abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_125359269
"Ozzy Osbourne zat in het afgelopen anderhalf jaar aan de drank en de drugs. "Ik had het moeilijk en ik was een eikel tegen de mensen van wie ik het meest hou, mijn familie", schrijft de Black Sabbath-frontman, die in het verleden vaker naar de verdovende middelen greep, op Facebook.

De 64-jarige Ozzy zegt inmiddels 44 dagen nuchter te zijn. "En voor de duidelijkheid: Sharon en ik gaan niet scheiden", reageert hij op berichten dat hij en zijn vrouw uit elkaar zijn. "Ik probeer een beter mens te worden. Ik wil mijn excuses aanbieden aan Sharon, mijn familie, vrienden en mijn bandmaatjes voor mijn verschrikkelijke gedrag. En aan mijn fans."

Ozzy en Sharon trouwden in 1982. Ze werden samen met twee van hun drie kinderen bij een groter publiek bekend door de realityshow The Osbournes. De rocker heeft nog drie kinderen uit een eerdere relatie."

Bron: Ozzy Osbourne zat weer aan drank en drugs


"So I went to the doctor to see what he could give me
He said son, son, you've gone too far.
cause smokin and trippin is all that you do.
Yeah."


Die vent is en blijft een held. :7
pi_125390605
Jawel maar hij heeft alles al meegemaakt, de dood diverse keren al in de ogen gezien, uiteindelijk elke keer liefdevol door Sharon overeind geholpen en nog weet hij op deze leeftijd opnieuw in de fout te gaan.

Op een bepaalt moment is het genoeg geweest voor zijn vrouw Sharon.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')