En dan kan Johannes nog een keer dat nummer komen vertolken, zou leuk aansluitenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 00:26 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Een ervaren iemand vind ik geen slecht idee, het moet wel iemand zijn die op internationaal niveau heeft gepresteerd. Barry Hay is misschien wel aardig, niet al teveel hits in het buitenland maar wel grote hits en vooral die ene die nog altijd een klassieker is in heel de wereld inclusief de USA.
Eens, een oude rot in het vak! Barry Hay heeft mijn voorkeur.quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:19 schreef Uccie het volgende:
Ik wil een ouder iemand in de juryRob de Nijs, Anita Meyer, Barry Hay ofzo
Mwah, het laten zien van kandidaten die niet kunnen zingen scoorde blijkbaar aardig (Idool) maar volgens mij hebben we die tijd gehad.quote:En dan kan Johannes nog een keer dat nummer komen vertolken, zou leuk aansluiten
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!quote:Ilse deLange coach in The Voice of Holland
Sinds Nick en Simon bekend hebben gemaakt niet terug te keren op de rode stoelen van The Voice of Holland draait de geruchtenmachine op volle toeren over wie de Volendammers zal gaan vervangen. Dat weten wij: Ilse de Lange!
The Voice of Holland kent in het nieuwe seizoen weer een paar nieuwe gezichten. Nick en Simon en ook Roel van Velzen hebben aangegeven niet terug te keren in het vierde seizoen van de talentenshow op RTL 4.
Een stoel is in elk geval vast gevuld met vers bloed: Ilse de Lange gaat Nederlands zangtalent beoordelen en begeleiden. De naam van Ilse de lange was al vaak gevallen.
The Voice of Holland heeft sinds het eerste seizoen nogal wat veranderingen ondergaan. Van de oorspronkelijk line-up is zelfs niets meer over. Jeroen van der Boom werd vervangen door Marco Borsato, Angela Groothuizen moest plaatsmaken voor Trijntje Oosterhuis en nu dan Ilse de Lange die een jurystoel komt bezetten. Ook Alain Clark wordt nog altijd genoemd om de laatste vacature die nog openstaat in te vullen.
Cijfertjes werden toch afgeschaft?quote:Op maandag 18 maart 2013 21:13 schreef -Vaduz- het volgende:
niet te kijken. Ik hoop dat ie een stomme smoes heeft en daar weg blijft.
Ik kan nog niet aan het idee wennen dat Ilse er zit. Gaat ze straks kandidaten in haar team die niet zo goed zijn op zitten hemelen enzo. En cijfers geven. En meer van
Ik ben verder geen fan van haar, behalve dat het me een schat lijkt, en ik kan me hier wel helemaal in vinden.quote:Op maandag 18 maart 2013 21:18 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik ben bang dat het afbraak zal doen aan haar imago. Ze zal niet anders doen, maar je gaat ook bij haar routines en maniertjes en dingen ontdekken. En dat hoeft van mij niet. Blijf lekker zingen, buiten dit programma.
No way, Glennis covert tien jaar en breekt na 15 jaar pas door. Alain nietquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:33 schreef miss_dynastie het volgende:
Alain Clark? Dan hadden ze Glennis ook wel kunnen vragen
Helemaal mee eens. Erg jammer. Ben door The Voice toch wel anders - lees: negatiever - tegen Trijn en Marco aan gaan kijken.quote:Op maandag 18 maart 2013 21:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ben verder geen fan van haar, behalve dat het me een schat lijkt, en ik kan me hier wel helemaal in vinden.
Dat kritisch zijn vraag ik me af: ze lijkt me een beetje te lief. Maar wie weet. Wel een aardige vrouw, met haar muziek heb ik niets, maar dat hoeft natuurlijk ook niet.quote:Op maandag 18 maart 2013 21:16 schreef iBenny het volgende:
Cijfertjes werden toch afgeschaft?
En Ilse heeft de knuffelfactor + het feit dat ze kritisch kan zijn + humor. Is toch een prima jurylid
Ik denk dat Alain ook erg muzikaal isquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:04 schreef ejiraM het volgende:
Nou ben ik niet extreem muzikaal, dus wellicht slaat het nergens op hoorMaar ik heb zowel Ilse als Alain als Glennis een aantal keer zien optreden. Glennis heeft volgens mij echt gewoon een vast riedeltje, inclusief op dezelfde momenten 'allemaal!' etc te roepen. Ilse komt natuurlijker, leuker over op het podium, maar Alain vertolkt ook zijn liedjes niet strak zoals ze op de cd staan.
Misschien heeft het er absoluut niks mee te maken, maar ik vind dat lijken alsof hij de muzikaalste van de drie is
Maar een rol als coach in een programma als the voice vind ik nou ook niet echt passen bij zijn prestaties. Dan liever Jantje Shit...quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
No way, Glennis covert tien jaar en breekt na 15 jaar pas door. Alain niet
Maar zo gauw als ze gaat zingen hoor je een geit mekkerenquote:
Maar dat is met alle Nederlandse artiesten zo.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 07:33 schreef Pheno het volgende:
[..]
Maar zo gauw als ze gaat zingen hoor je een geit mekkeren
Gelukkig niet. Ik kan niet naar zijn arrogante kop kijkenquote:
Geen idee, verstandige keuze om het niet te doen iig.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:48 schreef -Vaduz- het volgende:
Blij dat die man het niet doet. Wat moet hij in dit programma.
We hadden het er daarnet op de studie over. Dat we echt geen benul hebben wat voor groot nieuws dat eigenlijk is voor het land, mede omdat er ook vrouwen aan mee mogen doen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 07:23 schreef Karina het volgende:
En nog een land waar The Voice binnenkort te zien is:
Afghanistan wordt toegevoegd aan het rijtje van ruim vijftig landen met een eigen versie van The Voice of Holland, het hitformat van John de Mol. Dat heeft zijn bedrijf Talpa maandag laten weten. De Afghaanse The Voice komt al in mei op de buis bij marktleider TOLO TV. “The Voice is een mijlpaal voor het Afghaanse tv-amusement. We zijn er trots op dat we het beste internationale talentenprogramma mogen uitzenden“, zegt zenderdirecteur Massood Sanjer in een persbericht.
Het succes van The Voice begon in 2011 op RTL 4, waar het de meest bekeken talentenjacht ooit werd. Het format werd al snel internationaal opgepikt en was een succes in grote tv-markten als die van de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk.
Op dit moment is The Voice verkocht aan ruim vijftig tv-zenders en is de show op de buis in ongeveer 150 landen.
Bron
Omdat ik de verkeerde post had gequote. Oeps.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 14:37 schreef roos85 het volgende:
Wat heeft meedoen van vrouwen te maken met "nieuws" dat Barry Hay niet in de jury komt te maken?
Ik dacht alquote:Op dinsdag 26 maart 2013 14:38 schreef iBenny het volgende:
[..]
Omdat ik de verkeerde post had gequote. Oeps.
Dat zag ik niet aankomenquote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:16 schreef -Vaduz- het volgende:
De nieuwste naam die wordt genoemd is Rob de Nijs. (Boulevard)
Daar ben ik dan wel weer voor.
Dat zegt tegenwoordig niks, maar als Rob idd geen tijd heeft, dan zal het wel kloppen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:32 schreef -Vaduz- het volgende:
H management van Rob geeft ook aan dat er niets speelt.
Niet specifiek, maar het zou me niks verbazen.quote:Op woensdag 27 maart 2013 19:59 schreef miep63 het volgende:
[..]
Dan hoop ik niet dat je die Frans van Zoest of zo bedoelt, dat vind ik toch zo'n griezel.
Ik moest google-enquote:
quote:AMSTERDAM - Ali B wordt jurylid bij The Voice of Holland. Na wekenlange speculaties lijkt het erop dat de rapper in de lege jurystoel zal plaatsnemen.
Dit meldt Patty Brard in Shownieuws. Ze vertelt dat er vergevorderde onderhandelingen plaatsvinden tussen zijn manager en producent Talpa.Ook zou Ali B deze week een screentest gedaan hebben met de inmiddels bevestigde The Voice-coach Ilse DeLange om te kijken of er chemie is tussen de twee.
Sinds Roel van Velzen zijn vertrek aankondigde wordt er volop gespeculeerd wie zijn plaats zal innemen. Ali B doet zelf nog geen uitspraken over zijn eventuele deelname aan de talentenjacht.
Bron: http://www.telegraaf.nl/p(...)id_The_Voice___.html
Iig de TROS.quote:
Dat op volle toeren bedoel je? Volgens mij zat hij nu ook al ergens in een jury.. Ik ga even google-en!quote:
Dat is waar, maar wie zou het moeten worden?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:33 schreef iBenny het volgende:
Ik denk ook niet dat het Ali B zal worden. John de Mol wil grote spelers en wil daar vast en zeker wat extra voor neerleggen. Ali B zal daarvoor te klein zijn naar mijn idee
Alain Clark heeft nog steeds niet gezegd niet te willen/kunnen, dus die geef ik nog steeds een grote kans. Al zou ik Jan Smit ook nog steeds wel ergens een logische keuze vinden.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:36 schreef roos85 het volgende:
[..]
Dat is waar, maar wie zou het moeten worden?
Veel soeps is er niet over
Waarom geen buitenlanders? Doen ze in de UK ook (want volgens mij komt Will I Am uit de USA). Gewoon, eentje van buiten Nederland desnoods.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:36 schreef roos85 het volgende:
[..]
Dat is waar, maar wie zou het moeten worden?
Veel soeps is er niet over
En waarin verschilt Jantje Shit dan zoveel van N&S??????quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:48 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Jantje Smit? De stijl (volkszang, wat een nogal truttig imago heeft) past totaal niet bij zo'n programma. Verder vind ik niet dat hij als zanger iets bijzonders heeft gepresteerd (op muzikaal gebied!). Ik zie het niet gebeuren, het zou voor mij een reden zijn om niet meer te kijken.
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Waarom geen buitenlanders? Doen ze in de UK ook (want volgens mij komt Will I Am uit de USA). Gewoon, eentje van buiten Nederland desnoods.
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 02:14 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Sowieso zou TVoH er verstandig aan doen om ook eens over de landsgrens heen te kijken. Het moet niet al te moeilijk zijn om een goede Vlaamse artiest te recruteren, bijv. die (voormalige) zangeres van K's Choice of the Hooverphonics. Ook de UK kan interessant zijn, met het vliegtuig ga je zo op en neer. Gebruik een privéjet en je hebt geen last van lange wachtrijen, in verhouding tot de totale kosten van zo'n programma moet dat toch wel meevallen. Het kost iets meer maar ach, in verhouding tot de totale kosten van zo'n programma valt het wel mee, het is het onderzoeken waard.
Muzikaliteit en stijl (volkszang vs. Simon and Garfunkel achtig) in ieder geval. Bij Nick en Simon is het denkbaar dat die ooit internationaal populair worden (de muziek is gewoon goed), bij Jan Smit zal dat nooit gebeuren (dit type volkszang is vooral in Nederland en in Duitsland populair).quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
En waarin verschilt Jantje Shit dan zoveel van N&S??????
Ik wilde net over HGT beginnen, maar dat is niet enkel zang. Zat Gordon niet bij zowel X-factor als HGT?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:58 schreef Karina het volgende:
Ali B. zou ik zelf een vreemde keuze vinden, nog niet eens vanwege de persoon, maar omdat hij ook al te zien is bij X-Factor. Dan heb je in twee zangwedstrijden hetzelfde jurylid zitten.
Oh ja inderdaad. Maar was dat ook in 1 seizoen, vlak achter elkaar? Ik weet het niet meerquote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:04 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik wilde net over HGT beginnen, maar dat is niet enkel zang. Zat Gordon niet bij zowel X-factor als HGT?
Ik heb geen idee.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:06 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ja inderdaad. Maar was dat ook in 1 seizoen, vlak achter elkaar? Ik weet het niet meer
Zat buitenlandse kandidaten in België en de UK, misschien zelfs wel in Duitsland.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:58 schreef Karina het volgende:
Ali B. zou ik zelf een vreemde keuze vinden, nog niet eens vanwege de persoon, maar omdat hij ook al te zien is bij X-Factor. Dan heb je in twee zangwedstrijden hetzelfde jurylid zitten.
Maar ja, mij schiet niet zo snel iemand te binnen.
Bij X-factor is hij volgens mij best leuk maar ook omdat het type kandidaten nog wel iets meer divers is als bij The Voice.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:14 schreef Karina het volgende:
Ik vind Ali leuk en misschien kan hij wel voor een frisse wind zorgen. Hij zal in ieder geval een heel andere blik hebben op de kandidaten denk ik.
Maar ik weet dat ik een van de weinige ben hier die hem wel leuk vind
Ik vind Ali ook leuk! Maar ben bang dat alles weer met een knipoog komt, en The Voice leek bij seizoen 1 juist net wat meer serieus te zijn, vergeleken andere talentenjachten.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:14 schreef Karina het volgende:
Ik vind Ali leuk en misschien kan hij wel voor een frisse wind zorgen. Hij zal in ieder geval een heel andere blik hebben op de kandidaten denk ik.
Maar ik weet dat ik een van de weinige ben hier die hem wel leuk vind
Ik vraag me af of Engelse artiesten in een Nederlandse talentenjacht willen jureren, vooral de meer bekende. En misschien zijn die ook veel te duur?:quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Zat buitenlandse kandidaten in België en de UK, misschien zelfs wel in Duitsland.
In Nederland zijn er ook zat kandidaten: Clark, de zanger van Blöf, de voormalige zangeres van Krezip, ...
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
In Nederland zijn er ook zat kandidaten: Clark, de zanger van Blöf, de voormalige zangeres van Krezip, ...
Nee, dat is hetzelfde programma maar dan aangepast aan de kindjes. Ik was trouwens aangenaam verrast door hun prestaties, ik had enkel de halve finale gezien maar daar zaten er een stuk of drie tussen die echt wat kunnen. Helaas ging er toen een zwakkere kandidaat door ten koste van een betere kandidaat.quote:
Wat maakt het uit of dat hij Nederlandstalige zingt? Hoe dan ook, dan zou die zanger van Blöf een prima kandidaat zijn.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:14 schreef Uccie het volgende:
Ik denk wel dat ze een nederlandstalige artiest willen hebben, geen engelstalig.
Maar een vlaamstalige artiest zou prima kunnen, de zangeres van Vaya con Dios of Koen Wauters ofzo zou naast voorgenoemde artiesten best een leuk idee zijn.
Jammer.quote:
Ik heb mijn twijfels. Ik vind hem als zanger niet zo bijzonde. Ze hadden hun succes vooral te danken aan de melodietjes die je moeilijk kan vergeten.quote:Ik zou die zanger van Clousseau wel een toffe toevoeging vinden
Nee niet zozeer het zingen, maar het praten bedoel ikquote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:18 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wat maakt het uit of dat hij Nederlandstalige zingt? Hoe dan ook, dan zou die zanger van Blöf een prima kandidaat zijn.
Idem, ik zie het punt niet. Muziek is goed of muziek is slecht, de taal waarin je zingt heeft daar niets mee te maken. Het klinkt wel iets anders (dictie) maar buiten dat...quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:19 schreef Uccie het volgende:
[..]
Nee niet zozeer het zingen, maar het praten bedoel ik
In ieder geval heeft zij echt wat bewezen. Als jeugdbandje op eigen kracht doorgebroken en jarenlang (een jaar of 10) populair gebleven, totdat ze zelf de stekker er uit trokken.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:17 schreef Pisces29 het volgende:
[..]Ik vrees dat die allemaal niet willen.
Of dat meisje van Krezip is niet populair genoeg voor Erland, geen idee hoe ze mensen kiezen.
Ik ook niet, maar ik heb het idee dat ze dat bij RTL wel willen.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:21 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Idem, ik zie het punt niet. Muziek is goed of muziek is slecht, de taal waarin je zingt heeft daar niets mee te maken. Het klinkt wel iets anders (dictie) maar buiten dat...
Je mag anno 2013 toch wel verwachten dat de kijker in staat is om wat simpel Engels te verstaan?
Iemand uit het buitenland geplukt? Dat zie ik niet zo snel gebeuren. Kijk maar hoe er werd gereageerd op kandidaten die uit het buitenland werden gehaald. Nederlanders staan daar toch iets negatiever in.quote:
Dat meldde ik toch alquote:Op dinsdag 2 april 2013 07:41 schreef iBenny het volgende:
Ali B is inderdaad de vierde coach. Hij moet de internetgeneratie aanspreken en voor verjonging zorgen. Aldus de Telegraaf.
Klopt inderdaad. Je hebt helemaal gelijk. Ik ging er vanuit dat het toen nog maar een stom gerucht was. Nu is het ook door RTL bevestigt.quote:Op dinsdag 2 april 2013 07:44 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat meldde ik toch al? Echt, die gast kan niet zingen, maar omdat er een grappige noot moet zijn kiezen ze hem. Ali is een toffe vent hoor, maar The Voice-coach?
Yes Barry Hay maar die begint er niet aan ..Erg jammerquote:Op donderdag 28 februari 2013 22:19 schreef Uccie het volgende:
Ik wil een ouder iemand in de juryRob de Nijs, Anita Meyer, Barry Hay ofzo
Zeker jammer had De Voice meer kijkers gehad!!! Earring fans natuurlijkquote:
Blijf van Barry afquote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:48 schreef -Vaduz- het volgende:
Blij dat die man het niet doet. Wat moet hij in dit programma.
Bij mij ook eigenlijk wel ja. Het wordt nu gewoon Popstars.quote:De hele waardering weg voor het programma“, twittert Jeroen.
Wiequote:Gio Diekema van Oh Oh Cherso
Inderdaad..quote:Op dinsdag 2 april 2013 12:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Bij mij ook eigenlijk wel ja. Het wordt nu gewoon Popstars.
Trijntjequote:Op dinsdag 2 april 2013 13:09 schreef roos85 het volgende:
Volgens Ali is hij gekozen omdat hij bovenaan het lijstje van Marco en Trijntje stond
Dat was ook mijn eerste gedachte waarom hij bij Marco en Trijntje bovenaan stond..quote:Op dinsdag 2 april 2013 13:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Trijntjezoekt altijd de zwakkere uit. Die wil koste wat het kost winnen.....
Klopt staat in mediacourantquote:Op dinsdag 2 april 2013 13:09 schreef roos85 het volgende:
Volgens Ali is hij gekozen omdat hij bovenaan het lijstje van Marco en Trijntje stond
Nou ja, als je moet kiezen tussen Ilse, Ali B en Schele Trijntje is de keuze ook wel snel gemaakt.... Marco krijgt alle kandidaten en dat zal Trijntje niet verwachten gok ik, die ziet zichzelf als absolute nummer éénquote:Op dinsdag 2 april 2013 13:22 schreef roos85 het volgende:
[..]
Dat was ook mijn eerste gedachte waarom hij bij Marco en Trijntje bovenaan stond..
Ik zou echt wel voor Ilse kiezen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 13:26 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nou ja, als je moet kiezen tussen Ilse, Ali B en Schele Trijntje is de keuze ook wel snel gemaakt.... Marco krijgt alle kandidaten en dat zal Trijntje niet verwachten gok ik, die ziet zichzelf als absolute nummer één
En toch kijkt iedereen weer naar RTL wanneer het begint.quote:Op dinsdag 2 april 2013 14:03 schreef hunter2011 het volgende:
Vuile tactiek van Godfather John de Mol.
SBS moet toch weer ietsje omhoog gekrikt worden.
Hij is ook niet blind of doof, en weet hoe Nederland zou gaan reageren op zo'n aankondiging
Ja, maar verwacht toch een daling van kijkers, sowieso was het dit seizoen al gezakt.quote:Op dinsdag 2 april 2013 14:08 schreef Pheno het volgende:
[..]
En toch kijkt iedereen weer naar RTL wanneer het begint.
Het lag ook aan het jurysysteem, er vielen goede kandidaten af terwijl zwakke kandidaten doorgingen. Dat krijg je wanneer je leken laat bepalen wie er doorgaat. Alles voor enkele tienduizenden Euro's extra, zelfs de kwaliteit van het programma mag ervoor opgeofferd worden. Of dat het gemiddelde waardeercijfers een 9 is of een 7 boeit hen niet zolang het aantal kijkers maar niet al teveel daalt.quote:Dat het dit seizoen minder was lag vooral aan de kandidaten vond ik. Wat dat betreft was er in seizoen 2 veel meer keuze.
Seizoen 2 had de leukste coaches, maar het minst leuke seizoenquote:Op dinsdag 2 april 2013 13:02 schreef utrecht1970 het volgende:
Dus de hele oude garde is nu al vervangen:
Begonnen met:
Nick en simon
van Velzen
Jeroen van der Boom
Angela Groothuizen
Daarna:
Nick en Simon
Van Velzen
Marco Borsato
Angela Groothuizen
Daarna:
Nick en Simon
van Velzen
Marco Borsato
Trijntje Oosterhuis
naar:
Ilse de Lange
Ali B
Marco Borsato
Trijntje Oosterhuis
Zouden echt veel mensen voor Ali B gaan kiezen, toch niet echt een muziekgenre waar veel kandidaten voor langskomen?
En wat voor sterrenteam zit er achter hem? Yes-R?
Laut en Boaz!quote:Op woensdag 10 april 2013 16:32 schreef roos85 het volgende:
VanVelzen heeft er weer een zoontje bij: Boaz
Ook wel een mooie gedachte. Uiteindelijk gaat het toch gewoon om de kwaliteit, als je die hebt dan breek je door, met of zonder zo'n programma. Als je die niet hebt dan breek je ook met zo'n programma niet door. Gewoon zoals vroeger onderaan de ladder beginnen en je eigen omhoog werken dus! Je kan met dit programma een shortcut nemen maar je valt nadat de hype voorbij is weer terug naar waar je vandaan komt.quote:Op dinsdag 2 april 2013 15:46 schreef Pheno het volgende:
Zo rolt de commerciële wereld. geld is alles en die artiesten? Die komen er toch niet (Ben Saunders, die tut van Weight Watchers, en die van seizoen 3). Kijkcijfers + SMS > everything.
Humor genoeg met Ali maar wat weet hij van muziek af? Prima hoor dat er wat Nederlanders zijn die proberen te rappen en misschien dat hij dat ook nog eens aardig doet (of niet, ik kan dat niet beoordelen, ik merk of dat er flow is en daar stopt mijn inzicht in rap) maar het lijkt me niet dat een programma wat pretendeert op zoek te zijn naar de stem van Nederland veel rappers nodig heeft.quote:Op dinsdag 2 april 2013 13:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Voor de humor en interactie in de jury is Ali B echt een goede keuze.
Ik gaf SBS6 gisteren weer eens een kans. Bleek dat op het moment dat ik een nieuwe serie dacht te gaan zien (om te kijken of dat het interessant is om die serie te downloaden) een weerbericht uitgezonden te worden. Zo wordt het nooit wat.quote:Op dinsdag 2 april 2013 14:03 schreef hunter2011 het volgende:
Vuile tactiek van Godfather John de Mol.
SBS moet toch weer ietsje omhoog gekrikt worden.
Hij is ook niet blind of doof, en weet hoe Nederland zou gaan reageren op zo'n aankondiging
Ja, zo werkt het. Als je echt iets kan heb je die show misschien als opstap nodig, maar zonder kom je er ook wel.quote:Op woensdag 10 april 2013 19:01 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ook wel een mooie gedachte. Uiteindelijk gaat het toch gewoon om de kwaliteit, als je die hebt dan breek je door, met of zonder zo'n programma. Als je die niet hebt dan breek je ook met zo'n programma niet door. Gewoon zoals vroeger onderaan de ladder beginnen en je eigen omhoog werken dus! Je kan met dit programma een shortcut nemen maar je valt nadat de hype voorbij is weer terug naar waar je vandaan komt.
Het ziet er niet echt uitquote:Op dinsdag 23 april 2013 07:08 schreef Snoopyfrl het volgende:
Toch wel verrassend, Johannes Rypma als covermodel op l'Homo.
http://www.lindamagazine.(...)speedo-op-mauritius/
Tja... wat mij betreft mag hij dichter bij zijn roots blijven.
Gewoon lekker zingen.. en er gewoon bij lopen alsjeblieft.
http://alturl.com/r8sov
Tja, jammer dat hij bij de presentatie nogal domme uitspraken deed m.b.t homo's.quote:Op dinsdag 23 april 2013 07:08 schreef Snoopyfrl het volgende:
Toch wel verrassend, Johannes Rypma als covermodel op l'Homo.
http://www.lindamagazine.(...)speedo-op-mauritius/
Tja... wat mij betreft mag hij dichter bij zijn roots blijven.
Gewoon lekker zingen.. en er gewoon bij lopen alsjeblieft.
http://alturl.com/r8sov
Sandra en Ivar zitten te touren en bezig in de studio met opnames nieuw album, geldt volgens mij ook voor Leona, Floortje weet ik niet.quote:Op woensdag 24 april 2013 17:21 schreef Snoopyfrl het volgende:
Mooi nummer vind ik. Je kunt zeggen wat je wilt, maar voorlopig is Johannes nog steeds de meest spraakmakende deelnemer van de laatste editie. Hoor van de rest weinig/niets?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |