Ik beweer dan ook niet dat het een goede school is.quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:00 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Dat je je niet achter baggerkranten kunt verschuilen. Ook de betere kranten zien welke misstanden er aan de hand zijn. De aanduiding "radicale leerlingen" is toch redelijk veelzeggend...
Allemaal tienen natuurlijkquote:Op donderdag 13 juni 2013 16:05 schreef Chadi het volgende:
Wat zijn trouwens de cijfers die gehaald zijn op de examens? Zitten er uitschieters tussen? OF is dat niet bekend?
Wat is dat? Tot inkeer komen of de schooltijd opnieuw doen?quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:01 schreef Chadi het volgende:
[..]
Op hun site lees ik nu net een brief met een inkeer regeling
Nee, maar je doet wel net alsof alleen de betere kranten iets zinnigs over dit onderwerp te melden kunnen hebben. En je doet ook net alsof de onderwijskwaliteit het enige is dat ertoe doet, in combinatie met de gestolen examens.quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:01 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik beweer dan ook niet dat het een goede school is.
Daarom vind ik die column van de Dagelijkse Standaard ook sterk. Die durft tenminste de vinger op de zere plek te leggen wat betreft dat klimaat.quote:Op donderdag 13 juni 2013 12:23 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
(...) Het gaat primair om examenfraude, maar dat staat natuurlijk niet op zichzelf. Even de oogkleppen af zetten, graag. Het gaat hier om een omstreden probleemschool, waarbij de onderwijsprestaties jarenlang ondermaats zijn geweest.
Heb je gisteren die oud-directeur gezien die nu leraar Natuurkunde is? Kijk anders zelf even het item. Dan hun je horen hoe gebrekkig Nederlands die man spreekt: http://www.eenvandaag.nl/(...)n_ik_ben_onschuldig_
Dit is niet de tuinman of de slager om de hoek, deze man is verdomme leraar en ook nog eens oud-directeur van de school. Zijn Nederlands rammelt aan alle kanten. Op Facebook uit -ie zich trouwens ook liever in het Arabisch...
Kort gezegd gaat het niet alleen om examenfraude, maar ook om het klimaat waarin die fraude heeft kunnen plaatsvinden. Dat valt dus niet los te zien van de eerdere misstanden op de school en de manier waarop de school er bewust voor heeft gekozen om jongeren voort te helpen omdat het moslims zijn. Is gewoon echt gebeurd; blijkt uit alles.
Om dergelijke zaken in de toekomst te voorkomen zul je ook de motieven van daders moeten uitpluizen. De actie van Annas B, die zeer waarschijnlijk zelf ook op dubieuze wijze aan zijn vwo-diploma is gekomen (meneer deed klas 4 en 5 in één jaar...), is onmogelijk los te zien van de sleutelpositie die zijn vader in die school bekleedt. Dezelfde man die verantwoordelijk was voor het erbarmelijk slechte onderwijsniveau op de school.
Maar goed... beperk jij maar fijn je gezichtsveld tot slechts het stelen van de examens, dan bekijken ruimdenkende mensen wel het bredere plaatje...
Inkeerregelingquote:Op donderdag 13 juni 2013 16:07 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat is dat? Tot inkeer komen of de schooltijd opnieuw doen?
“Leerlingen die vanwege de diefstal van examenopgaven op Ibn Ghaldoun en verspreiding vanquote:Op donderdag 13 juni 2013 16:07 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat is dat? Tot inkeer komen of de schooltijd opnieuw doen?
Ongefundeerd gebral.quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:11 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Een school waar de extremistische islam leidend is en waar haatzaaien plaatsvindt.
Nee hoor. Toch nog maar eens goed inlezen dan.quote:
En waarom zou jouw reactie dat niet zijn? Wat als mijn bewering nou gewoon juist is? Dan kunnen we beter jouw reflex (want meer is het niet) betitelen als ongefundeerd gebral.quote:
quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:19 schreef Chadi het volgende:
Op welke gronden worden zij beschuldigd dan? Kopie maken/krijgen is nog altijd geen diefstal. Downloaden is in Nederland toegestaan
Jammer genoeg mag fraude niet.quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:19 schreef Chadi het volgende:
Op welke gronden worden zij beschuldigd dan? Kopie maken/krijgen is nog altijd geen diefstal. Downloaden is in Nederland toegestaan
Kan je bewijzen dat hij het stuk heeft ingelezen na downloaden? Denk dat dat lastig gaat worden.quote:
Ja dat gebeurde vroeger toch wel ?quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:02 schreef Loekie1 het volgende:
De vraag is waarom Nederland na zoveel 'incidenten' zo naief blijft.
Examen in een plastic folie doen. Eenvoudig open te maken en te hersealen bij de Printerette.
Waarom geen echte verzegeling?
Zal wel weer een geld kwestie zijn denk ikquote:Op donderdag 13 juni 2013 17:02 schreef Loekie1 het volgende:
De vraag is waarom Nederland na zoveel 'incidenten' zo naief blijft.
Examen in een plastic folie doen. Eenvoudig open te maken en te hersealen bij de Printerette.
Waarom geen echte verzegeling?
Misschien houdt de rest de kaken op elkaar.quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:05 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja dat gebeurde vroeger toch wel ?
Je kan het heus wel makelijk voorkomen, anders gebeurde het veel vaker.
Doorverkopen daarvan niet.quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:19 schreef Chadi het volgende:
Op welke gronden worden zij beschuldigd dan? Kopie maken/krijgen is nog altijd geen diefstal. Downloaden is in Nederland toegestaan
Volgens mij was het toch vrij te downloaden??quote:
Dat is niet aan mij om te bewijzen. Het moet gewoon te doen zijn, als je het examen hebt gedownload en je cijfers zijn plots veel beter dan normaal dan kunnen ze die conclusie hopelijk wel trekken.quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:05 schreef Chadi het volgende:
[..]
Kan je bewijzen dat hij het stuk heeft ingelezen na downloaden? Denk dat dat lastig gaat worden.
gaat echt geen stand houden. Wat nou als je constant 6jes haalt en met dit examen ook na inzien?quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:13 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat is niet aan mij om te bewijzen. Het moet gewoon te doen zijn, als je het examen hebt gedownload en je cijfers zijn plots veel beter dan normaal dan kunnen ze die conclusie hopelijk wel trekken.
Dan niks, lijkt me. Maargoed, ga geen discussie aan over het bewijzen van iets, dan is niet aan mij en het boeit me niet. Als ze maar iets aan die 'school'/stal gaan doen. Wat een varkensbende is het daar zeg, zoveel gaat er fout en nooit wordt er iets aan gedaan. Om te janken.quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:14 schreef Chadi het volgende:
[..]
gaat echt geen stand houden. Wat nou als je constant 6jes haalt en met dit examen ook na inzien?
We zijn het er dus over eens dat het slechts hypothetisch gelul is. Mooi.quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:31 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
En waarom zou jouw reactie dat niet zijn? Wat als mijn bewering nou gewoon juist is?
In gevallen dat er kinderporno werd aangetroffen bij mensen zijn die ook niet weggekomen met jouw redenatie.quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:05 schreef Chadi het volgende:
[..]
Kan je bewijzen dat hij het stuk heeft ingelezen na downloaden? Denk dat dat lastig gaat worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |