FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Vlucht MH17 uit Amsterdam neergeschoten boven Oekrane #104
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 19:49
Laatste updates

Samenvatting persconferentie Mark Rutte om 13.00 op 22 juli
• Voor woensdag 23 juli is een dag van nationale rouw afgekondigd.
• Rond half elf vandaag is de trein in Kharkiv aangekomen, deze trein bevatte ook de zwarte dozen die gisteren zijn overgedragen
• Slachtoffers worden naar Eindhoven gevlogen. Niet alle lichamen worden tegelijk vervoerd, maar in groepjes voor optimaal onderzoek en identificatie
• Vanuit Eindhoven worden de slachtoffers naar de Korporaal van Oudheusdenkazerne in Hilversum gebracht voor identificatie
• Zodra een lichaam gedentificeerd is worden eerst nabestaanden genformeerd voor er iets anders gebeurd
• Dit proces kan weken, zelfs maanden duren
• Rutte geeft aan dat hij via de EU eenzijdig druk wil uitoefenen op Rusland omtrent de situatie in Oost-Oekrane. Wat betreft sancties liggen in principe alle opties op tafel
• De hoeveelheid lichamen is nog onbevestigd, berichten variren tussen 200 en 280 geborgen lichamen

De zwarte dozen zijn overgedragen aan Nederlandse onderzoekers, die ze naar Londen zullen sturen voor het onderzoek.

Online_MH17day2_736606a.jpg

scale-300.png

_76388480_ukraine_malaysia_plane_624_latest_v2.jpg
Buk-missile-system-on-vid-009.jpg
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting
24omzab.jpg
Mogelijk bewijs van een raketinslag.
157g54y.jpg

De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisirs:

BtGbX3WIAAAsqOc.jpg:large
BtGeOpoCEAExBKm.jpg

Igor Bezler
SPOILER
x1c175.jpg
Igor Bezler, a field commander for the separatists in Gorlovka in eastern Ukraine, goes by the nom de guerre Bes, which means devil or demon in Russian.
According to Russian news reports Bes is a onetime security guard at a tractor factory and worked at an undertakers before being sacked after four months for allegedly embezzling funds.
It is Mr Bezlers voice which Ukrainian authorities claim is on the recordings of an intercepted telephone conversation between him and a Russian army colonel about the destruction of Malaysian flight MH17 - which was allegedly shot down by the rebels with a Buk surface-to-air missile, killing 298 people died, including 80 children and 10 Britons.

Mr Bezler is a wiry 49-year-old who normally wears his trademark army fatigues and cap over a blue and white striped Russian naval vest. He was born in Simferopol, Crimea, but is a Russian citizen and served as a Lieutenant Colonel in the Russian army, possibly in GRU, or military intelligence.
http://www.telegraph.co.u(...)er-for-stealing.html
Actueel:
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live

Journalisten ter plekke:
https://twitter.com/PaulSonne
https://twitter.com/obk
https://twitter.com/ChristopherJM
https://twitter.com/maxseddon
Overzicht van alle Twitteraccounts van journalisten ter plekke :
https://twitter.com/Bertine83/mh17-eyes-on-site/members

Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
193 Nederland
43 Maleisi
27 Australi
12 Indonesi
10 Verenigd Koninkrijk
4 Belgi
4 Duitsland
3 Filippijnen
1 Canada
1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Officile passagierslijst

De slachtoffers krijgen een gezicht - Daily Mail
Profielen van de AIDSonderzoekers en enkele andere internationaal bekendere experts (Amnesty, etc.) - NY Times

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: De passagierslijst hierboven is met expliciete toestemming van Yvonne geplaatst, waarschuwing blijft verder van kracht. Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekrane
• Rusland legt de schuld bij de Oekraense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald
• De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn
• Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat.
• Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.
• De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisirs overhandigd.

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.

• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is n van de slachtoffers

Toespraak Minister Timmermans bij de VN Veiligheidsraad

Verschillende persconferenties Mark Rutte
SPOILER
Video Persconferentie 20 juli 17.50 uur (geluid ontbreekt eerste paar sec.)

Toespraak Rutte rond 18.00 op 19 juli

Video Persconferentie 17 juli 22.30 uur
NOS Video Persco: Zeker 154 Nederlanders aan boord neergestort vliegtuig

Uitspraak Rutte in de middag van 18 juli
http://nos.nl/artikel/676517-rutte-onderste-steen-moet-boven.html

Rutte: onderste steen moet boven

Nederland zal niet rusten voor de daders van de mogelijke aanslag op het vliegtuig MH17 zijn opgespoord. Dit zei premier Rutte op een persconferentie over het neergestorte vliegtuig van Malaysia Airlines.

In de persconferentie gaven Rutte en minister Timmermans van Buitenlandse Zaken de laatste stand van zaken. Timmermans reist vanavond met een onderzoekersteam mee naar de regio.

Niet rusten

Het kabinet weet nog niet helemaal zeker of er sprake is van een aanslag. "Maar een ding moet glashelder zijn. De onderste steen moet boven. Als het een aanslag is moeten de daders worden opgespoord en hun gerechte straf krijgen. Eerder zullen we niet rusten. Daar hebben de slachtoffers en hun nabestaanden recht op," aldus Rutte.

Onafhankelijk onderzoek

Het kabinet eist een volledig onafhankelijk onderzoek. De premier heeft met de Russische president Poetin gesproken en die heeft Nederland beloofd dat er er zo'n onderzoek komt.

Rutte wil niet nu al zeggen dat hij er vertrouwen in heeft dat zo'n volledig onafhankelijk onderzoek er ook komt. "Dat vertrouwen moet groeien. Het moet blijken of de betrokken partijen in de regio mee gaan werken."

Niet speculeren

Hij weerspreekt dat Nederland te voorzichtig is. Andere landen, zoals Australi en de Verenigde Staten spreken nu al over de verantwoordelijkheid van Rusland. "Ik wil niet speculeren en vinger wijzen. Ik wil dat de feiten boven komen en zo is de kans groter dat zo'n onderzoek er komt.

Rutte zei verder dat het drama een "steeds tragischer verschijning" krijgt. "We horen steeds meer verhalen van individuele reizigers die niets vermoedend aan boord gingen, hun kansloze lot tegemoet". Hij zei dat heel Nederland intens meeleeft. "Nu blijkt weer hoe nauw een klein land verbonden is."
Toespraak Koning Willem-Alexander

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident


Video van generaal buiten dienst Frans van Kappen waarom militair ingrijpen geen optie is

Video van persconferentie separatistenleider Alexander Borodai

Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
[quote]Dodental Nederlanders op 189

Het aantal Nederlandse slachtoffers bij de vliegramp met vlucht MH17 van Malaysia Airlines is weer naar boven bijgesteld. Er zijn ten minste 189 Nederlanders onder de passagiers van de vliegramp in Oekrane, meldt Malaysia Airlines op de website.

Van vier van de 298 mensen die aan boord waren, is de identiteit nog niet vastgesteld.

Behalve Nederland heeft ook Maleisi veel slachtoffers te betreuren. Volgens de laatste gegevens van Malaysia Airlines zijn er ten minste 44 Maleisische passagiers onder de doden. Dat is inclusief de bemanning van 15 personen. Verder kwamen de slachtoffers voornamelijk uit Australi (27) en Indonesi (12).

Berging
Op de plek waar gisteren vlucht MH17 neerstortte zijn tot nu toe 181 lichamen geborgen. Dat hebben de Oekraense autoriteiten bekendgemaakt tijdens een persconferentie. De berging verloopt moeizaam.

Lichamen en brokstukken liggen verspreid in een straal van 5 kilometer rond de plek van de crash. Lichamen liggen onder meer in tuinen van mensen. Mijnwerkers, hulpdiensten en burgers zoeken naar slachtoffers. De rampplek wordt bewaakt door bewapende separatisten.[/quote]

[q]Slachtoffers krijgen een gezicht

Heel langzaam wordt er iets meer duidelijk over de identiteit van de Nederlandse inzittenden van de verongelukte vlucht MH17 van Malaysia Airlines.

In diverse gemeenten doen namen de ronde van mensen die hoogstwaarschijnlijk aan boord waren.

De Amsterdamse aidsonderzoeker Joep Lange zat vrijwel zeker aan boord, samen met een aantal collega's. Ze waren op weg naar een conferentie in Australi.

"Een nachtmerrie"
De Naardense burgemeester heeft bevestigd dat een moeder met haar drie jonge kinderen in het verongelukte vliegtuig zat. "Het is een nachtmerrie", zegt burgemeester Joyce Sylvester.

De gemeente Cuijk maakt bekend dat waarschijnlijk een gezin van vier personen uit de gemeente aan boord zat. Burgemeester Wim Hillenaar schrijft: "Een gezin van vier, waarvan twee gewaardeerde medewerkers van de gemeente, zat ook aan boord van het toestel. Het nieuws is nauwelijks te bevatten en vervult ons, gemeentebestuur en alle collega's, met groot verdriet. Wij wensen alle familieleden, vrienden en andere naasten van dit gezin veel sterkte bij het verwerken van het verlies."

Vlaggen halfstok
In Neerkant hangen vlaggen halfstok. Het kleine dorp rouwt om het verlies van het gezin Wals. Vader, moeder en hun vier kinderen zaten donderdag in het neergestorte vliegtuig. Een beestje, een bloemetje, een kaart en een kaars bij de voordeur van hun woning bevestigen in stilte het trieste nieuws. De jongste van het gezin zat op de basisschool. De klasgenoten van het meisje worden op school opgevangen om samen te zijn.

Volendam rouwt om het overlijden van twee inwoners. Burgemeester Willem van Beek bevestigt het verlies op Twitter. Hij schrijft: "Ik heb even radiostilte (aandacht voor familie en collega's). Veel kracht gewenst."

Leerlingen
Ook in Woerden wordt getreurd. Drie leerlingen van het Minkema College zaten aan boord van MH17. Twee van hen zouden mogelijk in het gezelschap zijn van hun grootouders. Het Minkema College schrijft op Facebook: "Ouders hebben ons bevestigd dat drie van onze leerlingen aan boord zaten van vlucht MH17. Het betreft Robert-Jan en Frederique van Zijtveld (5 en 6 vwo) en Robin Hemelrijk (4 havo). Met grote verslagenheid hebben wij dit bericht ontvangen."

Op de website condoleance.nl zijn al ruim 5000 berichten binnengekomen waarin mensen hun medeleven betuigen aan nabestaanden van de slachtoffers van de vliegramp met vlucht MH17.[/q]

[quote][upd] PvdA onthutst door omkomen senator


Onder de 173 Nederlandse slachtoffers van de vliegramp in Oekrane, is ook een politicus.

Prof. dr. W.J. Witteveen, senator voor de PvdA in de Eerste Kamer, bleek n van de passagiers van vlucht MH17 te zijn, zo staat op de site van de Eerste Kamer te lezen.[/quote]
Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
Midnight_snackdinsdag 22 juli 2014 @ 19:49
Zeg het was mijn beurt aso
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 19:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:47 schreef VacaLoca het volgende:
Nu ineens dag van nationale rouw... gebeurde na Watersnoodramp en Tenerife ook niet... het is haast of deze ramp een beetje wordt uitgemolken
Niemand zegt ook dat die rampen niet erg waren. Maar het sentiment is nu anders.
Ga mee met je tijd. Ook al gaat ie niet altijd jouw kant op mee. :)
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 19:50
Waarom staan al die foto's niet gewoon in spoilers in de OP?
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 19:50
quote:
11s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 13:48 schreef El_Matador het volgende:
Is de kleine groep rondreizende kransenvoetballers al op Schiphol gesignaleerd?
Dat gaat natuurlijk niet als er altijd tientallen mensen omheen staan om te rouwen en er continu marechaussee aanwezig is. Dat komt vast nog wel wanneer alles even onbeheerd word achtergelaten. En Schiphol is niet hun favo hangplek, dat helpt ook.
RVerdinsdag 22 juli 2014 @ 19:50
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:26 schreef SecretStoryWous het volgende:
Vanavond op sbs6 de documentaire 'murder in sky' over MH17
die is al te zien
MaxMarkdinsdag 22 juli 2014 @ 19:50
quote:
6s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:48 schreef MMGYMCMB het volgende:

[..]

Zou mooi zijn als daarachter zo'n hele unit la dit stond:

[ afbeelding ]

Of is dat weer de patriottisch :').
Niks mis met patriotisme w/
Maar ik denk dat je zoiets alleen zult zien bij militaire slachtoffers, gezien het een militaire groet is.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:50 schreef PG18 het volgende:
Waarom staan al die foto's niet gewoon in spoilers in de OP?
Zo zie je ze wat beter h.
S95Sedandinsdag 22 juli 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:49 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Wordt een dag van nationale rouw dan ieder jaar herhaald? Dat is een beetje te veel van het goede als je het mij vraagt..
Ik heb geen idee, maar dat idee kreeg ik er een beetje bij. Klopt, daarom.
Tyrondinsdag 22 juli 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:50 schreef PG18 het volgende:
Waarom staan al die foto's niet gewoon in spoilers in de OP?
waarom staat de tekst niet in spoilers?
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:50 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Niks mis met patriotisme w/
Maar ik denk dat je zoiets alleen zult zien bij militaire slachtoffers, gezien het een militaire groet is.
Nou ja, als ze als 'oorlogsslachtoffers' gezien worden..
Felagunddinsdag 22 juli 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:47 schreef VacaLoca het volgende:
Nu ineens dag van nationale rouw... gebeurde na Watersnoodramp en Tenerife ook niet... het is haast of deze ramp een beetje wordt uitgemolken
Na de watersnoodramp was er toch wel een dag van nationale rouw?
KoosVogelsdinsdag 22 juli 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:50 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Dat gaat natuurlijk niet als er altijd tientallen mensen omheen staan om te rouwen en er continu marechaussee aanwezig is. Dat komt vast nog wel wanneer alles even onbeheerd word achtergelaten. En Schiphol is niet hun favo hangplek, dat helpt ook.
Het zit wel diep h? Zelfs nu, in dit topic, moet je weer zaniken over kut-Marokkaantjes.
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:51 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Zo zie je ze wat beter h.
Krijg een lamme vinger van dat scrollen.
Felagunddinsdag 22 juli 2014 @ 19:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:51 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Ik heb geen idee, maar dat idee kreeg ik er een beetje bij. Klopt, daarom.
De andere dagen van nationale rouw worden toch ook niet elk jaar herhaald?
sneakydesertdinsdag 22 juli 2014 @ 19:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:51 schreef PG18 het volgende:

[..]

Krijg een lamme vinger van dat scrollen.
Daarom heb je er ook tien gekregen van de grote heer :')
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 19:52
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:51 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het zit wel diep h? Zelfs nu, in dit topic, moet je weer zaniken over kut-Marokkaantjes.
Ik reageer gewoon op andermans reactie.
Polyfemosdinsdag 22 juli 2014 @ 19:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:51 schreef Felagund het volgende:

[..]

Na de watersnoodramp was er toch wel een dag van nationale rouw?
Fijn... Ben morgen jarig!
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 19:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:52 schreef Polyfemos het volgende:

[..]

Fijn... Ben morgen jarig!
Heeft men laten meewegen in het besluit.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 19:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:51 schreef PG18 het volgende:

[..]

Krijg een lamme vinger van dat scrollen.
Je hoeft niet perse te scrollen..
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 19:53
Oke, oke, ik weet het is de Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/b(...)nfo_vliegramp__.html

Maar is hier al iets bekend over?
Fapsalondinsdag 22 juli 2014 @ 19:53
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:53 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Heeft men laten meewegen in het besluit.
mischien hebben ze daarom juist deze datum geprikt
RVerdinsdag 22 juli 2014 @ 19:54
Dat is toch niet elk jaar? Of hebben we nog steeds een dag van nationale rouw nav de dood van Wilhelmina in 1962 :P
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:53 schreef Persefoneia het volgende:
Oke, oke, ik weet het is de Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/b(...)nfo_vliegramp__.html

Maar is hier al iets bekend over?
Nee, nog niet. Zal later vanavond worden denk ik.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:53 schreef Persefoneia het volgende:
Oke, oke, ik weet het is de Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/b(...)nfo_vliegramp__.html

Maar is hier al iets bekend over?
Nee ;) Vraag me wel af hoe laat ze met dat bewijs komen.

Edit: verkeerd gelezen.
Ceedinsdag 22 juli 2014 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:52 schreef Felagund het volgende:

[..]

De andere dagen van nationale rouw worden toch ook niet elk jaar herhaald?
Dat zijn dan ook herdenkingsdagen, geen rouwdagen.
sneakydesertdinsdag 22 juli 2014 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:54 schreef RVer het volgende:
Dat is toch niet elk jaar? Of hebben we nog steeds een dag van nationale rouw nav de dood van Wilhelmina in 1962 :P
Is niet elk jaar inderdaad.
KoosVogelsdinsdag 22 juli 2014 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ik reageer gewoon op andermans reactie.
Ja, dat is ook al zo'n pannenkoek :')
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:54 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nee, nog niet. Zal later vanavond worden denk ik.
Afwachten dus. Ben benieuwd met wat voor berichten ze komen.
Bredemugdinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:53 schreef Persefoneia het volgende:
Oke, oke, ik weet het is de Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/b(...)nfo_vliegramp__.html

Maar is hier al iets bekend over?
Inlichtingendiensten en de VS, ben benieuwd wat ze uit hun hoed zullen toveren.
Ronalddinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
Zijn de winkels morgen dicht, of wat houdt zo'n dag in?
quirinadinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
Iemand 14 september 2001 vergeten?
Was een dag van rouw voor de EU en USA en waren we om 12:00 een minuut stil.
Lees maar hier
http://www.allesamerika.com/verslag-aanslag-amerika.html
Dvendinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:51 schreef Felagund het volgende:

[..]

Na de watersnoodramp was er toch wel een dag van nationale rouw?
Ja. Hij weet niet zo goed waar hij het over heeft. Veel mensen willen ook niet graag inzien dat een aanslag wat anders geldt dan een tragisch ongeluk.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:53 schreef Persefoneia het volgende:
Oke, oke, ik weet het is de Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/b(...)nfo_vliegramp__.html

Maar is hier al iets bekend over?
De VS heeft rader en satellietbeelden van het gebeuren. Nu de stoffelijke overschotten geborgen zijn kunnen zij deze info openbaar maken.
Twiitchdinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:42 schreef Dven het volgende:

[..]

Gewoon nee. :)
Jawel.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 19:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef quirina het volgende:
Iemand 14 september 2001 vergeten?
Was een dag van rouw voor de EU en USA en waren we om 12:00 een minuut stil.
Lees maar hier
http://www.allesamerika.com/verslag-aanslag-amerika.html
3 minuten zelfs.
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
Donderdag zijn er weer overal festivals te vinden?
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

De VS heeft rader en satellietbeelden van het gebeuren. Nu de stoffelijke overschotten geborgen zijn kunnen zij deze info openbaar maken.
Zullen ze niet blij mee zijn dat jij het nu al voor ze verklapt.
Studiotjedinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
Maar morgen komen 2 vliegtuigen met de lichamen aan. Lijkt nu alsof ze het melden dat morgen alle lichamen komen...
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Afwachten dus. Ben benieuwd met wat voor berichten ze komen.
Ik ook :). Ga zelf uit van uitgebreidere analyse van het 'bewijs' dat vanmiddag naar buiten kwam (dat kaartje van plek van schieten, plek van vliegtuig, baan van vliegtuig etc).
quirinadinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef Ronaldsen het volgende:
Zijn de winkels morgen dicht, of wat houdt zo'n dag in?
Alle bedrijven blijven open, er zal alleen een minuut stilte zijn voor herdenking net zoals met 911.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ja, dat is ook al zo'n pannenkoek :')
Ben je ook verontwaardigd over de woede op Quinsy Gario?
VacaLocadinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:50 schreef agter het volgende:

[..]

Niemand zegt ook dat die rampen niet erg waren. Maar het sentiment is nu anders.
Ga mee met je tijd. Ook al gaat ie niet altijd jouw kant op mee. :)
Wat van deze tijd lijkt is dus juist dat men beetje neppig overdreven wil doen. Men is juist meer apatisch geworden voor leed, maar tegelijkertijd wil men juist wel met meer poespas leed wat er is tonen.

Ik weet niet, misschien zit ik er naast, maar ik heb beetje het idee dat het allang niet meer echt puur om leed van de nabestaanden gaat.
Polyfemosdinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:50 schreef RVer het volgende:

[..]

die is al te zien
Een documentaire over een vliegramp voordat het onderzoek begonnen is? Hoop niet dat het vol staat met verwijten.
RVerdinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Afwachten dus. Ben benieuwd met wat voor berichten ze komen.
Powerpoints w/
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef Bredemug het volgende:

[..]

Inlichtingendiensten en de VS, ben benieuwd wat ze uit hun hoed zullen toveren.
Gewoon bewijs.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef Ronaldsen het volgende:
Zijn de winkels morgen dicht, of wat houdt zo'n dag in?
Nee, gewoon open.
quirinadinsdag 22 juli 2014 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

3 minuten zelfs.
Je hebt gelijk.
Ronalddinsdag 22 juli 2014 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:56 schreef PG18 het volgende:
Donderdag zijn er weer overal festivals te vinden?
Dat lijkt mij prima in ieder geval, je kunt niet alles af gaan lassen
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 19:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:57 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Dat lijkt mij prima in ieder geval, je kunt niet alles af gaan lassen
Als in bevrijdingsfestivals...
Dvendinsdag 22 juli 2014 @ 19:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:57 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Dat lijkt mij prima in ieder geval, je kunt niet alles af gaan lassen
Af lassen :')
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:56 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

Wat van deze tijd lijkt is dus juist dat men beetje neppig overdreven wil doen. Men is juist meer apatisch geworden voor leed, maar tegelijkertijd wil men juist wel met meer poespas leed wat er is tonen.

Ik weet niet, misschien zit ik er naast, maar ik heb beetje het idee dat het allang niet meer echt puur om leed van de nabestaanden gaat.
Nee. In 'deze tijd' word er meer met elkaar gedeeld door internet. Alles is veel massaler, dus dit soort dingen ook. Niet meer dan normaal als je kijkt naar welke tijd we in leven.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 19:58
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:56 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Zullen ze niet blij mee zijn dat jij het nu al voor ze verklapt.
Was allang bekend. Ik ben helaas geen helderziende, en ik heb ook geen 'geheime bronnen' oid.
KoosVogelsdinsdag 22 juli 2014 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:56 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ben je ook verontwaardigd over de woede op Quinsy Gario?
Nee, die is terecht.

Maar dat is geen Marokkaan.
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 19:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:57 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Dat lijkt mij prima in ieder geval, je kunt niet alles af gaan lassen
wellicht de 4 daagse over doen... incl gladiolen en muziek ;)
Midnight_snackdinsdag 22 juli 2014 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Was allang bekend. Ik ben helaas geen helderziende, en ik heb ook geen 'geheime bronnen' oid.
Niet? -O-
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Was allang bekend. Ik ben helaas geen helderziende, en ik heb ook geen 'geheime bronnen' oid.
Het is nog niet bekend wat de VS gaat openbaren. Vandaar ook de reactie van Poetin, vandaag.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 19:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:55 schreef Bredemug het volgende:

[..]

Inlichtingendiensten en de VS, ben benieuwd wat ze uit hun hoed zullen toveren.
Jij loopt hier zelf telkens iedereen te vertellen dat je open moet staan voor informatie uit alle mogelijke bronnen jij maar jij doet informatie uit deze bron al bij voorbaat af als onzin, goede manier om je hele betoog in 1 zin onderuit te halen :D
michaelmooredinsdag 22 juli 2014 @ 19:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:57 schreef Dven het volgende:

[..]

Af lassen :')
Dat doen we op het werk ook vaak
Fapsalondinsdag 22 juli 2014 @ 19:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:58 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Was allang bekend. Ik ben helaas geen helderziende, en ik heb ook geen 'geheime bronnen' oid.
sarcasme niet herkennen :')
quirinadinsdag 22 juli 2014 @ 19:59
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:58 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Het is nog niet bekend wat de VS gaat openbaren. Vandaar ook de reactie van Poetin, vandaag.
USA gaat ze nuken?
Bredemugdinsdag 22 juli 2014 @ 20:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:59 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Jij loopt hier zelf telkens iedereen te vertellen dat je open moet staan voor informatie uit alle mogelijke bronnen jij maar jij doet informatie uit deze bron al bij voorbaat af als onzin, goede manier om je hele betoog in 1 zin onderuit te halen :D
Ik heb niet gezegd dat ik niet open ben, ik zeg alleen dat ik benieuwd ben wat ze uit hun hoed zullen toveren, niet dat het me niet interesseert. Wat wel interessant is dat VS intelligentie niet echt betrouwbaar is, maar we zullen kijken naar wat ze delen.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:58 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nee, die is terecht.

