FOK!forum / Relaties & Psychologie / Eigenlijk geen idee meer hoe en wat wbt vrouwen.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 18:22
Nu heb ik wel wat trekjes van asperger dus ben echt niet goed in smalltalk en oppervlakkigheden, de manier waarop ik contact zoek met mensen is blijkbaar niet (meer) normaal want gesprekjes over concreetheden kunnen niet meer tegenwoordig, het kan het beste blijven bij snachts om 4 uur whatsappen uit verveling wat ik niet doe want ik heb (voor degenen die me niet kennen) geen mobiel en die neem ik ook niet punt.

Nu betrapte ik mezelf er weer op dat ik totaal geen inschattingsvermogen heb wat leeftijd betreft, ik blijf kijken naar meiden van 20-25 terwijl ik zelf ondertussen 30 ben en dat is een gigantische wereld appart, dus of ze er nu leuk uitzien of niet heb je daar toch geen aansluiting bij en laat dat nu net zijn wat al moeilijk is voor mij in deze tijden.

Ik ben praktisch nog maagd op een 'proberen' uit met mn ex die me van 'ik wil dat je mn vrienden/vriendinnen/ouders ontmoet en praten over kinderen en toekomst' in 'ik voel niks meer voor je' gooide en de volgende week alweer met een andere vent rondliep.

Ik ben toen ik 18ig was nog wel geregeld uitgegaan maar daar nooit echt oog gehad voor daten oid, ik was verliefd op één enkel meisje (zusje van een vriend van me) en heb daar ook wel mee 'gehad' ookal bleef dat bij 'dat, en nieteens mee gezoend. Was trouwens niet mn grootste liefde; die was onbereikbaar en bestaat onderhand niet meer want ze is totaal veranderd. Dichte deur.

Ben altijd romantisch ingesteld geweest met een ideaal beeld wat ik nu wel na dat ex verhaal kwijt ben.

Nu vind ik van mezelf toch wel wat kwaliteiten te hebben die het goed zouden moeten doen bij vrouwen; speel tijdje al gitaar (kan ook piano maar niet zoveel meer), houd van buiten zijn, fotografie in de natuur. Houd van dieren, ben betrouwbaar en eerlijk en ben geen typische neanderthaler die voetbal bier dikke tieten en met 20 vrienden kabaal maken een leuke tijd vind. (integendeel)
Wat is er dan mis? Nou goed ik ben wat onhandig en kom niet makkelijk uit mn woorden, heb ADD en kan me ook makkelijk op het verkeerde moment uit de zone voelen zeg maar, midden in een gesprek opeens zelfbewust worden en me ongemakkelijk en beetje derealiserend voelen.
Maar mischien het minst prettige is dat ik weinig geld heb, zelf interreseert me dat niet super veel want ik ben heel natuurlijk ingesteld dat mijn activiteiten weinig tot geen geld kosten maar een meisje wil natuurlijk elke week naar een restaurant of een ketting krijgen oid, dat gaat gewoon niet (zie hier geen stereotypering in, ik voel het gewoon zo en of het zo is of niet het is wel een barriere waar een onzekerheid in ligt)

Dat laatste bovenstaande is dan ookwel zo'n beetje mn enige onzekerheid want ik ben van mezelf uit totaal niet onzeker, sociaal ingesteld (niet technologisch sociaal maar face to face dus, hoe raar dat ook klinkt voor iemand met ADD en border-asperger.)

Het dillemma hier is dat 'ik denk/verwacht dat vrouwen van mijn leeftijd op zoek zijn naar iemand om te settlen en kinderen te krijgen en trouwen en het hele generieke gebeuren, daar ben ik helemaal niet mee bezig. Ik ben meer van het vrije leven. Lees dat niet verkeerd; ik wil juist wel vastigheid en determenatie wbt vrouwen maar niet het huisje boompje beestje in een soort van ladder-constructie waar je je leven naar een maatstaf dient te hebben opgebouwd.

Ik zet het hier trouwens een stuk ingewikkelder neer dan hoe ik het voel of bedoel maar ik probeer het te begrijpen te maken voor anderen.. hopelijk lukt dat.

Een verhaal wat lang is nog even kort gemaakt, hetgeen ik me nu afvraag uiteindelijk is;

Hoe kom ik nu in godsnaam een ..vrouw tegen van mijn leeftijd waar het mee kan klikken.

Wat ik heb geprobeerd tot nu toe en in geen enkel opzicht slaagt dus dit hoef je niet neer te typen als suggestie:
-datingsites. (meesten moet je voor betalen, en verder krijg ik nooit reacties)
-terrasjes zitten. (laatste tijd veel gedaan, kom niemand tegen behalve éénkeer twee meiden die met de rug naar ons toe gingen zitten en op hun mobiel bezig gingen, dan hoeft het voor mij ook niet meer.. zo onsociaal..)
-supermarkt (beetje out of place mischien maar hier wat het het makkelijkst voor me om meiden aan te spreken of iig sociaal te zijn, bij de kassa is dat een illusie verder want daar doen ze allemaal aardig tegen iedereen omdat de baas ze anders de deur uit klapt)
-je eigen ding (blijven) doen: heeft me in 15 jaar mn ogen en oren open houden niks opgeleverd qua contact met meiden/vrouwen.
-feestjes (ken geen mensen die feestjes hebben, heb in 10 jaar tijd 1 vriend gemaakt en die is maar 1x per jaar jarig en de meiden die daar komen zijn 18-24 oid)
-sport/activiteit (ik wilde op fitness maar geen geld voor, verder zijn er geen opties in de buurt verder)
-vereniging (ik ben wel actief met vrijwilligerswerk maar daar kom je echt niemand tegen geloof me)
-dobbelsteen (ik heb geen geluk, dus zomaar iemand tegenkomen komt me welgeteld 1x per 300 jaar in de schoot vallen en dan fuck ik het nog up... zo liep ik een keer met een schutting over straat tijdens een verhuizing, moest dat ff naar mn moeders huis brengen.. kwam er een best knap meisje aanlopen die me aanbood me te helpen met tillen.. ik met mn domme harses zei "nee joh hoeft niet het lukt zo wel :)"
wss omdat ik dus toch echt een asperger vorm iets heb oid.. zucht.. ja en dan achterhaf mep je jezelf voor je kop he, dat is trouwens 5 jaar geleden oid)

Nou, iemand anders nog iets?
Heb het zelfs al op fok geprobeerd, niks heeft zin hierin. Ik ben geen 'player' en wil ook niet 'scoren' dus oppervlakkige acties zoals 'he schatje jy bent egt lekker' oid zie je mij niet typen naar iemand.

[ Bericht 0% gewijzigd door BaajGuardian op 29-10-2013 18:29:48 ]
Tranquilizedinsdag 29 oktober 2013 @ 18:24
Kijk gewoon porno ofzo
practicsdinsdag 29 oktober 2013 @ 18:29
Het dagelijkse jank topic van BaajGuardian

Ib4: Vette bek van BaajGuardian bij goed bedoelt advies van onwetende fokkertjes
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 18:30
Kan een mod de 2 bovenstaanden even uit dit topic weghalen, alvast bedankt.
Zapatadinsdag 29 oktober 2013 @ 18:40
Weet ik veel, vrouwen die ik graag wil krijg ik niet dus dan maar met vrouwen die mij graag willen.

En in de lange tussenpozen kijk ik wel porno.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 18:46
Ik las laatst iets van een bekend persoon. Hij zei dat hij spijt had dat hij altijd alleen maar interesse had gehad voor vrouwen die iets te zeggen hebben, intelligente vrouwen. Hij zei dat hij gewoon een 'airhead' had moeten kiezen die hem als 'daddy' zag, kinderen moeten maken, er verder niks van verwachten, en zo misschien gelukkiger was geweest.

Ik denk dat je te veel 'gelijk' wil zijn in de relatie. Accepteer gewoon dat die meisjes dommer zijn dan jij, speel de papa, laat ze in de waan dat ze het goed doen, doe met ze wat je wil. Maar vraag alleen dingen van ze die ze kunnen. Want als je meer vraagt, dan weten ze het niet meer en houden ze het niet vol. Zoek steun ergens anders.

Laat het duidelijk zijn dat 'ergens anders steun zoeken' inderdaad kan betekenen dat je buiten de deur neukt. Maar er zijn andere mogelijkheden: psycholoog, goede vriend, etc.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 18:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:46 schreef RetepV het volgende:
Ik las laatst iets van een bekend persoon. Hij zei dat hij spijt had dat hij altijd alleen maar interesse had gehad voor vrouwen die iets te zeggen hebben, intelligente vrouwen. Hij zei dat hij gewoon een 'airhead' had moeten kiezen die hem als 'daddy' zag, kinderen moeten maken, er verder niks van verwachten, en zo misschien gelukkiger was geweest.
Ik heb dit overwogen ja, maar ik denk dat ik juist ongelukkiger zou zijn, mischien mezelf wel opgezadeld zou voelen met iets wat ik eigenlijk niet zou willen. Ik wil geloven dat ik.. door mijn al dan niet falen behoed ben voor dingen.
quote:
Ik denk dat je te veel 'gelijk' wil zijn in de relatie. Accepteer gewoon dat die meisjes dommer zijn dan jij, speel de papa, laat ze in de waan dat ze het goed doen, doe met ze wat je wil. Maar vraag alleen dingen van ze die ze kunnen. Want als je meer vraagt, dan weten ze het niet meer en houden ze het niet vol. Zoek steun ergens anders.
Zelfs zou ik 'domme vrouwen' aanvaarden weet ik nog niet waar ik ze naast kroegen en clubs zou kunnen tegenkomen, dat is het kernpunt. Maar dan nog zijn het meestal mensen met dikke psychische kronkels/alcoholisten/ikwilniksbehalvelolhebbuh types of doortrapten.
Ik wil toch echt op basis van oprechtheid iemand leren kennen, omdat ik iemand wil vertrouwen, niet weer zoals met mn ex mijn goedgelovigheid in mn gezicht krijgen.
quote:
Laat het duidelijk zijn dat 'ergens anders steun zoeken' inderdaad kan betekenen dat je buiten de deur neukt. Maar er zijn andere mogelijkheden: psycholoog, goede vriend, etc.
Ik heb echt geen probleem met een fuckbuddy hebben hoor, maar zoals ik al zei; hoe kom ik er een tegen. Ik kom gewoonweg niemand tegen, het is bizar.. Als er morgen in de stad een meid op me afstapt en tegen me zegt "hey ik vind je er echt leuk uitzien heb je zin om wat te drinken ergens" dan zeg ik meteen ja. (zolang ze niet dik is trouwens, is tegenwoordig mn enige vereiste) hoeft ze geen 8 of hoger voor te zijn.) maar het gebeurd gewoon niet.
En als ik mensen aanspreek dan loopt men ook gewoon door, en dan nog heb ik ook altijd nog het probleem dat als een vrouw mn tel. nummer zou vragen ik mn huisnummer geef en dan kijken ze me vast ook aan alsof ik een serial killer ben oid omdat ik geen mobiel heb waar ze de hele nacht smsjes/whatsap naar kunnen sturen omdat vrouwen tegenwoordig blijkbaar die behoefte hebben. En hebben ze die niet stuur mij dan aub een pm vrouw die geen sms/whatsap behoefte heeft want dan wil ik met je wat drinken.
japiedevluggedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:01
Waarom wil je geen mobiele telefoon dan. Je maakt het jezelf (onnodig?) moeilijk lijkt het.

En verder leek me geld toch een issue. Als je voor een relatie wil gaan dan zijn er heus wel vrouwen die geen kinderen willen. Maar normaal rond komen willen de meeste mensen wel.

Als je geldsituatie tijdelijk is dan is het ook nog prima, maar was je niet van plan daar wat aan te veranderen dan zou ik dat eens heroverwegen.
Seamdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:01
Ben je ooit gediagnosticeerd met ADD en Asperger dan?
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:09
Tja, in mijn ervaring is het probleem simpelweg de mentaliteit van Nederlandse vrouwen.

Ik heb deze problemen gewoon niet met bijvoorbeeld Russische vrouwen (of noem het Oost-Europese vrouwen). Daar heb ik echter weer een ander probleem mee, namelijk dat ze veel toelaten, maar je ook duidelijk op je plaats weten te zetten. :D

Het probleem met Nederlandse vrouwen is dat zelfs de meest domme nog denkt dat ze slim is en 'beter verdient'.

Met Russische vrouwen is dat anders. Die hebben gewoon een plan. En als jij daar niet in past, dan is het 'even goede vrienden', maar is het over.

De meeste Nederlandse meisjes zijn gewoon over het paard getild. Als ze jong zijn en een relatie beginnen, dan denken ze steevast dat de jongen die ze gekozen hebben 'het gaat maken, desnoods met mijn hulp'. En des te ouder ze worden, des te hoger hun eisen worden, want des te meer afwijzingen, des te meer ze een goede man 'verdient'.

Compleet van de pot gerukt.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:16
Maar ja. Nog geen antwoord op je vraag.

Wat je zou kunnen gaan doen is:

Ga buiten joggen. Gewoon in je eigen buurt. Onderweg kom je mensen tegen. Als je een leuk meisje een paar keer tegen gekomen bent, kun je haar aanspreken. Afhankelijk van welke buurt je woont, zal ze nog vrijgezel zijn of gescheiden met kinderen zijn.

De vrouwen die gescheiden zijn en kinderen hebben, zijn 'blijvers'. Die zijn inmiddels van hun hoge troon af gevallen, zien de realiteit, en snappen veel beter waar het in het leven om gaat. Mogelijk wil ze je niet, tenslotte weet ze een stuk beter wat ze wel en niet wil, maar je hebt in ieder geval een kans. Als ze je dan wel wil, dan zit je gebakken.

Enige probleem is dan nog dat kind van een ander. Well, dat zul je moeten accepteren. En als je je leven lief hebt (in figuurlijke zin), dan zorg je dat je een goede relatie met dat kind krijgt. En als alles goed gaat, kun je je eigen kindjes gaan maken.
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:18
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.
quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
het kan het beste blijven bij snachts om 4 uur whatsappen uit verveling wat ik niet doe want ik heb (voor degenen die me niet kennen) geen mobiel en die neem ik ook niet punt.
Koladinsdag 29 oktober 2013 @ 19:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:01 schreef japiedevlugge het volgende:
Waarom wil je geen mobiele telefoon dan. Je maakt het jezelf (onnodig?) moeilijk lijkt het.

En verder leek me geld toch een issue. Als je voor een relatie wil gaan dan zijn er heus wel vrouwen die geen kinderen willen. Maar normaal rond komen willen de meeste mensen wel.

Als je geldsituatie tijdelijk is dan is het ook nog prima, maar was je niet van plan daar wat aan te veranderen dan zou ik dat eens heroverwegen.
Waarom? Een type die veel verwacht in dat opzicht is toch niets voor hem. Iemand die minder om geld geeft, net als hij graag buiten is en simpel leeft enz. zal met een gebrek aan geld weinig moeite hebben. Je kan zoveel leuke dingen doen samen zonder iets uit te geven.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:19
Anyway, ik heb echt een aantal aspecten die in het autistisch centrum vallen. Ik ben een hardstikke goede catch, maar tja, ik kan niet feesten hé. Als ik op een feest zit met veel mensen, dan zit ik liever stil te genieten dan dat ik het hoogste woord voer. En mijn interesses zijn ontzettend breed en gaan ook nog ontzettend diep.

Dus de meeste vrouwen worden afgeschrikt en gaan liever verder kijken of ze nog een andere kerel kunnen vinden die evenveel geld verdient, maar wel minder sociale problemen heeft.

Erg jammer dat die meisjes dan vaak uiteindelijk bij een psychopaat belanden. Eentje die goed kan spelen dat hij sociaal is, maar in de tussentijd geen normbesef heeft en op momenten dat hij niet betrapt kan worden de ergste dingen uithaalt.
Koladinsdag 29 oktober 2013 @ 19:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:18 schreef El_Liberaliste het volgende:
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.

[..]

Geen mobiele telefoon hebben?
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:19 schreef Kola het volgende:

[..]

Geen mobiele telefoon hebben?
Idd, dat staat er.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:18 schreef El_Liberaliste het volgende:
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.

[..]

? Dat hij geen mobiel heeft? WTF? Jij bent helemaal geen vent en ook geen vrouw. Jij bent een slaaf. Eentje die een mobiel neemt, alleen maar omdat zijn vrouw dat wil. :+
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:22
Misschien is dat de oplossing BaajGuardian... Gewoon jezelf slaafs opstellen.
Koladinsdag 29 oktober 2013 @ 19:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:20 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Idd, dat staat er.
Zou jij er andersom ook op afknappen als een vrouw geen mobieltje heeft?
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:21 schreef RetepV het volgende:

[..]

? Dat hij geen mobiel heeft? WTF? Jij bent helemaal geen vent en ook geen vrouw. Jij bent een slaaf. Eentje die een mobiel neemt, alleen maar omdat zijn vrouw dat wil. :+
Meer het geforceerd afstand nemen van iedere verandering, al levert dat enorme praktische beperkingen op. Als mensen zo principieel zijn dan is er vaak niet mee te praten. Of misschien ben ik dan oppervlakkig, maar dan ben ik gelukkig in mijn oppervlakkigheid en niet ongelukkig in mijn koppigheid.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:18 schreef El_Liberaliste het volgende:
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef Kola het volgende:

[..]

Zou jij er andersom ook op afknappen als een vrouw geen mobieltje heeft?
Absoluut, dan zoek je maar een ander (no sarcasm)

En aangezien ze dan vast van mening zijn dat ze beter verdienen, hoeft er ook niet meer om gevochten te worden.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:25
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:01 schreef Seam het volgende:
Ben je ooit gediagnosticeerd met ADD en Asperger dan?
met ADD ja, asperger heb ik me wat bij ingelezen en ik herken daar heel veel van, maar sommige dingen ook weer niet zoals dat ik echt wel sarcasme en emotie kan herkennen bij mensen, maar ik kan weer moeilijk meegaan in oppervlakkigheden zoals 'heeey wat leuk je te zien' etc.. dat komt op mij heel onecht en vreemd over.
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
Ja, je beperkt jezelf en anderen (naasten) er nogal mee en het geeft schijn van koppigheid, en/of een enorme afkeer tegen techniek/moderne communicatie.

Dat was 15 jaar geleden misschien niet zo erg..
Koladinsdag 29 oktober 2013 @ 19:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:24 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Absoluut, dan zoek je maar een ander (no sarcasm)

En aangezien ze dan vast van mening zijn dat ze beter verdienen, hoeft er ook niet meer om gevochten te worden.
Wel een beetje sneu om iemand die je leuk vindt te laten lopen om een mobiele telefoon...
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:01 schreef japiedevlugge het volgende:
Waarom wil je geen mobiele telefoon dan. Je maakt het jezelf (onnodig?) moeilijk lijkt het.

En verder leek me geld toch een issue. Als je voor een relatie wil gaan dan zijn er heus wel vrouwen die geen kinderen willen. Maar normaal rond komen willen de meeste mensen wel.

Als je geldsituatie tijdelijk is dan is het ook nog prima, maar was je niet van plan daar wat aan te veranderen dan zou ik dat eens heroverwegen.
2 redenen, eerste is dat ik extreem zwart wit ben, zo ben ik ook vegetarisch door dezelfde zwart witheid. Als iets me (wellicht trauma ? geen id) een onprettige herinnering geeft ben ik er voor lange tijd of mischien wel voor altijd helemaal tegen. Laatste keer dat ik een mobiel had was ik nog 18, was een sagem. Heb em nog maar doet het natuurlijk niet meer. koelkastje zeg maar, kon er nieteens achtergrondjes op hebben kon alleen smsen en bellen. Had em van mn vader gekregen en die overleed toen en enige wat ik nog van em had waren voicemails, die ik nu ook niet meer kan horen want dat stond blijkbaar op een server oid, weet niet hoe dat werkt. Daarnaast kwam ik mn ware grote liefde eens tegen in leeuwarden, mn tel nr gegeven, ze zou me bellen.
Nooit gebeld. Toen besloten dat ik geen mobiel meer wilde.

reden 2: heb me daarna goed ingelezen en ben nogal micro-wave kritisch. Heb ook geen/ben tegenstander van wifi. Duld ook geen telefoons in mn nabijheid en voel me extreem ongemakkelijk als mensen om me heen met zon ding bezig zijn. Zoals 2 weken geleden op locatie @ vrijwilligerswerk, ben toen opgestaan en buiten gaan staan voor kwartiertje oid.
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:27 schreef Kola het volgende:

[..]

Wel een beetje sneu om iemand die je leuk vindt te laten lopen om een mobiele telefoon...
Tja, that's life meid. :*

Er zijn mensen om mindere dingen afgewezen.
Koladinsdag 29 oktober 2013 @ 19:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:29 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Tja, that's life meid. :*

Er zijn mensen om mindere dingen afgewezen.
Dat is waar. Je zal ook niet de enige zijn. Maar ik geloof nooit dat je iemand dan echt de moeite waard vond om te beginnen.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:16 schreef RetepV het volgende:
Maar ja. Nog geen antwoord op je vraag.

Wat je zou kunnen gaan doen is:

Ga buiten joggen. Gewoon in je eigen buurt. Onderweg kom je mensen tegen. Als je een leuk meisje een paar keer tegen gekomen bent, kun je haar aanspreken. Afhankelijk van welke buurt je woont, zal ze nog vrijgezel zijn of gescheiden met kinderen zijn.

De vrouwen die gescheiden zijn en kinderen hebben, zijn 'blijvers'. Die zijn inmiddels van hun hoge troon af gevallen, zien de realiteit, en snappen veel beter waar het in het leven om gaat. Mogelijk wil ze je niet, tenslotte weet ze een stuk beter wat ze wel en niet wil, maar je hebt in ieder geval een kans. Als ze je dan wel wil, dan zit je gebakken.
geen slechte ideeen maar joggen houd ik niet van, wandelen wel.. maar wil niet te boek komen te staan als 'die rare vent die wat rondloopt en vrouwen aanspreekt' hier in de buurt :/ , ik heb liever geen vrouw die al kinderen heeft, kan ik daar voor gaan zorgen en opdraaien en dan heb je de ex nog die er ook als zijvleugel bij komt kijken en mischien weer niet fijn vind dat ik daar in huis kom etc etc
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:22 schreef RetepV het volgende:
Misschien is dat de oplossing BaajGuardian... Gewoon jezelf slaafs opstellen.
Nou ik ben liever gewoon mezelf, ik speel niet graag met mensen. Wel op fok met mn typetjes maar ik ben hier verder serieus, in het echte leven kan ik slecht tegen onoprecht gedrag.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:25 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Ja, je beperkt jezelf en anderen (naasten) er nogal mee en het geeft schijn van koppigheid, en/of een enorme afkeer tegen techniek/moderne communicatie.

Dat was 15 jaar geleden misschien niet zo erg..
De gehele geschiedenis van de mens heeft men geen mobieltje gehad, ik beperk me niet, ik sluit me niet af van mensen, mensen sluiten zich af van mij als ze liever in dat bakje kijken dan met mij in gesprek gaan terwijl ik recht voor ze sta. Zo denk ik erover iig.
Lavenderrdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
Dat zou wel de achterlijkste reden zijn.
Seamdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
Nee ze knappen af op je gedrag en persoonlijkheid.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:34 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat zou wel de achterlijkste reden zijn.
Het is om eerlijk te zijn wel een hoge hindernis voor mij als een meisje zo'n smartphone ding heeft met plat scherm en daar dan in vegen met de vingers oid om tabbladen te openen etc, wat een afleiders zijn die dingen ;l heb liever dat een meisje.. ok ok vrouw dus.. met haar hoofd bij mij is als ik met haar praat/afspreek/bezoek/weetikhet.

Wat dat betreft moet er toch nog hoop zijn want vrouwen van mijn leeftijd hebben ook nog de sociale tijden meegemaakt voordat de mobiele telefoons de dag innamen.
Lavenderrdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:36 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Het is om eerlijk te zijn wel een hoge hindernis voor mij als een meisje zo'n smartphone ding heeft met plat scherm en daar dan in vegen met de vingers oid om tabbladen te openen etc, wat een afleiders zijn die dingen ;l heb liever dat een meisje.. ok ok vrouw dus.. met haar hoofd bij mij is als ik met haar praat/afspreek/bezoek/weetikhet.
Begrijp ik. Het is ook echt niet normaal zoals iedereen met die dingen bezig is. Zelfs op feestjes kunnen ze dat ding niet even wegleggen. Ik vind het asociaal vaak.
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:34 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

De gehele geschiedenis van de mens heeft men geen mobieltje gehad, ik beperk me niet, ik sluit me niet af van mensen, mensen sluiten zich af van mij als ze liever in dat bakje kijken dan met mij in gesprek gaan terwijl ik recht voor ze sta. Zo denk ik erover iig.
Ik vind het best; mensen sluiten zich dus af van jou, jij hebt gelijk & einde discussie.
Wat heeft het jou opgeleverd?
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:39 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Ik vind het best; mensen sluiten zich dus af van jou, jij hebt gelijk & einde discussie.
Wat heeft het jou opgeleverd?
Je kunt ook overdrijven he... doe ff niet zo hostile..
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Meer het geforceerd afstand nemen van iedere verandering, al levert dat enorme praktische beperkingen op. Als mensen zo principieel zijn dan is er vaak niet mee te praten. Of misschien ben ik dan oppervlakkig, maar dan ben ik gelukkig in mijn oppervlakkigheid en niet ongelukkig in mijn koppigheid.
Met die mensen valt best te praten. Maar je moet met argumenten komen die kloppen. Je kan niet bewijzen dat jouw hele redenering beter is dan die van een ander door 1 ding van die redenering te bewijzen. Je moet de hele redenering bewijzen.

Dat is vaak het probleem met niet-autisten. Voor niet-autisten is het: it looks like a chicken, it walks like a chicken, so it IS a chicken.

Zo redeneert een autist niet. Neem het voorgaande voorbeeld. Als het niet belangrijk is om wat voor soort vogel het gaat, dan heeft een autist gewoon geen interesse in je verhaal. Want het dient nergens toe. Als het wel belangrijk is om wat voor soort vogel het gaat, dan moet je wel alle aspecten van die vogel meenemen in je redenatie voor je kan beweren om wat voor vogel het gaat. Doe je dat niet, dan zul je de autist echt niet overtuigen. Als je geluk hebt, dan zal hij je misschien beleefd bejegenen. Als je geen geluk hebt, dan negeert 'ie je.

Autisten zijn alleen maar moeilijk voor mensen voor wie details niet van belang zijn, of die details niet kunnen zien of begrijpen.
Kaneelstokjedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:42
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
Seamdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:43
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
Moet je ze ook wel eerst aanspreken he.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:44
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
En dat was juist wat me altijd verteld werd, doe ik dat allemaal en inderdaad helemaal niks gewoon. ;[
speeddaten lijkt mij trouwens ook weer te geforceerd verder..
edit: ik doe kroegjes niet trouwns.
Ali_boodinsdag 29 oktober 2013 @ 19:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:09 schreef RetepV het volgende:
Tja, in mijn ervaring is het probleem simpelweg de mentaliteit van Nederlandse vrouwen.

Ik heb deze problemen gewoon niet met bijvoorbeeld Russische vrouwen (of noem het Oost-Europese vrouwen). Daar heb ik echter weer een ander probleem mee, namelijk dat ze veel toelaten, maar je ook duidelijk op je plaats weten te zetten. :D

Het probleem met Nederlandse vrouwen is dat zelfs de meest domme nog denkt dat ze slim is en 'beter verdient'.

Met Russische vrouwen is dat anders. Die hebben gewoon een plan. En als jij daar niet in past, dan is het 'even goede vrienden', maar is het over.

De meeste Nederlandse meisjes zijn gewoon over het paard getild. Als ze jong zijn en een relatie beginnen, dan denken ze steevast dat de jongen die ze gekozen hebben 'het gaat maken, desnoods met mijn hulp'. En des te ouder ze worden, des te hoger hun eisen worden, want des te meer afwijzingen, des te meer ze een goede man 'verdient'.

Compleet van de pot gerukt.
Entitled monsters I tell you :P

Sowieso zijn Russische/Ukraiense vrouwen hot en daarnaast heel vrouwelijk iets wat in Nederland ver te zoeken is
Kaneelstokjedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:45
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:43 schreef Seam het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
Moet je ze ook wel eerst aanspreken he.
Goh. Lekker geëmancipeerd weer. :')

Zelfs als je ze aanspreekt, gaan ze daarna weer verder met hun telefoon of met hun vrienden.
Het is me één keer gelukt om leuk contact te hebben met iemand die ik zo heb ontmoet en dat was 10 jaar geleden. :')
Kaneelstokjedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:44 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

En dat was juist wat me altijd verteld werd, doe ik dat allemaal en inderdaad helemaal niks gewoon. ;[
speeddaten lijkt mij trouwens ook weer te geforceerd verder..
edit: ik doe kroegjes niet trouwns.
Of ze staan gewoon niet open, of ik ben gewoon te lelijk. Kan ook natuurlijk.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:47
Ik ben trouwens altijd iemand geweest die anderen op hun gemak wilt laten voelen dus als ik het idee in mn hoofd heb dat wat ik zou zeggen een ander ongemakkelijk kan doen voelen zeg ik het al niet. ;l

Anders zei ik elke dag de hele dag door tegen random meiden dat ik ze knap genoeg vond om model te zijn.

op het moment klinkt dat zo makkelijk inclusief we hebben maximaal 100 jaar hier
Wat weinigen halen..
En dan maken we een probleem van een meisje aanspreken maar als je daar dan staat dan is het weer opeens lastig..
Seamdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:48
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:45 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Goh. Lekker geëmancipeerd weer. :')

Zelfs als je ze aanspreekt, gaan ze daarna weer verder met hun telefoon of met hun vrienden.
Het is me één keer gelukt om leuk contact te hebben met iemand die ik zo heb ontmoet en dat was 10 jaar geleden. :')
Dat ligt meer aan je uitstraling/uiterlijk of de plaats waar je je ze aanspreekt.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:30 schreef Kola het volgende:

[..]

Dat is waar. Je zal ook niet de enige zijn. Maar ik geloof nooit dat je iemand dan echt de moeite waard vond om te beginnen.
Maar dat die vrouw er verder ook niks aan deed, geeft al aan dat zij hem ook niet de moeite waard vond om te beginnen.

Of moet alles dan maar door de man begonnen worden? We zijn toch geëmancipeerd?

Emancipatie in Nederland betekent niet meer dat wanneer je opdringerig wordt richting een meisje, ze iemand erbij haalt om je weg te sturen. En als je niet opdringerig bent richting een meisje, ze van je wegloopt omdat je niks doet.

Wat is er verkeerd aan ZELF actie ondernemen? Emancipatie betekent OOK dat je als vrouw zelf initiatief moet nemen. Waarom doen de meeste Nederlandse vrouwen dat niet?

Ik heb nog nooit meegemaakt dat een Nederlandse vrouw naar me toe liep, me een drankje aanbood, wat met me wilde praten om te kijken of er wat meer uit zou komen. Ik blijf een beetje in Rusland hangen, maar ik heb dat in Rusland wel meegemaakt. En vrouwen zijn daar helemaal niet geëmancipeerd.

Of misschien zijn ze gewoon beter geëmancipeerd. Want ze maken nergens een probleem over, blijven altijd beleefd, vertellen het je gewoon zonder drama als je te ver gaat, en zijn daarna even goede vrienden.

Uitzonderingen daargelaten, natuurlijk. Dat geeft me toch goede hoop dat er ook bij Nederlandse vrouwen uitzonderingen te vinden zijn.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:31 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

geen slechte ideeen maar joggen houd ik niet van, wandelen wel.. maar wil niet te boek komen te staan als 'die rare vent die wat rondloopt en vrouwen aanspreekt' hier in de buurt :/ ,
Daarom dus joggen...

Maar goed, je kan ook wandelen zonder iedereen aan te spreken. Als je het lang genoeg doet, zul je zelf wel aangesproken worden, omdat je een bekende verschijning bent. En als het 'hallo' eenmaal binnen is, dan kun je ze zonder problemen aanspreken.
El_Liberalistedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:39 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Je kunt ook overdrijven he... doe ff niet zo hostile..
Je hoeft het niet als frustratie van mijn kant te zien, maar ik probeer de angel uit de welles-nietes discussie te trekken en aan te tonen dat je, al heb je misschien gelijk (wat je volgens mij niet hebt maar daar gaat het niet om), het je meer kost dan oplevert en dat wanneer je een beetje meebuigt, dat veel kan opleveren. Ik reageer in je topic om jou te laten zien hoe ik het zie, niet om er zelf gelukkig van te worden, jij wekt de indruk wel een soort geluk te zoeken en in dat kader geef ik mijn reactie.

Het niet hebben van een telefoon is misschien overkomelijk maar het is voor mij een indicatie dat zo iemand wel meer afwijkende levensopvattingen heeft die lastig te matchen zijn met de mijne.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:54
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
In werkelijkheid zijn de meeste mensen getrouwd met hun jeugdliefde die ze op school hebben ontmoet. En omdat ze samen zijn opgegroeid hebben ze dezelfde achtergrond en gaat het goed.

Anyway, met sport werkt het nog wel een beetje. Terrasjes en kroegen werkt in mijn ervaring niet.

Werk, vereniging, school, dat soort zaken. Of iemand uit de buurt waarin je woont.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:54 schreef RetepV het volgende:

[..]

In werkelijkheid zijn de meeste mensen getrouwd met hun jeugdliefde die ze op school hebben ontmoet. En omdat ze samen zijn opgegroeid hebben ze dezelfde achtergrond en gaat het goed.

Anyway, met sport werkt het nog wel een beetje. Terrasjes en kroegen werkt in mijn ervaring niet.

Werk, vereniging, school, dat soort zaken. Of iemand uit de buurt waarin je woont.
Ik weet het, mijn leven is nu eenmaal... in fragmenten zeg maar verlopen. Internaten en all over the place wonen, van de middelbare gepest (1e) dus.. heb eigenlijk geen netwerk snap je..
Op 2 vrienden na.
Koladinsdag 29 oktober 2013 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:48 schreef RetepV het volgende:

[..]

Maar dat die vrouw er verder ook niks aan deed, geeft al aan dat zij hem ook niet de moeite waard vond om te beginnen.

Of moet alles dan maar door de man begonnen worden? We zijn toch geëmancipeerd?

[etc]
Hij zou haar zeggen dat ze maar een ander moet zoeken zodra zij zegt geen mobiel te hebben. Waarom zou zij er in dat geval verder nog iets aan doen? Snap niet wat wie-op-wie afstapt daar mee te maken heeft.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:47 schreef BaajGuardian het volgende:
Anders zei ik elke dag de hele dag door tegen random meiden dat ik ze knap genoeg vond om model te zijn.
Op zich is dat wel een goede. Maar let op, degene die je dan moet hebben, is degene die zegt: "ja, maar mijn uiterlijk levert me nooit op wat ik wil".

Die staat met beide benen op de grond.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:57
Als een meisje dat ik tegenkom en leuk op me overkomt me zegt dat ze geen mobiel heeft pak ik direct haar hand beet en zeg ik 'kunnen we elkaar de hand schudden' en dan vraag ik of ze vanavond vrij is.
japiedevluggedinsdag 29 oktober 2013 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:29 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

2 redenen, eerste is dat ik extreem zwart wit ben, zo ben ik ook vegetarisch door dezelfde zwart witheid. Als iets me (wellicht trauma ? geen id) een onprettige herinnering geeft ben ik er voor lange tijd of mischien wel voor altijd helemaal tegen. Laatste keer dat ik een mobiel had was ik nog 18, was een sagem. Heb em nog maar doet het natuurlijk niet meer. koelkastje zeg maar, kon er nieteens achtergrondjes op hebben kon alleen smsen en bellen. Had em van mn vader gekregen en die overleed toen en enige wat ik nog van em had waren voicemails, die ik nu ook niet meer kan horen want dat stond blijkbaar op een server oid, weet niet hoe dat werkt. Daarnaast kwam ik mn ware grote liefde eens tegen in leeuwarden, mn tel nr gegeven, ze zou me bellen.
Nooit gebeld. Toen besloten dat ik geen mobiel meer wilde.

reden 2: heb me daarna goed ingelezen en ben nogal micro-wave kritisch. Heb ook geen/ben tegenstander van wifi. Duld ook geen telefoons in mn nabijheid en voel me extreem ongemakkelijk als mensen om me heen met zon ding bezig zijn. Zoals 2 weken geleden op locatie @ vrijwilligerswerk, ben toen opgestaan en buiten gaan staan voor kwartiertje oid.
Maar door zoiets maak je het jezelf toch echt heel moeilijk, gezien 99% van de mensen (onder de 40) een mobiele telefoon heeft.

En dat extreem zwart wit denken is ook niet erg aantrekkelijk.

Ik zou alles en jezelf eens minder serieus nemen, dat is namelijk wat autisten altijd veel te veel lijken te doen.

Maar goed, laten we dan alleen gewoon even vaststellen dat je nogal afwijkt van de meeste mensen. Dan zijn er 2 mogelijkheden: je zoekt iemand die net zo is, of je past je aan.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:57 schreef RetepV het volgende:

[..]

Op zich is dat wel een goede. Maar let op, degene die je dan moet hebben, is degene die zegt: "ja, maar mijn uiterlijk levert me nooit op wat ik wil".

Die staat met beide benen op de grond.
Nou ik zeg dat soort dingen ook niet omdat ik het gevoel dus heb dat iedereen dat toch al tegen mooie meiden zegt en het geen waarde meer heeft of opgevat kan worden als een play-poging oid.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:56 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik weet het, mijn leven is nu eenmaal... in fragmenten zeg maar verlopen. Internaten en all over the place wonen, van de middelbare gepest (1e) dus.. heb eigenlijk geen netwerk snap je..
Op 2 vrienden na.
Ik heb in de eerste 15 jaar van mijn leven in 5 verschillende landen gewoond. Dat doet inderdaad erg veel goeds voor je vriendenkring en je vermogen om je aan iemand te binden.

Toch zul je daar doorheen moeten prikken.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:58 schreef RetepV het volgende:

[..]

Ik heb in de eerste 15 jaar van mijn leven in 5 verschillende landen gewoond. Dat doet inderdaad erg veel goeds voor je vriendenkring en je vermogen om je aan iemand te binden.

Toch zul je daar doorheen moeten prikken.
Nou ik zit wel op hyves maar daar is iedereen weg.. had ook veel mensen op msn.. je kent het.
Nu heb ik wel skype en twitters maar op twitters heb ik maar 4 volgers :') best wel sneu als je er bij stilstaat. Op skype heb ik ook maar iets van 4 mensen maar ik kan dat tenminste gebruiken als ik iemand tegenkom die toch met me contact wil hebben op afstand ook, kan ik iig mn skype geven. Dat dan weer wel.
Kaneelstokjedinsdag 29 oktober 2013 @ 20:00
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:48 schreef Seam het volgende:

[..]

Dat ligt meer aan je uitstraling/uiterlijk of de plaats waar je je ze aanspreekt.
Ik wist het. Ik ben lelijk. ;(

quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:56 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik weet het, mijn leven is nu eenmaal... in fragmenten zeg maar verlopen. Internaten en all over the place wonen, van de middelbare gepest (1e) dus.. heb eigenlijk geen netwerk snap je..
Op 2 vrienden na.
Hoe zit het met mensen ontmoeten (niet qua relatiemateriaal) via FOK!?
Ik moet zeggen dat ik daar aardig wat mensen heb leren kennen en ook geregeld ontmoet.
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:00 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Nou ik zit wel op hyves maar daar is iedereen weg.. had ook veel mensen op msn.. je kent het.
Nu heb ik wel skype en twitters maar op twitters heb ik maar 4 volgers :') best wel sneu als je er bij stilstaat. Op skype heb ik ook maar iets van 4 mensen maar ik kan dat tenminste gebruiken als ik iemand tegenkom die toch met me contact wil hebben op afstand ook, kan ik iig mn skype geven. Dat dan weer wel.
Via facebook kan je ook veel contacten leggen / kennissen kring uitbreiden / verdiepen. Als je al geen mobiel hebt, lijkt het me handig om iets voor vluchtige contacten te hebben.

Twitter en skype vind ik nog altijd iets meer voor echt bekenden/vrienden.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:01
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:00 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ik wist het. Ik ben lelijk. ;(

[..]

Hoe zit het met mensen ontmoeten (niet qua relatiemateriaal) via FOK!?
Ik moet zeggen dat ik daar aardig wat mensen heb leren kennen en ook geregeld ontmoet.
Dit heb ik al geprobeerd maar je word helemaal kapotgetrolled op dit forum, eerst door 20 mensen die je topic een platform vinden om leuk te gaan zitten doen met "ts is" posts. Vervolgens mensen die de psycholoog gaan spelen, en daarna een mod die het topic maar sluit omdat ze geen zin hebben om het bij te moeten houden.
japiedevluggedinsdag 29 oktober 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:19 schreef Kola het volgende:

[..]

Waarom? Een type die veel verwacht in dat opzicht is toch niets voor hem. Iemand die minder om geld geeft, net als hij graag buiten is en simpel leeft enz. zal met een gebrek aan geld weinig moeite hebben. Je kan zoveel leuke dingen doen samen zonder iets uit te geven.
Je hebt veel verwachten en een normaal minimum/modaal. Hij zit aan de absolute ondergrens als ik dat zo hoor. En ja zulke stelletjes komen voor, maar ook met zoiets verklein je weer heel erg je kansen. Persoonlijk ken ik gevallen waar dat uiteindelijk ook geen standhoud omdat het geen lekkere basis is (na een tijd wil 1 van de 2 toch meer).

Maar zo aan het einde van de streep blijft er niet veel over aan keus.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:02
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:01 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Via facebook kan je ook veel contacten leggen / kennissen kring uitbreiden / verdiepen.
Ik ben 100% anti facebook, maand geleden eens aangemaakt voor 3 dagen en werd gewoon overwhelmed.. vond het heel onprettig en kon ook niet goed tegen dat je het niet kon customisen qua licht/donker van achtergrond en kleuren etc. Volgens mij is die hele layout bedoeld voor telefoons want op mn pc zag het er niet uit.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 20:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:56 schreef Kola het volgende:

[..]

Hij zou haar zeggen dat ze maar een ander moet zoeken zodra zij zegt geen mobiel te hebben. Waarom zou zij er in dat geval verder nog iets aan doen? Snap niet wat wie-op-wie afstapt daar mee te maken heeft.
Wacht even. Mijn autisme komt naar boven.

Volgens mij zei hij dat HIJ op het meisje afliep. Maar dat het meisje op hem afknapte omdat hij geen mobiel heeft, en hij daarom wegloopt. En toen zei jij dat hij best wat beter zijn best mocht doen bij haar. En toen zei ik tegen jou dat ik me eigenlijk afvroeg waarom HIJ wat beter zijn best moest doen en ZIJ niet?

Het ging niet om wie op wie af stapte. Het ging om wie op wie af knapte, en wie er iets beter zijn best moest doen om toch nog iets voor elkaar te krijgen.
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:02 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik ben 100% anti facebook, maand geleden eens aangemaakt voor 3 dagen en werd gewoon overwhelmed.. vond het heel onprettig en kon ook niet goed tegen dat je het niet kon customisen qua licht/donker van achtergrond en kleuren etc. Volgens mij is die hele layout bedoeld voor telefoons want op mn pc zag het er niet uit.
Overwhelmed ook qua reacties? Want die zijn gewoon lekker per persoon uit te zetten.
Tja qua layout kan je er idd weinig aan veranderen volgens mij. Maar om nou te zeggen dat het niet voor pc geschikt is, lijkt me niet.
RetepVdinsdag 29 oktober 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:58 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Nou ik zeg dat soort dingen ook niet omdat ik het gevoel dus heb dat iedereen dat toch al tegen mooie meiden zegt en het geen waarde meer heeft of opgevat kan worden als een play-poging oid.
Ah, maar het is geen kwestie van één keer schieten waarna het raak is of mis is. Bekijk het eens van de kant van het meisje. Die krijgt de hele tijd van dat soort dingen naar haar hoofd geslingerd. Dus die is er inmiddels al lang ongevoelig voor (tenzij ze net een slechte bui heeft ;)).

Dus... Je wint er dan niks mee, maar je verliest er dus ook niks mee. En zo lang je niks verliest staat de deur nog steeds open.

En een beetje intelligente vrouw prikt er toch wel doorheen, want jij ziet er niet uit als een player (of wel?).
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:03 schreef RetepV het volgende:

[..]

Wacht even. Mijn autisme komt naar boven.

Volgens mij zei hij dat HIJ op het meisje afliep. Maar dat het meisje op hem afknapte omdat hij geen mobiel heeft, en hij daarom wegloopt. En toen zei jij dat hij best wat beter zijn best mocht doen bij haar. En toen zei ik tegen jou dat ik me eigenlijk afvroeg waarom HIJ wat beter zijn best moest doen en ZIJ niet?

Het ging niet om wie op wie af stapte. Het ging om wie op wie af knapte, en wie er iets beter zijn best moest doen om toch nog iets voor elkaar te krijgen.
Het was hypotetisch verder, ik stelde dat ik dus onzeker ben over dat dat zou kunnen plaatsvinden dat een meisje/vrouw er moeite mee zou hebben als ze erachter kwam dat ik geen mobiel heb omdat ik uit.. analyse weet dat veel vrouwen savonds willen whatsappen met hun nieuwe interesse (potentiele vriend), of iig hoor ik dat van een andere vriend waar ik in een winkel weleens mee praatte.
En ook van een andere vriend.
Koladinsdag 29 oktober 2013 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:01 schreef japiedevlugge het volgende:

[..]

Je hebt veel verwachten en een normaal minimum/modaal. Hij zit aan de absolute ondergrens als ik dat zo hoor. En ja zulke stelletjes komen voor, maar ook met zoiets verklein je weer heel erg je kansen. Persoonlijk ken ik gevallen waar dat uiteindelijk ook geen standhoud omdat het geen lekkere basis is (na een tijd wil 1 van de 2 toch meer).

Maar zo aan het einde van de streep blijft er niet veel over aan keus.
Ondergrens is rond bijstandsniveau? Daar lopen er toch honderdduizenden van rond. Ook mensen die wel werken maar door belastingen+huur en lasten niet veel meer dan dat overhouden. Door wat improvisatie kun je veel voor elkaar krijgen, m.t.t dingen doen.
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:15 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Het was hypotetisch verder, ik stelde dat ik dus onzeker ben over dat dat zou kunnen plaatsvinden dat een meisje/vrouw er moeite mee zou hebben als ze erachter kwam dat ik geen mobiel heb omdat ik uit.. analyse weet dat veel vrouwen savonds willen whatsappen met hun nieuwe interesse (potentiele vriend), of iig hoor ik dat van een andere vriend waar ik in een winkel weleens mee praatte.
En ook van een andere vriend.
Vrouwen willen gewoon contact (mannen ook). Of dit nu savonds met whatsapp is of af en toe gewoon eens bellen. Of gewoon echt afspreken is. Dat maakt vaak niet uit. Zeker niet als je niet voor een guppie van 15 jaar gaat die enkel whatsapp nog kent.

Daar moet je je niet druk over maken. Dat je er vragen over kan krijgen of dat ze het raar kan vinden, ja. Maar dat lijkt me ook niet vreemd in de tijd van tegenwoordig.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:17
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:04 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Overwhelmed ook qua reacties? Want die zijn gewoon lekker per persoon uit te zetten.
Tja qua layout kan je er idd weinig aan veranderen volgens mij. Maar om nou te zeggen dat het niet voor pc geschikt is, lijkt me niet.
Nou het is ook dat ik opeens allemaal friendrequests kreeg van mensen via vrienden 'van vrienden.. en het begon me erg te irriteren, ook mensen waar ik geen contact meer mee heb en wil die ik nog wel ken van toen ik in mn ouderlijk huis woonde van de buurt stuurden me massaal friend requests en toen ze ik via een andere vriend dat ik niet wilde toevoegen en blabla heel gedoe en mensen vielen me ook hele dag door lastig terwijl ik bezig was met instellingen uitvogelen en werd er helemaal knetter van.

Volgens mij is die site meer voor mensen die 'juist de hele dag met hun mobiel bezig zijn om constant updates te 'checken' oid. Mn eigen kop is al druk genoeg de hele dag om me daar ook nog eens mee bezig te moeten houden wat andere mensen doen..

Mn moeder zit ook op facebook en als ik bij dr langs ga zit ze ook altijd op facebook, word er moe van.. kan amper tegen haar praten dan want ze luisterd gewoon niet maar zit facebook onzin te lezen, berichten die nergens over gaan.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:06 schreef RetepV het volgende:

[..]

Ah, maar het is geen kwestie van één keer schieten waarna het raak is of mis is. Bekijk het eens van de kant van het meisje. Die krijgt de hele tijd van dat soort dingen naar haar hoofd geslingerd. Dus die is er inmiddels al lang ongevoelig voor (tenzij ze net een slechte bui heeft ;)).

Dus... Je wint er dan niks mee, maar je verliest er dus ook niks mee. En zo lang je niks verliest staat de deur nog steeds open.

En een beetje intelligente vrouw prikt er toch wel doorheen, want jij ziet er niet uit als een player (of wel?).
Ja ik heb dat eens gemerkt bij een, 5 berichten over en weer leuke gesprekken over muziek (gitaar) met hele prettige sfeer en ik stuur haar één berichtje van 'hoe kan een leuke meid als jij nou single zijn eigenlijk'

Kwam meteen een extreme tirade na met gescheld en dat ik een "steroiden gebruikende pussy was" En ik gebruik nieteens steroiden.. belachelijk
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:17 schreef BaajGuardian het volgende:

Nou het is ook dat ik opeens allemaal friendrequests kreeg van mensen via vrienden 'van vrienden.. en het begon me erg te irriteren, ook mensen waar ik geen contact meer mee heb en wil die ik nog wel ken van toen ik in mn ouderlijk huis woonde van de buurt stuurden me massaal friend requests en toen ze ik via een andere vriend dat ik niet wilde toevoegen en blabla heel gedoe en mensen vielen me ook hele dag door lastig terwijl ik bezig was met instellingen uitvogelen en werd er helemaal knetter van.

Volgens mij is die site meer voor mensen die 'juist de hele dag met hun mobiel bezig zijn om constant updates te 'checken' oid. Mn eigen kop is al druk genoeg de hele dag om me daar ook nog eens mee bezig te moeten houden wat andere mensen doen..

Mn moeder zit ook op facebook en als ik bij dr langs ga zit ze ook altijd op facebook, word er moe van.. kan amper tegen haar praten dan want ze luisterd gewoon niet maar zit facebook onzin te lezen, berichten die nergens over gaan.
Je hebt hier twee dingen. 1- je wordt zelf helemaal gek van de extra last die het blijkbaar met zich mee brengt. Want druk in je hoofd, allerlei dingen die tegelijkertijd gebeuren etc.
En 2- de druk die je extra voelt doordat blijkbaar het als een verplichting voelt.

Tja zelf heb ik van beiden totaal geen last. Geen gezeik van mensen die ik niet toevoeg en voel ook geen extra druk. Tis maar net wat voor plekje je eraan geeft in je leven en hoe je dat uitdraagt.

Maargoed, dat zal ook met je ADD / asperger etc te maken hebben. Denk dat dit soort dingen ook wel op andere plekken terugkomen in je leven, wat evt een relatie / daten lastiger maakt voor je.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:06 schreef RetepV het volgende:

[..]

Ah, maar het is geen kwestie van één keer schieten waarna het raak is of mis is. Bekijk het eens van de kant van het meisje. Die krijgt de hele tijd van dat soort dingen naar haar hoofd geslingerd. Dus die is er inmiddels al lang ongevoelig voor (tenzij ze net een slechte bui heeft ;)).

Dus... Je wint er dan niks mee, maar je verliest er dus ook niks mee. En zo lang je niks verliest staat de deur nog steeds open.

En een beetje intelligente vrouw prikt er toch wel doorheen, want jij ziet er niet uit als een player (of wel?).
Weet niet meer wie het zei trouwens maar iemand zei eens dat ik overkom als een onguur type oid?
Zie echt niet in waarom.. ik draag dan wel vaak een zonnebril maar dat is omdat ik heel slecht zie en met een beetje zonnestralen erbij dus zo goed als niks en ik wil wel veiligheid behouden voor iedereen in het verkeer, laat zelfs soms mensen voorgaan als ik voorrang heb zo erg sociaal ben ik in het verkeer.. best wel weird ik weet het :/
Weet niet of dat mag trouwens.. voorrang geven als je het hebt.
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:21 schreef BaajGuardian het volgende:

Weet niet of dat mag trouwens.. voorrang geven als je het hebt.
Mag wel, maar kan ook gevaarlijke situaties opleveren natuurlijk.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:23
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:20 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Je hebt hier twee dingen. 1- je wordt zelf helemaal gek van de extra last die het blijkbaar met zich mee brengt. Want druk in je hoofd, allerlei dingen die tegelijkertijd gebeuren etc.
En 2- de druk die je extra voelt doordat blijkbaar het als een verplichting voelt.
goed geanalyseerd, dat is het beiden exact.
quote:
Tja zelf heb ik van beiden totaal geen last. Geen gezeik van mensen die ik niet toevoeg en voel ook geen extra druk. Tis maar net wat voor plekje je eraan geeft in je leven en hoe je dat uitdraagt.

Maargoed, dat zal ook met je ADD / asperger etc te maken hebben. Denk dat dit soort dingen ook wel op andere plekken terugkomen in je leven, wat evt een relatie / daten lastiger maakt voor je.
Ik denk het, weet nogsteeds niet of ik echt asperger heb omdat ik maar gedeeltelijk herken wat het inhoud, maar mischien een milde vorm dan. Heb me goed ingelezen over hoog functionerend autisme verder dus het zit wel in die hoek.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:26
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:21 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Mag wel, maar kan ook gevaarlijke situaties opleveren natuurlijk.
Ja ik word weleens geirriteerd als ik dan voorang geef maar die auto stopt dan, en dan heb ik zoiets van.. ok dan niet man..
Kan er ook totaal niet tegen als mensen bij haaien tanden eerst gaan versnellen en op het laatste moment toch stoppen, kan ik ook warrig van worden omdat ik dat gewoon niet begrijp.
Ik kan dan niet inschatten wat ze doen gaan.. heb wel meegemaakt dat ze gewoon haaientanden negeerden.. haaientanden zijn juist het enige waar ik 100% gebruik van maak. Ik ga niet mensen voorlaten bij haaientanden. Ben weleens bijna aangereden door een miep die de haaientanden negeerde :/

Maar het eerste vind ik erger, eerst versnellen en op het laatst opeens gaan stoppen wanneer ik aan kom fietsen.
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 20:26
Ga gewoon fitnessen man. Je praat alsof dat een vermogen kost
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:26 schreef hugecooll het volgende:
Ga gewoon fitnessen man. Je praat alsof dat een vermogen kost
Voor mij wel, ik heb papieren gehaald en schrok toch best van de prijzen die zelfs met friesland verzekering een korting kregen, dan nog was het niet te doen voor mij...
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:27 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Voor mij wel, ik heb papieren gehaald en schrok toch best van de prijzen die zelfs met friesland verzekering een korting kregen, dan nog was het niet te doen voor mij...
Er zijn toch ook zaken waar je goedkoper kan fitnessen?
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:27 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Er zijn toch ook zaken waar je goedkoper kan fitnessen?
maybe, ik ben wat ongeorganiseerd..
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 20:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:28 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

maybe, ik ben wat ongeorganiseerd..
Hm, er zijn iig kabinetsplannen om daar bijzondere bijstand voor te verlenen. Ik ga er even van uit dat je niet (betaald) werkt btw
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:29 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hm, er zijn iig kabinetsplannen om daar bijzondere bijstand voor te verlenen. Ik ga er even van uit dat je niet (betaald) werkt btw
nope.

Trouwens ik realiseer me nu pas dat ik.. eigenlijk mn coming out heb gedaan hier wat ik nooit wilde doen maar goed..

Sigh, ik bedoel ik heb mn hele leven geprobeerd om 'normaal' te zijn als iedereen maar dat is nu eenmaal niet zo.. mischien moet ik er maar vrede mee hebben dat ik toch echt autisme spectrum iets heb :/
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:35 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

nope.

Trouwens ik realiseer me nu pas dat ik.. eigenlijk mn coming out heb gedaan hier wat ik nooit wilde doen maar goed..

Sigh, ik bedoel ik heb mn hele leven geprobeerd om 'normaal' te zijn als iedereen maar dat is nu eenmaal niet zo.. mischien moet ik er maar vrede mee hebben dat ik toch echt autisme spectrum iets heb :/
Dat je niet heel sociaal bent, maakt je nog geen autist hoor :P
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:38 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Dat je niet heel sociaal bent, maakt je nog geen autist hoor :P
Ik herken teveel dingen in de beschrijving, en ik ben mn hele leven al gediagnosticieerd met zowel PDD-nos als ADD.
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 20:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:39 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik herken teveel dingen in de beschrijving, en ik ben mn hele leven al gediagnosticieerd met zowel PDD-nos als ADD.
Ach, er een etiketje op plakken maakt je niet 'ineens' een ander persoon :)
Maar als je je niet onder de mensen begeeft, wordt je 'sociale situatie' natuurlijk ook niet beter. Moet je wel wat in investeren (vooral tijd, geld niet zo)
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:42 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Ach, er een etiketje op plakken maakt je niet 'ineens' een ander persoon :)
Maar als je je niet onder de mensen begeeft, wordt je 'sociale situatie' natuurlijk ook niet beter. Moet je wel wat in investeren (vooral tijd, geld niet zo)
weet ik maar het blijft wel dat ik echt wel inzie dat ik gewoon niet smalltalk verdraag, ook als mensen naar mij zeggen van 'hey alles goed' dan zeggen anderen ja met jou, maar ik blijf dan staan en wil dan vertellen hoe het met mij gaat.. bedoel maar..
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 20:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:43 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

weet ik maar het blijft wel dat ik echt wel inzie dat ik gewoon niet smalltalk verdraag, ook als mensen naar mij zeggen van 'hey alles goed' dan zeggen anderen ja met jou, maar ik blijf dan staan en wil dan vertellen hoe het met mij gaat.. bedoel maar..
Ja goed, het helpt wel als je iets hebt om over te praten. Als je bij een vereniging gaat, kan je daarover beginnen. Bij fitness hetzelfde. Dan komt die ander vanzelf wel met een vervolgonderwerp
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:35 schreef BaajGuardian het volgende:

Trouwens ik realiseer me nu pas dat ik.. eigenlijk mn coming out heb gedaan hier wat ik nooit wilde doen maar goed..

Sigh, ik bedoel ik heb mn hele leven geprobeerd om 'normaal' te zijn als iedereen maar dat is nu eenmaal niet zo.. mischien moet ik er maar vrede mee hebben dat ik toch echt autisme spectrum iets heb :/
Iedereen heeft zo zijn eigen eigenschappen. En je kan er beter vrede mee hebben en voor jou een goede manier vinden om daarmee te leven en je weg te vinden, dan dat je ten koste van jezelf probeert 'normaal' te doen. Want daar prikken mensen toch wel doorheen.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:46
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:45 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Iedereen heeft zo zijn eigen eigenschappen. En je kan er beter vrede mee hebben en voor jou een goede manier vinden om daarmee te leven en je weg te vinden, dan dat je ten koste van jezelf probeert 'normaal' te doen. Want daar prikken mensen toch wel doorheen.
Ik wil gewoon niet dat het nog eens een extra blokkade erbovenop word om een metgezel te vinden, daarom wilde ik het nooit zeggen.
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:46 schreef BaajGuardian het volgende:

Ik wil gewoon niet dat het nog eens een extra blokkade erbovenop word om een metgezel te vinden, daarom wilde ik het nooit zeggen.
Het lijkt mij eerder een extra blokkade worden als je niet jezelf bent.
Zoals ik zeg, mensen prikken er wel doorheen als je niet op je gemak bent of te voorzichtig bent of juist te .. whatever.
En prikken ze er niet doorheen dan zal je het zelf wel merken, want dan krijg je het te druk in je hoofd en gaat dat je weer parten spelen.

Dus daar schiet je niets mee op.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:51
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:48 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Het lijkt mij eerder een extra blokkade worden als je niet jezelf bent.
Zoals ik zeg, mensen prikken er wel doorheen als je niet op je gemak bent of te voorzichtig bent of juist te .. whatever.
En prikken ze er niet doorheen dan zal je het zelf wel merken, want dan krijg je het te druk in je hoofd en gaat dat je weer parten spelen.

Dus daar schiet je niets mee op.
Ik ben in het echt wel eerlijk als ik me niet op mn gemak voel zeg ik het gewoon, laatst ook bij vrijwilligerswerk dat degene waar ik mee zou langskomen (ook vriend van me) er nog niet was en ik was extreem gestressed door een opstapeling van frustraties, had 2 aspirines op en nog wat valeriaanthee en voelde me niet zo goed, beetje ziekig bijna..puur van de stress-explosie en dan weer terugslag door bovenstaande. Toen zei ik ook gewoon eerlijk dat ik liever naar huis ging en me niet op mn gemak voelde. Maar speelde wel meer dan dat maar ok.. beetje half psychotische episode erbij. Moeilijk uit te leggen, sigh.
Opnieuw-energiedinsdag 29 oktober 2013 @ 20:53
Wow, herkenbaar allemaal..

Geen echte suggesties helaas voor je.
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 20:55
quote:
15s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:53 schreef Opnieuw-energie het volgende:
Wow, herkenbaar allemaal..

Geen echte suggesties helaas voor je.
Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Blij eens te merken dat er eindelijk eens goed is gelezen wat ik typ en daar ook constructief op gereageerd wordt, toen ik dit topic plaatste en de eerste twee reacties zag dacht ik dat dit weer in een slotje ging eindigen voordat de eerste pagina vol was en voelde me meteen weer wat weggejaagd tbh. Mn hele leven al..daar niet van.
Opnieuw-energiedinsdag 29 oktober 2013 @ 20:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Dat begrijp ik goed ja, al zijn er gelukkig ook veel serieus en meedenkend! Het is helaas niet voor iedereen makkelijk, dus ervaringen en tips uitdelen is fantastisch. ^O^

Daarbij vind ik dat je het ook goed verwoord hebt. :)
Cue_dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Blij eens te merken dat er eindelijk eens goed is gelezen wat ik typ en daar ook constructief op gereageerd wordt, toen ik dit topic plaatste en de eerste twee reacties zag dacht ik dat dit weer in een slotje ging eindigen voordat de eerste pagina vol was en voelde me meteen weer wat weggejaagd tbh. Mn hele leven al..daar niet van.
Dit is r&p, wordt vaak genoeg serieus op gereageerd. Vaak moet je alleen even wachten totdat de eerste 50 posts zijn geweest ;)
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 21:01
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:59 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Dit is r&p, wordt vaak genoeg serieus op gereageerd. Vaak moet je alleen even wachten totdat de eerste 50 posts zijn geweest ;)
Vorige keren werd ik door mensen gesommeerd om 'contact te zoeken met mn huisarts' toen ik mn hart ff uitstortte.. nou heb ik echt heel erg slechte ervaringen met mn huisarts tot haten aan toe en dat is dan wel de laatste persoon waar ik terecht kan. Verder waren er mensen die zelf de psycholoog gingen uithangen en daar kan ik ook niet tegen. Ervaringsdeskundigen zijn welkom maar mensen met een belerend toontje die zelf met labels gaan smijten enzo kan ik slecht tegen en dat gebeurde steeds.
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 21:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Blij eens te merken dat er eindelijk eens goed is gelezen wat ik typ en daar ook constructief op gereageerd wordt, toen ik dit topic plaatste en de eerste twee reacties zag dacht ik dat dit weer in een slotje ging eindigen voordat de eerste pagina vol was en voelde me meteen weer wat weggejaagd tbh. Mn hele leven al..daar niet van.
np broeder #onelove
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:01 schreef hugecooll het volgende:

[..]

np broeder #onelove
Ik heb slecht geheugen maar volgens mij was jij in die topics juist weer niet irritant aan het doen.
hugecoolldinsdag 29 oktober 2013 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:02 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik heb slecht geheugen maar volgens mij was jij in die topics juist weer niet irritant aan het doen.
Als iemand een normaal/serieus topic maakt, krijgt hij daar ook een normaal/serieus antwoord op van mij. Verder ben ik tegen iedereen irritant
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 21:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:05 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Als iemand een normaal/serieus topic maakt, krijgt hij daar ook een normaal/serieus antwoord op van mij. Verder ben ik tegen iedereen irritant
Mensen verwarren vaak mn typetje met mij hier op het forum, mischien denken ze dat elk topic dat ik maak een grap is oid.. :/
blondetriendinsdag 29 oktober 2013 @ 21:19
Niet het hele topic gelezen. Wat lastig... Ik zou zeggen, ga op een cursus die je interesseert maar dan zit je dus weer met dat geld-dingetje. Als je van honden houdt zijn dat ook deuren op pootjes tot menig gesprek. :P
BaajGuardiandinsdag 29 oktober 2013 @ 21:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:19 schreef blondetrien het volgende:
Niet het hele topic gelezen. Wat lastig... Ik zou zeggen, ga op een cursus die je interesseert maar dan zit je dus weer met dat geld-dingetje. Als je van honden houdt zijn dat ook deuren op pootjes tot menig gesprek. :P
Ik haat honden :p
houd wel van katten.
Panthera1984woensdag 30 oktober 2013 @ 09:27
Ik ben ook bijna dertig, maar als ik telefoonnummers uit zou wisselen met een persoon, vriendschappelijk of bij interesse zou ik op zijn minst gefrappeerd zijn als ik geen mobiel nummer zou krijgen. Waarschijnlijk zou ik er dan ook gelijk iets over zeggen, waarna ik waarschijnlijk uitleg krijg, maar tóch voel ik mij minder geneigd een vast nummer te bellen dan een mobiel nummer. Ook al heb je een oude die niet tot WiFi in staat is, een mobiel nummer bel ik gewoon gemakkelijker om de één of andere onderbuikreden.

Verder leer ik toch eigenlijk altijd nieuwe mensen kennen in de kroeg, bij concerten, festivals of via andere vrienden. Dat is mijn ervaring.
Pausmobielwoensdag 30 oktober 2013 @ 09:43
Als ik je verhaal zo lees, dan heb ik het idee dat je je nu alleen maar op het negatieve kan richten, terwijl er volgens mij ook veel positieve punten zijn. Je komt op mij als een intelligent iemand over, met veel uiteenlopende interesses. Je doet vrijwilligerswerk, dus dat maakt je toch wel sociaal.
Je vertelt dat je weinig geld hebt en dat het daardoor moeilijk is om activiteiten te ondernemen waar je andere mensen ontmoet, maar met jouw interesses moet dat volgens mij wel lukken. Tegenwoordig zijn er heel veel amateur fotografenclubjes, wandelclubjes, boekenclubjes, noem het maar op. Misschien is het een idee om te kijken of er in jouw omgeving zo'n club/vereniging is. Hierdoor kan je ook je kennissen/vriendenkring uitbreiden en via via eventueel een leuke vrouw ontmoeten.
Daarnaast heb je een soort vertekend beeld van de vrouw in je hoofd. Natuurlijk vinden we het leuk om dingen te ondernemen en ook om verrast te worden met een cadeau, maar dat is niet de hoofdzaak voor het hebben van een relatie. De meeste vrouwen rond jouw leeftijd kunnen prima voor zichzelf zorgen en hebben niet iemand nodig die alles voor ze betaalt. Daarnaast zijn er tal van low-budget uitstapjes te bedenken. Uiteindelijk is de klik die je met elkaar hebt het belangrijkste.

Ik ben het wel met Panthera eens dat het best wel de moeite waard kan zijn om toch te zorgen voor een mobiele telefoon en misschien toch Facebook nog eens een kans geven.
Convergencewoensdag 30 oktober 2013 @ 10:44
Waarom wil je zo graag een vriendin?
Als Facebook emotioneel te overweldigend is, zullen relaties dat helemaal zijn.
jogywoensdag 30 oktober 2013 @ 11:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:25 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

met ADD ja, asperger heb ik me wat bij ingelezen en ik herken daar heel veel van, maar sommige dingen ook weer niet zoals dat ik echt wel sarcasme en emotie kan herkennen bij mensen, maar ik kan weer moeilijk meegaan in oppervlakkigheden zoals 'heeey wat leuk je te zien' etc.. dat komt op mij heel onecht en vreemd over.
Dan heb ik het ook maar ik betwijfel het. Volgens mij is het gewoon een karaktertrek. Zodra iemand koetjes en kalfjes gaat bespreken met mij dan kan ik er tegenwoordig best leuk in mee gaan en probeer ik het subtiel een beetje te sturen naar een onderwerp die mij wel interesseert en niet overkomt als totale wereldvreemdheid bij de andere kant van de dialoog. Iedereen heeft wel iets interessants om over te praten als je maar goed genoeg zoekt.

Trek je zelf geen pak aan van de zelfverkozen eenling want het hele lone-wolf concept is minder aantrekkelijk bij de vrouwen dan je zou denken. soms is jezelf een beetje kwetsbaar opstellen in een gesprek met een vrouw een veel betere optie dan wanneer je jezelf probeert op te blazen met valse lucht. Beetje zelfspot (beetje!) is ook best leuk, probeer een balans te houden. Volgens mij is een groot deel van de bevolking wel eenzaam en dat zijn nou juist de mensen die je dus niet tegen komt want die blijven heel erg op zichzelf. Hoe je die nou kan bereiken weet ik niet echt helaas.

Ik weet niet of je op welke manier dan ook betaald zou kunnen werken of dat het echt een brug te ver is overigens maar dat is meestal goed voor de sociale contacten en hou je per maand misschien iets meer geld over voor zaken als fitness of een site als http://www.nieuwemensenlerenkennen.nl/ (mijn vriendin is daar lid van geweest en heeft er goede ervaringen mee).

Er is uiteindelijk geen easy fix zoals je al ontdekt hebt maar probeer je zelf niet te forceren zodat je in ieder geval 'echt' over komt en dan kom je al aardig ver.
PBateman1978woensdag 30 oktober 2013 @ 14:12
quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
Nu vind ik van mezelf toch wel wat kwaliteiten te hebben die het goed zouden moeten doen bij vrouwen; speel tijdje al gitaar (kan ook piano maar niet zoveel meer), houd van buiten zijn, fotografie in de natuur. Houd van dieren, ben betrouwbaar en eerlijk en ben geen typische neanderthaler die voetbal bier dikke tieten en met 20 vrienden kabaal maken een leuke tijd vind. (integendeel)
Daar is je eerste misvatting, de meeste vrouwen willen een man. En mannen houden nou eenmaal vaak van bier-tieten etc. Je mag je best mannelijk gedragen...

quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
een meisje wil natuurlijk elke week naar een restaurant of een ketting krijgen oid, dat gaat gewoon niet (zie hier geen stereotypering in, ik voel het gewoon zo en of het zo is of niet het is wel een barriere waar een onzekerheid in ligt)
Echt onzin....

quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
Het dillemma hier is dat 'ik denk/verwacht dat vrouwen van mijn leeftijd op zoek zijn naar iemand om te settlen en kinderen te krijgen en trouwen en het hele generieke gebeuren, daar ben ik helemaal niet mee bezig. Ik ben meer van het vrije leven. Lees dat niet verkeerd; ik wil juist wel vastigheid en determenatie wbt vrouwen maar niet het huisje boompje beestje in een soort van ladder-constructie waar je je leven naar een maatstaf dient te hebben opgebouwd.
Je denkt teveel voor anderen, daar zou ik eerst eens vanaf komen....

quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
Hoe kom ik nu in godsnaam een ..vrouw tegen van mijn leeftijd waar het mee kan klikken.
Door je eigen leven te leiden! Vergeet vrouwen en relaties en focus je op je hobbies/passies, LEEF!
Dan kom je vanzelf in de gelegenheid om vrouwen te ontmoeten.

quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
Wat ik heb geprobeerd tot nu toe en in geen enkel opzicht slaagt dus dit hoef je niet neer te typen als suggestie:
-datingsites. (meesten moet je voor betalen, en verder krijg ik nooit reacties)
-terrasjes zitten. (laatste tijd veel gedaan, kom niemand tegen behalve éénkeer twee meiden die met de rug naar ons toe gingen zitten en op hun mobiel bezig gingen, dan hoeft het voor mij ook niet meer.. zo onsociaal..)
-supermarkt (beetje out of place mischien maar hier wat het het makkelijkst voor me om meiden aan te spreken of iig sociaal te zijn, bij de kassa is dat een illusie verder want daar doen ze allemaal aardig tegen iedereen omdat de baas ze anders de deur uit klapt)
-je eigen ding (blijven) doen: heeft me in 15 jaar mn ogen en oren open houden niks opgeleverd qua contact met meiden/vrouwen.
-feestjes (ken geen mensen die feestjes hebben, heb in 10 jaar tijd 1 vriend gemaakt en die is maar 1x per jaar jarig en de meiden die daar komen zijn 18-24 oid)
-sport/activiteit (ik wilde op fitness maar geen geld voor, verder zijn er geen opties in de buurt verder)
-vereniging (ik ben wel actief met vrijwilligerswerk maar daar kom je echt niemand tegen geloof me)
-dobbelsteen (ik heb geen geluk, dus zomaar iemand tegenkomen komt me welgeteld 1x per 300 jaar in de schoot vallen en dan fuck ik het nog up... zo liep ik een keer met een schutting over straat tijdens een verhuizing, moest dat ff naar mn moeders huis brengen.. kwam er een best knap meisje aanlopen die me aanbood me te helpen met tillen.. ik met mn domme harses zei "nee joh hoeft niet het lukt zo wel :)"
wss omdat ik dus toch echt een asperger vorm iets heb oid.. zucht.. ja en dan achterhaf mep je jezelf voor je kop he, dat is trouwens 5 jaar geleden oid)

Nou, iemand anders nog iets?
Heb het zelfs al op fok geprobeerd, niks heeft zin hierin. Ik ben geen 'player' en wil ook niet 'scoren' dus oppervlakkige acties zoals 'he schatje jy bent egt lekker' oid zie je mij niet typen naar iemand.
Jouw grootste probleem in mijn ogen is dat je er veel te veel mee bezig bent, mijn advies is dus ook bovenstaande, stop met zoeken en ga leven.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:26
Mensen die zo fel tegen iets zijn (technologie, telefoon zoals jij) bijvoorbeeld denken toch gewoon heel apart en is weinig aan te veranderen. Ik zou zeggen 'doe normaal' en koop een mobieltje. Maar jij doet dat toch niet uit principe of wat voor redenaties je ook hebt. En van andere personen of mij zal je het ook niet aannemen want die zullen vast ook wel vaker over zulke speciale zaken bij jou zijn gestuit en je dat hebben verteld. Dus blijf maar gewoon hangen in je eigen redenaties en zonder succes (en maar afvragen hoe het kan en waarom niks werkt).
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 14:30
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:26 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Mensen die zo fel tegen iets zijn (technologie, telefoon zoals jij) bijvoorbeeld denken toch gewoon heel apart en is weinig aan te veranderen. Ik zou zeggen 'doe normaal' en koop een mobieltje. Maar jij doet dat toch niet uit principe of wat voor redenaties je ook hebt. En van andere personen of mij zal je het ook niet aannemen want die zullen vast ook wel vaker over zulke speciale zaken bij jou zijn gestuit en je dat hebben verteld. Dus blijf maar gewoon hangen in je eigen redenaties en zonder succes (en maar afvragen hoe het kan en waarom niks werkt).
Als hij een telefoon koopt wordt hij niet ineens minder 'speciaal', dus dat heeft ook weinig nut volgens mij, om er gewoon maar een te kopen terwijl hij geen behoefte heeft hem te gebruiken.

Een meisje dat niet tegen dwarsheid gericht op de moderne maatschappij kan zal het toch niet kunnen vinden met de TS denk ik.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:32
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:30 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Als hij een telefoon koopt wordt hij niet ineens minder 'speciaal', dus dat heeft ook weinig nut volgens mij, om er gewoon maar een te kopen terwijl hij geen behoefte heeft hem te gebruiken.
Meedoen met de rest maakt je wel voor het eerste gezicht minder apart. Volgens mij hebben zulke dingen wel nut. Geeft ook aan dat je het in ieder geval kan doen. In plaats van koppig in je afwijkende denken te blijven zitten.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:34
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:30 schreef Lokasenna het volgende:

Een meisje dat niet tegen dwarsheid gericht op de moderne maatschappij kan zal het toch niet kunnen vinden met de TS denk ik.
Dat lijkt me ook ja. Maar hij gaat ook met meer mensen om dan met alleen een toekomstige vriendin hoop ik voor hem. Kan geen kwaad om rare redenaties overboord te gooien als ze je belemmeren of raar laten lijken. Mits je dat kan.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 14:34
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:32 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Meedoen met de rest maakt je wel voor het eerste gezicht minder apart. Volgens mij hebben zulke dingen wel nut. Geeft ook aan dat je het in ieder geval kan doen. In plaats van koppig in je afwijkende denken te blijven zitten.
Een excentrieke gedachtenwereld vind ik eigenlijk wel iets om trots op te zijn :@
Maar goed, het zal inderdaad niet snel meisjes aantrekken als je niet op de juiste plekken komt om gelijkgestemde mensen te ontmoeten.
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 14:36
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:26 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Mensen die zo fel tegen iets zijn (technologie, telefoon zoals jij) bijvoorbeeld denken toch gewoon heel apart en is weinig aan te veranderen. Ik zou zeggen 'doe normaal' en koop een mobieltje. Maar jij doet dat toch niet uit principe of wat voor redenaties je ook hebt. En van andere personen of mij zal je het ook niet aannemen want die zullen vast ook wel vaker over zulke speciale zaken bij jou zijn gestuit en je dat hebben verteld. Dus blijf maar gewoon hangen in je eigen redenaties en zonder succes (en maar afvragen hoe het kan en waarom niks werkt).
Vind dat altijd zo'n zwaktebod: wees gewoon een schaap. Doe wat iedereen doet. Koop wat iedereen koopt. Draag wat iedereen draagt.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:39
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:36 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Vind dat altijd zo'n zwaktebod: wees gewoon een schaap. Doe wat iedereen doet. Koop wat iedereen koopt. Draag wat iedereen draagt.
Zulke dingen ontstaan omdat ze nut hebben. Sommige mensen gaan in het extreme daarin zowel naar juist alles hetzelfde en hip willen hebben of juist helemaal rebels. Ik kan me voorstellen dat je beide extremen 'zwak' vindt. Maar het uit principe niet willen hebben van een mobieltje terwijl het nuttig is, heel normaal, vrij handig voor contact met meiden en anderen e.d... Dat vind ik juist een 'zwakte' in plaats van het wel hebben van een mobieltje. Zo rebels zijn dat je zelfs niet de meest normale zaken meedoet (of mee kan doen)

En mensen die zo rebels zijn refereren ook altijd naar die mensen die normaal doen als 'schapen' alsof zij diegenen zijn die juist niet beseffen waar ze mee bezig zijn... de omgekeerde wereld in veel gevallen juist. Bedoel jou daar niet mee, maar die uitspraak wordt gewoon zo vaak gebruikt.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 14:41
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:39 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Zulke dingen ontstaan omdat ze nut hebben. Sommige mensen gaan in het extreme daarin zowel naar juist alles hetzelfde en hip willen hebben of juist helemaal rebels. Ik kan me voorstellen dat je beide extremen 'zwak vindt'. Maar het uit principe niet willen hebben van een mobieltje terwijl het nuttig is, heel normaal, vrij handig voor contact met meiden en anderen e.d... Dat vind ik juist een 'zwakte' in plaats van het wel hebben van een mobieltje. Zo rebels zijn dat je zelfs niet de meest normale zaken meedoet (of mee kan doen)

En mensen die zo rebels zijn refereren ook altijd naar die mensen die normaal doen als 'schapen' alsof zij diegenen zijn die juist niet beseffen waar ze mee bezig zijn... de omgekeerde wereld in veel gevallen juist.
Het enige waarvoor ik mijn telefoon gebruik is bellen als iemand me van de trein moet komen halen, zo nuttig en handig is het nu ook weer niet :')
-Strawberry-woensdag 30 oktober 2013 @ 14:43
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:36 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Vind dat altijd zo'n zwaktebod: wees gewoon een schaap. Doe wat iedereen doet. Koop wat iedereen koopt. Draag wat iedereen draagt.
Als je buiten de boot valt is het in ieder geval de moeite waard om te proberen. Het is toch niet zo dat je geen eigen identiteit meer hebt omdat je een beetje mee probeert te komen in de interesses en belevingswereld van anderen.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:44
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:41 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Het enige waarvoor ik mijn telefoon gebruik is bellen als iemand me van de trein moet komen halen, zo nuttig en handig is het nu ook weer niet :')
Oké ja maar de gemiddelde persoon belt en whatsapped wel wat vaker zeg maar. Je bent niet alleen op de wereld :')
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 14:47
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:44 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Oké ja maar de gemiddelde persoon belt en whatsapped wel wat vaker zeg maar. Je bent niet alleen op de wereld :')
Ik val zonder uitgebreid mobiel sociaal leven niet buiten de boot in het normale sociale leven ofzo, vandaar de opmerking dat het eigenlijk niet zoveel uitmaakt of je wel of niet een telefoon hebt, als je er maar niet een uitgebreid statement over gaat maken tegen anderen als het ter sprake komt.
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 14:47
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:39 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Zulke dingen ontstaan omdat ze nut hebben. Sommige mensen gaan in het extreme daarin zowel naar juist alles hetzelfde en hip willen hebben of juist helemaal rebels. Ik kan me voorstellen dat je beide extremen 'zwak' vindt. Maar het uit principe niet willen hebben van een mobieltje terwijl het nuttig is, heel normaal, vrij handig voor contact met meiden en anderen e.d... Dat vind ik juist een 'zwakte' in plaats van het wel hebben van een mobieltje. Zo rebels zijn dat je zelfs niet de meest normale zaken meedoet (of mee kan doen)

En mensen die zo rebels zijn refereren ook altijd naar die mensen die normaal doen als 'schapen' alsof zij diegenen zijn die juist niet beseffen waar ze mee bezig zijn... de omgekeerde wereld in veel gevallen juist. Bedoel jou daar niet mee, maar die uitspraak wordt gewoon zo vaak gebruikt.
Niet perse. Zulke dingen kunnen ontstaan omdat ze nut hebben.
Het kan ook ontstaan omdat men zoveel mogelijk wil conformeren. Dat is een redelijk zwaktebod. Of het nou komt door dat men het vraagt van een kant (laten we hier zeggen: vrouwen vallen op 1 type man) of door het aanbod van een kant (er is maar 1 type man).

Mensen hebben zo lang zonder mobiel geleefd, het is echt geen noodzaak. Heb jarenlang zonder gedaan, gewoon omdat ik het onzin vond. Ik hoef niet 24 uur per dag bereikbaar te zijn. Ik hoef niet op ieder moment van de dag de meest onzinnige rommel te delen met vrienden. Hoe vaak heb je nou helemaal een mobiel nodig?

Dat het de afgelopen 10 jaar normaal is geworden om een mobiel te hebben en de afgelopen 3 jaar normaal is geworden om een smartphone te hebben, wil niet zeggen dat iedereen daar aan mee moet doen. Maar als je daar bewust niet aan meedoet, hoor je er niet meer bij. Dan kijkt men op je neer. Kan aan mij liggen, maar dat slaat werkelijk waar helemaal nergens op.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:47
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:47 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik val zonder uitgebreid mobiel sociaal leven niet buiten de boot in het normale sociale leven ofzo, vandaar de opmerking dat het eigenlijk niet zoveel uitmaakt of je wel of niet een telefoon hebt, als je er maar niet een uitgebreid statement over gaat maken tegen anderen als het ter sprake komt.
En dat doet TS juist wel en daarom pikte ik dat er juist ook uit om over te praten.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:49
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:47 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Niet perse. Zulke dingen kunnen ontstaan omdat ze nut hebben.
Het kan ook ontstaan omdat men zoveel mogelijk wil conformeren. Dat is een redelijk zwaktebod. Of het nou komt door dat men het vraagt van een kant (laten we hier zeggen: vrouwen vallen op 1 type man) of door het aanbod van een kant (er is maar 1 type man).

Mensen hebben zo lang zonder mobiel geleefd, het is echt geen noodzaak. Heb jarenlang zonder gedaan, gewoon omdat ik het onzin vond. Ik hoef niet 24 uur per dag bereikbaar te zijn. Ik hoef niet op ieder moment van de dag de meest onzinnige rommel te delen met vrienden. Hoe vaak heb je nou helemaal een mobiel nodig?

Dat het de afgelopen 10 jaar normaal is geworden om een mobiel te hebben en de afgelopen 3 jaar normaal is geworden om een smartphone te hebben, wil niet zeggen dat iedereen daar aan mee moet doen. Maar als je daar bewust niet aan meedoet, hoor je er niet meer bij. Dan kijkt men op je neer. Kan aan mij liggen, maar dat slaat werkelijk waar helemaal nergens op.
Wat is er zwak aan conformeren/aanpassen precies? Voor zover ik weet betekent dat niet dat je je hele identiteit opgeeft ofzo. Gewoon dat je je kan aanpassen en dat ook doet waar dat gewenst is of voor jou nut heeft op een bepaalde manier...
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 14:49
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:47 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

En dat doet TS juist wel en daarom pikte ik dat er juist ook uit om over te praten.
Hij heeft om mee te beginnen al geen vrienden, hij kan beter daar moeite in steken in de echte wereld dan een mobiel kopen waar hij op dit moment niets mee kan vanwege zijn gebrek aan een sociaal leven :')
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 14:49
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:43 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Als je buiten de boot valt is het in ieder geval de moeite waard om te proberen. Het is toch niet zo dat je geen eigen identiteit meer hebt omdat je een beetje mee probeert te komen in de interesses en belevingswereld van anderen.
Ik denk dat het enorm veel zegt over mensen die daardoor geen contact met je willen. Maar goed, dat is mijn persoonlijke mening.
Sarasiwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:49
Niet het hele topic gelezen want omg, wat kan jij zeuren. :')

Doe DAAR wat aan. Niks zo onaantrekkelijk als een 'ja maar'der. Je wilt iets of je wilt het niet. Kom van die aars af en doe er wat aan zeg. Neem sowieso een mobiel, is echt idioot om daar 'uit principe' niet in mee te gaan, dan houd je alleen hippies over.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:50
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:49 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Hij heeft om mee te beginnen al geen vrienden, hij kan beter daar moeite in steken in de echte wereld dan een mobiel kopen waar hij op dit moment niets mee kan vanwege zijn gebrek aan een sociaal leven :')
Kan hij in ieder geval een telefoonnummer geven als hij wel een keer een meid ontmoet en dat zij hem dan niet direct extra raar vindt.. Maar goed ja er zijn wel meer zaken aan de hand ja dat ontken ik ook niet nee.
-Strawberry-woensdag 30 oktober 2013 @ 14:52
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:50 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Kan hij in ieder geval een telefoonnummer geven als hij wel een keer een meid ontmoet en dat zij hem dan niet direct extra raar vindt.. Maar goed ja er zijn wel meer zaken aan de hand ja dat ontken ik ook niet nee.
Bijvoorbeeld. Net zoals dat je wanneer je nu geen internet zou hebben echt heel moeilijk mee zou kunnen komen in de maatschappij.
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 14:52
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:49 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Wat is er zwak aan conformeren/aanpassen precies? Voor zover ik weet betekent dat niet dat je je hele identiteit opgeeft ofzo. Gewoon dat je je kan aanpassen en dat ook doet waar dat gewenst is of voor jou nut heeft op een bepaalde manier...
Omdat je zonder reden je eigen identiteit aanpast aan het gene dat mensen graag van je willen zien.
Het is als maar rechten gaan studeren omdat je moeder zo graag ziet dat je advocaat wordt.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:55
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:49 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ik denk dat het enorm veel zegt over mensen die daardoor geen contact met je willen. Maar goed, dat is mijn persoonlijke mening.
Zou het niet kunnen zijn dat het minstens evenveel zegt over de verwachtingen van de 'rebelse' persoon met betrekking tot gewenst sociaal gedrag, interactie, aanpassing e.d. Als die de hele plank helemaal mis slaat en het niet door heeft dan is het niet de plicht van anderen om hem maar te accepteren...

Je kan het ook omdraaien dus. Misschien doen de mensen die zo graag maar zich willen verzetten tegen anderen en hoe anderen doen (en kleden e.d.) wel indirect of direct beledigend naar het gedrag van die mensen die wel normaal doen. Jij kan juist net zo goed diegene zijn die niet tolerant is. Maar zo denken die 'rebelse' mensen nooit want de rest zit er naast en hen nooit wat betreft hun wereldbeeld, sociaal gedrag e.d.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 14:55
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:52 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Omdat je zonder reden je eigen identiteit aanpast aan het gene dat mensen graag van je willen zien.
Het is als maar rechten gaan studeren omdat je moeder zo graag ziet dat je advocaat wordt.
Het wel of niet hebben van een gebruiksvoorwerp als deel van je identiteit zien gaat ook wel weer een beetje ver. Maar op dit moment heb ik nog niet het idee dat ik zoveel mis zonder bijvoorbeeld whatsapp.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 14:58
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:52 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Omdat je zonder reden je eigen identiteit aanpast aan het gene dat mensen graag van je willen zien.
Het is als maar rechten gaan studeren omdat je moeder zo graag ziet dat je advocaat wordt.
Nou ja doorgevoerd: wat is er erg aan als je die studie zelf ook leuk vindt en later een goede baan krijgt en gelukkig bent, financieel sowieso? Mensen die zich aanpassen zijn niet ongelukkig direct ofzo omdat ze zich aanpassen.. En je past niet je hele identiteit aan, althans heel weinig mensen doen dat in zo'n grote mate. Maar het lijkt net alsof het een soort van kwaad is sowieso voor die rebelse mensen. Want 'je bent niet 100% jezelf' zogenaamd. Jij bent op dit moment ook gevormd door anderen, jouw ideeën over de maatschappij ook overgenomen van anderen. Heb je niet in je eentje plots bedacht van 'ik wil dit en dit denken'. Ook gewoon gevormd. En een klein deel sturing misschien, net zoals dat de rest er ook sturing aan geeft om juist hippe kleding te kopen waar jij dat niet doet bijvoorbeeld.
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 15:00
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:55 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Zou het niet kunnen zijn dat het minstens evenveel zegt over de verwachtingen van de 'rebelse' persoon met betrekking tot gewenst sociaal gedrag, interactie, aanpassing e.d. Als die de hele plank helemaal mis slaat en het niet door heeft dan is het niet de plicht van anderen om hem maar te accepteren...

Je kan het ook omdraaien dus. Misschien doen de mensen die zo graag maar zich willen verzetten tegen anderen en hoe anderen doen (en kleden e.d.) wel indirect of direct beledigend naar het gedrag van die mensen die wel normaal doen. Jij kan juist net zo goed diegene zijn die niet tolerant is. Maar zo denken die 'rebelse' mensen nooit want de rest zit er naast en hen nooit wat betreft hun wereldbeeld, sociaal gedrag e.d.
Wacht, wat? Het niet hebben van een telefoon is beledigend en intolerant? Of mis ik hier een generalisatie?

Ik zie namelijk nergens beschreven dat TS verwacht dat andere mensen ook geen telefoon hebben, alleen dat hij uit bepaalde overwegingen geen telefoon heeft en dat men (mede) hierdoor geen contact met hem wil.

quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:55 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Het wel of niet hebben van een gebruiksvoorwerp als deel van je identiteit zien gaat ook wel weer een beetje ver. Maar op dit moment heb ik nog niet het idee dat ik zoveel mis zonder bijvoorbeeld whatsapp.
In deze quote ging het over het aanpassen als geheel. Niet perse over heb bezitten van een voorwerp.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 15:01
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:58 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Nou ja doorgevoerd: wat is er erg aan als je die studie zelf ook leuk vindt en later een goede baan krijgt en gelukkig bent, financieel sowieso? Mensen die zich aanpassen zijn niet ongelukkig direct ofzo omdat ze zich aanpassen.. En je past niet je hele identiteit aan, althans heel weinig mensen doen dat in zo'n grote mate. Maar het lijkt net alsof het een soort van kwaad is sowieso voor die rebelse mensen. Want 'je bent niet 100% jezelf' zogenaamd. Jij bent op dit moment ook gevormd door anderen, jouw ideeën over de maatschappij ook overgenomen van anderen. Heb je niet in je eentje plots bedacht van 'ik wil dit en dit denken'. Ook gewoon gevormd. En een klein deel sturing misschien, net zoals dat de rest er ook sturing aan geeft om juist hippe kleding te kopen waar jij dat niet doet bijvoorbeeld.
Ik vind het sowieso not done om mensen goed- of af te keuren vanwege keuzes die ze hebben gemaakt in hun leven om op bepaalde gebieden wel of niet aan de heersende norm te voldoen.

Mensen die niet willen omgaan met mensen die zich minder ver hebben aangepast naar het gemiddelde of andersom vind ik altijd een beetje triest. Als iedereen gewoon een beetje toleranter zou worden, zowel doorsnee als meer alternatieve mensen, zou het een stuk leuker worden.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 15:03
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:00 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Wacht, wat? Het niet hebben van een telefoon is beledigend en intolerant? Of mis ik hier een generalisatie?

Ik zie namelijk nergens beschreven dat TS verwacht dat andere mensen ook geen telefoon hebben, alleen dat hij uit bepaalde overwegingen geen telefoon heeft en dat men (mede) hierdoor geen contact met hem wil.

[..]

In deze quote ging het over het aanpassen als geheel. Niet perse over heb bezitten van een voorwerp.
Dat was bedoeld als een generalisatie inderdaad. Maar stel dat je een groep mensen hebt die veel met elkaar whatsappen. Jij hebt geen telefoon en je mist de nieuwtjes die hen elkaar zo vertellen. Die rebelse mensen kunnen dan zich buitengesloten voelen en doen alsof het aan de groep ligt (je moet elkaar meer in het echt zien en blabla). Ze kijken op een bepaalde manier naar zo'n groep omdat ze zelf iets niet doen wat die groep doet en nemen dat vaak zo'n groep wel kwalijk (wat betreft zoveel zaken, daarom ook zo rebels sommigen).

Je kan ook denken van 'misschien moet ik me aanpassen' in plaats van te verwachten dat de groep maar extra rekening met jouw houdt omdat jij (gewoon in het algemeen rebelse mensen) iets niet wil doen of ergens een speciale mening over nahoudt. Maar die rebelse mensen denken nooit zo na. Altijd de schuld van de anderen, de maatschappij, zelf denken ze goed na zogenaamd en geen schuld.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 15:07
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:03 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Dat was bedoeld als een generalisatie inderdaad. Maar stel dat je een groep mensen hebt die veel met elkaar whatsappen. Jij hebt geen telefoon en je mist de nieuwtjes die hen elkaar zo vertellen. Die rebelse mensen kunnen dan zich buitengesloten voelen en doen alsof het aan de groep ligt (je moet elkaar meer in het echt zien en blabla). Ze kijken op een bepaalde manier naar zo'n groep omdat ze zelf iets niet doen wat die groep doet en nemen dat vaak zo'n groep wel kwalijk (wat betreft zoveel zaken, daarom ook zo rebels sommigen).

Je kan ook denken van 'misschien moet ik me aanpassen' in plaats van te verwachten dat de groep maar extra rekening met jouw houdt omdat jij (gewoon in het algemeen rebelse mensen) iets niet wil doen of ergens een speciale mening over nahoudt. Maar die rebelse mensen denken nooit zo na. Altijd de schuld van de anderen, de maatschappij, zelf denken ze goed na zogenaamd en geen schuld.
Ik denk niet dat ze gaan zeuren over dat ze dingen missen waaraan ze niet mee wilden doen. Als ik wil weten wat er in de whatsappgroep van mijn vrienden gebeurd is, of ze nog dingen hebben afgesproken ofzo, vraag ik dat gewoon als ik iemand van hen tegenkom. Het was immers mijn keuze om er niet aan mee te doen, erover zeiken zou dan wel erg raar zijn.
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 15:10
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:07 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik denk niet dat ze gaan zeuren over dat ze dingen missen waaraan ze niet mee wilden doen. Als ik wil weten wat er in de whatsappgroep van mijn vrienden gebeurd is, of ze nog dingen hebben afgesproken ofzo, vraag ik dat gewoon als ik iemand van hen tegenkom. Het was immers mijn keuze om er niet aan mee te doen, erover zeiken zou dan wel erg raar zijn.
Gaat over het algemeen. Ik generaliseer veel even blijkbaar :') Maar hoe die mensen over de maatschappij denken komt door zaken die ze meemaken en wat tegen hen gezegd wordt. Telefoon is slechts een voorbeeld om aan te geven hoe het volgens mij komt dat die mensen zo'n tegenstand krijgen van 'conformisme' en dat soort in hun ogen vieze woorden. En dat ze zelf juist daarvoor zorgen ook, het is niet slechts de groep die 'slecht' bezig is ofzo.
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 15:12
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:58 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Nou ja doorgevoerd: wat is er erg aan als je die studie zelf ook leuk vindt en later een goede baan krijgt en gelukkig bent, financieel sowieso? Mensen die zich aanpassen zijn niet ongelukkig direct ofzo omdat ze zich aanpassen.. En je past niet je hele identiteit aan, althans heel weinig mensen doen dat in zo'n grote mate. Maar het lijkt net alsof het een soort van kwaad is sowieso voor die rebelse mensen. Want 'je bent niet 100% jezelf' zogenaamd. Jij bent op dit moment ook gevormd door anderen, jouw ideeën over de maatschappij ook overgenomen van anderen. Heb je niet in je eentje plots bedacht van 'ik wil dit en dit denken'. Ook gewoon gevormd. En een klein deel sturing misschien, net zoals dat de rest er ook sturing aan geeft om juist hippe kleding te kopen waar jij dat niet doet bijvoorbeeld.
Er is niks mis met je aanpassen aan anderen. Het is echter wel mis als je iets van jezelf aanpast waar je eigenlijk gelukkig(er) mee bent.
In het voorbeeld dat ik gaf, ga je dan rechten studeren omdat je moeder het graag wilde. Je komt later goed terecht, maar eigenlijk had je Sterrenkunde willen studeren. Is het dan niet enorm zonde om je te hebben laten leiden door iemand anders?

Natuurlijk laat je je altijd in bepaalde mate leiden door anderen. Je hoort dingen die je aanstaan, je ziet dingen die je leuk vindt etc. Dat maak je je eigen en verwerk je tot/in je eigen identiteit.
Er is echter een verschil tussen iets meepikken dat je leuk vindt, of iets aanpassen om maar erbij te horen. Dat is een verschil dat je automatisch voelt, of weet als je het doet.

quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:03 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Dat was bedoeld als een generalisatie inderdaad. Maar stel dat je een groep mensen hebt die veel met elkaar whatsappen. Jij hebt geen telefoon en je mist de nieuwtjes die hen elkaar zo vertellen. Die rebelse mensen kunnen dan zich buitengesloten voelen en doen alsof het aan de groep ligt (je moet elkaar meer in het echt zien en blabla). Ze kijken op een bepaalde manier naar zo'n groep omdat ze zelf iets niet doen wat die groep doet en nemen dat vaak zo'n groep wel kwalijk (wat betreft zoveel zaken, daarom ook zo rebels sommigen).

Je kan ook denken van 'misschien moet ik me aanpassen' in plaats van te verwachten dat de groep maar extra rekening met jouw houdt omdat jij (gewoon in het algemeen rebelse mensen) iets niet wil doen of ergens een speciale mening over nahoudt. Maar die rebelse mensen denken nooit zo na. Altijd de schuld van de anderen, de maatschappij, zelf denken ze goed na zogenaamd en geen schuld.
Ik denk dat je enorm aan het generaliseren bent over mensen waar je weinig tot niks van weet. Ik herken het in ieder geval totaal niet bij mijzelf of de mensen in mijn omgeving die jij zou omschrijven als rebels.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 15:16
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:10 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Gaat over het algemeen. Ik generaliseer veel even blijkbaar :') Maar hoe die mensen over de maatschappij denken komt door zaken die ze meemaken en wat tegen hen gezegd wordt. Telefoon is slechts een voorbeeld om aan te geven hoe het volgens mij komt dat die mensen zo'n tegenstand krijgen van 'conformisme' en dat soort in hun ogen vieze woorden. En dat ze zelf juist daarvoor zorgen ook, het is niet slechts de groep die 'slecht' bezig is ofzo.
Ik ken dat soort 'rebelse mensen' niet, ze lijken me niet echt een feest om mee om te gaan als ze van alles de schuld aan hun omgeving geven.
De meeste mensen waarmee ik omga die als apart bestempeld zouden worden, zijn op die manier gewoon gelukkiger zonder de rest van de wereld te verwijten dat niet iedereen hun denkwijze deelt.
iScream.woensdag 30 oktober 2013 @ 15:20
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:26 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Mensen die zo fel tegen iets zijn (technologie, telefoon zoals jij) bijvoorbeeld denken toch gewoon heel apart en is weinig aan te veranderen. Ik zou zeggen 'doe normaal' en koop een mobieltje.
Je kunt TS natuurlijk niet "dwingen" om een telefoon te kopen. Maar ik ben het met je eens dat iemand al heel snel de stempel "apart" krijgen als ze geen mobiel hebben. Als ik een gesprek met een meisje zou aangaan, en haar nummer zou vragen en ze vertelt mij vervolgens dat ze geen mobiel heeft, zou ik inderdaad, wellicht onterecht, meteen denken dat er iets mis is met haar. De drempel om weer contact op te gaan nemen na een stapavondje ofzo is ook veeeeele malen hoger (immers een appje sturen de volgende dag is toch veel makkelijker dan iemand ineens opbellen).
Hiergaanwedanwoensdag 30 oktober 2013 @ 15:20
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:12 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik denk dat je enorm aan het generaliseren bent over mensen waar je weinig tot niks van weet. Ik herken het in ieder geval totaal niet bij mijzelf of de mensen in mijn omgeving die jij zou omschrijven als rebels.
En ik maar het idee hebben dat TS o.a. juist perfect in dat groepje valt. (topichistory). Maar goed ik hoop dat het allemaal wat meevalt. Ken verder zelf niet zulke mensen in het echt dus daarin heb je sowieso gelijk ja.
-Strawberry-woensdag 30 oktober 2013 @ 15:23
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:49 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ik denk dat het enorm veel zegt over mensen die daardoor geen contact met je willen. Maar goed, dat is mijn persoonlijke mening.
Misschien. Maar in het begin van een vriendschap is het vooral aftasten en als iemand dan moeilijk te bereiken is en inderdaad niet meedoet aan gesprekken op whatsapp, om af te spreken bijvoorbeeld, dan is het ook lastiger om aansluiting te vinden. Dan hoeft er niks mis te zijn met die personen, de communicatie is alleen anders. Gemakzuchtiger misschien, oppervlakkig, maar wel meer aanwezig dan wanneer je er niet aan meedoet.

Ik kan me werkelijk niet voorstellen hoe je nu zonder facebook en een mobiel vriendschap zou moeten opbouwen met iemand die daar wel gebruik van maakt, tenzij je die persoon sowieso al regelmatig ziet. Heb je dus geen vrienden, lijkt een mobiel me wel een voorwaarde om gemakkelijker vriendschappelijk contact te leggen EN onderhouden.

En dan wel posten en DMen op een forum. Dmen is praktisch hetzelfde als whatsapp joh.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 15:26
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:23 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Misschien. Maar in het begin van een vriendschap is het vooral aftasten en als iemand dan moeilijk te bereiken is en inderdaad niet meedoet aan gesprekken op whatsapp, om af te spreken bijvoorbeeld, dan is het ook lastiger om aansluiting te vinden. Dan hoeft er niks mis te zijn met die personen, de communicatie is alleen anders. Gemakzuchtiger misschien, oppervlakkig, maar wel meer aanwezig dan wanneer je er niet aan meedoet.

Ik kan me werkelijk niet voorstellen hoe je nu zonder facebook en een mobiel vriendschap zou moeten opbouwen met iemand die daar wel gebruik van maakt, tenzij je die persoon sowieso al regelmatig ziet. Heb je dus geen vrienden, lijkt een mobiel me wel een voorwaarde om gemakkelijker vriendschappelijk contact te leggen EN onderhouden.

En dan wel posten en DMen op een forum. Dmen is praktisch hetzelfde als whatsapp joh.
Alleen dan gratis _O_
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 15:31
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:20 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

En ik maar het idee hebben dat TS o.a. juist perfect in dat groepje valt. (topichistory). Maar goed ik hoop dat het allemaal wat meevalt. Ken verder zelf niet zulke mensen in het echt dus daarin heb je sowieso gelijk ja.
Van TS zou het best kunnen, die ken ik niet z goed.

quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:23 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Misschien. Maar in het begin van een vriendschap is het vooral aftasten en als iemand dan moeilijk te bereiken is en inderdaad niet meedoet aan gesprekken op whatsapp, om af te spreken bijvoorbeeld, dan is het ook lastiger om aansluiting te vinden. Dan hoeft er niks mis te zijn met die personen, de communicatie is alleen anders. Gemakzuchtiger misschien, oppervlakkig, maar wel meer aanwezig dan wanneer je er niet aan meedoet.

Ik kan me werkelijk niet voorstellen hoe je nu zonder facebook en een mobiel vriendschap zou moeten opbouwen met iemand die daar wel gebruik van maakt, tenzij je die persoon sowieso al regelmatig ziet. Heb je dus geen vrienden, lijkt een mobiel me wel een voorwaarde om gemakkelijker vriendschappelijk contact te leggen EN onderhouden.

En dan wel posten en DMen op een forum. Dmen is praktisch hetzelfde als whatsapp joh.
Hoezo is dat moeilijk? Dat ging 20 jaar geleden toch ook zo zonder mobiel en facebook?
Ik heb facebook, ik heb een mobiel. Maar als ik mensen wil zien, stuur ik ze meestal een mailtje. Daar bereik ik iedereen mee, namelijk. Er zijn personen in mijn vriendengroep die geen facebook hebben, dus via facebook iets organiseren, is niet zo handig.
En als ze hun mail niet checken op tijd, dan bel ik ze. Zo raar is dat toch niet?
-Strawberry-woensdag 30 oktober 2013 @ 15:46
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:31 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Van TS zou het best kunnen, die ken ik niet z goed.

[..]

Hoezo is dat moeilijk? Dat ging 20 jaar geleden toch ook zo zonder mobiel en facebook?
Ik heb facebook, ik heb een mobiel. Maar als ik mensen wil zien, stuur ik ze meestal een mailtje. Daar bereik ik iedereen mee, namelijk. Er zijn personen in mijn vriendengroep die geen facebook hebben, dus via facebook iets organiseren, is niet zo handig.
En als ze hun mail niet checken op tijd, dan bel ik ze. Zo raar is dat toch niet?
Je zegt het zelf al: dan bel je. En ja ik vind communicatie per mail zelf een stuk langzamer, helemaal zonder smartphone. Met krijg je ten minste meteen te weten als je mail hebt en je bent overal bereikbaar. Dan zijn spontane afspraken ook een stuk makkelijker. En die zijn vaak het leukst. :P

Ik heb vrij lang gedaan zonder fb of smartphone en ben toch heel blij dat ik er nu wel gebruik van maak. Je krijgt zoals gezegd gewoon veel meer mee en wordt bij veel meer dingen betrokken, waardoor het makkelijker wordt contacten te onderhouden.

Al zou ik wel zonder fb kunnen, zo boeiend is het niet wat daarop staat en ik gebruik hrt nauwelijks buiten mijn studie om. Maar geen mobiel? Niet bereikbaar zijn voor werk en zo? Moet er niet aan denken.

En wel aan email doen maar niet aan een mobiel uit principe valt voor mij ook niet te rijmen. :P Dan moet je niet zo moeilijk doen en voor de snellere optie gaan.
-Strawberry-woensdag 30 oktober 2013 @ 15:47
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:26 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Alleen dan gratis _O_
Ik heb nog nooit hoeven betalen voor whatsapp. :D
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 15:48
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:47 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik heb nog nooit hoeven betalen voor whatsapp. :D
Maar mijn telefoon kostte maar 6 euro en een telefoon die kan whatsappen een tientje per maand ofzo.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 15:49
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 14:12 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Daar is je eerste misvatting, de meeste vrouwen willen een man. En mannen houden nou eenmaal vaak van bier-tieten etc. Je mag je best mannelijk gedragen...
Nou daar geloof ik niks van, je doet alsof je enkel mannelijk bent als je van bier tieten en voetbal houd, waren al die grote componisten dan ook geen man? Ik ben nu eenmaal meer van het bevlogene, schoonheden in de kunsten etc (muziek en fotografie dus). En daar ben ik niet minder man om
quote:
[..]

Echt onzin....

[..]

Je denkt teveel voor anderen, daar zou ik eerst eens vanaf komen....
Ik geef mischien te veel om hoe anderen zich voelen, maar ik zal nooit egoistisch zijn.. dat lukt me gewoon niet.
quote:
[..]

Door je eigen leven te leiden! Vergeet vrouwen en relaties en focus je op je hobbies/passies, LEEF!
Dan kom je vanzelf in de gelegenheid om vrouwen te ontmoeten.
Hoi, hier spreekt 15 jaar + - aan het eigen leven leiden met hobbies en passies, ik kom in geen gelegenheden.
quote:
[..]

Jouw grootste probleem in mijn ogen is dat je er veel te veel mee bezig bent, mijn advies is dus ook bovenstaande, stop met zoeken en ga leven.
Wat is het leven zonder zoeken..
-Strawberry-woensdag 30 oktober 2013 @ 15:49
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:48 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Maar mijn telefoon kostte maar 6 euro en een telefoon die kan whatsappen een tientje per maand ofzo.
Ah ja dat is waar, maar ik vind internet op mijn telefoon echt ontzettend fijn. Vooral in de trein en zo, dus betaal er graag voor. :@
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 15:50
Het is maar net hoe je communicatie met mensen is.

Sommigen bellen, anderen mailen, andere whatsappen, smsen, rooksignalen.
Dat je ze niet allemaal doet, geen probleem. Maar gewoon een telefoon hebben is niet vreemd. Is gewoon handig.

Tegenwoordig is het vooral handig om een mobiel te hebben omdat mensen niet graag meer naar huistelefoonnr's willen bellen. Dat is eng en je weet maar nooit. Dat je dan gewoon een oud ding hebt dat enkel kan bellen / smsen, dat vinden nog altijd veel mensen niet vreemd. Dus geen probleem daarin.

Facebook kan handig zijn, maar zelf doe ik daar verdomd weinig mee. En is ook zeker niet noodzakelijk.

Je moet gewoon een middel hebben om bereikbaar te zijn voor een ander die voor een ander als prettig kan worden ervaren, zodat de dremple laag blijft.
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 15:52
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:49 schreef BaajGuardian het volgende:

Ik geef mischien te veel om hoe anderen zich voelen, maar ik zal nooit egoistisch zijn.. dat lukt me gewoon niet.

Om anderen geven is totaal iets anders dan voor anderen denken.

VAn wat je hier post over jouw beeld van vrouwen zijn zaken die je hoort van vrienden, of evt op het internet leest of op tv ziet. Maar er is zoveel meer.
Dus denken dat vrouwen van een bepaald type man houden of dat ze zus of zo willen, dat is verkeerd.

Dat je vervolgens om ze geeft en niet egoistisch bent.. dat is een totaal ander iets.
PBateman1978woensdag 30 oktober 2013 @ 15:52
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:49 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Nou daar geloof ik niks van, je doet alsof je enkel mannelijk bent als je van bier tieten en voetbal houd, waren al die grote componisten dan ook geen man? Ik ben nu eenmaal meer van het bevlogene, schoonheden in de kunsten etc (muziek en fotografie dus). En daar ben ik niet minder man om
Ik zeg niet dat je je hobbies en interesses aan moet passen maar jij doet net alsof vrouwen geen ''neanderthaler'' willen terwijl praktijk leert dat veel vrouwen toch echt gewoon een 'vent' willen.

Dat was mijn punt.
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:49 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik geef mischien te veel om hoe anderen zich voelen, maar ik zal nooit egoistisch zijn.. dat lukt me gewoon niet.
Huh? Lees ff opnieuw, jij denkt al voor andere mensen. Heeft niets met egoistisch zijn te maken.
Voorbeeld : ''Ze zal me wel stom vinden'', dat is voor iemand anders denken.

quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:49 schreef BaajGuardian het volgende:
Hoi, hier spreekt 15 jaar + - aan het eigen leven leiden met hobbies en passies, ik kom in geen gelegenheden.
Het enige wat ik lees is ''vrouwen dit, relaties dat, date zus, sex zo....''

quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:49 schreef BaajGuardian het volgende:
Wat is het leven zonder zoeken..
Hoe harder je zoekt, hoe sneller je wanhopig overkomt, hoe sneller vrouwen afhaken.
Kaneelstokjewoensdag 30 oktober 2013 @ 15:54
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:46 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Je zegt het zelf al: dan bel je. En ja ik vind communicatie per mail zelf een stuk langzamer, helemaal zonder smartphone. Met krijg je ten minste meteen te weten als je mail hebt en je bent overal bereikbaar. Dan zijn spontane afspraken ook een stuk makkelijker. En die zijn vaak het leukst. :P

Ik heb vrij lang gedaan zonder fb of smartphone en ben toch heel blij dat ik er nu wel gebruik van maak. Je krijgt zoals gezegd gewoon veel meer mee en wordt bij veel meer dingen betrokken, waardoor het makkelijker wordt contacten te onderhouden.

Al zou ik wel zonder fb kunnen, zo boeiend is het niet wat daarop staat en ik gebruik hrt nauwelijks buiten mijn studie om. Maar geen mobiel? Niet bereikbaar zijn voor werk en zo? Moet er niet aan denken.

En wel aan email doen maar niet aan een mobiel uit principe valt voor mij ook niet te rijmen. :P Dan moet je niet zo moeilijk doen en voor de snellere optie gaan.
En bellen kan alleen met een mobiele telefoon?
TS heeft gewoon een huistelefoon.
-Strawberry-woensdag 30 oktober 2013 @ 16:01
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:54 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

En bellen kan alleen met een mobiele telefoon?
TS heeft gewoon een huistelefoon.
Als je vaak thuis bent dan zal dat ook nog wel lukken ja. Maar veel mensen bellen niet vaak meer en dan is het precies wat Cue zegt. De essentie is dat je, zeker wanneer je moeite hebt met contact leggen, de drempel zo laag mogelijk moet houden. Als iets veel moeite kost, zeker in het begin, dan haken mensen af. :P Ook meisjes. Dat hoeft niets te zeggen over die meisjes maar wel over de prilheid van het contact waardoor het ook makkelijker te verwateren is.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 16:03
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:03 schreef Hiergaanwedan het volgende:

[..]

Dat was bedoeld als een generalisatie inderdaad. Maar stel dat je een groep mensen hebt die veel met elkaar whatsappen. Jij hebt geen telefoon en je mist de nieuwtjes die hen elkaar zo vertellen. Die rebelse mensen kunnen dan zich buitengesloten voelen en doen alsof het aan de groep ligt (je moet elkaar meer in het echt zien en blabla). Ze kijken op een bepaalde manier naar zo'n groep omdat ze zelf iets niet doen wat die groep doet en nemen dat vaak zo'n groep wel kwalijk (wat betreft zoveel zaken, daarom ook zo rebels sommigen).

Je kan ook denken van 'misschien moet ik me aanpassen' in plaats van te verwachten dat de groep maar extra rekening met jouw houdt omdat jij (gewoon in het algemeen rebelse mensen) iets niet wil doen of ergens een speciale mening over nahoudt. Maar die rebelse mensen denken nooit zo na. Altijd de schuld van de anderen, de maatschappij, zelf denken ze goed na zogenaamd en geen schuld.
Dit was exact het probleem wat ik ondervond met facebook, mijn vrienden en familie bleven door emmeren over dat ik facebook moest nemen, ik wilde dat gewoon niet omdat ik niet de hele godganse dag door gevolgd wil worden of wil volgen in hoeveel stukken groente ik en anderen op mn bord hebben etc. Ik zie gewoon werkelijk geen enkele logica in waarom ik zou moeten weten wat iemand anders de hele dag gedaan heeft en zou ik dat wel willen weten dan ga ik naar die persoon toe en heb je wat om over te praten, tegenwoordig zit iedereen op bezoek maar met dat godvergeten kut apparaat te spelen.

Ik zei het net op de FP trouwens goed, dus ik copy paste het even hier wbt het zogenaamde afsluiten van groepjes die van je verwachten dat je facebook of een mobiel hebt;

quote:
Zo voel ik me iig wel, of beter mischien niet van deze tijd.
De wereld heeft geen geduld gehad met onze generaties en iedereen moet maar meevliegen, kritiekloos.
Ik kan dat gewoon niet, ik ben van de jaren 80 mentaliteit; oprechte sociale contacten en niet uit verveling oppervlakkigheid uitdragen.
Helaas denkt de wereld om mij heen daar dus anders over en valt er bijna niet aan te sluiten.
Daarnaast vroeg ik laatst aan een vriend of hij gewoon skype neemt dan want dat heb ik altijd aanstaan als hij me zonodig de hele dag wilt kunnen aanspreken, nee dat wilde hij niet.
Ok, nou het moet ook van 2 kanten komen hoor.. dan niet.

Mensen sluiten zichzelf af voor sociale contacten in de buitenlucht, en dan moet ik me aanpassen en een mogelijk zeer onveilig apparaat tegen mn hoofd gaan houden..om met dat asociale type mens te converseren..? nee.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 16:05
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:20 schreef iScream. het volgende:

[..]

Je kunt TS natuurlijk niet "dwingen" om een telefoon te kopen. Maar ik ben het met je eens dat iemand al heel snel de stempel "apart" krijgen als ze geen mobiel hebben. Als ik een gesprek met een meisje zou aangaan, en haar nummer zou vragen en ze vertelt mij vervolgens dat ze geen mobiel heeft, zou ik inderdaad, wellicht onterecht, meteen denken dat er iets mis is met haar. De drempel om weer contact op te gaan nemen na een stapavondje ofzo is ook veeeeele malen hoger (immers een appje sturen de volgende dag is toch veel makkelijker dan iemand ineens opbellen).
Dit begrijp ik dus echt niet, hoe kun je iemand nou niet gewoon opbellen.. zei iemand laatst ook al dat opbellen veeeeel moooeiliiijkeeer was.. kom op zeg.. je draait een nummer, de andere persoon neemt op en je praat. Wat een gigantische opgave zeg..
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 16:07
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 16:03 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dit was exact het probleem wat ik ondervond met facebook, mijn vrienden en familie bleven door emmeren over dat ik facebook moest nemen, ik wilde dat gewoon niet omdat ik niet de hele godganse dag door gevolgd wil worden of wil volgen in hoeveel stukken groente ik en anderen op mn bord hebben etc. Ik zie gewoon werkelijk geen enkele logica in waarom ik zou moeten weten wat iemand anders de hele dag gedaan heeft en zou ik dat wel willen weten dan ga ik naar die persoon toe en heb je wat om over te praten, tegenwoordig zit iedereen op bezoek maar met dat godvergeten kut apparaat te spelen.
Sorry hoor, maar dat is maar net hoe je het gaat gebruiken. Ja je KAN alles volgen en je KAN alles delen en je KAN iedereen toevoegen en je KAN er ellende mee krijgen.
Maar dat HOEFT niet. Tis maar net hoe je het instelt en hoe je er zelf mee omgaat. Niemand die je raar aankijkt als je niet zegt/deelt/whatever. Ja een vraagje misschien, maar is zo uitgelegd dat je het enkel gebruikt voor eventueel simpel contact met nieuwe mensen.

quote:
en een mogelijk zeer onveilig apparaat tegen mn hoofd gaan houden..om met dat asociale type mens te converseren..? nee.
Zeer onveilig apparaat? Voglens mij zijn er maar weinig mensen aan dood gegaan. Neem aan dat je dan ook niet autorijd / de trein instapt of uberhaupt buiten komt, watn is dat is ook gevaarlijk.
Ow wacht, de meeste ongelukken gebeuren in en rondom het huis.. hoe doe je dat dan?

Daarbij bepaal je zelf met welk type mens je converseert. Er zit een aan/uit knop op en je ziet wie er belt. Dus zelf in de hand of dit een associaal type is of niet. Jij geeft zelf je nummer aan iemand of niet.
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 16:08
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 16:05 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dit begrijp ik dus echt niet, hoe kun je iemand nou niet gewoon opbellen.. zei iemand laatst ook al dat opbellen veeeeel moooeiliiijkeeer was.. kom op zeg.. je draait een nummer, de andere persoon neemt op en je praat. Wat een gigantische opgave zeg..
En wij snappen jouw gigantische opgave omtrent facebook niet.
Tja mensen zijn verschillend in dat opzicht.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 16:12
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:54 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

En bellen kan alleen met een mobiele telefoon?
TS heeft gewoon een huistelefoon.
al 2 jaar :)
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 16:15
quote:
7s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 16:07 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Sorry hoor, maar dat is maar net hoe je het gaat gebruiken. Ja je KAN alles volgen en je KAN alles delen en je KAN iedereen toevoegen en je KAN er ellende mee krijgen.
Maar dat HOEFT niet. Tis maar net hoe je het instelt en hoe je er zelf mee omgaat. Niemand die je raar aankijkt als je niet zegt/deelt/whatever. Ja een vraagje misschien, maar is zo uitgelegd dat je het enkel gebruikt voor eventueel simpel contact met nieuwe mensen.

[..]

Zeer onveilig apparaat? Voglens mij zijn er maar weinig mensen aan dood gegaan. Neem aan dat je dan ook niet autorijd / de trein instapt of uberhaupt buiten komt, watn is dat is ook gevaarlijk.
Ow wacht, de meeste ongelukken gebeuren in en rondom het huis.. hoe doe je dat dan?

Daarbij bepaal je zelf met welk type mens je converseert. Er zit een aan/uit knop op en je ziet wie er belt. Dus zelf in de hand of dit een associaal type is of niet. Jij geeft zelf je nummer aan iemand of niet.
Geen zin om welles nietes te doen hier maar alles wat ik erover (tevens dect wifi etc) weet wijst in de richting dat het onveilige technologie is die op langere termijn veel mensen het ziekenhuis in gaat krijgen, en dan heb ik het nog nieteens gehad over hoe mensen volledig afgeleid worden in het verkeer, want ze rijden massaal met hun hoofd naar beneden op de fiets overal waar ik fiets. Niemand kijkt nog uit zn/haar doppen behalve ouderen dan.

Ik ga ook niet graag met de trein vooral nu er wifi in zit en de keren dat ik met de trein ging kwamen van die 17 jarigen heel dicht bij me staan met hun telefoon en voelde me extreem ongemakkelijk en wilde eigenlijk de trein uit maarja dat gaat moeilijk als ie rijd.

Ik heb in huis gewoon pleisters als er een ongeluk in huis is en dat is niet er waarschijnlijk gezien ik heel beheerst ben (ik doe dingen niet wild) en als ik buitenhuis een ongeluk krijg ga ik er van uit dat mensen me helpen, en als ik een ongeluk zie gebeuren help ik de betreffende persoon, dat zit al sinds ik klein was ingebakken dat dat normaal is.
Denk je nu echt dat het beter is als iemand als een lompe zak hooi er naast staat en 'een hulpdienst' gaat staan bellen? :/

Verder heb ik 3 dagen lang facebook gehad en ik vond het een vreselijk beperkt kutprogramma wat duidelijk gemaakt was voor mensen die de hele dag compulsief willen weten wat andere mensen doen omdat ze zelf geen drive hebben om naar iemand toe te gaan en wat te ondernemen. :/

[ Bericht 7% gewijzigd door BaajGuardian op 30-10-2013 16:21:12 ]
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 16:16
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 16:15 schreef BaajGuardian het volgende:

Geen zin om welles nietes te doen hier maar alles wat ik erover (tevens dect wifi etc) weet wijst in de richting dat het onveilige technologie is die op langere termijn veel mensen het ziekenhuis in gaat krijgen, en dan heb ik het nog nieteens gehad over hoe mensen volledig afgeleid worden in het verkeer, want ze rijden massaal met hun hoofd naar beneden op de fiets overal waar ik fiets. Niemand kijkt nog uit zn/haar doppen behalve ouderen dan.
Ik ga ook verder niet in over het wel of niet hiervan enzo.

Maar jammer dat je de rest van m'n post negeert...
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 16:18
quote:
7s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 16:16 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Ik ga ook verder niet in over het wel of niet hiervan enzo.

Maar jammer dat je de rest van m'n post negeert...
Ik negeer niets ik reageer in delen edit edit edit etc.
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 16:19
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 16:18 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik negeer niets ik reageer in delen edit edit edit etc.
Dan wacht ik nog even af..
Kper_Norciwoensdag 30 oktober 2013 @ 17:18
Tja, het is je goed recht om je niet aan de huidige normen van de maatschappij te conformeren, als dat voor jou prettiger werkt dan moet je dat vooral doen. En zonder Facebook kan je in principe ook goed functioneren. Echter een mobiele telefoon is tegenwoordig toch wel zo gemeengoed geworden dat ik het zelf bijzonder lastig zou vinden om zonder te zitten. En nee, ik kijk niet continu op dat ding, maar het bereikbaar zijn en kunnen bereiken van mensen is gewoon ontzettend makkelijk. Buiten de rest van de functies die de huidige (smart)phones allemaal hebben.

Maar ik vind het wel inherent aan je zo afgezonderd gedragen, dat je daardoor minder kans hebt om een relatie te krijgen, dat is gewoon zo. Dan moet je toevallig net iemand tegenkomen die er net, of in ieder in grote lijnen zo ook over denkt. Ik vind het niet vreemd hoor dat je geen vriendin hebt als je bijvoorbeeld denkt dat mobiele telefoons potentieel zeer gevaarlijke apparaten zijn. Of Wifi straling. Ik kan hier wel een heel verhaal gaan lopen doen over dat je te allen tijde blootgesteld bent aan allerlei soorten straling, o.a. uit de ruimte, maar ik geloof niet dat dat veel zin heeft. Geen zin in verder ook. Als jij dat wilt denken, prima, maar ik ken verder niemand die in mijn ogen zo'n paranoia beeld heeft van de wereld om zich heen.

Je moet het helemaal zelf weten, maar mijn mening is dat de manier hoe je je nu opstelt het je ontzettend lastig zal maken om een relatie te krijgen. Het is maar net hoe jammer je dat zelf vind wat bepaald in welk opzicht je eventueel verandering in je houding en opvattingen kan aanbrengen.
Quickie_Bratwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:05
Hoe oud ben je? Ik wil anders wel een keer daten hoor! :)
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:06
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:05 schreef Quickie_Brat het volgende:
Hoe oud ben je? Ik wil anders wel een keer daten hoor! :)
OP toch
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:09
en @ BG: je hoeft toch niet al die zooi op een mobiele telefoon te gebruiken?
Gebruik 'm gewoon om chill te internetten terwijl je zit te schijten, onderweg even de tijd te checken, om contacten in op te slaan en om wat op Whatsapp te ouwehoeren of zo
en om te bellen natuurlijk :+
Quickie_Bratwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:11
Oh ja 30. Kan nog net.... :p
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:12
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:11 schreef Quickie_Brat het volgende:
Oh ja 30. Kan nog net.... :p
Hoe oud ben jij dan?
Vogeltje88woensdag 30 oktober 2013 @ 18:16
Ik denk dat TS maar moet wachten tot het juiste meisje in z'n schoot geworpen krijgt, want met zo'n instelling wordt het nooit wat.

Dat hele anti-smartphone/facebook-gelul geeft me al de kriebels. Je beeld is zo ontzettend scheef daarover. Ik lees opmerkingen over mensen die op de fiets niet meer vooruit kijken, maar naar beneden en mensen die op een terras ook alleen maar met hun smartphone bezig zijn. Wil niet zeggen dat we allemaal zo zijn. Als ik in gesprek ben met iemand die ik aardig, leuk, lief, knap of whatever vind, dan leg ik rustig m'n telefoon aan de kant en vergeet dat ding de rest van de avond.

En heus niet elke vrouw wil elke week uit eten in een of ander fancy restaurant of bij elk jubileum een ketting krijgen.

Heel zwart-wit allemaal. Er is ook grijs, weet je.
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:17
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:16 schreef Vogeltje88 het volgende:
Heel zwart-wit allemaal. Er is ook grijs, weet je.
Ik krijg het idee dat jij een voorkeur hebt voor lichtgetint
Scootermuisjewoensdag 30 oktober 2013 @ 18:19
Ben je een beetje lekker? :P
Quickie_Bratwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:20
quote:
5s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:12 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hoe oud ben jij dan?
Ook zoiets :{w
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:20
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:19 schreef Scootermuisje het volgende:
Ben je een beetje lekker? :P
FOK!Hunk 2013
:7
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:20 schreef Quickie_Brat het volgende:

[..]

Ook zoiets :{w
Moet kunnen dan toch :7
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 18:20
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 15:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wacht, wat? Het niet hebben van een telefoon is beledigend en intolerant? Of mis ik hier een generalisatie?Ik zie namelijk nergens beschreven dat TS verwacht dat andere mensen ook geen telefoon hebben, alleen dat hij uit bepaalde overwegingen geen telefoon heeft en dat men (mede) hierdoor geen contact met hem wil.
Ik las dat hij geen mobiele telefoons om zich heen kon verdragen en de ruimte dan dus verliet en een kwartier buiten ging staan...
Scootermuisjewoensdag 30 oktober 2013 @ 18:23
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:20 schreef hugecooll het volgende:

[..]

FOK!Hunk 2013
:7

[..]

Moet kunnen dan toch :7
Ja weetje, als ik zulke topics lees vraag ik me vaak af hoe de TS eruit ziet.. Gewoon zomaar. ;)
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:24
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 18:23 schreef Scootermuisje het volgende:

[..]

Ja weetje, als ik zulke topics lees vraag ik me vaak af hoe de TS eruit ziet.. Gewoon zomaar. ;)
Fotoboek van User
Scootermuisjewoensdag 30 oktober 2013 @ 18:26
quote:
Nou, dit gezien te hebben weet ik ook niet waar het aan ligt hoor :{
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 18:34
quote:
2s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 17:18 schreef Kper_Norci het volgende:
Als jij dat wilt denken, prima, maar ik ken verder niemand die in mijn ogen zo'n paranoia beeld heeft van de wereld om zich heen. Je moet het helemaal zelf weten, maar mijn mening is dat de manier hoe je je nu opstelt het je ontzettend lastig zal maken om een relatie te krijgen. Het is maar net hoe jammer je dat zelf vind wat bepaald in welk opzicht je eventueel verandering in je houding en opvattingen kan aanbrengen.
Dit.

Gezien de houding van TS weet ik als vrouw ook zeker dat ik nooit een vriendschap, laat staan relatie met hem zou willen.

Dat is dan gelijk het antwoord op de OP van TS; de vermoedelijke oorzaak van zijn sociale isolatie.
Tauruswoensdag 30 oktober 2013 @ 18:36
Ik vind overigens 'hoe kan n leuke meid als jij nou single zijn trouwens' wel echt een vreselijke line. Cliché, gemaakt en niet logisch (Brad Pitt is ook wel eens single geweest). Je kunt er niet eens behoorlijk op antwoorden, het is dus alleen maar n 13 in dozijn compliment.
b4kl4pwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:39
quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
Nu heb ik wel wat trekjes van asperger dus ben echt niet goed in smalltalk en oppervlakkigheden, de manier waarop ik contact zoek met mensen is blijkbaar niet (meer) normaal want gesprekjes over concreetheden kunnen niet meer tegenwoordig, het kan het beste blijven bij snachts om 4 uur whatsappen uit verveling wat ik niet doe want ik heb (voor degenen die me niet kennen) geen mobiel en die neem ik ook niet punt.

Nu betrapte ik mezelf er weer op dat ik totaal geen inschattingsvermogen heb wat leeftijd betreft, ik blijf kijken naar meiden van 20-25 terwijl ik zelf ondertussen 30 ben en dat is een gigantische wereld appart, dus of ze er nu leuk uitzien of niet heb je daar toch geen aansluiting bij en laat dat nu net zijn wat al moeilijk is voor mij in deze tijden.

Ik ben praktisch nog maagd op een 'proberen' uit met mn ex die me van 'ik wil dat je mn vrienden/vriendinnen/ouders ontmoet en praten over kinderen en toekomst' in 'ik voel niks meer voor je' gooide en de volgende week alweer met een andere vent rondliep.

Ik ben toen ik 18ig was nog wel geregeld uitgegaan maar daar nooit echt oog gehad voor daten oid, ik was verliefd op één enkel meisje (zusje van een vriend van me) en heb daar ook wel mee 'gehad' ookal bleef dat bij 'dat, en nieteens mee gezoend. Was trouwens niet mn grootste liefde; die was onbereikbaar en bestaat onderhand niet meer want ze is totaal veranderd. Dichte deur.

Ben altijd romantisch ingesteld geweest met een ideaal beeld wat ik nu wel na dat ex verhaal kwijt ben.

Nu vind ik van mezelf toch wel wat kwaliteiten te hebben die het goed zouden moeten doen bij vrouwen; speel tijdje al gitaar (kan ook piano maar niet zoveel meer), houd van buiten zijn, fotografie in de natuur. Houd van dieren, ben betrouwbaar en eerlijk en ben geen typische neanderthaler die voetbal bier dikke tieten en met 20 vrienden kabaal maken een leuke tijd vind. (integendeel)
Wat is er dan mis? Nou goed ik ben wat onhandig en kom niet makkelijk uit mn woorden, heb ADD en kan me ook makkelijk op het verkeerde moment uit de zone voelen zeg maar, midden in een gesprek opeens zelfbewust worden en me ongemakkelijk en beetje derealiserend voelen.
Maar mischien het minst prettige is dat ik weinig geld heb, zelf interreseert me dat niet super veel want ik ben heel natuurlijk ingesteld dat mijn activiteiten weinig tot geen geld kosten maar een meisje wil natuurlijk elke week naar een restaurant of een ketting krijgen oid, dat gaat gewoon niet (zie hier geen stereotypering in, ik voel het gewoon zo en of het zo is of niet het is wel een barriere waar een onzekerheid in ligt)

Dat laatste bovenstaande is dan ookwel zo'n beetje mn enige onzekerheid want ik ben van mezelf uit totaal niet onzeker, sociaal ingesteld (niet technologisch sociaal maar face to face dus, hoe raar dat ook klinkt voor iemand met ADD en border-asperger.)

Het dillemma hier is dat 'ik denk/verwacht dat vrouwen van mijn leeftijd op zoek zijn naar iemand om te settlen en kinderen te krijgen en trouwen en het hele generieke gebeuren, daar ben ik helemaal niet mee bezig. Ik ben meer van het vrije leven. Lees dat niet verkeerd; ik wil juist wel vastigheid en determenatie wbt vrouwen maar niet het huisje boompje beestje in een soort van ladder-constructie waar je je leven naar een maatstaf dient te hebben opgebouwd.

Ik zet het hier trouwens een stuk ingewikkelder neer dan hoe ik het voel of bedoel maar ik probeer het te begrijpen te maken voor anderen.. hopelijk lukt dat.

Een verhaal wat lang is nog even kort gemaakt, hetgeen ik me nu afvraag uiteindelijk is;

Hoe kom ik nu in godsnaam een ..vrouw tegen van mijn leeftijd waar het mee kan klikken.

Wat ik heb geprobeerd tot nu toe en in geen enkel opzicht slaagt dus dit hoef je niet neer te typen als suggestie:
-datingsites. (meesten moet je voor betalen, en verder krijg ik nooit reacties)
-terrasjes zitten. (laatste tijd veel gedaan, kom niemand tegen behalve éénkeer twee meiden die met de rug naar ons toe gingen zitten en op hun mobiel bezig gingen, dan hoeft het voor mij ook niet meer.. zo onsociaal..)
-supermarkt (beetje out of place mischien maar hier wat het het makkelijkst voor me om meiden aan te spreken of iig sociaal te zijn, bij de kassa is dat een illusie verder want daar doen ze allemaal aardig tegen iedereen omdat de baas ze anders de deur uit klapt)
-je eigen ding (blijven) doen: heeft me in 15 jaar mn ogen en oren open houden niks opgeleverd qua contact met meiden/vrouwen.
-feestjes (ken geen mensen die feestjes hebben, heb in 10 jaar tijd 1 vriend gemaakt en die is maar 1x per jaar jarig en de meiden die daar komen zijn 18-24 oid)
-sport/activiteit (ik wilde op fitness maar geen geld voor, verder zijn er geen opties in de buurt verder)
-vereniging (ik ben wel actief met vrijwilligerswerk maar daar kom je echt niemand tegen geloof me)
-dobbelsteen (ik heb geen geluk, dus zomaar iemand tegenkomen komt me welgeteld 1x per 300 jaar in de schoot vallen en dan fuck ik het nog up... zo liep ik een keer met een schutting over straat tijdens een verhuizing, moest dat ff naar mn moeders huis brengen.. kwam er een best knap meisje aanlopen die me aanbood me te helpen met tillen.. ik met mn domme harses zei "nee joh hoeft niet het lukt zo wel :)"
wss omdat ik dus toch echt een asperger vorm iets heb oid.. zucht.. ja en dan achterhaf mep je jezelf voor je kop he, dat is trouwens 5 jaar geleden oid)

Nou, iemand anders nog iets?
Heb het zelfs al op fok geprobeerd, niks heeft zin hierin. Ik ben geen 'player' en wil ook niet 'scoren' dus oppervlakkige acties zoals 'he schatje jy bent egt lekker' oid zie je mij niet typen naar iemand.
Tjaaa die soulmate is er wel, alleen die ander heeft gewoon ook geen telefoon en geeft ook bij elke vraag wat haar nummer is haar huisnummer.

Verder gaat ze 1x per jaar naar een feestje, heeft ze ADD en asperger. Wanneer jij haar vraagt of je haar kan helpen zegt ze: "Nee, het gaat zo wel"

Verder is ze behoorlijk onzeker over haar financiele situatie en gaat bijna nooit de deur uit. Echt potentiele partners zullen wel op haar afknappen omdat ze niet met ze naar de bios kan gaan of eens echt duur uit eten.

Misschien opent ze binnenkort wel een topic op fok.

Wat denk je dat je kans is haar tegen te komen? :?

Spiegelen is voldoende. *note to self*
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 18:56
Ik ben elke dag buiten man lul toch niet..
Doedelzak77woensdag 30 oktober 2013 @ 19:01
Herken wel een hoop,heb zelf ook ADD en denk beetje Asperger en had zo een 'blijver' vrouw gescheiden met kind van 5 en was echt top in het begin maar na 4 jaar niet meer en waren we het nergens meer over eens......heb nog wel goed contact met die kleine van nu alweer 14 pffff leuk joch geworden en hem nog wat kunnen leren gelukkig.En met de vrouwen even klaar want ben 34 nu en bijna altijd in relatie's gezeten dus geniet nu lekker van mijn rust.En heb nu ook weinig klik met de vrouwtjes maar komt wel weer ......laat het los en het komt vanzelf....of niet.....:)
Doedelzak77woensdag 30 oktober 2013 @ 19:08
Of je kan wat Xtc nemen naar een feest gaan en dan gaat het allemaal vanzelf lekker versieren en keuze genoeg heb al mijn vrouwtjes van feesten...:)
Fascinationwoensdag 30 oktober 2013 @ 19:30
Wat een rampgeval ben jij, zeg. ;(
Hineniwoensdag 30 oktober 2013 @ 19:36
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 16:03 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dit was exact het probleem wat ik ondervond met facebook, mijn vrienden en familie bleven door emmeren over dat ik facebook moest nemen, ik wilde dat gewoon niet omdat ik niet de hele godganse dag door gevolgd wil worden of wil volgen in hoeveel stukken groente ik en anderen op mn bord hebben etc. Ik zie gewoon werkelijk geen enkele logica in waarom ik zou moeten weten wat iemand anders de hele dag gedaan heeft en zou ik dat wel willen weten dan ga ik naar die persoon toe en heb je wat om over te praten, tegenwoordig zit iedereen op bezoek maar met dat godvergeten kut apparaat te spelen.

Ik zei het net op de FP trouwens goed, dus ik copy paste het even hier wbt het zogenaamde afsluiten van groepjes die van je verwachten dat je facebook of een mobiel hebt;

[..]

Daarnaast vroeg ik laatst aan een vriend of hij gewoon skype neemt dan want dat heb ik altijd aanstaan als hij me zonodig de hele dag wilt kunnen aanspreken, nee dat wilde hij niet.
Ok, nou het moet ook van 2 kanten komen hoor.. dan niet.

Mensen sluiten zichzelf af voor sociale contacten in de buitenlucht, en dan moet ik me aanpassen en een mogelijk zeer onveilig apparaat tegen mn hoofd gaan houden..om met dat asociale type mens te converseren..? nee.
Heb niet alles gelezen dus wellicht is het al geschreven maar je geeft aan in de OP moeite te hebben met small talks en hierboven geef je een onderbouwing dat je geen logica ziet waarom iedereen moetweten welke groente je bijvoorbeeld hebt die dag. Lieve jongen, er is geen logica maar een functie. Dat soort onzin is binding. Daar kunnen (sorry dat ik het zeg) metname vrouwen geen genoeg van krijgen.

Een relatie is niet even een officiele overeenkomst en dan is het rationeel voldoende. Nee die kletspraat is een continuerende bevestiging die met aanzienlijke frequentie herhaald dient te worden zodat het gevoel vol vertrouwen blijft. Aanhoren en bevestigen (oplossingen aandragen is van minder belang).

Het zijn de subtiele kleinere dingen die essentieel zijn voor veel vrouwen. Niet jouw rationele principes.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:06
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 19:36 schreef Koral het volgende:

[..]

Heb niet alles gelezen dus wellicht is het al geschreven maar je geeft aan in de OP moeite te hebben met small talks en hierboven geef je een onderbouwing dat je geen logica ziet waarom iedereen moetweten welke groente je bijvoorbeeld hebt die dag. Lieve jongen, er is geen logica maar een functie. Dat soort onzin is binding. Daar kunnen (sorry dat ik het zeg) metname vrouwen geen genoeg van krijgen.

Een relatie is niet even een officiele overeenkomst en dan is het rationeel voldoende. Nee die kletspraat is een continuerende bevestiging die met aanzienlijke frequentie herhaald dient te worden zodat het gevoel vol vertrouwen blijft. Aanhoren en bevestigen (oplossingen aandragen is van minder belang).

Het zijn de subtiele kleinere dingen die essentieel zijn voor veel vrouwen. Niet jouw rationele principes.
snap hier werkelijk helemaal geen woord van..
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:07
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 19:08 schreef Doedelzak77 het volgende:
Of je kan wat Xtc nemen naar een feest gaan en dan gaat het allemaal vanzelf lekker versieren en keuze genoeg heb al mijn vrouwtjes van feesten...:)
1: ik gebruik geen drugs.
2: ik ga niet naar clubs.
3: ik heb niks te vieren.
4: ik doe niet aan versieren / bespelen.
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:12
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 19:36 schreef Koral het volgende:
Heb niet alles gelezen dus wellicht is het al geschreven maar je geeft aan in de OP moeite te hebben met small talks en hierboven geef je een onderbouwing dat je geen logica ziet waarom iedereen moetweten welke groente je bijvoorbeeld hebt die dag. Lieve jongen, er is geen logica maar een functie. Dat soort onzin is binding. Daar kunnen (sorry dat ik het zeg) metname vrouwen geen genoeg van krijgen.
Mwah, ik heb het zelf ook wel dat ik niet uit mezelf dat soort dingen zeg. Ik ben namelijk al op de hoogte van die informatie en vind het interessanter om ergens anders over te praten. Ik vind dat meer van die 'bij gebrek aan beter' gesprekken
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 20:39
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:07 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

1: ik gebruik geen drugs.
2: ik ga niet naar clubs.
3: ik heb niks te vieren.
4: ik doe niet aan versieren / bespelen.
Doe je ooit iets leuks?
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:40
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:39 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Doe je ooit iets leuks?
onder de drugs in een 4 bij 4 donkere kamer staan met allemaal hijgende dronkenlappen om je heen is leuk?
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 20:42
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:40 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

onder de drugs in een 4 bij 4 donkere kamer staan met allemaal hijgende dronkenlappen om je heen is leuk?
Dat is een wedervraag, geen antwoord :P

Veel mensen zouden een feest (niet dat uit jouw omschrijving) wel leuk vinden ja. Wat voor soort sociale activiteiten kunnen jou wel bekoren?
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:43
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:42 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Dat is een wedervraag, geen antwoord :P

Veel mensen zouden een feest (niet dat uit jouw omschrijving) wel leuk vinden ja. Wat voor soort sociale activiteiten kunnen jou wel bekoren?
gamen, wandelen, zwemmen, fietsen, filmpje kijken (lees: filmpje kijken), katten aaien, fotograferen.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 20:46
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:43 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

gamen, wandelen, zwemmen, fietsen, filmpje kijken (lees: filmpje kijken), katten aaien, fotograferen.
Doe je dat meestal met anderen samen?
Vanuit mensen waarmee je veel doet kun je nieuwe mensen leren kennen, zo je sociale kring uitbreiden en wellicht kom je daar eens een leuk meisje tegen.
Dit al geprobeerd?
Fascinationwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:48
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:43 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

gamen, wandelen, zwemmen, fietsen, filmpje kijken (lees: filmpje kijken), katten aaien, fotograferen.
Katten aaien, gvd. :')
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:50
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:46 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Doe je dat meestal met anderen samen?
Vanuit mensen waarmee je veel doet kun je nieuwe mensen leren kennen, zo je sociale kring uitbreiden en wellicht kom je daar eens een leuk meisje tegen.
Dit al geprobeerd?
Al jaren. Geen resultaat.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 20:53
quote:
10s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:48 schreef Fascination het volgende:

[..]

Katten aaien, gvd. :')
Wat is daar nou weer raar aan...
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 20:58
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:50 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Al jaren. Geen resultaat.
Vreemd, ik kom altijd veel nieuwe mensen tegen op bijvoorbeeld verjaardagen van vrienden.
Misschien ben je veeleisend ofzo, of kom je alleen maar mannen tegen.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:00
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:58 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Vreemd, ik kom altijd veel nieuwe mensen tegen op bijvoorbeeld verjaardagen van vrienden.
Misschien ben je veeleisend ofzo, of kom je alleen maar mannen tegen.
Ik kom maar op één vriend zn verjaardag had ik in de op volgens mij al uitgelegd en die vriend heb ik nu amper contact mee omdat hij alleen contact onderhoud met mensen op facebook/mobiel.
Lokasennawoensdag 30 oktober 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:00 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik kom maar op één vriend zn verjaardag had ik in de op volgens mij al uitgelegd en die vriend heb ik nu amper contact mee omdat hij alleen contact onderhoud met mensen op facebook/mobiel.
Nou ja, dan gaat het ook niet echt op dat je zegt dat je dit al jaren probeert.

Niets ondernemen = niets bereiken.
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 21:06
Dus alle activiteiten die je doet, doe je alleen. En mocht je tijdens t wandelen iemand tegenkomen zal je er ook geen gesprek mee aan gaan.

Hoe zie je t zelf voor je dan om contact te krijgrn met anderen?
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:10
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:02 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Nou ja, dan gaat het ook niet echt op dat je zegt dat je dit al jaren probeert.

Niets ondernemen = niets bereiken.
Ik heb dus 3 jaar erover gedaan om een vriend te maken en dat hij me ook aardig genoeg vond om uit te nodigen op zn verjaardag en was wel een meisje die opzich wel leuk was maar die was toen hatelijk naar me toe opeens en dat was een ex van hem.. en die durfde niet bij me langs te komen omdat iemand anders (een ex buurman van me) had gezegd dat ik meisjes naar mn huis zou lokken en verkrachten. Terwijl ik ook wel eens een ander gamer-meisje bij me heb uitgenodigd om te gamen en daar was ook geen bijbedoeling bij en ik vind het knap dat ik mensen verkracht en nog maagd ben trouwens. Maar dat terzijde.. dat soort verhalen iig helemaal nergens om..

Maar lang verhaal kort gemaakt waren die allemaal best wel jong verder (net 20 etc dat soort leeftijden) dus daar valt echt niks mee op te bouwen. :/

Verder ken ik niemand met een vriendenkring, heb 2 vrienden nu waarvan eentje ook steeds meer met zn mobiel bezig is maar daar doe ik soms terrasje mee en speel ik ook gitaar mee samen, hij heeft met gemak elke week wel weer een nieuwe date via paiq oid, ik snap dat niet ik zit ook op paiq maar niemand praat tegen me en ik had keer een gesprek met iemand daarop en ik zei dat ik ff een spelletje aan het doen was dus ik wat langer erover deed om te reageren werd ze helemaal kwaad en blokkeerde ze me.. :s
Psycho gedrag..

Andere vriend van me is hele toffe dude die ik al sinds ik klein ben ken ook van basisschool maar hij is eh, hoe zeg ik het.. ook wat onhandig wat de wereld van vandaag betreft. Daarin wel veel herkennings punten maar goed, ook weleens met hem naar de heide gegaan zonnebaden enzo..
Maar hij heeft ook geen 'feestjes'

En dan nog ben ik niet zo van de feestjes, eerst dronk ik ook niet immers nu wil ik best op een verjaardag een glaasje alcohol maar ik wil niet te wild doen ik ben notabene nu 30 en straks kan ik nergens meer terecht.. niet dat ik voldoe aan het 30er plaatje dat besef ik zelf ook wel maar waar moet je heen als je zowel niet 30 van geest en situatie bent maar ook niet als 20er er meer uitziet...
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:11
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:06 schreef Cue_ het volgende:
Dus alle activiteiten die je doet, doe je alleen. En mocht je tijdens t wandelen iemand tegenkomen zal je er ook geen gesprek mee aan gaan.

Hoe zie je t zelf voor je dan om contact te krijgrn met anderen?
Als ik iemand tegenkom die open staat voor me ipv naar beneden in een mobiel te kijken en mij aanspreekt wil ik daar best mee wandelen. Kom ze niet tegen tho.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:13
Ik merk wel dat ik te uitgeblust/moe ben om te feesten mischien komt dat omdat ik 30 ben.
Juup©woensdag 30 oktober 2013 @ 21:13
R&P / Als versieren niet zo makkelijk gaat #133
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:18
quote:
Ik doe niet aan 'versieren'. Ik ben gewoon natuurlijk.
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 21:25
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:11 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Als ik iemand tegenkom die open staat voor me ipv naar beneden in een mobiel te kijken en mij aanspreekt wil ik daar best mee wandelen. Kom ze niet tegen tho.
Omdat de meeste vrouwen liever aangesproken worden door een man, dan dat zij aan moeten spreken.
Miss niet eerlijk, maar zo is het nu wel eenmaalvaak.
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:18 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik doe niet aan 'versieren'. Ik ben gewoon natuurlijk.
Hoe zou een vrouw dan moeten merken dat je haar leuker vindt dan gewoon als vriendin?
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:26
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:25 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Omdat de meeste vrouwen liever aangesproken worden door een man, dan dat zij aan moeten spreken.
Miss niet eerlijk, maar zo is het nu wel eenmaalvaak.
Hoe kan ik iemand aanspreken die me nieteens aankijkt en helemaal occupied is in de telefoon.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:26
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:26 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Hoe zou een vrouw dan moeten merken dat je haar leuker vindt dan gewoon als vriendin?
Dan zeg ik dat? Simpel.
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 21:27
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:26 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Hoe kan ik iemand aanspreken die me nieteens aankijkt en helemaal occupied is in de telefoon.
Er zijn zoveel mensen die niet de hele tijd op hun telefoon kijken. Let daar maar eens op. En als je er eentje tegenkomt, spreek die aan.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:28
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:27 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Er zijn zoveel mensen die niet de hele tijd op hun telefoon kijken. Let daar maar eens op. En als je er eentje tegenkomt, spreek die aan.
Die zijn allemaal 50+
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 21:29
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:28 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Die zijn allemaal 50+
Dan kijk je niet goed genoeg.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:29
quote:
1s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:29 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Dan kijk je niet goed genoeg.
Mischien komt het omdat het heerenveen is.. mischien is het in grote steden anders.. stond ook in de krant dat utrecht overschot aan vrouwen had oid..
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 21:30
Daarbij zitten bij de telefoon-kijken ontzettend veel mensen bij die enkel erop kijken uit verveling en het gezellig zouden vinden om aangesproken te worden.
Sunshineboy91woensdag 30 oktober 2013 @ 21:51
Alles steeds op je 'handicap' gooien :')
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:30 schreef Cue_ het volgende:
Daarbij zitten bij de telefoon-kijken ontzettend veel mensen bij die enkel erop kijken uit verveling en het gezellig zouden vinden om aangesproken te worden.
Dan moeten ze niet zo'n ongeinterreseerde geoccupeerde houding aan nemen en om zich heen kijken en naar me glimlachen, laatste keer dat dat gebeurde zat ik op de fiets en i kvoelde me meteen goed maar ik ga niet omfietsen opeens om een meisje aan te spreken die ook op de fiets zit.. voelt beetje misplaatst.. wil haar niet ongemakkelijk gevoel geven dan.
Quickie_Bratwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:05
Maar niet daten dus? ;(
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 22:07
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:05 schreef Quickie_Brat het volgende:
Maar niet daten dus? ;(
Heb je hem al lief aangekeken en geglimlacht?
Quickie_Bratwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:09
ik app wel ff een smilie
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:15
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:05 schreef Quickie_Brat het volgende:
Maar niet daten dus? ;(
Hoe zie je er uit en wat zijn je hobbies?
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 22:17
Je verhaal is duidelijk. Hier een samenvatting:
"Ik wil meer vrienden en een vriendin"
-Ik wil geen mobiele telefoon - ze bellen me maar op de vaste lijn
-Ik wil spelletjes spelen tijdens Paiq en dan moeten ze maar op me wachten
-Ik wil niet dat zij hun telefoons bekijken als zij met mij zijn; dan wil ik de volle aandacht
-Ik wil niet dat mensen in mijn buurt hun mobiel gebruiken want dan ga ik dood
-Ik ga niet naar de kroeg
-Ik ga niet naar feestjes
-Ik doe niet aan small talk
-Ik spreek niemand aan; dat moeten zij maar doen
-Als zij naar mij glimlachen dan vind ik het stom om ze aan te spreken
-Als zij mij aanspreken dan wimpel ik ze af
-Ik heb PDS-nos en ADD en ik denk dat ik Asperger heb want ik ben heel slim
-Ik doe niet aan FB want dan moet ik van mezelf elke seconde FB controleren en wat anderen posten is toch alleen maar onzin
-Als oude bekenden mij benaderen op FB dan word ik boos
-Als ik op een feestje ben dan zit ik op de achtergrond en trek mijn mond niet open
-Ik houd alleen van solistische activiteiten als gamen en katten aaien, dan heb ik geen last van anderen
-Ik heb geen geld voor wat dan ook en vrouwen willen altijd dure dingen
"Ik snap niet waarom vrouwen mij niet willen en ik geen vriendschappen in stand kan houden"

Ik snap het wel... ;(
Cue_woensdag 30 oktober 2013 @ 22:21
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:17 schreef Ouder1 het volgende:

Ik snap het wel... ;(
Ik vind jouw posts meestal niets, maar met deze ben ik het helemaal eens :)
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:22
Op verjaardag was ik helemaal niet op de achtergrond en mn mond, ik praatte juist het meest.
Een meisje wat er toen was wilde maar niet meedoen met gamen, kan ik ook niet helpen.
madam-aprilwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:22
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:17 schreef Ouder1 het volgende:
Je verhaal is duidelijk. Hier een samenvatting:
"Ik wil meer vrienden en een vriendin"
-Ik wil geen mobiele telefoon - ze bellen me maar op de vaste lijn
-Ik wil spelletjes spelen tijdens Paiq en dan moeten ze maar op me wachten
-Ik wil niet dat zij hun telefoons bekijken als zij met mij zijn; dan wil ik de volle aandacht
-Ik wil niet dat mensen in mijn buurt hun mobiel gebruiken want dan ga ik dood
-Ik ga niet naar de kroeg
-Ik ga niet naar feestjes
-Ik doe niet aan small talk
-Ik spreek niemand aan; dat moeten zij maar doen
-Als zij naar mij glimlachen dan vind ik het stom om ze aan te spreken
-Als zij mij aanspreken dan wimpel ik ze af
-Ik heb PDS-nos en ADD en ik denk dat ik Asperger heb want ik ben heel slim
-Ik doe niet aan FB want dan moet ik van mezelf elke seconde FB controleren en wat anderen posten is toch alleen maar onzin
-Als oude bekenden mij benaderen op FB dan word ik boos
-Als ik op een feestje ben dan zit ik op de achtergrond en trek mijn mond niet open
-Ik houd alleen van solistische activiteiten als gamen en katten aaien, dan heb ik geen last van anderen
-Ik heb geen geld voor wat dan ook en vrouwen willen altijd dure dingen
"Ik snap niet waarom vrouwen mij niet willen en ik geen vriendschappen in stand kan houden"

Ik snap het wel... ;(
Dit inderdaad..
Sunshineboy91woensdag 30 oktober 2013 @ 22:24
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:22 schreef BaajGuardian het volgende:
Op verjaardag was ik helemaal niet op de achtergrond en mn mond, ik praatte juist het meest.
Een meisje wat er toen was wilde maar niet meedoen met gamen, kan ik ook niet helpen.
En daaruit trek je al conclusies?

:') _!
123hopsaflopswoensdag 30 oktober 2013 @ 22:30
quote:
Het dillemma hier is dat 'ik denk/verwacht dat vrouwen van mijn leeftijd op zoek zijn naar iemand om te settlen en kinderen te krijgen en trouwen en het hele generieke gebeuren, daar ben ik helemaal niet mee bezig. Ik ben blablabla
dit is typische prietpraat van iemand die niet veel vrouwen ontmoet, had ik ook een tijdje last van...
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:22 schreef BaajGuardian het volgende:
Op verjaardag was ik helemaal niet op de achtergrond en mn mond, ik praatte juist het meest.
Een meisje wat er toen was wilde maar niet meedoen met gamen, kan ik ook niet helpen.
Mijn excuses, ik dacht dat ook van je gelezen te hebben maar dat zal dan wel een ander geweest zijn.

Ik kan dat in het lijstje inruilen voor:
-Ik ben vegetariër en daar ben ik nogal zwart/wit in
-Ik haat honden
-Ik doe nogal raar in het verkeer

De rest klopt wel?

Ik denk dat het wel in je ziektebeeld past. Je weet dat je een afwijking hebt maar de rest van de wereld is gek en moet zich maar aan jou aanpassen.
Sunshineboy91woensdag 30 oktober 2013 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:36 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Mijn excuses, ik dacht dat ook van je gelezen te hebben maar dat zal dan wel een ander geweest zijn.

Ik kan dat in het lijstje inruilen voor:
-Ik ben vegetariër en daar ben ik nogal zwart/wit in
-Ik haat honden
-Ik doe nogal raar in het verkeer

De rest klopt wel?

Ik denk dat het wel in je ziektebeeld past. Je weet dat je een afwijking hebt maar de rest van de wereld is gek en moet zich maar aan jou aanpassen.
Bij deze opsomming behoor je een '';'' te gebruiken, leest wat fijner weg ;)

En hoezo ''ziektebeeld''?
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:37 schreef Sunshineboy91 het volgende:

[..]

Bij deze opsomming behoor je een '';'' te gebruiken, leest wat fijner weg ;)
Maakt toch geen fuck uit als het niet meer dan 1 regel in beslag neemt? :')
Sunshineboy91woensdag 30 oktober 2013 @ 22:40
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:38 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Maakt toch geen fuck uit als het niet meer dan 1 regel in beslag neemt? :')
Jawel. Bij een opsomming onder elkaar hoort een ;.
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:40 schreef Sunshineboy91 het volgende:

[..]

Jawel. Bij een opsomming onder elkaar hoort een ;.
En een gebrek daaraan is voor jou niet fijn?
Sunshineboy91woensdag 30 oktober 2013 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:42 schreef hugecooll het volgende:

[..]

En een gebrek daaraan is voor jou niet fijn?
Ik vind van niet.
hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:42 schreef Sunshineboy91 het volgende:

[..]

Ik vind van niet.
ok
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 22:46
Zeg TS.. Als je nu eens ieder meisje dat je leuk vindt deze link meegeeft (even opschrijven op papier..)

hugecoollwoensdag 30 oktober 2013 @ 22:47
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:46 schreef Ouder1 het volgende:
Zeg TS.. Als je nu eens ieder meisje dat je leuk vindt deze link meegeeft (even opschrijven op papier..)

dan...?
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 22:49
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:40 schreef Sunshineboy91 het volgende:

[..]

Jawel. Bij een opsomming onder elkaar hoort een ;.
Mwah.. Ik kan wel met je meegaan hoor in deze.. Alleen bood ik TS aan een onderdeel uit de opsomming te schrappen en te vervangen met ... dus de ":" stond er al :) in het originele bericht.
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:47 schreef hugecooll het volgende:

[..]

dan...?
Dan kan ze tips krijgen van ervaringsdeskundigen hoe ze met een 'man' met PDS-nos, ADD en een vermeend Asperger om zou kunnen gaan. Hoe ze hem moet benaderen zonder afgewimpeld te worden, hoe ze met hem om moet gaan en hoe ze zijn wens tot het hebben van een vriendin zou kunnen invullen.. Als zij zich tenminste voldoende kan aanpassen. En niet te dik is tenminste.
BaajGuardianwoensdag 30 oktober 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:36 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Mijn excuses, ik dacht dat ook van je gelezen te hebben maar dat zal dan wel een ander geweest zijn.

Ik kan dat in het lijstje inruilen voor:
-Ik ben vegetariër en daar ben ik nogal zwart/wit in
-Ik haat honden
-Ik doe nogal raar in het verkeer

De rest klopt wel?

Ik denk dat het wel in je ziektebeeld past. Je weet dat je een afwijking hebt maar de rest van de wereld is gek en moet zich maar aan jou aanpassen.
Kan een mod deze troll verwijderen, met zn ge 'ziektebeeld' en gestook. alvast bedankt.
Ouder1woensdag 30 oktober 2013 @ 23:22
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 23:16 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Kan een mod deze troll verwijderen, met zn ge 'ziektebeeld' en gestook. alvast bedankt.
Even heel serieus.. Hoezo 'gestook'? Het zijn toch vooral je eigen woorden?

Je vraagt je af waarom je weinig vrienden hebt en geen vriendin hebt.. en als je daar dan een heel serieus antwoord op krijgt dan is degene die antwoordt een troll? 8)7
Fascinationwoensdag 30 oktober 2013 @ 23:24
quote:
99s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:05 schreef Quickie_Brat het volgende:
Maar niet daten dus? ;(
Jij bent toch veel te hoog voor hem gegrepen, gekkie.
Sunshineboy91woensdag 30 oktober 2013 @ 23:24
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 23:24 schreef Fascination het volgende:

[..]

Jij bent toch veel te hoog voor hem gegrepen, gekkie.
En jij? Jij hebt zwarte haren
Hineniwoensdag 30 oktober 2013 @ 23:28
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 20:06 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

snap hier werkelijk helemaal geen woord van..
Je hoef het ook niet te snappen. Doe mensen die anders zijn dan jou gewoon eens na voor de verandering. Zo leert een kind ook. Eenvoudig kopieren. De rest (o.a. het snappen) is voor later.
kipknotsdonderdag 31 oktober 2013 @ 08:14
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:11 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Als ik iemand tegenkom die open staat voor me ipv naar beneden in een mobiel te kijken en mij aanspreekt wil ik daar best mee wandelen. Kom ze niet tegen tho.
Daar gaat het al fout. Jij wil mensen ontmoeten, maar ze moeten jou aanspreken.

En wat is er mis met feesten als je dertig bent? Ik ben ook niet het grootste feestbeest, maar af en toe blijft leuk. En ik heb zat feesten gezien waar het stikt van de dertigers. En clubs zijn ook niet de enige optie. Ga bv naar concerten.
iScream.donderdag 31 oktober 2013 @ 08:33
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:18 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik doe niet aan 'versieren'. Ik ben gewoon natuurlijk.
Versieren is het meest natuurlijke wat de mens in zich heeft, zelfs in de steentijd deden we dit al. Zuurpruim.
motorbloempjedonderdag 31 oktober 2013 @ 08:54
AH, het wekelijkse alles-is-een-probleem-en-oplossingen-wil-ik-niet-topic van Baaj. Fijn weekend alvast.
Kper_Norcidonderdag 31 oktober 2013 @ 09:03
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:17 schreef Ouder1 het volgende:
Je verhaal is duidelijk. Hier een samenvatting:
"Ik wil meer vrienden en een vriendin"
-Ik wil geen mobiele telefoon - ze bellen me maar op de vaste lijn
-Ik wil spelletjes spelen tijdens Paiq en dan moeten ze maar op me wachten
-Ik wil niet dat zij hun telefoons bekijken als zij met mij zijn; dan wil ik de volle aandacht
-Ik wil niet dat mensen in mijn buurt hun mobiel gebruiken want dan ga ik dood
-Ik ga niet naar de kroeg
-Ik ga niet naar feestjes
-Ik doe niet aan small talk
-Ik spreek niemand aan; dat moeten zij maar doen
-Als zij naar mij glimlachen dan vind ik het stom om ze aan te spreken
-Als zij mij aanspreken dan wimpel ik ze af
-Ik heb PDS-nos en ADD en ik denk dat ik Asperger heb want ik ben heel slim
-Ik doe niet aan FB want dan moet ik van mezelf elke seconde FB controleren en wat anderen posten is toch alleen maar onzin
-Als oude bekenden mij benaderen op FB dan word ik boos
-Als ik op een feestje ben dan zit ik op de achtergrond en trek mijn mond niet open
-Ik houd alleen van solistische activiteiten als gamen en katten aaien, dan heb ik geen last van anderen
-Ik heb geen geld voor wat dan ook en vrouwen willen altijd dure dingen
"Ik snap niet waarom vrouwen mij niet willen en ik geen vriendschappen in stand kan houden"

Ik snap het wel... ;(
Dit en niets anders. Net als Cue_ niet vaak met je eens maar hier sla je de spijker op zijn kop.

quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 23:16 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Kan een mod deze troll verwijderen, met zn ge 'ziektebeeld' en gestook. alvast bedankt.
4t0rk3.jpg
Hinenidonderdag 31 oktober 2013 @ 09:25
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 22:17 schreef Ouder1 het volgende:
Je verhaal is duidelijk. Hier een samenvatting:
"Ik wil meer vrienden en een vriendin"
-Ik wil geen mobiele telefoon - ze bellen me maar op de vaste lijn
-Ik wil spelletjes spelen tijdens Paiq en dan moeten ze maar op me wachten
-Ik wil niet dat zij hun telefoons bekijken als zij met mij zijn; dan wil ik de volle aandacht
-Ik wil niet dat mensen in mijn buurt hun mobiel gebruiken want dan ga ik dood
-Ik ga niet naar de kroeg
-Ik ga niet naar feestjes
-Ik doe niet aan small talk
-Ik spreek niemand aan; dat moeten zij maar doen
-Als zij naar mij glimlachen dan vind ik het stom om ze aan te spreken
-Als zij mij aanspreken dan wimpel ik ze af
-Ik heb PDS-nos en ADD en ik denk dat ik Asperger heb want ik ben heel slim
-Ik doe niet aan FB want dan moet ik van mezelf elke seconde FB controleren en wat anderen posten is toch alleen maar onzin
-Als oude bekenden mij benaderen op FB dan word ik boos
-Als ik op een feestje ben dan zit ik op de achtergrond en trek mijn mond niet open
-Ik houd alleen van solistische activiteiten als gamen en katten aaien, dan heb ik geen last van anderen
-Ik heb geen geld voor wat dan ook en vrouwen willen altijd dure dingen
"Ik snap niet waarom vrouwen mij niet willen en ik geen vriendschappen in stand kan houden"

Ik snap het wel... ;(
Alsof je een robot aan het programmeren bent :D
Ouder1donderdag 31 oktober 2013 @ 09:35
quote:
1s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 09:25 schreef Koral het volgende:

[..]

Alsof je een robot aan het programmeren bent :D
Grootste probleem is denk ik het "Ik wil" gevolgd door "zij moeten" en dan wel op de manier zoals TS dat wil.
Daar is hij dan ook tegenstrijdig in. Hij geeft meerdere keren aan zich enorm te storen aan mobiel gebruik in gezelschap van anderen omdat 'normale' communicatie dan niet goed mogelijk is maar doet zelf exact hetzelfde (erger zelfs want de ander kan het niet zien) door een spelletje te gaan spelen tijdens het Paiq-en en is dan echt met stomheid geslagen dan de ander dan boos wordt.
Het koppig en halsstarrig vasthouden aan afwijkend gedrag en dat als norm stellen is een stoornis die past bij PDS-nos en ADD. Aangevuld met een totaal gebrek aan empathie (anders dan aangeleerd zoals; een meisje wil uit eten) voor anderen.
BaajGuardiandonderdag 31 oktober 2013 @ 10:32
Ik verzoek ouder en zijn maten vriendelijk om dit topic vanaf nu te verlaten, anders zal ik de admins contacteren.
Cue_donderdag 31 oktober 2013 @ 10:35
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 10:32 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik verzoek ouder en zijn maten vriendelijk om dit topic vanaf nu te verlaten, anders zal ik de admins contacteren.
Waarom? Het is geen getroll, het zijn serieuze reacties.

Wat wil je dan van de users horen?
iScream.donderdag 31 oktober 2013 @ 10:36
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 10:32 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik verzoek ouder en zijn maten vriendelijk om dit topic vanaf nu te verlaten, anders zal ik de admins contacteren.
rvs-kleenex-tissue-box.jpg
Kper_Norcidonderdag 31 oktober 2013 @ 10:59
Kijk de waarheid eens hard aankomen hier :')
Ouder1donderdag 31 oktober 2013 @ 11:05
quote:
7s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 10:35 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Waarom? Het is geen getroll, het zijn serieuze reacties.

Wat wil je dan van de users horen?
TS je hebt volkomen gelijk. Ik zal stoppen met trollen en serieus ingaan op je probleem.

Het gebruik van een mobiele telefoon is inderdaad asociaal, maakt normale contacten onmogelijk en de straling van de telefoon zelf en wifi zijn gelijk magnetronstraling die je hersenen koken. Het zou feitelijk door het ministerie van Volksgezondheid verboden moeten worden.

Vrouwen zeggen geëmancipeerd te zijn dus ze moeten zelf maar mannen aanspreken en ophouden te verwachten dat de man hen aanspreekt. Uiteraard moeten zij in de manier van aanspreken rekening houden met de specifieke wensen en euhh... PDD/ADD en whatever er nog meer met hun interesse aan de hand zou kunnen zijn. Het is tenslotte niet meer van deze tijd om aan socialtalk of smalltalk te doen. Diepgaande gesprekken over politiek, straling, veganisme en de oerknal zijn gewoon veel beter en veel onderhoudender. Leer je elkaar ook beter kennen en kan je degenen die het niet met je eens zijn onmiddellijk verwijderen.

Daarbuiten ben je gewoon een mega catch. Knappe man, zeer sociaal, je weet wat je aan jou hebt en dat is heel betrouwbaar want je zal nooit veranderen. Daarnaast ben je super slim; je doorziet alles in het leven veel beter dan wie dan ook en je kan alles in een theorie onderbouwen. Je bent geen neanderthaler zoals al dat lagere volk want je houdt niet van lawaai maken, drinken, voetbal of rondhangen met vrienden. Het sodom en gomorra van de kroeg laat jij tenminste volledig links liggen. Jij hebt tenminste leuke hobby's. Je speelt gitaar, wandelt graag, aait graag katten en doet vrijwilligerswerk. En gamen is natuurlijk de ultieme gezamenlijke bezigheid waaruit dan weer diepgaande gesprekken kunnen voortvloeien onder begeleiding van een hoogstaand intellectueel gitaarspel.

Blijven slechts twee probleempjes over:
-Die vrouwen zijn achterlijk. Ze snappen er niets van. Ze zijn alleen maar uit op geld, uitgaan (hoe laag bij de gronds), dure cadeaus en hebben stuk voor stuk rammelende eierstokken. En dan zijn er ook nog van die nitwits die een mobiel hebben, een hond en te kortzichtig om van gamen te houden.
-Er zijn vast wel leuke vrouwen op deze aardkloot maar die kom je niet tegen ofze benaderen je niet op de juiste manier.

Vraag is dus: Waar vind je normale vrouwen die je wel op de juiste manier benaderen?

Tip: http://www.pasnederland.nl/

quote:
PAS is de onafhankelijke belangenvereniging voor en door normaal- tot hoogbegaafde volwassen Personen uit het Autisme Spectrum. Tot de Autisme Spectrum Stoornissen (ASS) behoren klassiek autisme, Hoogfunctionerend Autisme (HFA), de stoornis van Asperger en de Pervasieve Ontwikkelingsstoornis-Niet Anderszins Omschreven (PDD-NOS). Ook wanneer u een sterk vermoeden heeft dat u een ASS heeft, maar u heeft geen officiële diagnose, kunt u lid worden van PAS.
quote:
PAS houdt zich bezig met belangenbehartiging, deskundigheidsbevordering, het geven van voorlichting en informatie, het organiseren van lotgenotencontact zoals contactdagen en gespreksgroepen en het organiseren van activiteiten. PAS kent ook een eigen wandelgroep.
quote:
Een lidmaatschap kost ¤ 20,00 per jaar.
En dit is dus wel trollen
iScream.donderdag 31 oktober 2013 @ 11:08
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 11:05 schreef Ouder1 het volgende:

En dit is dus wel trollen
_O_
Hinenidonderdag 31 oktober 2013 @ 12:06
quote:
13s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 10:59 schreef Kper_Norci het volgende:
Kijk de waarheid eens hard aankomen hier :')
Dat vraag ik me af. Wat TS niet begrijpt lijkt immers dan ook niet te bestaan (voor TS) ;)
Kper_Norcidonderdag 31 oktober 2013 @ 12:10
quote:
1s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 12:06 schreef Koral het volgende:

[..]

Dat vraag ik me af. Wat TS niet begrijpt lijkt immers dan ook niet te bestaan (voor TS) ;)
Ik bedoelde het meer als in dat wat de waarheid is door TS wordt afgedaan als trollen.

Maar hij moet het maar lekker zelf weten. Als hij graag een relatie wil dan is er werk aan de winkel. Zo lang hij niet veranderd zal zijn situatie verder ook niet veranderen. Het is maar net hoe graag je het ene wil, dat je het andere ook doet.
Hinenidonderdag 31 oktober 2013 @ 12:17
Misschien dat TS beter vatbaar is voor inspiratie dan confrontatie :)

"de mens die zich omringt met feiten, niet toestaat dat hij verrast wordt, geen flits van intuitie kent, geen veronderstelling maakt, geen risico neemt, leeft in een afgesloten cel."

A. Einstein

[ Bericht 29% gewijzigd door Hineni op 31-10-2013 12:28:16 ]
Juup©donderdag 31 oktober 2013 @ 12:28
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:18 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik doe niet aan 'versieren'. Ik ben gewoon natuurlijk.
_O-

:X
Q.C.Passedvrijdag 1 november 2013 @ 21:51
Als je binnen al je sociale mogelijkheden op een gegeven moment klaar bent met proberen en het gewoonweg niet lukt om geluk te vinden in de liefde... dan is het wat mij betreft ook gewoon een keer klaar. Als ik voor mijn 35e niet gelukkig ben en nog steeds elke avond waarop ik mijn eenzaamheid realiseer een traantje wegpink en mij vervolgens klemzuip om de pijn te verzachten, stap ik eruit.

Van mijn bezittingen ben ik echt niet gelukkig geworden. Alle vrouwen waarbij ik mij op mijn gemak voelde zijn niet geinterresseerd in vervolg, maar willen alleen bij mij uithuilen en hun verhaal kwijt.

Misschien dat ik er over 5 jaar heel anders over denk.. maar zo kan je er ook in staan. Dus bij jou kan het nog een stapje of 5 drastischer.
Grayzaterdag 2 november 2013 @ 06:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 november 2013 21:51 schreef Q.C.Passed het volgende:
Als je binnen al je sociale mogelijkheden op een gegeven moment klaar bent met proberen en het gewoonweg niet lukt om geluk te vinden in de liefde... dan is het wat mij betreft ook gewoon een keer klaar. Als ik voor mijn 35e niet gelukkig ben en nog steeds elke avond waarop ik mijn eenzaamheid realiseer een traantje wegpink en mij vervolgens klemzuip om de pijn te verzachten, stap ik eruit.

Van mijn bezittingen ben ik echt niet gelukkig geworden. Alle vrouwen waarbij ik mij op mijn gemak voelde zijn niet geinterresseerd in vervolg, maar willen alleen bij mij uithuilen en hun verhaal kwijt.

Misschien dat ik er over 5 jaar heel anders over denk.. maar zo kan je er ook in staan. Dus bij jou kan het nog een stapje of 5 drastischer.
In andere woorden heb je dus alles verweten en maak je een einde aan wat je bent, zonder ooit eens naar jezelf te hebben gewezen.

Klinkt als de makkelijke uitweg.
Ouder1zaterdag 2 november 2013 @ 08:07
quote:
12s.gif Op zaterdag 2 november 2013 06:34 schreef Gray het volgende:

[..]

In andere woorden heb je dus alles verweten en maak je een einde aan wat je bent, zonder ooit eens naar jezelf te hebben gewezen.

Klinkt als de makkelijke uitweg.
Roepen dat het de makkelijke uitweg is, is de makkelijke uitweg.
En naar anderen wijzen doe jij hiermee ook. "Het is de schuld van Q.C.P." in plaats van eens naar onze verharde egoïstische maatschappij te kijken. Want de maatschappij, dat ben jij.
Canillaszaterdag 2 november 2013 @ 08:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 november 2013 21:51 schreef Q.C.Passed het volgende:
Als je binnen al je sociale mogelijkheden op een gegeven moment klaar bent met proberen en het gewoonweg niet lukt om geluk te vinden in de liefde... dan is het wat mij betreft ook gewoon een keer klaar. Als ik voor mijn 35e niet gelukkig ben en nog steeds elke avond waarop ik mijn eenzaamheid realiseer een traantje wegpink en mij vervolgens klemzuip om de pijn te verzachten, stap ik eruit.

Van mijn bezittingen ben ik echt niet gelukkig geworden. Alle vrouwen waarbij ik mij op mijn gemak voelde zijn niet geinterresseerd in vervolg, maar willen alleen bij mij uithuilen en hun verhaal kwijt.

Misschien dat ik er over 5 jaar heel anders over denk.. maar zo kan je er ook in staan. Dus bij jou kan het nog een stapje of 5 drastischer.
Wat hoop jij dmv geluk in de liefde te krijgen wat je nu niet hebt?

Wat het antwoord ook is, het is iets wat je jezelf te geven hebt. Geluk is innerlijk, je kan het niet van iets of iemand buiten je krijgen. Zolang je het buiten jezelf zoekt vind je het nooit.
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 08:07 schreef Ouder1 het volgende:
Roepen dat het de makkelijke uitweg is, is de makkelijke uitweg.
En naar anderen wijzen doe jij hiermee ook. "Het is de schuld van Q.C.P." in plaats van eens naar onze verharde egoïstische maatschappij te kijken. Want de maatschappij, dat ben jij.
Is het niet juist egoitisch om de maatschappij, of jouw idee/beeld daarvan, aan te grijpen om dat verantwoordelijk te willen houden hoe het met jou gaat?

Wat hoop je te krijgen door de maatschappij verantwoordelijk te houden voor jezelf en jouw leven? Ook daar geldt, wat het ook is, dat is iets wat je jezelf te geven hebt. Nu klinkt het alsof je wil afgeven op de maatschappij zodat je niet met jezelf aan de slag hoeft om je leven fijn te maken, niet meer dan een uitvlucht zoiets.

Is het de schuld van de maatschappij of is het je eigen schuld dat je niet dusdanig in jezelf investeert om er een goed leven in te kunnen leven?

Hoe je leven eruit ziet is een afspiegeling van hoe je jezelf ziet, ik denk dat dat is iets waar alle mensen die zichzelf in een slachtofferrol plaatsen goed bij stil moeten staan; je creëert je leven zelf door te handelen zoals je nu doet. Natuurlijk kun je dan aanhalen dat je vreselijke dingen hebt meegemaakt, wie heeft dat niet? Dat is alleen geen reden om te zeggen ''bekijk het maar, ik geef het op'' want dan krijg je het leven van iemand die opgegeven heeft. Het komt erop neer wat je jezelf gunt en als je jezelf alleen ellende gunt dan krijg je ellende. Dan kan je vervolgens stil staan bij hoe je over jezelf denkt dat je jezelf ellende gunt, welk zelfbeeld past daarbij.

Als je een gelukkig leven wilt moet je volledige verantwoordelijkheid nemen voor jezelf, ophouden met doen alsof iets of iemand buiten jezelf verantwoordelijk is voor hoe je met jezelf omgaat. Want dat is wat gelukkig maakt; goed met jezelf omgaan. Zolang je die verantwoordelijkheid niet neemt heb je geen stuurkracht want dan laat je dingen buiten je bepalen hoe het met je gaat. Dat kan heel rot uitpakken maar doe je uiteindelijk helemaal zelf.

Mensen die niet oprecht liefdevol met zichzelf om kunnen gaan kunnen geen oprechte liefde van anderen tot zich nemen, dat sluit niet aan bij hoe je jezelf ziet en ervaart. Natuurlijk de fantasie van liefde krijgen en dat het dan goed met je zou gaan een leuk idee om in weg te vluchten maar meer dan een vlucht is het ook niet.
Ouder1zaterdag 2 november 2013 @ 09:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 08:50 schreef Canillas het volgende:
Is het niet juist egoitisch om de maatschappij, of jouw idee/beeld daarvan, aan te grijpen om dat verantwoordelijk te willen houden hoe het met jou gaat?Wat hoop je te krijgen door de maatschappij verantwoordelijk te houden voor jezelf en jouw leven? Ook daar geldt, wat het ook is, dat is iets wat je jezelf te geven hebt. Nu klinkt het alsof je wil afgeven op de maatschappij zodat je niet met jezelf aan de slag hoeft om je leven fijn te maken, niet meer dan een uitvlucht zoiets. Is het de schuld van de maatschappij of is het je eigen schuld dat je niet dusdanig in jezelf investeert om er een goed leven in te kunnen leven? Hoe je leven eruit ziet is een afspiegeling van hoe je jezelf ziet, ik denk dat dat is iets waar alle mensen die zichzelf in een slachtofferrol plaatsen goed bij stil moeten staan; je creëert je leven zelf door te handelen zoals je nu doet. Natuurlijk kun je dan aanhalen dat je vreselijke dingen hebt meegemaakt, wie heeft dat niet? Dat is alleen geen reden om te zeggen ''bekijk het maar, ik geef het op'' want dan krijg je het leven van iemand die opgegeven heeft. Het komt erop neer wat je jezelf gunt en als je jezelf alleen ellende gunt dan krijg je ellende. Dan kan je vervolgens stil staan bij hoe je over jezelf denkt dat je jezelf ellende gunt, welk zelfbeeld past daarbij.Als je een gelukkig leven wilt moet je volledige verantwoordelijkheid nemen voor jezelf, ophouden met doen alsof iets of iemand buiten jezelf verantwoordelijk is voor hoe je met jezelf omgaat. Want dat is wat gelukkig maakt; goed met jezelf omgaan. Zolang je die verantwoordelijkheid niet neemt heb je geen stuurkracht want dan laat je dingen buiten je bepalen hoe het met je gaat. Dat kan heel rot uitpakken maar doe je uiteindelijk helemaal zelf.
Waar haal jij uit dat ik de maatschappij verantwoordelijk maak voor mijn ellende??
Je draait de zaken om en wat je zegt is exact waar ik naar verwees. De algemene tendens van tegenwoordig is het leven als maakbaar te zien en een ieder verantwoordelijk te houden voor alles in het eigen leven. En als iemand dan aangeeft het leven niet meer te zien zitten dan roepen 'we' lekker gemakkelijk dat hij dus een loser is, in de slachtofferrol duikt en geen eigen verantwoording neemt voor zijn eigen leven.
Dát is een maatschappij waar IK geen deel van uit wil maken. Wat 'we' daarmee doen is juist het bevestigen van eenzaamheid, van onmacht, van uitzichtloze ellende.
Ik geloof in naastenliefde, in sociaal netwerk, in omkijken naar elkaar. En ook IK ben deel van die maatschappij. Dus ja, ik doe wel eens dingen waarvan mensen om mij heen zeggen dat ik 'gek' ben. Ik let op mijn buren, ik doe regelmatig dingen voor anderen, soms voor volslagen vreemden, die ik niet hoef te doen. Ik luister naar mensen als zij hun verhaal kwijt willen en ik er ook maar een beetje tijd voor kan maken. Pas liep ik in de supermarkt en een aantal malen passeerde ik een moeder en kind (ik schat 10 jaar oud). Kind was aan het rekenen hoeveel geld er nog over was en samen overlegden zij wat zij wel en niet konden kopen. Na dat een aantal malen in het voorbijgaan te hebben gehoord heb ik mijn kleingeld uit mijn portemonnee gehaald, een euro of vijf, en bij het weer passeren in de openstaande portemonnee die het kind vast hield gegooid met de woorden: "Hier, dan kan je nog wat meer kopen". Mijn vriend verklaarde mij voor gek. Het was toch niet ons probleem?

Die zogenaamde 'eigen verantwoordelijkheid' is niet meer dan een excuus om niet meer naar anderen om te kijken. Om lekker je eigen ding te kunnen doen zonder tijd, energie en geld in anderen te hoeven investeren. Om je niet verantwoordelijk te hoeven voelen voor anderen. Zelfs niet dat kleine beetje. En als iemand dan uiteindelijk in volslagen eenzaamheid, onbegrip en uitzichtloze wanhoop zich van het leven berooft dan kunnen 'wij' onze schouders ophalen, diegene voor lozer uitmaken die in de slachtofferrol dook, naar de maatschappij wees en geen eigen verantwoording nam voor het eigen maakbare leven. Iemand die de gemakkelijke uitweg verkoos in plaats van zelf zijn problemen op te lossen. Op die manier hoeven wij dan niet naar onszelf te kijken, hoeven wij ons niet schuldig te voelen, hoeven wij het ons niet aan te trekken.

Die maatschappij, dat ben jij.
Canillaszaterdag 2 november 2013 @ 09:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 09:12 schreef Ouder1 het volgende:
Waar haal jij uit dat ik de maatschappij verantwoordelijk maak voor mijn ellende??
Niet per se jij, maar in algemene zin en mensen die wel doen alsof het allemaal voor de samenleving komt.
quote:
Je draait de zaken om en wat je zegt is exact waar ik naar verwees. De algemene tendens van tegenwoordig is het leven als maakbaar te zien en een ieder verantwoordelijk te houden voor alles in het eigen leven. En als iemand dan aangeeft het leven niet meer te zien zitten dan roepen 'we' lekker gemakkelijk dat hij dus een loser is, in de slachtofferrol duikt en geen eigen verantwoording neemt voor zijn eigen leven.
Ik vind zo iemand zeker geen loser maar wanneer iemand zegt ''ik wil dat iemand mij liefde komt geven anders maak ik er een eind aan'' dan lijkt het me wel op z'n plaats aan te geven dat je in de 1e plaats jezelf liefde hoort te geven, positief te investeren in jezelf.
quote:
Dát is een maatschappij waar IK geen deel van uit wil maken. Wat 'we' daarmee doen is juist het bevestigen van eenzaamheid, van onmacht, van uitzichtloze ellende.
Als iemand zegt ''ik wil iets van iemand krijgen anders ben ik niet gelukkig'' dan lijkt me dat juist voor eenzaamheid, onmacht en uitzichtloze ellende zorgen omdat je dan je leven uit handen geeft, toch?

Het is heel fijn als je hulp krijgt, die verdient iedereen ook vind ik maar zonder basis dat je het ook zonder kan blijft het dan wankel allemaal. Vandaar verantwoordelijkheid nemen om dat te gaan leren als je dat nog niet kan. Niet dat je het al moet kunnen of dat er iets mis met je is als je dat nog niet kan maar wel dat je ziet dat je dat voor jezelf op bouwen moet, met hulp als dat helpt of nodig is maar wel dat je het zelf doet.
quote:
Ik geloof in naastenliefde, in sociaal netwerk, in omkijken naar elkaar. En ook IK ben deel van die maatschappij. Dus ja, ik doe wel eens dingen waarvan mensen om mij heen zeggen dat ik 'gek' ben. Ik let op mijn buren, ik doe regelmatig dingen voor anderen, soms voor volslagen vreemden, die ik niet hoef te doen. Ik luister naar mensen als zij hun verhaal kwijt willen en ik er ook maar een beetje tijd voor kan maken. Pas liep ik in de supermarkt en een aantal malen passeerde ik een moeder en kind (ik schat 10 jaar oud). Kind was aan het rekenen hoeveel geld er nog over was en samen overlegden zij wat zij wel en niet konden kopen. Na dat een aantal malen in het voorbijgaan te hebben gehoord heb ik mijn kleingeld uit mijn portemonnee gehaald, een euro of vijf, en bij het weer passeren in de openstaande portemonnee die het kind vast hield gegooid met de woorden: "Hier, dan kan je nog wat meer kopen". Mijn vriend verklaarde mij voor gek. Het was toch niet ons probleem?
Mooi voorbeeld, kan ik me zeker in vinden maar stel dat diegenen zouden zeggen ''jij geeft ons geld of wij zijn ongelukkig'' dan zou je je daar niet okay bij voelen lijkt me. Dat bedoel ik met mensen die in topic zeggen ''ik wil liefde/relatie anders kap ik ermee''.
quote:
Die zogenaamde 'eigen verantwoordelijkheid' is niet meer dan een excuus om niet meer naar anderen om te kijken. Om lekker je eigen ding te kunnen doen zonder tijd, energie en geld in anderen te hoeven investeren. Om je niet verantwoordelijk te hoeven voelen voor anderen. Zelfs niet dat kleine beetje. En als iemand dan uiteindelijk in volslagen eenzaamheid, onbegrip en uitzichtloze wanhoop zich van het leven berooft dan kunnen 'wij' onze schouders ophalen, diegene voor lozer uitmaken die in de slachtofferrol dook, naar de maatschappij wees en geen eigen verantwoording nam voor het eigen maakbare leven. Op die manier hoeven wij dan niet naar onszelf te kijken, hoeven wij ons niet schuldig te voelen, hoeven wij het ons niet aan te trekken.

Die maatschappij, dat ben jij.
Is het niet net zo mogelijk om én verantwoordelijkheid voor jezelf te nemen én naar anderen om te kijken?
Ouder1zaterdag 2 november 2013 @ 10:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 09:22 schreef Canillas het volgende:
Niet per se jij, maar in algemene zin en mensen die wel doen alsof het allemaal voor de samenleving komt.
De samenleving is op dit moment ongelooflijk hard en egoïstisch. Mensen die in volslagen luxe wentelen en hun neus ophalen voor 'de schooiers' die 'geen baan kunnen behouden'. Voor een groot deel is de houding van onze samenleving voor veel mensen óók een oorzaak van hun ellende. En ja, natuurlijk is hoe je daarmee omgaat ook een deel van die ellende. Maar met direct naar 'eigen verantwoordelijkheid' wijzen doe je die mensen óók tekort.
quote:
Ik vind zo iemand zeker geen loser maar wanneer iemand zegt ''ik wil dat iemand mij liefde komt geven anders maak ik er een eind aan'' dan lijkt het me wel op z'n plaats aan te geven dat je in de 1e plaats jezelf liefde hoort te geven, positief te investeren in jezelf.
Denk je dat je die mensen helpt door Pavlov te roepen dat suïcide de gemakkelijke uitweg is? Of zou je daarmee hun ellende alleen maar groter maken? Zijn tips niet veel nuttiger in deze? Of alleen een opmerking dat hij geluk niet in een relatie moet zoeken? Daar kan hij wat mee. Met een lozer genoemd worden volgens mij niet. Daarnaast is zelfmoord niet gemakkelijk; daar heb je enorm veel lef voor nodig.
quote:
Als iemand zegt ''ik wil iets van iemand krijgen anders ben ik niet gelukkig'' dan lijkt me dat juist voor eenzaamheid, onmacht en uitzichtloze ellende zorgen omdat je dan je leven uit handen geeft, toch?
Ja. Maar dat ga je niet oplossen door hem voor loser uit te maken.
quote:
Het is heel fijn als je hulp krijgt, die verdient iedereen ook vind ik maar zonder basis dat je het ook zonder kan blijft het dan wankel allemaal. Vandaar verantwoordelijkheid nemen om dat te gaan leren als je dat nog niet kan. Niet dat je het al moet kunnen of dat er iets mis met je is als je dat nog niet kan maar wel dat je ziet dat je dat voor jezelf op bouwen moet, met hulp als dat helpt of nodig is maar wel dat je het zelf doet.
Zeg jij tegen een baby dat hij zich eerst maar zelf moet leren redden voor jij voor hem gaat zorgen? Die basis om het zelf te kunnen moet er toch eerst zijn? :?
Nee, natuurlijk niet. Je verzorgt een baby en gaat hem stapje voor stapje begeleiden naar een zelfstandig volwassen leven. Dus eisen dat een volwassene eerst een solide basis opbouwt voor jij hulp wilt geven (hoe klein dan ook) omdat het anders 'wankel' blijft is onzinnig. Dat kleine beetje hulp, die paar euro, die paar bemoedigende woorden, soms die harde maar wél constructieve trap onder zijn reet (zeggen dat hij de gemakkelijke weg kiest is niet constructief), de weg wijzen, een beetje wijsheid/levenservaring, dat kleine beetje praktische hulp (boodschapje meenemen, helpen met administratie, die kraan repareren e.d.) kan juist voldoende basis gaan geven (zeker als meerderen dat doen) om zo iemand de kracht en de middelen te geven om zelfstandig een solide basis te gaan en kunnen opbouwen.
quote:
Mooi voorbeeld, kan ik me zeker in vinden maar stel dat diegenen zouden zeggen ''jij geeft ons geld of wij zijn ongelukkig'' dan zou je je daar niet okay bij voelen lijkt me. Dat bedoel ik met mensen die in topic zeggen ''ik wil liefde/relatie anders kap ik ermee''.
Klopt. Maar TS zegt niet "Jij gaat met mij een relatie aan anders ben ik niet gelukkig" of heb jij dat wel gelezen? Hij zegt dat hij ongelukkig is omdat het hem maar niet wil lukken een relatie met iemand aan te gaan. De hulp hoeft dus niet te bestaan uit een relatie met hem aangaan. Gewoon respectvolle (soms wat harde) hulp is wat hij eigenlijk vraagt. Aandacht ook denk ik. Zeggen dat hij een loser is gaat natuurlijk niet helpen of het moet van de wal in de sloot zijn.
quote:
Is het niet net zo mogelijk om én verantwoordelijkheid voor jezelf te nemen én naar anderen om te kijken?
Dat is een lastige. Om heel eerlijk te zijn denk ik dat dat niet voor de volle 100% mogelijk is. Een mens is een groepsdier en er zijn er maar heel weinig die echt voor de volle 100% onafhankelijk van anderen zijn. En om volledig zelf verantwoordelijk te zijn voor jezelf kan je niet afhankelijk zijn van anderen. Zelfs een werkgever is afhankelijk van zijn werknemers. Een zzp-er van zijn opdrachtgevers. Een werkeloze van zijn uitkering. Een zieke van zorg.
En als je als criterium neemt dat je alleen in de gangbare zaken afhankelijk bent van anderen, daar je balans in hebt gevonden, dan nog word je dagelijks beïnvloed door anderen in positieve of negatieve zin.

Wat wél kan is zelf verantwoording nemen voor jezelf in de mate waarin je dat op dat moment kunt. En hulp vragen bij de dingen waar je dat op dat moment niet kan. Door een topic te openen op FOK bijvoorbeeld :)
En iedereen, ook zij die op dat moment weinig eigen verantwoordelijkheid kunnen nemen, kan naar anderen omkijken. Enig idee hoeveel een glimlach, een oprecht "Hoe is het met je?" voor iemand anders kan betekenen?

In de kerk vroeg ik vorige week iemand voor me te bidden dat ik die baan zou krijgen. Kreeg ik van haar een spontane knuffel erbij! Mén.. de tranen sprongen me in de ogen door dat gebaar. En wat kostte haar dat nou?

Soms is niet 'helpen' zoals zij vragen ook hulp. Soms is het beter iemand geen geld te geven dan wel. Ook dat kan hulp zijn. En je bent niet levenslang voor een ander specifiek iemand verantwoordelijk.. gewoon een klein beetje hier en daar kan al een wereld van verschil betekenen.

[ Bericht 2% gewijzigd door Ouder1 op 02-11-2013 10:07:16 ]
Canillaszaterdag 2 november 2013 @ 10:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 10:01 schreef Ouder1 het volgende:
Waar heb je mij iemand voor loser uit zien maken? Zie dat veel in je verhaal terugkomen en heb die uitspraak niet gedaan? Vind dat ook van niemand, ik kijk alleen naar of wat iemand doet beperkend is en dan voor wat ideeën diegene over zichzelf gelooft waar dat gedrag uit voortkomt.

Probleem is denk ik meer dat veel mensen zichzelf een loser vinden omdat ze dit of dat niet hebben/kunnen. Dat vind ik zonde want je hoeft jezelf niet te vergelijken met anderen en mag je jezelf als uitgangspunt nemen.

Als iemand zichzelf als loser ziet ziet diegene dat in de wereld terug en die zit dan opeens vol met dingen waardoor diegene zich nog meer een loser voelt. Je kan je door dingen buiten je geen loser voelen als je dat niet over jezelf gelooft, vandaar het verantwoordelijkheid nemen voor je eigen innerlijk, je innerlijk staat los van alles en iedereen. Het is zelfbeeld, zelfrespect en eigenwaarde niet ik-laat-anderen-bepalen-hoe-ik-mezelf-zie-beeld.

Als je uiterlijke omstandigheden zich vormen aan hoe je er innerlijk voorstaat dan is het innerlijke het 1e en enige waar je om te beginnen 100% verantwoordelijkheid voor moet nemen, al begint dat maar met een klein ''ik wil beter met mezelf omgaan en weet niet hoe dus ga op zoek naar hulp daarvoor''.
quote:
De samenleving is op dit moment ongelooflijk hard en egoïstisch.
Vind je? Volgens mij is de samenleving vooral erg bang en van negativiteit doordrenkt en doet men daarom hard en egoïstisch omdat ze nog geen betere manier hebben geleerd om met zichzelf en daar vanuit anderen om te gaan. Verdienen die mensen die daar in vast zitten ook geen hulp? Of zijn zij dan ''de slechten''?
quote:
Mensen die in volslagen luxe wentelen en hun neus ophalen voor 'de schooiers' die 'geen baan kunnen behouden'. Voor een groot deel is de houding van onze samenleving voor veel mensen óók een oorzaak van hun ellende.
Kan zeker de oorzaak zijn, hoe het ontstaan, dat staat verder los van hoe iemand verder kiest daarmee om te gaan. Als je wat vroeger gebeurd is laat bepalen wat je nu doet ben je alleen maar het verleden aan het herhalen. Dan kan je je afvragen welke innerlijke ideeën achter dat je zelf aan doen zitten.
quote:
En ja, natuurlijk is hoe je daarmee omgaat ook een deel van die ellende. Maar met direct naar 'eigen verantwoordelijkheid' wijzen doe je die mensen óók tekort.
Tekort? Iemand erop wijzen dat hij of zij in staat is verantwoordelijkheid voor zichzelf te nemen, kan leren zichzelf op een authentieke manier in het leven staande te houden en meer echt kan gaan leven wanneer dat verder groeit is iemand tekort doen? Daar hebben we andere ideeën over dan.
quote:
Denk je dat je die mensen helpt door Pavlov te roepen dat suïcide de gemakkelijke uitweg is? Of zou je daarmee hun ellende alleen maar groter maken? Zijn tips niet veel nuttiger in deze? Of alleen een opmerking dat hij geluk niet in een relatie moet zoeken? Daar kan hij wat mee. Met een lozer genoemd worden volgens mij niet. Daarnaast is zelfmoord niet gemakkelijk; daar heb je enorm veel lef voor nodig.
Verantwoordelijkheid voor jezelf nemen is een goed tip ,toch? Als iemand begrijpt dat er hulp te krijgen is maar dat diegene er wel echt zelf wat mee moet gaan doen is ook een belangrijke tip?
quote:
Ja. Maar dat ga je niet oplossen door hem voor loser uit te maken.
Doe ik, zoals gezegd, ook niet. Maar als je weet dat het enige wat je echt kan beperken is in negatieve, beperkende dingen over jezelf geloven is dan moet je om je situatie te verbeteren toch echt met jezelf aan de slag om beter met de dingen buiten je om te kunnen gaan.
quote:
Zeg jij tegen een baby dat hij zich eerst maar zelf moet leren redden voor jij voor hem gaat zorgen? Die basis om het zelf te kunnen moet er toch eerst zijn? :?
Volgens mij hebben we het hier over volwassen personen? Dan gaat de vergelijking met een baby toch niet op toch?
quote:
Nee, natuurlijk niet. Je verzorgt een baby en gaat hem stapje voor stapje begeleiden naar een zelfstandig volwassen leven. Dus eisen dat een volwassene eerst een solide basis opbouwt voor jij hulp wilt geven (hoe klein dan ook) omdat het anders 'wankel' blijft is onzinnig.
Je helpt iemand op weg maar met duidelijke ondertoon dat diegene zelf het werk gaan doen lijkt me, anders creëer je alleen maar meer afhankelijkheid. Doe je er iemand werkelijk een plezier mee z'n problemen voor hem op te lossen? Dan kan diegene dat nooit zelf leren.
quote:
Dat kleine beetje hulp, die paar euro, die paar bemoedigende woorden, soms die harde maar wél constructieve trap onder zijn reet (zeggen dat hij de gemakkelijke weg kiest is niet constructief), de weg wijzen, een beetje wijsheid/levenservaring, dat kleine beetje praktische hulp (boodschapje meenemen, helpen met administratie, die kraan repareren e.d.) kan juist voldoende basis gaan geven (zeker als meerderen dat doen) om zo iemand de kracht en de middelen te geven om zelfstandig een solide basis te gaan en kunnen opbouwen.
Voorwaarde lijkt me toch echt dat diegene met al die middelen zelf aan de slag gaat en het zelf leert doen? Je kan iemand alle ruimte geven, als de intentie om met zichzelf en die ruimte aan de slag te gaan er niet is dan zal er niet veel gebeuren.
quote:
Klopt. Maar TS zegt niet "Jij gaat met mij een relatie aan anders ben ik niet gelukkig" of heb jij dat wel gelezen? Hij zegt dat hij ongelukkig is omdat het hem maar niet wil lukken een relatie met iemand aan te gaan. De hulp hoeft dus niet te bestaan uit een relatie met hem aangaan. Gewoon respectvolle (soms wat harde) hulp is wat hij eigenlijk vraagt. Aandacht ook denk ik. Zeggen dat hij een loser is gaat natuurlijk niet helpen of het moet van de wal in de sloot zijn.
Die quote ging over een poster hierboven die dat letterlijk wel zei. Voor de duidelijkheid had ik dat erbij kunnen zetten, denk dat we nu over andere personen praten ;)
quote:
Dat is een lastige. Om heel eerlijk te zijn denk ik dat dat niet voor de volle 100% mogelijk is. Een mens is een groepsdier en er zijn er maar heel weinig die echt voor de volle 100% onafhankelijk van anderen zijn. En om volledig zelf verantwoordelijk te zijn voor jezelf kan je niet afhankelijk zijn van anderen. Zelfs een werkgever is afhankelijk van zijn werknemers. Een zzp-er van zijn opdrachtgevers. Een werkeloze van zijn uitkering. Een zieke van zorg.
Waar je geen invloed op hebt kan je niet verantwoordelijk voor zijn, dingen zoals werk, het weer, wat dan ook, etc. maar ik doel dan ook op dat wat innerlijk is, daar kan je alleen maar zelf verantwoordelijkheid voor nemen, een ander kan dat niet want die staat buiten je. Hoe je jezelf ziet, hoe je daar vanuit op dingen reageert, etc. dan is iets wat helemaal van jezelf is.
quote:
En als je als criterium neemt dat je alleen in de gangbare zaken afhankelijk bent van anderen, daar je balans in hebt gevonden, dan nog word je dagelijks beïnvloed door anderen in positieve of negatieve zin.
Ben je niet zelf verantwoordelijk voor hoe je iets je laat beïnvloeden? Je kan alleen onbewust beïnvloed worden door iets als je je er niet bewust van bent, als je het bewust maakt kan je er op z'n minst naar kijken, en wat mee/aan doen. Als je bij zulke dingen een ''ja maar het komt door dit of dat'' houding aanneemt dan bepaalt dat dit of dat ook, dat doe je dan zelf.
quote:
Wat wél kan is zelf verantwoording nemen voor jezelf in de mate waarin je dat op dat moment kunt. En hulp vragen bij de dingen waar je dat op dat moment niet kan. Door een topic te openen op FOK bijvoorbeeld :)
En iedereen, ook zij die op dat moment weinig eigen verantwoordelijkheid kunnen nemen, kan naar anderen omkijken. Enig idee hoeveel een glimlach, een oprecht "Hoe is het met je?" voor iemand anders kan betekenen?

In de kerk vroeg ik vorige week iemand voor me te bidden dat ik die baan zou krijgen. Kreeg ik van haar een spontane knuffel erbij! Mén.. de tranen sprongen me in de ogen door dat gebaar. En wat kostte haar dat nou?
Dat is heel mooi :) Stel diegene was in een slechte bui geweest en had je afgesnauwd zou je dan zeggen ''het komt door haar dat ik me nu rot voel (over mezelf)'' of had je gezegd ''die had een slechte bui maar hoe ik me (over mezelf) voel is mijn zaak''?
Ouder1zaterdag 2 november 2013 @ 11:16
We zijn waanzinnig OFF Topic.. maar ach..
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 10:34 schreef Canillas het volgende:
Waar heb je mij iemand voor loser uit zien maken? Zie dat veel in je verhaal terugkomen en heb die uitspraak niet gedaan? Vind dat ook van niemand, ik kijk alleen naar of wat iemand doet beperkend is en dan voor wat ideeën diegene over zichzelf gelooft waar dat gedrag uit voortkomt.
Kan ik je eigen quote voor gebruiken: Je reageerde namelijk in eerste post op een reactie van mij op een ander.
quote:
Die quote ging over een poster hierboven die dat letterlijk wel zei. Voor de duidelijkheid had ik dat erbij kunnen zetten, denk dat we nu over andere personen praten ;)
quote:
Probleem is denk ik meer dat veel mensen zichzelf een loser vinden omdat ze dit of dat niet hebben/kunnen. Dat vind ik zonde want je hoeft jezelf niet te vergelijken met anderen en mag je jezelf als uitgangspunt nemen.
De opmerkingen "eigen verantwoordelijkheid" in combinatie met "Je kiest de makkelijke weg (suïcide)" zie ik als de ander voor loser uitmaken. Ik heb het niet over jezelf als loser zien.
quote:
Vind je? Volgens mij is de samenleving vooral erg bang en van negativiteit doordrenkt en doet men daarom hard en egoïstisch omdat ze nog geen betere manier hebben geleerd om met zichzelf en daar vanuit anderen om te gaan. Verdienen die mensen die daar in vast zitten ook geen hulp? Of zijn zij dan ''de slechten''?
Die hulp bied ik door hen daar op te wijzen. Zie mijn laatste posts.
quote:
Tekort? Iemand erop wijzen dat hij of zij in staat is verantwoordelijkheid voor zichzelf te nemen, kan leren zichzelf op een authentieke manier in het leven staande te houden en meer echt kan gaan leven wanneer dat verder groeit is iemand tekort doen? Daar hebben we andere ideeën over dan.
Wie zegt dat die ander daartoe in staat is? Wie bepaalt dat? Jij?
quote:
Verantwoordelijkheid voor jezelf nemen is een goed tip ,toch? Als iemand begrijpt dat er hulp te krijgen is maar dat diegene er wel echt zelf wat mee moet gaan doen is ook een belangrijke tip?
Nee. Totaal niet zelfs. Als het leven maakbaar is en jij dar zelf volledig voor verantwoordelijk bent, dan ben jij dus ook verantwoordelijk voor alles wat jou in negatieve zin beïnvloed en/of overkomt. Als je vast komt te zitten dan is dat dus jouw eigen schuld en je eigen verantwoording om daar (zonder hulp) uit te komen.

Laat ik gewoon een heel actueel (nu veel voorkomend) voorbeeld nemen:
- Een man (single) is werkeloos (faillissement werkgever) en dreigt ondanksveel inspanning om werk te vinden, om het even wat, de bijstand in te raken, zijn huis kwijt te raken en met een restschuld op straat te moeten gaan leven. Hij is de wanhoop nabij en post zijn verhaal op een forum.

Dan komen de 'eigenverantwoordelijkheid' reacties los:
-Had je maar geen huis moeten kopen
-Had je maar geen tophypotheek moeten nemen (of andere vorm hypotheek die die restschuld veroorzaakt)
-Had je maar beter je best moeten doen op je werk
-Had je maar een ander vak moeten leren want in de IT is werk zat
-Had je jezelf maar moeten bijscholen/omscholen want dan had je zo weer werk gevonden
-Stel dan niet zulke hoge eisen aan werk (doet hij niet)
-Solliciteer dan als schoonmaker of zo (doet hij al)
-Je bent een loser en parasiteert op de maatschappij
-Ik betaal jouw uitkering
-Verkoop je kontje achter het station
-Neem nu toch je eigen verantwoording en kruip niet in die eeuwige slachtofferrol.

Leg mij nu eens uit hoe dit 'goede tips' zijn en wat die man daarmee kan. Ik zie het niet.
Net zo als ik niet zie hoe iemand die zich belabberd voelt omdat het hem maar niet lukt een vriendin te krijgen ook maar iets kan met een losse opmerking als 'eigen verantwoordelijkheid moeten nemen'.
quote:
Doe ik, zoals gezegd, ook niet. Maar als je weet dat het enige wat je echt kan beperken is in negatieve, beperkende dingen over jezelf geloven is dan moet je om je situatie te verbeteren toch echt met jezelf aan de slag om beter met de dingen buiten je om te kunnen gaan.
Het is de hoogste tijd dat de maatschappij en onze regering ook eens hun verantwoordelijkheid gaan nemen. Alleen maar roepen dat individuen maar moeten leren omgaan met tegenslagen is op den duur geen oplossing en maakt het tot een kutmaatschappij waar steeds meer mensen buiten zullen vallen.
quote:
Je helpt iemand op weg maar met duidelijke ondertoon dat diegene zelf het werk gaan doen lijkt me, anders creëer je alleen maar meer afhankelijkheid. Doe je er iemand werkelijk een plezier mee z'n problemen voor hem op te lossen? Dan kan diegene dat nooit zelf leren.
Nee. Je helpt iemand om iemand een hart onder de riem te steken, om die ander een duwtje in de rug te geven opdat die ander zelf weer de boel op kan gaan pakken. Die hulp lost namelijk doorgaans het probleem niet op. Die ¤5.- gaat die moeder en kind niet uit de financiële malaise halen, die boodschapjes maken die buurvrouw niet mobiel, die vraag hoe het nu écht met iemand gaat lost het probleem ook niet op, die kapotte kraan is een symptoom van geldgebrek en onhandigheid die je met repareren ook niet oplost, die knuffel geeft mij geen werk.
Maar het sterkt weer waardoor iemand weer de kracht kan hervinden om weer op te staan en weer door te gaan in zware tijden.
Het puur oplossen van alle problemen gaat niet helpen, maakt een ander niet sterker maar zwakker. De keerzijde is dat je afwenden, de ander voor loser uitmaken en/of alleen op 'eigen verantwoording' wijzen de ander ook alleen maar zwakker maakt.
quote:
Voorwaarde lijkt me toch echt dat diegene met al die middelen zelf aan de slag gaat en het zelf leert doen? Je kan iemand alle ruimte geven, als de intentie om met zichzelf en die ruimte aan de slag te gaan er niet is dan zal er niet veel gebeuren.
Er zijn er maar heel weinig die het niet zelf willen kunnen. Denk je dat het LEUK is als een vreemde je geld toestopt?!? Dat je dat hard kunt gebruiken?!? Nee, dat is een deuk in je trots, maar dat accepteren en even genieten van dat kleine beetje extra lucht kan je dan wel weer heel veel kracht geven. Ook door de warmte van het gevoel dat er nog mensen bestaan die naar anderen omkijken en die jou willen helpen.
quote:
Ben je niet zelf verantwoordelijk voor hoe je iets je laat beïnvloeden? Je kan alleen onbewust beïnvloed worden door iets als je je er niet bewust van bent, als je het bewust maakt kan je er op z'n minst naar kijken, en wat mee/aan doen. Als je bij zulke dingen een ''ja maar het komt door dit of dat'' houding aanneemt dan bepaalt dat dit of dat ook, dat doe je dan zelf.
Sommige dingen zijn gewoon erg en verdriet mag bestaan. Je zegt toch ook niet tegen een slachtoffer van verkrachting dat ze zich er maar overheen moet zetten?
quote:
Dat is heel mooi :) Stel diegene was in een slechte bui geweest en had je afgesnauwd zou je dan zeggen ''het komt door haar dat ik me nu rot voel (over mezelf)'' of had je gezegd ''die had een slechte bui maar hoe ik me (over mezelf) voel is mijn zaak''?
Dan had ik tegen haar gezegd dat ze niet die vrijwilligersrol op dat moment op zich had moeten nemen en was ik naar de volgende gegaan.
Canillaszaterdag 2 november 2013 @ 11:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 11:16 schreef Ouder1 het volgende:
De opmerkingen "eigen verantwoordelijkheid" in combinatie met "Je kiest de makkelijke weg (suïcide)" zie ik als de ander voor loser uitmaken. Ik heb het niet over jezelf als loser zien.
Dat kan je zo zien, dat betekent alleen niet meteen dat dat ook zo bedoeld is ;) Ik bedoel het als een ''iedereen kan dat leren en er je leven beter mee maken'' het is een erkennen van de potentie die er in iedereen schuilt, maar waar je niet bij komt als je jezelf in een slachtofferrol plaatst. Dat maakt namelijk passief.
quote:
Nee. Totaal niet zelfs. Als het leven maakbaar is en jij dar zelf volledig voor verantwoordelijk bent, dan ben jij dus ook verantwoordelijk voor alles wat jou in negatieve zin beïnvloed en/of overkomt. Als je vast komt te zitten dan is dat dus jouw eigen schuld en je eigen verantwoording om daar (zonder hulp) uit te komen.
Nee niet wat je overkomt maar wel hoe je daarmee om gaat.

Zeggen dat je hulp nodig hebt om je leven beter te maken is verantwoordelijkheid nemen; je geeft aan dat je iets moet leren om het zelf te kunnen doen. Hulp zoeken is verantwoording nemen en laten zien dat je ermee aan de slag gaat.
quote:
Laat ik gewoon een heel actueel (nu veel voorkomend) voorbeeld nemen:
- Een man (single) is werkeloos (faillissement werkgever) en dreigt ondanksveel inspanning om werk te vinden, om het even wat, de bijstand in te raken, zijn huis kwijt te raken en met een restschuld op straat te moeten gaan leven. Hij is de wanhoop nabij en post zijn verhaal op een forum.

Dan komen de 'eigenverantwoordelijkheid' reacties los:
-Had je maar geen huis moeten kopen
-Had je maar geen tophypotheek moeten nemen (of andere vorm hypotheek die die restschuld veroorzaakt)
-Had je maar beter je best moeten doen op je werk
-Had je maar een ander vak moeten leren want in de IT is werk zat
-Had je jezelf maar moeten bijscholen/omscholen want dan had je zo weer werk gevonden
-Stel dan niet zulke hoge eisen aan werk (doet hij niet)
-Solliciteer dan als schoonmaker of zo (doet hij al)
-Je bent een loser en parasiteert op de maatschappij
-Ik betaal jouw uitkering
-Verkoop je kontje achter het station
-Neem nu toch je eigen verantwoording en kruip niet in die eeuwige slachtofferrol.
Dit zijn in mijn ogen geen verantwoordelijkheid-nemen reacties maar niet meer dan mensen die de situatie van een ander aangrijpen om daar negatief over te zijn zodat ze zelf geen verantwoordelijkheid hoeven nemen voor hun negativiteit. Afreageren omdat ze nog niet geleerd hebben hoe je daar bij mee om kan gaan. Die mensen weten nog niet wat verantwoordelijkheid voor jezelf nemen is dus lijkt me niet dat ze dat voor een ander in kunnen vullen.

Echt alles wat je hier noemt heeft in mijn ogen niks te maken met eigen verantwoordelijkheid nemen. Dat zou in dit geval zijn ga op zoek naar financiële hulp, maak de situatie waar je in zit zoveel mogelijk kenbaar en grijp alles waar je wat aan kan hebben aan om weer een stabiele situatie voor jezelf op te bouwen. Zet je daar actief voor in.

Je hebt het hier over reacties op een forum, ik zal de 1e zijn die het met je eens is dat Fok wat dat betreft best een klote forum is, merendeel komt hier om hun eigen gal te spuwen en verder niks bij te dragen. Toch laat ook dat zien hoe een deel van de mensen er vandaag de dag voor staan.
quote:
Net zo als ik niet zie hoe iemand die zich belabberd voelt omdat het hem maar niet lukt een vriendin te krijgen ook maar iets kan met een losse opmerking als 'eigen verantwoordelijkheid moeten nemen'.
Als iemand zich belabberd voelt over zichzelf dan gebeurt dat aan de hand van de negatieve dingen die hij over zichzelf in deze situatie gelooft. Dat is namelijk een actief je rot voelen over jezelf, wat innerlijk is. Geloven in gedachten als ''ik heb geen vriendin, anderen wel, dus ik ben niet goed, er is wat met mij mis etc''; dat is wat ervoor zorgt dat je je belabberd voelt. Dat is klote maar doe je jezelf aan. Je moet het namelijk in persoonlijke zin negatief op jezelf betrekken om je er belabberd bij te voelen. Dat is een innerlijk proces.

Verantwoordelijkheid nemen zou hier dan kunnen zijn met je zelfbeeld aan de slag gaan, leren dat er meer dingen in het leven zijn om geluk uit te halen, bewust worden van negatieve gedachten over zichzelf en de gevolgen van het daarin in mee gaan te zien, etc. De mogelijkheden zijn eindeloos, je zal ze alleen nooit zien zolang je in een ''ja maar het komt door dit of dat'' blijft hangen. Als ik iemand zoals jij nu bij zoiets hoor zeggen ''ik zou niet weten wat je hier aan zou kunnen doen'' dan vind ik dat behoorlijk zorgelijk, dan heb je een heel belangrijk deel van hoe je goed met jezelf omgaat nog niet geleerd. Dan heb je daar ook geen keuze en blijf je hangen in wat je kent.

Je zelfbeeld is heel bepalend en dat is iets waar jezelf verantwoordelijk voor bent. Als je niet weet hoe je daar positief mee om gaat zal je ernaar op zoek moeten. Je bent verantwoordelijk voor je eigen lichaam en geest, hoe je met je denken om gaat is daar onderdeel van.
quote:
Het is de hoogste tijd dat de maatschappij en onze regering ook eens hun verantwoordelijkheid gaan nemen. Alleen maar roepen dat individuen maar moeten leren omgaan met tegenslagen is op den duur geen oplossing en maakt het tot een kutmaatschappij waar steeds meer mensen buiten zullen vallen.
Eens :) Vind dat ze dat pas mogen zeggen als de maatschappij erop aangepast en ingesteld wordt iedereen dat te leren.

Maar als het zo'n kutmaatschappij is, is het dan erg om daar buiten te vallen?
quote:
Nee. Je helpt iemand om iemand een hart onder de riem te steken, om die ander een duwtje in de rug te geven opdat die ander zelf weer de boel op kan gaan pakken. Die hulp lost namelijk doorgaans het probleem niet op. Die ¤5.- gaat die moeder en kind niet uit de financiële malaise halen, die boodschapjes maken die buurvrouw niet mobiel, die vraag hoe het nu écht met iemand gaat lost het probleem ook niet op, die kapotte kraan is een symptoom van geldgebrek en onhandigheid die je met repareren ook niet oplost, die knuffel geeft mij geen werk.
Maar het sterkt weer waardoor iemand weer de kracht kan hervinden om weer op te staan en weer door te gaan in zware tijden.
Het puur oplossen van alle problemen gaat niet helpen, maakt een ander niet sterker maar zwakker. De keerzijde is dat je afwenden, de ander voor loser uitmaken en/of alleen op 'eigen verantwoording' wijzen de ander ook alleen maar zwakker maakt.
Als iemand gelooft dat hij het zelf niet aan kan, jij dat wel gelooft en diegene erop wijst dat hij het niet kan geloven zolang hij niet aan zichzelf laat zien dat hij dat kan, je diegene daarmee op weg helpt en dat vertrouwen groeit, dat maakt iemand sterker toch? Dat diegene leert dat ie het allemaal wél kan? Dat beperkende ik-kan-het-niet-gedachten niet waar hoeven zijn? Dat er ik-kan-het-wel-overtuigingen kunnen ontstaan? Voorwaarde blijft dan toch echt dat diegene zegt ''okay, ik ga dit leren want ik wil het zelf kunnen doen''?
quote:
Sommige dingen zijn gewoon erg en verdriet mag bestaan. Je zegt toch ook niet tegen een slachtoffer van verkrachting dat ze zich er maar overheen moet zetten?
Dat zou ik niet zeggen nee, maar iemand die na zoiets zegt 'bekijk het allemaal maar, het is een kutwereld, ik doe geen moeite meer voor mezelf of het leven'' zou ik er met de tijd wel op wijzen dat het ook anders kan. Zo'n instelling verziekt namelijk de rest van je leven.
quote:
Dan had ik tegen haar gezegd dat ze niet die vrijwilligersrol op dat moment op zich had moeten nemen en was ik naar de volgende gegaan.
En wat als er geen volgende was? Dan maar opgeven en niet voor die baan gaan? Of zeggen; ik wil dit voor mezelf dus ga ik er werk van maken?

Denk dat we het idee van verantwoordelijkheid voor jezelf nemen anders zien, ik zie het als iets postiefs omdat het iemand actief maakt en er toe aan zet te leren het heft in handen wat betreft het leven te nemen.
Ouder1zaterdag 2 november 2013 @ 12:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 11:52 schreef Canillas het volgende:
Verantwoordelijkheid nemen zou hier dan kunnen zijn met je zelfbeeld aan de slag gaan, leren dat er meer dingen in het leven zijn om geluk uit te halen, bewust worden van negatieve gedachten over zichzelf en de gevolgen van het daarin in mee gaan te zien, etc. De mogelijkheden zijn eindeloos, je zal ze alleen nooit zien zolang je in een ''ja maar het komt door dit of dat'' blijft hangen. Als ik iemand zoals jij nu bij zoiets hoor zeggen ''ik zou niet weten wat je hier aan zou kunnen doen'' dan vind ik dat behoorlijk zorgelijk, dan heb je een heel belangrijk deel van hoe je goed met jezelf omgaat nog niet geleerd. Dan heb je daar ook geen keuze en blijf je hangen in wat je kent.
En waarom zeg je dat dan niet in plaats van een simpel: "Neem je eigen verantwoordelijkheid en kruip uit die slachtofferrol"?

Dat is namelijk wat ik doe. Ik ben alles behalve een mee-jankert _O-
Kunnen veel mensen ook niet tegen.. :N
Grayzaterdag 2 november 2013 @ 17:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 08:07 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Roepen dat het de makkelijke uitweg is, is de makkelijke uitweg.
En naar anderen wijzen doe jij hiermee ook. "Het is de schuld van Q.C.P." in plaats van eens naar onze verharde egoïstische maatschappij te kijken. Want de maatschappij, dat ben jij.
"De maatschappij, dat ben jij", verwijst juist naar de 'jij' als startpunt, in dit geval Q.C.P.
Enneacanthus_Obesuszaterdag 2 november 2013 @ 20:51
Misschien is PUA iets voor TS?
S2Madnessdinsdag 5 november 2013 @ 16:22
quote:
0s.gif Op donderdag 31 oktober 2013 10:32 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik verzoek ouder en zijn maten vriendelijk om dit topic vanaf nu te verlaten, anders zal ik de admins contacteren.
Gast, zie de waarheid nou toch eens onder ogen!

Je bent een verloren zaak, kansloos en verdronken in zelfmedelijden.
BaajGuardiandinsdag 5 november 2013 @ 18:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 november 2013 20:51 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Misschien is PUA iets voor TS?
eh?
Dipkipdinsdag 5 november 2013 @ 19:06
In je hele verhaal lees ik één ding wat een enorme rode vlag is. Je hebt geen vrienden.

Je hebt dus geen probleem met vrouwen, je hebt een probleem met mensen. Als het werkelijk lag aan hoe verwend de nederlandse vrouw is etcetera, dan had je in ieder geval vier goede vrienden en een stapel kennissen, alleen nog geen vriendin. Maar dat heb je allemaal ook niet.

Dus leer eerst eens vrienden te maken, voor een relatie moet je dat namelijk kunnen plus nog een aantal dingen. Bovendien heb je met vrienden een beter sociaal feedbacksysteem dan als je op fok topics blijft openen.
Sunshineboy91dinsdag 5 november 2013 @ 19:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 november 2013 19:06 schreef Dipkip het volgende:
In je hele verhaal lees ik één ding wat een enorme rode vlag is. Je hebt geen vrienden.

Je hebt dus geen probleem met vrouwen, je hebt een probleem met mensen. Als het werkelijk lag aan hoe verwend de nederlandse vrouw is etcetera, dan had je in ieder geval vier goede vrienden en een stapel kennissen, alleen nog geen vriendin. Maar dat heb je allemaal ook niet.

Dus leer eerst eens vrienden te maken, voor een relatie moet je dat namelijk kunnen plus nog een aantal dingen. Bovendien heb je met vrienden een beter sociaal feedbacksysteem dan als je op fok topics blijft openen.
Goeie post!
DezeBestaatVastNogNietdinsdag 5 november 2013 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 30 oktober 2013 21:18 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik doe niet aan 'versieren'. Ik ben gewoon natuurlijk.
Dát is jouw probleem. Jij bent er één van de principes, laat die principes nou eens los en neem wel een mobieltje en koop eens kleding die iedereen draagt ipv uit principe rotzooi "omdat je niet wil meelopen" (dat is een vermoeden) en ga wel versieren, want vrouwen willen dat nou eenmaal. Een beetje flexibeler, relaxter, etc is echt beter hoor!

Jij denkt dat vrouwen zich wel aan jouw manier van leven aanpassen, nou zo werkt het niet. Zie het feit dat jij als dertig jarige nog nooit een fatsoenlijke meid hebt gehad.
BaajGuardiandinsdag 5 november 2013 @ 22:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 november 2013 22:23 schreef DezeBestaatVastNogNiet het volgende:

[..]

Dát is jouw probleem. Jij bent er één van de principes, laat die principes nou eens los en neem wel een mobieltje en koop eens kleding die iedereen draagt ipv uit principe rotzooi "omdat je niet wil meelopen" (dat is een vermoeden) en ga wel versieren,

Knal mezelf liever 20 keer door mn schedel.
OreaPaTendewoensdag 6 november 2013 @ 02:28
Eigenlijk ben je dus op zoek naar een vrouw van rond de 30, zonder kinderen en kinderwens. Iemand liefst zonder mobiel (want als je die hebt kijk je er blijkbaar per definitie de hele dag naar), die niet graag gaat stappen af en toe, zonder hond, niet houden van smalltalk en met een beetje dezelfde hobbies zoals wandelen en film kijken. Oh ja en ze mag niet dik zijn (wat is dik overigens, hebben we het dan over alles boven maat 36 of hebben we het over maagbandkandidaten).

Het probleem is een beetje dat er niet veel vrouwen zijn al die hokjes kunnen aftikken en de paar vrouwen die dat wel kunnen, zullen naar mijn mening echt niet de extraverte types zijn die op jou of welke man afkomen. Je zult ergens water bij de wijn moeten doen, zoals vrijwel iedereen die een relatie heeft en wil houden.
Graywoensdag 6 november 2013 @ 08:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 november 2013 22:44 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Knal mezelf liever 20 keer door mn schedel.
Gezien dit soort uitspraken: doe een vrouw jou niet aan. Heb meelij.
Springtouwwoensdag 6 november 2013 @ 08:33
Denk dat je topic vraag is beantwoord. Ik denk dat je nu wel een idee hebt, maar je hebt je eigen principes en daar wil je niet van afwijken.
Dipkipwoensdag 6 november 2013 @ 10:26
quote:
0s.gif Op woensdag 6 november 2013 02:28 schreef OreaPaTende het volgende:
Eigenlijk ben je dus op zoek naar een vrouw van rond de 30, zonder kinderen en kinderwens. Iemand liefst zonder mobiel (want als je die hebt kijk je er blijkbaar per definitie de hele dag naar), die niet graag gaat stappen af en toe, zonder hond, niet houden van smalltalk en met een beetje dezelfde hobbies zoals wandelen en film kijken. Oh ja en ze mag niet dik zijn (wat is dik overigens, hebben we het dan over alles boven maat 36 of hebben we het over maagbandkandidaten).

Het probleem is een beetje dat er niet veel vrouwen zijn al die hokjes kunnen aftikken en de paar vrouwen die dat wel kunnen, zullen naar mijn mening echt niet de extraverte types zijn die op jou of welke man afkomen. Je zult ergens water bij de wijn moeten doen, zoals vrijwel iedereen die een relatie heeft en wil houden.
Klopt helemaal, dit. Je zoekt iemand zoals jijzelf, daar zijn er al niet veel van en bovendien zijn ze dus slecht in sociaal contact leggen. Je kunt moeilijk de ander verwijten dat zij het zelfde doet als jij, namelijk niks.
Cue_woensdag 6 november 2013 @ 10:28
quote:
Maar ondertussen iets geleerd van de reacties? Dingen waarvan je zegt.. ja hier kan ik wel wat mee..?
Ouder1woensdag 6 november 2013 @ 10:30
quote:
5s.gif Op woensdag 6 november 2013 10:28 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Maar ondertussen iets geleerd van de reacties? Dingen waarvan je zegt.. ja hier kan ik wel wat mee..?
Al ingeschreven bij PAS? Volgens mij is dat je beste optie.