Nee man, mijn social media zit naast me en dat praat tegen mij. Sinds MSEnnen uit de lucht is en Videotex niet meer werkt, ben ik er eigenlijk mee gestopt. Maat Whatsapp en Line zijn wel aardige alternatieven.quote:
quote:
Oh, wij reden rustig uit. Dus dat brengt de heldhaftigheid wel aardig terug want zover lagen jullie niet voor na die strook.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:46 schreef Oksel het volgende:
BTW die finale met ons drieen was vet. Die kasseienstrook was nog best lang. En maar jakkeren om die groep voor te blijvenJan bijna dood aan 't eind
584 gram kaas.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:48 schreef kaasplankje het volgende:
Campa heeft op de super record 2014 ook een bizar licht crankstel, iets van 7 ons ofzo.
Aangepast.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:50 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Oh, wij reden noodgedwongen vanwege uitputting rustig uit. Dus dat brengt de heldhaftigheid wel aardig terug want zover lagen jullie niet voor na die strook.
Sram weegt minder. Uiteraard.quote:
Dat trouwens ook jaquote:
Tsja geen kissmiss en geen geldprijzen he?quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:50 schreef Oksel het volgende:
Lightweight Patroon had 't niet getrokken die rit. Maarja, die rit is natuurlijk ook veel te min voor een echte wielrenner als Patty.
Nee jij kan gewoon niet aant wiel koersen remi.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:51 schreef ddx het volgende:
En ik moest afhaken omdat Bizkit niet doorhad dat z'n fietscomputer eraf vloog.
En daarna heb ik hem op sleeptouw naar finish genomen
Dat hoop ik toch niet want dan heb ik nummer 4 voor je gekocht. Heb je mazzel dat je niet weer aangehouden werd en moest blazen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:52 schreef Oksel het volgende:
Wij zaten al aan bier nr. 3 toen jullie aan kwamen zakken man.
Volgende x mijn beurt.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat hoop ik toch niet want dan heb ik nummer 4 voor je gekocht. Heb je mazzel dat je niet weer aangehouden werd en moest blazen.
Ik ook, maar om nou te beweren dat Campa SR groep nauwelijks duurder is dan Sram Red voor 1400 euro als je goed zoekt.... Leveren maar zou ik zeggen, leg ik er ook nog 2 meier extra bij.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:44 schreef kaasplankje het volgende:
De enigste goeden afmontage voor de koertsfiets blijft natuurlijk Campagnolo. Dat was het 80 jaar geleden en is het nu nog steeds. Ja er zijn amerikonders die proberen de keizerlijke grootsheid na te streven, maar als je bang for the bucks kiest zit je met super record amper hoger dan Sram red, en dan heb je wel Campy's nieuwe tech,
Ik zou het wel weten.
Dat zei je automaat (hihaho) ook al. Zit wel goed hoor. Ik kan me daar niet zo druk over maken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |