:14 schreef Peunage het volgende:

[..]

Wat is precies halal/haram in dit geval?
goede vraag!
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151457817
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:13 schreef Atak het volgende:

[..]

Er waren heel veel geluiden in Iran die zeiden dat ze Erdogan niet moesten accepteren. Het was een b1tch test van Erdogan. Hij maakte die uitspraken en keek of de Mullah het zou accepteren. Iran heeft geen keus. Ze zijn al gesoleerd.
ach joh, de perzen en de turken leven al eeuwen vredig samen ;)
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151457818
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Aliyev is ook een beest, h. Hij heeft gewoon schijt aan de Mullah.
Klopt, hij gecollaboreerd liever met een genocide pleger


Geleerd van Erdolf
pi_151457892
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:15 schreef reza1 het volgende:

[..]

Klopt, hij gecollaboreerd liever met een genocide pleger
[ afbeelding ]

Geleerd van Erdolf
[ afbeelding ]
Nethanyahu is ook een beest. Hij weet hoe hij Iraanse terroristen moet aanpakken.
pi_151457918
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:15 schreef reza1 het volgende:

[..]

Klopt, hij gecollaboreerd liever met een genocide pleger
[ afbeelding ]

Geleerd van Erdolf
[ afbeelding ]
assad heeft meer arabisch bloed an zijn handen dan netanyahu

just sayin'
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 7 april 2015 @ 19:17:34 #217
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_151457947
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 16:28 schreef IPA35 het volgende:
Erdo dikke shirk alluz...

[ afbeelding ]
Dit is geen shirk. Dit is de fatiha lezen voor een overledende, hetzelfde wat een moslim dus doet wanneer die naar een graf gaat. Als hij met de kop op de grond zat, of om hulp vraagt van de persoon die dood is, dan pas is het shirk.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~Franois Fnelon
pi_151457970
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:16 schreef Slayage het volgende:

[..]

assad heeft meer arabisch bloed an zijn handen dan netanyahu

just sayin'
nee.

_O_
  dinsdag 7 april 2015 @ 19:19:19 #219
365082 IPA35
Patriarch
pi_151458047
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:17 schreef rakotto het volgende:

[..]

Dit is geen shirk. Dit is de fatiha lezen voor een overledende, hetzelfde wat een moslim dus doet wanneer die naar een graf gaat. Als hij met de kop op de grond zat, of om hulp vraagt van de persoon die dood is, dan pas is het shirk.
Ik troll dan ook alleen maar de Taymiyyah lezertjes hier.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151458071
quote:
Heeft ze het nu over Gaza of over Syri?
pi_151458083
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:16 schreef Atak het volgende:

[..]

Nethanyahu is ook een beest. Hij weet hoe hij Iraanse terroristen moet aanpakken.
Inderdaad, daarom heeft hij ook het akkoord over nucleaire wapens kunnen tegenhouden.
pi_151458223
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:20 schreef reza1 het volgende:

[..]

Inderdaad, daarom heeft hij ook het akkoord over nucleaire wapens kunnen tegenhouden.
Als die deal doorgaat dan zal Iran om de 15 minuten moeten bewijzen dat het een schone onderbroek heeft. _O- Zo niet dan kan Israel nog altijd zijn Iraanse trucje doen sinds Iran een breakout time heeft 1 jaar.
pi_151458286
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:22 schreef Atak het volgende:

[..]

Als die deal doorgaat dan zal Iran om de 15 minuten moeten bewijzen dat het een schone onderbroek heeft. _O- Zo niet dan kan Israel nog altijd zijn trucje op Iran doen sinds Iran een breakout time heeft 1 jaar.
Israel durft Iran niet aan te vallen, anders hadden ze het allang gedaan.

Iran wordt alleen maar machtiger met dit akkoord, meer geld naar het as van verzet _O_
pi_151458385
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:24 schreef reza1 het volgende:

Iran wordt alleen maar machtiger met dit akkoord, meer geld naar het as van verzet _O_
dus meer geld voor zaken met de turken ^O^
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 7 april 2015 @ 19:27:46 #225
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151458455
_O-
Say what?
pi_151458503
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:27 schreef UpsideDown het volgende:
_O-
allahu akbar! :7
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151458802
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:26 schreef Slayage het volgende:

[..]

dus meer geld voor zaken met de turken ^O^
Niks mis mee, profiteren beide landen van. :s)
pi_151458940
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:34 schreef reza1 het volgende:

[..]

Niks mis mee, profiteren beide landen van. :s)
*high five*

:D
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151460859
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:12 schreef Atak het volgende:

[..]

Aliyev is ook een beest, h. Hij heeft gewoon schijt aan de Mullah.
9 miljoen inwoners vs 10 000 Basij leden. ''Beest'' :')
#freefrederike
pi_151460976
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 14:49 schreef reza1 het volgende:

[..]

Nee, een paar jaar de cel in natuurlijk veel beter dan gemarteld worden.

Wallah ik heb duizend x liever een proces dan aan het lot overgelaten te zijn van een stel barbaarse militairen die je martelen met maar de vraag of het tot dat beperkt blijft. :')

quote:
De Turkse staat is seculierder dan de Syrische staat. :') Dus dan zou je Erdogan ook geen moslim moeten vinden.
Turkse staat seculier, ja? Weet je gewoon niet beter dan de Kemalitische marketing na te praten of wat? De Turkse staat is niet seculier met haar ministerie van religieuze zaken en de 'kalifaatsverantwoordelijkheden' die over zijn gezet naar het parlement, als er iets is waar Erdogan van wordt beschuldigd is het wel de 'seculiere' karakter van Turkije te bedreigen met zijn Islamiseringsproces, Syrie heeft alleen een ministerie van 'Awqaf' verenigingen die religieuze gebouwen en gemeenschappen in de gaten houdt, anders dan in Turkije waar Imams ambtenaren van de staat zijn.

quote:
:') Ik wuif niet alle kritiek weg, wel onterechte kritiek. En zie hem zeker niet als onfeilbaar. Het beleid tov de Koerden voor 2011 keur ik bijv af.
En gebrek aan transparantie in verkiezingen en democratie in de afgelopen 15 jaar, met complete isolatie van participatie aan politiek zonder gevaar van al-mukhabarat etc?
pi_151461022
quote:
Ah, de vrouw van een massamoordenaar praat over Israel? Kun jij mij een jaar aanduiden, of zelfs 10 jaar, waar er 30 000 Palestijnen aan de hand van Israel dood zijn gegaan? En dan heb ik het over 30 000, en niet de 100 000+ van massamoordenaar Assad.
#freefrederike
pi_151461088
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:24 schreef reza1 het volgende:

[..]

Israel durft Iran niet aan te vallen, anders hadden ze het allang gedaan.

Iran kan niet aangevallen worden. Iran is een bergachtig gebied, alleen bergachtige mensen weten hoe ze daar kunnen overleven. _O_
#freefrederike
pi_151462075
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:13 schreef Atak het volgende:

[..]

Er waren heel veel geluiden in Iran die zeiden dat ze Erdogan niet moesten accepteren. Het was een b1tch test van Erdogan. Hij maakte die uitspraken en keek of de Mullah het zou accepteren. Iran heeft geen keus. Ze zijn al gesoleerd.
OMG, even een kijkje in de verwrongen "hersens" van een turk...
En het dan maar raar vinden dat ze geen stageplek cq werk krijgen.....
pi_151463048
quote:
7s.gif Op dinsdag 7 april 2015 20:17 schreef Triggershot het volgende:
De Turkse staat is niet seculier met haar ministerie van religieuze zaken en de 'kalifaatsverantwoordelijkheden' die over zijn gezet naar het parlement
Als het dat een staat al niet seculier maakt is de Syrische staat dat al helemaal niet.
quote:
In matters of personal status, such as birth, marriage, and inheritance, the Christian, Jewish, and Druze minorities follow their own legal systems.
Naast dat moet de president ook een moslim zijn en is islamitische jurisprudentie een van de belangrijkste bron van wetgeving volgens de grondwet.

quote:
En gebrek aan transparantie in verkiezingen en democratie in de afgelopen 15 jaar, met complete isolatie van participatie aan politiek zonder gevaar van al-mukhabarat etc?
Niet de schuld van Assad, als hij het zou willen veranderen zou dat niet eens kunnen.
pi_151464362
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 20:58 schreef reza1 het volgende:

[..]

Als het dat een staat al niet seculier maakt is de Syrische staat dat al helemaal niet.

Baathist regime is tot op den bot socialistisch, nationalistisch en seculier, waar heb jij het over :')?
Erdogan's regime is een Islamistisch regime, die de invloeden van religie zo mainstream mogelijk probeert te maken. :')
quote:
Naast dat moet de president ook een moslim zijn en is islamitische jurisprudentie een van de belangrijkste bron van wetgeving volgens de grondwet.
Ben je uberhaupt bekend met de Syrische wetgeving,er is alleen sprake van Shariawetgeving in civiele kwesties, niet in overheidsbeleid, dat is Baathistisch, met de hervormingen van '11/12 is het zelfs nog seculierder geworden, dat een president moslim moet zijn zegt overigens niets in een dictatuur, evenmin in een democratie waar er zelf communisten mee deden zogenaamd :')

quote:
In matters of personal status, such as birth, marriage, and inheritance, the Christian, Jewish, and Druze minorities follow their own legal systems.
Gast, dat komt voort uit het Ottomaanse 'millet'-systeem, wat aanvullend werd gezien als een implementatie als een seculier systeem, je weet wel op gepast afstand zijn als overheid voor ieder overtuiging :')

quote:
Niet de schuld van Assad, als hij het zou willen veranderen zou dat niet eens kunnen.
Het is uitsluitend de schuld van Assad en de baathisten, dit is een door hen geimplementeerd en gehanteerd systeem wat ze overigens ook nog eens aan de macht houdt.

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 07-04-2015 21:31:44 ]
  dinsdag 7 april 2015 @ 21:32:12 #236
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151464674
Syrische vlag momenteel in de Grolsch Veste tijdens de halve bekerfinale Twente - PEC Zwolle. :7
Say what?
pi_151464817
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 april 2015 21:32 schreef UpsideDown het volgende:
Syrische vlag momenteel in de Grolsch Veste tijdens de halve bekerfinale Twente - PEC Zwolle. :7
Assyrianisering!!!
pi_151464863
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 18:43 schreef reza1 het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe vaak moeten we dit nog zien?
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151465099
Aleppo, Daraa, Idlib... de diplodocus gaat het gelukkig niet lang meer redden :)
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  dinsdag 7 april 2015 @ 22:01:44 #240
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151466448
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 21:39 schreef firefly3 het volgende:
Aleppo, Daraa, Idlib... de diplodocus gaat het gelukkig niet lang meer redden :)
Het staat 1-1, kan nog alle kanten op.

Overwinning voor Twente is overwinning voor Assad. >:)
Say what?
  dinsdag 7 april 2015 @ 22:06:06 #241
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151466649
IvanSidorenko1 twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 21:07:32 #Syria #Idlib #ادلب Photo's of a #SyAF #SyrianAirForce Plane that was doing air raids today in Idlib Region. http://t.co/sGp6jHJecm reageer retweet
IvanSidorenko1 twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 21:04:33 #Syria #Idlib #ادلب Media Activist Khalid Noor says More than 80 #SyrianAirForce #SyAF Air Raids today in #Idlib http://t.co/Prc2Roemce reageer retweet
Say what?
pi_151466730
quote:
4s.gif Op dinsdag 7 april 2015 20:18 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Ah, de vrouw van een massamoordenaar praat over Israel? Kun jij mij een jaar aanduiden, of zelfs 10 jaar, waar er 30 000 Palestijnen aan de hand van Israel dood zijn gegaan? En dan heb ik het over 30 000, en niet de 100 000+ van massamoordenaar Assad.
+1
  dinsdag 7 april 2015 @ 22:09:24 #243
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_151466821
quote:
4s.gif Op dinsdag 7 april 2015 20:19 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Iran kan niet aangevallen worden. Iran is een bergachtig gebied, alleen bergachtige mensen weten hoe ze daar kunnen overleven. _O_
Als de berg niet naar de VRIJHEID komt, zal de VRIJHEID naar de berg moeten gaan.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_151466868
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:24 schreef reza1 het volgende:

[..]

Israel durft Iran niet aan te vallen, anders hadden ze het allang gedaan.

Iran wordt alleen maar machtiger met dit akkoord, meer geld naar het as van verzet _O_
Akkoord is er nog niet, h. En als er een akkoord komt dan zal Iran de komende 10 jaar geen atoombommen kunnen maken. Ook zullen de sancties voor de schendingen van mensenrechten en terrorisme niet opgeheven worden. Goeie deal ^O^ .......... _O-
  dinsdag 7 april 2015 @ 22:10:42 #245
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_151466894
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:07 schreef Atak het volgende:

[..]

+1
+1 Wat? +1 ad hominem?
“An interesting thing is a good thing.”
pi_151466901
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:09 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Als de berg niet naar de VRIJHEID komt, zal de VRIJHEID naar de berg moeten gaan.
Quote van Saddam? :')
pi_151466925
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:10 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

+1 Wat? +1 ad hominem?
-1 *2
  dinsdag 7 april 2015 @ 22:18:08 #248
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_151467256
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:10 schreef Atak het volgende:

[..]

Quote van Saddam? :')
Niet geloven aan vrijheid. + 1! personen toegevoegd aan de lijst van mensen die door de NSA en AIVD intensief gevolgd worden.

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:11 schreef Atak het volgende:

[..]

-1 *2
-1 *3 :D
“An interesting thing is a good thing.”
pi_151467820
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:09 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Als de berg niet naar de VRIJHEID komt, zal de VRIJHEID naar de berg moeten gaan.
USA is niet op zoek naar oorlog met Iran.
#freefrederike
  dinsdag 7 april 2015 @ 22:35:54 #250
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_151468148
quote:
4s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:29 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

USA is niet op zoek naar oorlog met Iran.
De democratische partij is er een van slapjanussen. Zodra er weer een Bush aan de macht is...

De VS zijn nooit op zoek naar oorlog, het is alleen toevallig zo dat de verhongerende bevolking van Iran hunkert naar vrijheid, en tja, iedereen met een beetje gezond verstand wil de Ayatollahs uit dat gebied verjagen.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_151468451
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:35 schreef Repelsteeltju het volgende:
De democratische partij is er een van slapjanussen. Zodra er weer een Bush aan de macht is...
Ook de Republikeinen zijn niet op zoek naar oorlog met Iran. Zij kunnen wellicht de sancties wel weer terug zetten.

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:35 schreef Repelsteeltju het volgende:
De VS zijn nooit op zoek naar oorlog, het is alleen toevallig zo dat de verhongerende bevolking van Iran hunkert naar vrijheid, en tja, iedereen met een beetje gezond verstand wil de Ayatollahs uit dat gebied verjagen.
De VS wil regime change in Iran(wie niet?). Maar de VS zal Iran niet unilateraal aanvallen. De VS zal Iran alleen aanvallen als Iran Israel of de Golfstaten aanvalt.
#freefrederike
  dinsdag 7 april 2015 @ 22:57:15 #252
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151469371
Al-Qaida executeert publiekelijk mensen op straat in Idlib:


Say what?
  dinsdag 7 april 2015 @ 23:03:40 #253
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151469696
Syricide twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 18:37:30 Rebel fanboys forget, #alNusra & #IslamicFront originally took #Raqqa & they installed #sharia law before #ISIS arrived.#Idlib will follow reageer retweet
Say what?
  woensdag 8 april 2015 @ 00:52:00 #254
365082 IPA35
Patriarch
pi_151472789
Playboy

"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151473131
quote:
0s.gif Op woensdag 8 april 2015 00:52 schreef IPA35 het volgende:
Playboy

[ afbeelding ]
zijn deze "priesters" ook celibaat of is dat een afwijking van de katholieke kerk?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  woensdag 8 april 2015 @ 01:48:44 #256
365082 IPA35
Patriarch
pi_151473333
quote:
99s.gif Op woensdag 8 april 2015 01:25 schreef Slayage het volgende:

[..]

zijn deze "priesters" ook celibaat of is dat een afwijking van de katholieke kerk?
Ik denk het wel. Naar voor hem :{ .
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151473726
quote:
0s.gif Op woensdag 8 april 2015 00:52 schreef IPA35 het volgende:
Playboy

[ afbeelding ]
Priesters zijn helaas altijd het slachtoffer van politieke spelletjes. Ze worden gedwongen een kant te kiezen. Ik kan met eerlijkheid zeggen dat Iran en Libanon christenen als beste behandelen in het middenoosten.
#freefrederike
pi_151474057
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 22:57 schreef UpsideDown het volgende:
Al-Qaida executeert publiekelijk mensen op straat in Idlib:

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Iran achtig dit
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151474199
quote:
1s.gif Op woensdag 8 april 2015 07:01 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Iran achtig dit
Nee man, gewoon een touwtje erom heen, dat is Iranachtig. :P
#freefrederike
pi_151474521
quote:
4s.gif Op woensdag 8 april 2015 07:34 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Nee man, gewoon een touwtje erom heen, dat is Iranachtig. :P
:P
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151474545
Assad aangevallen door het zuidelijk front, koerden en levant front.

Bron: Geschiedenis ;)

Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151475107
quote:
0s.gif Op woensdag 8 april 2015 08:21 schreef firefly3 het volgende:
Assad aangevallen door het zuidelijk front, koerden en levant front.

Bron: Geschiedenis ;)

[ afbeelding ]
Assad gaat kepot pik. Al heb ik liever Assad dan islamist factions. Ik wou dat de FSA nog bestond. :'( :'(
#freefrederike
pi_151475400
quote:
0s.gif Op woensdag 8 april 2015 00:52 schreef IPA35 het volgende:
Playboy

[ afbeelding ]
Nice.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_151480418
Jan Kooy ‏@KooyJan
Vertegenwoordiger Assad-regime ontkent in #Nieuwsuur inzet vatbommen

Lijkt wel op

Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151480562
quote:
4s.gif Op woensdag 8 april 2015 09:09 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Assad gaat kepot pik. Al heb ik liever Assad dan islamist factions. Ik wou dat de FSA nog bestond. :'( :'(
FSA is live and kicking. Ze zijn sterker dan ooit. Geloof Farsi media niet. De Farsi verliezen van alle kanten.
haythamPLO twitterde op woensdag 08-04-2015 om 12:58:12 FSA Gunners Aims on Fast Syrian Commander http://t.co/tJMxLJvMOJ reageer retweet
SaiyanSyrian twitterde op woensdag 08-04-2015 om 11:21:49 FSA guerrilla group "Lions of the East" in the Syrian desert after seizing positions from ISIS https://t.co/PwGeNq7xKz reageer retweet
pi_151480808
quote:
4s.gif Op woensdag 8 april 2015 09:09 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Assad gaat kepot pik. Al heb ik liever Assad dan islamist factions. Ik wou dat de FSA nog bestond. :'( :'(
Divisie 13, eagles of the mountain, 101 the first army etc. Genoeg fsa facties. Assad wilt maar al te graag dat men denkt dat er alleen islamisten zijn.
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  woensdag 8 april 2015 @ 14:00:13 #267
365082 IPA35
Patriarch
pi_151482255
Geruchten van gevechtshandelingen bij Idlib.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151484489
quote:
0s.gif Op woensdag 8 april 2015 12:55 schreef firefly3 het volgende:
Jan Kooy ‏@KooyJan
Vertegenwoordiger Assad-regime ontkent in #Nieuwsuur inzet vatbommen

Lijkt wel op

[ afbeelding ]
Die gast _O- _O- _O- Ik kan mij hem nog herinneren. Zo een grote woorden terwijl het Saddam leger dag na dag werd gecrushed. _O-
#freefrederike
pi_151484514
quote:
1s.gif Op woensdag 8 april 2015 13:07 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Divisie 13, eagles of the mountain, 101 the first army etc. Genoeg fsa facties. Assad wilt maar al te graag dat men denkt dat er alleen islamisten zijn.
Er is een normale in Kobane(ik weet niet of da die is die jij noemt). Die is een voorbeeldfunctie voor ze alleamal.
#freefrederike
pi_151484957
veel shit gaande op het moment

archicivilians twitterde op woensdag 08-04-2015 om 14:43:42 #Syria: The presence of Iraqi Shiite militias still increasing in #Damascus City. http://t.co/0sC2ZJ5FCk reageer retweet
warreports twitterde op zondag 05-04-2015 om 17:14:05 Iranian #IRGC Second Lieutenant "Alireza Nouri" recently killed in syria,funeral held this week near Nadjaf-Abad city http://t.co/FQrBApf95A reageer retweet
Zarathoustra96 twitterde op woensdag 08-04-2015 om 11:42:12 #BREAKING: The #SAA has launched an offensive towards #Idlib this morning and they have made some progress for now. reageer retweet
sayed_ridha twitterde op woensdag 08-04-2015 om 14:32:24 #SAA destroys a tank and 2 BMBs and captures many #Jaish_Fateh militants in #Faylun West of #Al_Mastouma #Idlib http://t.co/fOt3bwELmm reageer retweet
sayed_ridha twitterde op woensdag 08-04-2015 om 09:30:41 2 columns of #IS soldiers have left #Al_Bab town towards North #Aleppo countryside http://t.co/lKiVbu2uEy reageer retweet
sayed_ridha twitterde op woensdag 08-04-2015 om 12:55:50 Heavy clashes between #Sham_Front and #IS in #Tilaylan in North Aleppo (village directly south is #Mare !!!!) http://t.co/f9jFFXwflh reageer retweet
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151485743
quote:
4s.gif Op woensdag 8 april 2015 15:24 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Er is een normale in Kobane(ik weet niet of da die is die jij noemt). Die is een voorbeeldfunctie voor ze alleamal.
Die heeft Atak genoemd :)
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_151486574
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 13:59 schreef rakotto het volgende:

[..]

Mensen doden is mensen doden.
Klopt, daarom zijn het Islamic Front, Al Nusra, FSA en soortgelijken ook walgelijke organisaties.
  woensdag 8 april 2015 @ 16:47:44 #273
365082 IPA35
Patriarch
pi_151487223
@Slayage

Aanval op Qmenas en wellicht Faylun gaande.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  woensdag 8 april 2015 @ 17:41:05 #274
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151488679
Jup
PetoLucem twitterde op woensdag 08-04-2015 om 16:20:05 Reports indicate #SAA launched a counterattack at #Idlib. Prob. objective:reaching #Qmenas/flank Idlib 2 reach besieged loyalist towns in NE reageer retweet
TheArabSource twitterde op woensdag 08-04-2015 om 17:22:22 Breaking: Syrian Army Launches Offensive South of Idlib City http://t.co/Qe6G7BzCbk #Idib #Syria http://t.co/0INtU1fWPn reageer retweet
Say what?
  woensdag 8 april 2015 @ 17:43:55 #275
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151488756
Assad ruimt nu ook al onze haatimams op:
quote:
Britse politie onderzoekt rol Syrisch regime bij moord op imam

De Britse politie onderzoekt of het regime van de Syrische president Bashar al-Assad iets te maken heeft met de moord op een Syrische imam op straat in Londen.


De 48-jarige imam Abdul Hadi Arwani, een erkend criticaster van de Syrische dictator, werd dinsdagavond dood aangetroffen achter het stuur van een personenauto in de Britse hoofdstad.

Arwani zou in de jaren tachtig door het regime van Assad ter dood zijn veroordeeld. Hij woonde toen in Hama en had foto's genomen van verwoestingen door het regeringsleger. Vanwege het doodvonnis vluchtte hij uit Syri op zestienjarige leeftijd.

Bronnen binnen de Britse politie hebben tegenover Britse media verklaard dat de moord kenmerken heeft van een door een ''staat gestuurde afrekening''. De imam deed drie jaar geleden mee aan gewelddadige demonstraties bij de Syrische ambassade in Londen.

Volgens Britse media was de imam gevraagd ontslag te nemen vanwege de banden die zijn moskee heeft met extremisten.

Door: ANP
Say what?
  woensdag 8 april 2015 @ 17:53:09 #276
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151488988
quote:
Jac Holmes talks about IS fight in Syria on Kurdish TV

A former IT worker from Dorset who left the UK to fight against Islamic extremists has said he is fighting with Kurdish forces in Syria.


Jac Holmes, 22, from Bournemouth, left the UK in January to join the People's Protection Unit, or YPG, the main Kurdish force in northern Syria.

He says he will remain there all the time he is able to continue fighting.

Speaking to Ronhai TV, based in Syrian Kurdistan, he said governments needed to see what was going on in the region.

More than 1,000 IS fighters and hundreds of Kurds were reported to have died in the Syrian border town of Kobane in the region known to Kurds as Rojava.

He said: "It was very troubling when Kobane started and the rest of Rojava was attacked because, in the West, all you heard about was Kobane and nowhere else, so I think the rest of the world, especially the governments, need to send people here and see what it's like and see that we need to be helping these people in every way we can, especially in Rojava."

-knip-
Say what?
pi_151489451
quote:
10s.gif Op woensdag 8 april 2015 17:43 schreef UpsideDown het volgende:
Assad ruimt nu ook al onze haatimams op:

[..]

zou wat wezen!
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151489470
quote:
0s.gif Op woensdag 8 april 2015 17:41 schreef UpsideDown het volgende:
Jup
PetoLucem twitterde op woensdag 08-04-2015 om 16:20:05 Reports indicate #SAA launched a counterattack at #Idlib. Prob. objective:reaching #Qmenas/flank Idlib 2 reach besieged loyalist towns in NE reageer retweet
een strategisch logische move als het idd zo blijkt te zijn .
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151490260
quote:
99s.gif Op woensdag 8 april 2015 01:25 schreef Slayage het volgende:

[..]

zijn deze "priesters" ook celibaat of is dat een afwijking van de katholieke kerk?
orthodoxe priesters zijn meestal gewoon gehuwd..
pi_151490294
quote:
10s.gif Op woensdag 8 april 2015 17:43 schreef UpsideDown het volgende:
Assad ruimt nu ook al onze haatimams op:

[..]

1 down, many to go...
pi_151491066
quote:
0s.gif Op woensdag 8 april 2015 18:46 schreef mr_jack het volgende:

[..]

orthodoxe priesters zijn meestal gewoon gehuwd..
ah gelukki!
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151491086
rebellen bij jadiah daraa

markito0171 twitterde op woensdag 08-04-2015 om 19:39:26 #Syria #Daraa Heavy battle at entrance to regime hold village Judayyah today https://t.co/mXQfWboMH2 http://t.co/51Sxqgh7Ek reageer retweet


[ Bericht 57% gewijzigd door Slayage op 08-04-2015 19:49:40 ]
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  woensdag 8 april 2015 @ 21:28:52 #283
365082 IPA35
Patriarch
pi_151496920
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  woensdag 8 april 2015 @ 21:33:50 #284
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151497112
Vergat het steeds te posten, het uittenue van ADO:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Say what?
  woensdag 8 april 2015 @ 21:34:42 #285
365082 IPA35
Patriarch
pi_151497152
Terroristen ;(
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
  woensdag 8 april 2015 @ 23:11:10 #286
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151501555
leithfadel twitterde op woensdag 08-04-2015 om 22:58:14 #Breaking - Tiger Forces have entered Qameenas! #Idlib reageer retweet
Ook in Latakia schijnbaar progressie:
leithfadel twitterde op woensdag 08-04-2015 om 20:26:40 #BREAKING Syrian Arab Army's 47th Brigade has captured points 767 and 803 at Al-Rabiya in the northern mountains of #Latakia reageer retweet
Say what?
  woensdag 8 april 2015 @ 23:15:04 #287
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_151501733
Dat is alweer vrij snel
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  woensdag 8 april 2015 @ 23:22:00 #288
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151501968
JAN pakt FSA-fanboys schijnbaar hard aan:
jackshahine twitterde op woensdag 08-04-2015 om 20:10:11 Reported photo #Syrian activist Ryan Ryan being beaten, tortured by Qaeda affiliate #JN for holding Independence flag http://t.co/rIqIZ2KCzD reageer retweet
MidEasternist twitterde op woensdag 08-04-2015 om 22:16:17 Nusra kidnapped activist Rayan Rayan from his neighborhood in Aleppo and dropped him 3 days later looking like this https://t.co/grm4jXSbX3 reageer retweet
Say what?
  woensdag 8 april 2015 @ 23:51:07 #289
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_151502910
quote:
Situatie Yarmouk 'erger dan onmenselijk'

Na zware gevechten heeft IS bijna het hele Palestijnse vluchtelingenkamp Yarmouk in Syri veroverd. Volgens de VN is de situatie er "erger dan onmenselijk". Bewoners kunnen geen kant op en zijn verstoken van hulp.

-knip-
Say what?
pi_151504081
3 miljoen, lachertje uiteraard, maarja elke beetje telt

quote:
Kabinet geeft 3 miljoen voor hulppakket aan Syrische oppositie
Foto: AFP
Gepubliceerd: 07 april 2015 18:43 Laatste update: 07 april 2015 18:58

Nederland trekt 3 miljoen euro uit om gematigde gewapende oppositiegroepen in Syri te steunen.

Met dat geld worden voedselpakketten, medische spullen, kleding, dekens en communicatieapparatuur geleverd aan deze groepen.

Dat hebben de ministers Bert Koenders (Buitenlandse Zaken), Jeanine Hennis (Defensie) en Lilianne Ploumen (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) dinsdag aan de Tweede Kamer geschreven. Militaire steun aan de gewapende groepen is niet aan de orde.

De Verenigde Staten gaan Syrische oppositiegroepen wel bewapenen. Het kabinet realiseert zich dat ook de niet-militaire steun in verkeerde handen kan vallen en dat er gefraudeerd kan worden, maar zegt alles te doen om die risico's zoveel mogelijk te beperken.
Islamitische staat

In hun brief geven de ministers een overzicht van de Nederlandse bijdrage aan de internationale strijd tegen terreurorganisatie Islamitische Staat (IS). Alleen in Irak is Nederland militair actief. Zo voeren Nederlandse F-16-gevechtsvliegtuigen vrijwel dagelijks luchtaanvallen uit op IS-doelen in dat land en trainen Nederlandse militairen hun Iraakse en Koerdische collega's in Arbil en Bagdad.

Door de activiteiten van de internationale coalitie is de opmars van IS in Irak gestopt en is de terreurgroep op diverse plaatsen in de verdediging gedrongen, constateren de ministers. IS gebruikt volgens hen wel steeds vaker bermbommen, indirect vuur (mortieren) en ook het aantal hinderlagen en zelfmoordaanslagen neemt toe.
Risico

De Nederlanders en alle andere militairen van landen die aan de coalitie deelnemen, moeten met die dreiging rekening houden. Ook bestaat het risico te worden ontvoerd.

Een Koerdische strijder raakte begin maart op een trainingslocatie bij Arbil gewond door een schot uit het wapen van een Nederlandse militair. Het strafrechtelijk onderzoek naar dat incident is nog bezig. Nederland heeft besloten tot een zogeheten coulancebetaling aan de gewonde militair vanwege zijn verwonding. Om welk bedrag het gaat, melden de ministers niet.
assad de grote leider: "ajb een bomvat op je hoofd! wat ben ik toch goed bezig jongens, mijn vader zou trots op me zijn" :7

http://www.liveleak.com/view?i=c60_1428431212
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  donderdag 9 april 2015 @ 00:45:22 #291
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_151504116
@AFP: #BREAKING Canadian planes carry out first strikes in Syria: army
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_151504142
quote:
0s.gif Op donderdag 9 april 2015 00:45 schreef Szura het volgende:
@AFP: #BREAKING Canadian planes carry out first strikes in Syria: army
wo?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  donderdag 9 april 2015 @ 00:52:49 #293
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_151504256
quote:
99s.gif Op donderdag 9 april 2015 00:46 schreef Slayage het volgende:

[..]

wo?
Parlement heeft twee weken terug ingestemd ;)
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_151504315
quote:
1s.gif Op donderdag 9 april 2015 00:52 schreef Szura het volgende:

[..]

Parlement heeft twee weken terug ingestemd ;)
waar in syrie hebben ze gebombardeerd?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  donderdag 9 april 2015 @ 00:58:28 #295
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_151504339
quote:
Two F-18s using precision-guided munitions struck a IS position near the Syrian city of Raqqa, before safely returning to base. Previously, Canadian strikes had been limited to Iraqi territory.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_151504387
quote:
0s.gif Op donderdag 9 april 2015 00:58 schreef Szura het volgende:

[..]

raqqa, nice! niet direct assads belangen behartigen dus ^O^
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  donderdag 9 april 2015 @ 01:03:17 #297
365082 IPA35
Patriarch
pi_151504394
quote:
99s.gif Op donderdag 9 april 2015 01:02 schreef Slayage het volgende:

[..]

raqqa, nice! niet direct assads belangen behartigen dus ^O^
Kijk maar uit dat Dr. Assad jou geen visitatie komt geven ;(
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_151504672
quote:
0s.gif Op donderdag 9 april 2015 01:03 schreef IPA35 het volgende:

[..]

Kijk maar uit dat Dr. Assad jou geen visitatie komt geven ;(
misschien toch verstandig de baard eraf halen?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151504709
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151504720
O+
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_151504722
:+
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')