FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Gestolen examens Ibn Ghaldoun, deel #3
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 13:50
Dit topic is een vervolg op:
- NWS / Examens gelekt: Inspectie onderzoekt fraude
- NWS / Examens gelekt: Inspectie onderzoekt fraude #2

Laatste nieuws:

quote:
Eindexamens blijven geldig - in totaal 24 examens gestolen
Leerlingen van buiten de Rotterdamse school Ibn Ghaldoun hoeven de gestolen examens niet opnieuw te doen. Dat meldt de onderwijsinspectie vanavond. De eindexamenuitslagen van alle vmbo-, havo- en vwo-eindexamenkandidaten worden morgen gewoon bekendgemaakt. Wel laat de inspectie weten de resultaten van alle eindexamens nader te onderzoeken. Dit moet er toe leiden dat de waarde van de diploma's 'boven elke verdenking verheven' is.

Staatssecretaris Sander Dekker gaf vanavond een verklaring in Den Haag waarin hij bekend maakte dat alle eindexamens die zijn gestolen alleen op de Rotterdamse school opnieuw moeten worden gemaakt tussen 19 en 21 juni. De diefstal van het examen Frans voor het vwo lekte al voor het afnemen uit, waarop landelijk een alternatief examen werd afgenomen.

Vandaag is gebleken dat er negen examens meer gestolen zijn dan de vijftien die al bekend waren. Het gaat om de volgende negen examens: Engels van zowel het vmbo als het vwo, het havo-examen economie en van het vwo verder de vakken Nederlands, wiskunde-b, natuurkunde, geschiedenis en aardrijkskunde.

Daarnaast meldt Dekker dat een nog onbekend aantal examens is doorverkocht door leerlingen van de Ibn Ghaldoun school. Drie mensen worden er momenteel van verdacht bijna alle vwo-examens te hebben doorverkocht. Daar wordt nog onderzoek naar gedaan.
Bron/compleet bericht: http://www.nrc.nl/nieuws/(...)dexamens-uitgesteld/

quote:
OM: examens mogelijk verkocht aan Brabantse scholieren
Het lijkt erop dat in ieder geval aan scholieren in Brabant gestolen examens zijn verkocht, aldus een woordvoerder van het Openbaar Ministerie vanavond. Hij kon nog niet zeggen om hoeveel en welke examens het gaat en bij hoeveel leerlingen die zijn terechtgekomen.

Omroep Brabant meldt dat meerdere examens zijn verkocht aan leerlingen van Brabantse scholen. De woordvoerder van het OM geeft tegenover nieuwsdienst Novum aan dat dat wat sterk is uitgedrukt: "We weten nog niet of we in meervoud moeten spreken. Over de omvang is niets duidelijk. We hebben vooralsnog eigenlijk alleen nog sterke indicaties."
Bron/compleet bericht: http://www.nrc.nl/nieuws/(...)rabantse-scholieren/

quote:
Al eerder fraude op Ibn Ghaldoun
Op het Ibn Ghaldoun is ook al in 2010 fraude gepleegd met examens. Twee leraren van de islamitische scholengemeenschap verbeterden examens voordat die naar de tweede corrector gingen.

Rector Bart Renders maakte de eerdere fraude op het Ibn Ghaldoun gisteravond bekend bij Knevel & Van den Brink. De twee frauderende leraren zijn na het incident ontslagen.

Renders zei dat de fraude losstaat van wat er nu op de school speelt. Hij is er "nagenoeg voor honderd procent" zeker van dat er sindsdien geen sjoemelende leraren zijn geweest op het Ibn Ghaldoun.

Volgens Renders ligt de school altijd onder een vergrootglas als er iets gebeurt, omdat het een islamitische school is. Het komt volgens hem elk jaar wel voor dat leraren examens van leerlingen verbeteren, maar dat wordt nooit bekendgemaakt, zei hij.

De Rotterdamse school heeft nog geen idee hoe de diefstal van de 24 examens heeft kunnen gebeuren. De politie heeft de school nog niets verteld over haar onderzoek. Het zou volgens Renders kunnen dat de dieven via een dakraam van een andere ruimte toegang verschaften tot de afgesloten kamer waar de examens lagen.

Mogelijk sloegen de dieven in de meivakantie hun slag. De examens waren voor die tijd al geleverd en de examens startten na de vakantie.
Bron/compleet bericht: http://www.nrc.nl/nieuws/(...)lsnog-examenuitslag/

Het laatste woord hierover is nog lang niet gezegd, vandaar een derde deel....
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 13:52
Is die school nu nog niet gesloten?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 13:58
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 13:52 schreef Lavenderr het volgende:
Is die school nu nog niet gesloten?
:')
TwenteFCdonderdag 13 juni 2013 @ 14:01
quote:
10s.gif Op donderdag 13 juni 2013 13:58 schreef Sloggi het volgende:

[..]

:')
Gewoon dichtgooien, zoveelste "incident".
bijdehanddonderdag 13 juni 2013 @ 14:01
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 13:52 schreef Lavenderr het volgende:
Is die school nu nog niet gesloten?
Wolla ben jij racistische ofzo?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:07
quote:
19s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:01 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Gewoon dichtgooien, zoveelste "incident".
Dat zal helpen ja, een school tijdens het schooljaar sluiten.
henkde_jdonderdag 13 juni 2013 @ 14:08
BMlvo9UCcAAslfT.jpg
Janneke141donderdag 13 juni 2013 @ 14:10
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:07 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Dat zal helpen ja, een school tijdens het schooljaar sluiten.
Precies, en alle leerlingen gaan dan gewoon niet over. Dat zal ze leren!
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:14
De Dagelijkse Standaard is me over het algemeen wat te rechts en te populistisch, maar deze tekst legt wel een paar zaken pijnlijk bloot: http://www.dagelijksestan(...)-op-het-ibn-ghaldoun

Een paar fragmenten:

quote:
Alles wijst erop dat het hier om een breed verspreid crimineel netwerk gaat, diep in de organisatiestructuur van de school zelf. (...) Wie wist er dat die examens daar lagen? Wie wist er dat ze zo makkelijk uit het plastic gehaald konden worden en weer teruggelegd? Ook de schoolinspectie vond dat laatste heel 'merkwaardig'. Normaal gesproken kan dat nooit kennis zijn waar leerlingen over beschikken.
quote:
Het is het bekende Marokkanenpatroon dat we ook weer zagen bij het 'doodschopincident' van de grensrechter: Altijd ontkennen. Altijd zwijgen. En als je gepakt dreigt te worden, altijd de ander de schuld in de schoenen schuiven. Hetzelfde zagen we bij het interview gisteren bij Knevel en van den Brink, met de rector en de schoolbesuurder die eenzelfde terughoudende opstelling hadden. (...) Het door de wethouder geopperde idee dat de school maar beter kon worden gesloten, deden ze af als 'stemmingmakerij.' Je moet maar durven. En dat is wat ze doen, dat durven. Gewoon durven liegen. Want tegen ongelovigen mag je liegen.
quote:
(...) Ze hebben nu toch op zijn minst de schijn enorm tegen. Dat laatste gaat zeker op voor de leraar natuurkunde, vader van een van de verdachte kinderen, en de vroegere directeur. (Dat laatste is hij niet meer omdat onder zijn bewind de school met overheidsgeld reisjes naar Mekka organiseerde.) Wat zegt hij: Mijn zoon heeft altijd ontkend dat hij er iets mee te maken had. En: De media hebben mij zwart gemaakt.

En zo gaat het maar door. Gewoon iedereen voor de gek houden. Het is van een gekmakende, amorele agressiviteit waar een mens beroerd van wordt. Gewoon in je gezicht liegen. En eenmaal op een leugen betrapt weer met nieuwe leugens komen.

Op het Ibn Ghaldoun hangt een sfeer van aanhoudende amoraliteit, van hoog tot laag. Dat is de amoraliteit van de islam, die zich voordoet als een moraliteit die hoger zou zijn dan de onze. Wat dus eigenlijk een andere vraag oproept: is er op basis van de islammoraal wel een betrouwbare school in leven te houden?
Die laatste vraag vind ik inderdaad wel een prangende.
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 14:16
quote:
2s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:14 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Een paar fragmenten:

[..]

[..]

[..]

Die laatste vraag vind ik inderdaad wel een prangende.
Het zijn me wel een stelletje dramaqueens daar. _O_
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:17
Op het bovenstaande voortbordurend:

quote:
Amsterdam weigert aanvraag nieuwe islamitische middelbare school
Amsterdam heeft de aanvraag voor een nieuwe islamitische school voor voortgezet onderwijs geweigerd, ondanks een positief oordeel van het ministerie van Onderwijs. Dat bevestigt onderwijswethouder Pieter Hilhorst desgevraagd. "We zijn er niet van overtuigd dat de kwaliteit in orde zal zijn."

Op dit moment is het in opspraak geraakte Ibn Ghaldoun uit Rotterdam de enige islamitische school voor voortgezet onderwijs in Nederland. Het Islamitisch College Amsterdam (ICA) moest in 2010 dicht. De school werd door de Inspectie van het Onderwijs bestempeld als "zeer zwak". Leraren spraken onvoldoende Nederlands en leerlingenaantallen liepen terug.

Enkele maanden na de sluiting deed de Stichting Islamitisch Onderwijs (SIO) een aanvraag voor oprichting van een nieuwe scholengemeenschap met mavo-, havo- en vwo-onderwijs. Het ministerie oordeelde positief over de aanvraag, omdat de school "voldoende leerlingenpotentieel" zou hebben.

Amsterdam wil echter niet meewerken aan de huisvesting. Volgens de gemeente is de aanvraag van SIO niets meer dan een voortzetting van het ICA. Zo waren vier van de zeven bestuursleden van SIO ook betrokken bij de gesloten school, aldus de gemeente. Daarnaast "wil of kan" het bestuur van SIO niet voldoen aan een aantal kwaliteitseisen die Amsterdam stelde.
Bron: http://www.nrc.nl/nieuws/(...)e-middelbare-school/

Overigens vanmiddag in de papieren editie van NRC:
quote:
Het profiel van de in opspraak geraakte Rotterdamse islamschool Ibn Ghaldoun: school met orthodoxe leefregels en radicale leerlingen. En een interview met directeur Yusuf Altuntas van de koepel voor islamitische schoolbesturen: ‘Ik verwacht extra tegenstand voor het islamitisch onderwijs.’
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 14:17
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:07 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Dat zal helpen ja, een school tijdens het schooljaar sluiten.
Nee, dit helpt beter. De toestand voort laten bestaan.
Janneke141donderdag 13 juni 2013 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:17 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Nee, dit helpt beter. De toestand voort laten bestaan.
Wat wil je doen dan, die leerlingen maar gewoon naar huis sturen?
Janneke141donderdag 13 juni 2013 @ 14:19
quote:
2s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:14 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Die laatste vraag vind ik inderdaad wel een prangende.
En toch is hij totaal niet relevant.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:18 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Wat wil je doen dan, die leerlingen maar gewoon naar huis sturen?
Weet jij een betere oplossing?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:16 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Het zijn me wel een stelletje dramaqueens daar. _O_
Of jij bent iemand die in z'n standaard-reflex weer de oude, vertrouwde oogkleppen opzet; dat zou ook maar zo kunnen. Zie ook de post over Amsterdam hierboven, waar nota bene een PvdA-wethouder de aanvraag voor een nieuwe islamitische school weigert.

Over slecht Nederlands spreken gesproken:
http://www.eenvandaag.nl/(...)n_ik_ben_onschuldig_

Deze man is natuurkundeleraar en voormalig directeur van de beruchte school. Moet je eens horen hoe belabberd zijn Nederlands is. Op Facebook is Arabisch de taal van zijn voorkeur, overigens...
Janneke141donderdag 13 juni 2013 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:19 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Weet jij een betere oplossing?
Ja, ze dit schooljaar gewoon af laten maken. Het is onmogelijk om al die leerlingen nu ergens te herplaatsen, en het is nog altijd een beter idee om die leerlingen gewoon aan hun leerplicht te laten voldoen op een ondermaatse (?; in ieder geval frauderende) school (waar de leerlingen zelf in principe ook niet veel aan kunnen doen) dan ze naar huis (en dus de straat op) te schoppen.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:23
quote:
2s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:14 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
De Dagelijkse Standaard is me over het algemeen wat te rechts en te populistisch, maar deze tekst legt wel een paar zaken pijnlijk bloot: http://www.dagelijksestan(...)-op-het-ibn-ghaldoun

Een paar fragmenten:

[..]

[..]

[..]

Die laatste vraag vind ik inderdaad wel een prangende.
Ja hallo, ligt het nu aan de islam of aan 'de Marokkaanse mentaliteit'?
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:21 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Ja, ze dit schooljaar gewoon af laten maken. Het is onmogelijk om al die leerlingen nu ergens te herplaatsen, en het is nog altijd een beter idee om die leerlingen gewoon aan hun leerplicht te laten voldoen op een ondermaatse (?; in ieder geval frauderende) school (waar de leerlingen zelf in principe ook niet veel aan kunnen doen) dan ze naar huis (en dus de straat op) te schoppen.
Dan zou het beter zijn als nu bekend zou worden dat de school gaat sluiten na dit schooljaar. Me dunkt dat er nu teveel is voorgevallen daar. Dat is duidelijkheid en dan kunnen de ouders in de vakantie een andere school voor hun kind zoeken.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:19 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Weet jij een betere oplossing?
Ja. Zorgen dat de examens opnieuw worden gemaakt en de leerlingen weten waar ze aan toe zijn. Daarna kan de zwarte piet worden uitgedeeld.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:19 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

En toch is hij totaal niet relevant.
Waarom niet? Het lijkt me een zeer relevante vraag. Er zijn precies nul voorbeelden van succesvolle islamitische scholen in het voortgezet onderwijs. En over de bestaande scholen is bij herhaling vernietigend geoordeeld.

Wat als nou blijkt dat dergelijke scholen stelselmatig bezig zijn met haatzaaien en dergelijke? Zitten we te wachten op scholen die opleiden tot Samir A? Het taboe doorbreken lijkt me veel beter.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:24 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dan zou het beter zijn als nu bekend zou worden dat de school gaat sluiten na dit schooljaar. Me dunkt dat er nu teveel is voorgevallen daar. Dat is duidelijkheid en dan kunnen de ouders in de vakantie een andere school voor hun kind zoeken.
Dat laatste kunnen ze sowieso als ze daar behoefte aan hebben.
Ferdodonderdag 13 juni 2013 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:24 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Waarom niet? Het lijkt me een zeer relevante vraag. Er zijn precies nul voorbeelden van succesvolle islamitische scholen in het voortgezet onderwijs. En over de bestaande scholen is bij herhaling vernietigend geoordeeld.

Wat als nou blijkt dat dergelijke scholen stelselmatig bezig zijn met haatzaaien en dergelijke? Zitten we te wachten op scholen die opleiden tot Samir A? Het taboe doorbreken lijkt me veel beter.
Nou ja, Samir A. heeft in elk geval wel de nodige naamsbekendheid gekregen. ^O^
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:21 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Of jij bent iemand die in z'n standaard-reflex weer de oude, vertrouwde oogkleppen opzet; dat zou ook maar zo kunnen. Zie ook de post over Amsterdam hierboven, waar nota bene een PvdA-wethouder de aanvraag voor een nieuwe islamitische school weigert.
Begrijpelijk, zou ik ook gedaan hebben. Dat heeft echter weinig te maken met de Dagelijkse Standaard die dit gezeik met beide handen aangrijpt om er een discussie van te maken waarin de vraag centraal ligt of de islam wel in onze maatschappij past. "Een breed crimineel netwerk" en "de islammoraal maakt een school onbetrouwbaar". :r
Life2.0donderdag 13 juni 2013 @ 14:26
quote:
9s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:08 schreef henkde_j het volgende:
[ afbeelding ]
volgens het om dan, die normaal kinderen op zou sluiten voor seks met minderjarigen :')
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:24 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Wat als nou blijkt dat dergelijke scholen stelselmatig bezig zijn met haatzaaien en dergelijke? Zitten we te wachten op scholen die opleiden tot Samir A? Het taboe doorbreken lijkt me veel beter.
Wat nou als blijkt dat m'n tante een piemel heeft? Dat taboe moet ook bespreekbaar gemaakt worden, mocht dat zo zijn.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:28
quote:
9s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:27 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Wat nou als blijkt dat m'n tante een piemel heeft?
Dan is het je oom!
Life2.0donderdag 13 juni 2013 @ 14:30
quote:
7s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:23 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ja hallo, ligt het nu aan de islam of aan 'de Marokkaanse mentaliteit'?
sowieso het 'wij horen toch niet jullie' mentaliteit
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 14:31
quote:
11s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:28 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Dan is het je oom!
Met deze reactie raak je de zere plek in deze maatschappij aan. Transseksuelen zijn niet welkom, hun bestaansrecht wordt ontkend. Het wordt tijd dat we ophouden met struisvogeltje spelen en gewoon zeggen waar het op staat!
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:32
quote:
7s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:23 schreef Sloggi het volgende:
Ja hallo, ligt het nu aan de islam of aan 'de Marokkaanse mentaliteit'?
Beide, want die gaan voor deze mensen hand in hand. Ze lullen zich er altijd op dezelfde manier onderuit, want ineens bestaat "de islam" dan niet, terwijl hun volledige handelen in het teken staat van de islam en het (desnoods via fraude) "voorthelpen" van moslimbroeders.

In het vorige topic noemde ik al de bijdragen van user "Crapyshirts" op GeenStijl. Die heeft een paar interessante dingen gezegd. Niet alleen over de misstanden op Ibn Ghaldoun, maar eerder ook over de situatie in Syrië:

quote:
Dit zijn Salafisten (in het Arabisch betekent dat rechts extremistische moslims). Zij zijn dus de rebellen, maar tegelijkertijd worden ze door de media ''vrijheid strijders" genoemd. Ze komen daar jihad plegen, en hoofden afhakken terwijl het westen hun wapens wil leveren.

De meeste denken dat ik niet weet wat ik zeg. ik weet overduidelijk wat ik zeg. ik heb zelfs in Syrië gewoond! Salafisten komen vanuit Marokko, Saudi-Arabië, Pakistan, en alle rechts extremistische landen.
Net als bij christelijke heb je de sektes als ''katholiek'' en ''protestant''. In de Islam heb je dus, Soennies (minder streng), Salafisten (rechts extremistische allah snackbar roepende hoofd afhakkende kerels) en Shia's (de meest gediscrimineerde in de Islam omdat zij aan een vrede willen werken met het westen en andere geloven ook accepteren en zij ook Jezus erkennen.

Zij willen in Syrie een soort van Pakistan/afghanistan van maken. Zij zullen de oorlog aan gaan met het westen. Zij zullen daar kampen maken zodat jongeren kunnen trainen. Ik snap niet hoe het europa hun steunt. Terwijl Bashar el Assad tegen die stel terroristen werkt.

Iedereen die dit leest. Onthoud ''Salafisten zijn de echte terroristen, de kwaad doeners van alles). Grote aanhang zit er in Duitsland en een Grote aanhang in Belgie en een groot aanhang in Engeland. En nu zal Nederland aan de hand komen.
Westen moet samen werken met Shia's en niet met Salafisten. Shia's zijn tegen lange baarden, tegen boerka's. ze zijn voor gelijke rechten voor man en vrouw.
Dezelfde persoon is van Ibn Ghaldoun getrapt omdat hij een mening gaf over zaken en omdat hij maar een "part-time moslim" zou zijn in de ogen van de schoolleiding. Er wordt actief haat aangeleerd richting christen en joden, etc. Leerlingen wordt actief geleerd om zich af te zetten tegen de Nederlandse cultuur.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:32 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Beide, want die gaan voor deze mensen hand in hand. Ze lullen zich er altijd op dezelfde manier onderuit, want ineens bestaat "de islam" dan niet, terwijl hun volledige handelen in het teken staat van de islam en het (desnoods via fraude) "voorthelpen" van moslimbroeders.

In het vorige topic noemde ik al de bijdragen van user "Crapyshirts" op GeenStijl. Die heeft een paar interessante dingen gezegd. Niet alleen over de misstanden op Ibn Ghaldoun, maar eerder ook over de situatie in Syrië:

[..]

Dezelfde persoon is van Ibn Ghaldoun getrapt omdat hij een mening gaf over zaken en omdat hij maar een "part-time moslim" zou zijn in de ogen van de schoolleiding. Er wordt actief haat aangeleerd richting christen en joden, etc. Leerlingen wordt actief geleerd om zich af te zetten tegen de Nederlandse cultuur.
Het verbaast me echt dat die school niet al veel eerder gesloten is. Hoe is dat mogelijk?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:32 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Beide, want die gaan voor deze mensen hand in hand. Ze lullen zich er altijd op dezelfde manier onderuit, want ineens bestaat "de islam" dan niet, terwijl hun volledige handelen in het teken staat van de islam en het (desnoods via fraude) "voorthelpen" van moslimbroeders.

In het vorige topic noemde ik al de bijdragen van user "Crapyshirts" op GeenStijl. Die heeft een paar interessante dingen gezegd. Niet alleen over de misstanden op Ibn Ghaldoun, maar eerder ook over de situatie in Syrië:

[..]

Dezelfde persoon is van Ibn Ghaldoun getrapt omdat hij een mening gaf over zaken en omdat hij maar een "part-time moslim" zou zijn in de ogen van de schoolleiding. Er wordt actief haat aangeleerd richting christen en joden, etc. Leerlingen wordt actief geleerd om zich af te zetten tegen de Nederlandse cultuur.
Volgens mij moet jij je eigen post nog eens lezen, want die o zo sterke reactie die je citeert zeg juist dat 'de' islam niet bestaat.
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:32 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Er wordt actief haat aangeleerd richting christen en joden, etc. Leerlingen wordt actief geleerd om zich af te zetten tegen de Nederlandse cultuur.
Aantijgingen die nergens op zijn gebaseerd.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:33 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Het verbaast me echt dat die school niet al veel eerder gesloten is. Hoe is dat mogelijk?
Dat verbaast bijna iedereen denk ik. Maar goed, ze hebben onlangs een tweede kans gekregen en nu is het weer hommeles.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 13-06-2013 14:37:21 ]
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:36
quote:
9s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:27 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Wat nou als blijkt dat m'n tante een piemel heeft? Dat taboe moet ook bespreekbaar gemaakt worden, mocht dat zo zijn.
In wegwimpelen ben je goed. Helaas iets te goed, want het leidt ertoe dat je de ogen sluit voor de realiteit. Er is een heleboel mis op die school. En dat reikt verder dan alleen de onderwijskwaliteit en zelfs verder dan alleen de fraudegevallen. Er heerst daar een totaal verkeerde cultuur.

Een cultuur, overigens, waar ook de redelijke, goedwillende moslims slachtoffer van zijn. Het type dat we van de extremisten niet "gematigd" mogen noemen, omdat gematigde moslims niet zouden bestaan.

Als islamitisch onderwijs ertoe leidt dat extremisten daar de dienst uitmaken, moeten alle alarmbellen gaan rinkelen. Het worden dan namelijk haatpaleizen in plaats van onderwijsinstellingen.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:37
quote:
9s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:31 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Met deze reactie raak je de zere plek in deze maatschappij aan. Transseksuelen zijn niet welkom, hun bestaansrecht wordt ontkend. Het wordt tijd dat we ophouden met struisvogeltje spelen en gewoon zeggen waar het op staat!
Hier kun je verder over dat onderwerp: KLB / Transseksuelen: alleen hun eigen mening is goed
Ondertussen mag je ophouden om dit topic te vervuilen met irrelevante bullshit.
macca728donderdag 13 juni 2013 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:33 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Het verbaast me echt dat die school niet al veel eerder gesloten is. Hoe is dat mogelijk?
omdat dat heel moeilijk is volgens experts. Je zal eens een keer ingrijpen als overheid.

quote:
Volgens hoogleraar Huisman moet er echter meer aan de hand zijn om de school te kunnen sluiten: “Dit kan eigenlijk alleen als je weet dat de school over een aantal jaren heel zwak onderwijs heeft aangeboden. Louter en alleen vanwege de fraude kun je de school niet sluiten.”
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:33 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Het verbaast me echt dat die school niet al veel eerder gesloten is. Hoe is dat mogelijk?
Ik kan het niet anders verklaren dan uit doorgeschoten politieke correctheid. Men durft niet door te pakken omdat men groepen moslims niet voor het hoofd wil stoten.
macca728donderdag 13 juni 2013 @ 14:40
Ze hebben ook nog een flinke schuld staan.

http://www.rijnmond.nl/ni(...)van-omstreden-school

quote:
De gemeente Rotterdam krijgt nog zeker een miljoen euro van Ibn Ghaldoun, de islamitische scholengemeenschap waar 15 examens zijn gestolen. Dat bevestigde wethouder Hugo de Jonge (Onderwijs) woensdag.

De school leende het geld om onderhoud aan de gebouwen te kunnen uitvoeren. Ook moesten nog stookkosten worden betaald uit 2008 en 2009. Er is een afbetalingsregeling afgesproken, maar inmiddels wordt de school bedreigd met sluiting. Het is onduidelijk of de gemeente het geld dan nog terugziet.

Ibn Ghaldoun moet het bedrag volgens afspraak voldoen voor 1 augustus
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 14:42
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:36 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

In wegwimpelen ben je goed. Helaas iets te goed, want het leidt ertoe dat je de ogen sluit voor de realiteit. Er is een heleboel mis op die school.
Zoals ik al zei: ik had hetzelfde gedaan als de betreffende wethouder.

quote:
Als islamitisch onderwijs ertoe leidt dat extremisten daar de dienst uitmaken, moeten alle alarmbellen gaan rinkelen. Het worden dan namelijk haatpaleizen in plaats van onderwijsinstellingen.
Als mijn tante een piemel heeft en laat deze operatief verwijderen, wordt het een vrouw i.p.v. een man.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 14:43
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:39 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Ik kan het niet anders verklaren dan uit doorgeschoten politieke correctheid. Men durft niet door te pakken omdat men groepen moslims niet voor het hoofd wil stoten.
Dat lijkt me de enige verklaring.
Zou geen enkele andere reden kunnen bedenken.
Nederland is gek geworden. Misstanden laten bestaan uit politieke correctheid 8)7
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:44
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:39 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Ik kan het niet anders verklaren dan uit doorgeschoten politieke correctheid. Men durft niet door te pakken omdat men groepen moslims niet voor het hoofd wil stoten.
:')
macca728donderdag 13 juni 2013 @ 14:44
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:43 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat lijkt me de enige verklaring.
Zou geen enkele andere reden kunnen bedenken.
Nederland is gek geworden. Misstanden laten bestaan uit politieke correctheid 8)7
Dat gebeurt anders al 20 jaar hier.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:47
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:35 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Aantijgingen die nergens op zijn gebaseerd.
Aantijgingen die wel degelijk ergens op zijn gebaseerd (dat sowieso) en die daarnaast hoogstwaarschijnlijk ook wel op waarheid berusten.

We gaan nog even een paar citaten van oud-leerling "Crapyshirts" bij langs:

quote:
Ibn Ghaldoun zijn de grootste oplichters ooit!

Hier spreekt een oud-leerling die weg is gestuurd, vanwege ze openbare mening in de les die niet samen kon gaan met het islamitisch lesgeving van de school!
quote:
(...) Ten eerste, er werken daar rechts extremistische moslims. De eerste is Dhr. Talbi!
De leerlingen komen niet in contact met de Nederlandse cultuur! Die 200.000 euro die gebruiken ze om de leerlingen naar Mekka te sturen voor bedevaart. Die leerlingen willen eerder naar de Efteling, maar ze worden gedwongen.

De godsdienst lessen, zijn puur koran lessen. De leerlingen zijn verplicht elke week soera's uit hun hoofd te leren. Ongeacht of je wel of geen arabisch kan lezen of spreken!
quote:
(...) lichamelijk contact met vrouwen is ten zeer strenge verboden op IBN GHALDOUN! (Ook zoals een hand geven). Jongens en meisjes mogen Niet naast elkaar zitten op school. Er moet minimaal 1 meter tussen zitten.
quote:
Jarenlang word er onder de docenten samen met de leerlingen onderhandeld! Met de smoes ''we moeten onze moslims broeders en zusters helpen in deze wereld''.

Hoe gaat dat te werk? De leerlingen zijn verplicht een ZWARTE balpen te gebruiken bij multiple choice vragen (omdat blauw wel eens verschil heeft). Zodat elke vraag die ze niet kunnen beantwoorden, door de docent zelf ingevuld kan worden.
quote:
(...) Ik probeer niemand zwart te maken. Ik ben opzoek naar gerechtigheid. Hun hebben mij gediscrimineerd en volgens hun was ik maar een "part-time" moslim.
Natuurlijk laat voorspelbare politiek-correcte antwoord zich wel raden, maar ik heb toch sterk de indruk dat deze jongen zijn verhalen echt niet uit de duim zuigt. Er gaat nog veel meer shit naar buiten komen; wacht maar af.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:51
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:42 schreef Xa1pt het volgende:
Zoals ik al zei: ik had hetzelfde gedaan als de betreffende wethouder.
De wethouder acteert puur op basis van (verwachte) onderwijskwaliteit. De gestelde vraag ging echter wat verder: moet je überhaupt wel islamitische scholen willen?

quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:42 schreef Xa1pt het volgende:
Als mijn tante een piemel heeft en laat deze operatief verwijderen, wordt het een vrouw i.p.v. een man.
Helaas is de "als" die ik formuleerde, namelijk dat extremisten de dienst uitmaken, allang realiteit. Dit in tegenstelling tot het geslachtsdeel van je tantje, waar je je lafjes achter verschuilt.

Dat was ook wat ik met wegwimpelen bedoelde: gewoon de misstanden op het gebied van religieuze indoctrinatie (en extremisme) niet erkennen en doen alsof die jongen uit z'n nek lult. Lekker makkelijk.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:53
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:44 schreef Sloggi het volgende:

[..]

:')
Reageer eens inhoudelijk,=Als je het beter weet, leg dan maar eens uit waarom die school niet allang is gesloten en waarom de ellende nu pas naar buiten komt. Ik vraag me af of we nu überhaupt iets hadden geweten als die klokkenluider dat examen Frans niet had gepubliceerd.

[ Bericht 2% gewijzigd door paddy op 18-06-2013 13:21:44 ]
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 14:56
quote:
15s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:53 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Reageer eens inhoudelijk, in plaats van als een zwakzinnige. Als je het beter weet, leg dan maar eens uit waarom die school niet allang is gesloten en waarom de ellende nu pas naar buiten komt. Ik vraag me af of we nu überhaupt iets hadden geweten als die klokkenluider dat examen Frans niet had gepubliceerd.
1. Een school wordt niet zomaar gesloten.
2. Omdat het niet eerder werd opgemerkt.
3. Nee.

Zoals ik eerder al aangaf: het is in Nederland helaas niet de gewoonte dat bestuurders persoonlijk aansprakelijk worden gesteld. Ze komen er altijd mee weg, niet alleen als ze toevallig islamitisch zijn. Zie de bouwfraude, Vestia, Amarantis, Fyra et cetera ad infinitum.

Er is geen 'moral hazard'.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-06-2013 14:56:27 ]
henkde_jdonderdag 13 juni 2013 @ 14:58
Alle diploma-uitreikingen in Rotterdam uitgesteld

quote:
De diploma-uitreikingen van alle middelbare scholen in Rotterdam worden uitgesteld tot eind juni. Dat heeft onderwijswethouder Hugo de Jonge namens de Rotterdamse schoolbesturen bekendgemaakt.
macca728donderdag 13 juni 2013 @ 15:00
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:56 schreef Sloggi het volgende:

[..]

1. Een school wordt niet zomaar gesloten.
2. Omdat het niet eerder werd opgemerkt.
3. Nee.

Zoals ik eerder al aangaf: het is in Nederland helaas niet de gewoonte dat bestuurders persoonlijk aansprakelijk worden gesteld. Ze komen er altijd mee weg, niet alleen als ze toevallig islamitisch zijn. Zie de bouwfraude, Vestia, Amarantis, Fyra et cetera ad infinitum.

Er is geen 'moral hazard'.
Een school wordt niet zomaar gesloten maar hier is wel wat meer aan de hand en moet de overheid het in deze wel doen. Ook in voorgaande jaren was er gesjoemel met tentamens e.d. al eerder met subsidies.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:01
quote:
Jeeezus. En dat terwijl ze vandaag de uitslag verwachten. Ik was die dag he-le-maal kapot, kan je nagaan wat die arme leerlingen die nergens van wisten nu meemaken :').
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:03
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:56 schreef Sloggi het volgende:

[..]

1. Een school wordt niet zomaar gesloten.
2. Omdat het niet eerder werd opgemerkt.
3. Nee.

Zoals ik eerder al aangaf: het is in Nederland helaas niet de gewoonte dat bestuurders persoonlijk aansprakelijk worden gesteld. Ze komen er altijd mee weg, niet alleen als ze toevallig islamitisch zijn. Zie de bouwfraude, Vestia, Amarantis, Fyra et cetera ad infinitum.

Er is geen 'moral hazard'.
Terechte punten. Ik heb dan ook niet gezegd dat we het niet (mede) bij onszelf moeten zoeken. In Nederland heerst een faalcultuur, een cultuur van pappen en nathouden.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:03
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:00 schreef macca728 het volgende:

[..]

Een school wordt niet zomaar gesloten maar hier is wel wat meer aan de hand en moet de overheid het in deze wel doen. Ook in voorgaande jaren was er gesjoemel met tentamens e.d. al eerder met subsidies.
Nu misschien wel, maar dat zal na de examens worden besloten. De school is al eens onder toezicht gesteld en het bestuur is vervangen, dus het is niet zo dat de onderwijsinspectie heeft zitten slapen.
Vlassie1980donderdag 13 juni 2013 @ 15:03
quote:
11s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:01 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Jeeezus. En dat terwijl ze vandaag de uitslag verwachten. Ik was die dag he-le-maal kapot, kan je nagaan wat die arme leerlingen die nergens van wisten nu meemaken :').
Dude gaat es ff lezen.... Diploma uitreiking....De uitslag hoor je van tevoren al :')
Janneke141donderdag 13 juni 2013 @ 15:04
Misschien handig om in gedachten te houden dat de onderwijsinspectie handelt in het belang van de leerlingen, en niet zo zeer in het belang van de publieke (Telegraaf) opinie.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 15:16
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:00 schreef macca728 het volgende:

[..]

Een school wordt niet zomaar gesloten maar hier is wel wat meer aan de hand en moet de overheid het in deze wel doen. Ook in voorgaande jaren was er gesjoemel met tentamens e.d. al eerder met subsidies.
Ach tuurlijk. De school staat al jaren bekend om alle misstanden daar.
Omentuvadonderdag 13 juni 2013 @ 15:22
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:39 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Ik kan het niet anders verklaren dan uit doorgeschoten politieke correctheid. Men durft niet door te pakken omdat men groepen moslims niet voor het hoofd wil stoten.
Of omdat de procedures om een bijzondere (beschermd door Art. 23 van de grondwet) school te sluiten iets gecompliceerder zijn dan 'ga eens dicht'. Zie ook http://nos.nl/artikel/517289-school-sluiten-niet-gemakkelijk.html

Dat de school al een keer onder toezicht heeft gestaan (financieel, omdat wanbeleid, wat o.a. die natuurkundedocent zijn baan als directeur had gekost) kan wel betekenen dat de boel dicht gaat (of, nou ja, dat de geldstromen opdrogen), maar op dit moment denk ik eerder dat er wordt gezocht naar het hoe, het wat en naar hoe ver het ging dan naar de mogelijke dingen die kunnen gebeuren. Ook omdat de school nog gewoon door moet gaan (13-7 tot 1-9 is de zomervakantie). Mijn gok is dat er meer duidelijk wordt zo rond begin juli.

Ik weet niet of ze het voldoende aanleiding vinden om de geldkraan dicht te draaien, maar ik denk wel dat de examenlicentie wordt afgenomen op zijn minst (en dat kan geloof ik een stuk sneller).
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 15:24
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:47 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Aantijgingen die wel degelijk ergens op zijn gebaseerd (dat sowieso) en die daarnaast hoogstwaarschijnlijk ook wel op waarheid berusten.
Dat verzin je er ter plekke bij.

quote:
We gaan nog even een paar citaten van oud-leerling "Crapyshirts" bij langs:

[quote]
[..]
Soera's uit je hoofd leren! Shocking! Ik moest psalmen uit m'n hoofd leren, the horror!

quote:
[..]
Da's orthodox ja. Maar extremistisch? Radicaal? :')_!

quote:
[..]
Als dat zo is komt dat vanzelf wel boven water.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 15:40
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:04 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien handig om in gedachten te houden dat de onderwijsinspectie handelt in het belang van de leerlingen, en niet zo zeer in het belang van de publieke (Telegraaf) opinie.
Vanwaar dat erbij zetten?

En als de inspectie echt in het belang van die kinderen handelde hadden ze al veeeeel eerder in moeten grijpen. Dus zwak excuus.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:40 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Vanwaar dat erbij zetten?

En als de inspectie echt in het belang van die kinderen handelde hadden ze al veeeeel eerder in moeten grijpen. Dus zwak excuus.
1) Omdat de Telegraaf een rioolkrant is. 2) Omdat er IS ingegrepen.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 15:45
quote:
7s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:43 schreef Sloggi het volgende:

[..]

1) Omdat de Telegraaf een rioolkrant is. 2) Omdat er IS ingegrepen.
Doet niets af aan de feiten. Kun je in elke krant lezen trouwens .

Is er ingegrepen? Hoe dan?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:45 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Doet niets af aan de feiten. Kun je in elke krant lezen trouwens .

Is er ingegrepen? Hoe dan?
Verscherpt toezicht, nieuw bestuur en zo nog wat dingen. Was allemaal te lezen in de echte kranten de afgelopen tijd.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 15:48
quote:
6s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:46 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Verscherpt toezicht, nieuw bestuur en zo nog wat dingen. Was allemaal te lezen in de echte kranten de afgelopen tijd.
Oh, nou dan is het goed :D .
Verscherpt toezicht _O-
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:24 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Dat verzin je er ter plekke bij.

[..]

Soera's uit je hoofd leren! Shocking! Ik moest psalmen uit m'n hoofd leren, the horror!

[..]

Da's orthodox ja. Maar extremistisch? Radicaal? :')_!

[..]

Als dat zo is komt dat vanzelf wel boven water.

En zo worden de plooien weer gladgestreken. Voor welke partij ga je trouwens de politiek in?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:50
quote:
6s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:46 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Verscherpt toezicht, nieuw bestuur en zo nog wat dingen. Was allemaal te lezen in de echte kranten de afgelopen tijd.
Het heeft geweldig geholpen...
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:51
quote:
6s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:46 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Verscherpt toezicht, nieuw bestuur en zo nog wat dingen. Was allemaal te lezen in de echte kranten de afgelopen tijd.
Ah ok... :')

quote:
Het profiel van de in opspraak geraakte Rotterdamse islamschool Ibn Ghaldoun: school met orthodoxe leefregels en radicale leerlingen. En een interview met directeur Yusuf Altuntas van de koepel voor islamitische schoolbesturen: ‘Ik verwacht extra tegenstand voor het islamitisch onderwijs.’
Dit alles is vandaag te lezen in....
SPOILER
NRC Handelsblad.
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 15:54
Vroeger had ik ook een toffe aardrijkskunde leraar. Die gaf tijdens tentamens soms de antwoorden :D
macca728donderdag 13 juni 2013 @ 15:54
quote:
6s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:46 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Verscherpt toezicht, nieuw bestuur en zo nog wat dingen. Was allemaal te lezen in de echte kranten de afgelopen tijd.
Ja en de frauderende directeur maken we leraar....
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:54 schreef Chadi het volgende:
Vroeger had ik ook een toffe aardrijkskunde leraar. Die gaf tijdens tentamens soms de antwoorden :D
Zat jij ook op die school?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:56
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:50 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Het heeft geweldig geholpen...
De inspectie controleert het onderwijsniveau, niet de sloten van de kluizen.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 15:56
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:51 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Dit alles is vandaag te lezen in....
SPOILER
NRC Handelsblad.
Wat is je punt?

[ Bericht 24% gewijzigd door #ANONIEM op 13-06-2013 15:59:46 ]
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 15:57
quote:
10s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:56 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Zat jij ook op die school?
Nope was een streng christelijke school :P De frater die kwam zelfs soms langs
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:57 schreef Chadi het volgende:

[..]

Nope was een streng christelijke school :P De frater die kwam zelfs soms langs
Een frater op een christelijke school? RK-school dan denk ik.
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:58 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Een frater op een christelijke school? RK-school dan denk ik.
Ja inderdaad. ;)
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 16:00
quote:
7s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:56 schreef Sloggi het volgende:
Wat is je punt?
Dat je je niet achter baggerkranten kunt verschuilen. Ook de betere kranten zien welke misstanden er aan de hand zijn. De aanduiding "radicale leerlingen" is toch redelijk veelzeggend...
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 16:01
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 15:58 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Een frater op een christelijke school? RK-school dan denk ik.
Op hun site lees ik nu net een brief met een inkeer regeling :D
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 16:01
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:00 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Dat je je niet achter baggerkranten kunt verschuilen. Ook de betere kranten zien welke misstanden er aan de hand zijn. De aanduiding "radicale leerlingen" is toch redelijk veelzeggend...
Ik beweer dan ook niet dat het een goede school is.
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 16:05
Wat zijn trouwens de cijfers die gehaald zijn op de examens? Zitten er uitschieters tussen? OF is dat niet bekend?
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:05 schreef Chadi het volgende:
Wat zijn trouwens de cijfers die gehaald zijn op de examens? Zitten er uitschieters tussen? OF is dat niet bekend?
Allemaal tienen natuurlijk :P
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:01 schreef Chadi het volgende:

[..]

Op hun site lees ik nu net een brief met een inkeer regeling :D
Wat is dat? Tot inkeer komen of de schooltijd opnieuw doen?
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 16:11
quote:
7s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:01 schreef Sloggi het volgende:

[..]

Ik beweer dan ook niet dat het een goede school is.
Nee, maar je doet wel net alsof alleen de betere kranten iets zinnigs over dit onderwerp te melden kunnen hebben. En je doet ook net alsof de onderwijskwaliteit het enige is dat ertoe doet, in combinatie met de gestolen examens.

Wie naast de betere kranten ook uitwijkt naar alternatieve bronnen, krijgt een veel breder beeld. Een school waar de extremistische islam leidend is en waar haatzaaien plaatsvindt.

Ik zal even mezelf citeren uit een post in een ander topic:

quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 12:23 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

(...) Het gaat primair om examenfraude, maar dat staat natuurlijk niet op zichzelf. Even de oogkleppen af zetten, graag. Het gaat hier om een omstreden probleemschool, waarbij de onderwijsprestaties jarenlang ondermaats zijn geweest.

Heb je gisteren die oud-directeur gezien die nu leraar Natuurkunde is? Kijk anders zelf even het item. Dan hun je horen hoe gebrekkig Nederlands die man spreekt: http://www.eenvandaag.nl/(...)n_ik_ben_onschuldig_

Dit is niet de tuinman of de slager om de hoek, deze man is verdomme leraar en ook nog eens oud-directeur van de school. Zijn Nederlands rammelt aan alle kanten. Op Facebook uit -ie zich trouwens ook liever in het Arabisch...

Kort gezegd gaat het niet alleen om examenfraude, maar ook om het klimaat waarin die fraude heeft kunnen plaatsvinden. Dat valt dus niet los te zien van de eerdere misstanden op de school en de manier waarop de school er bewust voor heeft gekozen om jongeren voort te helpen omdat het moslims zijn. Is gewoon echt gebeurd; blijkt uit alles.

Om dergelijke zaken in de toekomst te voorkomen zul je ook de motieven van daders moeten uitpluizen. De actie van Annas B, die zeer waarschijnlijk zelf ook op dubieuze wijze aan zijn vwo-diploma is gekomen (meneer deed klas 4 en 5 in één jaar...), is onmogelijk los te zien van de sleutelpositie die zijn vader in die school bekleedt. Dezelfde man die verantwoordelijk was voor het erbarmelijk slechte onderwijsniveau op de school.

Maar goed... beperk jij maar fijn je gezichtsveld tot slechts het stelen van de examens, dan bekijken ruimdenkende mensen wel het bredere plaatje...
Daarom vind ik die column van de Dagelijkse Standaard ook sterk. Die durft tenminste de vinger op de zere plek te leggen wat betreft dat klimaat.
PoezeligDingdonderdag 13 juni 2013 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:07 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Wat is dat? Tot inkeer komen of de schooltijd opnieuw doen?
Inkeerregeling
Leerlingen die inzage in de diploma’s hebben gehad, kunnen gebruikmaken van de zogenaamde inkeerregeling: zij kunnen zich voor vrijdag 18:00 uur melden bij de decaan of schooldirecteur. Dit zal volgens Dekker niet zonder consequenties zijn. De politie wordt ingelicht en tevens worden de door deze leerling gemaakte examens alsnog ongeldig verklaard. Deze leerlingen hebben echter wel de mogelijkheid om de examens volgende week opnieuw te maken. Ze worden echter niet uitgesloten van mogelijke rechtsvervolging, benadrukt de Inspectie.
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:07 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Wat is dat? Tot inkeer komen of de schooltijd opnieuw doen?
“Leerlingen die vanwege de diefstal van examenopgaven op Ibn Ghaldoun en verspreiding van
deze opgaven voorinzage hebben gehad in één of meer van deze examenopgaven, kunnen zich
alsnog vrijwillig bij hun school melden, met de mogelijkheid om het examen alsnog op
rechtmatige wijze af te ronden.
Zij dienen zich dan vóór vrijdag 14 juni 2013 18.00 uur te melden bij de directeur van hun school.
De directeur wordt door de Inspectie verzocht hierbij als volgt te werk te gaan:
 Hij gaat in een gesprek met de leerling na welk(e) examen(s) het betreft.
 Hij verklaart het examen/de examens ongeldig.
 Hij bepaalt dat diploma en cijferlijst slechts kunnen worden uitgereikt na een hernieuwd
examen.
 Hij meldt dit schriftelijk aan de Inspectie en aan de kandidaat, respectievelijk aan de
wettelijke vertegenwoordigers.
 Hij meldt schriftelijk aan de politie dat zich een kandidaat heeft gemeld die voorinzage heeft
gehad in één of meer examenopgaven.
 Hij gaat niet over tot uitsluiting van het examen maar stelt de leerling in de gelegenheid om in
het tweede tijdvak het ongeldig verklaarde examen/de examens opnieuw af te leggen.
Daarnaast behoudt de leerling het recht op een herkansing in het derde tijdvak.
Wie het examen met voorkennis heeft afgelegd en zich niet meldt, loopt groot risico definitief
van het examen 2013 te worden uitgesloten en/of zijn of haar diploma later te verliezen en
bijvoorbeeld niet toegelaten te worden tot een vervolgopleiding of daarvan te worden
verwijderd. Bovendien kan de rechter in beeld komen indien sprake is van een strafbaar feit dat
leidt tot vervolging. Dit kan nog jaren nadat de feiten zich hebben voorgedaan.
Ik adviseer de betrokken leerlingen met klem van de geboden gelegenheid gebruik te maken,
maar merk hierbij op dat deze regeling losstaat van mogelijke rechtsvervolging indien sprake is
van strafbare feiten.”
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 16:19
Op welke gronden worden zij beschuldigd dan? Kopie maken/krijgen is nog altijd geen diefstal. Downloaden is in Nederland toegestaan :D
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 16:24
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:11 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Een school waar de extremistische islam leidend is en waar haatzaaien plaatsvindt.
Ongefundeerd gebral.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 16:26
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:24 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Ongefundeerd gebral.
Nee hoor. Toch nog maar eens goed inlezen dan.

Je neemt nu dezelfde houding aan als de inspectie. "Och, het valt allemaal wel mee, men bralt maar wat" . En weg is het probleem weer. Onder het kleed geveegd.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 16:31
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:24 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Ongefundeerd gebral.
En waarom zou jouw reactie dat niet zijn? Wat als mijn bewering nou gewoon juist is? Dan kunnen we beter jouw reflex (want meer is het niet) betitelen als ongefundeerd gebral.

Als je je een beetje in de berichten en uitlatingen verdiept, wijst alles erop dat de extremisten een flinke vinger in de pap hebben op die school. En ja, ik geloof die oud-leerling die de publiciteit zoekt. Ik geloof hem omdat ik hem wil geloven; omdat ik denk dat hij dit niet zomaar vertelt of verzint.

Je zou dat vooringenomen kunnen vinden. Dat mag, maar het pijnlijke is dat je niet inziet hoe vooringenomen je zélf bent door alles categorisch weg te wimpelen en "ongefundeerd" te noemen. Ik vind die houding niet alleen bijzonder naïef, ik vind het ook bijzonder schadelijk voor de goedwillende moslims die wél willen integreren en die onder die haatzaaierij gebukt gaan.
Speculariumdonderdag 13 juni 2013 @ 16:36
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:19 schreef Chadi het volgende:

Op welke gronden worden zij beschuldigd dan? Kopie maken/krijgen is nog altijd geen diefstal. Downloaden is in Nederland toegestaan :D
:').
bijdehanddonderdag 13 juni 2013 @ 16:41
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:19 schreef Chadi het volgende:

Op welke gronden worden zij beschuldigd dan? Kopie maken/krijgen is nog altijd geen diefstal. Downloaden is in Nederland toegestaan :D
Jammer genoeg mag fraude niet.
Loekie1donderdag 13 juni 2013 @ 17:02
De vraag is waarom Nederland na zoveel 'incidenten' zo naief blijft.
Examen in een plastic folie doen. Eenvoudig open te maken en te hersealen bij de Printerette.

Waarom geen echte verzegeling?
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 17:05
quote:
2s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:41 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Jammer genoeg mag fraude niet.
Kan je bewijzen dat hij het stuk heeft ingelezen na downloaden? Denk dat dat lastig gaat worden.
macca728donderdag 13 juni 2013 @ 17:05
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:02 schreef Loekie1 het volgende:
De vraag is waarom Nederland na zoveel 'incidenten' zo naief blijft.
Examen in een plastic folie doen. Eenvoudig open te maken en te hersealen bij de Printerette.

Waarom geen echte verzegeling?
Ja dat gebeurde vroeger toch wel ?

Je kan het heus wel makelijk voorkomen, anders gebeurde het veel vaker.
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:02 schreef Loekie1 het volgende:
De vraag is waarom Nederland na zoveel 'incidenten' zo naief blijft.
Examen in een plastic folie doen. Eenvoudig open te maken en te hersealen bij de Printerette.

Waarom geen echte verzegeling?
Zal wel weer een geld kwestie zijn denk ik
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:05 schreef macca728 het volgende:

[..]

Ja dat gebeurde vroeger toch wel ?

Je kan het heus wel makelijk voorkomen, anders gebeurde het veel vaker.
Misschien houdt de rest de kaken op elkaar.
macca728donderdag 13 juni 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:19 schreef Chadi het volgende:

Op welke gronden worden zij beschuldigd dan? Kopie maken/krijgen is nog altijd geen diefstal. Downloaden is in Nederland toegestaan :D
Doorverkopen daarvan niet.
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 17:09
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:08 schreef macca728 het volgende:

[..]

Doorverkopen daarvan niet.
Volgens mij was het toch vrij te downloaden??

Teeven komt binnenkort met een nieuwe download wet :D
bijdehanddonderdag 13 juni 2013 @ 17:13
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:05 schreef Chadi het volgende:

[..]

Kan je bewijzen dat hij het stuk heeft ingelezen na downloaden? Denk dat dat lastig gaat worden.
Dat is niet aan mij om te bewijzen. Het moet gewoon te doen zijn, als je het examen hebt gedownload en je cijfers zijn plots veel beter dan normaal dan kunnen ze die conclusie hopelijk wel trekken.
Chadidonderdag 13 juni 2013 @ 17:14
quote:
2s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:13 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Dat is niet aan mij om te bewijzen. Het moet gewoon te doen zijn, als je het examen hebt gedownload en je cijfers zijn plots veel beter dan normaal dan kunnen ze die conclusie hopelijk wel trekken.
gaat echt geen stand houden. Wat nou als je constant 6jes haalt en met dit examen ook na inzien?
bijdehanddonderdag 13 juni 2013 @ 17:18
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:14 schreef Chadi het volgende:

[..]

gaat echt geen stand houden. Wat nou als je constant 6jes haalt en met dit examen ook na inzien?
Dan niks, lijkt me. Maargoed, ga geen discussie aan over het bewijzen van iets, dan is niet aan mij en het boeit me niet. Als ze maar iets aan die 'school'/stal gaan doen. Wat een varkensbende is het daar zeg, zoveel gaat er fout en nooit wordt er iets aan gedaan. Om te janken.
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 16:31 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

En waarom zou jouw reactie dat niet zijn? Wat als mijn bewering nou gewoon juist is?
We zijn het er dus over eens dat het slechts hypothetisch gelul is. Mooi.
Schanullekedonderdag 13 juni 2013 @ 17:42
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:05 schreef Chadi het volgende:

[..]

Kan je bewijzen dat hij het stuk heeft ingelezen na downloaden? Denk dat dat lastig gaat worden.
In gevallen dat er kinderporno werd aangetroffen bij mensen zijn die ook niet weggekomen met jouw redenatie.
Daarbij wordt het diploma gewoon niet uitgereikt, danwel ingetrokken of ongeldig verklaard zonder tussenkomst van de rechter. Durft een scholier het dan écht aan om de juridische kosten te maken om dat aan te vechten, in de wetenschap dat er al belastend materiaal op zijn computer is aangetroffen? Lijkt me niet.
Lavenderrdonderdag 13 juni 2013 @ 18:17
http://www.nu.nl/binnenla(...)tal-langer-vast.html

Hij wilde vrij vanwege persoonlijke omstandigheden. Ja, hehe.
Goed dat dat niet gehonoreerd is.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 18:47
quote:
14s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:31 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

We zijn het er dus over eens dat het slechts hypothetisch gelul is. Mooi.
Nee, want ik baseer me op informatie die jij wegwimpelt. Jij wilt zulke geluiden niet serieus nemen en doet liever of je neus bloedt. Prima, maar je moet geen foute conclusies gaan trekken.
Xa1ptdonderdag 13 juni 2013 @ 19:37
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 18:47 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Nee, want ik baseer me op informatie die jij wegwimpelt.
Informatie waar je je eigen conclusies en invullingen aan geeft, ja.

quote:
Jij wilt zulke geluiden niet serieus nemen en doet liever of je neus bloedt. Prima, maar je moet geen foute conclusies gaan trekken.
Onzin. Ik heb nergens beweerd dat het om een goede school gaat of iets in die trant. Ik ben het echter oneens met de manier waarop je stelt dat het hier om een "haatpaleis" en een "school die radicaal-extremistische jongeren kweekt" zou gaan omdat ze Soera's uit hun hoofd moeten leren. Dat is niets meer of minder dan moddergooien en ongefundeerd gelul. Om nog maar te zwijgen over je suggestie dat men "de moslims wil beschermen en de school daarom niet gesloten wordt".

Je draaft - zoals wel vaker als het om moslims gaat - ver door.
geavanceerddonderdag 13 juni 2013 @ 20:45
De school zou nooit open hebben mogen gaan.
#ANONIEMdonderdag 13 juni 2013 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 19:37 schreef Xa1pt het volgende:
Informatie waar je je eigen conclusies en invullingen aan geeft, ja.
Klopt. Ik trek conclusies op basis van informatie. Jij doet precies hetzelfde. Sterker nog: we kunnen niet veel anders. Op basis van de beschikbare informatie voeren we discussies.

quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 19:37 schreef Xa1pt het volgende:
Onzin. Ik heb nergens beweerd dat het om een goede school gaat of iets in die trant. Ik ben het echter oneens met de manier waarop je stelt dat het hier om een "haatpaleis" en een "school die radicaal-extremistische jongeren kweekt" zou gaan omdat ze Soera's uit hun hoofd moeten leren. Dat is niets meer of minder dan moddergooien en ongefundeerd gelul. Om nog maar te zwijgen over je suggestie dat men "de moslims wil beschermen en de school daarom niet gesloten wordt".

Je draaft - zoals wel vaker als het om moslims gaat - ver door.
Voor zover ik doordraaf, is dat omdat het om extremisme gaat, niet omdat het om moslims gaat. Ik wijs nog eens op de dingen die de geciteerde GeenStijl-user daarover heeft gezegd. Het is duidelijk wat voor figuren binnen de islamitische school veel invloed hebben. De school waar Samir A is gekweekt, de school waar dief en Sharia-liefhebber Annas B. zijn ding deed, onder toeziend oog van zijn even foute vader.
Ferdodonderdag 13 juni 2013 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 18:17 schreef Lavenderr het volgende:
http://www.nu.nl/binnenla(...)tal-langer-vast.html

Hij wilde vrij vanwege persoonlijke omstandigheden. Ja, hehe.
Goed dat dat niet gehonoreerd is.
Ja, iedere crimineel heeft vast wel "persoonlijke omstandigheden" waardoor vastzitten even niet goed uitkomt. _O-

Maar inderdaad, dat soort gejank is niet serieus te nemen. :)
LXIVvrijdag 14 juni 2013 @ 08:10
quote:
Examenfraude is familiezaak
AMSTERDAM -

De gestolen eindexamens zijn aanvankelijk verspreid onder "vriendjes, familieleden en kennissen" van de vermeende examendieven.

Dat meldt het AD. Volgens Wim Littooij, voorzitter van de verenigde schoolbesturen in Rotterdam, zijn op die manier de eindtoetsen in heel Nederland beland, in zowel grote steden als kleinere gemeenten. Justitie wil daarover slechts kwijt dat de examens ook ,,buiten Rotterdam'' zijn terechtgekomen. De Onderwijsinspectie wil dat niet verder toelichten.

Justitie wil niet reageren op berichten dat de examens in Noord-Holland en Utrecht zijn opgedoken. Wel bevestigt een woordvoerder dat onderzoek wordt gedaan op scholen in Brabant.
http://www.telegraaf.nl/b(...)s_familiezaak__.html

Als nu blijkt dat er veel meer kopieen zijn verspreid onder familieleden en bekenden van mensen op de Ibn Ghadoulschool (er wordt al gesproken over Brabant, Utrecht, Noord Holland), dan denk ik toch dat gewoon alle examens ongeldig moeten worden verklaard. De zaak wordt steeds groter en groter. Het zou oneerlijk zijn enkel alle studenten van Ibn Ghadoul het opnieuw te laten doen als er ook duizenden mensen niet van die school gefraudeerd hebben. Misschien is er op Ibn Ghadoul wel iemand die niet frauduleus was en die het nu opnieuw moet doen en op een andere school in bijv. Den Haag iemand die wel gefraudeerd heeft maar nu geslaagd zou zijn!

Verder vind ik de regeling " als het je het eerlijk zegt mag je het opnieuw doen" ook wel heel erg soepel voor een ernstig vergrijp als fraude.

Ik stel voor om gewoon alle examens in heel Nederland ongeldig te verklaren en iedereen waarvan bewezen kan worden dat hij gefraudeerd heeft uit het onderwijs te schoppen.
opgebaardevrijdag 14 juni 2013 @ 08:17
Waar lees jij dat het groter en groter wordt?
Als je de plattegrond van Nederland een pakt, dan klopt het maar dat artikel heeft het meer over het potentiële aantal leerlingen dat gefraudeerd heeft en je zou nu bijna aannemen dat het wel meevalt buiten de Ibn Ghadoul
Mishuvrijdag 14 juni 2013 @ 08:21
Ook echt typisch hoe op forums als forum.marokko.nl op dit nieuwsbericht gereageerd wordt :') ...
LXIVvrijdag 14 juni 2013 @ 08:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:17 schreef opgebaarde het volgende:
Waar lees jij dat het groter en groter wordt?
Als je de plattegrond van Nederland een pakt, dan klopt het maar dat artikel heeft het meer over het potentiële aantal leerlingen dat gefraudeerd heeft en je zou nu bijna aannemen dat het wel meevalt buiten de Ibn Ghadoul
Het wordt in ieder geval groter omdat het van 1 tentamen naar 9 naar 15 naar 24 is gegaan. En nu blijkt dat er ook naar familieleden buiten deze school is gedaan.
Hoeveel leerlingen er gefraudeerd hebben is nu nog niet duidelijk. Maar als die examens bijv een week van te voren gestolen zijn, kunnen ze natuurlijk heel snel bij heel veel mensen zijn. Dat gaat exponentieel. Met het internet kun je binnen een paar dagen iedereen bereiken (theoretisch).
De vraag is dan denk ik bij welk percentage fraudeurs je het hele tentamen ongeldig moet verklaren. 1%? 5%? 10%? Als er aanwijzingen zijn dat een dergelijk aantal gefraudeerd heeft vind ik dat je de discussie moet openen om alles ongeldig te verklaren, voor iedereen

[ Bericht 1% gewijzigd door Frutsel op 14-06-2013 13:31:03 ]
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 08:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:21 schreef Mishu het volgende:
Ook echt typisch hoe op forums als forum.marokko.nl op dit nieuwsbericht gereageerd wordt :') ...
Linkje?? :D
LXIVvrijdag 14 juni 2013 @ 08:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:23 schreef Mishu het volgende:

[..]

De echte Nederlandse leerlingen :')
Ja, ik kan me nu al voorstellen naar wat voor soort leerlingen in Utrecht, Brabant en Noord-Holland deze examens gestuurd zijn.

Maar, zoals ik al zeg: iedereen moet het dan opnieuw doen, niet enkel moslims.
Mishuvrijdag 14 juni 2013 @ 08:31
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:22 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Linkje?? :D
http://forums.marokko.nl/archive/index.php/t-4701118-p-4.html

Onder andere. Wordt o.a. gesproken van: als je het doet, doe het dan goed. En: wij lossen dat als islamitische broeders wel onder mekaar op :') Tot: It's a conspiracy!!%@!!einz!! :(
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 08:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:31 schreef Mishu het volgende:

[..]

http://forums.marokko.nl/archive/index.php/t-4701118-p-4.html

Onder andere. Wordt o.a. gesproken van: als je het doet, doe het dan goed. En: wij lossen dat als islamitische broeders wel onder mekaar op :') Tot: It's a conspiracy!!%@!!einz!! :(
Islamitische broeders :') Dan vind ik de reactie van LXIV over de echte Nederlandse leerlingen logisch :)
Giavrijdag 14 juni 2013 @ 08:44
Ik vind niet dat alle leerlingen, in den lande, het examen over moeten doen, en dat is, gelukkig ook al besloten.

Op deze school wordt er, schijnbaar, al jaren gefraudeerd voor goede resultaten.
Deze leerlingen hebben de examenstof dan, vermoedelijk, totaal niet onder de knie.
Afijn, dat zal wel blijken na het overmaken. Maar ik vrees voor een hoog percentage gezakten.

Verder na dit schooljaar, die school sluiten en de leerlingen herplaatsen.
De school van hun keuze mag de leerlingen, wmb, een toelatingstest laten doen en op basis van die uitslag plaatsen in de klas die past bij hun werkelijke niveau.
livelinkvrijdag 14 juni 2013 @ 08:49
tja, het is natuurlijk toch een probleem dat het verder verspreid is dan alleen deze school. Aan de andere kant is dit diploma alleen een startpunt. De fraudeurs zullen het verder toch op eigen kracht moeten doen.
Hathorvrijdag 14 juni 2013 @ 08:58
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:57 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Dat gaat over de vader van een van die daders. Misschien dat ik dat nog wel wil geloven dan.
Nee, het gaat over die natuurkundeleraar, die in zijn periode als directeur met subsidies heeft lopen klooien.
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 09:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:58 schreef Hathor het volgende:

[..]

Nee, het gaat over die natuurkundeleraar, die in zijn periode als directeur met subsidies heeft lopen klooien.
Wist dat hij leraar was, maar van die subsidies wist ik niet. Maar je moet eerlijk zijn dat er teveel schandalen rondom die school zijn :')
Hathorvrijdag 14 juni 2013 @ 09:01
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 09:00 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Wist dat hij leraar was, maar van die subsidies wist ik niet. Maar je moet eerlijk zijn dat er teveel schandalen rondom die school zijn :')
Je kan inderdaad rustig stellen daar daar een behoorlijke beerput open word getrokken.
macca728vrijdag 14 juni 2013 @ 09:02
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:57 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Dat gaat over de vader van een van die daders. Misschien dat ik dat nog wel wil geloven dan.
En die leerlingen hadden zulke goede cijfers, ja met of zonder hulp van de leraren ??
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 09:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 09:01 schreef Hathor het volgende:

[..]

Je kan inderdaad rustig stellen daar daar een behoorlijke beerput open word getrokken.
Nee, volgens mij wordt die beerput elke keer opnieuw opengetrokken maar wordt er niks aan gedaan :r
Mishuvrijdag 14 juni 2013 @ 09:13
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:39 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Islamitische broeders :') Dan vind ik de reactie van LXIV over de echte Nederlandse leerlingen logisch :)
Ik vind beide een beetje apart.
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 09:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 09:13 schreef Mishu het volgende:

[..]

Ik vind beide een beetje apart.
Ja, maar het een niet raarder/aparter dan het ander.
Speculariumvrijdag 14 juni 2013 @ 09:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:31 schreef Mishu het volgende:

[..]

http://forums.marokko.nl/archive/index.php/t-4701118-p-4.html

Onder andere. Wordt o.a. gesproken van: als je het doet, doe het dan goed. En: wij lossen dat als islamitische broeders wel onder mekaar op :') Tot: It's a conspiracy!!%@!!einz!! :(
Er staat daar wel vaker pure aids.
LXIVvrijdag 14 juni 2013 @ 09:30
quote:
Examendief was loner
door Pieter Buss en Germa Graveland
rotterdam -

Een buitenbeentje, met wie ze eigenlijk weinig contact hadden. Zo typeren klasgenoten examendief Kamal El B. (19). Van de drie opgepakte verdachten is de Maassluizer de enige die zonder voorkennis de kans liep om te zakken. De examenkandidaten ontkennen zelf gebruik van de gestolen toetsen gemaakt te hebben.

Natuurlijk beweren ze dat. Helemaal niemand heeft dat uiteraard gedaan.
quote:
El B. was begin dit jaar teruggezet van vwo 5 naar havo 5. Van de andere twee verdachten, de 18-jarige Safae K. uit Rotterdam en de even oude Anass B., was de verwachting dat zij op hun sloffen voor het vwo-examen zouden slagen. „Het zijn rustige, serieuze en slimme leerlingen”, vertelt havo-examenkandidaat Chemseddine Sbita.
Serieus en slim en zeker dat ze het zouden halen! Als ze zo slim waren dan zouden ze geen examens gaan jatten als ze het zeker zouden halen. Dus of ze zijn niet zo slim, of ze zouden het niet gaan halen. Dat ze dit met droge ogen durven te beweren!!
quote:
Net als anderen is Chemseddine ervan overtuigd dat de vader van Anass, natuurkundedocent op Ibn Ghaldoun en oud-directeur van de school, niets van de escapades van zijn zoon heeft geweten. „Hij is een goede moslim, die eerlijkheid hoog in het vaandel heeft staan. Bij spieken greep hij altijd keihard in.”
Wel tevens verdachte van een miljoenenfraude eerder. Maar een goede moslim die eerlijkheid hoog in het vaandel heeft. :')
quote:
Gisteren werd de docent tijdelijk naar huis gestuurd, al benadrukt bestuursvoorzitter Ayhan Tonca dat de man nergens van wordt beschuldigd.
Wat een schaamteloze leugens. Onvoorstelbaar dat ze dit met een stalen smoel allemaal durven te zeggen! En nog verwachten dat ze geloofd worden ook!
SteveBudinvrijdag 14 juni 2013 @ 10:10
quote:
Een buitenbeentje, met wie ze eigenlijk weinig contact hadden. Zo typeren klasgenoten examendief Kamal El B. (19).
Zeggen dat je hem kent zorgt alleen maar voor problemen dus je zegt gewoon dat het een loner was :')

Het schijnt dat Kamal ook vaak schietspelletjes speelt op zijn PC :D ;)
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 10:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 10:10 schreef SteveBudin het volgende:
Het schijnt dat Kamal ook vaak schietspelletjes speelt op zijn PC :D ;)
:D _O-
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 10:50
quote:
1s.gif Op donderdag 13 juni 2013 17:42 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

In gevallen dat er kinderporno werd aangetroffen bij mensen zijn die ook niet weggekomen met jouw redenatie.
Daarbij wordt het diploma gewoon niet uitgereikt, danwel ingetrokken of ongeldig verklaard zonder tussenkomst van de rechter. Durft een scholier het dan écht aan om de juridische kosten te maken om dat aan te vechten, in de wetenschap dat er al belastend materiaal op zijn computer is aangetroffen? Lijkt me niet.
Het bezit daarvan is al strafbaar. Dat is anders in dit geval.
Loekie1vrijdag 14 juni 2013 @ 11:33
In de vorige jaren zat er ook al een gammel dak op die kamer. Werden de examens ook al geseald.
Ik begrijp niet dat het onderzoek niet terug gaat tot en met, zeg, 2009.
Missblackhairhighheelsvrijdag 14 juni 2013 @ 11:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:31 schreef Mishu het volgende:
En: wij lossen dat als islamitische broeders wel onder mekaar op :')
:')
Montaguivrijdag 14 juni 2013 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 10:50 schreef Chadi het volgende:

[..]

Het bezit daarvan is al strafbaar. Dat is anders in dit geval.
Het in het bezit hebben van het examen voordat het examen wordt afgenomen is (examen)fraude, en dus strafbaar.
Mishuvrijdag 14 juni 2013 @ 12:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 11:52 schreef Montagui het volgende:

[..]

Het in het bezit hebben van het examen voordat het examen wordt afgenomen is (examen)fraude, en dus strafbaar.
En als het je nou wordt opgedrongen?
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 11:52 schreef Montagui het volgende:

[..]

Het in het bezit hebben van het examen voordat het examen wordt afgenomen is (examen)fraude, en dus strafbaar.
volgens mij is het pas fraude als je gebruik maakt van het bezit ervan. Het bezit op zich is geen fraude.

hoop dat er fouten in het examen zitten die over zijn genomen door de fraudeurs. Dan kan je fraude waarschijnlijker maken.
Xa1ptvrijdag 14 juni 2013 @ 13:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 12:48 schreef Mishu het volgende:

[..]

En als het je nou wordt opgedrongen?
Dan zeg je nee.
Giavrijdag 14 juni 2013 @ 13:21
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 09:08 schreef bijdehand het volgende:

Nee, volgens mij wordt die beerput elke keer opnieuw opengetrokken maar wordt er niks aan gedaan :r
Veel leerlingen zijn al naar de bruiloft van een verre neef in Marokko of Turkije.
Daar kun je toch niet van verlangen dat die het over moeten doet. Da's toch zielig!!
Montaguivrijdag 14 juni 2013 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:09 schreef Chadi het volgende:

[..]

volgens mij is het pas fraude als je gebruik maakt van het bezit ervan. Het bezit op zich is geen fraude.

hoop dat er fouten in het examen zitten die over zijn genomen door de fraudeurs. Dan kan je fraude waarschijnlijker maken.
Mwah, volgens mij ben je door het bezit ervan al 'heler'....en dus strafbaar.

'heler': persoon die zich schuldig maakt aan het strafbare feit heling door een zaak voorhanden te hebben, terwijl hij ten tijde van het voorhanden krijgen van die zaak wist (opzetheling) of redelijkerwijs kon vermoeden (schuldheling) dat het een door misdrijf verkregen goed betrof.
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 13:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:21 schreef Gia het volgende:

[..]

Veel leerlingen zijn al naar de bruiloft van een verre neef in Marokko of Turkije.
Daar kun je toch niet van verlangen dat die het over moeten doet. Da's toch zielig!!
Eens. Ik vind dat we die mensen ook nog schadevergoeding moeten betalen, misschien zijn ze wel geschrokken ;(
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:22 schreef Montagui het volgende:

[..]

Mwah, volgens mij ben je door het bezit ervan al 'heler'....en dus strafbaar.

'heler': persoon die zich schuldig maakt aan het strafbare feit heling door een zaak voorhanden te hebben, terwijl hij ten tijde van het voorhanden krijgen van die zaak wist (opzetheling) of redelijkerwijs kon vermoeden (schuldheling) dat het een door misdrijf verkregen goed betrof.
Het zal een hele interessante uitspraak worden. Vooral voor Brein en vrienden. Als dit als heling bestempeld wordt dan gaat dit ook op voor andere digitale werken. Ik denk dat het niet gaat lukken het onder heling te laten vallen omdat het hier gaat om een kopie van het origineel en niet om het origineel zelf.
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:27
In alle examens standaard 3 fouten stoppen als controle :D
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 13:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:26 schreef Chadi het volgende:

[..]

Het zal een hele interessante uitspraak worden. Vooral voor Brein en vrienden. Als dit als heling bestempeld wordt dan gaat dit ook op voor andere digitale werken. Ik denk dat het niet gaat lukken het onder heling te laten vallen omdat het hier gaat om een kopie van het origineel en niet om het origineel zelf.
Als je zo'n examen en een geripte cd wil vergelijken dan snap je volgens mij niet wat er aan de hand is.
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:30
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:28 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Als je zo'n examen en een geripte cd wil vergelijken dan snap je volgens mij niet wat er aan de hand is.
Wat is er anders?
Montaguivrijdag 14 juni 2013 @ 13:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:26 schreef Chadi het volgende:

[..]

Het zal een hele interessante uitspraak worden. Vooral voor Brein en vrienden. Als dit als heling bestempeld wordt dan gaat dit ook op voor andere digitale werken. Ik denk dat het niet gaat lukken het onder heling te laten vallen omdat het hier gaat om een kopie van het origineel en niet om het origineel zelf.
Ik denk dat je die 2 zaken niet met elkaar kunt vergelijken. De info op een digitaal muziekbestand is van een hele andere orde dan de info van een examenbestand.

Met -de info- van een muziekbestand pleeg je (normaal gesproken) geen fraude.
Met -de info- van een examenbestand kan je wel fraude plegen en daardoor is bezit alleen al strafbaar.
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 13:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:30 schreef Chadi het volgende:

[..]

Wat is er anders?
Een cd kan je gekocht hebben. Ook het rippen ervan is niet illegaal. Het downloaden is legaal.
Het examen is gejat, foto's maken ervan voordat het tentamen is afgelegd is illegaal. Je voldoet dan dus aan de vereisten van heling zoals die hierboven zijn gegeven.
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:32 schreef Montagui het volgende:

[..]

Ik denk dat je die 2 zaken niet met elkaar kunt vergelijken. De info op een digitaal muziekbestand is van een hele andere orde dan de info van een examenbestand.

Met -de info- van een muziekbestand pleeg je (normaal gesproken) geen fraude.
Met -de info- van een examenbestand kan je wel fraude plegen en daardoor is bezit alleen al strafbaar.
Ik denk dat alles met een sisser afloopt. Het bezit ervan strafbaar stellen . Misschien iemand die er meer vanaf weet? Ben best benieuwd hiernaar.
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:42
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:39 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Een cd kan je gekocht hebben. Ook het rippen ervan is niet illegaal. Het downloaden is legaal.
Het examen is gejat, foto's maken ervan voordat het tentamen is afgelegd is illegaal. Je voldoet dan dus aan de vereisten van heling zoals die hierboven zijn gegeven.
Hoe weet jij dat de persoon die het cd ter beschikking stelt het niet gejat heeft? Hoe weet jij dat de examens die aangeboden zijn ook daadwerkelijk echt zijn?

Ik ben best benieuwd naar wetgeving omtrent onderwijs en frauderen in het onderwijs. Is spieken dan ook strafbaar? want dan fraudeer je ook.
Vaudvrijdag 14 juni 2013 @ 13:45
Ik heb dit nieuws niet zo heel goed gevolg, maar is deze ontdekking het gevolg van het examen Frans dat door iemand op het internet is geplaatst? Of staan deze zaken los van elkaar?
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:45 schreef Vaud het volgende:
Ik heb dit nieuws niet zo heel goed gevolg, maar is deze ontdekking het gevolg van het examen Frans dat door iemand op het internet is geplaatst? Of staan deze zaken los van elkaar?
Volgens mij wel. Hij wilde het met heel nederland delen of zoiets :P
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 13:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:42 schreef Chadi het volgende:

[..]

Hoe weet jij dat de persoon die het cd ter beschikking stelt het niet gejat heeft? Hoe weet jij dat de examens die aangeboden zijn ook daadwerkelijk echt zijn?
Dat kan je redelijkerwijs niet vermoeden.
Chadivrijdag 14 juni 2013 @ 13:54
quote:
2s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:47 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Dat kan je redelijkerwijs niet vermoeden.
Worden een hoop R5 films beschikbaar gesteld die nog niet eens uit zijn.
SuperHarregarrevrijdag 14 juni 2013 @ 13:54
Als hier geen keiharde conclusies uit volgen kun je net zo goed 't hele middelbaar onderwijs afschaffen.
bijdehandvrijdag 14 juni 2013 @ 13:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:54 schreef Chadi het volgende:

[..]

Worden een hoop R5 films beschikbaar gesteld die nog niet eens uit zijn.
Trek je conclusie.
BlaZvrijdag 14 juni 2013 @ 14:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:54 schreef SuperHarregarre het volgende:
Als hier geen keiharde conclusies uit volgen kun je net zo goed 't hele middelbaar onderwijs afschaffen.
Of in ieder geval de centrale examens.
Giavrijdag 14 juni 2013 @ 14:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:54 schreef SuperHarregarre het volgende:
Als hier geen keiharde conclusies uit volgen kun je net zo goed 't hele middelbaar onderwijs afschaffen.
Als we eens beginnen met het bijzondere onderwijs.
Afschaffen hoeft niet, maar maak het privéscholen, betaald door de ouders en uitgesloten van het CS. Of ze worden openbare scholen.
Dan heeft de school, de gemeenschap de keuze en de toekomstige werkgevers of onderwijsinstanties ook.
freakovrijdag 14 juni 2013 @ 17:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:45 schreef Vaud het volgende:
Ik heb dit nieuws niet zo heel goed gevolg, maar is deze ontdekking het gevolg van het examen Frans dat door iemand op het internet is geplaatst? Of staan deze zaken los van elkaar?
Ja. Het bleek dat dit examen gestolen was bij Ibn Ghaldoun, waarna de hele zaak aan het rollen kwam.
freakovrijdag 14 juni 2013 @ 17:19
Maar je kan nog zo zonder te frauderen je best gedaan hebben op het examen, als je docent vervolgens het examen per ongeluk bij het oud papier gooit mag je alsnog opnieuw examen doen:

quote:
Examens Haagse school per ongeluk door versnipperaar

Een docent van het Haagse Edith Steincollege heeft per ongeluk een aantal examens in de papiercontainer gegooid. Deze zijn vervolgens versnipperd, waardoor de leerlingen die dit examen hebben gemaakt, nu geen diploma krijgen.

De zes leerlingen moeten het examen, Duits voor havo, opnieuw maken in de zogeheten tweede examenperiode. Dat examen is aankomende woensdag, bevestigt John Swildens, rector van de school.
http://www.nu.nl/binnenla(...)k-versnipperaar.html
MouzurXvrijdag 14 juni 2013 @ 17:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:10 schreef LXIV het volgende:

[..]

http://www.telegraaf.nl/b(...)s_familiezaak__.html

Als nu blijkt dat er veel meer kopieen zijn verspreid onder familieleden en bekenden van mensen op de Ibn Ghadoulschool (er wordt al gesproken over Brabant, Utrecht, Noord Holland), dan denk ik toch dat gewoon alle examens ongeldig moeten worden verklaard. De zaak wordt steeds groter en groter. Het zou oneerlijk zijn enkel alle studenten van Ibn Ghadoul het opnieuw te laten doen als er ook duizenden mensen niet van die school gefraudeerd hebben. Misschien is er op Ibn Ghadoul wel iemand die niet frauduleus was en die het nu opnieuw moet doen en op een andere school in bijv. Den Haag iemand die wel gefraudeerd heeft maar nu geslaagd zou zijn!

Verder vind ik de regeling " als het je het eerlijk zegt mag je het opnieuw doen" ook wel heel erg soepel voor een ernstig vergrijp als fraude.

Ik stel voor om gewoon alle examens in heel Nederland ongeldig te verklaren en iedereen waarvan bewezen kan worden dat hij gefraudeerd heeft uit het onderwijs te schoppen.
Naja hoeveel scholieren kunnen die examens nou hebben gehad?
Hoe meer mensen je het geeft hoe sneller het uitlekt.. je kan echt niet aan 100 scholieren die examens aanbieden en dat niemand zich verspreekt/het uitlekt.
probeervrijdag 14 juni 2013 @ 18:23
Nu had ik het zojuist met mijn moeder over dit onderwerp, en vroegen we ons af hoeveel scholieren hun fraude uiteindelijk op gaan biechten? We stelden ons een situatie voor van een frauderende 18jarige vwo scholier, die dit thuis opbiecht aan zijn ouders.

Er zijn twee opties:

- opbiechten, herkansen en vervolging plus strafblad
- niet opbiechten, kans om gesnapt te worden met vervolging plus strafblad

Wat zou jij als kind en/of ouder doen?

onze conclusie was dat we dit vanuit beide perspectieven stil zouden houden. Ik kan me voorstellen dat vervolgopleidingen niet zo happig zijn op studenten met een strafblad voor examenfraude, en er mogelijk alles aan doen om deze te weigeren (kan en mag dit?). Hell, zelfs toekomstige werkgevers. Een strafblad leek ons nadeliger dan een waardeloos middelbare school diploma.

Daarbij krijg je bij zowel gesnapt worden, als bij opbiechten, een strafblad. (vervalt dit trouwens wanneer je dan 18 bent?) Maar de straf zal toch neerkomen op een taakstraf, en het verschil zal hem zitten in het aantal uren schoffelen.

komt er op neer dat we beiden van mening zijn dat er niet veel zullen zijn die dit opbiechten, en bij het vervallen van dat strafblad wanneer je 18 bent, dit alleen maar gebeurt onder de havo en vmbo leerlingen omdat de vwo leerlingen al 18 zijn en dus een veel groter probleem hebben.

En dan is er nog de gewetenskwestie. Al zal die denk ik niet de voornaamste rol spelen.

uw mening?
sp3cvrijdag 14 juni 2013 @ 18:37
probleem is dat als je gesnapt wordt je helemaal geen herkansing meer mag doen

dit zijn echt geen doorgewinterde criminelen, als er eenmaal 1 snotterend namen begint te noemen dan beginnen ze allemaal te wijzen ... kwestie van tijd denk ik
probeervrijdag 14 juni 2013 @ 18:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 18:37 schreef sp3c het volgende:
probleem is dat als je gesnapt wordt je helemaal geen herkansing meer mag doen

dit zijn echt geen doorgewinterde criminelen, als er eenmaal 1 snotterend namen begint te noemen dan beginnen ze allemaal te wijzen ... kwestie van tijd denk ik
Goed punt. Maar is die her dan in het 2e of 3e tijdsvak? Want iemand die de 1e keer gefraudeerd heeft gaat nooit genoeg tijd hebben om al die troep nog te leren voor het 2e tijdsvak. dus dan heeft die herkansing ook niet heel veel zin.

Als je gesnapt wordt zal je inderdaad het jaar over moeten doen?
Giavrijdag 14 juni 2013 @ 20:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 18:53 schreef probeer het volgende:

[..]

Goed punt. Maar is die her dan in het 2e of 3e tijdsvak? Want iemand die de 1e keer gefraudeerd heeft gaat nooit genoeg tijd hebben om al die troep nog te leren voor het 2e tijdsvak. dus dan heeft die herkansing ook niet heel veel zin.

Als je gesnapt wordt zal je inderdaad het jaar over moeten doen?
Als je examen doet, gaat men ervan uit dat je de stof voldoende beheerst.
Fraudeer je, en denk je 'lekker' niet te hoeven blokken, dan hoeven deze leerlingen niet ook nog eens een paar weken tijd te krijgen om de stof te leren.

Als ze niet geleerd hebben, krijgen ze een heel jaar om weer te leren.
Mishuvrijdag 14 juni 2013 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 18:37 schreef sp3c het volgende:
probleem is dat als je gesnapt wordt je helemaal geen herkansing meer mag doen

dit zijn echt geen doorgewinterde criminelen, als er eenmaal 1 snotterend namen begint te noemen dan beginnen ze allemaal te wijzen ... kwestie van tijd denk ik
Ik zou die Marokkanen niet onderschatten :@
probeervrijdag 14 juni 2013 @ 20:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 20:50 schreef Gia het volgende:

[..]

Als je examen doet, gaat men ervan uit dat je de stof voldoende beheerst.
Fraudeer je, en denk je 'lekker' niet te hoeven blokken, dan hoeven deze leerlingen niet ook nog eens een paar weken tijd te krijgen om de stof te leren.

Als ze niet geleerd hebben, krijgen ze een heel jaar om weer te leren.
ben ik met je eens hoor. ook daarom heeft die herkansing voor fraudeurs die het toegeven imo niet zo heel veel zin.
Wokkelvrijdag 14 juni 2013 @ 20:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 17:22 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Naja hoeveel scholieren kunnen die examens nou hebben gehad?
Hoe meer mensen je het geeft hoe sneller het uitlekt.. je kan echt niet aan 100 scholieren die examens aanbieden en dat niemand zich verspreekt/het uitlekt.
Het is toch ook uitgelekt?
xminatorvrijdag 14 juni 2013 @ 21:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 17:19 schreef freako het volgende:
Maar je kan nog zo zonder te frauderen je best gedaan hebben op het examen, als je docent vervolgens het examen per ongeluk bij het oud papier gooit mag je alsnog opnieuw examen doen:

[..]

http://www.nu.nl/binnenla(...)k-versnipperaar.html
of die kinderen hebben gefraudeerd en bij wijze van coulance/omkoping heeft de docent de examens versnipperd (misschien zelfs uit druk van de rector om een slechte naam tegen te gaan / damagecontrol).
Wokkelvrijdag 14 juni 2013 @ 21:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 21:28 schreef xminator het volgende:

[..]

of die kinderen hebben gefraudeerd en bij wijze van coulance/omkoping heeft de docent de examens versnipperd (misschien zelfs uit druk van de rector om een slechte naam tegen te gaan / damagecontrol).
Examen Duits was toch niet gejat?
xminatorvrijdag 14 juni 2013 @ 21:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 21:29 schreef Wokkel het volgende:

[..]

Examen Duits was toch niet gejat?
I dont know, zit op mobiel kan het niet nachecken.
Lurfvrijdag 14 juni 2013 @ 22:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 18:23 schreef probeer het volgende:
Nu had ik het zojuist met mijn moeder over dit onderwerp, en vroegen we ons af hoeveel scholieren hun fraude uiteindelijk op gaan biechten? We stelden ons een situatie voor van een frauderende 18jarige vwo scholier, die dit thuis opbiecht aan zijn ouders.

Er zijn twee opties:

- opbiechten, herkansen en vervolging plus strafblad
- niet opbiechten, kans om gesnapt te worden met vervolging plus strafblad

Wat zou jij als kind en/of ouder doen?
Ik vraag me af wat je te winnen hebt met opbiechten, buiten een schoon geweten. En ik vraag me ook af hoe ze willen aantonen dat je gefraudeerd hebt als je glashard ontkent. Zelfs als iemand je aanwijst en je examencijfer het dubbele is van het schoolonderzoek lijkt het mij nog steeds lastig om fraude ook daadwerkelijk aan te tonen als je het zelf blijft ontkennen.
probeervrijdag 14 juni 2013 @ 22:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 22:28 schreef Lurf het volgende:

[..]

Ik vraag me af wat je te winnen hebt met opbiechten, buiten een schoon geweten. En ik vraag me ook af hoe ze willen aantonen dat je gefraudeerd hebt als je glashard ontkent. Zelfs als iemand je aanwijst en je examencijfer het dubbele is van het schoolonderzoek lijkt het mij nog steeds lastig om fraude ook daadwerkelijk aan te tonen als je het zelf blijft ontkennen.
bestanden op pc, elektronische betaling, dat soort.. ? maar dan moet je ook wel echt ontieglijk dom zijn
probeervrijdag 14 juni 2013 @ 23:07
oeh, dat vind ik ook nog wel een goede van mezelf.

de politie kan toch via het verdiende geld precies zien hoeveel examens er verkocht zijn? (dat ik dat nu pas besef)

En wanneer er minder opbiechten dan er geld binnen kwam, de hele handel ongeldig verklaren.
tes.jevrijdag 14 juni 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 23:07 schreef probeer het volgende:
oeh, dat vind ik ook nog wel een goede van mezelf.

de politie kan toch via het verdiende geld precies zien hoeveel examens er verkocht zijn? (dat ik dat nu pas besef)

En wanneer er minder opbiechten dan er geld binnen kwam, de hele handel ongeldig verklaren.
Ik denk niet dat het zo werkt.
Als ik dat examen bijvoorbeeld gehad zou hebben, dan zou ik het doorgeven aan mijn vrienden, kosteloos. Ik geloof niet dat er heel veel mensen voor betaald hebben.
Mekizaterdag 15 juni 2013 @ 00:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 08:44 schreef Gia het volgende:
Ik vind niet dat alle leerlingen, in den lande, het examen over moeten doen, en dat is, gelukkig ook al besloten.

Op deze school wordt er, schijnbaar, al jaren gefraudeerd voor goede resultaten.
Deze leerlingen hebben de examenstof dan, vermoedelijk, totaal niet onder de knie.
Afijn, dat zal wel blijken na het overmaken. Maar ik vrees voor een hoog percentage gezakten.

Verder na dit schooljaar, die school sluiten en de leerlingen herplaatsen.
De school van hun keuze mag de leerlingen, wmb, een toelatingstest laten doen en op basis van die uitslag plaatsen in de klas die past bij hun werkelijke niveau.
Gaan we Inholland ook sluiten na de grote omvangrijke fraude die daar is gepleegd?
Gaan we elke winkel sluiten in Nederland waar gestolen wordt?

Dit gebeurt overal. Dit kan gebeuren!
capriciazaterdag 15 juni 2013 @ 00:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 00:06 schreef Meki het volgende:

[..]

Gaan we Inholland ook sluiten na de grote omvangrijke fraude die daar is gepleegd?
Gaan we elke winkel sluiten in Nederland waar gestolen wordt?

Dit gebeurt overal. Dit kan gebeuren!
Het is niet de eerste fraude daar, toch?
Mekizaterdag 15 juni 2013 @ 00:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 00:09 schreef capricia het volgende:

[..]

Het is niet de eerste fraude daar, toch?
'

Dit is de eerste keer. We moeten niet afgaan op geruchten.
In Inholland was de fraude tientallen erger en niemand wou Inholland sluiten maar nu een Islamitische school betreft wilt iedereen de school sluiten.
opgebaardezaterdag 15 juni 2013 @ 01:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 00:12 schreef Meki het volgende:

[..]

'

Dit is de eerste keer. We moeten niet afgaan op geruchten.
In Inholland was de fraude tientallen erger en niemand wou Inholland sluiten maar nu een Islamitische school betreft wilt iedereen de school sluiten.
Ah de discriminatie kaart. Pak je nog even Anass en de moord op Marianne Vaanstra erbij en dan de aanslagen in Boston tov Afghanistan en Irak...
Dan zijn we eruit en dan vooral iedereen continu van racisme beschuldigen en vooral niet zien dat er maar 1 racist is en dat ben jezelf.
capriciazaterdag 15 juni 2013 @ 01:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 00:12 schreef Meki het volgende:

[..]

'

Dit is de eerste keer. We moeten niet afgaan op geruchten.
In Inholland was de fraude tientallen erger en niemand wou Inholland sluiten maar nu een Islamitische school betreft wilt iedereen de school sluiten.
Dat een andere school niet helemaal goed gehandeld heeft, is toch geen argument?
sp3czaterdag 15 juni 2013 @ 01:11
zijn ook twee niet echt vergelijkbare situaties

probleem bij Inholland werd beperkt tot Inholland en daar is wel degelijk flinke kritiek op geweest om het zachtjes te zeggen
Omentuvazaterdag 15 juni 2013 @ 01:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 21:28 schreef xminator het volgende:

[..]

of die kinderen hebben gefraudeerd en bij wijze van coulance/omkoping heeft de docent de examens versnipperd (misschien zelfs uit druk van de rector om een slechte naam tegen te gaan / damagecontrol).
Volgens nu.nl was dit al op 17 mei gebeurd, dus het was in ieder geval niet naar aanleiding van enige fraudeheksenjacht... Plus dat Duits volgens mij niet gestolen was...
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 01:11 schreef sp3c het volgende:
zijn ook twee niet echt vergelijkbare situaties

probleem bij Inholland werd beperkt tot Inholland en daar is wel degelijk flinke kritiek op geweest om het zachtjes te zeggen
Aan de andere kant was het bij InHolland volgens mij zo dat er meer leerlingen bij betrokken waren. Kan natuurlijk nog veranderen als er meer leerlingen hier naar voren komen, maar goed.
sp3czaterdag 15 juni 2013 @ 01:31
ging dat niet om leraren/directie die liepen te sjoemelen om zoveel mogelijk mensen te kunnen laten slagen?

ik weet het niet meer maar ik kan me voorstellen dat er ook bij Inholland stemmen opgaan om het te sluiten als de problemen aanhouden
Omentuvazaterdag 15 juni 2013 @ 01:45
Meer leerlingen gebruikte ik om omvang aan te geven, niet om schuldigheid aan te geven. Was zo uit mijn hoofd inderdaad van bovenaf naar de studenten toe.

Bij InHolland waren er wel een aantal opleidingen die als zwak getypeerd werden, maar ik weet niet of die uiteindelijk gesloten zijn of niet. En ja, er zijn toen ook stemmen opgegaan op fora dat de boel (iig de frauderende opleidingen) gesloten moet worden, meen ik...
Mekizaterdag 15 juni 2013 @ 02:21
Overal worden toetsen gestolen. In Inholland zijn er tientallen toetsen gestolen van een betrouwbare bron toen die tijd met de grootschalige fraude.
probeerzaterdag 15 juni 2013 @ 03:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 00:12 schreef Meki het volgende:

[..]

'

Dit is de eerste keer. We moeten niet afgaan op geruchten.
In Inholland was de fraude tientallen erger en niemand wou Inholland sluiten maar nu een Islamitische school betreft wilt iedereen de school sluiten.
nee, er is in eerdere jaren al sprake geweest van fraude. de twee docenten die hierin meewerkte zijn ontslagen, en de directeur deed het (bij knevel & vd brink) af als incidenten.
#ANONIEMzaterdag 15 juni 2013 @ 03:14
Vanavond in het Journaal een reportage over hoe makkelijk je kunt frauderen met gesealde examens: http://nos.nl/video/51839(...)ing-weer-sealen.html
Kowloonzaterdag 15 juni 2013 @ 03:26
quote:
15s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 03:14 schreef Boldface het volgende:
Vanavond in het Journaal een reportage over hoe makkelijk je kunt frauderen met gesealde examens: http://nos.nl/video/51839(...)ing-weer-sealen.html
Zoiets had ik al wel verwacht dat mogelijk was, daarom was er ook niks te zien toen de examens uit de kluis gehaald werden. Zelfs met een keukensealer is dit te bereiken. Heb een aantal jaar tijdschriften bezorgd, en las dan altijd te tijdschriften voordat ik ze bezorgde. Soms zaten ze in folie dus dan sneed ik de folie open om hem later weer dicht te sealen. Tsja, beetje dom dus van de examenclub om naar plastic over te stappen.
Ringozaterdag 15 juni 2013 @ 03:31
Is deze hele heisa niet de Grote Verdwijntruc, om te verhullen dat het hele centraal eindexamen geen ene klit voor de kut meer waard is?

(En ondertussen ook nog eens een klokkenluidende islamschool kunnen zwartmaken, joehoe! :'( )
PSV1990-zaterdag 15 juni 2013 @ 03:39
Alleen omdat het een Islamschool is zoveel ophef
HardMetalzaterdag 15 juni 2013 @ 06:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 03:39 schreef PSV1990- het volgende:
Alleen omdat het een Islamschool is zoveel ophef
Hathorzaterdag 15 juni 2013 @ 07:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 03:39 schreef PSV1990- het volgende:
Alleen omdat het een Islamschool is zoveel ophef
Ach gut daar heb je haar ook weer.
PSV1990-zaterdag 15 juni 2013 @ 08:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 07:38 schreef Hathor het volgende:

[..]

Ach gut daar heb je haar ook weer.
Haar?
bijdehandzaterdag 15 juni 2013 @ 09:00
-

[ Bericht 99% gewijzigd door sp3c op 15-06-2013 18:09:41 ]
HaverMoutKoekjezaterdag 15 juni 2013 @ 09:58
quote:
7s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 03:26 schreef Kowloon het volgende:

[..]

Zoiets had ik al wel verwacht dat mogelijk was, daarom was er ook niks te zien toen de examens uit de kluis gehaald werden. Zelfs met een keukensealer is dit te bereiken. Heb een aantal jaar tijdschriften bezorgd, en las dan altijd te tijdschriften voordat ik ze bezorgde. Soms zaten ze in folie dus dan sneed ik de folie open om hem later weer dicht te sealen. Tsja, beetje dom dus van de examenclub om naar plastic over te stappen.
Idd, dom, zal wel een bezuinigingsactie zijn. Handmatig een papieren envelop dichplakken met sticker kost veel meer tijd
macca728zaterdag 15 juni 2013 @ 11:04
De keuze van de advocaat van Kamal El B is ook weer vertrouwenwekkend, dezelfde advocaat die eerder weigerde op te staan voor rechters en weigerde om vrouwen een hand te geven.
Lavenderrzaterdag 15 juni 2013 @ 11:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 11:04 schreef macca728 het volgende:
De keuze van de advocaat van Kamal El B is ook weer vertrouwenwekkend, dezelfde advocaat die eerder weigerde op te staan voor rechters en weigerde om vrouwen een hand te geven.
Oh ik dacht dat we alleen Enait hadden, maar die heeft dus gejongd.
bastibrozaterdag 15 juni 2013 @ 11:26
-

[ Bericht 100% gewijzigd door sp3c op 15-06-2013 18:09:01 ]
macca728zaterdag 15 juni 2013 @ 11:26
quote:
10s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 11:17 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Oh ik dacht dat we alleen Enait hadden, maar die heeft dus gejongd.
Nee hoor het is Enait.
Lavenderrzaterdag 15 juni 2013 @ 11:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 11:26 schreef macca728 het volgende:

[..]

Nee hoor het is Enait.
Nou, dat wordt een lachertje dan.
IkeDubaku99zaterdag 15 juni 2013 @ 11:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 11:04 schreef macca728 het volgende:
De keuze van de advocaat van Kamal El B is ook weer vertrouwenwekkend, dezelfde advocaat die eerder weigerde op te staan voor rechters en weigerde om vrouwen een hand te geven.
Met zo'n advocaat sta je al bij voorbaat al met 1-0 achter in de rechtszaal.
Hathorzaterdag 15 juni 2013 @ 13:43
http://news.google.nl/new(...)advocaat-1285208W%2F

Inderdaad geen al te slimme zet.
SuperHarregarrezaterdag 15 juni 2013 @ 16:17
Lol. Nederlandse staat vs. Islam dus. Leuke rechtzaak. :D
Ringozaterdag 15 juni 2013 @ 17:57
Gaan we deze lullige papierdief nu als een berucht terrorist op weg naar de rechtbank blijven volgen? Wat een hysterisch volksdrama. :').
Shreyaszaterdag 15 juni 2013 @ 18:11
quote:
10s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 17:57 schreef Ringo het volgende:
Gaan we deze lullige papierdief nu als een berucht terrorist op weg naar de rechtbank blijven volgen? Wat een hysterisch volksdrama. :').
De impact die de drie papierdieven op de samenleving hebben gehad is enorm en duurt nog altijd voort. Vele leerlingen moeten nu zo ongeveer al hun examens opnieuw maken.
ochozaterdag 15 juni 2013 @ 18:15
Wat een vrome school zeg, goed voorbeeld.
Ringozaterdag 15 juni 2013 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 18:11 schreef Shreyas het volgende:

De impact die de drie papierdieven op de samenleving hebben gehad is enorm en duurt nog altijd voort. Vele leerlingen moeten nu zo ongeveer al hun examens opnieuw maken.
Tuuurlijk, het is een absolute hel waar vele leerlingen nu doorheen gaan. Een extra examen doen, twee weken minder vakantie, het zal je maar gebeuren, allerverschrikkelijkst, zoiets gun je je ergste vijand niet.

Maar gelukkig hebben onze nieuwsmedia het nu al wekenlang nergens anders over, dus dat vuurtje blijft nog wel even opgestookt.
#ANONIEMmaandag 17 juni 2013 @ 14:50
En het tellertje blijft maar oplopen...

quote:
Nieuwe arrestaties op Ibn Ghaldoun
De politie in Rotterdam heeft nog eens drie leerlingen van de Ibn Ghaldounschool in Rotterdam aangehouden in verband met de examendiefstal. Het zijn drie leerlingen van 18 jaar uit Rotterdam, Delft en Den Haag.

Het OM zegt verder dat er op de Ibn Ghaldounschool drie examens meer zijn gestolen dan vorige week bekend was. Het zijn drie vwo-examens.

In totaal zijn op de Rotterdamse school naar nu blijkt 27 examens gestolen.
Bron: http://nos.nl/artikel/519(...)op-ibn-ghaldoun.html

Nog even en er zijn meer examens gestolen dan er werden afgenomen...
#ANONIEMmaandag 17 juni 2013 @ 14:51
quote:
6s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 20:51 schreef Ringo het volgende:

[..]

Tuuurlijk, het is een absolute hel waar vele leerlingen nu doorheen gaan. Een extra examen doen, twee weken minder vakantie, het zal je maar gebeuren, allerverschrikkelijkst, zoiets gun je je ergste vijand niet.

Maar gelukkig hebben onze nieuwsmedia het nu al wekenlang nergens anders over, dus dat vuurtje blijft nog wel even opgestookt.
Er zijn drie havo-leerlingen van Ibn Ghaldoun naar de rechter gestapt omdat ze examens moeten overdoen. Aangezien de examens vanaf morgen plaatsvinden, doet de rechter vandaag al uitspraak.

Fraude is bekend door vijf leerlingen: http://www.ad.nl/ad/nl/13(...)n-examenfraude.dhtml
livelinkmaandag 17 juni 2013 @ 14:52
Ik denk dat je rustig kunt stellen dat alle examens gestolen zijn. Waarom zouden ze er ook een paar laten liggen...
xminatormaandag 17 juni 2013 @ 14:54
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 14:52 schreef livelink het volgende:
Ik denk dat je rustig kunt stellen dat alle examens gestolen zijn. Waarom zouden ze er ook een paar laten liggen...
Inderdaad.
LXIVmaandag 17 juni 2013 @ 16:03
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 14:52 schreef livelink het volgende:
Ik denk dat je rustig kunt stellen dat alle examens gestolen zijn. Waarom zouden ze er ook een paar laten liggen...
Ja, alles zal wel gestolen zijn. Dat is het meest waarschijnlijke.
Omentuvamaandag 17 juni 2013 @ 16:20
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 14:52 schreef livelink het volgende:
Ik denk dat je rustig kunt stellen dat alle examens gestolen zijn. Waarom zouden ze er ook een paar laten liggen...
• Omdat ze ze niet mee konden nemen i.v.m. tijdsgebrek/gebrek aan ruimte.
• Omdat nog niet alle examens er waren.
• Omdat de rest ergens anders lag.

Niet dat die opties waarschijnlijk zijn, maar het kan, en zolang er wordt ontkend is het lastig om achter de exacte omvang te komen.

Ik blijf me overigens afvragen waarom ze van die bruine enveloppen af zijn gestapt...
Ronaldmaandag 17 juni 2013 @ 16:29
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 14:52 schreef livelink het volgende:
Ik denk dat je rustig kunt stellen dat alle examens gestolen zijn. Waarom zouden ze er ook een paar laten liggen...
En dan te bedenken dat dit mogelijk al jaren lang gebeurt.
#ANONIEMmaandag 17 juni 2013 @ 16:58
quote:
20 leerlingen Ghaldoun biechten op
Twintig leerlingen van Ibn Ghaldoun hebben toegegeven dat ze gebruik hebben gemaakt van gestolen eindexamens

Twintig leerlingen van de Rotterdamse school Ibn Ghaldoun hebben toegegeven dat ze gebruik hebben gemaakt van gestolen eindexamens. Dat heeft de advocaat van de Onderwijsinspectie gezegd bij het kort geding dat leerlingen van Ibn Ghaldoun hebben aangespannen.

Vanochtend maakten de verenigde schoolbesturen in Rotterdam al bekend dat vijf eindexamenleerlingen van andere Rotterdamse scholen gebruik hebben gemaakt van de zogeheten inkeerregeling. Leerlingen in heel Nederland konden zich tot afgelopen vrijdag 18.00 uur melden bij hun school.

Kort geding
De advocaat van de Onderwijsinspectie zegt dat de voorkennis van examens niet heeft geleid tot "substantieel betere resultaten". Er waren slechts een paar uitschieters, zei de advocaat bij het kort geding.

Drie leerlingen van de Ibn Ghaldounschool hebben het kort geding tegen de Onderwijsinspectie aangespannen. Ze willen dat hun examen alsnog wordt goedgekeurd omdat ze niets met de fraude te maken hebben. Als de rechter de leerlingen gelijk geeft, dan worden alleen hun examens geldig verklaard.

De rechter doet rond 18.15 uur uitspraak in het kort geding.
Bron: http://nos.nl/artikel/519(...)oun-biechten-op.html

Examens inzien en dan ook nog niet eens substantieel beter presteren. Stelletje faalhazen. :N
francoisdublancmaandag 17 juni 2013 @ 17:09
https://twitter.com/ronfresen/status/346645213713952771
En we zijn al in Utrecht. :)
capriciamaandag 17 juni 2013 @ 17:10
26 inkeerders vind ik nogal meevallen.
Topje van de ijsberg?
wahtmaandag 17 juni 2013 @ 17:11
quote:
10s.gif Op maandag 17 juni 2013 16:58 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Bron: http://nos.nl/artikel/519(...)oun-biechten-op.html

Examens inzien en dan ook nog niet eens substantieel beter presteren. Stelletje faalhazen. :N
Vraag me überhaupt af hoeveel zin het voor dergelijke lui heeft om de antwoorden te leren. Dan moet je toch enig begrip van de stof hebben, lijkt me. Al met al een tamelijk zinloze exercitie.
Wokkelmaandag 17 juni 2013 @ 17:21
4cbmFiR.png
Mekimaandag 17 juni 2013 @ 17:50
Overal worden tentamens gestolen. De scholieren worden steeds creatiever daarin. Niks aan de hand want in Inholland worden de tentamens ook gestolen.
bijdehandmaandag 17 juni 2013 @ 17:56
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 17:50 schreef Meki het volgende:
Overal worden tentamens gestolen. De scholieren worden steeds creatiever daarin. Niks aan de hand want in Inholland worden de tentamens ook gestolen.
Juist. Zo denk jij vaker he? Als het elders gebeurt is het oke.
#ANONIEMmaandag 17 juni 2013 @ 18:04
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 17:10 schreef capricia het volgende:
26 inkeerders vind ik nogal meevallen.
Topje van de ijsberg?
Lijkt me wel. Weinig 17-jarigen die zo principieel zullen zijn dat ze de examens niet inkijken als het aangeboden wordt. En zelfs al voel je je schuldig daarna, als er gedreigd wordt met aangifte, stap je daarna echt niet op de inkeerregeling af.
probeermaandag 17 juni 2013 @ 18:09
quote:
2s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:04 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Lijkt me wel. Weinig 17-jarigen die zo principieel zullen zijn dat ze de examens niet inkijken als het aangeboden wordt. En zelfs al voel je je schuldig daarna, als er gedreigd wordt met aangifte, stap je daarna echt niet op de inkeerregeling af.
Wat moet je dan? Er geen straf op zetten?
portiemaandag 17 juni 2013 @ 18:09
quote:
2s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:04 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Lijkt me wel. Weinig 17-jarigen die zo principieel zullen zijn dat ze de examens niet inkijken als het aangeboden wordt. En zelfs al voel je je schuldig daarna, als er gedreigd wordt met aangifte, stap je daarna echt niet op de inkeerregeling af.
Blijkbaar genoeg studenten die dat toch gedaan hebben. Dat maakt het onderzoek al een stuk gemakkelijker om uit te voeren. Wel erg dat er blijkbaar zo gemakkelijk gefraudeerd kan worden met examens. Als dat frans examen nooit gelekt was hadden dus minstens 26 scholieren een groot voordeel op het examen gehad. Waar dus nooit iemand achter hoefde te komen.
livelinkmaandag 17 juni 2013 @ 18:44
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:09 schreef portie het volgende:

[..]

Blijkbaar genoeg studenten die dat toch gedaan hebben. Dat maakt het onderzoek al een stuk gemakkelijker om uit te voeren. Wel erg dat er blijkbaar zo gemakkelijk gefraudeerd kan worden met examens. Als dat frans examen nooit gelekt was hadden dus minstens 26 scholieren een groot voordeel op het examen gehad. Waar dus nooit iemand achter hoefde te komen.
En wat misschien voorgaande jaren ook al gebeurd is. En zo'n diploma van een middelbare school is niet meer dan een startpunt. Het vervolg moeten ze toch echt op eigen kracht doen. Je kunt niet alles frauderen. In die zin is het belang toch ook wel weer minder groot dan de advocaat van de inspectie nu wil doen voorkomen.
#ANONIEMmaandag 17 juni 2013 @ 18:44
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:09 schreef probeer het volgende:

[..]

Wat moet je dan? Er geen straf op zetten?
Nee hoor, dat zeg ik niet. Ik vind het alleen maar logisch dat er een straf op staat. Ik ben alleen bang dat er veel, véél meer leerlingen dan die 20 die zich hebben gemeld de examens hebben gezien, maar dat dat niet bekend zal worden.
probeermaandag 17 juni 2013 @ 18:49
quote:
2s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:44 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Nee hoor, dat zeg ik niet. Ik vind het alleen maar logisch dat er een straf op staat. Ik ben alleen bang dat er veel, véél meer leerlingen dan die 20 die zich hebben gemeld de examens hebben gezien, maar dat dat niet bekend zal worden.
Same here, zullen er allicht veel meer zijn.

Straf voor betrapt worden veel zwaarder maken. maar ja, hoe doe je dat (eerlijk en volgens de wet)?

En om nou te stellen dat die leerlingen dan op hun vervolgopleiding wel door de mand vallen omdat ze het niveau niet bij kunnen houden .. want zo hoog ligt dat niveau niet :(
Mekimaandag 17 juni 2013 @ 18:57
Iedereen als minderjarigen zou de toetsen inzien. Dat is normaal in deze tijd

Als je 50 euro vind op straat dan laat je hem daar toch ook niet achter?
Mekimaandag 17 juni 2013 @ 18:59
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:09 schreef probeer het volgende:

[..]

Wat moet je dan? Er geen straf op zetten?
Natuurlijk moet er geen straf opzetten want dit doet iedereen als zij de kans krijgen.

Hebben de studenten van inholland hierover ook straf gehad? Overal worden de toetsen gestolen moesten zij daarvoor ook de gevangenis in?
probeermaandag 17 juni 2013 @ 18:59
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:57 schreef Meki het volgende:
Iedereen als minderjarigen zou de toetsen inzien. Dat is normaal in deze tijd

Als je 50 euro vind op straat dan laat je hem daar toch ook niet achter?
Ik heb me het serieus afgevraagd of ik het gedaan zou hebben als 18-jarige.

mijn conclusie: Ja, als ik er van overtuigd was dat ik er mee weg zou komen. En dan zou ik het niet eens nodig gehad hebben, destijds geslaagd met een 7,8 gemiddeld.
probeermaandag 17 juni 2013 @ 18:59
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:59 schreef Meki het volgende:

[..]

Natuurlijk moet er geen straf opzetten want dit doet iedereen als zij de kans krijgen.

Hebben de studenten van inholland hierover ook straf gehad? Overal worden de toetsen gestolen moesten zij daarvoor ook de gevangenis in?
Als iedereen het doet, is het immers niet erg.

:') :') :') x 1000. Jij bent nog niet volwassen, of wel?
stekelzwijnmaandag 17 juni 2013 @ 19:24
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:57 schreef Meki het volgende:
Iedereen als minderjarigen zou de toetsen inzien. Dat is normaal in deze tijd

Als je 50 euro vind op straat dan laat je hem daar toch ook niet achter?
Waarschijnlijk heb jij het over 50 euro die men vindt in de tas van een bejaarde.
bijdehandmaandag 17 juni 2013 @ 19:25
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 19:24 schreef stekelzwijn het volgende:

[..]

Waarschijnlijk heb jij het over 50 euro die men vindt in de tas van een bejaarde.
Meki kennende wel ja.
stekelzwijnmaandag 17 juni 2013 @ 19:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 18:11 schreef Shreyas het volgende:

[..]

De impact die de drie papierdieven op de samenleving hebben gehad is enorm en duurt nog altijd voort. Vele leerlingen moeten nu zo ongeveer al hun examens opnieuw maken.
Ik ben benieuwd of hun schoolgenoten, die alles opnieuw moeten gaan doen, hun helden nog steeds op handen dragen.
Het is simpel: als je serieus examen wilt doen, moet je naar een serieuze school gaan.
Vlassie1980maandag 17 juni 2013 @ 19:34
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 19:27 schreef stekelzwijn het volgende:

[..]

Ik ben benieuwd of hun schoolgenoten, die alles opnieuw moeten gaan doen, hun helden nog steeds op handen dragen.
Het is simpel: als je serieus examen wilt doen, moet je naar een serieuze school gaan.
Het is nog altijd de keus van de ouders / verzorgers waar ze de kinderen naartoe sturen. En het is voor die ouders ook niet zo dat ze even bij een andere school gaan kijken maar dat ze gewoon blind voor dit geval kiezen. :')
stekelzwijnmaandag 17 juni 2013 @ 19:41
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 19:34 schreef Vlassie1980 het volgende:

[..]

Het is nog altijd de keus van de ouders / verzorgers waar ze de kinderen naartoe sturen. En het is voor die ouders ook niet zo dat ze even bij een andere school gaan kijken maar dat ze gewoon blind voor dit geval kiezen. :')
Hopelijk voor veel leerlingen gaan bij veel ouders de ogen open.
Het examen halen voor een paar tientjes zal hier niet meer mogelijk zijn.
Serieus_Persoondinsdag 18 juni 2013 @ 09:45
Pers aangevallen bij Ibn Ghaldounschool

Twee cameramannen zijn bij de Ibn Ghaldounschool aangevallen door een leerling van de school. Een RTL Nieuws-cameraman werd meerdere keren geschopt. Een andere cameraman kreeg een klap vol in zijn gezicht.

Volgens de aangevallen RTL-cameraman Hans van der Klaauw kwam er ineens een jongen op hem afgestormd. Hij wilde dat Van der Klaauw stopte met filmen en probeerde de camera af te pakken. Daarna begon hij met schoppen. Een andere cameraman kreeg een klap in zijn gezicht.

De cameramannen gaan aangifte doen bij de politie.
Red_85dinsdag 18 juni 2013 @ 09:51
Verrassing!!!!
Chooselifedinsdag 18 juni 2013 @ 09:52
Tsjongejongejonge zeg.

Dit hele geval is het multiculturele drama in een notendop.
ochodinsdag 18 juni 2013 @ 09:56
Wat een beschaafde vrome school. En maar bidden, en tegelijkertijd de boel flink belazeren. Sluiten die hap.!
#ANONIEMdinsdag 18 juni 2013 @ 09:58
Niet om het gedrag van die leerling goed te praten (in tegendeel), maar er gaat nog iets aan vooraf:

quote:
Activisten sluiten Ibn Ghaldoun af
Activisten hebben vannacht de toegangspoort tot een vestiging van de Rotterdamse scholengemeenschap Ibn Ghaldoun afgesloten. Er is een hangslot om de poort van de school aan De Schere is gehangen. Toen cameramannen van RTL dat slot kwamen filmen werden ze aangevallen door een leerling van de school.

Een politiewoordvoerder bevestigt dat de poort is afgesloten, maar heeft nog geen onderzoek ingesteld. Hij zegt tegen persbureau Novum:

"Er is ook nog geen aangifte gedaan. We gaan met de school in overleg om te kijken wat de mate van hinder is." De school was niet bereikbaar om toe te lichten of het slot tot problemen leidt.

"Wij doen wat de politiek zou moeten doen"
Op een spandoek die de activisten hadden opgehangen staat de tekst "wij doen wat de politiek zou moeten doen". Aanleiding voor de actie is de examenfraude die op de school is gepleegd, meldt de groep die zichzelf Identitair Verzet noemt.

(...) In de mail schrijft de groep dat de school onmiddellijk moet worden gesloten, meldt Novum. Leerlingen die examens hebben gekocht zouden voor heling moeten worden vervolgd en openstaande schulden van de school zouden op het bestuur moeten worden verhaald.

De actiegroep is van mening dat de leerlingen geen recht hebben om opnieuw examens te maken. De leerlingen van de in opspraak geraakte school begonnen gisteren aan het opnieuw maken van de eindexamens die zijn gestolen.

De groep kondigt meer acties aan: "Wij zullen de komende week er alles aan doen om deze oneerlijke gang van zaken te frustreren. Overdag en 's nachts." De groep zou begin vorig jaar zijn opgericht door studenten. Ze omschrijft zichzelf als "niet links, niet rechts, maar identitair". Nederlanders zouden moeten opkomen voor hun rechten omdat de overheid dat zou verzaken, is één van haar belangrijkste speerpunten, net als de hereniging van Nederland en Vlaanderen.
Bron & volledig bericht: http://www.nrc.nl/nieuws/(...)spoort-ibn-ghaldoun/
Chadidinsdag 18 juni 2013 @ 09:59
Ze wilden sensatie nou daar heb je het :D
#ANONIEMdinsdag 18 juni 2013 @ 10:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 09:56 schreef ocho het volgende:
Wat een beschaafde vrome school. En maar bidden, en tegelijkertijd de boel flink belazeren. Sluiten die hap.!
Eens, maar leerlingen die verder niks misdaan hebben, moeten wel fatsoenlijk hun examens kunnen maken.
Chadidinsdag 18 juni 2013 @ 10:02
Ik denk dat er weinig ouders zullen zijn die hun kroost daar nog heen brengen volgend jaar
kurk_droogdinsdag 18 juni 2013 @ 10:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:02 schreef Chadi het volgende:
Ik denk dat er weinig ouders zullen zijn die hun kroost daar nog heen brengen volgend jaar
Nederland zou moeten ingrijpen en ze dat recht moeten ontnemen. Spreiden dat tuig over heel NL.
Mekidinsdag 18 juni 2013 @ 10:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 09:59 schreef kurk_droog het volgende:
Sluiten die school!!

En hebben we die treinverbinding naar Polen nog liggen? :X
En Inholland en andere tientallen scholen waar er gestolen is?
Mekidinsdag 18 juni 2013 @ 10:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:05 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Nederland zou moeten ingrijpen en ze dat recht moeten ontnemen. Spreiden dat tuig over heel NL.
Ze zouden jouw soort eens moeten spreiden naar de maan ofzo
Mekidinsdag 18 juni 2013 @ 10:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 09:45 schreef Serieus_Persoon het volgende:
Pers aangevallen bij Ibn Ghaldounschool

Twee cameramannen zijn bij de Ibn Ghaldounschool aangevallen door een leerling van de school. Een RTL Nieuws-cameraman werd meerdere keren geschopt. Een andere cameraman kreeg een klap vol in zijn gezicht.

Volgens de aangevallen RTL-cameraman Hans van der Klaauw kwam er ineens een jongen op hem afgestormd. Hij wilde dat Van der Klaauw stopte met filmen en probeerde de camera af te pakken. Daarna begon hij met schoppen. Een andere cameraman kreeg een klap in zijn gezicht.

De cameramannen gaan aangifte doen bij de politie.
De pers wilt sensatie dan krijgen ze sensatie.
HardMetaldinsdag 18 juni 2013 @ 10:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:02 schreef Chadi het volgende:
Ik denk dat er weinig ouders zullen zijn die hun kroost daar nog heen brengen volgend jaar
Dan ken jij de denkbeelden van de gemiddelde moslim niet echt.
Mijn collega zijn zoon zit daar ook op school. Vorig jaar had de lerares van de christelijke school in zijn rapport geschreven dat hij meer nederlandse boeken moest lezen ivm. het opkrikken van nederlandse taal.

Ja, dan stuur je je kind gelijk naar de als aller slechts bekend staande school in de omgeving. Waar ze wel accepteren dat je hele dagen turks lult. Wat, zelfs de leraren spreken amper fatsoenlijk nederlands.
ochodinsdag 18 juni 2013 @ 10:11
Altijd sensatie met dat tuig, en dan bedoel ik niet de pers.
kurk_droogdinsdag 18 juni 2013 @ 10:11
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:08 schreef Meki het volgende:

[..]

Ze zouden jouw soort eens moeten spreiden naar de maan ofzo
Ik ben er gewoon helemaal klaar mee. Keer op keer gaat het weer over dezelfde groepen. Het mag een keer ophouden. Als je die school niet sluit zal er een enkeling een andere school zoeken maar de meeste komen gewoon terug in hun eigen veilige cultuur daar. Zo integreer je nooit goed natuurlijk.. :/
ReplaRdinsdag 18 juni 2013 @ 10:12
Hee gvd zeg, wie heeft Meki weer hier toe gelaten?
Mekidinsdag 18 juni 2013 @ 10:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:11 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Ik ben er gewoon helemaal klaar mee. Keer op keer gaat het weer over dezelfde groepen. Het mag een keer ophouden. Als je die school niet sluit zal er een enkeling een andere school zoeken maar de meeste komen gewoon terug in hun eigen veilige cultuur daar. Zo integreer je nooit goed natuurlijk.. :/
Verhuis naar groenland en niemand zal je lastig vallen.

Ik hoor jou niet zeuren over inholland waar honderden studenten hebben gefraudeerd met hun examens en diploma...

Iets met twee maten meten
#ANONIEMdinsdag 18 juni 2013 @ 10:20
mishandeling.jpg

Geen examens voor deze knul. Volgend jaar beter.

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 18-06-2013 10:23:47 ]
ochodinsdag 18 juni 2013 @ 10:26
Die zogenaamde vrome school, moet dicht. Politiek moet echt iets gaan doen aan dat zooitje ongeregeld.
Miousanadinsdag 18 juni 2013 @ 10:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:00 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:

[..]

Eens, maar leerlingen die verder niks misdaan hebben, moeten wel fatsoenlijk hun examens kunnen maken.
Dit ja. En de PVV vindt weer dat de leerlingen geen recht hebben op herexamens, wat natuurlijk nergens op slaat. Want dan zouden ze drie kansen krijgen. :')
Chadidinsdag 18 juni 2013 @ 10:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:09 schreef HardMetal het volgende:

[..]

Dan ken jij de denkbeelden van de gemiddelde moslim niet echt.
Mijn collega zijn zoon zit daar ook op school. Vorig jaar had de lerares van de christelijke school in zijn rapport geschreven dat hij meer nederlandse boeken moest lezen ivm. het opkrikken van nederlandse taal.

Ja, dan stuur je je kind gelijk naar de als aller slechts bekend staande school in de omgeving. Waar ze wel accepteren dat je hele dagen turks lult. Wat, zelfs de leraren spreken amper fatsoenlijk nederlands.
Ben zelf moslim en wat is een gemiddelde moslim?
ReplaRdinsdag 18 juni 2013 @ 10:29
Ja maar deze jongens hebben niets met de islam te maken, ik durf te wedden dat ze nog nooit een moskee van binnen hebben gezien.

Oh wacht....
HardMetaldinsdag 18 juni 2013 @ 10:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:29 schreef Chadi het volgende:

[..]

Ben zelf moslim en wat is een gemiddelde moslim?
Nou, zo eentje die ondanks dat zo'n school als zeer zwak te boek staat, zijn kind daar op school doet...
wahtdinsdag 18 juni 2013 @ 10:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:29 schreef Chadi het volgende:

[..]

Ben zelf moslim en wat is een gemiddelde moslim?
Osama bin Laden.
macca728dinsdag 18 juni 2013 @ 10:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:30 schreef HardMetal het volgende:

[..]

Nou, zo eentje die ondanks dat zo'n school als zeer zwak te boek staat, zijn kind daar op school doet...
maar de laatste jaren waren de cijfers juist prima. :)
KoninginCherrdinsdag 18 juni 2013 @ 10:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:16 schreef Meki het volgende:

[..]

Verhuis naar groenland en niemand zal je lastig vallen.

Ik hoor jou niet zeuren over inholland waar honderden studenten hebben gefraudeerd met hun examens en diploma...

Iets met twee maten meten
Weet je wat dan weer leuk is?
Op inholland zijn er geen camera mannen aangevallen. Denk daar maar eens over na.. Rarara... :)
macca728dinsdag 18 juni 2013 @ 10:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:32 schreef KoninginCherr het volgende:

[..]

Weet je wat dan weer leuk is?
Op inholland zijn er geen camera mannen aangevallen. Denk daar maar eens over na.. Rarara... :)
Nou wel meer niet. Deze school wordt niet alleen aangevallen nu vanwege de examenfraude, maar omdat er al eerdere incidenten waren.
Reyadinsdag 18 juni 2013 @ 10:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:31 schreef waht het volgende:

[..]

Osama bin Laden.
Mohammed Enait.
#ANONIEMdinsdag 18 juni 2013 @ 10:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:27 schreef Miousana het volgende:

[..]

Dit ja. En de PVV vindt weer dat de leerlingen geen recht hebben op herexamens, wat natuurlijk nergens op slaat. Want dan zouden ze drie kansen krijgen. :')
Leerlingen die buiten hun schuld worden gedupeerd door de gang van zaken op die school, hebben uiteraard recht om examens te doen.

quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:31 schreef macca728 het volgende:

[..]

maar de laatste jaren waren de cijfers juist prima. :)
De leerlingen die nu examen doen, zijn gemiddeld 4-6 jaar geleden aangemeld. In die tijd waren de resultaten dramatisch.
HardMetaldinsdag 18 juni 2013 @ 10:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:31 schreef macca728 het volgende:

[..]

maar de laatste jaren waren de cijfers juist prima. :)
Joh..... zou dat misschien iets met gestolen examens verband kunnen houden?
Een Islamitische school die boven het predicaat "zwak" uit stijgt. Kijk de verslagen er maar op na, zulke scholen staan allemaal stijf onderaan het lijstje. Ik geloof er geen enen hol van dat deze Islamitische school ineens boven zichzelf en andere Islamitische scholen uit stijgt. Al helemaal niet als de resultaten samen hangen met een bijgemaakte kluissleutel.
ochodinsdag 18 juni 2013 @ 10:38
Je zal maar ouders hebben die de beslissing nemen om je naar zo'n school te sturen. Wat een losers!.
nattehond123dinsdag 18 juni 2013 @ 10:38
Het is duidelijk we hebben echt een journalistem probleem in Nederland
Chadidinsdag 18 juni 2013 @ 10:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:30 schreef HardMetal het volgende:

[..]

Nou, zo eentje die ondanks dat zo'n school als zeer zwak te boek staat, zijn kind daar op school doet...
Als de cijfers daar zo goed waren en het een stukje opvoeding pretendeerde mee te geven wat je als ouder wilde, dan kan ik me voorstellen dat je je kind daar zet. Nu het als boevenbende de naam verkocht heeft, denk ik dat er minder ouders zullen zijn die geloven in de haalbaarheid van de intenties en de uitvoerbaarheid daarvan door de mensen die daar op school zitten.

Ik geef ze 3 jaar voor ze ploffen als ze niks ondernemen.
macca728dinsdag 18 juni 2013 @ 10:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:37 schreef HardMetal het volgende:

[..]

Joh..... zou dat misschien iets met gestolen examens verband kunnen houden?
Een Islamitische school die boven het predicaat "zwak" uit stijgt. Kijk de verslagen er maar op na, zulke scholen staan allemaal stijf onderaan het lijstje. Ik geloof er geen enen hol van dat deze Islamitische school ineens boven zichzelf en andere Islamitische scholen uit stijgt. Al helemaal niet als de resultaten samen hangen met een bijgemaakte kluissleutel.
Tuurrlijk, die conclusie kan je wel trekken ja.
ReplaRdinsdag 18 juni 2013 @ 10:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:31 schreef macca728 het volgende:

[..]

maar de laatste jaren waren de cijfers juist prima. :)
Goh net zo lang als dat die sleutel kwijt was.
#ANONIEMdinsdag 18 juni 2013 @ 10:45
mishandeling2.jpg

Die donkere meneer rechts is een medewerker van de school en kijkt gewoon rustig toe.
kurk_droogdinsdag 18 juni 2013 @ 10:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:45 schreef YokiKater het volgende:
[ afbeelding ]

Die donkere meneer rechts is een medewerker van de school en kijkt gewoon rustig toe.
Defence van de cameraman is doorbroken
KoninginCherrdinsdag 18 juni 2013 @ 10:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:45 schreef YokiKater het volgende:
[ afbeelding ]

Die donkere meneer rechts is een medewerker van de school en kijkt gewoon rustig toe.
Aahhh ik snap het al. Het is het beleid van de school! Aanvallen is normaal.
wahtdinsdag 18 juni 2013 @ 10:55
quote:
6s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:35 schreef Reya het volgende:

[..]

Mohammed Enait.
Beide zeer intelligente exemplaren welteverstaan.
macca728dinsdag 18 juni 2013 @ 10:58
quote:
14s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:55 schreef waht het volgende:

[..]

Beide zeer intelligente exemplaren welteverstaan.
maar niet iemand die hier thuishoort.

In verschillende interviews liet Enait zich neerbuigend uit over de (etnisch) Nederlandse bevolking en haar cultuur. Zo vergeleek hij de autochtone Nederlanders met aboriginals.
#ANONIEMdinsdag 18 juni 2013 @ 10:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:38 schreef Chadi het volgende:

[..]

Als de cijfers daar zo goed waren en het een stukje opvoeding pretendeerde mee te geven wat je als ouder wilde, dan kan ik me voorstellen dat je je kind daar zet. Nu het als boevenbende de naam verkocht heeft, denk ik dat er minder ouders zullen zijn die geloven in de haalbaarheid van de intenties en de uitvoerbaarheid daarvan door de mensen die daar op school zitten.

Ik geef ze 3 jaar voor ze ploffen als ze niks ondernemen.
Wat een naïviteit. _O-

De leerlingen die nu examen doen, zijn door hun ouders willens en wetens naar die school gestuurd in een tijd dat de school dramatisch slechte resultaten boekte, zo rond 2007-2008. Even een paar Wikipedia-fragmenten:

quote:
In 2007 werd wereldkundig dat het schoolbestuur tussen 2003 en 2007 in totaal 1.235.000 euro subsidiegelden onrechtmatig had uitgegeven. Daarvan zou de schoolleiding in 2005 en 2006 ongeveer 200.000 euro op oneigenlijke wijze gebruikt hebben voor reizen naar Saoedi-Arabië.

In 2008 waren de prestaties van de school zwaar onder de maat; de Onderwijsinspectie kwalificeerde de school als "zeer zwak", het laagste kwaliteitsniveau in Nederland.[4] De wethouder van onderwijs Leonard Geluk (CDA) zegde uiteindelijk het vertrouwen in het schoolbestuur op en stuurde een brief aan de ouders en verzorgers van de leerlingen, waarin hij hen adviseerde hun kinderen naar een andere school te brengen.
Desondanks hielden ouders hun kinderen op die school, of stuurden ze hun kinderen erheen.
Mekidinsdag 18 juni 2013 @ 11:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:32 schreef KoninginCherr het volgende:

[..]

Weet je wat dan weer leuk is?
Op inholland zijn er geen camera mannen aangevallen. Denk daar maar eens over na.. Rarara... :)
Journalisten vragen om sensatie en dan krijgen ze die

Eigen schuld
Montaguidinsdag 18 juni 2013 @ 11:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 11:01 schreef Meki het volgende:

[..]

Journalisten vragen om sensatie en dan krijgen ze die

Eigen schuld
Dezelde redenatie als het lastig vallen van meisjes in korte rokjes.....eigen schuld?
Oud_studentdinsdag 18 juni 2013 @ 11:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 09:45 schreef Serieus_Persoon het volgende:
Pers aangevallen bij Ibn Ghaldounschool

Twee cameramannen zijn bij de Ibn Ghaldounschool aangevallen door een leerling van de school. Een RTL Nieuws-cameraman werd meerdere keren geschopt. Een andere cameraman kreeg een klap vol in zijn gezicht.

Volgens de aangevallen RTL-cameraman Hans van der Klaauw kwam er ineens een jongen op hem afgestormd. Hij wilde dat Van der Klaauw stopte met filmen en probeerde de camera af te pakken. Daarna begon hij met schoppen. Een andere cameraman kreeg een klap in zijn gezicht.

De cameramannen gaan aangifte doen bij de politie.
Ik denk dat de cameramannen aan het voetballen waren, want geweld is een voetbalprobleem geen marokkanenprobleem :)
wahtdinsdag 18 juni 2013 @ 11:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:58 schreef macca728 het volgende:

[..]

maar niet iemand die hier thuishoort.

In verschillende interviews liet Enait zich neerbuigend uit over de (etnisch) Nederlandse bevolking en haar cultuur. Zo vergeleek hij de autochtone Nederlanders met aboriginals.
Ik laat me neerbuigend uit over vrijwel iedereen dus hij hoort hier wel degelijk thuis.
KoninginCherrdinsdag 18 juni 2013 @ 11:24
Haha ja kan niet anders :)
Hathordinsdag 18 juni 2013 @ 11:30
Hahaha wat een klucht.
Mekidinsdag 18 juni 2013 @ 11:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:12 schreef ReplaR het volgende:
Hee gvd zeg, wie heeft Meki weer hier toe gelaten?
Ik had 5 jaar ban.
stopnaalddinsdag 18 juni 2013 @ 11:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:02 schreef Chadi het volgende:
Ik denk dat er weinig ouders zullen zijn die hun kroost daar nog heen brengen volgend jaar
Dat mogen we wel hopen ja, maar helaas zijn er altijd nog genoeg stupide/ongeïnteresseerde kutouders met bezopen prioriteiten, die hun koters toch daarheen willen want islamitisch.....
stopnaalddinsdag 18 juni 2013 @ 11:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 10:27 schreef Miousana het volgende:

[..]

Dit ja. En de PVV vindt weer dat de leerlingen geen recht hebben op herexamens, wat natuurlijk nergens op slaat. Want dan zouden ze drie kansen krijgen. :')
Het idee dat de verspreiding van die examens zo breed was, dat er simpelweg geen leerlingen zijn die niks misdaan hebben, is kennelijk een stap te ver voor je.

In mijn optiek zijn alle leerlingen en dus ook alle examens van deze school besmet. En zo bezien is het inderdaad nogal bizar dat zij een extra kans krijgen.
Freak188dinsdag 18 juni 2013 @ 11:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 11:51 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Het idee dat de verspreiding van die examens zo breed was, dat er simpelweg geen leerlingen zijn die niks misdaan hebben, is kennelijk een stap te ver voor je.

In mijn optiek zijn alle leerlingen en dus ook alle examens van deze school besmet. En zo bezien is het inderdaad nogal bizar dat zij een extra kans krijgen.
Alleen deze school?
stopnaalddinsdag 18 juni 2013 @ 12:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 11:58 schreef Freak188 het volgende:

[..]

Alleen deze school?
Nope, in principe zou dat voor het hele land moeten gelden, maar in ieder geval voor de scholen waarvan bewezen is dat daar examens zijn verkregen (dus ook de scholen van de "inkeerregeling").

En dat gejank over vakanties en zo, daar heb ik maling aan. De reputatie van het behaalde diploma is imo vele malen belangrijker. OOK vanwege andere leergangen.
tralalaladinsdag 18 juni 2013 @ 12:06
Jammer dat PowNews zomerstop heeft, had mooie televisie kunnen opleveren.
Eyjafjallajoekulldinsdag 18 juni 2013 @ 12:23
bewegend beeld:

http://www.geenstijl.nl/m(...)at_rtl.html#comments

Ik moet wel zeggen, ik vind het vreemd dat er een stuk uitgeknipt is.... wat is hier gebeurd?
Miousanadinsdag 18 juni 2013 @ 12:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 11:51 schreef stopnaald het volgende:

[..]

Het idee dat de verspreiding van die examens zo breed was, dat er simpelweg geen leerlingen zijn die niks misdaan hebben, is kennelijk een stap te ver voor je.

In mijn optiek zijn alle leerlingen en dus ook alle examens van deze school besmet. En zo bezien is het inderdaad nogal bizar dat zij een extra kans krijgen.
Wat snap je er niet aan dat ht eerste examen ongeldig is verklaard. Het heeft nooit plaatsgevonden. Deze leerlingen krijgen maar twee kansen zoals elke leerling in Nederland. En het is bullshit dat je denkt dat elke leerling er vanaf wist. Pure bullshit.
xminatordinsdag 18 juni 2013 @ 12:29
Hebben jullie de beelden van geenstijl gezien? Die gasten van rtl beginnen zelf handtastelijk te worden.
S4pphiredinsdag 18 juni 2013 @ 12:29
Het gaat ook maar door he :'). Wat een mafkees, brainfucked animal.
Miousanadinsdag 18 juni 2013 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:29 schreef xminator het volgende:
Hebben jullie de beelden van geenstijl gezien? Die gasten van rtl beginnen zelf handtastelijk te worden.
Link?
S4pphiredinsdag 18 juni 2013 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:29 schreef xminator het volgende:
Hebben jullie de beelden van geenstijl gezien? Die gasten van rtl beginnen zelf handtastelijk te worden.
De cameraman geeft een klein duwtje omdat die kerel aan de camera zit, en hij waarschijnlijk al de nodige verwensingen naar zijn hoofd heeft gekregen.

www.geenstijl.nl/mt/archi(...)ldoun_slaat_rtl.html
Boris_Karloffdinsdag 18 juni 2013 @ 12:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:29 schreef Miousana het volgende:

[..]

Wat snap je er niet aan dat ht eerste examen ongeldig is verklaard. Het heeft nooit plaatsgevonden. Deze leerlingen krijgen maar twee kansen zoals elke leerling in Nederland. En het is bullshit dat je denkt dat elke leerling er vanaf wist. Pure bullshit.
Als zoiet was gebeurd in mijn klas toen ik examen deed had de hele examenklas ddat geweten en toen waren er minder manieren van communicatie. Ik ben niet zo naief dat ik geloof dat een groot deel van die examenklas niets wist.
opgebaardedinsdag 18 juni 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:34 schreef S4pphire het volgende:

[..]

De cameraman geeft een klein duwtje omdat die kerel aan de camera zit, en hij waarschijnlijk al de nodige verwensingen naar zijn hoofd heeft gekregen.

www.geenstijl.nl/mt/archi(...)ldoun_slaat_rtl.html
Je hoopt wel heel erg dat er eerder verwensingen hadden plaatsgevonden he
opgebaardedinsdag 18 juni 2013 @ 12:43
Heel dat filmen daar, wat een onzin
S4pphiredinsdag 18 juni 2013 @ 12:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:42 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Je hoopt wel heel erg dat er eerder verwensingen hadden plaatsgevonden he
Nee hoor, alleen lijkt me die kans vrij groot.

Daarnaast is het vrij normaal dat je iemand van je afduwt als hij aan de bezittingen komt.
Mekidinsdag 18 juni 2013 @ 12:46
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:23 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
bewegend beeld:

http://www.geenstijl.nl/m(...)at_rtl.html#comments

Ik moet wel zeggen, ik vind het vreemd dat er een stuk uitgeknipt is.... wat is hier gebeurd?
Schandalig ze hadden die gestoorde cameramensen moeten arresteren. Wat een idioten zeg
Miousanadinsdag 18 juni 2013 @ 12:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:39 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Als zoiet was gebeurd in mijn klas toen ik examen deed had de hele examenklas ddat geweten en toen waren er minder manieren van communicatie. Ik ben niet zo naief dat ik geloof dat een groot deel van die examenklas niets wist.
Je begrijpt toch wel dat ze "professioneel" te werk zijn gegaan. De kans dat ze dat met alle examenleerlingen hebben gedeeld lijkt mij heel klein. Dat zou namelijk betekenen dat de kans om gepakt te worden veel groter zou worden.
Serieus_Persoondinsdag 18 juni 2013 @ 12:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:29 schreef xminator het volgende:
Hebben jullie de beelden van geenstijl gezien? Die gasten van rtl beginnen zelf handtastelijk te worden.
Inderdaad goed te zien hoe dat pisventje begint door met zijn poten aan die camara te zitten.
xminatordinsdag 18 juni 2013 @ 12:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:47 schreef Serieus_Persoon het volgende:

[..]

Inderdaad goed te zien hoe dat pisventje begint door met zijn poten aan die camara te zitten.
En daarna hoe ze met 4/5 man achter een kind aanrennen _O-
#ANONIEMdinsdag 18 juni 2013 @ 12:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:43 schreef S4pphire het volgende:

[..]

Nee hoor, alleen lijkt me die kans vrij groot.

Daarnaast is het vrij normaal dat je iemand van je afduwt als hij aan de bezittingen komt.
En ook dat je iemand de tyfus slaat als ie aan je komt. Dat lees ik hier altijd.
Serieus_Persoondinsdag 18 juni 2013 @ 12:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2013 12:47 schreef xminator het volgende:

[..]

En daarna hoe ze met 4/5 man achter een kind aanrennen _O-
Ach, ach een kind :')

Een lief jochie zeker _O-
Asphiasdinsdag 18 juni 2013 @ 12:49
raar dat er stukken uit dat filmpje geknipt zijn... is sowieso meer aan de hand dan alleen wat we zien.