SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welkom op dé plek op FOK! waar de beoefenaars van de edele wielersport zich verzamelen! Wil je beginnen met fietsen en heb je vragen over bijvoorbeeld materiaal of trainingen, dit is de plek om ze te stellen. Verder is deze topicreeks vooral geschikt om ervaringen te delen, tips & tricks kwijt te kunnen en geile verhalen over al je fietsavonturen te vertellen. Alles wat je meemaakt tijdens het peddelen door de polder kan je hier kwijt! Veel plezier.
Eerstvolgende meet:
* za 26 april Ivo's 300km Mariembourg (nieuwe route)
* Iets in limburg ofzo - 29 mei t/m 1 juni
* zo 5 juli 2015, Tour de Frans meet bij Gripper in Vreeswijk
Wij doen aan Strava
Nuttige links:
Algemene info • Fok! fietsers op de kaart• Wielersportinfo • Teamwebs fietsagenda van de FOK!kers
Toertochten • Toertochten (komende week) in NL • Toertochten in België (BBR-FBC), • Lotto Cycling Tour • Toertochten in Frankrijk • Toertochten in Dld • Toertochten in Engeland
Cyclo's • Cyclo's (deze maand) in Frankrijk • Jedermannrennen in Dld • Granfondo's in Italië • Cyclo's in SpanjeSPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja Knut, ik heb een Blackberry. Nou ja de baas dan, en ik gebruik 'm. Helemaal gratis ook alle privé gesprekken en data verbruik. Maar binnenkort een iPhone 5c en jij mag raden welke kleur.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
De C? De goedkope variant?quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:24 schreef buzz1291 het volgende:
Ja Knut, ik heb een Blackberry. Nou ja de baas dan, en ik gebruik 'm. Helemaal gratis ook alle privé gesprekken en data verbruik. Maar binnenkort een iPhone 5c en jij mag raden welke kleur.
Dan met strava neem ik aan?Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Patroon of Oksel, hoe hebben julie dat gedaan met een fiets huren op Mallorca? Over minder dan een maandje ben ik ook een week op Mallorca maar ik zit niet vlakbij Palma maar in Calla Millor. Kun je een fiets huren voor een week en die dan meenemen naar je eigen hotelkamer?
En hoe zit het met spullen, kleding kan ik zelf wel meenemen maar een helm moet je die ook zelf meenemen en binnenbandjes etc. dan?![]()
Ja, achterlijke gasten. Wil ik zelf wel 80 - 90 euro bijleggen voor een 5s, mag dat niet want buiten de policy van IT. Is gvd hetzelfde operating systeem. Maar ik koop er wel zo'n cover met ingebouwde batterij bij. Dan heb ik er tenminste nog wat aan op mijn lange tochten en stopt die niet bij km 160 of zo. Niet dat ik het vorig jaar nodig gehad zou hebben, maar dan toch. Want 's morgens om 5 uur op Schiphol staan en zien dat je phone zo dood is als een pier, is ook niet alles.quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:25 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
De C? De goedkope variant?
Dan met strava neem ik aan?2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Gordijnen? Welke? Hier gebeurt alles gewoon open en bloot knul. Maar ja in een stad waar ze al gaan rellen als de trainer 30 km verkast, begrijp ik wel dat je de gordijnen dicht moet houden met, naar ik aanneem, zoveel lekkers op de bank.quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:26 schreef Patroon het volgende:
Bordeaux rood? past mooi bij je gordijnen.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Dat heb jij vast al even op facebook gecheckt, wat voor moois er hier op de bank zit
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Ik dacht eerst altijd dat jij niet zo goed kon koersenquote:Op vrijdag 4 april 2014 18:07 schreef Tommeke het volgende:
Ik dacht eerst altijd dat Patroon 15/16 wasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Fietsen is kut, fietsers zijn kut, het weer is ook al kut.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:13 schreef Maxbet het volgende:
Fietsen is kut, fietsers zijn kut, het weer is ook al kut.Hoezo ging het fietsen voor geen meter?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:13 schreef Maxbet het volgende:
Fietsen is kut, fietsers zijn kut, het weer is ook al kut.Wees blij, ik heb net een spier verrekt/door mijn rug gegaan terwijl ik een fles curry in de koelkast zetteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:24 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wees blij, ik heb net een spier verrekt/door mijn rug gegaan terwijl ik een fles curry in de koelkast zette![]()
![]()
Loop nu als een 80 jaar ouwe man door het appartament. Als ik recht op ga staan krijg ik zwarte vlekken van de pijn voor m'n ogen. #goedbeginvanhetweekendquote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja die macaroni, of brouwsel moet je natuurlijk wel aanleggen met een lading curry
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Wel na het opbakken jaquote:Op vrijdag 4 april 2014 19:29 schreef Patroon het volgende:
Ja die macaroni, of brouwsel moet je natuurlijk wel aanleggen met een lading curry
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Met mezelf lopen vechten, ging niet zoals ik wou.quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:21 schreef FastFox91 het volgende:
[..]
Hoezo ging het fietsen voor geen meter?quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:24 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wees blij, ik heb net een spier verrekt/door mijn rug gegaan terwijl ik een fles curry in de koelkast zetteIk ben al stil
![]()
![]()
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:29 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Loop nu als een 80 jaar ouwe man door het appartament. Als ik recht op ga staan krijg ik zwarte vlekken van de pijn voor m'n ogen. #goedbeginvanhetweekendquote:Op vrijdag 4 april 2014 19:29 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Loop nu als een 80 jaar ouwe man door het appartament. Als ik recht op ga staan krijg ik zwarte vlekken van de pijn voor m'n ogen. #goedbeginvanhetweekend![]()
![]()
Roze.quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:24 schreef buzz1291 het volgende:
Ja Knut, ik heb een Blackberry. Nou ja de baas dan, en ik gebruik 'm. Helemaal gratis ook alle privé gesprekken en data verbruik. Maar binnenkort een iPhone 5c en jij mag raden welke kleur.![]()
Nu toch blij dat ik gefietst heb, moet me wel afleren om dom te gaan stampen als het even niet gaat zoals ik wil. Dan maar langzaam fietsen.
En ik wil goeddoemme die flitspaal ondertussen wel een keer af laten gaan![]()
![]()
Je hoeft niet altijd "slim" te trainen. Af en toe gewoon vol gas geven of niet druk bezig zijn met je hartslag is ook niet erg hoor. Tenminste, vind ik.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:46 schreef Maxbet het volgende:
Nu toch blij dat ik gefietst heb, moet me wel afleren om dom te gaan stampen als het even niet gaat zoals ik wil. Dan maar langzaam fietsen.
En ik wil goeddoemme die flitspaal ondertussen wel een keer af laten gaan
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik slim trainenquote:Op vrijdag 4 april 2014 20:49 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Je hoeft niet altijd "slim" te trainen. Af en toe gewoon vol gas geven of niet druk bezig zijn met je hartslag is ook niet erg hoor. Tenminste, vind ik.Ben al lang blij als ik een paar keer per week op de fiets zit zonder er vanaf te donderen
![]()
![]()
Doen die Chinezen waar Oksel zn Chinabike vanaf komt eigenlijk ook aan alu/staal frames? Zoek voor een projectje een zo goedkoop mogelijk oversized frame.![]()
Ja.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:02 schreef Maxbet het volgende:
Doen die Chinezen waar Oksel zn Chinabike vanaf komt eigenlijk ook aan alu/staal frames? Zoek voor een projectje een zo goedkoop mogelijk oversized frame.
De goedkoopste optie is zelf lepels opsturen dan smelten ze het voor je om. Hebben ze jarenlange ervaring mee.![]()
Lepels heb ik, maar kan ik met dat frame dan ook de soep eten? Dat kan anders wat lastig worden.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:04 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ja.
De goedkoopste optie is zelf lepels opsturen dan smelten ze het voor je om. Hebben ze jarenlange ervaring mee.![]()
Als het maar Noodlesoep is.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:06 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Lepels heb ik, maar kan ik met dat frame dan ook de soep eten? Dat kan anders wat lastig worden.![]()
Beetje duur alleenquote:Op vrijdag 4 april 2014 21:06 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Deze is ook wel uniek kano
http://www.bike-discount.(...).731-10309/wg_id-277Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Oud stalen frame van marktplaats. 20-50 euro. goedkoper dan dat ga je niet vinden in Chinaquote:Op vrijdag 4 april 2014 21:02 schreef Maxbet het volgende:
Doen die Chinezen waar Oksel zn Chinabike vanaf komt eigenlijk ook aan alu/staal frames? Zoek voor een projectje een zo goedkoop mogelijk oversized frame.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Oversized is het keyword. Helaas hebben die oude frames allemaal te smalle buizen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:11 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Oud stalen frame van marktplaats. 20-50 euro. goedkoper dan dat ga je niet vinden in China![]()
Wat ga je doen dan? Ik dacht dat het om de maat van 't frame gingquote:Op vrijdag 4 april 2014 21:12 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Oversized is het keyword. Helaas hebben die oude frames allemaal te smalle buizen.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Zou een beetje marktplaats afspeuren. Daar staan regelmatig nieuwe alu frames op voor minder dan de shipping kosten uit china.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:12 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Oversized is het keyword. Helaas hebben die oude frames allemaal te smalle buizen.![]()
Zoiets:quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:12 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat ga je doen dan? Ik dacht dat het om de maat van 't frame ging
Een el cheapo frame verzagen is goedkoper dan lugs te laten lassen.![]()
Morgen speciaal voor Gripper duurrit van 136 km gepland. Niet in D1, want dan fiets ik 25-26 met wind tegen. Fiets morgen van Hengelo naar Hilversum. Onder Amersfoort langs.![]()
Fiets dan terug.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:16 schreef Oksel het volgende:
Morgen speciaal voor Gripper duurrit van 136 km gepland. Niet in D1, want dan fiets ik 25-26 met wind tegen. Fiets morgen van Hengelo naar Hilversum. Onder Amersfoort langs.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
En daar durf je dan nog op te fietsen?quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:15 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Zoiets:
[ afbeelding ]
Een el cheapo frame verzagen is goedkoper dan lugs te laten lassen.![]()
![]()
Ja hoor, waarom nietquote:Op vrijdag 4 april 2014 21:19 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
En daar durf je dan nog op te fietsen?
Daarbuiten: op de eerste versie zal niet heel veel gefietst worden. Komt ook geen dik spul op verder. Groepset bij elkaar geschraapt uit willekeurige delen die cheap gevonden kunnen worden enzo, is meer om te proberen.![]()
Volgens mij is het niet echt een garantie voor goede frames. De eerste carbon frames werden ook zo gemaakt en die vielen van ellende uit elkaar. Nog slapper dan bianchis.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:28 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ja hoor, waarom niet
Daarbuiten: op de eerste versie zal niet heel veel gefietst worden. Komt ook geen dik spul op verder. Groepset bij elkaar geschraapt uit willekeurige delen die cheap gevonden kunnen worden enzo, is meer om te proberen.![]()
quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:52 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik dacht eerst altijd dat jij niet zo goed kon koersenZo te zien had ik ook gelijk met m'n eerste gedachteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Maakt toch niet uit? Ik reed gister in D1 nog geeneens 25 wind tegen. Kwam toch met bijna 31 per uur thuisquote:Op vrijdag 4 april 2014 21:16 schreef Oksel het volgende:
Morgen speciaal voor Gripper duurrit van 136 km gepland. Niet in D1, want dan fiets ik 25-26 met wind tegen. Fiets morgen van Hengelo naar Hilversum. Onder Amersfoort langs.![]()
![]()
Ik doe alles in D2 geloof ik. Behalve als ik een viaduct tegen kom, dan D3
Maar ik zou het eigenlijk niet zeker weten want neem de hartslagmeter nooit mee.![]()
Hebben we nu een troonopvolger van muzas in het topic
If You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
Neuh, ik doe niet aan feesboek of haaifs. Die tokkie ellende wil ik geeneens zien. Hoger opgeleiden onderhouden de noodzakelijke contacten via Linkedin.quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:49 schreef Patroon het volgende:
Dat heb jij vast al even op facebook gecheckt, wat voor moois er hier op de bank zit![]()
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Oh leuk, voeg me eens toe dan?quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:03 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Neuh, ik doe niet aan feesboek of haaifs. Die tokkie ellende wil ik geeneens zien. Hoger opgeleiden onderhouden de noodzakelijke contacten via Linkedin.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Dat ding is kei zwaar man, 1900 gram. Lijkt wel een Gazelle AA Special. En het blijft een Taiwanees hé. Maar wel redelijk exclusief natuurlijk. Voor de looks wel te doen maar qua gewicht een beetje te duur.quote:Op vrijdag 4 april 2014 21:06 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Deze is ook wel uniek kano
http://www.bike-discount.(...).731-10309/wg_id-2772015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Lezen lieverdquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:09 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Dat ding is kei zwaar man, 1900 gram. Lijkt wel een Gazelle AA Special. En het blijft een Taiwanees hé. Maar wel redelijk exclusief natuurlijk. Voor de looks wel te doen maar qua gewicht een beetje te duur.
Rahmen, Gabel, Steuersatz, Sattelklemme, 2 Flaschenhalter, Kabelführung, Ersatzschaltauge und Sattelstütze
Frame is 950g in maat m. Niet bijzonder licht, maar ook niet zwaar natuurlijk.![]()
2 kilo voor al dat, 2 kilo wielen, 2.5 kilo voor je groep, nog 1 kilo voor andere dingetjes. Dan heb je al vrij snel een fiets van <8 kg of vergis ik me nou?Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik zei toch... de NOODZAKELIJKE contacten.quote:
Geintje, maar ik zit geheel niet in jouw branche. En ook op Linkedinzie je zoveel vervuiling. Ik wordt gek van al die verzoeken, en negeer ze dus gewoon.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Er zijn weinig frames die onder de 8 kg uitkomen als je een groep van 2.5 kilo (105) of wielen van 2 kilo (fulcrum 7) monteert hoor. Het verschil tussen een frame van 1000 of 5000 euro is misschien 200 gram.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:14 schreef kanovinnie het volgende:
2 kilo voor al dat, 2 kilo wielen, 2.5 kilo voor je groep, nog 1 kilo voor andere dingetjes. Dan heb je al vrij snel een fiets van <8 kg of vergis ik me nou?![]()
Weet je dan in welke branche ik zitquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:15 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Ik zei toch... de NOODZAKELIJKE contacten.
Geintje, maar ik zit geheel niet in jouw branche. En ook op Linkedinzie je zoveel vervuiling. Ik wordt gek van al die verzoeken, en negeer ze dus gewoon.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
komt redelijk in de richting, maar die wielen kunnen makkelijk een halve kg lichter. Oh nee, niet als je imitatie porno wielen van zeven meier wilt.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:14 schreef kanovinnie het volgende:
2 kilo voor al dat, 2 kilo wielen, 2.5 kilo voor je groep, nog 1 kilo voor andere dingetjes. Dan heb je al vrij snel een fiets van <8 kg of vergis ik me nou?2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Volgens mij ventileerde je dat hier wel eens. Iets met tekenen? Of ben je inmiddels al beroepsfotograaf bij de pleebooi?quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:17 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Weet je dan in welke branche ik zit2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Groep kan ook zo 750 gram vanaf.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:18 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
komt redelijk in de richting, maar die wielen kunnen makkelijk een halve kg lichter. Oh nee, niet als je imitatie porno wielen van zeven meier wilt.![]()
Professioneel macaroni-bakker.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:19 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Volgens mij ventileerde je dat hier wel eens. Iets met tekenen? Of ben je inmiddels al beroepsfotograaf bij de pleebooi?![]()
Bedoel je bulletsquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:18 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
komt redelijk in de richting, maar die wielen kunnen makkelijk een halve kg lichter. Oh nee, niet als je imitatie porno wielen van zeven meier wilt.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja, iets met tekenen ja. Technisch tekenen wel te verstaan.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:19 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Volgens mij ventileerde je dat hier wel eens. Iets met tekenen? Of ben je inmiddels al beroepsfotograaf bij de pleebooi?En dit!quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik wordt?quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:15 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Ik zei toch... de NOODZAKELIJKE contacten.
Geintje, maar ik zit geheel niet in jouw branche. En ook op Linkedinzie je zoveel vervuiling. Ik wordt gek van al die verzoeken, en negeer ze dus gewoon.
.![]()
Jij had toch altijd wel Hyves?quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:03 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Neuh, ik doe niet aan feesboek of haaifs. Die tokkie ellende wil ik geeneens zien. Hoger opgeleiden onderhouden de noodzakelijke contacten via Linkedin.![]()
Nee, meer die Quasar en consorten, carbon met een alu velgrand.quote:Als je echt gek wilt doen rij je natuurlijk met Meilenstein of Lightspeed wielen. OK Mavic Cosmic Carbone Ultimate kan ook nog. Moet je wel zowat drie rooitjes uit je zak trekken voor een setje wielen. Niet dat ik het ooit zal doen, want met mijn gemiddelde snelheid zijn lichte wielen met lage velgen < 1400 gram meer dan voldoende.
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
3K heb ik nu echt niet over voor dat soort wielenquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:34 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Nee, meer die Quasar en consorten, carbon met een alu velgrand.Als je echt gek wilt doen rij je natuurlijk met Meilenstein of Lightspeed wielen. OK Mavic Cosmic Carbone Ultimate kan ook nog. Moet je wel zowat drie rooitjes uit je zak trekken voor een setje wielen. Niet dat ik het ooit zal doen, want met mijn gemiddelde snelheid zijn lichte wielen met lage velgen < 1400 gram meer dan voldoende.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Dat was de auto correctie van Steve Jobs. Werkt ook al niet zo goed meer. Maar prettig dat je me gequote hebt. Buzz is ook maar een mens.quote:2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Nou, gelukkig maarquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:36 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Dat was de auto correctie van Steve Jobs. Werkt ook al niet zo goed meer. Maar prettig dat je me gequote hebt. Buzz is ook maar een mens.
.![]()
Wij niet nee. Maar als je ziet waar een gewone Joe Blog op een racefiets in Amerika mee rondrijdt (met dt) dan denk ik soms wel eens ...... Ongelofelijk hoeveel geld ze daar aan een karretje uitgeven.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:36 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
3K heb ik nu echt niet over voor dat soort wielen2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
1750gram voor complete groep ?quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:20 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Groep kan ook zo 750 gram vanaf.
http://weightweenies.star(...)pic.php?f=3&t=101775![]()
2011.. Sram Red en Superrecord zitten rond de 1800. Afgerond 750quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:40 schreef ddx het volgende:
[..]
1750gram voor complete groep ?
http://weightweenies.star(...)pic.php?f=3&t=101775![]()
![]()
Theoretisch zou je daar nog flink wat vanaf kunnen halen door bv met een alu casette van miche te gaan rijden maar die dingen schijnen maar 500 km te doen![]()
![]()
![]()
De enigste goeden afmontage voor de koertsfiets blijft natuurlijk Campagnolo. Dat was het 80 jaar geleden en is het nu nog steeds. Ja er zijn amerikonders die proberen de keizerlijke grootsheid na te streven, maar als je bang for the bucks kiest zit je met super record amper hoger dan Sram red, en dan heb je wel Campy's nieuwe tech, met:
Campagnolo Super Record RS
De nieuwe Super Record RS is speciaal ontwikkeld voor profs. De groep is voornamelijk technisch vernieuwd.
Het schakelen verloopt soepeler dankzij het vernieuwde binnenwerk wat voor betere prestaties zorgt. Diverse hoeken en vormen zijn aangepast op de kettingbladen en de voorderailleur. De tanden op de bladen zijn verbeterd om de ketting beter op zijn plaats te houden. De grotendeels metalen voorderailleur is stijver gemaakt wat ervoor zorgt dat de ketting soepeler beweegt tussen de kettingbladen.
Ik zou het wel weten.![]()
Ja, echte helden rijden met Campa. Maar da's oud nieuws.
Wel knap dat ondanks bovenstaand feit Jan vorige keer toch aardig mee kwam![]()
![]()
BTW die finale met ons drieen was vet. Die kasseienstrook was nog best lang. En maar jakkeren om die groep voor te blijvenJan bijna dood aan 't eind
![]()
![]()
Nee man, mijn social media zit naast me en dat praat tegen mij. Sinds MSEnnen uit de lucht is en Videotex niet meer werkt, ben ik er eigenlijk mee gestopt. Maat Whatsapp en Line zijn wel aardige alternatieven.quote:2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Wel doorzetters, die papzakken.
Jan heeft meer vermogen dan ik. Die fietst rap omhoog. En goede duur. Repsect voor de cock!![]()
Oh, wij reden rustig uit. Dus dat brengt de heldhaftigheid wel aardig terug want zover lagen jullie niet voor na die strook.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:46 schreef Oksel het volgende:
BTW die finale met ons drieen was vet. Die kasseienstrook was nog best lang. En maar jakkeren om die groep voor te blijvenJan bijna dood aan 't eind
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
584 gram kaas.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:48 schreef kaasplankje het volgende:
Campa heeft op de super record 2014 ook een bizar licht crankstel, iets van 7 ons ofzo.![]()
Lightweight Patroon had 't niet getrokken die rit. Maarja, die rit is natuurlijk ook veel te min voor een echte wielrenner als Patty.![]()
Aangepast.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:50 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Oh, wij reden noodgedwongen vanwege uitputting rustig uit. Dus dat brengt de heldhaftigheid wel aardig terug want zover lagen jullie niet voor na die strook.![]()
Sram weegt minder. Uiteraard.quote:
Campa is leuk als je nog in het verleden leeft. Wie was ook al weer de laatste echte winnaar met campa? Pantani?![]()
En ik moest afhaken omdat Bizkit niet doorhad dat z'n fietscomputer eraf vloog.
En daarna heb ik hem op sleeptouw naar finish genomen![]()
![]()
Dat trouwens ook jaquote:
Tsja geen kissmiss en geen geldprijzen he?quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:50 schreef Oksel het volgende:
Lightweight Patroon had 't niet getrokken die rit. Maarja, die rit is natuurlijk ook veel te min voor een echte wielrenner als Patty.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Nee jij kan gewoon niet aant wiel koersen remi.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:51 schreef ddx het volgende:
En ik moest afhaken omdat Bizkit niet doorhad dat z'n fietscomputer eraf vloog.
En daarna heb ik hem op sleeptouw naar finish genomen![]()
Dat hoop ik toch niet want dan heb ik nummer 4 voor je gekocht. Heb je mazzel dat je niet weer aangehouden werd en moest blazen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:52 schreef Oksel het volgende:
Wij zaten al aan bier nr. 3 toen jullie aan kwamen zakken man.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja, de fietscomputer van m'n maat (voor 't eerst ontmoet) vloog er af, dus moest de koers stilleggen.![]()
Volgende x mijn beurt.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat hoop ik toch niet want dan heb ik nummer 4 voor je gekocht. Heb je mazzel dat je niet weer aangehouden werd en moest blazen.![]()
Ik ook, maar om nou te beweren dat Campa SR groep nauwelijks duurder is dan Sram Red voor 1400 euro als je goed zoekt.... Leveren maar zou ik zeggen, leg ik er ook nog 2 meier extra bij.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:44 schreef kaasplankje het volgende:
De enigste goeden afmontage voor de koertsfiets blijft natuurlijk Campagnolo. Dat was het 80 jaar geleden en is het nu nog steeds. Ja er zijn amerikonders die proberen de keizerlijke grootsheid na te streven, maar als je bang for the bucks kiest zit je met super record amper hoger dan Sram red, en dan heb je wel Campy's nieuwe tech,
Ik zou het wel weten.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Dat zei je automaat (hihaho) ook al. Zit wel goed hoor. Ik kan me daar niet zo druk over maken.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Het heeft goftedoeme een week geduurt maar hier is 't dan: De sterke praat over zondag.
Ik ga nog een leffe blond pakken
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja Sram, die moeten truuken uithalen met een swingvoorderrie omdat 't crankstel zo slap is dat het tegen de derriekooi aan loopt.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:51 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Sram weegt minder. Uiteraard.
Campa is leuk als je nog in het verleden leeft. Wie was ook al weer de laatste echte winnaar met campa? Pantani?![]()
Neem een Leffe royale, stuk beterquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:55 schreef kanovinnie het volgende:
Het heeft goftedoeme een week geduurt maar hier is 't dan: De sterke praat over zondag.
Ik ga nog een leffe blond pakken
.![]()
Whiskyquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:55 schreef kanovinnie het volgende:
Het heeft goftedoeme een week geduurt maar hier is 't dan: De sterke praat over zondag.
Ik ga nog een leffe blond pakken![]()
![]()
Die staat niet in de koelkast. Maar ik onthoud 'm.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja jongeuh en de kasseien zo hoog als de alpe!quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:57 schreef Oksel het volgende:
Hier een foto van een van de kuilen in de kasseienstrook.
[ afbeelding ]Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Bij de trimmers niet nee.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:51 schreef Oksel het volgende:
Maarja, een koers is nooit langer dan 120, dus terecht.![]()
Prima, vetpercentage keurig < 20%.quote:Op vrijdag 4 april 2014 23:00 schreef Yankee het volgende:
[..]
Hoe gaat het met op gewicht blijven ouwe jojo![]()
Ja, die houden we er in. Moest er wel om gniffelen want eigenlijk heb je ook volkomen gelijk. Campa is Campa en blijft Campa. Nu die shifter grepen weer veel ergonomischer geworden zijn, begin ik zwaar te twijfelen, of eigenlijk ook niet.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:56 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja Sram, die moeten truuken uithalen met een swingvoorderrie omdat 't crankstel zo slap is dat het tegen de derriekooi aan loopt.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Nouja volgens de foto's uit de op bleek dat jij enigszins tietjes had en je hebt laten doorschemeren dat je dochter een tennisster ipv fietsster gaat worden. Dus bij jou is het hetzelfde.quote:Op vrijdag 4 april 2014 23:03 schreef Oksel het volgende:
Nu ben je ws. ook 't vrouwtje thuis, dus dat mag.
En hier? Hier staat de fiets in de gang en hangen de koersbroeken in de douche.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
De 5 tieten fotoquote:Op vrijdag 4 april 2014 23:04 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nouja volgens de foto's uit de op bleek dat jij enigszins tietjes had en je hebt laten doorschemeren dat je dochter een tennisster ipv fietsster gaat worden. Dus bij jou is het hetzelfde.
En hier? Hier staat de fiets in de gang en hangen de koersbroeken in de douche.![]()
![]()
Hoe kom je bij die conclusie?quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Als je dat opgeblazen biafrabuikje van mij meetelt als een soort grote tiet zelfs 6 stuksquote:
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-![]()
Waarom bleef je niet in die lange rit op Mallorca bij me dan? Je loste voor we Las Palma uit waren.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:50 schreef Oksel het volgende:
Lightweight Patroon had 't niet getrokken die rit. Maarja, die rit is natuurlijk ook veel te min voor een echte wielrenner als Patty.
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Ik ben momenteel in betere doen dan vorig jaar zomer. Ook logisch, ik heb veel meer uren gemaakt in voorjaar + een jaar training erbij. Vorig jaar was mijn 2e jaar dat ik serieus weer trainde, dan mis je gewoon nog inhoud.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:51 schreef kaasplankje het volgende:
Patroon is best goed, maar na 120km opgebrand als een waxinelichtje.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Bij amateurs ook niet, en onderschat dat niveau niet, rijden bij ons genoeg jongens die zo met de elite (nee, niet de fok elitequote:)mee kunnen. Wordt niet echt minder hard gekoerst dan bij elite . Verschil is bij elite zijn er veel meer echt goede renners die voor de overwinning rijden (onderlinge niv. verschil is bij ama's groter) en klassiekers zijn 180km, wat ze ff in 4u rijden
Ik ga dit jaar ook een aantal criteriums gemengd met elites rijden, mogen ook continentale renners starten. Benieuwd hoe dat gaat.
[ Bericht 5% gewijzigd door Patroon op 05-04-2014 00:16:31 ]Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Ja en volgens Knut heb ik ook al een roze iPhone besteld.quote:Op vrijdag 4 april 2014 23:03 schreef Oksel het volgende:
Nu ben je ws. ook 't vrouwtje thuis, dus dat mag.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Het verschil met de elite is wel dat bij de amateurs (in criteriums) het eerste half uur hard wordt gereden en het daarna een beetje stilvalt, terwijl ze bij de elite nog een uurtje in dat tempo doorgaan en vervolgens de finale begint.quote:Op zaterdag 5 april 2014 00:09 schreef Patroon het volgende:
[..]
Bij amateurs ook niet, en onderschat dat niveau niet, rijden bij ons genoeg jongens die zo met de elite (nee, niet de fok elite)mee kunnen. Wordt niet echt minder hard gekoerst dan bij elite . Verschil is bij elite zijn er veel meer echt goede renners die voor de overwinning rijden (onderlinge niv. verschil is bij ama's groter) en klassiekers zijn 180km, wat ze ff in 4u rijden
Ik ga dit jaar ook een aantal criteriums gemengd met elites rijden, mogen ook continentale renners starten. Benieuwd hoe dat gaat.
Dus het gaat wel degelijk een stukje harder bij de elite , want langer hard rijden is ook harder rijden(en ja, ik weet waar ik over praat, want heb jaren bij de elite gereden)
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 05-04-2014 07:01:47 ]![]()
Ja, dat zal goed kunnen. Ik hoorde die verschillen van renners die vorig jaar amateurs reden en wel combi wedstrijden reden met elites. Misschien is het niv van amateurs gestegen, het is imo wel behoorlijk hoog niv. niet te vergelijken met club wedstrijdjes. De geluiden zijn een beetje van " rij je bij de amas goed mee, kan je bij de elites ook wel meekomen" We zullen het zien dit jaar, ben benieuwd waar ik sta.quote:Op zaterdag 5 april 2014 07:00 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het verschil met de elite is wel dat bij de amateurs (in criteriums) het eerste half uur hard wordt gereden en het daarna een beetje stilvalt, terwijl ze bij de elite nog een uurtje in dat tempo doorgaan en vervolgens de finale begint.
Dus het gaat wel degelijk een stukje harder bij de elite , want langer hard rijden is ook harder rijden(en ja, ik weet waar ik over praat, want heb jaren bij de elite gereden)
[ Bericht 3% gewijzigd door Patroon op 05-04-2014 08:13:31 ]Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Ik mis hyvesquote:Op vrijdag 4 april 2014 22:47 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Nee man, mijn social media zit naast me en dat praat tegen mij. Sinds MSEnnen uit de lucht is en Videotex niet meer werkt, ben ik er eigenlijk mee gestopt. Maat Whatsapp en Line zijn wel aardige alternatieven.
Vroegah nog wel wat chickies gehosseld via hyves![]()
![]()
Vorig jaar moesten onze vriendinnetjes en ik jou nog uit de wind houden de laatste 20km van de elfmerentochtquote:Op vrijdag 4 april 2014 23:59 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik ben momenteel in betere doen dan vorig jaar zomer. Ook logisch, ik heb veel meer uren gemaakt in voorjaar + een jaar training erbij. Vorig jaar was mijn 2e jaar dat ik serieus weer trainde, dan mis je gewoon nog inhoud.![]()
![]()
Heb hier wel eens 47 gemiddeld gereden over een uur. Maar dit is best een makkelijk baantje. Geen echte bochten.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:18 schreef Oksel het volgende:
Ik vond 44.gemiddeld hoog genoeg. Snelste ronde ooit op de wielerbaan hier was 47 gemiddeld![]()
Harder dan 39/40 heb ik nog niet gered op sloten. Baal echt dat ik niet heen kan godverdomme.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Snel zat idd, maar wel wat anders dan een stratenparcours.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:18 schreef Oksel het volgende:
Ik vond 44.gemiddeld hoog genoeg. Snelste ronde ooit op de wielerbaan hier was 47 gemiddeldMaar ik kan 't mis hebben...![]()
Haha. Wakker worden Tommeke, de droom is al voorbijquote:Op zaterdag 5 april 2014 08:16 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Vorig jaar moesten onze vriendinnetjes en ik jou nog uit de wind houden de laatste 20km van de elfmerentocht
Kon ik lekker achter de billen van jouw meisje rijden, daar ging mijn droom over vannacht
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Als tommeke je uit de wind moet houden is het wel heel erg want toen met dat briesje in leeuwarden waaide hij alle kanten op!Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik was kapot man. Die eerste klim reed ik 2 dagen later 2 minuten sneller.quote:Op vrijdag 4 april 2014 23:55 schreef Patroon het volgende:
[..]
Waarom bleef je niet in die lange rit op Mallorca bij me dan? Je loste voor we Las Palma uit waren.![]()
![]()
![]()
Ik heb een nieuwe fietsbril nodig. Dus ik zit nu even op mijn gemak terwijl ik nog in bed lig te surfen. Inmiddels een mooie gevonden, is alleen een beetje prijzig. Slechts 235 e
.![]()
Fuck ja, gelukkig even later opgehaald door mijn moeder. Kon niet meer.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:48 schreef Tommeke het volgende:
We hebben zelfs nog gestopt en vanaf IJlst jou moeten duwen.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Ik heb er al tijden een uit China, echt een goed ding. 15 EUR inc. verzenden. Oakley zegmaar. Die dingen sloop je toch alleen maar.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:56 schreef Yankee het volgende:
![]()
Ik heb een nieuwe fietsbril nodig. Dus ik zit nu even op mijn gemak terwijl ik nog in bed lig te surfen. Inmiddels een mooie gevonden, is alleen een beetje prijzig. Slechts 235 e![]()
Was nog niet voldoende geweestquote:Op zaterdag 5 april 2014 08:56 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ik was kapot man. Die eerste klim reed ik 2 dagen later 2 minuten sneller.![]()
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Heb je een link? Dan zal ik eens kijkenquote:Op zaterdag 5 april 2014 08:57 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ik heb er al tijden een uit China, echt een goed ding. 15 EUR inc. verzenden. Oakley zegmaar. Die dingen sloop je toch alleen maar..![]()
Die vriend van je waarmee je op .Mallorca was heeft je volledig geindoctrineerd he.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:57 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ik heb er al tijden een uit China, echt een goed ding. 15 EUR inc. verzenden. Oakley zegmaar. Die dingen sloop je toch alleen maar.
Maar ben wel met je eens dat +200e voor een fietsbril uitgeven, beetje onzin is. Mijn bril van Ekoi was maar 35e.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Sport77 stuurt trouwens wel lekker haar spulletjes op in een grote envelop in plaats van een doos.
Gabba ziet er goed uit, als het weer zo blijft kan ik hem morgen wel even aan doen denk ik. (Als ik zorg dat ik niet weer in de kramp schiet).Wind extinguishes a candle and energizes fire![]()
Ik heb dees:
http://www.aliexpress.com(...)lass/1749140431.html
Mooie is, als je 'm laat vallen, of met je shirt even oppoetst en bekrast, boeiend.![]()
Toen had ik zo echt angst om om te waaienquote:Op zaterdag 5 april 2014 08:50 schreef kanovinnie het volgende:
Als tommeke je uit de wind moet houden is het wel heel erg want toen met dat briesje in leeuwarden waaide hij alle kanten op!![]()
![]()
Zal ik vandaag gaan fietsen of gewoon complete rust? Ze kijkt me liefkozend aan en smeekt om uitgelaten te worden
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Thnx! Jij lekker trainon?quote:
Btw. Als je eens een echte Oakley op heb gehad wil je niet anders meer!![]()
Ja weer achter de auto. We gaan nu heel Friesland door opzoek naar mooie KOM's.quote:Op zaterdag 5 april 2014 09:31 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Thnx! Jij lekker trainon?
Btw. Als je eens een echte Oakley op heb gehad wil je niet anders meer!Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Uurtje rustig?quote:Op zaterdag 5 april 2014 09:14 schreef kanovinnie het volgende:
Zal ik vandaag gaan fietsen of gewoon complete rust? Ze kijkt me liefkozend aan en smeekt om uitgelaten te worden![]()
quote:
[ Bericht 27% gewijzigd door kanovinnie op 05-04-2014 10:00:17 ]Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Psst psst kan ook wel een Colnago frame voor je regelen, helemaal eckt, maar 300 euries levertijd 2 maandenquote:![]()
Handel is trouwens niet toegestaan op FOK!quote:Op zaterdag 5 april 2014 09:45 schreef gerwinner het volgende:
[..]
Psst psst kan ook wel een Colnago frame voor je regelen, helemaal eckt, maar 300 euries levertijd 2 maandenOp dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Tsja gister kreeg ik in no time weer last/pijn in mijn pees. Net rende ik de trap op naar de tweede etage en toen voelde ik het ook alweer.quote:
Kutlichaam. Doe gewoon wat ik wil dat je doet.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Alst alleen een beetje zeurt zou ik toch ff gaan fietsen hoor, uurtje licht verzet.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:02 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Tsja gister kreeg ik in no time weer last/pijn in mijn pees. Net rende ik de trap op naar de tweede etage en toen voelde ik het ook alweer.
Kutlichaam. Doe gewoon wat ik wil dat je doet.![]()
Gewoon pedellen!
Ik voel me nu net een prof. Met een rolfkoffertje naar de wedstrijd waar m'n fiets straks klaar staat haha.![]()
Als je wordt geïnterviewd geef ook een shoutout naar je vrienden op fok.quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:55 schreef Tommeke het volgende:
Gewoon pedellen!
Ik voel me nu net een prof. Met een rolfkoffertje naar de wedstrijd waar m'n fiets straks klaar staat haha.![]()
Toen we dat hobbeltje omhoog moesten na de kasseien was ik ook als de dood dat Kaas door zou trekken dan had ik er 100% zeker af gelegen...quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:46 schreef Oksel het volgende:
BTW die finale met ons drieen was vet. Die kasseienstrook was nog best lang. En maar jakkeren om die groep voor te blijvenJan bijna dood aan 't eind
![]()
Het enige wat ik dacht was: als ik pijn heb moet de rest dat ook hebben
eten!!!![]()
We hebben jullie op bijna 10 minuten gereden de laatste 14 km, en dan hebben we na het bordje Maastricht nog een tijd lopen kloten omdat Kaas vond dat ik op kop moest blijven.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:50 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Oh, wij reden rustig uit. Dus dat brengt de heldhaftigheid wel aardig terug want zover lagen jullie niet voor na die strook.eten!!!![]()
Je moet me niet zo serieus nemen na die biertjes van gisterquote:Op zaterdag 5 april 2014 11:40 schreef janatwork het volgende:
[..]
We hebben jullie op bijna 10 minuten gereden de laatste 14 km, en dan hebben we na het bordje Maastricht nog een tijd lopen kloten omdat Kaas vond dat ik op kop moest blijven.![]()
Wij hebben wel serieus langzaam gereden hoor. Niet meer boven de 30 volgens mij.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
MEEDRAAIEN OF AFTAAIEN GODVERDOMME roepen is geen optie?quote:Op zaterdag 5 april 2014 11:41 schreef janatwork het volgende:
Kaas: is er een manier (buiten vol in je remmen knijpen) om iemand over te laten nemen?Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Het bekende, na het eerste biertje volgen er meerdere?quote:Op zaterdag 5 april 2014 11:42 schreef janatwork het volgende:
Gister met de fiets gevallenHad niet zo veel moeten drinken
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Als je waaiers draait, diegene naar voren duwen. Dan moet ie welquote:Op zaterdag 5 april 2014 11:41 schreef janatwork het volgende:
Kaas: is er een manier (buiten vol in je remmen knijpen) om iemand over te laten nemen?![]()
![]()
Rijd je de tijdrit in Warns?quote:Op zaterdag 5 april 2014 10:55 schreef Tommeke het volgende:
Gewoon pedellen!
Ik voel me nu net een prof. Met een rolfkoffertje naar de wedstrijd waar m'n fiets straks klaar staat haha.![]()
Weer achter de auto gezeten
http://app.strava.com/activities/127037365
Effect is echt snel merkbaar. Donderdag avond, merkte ik dat in de laatste ronde mijn hartslag al 10-15 slagen lager lag bij dezelfde snelheid. Vandaag reed ik op sommige stukken zo'n 10km/h harder met dezelfde hartslag.
Leuk artikel erover: http://www.robic.nl/trainen-achter-de-brommer-sneller-in-vorm/
[ Bericht 20% gewijzigd door Patroon op 05-04-2014 12:11:35 ]Maar ik kan 't mis hebben...![]()
laatste stuk weer 34 p/u toch?quote:Op zaterdag 5 april 2014 11:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Je moet me niet zo serieus nemen na die biertjes van gister![]()
Wij hebben wel serieus langzaam gereden hoor. Niet meer boven de 30 volgens mij.If You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards![]()
oh is dat zo? Was iig afzien.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Die is dan alleen voor de looks, en met jouw gemiddelden ziet niemand dat het een neppert is. Behalve je eigen ogen dan, want die glazen zijn bagger. Maaruh, 15 euro. Dan moet er een Chinees zich toch de balletjes uit z'n broek lachen zeg. Op elke lokale markt in Z-O Azie kun je die dingen voor minder dan 2 euro op de kop tikken, en dan maken ze nog winst ook.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:57 schreef Oksel het volgende:
[..]
Ik heb er al tijden een uit China, echt een goed ding. 15 EUR inc. verzenden. Oakley zegmaar. Die dingen sloop je toch alleen maar.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Deze maar even quoten want voor je het weet is straks een of andere Italiaanse design bril van drie meier helemaal het summum en moet je het echt niet met minder doen.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:59 schreef Patroon het volgende:
[..]
Maar ben wel met je eens dat +200e voor een fietsbril uitgeven, beetje onzin is.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Ja bedankt!quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:34 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Deze maar even quoten want voor je het weet is straks een of andere Italiaanse design bril van drie meier helemaal het summum en moet je het echt niet met minder doen.
Zet hem maar even in je excel documentje, met datum, tijdstip en strekking van de quote.
Maar je hebt gelijk, als ik straks een dikke dure bril koop, is dat natuurlijk het beste van het beste en is de rest prut!
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Voor de lolbroek die hem weer geflagd heeft. De rit is alweer private gemaakt, dus geen paniek.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Excel? Ik ben hier nog niet verder dan Lotus 123 versie 1A. Ik heb net Visicalc de deur uitgedaan.quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:35 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ja bedankt!
Zet hem maar even in je excel documentje, met datum, tijdstip en strekking van de quote.
Maar je hebt gelijk, als ik straks een dikke dure bril koop, is dat natuurlijk het beste van het beste en is de rest prut!
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Het hakt er ook wel in hé, al die Strava dingetjes die je allemaal bij moet houden.quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:44 schreef Patroon het volgende:
Voor de lolbroek die hem weer geflagd heeft. De rit is alweer private gemaakt, dus geen paniek.
En Buzz baalt want die moet vanmiddag naar een verjaardagspartijtje...
2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Ga je toch niet? Doe je de andere gasten en jezelf een plezier = win, win!Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Ik schuif de familie module er wel in. Kan echt niet maken om niet te gaan.quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:50 schreef Patroon het volgende:
Ga je toch niet? Doe je de andere gasten en jezelf een plezier = win, win!2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Had vorige week een familieweekend van de familie van mijn vriendin met 2 overnachtingen.![]()
Heb het hele weekend in die module gezeten. Godzijdank kon ik zaterdags 2uren trainen en ben ik zondags eerder vertrokken richting huis op de fiets.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Zonnetje schijnt. Tijd om even naar buiten te gaanOp dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Wat vinden jullie van deze helm?:
http://www.futurumshop.nl/giro-aeon-mat-zwart-wit-fietshelm.phtml
Gecombineerd met witte schoenen en zwart/oranje/wit tenue.
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Kijk eens goed naar die foto. Als je een beetje op wilt vallen en er een beetje wilt uitspringen op de foto, moet je toch een overwegend witte helm nemen.
Ik heb zelf een zwarte Bell, maar vind het een beetje sombertjes. Die Giro op het plaatje is heul mooi, maar past mij zowiezo niet. Drukpunten hé.2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
@buzz, ik hoef niet zozeer op te vallen met mijn helm. Het moet gewoon een kloppend geheel zijn, zonder dat er echt iets uitspringt. Ik hem zo'n helm in het zwart en het wit gepast, en in het wit vind ik hem veel meer "opvallen/aanwezig". Beetje lastig omschrijven wat ik bedoel. Doordat er nog enigszins wat wit in zit, is het ook prima te combineren met witte schoenen. In het zwart lijkt het subtieler. Blijft lastig een helm uitzoeken.
Deze atmos: http://www.futurumshop.nl(...)-wit-fietshelm.phtml
Is ook zwart maar omdat er bijna geen wit in zit, een stuk somberder zoals je zegt Buzz.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Het klopt dat het niveau van de amateurs hoger is dan bij de clubwedstrijden, dat was altijd al zo.quote:Op zaterdag 5 april 2014 07:56 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ja, dat zal goed kunnen. Ik hoorde die verschillen van renners die vorig jaar amateurs reden en wel combi wedstrijden reden met elites. Misschien is het niv van amateurs gestegen, het is imo wel behoorlijk hoog niv. niet te vergelijken met club wedstrijdjes. De geluiden zijn een beetje van " rij je bij de amas goed mee, kan je bij de elites ook wel meekomen" We zullen het zien dit jaar, ben benieuwd waar ik sta.
Er is natuurlijk een verschil tussen bij de amateurs goed meedoen en bij de elite meekomen. Toen ik het eerste jaar bij de elite reed, reed ik in België elitewedstrijden, en in NL bij de amateurs (dat kon toen nog). Bij de amateurs deed ik voorin mee, bij de elite was ik blij als ik kon uitrijden.![]()
Gemiddelde zegt niet veel als het om wedstrijden gaat.quote:Op zaterdag 5 april 2014 08:18 schreef Oksel het volgende:
Ik vond 44.gemiddeld hoog genoeg. Snelste ronde ooit op de wielerbaan hier was 47 gemiddeld![]()
Lekker gefietst vandaagToertochtje in Leusden, na een uurtje trappen ontstond een groepje van 5 man, wat lekker doorreed. 125 km afgetrapt (ruim) binnen 4 uur. Daarna nog 40 min in mijn eentje. Ruim 145 km
Als het weer zo blijft deze week, ga ik volgende week weer Parijs-Roubaix rijden. Of Roubaix-Roubaix om precies te zijn
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-04-2014 13:50:58 ]![]()
yep is ook zo. Zijn hier in het noorden wel een paar amateurs die bij de elites ook om de prijzen meedoen. Jammer dat die amateurs zijnquote:Op zaterdag 5 april 2014 13:44 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het klopt dat het niveau van de amateurs hoger is dan bij de clubwedstrijden, dat was altijd al zo.
Er is natuurlijk een verschil tussen bij de amateurs goed meedoen en bij de elite meekomen. Toen ik het eerste jaar bij de elite reed, reed ik in België elitewedstrijden, en in NL bij de amateurs (dat kon toen nog). Bij de amateurs deed ik voorin mee, bij de elite was ik blij als ik kon uitrijden.. Het niv. lijkt in belgie wel lager ofzo he, daar reed ik ook altijd makkelijker ofzo. De belgen zijn iig bescheidener, je rijdt er zonder moeite naar voren.
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Niveau is niet echt lager, maar het zijn omlopen, dus minder bochten. Daardoor is naar voren rijden makkelijker. En de meeste belgen rijden écht beroerde bochten, dus daar kan je lekker onderdoor knallenquote:Op zaterdag 5 april 2014 13:51 schreef Patroon het volgende:
[..]
yep is ook zo. Zijn hier in het noorden wel een paar amateurs die bij de elites ook om de prijzen meedoen. Jammer dat die amateurs zijn. Het niv. lijkt in belgie wel lager ofzo he, daar reed ik ook altijd makkelijker ofzo. De belgen zijn iig bescheidener, je rijdt er zonder moeite naar voren.
![]()
![]()
ah, was dat hetquote:Op zaterdag 5 april 2014 13:52 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Niveau is niet echt lager, maar het zijn omlopen, dus minder bochten. Daardoor is naar voren rijden makkelijker. En de meeste belgen rijden écht beroerde bochten, dus daar kan je lekker onderdoor knallen
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Dat had je laatst toch ook alquote:Op zaterdag 5 april 2014 14:06 schreef Wombcat het volgende:
Oh, en met mijn tocht van vandaag heb ik de 200.000 km overschreden
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Bazenhelm, maar dat is logisch want ik heb 'm ookquote:Op zaterdag 5 april 2014 13:00 schreef Patroon het volgende:
Wat vinden jullie van deze helm?:
[ afbeelding ]
http://www.futurumshop.nl/giro-aeon-mat-zwart-wit-fietshelm.phtml
Gecombineerd met witte schoenen en zwart/oranje/wit tenue.
[ afbeelding ]
.![]()
Dan weet je iig dat hij lang heel blijft want eigenaren van die helm maken niet zo veel km'squote:Op zaterdag 5 april 2014 16:41 schreef Yankee het volgende:
[..]
Bazenhelm, maar dat is logisch want ik heb 'm ookOp dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Oeps, ik vergat de kaaslach
HAHAHAOp dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Kloptquote:Op zaterdag 5 april 2014 16:47 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dan weet je iig dat hij lang heel blijft want eigenaren van die helm maken niet zo veel km's![]()
Gisteren slechts 72 en net 154
.![]()
Oh dan is het echt geen helm voor Patroon want die maalt niet om km's.quote:Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Nee, dat was bijna, nu is het helemaal.quote:quote:Op zaterdag 8 maart 2014 14:46 schreef Wombcat het volgende:
Randnieuws: nog een kleine 800 km dan heb ik 200.000 km gefietst op racefiets en MTB sinds ik met wielrennen begonnen ben.
[ Bericht 31% gewijzigd door #ANONIEM op 05-04-2014 17:01:23 ]![]()
Mijlpaaltje hoor. Kom ik aan met net an 15Kquote:Op zaterdag 5 april 2014 16:56 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee, dat was bijna, nu is het helemaal.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Nu op naar de volgende 100.000. Dat gaat een paar jaartjes durenquote:Op zaterdag 5 april 2014 16:56 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Mijlpaaltje hoor. Kom ik aan met net an 15K(jaartje of 10 als ik in dit tempo doorfiets).
![]()
Hoe lang heb je ookweer over die eerste 200K gedaan? En 10K per jaar is een flinke afstand. De meeste redden dat niet.quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:02 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nu op naar de volgende 100.000. Dat gaat een paar jaartjes duren(jaartje of 10 als ik in dit tempo doorfiets).
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
22, maar de 1e 100.000 heb ik bijna 12 jaar over gedaan. En in 2011 heb ik amper gefietst (2600 km). 2002 t/m 2009 elk jaar meer dan 10.000 km. Vorig jaar ook weer.quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:04 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hoe lang heb je ookweer over die eerste 200K gedaan? En 10K per jaar is een flinke afstand. De meeste redden dat niet.![]()
Die, die of die? Icm witte schoenen, mijn tenue en witte fiets. Foto staat pagina terug.
![]()
Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Je bent nog erger dan Muzas manOp dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Bovenstequote:Op zaterdag 5 april 2014 17:29 schreef Patroon het volgende:
[..]
Stop eens op de man te spelen. Antwoord gewoon mijn vraag.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Nu RVV toertocht live op de Belg. Wat een drukte op die heuvels. Iedereen lopen. Is toch niks aan.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Nee, idd. Heb in 2007 de 140 km gereden, kon maar op 2 hellingen mijn eigen tempo rijden. Daar ga ik niet meer naar toe, hoewel het wel leuk is de dag voor de wedstrijd 'm te rijden.quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:34 schreef Patroon het volgende:
Nu RVV toertocht live op de Belg. Wat een drukte op die heuvels. Iedereen lopen. Is toch niks aan.
Als je de volledige afstand rijdt, dan is het minder druk op de heuvels als je daar komt, denk ik (heb ik ook 3x gedaan, maar toen waren er minder deelnemers).![]()
Je gaat toch niet naar toerders zitten kijken HAHAHAHAquote:Op zaterdag 5 april 2014 17:34 schreef Patroon het volgende:
Nu RVV toertocht live op de Belg. Wat een drukte op die heuvels. Iedereen lopen. Is toch niks aan.
Groeiend gras is interessanter.![]()
Die Planckaert kan het mooi vertellen en steeds beelden van de (D1) training van de profs. Net een gast op zo'n fiets met super groot wiel. Heldquote:Op zaterdag 5 april 2014 17:38 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Je gaat toch niet naar toerders zitten kijken HAHAHAHA
Groeiend gras is interessanter.Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Afgelopen nu? Godver, kan ik niet meedoen met toerdertjes uitlachen
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Jep. Niet een superdag. Miste wat power op de stukken vals plat. Wel stabiel gereden. 42 gemiddeld dus ik ben wel tevredenquote:![]()
![]()
Tommeke, 't eeuwige toerdertje. Altijd op zijn gemiddelde aan het letten
Knap gedaan! Hoeveelste was je?Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik snap dat ook niet. Buiten dit weekend kan je elke dag chill over die heuvels.quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:34 schreef Patroon het volgende:
Nu RVV toertocht live op de Belg. Wat een drukte op die heuvels. Iedereen lopen. Is toch niks aan.![]()
Hèhèquote:Op zaterdag 5 april 2014 18:02 schreef kanovinnie het volgende:
Tommeke, 't eeuwige toerdertje. Altijd op zijn gemiddelde aan het letten
Knap gedaan! Hoeveelste was je?
Weet ik niet. Gaat per klasse. Er is nog geen uitslag online.
M'n chick reed 37 gemiddeld zonder dit jaar veel gefietst te hebben. Echt knap.![]()
2/3/1quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:27 schreef Patroon het volgende:
Die, die of die? Icm witte schoenen, mijn tenue en witte fiets. Foto staat pagina terug.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Over hoeveel km is dat?quote:Op zaterdag 5 april 2014 18:07 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Hèhè
Weet ik niet. Gaat per klasse. Er is nog geen uitslag online.
M'n chick reed 37 gemiddeld zonder dit jaar veel gefietst te hebben. Echt knap.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
100k in roffa viel zwaar. Maasvlakte is bizar. Briele leuk. 6k vergeten te loggen langs oude maas. Nu lupulus en straks oude haven.![]()
Netjes Tommeke! Als ik ooit ruimte heb ga ik ook een tijdritfiets opbouwen, lijkt me echt gaaf om te doen. Knap van je chick ook!
Heb een rustige duurtraining gedaan door Noord-Holland. Altijd een verademing om door West-Friesland te rijden. Oase van rust.
Mooie 142km volgetrapt http://www.strava.com/activities/127140144![]()
Dat zal vast niet vele bijzonders zijn. Heb wel eens handschoentjes e.d. bij de Lidl gekocht, maar echt lekker zitten die niet.![]()
Thnx Kees!
Is echt leuk om te doen hoor! Sprak een bekende die een hele mooie Canyon Speedmax met Di2 etc had. Schitterend!
Ben achteraf toch niet helemaal 100% tevreden. Hier en daar toch wat laten liggen.![]()
Die Canyon Speedmax is wel mooi ja.
Vanochtend lekker gezwommen. Vanmiddag wedstrijdje gelopen, 5km in 18.20. Daar moet nog een minuut van af de komende 2 maanden. Heb nog geen snelheid getraind dus denk dat ik nog wel marge heb.Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!![]()
Ben je nog steeds 6 minuten sneller dan mijquote:Op zaterdag 5 april 2014 18:39 schreef No-P het volgende:
Die Canyon Speedmax is wel mooi ja.
Vanochtend lekker gezwommen. Vanmiddag wedstrijdje gelopen, 5km in 18.20. Daar moet nog een minuut van af de komende 2 maanden. Heb nog geen snelheid getraind dus denk dat ik nog wel marge heb.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik weet mijn omslagpunt niet, maar als ik intervalletjes doe van 45-60 secondes zo hard mogelijk fietsen, dan is mijn gemiddelde hartslag een lager dan mijn gemiddelde hartslag in een koers. (Ja, ik weet dat er een vertraging is). 'k dacht dat het lag aan mijn motivatie / doorzettingsvermogen. Als ik je link lees klinkt het wel als een oplossing / oorzaak. Mijn vraag is dus eigenlijk verzuren je benen altijd vanaf dezelfde hartslag of niet?quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:05 schreef Patroon het volgende:
Weer achter de auto gezeten
http://app.strava.com/activities/127037365
Effect is echt snel merkbaar. Donderdag avond, merkte ik dat in de laatste ronde mijn hartslag al 10-15 slagen lager lag bij dezelfde snelheid. Vandaag reed ik op sommige stukken zo'n 10km/h harder met dezelfde hartslag.
Leuk artikel erover: http://www.robic.nl/trainen-achter-de-brommer-sneller-in-vorm/![]()
42 gemiddeld vind ik toch best netjes hoor. Iemand die ik vaag ken won daar twee jaar terug in u19 categorie.quote:Op zaterdag 5 april 2014 18:10 schreef Tommeke het volgende:
7,4. Met een paar stukken vals plat enzo. Dus best een pittig parcours!
[ Bericht 1% gewijzigd door gerwinner op 05-04-2014 19:09:41 (twee jaar ) ]![]()
De vertraging is een stuk langer dan een minuut. Daarnaast varieert je hartslag wel iets. Dat is de reden dat men met een powermeter fietst.
[ Bericht 12% gewijzigd door No-P op 05-04-2014 18:54:00 ]Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!![]()
Ik ben zelf ook wel tevreden. Had gewoon een prima dag. Heb hier ook nog nooit harder gereden.quote:Op zaterdag 5 april 2014 18:47 schreef gerwinner het volgende:
[..]
42 gemiddeld vind ik toch best netjes hoor. Iemand die ik vaag ken won daar twee jaar terug in u19 categorie.
Op een echt goede dag wil ik 43-44 rijden.![]()
Veel bochten of dom knallen?Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!![]()
2 km vals plat? Was je 200 km zuidelijk gereist voor die tijdrit ofzo?Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ze hebben daar ook terpen he.quote:Op zaterdag 5 april 2014 19:34 schreef kanovinnie het volgende:
2 km vals plat? Was je 200 km zuidelijk gereist voor die tijdrit ofzo?![]()
Waarschijnlijk bedoelt hij dat er over die 2 km 10 meter hoogteverschil was. Dat is nog geen vals plat natuurlijk, da's gewoon plat.quote:Op zaterdag 5 april 2014 19:34 schreef kanovinnie het volgende:
2 km vals plat? Was je 200 km zuidelijk gereist voor die tijdrit ofzo?![]()
Gaasterland heeft zeker enigszins reliëf jong. Stuwwalletjes. IJstijd.quote:Op zaterdag 5 april 2014 19:34 schreef kanovinnie het volgende:
2 km vals plat? Was je 200 km zuidelijk gereist voor die tijdrit ofzo?![]()
Hoeveel hoogtemeters had je dan in die 2 km?quote:Op zaterdag 5 april 2014 19:40 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Gaasterland heeft zeker enigszins reliëf jong. Stuwwalletjes. IJstijd.![]()
Denk dat ik morgen maar eens dat vals plat net over de grens pak waar ik eerder zo kapot op ging. Wel een mooi stukje om als graadmeter te gebruiken.![]()
Weet ik veel. Ga het uitzoeken als je het zo graag wil weten. Heb je geen vriendin die je moet plezieren ofzo?quote:Op zaterdag 5 april 2014 19:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Hoeveel hoogtemeters had je dan in die 2 km?![]()
![]()
Toch bijna 10 meterquote:Op zaterdag 5 april 2014 19:49 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Weet ik veel. Ga het uitzoeken als je het zo graag wil weten. Heb je geen vriendin die je moet plezieren ofzo?http://connect.garmin.com/activity/473968171.
Wel leuk zo'n stukje knallen.Sei wachsam,
Fall nicht auf sie rein! Paß auf, daß du deine Freiheit nutzt,
Die Freiheit nutzt sich ab, wenn du sie nicht nutzt!![]()
Nee wel een lammetje geslacht. Nu lekker shoarma en bierquote:Op zaterdag 5 april 2014 20:40 schreef kaasplankje het volgende:
Straf hoor, en onderwijl nog een renner uit de sloot gered Tommeke?![]()
![]()
quote:Op zaterdag 5 april 2014 20:48 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Nee wel een lammetje geslacht. Nu lekker shoarma en bier![]()
![]()
Kwam die in je wiel in de afdaling?quote:Op zaterdag 5 april 2014 20:48 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Nee wel een lammetje geslacht. Nu lekker shoarma en bier![]()
![]()
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ja, met een dura ace groep en ffwd f6 wielen 10K. Maar wel pornomooi
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ik snap dat gebruik van titanium niet zo, op papier zou carbon beter moeten zijn. Toch zie je steeds meer exclusieve fietsen in titanium.![]()
Tsja titanium heeft een bepaalde feel denk ik. En een stukje exclusiviteit. Qua eigenschappen is carbon misschien beter maar titanium heeft een bepaalde charme.quote:Op zaterdag 5 april 2014 22:08 schreef Maxbet het volgende:
Ik snap dat gebruik van titanium niet zo, op papier zou carbon beter moeten zijn. Toch zie je steeds meer exclusieve fietsen in titanium.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Heb nog nooit op een titanium frame gezeten dus dat zou zomaar kunnen. Maar bij die bedragen zou ik verwachten dat je puur voor performance gaat. Maar ik ben dan waarschijnlijk ook niet de doelgroepquote:Op zaterdag 5 april 2014 22:09 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Tsja titanium heeft een bepaalde feel denk ik. En een stukje exclusiviteit. Qua eigenschappen is carbon misschien beter maar titanium heeft een bepaalde charme.![]()
![]()
Ik ook nietquote:Op zaterdag 5 april 2014 22:11 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Heb nog nooit op een titanium frame gezeten dus dat zou zomaar kunnen. Maar bij die bedragen zou ik verwachten dat je puur voor performance gaat. Maar ik ben dan waarschijnlijk ook niet de doelgroepZie het mezelf ook niet snel doen.
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Mooi materiaal man. Tijdloos ook.quote:Op zaterdag 5 april 2014 22:08 schreef Maxbet het volgende:
Ik snap dat gebruik van titanium niet zo, op papier zou carbon beter moeten zijn. Toch zie je steeds meer exclusieve fietsen in titanium.Ah je hebt Baum ontdektquote:![]()
![]()
Waarom niet?quote:Op zaterdag 5 april 2014 22:11 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Heb nog nooit op een titanium frame gezeten dus dat zou zomaar kunnen. Maar bij die bedragen zou ik verwachten dat je puur voor performance gaat. Maar ik ben dan waarschijnlijk ook niet de doelgroep![]()
Ja, maar das ook te duur. Wel echt supermooi spulquote:Op zaterdag 5 april 2014 22:15 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Mooi materiaal man. Tijdloos ook.
[..]
Ah je hebt Baum ontdekt
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Ah, ja. Maar zelfs voor tita is baum natuurlijk wel exclusief. Er zijn ook goede frames van bv vannicholas die niet meer hoeven te kosten dan een carbon frame.quote:Op zaterdag 5 april 2014 22:24 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Omdat mijn fiets iets meer dan 1/10 kost van dat frame![]()
Die naam kwam me bekend voor, de lbs waar ik mijn fiets gehaald heb was toen aan het denken om daar dealer van te worden. Zie nu op de site dat hij dat nu ook is. Wellicht daar eens lief kijken of er een proefritje te doen isquote:Op zaterdag 5 april 2014 22:27 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ah, ja. Maar zelfs voor tita is baum natuurlijk wel exclusief. Er zijn ook goede frames van bv vannicholas die niet meer hoeven te kosten dan een carbon frame.![]()
![]()
Titanium is het enige andere materiaal dat ik zou overwegen dan staal. Maar dan geen westers titanium. Nee, dan zou ik gaan voor maatwerk uit een klein Russisch atelier. Dan kom je qua prijs ruim onder de 1000 Euro uit voor een maatframe (en dan kan er waarschijnlijk nog het vliegticket bij voordat je de 1000 Euro bereikt).quote:Op zaterdag 5 april 2014 22:27 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ah, ja. Maar zelfs voor tita is baum natuurlijk wel exclusief. Er zijn ook goede frames van bv vannicholas die niet meer hoeven te kosten dan een carbon frame.![]()
1000 euro voor tita is heeeeel goedkoop.Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Is een bamboe frame niks voor jouquote:Op zaterdag 5 april 2014 23:12 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Titanium is het enige andere materiaal dat ik zou overwegen dan staal. Maar dan geen westers titanium. Nee, dan zou ik gaan voor maatwerk uit een klein Russisch atelier. Dan kom je qua prijs ruim onder de 1000 Euro uit voor een maatframe (en dan kan er waarschijnlijk nog het vliegticket bij voordat je de 1000 Euro bereikt).![]()
![]()
Goedkoopste vannicholas is ¤1099 zie ik net (alleen frame uiteraard)quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:13 schreef kanovinnie het volgende:
1000 euro voor tita is heeeeel goedkoop.![]()
is dat met bikefitting enzo? En als je dan toch voor tita gaat zou ik persoonlijk niet voor de goedkoopste gaan.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:14 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Goedkoopste vannicholas is ¤1099 zie ik net (alleen frame uiteraard)Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Gvd kapot gegaan vandaag. Briesje continue zij / tegen, ook nog +/- 5km ATB'ers ingehaald op een bospad.
http://www.strava.com/activities/127249114![]()
Daarom spreek ik over Russich manufaktuurwerk, dan heb je een maatframe voor minder dan de prijs van een goedkoop confectieframe.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:14 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Goedkoopste vannicholas is ¤1099 zie ik net (alleen frame uiteraard)![]()
Ik heb geen idee, pluk het zo van de site af.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:15 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
is dat met bikefitting enzo? En als je dan toch voor tita gaat zou ik persoonlijk niet voor de goedkoopste gaan.Heb je helemaal gelijk in, wist trouwens niet dat er in Rusland goede framebouwers zitten. Is daar meer over te vinden online, ben wel benieuwd.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:16 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Daarom spreek ik over Russich manufaktuurwerk, dan heb je een maatframe voor minder dan de prijs van een goedkoop confectieframe.![]()
Russische framebouwers bouwen zowat allemaal in titanium. Meestal zijn dat voormalige werknemers van wapenfabrieken. Een maat van me heeft er eentje bij zo'n atelier laten maken even buiten Moskou. Dat zit tegenover het ruimtevaartcentrum. Ik heb hem destijds nog geholpen bij het ontwerpen. Bij Russische wielertochten kom je regelmatig zulke frames tegen.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:18 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Heb je helemaal gelijk in, wist trouwens niet dat er in Rusland goede framebouwers zitten. Is daar meer over te vinden online, ben wel benieuwd.
Naast even buiten Moskou kent een andere clubgenoot van me een framebouwer in Nizhnij Novgorod.![]()
Het valt me trouwens op dat al die noordelingen hier (muv Yankee, daar heb ik nog nooit foto's van gezien) allemaal verdomd knappe vriendinnen hebben. Zit goede looks in het water daar
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
Jep.
Je moet btw eens noorderlijker gaan. Ben eens een weekje op wintersport geweest in Zweden. Daar zit echt iets in het water hoor!![]()
90 ok!quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:05 schreef Patroon het volgende:
Weer achter de auto gezeten
http://app.strava.com/activities/127037365
Effect is echt snel merkbaar. Donderdag avond, merkte ik dat in de laatste ronde mijn hartslag al 10-15 slagen lager lag bij dezelfde snelheid. Vandaag reed ik op sommige stukken zo'n 10km/h harder met dezelfde hartslag.
Leuk artikel erover: http://www.robic.nl/trainen-achter-de-brommer-sneller-in-vorm/
Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything![]()
ik denk niet dat ik dat aankan.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:53 schreef Tommeke het volgende:
Jep.
Je moet btw eens noorderlijker gaan. Ben eens een weekje op wintersport geweest in Zweden. Daar zit echt iets in het water hoor!Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.![]()
1000 euro lijkt me weinig hoor. Dan zal je toch verdomd goed de weg moeten weten en ook hoe de douane te omzeilen om geen BTW opslag af te hoeven tikken. En invoerrechten , geen idee hoeveel dat uit Rusland is.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:12 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Titanium is het enige andere materiaal dat ik zou overwegen dan staal. Maar dan geen westers titanium. Nee, dan zou ik gaan voor maatwerk uit een klein Russisch atelier. Dan kom je qua prijs ruim onder de 1000 Euro uit voor een maatframe (en dan kan er waarschijnlijk nog het vliegticket bij voordat je de 1000 Euro bereikt).
Maar die VanNicholas frames lijken verdacht veel op die frames die Van Tuyl een jaar of 10 geleden importeerde. Eigenlijk krekt eender. Alleen heeft VN het met de finishing touch beter voor elkaar dan VT toendertijd met die loslatende bestickering. Verder waren het prima frames en heel comfortabel. En nooit een krasje op de lak.
Ooit wil ik er weer een, maar dan wel een Passoni!2015: BUD - SAW - AUH - BKK - CNX - UTH - SIN - KUL - SGN - DAD - HUI - HAN - HKG . . . . . .![]()
Hoort bij het soigneren Kano. Dat gaat verder dan alleen je fiets en fietskleding.quote:Op zaterdag 5 april 2014 23:35 schreef kanovinnie het volgende:
Het valt me trouwens op dat al die noordelingen hier (muv Yankee, daar heb ik nog nooit foto's van gezien) allemaal verdomd knappe vriendinnen hebben. Zit goede looks in het water daarMaar ik kan 't mis hebben...
Forum Opties Forumhop: Hop naar: