abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_148405849
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 21:33 schreef riazop het volgende:
Inmiddels trekt Pegida Vlaanderen (WIJ HET VOLK) de rassenkaart sinds een uur:

[ afbeelding ]


Het is klaarhelder nu
_O-
pi_148413273
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 19:14 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Blijkbaar hebben die mensen dan toch niet het gevoel dat ze voldoende serieus wordt genomen, wat vast niet geheel onterecht zal zijn (hoe serieus wordt de PVV genomen door het establishement?).
Niet. En terecht.
pi_148413305
quote:
14s.gif Op woensdag 7 januari 2015 00:58 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Niet. En terecht.
Daar kan je voor kiezen, dan kies je dus ook voor een groeiende onvrede en op termijn toenemend gewelddadig verzet. Het is maar wat je wil.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
pi_148413349
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 01:00 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Daar kan je voor kiezen, dan kies je dus ook voor een groeiende onvrede en op termijn toenemend gewelddadig verzet. Het is maar wat je wil.
Want het kan natuurlijk niet zo zijn dat de PVV vrijwel altijd de plank misslaat.
pi_148413373
quote:
10s.gif Op woensdag 7 januari 2015 01:01 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Want het kan natuurlijk niet zo zijn dat de PVV vrijwel altijd de plank misslaat.
Het is niet relevant, je zal hen serieus moeten nemen. Als ze de plank altijd misslaan, wat inderdaad zeer onwaarschijnlijk is, dan zal je hen met veel geduld moeten uitleggen waarom dat zo is. Ofwel dat ofwel de onvrede verder laten toenemen bij een groot deel van de bevolking.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  woensdag 7 januari 2015 @ 01:49:06 #206
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148414328
pi_148414444
Benieuwd hoe dit nog gaat groeien.
  woensdag 7 januari 2015 @ 04:09:09 #208
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_148415234
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 01:49 schreef Manke het volgende:
[ afbeelding ]
Dat I love immigration slaat gewoon nergens op. Het zijn dat soort debiele dingen die de tegenstanders uiten die alleen maar gaan maken dat zo'n beweging zich niet gehoord voelt. Ik bedoel, dat je niet anti-immigratie bent, kan ik inkomen. Maar waarom zou je er in godsnaam van houden :')
pi_148416546
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 01:02 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Het is niet relevant, je zal hen serieus moeten nemen. Als ze de plank altijd misslaan, wat inderdaad zeer onwaarschijnlijk is, dan zal je hen met veel geduld moeten uitleggen waarom dat zo is. Ofwel dat ofwel de onvrede verder laten toenemen bij een groot deel van de bevolking.
Hier ben ik het mee eens. Mongolen of niet, je zult ze wel aan moeten horen. Je zult ze in elk geval moeten bestrijden met argumenten, niet met negeren. Want dat maakt radicalen.
pi_148417846
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 17:19 schreef totalvamp het volgende:

[..]

Damn, dat is behoorlijk erg.

Maar zoiets begint al jongs af aan, wij hebben een keer een multiculti klas gehad die bij ons op het werk kwam kijken enzo. Ze moesten aan het eind van de dag een presentatie geven over iets wat ze leuk vonden ofzo.

Ik kreeg 3 marokkanen onder mijn hoede, 2 meisjes 1 jongen.
Rare wie kiezen ze als rolmodel? Badr fucking Hari, want slaan is goed en hij had gelijk.
Op de manier waarop die kinderen praten en geweld verhemelen, zou ik ze het liefst aangeven bij de politie voor potentiele zelfmoord terrorist. Collega's hadden ook maroc kindjes en die wilden echt niks doen, niks leren, niet luisteren naar wie dan ook, praatte vaak andere taal onderling.

En het waren niet de enige hoor, wat zijn een groot deel van de marokkanen toch een egoistische teringlijers. Ze denken alles te mogen en als je ook maar iets zegt steken ze je neer, schelden ze de uit voor kankerkaaskop, spugen ze op je, trekken RACISME RACISME kaart.
Ik ben in al de jaren dat ik met ze in contact ben gekomen 2, maar liefst 2 marokkanen tegen gekomen die enigszins normaal waren.

De rest, allemaal klootzakken die beter ergens op een eiland gedumpt kunnen worden.

Er is dus iets grondig mis in de opvoeding van die jeugd, en ik ben van mening dat het grotendeels komt door de invloed van de Islam.
Vet van mij. Ja het zit 'm vooral in de opvoeding. En dat neem ik in de eerste plaats de ouders zeer kwalijk, maar ook de mensen daar omheen zitten fout met het downplayen van dit gedrag. Kinderen zonder toezicht op straat dumpen, geen nederlands spreken, valse alibi's aan criminele zoontjes verstrekken.....er is gewoon geen enkel excuus voor. Als je huis te klein is om al die zoontjes (het zijn opvallend genoeg vrijwel altijd de jongens) in huis te houden, dan moest je maar minder fokken. Als je na 2 à 3 jaar nog steeds geen woord nederlands spreekt/verstaat, dan ben je gewoon niet in nederland en nederlanders geïnteresseerd en moet je maar opzouten naar je eigen land. En nee, analfabetisme is ook geen excuus, dan doe je maar een mondelinge cursus of leer je van mijn part de taal door naar de nederlandse tv te kijken. En vwb het dekken van criminele zoontjes.....fatsoenlijke mensen met enige moraal DOEN zoiets gewoonweg niet. Een crimineel als zoon zou eerder een bron van schaamte, dan van trots moeten zijn. Nog los van het feit dat je met het verstrekken van die valse alibi's je zélf ook weer schuldig maakt aan een crimineel delict.
pi_148418073
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 08:50 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Hier ben ik het mee eens. Mongolen of niet, je zult ze wel aan moeten horen. Je zult ze in elk geval moeten bestrijden met argumenten, niet met negeren. Want dat maakt radicalen.
Ben het met je eens hoor. Mijn ervaring is echter dat argumenten veelal niet gehoord worden door een groot deel van die groep. Ene oor in, andere oor....je kent het wel.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  woensdag 7 januari 2015 @ 10:09:46 #212
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_148418129
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 01:49 schreef Manke het volgende:
[ afbeelding ]
:')
Say what?
pi_148418325
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:07 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ben het met je eens hoor. Mijn ervaring is echter dat argumenten veelal niet gehoord worden door een groot deel van die groep. Ene oor in, andere oor....je kent het wel.
Daar zijn ze oprecht ook te dom voor. Maar ik denk wel dat, door de PVV hier, die groep zich meer gehoord voelt dan bijvoorbeeld in Duitsland, waar ze gelijk met nazi's vergeleken worden. Wat hier nog aan de radicale kant zit zijn de echte nutcases.
pi_148418365
Arnold Karskens over de Nederlandse media en hoe met Pegida wordt omgegaan:

quote:
Ik voel mij een tikkeltje aangesproken, want ik bel u vanuit Amsterdam. Heeft u een voorbeeld van een bericht dat u met andere ogen bekijkt dan ik?
'Nou ja, die hele anti-Islambeweging Pegida bijvoorbeeld, hetgeen nu speelt in Duitsland. Ik vind dat die groep gewoon gedemoniseerd wordt. Het lijkt, afgaand op Nederlandse media, net alsof iedereen die met hen meeloopt een halve fascist is. Maar dat is gewoon niet zo. Sterker nog: hun angst is terecht.

'Ik kom zelf heel veel in het Midden-Oosten en waar zij in Duitsland tegen ageren, het islamitisch-fascisme, bestaat wel degelijk en bovendien al heel lang. Wij, als media, moeten die angst dus serieuzer nemen anders loopt extreemrechts er straks mee weg.

'Ik denk dat een hoop mensen dat niet willen zien, of ze durven het niet te zeggen. Ik durf dat wel omdat ik de toestanden in het Midden-Oosten heel goed ken. Ik ben een vrijdenker. Mede vanwege mijn afstand huil ik niet mee met de wolven in het bos.'

Even terug naar Pegida: de sympathisanten van die beweging worden te snel verketterd, zegt u?
'Ja, we zouden ze veel en veel serieuzer moeten nemen. Niet iedereen die meeloopt is een extremist. Het zijn terechte zorgen bij gewone burgers die je daar ziet. Hun angst is ingegeven door het geweld in het Midden-Oosten, maar ook door de enorme stroom van vluchtelingen.

'De hele asielprocedure in de Europese Unie wordt geregeerd door de maffia. Alleen de zeer rijken kunnen zich de tocht naar Europa veroorloven. En als je nagaat dat elke asielzoeker in Nederland 25 duizend euro per jaar kost, kun je van hetzelfde geld duizenden mensen in het Midden-Oosten helpen; namelijk de armen, de weduwen, de gehandicapten en de kinderen. Jullie schrijven vandaag toevallig over Libanon. Dat land heeft vier miljoen inwoners, en anderhalf miljoen vluchtelingen. Die kunnen onze hulp toch veel beter gebruiken dan de zeer rijken die hier zijn gekomen?

'Ik zie die ongelijkheid, en de gemiddelde burger ziet dat ook. Dingen kloppen niet, vandaar de woede. We hebben verkeerde leiders. Mensen die wel een grote mond hebben, maar eigenlijk concreet heel weinig daden bij hun woorden voegen. Hetzelfde zie je hier in Brussel, bijvoorbeeld met de euro.'

Gehele interview in de Volkskrant
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_148418463
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 18:00 schreef riazop het volgende:

[..]

Wat een onzin dat!

1) Er zijn meer Nederlanders die vechten met Israelische leger dan met IS.
Boe fucking hoe! Ik heb geen reet te maken met Israël en Jerusalem is wmb geen haar beter dan Mekka of Rakka hoor!

Maar het is gewoon een feit dat die klootviool van een Mohammed Buyeri, die zichzelf beslist als jihadist ziet/zag, Theo van Gogh op klaarlichte dag heeft afgeslacht omwille van een filmpie en een mening. Flikker op denk ik dan! Autistische rat!

quote:
2) Kutmarokkaantjes is een betenenisloze term van een pvda hoerenloper
Zo betekenisloos dat er homokoppels worden weggepest uit huizen. Zo betekenisloos dat een film als Femme de la Rue (die heel gemakkelijk ook bij ons in de stad) gemaakt kan worden.

quote:
3) Mocromafia? Omdat marokkanen geintegreerd zijn in de penose van Holleeder en zijn vrienden? 116 doden tot nog toe
[/quote]

Van loverboys en overvallen tot aan drugshandel en liquidaties, maar hé we hebben geen probleem hoor! ;(

Jij bent precies zo'n figuur die ik het kwalijk neem dat ze altijd alles maar downplayen daarmee de boel in stand houden. Jij bent wmb een deel van het probleem ipv de oplossing.
  woensdag 7 januari 2015 @ 10:27:21 #216
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_148418532
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:24 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Boe fucking hoe! Ik heb geen reet te maken met Israël en Jerusalem is wmb geen haar beter dan Mekka of Rakka hoor!

Maar het is gewoon een feit dat die klootviool van een Mohammed Buyeri, die zichzelf beslist als jihadist ziet/zag, Theo van Gogh op klaarlichte dag heeft afgeslacht omwille van een filmpie en een mening. Flikker op denk ik dan! Autistische rat!

[..]

Zo betekenisloos dat er homokoppels worden weggepest uit huizen. Zo betekenisloos dat een film als Femme de la Rue (die heel gemakkelijk ook bij ons in de stad) gemaakt kan worden.

[..]

Van loverboys en overvallen tot aan drugshandel en liquidaties, maar hé we hebben geen probleem hoor! ;(

Jij bent precies zo'n figuur die ik het kwalijk neem dat ze altijd alles maar downplayen daarmee de boel in stand houden. Jij bent wmb een deel van het probleem ipv de oplossing.
[/quote]

Het Israëlische leger is bovendien niet te vergelijken met IS. De laatste keer dat ik keek hakte het Israëlische leger geen koppen eraf. Bovendien zijn die mocromafia gasten helemaal niet geïntegreerd in de penose van Holleeder. Holleeder heeft vrij weinig met die gasten te maken.
pi_148418604
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:20 schreef Aloulu het volgende:
Arnold Karskens over de Nederlandse media en hoe met Pegida wordt omgegaan:

[..]

Ja heb het gelezen. Tijdje terug was hij ook van mening bij Pauw dat elke moslim zich hard op moet uitspreken tegen IS. anders waren ze allemaal voorstanders...
  woensdag 7 januari 2015 @ 10:35:03 #218
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_148418689
Arnold kan het weten, zijn Nederlandse mattie in Syrië is vermoord door de hakbars.
Say what?
pi_148418741
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:31 schreef Yasmin23 het volgende:
Ja heb het gelezen. Tijdje terug was hij ook van mening bij Pauw dat elke moslim zich hard op moet uitspreken tegen IS. anders waren ze allemaal voorstanders...
Ik volg de Nederlandse media niet zo op de voet maar denk dat hij een punt heeft. En zeker wat Duitsland betreft waar zeer waarschijnlijk door de historie een hele politiek correcte cultuur leeft die enigzins verstikkend werkt afentoe. Denk aan NL voor Fortuyn bijv.

Zei hij dat Nederlandse Moslims zich moeten uitspreken tegen ISIS of dat het beter zou zijn? Het laatste ben ik wel van mening namelijk maar dat gebeurd al overigens. Vraag is alleen of het de media haalt.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_148418857
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:37 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Ik volg de Nederlandse media niet zo op de voet maar denk dat hij een punt heeft. En zeker wat Duitsland betreft waar zeer waarschijnlijk door de historie een hele politiek correcte cultuur leeft die enigzins verstikkend werkt afentoe. Denk aan NL voor Fortuyn bijv.

Zei hij dat Nederlandse Moslims zich moeten uitspreken tegen ISIS of dat het beter zou zijn? Het laatste ben ik wel van mening namelijk maar dat gebeurd al overigens. Vraag is alleen of het de media haalt.
Nja ik vond het nogal zwart wit. Hij vond dat het moest en anders was je voor hem een verkapte is strijder/aanhanger. Ik kan mij daar absoluut niet in vinden. En er zijn idd genoeg organisaties die zich al hebben uitgesproken.
pi_148419010
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:41 schreef Yasmin23 het volgende:
Nja ik vond het nogal zwart wit. Hij vond dat het moest en anders was je voor hem een verkapte is strijder/aanhanger. Ik kan mij daar absoluut niet in vinden. En er zijn idd genoeg organisaties die zich al hebben uitgesproken.
Lijkt me heel sterk dat hij zich zo heeft uitgelaten. Niet uitspreken als NLse Moslim = verkapte ISIS-aanhanger. Geloof niet dat hij dat zo gezegd heeft. Het is geen mongool namelijk, wat je ook van zijn meningen mag vinden.

Een demonstratie tegen ISIS en ISIS-extremisme waar 10.000 Moslims op afkomen in paar verschillende steden zoals toen tegen het Israelische optreden in Gaza afgelopen jaar zou een kreet van verluchting doen brengen bij aardig wat niet-Moslims in NL. Dit zou enige munitie wegnemen bij extremisten die wel de Moslims in NL constant als een vijfde colonne willen wegzetten en in "het geheim plannetjes maken om de samenleving langzaam naar hun hand te zetten zoals in het M-Oosten gebeurd".
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_148419090
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:47 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Lijkt me heel sterk dat hij zich zo heeft uitgelaten. Niet uitspreken als NLse Moslim = verkapte ISIS-aanhanger. Geloof niet dat hij dat zo gezegd heeft. Het is geen mongool namelijk, wat je ook van zijn meningen mag vinden.

Een demonstratie tegen ISIS en ISIS-extremisme waar 10.000 Moslims op afkomen in paar verschillende steden zoals toen tegen het Israelische optreden in Gaza afgelopen jaar zou een kreet van verluchting doen brengen bij aardig wat niet-Moslims in NL. Dit zou enige munitie wegnemen bij extremisten die wel de Moslims in NL constant als een vijfde colonne willen wegzetten en heimelijk plannetjes broeden.
Hmm nja ik begreep het anders, is eigenlijk ook een ander onderwerp :)

Ja en dat doen ze niet, geen idee waarom. Zou er niks op tegen hebben maar verwacht het ook niet van ze.
  woensdag 7 januari 2015 @ 10:53:28 #223
262 Re
Kiss & Swallow
pi_148419184
ik snap dat je een stem moet geven aan debiliteit, domheid en massahysterie want dat heeft het (verre) verleden wel uitgewezen, maar hoe pak je subjectieve ongefundeerde angst aan dan?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_148419263
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:49 schreef Yasmin23 het volgende:
Ja en dat doen ze niet, geen idee waarom. Zou er niks op tegen hebben maar verwacht het ook niet van ze.
Ja en dat is een grote gemiste kans. In die zin snap ik Abutaleb volledig dat ie zegt dat het vooral Moslims zijn die angsten weg kunnen nemen. Je zal niet iedereen kunnen "overtuigen" met zo'n demonstratie maar je haalt wel munitie weg bij de Nederlanders die constant de Moslimgemeenschap als een vijfde colonne willen afschilderen om vervolgens naar de misdaden van ISIS en co. te wijzen als dat "ons dat ook te wachten staat, slechts een kwestie van tijd".

Het blijft raar dat het wel kan wanneer het om Palestijnen gaat maar niet wanneer je geloof zo gruwelijk misbruikt wordt en je er zelf ook onder lijdt. Want het beeld ook in de Nederlandse samenleving door zulk misbruik (hoeveel kilometers ver weg dan ook) beinvloed weldegelijk hoe men ook hier over Islam denkt en speelt in op wantrouwen en angst. Niet de minste factoren in een samenleving.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_148419402
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 18:21 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Ik vind de islam ook kwalijk. Alles wat mijn levensstijl afkeurt, in plaats van het met rust te laten, is iets wat ik kwalijk vind. Zeker als het ook nog eens ingegeven wordt door een vreemde tovenaar die niet bestaat.
Volledig mee eens.

quote:
Maar ik vind het wel belangrijk dat je de angsten niet gaat voeren, want het valt reuze mee. Dat betekent dat de angsthazen niet moet gaan negeren en wegzetten als racist, maar je moet ook geen olie op het vuur gaan gooien.
Een huilende naaste op de bank die weer eens in elkaar gemept is omdat die open is over de geaardheid valt niet reuze mee. Een dochter (en ook haar vriendinnen) die bewust bepaalde plekken mijdt omdat ze daar last hebben van seksuele intimidatie tot aan ongewenste intimiteiten aan toe (tussen je benen gegrepen worden is net niet ernstig genoeg om door de politie als aanranding serieus te worden genomen) reken maar dat je je daar wél angstig door wordt. Dat heeft helemaal niets te maken met racisme, maar alles met een gebrek aan opvoeding, wegkijkende ouders, falende overheid en gewoon niet geïnteresseerde omstanders. We weten allemaal precies wie het zijn. Met naam en toenaam zijn ze bekend. Maar er wordt gewoonweg niet ingegrepen. Heel soms krijgt een van die ratjes wel eens een taakstrafje als ze weer eens wat hebben uitgevreten, maar die straatterreur......je wordt gewoonweg genegeerd. We moeten het allemaal maar gewoon vinden. Allemaal in naam van die zogenaamd geweldige multicul.

quote:
Islam, en elke andere religie, bestrijd je met onderwijs. In de (misschien ijdele) hoop dat kinderen al vroeg aangeleerd kan worden dat god zoals beschreven in de rare boekjes van gelovigen, gewoonweg niet bestaat, en dat alles wat die god je voorschrijft dus ook niet op waarheid berust.
Ben ik ook met je eens, maar de allereerste stap moet dan zijn: geen takkie tokkie gelul thuis, maar Nederlands spreken! Ik vind het ronduit bizar dat allochtone kindertjes zonder één woord Nederlands te kennen naar de basisschool gaan. Dus omdat de ouders te asociaal zijn om hun koters normaal op te voeden (en de taal is daar een onderdeel van) mag de samenleving daar weer voor opdraaien. Pleur op met je gejank over het behouden van je eigen cultuur!

Ik pleit ervoor dat voor alle kinderen die met een taalachterstand op school komen, de ouders automatisch onder toezicht van jeugdzorg komen te staan wegens kindermishandeling dmv verwaarlozing. Daarnaast moeten de ouders verplicht worden om binnen 2 jaar de nederlandse taal te beheersen op basisniveau (is eenvoudige gesprekjes kunnen voeren), anders worden ze maar uit de ouderlijke macht ontzet.

Verder wil ik directe stopzetting van alle kinderbijslag, dat is gewoon een fokpremie, en dat geld moet geoormerkt voor meer/betere docenten naar het onderwijs. Maar ook afschaffing van de regeling waarbij elke euro naar openbaar onderwijs óók naar het bijzonder onderwijs moet. Integendeel, het bijzonder onderwijs moet zijn eigen broek maar gaan ophouden en de overheid moet alleen het openbaar onderwijs nog subsidiëren. De kwaliteitseisen van dat openbaar onderwijs moet over de gehele lengte en breedte flink omhoog en weg met die belachelijke bezuinigingen op het speciaal onderwijs, weg met "samen naar school", weg met "passend onderwijs", wat helemaal niet passend is. En last but nog least: aanpassing van het middelbaar onderwijs aan de biologische realiteit van pubers. Dus later beginnen en langer doorgaan, maar ook het beslissingsmoment voor de definitieve beroepskeuze minstens 1 jaar voor VMBO-bbl/kbl en 2 jaar voor de rest uitstellen.

Zul jij eens meemaken hoe veel minder dropouts er zullen zijn. Hoeveel minder stress die kinderen zullen hebben (wat bijv. weer minder pesters oplevert) en hoeveel beter de prestaties zullen zijn. Wat te zijner tijd ook weer beter opgeleide (let op! BETER opgeleid betekent niet noodzakelijkerwijs HOGER opgeleid), productievere en dus kwalitatief hoogwaardigere werknemers betekent.
pi_148419419
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 10:55 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Ja en dat is een grote gemiste kans. In die zin snap ik Abutaleb volledig dat ie zegt dat het vooral Moslims zijn die angsten weg kunnen nemen. Je zal niet iedereen kunnen "overtuigen" met zo'n demonstratie maar je haalt wel munitie weg bij de Nederlanders die constant de Moslimgemeenschap als een vijfde colonne willen afschilderen om vervolgens naar de misdaden van ISIS en co. te wijzen als dat "ons dat ook te wachten staat, slechts een kwestie van tijd".

Het blijft raar dat het wel kan wanneer het om Palestijnen gaat maar niet wanneer je geloof zo gruwelijk misbruikt wordt en je er zelf ook onder lijdt. Want het beeld ook in de Nederlandse samenleving door zulk misbruik (hoeveel kilometers ver weg dan ook) beinvloed weldegelijk hoe men ook hier over Islam denkt en speelt in op wantrouwen en angst. Niet de minste factoren in een samenleving.
Klopt, misschien dat als hier ook van die demo's ontstaan zoals in Duitsland ze het wel zullen doen. Of ze hebben geen zin om zichzelf te verantwoorden naar dit soort mensen :p
Mij maakt het vrij weinig uit eigenlijk. En een reden bedenken waarom ze het niet is doen is alleen speculeren, aangezien ik het niet weet.
pi_148419479
quote:
13s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 18:32 schreef NotYou het volgende:

[..]

Ik ben uitgesproken tegen de kolonisten en vind het onbegrijpelijk en weerzinwekkend dat de idf daaraan meewerkt maar zelfs dan vind ik de vergelijking met IS zo misplaatst als een vergelijking maar zijn kan.

Kijk eens wat van hun eigen persuitgaven. ^O^ :')
^O^

Altijd maar weer die palestijnen er aan de haren bijtrekken.....
pi_148419682
quote:
7s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:00 schreef Yasmin23 het volgende:
Klopt, misschien dat als hier ook van die demo's ontstaan zoals in Duitsland ze het wel zullen doen. Of ze hebben geen zin om zichzelf te verantwoorden naar dit soort mensen :p
Mij maakt het vrij weinig uit eigenlijk. En een reden bedenken waarom ze het niet is doen is alleen speculeren, aangezien ik het niet weet.
De Basken in Baskenland konden het wel mbt de ETA en hun geweld voor zogenaamd een "onafhankelijk Baskenland". Vrij grote demonstraties van Basken geweest tegen dat geweld. Ook van Basken die wellicht wel voor een onafhankelijkheid waren/zijn maar niet dmv geweld. Dat maakt vrij duidelijk voor niet-Baskische Spanjaarden waar Basken wel en niet voor staan als daar duizenden mensen massaal demonstreren. En het zorgt ervoor dat de ETA volledig alleen wordt gezet en geisoleerd. Het haalt misverstanden weg. Niet bij alle Spanjaarden maar wel een groot deel. En het laat geen ruimte over voor een Spaanse Wilders om tekeer te gaan tegen alle Basken als "vijfde colonne" omdat ETA in naam van onafhankelijkheid wekelijks iemand opblaast.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_148419867
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 08:50 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Hier ben ik het mee eens. Mongolen of niet, je zult ze wel aan moeten horen. Je zult ze in elk geval moeten bestrijden met argumenten, niet met negeren. Want dat maakt radicalen.
Maar die argumenten zijn er toch allang, tot in den treure gegeven? Er zijn in de afgelopen jaren zelfs maatregelen genomen tegen/voor zaken waar deze mensen het over hebben.

Ze luisteren gewoon niet en herhalen hun eigen riedeltje, ze schreeuwen dat ze serieus genomen moeten worden, maar zetten iedereen die een tegenargument heeft weg als islam lover of links. Kortom, misschien moeten vooral zij eens gaan luisteren, anderen serieus nemen. Want het is nogal eenzijdig zo en ik kan me goed voorstellen dat mensen het zat zijn om weer hetzelfde uit te moeten leggen, zeker aangezien het meestal over baarlijke onzin gaat wat zo aangetoond kan worden.

Heb het idee dat de mensen die op de rol staan om radicaal te worden dat toch wel worden, die beslissing is eigenlijk al genomen, het moet alleen nog wat groeien. Heb niet de illusie dat ik daar wat aan kan doen iig, zelfs de politiek niet aangezien je niets kan met onwaarheden en alleen extreme oplossingen zijn goed genoeg.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_148420021
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:10 schreef Aloulu het volgende:

[..]

De Basken in Baskenland konden het wel mbt de ETA en hun geweld voor zogenaamd een "onafhankelijk Baskenland". Vrij grote demonstraties van Basken geweest tegen dat geweld. Ook van Basken die wellicht wel voor een onafhankelijkheid waren/zijn maar niet dmv geweld. Dat maakt vrij duidelijk voor niet-Baskische Spanjaarden waar Basken wel en niet voor staan als daar duizenden mensen massaal demonstreren. En het zorgt ervoor dat de ETA volledig alleen wordt gezet en geisoleerd. Het haalt misverstanden weg. Niet bij alle Spanjaarden maar wel een groot deel. En het laat geen ruimte over voor een Spaanse Wilders om tekeer te gaan tegen alle Basken als "vijfde colonne" omdat ETA in naam van onafhankelijkheid wekelijks iemand opblaast.
Hmm ja hier weet ik niet zo veel van af. Maar weet niet of je dit kan vergelijken, strijden voor onafhankelijkheid lijkt mij een concreter iets dan dit. Hier gaat het over bepaalde angsten die nogal subjectief zijn en gevoed worden door gebeurtenissen ergens anders.

Dat denk ik dan.
pi_148420025
quote:
7s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:00 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Klopt, misschien dat als hier ook van die demo's ontstaan zoals in Duitsland ze het wel zullen doen. Of ze hebben geen zin om zichzelf te verantwoorden naar dit soort mensen :p
Mij maakt het vrij weinig uit eigenlijk. En een reden bedenken waarom ze het niet is doen is alleen speculeren, aangezien ik het niet weet.
Wie is "ze", want laten we eerlijk zijn, eigenlijk zo'n beetje alle moslim organisatie's en moskeeen hebben zich uitgesproken tegen isis. Dat zelfs wereldwijd, de grote geleerden, de grote scholen van de stromingen waar de meeste moslims onder vallen en ga zo maar door.

Is het niet meer dat er gewoon niet geluisterd wordt naar deze afkeuring, dat men liever luistert naar wat krijsende lowlife's? Naar degene die hun eigen mening versterken ipv nuance inbrengen?
Het probleem in deze wereld is dat we alleen nog maar schreeuwen tegen elkaar, er wordt niet meer geluisterd.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  woensdag 7 januari 2015 @ 11:23:36 #232
262 Re
Kiss & Swallow
pi_148420092
het moet toch echt enorm verschrikkelijk zijn zo in angst te leven
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_148420098
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:21 schreef erodome het volgende:

[..]

Wie is "ze", want laten we eerlijk zijn, eigenlijk zo'n beetje alle moslim organisatie's en moskeeen hebben zich uitgesproken tegen isis. Dat zelfs wereldwijd, de grote geleerden, de grote scholen van de stromingen waar de meeste moslims onder vallen en ga zo maar door.

Is het niet meer dat er gewoon niet geluisterd wordt naar deze afkeuring, dat men liever luistert naar wat krijsende lowlife's? Naar degene die hun eigen mening versterken ipv nuance inbrengen?
Het probleem in deze wereld is dat we alleen nog maar schreeuwen tegen elkaar, er wordt niet meer geluisterd.
Het gaat ze niet alleen om dat, moslims zijn een groot probleem, maar ook de politiek zelf.
pi_148420153
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:16 schreef erodome het volgende:

[..]

Maar die argumenten zijn er toch allang, tot in den treure gegeven? Er zijn in de afgelopen jaren zelfs maatregelen genomen tegen/voor zaken waar deze mensen het over hebben.

Ze luisteren gewoon niet en herhalen hun eigen riedeltje, ze schreeuwen dat ze serieus genomen moeten worden, maar zetten iedereen die een tegenargument heeft weg als islam lover of links. Kortom, misschien moeten vooral zij eens gaan luisteren, anderen serieus nemen. Want het is nogal eenzijdig zo en ik kan me goed voorstellen dat mensen het zat zijn om weer hetzelfde uit te moeten leggen, zeker aangezien het meestal over baarlijke onzin gaat wat zo aangetoond kan worden.

Heb het idee dat de mensen die op de rol staan om radicaal te worden dat toch wel worden, die beslissing is eigenlijk al genomen, het moet alleen nog wat groeien. Heb niet de illusie dat ik daar wat aan kan doen iig, zelfs de politiek niet aangezien je niets kan met onwaarheden en alleen extreme oplossingen zijn goed genoeg.
Hier in Nederland valt het reuze mee met dat negeren. Ik heb het vooral over Duitsland, waar dit soort mensen monddood gemaakt worden.
pi_148420159
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:21 schreef erodome het volgende:

[..]

Wie is "ze", want laten we eerlijk zijn, eigenlijk zo'n beetje alle moslim organisatie's en moskeeen hebben zich uitgesproken tegen isis. Dat zelfs wereldwijd, de grote geleerden, de grote scholen van de stromingen waar de meeste moslims onder vallen en ga zo maar door.

Is het niet meer dat er gewoon niet geluisterd wordt naar deze afkeuring, dat men liever luistert naar wat krijsende lowlife's? Naar degene die hun eigen mening versterken ipv nuance inbrengen?
Het probleem in deze wereld is dat we alleen nog maar schreeuwen tegen elkaar, er wordt niet meer geluisterd.
Ze zijn de moslims :P

Ik ben het met je eens hoor. Voor mij hoeft niemand zich ergens over uit te spreken, en ik zou ook nooit bij zo'n demo als die in Duitsland gaan staan. Ik heb die angsten totaal niet. En er zijn idd volgens mij genoeg organisaties geweest die zich hebben uitgesproken.
pi_148420162
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:23 schreef totalvamp het volgende:

Het gaat ze niet alleen om dat, moslims zijn een groot probleem, maar ook de politiek zelf.
Vergeet de pers niet. "Lügenpresse" dit dat. Iedereen is een probleem in hun ogen.
Het is 1 groot complot tegen het volk.
pi_148420180
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:25 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Vergeet de pers niet. "Lügenpresse" dit dat. Iedereen is een probleem in hun ogen.
Het is 1 groot complot tegen het volk.
Zoveel complotten, hou het niet meer bij :P
pi_148420224
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:25 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Vergeet de pers niet. "Lügenpresse" dit dat. Iedereen is een probleem in hun ogen.
Het is 1 groot complot tegen het volk.
Mwa als de overheid gewoon alleen problemen wegwuift en rare regels maakt om een groep meer rechten te geven zou ik ook boos worden. O wacht dat is in Nederland ook al zo, waar sprookjesgelovers meer rechten hebben als anderen.

Daarnaast is er onvrede over de invoer van de euro en het hele gezeik eromheen.
  woensdag 7 januari 2015 @ 11:30:23 #239
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_148420318
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 09:25 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Waarom is de term Avondland een probleem?
Omdat Pegida als reactionaire beweging gezien kan worden voor het 'sterfproces van de Europese cultuur'.

http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Der_Untergang_des_Abendlandes
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_148420349
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:27 schreef totalvamp het volgende:

[..]


Daarnaast is er onvrede over de invoer van de euro en het hele gezeik eromheen.
Angst voor islam is alleen maar een symptoom. Mensen zijn over het algemeen ontevreden.

Dat het domme schapen zijn doet er niet toe. Ze mogen bij verkiezingen wel vakjes inkleuren. Op het moment dat ze massaal de straat op gaan, dan is er dus iets aan de hand.
  woensdag 7 januari 2015 @ 11:31:30 #241
262 Re
Kiss & Swallow
pi_148420358
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:27 schreef totalvamp het volgende:
en rare regels maakt om een groep meer rechten te geven
ah gossie... welke regels hebben dan direct een negatief effect op jouw leven?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_148420389
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:27 schreef totalvamp het volgende:
Mwa als de overheid gewoon alleen problemen wegwuift en rare regels maakt om een groep meer rechten te geven zou ik ook boos worden. O wacht dat is in Nederland ook al zo, waar sprookjesgelovers meer rechten hebben als anderen.
Patriottische Europeanen tegen de Islamisering van het Avondland gaan het allemaal oplossen. :Y
Veel succes met boos zijn.
pi_148420392
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:21 schreef Yasmin23 het volgende:
Hmm ja hier weet ik niet zo veel van af. Maar weet niet of je dit kan vergelijken, strijden voor onafhankelijkheid lijkt mij een concreter iets dan dit. Hier gaat het over bepaalde angsten die nogal subjectief zijn en gevoed worden door gebeurtenissen ergens anders.
Ja je kan niet alle angsten wegnemen. Wanneer ze over een crimineel beginnen die "ook Moslim" is valt er weinig te beginnen. Maar wel waar religieuze groepen misdaden begaan in naam van ook jou religie en opeens blijkt dat "we ook van die infiltranten in NL hebben. Die ook in NL zijn geboren en getogen en ooit normaal waren". En vervolgens een politicus die al jaren dat populistisch verbindt met andere zaken en steevast Moslims als een vijfde colonne afdoet.

Maar goed, genoeg erover.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa:
“Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
pi_148420467
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:32 schreef Aloulu het volgende:

[..]

Ja je kan niet alle angsten wegnemen. Wanneer ze over een crimineel beginnen die "ook Moslim" is valt er weinig te beginnen. Maar wel waar religieuze groepen misdaden begaan in naam van ook jou religie en opeens blijkt dat "we ook van die infiltranten in NL hebben. Die ook in NL zijn geboren en getogen en ooit normaal waren". En vervolgens een politicus die al jaren dat populistisch verbindt met andere zaken en steevast Moslims als een vijfde colonne afdoet.

Maar goed, genoeg erover.
Nja ik ben eigenlijk wel benieuwd wat er zou gebeuren als moslims massaal gaan demonstreren tegen bv IS. Zouden de mensen die nu bang zijn voor de islamisering en de évil' moslims zich dan gerust voelen? Denk het niet.
pi_148420522
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Nja ik ben eigenlijk wel benieuwd wat er zou gebeuren als moslims massaal gaan demonstreren tegen bv IS. Zouden de mensen die nu bang zijn voor de islamisering en de évil' moslims zich dan gerust voelen? Denk het niet.
Een deel niet, nee. Maar die moeten sowieso geen buitenlanders. Niks aan te doen.
pi_148420529
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:32 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Patriottische Europeanen tegen de Islamisering van het Avondland gaan het allemaal oplossen. :Y
Veel succes met boos zijn.
Dit moeten we dus anders aanpakken. Ik snap wel wat hier gezegd wordt dat er niet geluisterd wordt naar de angsten van bepaalde mensen. :P
pi_148420555
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:36 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Een deel niet, nee. Maar die moeten sowieso geen buitenlanders. Niks aan te doen.
Nee maar dus dat hele uitspreken slaat waarschijnlijk nergens op. Je zei het net zelf al, het is een symptoom en een makkelijke zondebok.
pi_148420607
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:36 schreef Yasmin23 het volgende:

Dit moeten we dus anders aanpakken. Ik snap wel wat hier gezegd wordt dat er niet geluisterd wordt naar de angsten van bepaalde mensen. :P
Er wordt wel geluisterd, alleen wordt er niet mee gedaan wat zij graag willen.
Zo gaat dat wel vaker in het leven. Hoe zie je dat voor je? Mensen spreken hun angst uit en dan?
pi_148420659
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:37 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Nee maar dus dat hele uitspreken slaat waarschijnlijk nergens op. Je zei het net zelf al, het is een symptoom en een makkelijke zondebok.
Van die Pegidaclub is maar een klein deel een onverbeterlijke troll. Het gaat er denk ik om dat je de argumenten wegneemt bij het deel wat wel voor rede vatbaar is. Die zoeken daarna wel iets anders om de schuld te geven, maar dat zie je dan wel weer.

De echte racisten zijn natuurlijk nooit te overtuigen. Die maken echter ook geen impact tijdens de verkiezingen.
pi_148420681
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 11:38 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Er wordt wel geluisterd, alleen wordt er niet mee gedaan wat zij graag willen.
Zo gaat dat wel vaker in het leven. Hoe zie je dat voor je? Mensen spreken hun angst uit en dan?
Ja ik heb geen idee. Ik ervaar hun angsten niet. Maar de groep die deze angsten heeft wordt wel groter, Zeker als ze massaal de straat op gaan en worden weg gezet als aanstellers. Wat ik ook doe eigenlijk.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')