Maar dat is geen Marokkaan.
Jij komt trouwens met Marokkanen op de proppen. Kransenvoetballers kunnen allerlei kansenjongeren zijn in mijn ogen. En allemaal even verwerpelijk.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:59 schreef quirina het volgende:

[..]

USA gaat ze nuken?
Dat f een meerdaags concert van Andr Rieu op het Rode Plein tot Poetin bekent.
VacaLocadinsdag 22 juli 2014 @ 20:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:57 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nee. In 'deze tijd' word er meer met elkaar gedeeld door internet. Alles is veel massaler, dus dit soort dingen ook. Niet meer dan normaal als je kijkt naar welke tijd we in leven.
Mja ik weet niet. Social media gepraat er over heeft veel weg van sensatiebelustheid. Beetje sentiment van kijk ons als kikkerlandje eens een grote ramp hebben.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:58 schreef Midnight_snack het volgende:

[..]

Niet? -O-
Nee, anders zat ik nu in BNW.
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:01
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:00 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Dat f een meerdaags concert van Andr Rieu op het Rode Plein tot Poetin bekent.
Beide wens je je ergste vijand niet toe, inderdaad.
Ryan3dinsdag 22 juli 2014 @ 20:01
To rise to the occasion zeg je dan mbt Frans Timmermans.
Net zijn toespraak voor de VR gezien.
TBakkertdinsdag 22 juli 2014 @ 20:02
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:01 schreef Ryan3 het volgende:
To rise to the occasion zeg je dan mbt Frans Timmermans.
Die speech van gister? Inderdaad een prachtig stukje en zijn Engels was echt goed. Verder wel zo hypocriet als de vinkentering. :')
quirinadinsdag 22 juli 2014 @ 20:03
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:00 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Dat f een meerdaags concert van Andr Rieu op het Rode Plein tot Poetin bekent.
En als toetje een pianoconcert van wibi soerjadi met z'n Donald duck trui aan..
TC03dinsdag 22 juli 2014 @ 20:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:53 schreef Persefoneia het volgende:
Oke, oke, ik weet het is de Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/b(...)nfo_vliegramp__.html

Maar is hier al iets bekend over?
De Telegraaf is een sensatiekrant, maar dat wil niet zeggen dat ze onzin schrijven.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:00 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

Mja ik weet niet. Social media gepraat er over heeft veel weg van sensatiebelustheid. Beetje sentiment van kijk ons als kikkerlandje eens een grote ramp hebben.
Daar heeft het wel veel van weg, dat klopt ja. Maar dat hoort er nou eenmaal bij. Het delen op sociale media is in eerste instantie natuurlijk niet met de doelstelling "kijk ons eens". Het is een medium wat er nou eenmaal is, en gebruikt word. Inherent aan de ontwikkeling van internet. Dat het daarna zo gezien word als jij stelt kan ik wel begrijpen hoor, daar niet van, maar ik denk dat het wat moeilijker ligt dan zomaar te stellen dat het sensatie/aandacht vragen is.
Ronalddinsdag 22 juli 2014 @ 20:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:57 schreef Dven het volgende:

[..]

Af lassen :')
Dat is zeker Achterhoeks? Ik lees dat het afgelasten moet zijn, nooit geweten. Excuseer mij voor mijn taalfout.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 20:03
Winkels morgen dicht dus..? :?
Jezus... anders geven ze even fatsoenlijke info.... |:(
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:00 schreef Bredemug het volgende:

[..]

Ik heb niet gezegd dat ik niet open ben, ik zeg alleen dat ik benieuwd ben wat ze uit hun hoed zullen toveren, niet dat het me niet interesseert. Wat wel interessant is dat VS intelligentie niet echt betrouwbaar is, maar we zullen kijken naar wat ze delen.
Als je bij voorbaat het al afdoet als onzin dan sta je er niet voor open, je hebt je mening namelijk al gevormd :{w . Overigens is de US Intelligence extreem betrouwbaar, echter wat ze naar buiten brengen strookt niet altijd met de werkelijkheid.
Rickocumdinsdag 22 juli 2014 @ 20:04
Ik vind het zeer ergerlijk dat de media standaard Rusland als aanstichter van al het kwaad aanwijst; terwijl er ook maar geen enkele twijfeling over het westen of amerika of dat soort niet te vertrouwen stokertjes is.
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 20:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:03 schreef Snowballed het volgende:
Winkels morgen dicht dus..? :?
Jezus... anders geven ze even fatsoenlijke info.... |:(
:')
sneakydesertdinsdag 22 juli 2014 @ 20:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:03 schreef Snowballed het volgende:
Winkels morgen dicht dus..? :?
Jezus... anders geven ze even fatsoenlijke info.... |:(
Nee, ik snap ook niet waar je dat vandaan haalt.
Kirovdinsdag 22 juli 2014 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:53 schreef Persefoneia het volgende:
Oke, oke, ik weet het is de Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/b(...)nfo_vliegramp__.html

Maar is hier al iets bekend over?
http://www.zerohedge.com/(...)7-missile-trajectory
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:56 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

Wat van deze tijd lijkt is dus juist dat men beetje neppig overdreven wil doen. Men is juist meer apatisch geworden voor leed, maar tegelijkertijd wil men juist wel met meer poespas leed wat er is tonen.

Ik weet niet, misschien zit ik er naast, maar ik heb beetje het idee dat het allang niet meer echt puur om leed van de nabestaanden gaat.
Het is leed wat veel NLers toch wel lijken te voelen. Ik krijg ook tranen in mijn ogen van bepaalde beelden en verhalen, en ik ben geen nabestaande. Zelf heb ik niet zo de neiging om het openbaar te beleven. Maar anderen kennelijk wel. Daar heb ik respect voor.
Niet alleen nabestaanden voelen deze misdaad.

En ja, de waan van de dag kan snel overwaaien. Of het nu de twee broertjes zijn, Andr Hazes of dit. Maar gevoelens van rouw en woede zijn wel serieus te nemen, en het is goed dat de uitingen hiervan gekanaliseerd lijken te worden.

Dit doet overigens niets af aan de ellende van de nabestaanden.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:04
quote:
4s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:04 schreef RickoKun het volgende:
Ik vind het zeer ergerlijk dat de media standaard Rusland als aanstichter van al het kwaad aanwijst; terwijl er ook maar geen enkele twijfeling over het westen of amerika of dat soort niet te vertrouwen stokertjes is.
Rusland is ook al het kwaad. Dit keer dan.
Bredemugdinsdag 22 juli 2014 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:03 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Als je bij voorbaat het al afdoet als onzin dan sta je er niet voor open, je hebt je mening namelijk al gevormd :{w . Overigens is de US Intelligence extreem betrouwbaar, echter wat ze naar buiten brengen strookt niet altijd met de werkelijkheid.
Je spreekt jezelf nogal tegen. Ze schieten zichzelf in de voet, daar hoef je geen mening over te vormen, is helaas werkelijkheid.
Terechtdinsdag 22 juli 2014 @ 20:05
quote:
4s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:04 schreef RickoKun het volgende:
Ik vind het zeer ergerlijk dat de media standaard Rusland als aanstichter van al het kwaad aanwijst; terwijl er ook maar geen enkele twijfeling over het westen of amerika of dat soort niet te vertrouwen stokertjes is.
Gelukkig hebben we zelfstandige heldere denkers zoals jij om het gepeupel de les te lezen.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:05
quote:
Slechts 200 lichamen aan boord van trein

De trein met stoffelijke overschotten van de slachtoffers van rampvlucht MH17 bevat slechts 200 lichamen. Pro-Russische separatisten hadden beweerd dat er 282 lichamen aan boord waren.
http://www.telegraaf.nl/b(...)_slachtoffers__.html
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:04 schreef sneakydesert het volgende:

[..]

Nee, ik snap ook niet waar je dat vandaan haalt.
Ja weet ik het..? als ik rouw dan rouw ik.. dan doe ik dus geen winkel open.. dan jank ik zeg maar...
Als het nationale rouw is dan heb ik geen idee.. de laatste keer was 20 jaar voor mn geboorte?
Dvendinsdag 22 juli 2014 @ 20:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:03 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Dat is zeker Achterhoeks? Ik lees dat het afgelasten moet zijn, nooit geweten. Excuseer mij voor mijn taalfout.
Zeg het zelf ook als aflassen :D pas geschreven ga je de fout zien schijnbaar :P
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 19:12 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Voor gas hoef je al helemaal niet bang te zijn.
Net zo'n vent op tv gezien en die pleit voor meerdere sancties en dat we Russisch gas niet meer moeten afnemen. Ok de prijs van energie zal wel flink stijgen maar dat is de prijs die wij moeten betalen om Rusland naar de afgrond te brengen.... :') :') :') Wat een flapdrol
Roel_Jeweldinsdag 22 juli 2014 @ 20:07
Net weer Hercules richting Charkov vertrokken. Hoorde 'm hier voorbij komen.
sneakydesertdinsdag 22 juli 2014 @ 20:07
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:06 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ja weet ik het..? als ik rouw dan rouw ik.. dan doe ik dus geen winkel open.. dan jank ik zeg maar...
Als het nationale rouw is dan heb ik geen idee.. de laatste keer was 20 jaar voor mn geboorte?
Je denkt teveel vanuit jezelf, als ik dit doe, dan doet de rest dat ook. :')
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:05 schreef Bredemug het volgende:

[..]

Je spreekt jezelf nogal tegen. Ze schieten zichzelf in de voet, daar hoef je geen mening over te vormen, is helaas werkelijkheid.
Ik spreek mezelf juist niet tegen, in tegenstelling. Ik geef aan dat de US Intelligence juist erg betrouwbaar is en dat klopt, voor hun regering wat wij te horen krijgen is niet altijd de echte waarheid maar dat doet niets af aan de betrouwbaarheid van de US intelligence dat heeft enkel invloed op de betrouwbaarheid van de informatie die naar buiten wordt gebracht.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef betyar het volgende:

[..]

Net zo'n vent op tv gezien en die pleit voor meerdere sancties en dat we Russisch gas niet meer moeten afnemen. Ok de prijs van energie zal wel flink stijgen maar dat is de prijs die wij moeten betalen om Rusland naar de afgrond te brengen.... :') :') :') Wat een flapdrol
Wat is er mis mee?
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:07
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:06 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ja weet ik het..? als ik rouw dan rouw ik.. dan doe ik dus geen winkel open.. dan jank ik zeg maar...
Als het nationale rouw is dan heb ik geen idee.. de laatste keer was 20 jaar voor mn geboorte?
Ik heb ook geen idee, maar ik ga morgen gewoon naar mijn werk.
Alleen is dat geen winkel, dus daar heb je niets aan.
Panzermausdinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
quote:
Dan duwen ze er maar wat rebellen bij.
Dvendinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
quote:
4s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:04 schreef RickoKun het volgende:
Ik vind het zeer ergerlijk dat de media standaard Rusland als aanstichter van al het kwaad aanwijst; terwijl er ook maar geen enkele twijfeling over het westen of amerika of dat soort niet te vertrouwen stokertjes is.
Allemaal de schuld van de joden en MSM :(

:')
Midnight_snackdinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
quote:
Vond het allemaal al iets te gemakkelijk gaan :{
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef betyar het volgende:

[..]

Net zo'n vent op tv gezien en die pleit voor meerdere sancties en dat we Russisch gas niet meer moeten afnemen. Ok de prijs van energie zal wel flink stijgen maar dat is de prijs die wij moeten betalen om Rusland naar de afgrond te brengen.... :') :') :') Wat een flapdrol
Ik zou het wel eens serieus doorgerekend willen zien worden.
En dan zonder die flapdrol die SA tegen ons in het harnas jaagt. :)
ascodinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
Als je die satelliet foto van bovenaf ziet met daarbij de explosie na impact snapt een kind nog dat er nooit 298 lichamen gevonden zullen zijn. Van een flink aantal lichamen zal niets worden teruggevonden.
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef sneakydesert het volgende:

[..]

Je denkt teveel vanuit jezelf, als ik dit doe, dan doet de rest dat ook. :')
Die :') :') :') Hoeft niet... Ik stel gewoon een vraag..
Kirovdinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
FMCnl twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:04:22 Netherlands Air Force Lockheed C-130H Hercules tail nr G-781 as NAF22 airborne Eindhoven heading Charkiv Ukraine #MH17 reageer retweet
FMCnl twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:05:31 Netherlands Air Force Lockheed C-130H Hercules G-781 as NAF22 working 128.350 MHz Dutchmil heading Charkiv Ukraine #MH17 reageer retweet
Dvendinsdag 22 juli 2014 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Wat is er mis mee?
Kuil graven voor een ander en er zelf intieven is hier wwl van toepassing.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef betyar het volgende:

[..]

Net zo'n vent op tv gezien en die pleit voor meerdere sancties en dat we Russisch gas niet meer moeten afnemen. Ok de prijs van energie zal wel flink stijgen maar dat is de prijs die wij moeten betalen om Rusland naar de afgrond te brengen.... :') :') :') Wat een flapdrol
Het ging er in eerste instantie om als Rusland 'ons' gas zou afsluiten. Proberen Rusland naar de afgrond te brengen door geen gas meer af te nemen is inderdaad debiel ja.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef Uccie het volgende:

[..]

Ik heb ook geen idee, maar ik ga morgen gewoon naar mijn werk.
Alleen is dat geen winkel, dus daar heb je niets aan.
Ik denk ook niet dat je baas het zou appreciren als je morgen niet op komt dagen.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:09
quote:
Dit kan gewoon gebeuren, als je straalbezopen gaat tellen wordt er wel eens wat dubbel geteld.
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:08 schreef Kirov het volgende:
FMCnl twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:04:22 Netherlands Air Force Lockheed C-130H Hercules tail nr G-781 as NAF22 airborne Eindhoven heading Charkiv Ukraine #MH17 reageer retweet
FMCnl twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:05:31 Netherlands Air Force Lockheed C-130H Hercules G-781 as NAF22 working 128.350 MHz Dutchmil heading Charkiv Ukraine #MH17 reageer retweet
Ik dacht dat dat vliegtuig al in Charkov stond?
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Wat is er mis mee?
Even kijken, wij exporteren 6-7 miljard naar Rusland, die handel valt stil. De mensen hier krijgen minder te besteden omdat de energieprijs omhoog gaat. Lekker je eigen economie naar de klote helpen misschien?
Snowballeddinsdag 22 juli 2014 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef Uccie het volgende:

[..]

Ik heb ook geen idee, maar ik ga morgen gewoon naar mijn werk.
Alleen is dat geen winkel, dus daar heb je niets aan.
Het is meer dat ik dan nu even naar de winkel moet... ;)
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 20:10
IMG-20140721-00165-U430101350474685ZuD-U4302012151817887BI-1224x916@Corriere-Web-Nazionale.jpg?v=20140722092353

Separatist die verklaard heeft dat ze het verkeerde vliegtuig neergehaald hebben. Die gaat een probleem hebben.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:09 schreef betyar het volgende:

[..]

Even kijken, wij exporteren 6-7 miljard naar Rusland, die handel valt stil. De mensen hier krijgen minder te besteden omdat de energieprijs omhoog gaat. Lekker je eigen economie naar de klote helpen misschien?
Ja, dan heb je het er wel over als alleen Nederland dat zou doen, als er meer Europese landen meegaan is de situatie heel anders.
S95Sedandinsdag 22 juli 2014 @ 20:10
Echt weer typisch een Telegraaf artikel :')
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:08 schreef Kirov het volgende:
FMCnl twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:04:22 Netherlands Air Force Lockheed C-130H Hercules tail nr G-781 as NAF22 airborne Eindhoven heading Charkiv Ukraine #MH17 reageer retweet
FMCnl twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:05:31 Netherlands Air Force Lockheed C-130H Hercules G-781 as NAF22 working 128.350 MHz Dutchmil heading Charkiv Ukraine #MH17 reageer retweet
Niets te zien op flightradar.
http://www.flightradar24.com/49.92,35.59/8
IR1907dinsdag 22 juli 2014 @ 20:10
http://www.bbc.com/news/world-europe-28429161

It has emerged that only 200 bodies arrived in Kharkiv - not 282 as claimed by the rebels, Dutch officials said.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Separatist die verklaard heeft dat ze het verkeerde vliegtuig neergehaald hebben. Die gaat een probleem hebben.
Bron?
Rabieluhdinsdag 22 juli 2014 @ 20:10
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef agter het volgende:

[..]

Niets te zien op flightradar.
http://www.flightradar24.com/49.92,35.59/8
Militaire vlucht komt daar niet op, voor zover ik weet.
Van_Poppeldinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Ja, dan heb je het er wel over als alleen Nederland dat zou doen, als er meer Europese landen meegaan is de situatie heel anders.
Dan gaat het ons nog steeds geld kosten.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:09 schreef betyar het volgende:

[..]

Even kijken, wij exporteren 6-7 miljard naar Rusland, die handel valt stil. De mensen hier krijgen minder te besteden omdat de energieprijs omhoog gaat. Lekker je eigen economie naar de klote helpen misschien?
Ja, als wij geen gas meer krijgen van Rusland, gaat onze economie he-le-maal naar de filistijnen. Kapot, en alles. Zonder Rusland zijn wij niets, stellen wij niets voor. Wat zeg ik? We kunnen ons beter aansluiten bij Rusland, als 1 man staan wij sterk en krijgen we gaskorting.
Kirovdinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:09 schreef marcodej het volgende:

[..]

Ik dacht dat dat vliegtuig al in Charkov stond?
Een 2e, er komt ook nog een C17 uit Australi bij
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ik denk ook niet dat je baas het zou appreciren als je morgen niet op komt dagen.
Die heeft er geen enkel probleem mee...als ik daar 8u verlof voor opneem en zorg dat vrijdag alles af is wat af moet zijn deze week :X
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Ja, dan heb je het er wel over als alleen Nederland dat zou doen, als er meer Europese landen meegaan is de situatie heel anders.
Hoe wil je bovenstaande gebeurtenissen teniet doen?
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:11 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ja, als wij geen gas meer krijgen van Rusland, gaat onze economie he-le-maal naar de filistijnen. Kapot, en alles. Zonder Rusland zijn wij niets, stellen wij niets voor. Wat zeg ik? We kunnen ons beter aansluiten bij Rusland, als 1 man staan wij sterk en krijgen we gaskorting.
:D
PG18dinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Separatist die verklaard heeft dat ze het verkeerde vliegtuig neergehaald hebben. Die gaat een probleem hebben.
Opdat hij lekker gemarteld mag worden. Evenals alle overige separatisten die verantwoordelijk zijn.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Separatist die verklaard heeft dat ze het verkeerde vliegtuig neergehaald hebben. Die gaat een probleem hebben.
Held _O_
Maar het zal wel gewoon een slip of the tongue zijn geweest. Een hele dure voor hem en gunstige voor ons.
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:11 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Ja, als wij geen gas meer krijgen van Rusland, gaat onze economie he-le-maal naar de filistijnen. Kapot, en alles. Zonder Rusland zijn wij niets, stellen wij niets voor. Wat zeg ik? We kunnen ons beter aansluiten bij Rusland, als 1 man staan wij sterk en krijgen we gaskorting.
:') Iets geks gerookt?
TC03dinsdag 22 juli 2014 @ 20:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:11 schreef PG18 het volgende:

[..]

Opdat hij lekker gemarteld mag worden. Evenals alle overige separatisten die verantwoordelijk zijn.
Hoezo? Alsof hij persoonlijk verantwoordelijk is.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:12 schreef betyar het volgende:

[..]

:') Iets geks gerookt?
Niet eens. Straks wel :)
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Bron?
Dit was ook eerder in de Nederlandse media te vinden. Met google vind je het zo
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Held _O_
Maar het zal wel gewoon een slip of the tongue zijn geweest. Een hele dure voor hem en gunstige voor ons.
Was wel mooi om te lezen, laat zien hoe goed sommige seperatisten nadenken:

Hij wilde anoniem blijven dus niet met naam in de krant maar hij vertelde wel hoe oud hij was, wat hij als werk deed, welke eenheid hij bij zat, zijn leeftijd en hij ging ook wel op de foto :D
karwindinsdag 22 juli 2014 @ 20:13
djp3tros twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:11:55 Very impressive 122 detailed photos of #MH17 debris with impact holes of exploding missile https://t.co/gRAu3PB3xH RT @JeroenAkkermans reageer retweet
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:14
Het is een fout geweest in een oorlog, mocht ie inderdaad neergehaald zijn. Wat wil men daaraan gaan doen? Gaan we dan met terugwerkende kracht elke verantwoordelijke die tijdens een oorlog een burgervliegtuig uit de lucht hebben geknald berechten?
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:07 schreef betyar het volgende:

[..]

Net zo'n vent op tv gezien en die pleit voor meerdere sancties en dat we Russisch gas niet meer moeten afnemen. Ok de prijs van energie zal wel flink stijgen maar dat is de prijs die wij moeten betalen om Rusland naar de afgrond te brengen.... :') :') :') Wat een flapdrol
Rob van Wijk, professor internationale betrekkingen aan de Universiteit van Leiden.

Dat moet inderdaad wel een complete flapdrol zijn zonder kennis van zaken.
Ronalddinsdag 22 juli 2014 @ 20:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:12 schreef betyar het volgende:

[..]

:') Iets geks gerookt?
Sarcasme, ken je dat?
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Bron?
http://nos.nl/artikel/677(...)eerde-vliegtuig.html
Vallondinsdag 22 juli 2014 @ 20:14
Plaatje OP van cockpitraam foto net op NOS. Specialist zegt dat het heel goed door een raket kan komen, Fok4CSI *O*
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:12 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Niet eens. Straks wel :)
Blijkbaar werkt je vorige nog goed na.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:15 schreef betyar het volgende:

[..]

Blijkbaar werkt je vorige nog goed na.
Nope.
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Bron?
Corriere della Sera. Als ik met mijn beperkte Italiaans gebruik, zou dit hem moeten zijn.
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:14 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Sarcasme, ken je dat?
Niet echt netjes in zo'n topic.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:15 schreef marcodej het volgende:

[..]

Corriere della Sera. Als ik met mijn beperkte Italiaans gebruik, zou dit hem moeten zijn.
http://nos.nl/artikel/677(...)eerde-vliegtuig.html
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:14 schreef Vallon het volgende:
Plaatje OP van cockpitraam foto net op NOS. Specialist zegt dat het heel goed door een raket kan komen, Fok4CSI *O*
Plaatje is dan ook niet door een FOK!ker gemaakt he ;)
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:16
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:14 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Rob van Wijk, professor internationale betrekkingen aan de Universiteit van Leiden.

Dat moet inderdaad wel een complete flapdrol zijn zonder kennis van zaken.
God weet.
Ronalddinsdag 22 juli 2014 @ 20:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:14 schreef Vallon het volgende:
Plaatje OP van cockpitraam foto net op NOS. Specialist zegt dat het heel goed door een raket kan komen, Fok4CSI *O*
Gast, jij denkt dat dit voor het eerst op fok! gemeld is? :')
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:16 schreef betyar het volgende:

[..]

God weet.
Hij weet in ieder geval veel. Die man is echt een autoriteit op zich. Internationaal, that is.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:10 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Separatist die verklaard heeft dat ze het verkeerde vliegtuig neergehaald hebben. Die gaat een probleem hebben.
Hoe lang zal het duren voordat Poetin deze man laat executeren?
Terechtdinsdag 22 juli 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:13 schreef karwin het volgende:
djp3tros twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:11:55 Very impressive 122 detailed photos of #MH17 debris with impact holes of exploding missile https://t.co/gRAu3PB3xH RT @JeroenAkkermans reageer retweet
Heeft er iemand nou een papegaai mee aan boord genomen?
https://www.flickr.com/ph(...)t-72157645853477595/
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:17
Geen echt nieuws meer?
SecretStoryWousdinsdag 22 juli 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:15 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Plaatje is dan ook niet door een FOK!ker gemaakt he ;)
Bedoeld hij deze?
157g54y.jpg
Deze is wel door een Fokker gemaakt toch
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Hoe lang zal het duren voordat Poetin deze man laat executeren?
Is al gebeurd.

SPOILER
geen bron :')
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:18
quote:
15s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:17 schreef Terecht het volgende:

[..]

Heeft er iemand nou een papegaai mee aan boord genomen?
https://www.flickr.com/ph(...)t-72157645853477595/
Ja er waren dieren aan boord, ook twee honden bv.
betyardinsdag 22 juli 2014 @ 20:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:17 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Hij weet in ieder geval veel. Die man is echt een autoriteit op zich. Internationaal, that is.
Kan zo zijn, zodra zo'n man begint te blaten dat wij een prijs moeten betalen om Rusland failliet te laten gaan is hij mijn stem kwijt.
Idanuedinsdag 22 juli 2014 @ 20:18
Even over die "maar 200 lijken", was het niet zo dat het 282 bodybags waren?
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:17 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

Bedoeld hij deze?
[ afbeelding ]
Deze is wel door een Fokker gemaakt toch
Kwam van twitter.
Ronalddinsdag 22 juli 2014 @ 20:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:17 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

Bedoeld hij deze?
[ afbeelding ]
Deze is wel door een Fokker gemaakt toch
Kwam van twitter volgens mij
Perrindinsdag 22 juli 2014 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:18 schreef Idanue het volgende:
Even over die "maar 200 lijken", was het niet zo dat het 282 bodybags waren?
Niet alles is nog even heel.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:19
quote:
15s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:17 schreef Terecht het volgende:

[..]

Heeft er iemand nou een papegaai mee aan boord genomen?
https://www.flickr.com/ph(...)t-72157645853477595/
Nee dat is de Nederlandse roodMus, die reist rond deze tijd wel vaker met internationale vluchten mee als migratie naar een warmer gebied voor de winter.
voetbalmanager2dinsdag 22 juli 2014 @ 20:19
Oekraine wint trouwens behoorlijk veel terrein op de separatisten de laatste dagen.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:18 schreef Perrin het volgende:

[..]

Niet alles is nog even heel.
Maar de losse delen zaten in groene tasjes.
Vallondinsdag 22 juli 2014 @ 20:19
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:16 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Gast, jij denkt dat dit voor het eerst op fok! gemeld is? :')
Was toch al ergens in postsectie 33 of zo....ach geschiedenis is niet m'n sterkste punt. Waar kwam/komt het plaatje dan vandaan ?. Vond hem toen mooi gefotomatched.
RetepVdinsdag 22 juli 2014 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:09 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Het ging er in eerste instantie om als Rusland 'ons' gas zou afsluiten. Proberen Rusland naar de afgrond te brengen door geen gas meer af te nemen is inderdaad debiel ja.
Elke wereldoorlog is begonnen door landen aan de rand van de afgrond te brengen. Er is niks wat een volk beter verenigd dan gezamenlijke armoede. En als die armoede door invloeden van buitenaf komt, dan heeft dat verenigde volk een gezamenlijk doel.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:18 schreef betyar het volgende:

[..]

Kan zo zijn, zodra zo'n man begint te blaten dat wij een prijs moeten betalen om Rusland failliet te laten gaan is hij mijn stem kwijt.
Wat voor stem, het is geen politicus? :')

Hij stelt heel helder dat Rusland 60% van de inkomsten aantikt met energie-export. Op het moment dat heel de EU daar een knauw aangeeft tref je Rusland in het hart. Dat is alles wat hij zei, weerleg jij nou maar waarom hij een flapdrol is.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 20:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:17 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

Bedoeld hij deze?
[ afbeelding ]
Deze is wel door een Fokker gemaakt toch
Nee hoor, kwam van een Twitterfeed af, Britse journalist geloof ik...
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:20
quote:
11s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:19 schreef Vallon het volgende:

[..]

Was toch al ergens in postsectie 33 of zo....ach geschiedenis is niet m'n sterkste punt. Waar kwam/komt het plaatje dan vandaan ?. Vond hem toen mooi gefotomatched.
Iemand op Twitter, Evanogwat dacht ik.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 20:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:18 schreef Idanue het volgende:
Even over die "maar 200 lijken", was het niet zo dat het 282 bodybags waren?
Gisteren hadden de OVSE het ook al over 200 bodybags, wat dus klopt met de info van vandaag.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:19 schreef RetepV het volgende:

[..]

Elke wereldoorlog is begonnen door landen aan de rand van de afgrond te brengen. Er is niks wat een volk beter verenigd dan gezamenlijke armoede. En als die armoede door invloeden van buitenaf komt, dan heeft dat verenigde volk een gezamenlijk doel.
Een neergeschoten vliegtuig verenigt ook veel mensen.
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:13 schreef karwin het volgende:
djp3tros twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:11:55 Very impressive 122 detailed photos of #MH17 debris with impact holes of exploding missile https://t.co/gRAu3PB3xH RT @JeroenAkkermans reageer retweet
finally.. business class seats..
penny-wisedinsdag 22 juli 2014 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Oekraine wint trouwens behoorlijk veel terrein op de separatisten de laatste dagen.
Dat ze ze maar de grens overduwen....
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:18 schreef betyar het volgende:

[..]

Kan zo zijn, zodra zo'n man begint te blaten dat wij een prijs moeten betalen om Rusland failliet te laten gaan is hij mijn stem kwijt.
Dus als jij het niet met iemand eens bent is het een flapdrol, doe je het af als blaten en verliest hij jouw stem (hij zal slecht slapen vannacht :') ) zonder dat je zelf met enige argumentatie komt waarom hij het fout heeft. Oke.
remlofdinsdag 22 juli 2014 @ 20:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:15 schreef marcodej het volgende:

[..]

Corriere della Sera. Als ik met mijn beperkte Italiaans gebruik, zou dit hem moeten zijn.
Hier is de Engelse versie: http://www.corriere.it/en(...)b-3320a03d21e8.shtml
MaxMarkdinsdag 22 juli 2014 @ 20:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:21 schreef penny-wise het volgende:

[..]

Dat ze ze maar de grens overduwen....
Komt een moment dat ze in de buurt van het wrak komen. Daar voorlopig (eigenlijk nooit) liever geen oorlogsgeweld..
PippenScottiedinsdag 22 juli 2014 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:19 schreef RetepV het volgende:

[..]

Elke wereldoorlog is begonnen door landen aan de rand van de afgrond te brengen. Er is niks wat een volk beter verenigd dan gezamenlijke armoede. En als die armoede door invloeden van buitenaf komt, dan heeft dat verenigde volk een gezamenlijk doel.
Er zijn twee Wereldoorlogen geweest.
Bij de eerste was er geen spraken van dat een land aan de rand van de afgrond stond.
Bij de tweede kan je dit van Duitsland wel zeggen, maar van Itali en Japan zeker niet.

Bovendien is het in de geschiedenis regelmatig voor gekomen dat economien van landen volledig instorten. Dat is dus blijkbaar zelden aanleiding voor een oorlog.

Kortom, kulargument.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:13 schreef karwin het volgende:
djp3tros twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 20:11:55 Very impressive 122 detailed photos of #MH17 debris with impact holes of exploding missile https://t.co/gRAu3PB3xH RT @JeroenAkkermans reageer retweet
Op de eerste pagina staat een man met een machinegeweer in de handen.
Deze heeft uitzonderlijk schone nagels.
(Zeg maar dat ik gek ben, het viel me gewoon op)
Monolithdinsdag 22 juli 2014 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:25 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Op de eerste pagina staat een man met een machinegeweer in de handen.
Deze heeft uitzonderlijk schone nagels.
(Zeg maar dat ik gek ben, het viel me gewoon op)
Gewoon een metroseparatist.
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 20:26
OVSE heeft gemeld dat het zoeken om een of andere reden (voorlopig) is gestopt, maar dat er nog steeds resten in het veld liggen.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:26
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:24 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Er zijn twee Wereldoorlogen geweest.
Bij de eerste was er geen spraken van dat een land aan de rand van de afgrond stond.
Bij de tweede kan je dit van Duitsland wel zeggen, maar van Itali en Japan zeker niet.

Bovendien is het in de geschiedenis regelmatig voor gekomen dat economien van landen volledig instorten. Dat is dus blijkbaar zelden aanleiding voor een oorlog.

Kortom, kulargument.
Sowieso, alle voorgaande wereldoorlogen (2! :') ) als referentiekader willen gebruiken om het begin van de 3e wereldoorlog te verklaren of mogelijk te voorspellen, dat kan heul niet wanneer er maar 2 zijn geweest en deze niet eens onder dezelfde omstandigheden begonnen.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:25 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Op de eerste pagina staat een man met een machinegeweer in de handen.
Deze heeft uitzonderlijk schone nagels.
(Zeg maar dat ik gek ben, het viel me gewoon op)
Je bent een vrouw, niet gek.
Fapsalondinsdag 22 juli 2014 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:25 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Op de eerste pagina staat een man met een machinegeweer in de handen.
Deze heeft uitzonderlijk schone nagels.
(Zeg maar dat ik gek ben, het viel me gewoon op)
wat wil je daarmee zeggen dan
RetepVdinsdag 22 juli 2014 @ 20:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:20 schreef agter het volgende:

[..]

Een neergeschoten vliegtuig verenigt ook veel mensen.
15 miljoen. Tegen 143 miljoen Russen.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:28 schreef RetepV het volgende:

[..]

15 miljoen. Tegen 143 miljoen Russen.
"Wij" staan niet alleen.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:28 schreef Fapsalon het volgende:

[..]

wat wil je daarmee zeggen dan
Nou, dat die man schone vingers heeft! Lees dan :D
S95Sedandinsdag 22 juli 2014 @ 20:30
Die twitter fotos spreken voor zich, je ziet duidelijk dat er een flinke impact is achterin het vliegtuig, bij de staart sectie.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:28 schreef RetepV het volgende:

[..]

15 miljoen. Tegen 143 miljoen Russen.
Ook zo'n weinig zeggend argument om bij deze 17 miljoen te komen moeten ze langs 80 miljoen duitsers en 40miljoen polen.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:30
Niemand heeft baat bij WO3, dat is uitgesloten.

Maar de economische verhoudingen kunnen wel drastische verschuiven door deze kwestie.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:28 schreef RetepV het volgende:

[..]

15 miljoen. Tegen 143 miljoen Russen.
Dus dan maar niets en doen, en over laten waaien?
Ik weet het niet hoor. Serieus.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:27 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Je bent een vrouw, niet gek.
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:28 schreef Fapsalon het volgende:

[..]

wat wil je daarmee zeggen dan
Ik ben idd een vrouw.
Ik heb bij soldaten, of hoe je ze ook wilt noemen, meer het beeld van vieze handen.
Dit ziet er niet uit alsof het handen zijn van iemand die daar altijd met een machinegeweer rond loopt.
BorusBulldogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:31
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:30 schreef Buitendam het volgende:
Niemand heeft baat bij WO3, dat is uitgesloten.

Maar de economische verhoudingen kunnen wel drastische verschuiven door deze kwestie.
Het zal sowieso een positieve invloed hebben op de ontwikkeling van alternatieve energie ^O^
RetepVdinsdag 22 juli 2014 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:28 schreef Scrummie het volgende:

[..]

"Wij" staan niet alleen.
Well, dan gaan we toch weer gewoon 20 miljoen Russen doden, als wraak voor 200 burgerdoden?
IR1907dinsdag 22 juli 2014 @ 20:31
Mischien is de moment van impact wel gefilmd door een passagier, moeten ze wel door alle (nog semi werkende) mobiele telefoons/cameras ziften.
Opa2012dinsdag 22 juli 2014 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:31 schreef RetepV het volgende:

[..]

Well, dan gaan we toch weer gewoon 20 miljoen Russen doden, als wraak voor 200 burgerdoden?
Alleen Poetin is ook goed.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:31 schreef IR1907 het volgende:
Mischien is de moment van impact wel gefilmd door een passagier, moeten ze wel door alle (nog semi werkende) mobiele telefoons/cameras ziften.
Lijkt me verwaarloosbaar om op te hopen.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:30 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Ook zo'n weinig zeggend argument om bij deze 17 miljoen te komen moeten ze langs 80 miljoen duitsers en 40miljoen polen.
En DL heeft goede kaarten van dat gebied. Neem alleen Kharkov: begin WOII 2,0 miljoen inwoners en vluchtelingen. Stad is 4 keer van eigenaar gewisseld. Na de oorlog nog 200.000 inwoners over.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:31 schreef IR1907 het volgende:
Mischien is de moment van impact wel gefilmd door een passagier, moeten ze wel door alle (nog semi werkende) mobiele telefoons/cameras ziften.
Dat is hoogst onwaarschijnlijk. Dat ding vliegt met Mach 3 (ruim 3000 km/h), tussen het moment dat het zichtbaar zou zijn en de daadwerkelijke klap zit zo weinig tijd...
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 20:33
het valt me op dat echt alle ramen eruit geblazen zijn... terwijl die toch echt niet dun zijn ofzo..
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:32 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Dat is hoogst onwaarschijnlijk. Dat ding vliegt met Mach 3 (ruim 3000 km/h), tussen het moment dat het zichtbaar zou zijn en de daadwerkelijke klap zit zo weinig tijd...
en onder het vlieguig zie je niet zoveel
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:31 schreef RetepV het volgende:

[..]

Well, dan gaan we toch weer gewoon 20 miljoen Russen doden, als wraak voor 200 burgerdoden?
Dat staat helemaal nergens, en dat heeft werkelijk waar nog niemand gezegd, nergens. Op wat trolls na dan.
ChevyCapricedinsdag 22 juli 2014 @ 20:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:33 schreef Parzival het volgende:
het valt me op dat echt alle ramen eruit geblazen zijn... terwijl die toch echt niet dun zijn ofzo..
Die raket is ook niet slap
Valerie.dinsdag 22 juli 2014 @ 20:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:32 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Dat is hoogst onwaarschijnlijk. Dat ding vliegt met Mach 3 (ruim 3000 km/h), tussen het moment dat het zichtbaar zou zijn en de daadwerkelijke klap zit zo weinig tijd...
Ik denk niet dat ze er zijn, maar iemand had best zijn of haar vriend/vriendin/vader/moeder kunnen filmen terwijl die raket langs vloog.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:35 schreef Valerie. het volgende:

[..]

Ik denk niet dat ze er zijn, maar iemand had best zijn of haar vriend/vriendin/vader/moeder kunnen filmen terwijl die raket langs vloog.
Zou wat zijn als een telefoon de hele weg naar beneden heeft gefilmd.
Fossieltjedinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
Maar liggen er nu nog 98 lichamen in het veld, waar vandaag niemand naar gezocht heeft?
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef Fossieltje het volgende:
Maar liggen er nu nog 98 lichamen in het veld, waar vandaag niemand naar gezocht heeft?
Nee.
michaelmooredinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
Het is mij dus wel duidelijk dat het inderdaad een Ground to Air missile van het type SA11 is geweest gezien de specifieke beschadigingen

dus geen Bom , Geen vliegtuigraket,

Nu nog de plek waarvandaan de raket kwam
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef Fossieltje het volgende:
Maar liggen er nu nog 98 lichamen in het veld, waar vandaag niemand naar gezocht heeft?
Ik vind dat verhaal ook echt onduidelijk.
Pleun2011dinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:30 schreef Buitendam het volgende:
Niemand heeft baat bij WO3, dat is uitgesloten.

Maar de economische verhoudingen kunnen wel drastische verschuiven door deze kwestie.
De Russische beurzen zijn al flink gekelderd.. dat dat land in een diep economisch ravijn mag vallen
Felixadinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef Fossieltje het volgende:
Maar liggen er nu nog 98 lichamen in het veld, waar vandaag niemand naar gezocht heeft?
Ze hebben nog steeds geen toestemming.
Fossieltjedinsdag 22 juli 2014 @ 20:36
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Nee.
Hoe zit het dan wel?
remlofdinsdag 22 juli 2014 @ 20:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:26 schreef Monolith het volgende:

[..]

Gewoon een metroseparatist.
:D
ChevyCapricedinsdag 22 juli 2014 @ 20:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Zou wat zijn als een telefoon de hele weg naar beneden heeft gefilmd.
Een gopro overleeft dat nog niet eens
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 20:38
ringinformatie.gif

Iedereen roept wel dat het een trouwring is, maar is dat wel zo? Volgens mij bekijkt hij de inhoud van een pakje/stuk vracht. (Kan best iets van goud zijn trouwens).

Die vracht wordt in een vrachtwagen gepleurd. Waar is die vrachtwagen?
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef Fossieltje het volgende:

[..]

Hoe zit het dan wel?
Er zijn nog veel lichamen vermist. Het is een gebied van tientallen vierkante km's, waarover de lijken verspreid kunnen liggen en daarbij is het niet uitgesloten hoeveel lichamen er totaal vernietigd zijn door de ontploffing en brand.
Felixadinsdag 22 juli 2014 @ 20:38
quote:
The head of the Dutch forensics team, Jain Tuinder, has revealed that the train which arrived in Kharkiv earlier on Tuesday contained 200 bodies - significantly less than that claimed by separatist leader Alexander Borodai.

Mr Tuinder said investigators would have to go back to the crash site to carry out another search.

"We will not leave until every remain has left this country so we will have to go on and bargain again with the people over there," he told journalists in Kharkiv on Tuesday evening.
http://www.bbc.com/news/world-europe-28429161
PippenScottiedinsdag 22 juli 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:32 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Dat is hoogst onwaarschijnlijk. Dat ding vliegt met Mach 3 (ruim 3000 km/h), tussen het moment dat het zichtbaar zou zijn en de daadwerkelijke klap zit zo weinig tijd...
Als het helder was en je de grond kon zien, dan duurt het 12 seconden voor zo'n raket op 10km hoogte is.
Het lijkt me niet onmogelijk dat iemand het heeft gezien.

Als de raket vanaf de cockpit te zien is geweest vrees ik dat we binnenkort een verschrikkelijke geluidsopname vanaf de zwarte doos te horen gaan krijgen.
Idanuedinsdag 22 juli 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef Fossieltje het volgende:
Maar liggen er nu nog 98 lichamen in het veld, waar vandaag niemand naar gezocht heeft?
Er zijn ook veel lichamen waar niets meer van over is. (kerosine brand op de grond en de vernietiging in de lucht.) :'(
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:38
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:37 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Een gopro overleeft dat nog niet eens
Dat zou ik zo hard niet roepen, de kans is klein ja, maar wel aanwezig denk ik.
Cliffydinsdag 22 juli 2014 @ 20:39
quote:
Volgens mij vertelde hij "op z'n minst" 200 lichamen.
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:38 schreef Idanue het volgende:

[..]

Er zijn ook veel lichamen waar niets meer van over is. (kerosine brand op de grond en de vernietiging in de lucht.) :'(
Er is flink wat nodig om een lichaam in het niets te laten verdwijnen.
kurk_droogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:33 schreef Parzival het volgende:
het valt me op dat echt alle ramen eruit geblazen zijn... terwijl die toch echt niet dun zijn ofzo..
Vliegtuigramen zijn juist wel heel erg dun. Ze lijken dik omdat er een breed stuk met lucht tussen het daadwerkelijke raam zit en het plastic aan de binnenkant.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:36 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

De Russische beurzen zijn al flink gekelderd.. dat dat land in een diep economisch ravijn mag vallen
Een keldering van 4 procent. Dat is een begin, maar niet fiks.

Het valt of staat met de uitkomst van de VN tot een collectieve deuk in die energie-export. Dat Frankrijk vrolijk blijft bouwen aan dat marineschip doet mij tot weinig hoop krijgen.
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 20:41
als ik die foto's bekijk zie ik pas in hoeveel delen dat ding is gespat. alles is verbogen en volgens mij niet alleen van de laatste impact... alle keuken onderdelen zijn uit hun frame gerukt, zelfs het toilet is compleet uitelkaar gevallen.. vleugeldelen zien eruit alsof ze door de shredder zijn gehaald.. ik denk dat als je nog geleefd had je het hele vliegtuig uit elkaar gepeld hebt zien worden.. alvorens je stoel zich ook losmaakte van de bodem...
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:39 schreef Messina het volgende:

[..]

Er is flink wat nodig om een lichaam in het niets te laten verdwijnen.
Er zullen nog wel sporen zijn, maar of een gemiddelde boer uit Oekrane dat herkent, is een tweede.
RetepVdinsdag 22 juli 2014 @ 20:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:30 schreef agter het volgende:

[..]

Dus dan maar niets en doen, en over laten waaien?
Ik weet het niet hoor. Serieus.
De schuldigen berechten. Niet een heel volk straffen voor een paar dwazen. Wat kan het Russische volk er aan doen?

En wat konden de Oost-Oekraense burgers er aan doen? En wat kon Rusland er aan doen?

Je moet wel realistisch blijven. Het feit blijft dat als het Westen Rusland WEL Oost-Oekrane had laten binnenvallen, dit niet gebeurd was. Dan had Oekrane moeten onderhandelen, in plaats van soldaten op burgers af te sturen. Dan hadden die burgers zichzelf niet omgeschoold tot prutssoldaten, maar waren er echte soldaten geweest die met de apparatuur om konden gaan en zo'n fout als dit niet zouden maken.

Je kan zeggen wat je wil over de Krim. Of Rusland nou wel of niet de Krim had mogen overnemen, doet er niet toe. Een feit is dat er geen enkele dode gevallen is (naja, misschien een paar). Terwijl de situatie in de Krim wel gelijk was aan de situatie in Donetsk en Loehansk. De burgers stonden op het punt om het Oekraense leger te lijf te gaan.

Het zijn koude feiten, maar zo is het nou eenmaal.

Als je burgerdoden wil voorkomen moet er in de eerste plaats helemaal niet gevochten worden. Maar als er dan toch gevochten moet worden, kan dat beter door professionals gedaan worden. De gevechten zijn dan sneller over, en de burgers hebben minder te lijden.

Daarbij ga ik er wel van uit dat beide legers zich dan aan de Conventies van Geneve houden.

De Russen hebben in de Krim bewezen dat hun leger zich aan die conventies houdt. Het Oekraense leger bewijst elke dag in Donetsk dat ze zich niet aan die conventies houden.

Wat de separatisten zouden doen, als ze de kans kregen, kan ik niet zeggen. Maar die waren niet van plan om tegen hun vijand op te trekken. Die zijn alleen maar zichzelf aan het verdedigen. En zichzelf bombarderen, dat doen ze natuurlijk niet.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:41 schreef Parzival het volgende:
als ik die foto's bekijk zie ik pas in hoeveel delen dat ding is gespat. alles is verbogen en volgens mij niet alleen van de laatste impact... alle keuken onderdelen zijn uit hun frame gerukt, zelfs het toilet is compleet uitelkaar gevallen.. vleugeldelen zien eruit alsof ze door de shredder zijn gehaald.. ik denk dat als je nog geleegd had je het hele vliegtuig uit elkaar gepeld hebt zien worden.. alvorens je stoel zich ook losmaakte van de bodem...
Dat is dan ook precies het doel van die raket. Die ontploft op 12 meter afstand de gehele 75 kilo kop richting het vliegtuig wat ze moeten "shredden". Op die hoogte rukt hij dat helemaal uiteen.
marcodejdinsdag 22 juli 2014 @ 20:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:41 schreef Parzival het volgende:
als ik die foto's bekijk zie ik pas in hoeveel delen dat ding is gespat. alles is verbogen en volgens mij niet alleen van de laatste impact... alle keuken onderdelen zijn uit hun frame gerukt, zelfs het toilet is compleet uitelkaar gevallen.. vleugeldelen zien eruit alsof ze door de shredder zijn gehaald.. ik denk dat als je nog geleefd had je het hele vliegtuig uit elkaar gepeld hebt zien worden.. alvorens je stoel zich ook losmaakte van de bodem...
Het was een voltreffer inderdaad.
RetepVdinsdag 22 juli 2014 @ 20:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:32 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Dat is hoogst onwaarschijnlijk. Dat ding vliegt met Mach 3 (ruim 3000 km/h), tussen het moment dat het zichtbaar zou zijn en de daadwerkelijke klap zit zo weinig tijd...
Tussen de 10 en de 25 seconden, afhankelijk van de afstand.
Idanuedinsdag 22 juli 2014 @ 20:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:39 schreef Messina het volgende:

[..]

Er is flink wat nodig om een lichaam in het niets te laten verdwijnen.
Een kerosinebrand kan dat heel goed hoor.
Ik hoop alleen wel dat ze zo veel mogelijk terug vinden.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:43
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:40 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Een keldering van 4 procent. Dat is een begin, maar niet fiks.

Het valt of staat met de uitkomst van de VN tot een collectieve deuk in die energie-export. Dat Frankrijk vrolijk blijft bouwen aan dat marineschip doet mij tot weinig hoop krijgen.
Wij zouden ook geen koude winter willen als het Franse passagiers zouden zijn geweest.
Alles heeft te maken met perspectief. En ik vind persoonlijk dat we al ver gekomen zijn met internationale erkenning en druk.
Pleun2011dinsdag 22 juli 2014 @ 20:44
Zijn toen bij de Bijlmerramp eigenlijk alle slachtoffers terug gevonden?
Fossieltjedinsdag 22 juli 2014 @ 20:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:38 schreef Idanue het volgende:

[..]

Er zijn ook veel lichamen waar niets meer van over is. (kerosine brand op de grond en de vernietiging in de lucht.) :'(
Zouden in ieder geval botten niet tegen zo'n brand kunnen? Maar ja, kan je dan nog achterhalen wie het was?
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:45
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:43 schreef agter het volgende:

[..]

Wij zouden ook geen koude winter willen als het Franse passagiers zouden zijn geweest.
Alles heeft te maken met perspectief. En ik vind persoonlijk dat we al ver gekomen zijn met internationale erkenning en druk.
Dat hele koude winter verhaal is ontzettende onzin. Alles of niks is totaal niet aan de orde.
RetepVdinsdag 22 juli 2014 @ 20:45
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:34 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Die raket is ook niet slap
Die raket heeft maar 70kg springstof aan boord. Maar het is een fragmentatie granaat, speciaal bedoeld om catastrofale structurele schade aan een vliegtuig aan te richten. De bom is bedoeld om op een paar meter van het vliegtuig af te gaan.

Het vliegtuig is dus voor een groot deel in de lucht in stukken gebroken, en de ramen zijn er ergens tijdens de 11km val naar beneden uit geblazen.
Idanuedinsdag 22 juli 2014 @ 20:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:44 schreef Fossieltje het volgende:

[..]

Zouden in ieder geval botten niet tegen zo'n brand kunnen? Maar ja, kan je dan nog achterhalen wie het was?
Volgens mij botten zelfs niet als het te lang duurt maar dat durf ik niet met zekerheid te zeggen.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 20:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:43 schreef RetepV het volgende:

[..]

Tussen de 10 en de 25 seconden, afhankelijk van de afstand.
De raket heeft (volgens Wiki) een diameter van 40 cm, die zie je echt niet op 10/3600*3500= ong. 10 km afstand
quirinadinsdag 22 juli 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Zijn toen bij de Bijlmerramp eigenlijk alle slachtoffers terug gevonden?
Nee
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:44 schreef Fossieltje het volgende:

[..]

Zouden in ieder geval botten niet tegen zo'n brand kunnen? Maar ja, kan je dan nog achterhalen wie het was?
Daar is wel DNA uit te halen, maar dat is best een lastig proces en duurt veel langer dan uit bloed of wangslijm.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 20:46
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:40 schreef Buitendam het volgende:
Het valt of staat met de uitkomst van de VN tot een collectieve deuk in die energie-export. Dat Frankrijk vrolijk blijft bouwen aan dat marineschip doet mij tot weinig hoop krijgen.
De Fransen gaan echt geen werkgelegenheid opgeven om een statement te maken tegen Rusland.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:45 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

De raket heeft (volgens Wiki) een diameter van 40 cm, die zie je echt niet op 10/3600*3500= ong. 10 km afstand
Ligt eraan welk rookspoor hij achterlaat.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:46
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:45 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Dat hele koude winter verhaal is ontzettende onzin. Alles of niks is totaal niet aan de orde.
Huh, ik heb het toch niet over alles of niets?
Alles heeft te maken met perspectief. :)
IR1907dinsdag 22 juli 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:32 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Dat is hoogst onwaarschijnlijk. Dat ding vliegt met Mach 3 (ruim 3000 km/h), tussen het moment dat het zichtbaar zou zijn en de daadwerkelijke klap zit zo weinig tijd...
Wie zegt dat het zichtbaar zou zijn ? Je kan de raketinslag niet me je blote oog waarnemen. Ik bedoelde moment van impact in het vliegtuig.
kurk_droogdinsdag 22 juli 2014 @ 20:47
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:46 schreef superniger het volgende:

[..]

De Fransen gaan echt geen werkgelegenheid opgeven om een statement te maken tegen Rusland.
NL kan wel wat nieuwe schepen gebruiken ^O^
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:45 schreef Idanue het volgende:

[..]

Volgens mij botten zelfs niet als het te lang duurt maar dat durf ik niet met zekerheid te zeggen.
Bij een crematie blijven ruggenwervels bijvoorbeeld nog redelijk herkenbaar.
De as die je meekrijgt als nabestaande is namelijk vermalen.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:48
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:46 schreef superniger het volgende:

[..]

De Fransen gaan echt geen werkgelegenheid opgeven om een statement te maken tegen Rusland.
Energie-export. Dat zijn geen schepen. De vraag is of de EU sancties gaat nemen en het enige punt waar je Rusland mee kan raken zijn economische sancties op het gebied van energie-export.
Buitendamdinsdag 22 juli 2014 @ 20:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:46 schreef agter het volgende:

[..]

Huh, ik heb het toch niet over alles of niets?
Alles heeft te maken met perspectief. :)
Ja, en nu concreet. Perspectief als in...?
karwindinsdag 22 juli 2014 @ 20:49
Plek van de video gevonden. word de route al iets duidelijker
vqZ5rqr.jpg
MMGYMCMBdinsdag 22 juli 2014 @ 20:50
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:46 schreef Uccie het volgende:

[..]

Daar is wel DNA uit te halen, maar dat is best een lastig proces en duurt veel langer dan uit bloed of wangslijm.
Heb je enig idee van wat er allemaal gebeurt tijdens dat lastige proces, in een tijdlijn bijv.? Waar zit het meeste tijd in?
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:49 schreef karwin het volgende:
[ afbeelding ]
Waar kijk ik naar?
The_Libertariandinsdag 22 juli 2014 @ 20:50
Wat we moeten doen is de maatschappelijke verontwaardiging kanaliseren in iets waar we daadwerkelijk iets aan kunnen veranderen...
John van 't Schip opperde het al: We moeten als eerste maar eens Putin zijn prestige-speeltje afnemen. Hij heeft 20 miljard geinvesteerd in het WK 2018, en dat is niet omdat hij zoveel van voetbal houdt. Het WK biedt een mooie gelegenheid Rusland te profileren in een makkelijk controleerbare context waarin je de wereld fopt iets te zijn wat je niet bent. We moeten na de spelen in Sochi er niet nog een keer intuinen.
Er zijn over de hele wereld initiatieven om voor het verplaatsen van de WK2018 pleiten: Er is in de VS een online petitie op Change.org die al op 75000 handtekeningen staat! http://www.change.org/pet(...)f-the-2018-world-cup
.
Er is een Nederlandse Facebook pagina die oproept tot een afgelasting van de Worldcup in Rusland, ik roep iedereen op om die te "LIKE-en" ...als de Pietietie pagina 2 miljoen likes kan krijgen dan zal iets wat er wel echt toe doet minimaal evenveel moeten kunnen krijgen. https://www.facebook.com/CancelWorldcup2018inRussia
Idanuedinsdag 22 juli 2014 @ 20:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:48 schreef Uccie het volgende:

[..]

Bij een crematie blijven ruggenwervels bijvoorbeeld nog redelijk herkenbaar.
De as die je meekrijgt als nabestaande is namelijk vermalen.
Ik dacht zelf dat door de hoge verbrandingstemperatuur er niet veel van over zou blijven maar ik hoop het wel. :Y
karwindinsdag 22 juli 2014 @ 20:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:50 schreef Uccie het volgende:

[..]

Waar kijk ik naar?
ze hebben de exacte plek gevonden van de video waar de BUK met 3 raketten richting rusland gereden word

agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:48 schreef Uccie het volgende:

[..]

Bij een crematie blijven ruggenwervels bijvoorbeeld nog redelijk herkenbaar.
De as die je meekrijgt als nabestaande is namelijk vermalen.
"1500 degrees Fahrenheit. One hour for every one hundred pounds of body weight."

http://forum.axishistory.com/viewtopic.php?t=111745
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 20:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:46 schreef quirina het volgende:

[..]

Nee
Hoe kom je erbij?
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 20:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:46 schreef IR1907 het volgende:

[..]

Wie zegt dat het zichtbaar zou zijn ? Je kan de raketinslag niet me je blote oog waarnemen. Ik bedoelde moment van impact in het vliegtuig.
Dus het moment dat alles door elkaar begint te vliegen enzo? Ja, dat zou misschien op een geheugenkaartje beland kunnen zijn, maar daar is toch niks op te zien dat relevant zou zijn (lijkt me)
RedFever007dinsdag 22 juli 2014 @ 20:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:38 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Iedereen roept wel dat het een trouwring is, maar is dat wel zo? Volgens mij bekijkt hij de inhoud van een pakje/stuk vracht. (Kan best iets van goud zijn trouwens).

Die vracht wordt in een vrachtwagen gepleurd. Waar is die vrachtwagen?
Ik krijg nu meer en meer duidelijk wordt wel het idee dat de Westerse media de separatisten wel erg zwart afschildert. Dus zou inderdaad goed kunnen dat ook het "trouwring" incident niet bestaat als zodanig :{
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:52 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Dus het moment dat alles door elkaar begint te vliegen enzo? Ja, dat zou misschien op een geheugenkaartje beland kunnen zijn, maar daar is toch niks op te zien dat relevant zou zijn (lijkt me)
ik wacht op de NG 3d animatie...
CPS2000dinsdag 22 juli 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Zijn toen bij de Bijlmerramp eigenlijk alle slachtoffers terug gevonden?
Officieel wel, aantal vermisten kwam overeen met het aantal gevonden lichamen. Bij Lockerbie niet geloof ik.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:52 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Ik krijg nu meer en meer duidelijk wordt wel het idee dat de Westerse media de separatisten wel erg zwart afschildert. Dus zou inderdaad goed kunnen dat ook het "trouwring" incident niet bestaat als zodanig :{
Dat zou kunnen, maar dat doet niets af aan de separatisten (lees: Russen in dienst van).
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:50 schreef The_Libertarian het volgende:
Hij heeft 20 miljard geinvesteerd in het WK 2018
Is dit al daadwerkelijk genvesteerd or moet dat nog gebeuren? Anders zou ik nog even wachten ^O^
Parzivaldinsdag 22 juli 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:52 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Ik krijg nu meer en meer duidelijk wordt wel het idee dat de Westerse media de separatisten wel erg zwart afschildert. Dus zou inderdaad goed kunnen dat ook het "trouwring" incident niet bestaat als zodanig :{
daarom lijkt het me uitermate grappig als die onderzoekers een grote container krijgen met.. dit is alles wat we konden vinden.. we dachten dat het zou gaan regenen dus we hebben alles bewaard..
RedFever007dinsdag 22 juli 2014 @ 20:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:49 schreef karwin het volgende:
Plek van de video gevonden. word de route al iets duidelijker
[ afbeelding ]
mooi plaatje maar wat bewijst dit?
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:55
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:50 schreef MMGYMCMB het volgende:

[..]

Heb je enig idee van wat er allemaal gebeurt tijdens dat lastige proces, in een tijdlijn bijv.? Waar zit het meeste tijd in?
Botten of eigenlijk kleine stukjes moeten opgelost worden in een chemisch spulletje (ben er te lang uit om nog de precieze namen te weten :@) om het dna materiaal uit de cel te krijgen dat je er een profiel van kan maken. En het is echt eenduidig hoe lang dat duurt, verschilt met de staat van de botten, en je kan niet zien dat het klaar is. Dus voor de zekerheid wachten ze erg lang (relatief) om niet het risico te lopen dat het misgaat.
Bij bloed en slijm krijg je een soort bezinksel en is dat dus duidelijk zichtbaar.
MMGYMCMBdinsdag 22 juli 2014 @ 20:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:55 schreef Uccie het volgende:

[..]

Botten of eigenlijk kleine stukjes moeten opgelost worden in een chemisch spulletje (ben er te lang uit om nog de precieze namen te weten :@) om het dna materiaal uit de cel te krijgen dat je er een profiel van kan maken. En het is echt eenduidig hoe lang dat duurt, verschilt met de staat van de botten, en je kan niet zien dat het klaar is. Dus voor de zekerheid wachten ze erg lang (relatief) om niet het risico te lopen dat het misgaat.
Bij bloed en slijm krijg je een soort bezinksel en is dat dus duidelijk zichtbaar.
Aha, interessant. Dank voor je uitleg ^O^!
karwindinsdag 22 juli 2014 @ 20:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:54 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

mooi plaatje maar wat bewijst dit?
waren meerdere fotos-videos van het moment dat ze dachten dat de BUK richting rusland werd gereden.
als je duidelijk hebt waar de fotos videos genomen zijn krijg je een beeld van welke route er gereden is.

of het voldoende bewijs is Nee, maar wel stukje van de puzzel
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:51 schreef Idanue het volgende:

[..]

Ik dacht zelf dat door de hoge verbrandingstemperatuur er niet veel van over zou blijven maar ik hoop het wel. :Y
Nee, helaas uit ervaring weet ik dat dat niet zo is. En een crematieoven is dacht ik >700 graden en kerosine 200 graden verbrandingstemperatuur.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 20:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:53 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Is dit al daadwerkelijk genvesteerd or moet dat nog gebeuren? Anders zou ik nog even wachten ^O^
Ja leuk. Flik dat geintje 1 keer en niemand gaat een WK willen organiseren.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:51 schreef karwin het volgende:

[..]

ze hebben de exacte plek gevonden van de video waar de BUK met 3 raketten richting rusland gereden word

Wat is de exacte plek? Volgens de Russen was het filmpje namelijk fake, en opgenomen in Krasnoarmeysk.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:56 schreef karwin het volgende:

[..]

waren meerdere fotos-videos van het moment dat ze dachten dat de BUK richting rusland werd gereden.
als je duidelijk hebt waar de fotos videos genomen zijn krijg je een beeld van welke route er gereden is.

of het voldoende bewijs is Nee, maar wel stukje van de puzzel
Idd. Er zijn, denk ik, geen keiharde directe bewijzen. Alleen een grote puzzel. Waar stukjes zo nu en dan hun plaats vinden. Een conclusie moet je zelf trekken.
Maar die wijst wel erg in de richting van de separatisten.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:57 schreef superniger het volgende:

[..]

Ja leuk. Flik dat geintje 1 keer en niemand gaat een WK willen organiseren.
Want andere landen schieten ook dit soort vliegtuigen neer?
Fossieltjedinsdag 22 juli 2014 @ 20:59
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:57 schreef Uccie het volgende:

[..]

Nee, helaas uit ervaring weet ik dat dat niet zo is. En een crematieoven is dacht ik >700 graden en kerosine 200 graden verbrandingstemperatuur.
Bedankt voor de info ^O^ Aardige kans dat er dus nog wel botten te vinden zijn. Maar het wordt natuurlijk wel lastig gezien de oppervlakte. Daarnaast kan iedereen, inclusief de dieren, het terrein op en af.
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:51 schreef karwin het volgende:

[..]

ze hebben de exacte plek gevonden van de video waar de BUK met 3 raketten richting rusland gereden word

Ah bedankt.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:57 schreef superniger het volgende:
Ja leuk. Flik dat geintje 1 keer en niemand gaat een WK willen organiseren.
Ja, want alle volgende organisatoren zullen in dezelfde positie zitten als Rusland nu.
supernigerdinsdag 22 juli 2014 @ 20:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:59 schreef agter het volgende:

[..]

Want andere landen schieten ook dit soort vliegtuigen neer?
Nee
Idanuedinsdag 22 juli 2014 @ 21:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:57 schreef Uccie het volgende:

[..]

Nee, helaas uit ervaring weet ik dat dat niet zo is. En een crematieoven is dacht ik >700 graden en kerosine 200 graden verbrandingstemperatuur.
Dan hoop ik dat ze nog meer mensen gaan vinden. ^O^
Yuri_Boykadinsdag 22 juli 2014 @ 21:00
Je moet wel heel fucking optimistisch zijn wil je dat het WK in Rusland daadwerkelijk niet doorgaat. :')
Blesterdinsdag 22 juli 2014 @ 21:01
Dag van nationale rouw is dus ook een dag waarop alles gesloten is?
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 21:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:00 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Je moet wel heel fucking optimistisch zijn wil je dat het WK in Rusland daadwerkelijk niet doorgaat. :')
Fucking naef bedoel je denk ik, want doorgaan zal het toch wel. Over 4 jaar lopen we gewoon met z'n allen te zeiken dat we Qatar moeten boycotten. Oh wacht, dat doen we nu al.
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:01 schreef Blester het volgende:
Dag van nationale rouw is dus ook een dag waarop alles gesloten is?
Nee, niet morgen althans. Misschien dat je lokale buurtwinkeltje dicht is, maar het is niet nationaal de norm.
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:00 schreef Idanue het volgende:

[..]

Dan hoop ik dat ze nog meer mensen gaan vinden. ^O^
Hopelijk kunnen de experts snel verder.
Xan21dinsdag 22 juli 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:01 schreef Blester het volgende:
Dag van nationale rouw is dus ook een dag waarop alles gesloten is?
Ik hoop het niet, moet uiteten
Wespensteekdinsdag 22 juli 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:45 schreef RetepV het volgende:
Die raket heeft maar 70kg springstof aan boord.
70 KG high explosive springstof.

De explosieve kracht is behoorlijk groot ivh TNT.
Blesterdinsdag 22 juli 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:02 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Nee, niet morgen althans. Misschien dat je lokale buurtwinkeltje dicht is, maar het is niet nationaal de norm.
Volgende jaren bedoel ik dan ook.
Loekie1dinsdag 22 juli 2014 @ 21:02
Dag van nationale rouw, eindelijk.
Fossieltjedinsdag 22 juli 2014 @ 21:02
Ik verwacht trouwens wel een beetje dat de directeur van de Amerikaanse veiligheidsdiensten vanavond niet aankomt met een paar opgevangen social media berichtjes. Het lijkt mij dat ze de exacte locatie van die raketinstallaties weten en daar ook satellietfoto's van hebben.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:02 schreef Uccie het volgende:

[..]

Hopelijk kunnen de experts snel verder.
Ik las dat die nog tegengewerkt worden?
Inaithnirdinsdag 22 juli 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:02 schreef Blester het volgende:

[..]

Volgende jaren bedoel ik dan ook.
Ik betwijfel ten zeerste dat dit een jaarlijks 'evenement' gaat worden.
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:02 schreef Loekie1 het volgende:
Dag van nationale rouw, eindelijk.
Ben je daar blij mee, ja?
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:02 schreef Fossieltje het volgende:
Ik verwacht trouwens wel een beetje dat de directeur van de Amerikaanse veiligheidsdiensten vanavond niet aankomt met een paar opgevangen social media berichtjes. Het lijkt mij dat ze de exacte locatie van die raketinstallaties weten en daar ook satellietfoto's van hebben.
Hebben en tonen is twee.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:03 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Ik betwijfel ten zeerste dat dit een jaarlijks 'evenement' gaat worden.
:')
michaelmooredinsdag 22 juli 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:51 schreef karwin het volgende:

[..]

ze hebben de exacte plek gevonden van de video waar de BUK met 3 raketten richting rusland gereden word

top
RedFever007dinsdag 22 juli 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:56 schreef karwin het volgende:

[..]

waren meerdere fotos-videos van het moment dat ze dachten dat de BUK richting rusland werd gereden.
als je duidelijk hebt waar de fotos videos genomen zijn krijg je een beeld van welke route er gereden is.

of het voldoende bewijs is Nee, maar wel stukje van de puzzel
"richting" Rusland ja. Maar als ik in Amsterdam met m'n auto sta en ik rijd daarna de A1 op wil dat toch ook niet zeggen dat ik "naar Duitsland" rij?
Loekie1dinsdag 22 juli 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:03 schreef Messina het volgende:

[..]

Ben je daar blij mee, ja?
Ik vind het wel gepast.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:03 schreef Messina het volgende:

[..]

Ben je daar blij mee, ja?
Wat is er mis mee, eigenlijk?
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:04 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Ik vind het wel gepast.
Ik ook.
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 21:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:03 schreef agter het volgende:

[..]

Ik las dat die nog tegengewerkt worden?
Ik ben een beetje de lijn in de berichtgeving kwijt, vandaag niet alles kunnen bijhouden.
Maar dat zou me niet verbazen.
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:04 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Ik vind het wel gepast.
Ik vind het nogal overdreven.
karwindinsdag 22 juli 2014 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 20:58 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Wat is de exacte plek? Volgens de Russen was het filmpje namelijk fake, en opgenomen in Krasnoarmeysk.
https://www.google.com/ma(...)ta=!3m1!1e3?hl=nl-NL
Messinadinsdag 22 juli 2014 @ 21:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:04 schreef agter het volgende:

[..]

Wat is er mis mee, eigenlijk?
Winkels (eerder) dicht, evenementen worden verplaatst, etc.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 21:05
http://www.telegraaf.nl/b(...)_op_rampplek___.html

Ze vinden dus nog steeds lichamen.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:03 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

"richting" Rusland ja. Maar als ik in Amsterdam met m'n auto sta en ik rijd daarna de A1 op wil dat toch ook niet zeggen dat ik "naar Duitsland" rij?
Bij Enschede met Duitse raketinstallatie wordt wel een ander verhaal.
RedFever007dinsdag 22 juli 2014 @ 21:05
Dag van nationale rouw hoeft van mij ook niet. Misschien de vrijdag gelijk na de ramp maar nu, nah, nee.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 21:05
quote:
13s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:04 schreef Messina het volgende:

[..]

Ik vind het nogal overdreven.
Dus, doe je er niet aan mee, en laat iedereen die er wel aan mee wil doen in zijn waarde :).

Ik doe er overigens ook niet aan mee, maar vind het wel gepast, omdat het zo erg leeft. Al zal ik wel meedoen aan de minuut stilte.
Ucciedinsdag 22 juli 2014 @ 21:05
quote:
13s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:04 schreef Messina het volgende:

[..]

Ik vind het nogal overdreven.
Ik vind het een loze kreet.
Effectief is het een dag als geen ander.
#ANONIEMdinsdag 22 juli 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:05 schreef Messina het volgende:

[..]

Winkels (eerder) dicht, evenementen worden verplaatst, etc.
Nee, dat is niet wat er morgen gaat gebeuren. Winkels open, etc.
Yuri_Boykadinsdag 22 juli 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:01 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Fucking naef bedoel je denk ik, want doorgaan zal het toch wel. Over 4 jaar lopen we gewoon met z'n allen te zeiken dat we Qatar moeten boycotten. Oh wacht, dat doen we nu al.
yeah
Loekie1dinsdag 22 juli 2014 @ 21:06
Dag van nationale rouw is niet zozeer voor de nabestaanden als wel om het collectieve leed een beetje te kanaliseren. Het is wel een paar dagen te laat, maar dat geeft niet.
agterdinsdag 22 juli 2014 @ 21:06
quote:
13s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:04 schreef Messina het volgende:

[..]

Ik vind het nogal overdreven.
So? Als veel NLers het wel zo voelen, wat is er dan mis mee.
Het is nogal heftig wat er gebeurd is.
DaKKiE1984dinsdag 22 juli 2014 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 21:05 schreef Uccie het volgende:

[..]

Ik vind het een loze kreet.
Effectief is het een dag als geen ander.
Ja dat vind ik ook wel een beetje, pak het dan gelijk serieus aan, voor mijn part op een zaterdag.
Maar een dag van nationale rouw afkondigen die net zo verloopt als iedere andere dag is een beetje raar :{