Echt, wat een verschrikkelijke generatie kutpubers is dit zeg.quote:Studenten vallen Maagdenhuis binnen
AMSTERDAM -
Tientallen demonstranten zijn woensdagavond het Maagdenhuis in Amsterdam binnengevallen. De deur van het pand van de Universiteit van Amsterdam (UvA) werd na een vreedzame protestmars ingetrapt door boze studenten die het aftreden van het bestuur van de UvA eisen.
Onder luid gejuich en gejoel stroomden de studenten het pand binnen. "Aftreden! Aftreden!", scandeerden ze uitgelaten. In de centrale hal van het pand waar het bestuur van de universiteit zetelt, braken de actievoerders een deur open om de hogere etages te bereiken. Vanaf de balustrade werd onder luid gejuich en applaus een spandoek van De Nieuwe Universiteit uitgerold.
,,Als we gehoord willen worden, moeten we nu al onze vrienden en vage kennissen zo snel mogelijk hier krijgen", riep een woordvoerster van actiegroep De Nieuwe Universiteit de toehoorders toe.
De beveiliging van het pand is in opperste staat van paraatheid, maar grijpt vooralsnog niet in.
De inval volgt op een protestmars woensdagavond langs verschillende locaties van de UvA. Honderden studenten, docenten en sympathisanten liepen mee. Ze eisen meer democratie in het hoger onderwijs.
www.at5.nl/live streamlinkquote:1. Democratische verkiezing van het universiteitsbestuur
2. Verandering van het allocatiemodel: financiering op basis van input, niet op basis van rendementen
3. Stopzetting van het huidige Profiel 2016
4. Referenda per instituut en opleiding over de samenwerking tussen de UvA en de VU op de FNWI
5. Vaste contracten in plaats van flexibele aanstellingen
6. Een open debat over huisvestingskosten ten opzichte van bezuinigingen op onderwijs en onderzoek.
In verband daarmee: behoud van het Bungehuis als UvA-locatie.
De algehele onderliggende motivatie bij al deze punten is onvrede met de huidige bestuurswijze. Top-down, op rendement gericht beleid ondermijnt namelijk waar een universiteit om zou moeten draaien: onderwijs en onderzoek.
Bron
twitter:HanneSpelt twitterde op donderdag 26-02-2015 om 00:30:50@hanmaartenamman, @HM_de_Jong, van der boom en Gunning zijn ook aanwezig. Tijd voor de discussie! #maagdenhuis http://t.co/WehkraQ0S3
reageer retweet
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:34 schreef El_jefe07 het volgende:
twitter:HanneSpelt twitterde op donderdag 26-02-2015 om 00:30:50@hanmaartenamman, @HM_de_Jong, van der boom en Gunning zijn ook aanwezig. Tijd voor de discussie! #maagdenhuis http://t.co/WehkraQ0S3[ afbeelding ][ afbeelding ] reageer retweet
Juist het erbij vermelden van bronnen en bewijsstukken via de links in de tekst is het sterke punt van Geenstijl in mijn beleving. Het is niet mijn toon maar de info is vaak ijzersterk en ook vaak genegeerd door overige media.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:31 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik probeer het zo nu en dan, maar kom elke keer weer terecht bij berichten die aanmanen tot volkswoede op basis van niet geverifieerde of nauwelijks geverifieerde feiten. GeenStijl is het moderne equivalent van het schavot.
Tegen keukenkastdeurtje aan gelopen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:34 schreef hmmmz het volgende:
Wat heeft Van der Laan met zijn oog gedaan?
Mobiele eenheid is gearriveerdquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:34 schreef El_jefe07 het volgende:
twitter:HanneSpelt twitterde op donderdag 26-02-2015 om 00:30:50@hanmaartenamman, @HM_de_Jong, van der boom en Gunning zijn ook aanwezig. Tijd voor de discussie! #maagdenhuis http://t.co/WehkraQ0S3[ afbeelding ][ afbeelding ] reageer retweet
Operatie gehadquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef Studeur het volgende:
Wat heeft ie nou eigenlijk aan zn oog?
ik weet niet of het zou kunnen maar die studenten hebben ook hun eigen stream. misschien kunnen ze daar na schakelen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:34 schreef H.Kemper het volgende:
ander camera standpunt, 2e camera?
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:32 schreef Ryan3 het volgende:
Ik denk dat er dus best wel een opening is met het CvB...
Was jij ook nog te jong voor toch?quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef golfer het volgende:
Wat een watjes in vergelijking tot 1969.
Verbandje ivm een oogoperatiequote:Op donderdag 26 februari 2015 00:34 schreef hmmmz het volgende:
Wat heeft Van der Laan met zijn oog gedaan?
Die mensen zitten vastgeplakt op het pluche en hebben schijt aan anderen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef Ludacriss het volgende:
Waarom stapt dat CVB gewoon niet op. Laat het democratisch gekozen worden. Als er geen vertrouwen is hoor je gewoon op te stappen.
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef richolio het volgende:
[..]
Mobiele eenheid is gearriveerd
Inderdaad.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef Ludacriss het volgende:
Waarom stapt dat CVB gewoon niet op. Laat het democratisch gekozen worden. Als er geen vertrouwen is hoor je gewoon op te stappen.
Dat houdt hij in een stukje zeilquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef Studeur het volgende:
Wat heeft ie nou eigenlijk aan zn oog?
Was al 15-jarige best wel politiek actief en kan me er alles van herinneren.quote:
Tja, okee, maar ze kunnen morgen al vertellen of ze serieus op hun eisen zullen ingaan iig.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef MaryMouse het volgende:
[..]maar die uitnodiging stond al voor morgen (inmiddels) vandaag bij CREA, mag men vragen stellen CvB gaat die dan 2 maart beantwoorden.
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:36 schreef trabant het volgende:
[..]
Dat houdt hij in een stukje zeil
Neu, huidige CvB zit er past sinds 2012 maar zijn wel voornamelijk vanuit de politiek op hun plek gezet.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:36 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Die mensen zitten vastgeplakt op het pluche en hebben schijt aan anderen.
Na het neerhalen van MH17 werd een foto gedeeld van Mark Rutte die op een terrasje zat te drinken. Er werd schande van gesproken. GS zou hebben geverifieerd dat de foto een recente van Mark Rutte was. Dat kwam neer op een Twitterbericht van iemand die niet verbonden was aan GS en feitelijk geen bewijs had. Symptomatisch voor GeenStijl wat mij betreft. Het is niet alleen compleet irrelevant, maar het is ook nog eens stemmingmakerij én slechte journalistiek.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:29 schreef El_Matador het volgende:
EU, MH17, politici, het wordt eindelijk eens over de knie gelegd.
Nee, want je kan gewoon de links en dus onderbouwingen van hun stukjes aanklikken en zelf controleren.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:32 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Haha het is vrij ironisch dat iemand die Geenstijl als baken van licht in de Nederlandse journalistiek ziet een ander beschuldigt van argumenten op onderbuikgevoel.
Bij Geenstijl begint het al met het framen van alle onderwerpen en personen waar ze het niet mee eens zijn in taal die voor het volk duidelijk maakt dat dat verachtzaam is.
Ik verwacht het niet, politiek ontwijkenquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:37 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tja, okee, maar ze kunnen morgen al vertellen of ze serieus op hun eisen zullen ingaan iig.
Terecht. Dit is geen manier van discussiëren.quote:
Een relatief kleine groep is niet representatief voor het geheel.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:35 schreef Ludacriss het volgende:
Waarom stapt dat CVB gewoon niet op. Laat het democratisch gekozen worden. Als er geen vertrouwen is hoor je gewoon op te stappen.
MWa, vandaar ook de vraag om een referendum.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:38 schreef hottentot het volgende:
[..]
Een relatief kleine groep is niet representatief voor het geheel.
"Stuk lamlendige waailappen" klinkt nu eenmal niet goed in het engls, dat bekt gewoon niet zoquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:37 schreef tralalala het volgende:
"My friend" is wel een beetje irritant. Dat doen normaal alleen Mocro's
Hij moet Rudolf nog even kapot maken toch?quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:39 schreef Studeur het volgende:
Tot hoe laat gaat dit nog duren jongens, straks is iedereen moe
En de drank.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:40 schreef trabant het volgende:
De sfeer verhardt wat, mogelijk door vermoeidheid van iedereen, maar positief is dat niet.
Pas op, Louise Gunning vond de oorspronkelijke bezettersgroep al klein. Toen kwamen er 1500 mensen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:38 schreef hottentot het volgende:
[..]
Een relatief kleine groep is niet representatief voor het geheel.
Per ongeluk of met opzet?quote:
Behalve de ochtendploeg van de ME, die kan ze ophalen als makke lammetjes voor de SP het ontbijt komt brengenquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:39 schreef Studeur het volgende:
Tot hoe laat gaat dit nog duren jongens, straks is iedereen moe
Temp-checkje doen?quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:40 schreef hottentot het volgende:
Hoeveel van de aanwezigen aldaar zijn het stiekum met de Burgemeester ééns maar vinden het not done om dit te laten blijken?
Het is wel betaald met belastinggeld van onze voorouders en dus ook van ons.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:40 schreef Prof_Hoax het volgende:
Omdat een publiek gebouw niet betekend dat er geen wetten gelden.
wat een kutstad danquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
over 20 min gaan de kroegen dicht
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:41 schreef Izzy73 het volgende:
Bah bah, dit zijn de toekomstige VVD stemmers.
twitter:parool twitterde op donderdag 26-02-2015 om 00:40:30Volgens Van der Laan komt er een 'vreedzame uitzetting' #Maagdenhuis http://t.co/1gMLwNtnnc reageer retweet
precies, dacht ik ook.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:40 schreef Voszje het volgende:
Dat handje erbij van dat brillenwijf. Rot.op.echt.
Het gaat niet over moslims hè.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:41 schreef IsaacCuenca het volgende:
6 deeltjes voor dit kansloze geneuzel?
Dan ook met het mijne, en van mij mogen ze oprotten.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:41 schreef Mishu het volgende:
[..]
Het is wel betaald met belastinggeld van onze voorouders en dus ook van ons.
Ik zie nu een tiental rode sjaal dragende, droevig kijkende harries in een lege Maagdenhuis staan in mijn verbeeldingquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:40 schreef Droopie het volgende:
[..]
Behalve de ochtendploeg van de ME, die kan ze ophalen als makke lammetjes voor de SP het ontbijt komt brengen
Wilt nog steeds niet zeggen dat de Nederlandse wet daar niet geldt, en dus uitgevoerd mag/kan worden.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:41 schreef Mishu het volgende:
[..]
Het is wel betaald met belastinggeld van onze voorouders en dus ook van ons.
Aan de kapsels te zien denk ik eerder GL.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:41 schreef Izzy73 het volgende:
Bah bah, dit zijn de toekomstige VVD stemmers.
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:42 schreef tralalala het volgende:
We hadden wel een FOK!meet kunnen houden daar, een treetje halve liters erbij en mee joelen.
Wrijf het er maar in. Ik heb verdorie niets in huis vanavond. Revolutie is mooi, maar je moet er wel wat te drinken bij hebben.quote:
Maagdenhuis is geen publiek gebouw hoor. Is eigendom van de Universiteit van Amsterdam een een van de weinige Amsterdamse gebouwen die ook nog op 'eigen' grond staat (geen erfpacht).quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:40 schreef Prof_Hoax het volgende:
Omdat een publiek gebouw niet betekend dat er geen wetten gelden.
De babyboomers waren vroeger ook hippiesquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:42 schreef tralalala het volgende:
[..]
Aan de kapsels te zien denk ik eerder GL.
Ik ga niet met m'n handjes wapperen hoorquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:42 schreef tralalala het volgende:
We hadden wel een FOK!meet kunnen houden daar, een treetje halve liters erbij en mee joelen.
Ik ging af op wat die knuppels aan de andere kant van die camera zeidenquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:43 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Maagdenhuis is geen publiek gebouw hoor. Is eigendom van de Universiteit van Amsterdam een een van de weinige Amsterdamse gebouwen die ook nog op 'eigen' grond staat (geen erfpacht).
daarom gewoon via je tvquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:43 schreef Gezicht het volgende:
Streamt lagt opeens als de ziekte hier.
Inderdaad ja.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:44 schreef tralalala het volgende:
[..]
Volgens mij is het ook elke keer dezelfde vrouw die dat schreeuwt, ga dan dichterbij staan.
3/4 zijn oproepen tot geweld van pubertjes die nog nooit gestudeerd of gewerkt hebben, dus het lijkt meer dan het is.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:44 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
kun je nagaan en dan alsnog 6 deeltjes
Dit.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:43 schreef Faux. het volgende:
Gaat er nog iets gebeuren? Anders ga ik pitten
Jonkie.quote:
Lafheid.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:45 schreef hmmmz het volgende:
Waarom staat het bestuur daar niet gewoon zelf?
voorzitter staat er wel, maar die was niet zo sterk eerder vandaagquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:45 schreef hmmmz het volgende:
Waarom staat het bestuur daar niet gewoon zelf?
Zijn al geweest en er was niks om over te praten.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:45 schreef hmmmz het volgende:
Waarom staat het bestuur daar niet gewoon zelf?
Er wordt wel steeds meer aan voorbij gegaan dat publieke organisaties ooit door ons betaald en opgericht zijn, om ONS te dienen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:42 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Wilt nog steeds niet zeggen dat de Nederlandse wet daar niet geldt, en dus uitgevoerd mag/kan worden.
Volgens mij is er genoeg om over te praten.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:46 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Zijn al geweest en er was niks om over te praten.
En in de landelijke politiek, tsja.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:46 schreef El_jefe07 het volgende:
Je kan veel van de PvdA zeggen maar ze leveren wel goede burgemeesters in Amsterdam en Rotterdam.
Als Louis van Gaal zijn gezicht laat zien...quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:46 schreef Mortaxx het volgende:
Alsof er te praten valt met dat volk
Vadertje Stalin zou wel raad weten met deze nieuwe Trotski's.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:46 schreef Mortaxx het volgende:
Alsof er te praten valt met dat volk
Ik ben je kwijt, dus jij wilt zeggen dat als iets met belastinggeld is betaald het van het volk moet zijn en daarmee vrij van de landelijke wetten?quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:46 schreef Mishu het volgende:
[..]
Er wordt wel steeds meer aan voorbij gegaan dat publieke organisaties ooit door ons betaald en opgericht zijn, om ONS te dienen.
Beetje ons geld verkwanselen. Dat is niet waarvoor wij dat geld ooit in vertrouwen aan de overheid hebben gegeven.
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:46 schreef Mishu het volgende:
[..]
Er wordt wel steeds meer aan voorbij gegaan dat publieke organisaties ooit door ons betaald en opgericht zijn, om ONS te dienen.
Beetje ons geld verkwanselen. Dat is niet waarvoor wij dat geld ooit in vertrouwen aan de overheid hebben gegeven.
Hier hoeft geen rechter aan te pas te komen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:47 schreef Droopie het volgende:
Geen rechterlijke uitspraak dus geen knuppels, welterusten
Dit dus, snap dat ook niet.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:47 schreef Gezicht het volgende:
Bedenk met net dat het toch eigenlijk van de zotte is dat de burgemeester daar moet opdraven om middernacht om te bemiddelen tussen het CvB (die blijkbaar zelf totaal geen actie ondernemen) en de studenten... Hebben ze hem eigenlijk niet gewoon er bij gehaald om zich te verantwoorden voor de ontruiming van dat andere pand?
Precies.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:48 schreef Gezicht het volgende:
Maagdenhuis is geen eigendom van de studenten of van de gemeenschap, maar gewoon van de universiteit.
Hij is burgemeester en er is reuring in de stad. En van studenten mag je enige discussievaardigheid verwachten.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:47 schreef Gezicht het volgende:
Bedenk met net dat het toch eigenlijk van de zotte is dat de burgemeester daar moet opdraven om middernacht om te bemiddelen tussen het CvB (die blijkbaar zelf totaal geen actie ondernemen) en de studenten... Hebben ze hem eigenlijk niet gewoon er bij gehaald om zich te verantwoorden voor de ontruiming van dat andere pand?
Omdat ie ze straks allemaal onder gaat pissen voor hij vertrekt.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:49 schreef tralalala het volgende:
Hij heeft al minstens 4 liter water weg gedronken.
wat als hij moet plassenquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:49 schreef tralalala het volgende:
Hij heeft al minstens 4 liter water weg gedronken.
Eberhard is iedereen aan het vernietigen met een verbale roundhouse kick.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:48 schreef Dagoduck het volgende:
Ik kom net onder mijn steen vandaan. Wat gebeurt er allemaal?
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:43 schreef Izzy73 het volgende:
De babyboomers waren vroeger ook hippies
CvB faalde compleet in zowel correct academisch Engels en het positief en constructief benaderen van de studenten en docenten.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:47 schreef Gezicht het volgende:
Bedenk met net dat het toch eigenlijk van de zotte is dat de burgemeester daar moet opdraven om middernacht om te bemiddelen tussen het CvB (die blijkbaar zelf totaal geen actie ondernemen) en de studenten... Hebben ze hem eigenlijk niet gewoon er bij gehaald om zich te verantwoorden voor de ontruiming van dat andere pand?
Je verwacht het niet hequote:Op donderdag 26 februari 2015 00:50 schreef Mishu het volgende:
[..]
CvB faalde compleet in zowel correct academisch Engels en het positief en constructief benaderen van de studenten en docenten.
Moest je naar bed van mama?quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:50 schreef Fylax het volgende:
Stream is niet te kijken op mobiel, wat een lag
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:50 schreef Ketho het volgende:
... tijd voor de krokettenmotie man man ik krijg honger
Eindelijkquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:51 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Moest je naar bed van mama?
Gegeven??quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:46 schreef Mishu het volgende:
Dat is niet waarvoor wij dat geld ooit in vertrouwen aan de overheid hebben gegeven.
Ze posten vaak over dingen terwijl ze nog bezig zijn, je gaat mij niet vertellen dat ze nooit een foutje maken.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee, want je kan gewoon de links en dus onderbouwingen van hun stukjes aanklikken en zelf controleren.
Maar ik begrijp van jou dat gedegen kritiek op MH17, op de EU, op de zakkenvullers van de VVD en de corrupte PvdA'ertjes allemaal "onderbuik" is.
Kunnen we het maar beter niet over hebben he? Beter niet zo kritisch zijn op het gezag.
Zit jij hier die Maagdenhuisbezetting te verdedigen? Totaal ongeloofwaardig dus.
Die stream kan niet laden door al die pornofilmpjes die je binnentrekt.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:50 schreef Fylax het volgende:
Stream is niet te kijken op mobiel, wat een lag
Ik ben het helemaal met de bezetting op zich eens, maar eerlijk is eerlijk, Van der Laan veegt hier de vloer met ze aan. Het is eigenlijk triest dat dit moet, dat bestuurders van een academische instelling dit niet aankunnen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:52 schreef Dagoduck het volgende:
Rechtse conservatieve rakkers hier op FOK!
Rot eens op met je persoonlijke opmerkingen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:51 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Moest je naar bed van mama?
Dit, duizendmaal dit.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:53 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met de bezetting op zich eens, maar eerlijk is eerlijk, Van der Laan veegt hier de vloer met ze aan. Het is eigenlijk triest dat dit moet, dat bestuurders van een academische instelling dit niet aankunnen.
Daarom willen ze die bestuurders ook weg hebben.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:53 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met de bezetting op zich eens, maar eerlijk is eerlijk, Van der Laan veegt hier de vloer met ze aan. Het is eigenlijk triest dat dit moet, dat bestuurders van een academische instelling dit niet aankunnen.
Beter een eerlijk proces dan een oneerlijk snel proces.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:52 schreef topdeck het volgende:
Wel ironisch dat hun gehele debat stroef gaat door hun eigen bureaucratische regeltjes
Dat was ze ook.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:52 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Over ongeloofwaardigheid gesproken, jij doet ook alsof je iets van de wereld weet en daarna zeg je dat Ayn Rand een groot denker was.
Ja. En nu klaar met dat gezeik.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:54 schreef Straatverlichting het volgende:
@ Fylax... ben je nu echt 15 of wtf??? Dat gezeik over heel die kutsite komt mn neus uit. Overal verhaaltjes... Ben je 15?
En zo nee... geef ff aan dat je 18+ bent. Dan is het minderjarig gezeik iig klaar.
Of wil je jouw mythe in stand houden?
Ik geef het zelf met liefde omdat ik zelf geen zin heb om het zelf te gaan regelen. Wil dan wel graag vertrouwen in ze hebben.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gegeven??
Dat wordt onder dwang van je afgenomen; diefstal dus.
That is what happuns when you ask technicol questions!quote:
Ze moeten ook gewoon weg. Ze roepen nu al 48 uur lang tegen iedereen die het horen wil dat ze geen gezag hebben, dat ze niks kunnen en dat ze niks kunnen bespreken.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:53 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Daarom willen ze die bestuurders ook weg hebben.
das geen antwoord... gezeikerd..quote:
Ja, want zo ontzettend moeilijk is het praatje van de studenten en niet en je kunt het ook makkelijk pareren.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:53 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met de bezetting op zich eens, maar eerlijk is eerlijk, Van der Laan veegt hier de vloer met ze aan. Het is eigenlijk triest dat dit moet, dat bestuurders van een academische instelling dit niet aankunnen.
Zit liever te spotten of er een mooie studente tussen zit.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:55 schreef Prof_Hoax het volgende:
Geweldig. Die neger gaat het voor iedereen verpesten.
Tevens, als je je even verveelt kijk dan even naar die beveiligers
Die zitten ook te denken aan het einde van hun schicht en dat warme bedje thuis.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:55 schreef Prof_Hoax het volgende:
Geweldig. Die neger gaat het voor iedereen verpesten.
Tevens, als je je even verveelt kijk dan even naar die beveiligers
Die krijgen denk ik als enige betaald in dit festijnquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:55 schreef Prof_Hoax het volgende:
Tevens, als je je even verveelt kijk dan even naar die beveiligers
Ze moesten 46 jaar geleden ook al weg.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:55 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Ze moeten ook gewoon weg. Ze roepen nu al 48 uur lang tegen iedereen die het horen wil dat ze geen gezag hebben, dat ze niks kunnen en dat ze niks kunnen bespreken.
Overuurtjes schrijvenquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:55 schreef trabant het volgende:
[..]
Die zitten ook te denken aan het einde van hun schicht en dat warme bedje thuis.
Iedereen maakt fouten, dat is geen argument. Hun pijlen staan gericht op de Elites. Dat is positief.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:52 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ze posten vaak over dingen terwijl ze nog bezig zijn, je gaat mij niet vertellen dat ze nooit een foutje maken.
Corruptie van wie dan ook blootleggen vind ik prima, zou fijn zijn als er ook een keer wat mee gedaan word. Maar dat is niet aan hun jammer genoeg.
Ayn Rand geen groot denker noemen.quote:Over ongeloofwaardigheid gesproken, jij doet ook alsof je iets van de wereld weet en daarna zeg je dat Ayn Rand een groot denker was.
Als geenstijl zo was zou ik ze wel graag zien.
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:56 schreef Studeur het volgende:
[..]
Die krijgen denk ik als enige betaald in dit festijn
Dat vindt die jongen alleen maar mooi joh, laat hemquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:54 schreef Straatverlichting het volgende:
@ Fylax... ben je nu echt 15 of wtf??? Dat gezeik over heel die kutsite komt mn neus uit. Overal verhaaltjes... Ben je 15?
En zo nee... geef ff aan dat je 18+ bent. Dan is het minderjarig gezeik iig klaar.
Of wil je jouw mythe in stand houden?
Zelden zo domme post gelezen als deze, gefeliciteerd!quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:52 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ze posten vaak over dingen terwijl ze nog bezig zijn, je gaat mij niet vertellen dat ze nooit een foutje maken.
Corruptie van wie dan ook blootleggen vind ik prima, zou fijn zijn als er ook een keer wat mee gedaan word. Maar dat is niet aan hun jammer genoeg.
Over ongeloofwaardigheid gesproken, jij doet ook alsof je iets van de wereld weet en daarna zeg je dat Ayn Rand een groot denker was.
Als geenstijl zo was zou ik ze wel graag zien.
Dan gaat ie plassen.quote:
Geen VNL? Jammer, dan kwam Moszkowicz nog ff aan het woord.quote:
... tjaquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:56 schreef Faux. het volgende:
[..]
Dat vindt die jongen alleen maar mooi joh, laat hem
Je geeft niks. Maar als je de overheid, rupsje nooitgenoeg, NOG meer wil geven ben je daar vrij in.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:54 schreef Mishu het volgende:
[..]
Ik geef het zelf met liefde omdat ik zelf geen zin heb om het zelf te gaan regelen. Wil dan wel graag vertrouwen in ze hebben.
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:57 schreef Fylax het volgende:
Kan iemand samenvattingen geven in tekst, ik heb geen koptelefoon
Ze spreken in lolcat, vrees ik.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:57 schreef Fylax het volgende:
Kan iemand samenvattingen geven in tekst, ik heb geen koptelefoon
Ik benut dit kwartiertje om de tanden te poetsen, tafel afruimen, lichten uit, en de laptop meeslepend. Kan ik daarna als hij met terecht opgeheven hoofd naar buiten loopt vredig gaan slapen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:57 schreef Voszje het volgende:
Echt nog een kwartier? Ik wilde naar bed...
gewoon de beveiliging van het maagdenhuis, stonden eerst bij de deurquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:56 schreef Ryan3 het volgende:
Wat zijn dat voor een gure bodyguards achter Van der Laan?
VDL walst over ze heen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:57 schreef Fylax het volgende:
Kan iemand samenvattingen geven in tekst, ik heb geen koptelefoon
Ze kijken wel een beetje agresso... iig die rechter.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:58 schreef H.Kemper het volgende:
[..]
gewoon de beveiliging van het maagdenhuis, stonden eerst bij de deur
Je moet de telefoon wat geluid geven en onder je hoofdkussen leggen, druk daarna een oor op je kussen en terwijl jij het goed verstaat horen je ouders niets.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:57 schreef Fylax het volgende:
Kan iemand samenvattingen geven in tekst, ik heb geen koptelefoon
De kids weer gaan leren en de burgemeester even een cursus Engels volgen.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:58 schreef golfer het volgende:
Wat een kut-kinderen die niks zinnigs te zeggen hebben tegen een burgermeester die veel te slim is en gebrekkig Engels spreekt.
Ik lig niet in bed?quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:59 schreef hottentot het volgende:
[..]
Je moet de telefoon wat geluid geven en onder je hoofdkussen leggen, druk daarna een oor op je kussen en terwijl jij het goed verstaat horen je ouders niets.
quote:
quote:
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:55 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
That is what happuns when you ask technicol questions!
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:59 schreef Studeur het volgende:
Is er al een smiley met die wapperhandjes?
Zet het geluid dan aan...quote:
Klaar.Slotje.quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:59 schreef Dagoduck het volgende:
De kids weer gaan leren en de burgemeester even een cursus Engels volgen.
Opgelost.
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:59 schreef Studeur het volgende:
Is er al een smiley met die wapperhandjes?
Hahah hij doet het lekker iddquote:Op donderdag 26 februari 2015 01:00 schreef Timwonnacott het volgende:
Tijd voor een sigaretjeEcht hij gaat er ook zo casual mee om.
haha en dan te bedenken dat die studenten nog gingen discussiëren of de beveiliging niet moest wegwezenquote:Op donderdag 26 februari 2015 00:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze kijken wel een beetje agresso... iig die rechter.
Hey, die is leuk.quote:
Dat ze hem niet moeten gaan vertellen dat hij te lang kletst (zoals eentje begon te blèren), dat hij daar is om antwoord te geven en te discussiëren.quote:
digitale tv werkt primaquote:Op donderdag 26 februari 2015 01:00 schreef Fylax het volgende:
Heeft iemand nog een andere stream dan AT5?
Zie jij dan nog andere camera's?quote:Op donderdag 26 februari 2015 01:00 schreef Fylax het volgende:
Heeft iemand nog een andere stream dan AT5?
Wat een zeikersquote:Op donderdag 26 februari 2015 01:01 schreef Voszje het volgende:
[..]
Dat ze hem niet moeten gaan vertellen dat hij te lang kletst (zoals eentje begon te blèren), dat hij daar is om antwoord te geven en te discussiëren.
M.a.w. Koppen dicht dus.
Nee van de studentenquote:Op donderdag 26 februari 2015 01:01 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Voorzitter van het universiteitsbestuur?
NOS-livequote:Op donderdag 26 februari 2015 01:00 schreef Fylax het volgende:
Heeft iemand nog een andere stream dan AT5?
quote:Op donderdag 26 februari 2015 00:59 schreef Studeur het volgende:
Is er al een smiley met die wapperhandjes?
Wow, ik heb nog best veel sessies.quote:
Ditquote:Op donderdag 26 februari 2015 01:02 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Wow, ik heb nog best veel sessies.
15 jaar, gast, je had mijn zoontje kunnen zijn.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Klopt, ik heb er nog in gewerkgroept.quote:Op donderdag 26 februari 2015 01:02 schreef Ryan3 het volgende:
Bungehuis was toch in jaren 80 Letterenfaculteit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |