quote:Op dinsdag 6 januari 2015 21:33 schreef riazop het volgende:
Inmiddels trekt Pegida Vlaanderen (WIJ HET VOLK) de rassenkaart sinds een uur:
[ afbeelding ]
Het is klaarhelder nu
Niet. En terecht.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:14 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Blijkbaar hebben die mensen dan toch niet het gevoel dat ze voldoende serieus wordt genomen, wat vast niet geheel onterecht zal zijn (hoe serieus wordt de PVV genomen door het establishement?).
Daar kan je voor kiezen, dan kies je dus ook voor een groeiende onvrede en op termijn toenemend gewelddadig verzet. Het is maar wat je wil.quote:
Want het kan natuurlijk niet zo zijn dat de PVV vrijwel altijd de plank misslaat.quote:Op woensdag 7 januari 2015 01:00 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Daar kan je voor kiezen, dan kies je dus ook voor een groeiende onvrede en op termijn toenemend gewelddadig verzet. Het is maar wat je wil.
Het is niet relevant, je zal hen serieus moeten nemen. Als ze de plank altijd misslaan, wat inderdaad zeer onwaarschijnlijk is, dan zal je hen met veel geduld moeten uitleggen waarom dat zo is. Ofwel dat ofwel de onvrede verder laten toenemen bij een groot deel van de bevolking.quote:Op woensdag 7 januari 2015 01:01 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Want het kan natuurlijk niet zo zijn dat de PVV vrijwel altijd de plank misslaat.
Dat I love immigration slaat gewoon nergens op. Het zijn dat soort debiele dingen die de tegenstanders uiten die alleen maar gaan maken dat zo'n beweging zich niet gehoord voelt. Ik bedoel, dat je niet anti-immigratie bent, kan ik inkomen. Maar waarom zou je er in godsnaam van houdenquote:
Hier ben ik het mee eens. Mongolen of niet, je zult ze wel aan moeten horen. Je zult ze in elk geval moeten bestrijden met argumenten, niet met negeren. Want dat maakt radicalen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 01:02 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het is niet relevant, je zal hen serieus moeten nemen. Als ze de plank altijd misslaan, wat inderdaad zeer onwaarschijnlijk is, dan zal je hen met veel geduld moeten uitleggen waarom dat zo is. Ofwel dat ofwel de onvrede verder laten toenemen bij een groot deel van de bevolking.
Vet van mij. Ja het zit 'm vooral in de opvoeding. En dat neem ik in de eerste plaats de ouders zeer kwalijk, maar ook de mensen daar omheen zitten fout met het downplayen van dit gedrag. Kinderen zonder toezicht op straat dumpen, geen nederlands spreken, valse alibi's aan criminele zoontjes verstrekken.....er is gewoon geen enkel excuus voor. Als je huis te klein is om al die zoontjes (het zijn opvallend genoeg vrijwel altijd de jongens) in huis te houden, dan moest je maar minder fokken. Als je na 2 à 3 jaar nog steeds geen woord nederlands spreekt/verstaat, dan ben je gewoon niet in nederland en nederlanders geïnteresseerd en moet je maar opzouten naar je eigen land. En nee, analfabetisme is ook geen excuus, dan doe je maar een mondelinge cursus of leer je van mijn part de taal door naar de nederlandse tv te kijken. En vwb het dekken van criminele zoontjes.....fatsoenlijke mensen met enige moraal DOEN zoiets gewoonweg niet. Een crimineel als zoon zou eerder een bron van schaamte, dan van trots moeten zijn. Nog los van het feit dat je met het verstrekken van die valse alibi's je zélf ook weer schuldig maakt aan een crimineel delict.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 17:19 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Damn, dat is behoorlijk erg.
Maar zoiets begint al jongs af aan, wij hebben een keer een multiculti klas gehad die bij ons op het werk kwam kijken enzo. Ze moesten aan het eind van de dag een presentatie geven over iets wat ze leuk vonden ofzo.
Ik kreeg 3 marokkanen onder mijn hoede, 2 meisjes 1 jongen.
Rare wie kiezen ze als rolmodel? Badr fucking Hari, want slaan is goed en hij had gelijk.
