Je denkt dat hetzelfde team aan de character verdwijningen werkt als aan het aanpassen van die missie?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:24 schreef Lisker het volgende:
Wat is veel erger vind is dat ze hun tijd besteden met het "fixen" van die onzin terwijl er mensen zijn die al aan hun 10de karakter werken.
Geen zorgen, je moet een behoorlijk aantal matches verlaten wil je er iets van merken. Een maal een match uitspelen en je bent weer goed bezig =P.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:25 schreef Shadeauw het volgende:
Godverdomme! Ben ik bezig met een overval, wordt ik gekicked... No biggie dacht ik, join ik weer een sessie, krijg ik een bericht dat ik een "bad sport" ben omdat ik vroegtijdig een job heb verlaten.... WTF
Nee, maar het zijn resources die je ergens anders voor kan inzetten. Er zijn nog genoeg dringende bugs over hoor, en daar is de mogelijkheid tot het opnieuw spelen van een missie niet echt eentje van.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:26 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Je denkt dat hetzelfde team aan de character verdwijningen werkt als aan het aanpassen van die missie?
nu krijg je 100x dat berichtje tijdens laadschermen te zien van prevent character lossquote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:24 schreef Lisker het volgende:
Wat is veel erger vind is dat ze hun tijd besteden met het "fixen" van die onzin terwijl er mensen zijn die al aan hun 10de karakter werken.
iemand vermoorde mij. Ik spawnde weer en heb hem vermoord. Als straf ook zijn auto stukgeschoten.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:25 schreef Shadeauw het volgende:
Godverdomme! Ben ik bezig met een overval, wordt ik gekicked... No biggie dacht ik, join ik weer een sessie, krijg ik een bericht dat ik een "bad sport" ben omdat ik vroegtijdig een job heb verlaten.... WTF
ah beter, sticky bomb wel eens een auto van zo'n passive mode gastje. gelijk bad sports danquote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:26 schreef Lisker het volgende:
[..]
Geen zorgen, je moet een behoorlijk aantal matches verlaten wil je er iets van merken. Een maal een match uitspelen en je bent weer goed bezig =P.
Dat had ik gisteren ook.
Persoonlijke auto vernietigen = bad sport ja. Gewoon banden lek schieten en goed rammen met een truck. Dan kan hij hem niet meer gebruiken en moet hij hem zelf kapot maken en ook zelf de verzekering betalen =P.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:27 schreef rival het volgende:
[..]
iemand vermoorde mij. Ik spawnde weer en heb hem vermoord. Als straf ook zijn auto stukgeschoten.
Ik vind dat niet anders dan normaal.
Kreeg ik ook een bad sport melding
Hahaha ja precies.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:27 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
nu krijg je 100x dat berichtje tijdens laadschermen te zien van prevent character loss
Oh gelukkig maar. Ik dacht al, terwijl het niet eens mijn schuld is krijg ik "strafpunten".quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:26 schreef Lisker het volgende:
[..]
Geen zorgen, je moet een behoorlijk aantal matches verlaten wil je er iets van merken. Een maal een match uitspelen en je bent weer goed bezig =P.
Dat had ik gisteren ook.
goed plan!quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:29 schreef Lisker het volgende:
[..]
Persoonlijke auto vernietigen = bad sport ja. Gewoon banden lek schieten en goed rammen met een truck. Dan kan hij hem niet meer gebruiken en moet hij hem zelf kapot maken en ook zelf de verzekering betalen =P.
Bad sports joinen bad sports.... Dat wil je zeker voorkomen. Anders game je straks alleen met de etterbakken!quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:31 schreef Mani89 het volgende:
Ja en ben je een good sport dan krijg je eens in de honderd jaar wel 1000$ graties! Lekker boeiend dus.
Je kan gewoon altijd crew joinen dus boeiendquote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:34 schreef rival het volgende:
[..]
Bad sports joinen bad sports.... Dat wil je zeker voorkomen. Anders game je straks alleen met de etterbakken!
Ben er wel bang voor. Sta nu alweer een tijdje een missie te laden "Launching Session"...quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:36 schreef Saind het volgende:
Cloud bij jullie niet unavailable zie ik?
Ben op het werk =D. Dus merk er niets van.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:36 schreef Saind het volgende:
Cloud bij jullie niet unavailable zie ik?
Heb je een punt.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:35 schreef kensei het volgende:
[..]
Je kan gewoon altijd crew joinen dus boeiend
Content Update:quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:46 schreef Lisker het volgende:
Oh man ik hoop dat als alles werkt en de grote bugs voorbij zijn, dat rockstar een weazel news item maakt over duizende vermiste mensen in San Andreas en dat ze lichaamsdelen terug hebben gevonden in sandy shores hahahaha.
Dat zou mijn 9 vorige characters iets minder pijnlijk maken XP.
Nog wat tips voor geld:quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:54 schreef Droathoah het volgende:
Hoe weet je wanneer je weer auto's in kan leveren?
Ik kreeg ook een melding of ik me poppetje aan wou passen, en dat kon maar 1 keer.
huizen/garages ook?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:55 schreef Lisker het volgende:
[..]
Nee dat moet je zelf bijhouden. Elke 48 minuten kan je een auto verkopen. Nog een tip, maak 2 character en laat de ene laag lvl, dan kan je het 2 keer per 48 minuten doen. Lekker makkelijk omdat de bankgegevens gedeeld zijn.
Nee die niet.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:58 schreef rival het volgende:
[..]
huizen/garages ook?
want ik heb een paar 9k wagens in de garage staan... Zo begin ik elke keer met 9k
Nope, ik ben m'n Sabre kwijt sinds ik een Rebel voorzien heb van trackerquote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:55 schreef Fok-now het volgende:
Kun je ook meerdere auto's hebben zonder een garage?
Dat er gewoon 2-3 auto's op de kaart worden weergegeven?
nopquote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:09 schreef Droathoah het volgende:
Als je auto in beslag genomen is en je haalt m niet op wordt hij vernield, maar als je verzekering hebt, kan je dan bellen voor een nieuwe?
Mooie discussie op reddit.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:10 schreef kawa4 het volgende:
alle prijzen van de huisjes en garages
[ afbeelding ]
moet eerst dus ff 25.000 bij elkaar sparen, voor mn eerste garage.
had een garage, kocht een appartement. Toen werd mijn garage verkocht.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:11 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Mooie discussie op reddit.
of je nou 1 property mag hebben, of 1 apartement.
In dat laatste geval zou 1 appartement en 1 garage dus mogelijk moeten zijn.
Nee. Dan staat er dat hij die auto niet zoekt.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:15 schreef Mr_Eenoog het volgende:
Kun je in de haven auto's verkopen waar je normaal ook een auto moet inleveren als die ene gast daarom vraagt?
Dat had ik met mijn BMW cabrio lookalike.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:01 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Nope, ik ben m'n Sabre kwijt sinds ik een Rebel voorzien heb van tracker
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 10:49 schreef Cryothic het volgende:
[..]
hoop dat t werkt.
voor hem wel.
Hij kon daarvoor wel verbinding maken naar Online maar jobs deden het niet. En ik las er hier meer mensen over gisteren.
shirt met embleem kopenquote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:34 schreef Mr_Eenoog het volgende:
Zit sinds vandaag ook bij FOK crew maar hoe krijg ik dat embleem op mn shirt?
Ik zou wachtern tot 80 of 87k. Dan heb je meteen een huisje erbij. Garage heb je in het begin niets aan. Een 2de auto is puur luxe en geldverspilling in dat vroeg stadium. Vooral omdat je toch nog niet echt veel mods hebt vrijgespeeld.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:10 schreef kawa4 het volgende:
alle prijzen van de huisjes en garages
[ afbeelding ]
moet eerst dus ff 25.000 bij elkaar sparen, voor mn eerste garage.
welnee, elk willekeurig shirt kopen, en daarna een logo plaatsen.quote:
de helft van de aankoopwaarde.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:43 schreef DrSnuggle het volgende:
Hoeveel geld krijg je terug als je een nieuw huis koopt en het oude huis word verkocht?
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:33 schreef Edwinuss het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Ik kon meteen een random sessie joinen.
Zeker 4/5 random jobs gedaan.
HELD
Volgens mij niet. Als de cops hem shredden issue voorgoed weg.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:09 schreef Droathoah het volgende:
Als je auto in beslag genomen is en je haalt m niet op wordt hij vernield, maar als je verzekering hebt, kan je dan bellen voor een nieuwe?
Verkoop je hem dan automatisch, heb geprobeerd om dit ingame uit te zoeken maar werd er niet wijzer van. Wat gebeurt er met de auto's die in de garage van het huis staan?quote:
Als je een nieuw huis (of garage) koopt, wordt je oude automatisch verkocht. Je auto's verhuizen mee.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:53 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Verkoop je hem dan automatisch, heb geprobeerd om dit ingame uit te zoeken maar werd er niet wijzer van. Wat gebeurt er met de auto's die in de garage van het huis staan?
Zelf een bounty krijgen (lieft een hoge 9k ofzo) en dan rondrijden tot er een paar achter je aan zitten. Rij naar huis en bell merryweather support. Check je TV en de camera van de voordeur en lach je rot.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:53 schreef Furdinand het volgende:
Sticky bombast zijn de bom.
Even langs iemand met een bounty rijden bommetje op z'n auto gooien en er voorbij rijden. En dan boem! Didnt know what hit him.
Ah ok thanks. Ik heb namelijk echt een kut huis gekocht... Moet snel op zoek naar een nieuwe. Maar je moet het bedrag voor het nieuwe huis in zijn geheel op je bankrekening hebben staan of telt het geld wat je terugkrijgt van je vorige huis ook mee?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:55 schreef Kamikaas het volgende:
[..]
Als je een nieuw huis (of garage) koopt, wordt je oude automatisch verkocht. Je auto's verhuizen mee.
Je meot het volledige bedrag hebben.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:57 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Ah ok thanks. Ik heb namelijk echt een kut huis gekocht... Moet snel op zoek naar een nieuwe. Maar je moet het bedrag voor het nieuwe huis in zijn geheel op je bankrekening hebben staan of telt het geld wat je terugkrijgt van je vorige huis ook mee?
Volgens mij niet hoor, als je met verkoop van vorige huis er bij maar genoeg hebt. Ik had volgens mij ook niet genoeg zonder m'n oude huis te verkopen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:58 schreef Lisker het volgende:
[..]
Je meot het volledige bedrag hebben.
Ik kon op mijn vorige Char het huis niet kopen omdat ik het geld niet had. o.o, misschien iets nieuws? Dit was voor de laatste 2 patches.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:00 schreef Kamikaas het volgende:
[..]
Volgens mij niet hoor, als je met verkoop van vorige huis er bij maar genoeg hebt. Ik had volgens mij ook niet genoeg zonder m'n oude huis te verkopen.
Ik gisteren exact hetzelfde!quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:25 schreef Shadeauw het volgende:
Godverdomme! Ben ik bezig met een overval, wordt ik gekicked... No biggie dacht ik, join ik weer een sessie, krijg ik een bericht dat ik een "bad sport" ben omdat ik vroegtijdig een job heb verlaten.... WTF
Slaat nergens op iddquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:16 schreef Roces18 het volgende:
overigens die crew rank titlesWie heeft dat nou weer ingesteld.
rank 1-10 ; zaadcel
11-20 ; balhaar
etc...
Dat welquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:18 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Heeft wel een kern van waarheid natuurlijk
level 91-100 : verslaafdquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:21 schreef Divje het volgende:
[..]
Dat welen het is ook wel weer echt FOK! natuurlijk
maar.. maar.. BALHAAR
Ik bedoel, damn
Ik blijf in ieder geval nu van die kleurtjes af.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:26 schreef kawa4 het volgende:
ow ik zie dat we nou weer kleur groen zijn??
ok goed ( vind roze beter maar ok er is gestemd), zal duidelijker zijn als blauw in ieder geval
Ze kunnen er toch niet in, of welquote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:27 schreef Janeiros het volgende:
Katsjing![]()
[ afbeelding ]
Heerlijk hoe iedereen nu achter je reet aan zit met zo'n bak onder de kont
Online gekocht?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:31 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Mijn dikke waggie
[ afbeelding ]
Free roam moet je auto's verkopen en zorg dat je een job kan gaan doen of een missie en blijf daar in. Gewoon herhalen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:29 schreef Deetoxx het volgende:
beetje tips voor levelen/money farming? eindelijk een char die wel savedmaar ik kom geen gang wars etc meer tegen
alrighty then,, tnxquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:32 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Free roam moet je auto's verkopen en zorg dat je een job kan gaan doen of een missie en blijf daar in. Gewoon herhalen.
Staat niet in de OP..quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:36 schreef sjonnie1990 het volgende:
Mensen, join vooral geen game met Lotto r4ge. Geen idee wie hij is op het forum, maar is een teamkiller en mission verneuker door de getaway cars en crew member auto's op te blazen
Nee, kijk ik ook meestal als eerste. Valt me op dat elke crewmember die niet in de OP staat sowieso vaak een teamkiller isquote:
Heb het al aangepast weet ook niet wie dat heeft veranderd.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:36 schreef Snoepje5 het volgende:
Maar als die dingen als zaadcel en balhaar niet weg gaan, zet ik tweakers wel weer als primary crew.
Als we nou even noteren wie stelselmatig eigen crewleden loopt te verneuken, kunnen we die op n gegeven moment er dan niet gewoon uitkanjeren?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:38 schreef sjonnie1990 het volgende:
[..]
Nee, kijk ik ook meestal als eerste. Valt me op dat elke crewmember die niet in de OP staat sowieso vaak een teamkiller is
Uit de crew gooien dat tuig.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:36 schreef sjonnie1990 het volgende:
Mensen, join vooral geen game met Lotto r4ge. Geen idee wie hij is op het forum, maar is een teamkiller en mission verneuker door de getaway cars en crew member auto's op te blazen
Hij is eruit, als die niet weet hoe die normaal moet doen zoekt die maar een andere crew!quote:
GAM / [GTA ONLINE] Je eigen tankquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:38 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Heb het al aangepast weet ook niet wie dat heeft veranderd.
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:40 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Hij is eruit, als die niet weet hoe die normaal moet doen zoekt die maar een andere crew!
Als je dat toch bezig bent, promote me dan gelijk even tot commisioner. ;Pquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:40 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Hij is eruit, als die niet weet hoe die normaal moet doen zoekt die maar een andere crew!
Kan ik niet, dat kan alleen Gucci en speel je op ps3 of xbox? Ik hossel alleen ps3.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:45 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Als je dat toch bezig bent, promote me dan gelijk even tot commisioner. ;P
ps3 ik ben FrankHDD.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:45 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Kan ik niet, dat kan alleen Gucci en speel je op ps3 of xbox? Ik hossel alleen ps3.
Benzinetank lek geschoten?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:49 schreef sjonnie1990 het volgende:
Huh? Op een of andere manier is alle power uit mn auto. Vol gas schakelt hij nieteens door naar zn 2?
waarom dat?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:49 schreef Furdinand het volgende:
[..]
ps3 ik ben FrankHDD.
Iedereen zonder headset moet trouwens gewoon muscle blijven.
inderdaadquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:49 schreef Furdinand het volgende:
[..]
ps3 ik ben FrankHDD.
Iedereen zonder headset moet trouwens gewoon muscle blijven.
Zet gassen op L2 dan, haha remmen is toch overbodigquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:52 schreef sjonnie1990 het volgende:
[..]
Nope, ik heb het nu ook bij andere auto's. Misschien mn rechter trigger kapot
alleen handrem is nodigquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:54 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Zet gassen op L2 dan, haha remmen is toch overbodig
Als dit in een race missie is dan komt het omdat ze de "comeback" optie aangezet hebben. Als mensen dan achterblijven dan schakelt iedereen een stapje trug todat die persoon weer in de buurt is.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:49 schreef sjonnie1990 het volgende:
Huh? Op een of andere manier is alle power uit mn auto. Vol gas schakelt hij nieteens door naar zn 2?
zit wat inquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:55 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Hoe kan je in die uberheist je crew naar de overwinning brengen zonder communiceren?
Hij zit er nog inquote:Op woensdag 9 oktober 2013 13:40 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Hij is eruit, als die niet weet hoe die normaal moet doen zoekt die maar een andere crew!
Ik heb hem gekikt, misschien moet hij nog bijwerken bij jouquote:
Werd net weer uitgenodigd in een missie met hem en staat bij de crew membersquote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:14 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Ik heb hem gekikt, misschien moet hij nog bijwerken bij jou
Duurt vast even, misschien als hij gta opnieuw opstart. Net zoals met die kleuren die veranderen ook niet als je al online bent.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:17 schreef sjonnie1990 het volgende:
[..]
Werd net weer uitgenodigd in een missie met hem en staat bij de crew membersMaar ach, no big deal
ik heb in een andere crew de rang-namen aangepast, maar een maat van me ziet ze ook nog niet, terwijl we beide via de website kijken omdat we beide aan t werk zijnquote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:18 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Duurt vast even, misschien als hij gta opnieuw opstart. Net zoals met die kleuren die veranderen ook niet als je al online bent.
Dan gaat de waardering omlaag. Zal niet veel uitmaken maar tochquote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:37 schreef tralalala het volgende:
Wat heeft dan (un)liken eigenlijk voor nut na een missie?
Wat gebeurt er dan?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:39 schreef Donderjagers het volgende:
Gewoon altijd driehoekje indrukken.
Missies en jobs die slecht beoordeeld worden door iedereen worden verwijderd!quote:
Dat is die denk van die park rangers, die past er dan wel in denk?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:48 schreef Roces18 het volgende:
Had trouwens een politiewagen gejat maar kon niet in me garage? Terwijl ik hier wel mensen zag met zo'n fbi wagen
Die FBI wagen moet je zelf maken.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:48 schreef Roces18 het volgende:
Had trouwens een politiewagen gejat maar kon niet in me garage? Terwijl ik hier wel mensen zag met zo'n fbi wagen
Oh geen idee, anders pak ik die van de kustwacht wel.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:49 schreef Duuc-nl het volgende:
[..]
Dat is die denk van die park rangers, die past er dan wel in denk?
Wat is je PSN? zit nu met 4 fokkersquote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:50 schreef kensei het volgende:
Deze nikker heeft eindelijk een headset![]()
Maar nu zit ik bij FOK!ers zonder geloof ik
Oh, dat weet ik niet. Ik dacht dat je gewoon een Granger (SUV) of een Buffalo pakt en die zo'n paintjob geeft.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:50 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Maar hoe kom je dan aan die sirenes?
Dat was gisteravond al zo. Kon gisteren wel nog herstarten, maar de beloning was al 3000.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:08 schreef Roces18 het volgende:
Oja, met update 3 kan je niet meer restarten met R2, en veel missies zijn generfd. Dus violent duct betaalt nog maar 3000 uit.
Dat werd vanmorge ook al een aantal keer genoemd.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:08 schreef Roces18 het volgende:
Oja, met update 3 kan je niet meer restarten met R2, en veel missies zijn generfd. Dus violent duct betaalt nog maar 3000 uit.
50.000 als totaal per online character aan auto-verkopen?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:04 schreef Divje het volgende:
Ze staan er nog steeds
You can only sell vehicles up to 50.000Nu zit ik dus vast aan 3 Surano's?
Ook je DNS al aangepast in je modem naar 8.8.8.8 en 8.8.4.4?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:24 schreef TigerXtrm het volgende:
Heb het ff gehad met dit spel hoor. Als je al online bent doen de missies het niet. Doen de missies het wel dan duurt het eeuwen voor je eindelijk kan beginnen en duurt het ook weer eeuwen voor je weer in freeroam op straat staat na afloop. Mag hopen dat het over een week beter loopt allemaal want op het moment is het echt zwaar frustrerend.
sec is 8.8.4.4 toch?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:26 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ook je DNS al aangepast in je modem naar 8.8.8.8 en 8.8.8.4?
Nee, de waarde van 1 auto. Ik wou 1 van m'n Surano's verkopen maar dat kan dus niet. Als je een auto hebt gekocht voor onder 50.000 kun je die wel weer verkopen als je 'm zat bentquote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:20 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Dat werd vanmorge ook al een aantal keer genoemd.
[..]
50.000 als totaal per online character aan auto-verkopen?
Ah, duidelijkquote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:30 schreef Divje het volgende:
[..]
Nee, de waarde van 1 auto. Ik wou 1 van m'n Surano's verkopen maar dat kan dus niet. Als je een auto hebt gekocht voor onder 50.000 kun je die wel weer verkopen als je 'm zat bent
Heb zelf ook al meer dan 180.000 verdiend door auto's te verpatsen bij LSC
Gewoon even Vehicle Access instellen op jezelf, en niet "Everyone", of "Friends&Crew"quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:31 schreef Grielen het volgende:
Willen jullie gewoon even van mijn rode SUV afblijven? danku
HAHAHAHAH ik reed erin weg, want jij zat in een andere bak (had een bounty overigens) en toen kwamen al die kneusjes achter me aan voor 3k terwijl ik ze 3x vermoord waardoor ze alleen nog maar verlies draaienquote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:31 schreef Grielen het volgende:
Willen jullie gewoon even van mijn rode SUV afblijven? danku
ik kan bevestigen dat dit werktquote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:34 schreef Snoepje5 het volgende:
Hey guys, what's up. I'm bringing you a "fix" for GTA:ONLINE. Yesterday, I used GOOGLE'S DNS adress to log in into GTA:O and guess what? It worked! I played with my friends smoothly, no lag, no crashes.
Primary DNS: 8.8.8.8
Secondary DNS: 8.8.4.4
You need to set up a new internet connection configuration on the PS3 menu, bla bla and set "DNS" as manual.
That's it
PSN vloog eruit -.- hoeveel kreeg je nou?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:50 schreef kensei het volgende:
Deze nikker heeft eindelijk een headset![]()
Maar nu zit ik bij FOK!ers zonder geloof ik
hey ik ben er weer vandoor, blijkbaar kapt je voicechat meteen als je terug naar freeroam gaatquote:Op woensdag 9 oktober 2013 14:51 schreef Duuc-nl het volgende:
[..]
Wat is je PSN? zit nu met 4 fokkers
Je kan 'm bellen voor 1on1 gesprekken.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:38 schreef kensei het volgende:
[..]
hey ik ben er weer vandoor, blijkbaar kapt je voicechat meteen als je terug naar freeroam gaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |