FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Vermiste broertjes dood gevonden #64
Bennyzondag 19 mei 2013 @ 23:10
rubenjulian.jpg
Sinds maandagavond 6 mei zijn de 9-jarige Ruben en 7-jarige Julian uit Zeist vermist. Na de vondst van het lichaam van de vader in het Doornse Gat op 7 mei, werd een grootscheepse zoekactie gestart. Politie, burgers en media in binnen- en buitenland zoeken onverminderd door. Tot op heden zijn de jongetjes nog niet gevonden.

Ruben en Julian werden maandagavond rond 20.00 uur voor het laatst gezien in Vleuten door een bekende van de familie. In de ochtend van 7 mei is de vader van de jongens dood aangetroffen in het recreatiegebied het Doornse Gat. Hij pleegde zelfmoord. Zijn auto werd ook aangetroffen in het Doornse Gat. Het gaat hier om een zilverblauwe Hyundai Getz, met kenteken 08-NT-BV. Op het moment dat hij gevonden wordt, is nog niet duidelijk dat de man zijn kinderen bij zich zou moeten hebben. Na onderzoek blijkt aan het einde van de middag dat de kinderen bij hun vader zouden moeten zijn.

Signalement
De jongens luisteren naar de namen Ruben (9) en Julian (7). Ruben is 150/160 cm lang, heeft een mager postuur en een litteken in de wenkbrauw boven zijn rechteroog. Hij heeft donkerblond haar met slag erin. Julian is 140/150 cm lang, heeft een normaal postuur, sproeten in het gezicht en een litteken op zijn neus. Hij heeft donkerblond, stijl haar.

Getuigenoproep
Getuigen die de jongens hebben gezien worden verzocht contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900-8844. De jongens zijn 6 mei rond 20.00 uur voor het laatst gezien. Alle informatie over de jongens vanaf dit tijdstip kan belangrijk zijn om de jongens terug te vinden.

Kaart met de tot nu toe bekende punten erin (wordt niet automatisch geüpdate, dus kan oude info bevatten):
julian.ruben.route.vader.jeroen.denis.vermissingszaak.doornse.gat.425.jpg
Voor de officiële kaart van de politie, zie dossier.

SPOILER: Tot nu toe bekend filmmateriaal
SPOILER: Spullen die gezocht worden
schoen.jpg
De vader had een paar wandelschoenen van het merk Columbia, maat 45 1/3. Deze schoenen zijn niet meer gevonden bij hem thuis, in de auto of op de plek waar hij dood werd aangetroffen. Wie weet waar deze schoenen zijn?

sleepkabel.jpg
Een deel van een sleepkabel, identiek aan die op de foto staat, is aangetroffen op de plek waar de vader dood gevonden werd. Wie weet waar de rest van de sleepkabel is? Of wie weet waar de vader de sleepkabel heeft gekocht?

spanband.jpg
In de nabije omgeving van de plek waar de vader dood werd aangetroffen, is deze spanband gevonden. Of de spanband iets met de zaak te maken heeft en waar de spanband vandaan komt, is de politie niet bekend. Het kan bijvoorbeeld zijn dat de vader deze spanband recent, al dan niet in combinatie met de sleepkabel of andere goederen heeft aangeschaft. De politie wil graag in contact komen met mensen die hier iets over kunnen melden.

t-shirt.jpg
onderbroekvoorkant.jpg
Toen de vader op dinsdagochtend 7 mei dood aangetroffen werd, droeg hij onder zijn bovenkleding geen onderbroek. Inmiddels is duidelijk geworden dat een onderbroek vermist wordt. Het gaat om een rode boxershort met een witte tailleband van het merk G-star RAW. Daarnaast blijkt dat van één van de kinderen een t-shirt ontbreekt. Dit betreft een t-shirt met camouflageprint.
SPOILER: Brief van de moeder (aan RTV Utrecht)
Overweldigend en hartverwarmend.

Op alle mogelijke manieren proberen de mensen in Nederland en daarbuiten ons te helpen met het terugvinden van onze knullen en Iris in haar wanhoop en machteloosheid te steunen. Er zijn geen woorden voor wat haar, Ruben en Julian is overkomen en daarom willen we allemaal in actie komen, iets doen.

Kaarten, bloemen, Facebookberichten en -groepen, email, WhatsApp, sms, wensballonnen, kaarsen en wat al niet meer. Het zijn allemaal lichtpuntjes die onze hoop op een goede afloop blijven voeden. Het zijn niet alleen familie en vrienden die ons steunen.

Volkomen belangeloos zijn er door heel Nederland en daarbuiten mensen die de organisatie van allerlei activiteiten op zich nemen en dat in goed overleg met de politie, defensie, brandweer en natuurbeheerders doen. Dat zegt iets over de saamhorigheid van de mensen. Dat voelt als een warme deken.

Tevens alle hulde voor politie, defensie en brandweer die zichtbaar en voor een groot deel onzichtbaar alles in het werk stellen alle deskundigheid mobiliseren, hulp van specialisten en apparatuur inschakelen, ook vanuit het buitenland. Er wordt dag en nacht doorgewerkt om Ruben en Julian terug te krijgen.

Heel Nederland en daarbuiten, diep uit ons hart: intense dankbaarheid voor alles wat jullie voor Iris en ons betekenen in deze zware dagen en de komende tijd.

Iris en familie
Tijdlijnen en laatste updates (deze pagina's worden geüpdate door de betreffende nieuwssites, lees dit dus even als je wil weten of er sinds je laatste bezoek nog nieuws is)
RTL Nieuws
Hart van Nederland
RTV Utrecht

Officiële informatie van politie.nl:
Dossier
Meest gestelde vragen

Laatste Nieuws

quote:
Lichamen in sloot gedumpt * Identificatie kan nog uren duren
TWEE LICHAMEN GEVONDEN BIJ COTHEN
COTHEN -

In Cothen, in de buurt van Wijk bij Duurstede, zijn zondag twee lichamen in het water gevonden. De stoffelijke overschotten werden gevonden door een toevallige passant.

De wandelaar meldde zondagmiddag bij de politie dat hij iets in het water zag bij Cothen, aldus een zegsman van het rechercheteam. Toen de politie ging kijken, werden twee lichamen gevonden bij een duiker van een sloot op de hoek van de Hoekseijk en de Kanaaldijk-noord in Cothen. Een duiker is een afwateringsbuis onder het wegdek door.

Het is mogelijk dat de hevige regenval van zaterdag ervoor heeft gezorgd dat de lichamen uit de duiker zijn gespoeld. Duikers verwerken de afwatering van sloten en greppels op grotere watergangen. Als het hard heeft geregend, gaat het water in zo'n duiker harder stromen en heeft de stroom dus meer kracht.

Of het om de vermiste broers Ruben en Julian uit Zeist gaat, is nog niet bekend. Identificatie van de lichamen kan nog uren gaan duren. Ook is nog niet te zeggen of het om kinderen of volwassenen gaat die zijn gevonden.

Dat heeft een woordvoerder van de politie gezegd. Forensisch specialisten zijn gearriveerd bij de vindplaats.
quote:
Politie Utrecht: om 23.00 uur persconferentie over vondst

media_xll_1660526.jpg
breaking news De politie van Utrecht heeft voor vanavond 23.00 uur een persconferentie belegd naar aanleiding van de vondst van twee lichamen in Cothen. De persconferentie vindt plaats op het hoofdpolitiebureau in de Kroonstraat 25 in Utrecht.

Het is nog niet duidelijk of de lichamen van de vermiste broertjes Ruben (9) en Julian (7) uit Zeist zijn.

Rond 23.00 uur is er een persconferentie op politiebureau, Kroonstraat 25 in Utrecht.

Bron: AD
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:11
Zet nou eens mensen neer met uitstraling man :r
remcoPzondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
99s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:10 schreef tochweerhenk het volgende:

[..]

Doodstraf moet nooit de oplossing zijn vind ik. Dan bestraf je de misdadiger met zijn eigen daad
Jij bent voor islamitisch recht?
[edit] verkeerd gelezen. :') laat maar
jcdragonzondag 19 mei 2013 @ 23:11
Zoveel mensen ingezet, maar een wandelaar vind ze
MolFanzondag 19 mei 2013 @ 23:11
Triest ben wel benieuwd hoe hij ze heeft omgebracht, dat lijkt me toch al reeds duidelijk?
#ANONIEMzondag 19 mei 2013 @ 23:11
had hij gebeld om 04:18?
Pino112zondag 19 mei 2013 @ 23:11
TT kan wel worden aangepast ;(
Ticootjezondag 19 mei 2013 @ 23:11
Klote streams!! Ze klappen eruit hier.
henkde_jzondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef jcdragon het volgende:
Zoveel mensen ingezet, maar een wandelaar vind ze
Vindt
MolFanzondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef jcdragon het volgende:
Zoveel mensen ingezet, maar een wandelaar vind ze
Is altijd zo
Pakspulzondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef Doublepain het volgende:
Een politiechef, kan ze goed koken?
Idd, aparte keuken...
Flow3rzondag 19 mei 2013 @ 23:11
verschrikkelijk ;(
Szurazondag 19 mei 2013 @ 23:11
Wat een vertoning deze persco :') :')
CherryLipszondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef jcdragon het volgende:
Zoveel mensen ingezet, maar een wandelaar vind ze
Ik vind het eigenlijk nog snel.
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef MolFan het volgende:
Triest ben wel benieuwd hoe hij ze heeft omgebracht, dat lijkt me toch al reeds duidelijk?
Ze zijn nog niet eens geïdentificeerd.
Studiotjezondag 19 mei 2013 @ 23:11
Hulde voor de sociale media, echt.. :P anders was iedereen niet zo gaan zoeken, niet dat dit hielp. Maar toch..
Falcozondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef kurk_droog het volgende:
Zet nou eens mensen neer met uitstraling man :r
Precies, gewoon Chantal Janszen of een ander lekker wijf.
Arizonazondag 19 mei 2013 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef kurk_droog het volgende:
Zet nou eens mensen neer met uitstraling man :r
Mensen die duidelijk kunnen zeggen waar het op staat, dat zou ik nog meer waarderen.

Gotver wat een klootzak die vader.
Starmzondag 19 mei 2013 @ 23:11
Ach kom op zeg, nu zelfs nog social media erbij betrekken.
Wat is dit, de toespraak van Beatrix :?
Tallie1982zondag 19 mei 2013 @ 23:12
Prutsers...voorbijganger heeft ze gevonden.
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef Ticootje het volgende:
Klote streams!! Ze klappen eruit hier.
Gewoon Nederland 1. Of heb je geen tv? :')
Ambrosiuszondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef Doublepain het volgende:
Een politiechef, kan ze goed koken?
Nederlands iig niet.
nummer_zoveelzondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Ik vind het eigenlijk nog snel.
Inderdaad. Eerder vanmiddag werd nog geroepen dat ze 'nooit' meer gevonden zouden worden.
CherryLipszondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Gewoon Nederland 1. Of heb je geen tv? :')
En RTL 4
Ferdozondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef jcdragon het volgende:
Zoveel mensen ingezet, maar een wandelaar vind ze
Op een plek waar nog geen zoekactie geweest was, dus niet heel gek.
troveyzondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef jcdragon het volgende:
Zoveel mensen ingezet, maar een wandelaar vind ze
Zie je wel vaker, gewoon toeval lost het vaak op. :{ Ik zou niet graag die wandelaar zijn die die lichamen heeft gevonden na een paar weken in het water.
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef Ambrosius het volgende:

[..]

Nederlands iig niet.
Stampot is toch vies.
Gramulanionzondag 19 mei 2013 @ 23:12
fransbauer_ twitterde op zondag 19-05-2013 om 23:12:12 Verschrikkelijk !! Geen woorden voor deze daad. Dit mag toch niet gebeuren. Nabestaanden sterkte en politie knap werk. reageer retweet
Doodloperzondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef Ticootje het volgende:
Klote streams!! Ze klappen eruit hier.
http://mediaplayer.rtvutrecht.nl/live/rtvutrecht/
werkt prima hier
NanKingzondag 19 mei 2013 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ze zijn nog niet eens geïdentificeerd.
Toch wel het is inmiddels ook aan de moeder vertelt dat ze het zijn
Szurazondag 19 mei 2013 @ 23:12
Caps op TT :')

Wat ben ik blij als dit gedoe over is :')
eightzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:10 schreef Bastiefcg het volgende:
Mens wat loop je nou de politie op te hemelen. Sodemieter alsjeblieft op. Een toevallige voorbijganger heeft ze gevonden.
ze leest af van een blaadje dat haar baas heeft geschreven.
Pino112zondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef Gramulanion het volgende:
fransbauer_ twitterde op zondag 19-05-2013 om 23:12:12 Verschrikkelijk !! Geen woorden voor deze daad. Dit mag toch niet gebeuren. Nabestaanden sterkte en politie knap werk. reageer retweet
Uh, oke.
Gramulanionzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef NanKing het volgende:

[..]

Toch wel het is inmiddels ook aan de moeder vertelt dat ze het zijn
Bron?
Marrijezondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef Ticootje het volgende:
Klote streams!! Ze klappen eruit hier.
bij mij ook al 2 x
Ticootjezondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Gewoon Nederland 1. Of heb je geen tv? :')
Niet in m'n slaapkamer nee. Ik kijk morgen wel hoe en wat.

Spanbanden gevonden dus? En de schoenen?
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef NanKing het volgende:

[..]

Toch wel het is inmiddels ook aan de moeder vertelt dat ze het zijn
'Sterk vermoeden', maar dat komt door de bij hun gevonden spullen (spanbanden).
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Op NU.nl wordt al gezegd dat het definitief is :')
Was vanmiddag al definitief
GSMboyzondag 19 mei 2013 @ 23:13
Hier werkt de stream prima.
CherryLipszondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Inderdaad. Eerder vanmiddag werd nog geroepen dat ze 'nooit' meer gevonden zouden worden.
Ik zag mezelf al als 55-jarige op het nieuws horen dat er stoffelijke overschotten waren gevonden en dat ik dan in m'n geheugen moest graven naar die druilerige klote-lente.
tralalalazondag 19 mei 2013 @ 23:13
1zfk5tx.jpg
Stranizondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef Gramulanion het volgende:
fransbauer_ twitterde op zondag 19-05-2013 om 23:12:12 Verschrikkelijk !! Geen woorden voor deze daad. Dit mag toch niet gebeuren. Nabestaanden sterkte en politie knap werk. reageer retweet
Wel lichtelijk irrelevant wat alle BN-ers er van vinden.
Pakspulzondag 19 mei 2013 @ 23:13
Wat een blabla zeg, die hele presco zou 30seconde kunnen duren, ja het zijn ze om deze reden.
Ferdozondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef kurk_droog het volgende:
Zet nou eens mensen neer met uitstraling man :r
Shoot the messengerdag?
MolFanzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Bron?
Vertelde de burgemeester net
NanKingzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Bron?
Nu.nl en nos
Samsonzondag 19 mei 2013 @ 23:13
Hoe kan zo'n identificatie nu zo ontzettend lang duren?
debeterebobzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:12 schreef Gramulanion het volgende:
fransbauer_ twitterde op zondag 19-05-2013 om 23:12:12 Verschrikkelijk !! Geen woorden voor deze daad. Dit mag toch niet gebeuren. Nabestaanden sterkte en politie knap werk. reageer retweet
Wel goed dat hij meldt dat dit niet meer moet gebeuren.
HaverMoutKoekjezondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Bron?
De burgemeester
ajacied4lfzondag 19 mei 2013 @ 23:13
Jammer dat dit zo'n 'hype' is geworden. Kan me voorstellen dat dit niet fijn is voor de moeder.
eightzondag 19 mei 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef kurk_droog het volgende:
Zet nou eens mensen neer met uitstraling man :r
Je begrijpt meteen waarom het zo lang heeft geduurd voordat ze die jongens gevonden hebben ;(
Kw4Kjezondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Fijn dat we allemaal even weten wat al die popie jopies ervan vinden.
Doet Fok! maar graag genoeg aan mee.
fespozondag 19 mei 2013 @ 23:14
alle 3 een 2 liter waterkan voor zich _O-
NanKingzondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef GGMM het volgende:

[..]

'Sterk vermoeden', maar dat komt door de bij hun gevonden spullen (spanbanden).
Lichamen zijn van Ruben en Julian

Toegevoegd: zondag 19 mei 2013, 23:09
De twee vermiste broertjes Ruben (9) en Julian (7) zijn dood. Hun lichamen werden vanmiddag gevonden bij een grote afwateringsbuis, bij het Amsterdam-Rijnkanaal in de buurt van het Utrechtse dorp Cothen. Dat heeft de politie aan de moeder van de jongens laten weten.
n00b13zondag 19 mei 2013 @ 23:14
Wat morgen gaan brengen is nu juist eindelijk duidelijk.

Het is kut, maar beter dan onduidelijkheid tot in het oneindige.
Bennyzondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Samson het volgende:
Hoe kan zo'n identificatie nu zo ontzettend lang duren?
Je kunt het wel zien, maar je wilt het zeker weten :)
Pino112zondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Fijn dat we allemaal even weten wat al die popie jopies ervan vinden.
Marrijezondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ze zijn nog niet eens geïdentificeerd.
dat is toch wat, dat ze nu al niet meer te herkennen zijn behalve aan de kleding (en spanbanden)
heywooduzondag 19 mei 2013 @ 23:14
Wat gaat ze nu eigenlijk nog voor onderzoek doen, om 100% ipv 99% zeker te zijn dat de vader het gedaan heeft?
PirEzondag 19 mei 2013 @ 23:14
Nog zo'n langzaamprater
Stranizondag 19 mei 2013 @ 23:14
De burgemeester doet mij dan weer denken aan Hans Janmaat.
Amazondag 19 mei 2013 @ 23:14
Kreeg echt kippenvel ;(
HaverMoutKoekjezondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef fespo het volgende:
alle 3 een 2 liter waterkan voor zich _O-
Is het niet allang bedtijd voor jou?
_NZT_zondag 19 mei 2013 @ 23:14
Serieus, hoeveel zou over zijn van die jochies?? Zo'n poos een lijk in openlucht in het water...
#ANONIEMzondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef tralalala het volgende:
[ afbeelding ]
Bah, je moet er toch niet aan denken dat je 's nacht daar het water ingaat en twee lichamen in zo'n buis duwt....
Pisces29zondag 19 mei 2013 @ 23:14
Poe, moet toch even slikken...
Keukendrolzondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Strani het volgende:

[..]

Wel lichtelijk irrelevant wat alle BN-ers er van vinden.
Daarom quote je het maar op FOK?
supernigerzondag 19 mei 2013 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef Amarantha het volgende:
Kreeg echt kippenvel ;(
je kan het ook overdrijven
Bomenverzamelingzondag 19 mei 2013 @ 23:14
Jammer, de kans dat ze nog in leven waren, werd natuurlijk met de minuut kleiner. Aan de ene kant is het fijn voor de moeder dat aan alle onzekerheid nu een eind komt. Maar dat maakt het verdriet van deze verschrikkelijke gebeurtenis er niet beter op natuurlijk

:{ :{ :{
DS4zondag 19 mei 2013 @ 23:14
Wat een hobbydominee is die burgemeester zeg...
MolFanzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef heywoodu het volgende:
Wat gaat ze nu eigenlijk nog voor onderzoek doen, om 100% ipv 99% zeker te zijn dat de vader het gedaan heeft?
Gebit controleren kunnen ze exact zien of het Ruben en Julian zijn
Amazondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef heywoodu het volgende:
Wat gaat ze nu eigenlijk nog voor onderzoek doen, om 100% ipv 99% zeker te zijn dat de vader het gedaan heeft?
Hoe het gebeurd is misschien..
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef NanKing het volgende:

[..]

Lichamen zijn van Ruben en Julian

Toegevoegd: zondag 19 mei 2013, 23:09
De twee vermiste broertjes Ruben (9) en Julian (7) zijn dood. Hun lichamen werden vanmiddag gevonden bij een grote afwateringsbuis, bij het Amsterdam-Rijnkanaal in de buurt van het Utrechtse dorp Cothen. Dat heeft de politie aan de moeder van de jongens laten weten.
Ja, dat halen ze uit de persconferentie. Ze zeggen net dat er een 'sterk vermoeden' is.
Ambrosiuszondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Samson het volgende:
Hoe kan zo'n identificatie nu zo ontzettend lang duren?
Dat gaan ze nu vragen.
arachide.zondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Samson het volgende:
Hoe kan zo'n identificatie nu zo ontzettend lang duren?
11 dagen wegrotten in water in een duiker vol ongedierte. Dan zie je er niet al te lekker uit
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
14s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef Keukendrol het volgende:

[..]

Daarom quote je het maar op FOK?
Goed gekeken ja. :')
troveyzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Samson het volgende:
Hoe kan zo'n identificatie nu zo ontzettend lang duren?
Paar weken in het water verandert je uiterlijk nogal. ;) DNA-onderzoek doe je niet binnen een paar uur.
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
17s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Serieus? :')

Nu.nl is dus ook maar een sensatiezoekende kutsite. Lijkt de FP wel.
Ja, na alle gegevens naast elkaar gezet te hebben trok ik de schokkende conclusie dat het de 2 kinderen waren.
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
99s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef tochweerhenk het volgende:
ikbendries twitterde op zondag 19-05-2013 om 20:33:11 Dit gaat mijn denkwereld te boven ... Wat een afschuwelijk drama ..! reageer retweet
20:33 ja?
Samsonzondag 19 mei 2013 @ 23:15
Wat heeft dat nu voor nut dat die vrouw nu het hele verhaal nu nogmaals vertelt?
jcdragonzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef arachide. het volgende:

[..]

11 dagen wegrotten in water in een duiker vol ongedierte. Dan zie je er niet al te lekker uit
Zo wil je toch niet gevonden worden :'(
heywooduzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef MolFan het volgende:

[..]

Gebit controleren kunnen ze exact zien of het Ruben en Julian zijn
Ja ok, identificatie voltooien snap ik, maar ik bedoel het onderzoek rond de plaats delict, dus niet om ze te identificeren.
johannes_vermeerzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja, dat halen ze uit de persconferentie. Ze zeggen net dat er een 'sterk vermoeden' is.
Ik snap dat 'sterke vermoeden' niet, want dat duidt op twijfel. Maar ze kunnen toch gewoon een DNA test doen?
Doodloperzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja, dat halen ze uit de persconferentie. Ze zeggen net dat er een 'sterk vermoeden' is.
maarja, shirtjes en spanbanden gevonden.... kan eigenlijk realistisch gezien ook niet anders dan dat ze dit zijn
Evertjanzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef trovey het volgende:

[..]

Paar weken in het water verandert je uiterlijk nogal. ;) DNA-onderzoek doe je niet binnen een paar uur.
in CSI hebben ze het altijd binnen een paar minuten :P
NanKingzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja, dat halen ze uit de persconferentie. Ze zeggen net dat er een 'sterk vermoeden' is.
ach so, okai. Ik schakelde een paar minuten geleden pas in op die perconferentie.
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Ja, na alle gegevens naast elkaar gezet te hebben trok ik de schokkende conclusie dat het de 2 kinderen waren.
Het is ook wel waarschijnlijk, maar niet definitief.
Arizonazondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:14 schreef iBenny het volgende:

[..]

Je kunt het wel zien, maar je wilt het zeker weten :)
Visuele identificatie, gebitsgegevens, DNA, kleding, vindplaats etc. Denk dat ze het inderdaad voor 99% zeker weten. En dat lijkt me in dit geval meer dan genoeg.
debeterebobzondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:11 schreef kurk_droog het volgende:
Zet nou eens mensen neer met uitstraling man :r
Zoals Wim Denie?
Samsonzondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef trovey het volgende:

[..]

Paar weken in het water verandert je uiterlijk nogal. ;) DNA-onderzoek doe je niet binnen een paar uur.
OK, duidelijk
Studiotjezondag 19 mei 2013 @ 23:16
RTL VERDOMME! is 1 microfoon niet genoeg.
Stranizondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Ik snap dat 'sterke vermoeden' niet, want dat duidt op twijfel. Maar ze kunnen toch gewoon een DNA test doen?
Is gewoon een disclaimertje. Ze weten het allang zeker.
#ANONIEMzondag 19 mei 2013 @ 23:16
100? Zonet nog 700
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:16
Telegraaf: JULIAN EN RUBEN OVERLEDEN
CherryLipszondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef Evertjan het volgende:

[..]

in CSI hebben ze het altijd binnen een paar minuten :P
Daar maken ze wel even een foto van de duim met de iphone voor vingerafdrukken die meteen gescand worden man!
BEzondag 19 mei 2013 @ 23:16
Wat was die eerste vraag aan de burgemeester?
Amazondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef Doodloper het volgende:

[..]

maarja, shirtjes en spanbanden gevonden.... kan eigenlijk realistisch gezien ook niet anders dan dat ze dit zijn
Dit.
Joenezondag 19 mei 2013 @ 23:16
Slotje? Case solved!
PirEzondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef Evertjan het volgende:

[..]

in CSI hebben ze het altijd binnen een paar minuten :P
In CSI hadden dit ook gewoon binnen 45 minuten opgelost.
arachide.zondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef jcdragon het volgende:

[..]

Zo wil je toch niet gevonden worden :'(
In een duiker, dood, vermoord door mijn vader. Liever niet nee.
_NZT_zondag 19 mei 2013 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef Samson het volgende:
Hoe kan zo'n identificatie nu zo ontzettend lang duren?
Wat ik net zei... Er is niks over van die jochies. Is een grote homp vlees en botten, helemaal aan het ontbinden en aan het rotten. Dat herken je geen eens meer terug als kinderen.
Bennyzondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:16 schreef Brighteyes het volgende:
Wat was die eerste vraag aan de burgemeester?
Of er stappen ondernomen zouden worden tegenover Jeugdzorg
CherryLipszondag 19 mei 2013 @ 23:17
Wat een grote microfoons, het lijkt 1980 wel. Die dingen horen toch kleiner te worden?
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:17
Wat is er helaas een keer gebeurd? Ik hoorde de vraag niet.
Dubnobasswithmyheadmanzondag 19 mei 2013 @ 23:17
God, 2 vragen mag je als eerste stellen en dan die vragen :')..
Lollertrollezondag 19 mei 2013 @ 23:17
Tijd voor echt nieuws.
Studiotjezondag 19 mei 2013 @ 23:17
Wat heeft die vrouw een harteloze persoonlijkheid.
n00b13zondag 19 mei 2013 @ 23:17
Dat die journalisten zichzelf nooit hoorbaar maken.
Echt achterlijk.
Burdiezondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef Samson het volgende:
Wat heeft dat nu voor nut dat die vrouw nu het hele verhaal nu nogmaals vertelt?
Voor wie het verhaal vandaag voor het eerst horen.
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:17
Anno 2013, het geluid niet goed kunnen krijgen.
Bennyzondag 19 mei 2013 @ 23:17
RTL heeft zijn vraag mogen stellen en ze haken zo af :') :{
Gramulanionzondag 19 mei 2013 @ 23:17
Misschien is het handig als ze even de vraag herhalen.
debeterebobzondag 19 mei 2013 @ 23:17
Nou Lindstrom kom er maar in.
nummer_zoveelzondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef iBenny het volgende:

[..]

Of er stappen ondernomen zouden worden tegenover Jeugdzorg
O jee, Jeugdzorg gaat er weer van langs krijgen.
arachide.zondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:16 schreef Paxcon het volgende:
100? Zonet nog 700
Hele tijd al 100
gebrokenglaszondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef GGMM het volgende:
Wat is er helaas een keer gebeurd? Ik hoorde de vraag niet.
foute informatie verstrekken: die beelden van de verkeerde auto.
Doodloperzondag 19 mei 2013 @ 23:17
LES 1: ALTIJD DE VRAAG HERHALEN
GSMboyzondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef CherryLips het volgende:
Wat een grote microfoons, het lijkt 1980 wel. Die dingen horen toch kleiner te worden?
Wind/plopkappen horen groot te zijn.
troveyzondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef Evertjan het volgende:

[..]

in CSI hebben ze het altijd binnen een paar minuten :P
Ja, dat is dan ook zo nep als wat. :P Ik zit dicht bij een bron die weet dat het veel meer inhoudt dan even een computer aanzetten en hoppa de oplossing. :')
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

foute informatie verstrekken: die beelden van de verkeerde auto.
Thnx.
Amazondag 19 mei 2013 @ 23:18
Ik heb de livestream inmiddels uitgezet. Zijn er nog interessante vragen (en antwoorden) geweest?
n00b13zondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
13s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef Doodloper het volgende:
LES 1: ALTIJD DE VRAAG HERHALEN
Doen ze vrijwel nooit idd.
tochweerhenkzondag 19 mei 2013 @ 23:18
Verdomme ik krijg wel een naar gevoel als ik die hoofdjes van die kinderen zie :'(
Travel.zondag 19 mei 2013 @ 23:18
Waarom worden er reacties verwijderd, wat is dit voor een raar topic :')
Ambrosiuszondag 19 mei 2013 @ 23:18
Niet te volgen zo.
supernigerzondag 19 mei 2013 @ 23:18
goede vragen van de NOS miep
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

Ik snap dat 'sterke vermoeden' niet, want dat duidt op twijfel. Maar ze kunnen toch gewoon een DNA test doen?
Ja, maar dat duurt weken. Ze zijn vandaag gevonden.
Bennyzondag 19 mei 2013 @ 23:18
GEluid is wel zacht
MolFanzondag 19 mei 2013 @ 23:18
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:18
Ik versta helemaal geen fuck van de vragen.
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef Travel. het volgende:
Waarom worden er reacties verwijderd, wat is dit voor een raar topic :')
Als mensen als mongolen reageren kan ik me daar wel wat bij voorstellen ja :')
troveyzondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef iBenny het volgende:
RTL heeft zijn vraag mogen stellen en ze haken zo af :') :{
En naar Ned.1 toe. :P
Shreyaszondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef Falco het volgende:
He, wie haalt mijn berichten weg
Wellicht een mod met feministische trekjes
CherryLipszondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef trovey het volgende:

[..]

Ja, dat is dan ook zo nep als wat. :P Ik zit dicht bij een bron die weet dat het veel meer inhoudt dan even een computer aanzetten en hoppa de oplossing. :')
Nee, is CSI niet echt??
BEzondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef iBenny het volgende:

[..]

Of er stappen ondernomen zouden worden tegenover Jeugdzorg
Tx!
Dubnobasswithmyheadmanzondag 19 mei 2013 @ 23:18
He bah
eightzondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef Travel. het volgende:
Waarom worden er reacties verwijderd, wat is dit voor een raar topic :')
Teveel blauw hier idd.
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:18
Identificeren van WTC slachtoffers was complex, dit is peanuts vergeleken met dat.
tochweerhenkzondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef MolFan het volgende:
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
Toen waren ze al overleden vermoed ik.
Doodloperzondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
13s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef GGMM het volgende:
Ik versta helemaal geen fuck van de vragen.
ze moeten ze ook gewoon herhalen
Studiotjezondag 19 mei 2013 @ 23:18
Meneer ziet er uit als een McDonalds manager, mijn excuses.
arachide.zondag 19 mei 2013 @ 23:18
"De omstandigheden waaronder we ze gevonden hebben maakt onderzoek complex"

Ofwel

"Ze zijn al half aangevreten en weggerot"
_Dido_zondag 19 mei 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:15 schreef Evertjan het volgende:

[..]

in CSI hebben ze het altijd binnen een paar minuten :P
:') denken dat CSI een weerspiegeling is van de realiteit :')
Buitendamzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef MolFan het volgende:
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
Vastbinden?
RensAjaciedzondag 19 mei 2013 @ 23:19
Wat een lul die man :r
debeterebobzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
13s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef Doodloper het volgende:
LES 1: ALTIJD DE VRAAG HERHALEN
Dat heb ik zelfs geleerd.
Dos37zondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef MolFan het volgende:
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
dat vraag ik me ook af. Echt wtf :N
Bomenverzamelingzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:16 schreef arachide. het volgende:

[..]

In een duiker, dood, vermoord door mijn vader. Liever niet nee.
Als de vader de jongens al vermoord heeft. Die kans is wel aanwezig, maar vooralsnog is dat niet bewezen..
troveyzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef MolFan het volgende:
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
Slaapmiddelen of zoiets gegeven voordat hij dat deed? ;)
BoxeurDesRueszondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef MolFan het volgende:
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
Ik denk dat hij die spanbanden heeft gebruikt om de lichaampjes te verzwaren met stenen o.i.d. :{
Doodloperzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef MolFan het volgende:
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
drogeren en doden?
Travel.zondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Als mensen als mongolen reageren kan ik me daar wel wat bij voorstellen ja :')
Nou ja, jij vond het gek dat Dries om 20:33 dat typte. Maar Dries vindt twee gewone lichamen gelukkig net zo erg als twee lichamen van kinderen. Zie er niks raars in dus.
_Dido_zondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
13s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef GGMM het volgende:
Ik versta helemaal geen fuck van de vragen.
daar hebben we dan weer 888 voor.
MolFanzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef trovey het volgende:

[..]

Slaapmiddelen of zoiets gegeven voordat hij dat deed? ;)
Ja idd denk ik ook maar krijgen we denk ik nooit te horen
tochweerhenkzondag 19 mei 2013 @ 23:19
Die kinderen zouden anders wel gaan schreeuwen oid.
troveyzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Nee, is CSI niet echt??
Nee, raar hè? :+
CherryLipszondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
5s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Vastbinden?
Drogeren?

O nee, nu beginnen de speculaasjes helemaal opnieuw.
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:19
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef arachide. het volgende:
"De omstandigheden waaronder we ze gevonden hebben maakt onderzoek complex"

Ofwel

"Ze zijn al half aangevreten en weggerot"
Vanmiddag werd je bijna gekielhaald door het 'blauw' na zulke uitspraken.
nummer_zoveelzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef Doodloper het volgende:

[..]

drogeren en doden?
Ik hoop het.
Burdiezondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:17 schreef iBenny het volgende:
RTL heeft zijn vraag mogen stellen en ze haken zo af :') :{
Veel meer vragen waren er niet, alleen nog van de nos en het ad.
GGMMzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef _Dido_ het volgende:

[..]

daar hebben we dan weer 888 voor.
Ja, daar is het nu te laat voor ;(
GSMboyzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef _Dido_ het volgende:

[..]

daar hebben we dan weer 888 voor.
Bij 888 snappen ze het dan ook niet. Tenzij ze een script hebben, maar dat geloof ik niet zo.
MolFanzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Ik hoop het.
Gaan we niet te weten komen helaas
supernigerzondag 19 mei 2013 @ 23:20
Herman zonder scherm :{
Buitendamzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Drogeren?

O nee, nu beginnen de speculaasjes helemaal opnieuw.
Speculaasjes?
j0rdiiiizondag 19 mei 2013 @ 23:20
2WUmR.jpg
Pakspulzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef MolFan het volgende:
Vraag me wel af hoe die vader het geflikt heeft, met die spanbanden? Zo van ey kom eens hier en ga eens hangen? Een 9 jarige snapt ook dat die dat niet moet doen, het is mij een raadsel in ieder geval.
Denk dat die kinderen al dood waren voordat ze het water in gingen, volgens mij zijn die kinderren een paar uur na oppicken al vermoord zijn.
#ANONIEMzondag 19 mei 2013 @ 23:20
hoezo camouflageshirts?
Dubnobasswithmyheadmanzondag 19 mei 2013 @ 23:20
Arme man die ze gevonden heeft
arachide.zondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Vanmiddag werd je bijna gekielhaald door het 'blauw' na zulke uitspraken.
Oh, daar was ik niet bij.
Ambrosiuszondag 19 mei 2013 @ 23:20
En we gaan alles nog een keer herhalen..
Bennyzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef Burdie het volgende:

[..]

Veel meer vragen waren er niet, alleen nog van de nos en het ad.
Ja, maar zend het dan helemal uit...
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
14s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef Travel. het volgende:

[..]

Nou ja, jij vond het gek dat Dries om 20:33 dat typte. Maar Dries vindt twee gewone lichamen gelukkig net zo erg als twee lichamen van kinderen. Zie er niks raars in dus.
Dat vond ik inderdaad ook niet zo'n gekke post. Al vind ik al die tweets sowieso bullshit, maar ja. Alsof we dat niet zelf kunnen bedenken en alles ingefluisterd moeten krijgen van Humberto, Frans, Dries en Emile. Mijn god :')
arachide.zondag 19 mei 2013 @ 23:20
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef Paxcon het volgende:
hoezo camouflageshirts?
Dat shirt was een vermist onderwerp
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef j0rdiiii het volgende:
[ afbeelding ]
Telegraaf is zeker van zijn zaak.
Ambrosiuszondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef Paxcon het volgende:
hoezo camouflageshirts?
Een geel shirt zie je makkelijker liggen?
Falcozondag 19 mei 2013 @ 23:21
Ah er wordt uitgelegd wat een duiker is
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:21
Even resumeren.
tong80zondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Arme man die ze gevonden heeft
Dit

:{
_Dido_zondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
99s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef tochweerhenk het volgende:

[..]

Toen waren ze al overleden vermoed ik.
denk het ook. Eerst vermoord, toen vastgebonden.
#ANONIEMzondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef arachide. het volgende:

[..]

Dat shirt was een vermist onderwerp
Oh oke
stinkiezondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
13s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:18 schreef GGMM het volgende:
Ik versta helemaal geen fuck van de vragen.
Alleen of er vragenstellers zijn :{


Gadverdamme zeg, "complex onderzoek", spanbanden :(
_Arual_zondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:19 schreef Doodloper het volgende:

[..]

drogeren en doden?
Hopelijk heeft het ene broertje niet toe hoeven kijken hoe het andere... :{
amarantazondag 19 mei 2013 @ 23:21
En wij maken nu een einde aan deze uitzending.
Gevoelige woordkeuze meneer :(
Flow3rzondag 19 mei 2013 @ 23:21
Altijd dat langzame praten om de boel te rekken
Samsonzondag 19 mei 2013 @ 23:21
Fijne avond zegt ie....
Infectionzondag 19 mei 2013 @ 23:21
Is het hier Noord-Korea ofzo? Al die censuur... :')
Burdiezondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
2s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:20 schreef iBenny het volgende:

[..]

Ja, maar zend het dan helemal uit...
Ben ik met je eens...
Amazondag 19 mei 2013 @ 23:21
Zijn er echt mensen die denken dat er een kans is dat ze het niet zijn? Kom op alsof er bij twee random andere lijken het shirtje van dat jochie ligt en spanbanden
#ANONIEMzondag 19 mei 2013 @ 23:21
Jan :'))
n00b13zondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:21 schreef _NZT_ het volgende:
En weer verwijderd :') desbetreffende mod mag mij even dm sturen met uitleg...
Ik begrijp er ook geen zak van.
supernigerzondag 19 mei 2013 @ 23:21
JAN VAN HALST GOD
jcdragonzondag 19 mei 2013 @ 23:21
quote:
7s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:21 schreef amaranta het volgende:
En wij maken nu een einde aan deze uitzending.
Gevoelige woordkeuze meneer :(
:')
Adelantezondag 19 mei 2013 @ 23:21
Bah, het kleine beetje hoop dat er nog was weg. Rust zacht lieve jongens. :{
eightzondag 19 mei 2013 @ 23:22
-

[ Bericht 100% gewijzigd door sp3c op 19-05-2013 23:27:58 ]
sp3czondag 19 mei 2013 @ 23:22
doei
Ambrosiuszondag 19 mei 2013 @ 23:22
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:21 schreef Falco het volgende:
Gaat Studio Voetbal nog verder?
Nee.
Snakeyzondag 19 mei 2013 @ 23:30
quote:
17s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:13 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Wel goed dat hij meldt dat dit niet meer moet gebeuren.
En dat hij het knappe werk van de politie nog even onderstreept.
debuurvrouwzondag 19 mei 2013 @ 23:35
Dat beide families geen afscheid kunnen nemen van de jongens. Wat ontzettend triest. :'(

Echt alleen maar verliezers in deze zaak. Wat oneindig verdrietig toch.
sp3czondag 19 mei 2013 @ 23:42
nog een keer

de zaak is triest genoeg dus houd het alstublieft een beetje serieus
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:43
R

I

P
ReWinDzondag 19 mei 2013 @ 23:43
http://www.condoleance.nl(...)n-9-en-julian-7.html

Gaat snel daar.
Baghdaddyzondag 19 mei 2013 @ 23:44
Sterkte aan de nabestaanden. Rust in vrede.
Travel.zondag 19 mei 2013 @ 23:44
O, zal wel hier niet mogen

[ Bericht 96% gewijzigd door Travel. op 19-05-2013 23:45:12 (edit) ]
stinkiezondag 19 mei 2013 @ 23:45
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:35 schreef debuurvrouw het volgende:
Dat beide families geen afscheid kunnen nemen van de jongens. Wat ontzettend triest. :'(

Echt alleen maar verliezers in deze zaak. Wat oneindig verdrietig toch.
Ik ben "blij" dat ze in ieder geval bij samen zijn gevonden ;(
Mexicanobakkerzondag 19 mei 2013 @ 23:45
quote:
9s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:44 schreef Travel. het volgende:
O, zal wel hier niet mogen
Niet zo happen. :')
kurk_droogzondag 19 mei 2013 @ 23:46
Als dit een topic vol rips en steunbetuigingen gaat worden kan die wel weer dicht..
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:46
Vreselijk triest dat het zo'n einde heeft.
RIP Ruben en Julian.

Sterkte voor degenen die zo zielsveel van die jongens hielden.
yvonnezondag 19 mei 2013 @ 23:46
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:46 schreef kurk_droog het volgende:
Als dit een topic vol rips en steunbetuigingen gaat worden kan die wel weer dicht..
Dat wordt het, dus doei.
sp3czondag 19 mei 2013 @ 23:46
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:46 schreef kurk_droog het volgende:
Als dit een topic vol rips en steunbetuigingen gaat worden kan die wel weer dicht..
nee er zal nog wel meer nieuws binnen komen de komende dagen denk je niet?
sp3czondag 19 mei 2013 @ 23:49
w00ps
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:50
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:49 schreef sp3c het volgende:
w00ps
}:| o|O
amarantazondag 19 mei 2013 @ 23:50
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:46 schreef sp3c het volgende:

[..]

nee er zal nog wel meer nieuws binnen komen de komende dagen denk je niet?
Ja wel wat.
hartloperzondag 19 mei 2013 @ 23:50
Rip jongens :(
Copycatzondag 19 mei 2013 @ 23:51
Ik hoop alleen dat die twee jongens geen besef van hun naderende dood hebben gehad. Dat pa ze heeft bedwelmd voordat hij ze het leven ontnam.
_NZT_zondag 19 mei 2013 @ 23:51
Ben benieuwd hoe lang de nasleep van dit gebeuren gaat worden.
Arceezondag 19 mei 2013 @ 23:51
Vaak worden vermiste lichamen uiteindelijk door een toevallige passant gevonden. Dit keer werden intensieve speurtochten opgezet.

En ook dit keer was het toch weer de toevallige passant die de lichamen vond. Bizar.
amarantazondag 19 mei 2013 @ 23:51
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:46 schreef Leandra het volgende:
Vreselijk triest dat het zo'n einde heeft.
RIP Ruben en Julian.

Sterkte voor degenen die zo zielsveel van die jongens hielden.
capriciazondag 19 mei 2013 @ 23:51
Sterkte, voor alle nabestaanden van die drie jongens.
yvonnezondag 19 mei 2013 @ 23:51
quote:
12s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:50 schreef Leandra het volgende:

[..]

}:| o|O
Ik deed het :@
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:51
Dat "langzame" praten en het feit dat wij thuis de vragen op de persco niet goed kondern verstaan zal toch vooral zijn geweest omdat het een persconferentie was, waar journalisten meeschrijven met wat er gezegd wordt?
yvonnezondag 19 mei 2013 @ 23:52
quote:
15s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef Copycat het volgende:
Ik hoop alleen dat die twee jongens geen besef van hun naderende dood hebben gehad. Dat pa ze heeft bedwelmd voordat hij ze het leven ontnam.
Daar is verder nog niks over bekend?
Persconferentie ging alleen over de vondst en identificatie?
GroenerDanGraszondag 19 mei 2013 @ 23:52
Ik kan me niet indenken in wat voor doodsangsten die 2 jongens moeten hebben geleefd..

Hoe kun je dit in godsnaam je eigen kinderen aan doen.. :{
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:52
quote:
11s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef yvonne het volgende:

[..]

Ik deed het :@
Foei!
DeTolkzondag 19 mei 2013 @ 23:52
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef Leandra het volgende:
Dat "langzame" praten en het feit dat wij thuis de vragen op de persco niet goed kondern verstaan zal toch vooral zijn geweest omdat het een persconferentie was, waar journalisten meeschrijven met wat er gezegd wordt?
Meeschrijven? Neem aan dat ze alles opnemen / Live uitzenden
amarantazondag 19 mei 2013 @ 23:52
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef Leandra het volgende:
Dat "langzame" praten en het feit dat wij thuis de vragen op de persco niet goed kondern verstaan zal toch vooral zijn geweest omdat het een persconferentie was, waar journalisten meeschrijven met wat er gezegd wordt?
En dat er in de zaal geen tv microfoons staan. Die staan wss alleen op de tafel
Drugshondzondag 19 mei 2013 @ 23:52
And if there's war between the sexes then there'll be no people left.
Deisyyzondag 19 mei 2013 @ 23:53
De laatste hoop ontnomen, wat een triest drama.
Deadrezondag 19 mei 2013 @ 23:53
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:45 schreef stinkie het volgende:

[..]

Ik ben "blij" dat ze in ieder geval bij samen zijn gevonden ;(
Ja en waar? In een afvoerput, alsof die hond de kindertjes geen normale begrafenis gunde en ze moesten vooral niet gevonden worden
DeTolkzondag 19 mei 2013 @ 23:53
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:52 schreef GroenerDanGras het volgende:
Ik kan me niet indenken in wat voor doodsangsten die 2 jongens moeten hebben geleefd..

Hoe kun je dit in godsnaam je eigen kinderen aan doen.. :{
Misschien heeft ie ze wel eerst slaapmiddelen gegeven
Samsonzondag 19 mei 2013 @ 23:53
Arme kinderen, had ie niet gewoon die ex terug kunnen pakken. Wat kunnen die kinderen hier nu aan doen?
senestazondag 19 mei 2013 @ 23:53
quote:
15s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef Copycat het volgende:
Ik hoop alleen dat die twee jongens geen besef van hun naderende dood hebben gehad. Dat pa ze heeft bedwelmd voordat hij ze het leven ontnam.
Dat hoop ik ook zo enorm.
Whiskers2009zondag 19 mei 2013 @ 23:53
Vreselijk nieuws, maar gelukkig geen oneindige onzekerheid
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:53
quote:
5s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:52 schreef yvonne het volgende:

[..]

Daar is verder nog niks over bekend?
Persconferentie ging alleen over de vondst en identificatie?
Ja, en ze zijn nog niet met zekerheid geïdentificeerd, maar ze nemen aan dat het de jongens zijn, onder andere omdat het camouflageshirt is aangetroffen.
jcdragonzondag 19 mei 2013 @ 23:53
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef senesta het volgende:

[..]

Dat hoop ik ook zo enorm.
idem
eightzondag 19 mei 2013 @ 23:54
quote:
15s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef Copycat het volgende:
Ik hoop alleen dat die twee jongens geen besef van hun naderende dood hebben gehad. Dat pa ze heeft bedwelmd voordat hij ze het leven ontnam.
Idd. Hopelijk was het een snelle, pijnloze dood.
Pisces29zondag 19 mei 2013 @ 23:54
Arme jongens... Wat een vreselijk verhaal. Veel sterkte aan de moeder, familie en vrienden.
Marendazondag 19 mei 2013 @ 23:54
Bijzonder triest maar ben blij dat ze nu gevonden zijn.
Zodat ze een waardig afscheid kunnen krijgen, inplaats van verstopt in een duiker.
Copycatzondag 19 mei 2013 @ 23:54
quote:
5s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:52 schreef yvonne het volgende:

Daar is verder nog niks over bekend?
Persconferentie ging alleen over de vondst en identificatie?
Klopt, de identificatie is nog niet een afgerond. Maar vanwege de bij de lijkjes gevonden spullen kan het amper anders.
Whiskers2009zondag 19 mei 2013 @ 23:54
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef jcdragon het volgende:

[..]

idem
Iedereen wel denk ik :Y
GroenerDanGraszondag 19 mei 2013 @ 23:54
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef DeTolk het volgende:

[..]

Misschien heeft ie ze wel eerst slaapmiddelen gegeven
Ik hoop het.

Maar nog steeds de vraag; hoe kun je dit je eigen kinderen aan doen?
capriciazondag 19 mei 2013 @ 23:54
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ja, en ze zijn nog niet met zekerheid geïdentificeerd, maar ze nemen aan dat het de jongens zijn, onder andere omdat het camouflageshirt is aangetroffen.
En de spanbanden. :{
DeTolkzondag 19 mei 2013 @ 23:54
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef Samson het volgende:
Arme kinderen, had ie niet gewoon die ex terug kunnen pakken. Wat kunnen die kinderen hier nu aan doen?
Kinderen zijn altijd het slachtoffer bij een scheiding. Ouders moeten een beetje volwassener worden in dit soort zaken.
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:54
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef Samson het volgende:
Arme kinderen, had ie niet gewoon die ex terug kunnen pakken. Wat kunnen die kinderen hier nu aan doen?
Hij had haar iig niet erger kunnen pakken dan hij nu gedaan heeft, ze kan niet eens meer afscheid van haar kinderen nemen.
wolfrolfzondag 19 mei 2013 @ 23:54
Wat droevig zeg.

"Gelukkig" weet de moeder nu zeker wat er met de jochies is gebeurd, maar ik had toch nog stille hoop dat ze misschien ergens ondergedoken zaten, ofzo.

;( :( :(
Ferdozondag 19 mei 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef Whiskers2009 het volgende:
Vreselijk nieuws, maar gelukkig geen oneindige onzekerheid
Dat vooral.
nummer_zoveelzondag 19 mei 2013 @ 23:55
quote:
15s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef Copycat het volgende:
Ik hoop alleen dat die twee jongens geen besef van hun naderende dood hebben gehad. Dat pa ze heeft bedwelmd voordat hij ze het leven ontnam.
Idd. Ik hoop ook dat de moeder daar antwoord op krijgt... Je moet er niet aan denken dat de een heeft moeten toekijkrn hoe de ander door vader werd gedood...
n00b13zondag 19 mei 2013 @ 23:55
Dit topic lijkt mijn relatie wel: aan, uit, aan, uit en weer aan...

PS Rip kinderen en papa. Het grootste meeleven voor de mama.
yvonnezondag 19 mei 2013 @ 23:55
Wat een triest einde.
Pisces29zondag 19 mei 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef Leandra het volgende:

[..]

Hij had haar iig niet erger kunnen pakken dan hij nu gedaan heeft, ze kan niet eens meer afscheid van haar kinderen nemen.
Vreselijk. Echt...
DeTolkzondag 19 mei 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef GroenerDanGras het volgende:

[..]

Ik hoop het.

Maar nog steeds de vraag; hoe kun je dit je eigen kinderen aan doen?
Blinde wanhoop.
jcdragonzondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef Leandra het volgende:

[..]

Hij had haar iig niet erger kunnen pakken dan hij nu gedaan heeft, ze kan niet eens meer afscheid van haar kinderen nemen.
Dit is toch niet de reden dat hij het gedaan heeft?
Sandouszondag 19 mei 2013 @ 23:56
RIP lieve jongens!! ;(

Ik zie een huis/schuur een paar meter verder van de Duiker.. Jammer dat die niets heeft gehoord/gezien ;(
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef GroenerDanGras het volgende:

[..]

Ik hoop het.

Maar nog steeds de vraag; hoe kun je dit je eigen kinderen aan doen?
Ik ben dankbaar dat ik het niet kan begrijpen.
Mangostinezondag 19 mei 2013 @ 23:56
Ik ben hiervoor te visueel ingesteld, en vraag me dan af hoe die man het voor elkaar heeft gekregen... Die twee jochies aan elkaar gebonden, verzwaard, naar die duiker gesleept, vastgezet... En zou hij erbij zijn blijven zitten, nog iets gezegd of gedaan hebben bij wijze van afscheid...
Ijskoud krijg ik het ervan. :{
DeTolkzondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:55 schreef n00b13 het volgende:
Dit topic lijkt mijn relatie wel: aan, uit, aan, uit en weer aan...
Gooit zij ook altijd een slotje er op? ;)
tochweerhenkzondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef GroenerDanGras het volgende:

[..]

Ik hoop het.

Maar nog steeds de vraag; hoe kun je dit je eigen kinderen aan doen?
Vraag waar je nooit een zeker antwoord op zal krijgen.
Messinazondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:55 schreef DeTolk het volgende:

[..]

Blinde wanhoop.
Dan maak je jezelf koud, niet je kinderen.
chufizondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:55 schreef yvonne het volgende:
Wat een triest einde.
Ja helaas maar zoiets zat er na zoveel dagen wel aan te komen ... -O-
Stranizondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:55 schreef DeTolk het volgende:

[..]

Blinde wanhoop.
Of gewoon een enorme kronkel in de kop. Ik vraag het me vaak niet eens af waarom mensen iets verschrikkelijks doen. Blijkbaar waren ze gewoon geestelijk gestoord.
GroenerDanGraszondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef DeTolk het volgende:

[..]

Kinderen zijn altijd het slachtoffer bij een scheiding. Ouders moeten een beetje volwassener worden in dit soort zaken.
Tegenwoordig zijn het vechtscheidingen waar de kinderen vooral als machtsmiddel wordt gebruikt.
En, dat is een feit, moeders zijn vaak in het voordeel met dit soort praktijken. Daarom zijn het meestal ook vaders die dit soort daden plegen.
MissionPhailedzondag 19 mei 2013 @ 23:56
De route die de vader aflegde in de fatale nacht geeft enige inzage hoezeer de vader het noorden kwijt was en een tikkende tijdbom was. Retourtje Utrecht - Z-Limburg - Utrecht in de late avond/nacht ... !
sachazondag 19 mei 2013 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef wolfrolf het volgende:
Wat droevig zeg.

"Gelukkig" weet de moeder nu zeker wat er met de jochies is gebeurd, maar ik had toch nog stille hoop dat ze misschien ergens ondergedoken zaten, ofzo.

;( :( :(
ondergedoken? :X
Panzermauszondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:56 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben hiervoor te visueel ingesteld, en vraag me dan af hoe die man het voor elkaar heeft gekregen... Die twee jochies aan elkaar gebonden, verzwaard, naar die duiker gesleept, vastgezet... En zou hij erbij zijn blijven zitten, nog iets gezegd of gedaan hebben bij wijze van afscheid...
Ijskoud krijg ik het ervan. :{
Precies dit, ben niet snel geraakt door iets maar dit is wel een afschuwelijk beeld. ;(
Ferdozondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
1s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:53 schreef Deadre het volgende:

[..]

Ja en waar? In een afvoerput, alsof die hond de kindertjes geen normale begrafenis gunde en ze moesten vooral niet gevonden worden
Laat staan dat hij ze een toekomst gunde. Waarom moesten ze dood? :{
wolfrolfzondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:56 schreef sacha het volgende:

[..]

ondergedoken? :X
Ja op een veilige manier dan hè.

Ik weet het ook niet. Laat maar.
Whiskers2009zondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:55 schreef yvonne het volgende:
Wat een triest einde.
Heel erg triest, en niet eens een "waardige" plek..

Maar gelukkig geen oneindige onzekerheid...
Samsonzondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:54 schreef Leandra het volgende:

[..]

Hij had haar iig niet erger kunnen pakken dan hij nu gedaan heeft, ze kan niet eens meer afscheid van haar kinderen nemen.
Haar kinderen? Zijn kinderen? KINDEREN! Die zijn niemands bezit maar zouden een eigen leven moeten kunnen opbouwen.
#ANONIEMzondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:56 schreef Sandous het volgende:
RIP lieve jongens!! ;(

Ik zie een huis/schuur een paar meter verder van de Duiker.. Jammer dat die niets heeft gehoord/gezien ;(
Het paard wat er staat heeft geen twitter.
Whiskers2009zondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:56 schreef Sandous het volgende:
RIP lieve jongens!! ;(

Ik zie een huis/schuur een paar meter verder van de Duiker.. Jammer dat die niets heeft gehoord/gezien ;(
Stal
blanketzondag 19 mei 2013 @ 23:57
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:55 schreef yvonne het volgende:
Wat een triest einde.
Ja :'(
jcdragonzondag 19 mei 2013 @ 23:58
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:57 schreef Samson het volgende:

[..]

Haar kinderen? Zijn kinderen? KINDEREN! Die zijn niemands bezit maar zouden een eigen leven moeten kunnen opbouwen.
De kinderen hadden een toekomst... :{
danoszondag 19 mei 2013 @ 23:58
Pff te triest dit :(
Piperidinezondag 19 mei 2013 @ 23:58
Ik krijg kippenvel bij het hele idee hoe vreselijk die nacht moet zijn geweest voor die jochies.
Ik hoop zo ontzettend dat geen van beide iets mee heeft gekregen wat er bij de ander gebeurde.

Triest.
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:58
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:56 schreef jcdragon het volgende:

[..]

Dit is toch niet de reden dat hij het gedaan heeft?
Nee? Geen wraak?
Wat denk je dan? Dat hij toevallig ruzie met de jongens kreeg en ze in een vlaag van woede vermoord heeft?

Wel zo handig dat hij een maand geleden dan al voorbereidend gewinkeld had.
Stranizondag 19 mei 2013 @ 23:58
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:57 schreef Samson het volgende:

[..]

Haar kinderen? Zijn kinderen? KINDEREN! Die zijn niemands bezit maar zouden een eigen leven moeten kunnen opbouwen.
Je begrijpt best wat ze bedoelt.
Whiskers2009zondag 19 mei 2013 @ 23:58
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:56 schreef GroenerDanGras het volgende:

[..]

Tegenwoordig zijn het vechtscheidingen waar de kinderen vooral als machtsmiddel wordt gebruikt.
En, dat is een feit, moeders zijn vaak in het voordeel met dit soort praktijken. Daarom zijn het meestal ook vaders die dit soort daden plegen.
Niet die discussie weer aub
TheVulturezondag 19 mei 2013 @ 23:58
Eerst lees ik dat nieuws van die opa en oma die met hun kleindochter op de fiets worden doodgereden en nu deze trieste ontknoping, bah wat een droevenis...

Arme jongetjes en arme moeder, wat een hel moet dit zijn :'(
n00b13zondag 19 mei 2013 @ 23:58
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:56 schreef GroenerDanGras het volgende:

[..]

Tegenwoordig zijn het vechtscheidingen waar de kinderen vooral als machtsmiddel wordt gebruikt.
En, dat is een feit, moeders zijn vaak in het voordeel met dit soort praktijken. Daarom zijn het meestal ook vaders die dit soort daden plegen.
Als je dit meent. Voer dan de discussie niet hier.
Dimaurozondag 19 mei 2013 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:57 schreef wolfrolf het volgende:

[..]

Ja op een veilige manier dan hè.

Ik weet het ook niet. Laat maar.
tegen beter weten in hoopte je toch dat ze ergens ongeschonden vandaan kwamen ja.. maar helaas alleen maar verliezers.. :'(
Noelle06zondag 19 mei 2013 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:58 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee? Geen wraak?
Wat denk je dan? Dat hij toevallig ruzie met de jongens kreeg en ze in een vlaag van woede vermoord heeft?

Wel zo handig dat hij een maand geleden dan al voorbereidend gewinkeld had.
Je post van NRC was duidelijk wat er aan vooraf gegaan was.
Leandrazondag 19 mei 2013 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:57 schreef Samson het volgende:

[..]

Haar kinderen? Zijn kinderen? KINDEREN! Die zijn niemands bezit maar zouden een eigen leven moeten kunnen opbouwen.
De kinderen waarvan zij nu geen afscheid kan nemen zijn haar kinderen, daarmee stel ik niet dat het niet zijn kinderen zijn, maar zij kan geen afscheid nemen van haar kinderen.
En dat kan zij niet doen omdat hij zijn kinderen vermoord heeft.
capriciamaandag 20 mei 2013 @ 00:00
Net Medea dit drama.
Whiskers2009maandag 20 mei 2013 @ 00:00
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:59 schreef Leandra het volgende:

[..]

De kinderen waarvan zij nu geen afscheid kan nemen zijn haar kinderen, daarmee stel ik niet dat het niet zijn kinderen zijn, maar zij kan geen afscheid nemen van haar kinderen.
En dat kan zij niet doen omdat hij zijn kinderen vermoord heeft.
En verstopt
Samsonmaandag 20 mei 2013 @ 00:00
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:59 schreef Leandra het volgende:

[..]

De kinderen waarvan zij nu geen afscheid kan nemen zijn haar kinderen, daarmee stel ik niet dat het niet zijn kinderen zijn, maar zij kan geen afscheid nemen van haar kinderen.
En dat kan zij niet doen omdat hij zijn kinderen vermoord heeft.
Ik snap wat jij bedoelt, maar jij snapt ook wat ik bedoel....
Ferdomaandag 20 mei 2013 @ 00:00
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:57 schreef wolfrolf het volgende:

[..]

Ja op een veilige manier dan hè.

Ik weet het ook niet. Laat maar.
Neem aan dat iedereen wel weet hoe je het bedoelde.
sunmoonstarmaandag 20 mei 2013 @ 00:00
De burgemeester was ook duidelijk aangeslagen tijdens de persco..
jcdragonmaandag 20 mei 2013 @ 00:01
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:58 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee? Geen wraak?
Wat denk je dan? Dat hij toevallig ruzie met de jongens kreeg en ze in een vlaag van woede vermoord heeft?

Wel zo handig dat hij een maand geleden dan al voorbereidend gewinkeld had.
Voorgeschiedenis ken ik niet zo. Hij heeft al een maand geleden dus dit al gepland... ;(
Whiskers2009maandag 20 mei 2013 @ 00:01
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:00 schreef Samson het volgende:

[..]

Ik snap wat jij bedoelt, maar jij snapt ook wat ik bedoel....
Die discussie ECHT NIET MEER graag
Mexicanobakkermaandag 20 mei 2013 @ 00:01
Nouja, tis zoals het is dus. Belachelijk dat soort figuren, uit blinde haat iemands leven verwoesten en daarbij anderen levens afnemen. Walgelijk.

Ik vind in een FOK!-topic condoleances of steun aan de nabestaanden bullshit, ik zie dat hen namelijk niet zo snel lezen. Daarnaast is het een open deur.
Samsonmaandag 20 mei 2013 @ 00:02
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:01 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Die discussie ECHT NIET MEER graag
Laten we dat zelf even uitmaken lijkt me?
Whiskers2009maandag 20 mei 2013 @ 00:02
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:02 schreef Samson het volgende:

[..]

Laten we dat zelf even uitmaken lijkt me?
NEE. Al 1000 X om verzocht. Is klaar. Open er elders een topic over..
iteejermaandag 20 mei 2013 @ 00:03
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 23:51 schreef _NZT_ het volgende:
Ben benieuwd hoe lang de nasleep van dit gebeuren gaat worden.
De diverse personen bij alle instanties waar ze mee te maken hadden hebben gefaald, met de dood van drie personen als gevolg.
In niet-medische en niet-overheidskringen wordt een dergelijke medeverantwoordelijkheid zwaar bestraft. Nu zal dat vast niet gebeuren, om zichzelf te excuseren zal men vast wel proberen het zo te draaien dat het niet hun schuld was dat ze de noodkreten van de moeder niet geloofden.
Want ze zal wel als labiel of anderszins ongeloofwaardig worden weg gezet.
Laten we hopen dat kritische media dit zullen signaleren en verhinderen!
Daar kan FOK! ook een rol in spelen: blijf het aan de kaak stellen.
_NZT_maandag 20 mei 2013 @ 00:03
Waarom je fucking eigen kinderen als afval in water dumpen? Wat een kneus die kerel, maar goed dat ie zichzelf verhangen heeft...
Leandramaandag 20 mei 2013 @ 00:03
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:00 schreef Samson het volgende:

[..]

Ik snap wat jij bedoelt, maar jij snapt ook wat ik bedoel....
Ja, maar dat doet er niet toe.
Ik had het over de moeder die het door de vader ontnomen was afscheid van haar kinderen te nemen.
sp3cmaandag 20 mei 2013 @ 00:03
laten we het idd even bij de (nieuwe) feiten blijven houden
DeTolkmaandag 20 mei 2013 @ 00:03
Ik hoop dat we deze reeks een beetje waardig kunnen houden, zodat we geen slotjes meer krijgen.
Mangostinemaandag 20 mei 2013 @ 00:03
quote:
0s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:00 schreef sunmoonstar het volgende:
De burgemeester was ook duidelijk aangeslagen tijdens de persco..
vond ik niet zo zichtbaar... Ik dacht, deze man zal je maar komen vertellen dat je kinderen dood gevonden zijn, met zijn kermitstem. ;(
DeTolkmaandag 20 mei 2013 @ 00:04
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:03 schreef Mangostine het volgende:

[..]

vond ik niet zo zichtbaar... Ik dacht, deze man zal je maar komen vertellen dat je kinderen dood gevonden zijn, met zijn kermitstem. ;(
Doet de politie toch meestal
Whiskers2009maandag 20 mei 2013 @ 00:04
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:03 schreef Mangostine het volgende:

[..]

vond ik niet zo zichtbaar... Ik dacht, deze man zal je maar komen vertellen dat je kinderen dood gevonden zijn, met zijn kermitstem. ;(
Hij had erg veel oog voor het leed anders
_NZT_maandag 20 mei 2013 @ 00:05
quote:
1s.gif Op maandag 20 mei 2013 00:03 schreef iteejer het volgende:

[..]

De diverse personen bij alle instanties waar ze mee te maken hadden hebben gefaald, met de dood van drie personen als gevolg.
In niet-medische en niet-overheidskringen wordt een dergelijke medeverantwoordelijkheid zwaar bestraft. Nu zal dat vast niet gebeuren, om zichzelf te excuseren zal men vast wel proberen het zo te draaien dat het niet hun schuld was dat ze de noodkreten van de moeder niet geloofden.
Want ze zal wel als labiel of anderszins ongeloofwaardig worden weg gezet.
Laten we hopen dat kritische media dit zullen signaleren en verhinderen!
Daar kan FOK! ook een rol in spelen: blijf het aan de kaak stellen.
Enorme grote fout in dat opzicht ja. Maar gebeurd heel vaak in NL, niet altijd met dood als uitkomst, maar wel andere zaken.