Was dat met of zonder prothese?quote:Op woensdag 9 april 2014 13:08 schreef Snakey het volgende:
Ik kon er 7, bij 105 kilo. Maar effe een tijdje niet bijgehouden en het is terug naar een krappe 3.
			
			
			
			Dit. Ik merk dat ik in de cut altijd eens tuk makkelijk pull-ups doe dan in de bulk.quote:Op woensdag 9 april 2014 13:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die mannetjes wegen ook bijna niets he.
			
			
			
			Ik doe ook zelden pull ups. Kutoefening. Kan er denk ik 3 fatsoenlijk uitpersen.quote:Op woensdag 9 april 2014 13:12 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Zeer netjes. Ik doe het zelden. Geen idee wat ik nu zou kunnen. 3-5 schat ik.
			
			
			
			
			
			
			
			Doe je goed. Doe je veel BOR en/of pull-downs en dergelijke?quote:Op woensdag 9 april 2014 13:27 schreef jeurse04 het volgende:
Hmm dat ik net begon was ik ongeveer 80kg en kon ik er max 2. Nu weeg ik 95kg en kan ik er 10, de eerste set. Ik kon ook niet eens 1x dippen dat ik net trainde, nu 10+, en paar sets met 20kg erbij.
			
			
			
			Elke backday beginnen met pullups, 4 sets tot failure. BOR doe ik meestal eens in de 2 weken, lat pulldowns ook. Elke backday bevat iig: pullups, deadlifts en seated (cable) row.quote:Op woensdag 9 april 2014 13:37 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Doe je goed. Doe je veel BOR en/of pull-downs en dergelijke?
			
			
			
			Kwestie van gewoon doen en door blijven zetten.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:33 schreef Hiatus het volgende:
3 x 12 pullups at 94 kg. supinated,pronated, maakt niet uit. Luv dem pullups
			
			
			
			Ja dat begrijp ik, ik zit nu rond de 18% bij 97kg. Dan is 0,5kg wel reëel lijkt me.quote:Op woensdag 9 april 2014 11:52 schreef 33 het volgende:
[..]
Je moet eigenlijk niet kijken naar gewicht dat je per week verliest. 0,5 kg voor jou is heel anders voor iemand die 200kg weegt met +40% vet. Het gaat om het percentage. Je wil tussen 0.5% en 1% aan vet verliezen per week.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nee.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-
Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
			
			
			
			Gewoon een paar glazen extra water drinken om het overtollige natrium uit je systeem te spoelen.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-
Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
			
			
			
			Puma zit in iig ruimer dan b.v. Björn Borg.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:54 schreef Klokov het volgende:
Weet iemand of hier een boxermerk tussen zit die wat ruimer om de bovenbenen zit en dus minder snel omhoog kruipt?
[ afbeelding ]
			
			
			
			Waar? Ik kan hem nergens vinden.quote:Op woensdag 9 april 2014 14:53 schreef Hiatus het volgende:
Gister Generation Iron gekeken, was wel aardig.
Vond het stukje over roelly winklaar en zijn trainer het leukst.
Had niet verwacht dat hij zo een trainer had. En hoe ze dingen in het engels proberen uit te leggen vond ik ook wel grappig.
			
			
			
			Haal voor die euro extra dan gewoon ongezouten pinda's.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-
Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
			
			
			
			Euro per dag is 365 per jaar is gym lidmaatschap eruitquote:Op woensdag 9 april 2014 17:29 schreef Halcon het volgende:
[..]
Haal voor die euro extra dan gewoon ongezouten pinda's.
			
			
			
			Kun je beter de nootjes afspoelen. Van water word ik opgeblazen en dik.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:43 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Gewoon een paar glazen extra water drinken om het overtollige natrium uit je systeem te spoelen.
			
			
			
			Waarom geen dumbell rows?quote:Op woensdag 9 april 2014 13:55 schreef jeurse04 het volgende:
Elke backday bevat iig: pullups, deadlifts en seated (cable) row.
			
			
			
			Te weinig zout is iig niet goed, zie verhaal van Ray over kramp. En ben zelf ook sterker als ik wat meer zout binnen krijg en wat extra vocht vasthoud.quote:Op woensdag 9 april 2014 15:28 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik zag dat ze de bij de ah gezouten nootjes verkopen van 500gr @ ¤1,-
Ongezouten pinda's kosten twee keer zoveel. Ik ben van plan 100 gr pinda's toe te voegen aan mijn dieet maar kan het kwaad dit dit gezouten zijn?
			
			
			
			500 gram noten per dag? 3000 kcal incomingquote:Op woensdag 9 april 2014 18:25 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Euro per dag is 365 per jaar is gym lidmaatschap eruit
			
			
			
			Hoppaquote:Op woensdag 9 april 2014 19:36 schreef fathank het volgende:
[..]
500 gram noten per dag? 3000 kcal incoming
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Awesome man, congratz!quote:Op woensdag 9 april 2014 22:44 schreef Verbosity het volgende:
Eerste twee sessie zitten erop van mijn 1RM week.
Squat: 150kg voor 2 reps
Deadlift: 200kg voor 1 rep
OHP: 71kg voor 1 rep (Stang van 11kg)
Vrijdag volgt de 100kg bench voor hopelijk 2 reps
			
			
			
			Ik vond dit wel een aardige film. Bigger Stronger Faster* (2008) - Plot Summary - IMDbquote:Op woensdag 9 april 2014 22:03 schreef kidkash19 het volgende:
Generation Iron viel mij erg tegen, weinig nieuwe of opvallende dingen. Slap verhaal ook
			
			
			
			Goeie progress. Hoe is je DL form nu?quote:Op woensdag 9 april 2014 22:44 schreef Verbosity het volgende:
Eerste twee sessie zitten erop van mijn 1RM week.
Squat: 150kg voor 2 reps
Deadlift: 200kg voor 1 rep
OHP: 71kg voor 1 rep (Stang van 11kg)
Vrijdag volgt de 100kg bench voor hopelijk 2 reps
			
			
			
			
			
			
			
			Nice wtf die stats met dat gewicht helemaalquote:Op woensdag 9 april 2014 22:44 schreef Verbosity het volgende:
Eerste twee sessie zitten erop van mijn 1RM week.
Squat: 150kg voor 2 reps
Deadlift: 200kg voor 1 rep
OHP: 71kg voor 1 rep (Stang van 11kg)
Vrijdag volgt de 100kg bench voor hopelijk 2 reps
			
			
			
			Nog steeds de heupen wat hoog. Dit was mijn laatste 5/3/1 cycle in de bulk. Ga nu een paar kilo (3 á 4 kilo) cutten, In de cut is de bedoeling om 5/3/1 te blijven doen, maar met veel lagere percentages zodat ik meer reps kan op de rep out.quote:Op woensdag 9 april 2014 22:48 schreef Snakey het volgende:
[..]
Goeie progress. Hoe is je DL form nu?
			
			
			
			Thanks (de rest ook bedankt), scheelt dat ik maar 1.69m bij 69kg ben en slow bulks uitvoer. Hoeft slechts een kilo of 3 te cuttenquote:Op woensdag 9 april 2014 22:55 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Nice wtf die stats met dat gewicht helemaal
Voel ik me weer zon plomppudding
			
			
			
			Ronde de 130 ofzo @ 1.88quote:Op woensdag 9 april 2014 23:01 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Thanks (de rest ook bedankt), scheelt dat ik maar 1.69m bij 69kg ben en slow bulks uitvoer. Hoeft slechts een kilo of 3 te cutten
Damn 240 kilo, congratz ermee. Wat voor gewicht/lengte zit je op dan?
			
			
			
			
			
			
			
			Dat is het andere eind van het spectrumquote:Op woensdag 9 april 2014 23:04 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Ronde de 130 ofzo @ 1.88![]()
Ben nu al langzaam voeding aan het minderen en einde van het jaar ga ik eens 10/15 kilo cutten
			
			
			
			Waarom ga je niet doorbulken tot een kilo of 75 ?quote:Op woensdag 9 april 2014 23:16 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Dat is het andere eind van het spectrumMijn gains zullen wat minder gestaag lopen. Voordeel is wel dat ik een korte cut kan doen van 2 maanden en hierbij weinig kracht zal verliezen.
			
			
			
			
			
			
			
			Tot nog toe idd nog gains maar ben al wel wat kwijt Belt al op stakker standje zeg maarquote:Op woensdag 9 april 2014 23:16 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Dat is het andere eind van het spectrumMijn gains zullen wat minder gestaag lopen. Voordeel is wel dat ik een korte cut kan doen van 2 maanden en hierbij weinig kracht zal verliezen.
			
			
			
			Wil me weer wat meer focussen op techniek van compounds en oly lifts de komende maand á 2. Zal op een lagere gewicht oefenen met meer reps. Is mooi te combineren met een cut van 3 kilo en stiekem de zomerquote:Op woensdag 9 april 2014 23:17 schreef Klijmeks het volgende:
[..]
Waarom ga je niet doorbulken tot een kilo of 75 ?
			
			
			
			Haha, zou het juist andersom plannen mede dankzij de vele feestdagen in december wat het nogal irritant maakt om te cutten. Gewoon maximaal bulken in die maand. Verder fluctueert mijn lichaamstemperatuur veel mee met de bulk of cut. Wel zo fijn om in de zomers het 'cool' te hebben en 's winters warm.quote:Op woensdag 9 april 2014 23:18 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Tot nog toe idd nog gains maar ben al wel wat kwijt Belt al op stakker standje zeg maar
Maar vind t gewicht aan de stang belangrijker als mijn gewicht
Alleen einde van het jaar ff aan de slag voordat het de spuigaten uitloopt
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Wat ik doe is eigenlijk alleen de eiwitten en kcals bijhouden. Verder weet ik dat ik te weinig vit D en A consumeer . De rest zit wel goed op verzadigde vetten na als ik het voedingscentrum mag gelovenquote:Op woensdag 9 april 2014 23:37 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Het probleem is eigenlijk dat ik echt slecht ben qua voeding bijhouden e.d. dus zorg gewoon dat ik meer als genoeg eitiwitjes binnen krijg en de rest "boeit" allemaal zo niet
Dus zou er goed aan doen om me er idd beter in te verdiepen
			
			
			
			Ja ga ik ook zeker doen zodra ik wat meer rust aan me hoofd heb met werkquote:Op woensdag 9 april 2014 23:45 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Wat ik doe is eigenlijk alleen de eiwitten en kcals bijhouden. Verder weet ik dat ik te weinig vit D en A consumeer . De rest zit wel goed op verzadigde vetten na als ik het voedingscentrum mag geloven. Maar die zijn niet zo van belang als je op een laag vetpercentage zit en op onderhoud eet of afvalt. En in een slowbulk zal het wel meevallen. Vooral vanwege het feit dat zowel HDL- als LDL-cholesterol stijgen of dalen in relatie tot de consumptie van verzadigde vetten.
Als je het slechts een week alles eens bijhoudt kan je vanuit daar beslissingen nemen en uitvoeren. Vervolgens is het alleen eiwitten en kcals bijhouden. Eventueel met wat advies vanuit dit forum.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |