abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 18:22:47 #1
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132696920
Nu heb ik wel wat trekjes van asperger dus ben echt niet goed in smalltalk en oppervlakkigheden, de manier waarop ik contact zoek met mensen is blijkbaar niet (meer) normaal want gesprekjes over concreetheden kunnen niet meer tegenwoordig, het kan het beste blijven bij snachts om 4 uur whatsappen uit verveling wat ik niet doe want ik heb (voor degenen die me niet kennen) geen mobiel en die neem ik ook niet punt.

Nu betrapte ik mezelf er weer op dat ik totaal geen inschattingsvermogen heb wat leeftijd betreft, ik blijf kijken naar meiden van 20-25 terwijl ik zelf ondertussen 30 ben en dat is een gigantische wereld appart, dus of ze er nu leuk uitzien of niet heb je daar toch geen aansluiting bij en laat dat nu net zijn wat al moeilijk is voor mij in deze tijden.

Ik ben praktisch nog maagd op een 'proberen' uit met mn ex die me van 'ik wil dat je mn vrienden/vriendinnen/ouders ontmoet en praten over kinderen en toekomst' in 'ik voel niks meer voor je' gooide en de volgende week alweer met een andere vent rondliep.

Ik ben toen ik 18ig was nog wel geregeld uitgegaan maar daar nooit echt oog gehad voor daten oid, ik was verliefd op één enkel meisje (zusje van een vriend van me) en heb daar ook wel mee 'gehad' ookal bleef dat bij 'dat, en nieteens mee gezoend. Was trouwens niet mn grootste liefde; die was onbereikbaar en bestaat onderhand niet meer want ze is totaal veranderd. Dichte deur.

Ben altijd romantisch ingesteld geweest met een ideaal beeld wat ik nu wel na dat ex verhaal kwijt ben.

Nu vind ik van mezelf toch wel wat kwaliteiten te hebben die het goed zouden moeten doen bij vrouwen; speel tijdje al gitaar (kan ook piano maar niet zoveel meer), houd van buiten zijn, fotografie in de natuur. Houd van dieren, ben betrouwbaar en eerlijk en ben geen typische neanderthaler die voetbal bier dikke tieten en met 20 vrienden kabaal maken een leuke tijd vind. (integendeel)
Wat is er dan mis? Nou goed ik ben wat onhandig en kom niet makkelijk uit mn woorden, heb ADD en kan me ook makkelijk op het verkeerde moment uit de zone voelen zeg maar, midden in een gesprek opeens zelfbewust worden en me ongemakkelijk en beetje derealiserend voelen.
Maar mischien het minst prettige is dat ik weinig geld heb, zelf interreseert me dat niet super veel want ik ben heel natuurlijk ingesteld dat mijn activiteiten weinig tot geen geld kosten maar een meisje wil natuurlijk elke week naar een restaurant of een ketting krijgen oid, dat gaat gewoon niet (zie hier geen stereotypering in, ik voel het gewoon zo en of het zo is of niet het is wel een barriere waar een onzekerheid in ligt)

Dat laatste bovenstaande is dan ookwel zo'n beetje mn enige onzekerheid want ik ben van mezelf uit totaal niet onzeker, sociaal ingesteld (niet technologisch sociaal maar face to face dus, hoe raar dat ook klinkt voor iemand met ADD en border-asperger.)

Het dillemma hier is dat 'ik denk/verwacht dat vrouwen van mijn leeftijd op zoek zijn naar iemand om te settlen en kinderen te krijgen en trouwen en het hele generieke gebeuren, daar ben ik helemaal niet mee bezig. Ik ben meer van het vrije leven. Lees dat niet verkeerd; ik wil juist wel vastigheid en determenatie wbt vrouwen maar niet het huisje boompje beestje in een soort van ladder-constructie waar je je leven naar een maatstaf dient te hebben opgebouwd.

Ik zet het hier trouwens een stuk ingewikkelder neer dan hoe ik het voel of bedoel maar ik probeer het te begrijpen te maken voor anderen.. hopelijk lukt dat.

Een verhaal wat lang is nog even kort gemaakt, hetgeen ik me nu afvraag uiteindelijk is;

Hoe kom ik nu in godsnaam een ..vrouw tegen van mijn leeftijd waar het mee kan klikken.

Wat ik heb geprobeerd tot nu toe en in geen enkel opzicht slaagt dus dit hoef je niet neer te typen als suggestie:
-datingsites. (meesten moet je voor betalen, en verder krijg ik nooit reacties)
-terrasjes zitten. (laatste tijd veel gedaan, kom niemand tegen behalve éénkeer twee meiden die met de rug naar ons toe gingen zitten en op hun mobiel bezig gingen, dan hoeft het voor mij ook niet meer.. zo onsociaal..)
-supermarkt (beetje out of place mischien maar hier wat het het makkelijkst voor me om meiden aan te spreken of iig sociaal te zijn, bij de kassa is dat een illusie verder want daar doen ze allemaal aardig tegen iedereen omdat de baas ze anders de deur uit klapt)
-je eigen ding (blijven) doen: heeft me in 15 jaar mn ogen en oren open houden niks opgeleverd qua contact met meiden/vrouwen.
-feestjes (ken geen mensen die feestjes hebben, heb in 10 jaar tijd 1 vriend gemaakt en die is maar 1x per jaar jarig en de meiden die daar komen zijn 18-24 oid)
-sport/activiteit (ik wilde op fitness maar geen geld voor, verder zijn er geen opties in de buurt verder)
-vereniging (ik ben wel actief met vrijwilligerswerk maar daar kom je echt niemand tegen geloof me)
-dobbelsteen (ik heb geen geluk, dus zomaar iemand tegenkomen komt me welgeteld 1x per 300 jaar in de schoot vallen en dan fuck ik het nog up... zo liep ik een keer met een schutting over straat tijdens een verhuizing, moest dat ff naar mn moeders huis brengen.. kwam er een best knap meisje aanlopen die me aanbood me te helpen met tillen.. ik met mn domme harses zei "nee joh hoeft niet het lukt zo wel :)"
wss omdat ik dus toch echt een asperger vorm iets heb oid.. zucht.. ja en dan achterhaf mep je jezelf voor je kop he, dat is trouwens 5 jaar geleden oid)

Nou, iemand anders nog iets?
Heb het zelfs al op fok geprobeerd, niks heeft zin hierin. Ik ben geen 'player' en wil ook niet 'scoren' dus oppervlakkige acties zoals 'he schatje jy bent egt lekker' oid zie je mij niet typen naar iemand.

[ Bericht 0% gewijzigd door BaajGuardian op 29-10-2013 18:29:48 ]
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132696980
Kijk gewoon porno ofzo
pi_132697141
Het dagelijkse jank topic van BaajGuardian

Ib4: Vette bek van BaajGuardian bij goed bedoelt advies van onwetende fokkertjes
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 18:30:17 #4
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132697155
Kan een mod de 2 bovenstaanden even uit dit topic weghalen, alvast bedankt.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 18:40:52 #5
381517 Zapata
held op sokken
pi_132697566
Weet ik veel, vrouwen die ik graag wil krijg ik niet dus dan maar met vrouwen die mij graag willen.

En in de lange tussenpozen kijk ik wel porno.
pi_132697804
Ik las laatst iets van een bekend persoon. Hij zei dat hij spijt had dat hij altijd alleen maar interesse had gehad voor vrouwen die iets te zeggen hebben, intelligente vrouwen. Hij zei dat hij gewoon een 'airhead' had moeten kiezen die hem als 'daddy' zag, kinderen moeten maken, er verder niks van verwachten, en zo misschien gelukkiger was geweest.

Ik denk dat je te veel 'gelijk' wil zijn in de relatie. Accepteer gewoon dat die meisjes dommer zijn dan jij, speel de papa, laat ze in de waan dat ze het goed doen, doe met ze wat je wil. Maar vraag alleen dingen van ze die ze kunnen. Want als je meer vraagt, dan weten ze het niet meer en houden ze het niet vol. Zoek steun ergens anders.

Laat het duidelijk zijn dat 'ergens anders steun zoeken' inderdaad kan betekenen dat je buiten de deur neukt. Maar er zijn andere mogelijkheden: psycholoog, goede vriend, etc.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 18:55:03 #7
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132698094
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:46 schreef RetepV het volgende:
Ik las laatst iets van een bekend persoon. Hij zei dat hij spijt had dat hij altijd alleen maar interesse had gehad voor vrouwen die iets te zeggen hebben, intelligente vrouwen. Hij zei dat hij gewoon een 'airhead' had moeten kiezen die hem als 'daddy' zag, kinderen moeten maken, er verder niks van verwachten, en zo misschien gelukkiger was geweest.
Ik heb dit overwogen ja, maar ik denk dat ik juist ongelukkiger zou zijn, mischien mezelf wel opgezadeld zou voelen met iets wat ik eigenlijk niet zou willen. Ik wil geloven dat ik.. door mijn al dan niet falen behoed ben voor dingen.
quote:
Ik denk dat je te veel 'gelijk' wil zijn in de relatie. Accepteer gewoon dat die meisjes dommer zijn dan jij, speel de papa, laat ze in de waan dat ze het goed doen, doe met ze wat je wil. Maar vraag alleen dingen van ze die ze kunnen. Want als je meer vraagt, dan weten ze het niet meer en houden ze het niet vol. Zoek steun ergens anders.
Zelfs zou ik 'domme vrouwen' aanvaarden weet ik nog niet waar ik ze naast kroegen en clubs zou kunnen tegenkomen, dat is het kernpunt. Maar dan nog zijn het meestal mensen met dikke psychische kronkels/alcoholisten/ikwilniksbehalvelolhebbuh types of doortrapten.
Ik wil toch echt op basis van oprechtheid iemand leren kennen, omdat ik iemand wil vertrouwen, niet weer zoals met mn ex mijn goedgelovigheid in mn gezicht krijgen.
quote:
Laat het duidelijk zijn dat 'ergens anders steun zoeken' inderdaad kan betekenen dat je buiten de deur neukt. Maar er zijn andere mogelijkheden: psycholoog, goede vriend, etc.
Ik heb echt geen probleem met een fuckbuddy hebben hoor, maar zoals ik al zei; hoe kom ik er een tegen. Ik kom gewoonweg niemand tegen, het is bizar.. Als er morgen in de stad een meid op me afstapt en tegen me zegt "hey ik vind je er echt leuk uitzien heb je zin om wat te drinken ergens" dan zeg ik meteen ja. (zolang ze niet dik is trouwens, is tegenwoordig mn enige vereiste) hoeft ze geen 8 of hoger voor te zijn.) maar het gebeurd gewoon niet.
En als ik mensen aanspreek dan loopt men ook gewoon door, en dan nog heb ik ook altijd nog het probleem dat als een vrouw mn tel. nummer zou vragen ik mn huisnummer geef en dan kijken ze me vast ook aan alsof ik een serial killer ben oid omdat ik geen mobiel heb waar ze de hele nacht smsjes/whatsap naar kunnen sturen omdat vrouwen tegenwoordig blijkbaar die behoefte hebben. En hebben ze die niet stuur mij dan aub een pm vrouw die geen sms/whatsap behoefte heeft want dan wil ik met je wat drinken.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:01:00 #8
402989 japiedevlugge
weer die clown en die acrobaat
pi_132698328
Waarom wil je geen mobiele telefoon dan. Je maakt het jezelf (onnodig?) moeilijk lijkt het.

En verder leek me geld toch een issue. Als je voor een relatie wil gaan dan zijn er heus wel vrouwen die geen kinderen willen. Maar normaal rond komen willen de meeste mensen wel.

Als je geldsituatie tijdelijk is dan is het ook nog prima, maar was je niet van plan daar wat aan te veranderen dan zou ik dat eens heroverwegen.
Grijp ze!
pi_132698360
Ben je ooit gediagnosticeerd met ADD en Asperger dan?
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_132698732
Tja, in mijn ervaring is het probleem simpelweg de mentaliteit van Nederlandse vrouwen.

Ik heb deze problemen gewoon niet met bijvoorbeeld Russische vrouwen (of noem het Oost-Europese vrouwen). Daar heb ik echter weer een ander probleem mee, namelijk dat ze veel toelaten, maar je ook duidelijk op je plaats weten te zetten. :D

Het probleem met Nederlandse vrouwen is dat zelfs de meest domme nog denkt dat ze slim is en 'beter verdient'.

Met Russische vrouwen is dat anders. Die hebben gewoon een plan. En als jij daar niet in past, dan is het 'even goede vrienden', maar is het over.

De meeste Nederlandse meisjes zijn gewoon over het paard getild. Als ze jong zijn en een relatie beginnen, dan denken ze steevast dat de jongen die ze gekozen hebben 'het gaat maken, desnoods met mijn hulp'. En des te ouder ze worden, des te hoger hun eisen worden, want des te meer afwijzingen, des te meer ze een goede man 'verdient'.

Compleet van de pot gerukt.
pi_132698997
Maar ja. Nog geen antwoord op je vraag.

Wat je zou kunnen gaan doen is:

Ga buiten joggen. Gewoon in je eigen buurt. Onderweg kom je mensen tegen. Als je een leuk meisje een paar keer tegen gekomen bent, kun je haar aanspreken. Afhankelijk van welke buurt je woont, zal ze nog vrijgezel zijn of gescheiden met kinderen zijn.

De vrouwen die gescheiden zijn en kinderen hebben, zijn 'blijvers'. Die zijn inmiddels van hun hoge troon af gevallen, zien de realiteit, en snappen veel beter waar het in het leven om gaat. Mogelijk wil ze je niet, tenslotte weet ze een stuk beter wat ze wel en niet wil, maar je hebt in ieder geval een kans. Als ze je dan wel wil, dan zit je gebakken.

Enige probleem is dan nog dat kind van een ander. Well, dat zul je moeten accepteren. En als je je leven lief hebt (in figuurlijke zin), dan zorg je dat je een goede relatie met dat kind krijgt. En als alles goed gaat, kun je je eigen kindjes gaan maken.
pi_132699110
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.
quote:
9s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 18:22 schreef BaajGuardian het volgende:
het kan het beste blijven bij snachts om 4 uur whatsappen uit verveling wat ik niet doe want ik heb (voor degenen die me niet kennen) geen mobiel en die neem ik ook niet punt.
pi_132699149
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:01 schreef japiedevlugge het volgende:
Waarom wil je geen mobiele telefoon dan. Je maakt het jezelf (onnodig?) moeilijk lijkt het.

En verder leek me geld toch een issue. Als je voor een relatie wil gaan dan zijn er heus wel vrouwen die geen kinderen willen. Maar normaal rond komen willen de meeste mensen wel.

Als je geldsituatie tijdelijk is dan is het ook nog prima, maar was je niet van plan daar wat aan te veranderen dan zou ik dat eens heroverwegen.
Waarom? Een type die veel verwacht in dat opzicht is toch niets voor hem. Iemand die minder om geld geeft, net als hij graag buiten is en simpel leeft enz. zal met een gebrek aan geld weinig moeite hebben. Je kan zoveel leuke dingen doen samen zonder iets uit te geven.
pi_132699180
Anyway, ik heb echt een aantal aspecten die in het autistisch centrum vallen. Ik ben een hardstikke goede catch, maar tja, ik kan niet feesten hé. Als ik op een feest zit met veel mensen, dan zit ik liever stil te genieten dan dat ik het hoogste woord voer. En mijn interesses zijn ontzettend breed en gaan ook nog ontzettend diep.

Dus de meeste vrouwen worden afgeschrikt en gaan liever verder kijken of ze nog een andere kerel kunnen vinden die evenveel geld verdient, maar wel minder sociale problemen heeft.

Erg jammer dat die meisjes dan vaak uiteindelijk bij een psychopaat belanden. Eentje die goed kan spelen dat hij sociaal is, maar in de tussentijd geen normbesef heeft en op momenten dat hij niet betrapt kan worden de ergste dingen uithaalt.
pi_132699188
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:18 schreef El_Liberaliste het volgende:
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.

[..]

Geen mobiele telefoon hebben?
pi_132699215
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:19 schreef Kola het volgende:

[..]

Geen mobiele telefoon hebben?
Idd, dat staat er.
pi_132699249
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:18 schreef El_Liberaliste het volgende:
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.

[..]

? Dat hij geen mobiel heeft? WTF? Jij bent helemaal geen vent en ook geen vrouw. Jij bent een slaaf. Eentje die een mobiel neemt, alleen maar omdat zijn vrouw dat wil. :+
pi_132699280
Misschien is dat de oplossing BaajGuardian... Gewoon jezelf slaafs opstellen.
pi_132699329
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:20 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Idd, dat staat er.
Zou jij er andersom ook op afknappen als een vrouw geen mobieltje heeft?
pi_132699337
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:21 schreef RetepV het volgende:

[..]

? Dat hij geen mobiel heeft? WTF? Jij bent helemaal geen vent en ook geen vrouw. Jij bent een slaaf. Eentje die een mobiel neemt, alleen maar omdat zijn vrouw dat wil. :+
Meer het geforceerd afstand nemen van iedere verandering, al levert dat enorme praktische beperkingen op. Als mensen zo principieel zijn dan is er vaak niet mee te praten. Of misschien ben ik dan oppervlakkig, maar dan ben ik gelukkig in mijn oppervlakkigheid en niet ongelukkig in mijn koppigheid.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:23:45 #21
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132699351
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:18 schreef El_Liberaliste het volgende:
Nou ben ik een vent, maar als ik vrouw was zou ik aardig op onderstaand afknappen.

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132699374
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef Kola het volgende:

[..]

Zou jij er andersom ook op afknappen als een vrouw geen mobieltje heeft?
Absoluut, dan zoek je maar een ander (no sarcasm)

En aangezien ze dan vast van mening zijn dat ze beter verdienen, hoeft er ook niet meer om gevochten te worden.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:25:06 #23
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132699405
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:01 schreef Seam het volgende:
Ben je ooit gediagnosticeerd met ADD en Asperger dan?
met ADD ja, asperger heb ik me wat bij ingelezen en ik herken daar heel veel van, maar sommige dingen ook weer niet zoals dat ik echt wel sarcasme en emotie kan herkennen bij mensen, maar ik kan weer moeilijk meegaan in oppervlakkigheden zoals 'heeey wat leuk je te zien' etc.. dat komt op mij heel onecht en vreemd over.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132699429
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
Ja, je beperkt jezelf en anderen (naasten) er nogal mee en het geeft schijn van koppigheid, en/of een enorme afkeer tegen techniek/moderne communicatie.

Dat was 15 jaar geleden misschien niet zo erg..
pi_132699534
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:24 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Absoluut, dan zoek je maar een ander (no sarcasm)

En aangezien ze dan vast van mening zijn dat ze beter verdienen, hoeft er ook niet meer om gevochten te worden.
Wel een beetje sneu om iemand die je leuk vindt te laten lopen om een mobiele telefoon...
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:29:14 #26
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132699651
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:01 schreef japiedevlugge het volgende:
Waarom wil je geen mobiele telefoon dan. Je maakt het jezelf (onnodig?) moeilijk lijkt het.

En verder leek me geld toch een issue. Als je voor een relatie wil gaan dan zijn er heus wel vrouwen die geen kinderen willen. Maar normaal rond komen willen de meeste mensen wel.

Als je geldsituatie tijdelijk is dan is het ook nog prima, maar was je niet van plan daar wat aan te veranderen dan zou ik dat eens heroverwegen.
2 redenen, eerste is dat ik extreem zwart wit ben, zo ben ik ook vegetarisch door dezelfde zwart witheid. Als iets me (wellicht trauma ? geen id) een onprettige herinnering geeft ben ik er voor lange tijd of mischien wel voor altijd helemaal tegen. Laatste keer dat ik een mobiel had was ik nog 18, was een sagem. Heb em nog maar doet het natuurlijk niet meer. koelkastje zeg maar, kon er nieteens achtergrondjes op hebben kon alleen smsen en bellen. Had em van mn vader gekregen en die overleed toen en enige wat ik nog van em had waren voicemails, die ik nu ook niet meer kan horen want dat stond blijkbaar op een server oid, weet niet hoe dat werkt. Daarnaast kwam ik mn ware grote liefde eens tegen in leeuwarden, mn tel nr gegeven, ze zou me bellen.
Nooit gebeld. Toen besloten dat ik geen mobiel meer wilde.

reden 2: heb me daarna goed ingelezen en ben nogal micro-wave kritisch. Heb ook geen/ben tegenstander van wifi. Duld ook geen telefoons in mn nabijheid en voel me extreem ongemakkelijk als mensen om me heen met zon ding bezig zijn. Zoals 2 weken geleden op locatie @ vrijwilligerswerk, ben toen opgestaan en buiten gaan staan voor kwartiertje oid.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132699669
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:27 schreef Kola het volgende:

[..]

Wel een beetje sneu om iemand die je leuk vindt te laten lopen om een mobiele telefoon...
Tja, that's life meid. :*

Er zijn mensen om mindere dingen afgewezen.
pi_132699733
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:29 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Tja, that's life meid. :*

Er zijn mensen om mindere dingen afgewezen.
Dat is waar. Je zal ook niet de enige zijn. Maar ik geloof nooit dat je iemand dan echt de moeite waard vond om te beginnen.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:31:25 #29
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132699798
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:16 schreef RetepV het volgende:
Maar ja. Nog geen antwoord op je vraag.

Wat je zou kunnen gaan doen is:

Ga buiten joggen. Gewoon in je eigen buurt. Onderweg kom je mensen tegen. Als je een leuk meisje een paar keer tegen gekomen bent, kun je haar aanspreken. Afhankelijk van welke buurt je woont, zal ze nog vrijgezel zijn of gescheiden met kinderen zijn.

De vrouwen die gescheiden zijn en kinderen hebben, zijn 'blijvers'. Die zijn inmiddels van hun hoge troon af gevallen, zien de realiteit, en snappen veel beter waar het in het leven om gaat. Mogelijk wil ze je niet, tenslotte weet ze een stuk beter wat ze wel en niet wil, maar je hebt in ieder geval een kans. Als ze je dan wel wil, dan zit je gebakken.
geen slechte ideeen maar joggen houd ik niet van, wandelen wel.. maar wil niet te boek komen te staan als 'die rare vent die wat rondloopt en vrouwen aanspreekt' hier in de buurt :/ , ik heb liever geen vrouw die al kinderen heeft, kan ik daar voor gaan zorgen en opdraaien en dan heb je de ex nog die er ook als zijvleugel bij komt kijken en mischien weer niet fijn vind dat ik daar in huis kom etc etc
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:32:50 #30
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132699881
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:22 schreef RetepV het volgende:
Misschien is dat de oplossing BaajGuardian... Gewoon jezelf slaafs opstellen.
Nou ik ben liever gewoon mezelf, ik speel niet graag met mensen. Wel op fok met mn typetjes maar ik ben hier verder serieus, in het echte leven kan ik slecht tegen onoprecht gedrag.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:34:18 #31
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132699966
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:25 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Ja, je beperkt jezelf en anderen (naasten) er nogal mee en het geeft schijn van koppigheid, en/of een enorme afkeer tegen techniek/moderne communicatie.

Dat was 15 jaar geleden misschien niet zo erg..
De gehele geschiedenis van de mens heeft men geen mobieltje gehad, ik beperk me niet, ik sluit me niet af van mensen, mensen sluiten zich af van mij als ze liever in dat bakje kijken dan met mij in gesprek gaan terwijl ik recht voor ze sta. Zo denk ik erover iig.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132699997
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
Dat zou wel de achterlijkste reden zijn.
pi_132700065
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Dus je denkt dat vrouwen af zouden knappen op dat ik geen mobiel gebruik? :s
Nee ze knappen af op je gedrag en persoonlijkheid.
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:36:44 #34
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132700097
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:34 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat zou wel de achterlijkste reden zijn.
Het is om eerlijk te zijn wel een hoge hindernis voor mij als een meisje zo'n smartphone ding heeft met plat scherm en daar dan in vegen met de vingers oid om tabbladen te openen etc, wat een afleiders zijn die dingen ;l heb liever dat een meisje.. ok ok vrouw dus.. met haar hoofd bij mij is als ik met haar praat/afspreek/bezoek/weetikhet.

Wat dat betreft moet er toch nog hoop zijn want vrouwen van mijn leeftijd hebben ook nog de sociale tijden meegemaakt voordat de mobiele telefoons de dag innamen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132700200
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:36 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Het is om eerlijk te zijn wel een hoge hindernis voor mij als een meisje zo'n smartphone ding heeft met plat scherm en daar dan in vegen met de vingers oid om tabbladen te openen etc, wat een afleiders zijn die dingen ;l heb liever dat een meisje.. ok ok vrouw dus.. met haar hoofd bij mij is als ik met haar praat/afspreek/bezoek/weetikhet.
Begrijp ik. Het is ook echt niet normaal zoals iedereen met die dingen bezig is. Zelfs op feestjes kunnen ze dat ding niet even wegleggen. Ik vind het asociaal vaak.
pi_132700211
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:34 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

De gehele geschiedenis van de mens heeft men geen mobieltje gehad, ik beperk me niet, ik sluit me niet af van mensen, mensen sluiten zich af van mij als ze liever in dat bakje kijken dan met mij in gesprek gaan terwijl ik recht voor ze sta. Zo denk ik erover iig.
Ik vind het best; mensen sluiten zich dus af van jou, jij hebt gelijk & einde discussie.
Wat heeft het jou opgeleverd?
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:39:47 #37
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132700246
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:39 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Ik vind het best; mensen sluiten zich dus af van jou, jij hebt gelijk & einde discussie.
Wat heeft het jou opgeleverd?
Je kunt ook overdrijven he... doe ff niet zo hostile..
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132700320
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:23 schreef El_Liberaliste het volgende:

[..]

Meer het geforceerd afstand nemen van iedere verandering, al levert dat enorme praktische beperkingen op. Als mensen zo principieel zijn dan is er vaak niet mee te praten. Of misschien ben ik dan oppervlakkig, maar dan ben ik gelukkig in mijn oppervlakkigheid en niet ongelukkig in mijn koppigheid.
Met die mensen valt best te praten. Maar je moet met argumenten komen die kloppen. Je kan niet bewijzen dat jouw hele redenering beter is dan die van een ander door 1 ding van die redenering te bewijzen. Je moet de hele redenering bewijzen.

Dat is vaak het probleem met niet-autisten. Voor niet-autisten is het: it looks like a chicken, it walks like a chicken, so it IS a chicken.

Zo redeneert een autist niet. Neem het voorgaande voorbeeld. Als het niet belangrijk is om wat voor soort vogel het gaat, dan heeft een autist gewoon geen interesse in je verhaal. Want het dient nergens toe. Als het wel belangrijk is om wat voor soort vogel het gaat, dan moet je wel alle aspecten van die vogel meenemen in je redenatie voor je kan beweren om wat voor vogel het gaat. Doe je dat niet, dan zul je de autist echt niet overtuigen. Als je geluk hebt, dan zal hij je misschien beleefd bejegenen. Als je geen geluk hebt, dan negeert 'ie je.

Autisten zijn alleen maar moeilijk voor mensen voor wie details niet van belang zijn, of die details niet kunnen zien of begrijpen.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:42:54 #39
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_132700377
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
pi_132700397
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
Moet je ze ook wel eerst aanspreken he.
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:44:53 #41
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132700464
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
En dat was juist wat me altijd verteld werd, doe ik dat allemaal en inderdaad helemaal niks gewoon. ;[
speeddaten lijkt mij trouwens ook weer te geforceerd verder..
edit: ik doe kroegjes niet trouwns.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132700472
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:09 schreef RetepV het volgende:
Tja, in mijn ervaring is het probleem simpelweg de mentaliteit van Nederlandse vrouwen.

Ik heb deze problemen gewoon niet met bijvoorbeeld Russische vrouwen (of noem het Oost-Europese vrouwen). Daar heb ik echter weer een ander probleem mee, namelijk dat ze veel toelaten, maar je ook duidelijk op je plaats weten te zetten. :D

Het probleem met Nederlandse vrouwen is dat zelfs de meest domme nog denkt dat ze slim is en 'beter verdient'.

Met Russische vrouwen is dat anders. Die hebben gewoon een plan. En als jij daar niet in past, dan is het 'even goede vrienden', maar is het over.

De meeste Nederlandse meisjes zijn gewoon over het paard getild. Als ze jong zijn en een relatie beginnen, dan denken ze steevast dat de jongen die ze gekozen hebben 'het gaat maken, desnoods met mijn hulp'. En des te ouder ze worden, des te hoger hun eisen worden, want des te meer afwijzingen, des te meer ze een goede man 'verdient'.

Compleet van de pot gerukt.
Entitled monsters I tell you :P

Sowieso zijn Russische/Ukraiense vrouwen hot en daarnaast heel vrouwelijk iets wat in Nederland ver te zoeken is
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:45:53 #43
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_132700501
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:43 schreef Seam het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
Moet je ze ook wel eerst aanspreken he.
Goh. Lekker geëmancipeerd weer. :')

Zelfs als je ze aanspreekt, gaan ze daarna weer verder met hun telefoon of met hun vrienden.
Het is me één keer gelukt om leuk contact te hebben met iemand die ik zo heb ontmoet en dat was 10 jaar geleden. :')
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:46:56 #44
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_132700534
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:44 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

En dat was juist wat me altijd verteld werd, doe ik dat allemaal en inderdaad helemaal niks gewoon. ;[
speeddaten lijkt mij trouwens ook weer te geforceerd verder..
edit: ik doe kroegjes niet trouwns.
Of ze staan gewoon niet open, of ik ben gewoon te lelijk. Kan ook natuurlijk.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:47:08 #45
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132700541
Ik ben trouwens altijd iemand geweest die anderen op hun gemak wilt laten voelen dus als ik het idee in mn hoofd heb dat wat ik zou zeggen een ander ongemakkelijk kan doen voelen zeg ik het al niet. ;l

Anders zei ik elke dag de hele dag door tegen random meiden dat ik ze knap genoeg vond om model te zijn.

op het moment klinkt dat zo makkelijk inclusief we hebben maximaal 100 jaar hier
Wat weinigen halen..
En dan maken we een probleem van een meisje aanspreken maar als je daar dan staat dan is het weer opeens lastig..
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132700588
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:45 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Goh. Lekker geëmancipeerd weer. :')

Zelfs als je ze aanspreekt, gaan ze daarna weer verder met hun telefoon of met hun vrienden.
Het is me één keer gelukt om leuk contact te hebben met iemand die ik zo heb ontmoet en dat was 10 jaar geleden. :')
Dat ligt meer aan je uitstraling/uiterlijk of de plaats waar je je ze aanspreekt.
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
pi_132700612
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:30 schreef Kola het volgende:

[..]

Dat is waar. Je zal ook niet de enige zijn. Maar ik geloof nooit dat je iemand dan echt de moeite waard vond om te beginnen.
Maar dat die vrouw er verder ook niks aan deed, geeft al aan dat zij hem ook niet de moeite waard vond om te beginnen.

Of moet alles dan maar door de man begonnen worden? We zijn toch geëmancipeerd?

Emancipatie in Nederland betekent niet meer dat wanneer je opdringerig wordt richting een meisje, ze iemand erbij haalt om je weg te sturen. En als je niet opdringerig bent richting een meisje, ze van je wegloopt omdat je niks doet.

Wat is er verkeerd aan ZELF actie ondernemen? Emancipatie betekent OOK dat je als vrouw zelf initiatief moet nemen. Waarom doen de meeste Nederlandse vrouwen dat niet?

Ik heb nog nooit meegemaakt dat een Nederlandse vrouw naar me toe liep, me een drankje aanbood, wat met me wilde praten om te kijken of er wat meer uit zou komen. Ik blijf een beetje in Rusland hangen, maar ik heb dat in Rusland wel meegemaakt. En vrouwen zijn daar helemaal niet geëmancipeerd.

Of misschien zijn ze gewoon beter geëmancipeerd. Want ze maken nergens een probleem over, blijven altijd beleefd, vertellen het je gewoon zonder drama als je te ver gaat, en zijn daarna even goede vrienden.

Uitzonderingen daargelaten, natuurlijk. Dat geeft me toch goede hoop dat er ook bij Nederlandse vrouwen uitzonderingen te vinden zijn.
pi_132700696
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:31 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

geen slechte ideeen maar joggen houd ik niet van, wandelen wel.. maar wil niet te boek komen te staan als 'die rare vent die wat rondloopt en vrouwen aanspreekt' hier in de buurt :/ ,
Daarom dus joggen...

Maar goed, je kan ook wandelen zonder iedereen aan te spreken. Als je het lang genoeg doet, zul je zelf wel aangesproken worden, omdat je een bekende verschijning bent. En als het 'hallo' eenmaal binnen is, dan kun je ze zonder problemen aanspreken.
pi_132700829
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:39 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Je kunt ook overdrijven he... doe ff niet zo hostile..
Je hoeft het niet als frustratie van mijn kant te zien, maar ik probeer de angel uit de welles-nietes discussie te trekken en aan te tonen dat je, al heb je misschien gelijk (wat je volgens mij niet hebt maar daar gaat het niet om), het je meer kost dan oplevert en dat wanneer je een beetje meebuigt, dat veel kan opleveren. Ik reageer in je topic om jou te laten zien hoe ik het zie, niet om er zelf gelukkig van te worden, jij wekt de indruk wel een soort geluk te zoeken en in dat kader geef ik mijn reactie.

Het niet hebben van een telefoon is misschien overkomelijk maar het is voor mij een indicatie dat zo iemand wel meer afwijkende levensopvattingen heeft die lastig te matchen zijn met de mijne.
pi_132700858
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vraag me inderdaad af hoe mensen andere mensen ontmoeten.
Dingen als terrasjes, kroegen en sport lijken echt totaal niet te werken. Iedereen is daar of volledig met zichzelf bezig, met hun vrienden of met hun partner. Nog nooit iemand op die manier ontmoet.
In werkelijkheid zijn de meeste mensen getrouwd met hun jeugdliefde die ze op school hebben ontmoet. En omdat ze samen zijn opgegroeid hebben ze dezelfde achtergrond en gaat het goed.

Anyway, met sport werkt het nog wel een beetje. Terrasjes en kroegen werkt in mijn ervaring niet.

Werk, vereniging, school, dat soort zaken. Of iemand uit de buurt waarin je woont.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:56:43 #51
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132700993
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:54 schreef RetepV het volgende:

[..]

In werkelijkheid zijn de meeste mensen getrouwd met hun jeugdliefde die ze op school hebben ontmoet. En omdat ze samen zijn opgegroeid hebben ze dezelfde achtergrond en gaat het goed.

Anyway, met sport werkt het nog wel een beetje. Terrasjes en kroegen werkt in mijn ervaring niet.

Werk, vereniging, school, dat soort zaken. Of iemand uit de buurt waarin je woont.
Ik weet het, mijn leven is nu eenmaal... in fragmenten zeg maar verlopen. Internaten en all over the place wonen, van de middelbare gepest (1e) dus.. heb eigenlijk geen netwerk snap je..
Op 2 vrienden na.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132700997
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:48 schreef RetepV het volgende:

[..]

Maar dat die vrouw er verder ook niks aan deed, geeft al aan dat zij hem ook niet de moeite waard vond om te beginnen.

Of moet alles dan maar door de man begonnen worden? We zijn toch geëmancipeerd?

[etc]
Hij zou haar zeggen dat ze maar een ander moet zoeken zodra zij zegt geen mobiel te hebben. Waarom zou zij er in dat geval verder nog iets aan doen? Snap niet wat wie-op-wie afstapt daar mee te maken heeft.
pi_132701028
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:47 schreef BaajGuardian het volgende:
Anders zei ik elke dag de hele dag door tegen random meiden dat ik ze knap genoeg vond om model te zijn.
Op zich is dat wel een goede. Maar let op, degene die je dan moet hebben, is degene die zegt: "ja, maar mijn uiterlijk levert me nooit op wat ik wil".

Die staat met beide benen op de grond.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:57:53 #54
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132701051
Als een meisje dat ik tegenkom en leuk op me overkomt me zegt dat ze geen mobiel heeft pak ik direct haar hand beet en zeg ik 'kunnen we elkaar de hand schudden' en dan vraag ik of ze vanavond vrij is.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:58:06 #55
402989 japiedevlugge
weer die clown en die acrobaat
pi_132701062
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:29 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

2 redenen, eerste is dat ik extreem zwart wit ben, zo ben ik ook vegetarisch door dezelfde zwart witheid. Als iets me (wellicht trauma ? geen id) een onprettige herinnering geeft ben ik er voor lange tijd of mischien wel voor altijd helemaal tegen. Laatste keer dat ik een mobiel had was ik nog 18, was een sagem. Heb em nog maar doet het natuurlijk niet meer. koelkastje zeg maar, kon er nieteens achtergrondjes op hebben kon alleen smsen en bellen. Had em van mn vader gekregen en die overleed toen en enige wat ik nog van em had waren voicemails, die ik nu ook niet meer kan horen want dat stond blijkbaar op een server oid, weet niet hoe dat werkt. Daarnaast kwam ik mn ware grote liefde eens tegen in leeuwarden, mn tel nr gegeven, ze zou me bellen.
Nooit gebeld. Toen besloten dat ik geen mobiel meer wilde.

reden 2: heb me daarna goed ingelezen en ben nogal micro-wave kritisch. Heb ook geen/ben tegenstander van wifi. Duld ook geen telefoons in mn nabijheid en voel me extreem ongemakkelijk als mensen om me heen met zon ding bezig zijn. Zoals 2 weken geleden op locatie @ vrijwilligerswerk, ben toen opgestaan en buiten gaan staan voor kwartiertje oid.
Maar door zoiets maak je het jezelf toch echt heel moeilijk, gezien 99% van de mensen (onder de 40) een mobiele telefoon heeft.

En dat extreem zwart wit denken is ook niet erg aantrekkelijk.

Ik zou alles en jezelf eens minder serieus nemen, dat is namelijk wat autisten altijd veel te veel lijken te doen.

Maar goed, laten we dan alleen gewoon even vaststellen dat je nogal afwijkt van de meeste mensen. Dan zijn er 2 mogelijkheden: je zoekt iemand die net zo is, of je past je aan.
Grijp ze!
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 19:58:40 #56
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132701098
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:57 schreef RetepV het volgende:

[..]

Op zich is dat wel een goede. Maar let op, degene die je dan moet hebben, is degene die zegt: "ja, maar mijn uiterlijk levert me nooit op wat ik wil".

Die staat met beide benen op de grond.
Nou ik zeg dat soort dingen ook niet omdat ik het gevoel dus heb dat iedereen dat toch al tegen mooie meiden zegt en het geen waarde meer heeft of opgevat kan worden als een play-poging oid.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132701112
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:56 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik weet het, mijn leven is nu eenmaal... in fragmenten zeg maar verlopen. Internaten en all over the place wonen, van de middelbare gepest (1e) dus.. heb eigenlijk geen netwerk snap je..
Op 2 vrienden na.
Ik heb in de eerste 15 jaar van mijn leven in 5 verschillende landen gewoond. Dat doet inderdaad erg veel goeds voor je vriendenkring en je vermogen om je aan iemand te binden.

Toch zul je daar doorheen moeten prikken.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:00:23 #58
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132701184
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:58 schreef RetepV het volgende:

[..]

Ik heb in de eerste 15 jaar van mijn leven in 5 verschillende landen gewoond. Dat doet inderdaad erg veel goeds voor je vriendenkring en je vermogen om je aan iemand te binden.

Toch zul je daar doorheen moeten prikken.
Nou ik zit wel op hyves maar daar is iedereen weg.. had ook veel mensen op msn.. je kent het.
Nu heb ik wel skype en twitters maar op twitters heb ik maar 4 volgers :') best wel sneu als je er bij stilstaat. Op skype heb ik ook maar iets van 4 mensen maar ik kan dat tenminste gebruiken als ik iemand tegenkom die toch met me contact wil hebben op afstand ook, kan ik iig mn skype geven. Dat dan weer wel.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:00:36 #59
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_132701193
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:48 schreef Seam het volgende:

[..]

Dat ligt meer aan je uitstraling/uiterlijk of de plaats waar je je ze aanspreekt.
Ik wist het. Ik ben lelijk. ;(

quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:56 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik weet het, mijn leven is nu eenmaal... in fragmenten zeg maar verlopen. Internaten en all over the place wonen, van de middelbare gepest (1e) dus.. heb eigenlijk geen netwerk snap je..
Op 2 vrienden na.
Hoe zit het met mensen ontmoeten (niet qua relatiemateriaal) via FOK!?
Ik moet zeggen dat ik daar aardig wat mensen heb leren kennen en ook geregeld ontmoet.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:01:42 #60
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132701238
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:00 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Nou ik zit wel op hyves maar daar is iedereen weg.. had ook veel mensen op msn.. je kent het.
Nu heb ik wel skype en twitters maar op twitters heb ik maar 4 volgers :') best wel sneu als je er bij stilstaat. Op skype heb ik ook maar iets van 4 mensen maar ik kan dat tenminste gebruiken als ik iemand tegenkom die toch met me contact wil hebben op afstand ook, kan ik iig mn skype geven. Dat dan weer wel.
Via facebook kan je ook veel contacten leggen / kennissen kring uitbreiden / verdiepen. Als je al geen mobiel hebt, lijkt het me handig om iets voor vluchtige contacten te hebben.

Twitter en skype vind ik nog altijd iets meer voor echt bekenden/vrienden.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:01:47 #61
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132701243
quote:
99s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:00 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ik wist het. Ik ben lelijk. ;(

[..]

Hoe zit het met mensen ontmoeten (niet qua relatiemateriaal) via FOK!?
Ik moet zeggen dat ik daar aardig wat mensen heb leren kennen en ook geregeld ontmoet.
Dit heb ik al geprobeerd maar je word helemaal kapotgetrolled op dit forum, eerst door 20 mensen die je topic een platform vinden om leuk te gaan zitten doen met "ts is" posts. Vervolgens mensen die de psycholoog gaan spelen, en daarna een mod die het topic maar sluit omdat ze geen zin hebben om het bij te moeten houden.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:01:48 #62
402989 japiedevlugge
weer die clown en die acrobaat
pi_132701244
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:19 schreef Kola het volgende:

[..]

Waarom? Een type die veel verwacht in dat opzicht is toch niets voor hem. Iemand die minder om geld geeft, net als hij graag buiten is en simpel leeft enz. zal met een gebrek aan geld weinig moeite hebben. Je kan zoveel leuke dingen doen samen zonder iets uit te geven.
Je hebt veel verwachten en een normaal minimum/modaal. Hij zit aan de absolute ondergrens als ik dat zo hoor. En ja zulke stelletjes komen voor, maar ook met zoiets verklein je weer heel erg je kansen. Persoonlijk ken ik gevallen waar dat uiteindelijk ook geen standhoud omdat het geen lekkere basis is (na een tijd wil 1 van de 2 toch meer).

Maar zo aan het einde van de streep blijft er niet veel over aan keus.
Grijp ze!
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:02:58 #63
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132701305
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:01 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Via facebook kan je ook veel contacten leggen / kennissen kring uitbreiden / verdiepen.
Ik ben 100% anti facebook, maand geleden eens aangemaakt voor 3 dagen en werd gewoon overwhelmed.. vond het heel onprettig en kon ook niet goed tegen dat je het niet kon customisen qua licht/donker van achtergrond en kleuren etc. Volgens mij is die hele layout bedoeld voor telefoons want op mn pc zag het er niet uit.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132701313
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:56 schreef Kola het volgende:

[..]

Hij zou haar zeggen dat ze maar een ander moet zoeken zodra zij zegt geen mobiel te hebben. Waarom zou zij er in dat geval verder nog iets aan doen? Snap niet wat wie-op-wie afstapt daar mee te maken heeft.
Wacht even. Mijn autisme komt naar boven.

Volgens mij zei hij dat HIJ op het meisje afliep. Maar dat het meisje op hem afknapte omdat hij geen mobiel heeft, en hij daarom wegloopt. En toen zei jij dat hij best wat beter zijn best mocht doen bij haar. En toen zei ik tegen jou dat ik me eigenlijk afvroeg waarom HIJ wat beter zijn best moest doen en ZIJ niet?

Het ging niet om wie op wie af stapte. Het ging om wie op wie af knapte, en wie er iets beter zijn best moest doen om toch nog iets voor elkaar te krijgen.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:04:37 #65
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132701387
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:02 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik ben 100% anti facebook, maand geleden eens aangemaakt voor 3 dagen en werd gewoon overwhelmed.. vond het heel onprettig en kon ook niet goed tegen dat je het niet kon customisen qua licht/donker van achtergrond en kleuren etc. Volgens mij is die hele layout bedoeld voor telefoons want op mn pc zag het er niet uit.
Overwhelmed ook qua reacties? Want die zijn gewoon lekker per persoon uit te zetten.
Tja qua layout kan je er idd weinig aan veranderen volgens mij. Maar om nou te zeggen dat het niet voor pc geschikt is, lijkt me niet.
pi_132701464
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 19:58 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Nou ik zeg dat soort dingen ook niet omdat ik het gevoel dus heb dat iedereen dat toch al tegen mooie meiden zegt en het geen waarde meer heeft of opgevat kan worden als een play-poging oid.
Ah, maar het is geen kwestie van één keer schieten waarna het raak is of mis is. Bekijk het eens van de kant van het meisje. Die krijgt de hele tijd van dat soort dingen naar haar hoofd geslingerd. Dus die is er inmiddels al lang ongevoelig voor (tenzij ze net een slechte bui heeft ;)).

Dus... Je wint er dan niks mee, maar je verliest er dus ook niks mee. En zo lang je niks verliest staat de deur nog steeds open.

En een beetje intelligente vrouw prikt er toch wel doorheen, want jij ziet er niet uit als een player (of wel?).
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:15:00 #67
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132701850
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:03 schreef RetepV het volgende:

[..]

Wacht even. Mijn autisme komt naar boven.

Volgens mij zei hij dat HIJ op het meisje afliep. Maar dat het meisje op hem afknapte omdat hij geen mobiel heeft, en hij daarom wegloopt. En toen zei jij dat hij best wat beter zijn best mocht doen bij haar. En toen zei ik tegen jou dat ik me eigenlijk afvroeg waarom HIJ wat beter zijn best moest doen en ZIJ niet?

Het ging niet om wie op wie af stapte. Het ging om wie op wie af knapte, en wie er iets beter zijn best moest doen om toch nog iets voor elkaar te krijgen.
Het was hypotetisch verder, ik stelde dat ik dus onzeker ben over dat dat zou kunnen plaatsvinden dat een meisje/vrouw er moeite mee zou hebben als ze erachter kwam dat ik geen mobiel heb omdat ik uit.. analyse weet dat veel vrouwen savonds willen whatsappen met hun nieuwe interesse (potentiele vriend), of iig hoor ik dat van een andere vriend waar ik in een winkel weleens mee praatte.
En ook van een andere vriend.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132701954
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:01 schreef japiedevlugge het volgende:

[..]

Je hebt veel verwachten en een normaal minimum/modaal. Hij zit aan de absolute ondergrens als ik dat zo hoor. En ja zulke stelletjes komen voor, maar ook met zoiets verklein je weer heel erg je kansen. Persoonlijk ken ik gevallen waar dat uiteindelijk ook geen standhoud omdat het geen lekkere basis is (na een tijd wil 1 van de 2 toch meer).

Maar zo aan het einde van de streep blijft er niet veel over aan keus.
Ondergrens is rond bijstandsniveau? Daar lopen er toch honderdduizenden van rond. Ook mensen die wel werken maar door belastingen+huur en lasten niet veel meer dan dat overhouden. Door wat improvisatie kun je veel voor elkaar krijgen, m.t.t dingen doen.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:17:26 #69
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132701956
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:15 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Het was hypotetisch verder, ik stelde dat ik dus onzeker ben over dat dat zou kunnen plaatsvinden dat een meisje/vrouw er moeite mee zou hebben als ze erachter kwam dat ik geen mobiel heb omdat ik uit.. analyse weet dat veel vrouwen savonds willen whatsappen met hun nieuwe interesse (potentiele vriend), of iig hoor ik dat van een andere vriend waar ik in een winkel weleens mee praatte.
En ook van een andere vriend.
Vrouwen willen gewoon contact (mannen ook). Of dit nu savonds met whatsapp is of af en toe gewoon eens bellen. Of gewoon echt afspreken is. Dat maakt vaak niet uit. Zeker niet als je niet voor een guppie van 15 jaar gaat die enkel whatsapp nog kent.

Daar moet je je niet druk over maken. Dat je er vragen over kan krijgen of dat ze het raar kan vinden, ja. Maar dat lijkt me ook niet vreemd in de tijd van tegenwoordig.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:17:48 #70
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132701965
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:04 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Overwhelmed ook qua reacties? Want die zijn gewoon lekker per persoon uit te zetten.
Tja qua layout kan je er idd weinig aan veranderen volgens mij. Maar om nou te zeggen dat het niet voor pc geschikt is, lijkt me niet.
Nou het is ook dat ik opeens allemaal friendrequests kreeg van mensen via vrienden 'van vrienden.. en het begon me erg te irriteren, ook mensen waar ik geen contact meer mee heb en wil die ik nog wel ken van toen ik in mn ouderlijk huis woonde van de buurt stuurden me massaal friend requests en toen ze ik via een andere vriend dat ik niet wilde toevoegen en blabla heel gedoe en mensen vielen me ook hele dag door lastig terwijl ik bezig was met instellingen uitvogelen en werd er helemaal knetter van.

Volgens mij is die site meer voor mensen die 'juist de hele dag met hun mobiel bezig zijn om constant updates te 'checken' oid. Mn eigen kop is al druk genoeg de hele dag om me daar ook nog eens mee bezig te moeten houden wat andere mensen doen..

Mn moeder zit ook op facebook en als ik bij dr langs ga zit ze ook altijd op facebook, word er moe van.. kan amper tegen haar praten dan want ze luisterd gewoon niet maar zit facebook onzin te lezen, berichten die nergens over gaan.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:19:27 #71
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702047
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:06 schreef RetepV het volgende:

[..]

Ah, maar het is geen kwestie van één keer schieten waarna het raak is of mis is. Bekijk het eens van de kant van het meisje. Die krijgt de hele tijd van dat soort dingen naar haar hoofd geslingerd. Dus die is er inmiddels al lang ongevoelig voor (tenzij ze net een slechte bui heeft ;)).

Dus... Je wint er dan niks mee, maar je verliest er dus ook niks mee. En zo lang je niks verliest staat de deur nog steeds open.

En een beetje intelligente vrouw prikt er toch wel doorheen, want jij ziet er niet uit als een player (of wel?).
Ja ik heb dat eens gemerkt bij een, 5 berichten over en weer leuke gesprekken over muziek (gitaar) met hele prettige sfeer en ik stuur haar één berichtje van 'hoe kan een leuke meid als jij nou single zijn eigenlijk'

Kwam meteen een extreme tirade na met gescheld en dat ik een "steroiden gebruikende pussy was" En ik gebruik nieteens steroiden.. belachelijk
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:20:59 #72
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132702130
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:17 schreef BaajGuardian het volgende:

Nou het is ook dat ik opeens allemaal friendrequests kreeg van mensen via vrienden 'van vrienden.. en het begon me erg te irriteren, ook mensen waar ik geen contact meer mee heb en wil die ik nog wel ken van toen ik in mn ouderlijk huis woonde van de buurt stuurden me massaal friend requests en toen ze ik via een andere vriend dat ik niet wilde toevoegen en blabla heel gedoe en mensen vielen me ook hele dag door lastig terwijl ik bezig was met instellingen uitvogelen en werd er helemaal knetter van.

Volgens mij is die site meer voor mensen die 'juist de hele dag met hun mobiel bezig zijn om constant updates te 'checken' oid. Mn eigen kop is al druk genoeg de hele dag om me daar ook nog eens mee bezig te moeten houden wat andere mensen doen..

Mn moeder zit ook op facebook en als ik bij dr langs ga zit ze ook altijd op facebook, word er moe van.. kan amper tegen haar praten dan want ze luisterd gewoon niet maar zit facebook onzin te lezen, berichten die nergens over gaan.
Je hebt hier twee dingen. 1- je wordt zelf helemaal gek van de extra last die het blijkbaar met zich mee brengt. Want druk in je hoofd, allerlei dingen die tegelijkertijd gebeuren etc.
En 2- de druk die je extra voelt doordat blijkbaar het als een verplichting voelt.

Tja zelf heb ik van beiden totaal geen last. Geen gezeik van mensen die ik niet toevoeg en voel ook geen extra druk. Tis maar net wat voor plekje je eraan geeft in je leven en hoe je dat uitdraagt.

Maargoed, dat zal ook met je ADD / asperger etc te maken hebben. Denk dat dit soort dingen ook wel op andere plekken terugkomen in je leven, wat evt een relatie / daten lastiger maakt voor je.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:21:02 #73
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702132
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:06 schreef RetepV het volgende:

[..]

Ah, maar het is geen kwestie van één keer schieten waarna het raak is of mis is. Bekijk het eens van de kant van het meisje. Die krijgt de hele tijd van dat soort dingen naar haar hoofd geslingerd. Dus die is er inmiddels al lang ongevoelig voor (tenzij ze net een slechte bui heeft ;)).

Dus... Je wint er dan niks mee, maar je verliest er dus ook niks mee. En zo lang je niks verliest staat de deur nog steeds open.

En een beetje intelligente vrouw prikt er toch wel doorheen, want jij ziet er niet uit als een player (of wel?).
Weet niet meer wie het zei trouwens maar iemand zei eens dat ik overkom als een onguur type oid?
Zie echt niet in waarom.. ik draag dan wel vaak een zonnebril maar dat is omdat ik heel slecht zie en met een beetje zonnestralen erbij dus zo goed als niks en ik wil wel veiligheid behouden voor iedereen in het verkeer, laat zelfs soms mensen voorgaan als ik voorrang heb zo erg sociaal ben ik in het verkeer.. best wel weird ik weet het :/
Weet niet of dat mag trouwens.. voorrang geven als je het hebt.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:21:52 #74
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132702180
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:21 schreef BaajGuardian het volgende:

Weet niet of dat mag trouwens.. voorrang geven als je het hebt.
Mag wel, maar kan ook gevaarlijke situaties opleveren natuurlijk.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:23:50 #75
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702275
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:20 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Je hebt hier twee dingen. 1- je wordt zelf helemaal gek van de extra last die het blijkbaar met zich mee brengt. Want druk in je hoofd, allerlei dingen die tegelijkertijd gebeuren etc.
En 2- de druk die je extra voelt doordat blijkbaar het als een verplichting voelt.
goed geanalyseerd, dat is het beiden exact.
quote:
Tja zelf heb ik van beiden totaal geen last. Geen gezeik van mensen die ik niet toevoeg en voel ook geen extra druk. Tis maar net wat voor plekje je eraan geeft in je leven en hoe je dat uitdraagt.

Maargoed, dat zal ook met je ADD / asperger etc te maken hebben. Denk dat dit soort dingen ook wel op andere plekken terugkomen in je leven, wat evt een relatie / daten lastiger maakt voor je.
Ik denk het, weet nogsteeds niet of ik echt asperger heb omdat ik maar gedeeltelijk herken wat het inhoud, maar mischien een milde vorm dan. Heb me goed ingelezen over hoog functionerend autisme verder dus het zit wel in die hoek.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:26:28 #76
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702380
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:21 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Mag wel, maar kan ook gevaarlijke situaties opleveren natuurlijk.
Ja ik word weleens geirriteerd als ik dan voorang geef maar die auto stopt dan, en dan heb ik zoiets van.. ok dan niet man..
Kan er ook totaal niet tegen als mensen bij haaien tanden eerst gaan versnellen en op het laatste moment toch stoppen, kan ik ook warrig van worden omdat ik dat gewoon niet begrijp.
Ik kan dan niet inschatten wat ze doen gaan.. heb wel meegemaakt dat ze gewoon haaientanden negeerden.. haaientanden zijn juist het enige waar ik 100% gebruik van maak. Ik ga niet mensen voorlaten bij haaientanden. Ben weleens bijna aangereden door een miep die de haaientanden negeerde :/

Maar het eerste vind ik erger, eerst versnellen en op het laatst opeens gaan stoppen wanneer ik aan kom fietsen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:26:36 #77
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132702384
Ga gewoon fitnessen man. Je praat alsof dat een vermogen kost
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:27:06 #78
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702411
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:26 schreef hugecooll het volgende:
Ga gewoon fitnessen man. Je praat alsof dat een vermogen kost
Voor mij wel, ik heb papieren gehaald en schrok toch best van de prijzen die zelfs met friesland verzekering een korting kregen, dan nog was het niet te doen voor mij...
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:27:38 #79
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132702438
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:27 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Voor mij wel, ik heb papieren gehaald en schrok toch best van de prijzen die zelfs met friesland verzekering een korting kregen, dan nog was het niet te doen voor mij...
Er zijn toch ook zaken waar je goedkoper kan fitnessen?
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:28:40 #80
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702490
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:27 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Er zijn toch ook zaken waar je goedkoper kan fitnessen?
maybe, ik ben wat ongeorganiseerd..
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:29:29 #81
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132702536
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:28 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

maybe, ik ben wat ongeorganiseerd..
Hm, er zijn iig kabinetsplannen om daar bijzondere bijstand voor te verlenen. Ik ga er even van uit dat je niet (betaald) werkt btw
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:35:48 #82
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702771
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:29 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hm, er zijn iig kabinetsplannen om daar bijzondere bijstand voor te verlenen. Ik ga er even van uit dat je niet (betaald) werkt btw
nope.

Trouwens ik realiseer me nu pas dat ik.. eigenlijk mn coming out heb gedaan hier wat ik nooit wilde doen maar goed..

Sigh, ik bedoel ik heb mn hele leven geprobeerd om 'normaal' te zijn als iedereen maar dat is nu eenmaal niet zo.. mischien moet ik er maar vrede mee hebben dat ik toch echt autisme spectrum iets heb :/
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:38:18 #83
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132702883
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:35 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

nope.

Trouwens ik realiseer me nu pas dat ik.. eigenlijk mn coming out heb gedaan hier wat ik nooit wilde doen maar goed..

Sigh, ik bedoel ik heb mn hele leven geprobeerd om 'normaal' te zijn als iedereen maar dat is nu eenmaal niet zo.. mischien moet ik er maar vrede mee hebben dat ik toch echt autisme spectrum iets heb :/
Dat je niet heel sociaal bent, maakt je nog geen autist hoor :P
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:39:32 #84
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132702933
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:38 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Dat je niet heel sociaal bent, maakt je nog geen autist hoor :P
Ik herken teveel dingen in de beschrijving, en ik ben mn hele leven al gediagnosticieerd met zowel PDD-nos als ADD.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:42:54 #85
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132703084
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:39 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik herken teveel dingen in de beschrijving, en ik ben mn hele leven al gediagnosticieerd met zowel PDD-nos als ADD.
Ach, er een etiketje op plakken maakt je niet 'ineens' een ander persoon :)
Maar als je je niet onder de mensen begeeft, wordt je 'sociale situatie' natuurlijk ook niet beter. Moet je wel wat in investeren (vooral tijd, geld niet zo)
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:43:49 #86
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132703127
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:42 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Ach, er een etiketje op plakken maakt je niet 'ineens' een ander persoon :)
Maar als je je niet onder de mensen begeeft, wordt je 'sociale situatie' natuurlijk ook niet beter. Moet je wel wat in investeren (vooral tijd, geld niet zo)
weet ik maar het blijft wel dat ik echt wel inzie dat ik gewoon niet smalltalk verdraag, ook als mensen naar mij zeggen van 'hey alles goed' dan zeggen anderen ja met jou, maar ik blijf dan staan en wil dan vertellen hoe het met mij gaat.. bedoel maar..
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:44:48 #87
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132703170
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:43 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

weet ik maar het blijft wel dat ik echt wel inzie dat ik gewoon niet smalltalk verdraag, ook als mensen naar mij zeggen van 'hey alles goed' dan zeggen anderen ja met jou, maar ik blijf dan staan en wil dan vertellen hoe het met mij gaat.. bedoel maar..
Ja goed, het helpt wel als je iets hebt om over te praten. Als je bij een vereniging gaat, kan je daarover beginnen. Bij fitness hetzelfde. Dan komt die ander vanzelf wel met een vervolgonderwerp
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:45:33 #88
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132703201
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:35 schreef BaajGuardian het volgende:

Trouwens ik realiseer me nu pas dat ik.. eigenlijk mn coming out heb gedaan hier wat ik nooit wilde doen maar goed..

Sigh, ik bedoel ik heb mn hele leven geprobeerd om 'normaal' te zijn als iedereen maar dat is nu eenmaal niet zo.. mischien moet ik er maar vrede mee hebben dat ik toch echt autisme spectrum iets heb :/
Iedereen heeft zo zijn eigen eigenschappen. En je kan er beter vrede mee hebben en voor jou een goede manier vinden om daarmee te leven en je weg te vinden, dan dat je ten koste van jezelf probeert 'normaal' te doen. Want daar prikken mensen toch wel doorheen.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:46:55 #89
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132703267
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:45 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Iedereen heeft zo zijn eigen eigenschappen. En je kan er beter vrede mee hebben en voor jou een goede manier vinden om daarmee te leven en je weg te vinden, dan dat je ten koste van jezelf probeert 'normaal' te doen. Want daar prikken mensen toch wel doorheen.
Ik wil gewoon niet dat het nog eens een extra blokkade erbovenop word om een metgezel te vinden, daarom wilde ik het nooit zeggen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:48:18 #90
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132703330
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:46 schreef BaajGuardian het volgende:

Ik wil gewoon niet dat het nog eens een extra blokkade erbovenop word om een metgezel te vinden, daarom wilde ik het nooit zeggen.
Het lijkt mij eerder een extra blokkade worden als je niet jezelf bent.
Zoals ik zeg, mensen prikken er wel doorheen als je niet op je gemak bent of te voorzichtig bent of juist te .. whatever.
En prikken ze er niet doorheen dan zal je het zelf wel merken, want dan krijg je het te druk in je hoofd en gaat dat je weer parten spelen.

Dus daar schiet je niets mee op.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:51:29 #91
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132703479
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:48 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Het lijkt mij eerder een extra blokkade worden als je niet jezelf bent.
Zoals ik zeg, mensen prikken er wel doorheen als je niet op je gemak bent of te voorzichtig bent of juist te .. whatever.
En prikken ze er niet doorheen dan zal je het zelf wel merken, want dan krijg je het te druk in je hoofd en gaat dat je weer parten spelen.

Dus daar schiet je niets mee op.
Ik ben in het echt wel eerlijk als ik me niet op mn gemak voel zeg ik het gewoon, laatst ook bij vrijwilligerswerk dat degene waar ik mee zou langskomen (ook vriend van me) er nog niet was en ik was extreem gestressed door een opstapeling van frustraties, had 2 aspirines op en nog wat valeriaanthee en voelde me niet zo goed, beetje ziekig bijna..puur van de stress-explosie en dan weer terugslag door bovenstaande. Toen zei ik ook gewoon eerlijk dat ik liever naar huis ging en me niet op mn gemak voelde. Maar speelde wel meer dan dat maar ok.. beetje half psychotische episode erbij. Moeilijk uit te leggen, sigh.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132703569
Wow, herkenbaar allemaal..

Geen echte suggesties helaas voor je.
“When there is no desire, all things are at peace.”
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:55:47 #93
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132703688
quote:
15s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:53 schreef Opnieuw-energie het volgende:
Wow, herkenbaar allemaal..

Geen echte suggesties helaas voor je.
Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Blij eens te merken dat er eindelijk eens goed is gelezen wat ik typ en daar ook constructief op gereageerd wordt, toen ik dit topic plaatste en de eerste twee reacties zag dacht ik dat dit weer in een slotje ging eindigen voordat de eerste pagina vol was en voelde me meteen weer wat weggejaagd tbh. Mn hele leven al..daar niet van.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_132703767
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Dat begrijp ik goed ja, al zijn er gelukkig ook veel serieus en meedenkend! Het is helaas niet voor iedereen makkelijk, dus ervaringen en tips uitdelen is fantastisch. ^O^

Daarbij vind ik dat je het ook goed verwoord hebt. :)
“When there is no desire, all things are at peace.”
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 20:59:08 #95
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_132703865
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Blij eens te merken dat er eindelijk eens goed is gelezen wat ik typ en daar ook constructief op gereageerd wordt, toen ik dit topic plaatste en de eerste twee reacties zag dacht ik dat dit weer in een slotje ging eindigen voordat de eerste pagina vol was en voelde me meteen weer wat weggejaagd tbh. Mn hele leven al..daar niet van.
Dit is r&p, wordt vaak genoeg serieus op gereageerd. Vaak moet je alleen even wachten totdat de eerste 50 posts zijn geweest ;)
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 21:01:04 #96
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132703977
quote:
7s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:59 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Dit is r&p, wordt vaak genoeg serieus op gereageerd. Vaak moet je alleen even wachten totdat de eerste 50 posts zijn geweest ;)
Vorige keren werd ik door mensen gesommeerd om 'contact te zoeken met mn huisarts' toen ik mn hart ff uitstortte.. nou heb ik echt heel erg slechte ervaringen met mn huisarts tot haten aan toe en dat is dan wel de laatste persoon waar ik terecht kan. Verder waren er mensen die zelf de psycholoog gingen uithangen en daar kan ik ook niet tegen. Ervaringsdeskundigen zijn welkom maar mensen met een belerend toontje die zelf met labels gaan smijten enzo kan ik slecht tegen en dat gebeurde steeds.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 21:01:57 #97
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132704040
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 20:55 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Maakt niet uit, alleen al dat dit topic niet kapot getrolled is ben ik al een beetje mee geholpen.
Blij eens te merken dat er eindelijk eens goed is gelezen wat ik typ en daar ook constructief op gereageerd wordt, toen ik dit topic plaatste en de eerste twee reacties zag dacht ik dat dit weer in een slotje ging eindigen voordat de eerste pagina vol was en voelde me meteen weer wat weggejaagd tbh. Mn hele leven al..daar niet van.
np broeder #onelove
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 21:02:56 #98
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132704098
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:01 schreef hugecooll het volgende:

[..]

np broeder #onelove
Ik heb slecht geheugen maar volgens mij was jij in die topics juist weer niet irritant aan het doen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 21:05:19 #99
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_132704203
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:02 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

Ik heb slecht geheugen maar volgens mij was jij in die topics juist weer niet irritant aan het doen.
Als iemand een normaal/serieus topic maakt, krijgt hij daar ook een normaal/serieus antwoord op van mij. Verder ben ik tegen iedereen irritant
  dinsdag 29 oktober 2013 @ 21:06:10 #100
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_132704240
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 oktober 2013 21:05 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Als iemand een normaal/serieus topic maakt, krijgt hij daar ook een normaal/serieus antwoord op van mij. Verder ben ik tegen iedereen irritant
Mensen verwarren vaak mn typetje met mij hier op het forum, mischien denken ze dat elk topic dat ik maak een grap is oid.. :/
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')