FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] #435 - Pain is temporary, glory is forever
star_gazerdinsdag 8 april 2014 @ 15:19
QdWd1.png


"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger

SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grof gezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding) • Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding) • Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training. Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder. Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op "dual factor training" of "fitness fatigue model".
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

[quote] MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:

Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren. [/quote]

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Sets & Reps
De instructeur op de sportschool zegt dat ik 20 herhaingen moet doen. Of dat klopt hangt van je doel af, maar waarschijnlijk heb je er niks aan.

Deze artikelen gaan in op het aantal sets en herhalingen:

Ironmagazine

How many sets and reps per exercise


SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

• (Complexe) Koolhydraten. Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je onder andere uit Brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc. • Eiwitten. Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc. • Vetten. Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren. Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname! Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je caseïne (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het een en ander. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Steroïden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het kunnen medicijnen zijn die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van je gestelde doeleiden.

Hier op FOK is uiteraard ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Waarom is er ruimte hiervoor? Omdat er ook een XTC topic, een Coke topic, een softdrugs topic waarin gebruik en tips worden besproken. F0k zou F0k niet zijn als we daar dan geen ruimte in bieden.
Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bij voorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.

Zeer uitgebreide info hierover: http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm



[spoiler=Handige en informatieve linkjes] Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na. http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum: http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7 http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :) http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ: http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina: http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif: http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels: http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info: http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd: http://www.t-nation.com
SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool? Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.

- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet. Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.

- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen? Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2013
1. Phil Heath img_52071380427792.jpg

2. Kai Greene img_51021380427781.jpg

3. Dennis Wolf img_42631380424643.jpg

En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.

m7.jpg

m8.jpg

SPOILER: Versiebeheer
* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.

08-10-2013: Headerfoto gecorrigeerd.Foto's Top 3 Mr. Olympia 2012 vervangen door die van 2013, funfoto onder de 2 Swarzenegger foto's verwijderd, spoiler voor versiebeheer toegevoegd (CarbonC / no1uknow)

SPOILER: Doelstellingen van de leden voor 31-12-2014
Verbosity
SQ: 180
DL: 230
BP: 115

Yuri_Boyka
SQ: 200
DL: 240
BP: 130

Nic1
SQ: 170
DL: 210
BP: 110

Stoeltafel
SQ: 125
DL: 140
BP: n.b.

Xa1pt
SQ: 120
DL: 150
BP: 90

star_gazer
SQ: 140
DL: 180
BP: 120

DannyDeko
SQ: 120
DL: 140
BP: 80

Snakey
SQ 120
DL 180
BP 140
OHP 90

dreamerbulk
SQ: 240
DL: 300
BP: 160

Ethanolic
SQ 5*140
DL 5*150
BP 5*95

Push
SQ: 130
DL: 170
BP: 100

Yamcha
SQ: 160
DL: 200
BP: 110

Cataclyst
SQ:150
DL:180
BP:120

Beach
Sq 140
Dl 160
ohp 60
geen bench

Opblaaspop077
150Kg deadlift
75Kg benchpress
55Kg overhead strict

Varkensbiefstuk
SQ: 140 (5rm)
DL: 170 (1rm)
BP: 90 (1rm)

no1uknow
SQ: 140
DL: 180
BP: 100

Drinky
SQ: 130
BP: 95
DL: 200

Sapstengel
SQ 160
DL 200
BP 115

Mr.J
SQ 85
DL70
BP 90

Stinkie
SQ 140
DL 165
BP 100

ZetaOS
SQ 210
DL 190
BP 155
star_gazerdinsdag 8 april 2014 @ 15:21
Wat vinden jullie de beste grip voor de triceps push down?

We hebben zegmaar deze: _/\_

Deze: __|__

En deze: /\

En het touw.
DuvelDuveldinsdag 8 april 2014 @ 15:21
Hebben jullie ook wel eens van die dagen dat het lijkt of je pap in je lijf hebt.
Ik had het vandaag, was na de warming up al aan het verzuren :(
RaymondKdinsdag 8 april 2014 @ 15:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 15:21 schreef DuvelDuvel het volgende:
Hebben jullie ook wel eens van die dagen dat het lijkt of je pap in je lijf hebt.
Ik had het vandaag, was na de warming up al aan het verzuren :(
alsof er siroop door je aderen stroomt srs
Sapstengeldinsdag 8 april 2014 @ 15:23
quote:
7s.gif Op dinsdag 8 april 2014 15:21 schreef star_gazer het volgende:
Wat vinden jullie de beste grip voor de triceps push down?

We hebben zegmaar deze: _/\_

Deze: __|__

En deze: /\

En het touw.
Ik gebruik altijd het touw of zonder grip, met alleen de kabel zeg maar per hand.
Push.dinsdag 8 april 2014 @ 15:24
quote:
7s.gif Op dinsdag 8 april 2014 15:21 schreef star_gazer het volgende:
Wat vinden jullie de beste grip voor de triceps push down?

We hebben zegmaar deze: _/\_

Deze: __|__

En deze: /\

En het touw.
/\ Het beste. Daarna _/\_. Hekel aan touw.

82,5 BP trouwens w/ Faalde 85 net dus heb het goed uitgemikt.
Snakeydinsdag 8 april 2014 @ 15:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 15:24 schreef Push. het volgende:

[..]

/\ Het beste. Daarna _/\_. Hekel aan touw.

82,5 BP trouwens w/ Faalde 85 net dus heb het goed uitgemikt.
^O^
Faeroerdinsdag 8 april 2014 @ 16:20
quote:
7s.gif Op dinsdag 8 april 2014 15:21 schreef star_gazer het volgende:
Wat vinden jullie de beste grip voor de triceps push down?

We hebben zegmaar deze: _/\_

Deze: __|__

En deze: /\

En het touw.
Touw,
Beachdinsdag 8 april 2014 @ 17:02
Rechterschouder die pijn doet.
Maar geen dips en ohp meer doen voor een tijdje.
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 17:03
Qua triceps ben ik echt een fan geworden van enkel de kabel (zonder clip) in je handpalm pakken en dan tricep extensions doen. Op die manier voel ik ze het beste, en deze is ook ontzettend goed:

Single-arm-reverse-grip-press-down.jpg
setodinsdag 8 april 2014 @ 17:16
quote:
9s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:02 schreef Beach het volgende:
Rechterschouder die pijn doet.
Maar geen dips en ohp meer doen voor een tijdje.
Warm je je schouders goed op? Ik doe laatste tijd veel shoulder dislocators voor bench/OHP, helpt wel moet ik zeggen.
Beachdinsdag 8 april 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:16 schreef seto het volgende:

[..]

Warm je je schouders goed op? Ik doe laatste tijd veel shoulder dislocators voor bench/OHP, helpt wel moet ik zeggen.
Niet speciaal. Ik begin gewoon licht/met de stang.
Eens kijken naar die Diesel crew filmpjes.
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:17 schreef Beach het volgende:

[..]

Niet speciaal. Ik begin gewoon licht/met de stang.
Eens kijken naar die Diesel crew filmpjes.
Ik doe zelf deze routine

setodinsdag 8 april 2014 @ 17:22
quote:
Waar heb je die band vandaan? :P
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 17:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:22 schreef seto het volgende:

[..]

Waar heb je die band vandaan? :P
http://www.rogueeurope.eu/rogue-monster-bands.php

Ik gebruik de oranje voor shoulder warm-up. Ik heb ze bijna allemaal trouwens, alleen gebruik ze nog niet allemaal. :')

[ Bericht 0% gewijzigd door Yuri_Boyka op 08-04-2014 17:29:13 ]
Xa1ptdinsdag 8 april 2014 @ 17:27
Wat is voor grippers een mooi gewicht om mee te beginnen? 250 pond ofzo?
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 17:29
Shoulder dislocators doe ik ook met die band, is veel fijner dan met een stok.
Travel.dinsdag 8 april 2014 @ 17:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:03 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Qua triceps ben ik echt een fan geworden van enkel de kabel (zonder clip) in je handpalm pakken en dan tricep extensions doen. Op die manier voel ik ze het beste, en deze is ook ontzettend goed:

[ afbeelding ]
Het plaatje mogen we niet zien.
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 17:33
quote:
9s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:32 schreef Travel. het volgende:

[..]

Het plaatje mogen we niet zien.
andere dan, alleen dan underhand grip, niet dat het veel uitmaakt qua activatie, maar je kunt minder snel cheaten

tri03.jpg
Travel.dinsdag 8 april 2014 @ 17:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

andere dan, alleen dan underhand grip, niet dat het veel uitmaakt qua activatie, maar je kunt minder snel cheaten

[ afbeelding ]
Nice
Ik vind gewoon dips op een bankje wel gruwelijk
Bench-dips-1.gif
Klokovdinsdag 8 april 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:27 schreef Xa1pt het volgende:
Wat is voor grippers een mooi gewicht om mee te beginnen? 250 pond ofzo?
Wat zijn je stats?
Ethanolicdinsdag 8 april 2014 @ 17:55
quote:
Deze ga ik zo ook eens doen, thanks.
Xa1ptdinsdag 8 april 2014 @ 17:55
quote:
2s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:53 schreef Klokov het volgende:

[..]

Wat zijn je stats?
BP 80, DL 90, SQ 85. OHP nog niet mee begonnen, doe nu seated dumbbell presses met 20 / 20. Vooral vanwege curls en de dumbbell press wil ik m'n onderarmen wat meer trainen omdat die nog wel eens de neiging hebben in te klappen.
Klokovdinsdag 8 april 2014 @ 17:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 17:55 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

BP 80, DL 90, SQ 85. OHP nog niet mee begonnen, doe nu seated dumbbell presses met 20 / 20. Vooral vanwege curls en de dumbbell press wil ik m'n onderarmen wat meer trainen omdat die nog wel eens de neiging hebben in te klappen.
250 krijg je sowieso niet dicht. Ik denk dat je met 150 redelijk goed zit.
SwJdinsdag 8 april 2014 @ 18:53
Nu ik het verschil heb gemerkt tussen het deadliften mét en zonder riem, wil ik er eentje aanschaffen (voor de 1+ RM pogingen, de lagere gewichten zo lang mogelijk zonder riem).

Volgens mij moet ik bij de aanschaf vooral letten op de voorkant: die moet breed zijn, de achterkant maakt niet zo veel uit (dacht ik). Waar moet ik nog meer op letten?

En weet iemand waar ik een redelijk goede riem kan krijgen voor een aangemane prijs?
Snakeydinsdag 8 april 2014 @ 18:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 18:53 schreef SuperwormJim het volgende:
Nu ik het verschil heb gemerkt tussen het deadliften mét en zonder riem, wil ik er eentje aanschaffen (voor de 1+ RM pogingen, de lagere gewichten zo lang mogelijk zonder riem).

Volgens mij moet ik bij de aanschaf vooral letten op de voorkant: die moet breed zijn, de achterkant maakt niet zo veel uit (dacht ik). Waar moet ik nog meer op letten?

En weet iemand waar ik een redelijk goede riem kan krijgen voor een aangemane prijs?
Een deadlift belt is meestal recht. Zoiets.

deadliftbelt3ply.jpg

Ik weet niet zo snel waar ze die verkopen. Let even op de maat, ik denk dat deze ook in verschillende maten komen.
SwJdinsdag 8 april 2014 @ 19:01
quote:
7s.gif Op dinsdag 8 april 2014 18:58 schreef Snakey het volgende:

[..]

Een deadlift belt is meestal recht. Zoiets.

[ afbeelding ]

Ik weet niet zo snel waar ze die verkopen. Let even op de maat, ik denk dat deze ook in verschillende maten komen.
Helpt zo'n belt ook bij het squatten, of is daar echt een compleet andere belt voor nodig? Ik kan me best voorstellen dat daar verschil in zit, maar is dat echt significant of alleen nodig als je op topniveau bezig bent?
SwJdinsdag 8 april 2014 @ 19:02
Zoiets bijvoorbeeld, is dat wat?

http://www.bodyenfitshop.(...)ware/powerlift-riem/

of

http://www.bodyenfitshop.(...)alterriem-best-body/
Push.dinsdag 8 april 2014 @ 19:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:01 schreef SuperwormJim het volgende:

[..]

Helpt zo'n belt ook bij het squatten, of is daar echt een compleet andere belt voor nodig? Ik kan me best voorstellen dat daar verschil in zit, maar is dat echt significant of alleen nodig als je op topniveau bezig bent?
Hangen ze niet gewoon in je sportschool? Of als je er naar vraagt? Hangen er hier echt 15 ofzo :')
SwJdinsdag 8 april 2014 @ 19:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:03 schreef Push. het volgende:

[..]

Hangen ze niet gewoon in je sportschool? Of als je er naar vraagt? Hangen er hier echt 15 ofzo :')
Nee ;(
Heb ik naar gevraagd, gisteren. Ze gaan het op management-niveau bespreken of ze er een aantal gaan aanschaffen :')
Push.dinsdag 8 april 2014 @ 19:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:04 schreef SuperwormJim het volgende:

[..]

Nee ;(
Heb ik naar gevraagd, gisteren. Ze gaan het op management-niveau bespreken of ze er een aantal gaan aanschaffen :')
Zou je daar dan niet gewoon op wachten? Voor die drie 1RM's die je per jaar trekt lijkt t me vrij overbodig eigenlijk :P
jeurse04dinsdag 8 april 2014 @ 19:06
quote:
Beide zijn prima. Ik heb een tijdje geleden gewoon een cheape belt van 15 eu gekocht ergens op internet. Werkt prima voor zowel deadlift als squat.
Snakeydinsdag 8 april 2014 @ 19:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:01 schreef SuperwormJim het volgende:

[..]

Helpt zo'n belt ook bij het squatten, of is daar echt een compleet andere belt voor nodig? Ik kan me best voorstellen dat daar verschil in zit, maar is dat echt significant of alleen nodig als je op topniveau bezig bent?
Ik gebruik geen belt, dus misschien ben ik niet helemaal de persoon om te antwoorden. Maar, een DL belt zit meestal hoger dan een squat belt omdat het vooral is om je buik te ondersteunen wanneer je die met kracht naar buiten drukt tijdens de lift. Bij een squat heb je de belt meer om je rug te ondersteunen, dus moet ie wat lager. Maar volgens mij kan je diezelfde belt ook voor squats gebruiken.
SwJdinsdag 8 april 2014 @ 19:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:04 schreef Push. het volgende:

[..]

Zou je daar dan niet gewoon op wachten? Voor die drie 1RM's die je per jaar trekt lijkt t me vrij overbodig eigenlijk :P
Heb ik ook over nagedacht, op zich logisch natuurlijk. Aan de andere kant, als zo'n riem toch niet veel kost kan 'm net zo goed zelf aanschaffen.
Snakeydinsdag 8 april 2014 @ 19:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:06 schreef SuperwormJim het volgende:

[..]

Heb ik ook over nagedacht, op zich logisch natuurlijk. Aan de andere kant, als zo'n riem toch niet veel kost kan 'm net zo goed zelf aanschaffen.
Ik heb allerlei wraps in m'n tas wat ik niet gebruik. :P
Kater79dinsdag 8 april 2014 @ 19:14
quote:
7s.gif Op dinsdag 8 april 2014 15:21 schreef star_gazer het volgende:
Wat vinden jullie de beste grip voor de triceps push down?

We hebben zegmaar deze: _/\_

Deze: __|__

En deze: /\

En het touw.
In principe gebruik ik altijd /\ puur omdat deze de fijnste grip heeft. Het touw vind ik persoonlijk waardeloos. Ik probeer wel altijd recht te staan en de oefening krachtig uit te voeren, zowel met het gewicht omlaag als omhoog (dus niet terug laten schieten) :)
Halcondinsdag 8 april 2014 @ 19:32
Gebruik van AAS neemt volgens mij alleen maar toe.

Aanwezigheid van beach curlers in de gym ook :') En niet te vergeten: de combinatie van een superecto in een golds gym hemd met een of andere zwetende speklap.
Snakeydinsdag 8 april 2014 @ 19:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:32 schreef Halcon het volgende:
Gebruik van AAS neemt volgens mij alleen maar toe.

Aanwezigheid van beach curlers in de gym ook :') En niet te vergeten: de combinatie van een superecto in een golds gym hemd met een of andere zwetende speklap.
Daarom vind ik een dure David lloyds toch wel prettig. Daar heb je dat allemaal (bijna) niet.
Halcondinsdag 8 april 2014 @ 19:43
quote:
10s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:38 schreef Snakey het volgende:

[..]

Daarom vind ik een dure David lloyds toch wel prettig. Daar heb je dat allemaal (bijna) niet.
Die hebben we hier helaas niet. Dus bankjes en bank press constant bezet met curlers die met z'n vieren aan 1 stang staan te sjorren.

Aas zal er bij DL toch ook wel gebruikt worden?
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 19:52
Als ik ooit zou overwegen een belt aan te schaffen dan zou het zeker weten een Inzer worden. Die hebben belts met een handig kliksysteem.
Faeroerdinsdag 8 april 2014 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:32 schreef Halcon het volgende:
Gebruik van AAS neemt volgens mij alleen maar toe.

Aanwezigheid van beach curlers in de gym ook :') En niet te vergeten: de combinatie van een superecto in een golds gym hemd met een of andere zwetende speklap.
Waarom al die haat richting ecto's? Iedereen begint ergens.
Halcondinsdag 8 april 2014 @ 20:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 20:31 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Waarom al die haat richting ecto's? Iedereen begint ergens.
Het is de manier waarop hè.
-Menn0-dinsdag 8 april 2014 @ 20:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:32 schreef Halcon het volgende:
Gebruik van AAS neemt volgens mij alleen maar toe.

Aanwezigheid van beach curlers in de gym ook :') En niet te vergeten: de combinatie van een superecto in een golds gym hemd met een of andere zwetende speklap.
Lopen er hier een paar van een kilo of 60 met XXL nutrition shirts aan, bigger is better :')
Drinkydinsdag 8 april 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:04 schreef SuperwormJim het volgende:

[..]

Nee ;(
Heb ik naar gevraagd, gisteren. Ze gaan het op management-niveau bespreken of ze er een aantal gaan aanschaffen :')
dingen worden toch gejat, althans hier. Vandaar dat ze dat soort spullen zo min mogelijk aanschaffen.
Verbositydinsdag 8 april 2014 @ 20:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:06 schreef SuperwormJim het volgende:

[..]

Heb ik ook over nagedacht, op zich logisch natuurlijk. Aan de andere kant, als zo'n riem toch niet veel kost kan 'm net zo goed zelf aanschaffen.
Zag laatst dat deze nu ook in NL beschikbaar is:
http://www.fitness-seller.nl/iron-force-lever-power-belt/
Snakeydinsdag 8 april 2014 @ 21:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:43 schreef Halcon het volgende:

Aas zal er bij DL toch ook wel gebruikt worden?
Ik heb er in de afgelopen jaren 3 geteld. Maar ik train 's morgens redelijk vroeg, dus ik zie nog geen 5% of minder van de mensen die er trainen.
33dinsdag 8 april 2014 @ 21:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Als ik ooit zou overwegen een belt aan te schaffen dan zou het zeker weten een Inzer worden. Die hebben belts met een handig kliksysteem.
14.gif. Zelf heb ik een Inzer forever lever belt (10mm) en wat een beest van een riem is dat! _O_
setodinsdag 8 april 2014 @ 21:47
Als ik er één ga halen haal ik wel zo'n dikke leren of een Eleiko, is niet iets waar ik geld op wil besparen sinds het toch redelijk belangrijk is als je lifts echt zwaar worden :P
33dinsdag 8 april 2014 @ 21:49
De Inzer heeft me ongeveer 150 euro gekost (incl. shipping). Dus goedkoop is het niet, maar die riem is voor de rest van je leven!
Push.dinsdag 8 april 2014 @ 22:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:32 schreef Halcon het volgende:
Gebruik van AAS neemt volgens mij alleen maar toe.

Aanwezigheid van beach curlers in de gym ook :') En niet te vergeten: de combinatie van een superecto in een golds gym hemd met een of andere zwetende speklap.
Overal. Maar heb er eigenlijk geen last van. Van de AAS gebruikers althans.
Xa1ptdinsdag 8 april 2014 @ 22:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 22:18 schreef Push. het volgende:

[..]

Overal. Maar heb er eigenlijk geen last van. Van de AAS gebruikers althans.
Hier is het nu vooral druk op de cardio.
stinkiedinsdag 8 april 2014 @ 22:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 22:28 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Hier is het nu vooral druk op de cardio.
de zo'n schijnt weer. Hier ook. Zelfs op de meest onlogische tijden
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 22:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 21:38 schreef 33 het volgende:

[..]

14.gif. Zelf heb ik een Inzer forever lever belt (10mm) en wat een beest van een riem is dat! _O_
Sickening brate. :9~
Cataclystdinsdag 8 april 2014 @ 22:53
Ahhh.. laatste deadlift setje deze week ging kut. Warm-up en werkgewichtjes daarvoor gingen als een trein de lucht in, dat dan weer wel. Merk zodra ik over ga op mix grip (wat ik alleen bij max setje doe) dat ik dan veel meer moeite heb om te liften.. Iemand anders hier wel eens last van gehad?

Overigens wel achter gekomen dat ik meer naar achter moet hangen als ik de bar vast heb, om de slack eruit te pullen en de spanning op mn hamstrings/glutes te zetten, wat dan wel weer een goede ontdekking was van de training! :D

Raden jullie trouwens een belt aan? Nu we het er toch over hebben. Gebruik het zelf echt nooit en was het ook van plan zo lang mogelijk uit te stellen.
Xa1ptdinsdag 8 april 2014 @ 22:53
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 april 2014 22:41 schreef stinkie het volgende:

[..]

de zo'n schijnt weer. Hier ook. Zelfs op de meest onlogische tijden
Ik cardio zelf dan weer bijna niet, maar warmups worden lastiger zo. ;( Als het even kan probeer ik nu maar net voor etenstijd te gaan of 's morgens vroeg, dan is het nog vrij rustig. Of om een uur of 9 's avonds een uur voor de toko dichtgaat.
Yuri_Boykadinsdag 8 april 2014 @ 22:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 22:53 schreef Cataclyst het volgende:
Raden jullie trouwens een belt aan? Nu we het er toch over hebben. Gebruik het zelf echt nooit en was het ook van plan zo lang mogelijk uit te stellen.
Ligt eraan wat je tilt. Ik denk dat ik het zo lang mogelijk ga uitstellen. Er zijn gasten die 300+ kg zonder belt tillen.
33dinsdag 8 april 2014 @ 22:59
Wat Yuri zegt. Ik gebruik mijn belt momenteel nauwelijks. Sowieso alleen op dagen als ik echt hardcore ga op de deadlifts. Squats gewoon (nog) beltless.
Cataclystdinsdag 8 april 2014 @ 23:02
Ja precies dat is dus ook mijn plan. Zit momenteel met DL rond de 160 en met SQ rond de 130. dus zeker nog niet nodig dunkt me. :)
Drinkydinsdag 8 april 2014 @ 23:29
Vinden jullie liften met belt niet irritant? Ik vind die intra abdominaal pressure redelijk afleidend en zorgt voor zoveel meer inspanning wat ik moet leveren om het gewicht omhoog te krijgen.
Faeroerwoensdag 9 april 2014 @ 00:45
Belt vind ik totale onzin, tenzij je echt risico gaat nemen met te zware gewichten. Alleen bij PRs, if even that. Idem dito met straps. Als je handen het begeven, ben je er (in mijn optiek) gewoonweg niet klaar voor. Het is toch een compound oefening, waarom dan delen van je lichaam uitschakelen om het eenvoudiger te maken?
Halconwoensdag 9 april 2014 @ 07:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 22:18 schreef Push. het volgende:

[..]

Overal. Maar heb er eigenlijk geen last van. Van de AAS gebruikers althans.
Ik ook niet hoor. Maar viel me gewoon op. Zelf ooit twee keer een kuur gedaan.
33woensdag 9 april 2014 @ 08:07
quote:
5s.gif Op dinsdag 8 april 2014 23:29 schreef Drinky het volgende:
Vinden jullie liften met belt niet irritant? Ik vind die intra abdominaal pressure redelijk afleidend en zorgt voor zoveel meer inspanning wat ik moet leveren om het gewicht omhoog te krijgen.
Ik denk dat je nog moet wennen en de belt ook tijdens warmup sets moet dragen om je vorm ook tijdens zware lifts te behouden! Of je bent er nog niet klaar voor. Hoogstwaarschijnlijk dat laatste.
Questularwoensdag 9 april 2014 @ 08:17
quote:
10s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:38 schreef Snakey het volgende:

[..]

Daarom vind ik een dure David lloyds toch wel prettig. Daar heb je dat allemaal (bijna) niet.
Hier hebben we ook altijd een all incl variant gehad en een apparte basic ruimte. Nu willen ze de basic ruimte ergens anders gaan uitbaten en hebben ze als tussen oplossing de basic mensen toegang gegeven tot ons gedeelte....Ik kan niet wachten todat al die mensen weer weggaan. Ze ruimen niks op, sporten in groepjes van 4 waardoor je ellendig lang moet wachten todat ze klaar zijn met hun oefeningen (tussen al het facebooken op de gsm door) Dom gelul over wel of niet AAS gebruiken (gastjes van 15/16 jaar oud), overlast in het welness gedeelte etc etc, laatst dachten een paar van die pubers dat ze met hun vriendinnentjes wel 1 locker konden gebruiken, resultaat je staat je om te kleden en vervolgens ben je strafbaar bezig omdat je in het bijzijn van een minderjarige een lesje mannelijke anatomie lijkt te geven. Ik betaal ook graag iets meer om dit allemaal niet te hoeven meemaken tijdens het sporten.
star_gazerwoensdag 9 april 2014 @ 08:47
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 00:45 schreef Faeroer het volgende:
Belt vind ik totale onzin, tenzij je echt risico gaat nemen met te zware gewichten. Alleen bij PRs, if even that. Idem dito met straps. Als je handen het begeven, ben je er (in mijn optiek) gewoonweg niet klaar voor. Het is toch een compound oefening, waarom dan delen van je lichaam uitschakelen om het eenvoudiger te maken?
Deels eens, al vind ik wel dat straps hun plaats hebben; het is in mijn optiek zonde om je de ontwikkeling van je rug, core en benen af te laten hangen van de kracht in je handen en onderarmen. Als je het gevoel hebt da tje rug/benen nog wel wat kunnen hebben, zijn straps imho een prima idee.

Uiteraard vervolgens wel je handen / onderarmen maxen met wat sets pull-ups.

Overigens is 5x8x50% met double overhand ook een hele leuke oefening voor je onderarmen.
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 09:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 april 2014 20:34 schreef Halcon het volgende:

[..]

Het is de manier waarop hè.
Dit dus. Het maakt mij niet uit of iemand net begint of vergevorderd is, dik of dun, oud ( :') ) of jong, allochtoon of autochtoon: iedereen die serieus traint heeft mijn respect, of dat nou met 2 of 200kg is.
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 09:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 21:49 schreef 33 het volgende:
De Inzer heeft me ongeveer 150 euro gekost (incl. shipping). Dus goedkoop is het niet, maar die riem is voor de rest van je leven!
Da's wel veel geld voor een riem. Wat maakt dat ding nou beter dan de riemen van Fitness Seller?
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 09:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:32 schreef Halcon het volgende:
Gebruik van AAS neemt volgens mij alleen maar toe.

Aanwezigheid van beach curlers in de gym ook :') En niet te vergeten: de combinatie van een superecto in een golds gym hemd met een of andere zwetende speklap.
Waar train je? Bij zo'n budget kneuzengym?
quote:
10s.gif Op dinsdag 8 april 2014 19:38 schreef Snakey het volgende:

[..]

Daarom vind ik een dure David lloyds toch wel prettig. Daar heb je dat allemaal (bijna) niet.
Ziehier de oplossing voor deze problemen: gewoon iets meer uitgeven (of gaan voor een hardcore gym met een hoge drempel voor het voetbalshirt-petjes volk).
Ethanolicwoensdag 9 april 2014 @ 09:47
Ik heb +- een jaar geleden een maand bij David Lloyd Blijdorp getraind en ik vond het echt vreselijk qua volk. :') Imo is duurdere gym absoluut niet perse beter. Ik train nu bij een 30 euro/maand gym in een slechte wijk, maar ben, buiten de maandag- en dinsdagavond tussen 19-21 uur tijdspanne, zeer tevreden. :) Wel echt freakin' veel juicers, die amper de helft van mij deadliften maar wel 140kg benchen :')
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 09:58
quote:
13s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:47 schreef Ethanolic het volgende:
Ik heb +- een jaar geleden een maand bij David Lloyd Blijdorp getraind en ik vond het echt vreselijk qua volk. :') Imo is duurdere gym absoluut niet perse beter. Ik train nu bij een 30 euro/maand gym in een slechte wijk, maar ben, buiten de maandag- en dinsdagavond tussen 19-21 uur tijdspanne, zeer tevreden. :) Wel echt freakin' veel juicers, die amper de helft van mij deadliften maar wel 140kg benchen :')
Snakey: zat jij niet ook in Blijdorp? :)
(Etha: nog iemand met een protese gezien daar?)
fathankwoensdag 9 april 2014 @ 10:03
Ik zit in een gym die vooral gericht is op vechtsporten (kickboxen, mma) en zit ook in een van oudsher niet zo beste wijk. Veel tokkies en leipe mocro flavour maar er wordt wel serieus getraind. Beter dan een Basic Shit :')
Ethanolicwoensdag 9 april 2014 @ 10:04
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:58 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Snakey: zat jij niet ook in Blijdorp? :)
(Etha: nog iemand met een protese gezien daar?)
Nope, niet gezien.
jeurse04woensdag 9 april 2014 @ 10:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 april 2014 22:53 schreef Cataclyst het volgende:
Ahhh.. laatste deadlift setje deze week ging kut. Warm-up en werkgewichtjes daarvoor gingen als een trein de lucht in, dat dan weer wel. Merk zodra ik over ga op mix grip (wat ik alleen bij max setje doe) dat ik dan veel meer moeite heb om te liften.. Iemand anders hier wel eens last van gehad?

Overigens wel achter gekomen dat ik meer naar achter moet hangen als ik de bar vast heb, om de slack eruit te pullen en de spanning op mn hamstrings/glutes te zetten, wat dan wel weer een goede ontdekking was van de training! :D

Raden jullie trouwens een belt aan? Nu we het er toch over hebben. Gebruik het zelf echt nooit en was het ook van plan zo lang mogelijk uit te stellen.
Ik gebruik een belt voor de deadlift bij de laatste en zwaarste set (180-190kg) en bij het proberen van een nieuwe pr. Ik draag er één omdat better safe than sorry en het geeft ook een beetje een mentale boost, vind ik. Bij een squat pr draag ik er ook één, verder gebruik ik hem niet.
jeurse04woensdag 9 april 2014 @ 10:43
Mogen mijn trainingsdoelstellingen btw ook in de OP :P?

SQ:150
DL:200+
BP:110
SwJwoensdag 9 april 2014 @ 10:43
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 10:28 schreef jeurse04 het volgende:

[..]

Ik gebruik een belt voor de deadlift bij de laatste en zwaarste set (180-190kg) en bij het proberen van een nieuwe pr. Ik draag er één omdat better safe than sorry en het geeft ook een beetje een mentale boost, vind ik. Bij een squat pr draag ik er ook één, verder gebruik ik hem niet.
Vooral dit is 't bij mij, een mentale steun in de rug.
Panzermauswoensdag 9 april 2014 @ 11:13
Ik weet niet wat erger is, lats die voorlopen of armen die achterlopen, uiteindelijk is alles relatief. Nu een periode gehad waarin ik amper getraind heb en eigenlijk alleen maar voor de pullups kwam en dan snel weer bailde. Gisteren kotsen na squats, dit gaat niet goed.

Lats of peace en armen zonder pump. Feelin' like a noodle fridge.
fathankwoensdag 9 april 2014 @ 11:14
Panzer weer met z'n ectostreken :')
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 11:15
quote:
10s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:13 schreef Panzermaus het volgende:
Ik weet niet wat erger is, lats die voorlopen of armen die achterlopen, uiteindelijk is alles relatief. Nu een periode gehad waarin ik amper getraind heb en eigenlijk alleen maar voor de pullups kwam en dan snel weer bailde. Gisteren kotsen na squats, dit gaat niet goed.

Lats of peace en armen zonder pump. Feelin' like a noodle fridge.
Spiergroepen lopen niet voor; spiergroepen kunnen alleen maar achterlopen.
Panzermauswoensdag 9 april 2014 @ 11:19
Dankelbare inzichten alhier, thanks guys. Ik ben zo'n autist met een kokervisie van Calais tot aan Dover en terug, als ik ineens een project ofzo heb dan gaat alle aandacht daarheen en eet/train ik halve dagen niet. :')

Zo maar eens deadlifts en dan twee uur armen slopen.
Ethanolicwoensdag 9 april 2014 @ 11:22
quote:
10s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:19 schreef Panzermaus het volgende:
Dankelbare inzichten alhier, thanks guys. Ik ben zo'n autist met een kokervisie van Calais tot aan Dover en terug, als ik ineens een project ofzo heb dan gaat alle aandacht daarheen en eet/train ik halve dagen niet. :')

Zo maar eens deadlifts en dan twee uur armen slopen.
Don't man. Gewoon 5x10 BOR, pull-ups en bb curls na je deathlifts.
Ethanolicwoensdag 9 april 2014 @ 11:25
Ik ben tot op heden trouwens zeer tevreden over mijn BBB schema. _O_ 4 oefeningen per work-out, maar helemaal gesloopt naderhand. Heb het licht gezien jongens. :@
Panzermauswoensdag 9 april 2014 @ 11:30
quote:
14s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:22 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Don't man. Gewoon 5x10 BOR, pull-ups en bb curls na je deathlifts.
No man, die lats krijgen veel te veel werk, werd laatst unaniem 'je lijkt op een zeester' beoordeeld.

T-bar rows zijn ook wel fijn, en heb een tijdje terug reverse cable curls (ofzo) gedaan. Dus cable curls, maar dan andersom staan, lil' bit bent over, en dan jezelf poorten met die cable. Try it. :') Beetje in dezelfde categorie als divebomb-pushups, maar worth it. Betere burns en pump dan BB curls.

En kun je dat BBB-schema van je posten? :o Klinkt als iets wat mijn vriendin zou doen, maar als jij erbij zweert. :D
Ethanolicwoensdag 9 april 2014 @ 11:32
quote:
10s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:30 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

No man, die lats krijgen veel te veel werk, werd laatst unaniem 'je lijkt op een zeester' beoordeeld.

T-bar rows zijn ook wel fijn, en heb een tijdje terug reverse cable curls (ofzo) gedaan. Dus cable curls, maar dan andersom staan, lil' bit bent over, en dan jezelf poorten met die cable. Try it. :') Beetje in dezelfde categorie als divebomb-pushups, maar worth it. Betere burns en pump dan BB curls.

En kun je dat BBB-schema van je posten? :o Klinkt als iets wat mijn vriendin zou doen, maar als jij erbij zweert. :D
Is een PL schema met wat high rep low weight oefeningen erbij, google 5/3/1 Boring But Big. Denk niet dat dat iets voor je chick is. :')
-Menn0-woensdag 9 april 2014 @ 11:42
Wat is optimaal om per week te cutten? Ik hield altijd 0,2kg per week aan (ultieme slow cut :') ) maar maatje van me zei vanochtend dat hij altijd cut met rond de 0,8kg per week. Dat lijkt me toch te veel?
SwJwoensdag 9 april 2014 @ 11:45
quote:
14s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:25 schreef Ethanolic het volgende:
Ik ben tot op heden trouwens zeer tevreden over mijn BBB schema. _O_ 4 oefeningen per work-out, maar helemaal gesloopt naderhand. Heb het licht gezien jongens. :@
Hear! Hear!
Ethanolicwoensdag 9 april 2014 @ 11:45
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:42 schreef -Menn0- het volgende:
Wat is optimaal om per week te cutten? Ik hield altijd 0,2kg per week aan (ultieme slow cut :') ) maar maatje van me zei vanochtend dat hij altijd cut met rond de 0,8kg per week. Dat lijkt me toch te veel?
Gulden middenweg. Als ik cut ben ik altijd tevreden met 0,5kg per week.
-Menn0-woensdag 9 april 2014 @ 11:48
quote:
7s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:45 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Gulden middenweg. Als ik cut ben ik altijd tevreden met 0,5kg per week.
Maar eens kijken hoe ik me daarbij voel dan. Thnx.
33woensdag 9 april 2014 @ 11:52
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:42 schreef -Menn0- het volgende:
Wat is optimaal om per week te cutten? Ik hield altijd 0,2kg per week aan (ultieme slow cut :') ) maar maatje van me zei vanochtend dat hij altijd cut met rond de 0,8kg per week. Dat lijkt me toch te veel?
Je moet eigenlijk niet kijken naar gewicht dat je per week verliest. 0,5 kg voor jou is heel anders voor iemand die 200kg weegt met +40% vet. Het gaat om het percentage. Je wil tussen 0.5% en 1% aan vet verliezen per week.
Halconwoensdag 9 april 2014 @ 11:54
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:35 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Waar train je? Bij zo'n budget kneuzengym?

[..]

Ziehier de oplossing voor deze problemen: gewoon iets meer uitgeven (of gaan voor een hardcore gym met een hoge drempel voor het voetbalshirt-petjes volk).
Lezen is niet je sterkste punt of wel?
Faeroerwoensdag 9 april 2014 @ 12:44
Heb wat imbalances te fixen denk ik. Ik kon altijd 3x10+ (2-3 jaar geleden) pullups doen als dun sprietje en nu niet meer dan 3 sets van max 3-5. :') Wat is deze. Misschien een tijdje van het whole-chickens dieet afblijven. :')
Sapstengelwoensdag 9 april 2014 @ 12:44
Ik kon 8 pullups toen ik cutte en 82 kg woog. Nu weeg ik 91 en kan ik er 2 :')
Questularwoensdag 9 april 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 12:44 schreef Sapstengel het volgende:
Ik kon 8 pullups toen ik cutte en 82 kg woog. Nu weeg ik 91 en kan ik er 2 :')
Herkenbaar, ik zie vaak genoeg van die dunne mannetjes pull-ups eruitgooien alsof het geen moeite kost en ikzelf mag blij zijn als ik er 2 of 3 uitgeperst krijg.
H1N1woensdag 9 april 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 12:44 schreef Sapstengel het volgende:
Ik kon 8 pullups toen ik cutte en 82 kg woog. Nu weeg ik 91 en kan ik er 2 :')
Ik 7 sets van 5 en vorige week (bulk) nog ff getest. 2*5 en 1*3 :'). Pijnlijk.
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 12:47 schreef Questular het volgende:

[..]

Herkenbaar, ik zie vaak genoeg van die dunne mannetjes pull-ups eruitgooien alsof het geen moeite kost en ikzelf mag blij zijn als ik er 2 of 3 uitgeperst krijg.
Hang die ecto's een riem om met het BW-verschil en kijk hoe het dan gaat.
Halconwoensdag 9 april 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 12:47 schreef Questular het volgende:

[..]

Herkenbaar, ik zie vaak genoeg van die dunne mannetjes pull-ups eruitgooien alsof het geen moeite kost en ikzelf mag blij zijn als ik er 2 of 3 uitgeperst krijg.
Die mannetjes wegen ook bijna niets he. :)
Faeroerwoensdag 9 april 2014 @ 13:04

Wil ik ook... :'(
Sapstengelwoensdag 9 april 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:04 schreef Faeroer het volgende:

Wil ik ook... :'(
314x314px-LL-2f8f2271_crossfit.gif
#ANONIEMwoensdag 9 april 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 12:47 schreef Questular het volgende:

[..]

Herkenbaar, ik zie vaak genoeg van die dunne mannetjes pull-ups eruitgooien alsof het geen moeite kost en ikzelf mag blij zijn als ik er 2 of 3 uitgeperst krijg.
Dit dus. Als je maar 50kg weegt bij 1.74 gaat het ook een stuk makkelijker he :')
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 13:07
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:04 schreef Faeroer het volgende:

Wil ik ook... :'(
Nice. Ook niet bepaald zo'n 17-jarige 60kg BW voetbal-ecto.
Snakeywoensdag 9 april 2014 @ 13:08
Ik kon er 7, bij 105 kilo. Maar effe een tijdje niet bijgehouden en het is terug naar een krappe 3. :')
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 13:12
quote:
10s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:08 schreef Snakey het volgende:
Ik kon er 7, bij 105 kilo. Maar effe een tijdje niet bijgehouden en het is terug naar een krappe 3. :')
Zeer netjes. Ik doe het zelden. Geen idee wat ik nu zou kunnen. 3-5 schat ik.
Eleikowoensdag 9 april 2014 @ 13:13
quote:
10s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:08 schreef Snakey het volgende:
Ik kon er 7, bij 105 kilo. Maar effe een tijdje niet bijgehouden en het is terug naar een krappe 3. :')
Was dat met of zonder prothese?
star_gazerwoensdag 9 april 2014 @ 13:13
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:03 schreef Halcon het volgende:

[..]

Die mannetjes wegen ook bijna niets he. :)
Dit. Ik merk dat ik in de cut altijd eens tuk makkelijk pull-ups doe dan in de bulk.
Halconwoensdag 9 april 2014 @ 13:14
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:12 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Zeer netjes. Ik doe het zelden. Geen idee wat ik nu zou kunnen. 3-5 schat ik.
Ik doe ook zelden pull ups. Kutoefening. Kan er denk ik 3 fatsoenlijk uitpersen.
jeurse04woensdag 9 april 2014 @ 13:27
Hmm dat ik net begon was ik ongeveer 80kg en kon ik er max 2. Nu weeg ik 95kg en kan ik er 10, de eerste set. Ik kon ook niet eens 1x dippen dat ik net trainde, nu 10+, en paar sets met 20kg erbij.
Halconwoensdag 9 april 2014 @ 13:30
Dippen kan ik wel veel vaker. Setje van 20 lukt makkelijk.
Faeroerwoensdag 9 april 2014 @ 13:37
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:27 schreef jeurse04 het volgende:
Hmm dat ik net begon was ik ongeveer 80kg en kon ik er max 2. Nu weeg ik 95kg en kan ik er 10, de eerste set. Ik kon ook niet eens 1x dippen dat ik net trainde, nu 10+, en paar sets met 20kg erbij.
Doe je goed. Doe je veel BOR en/of pull-downs en dergelijke?
jeurse04woensdag 9 april 2014 @ 13:55
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:37 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Doe je goed. Doe je veel BOR en/of pull-downs en dergelijke?
Elke backday beginnen met pullups, 4 sets tot failure. BOR doe ik meestal eens in de 2 weken, lat pulldowns ook. Elke backday bevat iig: pullups, deadlifts en seated (cable) row.
Hiatuswoensdag 9 april 2014 @ 14:33
3 x 12 pullups at 94 kg. supinated,pronated, maakt niet uit. Luv dem pullups
Snakeywoensdag 9 april 2014 @ 14:44
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 14:33 schreef Hiatus het volgende:
3 x 12 pullups at 94 kg. supinated,pronated, maakt niet uit. Luv dem pullups
Kwestie van gewoon doen en door blijven zetten.
-Menn0-woensdag 9 april 2014 @ 14:49
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 11:52 schreef 33 het volgende:

[..]

Je moet eigenlijk niet kijken naar gewicht dat je per week verliest. 0,5 kg voor jou is heel anders voor iemand die 200kg weegt met +40% vet. Het gaat om het percentage. Je wil tussen 0.5% en 1% aan vet verliezen per week.
Ja dat begrijp ik, ik zit nu rond de 18% bij 97kg. Dan is 0,5kg wel reëel lijkt me.
Hiatuswoensdag 9 april 2014 @ 14:53
Gister Generation Iron gekeken, was wel aardig.
Vond het stukje over roelly winklaar en zijn trainer het leukst.
Had niet verwacht dat hij zo een trainer had. En hoe ze dingen in het engels proberen uit te leggen vond ik ook wel grappig.
Klokovwoensdag 9 april 2014 @ 14:54
Weet iemand of hier een boxermerk tussen zit die wat ruimer om de bovenbenen zit en dus minder snel omhoog kruipt?
WZGztQ3.jpg
kidkash19woensdag 9 april 2014 @ 15:08
Gym is bezig met een langzame metamorfose, nieuwe racks komende, kettingen zijn er nu al. Kunstgras etc etc

Nu nog een paar machines de deur uit
#ANONIEMwoensdag 9 april 2014 @ 15:28
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-

Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
star_gazerwoensdag 9 april 2014 @ 15:32
Ik doe pull ups altijd 5x5 en chin ups 6x6

Ik denk dat ik 'koud' wel 16 chin-ups of iets van 10 pull-ups kan. Maar meestal doe ik pull-ups en chins na de big lifts en dan is de grootste hoeveelheid energie er wel uit.
Yuri_Boykawoensdag 9 april 2014 @ 15:38
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-

Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
Nee.
star_gazerwoensdag 9 april 2014 @ 15:43
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-

Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
Gewoon een paar glazen extra water drinken om het overtollige natrium uit je systeem te spoelen.
Faeroerwoensdag 9 april 2014 @ 15:45
quote:
2s.gif Op woensdag 9 april 2014 14:54 schreef Klokov het volgende:
Weet iemand of hier een boxermerk tussen zit die wat ruimer om de bovenbenen zit en dus minder snel omhoog kruipt?
[ afbeelding ]
Puma zit in iig ruimer dan b.v. Björn Borg.
Hiatuswoensdag 9 april 2014 @ 16:02
koop dan gewoon wijde, america today bijv
-Menn0-woensdag 9 april 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 14:53 schreef Hiatus het volgende:
Gister Generation Iron gekeken, was wel aardig.
Vond het stukje over roelly winklaar en zijn trainer het leukst.
Had niet verwacht dat hij zo een trainer had. En hoe ze dingen in het engels proberen uit te leggen vond ik ook wel grappig.
Waar? Ik kan hem nergens vinden.
Halconwoensdag 9 april 2014 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-

Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
Haal voor die euro extra dan gewoon ongezouten pinda's.
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 18:25
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 17:29 schreef Halcon het volgende:

[..]

Haal voor die euro extra dan gewoon ongezouten pinda's.
Euro per dag is 365 per jaar is gym lidmaatschap eruit
Jahr00nwoensdag 9 april 2014 @ 18:31
quote:
7s.gif Op woensdag 9 april 2014 15:43 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Gewoon een paar glazen extra water drinken om het overtollige natrium uit je systeem te spoelen.
Kun je beter de nootjes afspoelen. Van water word ik opgeblazen en dik.
Hiatuswoensdag 9 april 2014 @ 18:49
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 17:03 schreef -Menn0- het volgende:

[..]

Waar? Ik kan hem nergens vinden.
Torrent, piratebay volgens mij
Ferwoensdag 9 april 2014 @ 19:27
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 13:55 schreef jeurse04 het volgende:
Elke backday bevat iig: pullups, deadlifts en seated (cable) row.
Waarom geen dumbell rows?
Sapstengelwoensdag 9 april 2014 @ 19:31
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-

Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
Te weinig zout is iig niet goed, zie verhaal van Ray over kramp. En ben zelf ook sterker als ik wat meer zout binnen krijg en wat extra vocht vasthoud.
fathankwoensdag 9 april 2014 @ 19:36
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 18:25 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Euro per dag is 365 per jaar is gym lidmaatschap eruit
500 gram noten per dag? 3000 kcal incoming :P
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 19:46
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 19:36 schreef fathank het volgende:

[..]

500 gram noten per dag? 3000 kcal incoming :P
Hoppa
kidkash19woensdag 9 april 2014 @ 22:03
Generation Iron viel mij erg tegen, weinig nieuwe of opvallende dingen. Slap verhaal ook
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 22:44
Eerste twee sessie zitten erop van mijn 1RM week.

Squat: 150kg voor 2 reps
Deadlift: 200kg voor 1 rep
OHP: 71kg voor 1 rep (Stang van 11kg :') )

Vrijdag volgt de 100kg bench voor hopelijk 2 reps :D
Yuri_Boykawoensdag 9 april 2014 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:44 schreef Verbosity het volgende:
Eerste twee sessie zitten erop van mijn 1RM week.

Squat: 150kg voor 2 reps
Deadlift: 200kg voor 1 rep
OHP: 71kg voor 1 rep (Stang van 11kg :') )

Vrijdag volgt de 100kg bench voor hopelijk 2 reps :D
Awesome man, congratz! _O_ Keep it up.
Snakeywoensdag 9 april 2014 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:03 schreef kidkash19 het volgende:
Generation Iron viel mij erg tegen, weinig nieuwe of opvallende dingen. Slap verhaal ook
Ik vond dit wel een aardige film. Bigger Stronger Faster* (2008) - Plot Summary - IMDb
Snakeywoensdag 9 april 2014 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:44 schreef Verbosity het volgende:
Eerste twee sessie zitten erop van mijn 1RM week.

Squat: 150kg voor 2 reps
Deadlift: 200kg voor 1 rep
OHP: 71kg voor 1 rep (Stang van 11kg :') )

Vrijdag volgt de 100kg bench voor hopelijk 2 reps :D
Goeie progress. Hoe is je DL form nu?
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 22:52
Vandaag ook een nieuwe Gym PR was niet eens de bedoeling maar je kent het wel lekker in de flow
240 DL *O*
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 22:55
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:44 schreef Verbosity het volgende:
Eerste twee sessie zitten erop van mijn 1RM week.

Squat: 150kg voor 2 reps
Deadlift: 200kg voor 1 rep
OHP: 71kg voor 1 rep (Stang van 11kg :') )

Vrijdag volgt de 100kg bench voor hopelijk 2 reps :D
Nice wtf die stats met dat gewicht helemaal
Voel ik me weer zon plomppudding :'(
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 22:56
quote:
14s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:48 schreef Snakey het volgende:

[..]

Goeie progress. Hoe is je DL form nu?
Nog steeds de heupen wat hoog. Dit was mijn laatste 5/3/1 cycle in de bulk. Ga nu een paar kilo (3 á 4 kilo) cutten, In de cut is de bedoeling om 5/3/1 te blijven doen, maar met veel lagere percentages zodat ik meer reps kan op de rep out.

Zit er nog over na te denken om de deadlift een poos te vervangen met een variant. Wellicht defecit deadlifts omdat dieper zitten daarbij een vereiste is i.c.m. meer snelheid vanaf de grond.
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 23:01
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:55 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Nice wtf die stats met dat gewicht helemaal
Voel ik me weer zon plomppudding :'(
Thanks (de rest ook bedankt), scheelt dat ik maar 1.69m bij 69kg ben en slow bulks uitvoer. Hoeft slechts een kilo of 3 te cutten :D

Damn 240 kilo, congratz ermee. Wat voor gewicht/lengte zit je op dan?
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:01 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Thanks (de rest ook bedankt), scheelt dat ik maar 1.69m bij 69kg ben en slow bulks uitvoer. Hoeft slechts een kilo of 3 te cutten :D

Damn 240 kilo, congratz ermee. Wat voor gewicht/lengte zit je op dan?
Ronde de 130 ofzo @ 1.88 ;(
Ben nu al langzaam voeding aan het minderen en einde van het jaar ga ik eens 10/15 kilo cutten
Ferwoensdag 9 april 2014 @ 23:04
3e week been oefeningen:

1x100kg DL
10x 60kg SQ (5x 80 vorige keer gehaald, maar ben ff de beweging aan het perfectioneren)
Lunges maar eens opnieuw gaan oefenen met een lege stang van 20kg. Zodat ik wat dieper kan zakken.

Afgemaakt met 65kg op de Curl machine

Morgen niet meer lopen ben ik bang.
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 23:16
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:04 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Ronde de 130 ofzo @ 1.88 ;(
Ben nu al langzaam voeding aan het minderen en einde van het jaar ga ik eens 10/15 kilo cutten
Dat is het andere eind van het spectrum :P Mijn gains zullen wat minder gestaag lopen. Voordeel is wel dat ik een korte cut kan doen van 2 maanden en hierbij weinig kracht zal verliezen.
Klijmekswoensdag 9 april 2014 @ 23:17
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:16 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Dat is het andere eind van het spectrum :P Mijn gains zullen wat minder gestaag lopen. Voordeel is wel dat ik een korte cut kan doen van 2 maanden en hierbij weinig kracht zal verliezen.
Waarom ga je niet doorbulken tot een kilo of 75 ?
Yuri_Boykawoensdag 9 april 2014 @ 23:18
Ik vraag mij af wat er gebeurt als je 2 weken op 1000 kcal (enkel protein) gaat zitten. Je verliest natuurlijk snel en veel vet, en ik denk relatief weinig spier zolang je gewoon probeert hard te trainen en genoeg eiwitten neemt. Die kracht die je tijdelijk verliest is na die twee weken wel snel weer terug.

Dit werkt sws niet <15% though. Lyle McDonald heeft een boek geschreven over dit trouwens.
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 23:18
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:16 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Dat is het andere eind van het spectrum :P Mijn gains zullen wat minder gestaag lopen. Voordeel is wel dat ik een korte cut kan doen van 2 maanden en hierbij weinig kracht zal verliezen.
Tot nog toe idd nog gains maar ben al wel wat kwijt Belt al op stakker standje zeg maar
Maar vind t gewicht aan de stang belangrijker als mijn gewicht
Alleen einde van het jaar ff aan de slag voordat het de spuigaten uitloopt :P
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 23:26
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:17 schreef Klijmeks het volgende:

[..]

Waarom ga je niet doorbulken tot een kilo of 75 ?
Wil me weer wat meer focussen op techniek van compounds en oly lifts de komende maand á 2. Zal op een lagere gewicht oefenen met meer reps. Is mooi te combineren met een cut van 3 kilo en stiekem de zomer :P.

Vervolgens een maand op onderhoud om daarna door te bulken naar 75kg tot het voorjaar. Dan kan ik een kilo per maand aankomen en weer vol op op kracht focussen.
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 23:32
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:18 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:

[..]

Tot nog toe idd nog gains maar ben al wel wat kwijt Belt al op stakker standje zeg maar
Maar vind t gewicht aan de stang belangrijker als mijn gewicht
Alleen einde van het jaar ff aan de slag voordat het de spuigaten uitloopt :P
Haha, zou het juist andersom plannen mede dankzij de vele feestdagen in december wat het nogal irritant maakt om te cutten. Gewoon maximaal bulken in die maand. Verder fluctueert mijn lichaamstemperatuur veel mee met de bulk of cut. Wel zo fijn om in de zomers het 'cool' te hebben en 's winters warm.
Yuri_Boykawoensdag 9 april 2014 @ 23:33
Op onderhoud kun je op zich ook nog prima gains maken.
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 23:37
Het probleem is eigenlijk dat ik echt slecht ben qua voeding bijhouden e.d. dus zorg gewoon dat ik meer als genoeg eitiwitjes binnen krijg en de rest "boeit" allemaal zo niet

Dus zou er goed aan doen om me er idd beter in te verdiepen
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 23:37
Klopt, gains zullen redelijk zijn. Op een gegeef moment zal dat stagneren. Is beter om een slowbulk uit te voeren. Wel wat nauwkeuriger qua tracken, maar levert wel meer op imo.
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 23:45
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:37 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Het probleem is eigenlijk dat ik echt slecht ben qua voeding bijhouden e.d. dus zorg gewoon dat ik meer als genoeg eitiwitjes binnen krijg en de rest "boeit" allemaal zo niet

Dus zou er goed aan doen om me er idd beter in te verdiepen
Wat ik doe is eigenlijk alleen de eiwitten en kcals bijhouden. Verder weet ik dat ik te weinig vit D en A consumeer . De rest zit wel goed op verzadigde vetten na als ik het voedingscentrum mag geloven :'). Maar die zijn niet zo van belang als je op een laag vetpercentage zit en op onderhoud eet of afvalt. En in een slowbulk zal het wel meevallen. Vooral vanwege het feit dat zowel HDL- als LDL-cholesterol stijgen of dalen in relatie tot de consumptie van verzadigde vetten.

Als je het slechts een week alles eens bijhoudt kan je vanuit daar beslissingen nemen en uitvoeren. Vervolgens is het alleen eiwitten en kcals bijhouden. Eventueel met wat advies vanuit dit forum.
gekoeldnetzolekkerwoensdag 9 april 2014 @ 23:52
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:45 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Wat ik doe is eigenlijk alleen de eiwitten en kcals bijhouden. Verder weet ik dat ik te weinig vit D en A consumeer . De rest zit wel goed op verzadigde vetten na als ik het voedingscentrum mag geloven :'). Maar die zijn niet zo van belang als je op een laag vetpercentage zit en op onderhoud eet of afvalt. En in een slowbulk zal het wel meevallen. Vooral vanwege het feit dat zowel HDL- als LDL-cholesterol stijgen of dalen in relatie tot de consumptie van verzadigde vetten.

Als je het slechts een week alles eens bijhoudt kan je vanuit daar beslissingen nemen en uitvoeren. Vervolgens is het alleen eiwitten en kcals bijhouden. Eventueel met wat advies vanuit dit forum.
Ja ga ik ook zeker doen zodra ik wat meer rust aan me hoofd heb met werk
Nu ff veel stressen laat trainen e.d.
stinkiewoensdag 9 april 2014 @ 23:53
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Op onderhoud kun je op zich ook nog prima gains maken.
ik heb een tijd als richtlijn BMR aangehouden. Snel gewichtsverlies, zeker als fatty. Later nog eens geprobeerd maar raakte snel kracht kwijt.
Verbositywoensdag 9 april 2014 @ 23:59
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:53 schreef stinkie het volgende:

[..]

ik heb een tijd als richtlijn BMR aangehouden. Snel gewichtsverlies, zeker als fatty. Later nog eens geprobeerd maar raakte snel kracht kwijt.
BMR is niet gelijk aan onderhoud. Je onderhoud is BMR x activiteiten level. Bedenk er wel bij dat het een schatting is en of je zelf geen inschattings/rekenfout hebt gemaakt m.b.t. activiteiten niveau of formule.

Als je afvalt zit je sowieso niet op onderhoud te eten.
Drinkydonderdag 10 april 2014 @ 02:00
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Op onderhoud kun je op zich ook nog prima gains maken.
in de cut ook. Nooit gesnapt hoe iedereen op gewicht blijft hangen of achteruit gaat in de cut. Wat zijn jullie macro's?

Ik merk vooral bij mezelf dat ik hoog in vetten moet zitten in de cut ( >70gr ), 200g carbs en rest eiwitten ( 160g ). Serieus nooit last van energiegebrek of gebrek aan kracht, elke week strength gains.
Opblaaspop077donderdag 10 april 2014 @ 03:28
Kut man. Kijk je nog eens op je telefoon is t 3 uur. De pc dan maar eens afsluiten he. Had al zo lang niet meer gegamed. Ga nu wel door van de honger en stijfheid van het zitten.

Als ik weer kan trainen met ik van plan een split volume/strength programma te doen.
Maandag volume groep A.
Dinsdag kracht groep B.
Wo rust.
Donderdag kracht A.
Vrijdag volume B.

Wellicht nog een dag power er bij. Dus dan zal t eigenlijk alleen maar c&j, snatch, etc worden.
Misschien iets te veel van goede? Ik Wil binnen korte tijd mijn stats weer opbouwen en gelijk wat spieren (kilo's) er bij pakken.
Maar dan moet die tyfus kut ontsteking wel over zijn (die wellicht tussen de oren zit...)!
SwJdonderdag 10 april 2014 @ 06:45
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:37 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Het probleem is eigenlijk dat ik echt slecht ben qua voeding bijhouden e.d. dus zorg gewoon dat ik meer als genoeg eitiwitjes binnen krijg en de rest "boeit" allemaal zo niet

Dus zou er goed aan doen om me er idd beter in te verdiepen
Gewoon een week lang een 'voorgeprogrammeerd' excel-documentje invullen dat alles voor je uitrekent.
RaymondKdonderdag 10 april 2014 @ 07:53
tijdje terug een poging gewaagd om ze die stackable dumbles te laten aanschaffen he. Zodat het rijtje "goedkoop" werd uitgebreid.

Was te duur voor alleen mij en nog 2 of 3 andere :')
Verder gewoon aan het lijntje gehouden met ja ik ga het voor leggen bij de directie, ja we gaan in de opslag kijken want daar liggen nog 50kg's enz enz.

'k heb inmiddels een aardige lijst met Fitline buffels opgebouwd in m'n facebook, die ga ik ff mailen of ze willen inchippen voor zo'n set, rest leg ik zelf wel bij. Kost 280eu, kom ik ook wel overheen...
Stel dat nog een keer voor, en als dat niet mag dan ga ik m'n conclusies maar trekken denk... :'( ;(

Eerst was het excuus " ja maar jij bent de enige die die grootste gebruikt" maar dat is gweoon niet waar. Genoeg gasten die d'r i.i.g. met benchen klaar of bijna klaar mee zijn :')
kidkash19donderdag 10 april 2014 @ 09:11
quote:
7s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:48 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ik vond dit wel een aardige film. Bigger Stronger Faster* (2008) - Plot Summary - IMDb
die staat al tijden op mn PC ja, dat is een docu met verhaal en heel goed van beide kanten belicht
fathankdonderdag 10 april 2014 @ 09:30
quote:
1s.gif Op donderdag 10 april 2014 02:00 schreef Drinky het volgende:

[..]

in de cut ook. Nooit gesnapt hoe iedereen op gewicht blijft hangen of achteruit gaat in de cut. Wat zijn jullie macro's?

Ik merk vooral bij mezelf dat ik hoog in vetten moet zitten in de cut ( >70gr ), 200g carbs en rest eiwitten ( 160g ). Serieus nooit last van energiegebrek of gebrek aan kracht, elke week strength gains.
Het is natuurlijk ook afhankelijk van hoe diep je cut, waar je vandaan komt. De ene cut 4 maanden lang met 0.2 kg per week, de ander een paar weken met 1 kg per week bij wijze van spreken. In een relatief korte cut zul je niet zo snel kracht verliezen. Maar zeker als je bijv onder de 10% wil gaan kun je er vergif op innemen dat je kracht gaat verliezen.
RaymondKdonderdag 10 april 2014 @ 09:45
quote:
14s.gif Op donderdag 10 april 2014 09:30 schreef fathank het volgende:

[..]

Het is natuurlijk ook afhankelijk van hoe diep je cut, waar je vandaan komt. De ene cut 4 maanden lang met 0.2 kg per week, de ander een paar weken met 1 kg per week bij wijze van spreken. In een relatief korte cut zul je niet zo snel kracht verliezen. Maar zeker als je bijv onder de 10% wil gaan kun je er vergif op innemen dat je kracht gaat verliezen.
afh. van de diepte en lengte en manier van je cut idd. maar ook waar je uberhaupt staat op de gain ladder...
Iemand die tegen z'n max aan zit kwa ontwikkeling zal eerder terug vallen denk ik dan iemand die bijv. pas begint en zoiets doet.
fathankdonderdag 10 april 2014 @ 09:48
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 09:45 schreef RaymondK het volgende:

[..]

afh. van de diepte en lengte en manier van je cut idd. maar ook waar je uberhaupt staat op de gain ladder...
Iemand die tegen z'n max aan zit kwa ontwikkeling zal eerder terug vallen denk ik dan iemand die bijv. pas begint en zoiets doet.
Ook dat inderdaad. @Drinky ik meen me te herinneren dat je ergens rond de 75 á 80 kg zit/zat en rond de 1.80 lang bent. Dan zit je natuurlijk nog lang niet aan je max en is het ook makkelijker om zonder krachtverlies te cutten.
jeurse04donderdag 10 april 2014 @ 10:24
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 19:27 schreef Fer het volgende:

[..]

Waarom geen dumbell rows?
Vind het gewoon een enorm fijne oefening :)
kidkash19donderdag 10 april 2014 @ 12:32
Elliott is soms een beetje zweverig type maar het is wel een beest

Faeroerdonderdag 10 april 2014 @ 12:57
Hij heeft soms wel goede dingen, maar dan moet je daar echt naar gaan zoeken. 99% van z'n vids zijn gewoonweg annoying of eindigen met 'stretch, it fixes everything'. Die video titels zijn echt door een droplul verzonnen.

Merrin' die jerk boxes die hij heeft van Rogue... Hier nergens te krijgen voor een redelijke prijs. Allemaal tussen de ¤ 900 en ¤ 1.200. :(

quote:
18s.gif Op donderdag 10 april 2014 07:53 schreef RaymondK het volgende:
tijdje terug een poging gewaagd om ze die stackable dumbles te laten aanschaffen he.
Waarom zo moeilijk en duur doen? Voor die prijs kan je een jaar naar een buffel gym gaan met 500kg dumbbells. :D
Snakeydonderdag 10 april 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 12:57 schreef Faeroer het volgende:

Merrin' die jerk boxes die hij heeft van Rogue... Hier nergens te krijgen voor een redelijke prijs. Allemaal tussen de ¤ 900 en ¤ 1.200. :(

Als je een klein beetje handig bent: http://www.endofthreefitness.com/how-to-build-jerk-boxes/
RaymondKdonderdag 10 april 2014 @ 13:10
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 12:57 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Waarom zo moeilijk en duur doen? Voor die prijs kan je een jaar naar een buffel gym gaan met 500kg dumbbells. :D
Ethan van de Rabobank moest het zonodig naar gym halen die post, dus zie daar verdere uitleg ;)
Faeroerdonderdag 10 april 2014 @ 13:11
quote:
14s.gif Op donderdag 10 april 2014 13:03 schreef Snakey het volgende:

[..]

Als je een klein beetje handig bent: http://www.endofthreefitness.com/how-to-build-jerk-boxes/
Goede link, bedankt. :D Zeker een trip naar de houthandel waard als het weer wat beter wordt.
Snakeydonderdag 10 april 2014 @ 13:13
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 13:11 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Goede link, bedankt. :D Zeker een trip naar de houthandel waard als het weer wat beter wordt.
Scheelt je zo'n 1000$. :P

En het is best leuk om te doen.
star_gazerdonderdag 10 april 2014 @ 15:23
Yes. Eindelijk weer een klein plateautje doorbroken. Kon de derde squat op 110kg maar niet met goede form voltooien; was redelijk krakkemikkig en had erna eigenlijk last van m'n rug. Vandaag met keurige form 3x110kg uitgevoerd :D Zat ook nog wel een vierde in, maar heb me netjes ingehouden (1 rep in the tank..). Onwards!

Overigens een fijne workout, deze:

Main lift - Squat: 5/3/1
BBB lift - Deadlift: 5x8
Assistance 1 - Good mornings: 3x8
Assistance 2 - Leg press: 3x8
Posture - Seated row: 3x8
Bonus - Pull ups: 5x5

Bonus is optioneel en doe ik alleen als ik me lekker voel. Ging vandaag wel :)

[ Bericht 9% gewijzigd door star_gazer op 10-04-2014 15:29:34 ]
Faeroerdonderdag 10 april 2014 @ 16:02
Kan nog steeds niet helemaal een goede (niet-cable) exercise vinden voor de post-deltoid. Rear delt-row lijkt bij mij meer op een BOR. :')
star_gazerdonderdag 10 april 2014 @ 16:26
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 16:02 schreef Faeroer het volgende:
Kan nog steeds niet helemaal een goede (niet-cable) exercise vinden voor de post-deltoid. Rear delt-row lijkt bij mij meer op een BOR. :')
Reverse flyes?

377_2.jpg
Snakeydonderdag 10 april 2014 @ 16:40
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 16:02 schreef Faeroer het volgende:
Kan nog steeds niet helemaal een goede (niet-cable) exercise vinden voor de post-deltoid. Rear delt-row lijkt bij mij meer op een BOR. :')
Ik doe deze af en toe. http://www.exrx.net/Weigh(...)BBRearDeltRaise.html

Ziet er wat onhandig uit, maar dat valt wel mee.
Faeroerdonderdag 10 april 2014 @ 16:54
Volgende keer maar is proberen (beiden). Thanks. :D
H1N1donderdag 10 april 2014 @ 17:11
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 16:02 schreef Faeroer het volgende:
Kan nog steeds niet helemaal een goede (niet-cable) exercise vinden voor de post-deltoid. Rear delt-row lijkt bij mij meer op een BOR. :')
Iron cross.
fathankdonderdag 10 april 2014 @ 17:29
quote:
7s.gif Op donderdag 10 april 2014 15:23 schreef star_gazer het volgende:
Yes. Eindelijk weer een klein plateautje doorbroken. Kon de derde squat op 110kg maar niet met goede form voltooien; was redelijk krakkemikkig en had erna eigenlijk last van m'n rug. Vandaag met keurige form 3x110kg uitgevoerd :D Zat ook nog wel een vierde in, maar heb me netjes ingehouden (1 rep in the tank..). Onwards!

Overigens een fijne workout, deze:

Main lift - Squat: 5/3/1
BBB lift - Deadlift: 5x8
Assistance 1 - Good mornings: 3x8
Assistance 2 - Leg press: 3x8
Posture - Seated row: 3x8
Bonus - Pull ups: 5x5

Bonus is optioneel en doe ik alleen als ik me lekker voel. Ging vandaag wel :)
Een leuke ipv legpress is leg extension. Kruipend naar mn scooter :')
Snakeydonderdag 10 april 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 16:54 schreef Faeroer het volgende:
Volgende keer maar is proberen (beiden). Thanks. :D
Reverse flyes moet je redelijk licht houden, je form gaat daarmee al snel overboord.

Ik weet niet hoe het heet, maar dezelfde beweging als een BOR, maar dan je bovenlichaam op ~45 graden houden. Train je bovenkant rug mee, incl post-deltoid.
Push.donderdag 10 april 2014 @ 18:32
Squat 1RM zetten. 115 als doel w/
Xa1ptdonderdag 10 april 2014 @ 19:47
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 18:32 schreef Push. het volgende:
Squat 1RM zetten. 115 als doel w/
Good luck.
Push.donderdag 10 april 2014 @ 20:42
115 gehaald *O*

Score 1 maand Sheiko:
Deadlift: 95 > 125 (+30)
Squat: 80 > 115 (+35)
Bench: 65 > 82,5 (+17,5)

Komt mede door muscle memory, maar toch heel tevreden voor een maand.
Snakeydonderdag 10 april 2014 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 20:42 schreef Push. het volgende:
115 gehaald *O*

Score 1 maand Sheiko:
Deadlift: 95 > 125 (+30)
Squat: 80 > 115 (+35)
Bench: 65 > 82,5 (+17,5)

Komt mede door muscle memory, maar toch heel tevreden voor een maand.
Vergeet muscle memory. Als je nu niet zo hard zou trainen is muscle memory helemaal niks. Goed gedaan dus. ^O^

Ik voorzie nog veel gains voor je dit jaar.
Ethanolicdonderdag 10 april 2014 @ 22:17
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 20:42 schreef Push. het volgende:
115 gehaald *O*

Score 1 maand Sheiko:
Deadlift: 95 > 125 (+30)
Squat: 80 > 115 (+35)
Bench: 65 > 82,5 (+17,5)

Komt mede door muscle memory, maar toch heel tevreden voor een maand.
Lekker hoor, binnen een maand! _O_
Opblaaspop077donderdag 10 april 2014 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 20:42 schreef Push. het volgende:
115 gehaald *O*

Score 1 maand Sheiko:
Deadlift: 95 > 125 (+30)
Squat: 80 > 115 (+35)
Bench: 65 > 82,5 (+17,5)

Komt mede door muscle memory, maar toch heel tevreden voor een maand.
Volgend jaar 400 kilo? 30kilo per maand :D .

Nice hoor.
Push.vrijdag 11 april 2014 @ 00:13
quote:
14s.gif Op donderdag 10 april 2014 22:13 schreef Snakey het volgende:

[..]

Vergeet muscle memory. Als je nu niet zo hard zou trainen is muscle memory helemaal niks. Goed gedaan dus. ^O^

Ik voorzie nog veel gains voor je dit jaar.
quote:
14s.gif Op donderdag 10 april 2014 22:17 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Lekker hoor, binnen een maand! _O_
quote:
1s.gif Op donderdag 10 april 2014 22:57 schreef Opblaaspop077 het volgende:

[..]

Volgend jaar 400 kilo? 30kilo per maand :D .

Nice hoor.
Thanks brahs. Ben heel gemotiveerd voor komende maand, dus gains will be made *) Zondag weer beginnen. Sheiko #30 dit keer.
star_gazervrijdag 11 april 2014 @ 01:58
quote:
1s.gif Op donderdag 10 april 2014 17:29 schreef fathank het volgende:

[..]

Een leuke ipv legpress is leg extension. Kruipend naar mn scooter :')
Is dat niet rete slecht voor je knieën?
star_gazervrijdag 11 april 2014 @ 02:00
Waar plaatsen jullie de bar bij een good morning? Ik heb op het onderste punt vaak dat de bar lekker op m'n C7 nekwervel ligt te rollen. Niet bepaald lekker.
Yuri_Boykavrijdag 11 april 2014 @ 02:14
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 20:42 schreef Push. het volgende:
115 gehaald *O*

Score 1 maand Sheiko:
Deadlift: 95 > 125 (+30)
Squat: 80 > 115 (+35)
Bench: 65 > 82,5 (+17,5)

Komt mede door muscle memory, maar toch heel tevreden voor een maand.
Good job brahski!

quote:
5s.gif Op vrijdag 11 april 2014 02:00 schreef star_gazer het volgende:
Waar plaatsen jullie de bar bij een good morning? Ik heb op het onderste punt vaak dat de bar lekker op m'n C7 nekwervel ligt te rollen. Niet bepaald lekker.
High-bar, low-bar; het kan allemaal.
RaymondKvrijdag 11 april 2014 @ 07:30
quote:
0s.gif Op donderdag 10 april 2014 16:02 schreef Faeroer het volgende:
Kan nog steeds niet helemaal een goede (niet-cable) exercise vinden voor de post-deltoid. Rear delt-row lijkt bij mij meer op een BOR. :')
ik doe het in twee van m'n filmpjes laten zien (hoe ik het doe dan ;) :@ ), maar gewoon kabels (onderkant, zonder handvaten) crossed pakken en gebukt voorover gaan staan. Rug locked, en dan kun je prima je rear delts isoleren.

Ik doe hem zonder kabels zoals @ 13:27 in m'n "leg dead day mit ray" filmpje. Voorover liggend. Ik doe het met platen omdat je die als je het zwaarder wilt maken tijdens de oefening zelf, naar buiten kan draaien. (en omdat boven bij de dumbles de spiegels niet laag genoeg zijn om jezelf te zien wat je doet)

en anders idd. zoals star laat zien, al vind ik zo "actief" zitten of staan nog altijd afdoen van de oefening. Je hebt daar dan ook energie voor nodig, en je gaat als je niet uit kijkt toch zwaaien met je bovenlichaam...

cables @ 14:10
Zorgen dat je het niet uit je triceps gaat halen, maar echt in de spiegel kijken dat je je rear delts activeerd. En doen alsof er iemand met 2 handen op je boven rug je in de bank drukt.

Zoals snakey al zegt, je gaat heel makkelijk cheaten ja ;) :D

ik vind het twee heerlijke oefeningen.

In machines voor rear delts krijg ik per defenitie last/pijn in m'n schouders ;(

[ Bericht 13% gewijzigd door RaymondK op 11-04-2014 08:15:09 ]
RaymondKvrijdag 11 april 2014 @ 07:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 11 april 2014 01:58 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Is dat niet rete slecht voor je knieën?
geintje toch?

dan had ik al niet meer kunnen lopen denk :')

Toch wel ideale oefeing als afsluiter om lekker volle stack te pakken, en dan na je werk setjes nog ff een dropsetje te doen, en dan huilend naar huis (8> _O-

Volgens mij kun je op weingi andere manieren dat deel boven je kniee zo hard isoleren...

[ Bericht 2% gewijzigd door RaymondK op 11-04-2014 07:46:13 ]
Ethanolicvrijdag 11 april 2014 @ 08:06
Ik hoor iedereen altijd papagaaien dat leg extensions slecht zijn voor je knieën, maar ik heb er nooit iets van gemerkt met mijn versleten voetbalknieën. :')
fathankvrijdag 11 april 2014 @ 09:30
quote:
7s.gif Op vrijdag 11 april 2014 01:58 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Is dat niet rete slecht voor je knieën?
Geen idee, geen verstand van :@. Ik krijg er iig geen last van en dat zegt best wel wat. Knieën zijn nou niet bepaald m'n sterkste punt :').

In mn 5/3/1 schema op squatdag deadlift en leg extension als assistance en daarna nog wat pull ups. Vervolgens gasten die vragen 'ga je nu alweer naar huis'. Gast ik kan amper meer lopen :')
Snakeyvrijdag 11 april 2014 @ 09:44
quote:
14s.gif Op vrijdag 11 april 2014 09:30 schreef fathank het volgende:

In mn 5/3/1 schema op squatdag deadlift en leg extension als assistance en daarna nog wat pull ups. Vervolgens gasten die vragen 'ga je nu alweer naar huis'. Gast ik kan amper meer lopen :')
Door de verbouwing doe ik korte trainingen. Woensdag alleen een half uur deadlifts, en weer naar huis. Voordeel ervan is dat ik heel intensief train, nadeel is dat trappenlopen twee dagen zeer doet. :')
jeurse04vrijdag 11 april 2014 @ 10:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 08:06 schreef Ethanolic het volgende:
Ik hoor iedereen altijd papagaaien dat leg extensions slecht zijn voor je knieën, maar ik heb er nooit iets van gemerkt met mijn versleten voetbalknieën. :')
Elke leg training doe ik leg extensions en ik heb ook nog nooit pijn in me knie ervaren.
kidkash19vrijdag 11 april 2014 @ 10:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 08:06 schreef Ethanolic het volgende:
Ik hoor iedereen altijd papagaaien dat leg extensions slecht zijn voor je knieën, maar ik heb er nooit iets van gemerkt met mijn versleten voetbalknieën. :')
Nooit gehoord eerlijk gezegd maar ik gebruik 0 machines in mn workouts moet ik eerlijk zeggen, heb de leg extension vroeger wel gebruikt, nooit problemen mee gehad.

Nee dan de leg press....

*edit* hmmmm

http://www.huffingtonpost(...)-pain_b_3269330.html

quote:
The leg extension places maximum force on the back of the patella ("knee cap"), the thinnest portion of the cartilage. This can lead to cartilage damage.
stinkievrijdag 11 april 2014 @ 11:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 08:06 schreef Ethanolic het volgende:
Ik hoor iedereen altijd papagaaien dat leg extensions slecht zijn voor je knieën, maar ik heb er nooit iets van gemerkt met mijn versleten voetbalknieën. :')
ik heb dik 2 jaar niet op mijn knie kunne zitten en alles wat op een lunge leek niet kunnen uitvoeren.

Met dank aan een leg extension.

Wat niet wegneemt dat ik ze nu nog af en toe doe.
Beachvrijdag 11 april 2014 @ 12:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 10:21 schreef kidkash19 het volgende:

[..]

Nooit gehoord eerlijk gezegd maar ik gebruik 0 machines in mn workouts moet ik eerlijk zeggen, heb de leg extension vroeger wel gebruikt, nooit problemen mee gehad.

Nee dan de leg press....

*edit* hmmmm

http://www.huffingtonpost(...)-pain_b_3269330.html

[..]

Zo mooi om te zien hoe mensen volledige lockout doen met de legpress :9
Opblaaspop077vrijdag 11 april 2014 @ 12:47
U mirrin'?
http://www.dumpert.nl/med(...)en_op_de_sportschool.
Faeroervrijdag 11 april 2014 @ 12:54
quote:
12s.gif Op vrijdag 11 april 2014 07:30 schreef RaymondK het volgende:

[..]

ik doe het in twee van m'n filmpjes laten zien (hoe ik het doe dan ;) :@ ), maar gewoon kabels (onderkant, zonder handvaten) crossed pakken en gebukt voorover gaan staan. Rug locked, en dan kun je prima je rear delts isoleren.

Ik doe hem zonder kabels zoals @ 13:27 in m'n "leg dead day mit ray" filmpje. Voorover liggend. Ik doe het met platen omdat je die als je het zwaarder wilt maken tijdens de oefening zelf, naar buiten kan draaien. (en omdat boven bij de dumbles de spiegels niet laag genoeg zijn om jezelf te zien wat je doet)

en anders idd. zoals star laat zien, al vind ik zo "actief" zitten of staan nog altijd afdoen van de oefening. Je hebt daar dan ook energie voor nodig, en je gaat als je niet uit kijkt toch zwaaien met je bovenlichaam...

cables @ 14:10
Zorgen dat je het niet uit je triceps gaat halen, maar echt in de spiegel kijken dat je je rear delts activeerd. En doen alsof er iemand met 2 handen op je boven rug je in de bank drukt.

Zoals snakey al zegt, je gaat heel makkelijk cheaten ja ;) :D

ik vind het twee heerlijke oefeningen.

In machines voor rear delts krijg ik per defenitie last/pijn in m'n schouders ;(
Met cables lukt het me wel, daar niet van, maar het is meer dat ik niet elke training naar de sportschool ga om schouder oefeningen te doen. Het is dus wel fijn om het een en ander met dumbbells van thuis te kunnen doen, zonder te hoeven wachten op 10 mocro's en curlbros in de cable machines. :D

Moet helaas weer tot donderdag wachten (531 shoulder day). Ga in ieder geval reverse flies met en zonder bench doen, en kijken hoe die barbell rear delt raise uitpakt.
Phlogi2013vrijdag 11 april 2014 @ 13:08
quote:
7s.gif Op donderdag 10 april 2014 17:38 schreef Snakey het volgende:

[..]

Reverse flyes moet je redelijk licht houden, je form gaat daarmee al snel overboord.

Ik weet niet hoe het heet, maar dezelfde beweging als een BOR, maar dan je bovenlichaam op ~45 graden houden. Train je bovenkant rug mee, incl post-deltoid.
Volgens mij denkt een aanzienlijke hoeveelheiddat dit een BOR is :P
Snakeyvrijdag 11 april 2014 @ 13:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 april 2014 13:08 schreef Phlogi2013 het volgende:

[..]

Volgens mij denkt een aanzienlijke hoeveelheiddat dit een BOR is :P
Je ziet het in de gym vaak uitgevoerd worden alsof ze een BOR doen inderdaad.
Verbosityvrijdag 11 april 2014 @ 14:15
quote:
7s.gif Op donderdag 10 april 2014 17:38 schreef Snakey het volgende:

[..]

Reverse flyes moet je redelijk licht houden, je form gaat daarmee al snel overboord.

Ik weet niet hoe het heet, maar dezelfde beweging als een BOR, maar dan je bovenlichaam op ~45 graden houden. Train je bovenkant rug mee, incl post-deltoid.
Een BOR (90 graden hoek) pakt de posterior deltoideus meer mee dan de BOR onder een hoek van 45 graden. Wat je verder kan verbeteren is een wijde grip op de bent over row. Hoe wijder je hem pakt, des te meer transversale extensie van de schouder. De transversale extensie wordt voornamelijk door de posterior deltiod uitgevoerd, omdat de lattisimus dorsi en pectoralis major niet voorbij de neutrale positie meehelpen met de transversale extensie. Dit komt door de insertie punten van deze twee spieren.
Eleikovrijdag 11 april 2014 @ 14:48
BP 8x100kg :7
RaymondKvrijdag 11 april 2014 @ 14:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 14:48 schreef Eleiko het volgende:
BP 8x100kg :7
NICE! })

dikke pec's van Cor!
:D

[ Bericht 4% gewijzigd door RaymondK op 11-04-2014 14:58:42 ]
gekoeldnetzolekkervrijdag 11 april 2014 @ 15:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 14:48 schreef Eleiko het volgende:
BP 8x100kg :7
Lekker hoor!

Ik doe nu 5x5 met 100 binnenkort weer eens een smolov jr draaien kijken of we mijn 1rm wat omhoog kunnen krijgen nu mijn knie me toch blijft tegen werken met zwaar squatten
Yuri_Boykavrijdag 11 april 2014 @ 16:04
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 april 2014 09:44 schreef Snakey het volgende:

[..]

Door de verbouwing doe ik korte trainingen. Woensdag alleen een half uur deadlifts, en weer naar huis. Voordeel ervan is dat ik heel intensief train, nadeel is dat trappenlopen twee dagen zeer doet. :')
Haha. :P Als je het weg wilt hebben gaan foamrollen Snakes. Sinds ik dat aan mijn warm-up heb toegevoegd heb ik zelden nog spierpijn, en dat met Sheiko. :P
Eleikovrijdag 11 april 2014 @ 16:37
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 april 2014 14:52 schreef RaymondK het volgende:

[..]

NICE! })

dikke pec's van Cor!
:D
Tx, koning!
Sapstengelvrijdag 11 april 2014 @ 16:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 14:48 schreef Eleiko het volgende:
BP 8x100kg :7
Nice _O_

Die old man strength
Mufasa208vrijdag 11 april 2014 @ 16:42
Bam, 95kg CGBP voor 19 reps rest-pause stijl. Volgende keer 100kg.
Eleikovrijdag 11 april 2014 @ 17:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 april 2014 16:39 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Nice _O_

Die old man strength
Tx, chef!
Eleikovrijdag 11 april 2014 @ 17:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 april 2014 16:42 schreef Mufasa208 het volgende:
Bam, 95kg CGBP voor 19 reps rest-pause stijl. Volgende keer 100kg.
Zeer nice!
Cataclystvrijdag 11 april 2014 @ 17:39
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 april 2014 16:42 schreef Mufasa208 het volgende:
Bam, 95kg CGBP voor 19 reps rest-pause stijl. Volgende keer 100kg.
Holy shit, nice! Ik zou 3 dagen lang niet normaal mn shirt uit kunnen trekken dan :')
Verbosityvrijdag 11 april 2014 @ 17:42
Zeer netjes allemaal, kan nooit opboksen tegen jullie heavyweighters :'( :P . Deze super welterrweight gaat vanavond ook voor de 100kg bench.
Questularvrijdag 11 april 2014 @ 17:45
vandaag de 1 rm 100kg en ik had nog wel wat over :)
Mufasa208vrijdag 11 april 2014 @ 18:01
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 april 2014 17:22 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Zeer nice!
Danke! 8x100KG is ook niet niks, zeker de mentale grens om die 100KG over te komen. :)

Had daarvoor al borst en schouders gedaan, om dan daarna een barbell met trillende armen omhoog te drukken. :')

quote:
1s.gif Op vrijdag 11 april 2014 17:39 schreef Cataclyst het volgende:

[..]

Holy shit, nice! Ik zou 3 dagen lang niet normaal mn shirt uit kunnen trekken dan :')
Thnx! Haha, dat komt wel goed. Veel deo en badderen in wasverzachter. :+

quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 17:42 schreef Verbosity het volgende:
Zeer netjes allemaal, kan nooit opboksen tegen jullie heavyweighters :'( :P . Deze super welterrweight gaat vanavond ook voor de 100kg bench.
Je woog toch ergens tussen de 65 en 70KG? Zeer netjes dan, en al helemaal niks om je voor te schamen, eerder lean, mean & strong. ;)
gekoeldnetzolekkervrijdag 11 april 2014 @ 18:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 17:42 schreef Verbosity het volgende:
Zeer netjes allemaal, kan nooit opboksen tegen jullie heavyweighters :'( :P . Deze super welterrweight gaat vanavond ook voor de 100kg bench.
Duurt nog wel even voordat ik 30 kg boven bodyweight bench:(
Dus niet zo klagen jij ;)
Halconvrijdag 11 april 2014 @ 18:56
Maar weer eens een schema laten maken. Met schema ben ik toch altijd een stuk gemotiveerder.
Klokovvrijdag 11 april 2014 @ 18:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 18:56 schreef Halcon het volgende:
Maar weer eens een schema laten maken. Met schema ben ik toch altijd een stuk gemotiveerder.
Wat is je nieuwe schema?
Halconvrijdag 11 april 2014 @ 19:02
quote:
2s.gif Op vrijdag 11 april 2014 18:59 schreef Klokov het volgende:

[..]

Wat is je nieuwe schema?
Het is hier op gebaseerd: http://www.bodybuilding.com/fun/shortcut-to-size.html
Push.vrijdag 11 april 2014 @ 19:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 18:56 schreef Halcon het volgende:
Maar weer eens een schema laten maken. Met schema ben ik toch altijd een stuk gemotiveerder.
Waarom laten maken? Kan je toch veel beter zelf doen
Halconvrijdag 11 april 2014 @ 19:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 19:07 schreef Push. het volgende:

[..]

Waarom laten maken? Kan je toch veel beter zelf doen
In alle eerlijkheid: heb er niet zo'n verstand van als de meesten hier. Ik ken oefeningen en weet wat ik moet eten, that's all. Voorheen deed AAS z'n werk wel, nu clean eens kijken hoe ver ik kom. :)

Zonder schema is het vaak wat aan kloten. Vandaar.
Push.vrijdag 11 april 2014 @ 19:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 april 2014 19:10 schreef Halcon het volgende:

[..]

In alle eerlijkheid: heb er niet zo'n verstand van als de meesten hier. Ik ken oefeningen en weet wat ik moet eten, that's all. Voorheen deed AAS z'n werk wel, nu clean eens kijken hoe ver ik kom. :)

Zonder schema is het vaak wat aan kloten. Vandaar.
Ah oke. Echt laten maken door een PT dus? Succes iig
Verbosityvrijdag 11 april 2014 @ 20:07
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
Ethanolicvrijdag 11 april 2014 @ 21:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 20:07 schreef Verbosity het volgende:
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
goed man, srs, mirin big time _O_
hoezo zit je op 69kg? ik weet dat je de grootste niet bent, maar ben je een hardgainer of bulk je bewust gecontroleerd?
Snakeyvrijdag 11 april 2014 @ 22:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 20:07 schreef Verbosity het volgende:
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
Respect. ^O^
Yuri_Boykavrijdag 11 april 2014 @ 23:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 14:48 schreef Eleiko het volgende:
BP 8x100kg :7
Netjes Cor!

quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 20:07 schreef Verbosity het volgende:
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
Good job brah!
Yuri_Boykazaterdag 12 april 2014 @ 00:05
Klaar met Sheiko #29 trouwens. Maandag door knallen naar #30 samen met m'n Sheiko-bro Push.
Mufasa208zaterdag 12 april 2014 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 20:07 schreef Verbosity het volgende:
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
Nice! Benieuwd naar je stats over een paar jaar en wat meer spiermassa, zit nog voldoende rek in wat dat betreft. :)
stinkiezaterdag 12 april 2014 @ 01:01
Ergens de afgelopen weken een stel,stijve schouders opgelopen en een weer protesterende knie. Dat verziekt mijn squat. Legpress gaat niet zwaar genoeg met gewicht. Kom ik ineens erachter dat we een MTS V Squat hebben staan :@

Komende weken mijn nieuwe beste vriend denk ik voor de zwaardere gewichten :Y
Push.zaterdag 12 april 2014 @ 10:42
quote:
10s.gif Op zaterdag 12 april 2014 00:05 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Klaar met Sheiko #29 trouwens. Maandag door knallen naar #30 samen met m'n Sheiko-bro Push.
Yeah brah
H1N1zaterdag 12 april 2014 @ 15:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 20:07 schreef Verbosity het volgende:
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
Fucking beest(je). Blanke Richard Hawthorne up in this bitch. Respect man!
Krabs2.0zaterdag 12 april 2014 @ 16:24
Jongens ik had een vraagje. Hoe nuttig is whey nou eigenlijk voor een beginner?
Klokovzaterdag 12 april 2014 @ 16:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 april 2014 16:24 schreef Krabs2.0 het volgende:
Jongens ik had een vraagje. Hoe nuttig is whey nou eigenlijk voor een beginner?
Whey is een makkelijke manier om eiwitten binnen te krijgen. Als je niet voldoende uit je dieet kan halen is het een makkelijke manier om het met whey aan te vullen. Verder totaal niet noodzakelijk.
gekoeldnetzolekkerzaterdag 12 april 2014 @ 17:34
Wat houdt dat hele sheike trainingsprogramma in als ik zo vrij mag zijn?
33zaterdag 12 april 2014 @ 17:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 april 2014 17:34 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Wat houdt dat hele sheike trainingsprogramma in als ik zo vrij mag zijn?
http://bmfsports.proboards.com/board/14

En verder even zelf googelen! :)
Snakeyzaterdag 12 april 2014 @ 18:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 april 2014 17:34 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Wat houdt dat hele sheike trainingsprogramma in als ik zo vrij mag zijn?
Dit is kort maar duidelijk stukkie over Sheiko. http://muscleandbrawn.com/sheiko-powerlifting-training-system/
Snakeyzaterdag 12 april 2014 @ 18:53
Haha: https://www.facebook.com/andy.bolton1/posts/10154010496045416
gekoeldnetzolekkerzaterdag 12 april 2014 @ 22:39
Thnx zal eens inlezen

Heb trouwens ook bigger better stronger gekeken wat snakey hier laatst postte
Ik kijk er wel heel anders tegenaan nu op een "goede" manier

Sta er nu wel open voor

[ Bericht 81% gewijzigd door gekoeldnetzolekker op 12-04-2014 23:07:08 ]
Opblaaspop077zondag 13 april 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 20:07 schreef Verbosity het volgende:
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
Zieke stats op de lage gewicht van 69Kg. Dat weeg ik zelf ook bijna. Wat was je lengte ook alweer?
BredeBroederzondag 13 april 2014 @ 13:44
Vanaf morgen weer back in business :)

Rustig opbouwen weer, terug bij af ;(
Halconzondag 13 april 2014 @ 13:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 13:44 schreef BredeBroeder het volgende:
Vanaf morgen weer back in business :)

Rustig opbouwen weer, terug bij af ;(
Irritant he?

Cardio-dag vandaag. Geen reet aan, maar met de phone in de hand houd ik het vol zolang de batterij meegaat.
Teddyburrrzondag 13 april 2014 @ 14:30
Kent iemand toevallig een site waar een je een fractional setje goedkoop kan aanschaffen. Fitness seller verkoopt ze voor 72 euro wat ik aan de hoge kant vind.

http://www.fitness-seller.nl/fractional-plates/

[ Bericht 0% gewijzigd door Teddyburrr op 13-04-2014 14:41:45 ]
gekoeldnetzolekkerzondag 13 april 2014 @ 14:50
quote:
5s.gif Op zondag 13 april 2014 14:30 schreef Teddyburrr het volgende:
Kent iemand toevallig een site waar een je een fractional setje goedkoop kan aanschaffen. Fitness seller verkoopt ze voor 72 euro wat ik aan de hoge kant vind.

http://www.fitness-seller.nl/fractional-plates/
Haal dan een paar moertjes op bij de praxis en plak die er aan ofzo
Same weight
star_gazerzondag 13 april 2014 @ 15:00
quote:
1s.gif Op zondag 13 april 2014 13:46 schreef Halcon het volgende:

[..]

Irritant he?

Cardio-dag vandaag. Geen reet aan, maar met de phone in de hand houd ik het vol zolang de batterij meegaat.
Ik ga zelf het liefst een half uurtje zwemmen voor de cardio :)
star_gazerzondag 13 april 2014 @ 15:00
quote:
5s.gif Op zondag 13 april 2014 14:30 schreef Teddyburrr het volgende:
Kent iemand toevallig een site waar een je een fractional setje goedkoop kan aanschaffen. Fitness seller verkoopt ze voor 72 euro wat ik aan de hoge kant vind.

http://www.fitness-seller.nl/fractional-plates/
Ik zie 59.95?
Faeroerzondag 13 april 2014 @ 15:08
Ik zou lekker een paar 0,5 kg http://www.fitness-seller(...)grip-halterschijven/ aanschaffen. Die 500 gram increases ga je echt niet merken, en anders doe je gewoon dubbele sluitingen om je barbell.
Snakeyzondag 13 april 2014 @ 15:12
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 15:08 schreef Faeroer het volgende:
Ik zou lekker een paar 0,5 kg http://www.fitness-seller(...)grip-halterschijven/ aanschaffen. Die 500 gram increases ga je echt niet merken, en anders doe je gewoon dubbele sluitingen om je barbell.
Dat inderdaad. Ik denk daarbij dat een toename van 1.25 klein genoeg is, en in de meeste gyms wel aanwezig.

Ik zou niet zoveel geld uitgeven aan iets waar je weinig of niks aan hebt.
Faeroerzondag 13 april 2014 @ 15:19
quote:
7s.gif Op zondag 13 april 2014 15:12 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dat inderdaad. Ik denk daarbij dat een toename van 1.25 klein genoeg is, en in de meeste gyms wel aanwezig.

Ik zou niet zoveel geld uitgeven aan iets waar je weinig of niks aan hebt.
Sinds ik shakebekers aan beide kanten van m'n barbell vastmaak, maar ik de overhead press gainz van m'n leven.
BredeBroederzondag 13 april 2014 @ 15:35
Ik heb een mooie innovatie gemaakt. Aangezien mijn gym geen 1,25KG plates heeft, heb ik maar besloten mijn eigen aan een touw te knopen en om de barbell heen te doen omdat de barbells in mijn gym geen 50mm zijn maar groter. :')

Nu zoek ik alleen nog iets om te zorgen dat dat touw er niet vanaf dondert.
fathankzondag 13 april 2014 @ 15:39
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 15:35 schreef BredeBroeder het volgende:
Ik heb een mooie innovatie gemaakt. Aangezien mijn gym geen 1,25KG plates heeft, heb ik maar besloten mijn eigen aan een touw te knopen en om de barbell heen te doen omdat de barbells in mijn gym geen 50mm zijn maar groter. :')

Nu zoek ik alleen nog iets om te zorgen dat dat touw er niet vanaf dondert.
Knoopje leggen? Dat kunnen ze je vast wel leren bij die vissticks ;)
Teddyburrrzondag 13 april 2014 @ 15:39
quote:
7s.gif Op zondag 13 april 2014 15:00 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Ik zie 59.95?
De prijs is exclusief btw en verzendkosten. :')

quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 15:08 schreef Faeroer het volgende:
Ik zou lekker een paar 0,5 kg http://www.fitness-seller(...)grip-halterschijven/ aanschaffen. Die 500 gram increases ga je echt niet merken, en anders doe je gewoon dubbele sluitingen om je barbell.
Ook een optie ja. Met 8 schijven van 0,5kg zou ik sprongen van 1 of 2 kg kunnen maken. Zou slechts 30 euro kosten. De sportschool heeft al schijven van 1,25 en sprongen minder dan 1 kg op de stang gooien is de moeite niet.

quote:
7s.gif Op zondag 13 april 2014 15:12 schreef Snakey het volgende:

[..]

Dat inderdaad. Ik denk daarbij dat een toename van 1.25 klein genoeg is, en in de meeste gyms wel aanwezig.

Ik zou niet zoveel geld uitgeven aan iets waar je weinig of niks aan hebt.
Sprongen van (2x1,25) 2,5 komen wel hard aan op de OHP nu. Mijn deload heeft mij ook niets opgeleverd.
Het helpt ook niet echt dat ik mijn bw niet wil laten toenemen. :X
BredeBroederzondag 13 april 2014 @ 15:42
quote:
1s.gif Op zondag 13 april 2014 15:39 schreef fathank het volgende:

[..]

Knoopje leggen? Dat kunnen ze je vast wel leren bij die vissticks ;)
Hehe, maar een knoop om een glad rond iets?? niet dat ik die barbell 90 graden kantel maar glijd dat er niet makkelijk af dan?
Faeroerzondag 13 april 2014 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 15:42 schreef BredeBroeder het volgende:

[..]

Hehe, maar een knoop om een glad rond iets?? niet dat ik die barbell 90 graden kantel maar glijd dat er niet makkelijk af dan?
Knoop aan de sluiters, of tussen plates in?
BredeBroederzondag 13 april 2014 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 15:45 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Knoop aan de sluiters, of tussen plates in?
Ertussen is wel een goeie, thanks ;) Sluiters gebruik ik niet.
Hiatuszondag 13 april 2014 @ 18:46
Had iets meer preworkout dan normaal genomen + lunges. Hartslag ging HAM
Yuri_Boykazondag 13 april 2014 @ 20:11
Check: https://www.kickstarter.c(...)al-denim-has-arrived Eindelijk goede broeken?
Boydie12zondag 13 april 2014 @ 20:17
Fokkersss

Lees hier geregeld mee en haal er een hoop info uit! Vorig jaar begin maart begonnen met liften (1.78 @ 66 kg), heb tot midden maart van dit jaar gebulkt naar 82 kg toe. Sindsdien aan het cutten met een verlies van 3kg vocht, vet en zo min mogelijk spieren hoop ik.

Ik wil nu terug naar 10% ongeveer om vanuit daar weer een lange bulk te gooien waarbij ik weer mik op de periode van ongeveer een jaar. Mijn vraag is op welk overschot van kcal ik kan gaan zitten om zo lang mogelijk te cleanbulken maar toch gains te merken.

Verder vraag ik me af tot welke hoogte van vetpercentage bulken verantwoord is?

Wil me tijdens mijn komende bulk wat meer gaan richten op een splitschema. Wil dan misschien gebruik gaan maken van een dubbele 3-daagse split. Thoughts?

stats :

BP = 1x95
SQ= 1x130
DL= 1x160
Ethanoliczondag 13 april 2014 @ 21:43
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 20:17 schreef Boydie12 het volgende:
Fokkersss

Lees hier geregeld mee en haal er een hoop info uit! Vorig jaar begin maart begonnen met liften (1.78 @ 66 kg), heb tot midden maart van dit jaar gebulkt naar 82 kg toe. Sindsdien aan het cutten met een verlies van 3kg vocht, vet en zo min mogelijk spieren hoop ik.

Ik wil nu terug naar 10% ongeveer om vanuit daar weer een lange bulk te gooien waarbij ik weer mik op de periode van ongeveer een jaar. Mijn vraag is op welk overschot van kcal ik kan gaan zitten om zo lang mogelijk te cleanbulken maar toch gains te merken.

Verder vraag ik me af tot welke hoogte van vetpercentage bulken verantwoord is?

Wil me tijdens mijn komende bulk wat meer gaan richten op een splitschema. Wil dan misschien gebruik gaan maken van een dubbele 3-daagse split. Thoughts?

stats :

BP = 1x95
SQ= 1x130
DL= 1x160
Een Push Pull Legs-schema zou dan wel uitkomst bieden voor je. ^O^ _O_ Ik vond dat enorm fijn, ik heb tegenwoordig echter geen tijd meer om 6 dagen per week te trainen. Ik zelf bulk niet meer verder dan 18%, endo struggles.
Verbosityzondag 13 april 2014 @ 22:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 20:17 schreef Boydie12 het volgende:
Fokkersss

Lees hier geregeld mee en haal er een hoop info uit! Vorig jaar begin maart begonnen met liften (1.78 @ 66 kg), heb tot midden maart van dit jaar gebulkt naar 82 kg toe. Sindsdien aan het cutten met een verlies van 3kg vocht, vet en zo min mogelijk spieren hoop ik.

Ik wil nu terug naar 10% ongeveer om vanuit daar weer een lange bulk te gooien waarbij ik weer mik op de periode van ongeveer een jaar. Mijn vraag is op welk overschot van kcal ik kan gaan zitten om zo lang mogelijk te cleanbulken maar toch gains te merken.

Verder vraag ik me af tot welke hoogte van vetpercentage bulken verantwoord is?

Wil me tijdens mijn komende bulk wat meer gaan richten op een splitschema. Wil dan misschien gebruik gaan maken van een dubbele 3-daagse split. Thoughts?

stats :

BP = 1x95
SQ= 1x130
DL= 1x160
Om je vragen zo simpel mogelijk te beantwoorden:

-Zou zelf tussen 10% tot 15% bulken en dan weer cutten. Vanwege esthetische doelen en fysiologisch geneuzel/onderbouwing.

- 250kcals surplus voor een clean bulk. Heb je wat ruimte om consistent boven je onderhoud uit te komen en kleine rekenfouten eruit te halen. Maar het beste is naar de weegschaal kijken om vervolgens te bepalen hoeveel je dus boven onderhoud uit komt. Per maand een kilo zou een mooi streven zijn.

-Wat is het doel wat je in je komende bulk wil bereiken ? Vervolgens daar je schema op toespitsen.

En mooie stats voor een jaar training 14.gif
Opblaaspop077zondag 13 april 2014 @ 22:32
quote:
14s.gif Op zondag 13 april 2014 20:11 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Check: https://www.kickstarter.c(...)al-denim-has-arrived Eindelijk goede broeken?
Damn eindelijk. Ga dadelijk meteen doneren.
Effe lezen hoe t werkt. 25$+ international maarja. Goeie jeans zijn bijna onbetalbaar. Heb nu met 10% elastiek. Maar wel maatje 42 :( .
Verbosityzondag 13 april 2014 @ 22:54
quote:
1s.gif Op zondag 13 april 2014 22:32 schreef Opblaaspop077 het volgende:

[..]

Damn eindelijk. Ga dadelijk meteen doneren.
Effe lezen hoe t werkt. 25$+ international maarja. Goeie jeans zijn bijna onbetalbaar. Heb nu met 10% elastiek. Maar wel maatje 42 :( .
109 dollar voor de eerste broek en $100 per volgend paar+ $20 verzendkosten.
Opblaaspop077zondag 13 april 2014 @ 23:13
80-90¤ valt nog mee hoor.
Yuri_Boykamaandag 14 april 2014 @ 00:43
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2014 15:39 schreef Teddyburrr het volgende:

[..]

De prijs is exclusief btw en verzendkosten. :')

Jezus :') Alsof ze de Macro zijn :')
Yuri_Boykamaandag 14 april 2014 @ 02:29
Goed artikel: http://www.t-nation.com/t(...)ulletproof-shoulders
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 06:35
Iemand weleens warme chocolademelk met choco whey gemaakt? Lijtk me eigenlijk best goed te doen :D
BredeBroedermaandag 14 april 2014 @ 06:51
quote:
6s.gif Op maandag 14 april 2014 06:35 schreef star_gazer het volgende:
Iemand weleens warme chocolademelk met choco whey gemaakt? Lijtk me eigenlijk best goed te doen :D
^O^
Halconmaandag 14 april 2014 @ 06:53
quote:
7s.gif Op zondag 13 april 2014 15:00 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Ik ga zelf het liefst een half uurtje zwemmen voor de cardio :)
Zwemmen is het efficientst inderdaad. :)
RaymondKmaandag 14 april 2014 @ 07:47
quote:
14s.gif Op zondag 13 april 2014 20:11 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Check: https://www.kickstarter.c(...)al-denim-has-arrived Eindelijk goede broeken?
NICE!
THanks!

Thank god _O_

[ Bericht 4% gewijzigd door RaymondK op 14-04-2014 08:23:21 ]
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 09:17
quote:
14s.gif Op zondag 13 april 2014 20:11 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Check: https://www.kickstarter.c(...)al-denim-has-arrived Eindelijk goede broeken?
Shut up and take my money!
fathankmaandag 14 april 2014 @ 09:39
quote:
Vanavond thuis even aandachtig lezen en de filmpjes bekijken. Heb ook wel een beetje kromme onderrug zoals die dude op die foto. Moet dat echt actief corrigeren/
Fraymenkahnmaandag 14 april 2014 @ 10:26
Wat doen jullie voor pre workout? Vinden jullie het nuttig en wat doet het voor jullie? En nog tips voor een goeie?
MeneerBobmaandag 14 april 2014 @ 10:30
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:26 schreef Fraymenkahn het volgende:
Wat doen jullie voor pre workout? Vinden jullie het nuttig en wat doet het voor jullie? En nog tips voor een goeie?
Ik gebruik geen pre, als ik me een beetje futloos voel voor een training pak ik een (dubbele) espresso.
setomaandag 14 april 2014 @ 10:31
Pre-workouts zijn toch waardeloos nu er geen DMAA meer in mag.
Fraymenkahnmaandag 14 april 2014 @ 10:36
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:30 schreef MeneerBob het volgende:

[..]

Ik gebruik geen pre, als ik me een beetje futloos voel voor een training pak ik een (dubbele) espresso.
Ok dus dan zie je een pre workout dus echt als een oppeppertje. Thanks.
Teddyburrrmaandag 14 april 2014 @ 10:42
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:31 schreef seto het volgende:
Pre-workouts zijn toch waardeloos nu er geen DMAA meer in mag.
Gewoon hyphy mud gebruiken. Kunnen ze lekker niet bannen.
Ethanolicmaandag 14 april 2014 @ 11:08
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:31 schreef seto het volgende:
Pre-workouts zijn toch waardeloos nu er geen DMAA meer in mag.
Echt he, wat een topspul was dat.
Drink ik 2 koffie en eet ik een banaan voor m'n workout. :')
Drinkymaandag 14 april 2014 @ 11:11
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:31 schreef seto het volgende:
Pre-workouts zijn toch waardeloos nu er geen DMAA meer in mag.
Pre-workouts? Gewoon motivatie om rock hard body te hebben moet al meer dan voldoende zijn om je spieren een pomp te geven.
Drinkymaandag 14 april 2014 @ 11:14
quote:
6s.gif Op maandag 14 april 2014 06:35 schreef star_gazer het volgende:
Iemand weleens warme chocolademelk met choco whey gemaakt? Lijtk me eigenlijk best goed te doen :D
Ik maak van die brownies van Levolution, iets aangepast recept.

135kcal per 100g
1,6g vet
16g koolhydraten
19g eiwitten

Goed munchies voer.
33maandag 14 april 2014 @ 11:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 april 2014 20:07 schreef Verbosity het volgende:
Eind resultaat van mijn bulk+5/3/1 @69kg:
Squat: 150kg x 2 reps
Deadlift 200kg x 1 rep
OHP: 71kg x 1 rep
Bench: 101kg x 2 reps

Total van de 3 main lifts is dus 994 pounds, net geen 1000 :P
Had hier nog niet op gereageerd, maar erg nice stats voor je gewicht! ^O^
Questularmaandag 14 april 2014 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:26 schreef Fraymenkahn het volgende:
Wat doen jullie voor pre workout? Vinden jullie het nuttig en wat doet het voor jullie? En nog tips voor een goeie?
dubelle zwarte espresso + 2 bananen
gekoeldnetzolekkermaandag 14 april 2014 @ 12:03
Kan hier wel apart kopje komen met zelfbedachte wheyrecepten
Questularmaandag 14 april 2014 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 11:14 schreef Drinky het volgende:

[..]

Ik maak van die brownies van Levolution, iets aangepast recept.

135kcal per 100g
1,6g vet
16g koolhydraten
19g eiwitten

Goed munchies voer.
Toevallig een uitgeschreven recept hiervan? :)
Drinkymaandag 14 april 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 12:23 schreef Questular het volgende:

[..]

Toevallig een uitgeschreven recept hiervan? :)
Bloem 40g
Kakao 40g
Magere melk 260g (260ml)
Whey isolaat 60g

Goed mengen.
Paar minuten in de magnetron (ik heb een zwakke magnetron dus bij mij duurt dat 5~7 minuten)

Whey concentraat kan ook, maar dan moet je zelf de macro's en kcal aanpassen
Questularmaandag 14 april 2014 @ 12:28
quote:
14s.gif Op maandag 14 april 2014 12:27 schreef Drinky het volgende:

[..]

Bloem 40g
Kakao 40g
Magere melk 260g (260ml)
Whey isolaat 60g

Goed mengen.
Paar minuten in de magnetron (ik heb een zwakke magnetron dus bij mij duurt dat 5~7 minuten)

Whey concentraat kan ook, maar dan moet je zelf de macro's en kcal aanpassen
thx!
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 12:45
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 11:14 schreef Drinky het volgende:

[..]

Ik maak van die brownies van Levolution, iets aangepast recept.

135kcal per 100g
1,6g vet
16g koolhydraten
19g eiwitten

Goed munchies voer.
Wat is dat recept om precies te zijn?

Le-zen 8)7
Eleikomaandag 14 april 2014 @ 13:07
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:26 schreef Fraymenkahn het volgende:
Wat doen jullie voor pre workout? Vinden jullie het nuttig en wat doet het voor jullie? En nog tips voor een goeie?
Preworkout is persoonlijk, IMHO. Wat bij de een goed werkt, werkt bij de ander minder. Zelf ben ik wel tevreden over NO-Xplode 2.0.
Fraymenkahnmaandag 14 april 2014 @ 14:18
Ok thanks voor alle reacties gasten :)
Ik ben helemaal nieuw eigenlijk in de 'scene' wou een jaartje geleden gaan sporten voor de gezondheid en om af te vallen, na eerst een poosje aangeklooid te hebben met cardio enzo ben ik in love gevallen met krachttraining :) alhoewel het allemaal nog geen naam mag hebben hoor.
Stats: 28 jaar man 110kg
Bench 5RM 74KG, Squat 5RM 90KG, deadlift 5RM 110kg
Beachmaandag 14 april 2014 @ 15:09
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 10:26 schreef Fraymenkahn het volgende:
Wat doen jullie voor pre workout? Vinden jullie het nuttig en wat doet het voor jullie? En nog tips voor een goeie?
kop koffie en banaan/boterham met pindakaas
Faeroermaandag 14 april 2014 @ 15:22
150-200g carbs 1-2 uur voor het trainen en 30 min voor trainen water met creatine, caffeine, citrulline en arginine en beta alanine. Meer energie (duh, caffeine) en wat meer wil en doorzettingsvermogen. Geen idee of het een placibo effect heeft of niet, maar de lifts blijven nog steeds omhoog gaan (OHP wat minder). Na het trainen een banaan, de auto instappen en vijanden maken bij een All You Can Eat zoals http://restaurantsumo.com

Iemand hier die snatch high pulls doet? Wat een bazen exercise is dat zeg. :D

Kater79maandag 14 april 2014 @ 15:27
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 15:22 schreef Faeroer het volgende:
150-200g carbs 1-2 uur voor het trainen en 30 min voor trainen water met creatine, caffeine, citrulline en arginine en beta alanine. Meer energie (duh, caffeine) en wat meer wil en doorzettingsvermogen. Geen idee of het een placibo effect heeft of niet, maar de lifts blijven nog steeds omhoog gaan (OHP wat minder). Na het trainen een banaan, de auto instappen en vijanden maken bij een All You Can Eat zoals http://restaurantsumo.com

Iemand hier die snatch high pulls doet? Wat een bazen exercise is dat zeg. :D

Lol :D
Dyo.maandag 14 april 2014 @ 15:28
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 15:22 schreef Faeroer het volgende:
150-200g carbs 1-2 uur voor het trainen en 30 min voor trainen water met creatine, caffeine, citrulline en arginine en beta alanine. Meer energie (duh, caffeine) en wat meer wil en doorzettingsvermogen. Geen idee of het een placibo effect heeft of niet, maar de lifts blijven nog steeds omhoog gaan (OHP wat minder). Na het trainen een banaan, de auto instappen en vijanden maken bij een All You Can Eat zoals http://restaurantsumo.com

Iemand hier die snatch high pulls doet? Wat een bazen exercise is dat zeg. :D

Ja, ik doe de oefening geregeld in een WAC samen met o.a. de overhead squat en high pull small. Zeker een goede oefening. :)
Snakeymaandag 14 april 2014 @ 15:32
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 14:18 schreef Fraymenkahn het volgende:
Ok thanks voor alle reacties gasten :)
Ik ben helemaal nieuw eigenlijk in de 'scene' wou een jaartje geleden gaan sporten voor de gezondheid en om af te vallen, na eerst een poosje aangeklooid te hebben met cardio enzo ben ik in love gevallen met krachttraining :) alhoewel het allemaal nog geen naam mag hebben hoor.
Stats: 28 jaar man 110kg
Bench 5RM 74KG, Squat 5RM 90KG, deadlift 5RM 110kg
Not bad at all. Hoe lang ben je?
Yuri_Boykamaandag 14 april 2014 @ 15:43
quote:
17s.gif Op maandag 14 april 2014 07:47 schreef RaymondK het volgende:

[..]

NICE!
THanks!

Thank god _O_
Hahaha, toen ik dat zag dacht ik: RAYMOND.

_O-

quote:
14s.gif Op maandag 14 april 2014 09:39 schreef fathank het volgende:

[..]

Vanavond thuis even aandachtig lezen en de filmpjes bekijken. Heb ook wel een beetje kromme onderrug zoals die dude op die foto. Moet dat echt actief corrigeren/
Misschien heb je ook wel een APT. Moet je even checken.
Fraymenkahnmaandag 14 april 2014 @ 15:44
quote:
7s.gif Op maandag 14 april 2014 15:32 schreef Snakey het volgende:

[..]

Not bad at all. Hoe lang ben je?
goeie, die was ik idd vergeten. ben 1m97cm
Snakeymaandag 14 april 2014 @ 15:46
quote:
14s.gif Op maandag 14 april 2014 15:44 schreef Fraymenkahn het volgende:

[..]

goeie, die was ik idd vergeten. ben 1m97cm
Ah okee, dan kan je die 110 waarschijnlijk wel hebben.
Fraymenkahnmaandag 14 april 2014 @ 15:51
quote:
7s.gif Op maandag 14 april 2014 15:46 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ah okee, dan kan je die 110 waarschijnlijk wel hebben.
mwoah, heb wel een flinke pens waar ik vanaf wil hoor :+
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 16:38
Yes sirrrrr... 160kg deadlift voltooid vandaag. Prima form; nergens last van! Heb hem zelfs bovenaan even vast gehouden. In andere worden; er kon nog wel een kilootje of 5 bij :)

2x BW mijlpaal is iig binnen :D Op naar de 180kg!

[ Bericht 12% gewijzigd door star_gazer op 14-04-2014 16:47:38 ]
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 16:42
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 13:07 schreef Eleiko het volgende:

[..]

Preworkout is persoonlijk, IMHO. Wat bij de een goed werkt, werkt bij de ander minder. Zelf ben ik wel tevreden over NO-Xplode 2.0.
Gebruik ik ook. Heb het idee dat de zogenaamde 'pump' vooral mentaal is omdat ik tering erge jeuk en tintelingen krijg van de beta alanine. Maarja, ik ben dan ook best een non-responder (op het getintel van b-alanine na dus).

Heb eigenlijk het gevoel dat crea ook geen reet voor me doet.

[ Bericht 2% gewijzigd door star_gazer op 14-04-2014 16:48:31 ]
Faeroermaandag 14 april 2014 @ 16:53
quote:
7s.gif Op maandag 14 april 2014 16:42 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Gebruik ik ook. Heb het idee dat de zogenaamde 'pump' vooral mentaal is omdat ik tering erge jeuk en tintelingen krijg van de beta alanine. Maarja, ik ben dan ook best een non-responder (op het getintel van b-alanine na dus).

Heb eigenlijk het gevoel dat crea ook geen reet voor me doet.
Dat laatste is goed mogelijk. Niet elke creatine slaat bij iedereen aan. Andere proberen. :D
Eleikomaandag 14 april 2014 @ 16:55
quote:
99s.gif Op maandag 14 april 2014 16:38 schreef star_gazer het volgende:
Yes sirrrrr... 160kg deadlift voltooid vandaag. Prima form; nergens last van! Heb hem zelfs bovenaan even vast gehouden. In andere worden; er kon nog wel een kilootje of 5 bij :)

2x BW mijlpaal is iig binnen :D Op naar de 180kg!
^O^
Drinkymaandag 14 april 2014 @ 16:57
quote:
99s.gif Op maandag 14 april 2014 16:38 schreef star_gazer het volgende:
Yes sirrrrr... 160kg deadlift voltooid vandaag. Prima form; nergens last van! Heb hem zelfs bovenaan even vast gehouden. In andere worden; er kon nog wel een kilootje of 5 bij :)

2x BW mijlpaal is iig binnen :D Op naar de 180kg!
Goed bezig
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 april 2014 16:53 schreef Faeroer het volgende:

[..]

Dat laatste is goed mogelijk. Niet elke creatine slaat bij iedereen aan. Andere proberen. :D
Ik gebruik monohydraat. Is dat niet de enige die onderbouwd is?
star_gazermaandag 14 april 2014 @ 17:03
Dicht