Op de manier waarop die kinderen praten en geweld verhemelen, zou ik ze het liefst aangeven bij de politie voor potentiele zelfmoord terrorist. Collega's hadden ook maroc kindjes en die wilden echt niks doen, niks leren, niet luisteren naar wie dan ook, praatte vaak andere taal onderling.
En het waren niet de enige hoor, wat zijn een groot deel van de marokkanen toch een egoistische teringlijers. Ze denken alles te mogen en als je ook maar iets zegt steken ze je neer, schelden ze de uit voor kankerkaaskop, spugen ze op je, trekken RACISME RACISME kaart.
Ik ben in al de jaren dat ik met ze in contact ben gekomen 2, maar liefst 2 marokkanen tegen gekomen die enigszins normaal waren.
De rest, allemaal klootzakken die beter ergens op een eiland gedumpt kunnen worden.
Er is dus iets grondig mis in de opvoeding van die jeugd, en ik ben van mening dat het grotendeels komt door de invloed van de Islam.
Ben het met je eens hoor. Mijn ervaring is echter dat argumenten veelal niet gehoord worden door een groot deel van die groep. Ene oor in, andere oor....je kent het wel.quote:Op woensdag 7 januari 2015 08:50 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Hier ben ik het mee eens. Mongolen of niet, je zult ze wel aan moeten horen. Je zult ze in elk geval moeten bestrijden met argumenten, niet met negeren. Want dat maakt radicalen.
Daar zijn ze oprecht ook te dom voor. Maar ik denk wel dat, door de PVV hier, die groep zich meer gehoord voelt dan bijvoorbeeld in Duitsland, waar ze gelijk met nazi's vergeleken worden. Wat hier nog aan de radicale kant zit zijn de echte nutcases.quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ben het met je eens hoor. Mijn ervaring is echter dat argumenten veelal niet gehoord worden door een groot deel van die groep. Ene oor in, andere oor....je kent het wel.
quote:Ik voel mij een tikkeltje aangesproken, want ik bel u vanuit Amsterdam. Heeft u een voorbeeld van een bericht dat u met andere ogen bekijkt dan ik?
'Nou ja, die hele anti-Islambeweging Pegida bijvoorbeeld, hetgeen nu speelt in Duitsland. Ik vind dat die groep gewoon gedemoniseerd wordt. Het lijkt, afgaand op Nederlandse media, net alsof iedereen die met hen meeloopt een halve fascist is. Maar dat is gewoon niet zo. Sterker nog: hun angst is terecht.
'Ik kom zelf heel veel in het Midden-Oosten en waar zij in Duitsland tegen ageren, het islamitisch-fascisme, bestaat wel degelijk en bovendien al heel lang. Wij, als media, moeten die angst dus serieuzer nemen anders loopt extreemrechts er straks mee weg.
'Ik denk dat een hoop mensen dat niet willen zien, of ze durven het niet te zeggen. Ik durf dat wel omdat ik de toestanden in het Midden-Oosten heel goed ken. Ik ben een vrijdenker. Mede vanwege mijn afstand huil ik niet mee met de wolven in het bos.'
Even terug naar Pegida: de sympathisanten van die beweging worden te snel verketterd, zegt u?
'Ja, we zouden ze veel en veel serieuzer moeten nemen. Niet iedereen die meeloopt is een extremist. Het zijn terechte zorgen bij gewone burgers die je daar ziet. Hun angst is ingegeven door het geweld in het Midden-Oosten, maar ook door de enorme stroom van vluchtelingen.
'De hele asielprocedure in de Europese Unie wordt geregeerd door de maffia. Alleen de zeer rijken kunnen zich de tocht naar Europa veroorloven. En als je nagaat dat elke asielzoeker in Nederland 25 duizend euro per jaar kost, kun je van hetzelfde geld duizenden mensen in het Midden-Oosten helpen; namelijk de armen, de weduwen, de gehandicapten en de kinderen. Jullie schrijven vandaag toevallig over Libanon. Dat land heeft vier miljoen inwoners, en anderhalf miljoen vluchtelingen. Die kunnen onze hulp toch veel beter gebruiken dan de zeer rijken die hier zijn gekomen?
'Ik zie die ongelijkheid, en de gemiddelde burger ziet dat ook. Dingen kloppen niet, vandaar de woede. We hebben verkeerde leiders. Mensen die wel een grote mond hebben, maar eigenlijk concreet heel weinig daden bij hun woorden voegen. Hetzelfde zie je hier in Brussel, bijvoorbeeld met de euro.'
Gehele interview in de Volkskrant
Boe fucking hoe! Ik heb geen reet te maken met Israël en Jerusalem is wmb geen haar beter dan Mekka of Rakka hoor!quote:Op dinsdag 6 januari 2015 18:00 schreef riazop het volgende:
[..]
Wat een onzin dat!
1) Er zijn meer Nederlanders die vechten met Israelische leger dan met IS.
Zo betekenisloos dat er homokoppels worden weggepest uit huizen. Zo betekenisloos dat een film als Femme de la Rue (die heel gemakkelijk ook bij ons in de stad) gemaakt kan worden.quote:2) Kutmarokkaantjes is een betenenisloze term van een pvda hoerenloper
[/quote]quote:3) Mocromafia? Omdat marokkanen geintegreerd zijn in de penose van Holleeder en zijn vrienden? 116 doden tot nog toe
Van loverboys en overvallen tot aan drugshandel en liquidaties, maar hé we hebben geen probleem hoor!quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:24 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Boe fucking hoe! Ik heb geen reet te maken met Israël en Jerusalem is wmb geen haar beter dan Mekka of Rakka hoor!
Maar het is gewoon een feit dat die klootviool van een Mohammed Buyeri, die zichzelf beslist als jihadist ziet/zag, Theo van Gogh op klaarlichte dag heeft afgeslacht omwille van een filmpie en een mening. Flikker op denk ik dan! Autistische rat!
[..]
Zo betekenisloos dat er homokoppels worden weggepest uit huizen. Zo betekenisloos dat een film als Femme de la Rue (die heel gemakkelijk ook bij ons in de stad) gemaakt kan worden.
[..]
Ja heb het gelezen. Tijdje terug was hij ook van mening bij Pauw dat elke moslim zich hard op moet uitspreken tegen IS. anders waren ze allemaal voorstanders...quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:20 schreef Aloulu het volgende:
Arnold Karskens over de Nederlandse media en hoe met Pegida wordt omgegaan:
[..]
Ik volg de Nederlandse media niet zo op de voet maar denk dat hij een punt heeft. En zeker wat Duitsland betreft waar zeer waarschijnlijk door de historie een hele politiek correcte cultuur leeft die enigzins verstikkend werkt afentoe. Denk aan NL voor Fortuyn bijv.quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:31 schreef Yasmin23 het volgende:
Ja heb het gelezen. Tijdje terug was hij ook van mening bij Pauw dat elke moslim zich hard op moet uitspreken tegen IS. anders waren ze allemaal voorstanders...
Nja ik vond het nogal zwart wit. Hij vond dat het moest en anders was je voor hem een verkapte is strijder/aanhanger. Ik kan mij daar absoluut niet in vinden. En er zijn idd genoeg organisaties die zich al hebben uitgesproken.quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:37 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ik volg de Nederlandse media niet zo op de voet maar denk dat hij een punt heeft. En zeker wat Duitsland betreft waar zeer waarschijnlijk door de historie een hele politiek correcte cultuur leeft die enigzins verstikkend werkt afentoe. Denk aan NL voor Fortuyn bijv.
Zei hij dat Nederlandse Moslims zich moeten uitspreken tegen ISIS of dat het beter zou zijn? Het laatste ben ik wel van mening namelijk maar dat gebeurd al overigens. Vraag is alleen of het de media haalt.
Lijkt me heel sterk dat hij zich zo heeft uitgelaten. Niet uitspreken als NLse Moslim = verkapte ISIS-aanhanger. Geloof niet dat hij dat zo gezegd heeft. Het is geen mongool namelijk, wat je ook van zijn meningen mag vinden.quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:41 schreef Yasmin23 het volgende:
Nja ik vond het nogal zwart wit. Hij vond dat het moest en anders was je voor hem een verkapte is strijder/aanhanger. Ik kan mij daar absoluut niet in vinden. En er zijn idd genoeg organisaties die zich al hebben uitgesproken.
Hmm nja ik begreep het anders, is eigenlijk ook een ander onderwerpquote:Op woensdag 7 januari 2015 10:47 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Lijkt me heel sterk dat hij zich zo heeft uitgelaten. Niet uitspreken als NLse Moslim = verkapte ISIS-aanhanger. Geloof niet dat hij dat zo gezegd heeft. Het is geen mongool namelijk, wat je ook van zijn meningen mag vinden.
Een demonstratie tegen ISIS en ISIS-extremisme waar 10.000 Moslims op afkomen in paar verschillende steden zoals toen tegen het Israelische optreden in Gaza afgelopen jaar zou een kreet van verluchting doen brengen bij aardig wat niet-Moslims in NL. Dit zou enige munitie wegnemen bij extremisten die wel de Moslims in NL constant als een vijfde colonne willen wegzetten en heimelijk plannetjes broeden.
Ja en dat is een grote gemiste kans. In die zin snap ik Abutaleb volledig dat ie zegt dat het vooral Moslims zijn die angsten weg kunnen nemen. Je zal niet iedereen kunnen "overtuigen" met zo'n demonstratie maar je haalt wel munitie weg bij de Nederlanders die constant de Moslimgemeenschap als een vijfde colonne willen afschilderen om vervolgens naar de misdaden van ISIS en co. te wijzen als dat "ons dat ook te wachten staat, slechts een kwestie van tijd".quote:Op woensdag 7 januari 2015 10:49 schreef Yasmin23 het volgende:
Ja en dat doen ze niet, geen idee waarom. Zou er niks op tegen hebben maar verwacht het ook niet van ze.
Volledig mee eens.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 18:21 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik vind de islam ook kwalijk. Alles wat mijn levensstijl afkeurt, in plaats van het met rust te laten, is iets wat ik kwalijk vind. Zeker als het ook nog eens ingegeven wordt door een vreemde tovenaar die niet bestaat.
Een huilende naaste op de bank die weer eens in elkaar gemept is omdat die open is over de geaardheid valt niet reuze mee. Een dochter (en ook haar vriendinnen) die bewust bepaalde plekken mijdt omdat ze daar last hebben van seksuele intimidatie tot aan ongewenste intimiteiten aan toe (tussen je benen gegrepen worden is net niet ernstig genoeg om door de politie als aanranding serieus te worden genomen) reken maar dat je je daar wél angstig door wordt. Dat heeft helemaal niets te maken met racisme, maar alles met een gebrek aan opvoeding, wegkijkende ouders, falende overheid en gewoon niet geïnteresseerde omstanders. We weten allemaal precies wie het zijn. Met naam en toenaam zijn ze bekend. Maar er wordt gewoonweg niet ingegrepen. Heel soms krijgt een van die ratjes wel eens een taakstrafje als ze weer eens wat hebben uitgevreten, maar die straatterreur......je wordt gewoonweg genegeerd. We moeten het allemaal maar gewoon vinden. Allemaal in naam van die zogenaamd geweldige multicul.quote:Maar ik vind het wel belangrijk dat je de angsten niet gaat voeren, want het valt reuze mee. Dat betekent dat de angsthazen niet moet gaan negeren en wegzetten als racist, maar je moet ook geen olie op het vuur gaan gooien.
Ben ik ook met je eens, maar de allereerste stap moet dan zijn: geen takkie tokkie gelul thuis, maar Nederlands spreken! Ik vind het ronduit bizar dat allochtone kindertjes zonder één woord Nederlands te kennen naar de basisschool gaan. Dus omdat de ouders te asociaal zijn om hun koters normaal op te voeden (en de taal is daar een onderdeel van) mag de samenleving daar weer voor opdraaien. Pleur op met je gejank over het behouden van je eigen cultuur!quote:Islam, en elke andere religie, bestrijd je met onderwijs. In de (misschien ijdele) hoop dat kinderen al vroeg aangeleerd kan worden dat god zoals beschreven in de rare boekjes van gelovigen, gewoonweg niet bestaat, en dat alles wat die god je voorschrijft dus ook niet op waarheid berust.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |