quote:Vivian Reijs weer alleen
van onze redactie
AMSTERDAM -
De liefde tussen Vivian Reijs en Hidde de Vries is na nog geen drie maanden voorbij.
Vivian en Hidde geven de druk van de media de schuld voor het mislukken van de relatie, meldt Shownieuws. Vivian en Hidde zouden constant gevolgd worden door de pers, waardoor de twee nooit echt de kans kregen om elkaar te leren kennen.
Ze zijn als goede vrienden uit elkaar gegaan. De presentatrice heeft laten weten dat ze niet verdrietig is en dat ze blijft wachten op de ware.
Vivian was van 2005 tot 2010 getrouwd met componist John Ewbank, met wie ze dochter Day (7) heeft.
Constant gevolgd door de pers? Ik wist het volgens mij niet eens, laat staan dat er regelmatig updates langs kwamen.quote:Op dinsdag 23 april 2013 19:57 schreef Ole het volgende:
Gossie
Geef de media maar weer de schuld!
[..]
Ik dacht dat het door de foto kwam. Van een tongzoenende Hidde en Gordon. Dat zeiden in boulevard.quote:Op dinsdag 23 april 2013 19:57 schreef Ole het volgende:
Gossie
Geef de media maar weer de schuld!
[..]
Omg, echt WIE zijn die mensenquote:Op dinsdag 23 april 2013 20:13 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Constant gevolgd door de pers? Ik wist het volgens mij niet eens, laat staan dat er regelmatig updates langs kwamen.
quote:Gwyneth Paltrow wil geloften hernieuwen
Gwyneth Paltrow denkt erover na om haar huwelijksgeloften met haar man Chris Martin te hernieuwen ter viering van hun tienjarige jubileum in december.
Dat onthulde de 40-jarige actrice tegenover E! News. "Meer en meer mensen doen dit tegenwoordig, niet waar? Niemand in mijn familie heeft het ooit gedaan. Ik vind het wel wat hebben", aldus Paltrow.
De Iron Man 3-ster, die twee kinderen heeft met de Coldplay-zanger, onthulde onlangs dat het geheim van hun huwelijk is dat ze elkaar niet proberen te veranderen. “Ik accepteer hem en wat hij doet volledig. Ik ben niet het type vrouw dat zich altijd afvraagt waar haar man is. Daarnaast zijn we ook goede vrienden en zijn we dol op onze kids. Dat is een prima basis.”
Gezinsuitbreiding
Het stel heeft, naast de achtjarige Apple en de zevenjarige Moses, ook verdere gezinsuitbreiding nog niet uitgesloten. Ze zegt daarover: "We denken altijd: bah, ik wil niet terug naar die luiers. Maar de moeder van mijn beste vriendin zei ooit: 'Plan nooit met de pijn van bevallen in gedachten, maar met hoeveel kinderen je om de tafel wilt tijdens de kerstdagen'. Dus ja, wie weet?"
bron: nu.nl
Ik weet niet eens wie het zijn...quote:Op dinsdag 23 april 2013 20:13 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Constant gevolgd door de pers? Ik wist het volgens mij niet eens, laat staan dat er regelmatig updates langs kwamen.
Die spelt etende ex van de schrijver van 'ons' Koningslied...quote:Op vrijdag 26 april 2013 18:12 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik weet niet eens wie het zijn...
In januari 2e kind geboren, wat is daar gebeurt?quote:Op donderdag 2 mei 2013 19:16 schreef borisz het volgende:
Net in RTLBLVD dat Aicha Marghadi gaat scheiden.
Uit elkaar gegroeid is de officiele lezing. Meer commentaar wilde ze niet geven.quote:Op donderdag 2 mei 2013 19:21 schreef utrecht1970 het volgende:
[..]
In januari 2e kind geboren, wat is daar gebeurt?
Dat 2de kind zou zomaar eens de aanleiding kunnen zijn. Zwaar zwaar zwaar. Gebroken nachten, etc.quote:Op donderdag 2 mei 2013 19:21 schreef utrecht1970 het volgende:
[..]
In januari 2e kind geboren, wat is daar gebeurt?
twitter:AichaMarghadi twitterde op donderdag 02-05-2013 om 19:37:41Beste Tweeps. Berichtgeving bij Boulevard mbt mijn scheiding klopt. In het belang van mijn 2 kinderen doe ik geen inhoudelijke mededelingen. reageer retweet
of ze hebben de vaak gemaakte fout gemaakt om te denken dat een nieuw kind het huwelijk zou reddenquote:Op donderdag 2 mei 2013 19:23 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dat 2de kind zou zomaar eens de aanleiding kunnen zijn. Zwaar zwaar zwaar. Gebroken nachten, etc.
Veel ruzie.
Weet je wat een losbandige losbol Aicha is/was? Heb haar een paar keer meegemaakt, nou breek me de bek niet open. Al moet ik wel toegeven dat dat voor haar eerstje kindje was, sindsdien geen contact meer mee gehad.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 00:07 schreef rubbereend het volgende:
[..]
of ze hebben de vaak gemaakte fout gemaakt om te denken dat een nieuw kind het huwelijk zou redden
Dat wist ik niet, klinkt interessantquote:Op vrijdag 3 mei 2013 00:11 schreef static het volgende:
[..]
Weet je wat een losbandige losbol Aicha is/was? Heb haar een paar keer meegemaakt, nou breek me de bek niet open. Al moet ik wel toegeven dat dat voor haar eerstje kindje was, sindsdien geen contact meer mee gehad.
Zij was ook interessant toen.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 00:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Dat wist ik niet, klinkt interessant
Ik denk eigenlijk dat dat helemaal niet zo'n vaak gemaakte fout is, maar dat een kind (erbij) de verhoudingen soms dusdanig op scherp stelt dat het juist de relatie kapotmaakt.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 00:07 schreef rubbereend het volgende:
[..]
of ze hebben de vaak gemaakte fout gemaakt om te denken dat een nieuw kind het huwelijk zou redden
ik heb het een aantal keer gezien. Vaak is misschien wat overdreven ja.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 00:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat dat helemaal niet zo'n vaak gemaakte fout is, maar dat een kind (erbij) de verhoudingen soms dusdanig op scherp stelt dat het juist de relatie kapotmaakt.
Maar voor de buitenwereld lijkt het dan alsof het jongste kind het kind was dat de relatie moest redden.
quote:vr 03 mei 2013, 19:21
Relatie Gigi Ravelli voorbij
van onze redactie
AMSTERDAM -
Goede Tijden, Slechte Tijden-ster Gigi Ravelli is weer vrijgezel.
Gigi en Rik zijn zo'n drie weken geleden uit elkaar gegaan na een relatie van drie jaar. Dat heeft de actrice bevestigd aan RTL Boulevard. De relatie is beëindigd omdat ze uit elkaar zijn gegroeid. Gigi sluit niet uit dat zij en Rik ooit weer bij elkaar komen.
De blonde actrice vertelde begin deze maand nog aan Weekend dat ze graag met Rik wilde trouwen en een gezin wilde stichten. "Ik wil ooit trouwen en als hij op zijn knieën gaat zeg ik ja. Waar ik eerder zei dat ik niet aan kinderen moest denken, ben ik daar nu op teruggekomen. Ik wil het uiteindelijk toch heel graag."
Haar allerliefste vriendin Nina heeft natuurlijk net geworpenquote:
en ik maar denken nina?quote:Op vrijdag 3 mei 2013 20:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Haar allerliefste vriendin Nina heeft natuurlijk net geworpen
Misschien wilde haar vriend niet verder en zeggen ze dan maar voor de media dat ze uit elkaar gegroeid zijn.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 18:06 schreef sherezade het volgende:
[..]
Hoe kun je dan nog geen maand geleden roepen dat je wilt trouwen e.d.?? pffff
quote:Op maandag 6 mei 2013 09:27 schreef ferrari_rood het volgende:
http://www.nu.nl/achterkl(...)is-brown-elkaar.html
Chris Brown en Rihanna zijn uit elkaar.
quote:Mariska van Kolck is weer verliefd
Mariska van Kolck heeft haar hart verloren aan een nieuwe man. "Ik ben zó verliefd, iedereen ziet het."
Dat vertelt de actrice aan Story.
Van Kolck is naar eigen zeggen dolgelukkig, maar houdt de identiteit van haar nieuwe liefde voorlopig geheim. "We hebben elkaar nog maar vijf keer gezien. We doen het rustig aan, het is nu verstandig elkaar eerst beter te leren kennen."
Haar twee zoons weten inmiddels ook van haar nieuwe relatie. "Voor hen heb ik geen geheimen. Maar zij hebben hem nog niet ontmoet. Ze weten dat ik niet te hard van stap loop."
Vorig jaar kwam er een einde aan haar relatie met Edgar Peer, met wie zij kort na haar scheiding van haar ex-man Knut ging daten.
voor hoelang weer...pppff geneuzelquote:Op maandag 6 mei 2013 09:27 schreef ferrari_rood het volgende:
http://www.nu.nl/achterkl(...)is-brown-elkaar.html
Chris Brown en Rihanna zijn uit elkaar.
quote:
Mijn god, wat ziet hij eruitquote:Op dinsdag 21 mei 2013 14:14 schreef kvd het volgende:
Robert Pattinson is het huis uit waar hij met Kristin Stewart woonde...opnieuw een breuk dus
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.dailymail.co.u(...)-belongings-dog.html
quote:Rick Engelkes (53) woont weer alleen. De producent/acteur en zijn vrouw Annemarie gaan na een verzoeningspoging toch weer gescheiden leven, meldt De Telegraaf donderdag. Hiermee lijkt het einde van het huwelijk nabij.
© ANP Kippa.
Engelkes blijft wonen in Aerdenhout, in hun opgeknapte jaren 60-villa. Inmiddels heeft Annemarie al een ander huis geworden.
De voormalig GTST-acteur moest in 2010 diep door het stof, nadat hij een slippertje had gemaakt. Zijn geliefde lijkt hem dat nu dus uiteindelijk niet te kunnen vergeven.
Het echtpaar is sinds 2002 getrouwd en hebben twee dochters samen: Teddie (15) en Lee (8).
Wat een on Hollywoodse auto, tof eigenlijkquote:Op dinsdag 21 mei 2013 14:14 schreef kvd het volgende:
Robert Pattinson is het huis uit waar hij met Kristin Stewart woonde...opnieuw een breuk dus
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.dailymail.co.u(...)-belongings-dog.html
quote:Glennis Grace weer single
Glennis Grace heeft de relatie met haar jeugdvriend verbroken.
"Het klopt dat ik vlinders in mijn buik voor een ander heb. Maar ik heb ervoor gekozen daar na een half jaar samen geweest te zijn geen gehoor aan te geven. Althans niet nu. Dus ik ben weer alleen.”
Maar waarom geef je er niet aan toe? Glennis: "Het klinkt cryptisch, maar het laat zich het beste als volgt omschrijven: het is op dit moment te ingewikkeld voor ons om samen te kunnen zijn. Misschien komen we elkaar op een later moment in ons leven weer tegen en is wel de tijd rijp. Daar geloof ik in, als het zo moet zijn dat hij mijn man wordt, dan komt het goed.”
"Wel frappant trouwens dat mijn single Ondanks Alles, die is geschreven door Tjeerd Bomhof die ook met Anouk werkt, zó goed aansluit op deze fase in mijn leven. Want het gaat erover hoe je ondanks alles wat er in je leven gebeurt, van iemand kan blijven houden. En zo voelt het met mijn verbroken liefde ook."
wat een stom wijf is het eigenlijkquote:Op vrijdag 24 mei 2013 19:12 schreef kvd het volgende:
Na 2 dagen geleden te hebben gezegd nog steeds verliefd te zijn (hier) blijkt de liefde toch over te zijn...
[..]
...voor een ander? Maar ze was toch met die persoon? Ik ben te moe denk ikquote:Op vrijdag 24 mei 2013 19:12 schreef kvd het volgende:
"Het klopt dat ik vlinders in mijn buik voor een ander heb. Maar ik heb ervoor gekozen daar na een half jaar samen geweest te zijn geen gehoor aan te geven.
Daar had ik 2 jaar terug al mijn geld op willen zettenquote:Op donderdag 23 mei 2013 09:41 schreef Turbomuis het volgende:
Blijkbaar is dat gejojo in ofzo, nu Rick Engelkes weer:
[..]
Binnenkort Martijn Krabbé en Amanda weer uit elkaar?quote:Op donderdag 23 mei 2013 09:41 schreef Turbomuis het volgende:
Blijkbaar is dat gejojo in ofzo, nu Rick Engelkes weer:
[..]
Hadden we daar niet een apart topic over? Even zoeken hoor.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 20:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Daar had ik 2 jaar terug al mijn geld op willen zettenDuh dat dat niet meer werkt.
Ah nu snap ik hem!quote:Op vrijdag 24 mei 2013 20:33 schreef Ole het volgende:
Glennis doet het nu met een heeft vlinders in haar buik bij een getrouwde kerel?
Dat laatste denk ik. Dus ze was een half jaar met een jeugdliefde (trouwens een reboundrelatie) en in die tijd heeft ze gevoelens gekregen voor een andere man.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 20:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ah nu snap ik hem!
Maar waarom dan niet 'vlinders voor iemand' ipv 'vlinders voor een ander'? Of is dat Amsterdams ofzo?
Of is ze tijdens haar relatie gek op een ander geworden?
Zou het een BN-er zijn?quote:Op vrijdag 24 mei 2013 20:43 schreef Ole het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik. Dus ze was een half jaar met een jeugdliefde (trouwens een reboundrelatie) en in die tijd heeft ze gevoelens gekregen voor een andere man.
Een 'onbereikbare' (lees: getrouwde) man.
Vast!quote:
Zég het dan gewoon trutquote:"Het klinkt cryptisch, maar het laat zich het beste als volgt omschrijven: het is op dit moment te ingewikkeld voor ons om samen te kunnen zijn
Nee joh, als ze het meteen zegt komt ze niet nog een keer in het nieuws!quote:Op vrijdag 24 mei 2013 20:48 schreef Ole het volgende:
[..]
Vast!
Ik wist dat ik nog iets vergeten was
[..]
Zég het dan gewoon trut![]()
quote:Glennis Grace tot over haar oren verliefd op jeugdvriend
23-5-13 - 09:49 bron: Telegraaf, Story, Grazia
© anp.
Glennis Grace is helemaal in de wolken met haar mysterieuze lover. Een paar maanden geleden viel ze als een blok voor een jeugdvriend die ze afschermt voor de media. 'Het voelt heel goed', zegt ze in Grazia.
Er gingen geruchten dat de liefde tussen de twee alweer voorbij zou zijn. De Story meldde dat de aanleiding van de breuk was dat de man nog getrouwd zou zijn. De zangeres ontkende dit tegenover RTL Boulevard en verklaarde dat ze elkaar weinig zagen omdat hij voor zijn werk veel in het buitenland was. Maar nu blijkt alles weer koek en ei tussen de twee. 'Ik ben ontzettend verliefd', aldus Glennis.
De Amsterdamse was eerder zeven jaar getrouwd met Moos, met wie ze samen zoontje Anthony heeft. De twee besloten een jaar geleden te gaan scheiden. Ze had nooit verwacht nog een kans in de liefde te krijgen. Toch viel ze voor een oude bekende. 'Dat overviel me enorm, maar ergens was ik ook opgelucht, zo van: het gevoel zit er dus toch.'
'Het was meteen goed', vervolgt de zangeres. 'Hij haalt het allerbeste in me naar boven en ik weet bijna zeker dat wij héél gelukkig gaan worden.'
De 6-jarige Anthony heeft het echter nog steeds moeilijk met de breuk tussen zijn vader en moeder. Mede daarom doen Glennis en haar nieuwe liefde het nog rustig aan. 'Hij moet nog wennen aan de nieuwe situatie. Ieder kind wil het liefst dat zijn ouders weer bij elkaar terugkomen. Dus ik wil langzaamaan, op mijn manier, aan hem vertellen dat er iemand anders in mijn leven is.'
Fijn dat ze het wel alvast met ons wil delen dan.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 13:24 schreef Ole het volgende:
Glennis Grace tot over haar oren verliefd op jeugdvriend
23-5-13 - 09:49 bron: Telegraaf, Story, Grazia
© anp.
Glennis Grace is helemaal in de wolken met haar mysterieuze lover. Een paar maanden geleden viel ze als een blok voor een jeugdvriend die ze afschermt voor de media. 'Het voelt heel goed', zegt ze in Grazia.
Er gingen geruchten dat de liefde tussen de twee alweer voorbij zou zijn. De Story meldde dat de aanleiding van de breuk was dat de man nog getrouwd zou zijn. De zangeres ontkende dit tegenover RTL Boulevard en verklaarde dat ze elkaar weinig zagen omdat hij voor zijn werk veel in het buitenland was. Maar nu blijkt alles weer koek en ei tussen de twee. 'Ik ben ontzettend verliefd', aldus Glennis.
De Amsterdamse was eerder zeven jaar getrouwd met Moos, met wie ze samen zoontje Anthony heeft. De twee besloten een jaar geleden te gaan scheiden. Ze had nooit verwacht nog een kans in de liefde te krijgen. Toch viel ze voor een oude bekende. 'Dat overviel me enorm, maar ergens was ik ook opgelucht, zo van: het gevoel zit er dus toch.'
'Het was meteen goed', vervolgt de zangeres. 'Hij haalt het allerbeste in me naar boven en ik weet bijna zeker dat wij héél gelukkig gaan worden.'
De 6-jarige Anthony heeft het echter nog steeds moeilijk met de breuk tussen zijn vader en moeder. Mede daarom doen Glennis en haar nieuwe liefde het nog rustig aan. 'Hij moet nog wennen aan de nieuwe situatie. Ieder kind wil het liefst dat zijn ouders weer bij elkaar terugkomen. Dus ik wil langzaamaan, op mijn manier, aan hem vertellen dat er iemand anders in mijn leven is.'
Dan help ikquote:
Deze?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:06 schreef Pisces29 het volgende:
Toen ik langs de bladen liep en keek naar een titel over Sabia/Sylvie, zag ik in een ooghoek Glennis op de cover, man met een zonnebril, ben benieuwd wie het is
Yes!quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:15 schreef kvd het volgende:
[..]
Deze?
[ afbeelding ]
Helaas te klein om het echt goed te kunnen zien. Misschien is het ook wel gewoon een vriend/kennis/bekende van haar.
Iemand de Party deze week misschien ingekeken?
Dat kan, ligt een beetje aan wat voor persoon jij bent en de ander is. Sommige pakken mensen makkelijk bij de arm. Ik kan zo ook met familie lopen die ik jaren niet heb gezien en waarmee de band niet superhecht is.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Yes!
Maar loop je zo arm in arm met een bekende?
quote:
Hoe oud is ze?quote:Ze had nooit verwacht nog een kans in de liefde te krijgen.
Dan maar wachten tot ze weer bij elkaar komen...quote:Miley Cyrus en Liam Hemsworth definitief uit elkaar'
Het is definitief voorbij tussen Miley Cyrus en Liam Hemsworth. "Het is klaar", zou de actrice tegen een vriendin hebben gezegd.
Foto: Wenn
Dat meldt US Weekly.
Naar verluidt was het Hemsworth die de verloving heeft verbroken.
De twee zouden al langer problemen hebben. Zo vertelden bronnen onlangs dat de twee apart zouden slapen. Cyrus werd daarnaast talloze keren zonder haar verlovingsring gezien en zou Hemsworth tijdens een feestje geflirt hebben met met actrice January Jones.
De acteur was de afgelopen week alleen in Cannes voor het filmfestival. Op hetzelfde moment was Cyrus in Las Vegas bij de uitreiking van de Billboard Awards.
De broers van Hemsworth zouden volgens bronnen hun jongste broertje hebben aangespoord om de relatie te verbreken. "Zij wilden dat hij de relatie met Miley voorgoed zou verbreken", vertelde een anonieme bron toen.
Hemsworth en Cyrus verloofden zich in juni vorig jaar.
Wat een verrassing dat Johnny weer uit elkaar is met iemand.quote:Op maandag 3 juni 2013 19:00 schreef kvd het volgende:
Josje en Johnny de Mol zijn uit elkaar...straks meer bij Boulevard...
Hoewel zij er ook wat van kan. Sinds ze bij K3 zit: haar toenmalige vriendje, Levi van Kempen, Gert natuurlijk en Johnny. Heb weleens gelezen dat Levi van Kempen lang een gebroken hart had.quote:Op maandag 3 juni 2013 19:05 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Wat een verrassing dat Johnny weer uit elkaar is met iemand.
http://www.telegraaf.nl/p(...)gaat_scheiden__.htmlquote:Emile Ratelband en Moon gaan scheiden
van onze redactie
AMSTERDAM - Het is oorlog in huize Ratelband. Emile en zijn vrouw Moon zijn in een heftige vechtscheiding beland.
De twee staan dan ook recht tegenover elkaar bij de rechtbank, waar inmiddels een zitting heeft plaatsgevonden.
Moon eist 12.000 euro alimentatie per maand en volgens Ratelband wil zijn vrouw ervoor zorgen dat hij zijn twee kids maar één keer in de twee weken, onder toezicht van jeugdzorg, mag zien.
Ratelband die zijn vrouw beschuldigt van ontvoering, is als de dood dat hij zijn kinderen kwijtraakt. "Ik had al zes weken lang de kinderen niet meer mogen zien. Al die tijd zijn ze ook door Moon van school gehouden, zogenaamd met toestemming van de inspectie", vertelt Ratelband aan Bekendeburen.nl.
"Het was op woensdagavond dat ik mijn kinderen nog naar bed had gebracht", vervolgt de positiviteitsgoeroe. "De volgende ochtend moest ik voor een klus op pad en heeft Moon ze van school afgehaald en zijn ze vanaf dat moment niet meer thuisgekomen. Wat voor een impact moet dat niet hebben op kinderen van 4 en 5 jaar?"
Ratelband is naar eigen zeggen 'ziek' en 'verdrietig' door de hele situatie. "Het is ook niet de eerste keer. In 2008 en 2010 ging Moon er ook al met de kinderen vandoor en daar stapt zo'n rechter gewoon maar overheen."
"Dit was niet alles. Moon had aangifte tegen mij gedaan. Volgens haar zou ik niet alleen haar, maar ook mijn kinderen hebben mishandeld", zegt Ratelband die de mishandeling ontkent. "Ik zou mijn eigen bloed nooit met een vinger aanraken. De aangiftes zijn gelukkig niet in behandeling genomen omdat deze volgens de politie aan alle kanten rammelden."
Ratelband woont tijdelijk in een hotel en heeft de riante villa in Laren afgestaan aan zijn vrouw en kinderen.
Nou nou nou, ook niet voor het eerst. Dat die vrouw hem ooit nog weer terugnam zeg.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 00:03 schreef Leandra het volgende:
Ah gos de arme man.....
[..]
http://www.telegraaf.nl/p(...)gaat_scheiden__.html
Het altruïsme straalt er vanaf hè..... " woont tijdelijk in een hotel en heeft de riante villa in Laren afgestaan aan zijn vrouw en kinderen".
Wat een man, wat een goedheid.... wat een verschrikkelijk gezeik zullen we weer van hem horen over hoe alle vrouwen geldbeluste krengen zijn![]()
Ik zat op de site van de Televaag even linkjes te klikken.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 00:10 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Nou nou nou, ook niet voor het eerst. Dat die vrouw hem ooit nog weer terugnam zeg.
Daar staat die villa van hem ook, maar volgens mij staat daar al eeuwen een villa van Ratelband, ik kan me zo voorstellen dat Moon daar niet wilde wonen, hij heeft daar immers ook met de eerste mevrouw Ratelband gewoond.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 00:18 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik dacht eigenlijk dat die villa in Arnhem stond, hoe kom ik daar dan weer bij
Niet onverwacht, wel erg jammer.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:18 schreef Mariposas het volgende:
Ik hoorde net bij Shownieuws dat Georgina Verbaan en haar vriend Rob van de Wouw uit elkaar zijn. Door management bevestigd.
Hoezo niet onverwacht? Heb ik iets gemist?quote:
Inderdaad?quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:39 schreef doeka het volgende:
[..]
Hoezo niet onverwacht? Heb ik iets gemist?
Ja, dát was nou eens een leuk stel. Een verrassende combi, maar leek op zich best goed uit te pakken.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:23 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik hoop nog altijd dat ze terug gaat naar Jort
Dat heb ik eerder andersom; wat moet hij met Lauren?quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:37 schreef dennis83 het volgende:
Nee niet Jort, zo'n gladde bal. Begrijp ook niet wat Lauren Verster ermee moet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |