Sen en Seoquote:Boer Johan gaat samenwonen
Boer Johan uit het laatste seizoen van de populaire televisieserie Boer Zoekt Vrouw woont vanaf vandaag samen met zijn eigen 'prulleke' Ingrid.
Maar liefst twintig jaar was boer Johan alleen en daarom wil hij zo snel mogelijk genieten van het leven samen met zijn vriendin. Ze heeft zich uitgeschreven bij de gemeente Emmen om vanaf dinsdagavond definitief bij hem in Denemarken te gaan wonen.
Vorige week is ze met een grote bus naar Denemarken gereden om haar spullen te verhuizen. Dat ging niet zonder horten of stoten, want onderweg kreeg Ingrid twee lekke banden. De katten van Ingrid, Sen en Seo, verhuizen ook mee naar Denemarken.
"Foto's neerzetten, de omgeving samen met Johan verkennen en me laten introduceren bij de buren en als er tijd voor is misschien tennissen", aldus Ingrid.
Dit!quote:Op woensdag 9 april 2014 08:35 schreef Injetta het volgende:
Wat een fantastische match die twee. Echt leuk!
quote:Op woensdag 9 april 2014 12:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
Het is 'ze komt hier vandaan?' of 'ze gaat hier weg?'
Gekke Drent.
Nee, hier in Drenthe is 'komt weg' de uitdrukking. Niks mis mee dusquote:Op woensdag 9 april 2014 12:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
Het is 'ze komt hier vandaan?' of 'ze gaat hier weg?'
Gekke Drent.
quote:Op woensdag 9 april 2014 12:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
Het is 'ze komt hier vandaan?' of 'ze gaat hier weg?'
Gekke Drent.
quote:Boer Arthur en Miranda trots ouders van een zoon
Boer Arthur en Miranda zijn de trotste ouders geworden van zoon Casper.
'Het is hartstikke leuk, hij is zo’n leuk mannetje', vertelt een trotse Arthur aan de KRO. 'Hij komt nog maar een keer per nacht. We hebben niks te klagen', haakt moeder Miranda daarop in.
Casper woog bij geboorte 3400 gram en was 48 centimeter.
In 2012 deed komkommerboer Arthur mee aan het programma Boer Zoekt Vrouw waar hij de vrouw van zijn leven tegen het lijf liep: Miranda.
Sindsdien is het stel onafscheidelijk.
In oktober 2013 gaven zij elkaar het ja-woord en in januari van dit jaar werd bekend dat Miranda zwanger was.
quote:'Boer Jos weer alleen'
Boer Jos, die meedeed aan het laatste seizoen van Boer Zoekt Vrouw, is niet meer samen met Saskia. En zijn 'tweede keuze' Leonie is gevallen voor zijn broer!
Jos en Saskia hebben anderhalve week geleden hun relatie verbroken, onthult een goede kennis van de boer aan Privé.
De twee woonden samen op Jos' geitenboerderij in de Dordogne, Frankrijk, maar zij waren daar, nu blijkt, niet helemaal happy. "Saskia woont daar niet meer. Ze heeft haar spullen gepakt en is vertrokken."
Jos zou niet rouwig zijn om de breuk. "Hij is niet iemand die in de put gaat zitten. Het moment dat een andere vrouw voorbij komt, grijpt hij zijn kans. Hij houdt ervan om achter de meiden aan te gaan."
Ervandoor met Leonie
Met wie het verrassend genoeg wel voor de wind gaat in de liefde, is Richard, de broer van Jos. Hij heeft een prille relatie met Leonie, die in Boer Zoekt Vrouw naar Frankrijk afreisde om Jos beter te leren kennen!
"Jos vindt het prima dat Richard verkering heeft met haar. Tussen die twee broers is er niets aan de hand."
Saillant detail: Richard was al verloofd toen hij voor de Alkmaarse blondine viel. "De kaartjes met de aankondiging van hun trouwerij waren al de deur uit. Richard heeft zijn verloofde verlaten voor Leonie."
De KRO was niet bereikbaar voor commentaar.
quote:De kaartjes met de aankondiging van hun trouwerij waren al de deur uit
Goh wat een verassing ditquote:
Vals alarmquote:Op woensdag 30 juli 2014 21:33 schreef NY_Giant het volgende:
Bij de Telegraaf is het bericht weer verdwenen: http://www.telegraaf.nl/p(...)s_weer_alleen__.html
Weten ze zeker dat er niet nog een kindje daar binnen is achtergebleven?quote:Op woensdag 30 juli 2014 23:57 schreef Leandra het volgende:
Ik dacht dat het een baby-update was....
Tweede kindje voor boer Hans
Boer Hans en Inge waren al de trotse ouders van zoon Tigo, nu is daar nog een kleine spruit bijgekomen: Leona. 'We zijn ontzettend gelukkig. Het gezin is nu echt compleet.'
[ afbeelding ]
Leona is begin juli geboren. Toen woog ze 3525 gram en was ze 51 centimeter lang. 'Ze groeit als kool', vertelt Hans. 'Ze doet het hartstikke goed. En dat is toch het belangrijkste, dat je baby gezond is.'
'Met Inge gaat het ook goed. Ze is nog wel wat moe, maar een stuk minder dan na de bevalling van Tigo.'
Grote broer
'Tigo vindt het erg leuk om grote broer te zijn. Hij roept om de haverklap: ‘Zusje!’. Hij is ook heel nieuwsgierig. Als Leona bijvoorbeeld een nieuwe luier moet, zet hij meteen een stoel bij de commode zodat hij ook boven de commode uitkomt. Hij helpt mee door de billendoekjes en kleertjes aan te geven, en daarna klimt hij van de stoel en gooit hij de andere luier in de luierbak. Behalve lief ook nog eens heel praktisch, haha. Daarnaast geeft hij Leona ook graag kusjes, vaak een kusje op haar hoofdje.'
[ afbeelding ]
'Het is prachtig om twee kinderen te hebben. We wilden heel graag een tweede kindje. Dat vonden we ook belangrijk voor Tigo. Over een paar jaar heeft hij met Leona een speelkameraadje. Het gezin is nu echt compleet.'
helaas:quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:33 schreef NY_Giant het volgende:
Bij de Telegraaf is het bericht weer verdwenen: http://www.telegraaf.nl/p(...)s_weer_alleen__.html
Ja, Johan en Wimquote:Op woensdag 6 augustus 2014 15:48 schreef Fietsertje70 het volgende:
Boer zoekt vrouw international heeft nu nog maar 2 stellen die bij elkaar zijn?
Misschien moet Yvon er eerst naar toe om het ter plekke te verifiëren.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 20:30 schreef Leandra het volgende:
Is het nou al op de BZV-site bevestigd?
Nog steeds dezelfde bron, volgens mij.quote:Op donderdag 7 augustus 2014 10:46 schreef NY_Giant het volgende:
Hier wat meer informatie: http://www.televizier.nl/(...)elkaar.3799665.lynkx
Jawel, maar volgens mij wat meer informatie dan ik in het eerder geciteerde bericht las. Maar het blijft inderdaad allemaal uit de Privé komen...quote:Op donderdag 7 augustus 2014 10:54 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nog steeds dezelfde bron, volgens mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |