Maar ze is er nog niet mee bezig hoorquote:Op dinsdag 25 november 2014 23:19 schreef Cynix ® het volgende:
http://www.nu.nl/achterkl(...)chap-hoofddroom.html
quote:Op woensdag 26 november 2014 07:30 schreef Markeerstift het volgende:
Volgens de FOK wet is ze dus al zwanger!
Ze is overigens wel onherkenbaar op die foto..
Wedden dat ze zwanger is?quote:Op woensdag 26 november 2014 07:32 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Maar ze is er nog niet mee bezig hoor![]()
![]()
Ik snap die strakke en hard aangezette wenkbrauwen ook niet, dan lijk je bij voorbaat al halve kerel. (Al is deze foto sowieso al niet zo mooi, in de avond met een flitser op je bakkes, daar wordt niemand mooier van).quote:Op woensdag 26 november 2014 16:14 schreef Leandra het volgende:
Toch typisch dat mensen er van een verbouwing vaak uit gaan zien als een omgebouwde...
99,9% kansquote:
quote:Wesley Sneijder wil 'heel elftal' aan kinderen met Yolanthe
Gepubliceerd: 03 december 2014 06:55
Laatste update: 03 december 2014 06:56
Wesley Sneijder wil dolgraag kinderen met zijn vrouw Yolanthe. "Natuurlijk willen we een kindje. Wel meer dan één. Als het aan mij ligt, krijgen we een elftal!"
Dat zegt de voetballer tegen Story.
"We hebben nog een heel leven voor ons. Ik ben pas dertig, Yolanthe 29. We focussen ons nu op onze carrières. We doen alles op onze tijd", aldus Sneijder tegen het blad.
Zijn echtgenote zei vorige week graag een kind te willen, maar nog niet te weten wanneer. Zij noemde het moederschap een 'hoofddroom'.
Volgend jaar zijn de twee vijf jaar getrouwd en dat zal groots gevierd worden. Sneijder: "Het zal voelen alsof we elkaar opnieuw het jawoord geven. We kijken er nu al naar uit!"
Door: NU.nl
De nodige advocantenkantoren waarschijnlijk ook al.quote:Op woensdag 3 december 2014 09:02 schreef alors het volgende:
Volgend jaar zijn de twee vijf jaar getrouwd en dat zal groots gevierd worden. Sneijder: "Het zal voelen alsof we elkaar opnieuw het jawoord geven. We kijken er nu al naar uit!"
Oh.... als ze meer dan 5 jaar getrouwd geweest zijn dan heeft zij veel langer recht op partneralimentatie, ook als er geen kinderen zijnquote:Op woensdag 3 december 2014 14:38 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
De nodige advocantenkantoren waarschijnlijk ook al.
Je zou denken dat er geen feest-organisator meer is die nog op basis van achteraf facturatie wil leveren, maar die zal er vast wel zijn.quote:Op woensdag 3 december 2014 14:46 schreef Cynix ® het volgende:
Dat ook, maar ik bedoel vooral vanwege de te verwachten niet betaalde rekeningen na het feest.
Als ze maar binnen de begroting blijvenquote:Op woensdag 3 december 2014 14:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je zou denken dat er geen feest-organisator meer is die nog op basis van achteraf facturatie wil leveren, maar die zal er vast wel zijn.
Wesley's skelter staat nog buiten.quote:Op woensdag 3 december 2014 22:03 schreef Leandra het volgende:
Er is een inval in de villa van Wesley en Yolanthe in Vleuterweide gedaan:
http://m.rtvu.nl/nieuws/1259216
quote:Op donderdag 4 december 2014 18:49 schreef quirina het volgende:
[..]
Wesley's skelter staat nog buiten.
Lijkt wel of ze een pruik op heeft.quote:Op vrijdag 12 december 2014 23:20 schreef Andromache het volgende:
we kijken nu naar RTL Late Night. Yo is te gast. Jezus christus te paard, wat is er met haar gezicht gebeurd? Die wenkbrauwen. Die mond. DIE NEUS. Lieve Yo, wat heb je jezelf aangedaan?!Ik heb er lang geen acht op geslagen, las hier stilletjes mee, maar lang meelezen ben ik het eens met de mensen hier: wat is ze een spook geworden.
Wij kijken ook!quote:Op vrijdag 12 december 2014 23:20 schreef Andromache het volgende:
we kijken nu naar RTL Late Night. Yo is te gast. Jezus christus te paard, wat is er met haar gezicht gebeurd? Die wenkbrauwen. Die mond. DIE NEUS. Lieve Yo, wat heb je jezelf aangedaan?!Ik heb er lang geen acht op geslagen, las hier stilletjes mee, maar lang meelezen ben ik het eens met de mensen hier: wat is ze een spook geworden.
Dat komt je nachtrust niet ten goede.quote:Op vrijdag 12 december 2014 23:27 schreef Leandra het volgende:
Ik stond op het punt om naar bed te gaan en heb de TV weer aangezet door jullie posts![]()
Beetje opgeblazen misschien door de zwangerschap??quote:Op vrijdag 12 december 2014 23:37 schreef Clavis het volgende:
Ik ben echt in shock, wat ziet ze eruit!
Is "de zwangerschap" dan al bevestigd?quote:Op vrijdag 12 december 2014 23:50 schreef quirina het volgende:
[..]
Beetje opgeblazen misschien door de zwangerschap??
Kan hoor.
Alles voor de centen. Heel het programma is één grote reclamespot. Nul journalistiek.quote:Op zaterdag 13 december 2014 00:06 schreef Duderinnetje het volgende:
Freak show Tan, vanvond.
En hij zegt er niks over. Heb je een groep doorgeslagen botoxen aan tafel en dan hou je het bij prietpraat.
Dat snap ik niet.
Zou dit nou echt Tans gedroomde baan zijn geweest, toen hij als journalist begon?
Nuja die procedures die zij ondergaat komen vast voort uit de angst voor het ouder worden dus in die zin is het correctquote:Op zaterdag 13 december 2014 00:09 schreef Leandra het volgende:
En Yolanthe maar roepen dat haar fysieke veranderingen veroorzaakt worden door het ouder worden
Heb je haar wel gezien vanavond, niger??quote:
Dat was ze ook wel gebleven zonder gesleutel, sterker nog; dan was ze waarschijnlijk langer mooi gebleven.quote:Op zaterdag 13 december 2014 00:13 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Dit![]()
Ze blijft gewoon een mooie vrouw.
quote:Op zaterdag 13 december 2014 00:21 schreef Clavis het volgende:
Nou hier geen jaloezie hoor. Ze wàs juist zo mooi. Dit is echt zo zonde. En dan Humberto Tan die er niks over durft te vragen. Dat is bijna nog erger.
Yolanthe, wat heb je jezelf aangedaanquote:Op zaterdag 13 december 2014 00:21 schreef Clavis het volgende:
Nou hier geen jaloezie hoor. Ze wàs juist zo mooi. Dit is echt zo zonde. En dan Humberto Tan die er niks over durft te vragen. Dat is bijna nog erger.
quote:Op vrijdag 12 december 2014 23:56 schreef agter het volgende:
Voor iedereen die RTL-LN niet gezien heeft:
[ afbeelding ]
Dit in combinatie met de TT.
Uhhuh.quote:
quote:Op zaterdag 13 december 2014 09:34 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Uhhuh.
[ afbeelding ]
En dan te bedenken dat ze een x aantal maanden terug, in die reality soap, nog gewoon mooi was.
dat viel me ook al op. Ik was het niet deze keerquote:
Dat dacht ik ook idd.quote:Op zaterdag 13 december 2014 10:40 schreef Xan21 het volgende:
Ze heeft wel wat laten doen maar die make up is echt een flater ook, zo die lippenstift doorgetrokken en allemaal veels te donker. Op de foto lijkt ze op die snol Melisa van Andy & Melisa
Het shot is niet verkeerd. Sowieso was de make up verkeerd, veels te poederig.quote:Op zaterdag 13 december 2014 11:02 schreef charmed_angel het volgende:
Gewoon verkeerde make up, verkeerd shot en misschien wel zwanger.
Maandag plaatste ze een foto, en die was wel ok
Jeeeeezus!quote:Op vrijdag 12 december 2014 23:56 schreef agter het volgende:
Voor iedereen die RTL-LN niet gezien heeft:
[ afbeelding ]
Dit in combinatie met de TT.
Idd combi van twee dingen. Er is een zijshot in een ander topic waar je echt ziet dat het niet enkel zware make-up is.quote:Op zaterdag 13 december 2014 10:40 schreef Xan21 het volgende:
Ze heeft wel wat laten doen maar die make up is echt een flater ook, zo die lippenstift doorgetrokken en allemaal veels te donker. Op de foto lijkt ze op die snol Melisa van Andy & Melisa
Nee gelukkig niet. Das die opgespoten snol van Van de Meijdequote:Op zaterdag 13 december 2014 11:27 schreef Beauke het volgende:
[..]
Die onderste foto, is ze dat ook??
Nou mijn neus en lippen zijn gelukkig niet zo geworden tijdens mijn zwangerschappen....quote:Op zaterdag 13 december 2014 11:02 schreef charmed_angel het volgende:
Gewoon verkeerde make up, verkeerd shot en misschien wel zwanger.
Maandag plaatste ze een foto, en die was wel ok
Ja, ik heb ook nog even aan prednison gedacht.... het is echt heel raar zoals ze er uitziet.quote:Op zaterdag 13 december 2014 11:26 schreef Beauke het volgende:
Echt, ik ben helemaal in shock. Ze was zo mooi!
Is ze ziek en slikt ze medicijnen ofzo?
twitter:Jantjeboskamp twitterde op zaterdag 13-12-2014 om 00:51:35Ik kan me totaal niet meer aftrekken op Yolanthe - #rtlln #botox #rtllatenight #yolanthe http://t.co/kp8x82sOW4 reageer retweet
Weet je, als ze in verwachting is vind ik dat heel leuk voor ze, maar als je dat dan toch geheim wilt houden terwijl je gezicht al zo vol is, ga dan niet vol in de plamuur bij Humerto zitten ontkennen dat je iets hebt laten doen en dat we het allemaal niet begrijpen omdat ze op die andere foto's nog maar 16 was.quote:Op zaterdag 13 december 2014 13:31 schreef Leipuri het volgende:
Shoot de visagist!!![]()
Die wenkbrauwen...die lippen...bij een vrouw die al mooie wenkbrauwen en lippen heeft is het helemaaaaal niet nodig op zo absurd en lelijk 'buiten de lijntjes' te kleuren...
En dan die plamuurlaag...![]()
Of zal ze zo opgeblazen en pafferig zijn omdat ze wellicht toch in verwachting is?
Die bovenste foto, daar wil je toch helemaal niks aan veranderenquote:Op zaterdag 13 december 2014 13:34 schreef Leandra het volgende:
Hee, ik dacht dat ik een "zoek de verschillen" gepost had
Nog een poging dan maar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het rare van dit is dat je dit ook andersom zou kunnen bekijken..quote:Op zaterdag 13 december 2014 13:34 schreef Leandra het volgende:
Hee, ik dacht dat ik een "zoek de verschillen" gepost had
Nog een poging dan maar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat was dan vast toen de eerste facings geplaatst waren én de beroemde nieuwe haargrensquote:Op zaterdag 13 december 2014 18:56 schreef Guanabana het volgende:
Ik vind het wel een beetje vreemd dat mensen NU pas geschokt zijn. Ik vond dat ze een aantal jaar geleden er ineens een stuk raarder uitzag, maar kan aan mij liggen.
Die haargrens was imo wel een verbetering.quote:Op zaterdag 13 december 2014 19:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat was dan vast toen de eerste facings geplaatst waren én de beroemde nieuwe haargrens
Die 2de foto lijkt ook net een mislukt wassenbeeld. Madame Tussaud zou het naar alle waarschijnlijkheid afkeurenquote:Op zaterdag 13 december 2014 13:34 schreef Leandra het volgende:
Hee, ik dacht dat ik een "zoek de verschillen" gepost had
Nog een poging dan maar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vindt dat ze het nog lang met elkaar uithouden, gemeen van me om zo te denken maar had niet gedacht dat ze zo lang samen zouden zijn.quote:Op zaterdag 13 december 2014 21:15 schreef Pisces29 het volgende:
Wat zou Wes er eigenlijk van vinden?
Ik denk dat het verschil voornl. haar 'nieuwe' bovenlip is. Die is voller dan voorheen.quote:Op zaterdag 13 december 2014 22:15 schreef roos85 het volgende:
Hier ziet ze er mooi en normaal uit:
http://www.whosay.com/sta(...)sref=fb&code=DFw9PTE
Jaloers op hoe ze er vroeger uit zag ja, want toen was het een mooie meid. Jaloers op hoe ze er nu uitziet met haar verbouwde kop en laag smurrie erop? Nee, absoluut nietquote:
Je bent zeker jaloers!quote:Op zondag 14 december 2014 16:52 schreef ArnieAlberts het volgende:
Dit meisje is het allang niet meer. Je kan mij niet wijsmaken dat ze níks heeft laten doen aan haar face.
LOL! Ben je serieus?quote:
Is ze dat ook? Wauw.quote:Op zondag 14 december 2014 21:54 schreef Kim-Holland het volgende:
Ze moet gewoon vooral in bed blijven liggen, dan is ze op haar mooist!
[ afbeelding ]
Jezus...quote:Op zondag 14 december 2014 21:54 schreef Kim-Holland het volgende:
Ze moet gewoon vooral in bed blijven liggen, dan is ze op haar mooist!
[ afbeelding ]
Ze heeft toch niks aan haar neus laten doen?quote:Op maandag 15 december 2014 08:53 schreef Pisces29 het volgende:
Robert heeft Yo haar nieuwe ronde neus niet gezien?
Dit is niet dezelfde neus meer. Of ze gebruiken voor een neus ook fillers?quote:Op maandag 15 december 2014 08:56 schreef Beauke het volgende:
[..]
Ze heeft toch niks aan haar neus laten doen?
Ze heeft toch altijd al een schattig klein neusje gehad?
quote:Op zaterdag 13 december 2014 13:34 schreef Leandra het volgende:
Hee, ik dacht dat ik een "zoek de verschillen" gepost had
Nog een poging dan maar:
Vergif innemen, hi ha ho, yee die yee, wat een geweldige garptwitter:ADnl twitterde op maandag 15-12-2014 om 06:55:50Schoemacher durft er vergif op in te nemen: Yolanthe heeft fillers laten inspuiten http://t.co/MnjWwflqs1 http://t.co/MoUNUOKvpA
reageer retweet
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)aten-inspuiten.dhtmlquote:Schoemacher: Yolanthe heeft fillers laten inspuiten
15-12-14 - 06:10
Wat was er aan de hand met het gezicht van Yolanthe Sneijder-Cabau? Dat was toch wel het gesprek van afgelopen weekend. ,Ze heeft fillers laten inspuiten. Daar durf ik vergif op in te nemen,'' zegt cosmetisch arts Robert Schoemacher stellig.
Hij refereert aan haar stuffed face: ,,Ik denk dat zelfs haar eigen moeder haar nog voorbij zal lopen. Wat een verschil zeg.''
Gespierder
Humberto Tan begon er als eerste over toen de presentatrice vrijdagavond bij hem aan tafel zat bij RTL Late Night. 'Je ziet er anders uit. Je lijkt wel gespierder of zo', was het eerste dat hij tegen de 29-jarige zei. Ze traint gewoon heel veel, legde ze uit. En het puppy-vet is er af. Verder is ze - zo claimt Sneijder-Cabau - helemaal naturel.
Schoemacher kent Yolanthe nog van het programma Sterrenslag, waar ze allebei aan meededen. De cosmetisch arts is geschrokken van het opgeblazen gezicht en de veel te volle lippen van de in Turkije wonende Yolanthe. ,,Ik vind het triest dat mijn beroep op deze manier in een slecht daglicht komt te staan. Het kan namelijk veel mooier en subtieler. Geen opgeblazen lippen, maar eentje die de welving volgt, bijvoorbeeld.''
Te jong
In september liet de sieradenontwerpster weten aan AD veel te jong te zijn voor botox en chirurgische ingrepen. 'Ik begrijp wel heel goed dat vrouwen boven de veertig het doen'.
Yolanthe vermeldde er wel bij dat botox en haar huidige werk als model en actrice niet goed samengaan. 'Ik moet natuurlijk wel mijn gezicht kunnen blijven bewegen'.
Vanzelf weg
Het goede nieuws, aldus Schoemacher, is dat deze liquid fillers vanzelf uit het lichaam verdwijnen. ,,Over 9 tot 12 maanden zijn ze weg. En als ze er eerder vanaf wil, dan kan dat als ze haar eigen vet als filler heeft gebruikt. Ze is nog jong. Haar huid kan dat wel aan.''
Zelf vindt de actrice alle commotie naar het blijkt maar nonsens. Op haar Instagram-account toont ze een foto van een tekst uit de bijbel waar ze mee wil aangeven dat de schoonheid van binnen zit. En, zoals op Twitter ook werd aangegeven, kan het zijn dat haar visagist zijn dag niet had. Schoemacher hoopt het van harte. ,,Want op het moment dat je op iemand anders gaat lijken dan jezelf, is er iets niet goed gegaan.''
ja, eh, wie is dit?quote:Op zaterdag 13 december 2014 09:34 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Uhhuh.
[ afbeelding ]
En dan te bedenken dat ze een x aantal maanden terug, in die reality soap, nog gewoon mooi was. Nu is het een mindere versie van Yolanthe.
Ha ha haquote:Op maandag 15 december 2014 20:17 schreef Pisces29 het volgende:
Robert neemt inmiddels zijn woorden terug, aldus nu.nl
Heeft Yo gedreigd met een claim?
Nu in VIquote:Op maandag 15 december 2014 20:50 schreef FANN het volgende:
[..]
Dat hele hoofd is verbouwd lijkt wel
Lijkt wel Indiaas zo maar dan wat vervormt.quote:Op maandag 15 december 2014 21:52 schreef DjinN het volgende:
[ afbeelding ]
Ik schrok een beetje van deze foto
Lijkt net of ze die mond breder hebben gemaakt. Ziet er echt niet uitquote:Op maandag 15 december 2014 21:59 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Lijkt wel Indiaas zo maar dan wat vervormt.
Lijkt op een mislukte Mona Lisa.quote:Op maandag 15 december 2014 21:52 schreef DjinN het volgende:
[ afbeelding ]
Ik schrok een beetje van deze foto
quote:
http://www.lindanieuws.nl(...)-bres-voor-yolanthe/quote:Carlo Boszhard op de bres voor Yolanthe
Presentator Carlo Boszhard nam het gisteren op voor Yolanthe Sneijder-Cabau. Ze was na haar bezoek aan RTL Late Night dagenlang het mikpunt van spot: volgens veel mensen is haar uiterlijk drastisch veranderd. Carlo zegt dat het aan de belichting ligt.
Yolanthe schoof vrijdag bij Late Night aan om haar nieuwe programma Reunited te promoten, maar het ging na de uitzending alleen maar over haar gezicht.
‘Het licht is echt niet goed’
Had ze aan zich laten sleutelen?, vroeg twitterend Nederland zich af. Carlo zei gisteren in Life 4 You: Het licht op de plaats waar Yolanthe zat in Late Night is echt niet goed. Het schijnt recht in je gezicht. Ook Marco Borsato, Ilse DeLange en Doutzen Kroes kregen volgens hem witte gezichten toen ze op dezelfde plek als Yolanthe zaten. Carlo vindt dat het licht op de plaats links naast Humberto moet worden aangepast.
Manier van opmaken
Irene Moors vindt de ophef over Yolanthe overdreven: Het is ook een bepaalde manier van opmaken, met zware wenkbrauwen en donkere lippen. Ook al zou er iets met haar gezicht gebeurd zijn… Soit.
Kylie Jenner is idd ook puur natuur.quote:Ze heeft vast hetzelfde gedaan als Kylie Jenner, dat deukje in de lip wordt doorgetrokken met lipliner. En al is het wel zo, wat dan nog. Ik vind het een mooie vrouw! En zeg nou zelf, iedereen komt aan in de maand december en ook iedereen lijkt anders door een camera.
quote:RTL Late Night heeft een lichtexpert in de arm genomen om het licht in de studio aan te passen. Afgelopen vrijdag zat Yolanthe Sneijder-Cabau volgens veel mensen 'onherkenbaar' aan tafel bij het programma en dat zou door de lampen komen.
Het optreden van de actrice bij RTL Late Night zorgde voor veel controverse: op sociale media zeiden kijkers dat Sneijder-Cabau 'onherkenbaar' was en overduidelijk iets aan haar gezicht had laten doen. Later werd gesuggereerd dat het aan de belichting in de studio lag.
"Het team is zich bewust van een specifiek lichtprobleem op sommige plekken in de studio, er zijn plekken waar de belichting niet optimaal is. De hoop is dat dat snel opgelost kan worden", aldus een woordvoerder van het programma tegen NU.nl na berichtgeving van het AD.
Cosmetisch arts Robert Schoemacher liet zich in dezelfde krant kritisch uit over het nieuwe uiterlijk van Sneijder-Cabau. "Ik denk dat zelfs haar eigen moeder haar nog voorbij zal lopen. Wat een verschil zeg." Bij RTL Boulevard nam de arts zijn woorden terug. "Het zal inderdaad een kwestie zijn geweest van slechte belichting."
Visagie
De zus van Sneijder-Cabau, Xelly, heeft aan de krant laten weten dat de presentatrice zich de kritieken erg aantrekt. "Mijn zus is een ijzersterke vrouw, maar op een negatieve manier aangesproken worden op uiterlijkheden vindt zij bepaald niet leuk. De commotie heeft haar niet koud gelaten.''
Volgens Xelly was het veranderde uiterlijk van haar zus ook te wijten aan de visagie, die zij normaal gesproken doet, maar niet die avond. "Yolanthe had een lange dag gehad en was moe. Vermoedelijk zal ze tegen de visagiste hebben gezegd 'doe er maar snel een beetje kleur op'. En dat gebeurde vervolgens."
dus eigenlijk is het licht bij humberto goed, niks meer aan doenquote:Op dinsdag 16 december 2014 17:31 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Haar neus en lippen zijn gewoon anders. Dat zie je ook op de glamora foto's. Ze had nooit zo'n bovenlip. Door het licht bij humberto zie je het beter.
Ze had wel pech met die uitzending, want die laat zien dat er in het niet nader gedefnieerde verleden wel degelijk aan gesleuteld is. Op eerdere foto's heeft ze al het stijvige van bewerkte gezichten. Alleen waren daar make-up en belichting gunstiger.quote:Op dinsdag 16 december 2014 17:45 schreef Copycat het volgende:
Oh, ze heeft op zeker het eea laten doen, maar het is imo niet zo mislukt als het bij Umberto aan tafel scheen.
Idd, wat nou licht en lipliner. Naïeve lui.quote:Op dinsdag 16 december 2014 17:31 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Haar neus en lippen zijn gewoon anders. Dat zie je ook op de glamora foto's. Ze had nooit zo'n bovenlip. Door het licht bij humberto zie je het beter.
Die neus valt me heel erg op juist. Die vertrouw ik totaal niet!quote:Op dinsdag 16 december 2014 17:55 schreef Smallish het volgende:
Ik zeg: lippen en fillers in de wangen! En die neus vertrouw ik ook niet helemaal.....
Dit, kom op zeg. Alsof je zo'n rare bek krijgt van een beetje make-up en verlichtingquote:Op dinsdag 16 december 2014 23:55 schreef Roooske het volgende:
Ik begrijp totaal niet waarom ze niet gewoon toegeeft dat ze inderdaad een paar dingen heeft laten veranderen. Het is wel duidelijk dat haar mond in ieder geval heel erg anders is! Maar wat is daar verkeerd aan en waarom is ze daar niet gewoon open over?
Die foto op de achtergrond bij Boulevard, het lijkt wel een persiflagequote:Op woensdag 17 december 2014 09:28 schreef alors het volgende:
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)e-belichting-en-make
Dit was dezelfde dag gefilmd, daar ziet ze er wel veel normaler uit.
Op die foto's is de belichting ook weer helemaal verkeerd, daar heeft Yolanthe weer van die dikke lippen.quote:Op woensdag 17 december 2014 09:52 schreef WRH het volgende:
http://glamora.ma/2014/12/yolanthe_kent_geen_schaamte.html
Op deze foto's vind ik het trouwens net Kelly, echt zo'n Drag Queen.
Ja he. Stiekem is het genieten natuurlijk.quote:Op woensdag 17 december 2014 09:59 schreef Evienne het volgende:
This awkward moment... waarop je mooier ouder lijkt te worden dan Yolanthe.
Ze ziet er wel anders uit op die foto van jou...quote:Op woensdag 17 december 2014 10:14 schreef Pisces29 het volgende:
Lekker strak rondom de neus. Ligt inderdaad aan de belichting.
[ afbeelding ]
Met een telefooncamera en flits en dikke discolampen. Daar zie je de helft niet. En dus ook niet dat bewerkte koppie.quote:Op woensdag 17 december 2014 11:03 schreef Starlie het volgende:
[..]
Ze ziet er wel anders uit op die foto van jou...
Deze is van gisteravond, daar ziet ze er weer als zichzelf uit:
Ja, hoewel Kelly inmiddels ook weer wat verbouwd lijkt, op sommige foto's vind ik haar net een jonge Rachel Hazes (Kelly dusquote:Op woensdag 17 december 2014 09:52 schreef WRH het volgende:
http://glamora.ma/2014/12/yolanthe_kent_geen_schaamte.html
Op deze foto's vind ik het trouwens net Kelly, echt zo'n Drag Queen.
Snap gewoon niet hoe zo'n mooie vrouw zichzelf dit aan kan doen.quote:Op woensdag 17 december 2014 12:28 schreef Mani89 het volgende:
Wat een treurigheid hoe iemand zo wordt afgefikt op haar uiterlijk. Eigenlijk overkomt dit ook alleen vrouwen, door andere roddelende vrouwen. Schoolpleinniveau.
Het zal er toch wel iets mee te maken hebben als je die foto hier boven ziet, wereld van verschil.quote:Op woensdag 17 december 2014 12:42 schreef Beauke het volgende:
[..]
Snap gewoon niet hoe zo'n mooie vrouw zichzelf dit aan kan doen.
Maar het is inderdaad niet leuk voor haar hoe men het er nu over heeft. Maar door de belichting de schuld te geven wordt het imo nog erger.
Nou, ze heeft gewoon aan zichzelf laten sleutelen. Ik snap niet dat ze dat blijft ontkennen, het is echt duidelijk. Er was ook een periode dat ze haar mond gewoon niet kon dichtdoen.quote:Op woensdag 17 december 2014 12:45 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Het zal er toch wel iets mee te maken hebben als je die foto hier boven ziet, wereld van verschil.
right right, geloof je zelf niet dit hequote:Op woensdag 17 december 2014 09:59 schreef Evienne het volgende:
This awkward moment... waarop je mooier ouder lijkt te worden dan Yolanthe.
Ik zou niet weten waar ik jaloers op zou moeten zijn eigenlijk.quote:Op woensdag 17 december 2014 16:51 schreef superniger het volgende:
[..]
Fijn dat je het zelf toegeeft.
Oh, zijn geld wil ik wel hoor.quote:Op woensdag 17 december 2014 16:52 schreef WRH het volgende:
Natuurlijk, welke vrouw wil nu niet lijken op een slecht gelukte drag queen, getrouwd met een kabouter en elke dag weer het paardebit uit haar mond halen en discreet in haar nachtkastje opruimen?
Idd.quote:Op woensdag 17 december 2014 23:26 schreef Injetta het volgende:
Ze heeft zeker iets laten doen rondom haar mond.
Het is raar pafferig, de lachlijnen die ze altijd had, zijn totaal verdwenen.
Daardoor is de normale vorm van haar gezicht totaal veranderd. Vervolgens die rare dikke lippen en dat nog geaccentueerd door die idiote zware lippenstift maskt haar onherkenbaar.
Het is gewoon eng. Je kijkt naar iemand met de stem van Yolanthe, maar die er totaal anders uitziet.
Inderdaad.quote:Op donderdag 18 december 2014 07:16 schreef SEMTEX het volgende:
Als we allemaal jaloers zouden zijn, waarom bestaan er dan geen Doutzen Kroes-haattopics hier? Het is meer een algemene allergie voor nepheid
En toch zie je wel meiden in het normale leven die net zo mooi of mooier zijn.quote:Op donderdag 18 december 2014 08:53 schreef Beauke het volgende:
[..]
Inderdaad.
Doutzen is een prachtige vrouw, zelfs zonder make up.
Echt een natuurlijke schoonheid, dat is zo'n beetje perfectie. Daar komen wij niet bij in de buurt he dames.
Is zo ja.quote:Op donderdag 18 december 2014 09:10 schreef Roooske het volgende:
[..]
En toch zie je wel meiden in het normale leven die net zo mooi of mooier zijn.Ik vind dat beroemde mensen altijd zo opgehemeld worden, terwijl er nog best wat perfectie rondloopt.
Eens. En dan vooral in combinatie met het noodzakelijke liegen erover want Yolanthe is niet de enige die zo enorm hard ontkent.quote:Op donderdag 18 december 2014 07:16 schreef SEMTEX het volgende:
is meer een algemene allergie voor nepheid
Ik denk meteen aan Patricia Paay en die is verdorie twee keer haar leeftijdquote:Op donderdag 18 december 2014 11:08 schreef Skaai het volgende:
Ik heb Yolanthe altijd een hele mooie vrouw gevonden. Goed lijf, mooie kop. Maar dat wat ik bij RTL zag, vond ik een beetje eng. En wat ik dan op die site van glamOrama zie, vind ik ook eng worden. Want die mond, als mijnes zo scheef zou gaan trekken zou ik het eng gaan vinden. Als ik al jaloers was op Yolanthe, ben ik het nu steeds minder.
[ afbeelding ]
Je bent niet fotogeniek bedoel je.quote:Op donderdag 18 december 2014 13:57 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind d'r nog steeds prachtig, op de (min of meer) spontane foto's dan. Ze heeft, ongelukkigerwijs, vooral een probleem met poseren voor een foto. Daar gaat d'r gezicht raar van staan (ik kan erover meepraten). Op bewegende beelden ziet ze er veel normaler uit.
Nee, niet bepaald nee. En Y. ook niet echt. Ze staat steevast te zelfbewust op de foto en gaat dan een rare mond opzetten en gek kijken. Dat zie je bij al die foto's die ze voor haar eigen sieradenlijn maakt. Als ze eens breeduit en oprecht lacht, is ze ineens prachtig.quote:Op donderdag 18 december 2014 15:40 schreef Deckard het volgende:
[..]
Je bent niet fotogeniek bedoel je.
Dit. Ondanks dat Doutzen op mij totaal niet snugger overkomt, is ze wel mooi. Geen opsmuk, botox, en dikke plamuur. Kan Yo nog wat van leren.quote:Op donderdag 18 december 2014 08:53 schreef Beauke het volgende:
[..]
Inderdaad.
Doutzen is een prachtige vrouw, zelfs zonder make up.
Echt een natuurlijke schoonheid, dat is zo'n beetje perfectie. Daar komen wij niet bij in de buurt he dames.
quote:Yolanthe laat gezicht weer zien
van onze redactie
Selfiekoningin Yolanthe laat zich weer zien op Twitter. Ze deelt een ietwat overbelichte foto met haar volgers.
Of haar gezicht weer helemaal 'de oude' is, of dat er toch permanent verschil is met haar mooie koppie van vroeger, is onduidelijk. Yolanthe zit flink in de make up en de foto is zó overbelicht, dat haar neus zelfs nog amper zichtbaar is.
De foto is gemaakt op de set van Popoz, een film waarin Yolanthe een huurmoordenares speelt. Ze werkt met andere bekende acteurs als Pierre Bokma, Markoesa Hamer, Ancilla Tilia en Uriah Arnhem.
Toch lijkt het erop dat er weinig mis is met haar gezicht. Vijf dagen geleden plaatste ze ook een foto met onder andere haar man Wesley Sneijder, waar ze als vanouds weer prachtig op staat.
quote:Yolanthe volgend jaar moeder.
Yolanthe heeft er nooit een geheim van gemaakt dat ze graag moeder wil worden. De presentatrice denkt dat het er in 2015 eindelijk van gaat komen.
Yolanthe denkt er de laatste tijd vaker over na en zegt dat ze er in 2015 'wel voor wil gaan'.
Volgens de brunette staat haar man Wesley te springen. Toen ze hem ontmoette, had hij het al over kinderen, vertelt Yo aan Grazia. Maar dat lijkt voor Yolanthe nu ook zo te zijn, het is voor het eerst dat ze het gevoel heeft dat ze er echt voor wil gaan.
Met het blad blikt Yo ook terug op 2014. Daarin gebeurde een hoop voor Yolanthe, ze speelde in drie films en haar sieraden gingen de winkel in. Maar ze benadrukt dat ze op een gegeven moment wil beginnen aan het 'belangrijkste en mooiste in haar leven': moeder worden.
quote:
Volgens de FOK!wet wel....quote:
Met Jan was het ook altijd een hoofddroom en wilde ze voor haar dertigste al 6 kinderen, dat is niet helemaal gelukt.quote:Op dinsdag 23 december 2014 11:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens de FOK!wet wel....
Hoewel dat eerder in het topic al de verwachtingwas op basis van haar uitspraak dat moederschap haar hoofddroom was.
Misschien bevalt ze op haar trouwdag van een drielingquote:Op dinsdag 23 december 2014 11:59 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Met Jan was het ook altijd een hoofddroom en wilde ze voor haar dertigste al 6 kinderen, dat is niet helemaal gelukt.
Ik ben echt benieuwd, ik had na 5 jaar huwelijk ook wel al 3 kinderen verwacht
Misschien is het gewoon weer een tactiek om de aandacht over haar bewerkte gezicht te verdraaien. Nu vragen we ons af of ze zwanger is, ipv hoe ze er vandaag op Twitter uitziet
Nee, ik denk wel dat ze eerder bevalt. Mei of zoquote:Op dinsdag 23 december 2014 11:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens de FOK!wet wel....
Hoewel dat eerder in het topic al de verwachtingwas op basis van haar uitspraak dat moederschap haar hoofddroom was.
26-11-14 "Moederschap is mijn hoofddroom"
23-12-14 "In 2015 wil ik er wel voor gaan"
14-02-15 "Zwanger!!!"
17-07-15 "Yolanthe bevallen op huwelijksdatum!!"
Dan zou ze nu al 4 maanden zwanger zijn... Dat zou wel een stunt zijnquote:Op dinsdag 23 december 2014 16:34 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nee, ik denk wel dat ze eerder bevalt. Mei of zo
Hij heeft al een zoon, toch? Dan zou 't aan haar liggenquote:Op dinsdag 23 december 2014 16:32 schreef SEMTEX het volgende:
Keihard kinderen plannen en als het dan zover is, blijkt een van de twee onvruchtbaar. Zuur hoor
Wie weet wat Ramona heeft uitgespooktquote:Op dinsdag 23 december 2014 20:10 schreef Natalie het volgende:
[..]
Hij heeft al een zoon, toch? Dan zou 't aan haar liggen
quote:Op woensdag 24 december 2014 10:23 schreef Ole het volgende:
[..]
Wie weet wat Ramona heeft uitgespookt
Of al opgenomen?quote:Op zaterdag 27 december 2014 12:40 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zag gister een reclame van een nieuw programma van Yo op RTL 4. Ik zeg nu; niet-zwanger.
Ja, wellicht. Maar toch. Als ze nu zwanger is, dan is ze dat wellicht al een tijdje. Ik gok gewoon geen zwangerschap.quote:
Dan heeft ze zich door Wesley laten fillen.quote:Op zaterdag 27 december 2014 13:50 schreef Beauke het volgende:
Ik zei het toch!
Dus echt wel fillers
Misschien te weinig, want geen baby te zien nog.quote:Op zaterdag 27 december 2014 15:22 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Dan heeft ze zich door Wesley laten fillen.
Volgens mij houden ze in Turkije net zo van die opgedirkte vrouwen als in Italië op Rai Uno te zien zijnquote:
Ze is net een pop. Zo onnatuurlijk.quote:Op maandag 29 december 2014 10:40 schreef Injetta het volgende:
Ik weet het niet hoor, maar ze is zo totaal anders. Op welke foto dan ook, glad gezicht of niet. Er is iets waardoor ze gewoon Yolanthe niet meer is. Het is gewoon griezelig.
Ze lijkt nog minder op zichzelf dan een zus. Als bij die foto's niet zou staan dat het Yolanthe was, dan zou ik haar dus niet eens herkennen.
Het is niet meer een kwestie van mooi of lelijk. Ik vind het verbijsterend....
Welk nieuw programma? Expeditie Poolcirkel is toch al helemaal opgenomen?quote:Op zondag 28 december 2014 09:54 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Volgens mij houden ze in Turkije net zo van die opgedirkte vrouwen als in Italië op Rai Uno te zien zijnBimbo look. Terwijl Yolanthe zelf al een plaatje is.
En idd verkeerde belichting, net als in de reclame met bewegend beeld over haar nieuwe tv programma.
Tijd om het licht uit te doen voor het maken van de fotoquote:Op zondag 28 december 2014 08:59 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
[ afbeelding ]
Vast ook weer een geval van verkeerde belichting
Lijkt wel een porno ster.
Programma waar ze mensen oproept te schrijven, iets met families.quote:Op maandag 29 december 2014 11:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Welk nieuw programma? Expeditie Poolcirkel is toch al helemaal opgenomen?
OMG totaal onherkenbaar!quote:Op zondag 28 december 2014 08:59 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
[ afbeelding ]
Vast ook weer een geval van verkeerde belichting
Lijkt wel een porno ster.
quote:Op donderdag 12 februari 2015 16:15 schreef Kadooosh het volgende:
Voer: http://www.npo.nl/de-yola(...)-2015/WO_VPRO_781933
In 'De Yolanthe-documentaire' verkent Tim den Besten een van zijn grootste fascinaties en tegelijk een van zijn grootste irritaties: de publieke figuur Yolanthe Sneijder-Cabau van Kasbergen. Een zeer persoonlijke zoektocht naar het waarom van Tims afkeer.
Herkenbaar
Ja, je bent de enige. Je kunt hem voor het beste oordeel ook maar beter uitkijken.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 11:46 schreef Beauke het volgende:
Ben ik nu de enige die hem niet grappig vind?
Hij komt zelf ook een beetje aanstellerig over vind ik. Na paar minuten gestopt met kijken in ieder geval.
Ik moest ook lachen jaquote:
http://www.telegraaf.nl/p(...)olanthe-docu___.htmlquote:vr 13 feb 2015, 23:24
'Advocaat duikt op Yolanthe-documentaire'
van onze redactie
De documentaire over Yolanthe zou bij de voetbalvrouw en haar omgeving niet goed zijn gevallen.
Foto: ANP
De maker, Tim den Besten, heeft volgens Shownieuws een brief van een advocaat gekregen. De documentaire blijft vooralsnog online staan, maar er wordt volgens Renate Gerschtanowitz wel over gesproken bij de VPRO, die het werk van de maker op internet plaatste. Hij noemt de voetbalvrouw 'een auto-ongeluk waar je steeds naar blijft kijken'.
Yolanthe's manager was op de hoogte van de Yolanthe-documentaire, haar reactie op een telefoontje van Tim is ook te horen. De documentairemaker, o.a. bekend van Oudtopia, deed zijn verhaal vrijdagavond in De Wereld Draait Door. Bekijk hier het fragment.
Dit. En ze zou zichzelf eens niet zo serieus moeten nemen, juridische stappen ondernemen is gewoon zielig. Net zoals ze Koefnoen aan gingen klagen, dat was ook gewoon triestquote:Op zaterdag 14 februari 2015 09:51 schreef letmehearyouscream het volgende:
Wow ze schijnt nu een advocaat te hebben ingeschakeld tegen die Tim. Vraag me af op basis waarvan ze denkt juridische stappen te kunnen nemen. Overigens snap ik helemaal wat den Besten bedoelt; kan er niet helemaal de vinger op leggen maar alles in die RLS komt onoprecht over. Wel een lege huls, die "documentaire".(edit ik had laatste reactie nog niet gelezen)
Ja, definieer 'goed'.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 10:27 schreef Beauke het volgende:
Was slimmer als ze er geen aandacht aan zou besteden. Of door de mensen om haar heen laten doen.
Vond het niet eens een goede documentaire. Heb 'm afgekeken Lienekien.
Dit.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 10:20 schreef alors het volgende:
Zou ze dat echt zelf doen ja? Ik denk dat er ook een team om haar heen zit dat van haar rond moet komen, en haar van alles aansmeert. Wesley zegt toch wel ja en amen op alles. En zijzelf is ook niet slim genoeg om het idd af te doen met een tweetje met zelfspot. Ben je haar advocaat dan raad je haar of haar manager dus gewoon aan om een zaak te beginnen, of het iig te gaan onderzoeken. Ka-tsjing!
Eens.quote:
Ja zoals Marc Marie al zei; Sylvie is van hetzelfde laken een pak. Maar als ik Yo's column in Grazia lees en haar RLS zie, gaat ze ook hard die kant op hoor. Hoe ze tegen haar stiefzoontje doet en constant maar bewijst hoe gewoon ze is...bij sommige sterren geloof je het gewoon maar het komt niet oprecht over.quote:Op zondag 15 februari 2015 01:08 schreef Grunge. het volgende:
Wow, zelfspot nul? Zou wel triest zijn als dit echt is, van die advocaat. If you can't stand the heat, stay out of the kitchen. Hoewel ik veel meer 'last' heb van het syndroom waarover de documentaire gaat bij Sylvie - die is veel nepper en veel geregisseerder (bij Yolanthe is dat neppe toch voornamelijk haar uiterlijk) - zou die zich in ieder geval niet laten kennen, vermoed ik.
Maar serieus, Syl is toch erger? Die Graziacolumns, die foto's van haar in 'ontspannen modus' gemaakt door Dorthe(?) of paparazzi, dat bellen als ze ergens is zodat ook daar de paparazzi weer op kunnen duiken, die interviews met haar over ijshoorntjes en allerlei bikini's, dat interview met Dani Bles in de Glamour, die foto van haar verdrietig met die Privé of wat dan ook in haar handen (met het interview met haar moeder), dat nepgedoe met Raf - waar Raf toch een stuk minder goed in was - bijvoorbeeld bij de lancering van zijn voetbalmagazine die ene keer,...
Die voorbeelden zijn bijna allemaal oud. En dat draaide met name om het huwelijk toen het voorbij was.quote:[b]Op zondag 15 februari 2015 01:08 schreef Grunge. het volgende:[/b
Maar serieus, Syl is toch erger? Die Graziacolumns, die foto's van haar in 'ontspannen modus' gemaakt door Dorthe(?) of paparazzi, dat bellen als ze ergens is zodat ook daar de paparazzi weer op kunnen duiken, die interviews met haar over ijshoorntjes en allerlei bikini's, dat interview met Dani Bles in de Glamour, die foto van haar verdrietig met die Privé of wat dan ook in haar handen (met het interview met haar moeder), dat nepgedoe met Raf - waar Raf toch een stuk minder goed in was - bijvoorbeeld bij de lancering van zijn voetbalmagazine die ene keer,...
+1quote:Op zondag 15 februari 2015 09:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik heb meer 'last' van Yo dan van Sylvie. Sylvie heeft nog enig talent en is een goede zakenvrouw, daar kan ik wel respect voor opbrengen. En zij is op haar manier wel goed in dat neppe geregisseerde gedrag.
Yolanthe is gewoon niets. Ze knutselt een beetje, acteert matigjes en komt eigenlijk alleen nog aan werk omdat ze bekend is bekende mannen doet. Zonder Jan en Wesley was zij echt niet meer in the picture.
Persoonlijk voor mij moet een documentaire me iets nieuws leren, me weten te boeien en mooi beeldmateriaal geven.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 10:42 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, definieer 'goed'.
Het ging imo meer over Tim dan over Yolanthe.
quote:za 21 feb 2015, 17:07
Turkse media: Yolanthe is zwanger!
van onze redactie
Het is niet de eerst keer dat het gerucht gaat, maar Turkse media maken er vandaag wederom massaal melding van: Yolanthe Sneijder-Cabau zou in verwachting zijn!
De mooie brunette en haar echtgenoot Wesley Sneijder zijn zeer verheugd over het nieuws, wordt geschreven. Het zou een prille zwangerschap zijn.
Yolanthe is niet voor het eerst zwanger verklaard door Turkse media. De actrice/presentatrice sprak in november vorig jaar het laatste babygerucht nog tegen.
Ze droomt van een groot gezin en is goed aan het oefenen, zei ze toen. Ook gaf ze eind vorig jaar aan dat ze er in 2015 'wel voor wil gaan'.
Yo vertelde eerder aan De Telegraaf dat zij verwacht in Istanbul, waar Wesley voetbalt, zwanger te raken. Yolanthe en Wesley zaten op Valentijnsdag nog aan de cocktails. Maar die kunnen ook alcoholvrij zijn geweest...
Er is maar 1 partij sneu en dat is die hele Yolanthe. Ze is zo met zichzelf bezig om maar een perfect leventje uit te stralen dat het gewoon irritant en strontvervelend is. Nou zou dat niet erg zijn als ze het binnenskamers hield, maar alles moet naar buiten toe worden geëtaleerd terwijl ze, gehaaid dat ze is, alle oneffenheden weglaat waardoor het allemaal al gauw als fake en irritant aandoet.quote:
Zo. Jij hebt je rondje SHO weer achter de rug.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 19:09 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Er is maar 1 partij sneu en dat is die hele Yolanthe. Ze is zo met zichzelf bezig om maar een perfect leventje uit te stralen dat het gewoon irritant en strontvervelend is. Nou zou dat niet erg zijn als ze het binnenskamers hield, maar alles moet naar buiten toe worden geëtaleerd terwijl ze, gehaaid dat ze is, alle oneffenheden weglaat waardoor het allemaal al gauw als fake en irritant aandoet.
Bedoel wel van de daken schreeuwen hoe leuk en gezellig en al wat niet meer e.e.a is, maar du moment er iets aankomt want niet in het perfecte plaatje past (sterfgeval)dan houdt ze zich stil en als ze op de hak wordt genomen( voor iets) dan is ze beledigd en laat ze haar ware aard zien middels het dreigen met....
quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:40 schreef Leandra het volgende:
Oh, Croupouque![]()
Maar ik denk dat hij het helaas niet is...
O hemel, hoe erg/leuk was Croupouque.......?? Is voor mijn Foktijd, kennelijk.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:40 schreef Leandra het volgende:
Oh, Croupouque![]()
Maar ik denk dat hij het helaas niet is...
Croupouquequote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:07 schreef Smallish het volgende:
[..]
O hemel, hoe erg/leuk was Croupouque.......?? Is voor mijn Foktijd, kennelijk.
Zoek maar eens op de FOK!Bijbelquote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:07 schreef Smallish het volgende:
[..]
O hemel, hoe erg/leuk was Croupouque.......?? Is voor mijn Foktijd, kennelijk.
Dank!quote:Op woensdag 25 februari 2015 00:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zoek maar eens op de FOK!Bijbel
Edit: niet meet nodig...
ONZ / De FOK! Bijbel.
Beeldmateriaal was minder, maar ik vond het op zich wel leuk om inzicht te hebben in een (welk om het even) obsessie en om te zie dat hij er ook gewoon verantwoording over nam (dat het bij hem lag en ja het ging ook gewoon over hem) en er iets mee deed.quote:Op zondag 15 februari 2015 10:04 schreef Beauke het volgende:
[..]
Persoonlijk voor mij moet een documentaire me iets nieuws leren, me weten te boeien en mooi beeldmateriaal geven.
Dat was hier allemaal niet zo vind ik.
Plaatje ook goed?quote:Op zaterdag 28 maart 2015 23:00 schreef roos85 het volgende:
[..]
Iemand gifje hoe Wes het bekend maakte?
quote:Op zaterdag 28 maart 2015 23:40 schreef Coelho het volgende:
Als je aan de hand van een van richting veranderd schot je zwangerschap bekend maakt, dan wordt het wellicht tijd om aan een vaderschapstest te denken
volgende deel als als TT "komt dat schoooooot!"quote:Op zaterdag 28 maart 2015 23:40 schreef Coelho het volgende:
Als je aan de hand van een van richting veranderd schot je zwangerschap bekend maakt, dan wordt het wellicht tijd om aan een vaderschapstest te denken
dat was eind november.quote:Op zondag 29 maart 2015 11:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Hoe lang was dat met die "hetwasdevisagieeee" geleden? Was ze toen al zwanger?
Hmm zou sneu zijn, als dat er voor nodig was en ze dan zo afgefakkeld wordt.quote:Op zondag 29 maart 2015 11:47 schreef Ole het volgende:
[..]
dat was eind november.
Misschien zat ze wel aan een hormonenkuur.
Half december toch?quote:Op zondag 29 maart 2015 11:47 schreef Ole het volgende:
[..]
dat was eind november.
Misschien zat ze wel aan een hormonenkuur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |