http://www.scriptgirl.nl/(...)jaar-erger-dan-ooit/quote:Expeditie Robinson 2012: "Het is dit jaar erger dan ooit."
Heilig ontzag heb ik voor de deelnemers van Expeditie Robinson. Je zult maar ergens op een exotische locatie gedropt worden zonder enige vorm van luxe, eten of ander gemak. Dan dien je ook nog eens muggen en vervelende mede-kandidaten van je af te slaan en wedstrijdjes te winnen. En guess what, volgens nieuwbakken presentator Dennis Weening wordt het dit jaar erger dan ooit. Dat kunnen we vanaf donderdag 30 augustus met eigen ogen zien op RTL5.
Hoge kijkcijfers Expeditie Robinson
Maar dat is misschien ook precies de reden waarom zoveel kijkers ieder jaar weer afstemmen op het programma. Met gemak scoort Expeditie Robinson zomaar wel eens meer dan een miljoen kijkers. Bijzonder netjes voor een wat kleinere zender als RTL5.
De kijkers worden ook dit jaar niet teleurgesteld. Tenminste, dat wil presentator Dennis Weening ons laten geloven in een interview met Veronica Magazine. Al is het alleen maar omdat hij zelf ook ooit een keer meedeed aan het programma ( al maakte hij niet écht een goede indruk als survivor).
Eerste heftige proef
Maar wat maakt het dit jaar dan zo heftig? Het begint meteen al goed met een heftige eerste proef in een mangrovebos in Maleisië. Die proef maakt trouwens ook gelijk duidelijk wie in welk team zit. Het team dat de proef wint, gaat naar een prachtig strand. En moesten sommige deelnemers zich vorig jaar nog staande houden in een grot, dit maal moet het verliezende team zien te overleven in de mangrove.
Mangrove
Voor de duidelijkheid: de mangrove is een soort platform tussen de bomen op water. Denk aan een kust met grote struiken met enorme wortels. En ja, dat staat constant onder water en wordt belaagd door honderdduizenden muggen plus andere rare beesten. Laat staan dat er fatsoenlijk voedsel is. En dat is nog maar het begin .
Intriges en verraad
Want volgens Weening is niet alleen de mangrove geestdodend, maar zijn de intriges en het verraad tussen de kandidaten onderling ook niet van de lucht. "Niemand kan een ander vertrouwen, er worden continu messen in elkaars ruggen gestoken. Het is dit jaar erger dan ooit!" laat Weening dan ook weten.
Kandidaten
Stiekem is het ieder jaar dan toch weer een wonder dat de makers dan toch weer met nieuwe kandidaten op de proppen komen. Dat zijn rapper Willie Wartaal en presentatrice Tess Milne ( bekend van Sterren Springen), Fatima Moreira de Melo, Ruud Feltkamp, The Voice finalist Paul Turner, Fajah Lourens, Peggy Vrijens en tuinman Lodewijk Hoekstra.
En omdat Expeditie Robinson samen met de Vlamingen wordt gemaakt, zijn de acht Vlaamse kandidaten: Min Hee Bervoets, Joke Van de Velde, Gene Thomas, Zoë van Gestel, Aagje Vanwallghem, Matthias De Meulder, Christophe De Meulder en Olivier Bisback.
Zij liever dan ik. Dat staat als een paal als boven water. Maar kijken doe ik dan wel. En dat vind ik eerlijk gezegd al spannend genoeg.
Expeditie Robinson is vanaf vanaf donderdag 30 augustus om 20.30 op RTL te zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Godmiljaarquote:
quote:Je kunt geen nieuw topic in deze reeks openen omdat er nog een ander topic open is.
Oh wacht, hij was in de studioquote:Op donderdag 20 december 2012 21:28 schreef tralalala het volgende:
[..]
Chris dobbert daar nog ergens rond
quote:Op donderdag 20 december 2012 21:29 schreef Karina het volgende:
Haha tralalala je berekening klopte totaal niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ookquote:Op donderdag 20 december 2012 21:32 schreef charmed_angel het volgende:
Ja ik vind het best spannend ja
Nu blijft het wel spannendquote:Op donderdag 20 december 2012 21:32 schreef tralalala het volgende:
Nou karina, ik denk dat ik toch een foutje heb gemaakt.
Eensquote:Op donderdag 20 december 2012 21:32 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Als Fatima of Christophel maar niet wint
quote:Op donderdag 20 december 2012 21:35 schreef boem-dikkie het volgende:
Over twee jaar zit ze in een ander realityprogramma te zeuren dat die Robinson winst haar natuurlijk niks boeit.
Ook maar eens proberen...quote:Op donderdag 20 december 2012 21:36 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Wat makeup wel allemaal niet kan.
Dikke lagen spraytan...quote:Op donderdag 20 december 2012 21:36 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Wat makeup wel allemaal niet kan.
Inderdaad.quote:Op donderdag 20 december 2012 21:38 schreef boem-dikkie het volgende:
Haar hoofd is bijna oranje man.
Dat Afrikaanse dorp wat je van de plamuur kan bouwen kan je echter ook weer vergassen door de hoeveelheid haarlak.quote:Op donderdag 20 december 2012 21:38 schreef boem-dikkie het volgende:
Haar hoofd is bijna oranje man.
Volgens mij wel.quote:
dat is inquote:Op donderdag 20 december 2012 21:37 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Waarom zo'n stuk kaalgeschoren. Nu doet ze me denken aan die ene van Die Antwoord
.
twitter:fajah_lourens twitterde op donderdag 20-12-2012 om 21:35:24Lieve allemaal SORRY het was de slagroom op de taart geweest. Maar ik ben al zoooo blij met alles. Ik heb zo veel gewonnen. I love you reageer retweet
quote:Op donderdag 20 december 2012 21:40 schreef Sasman het volgende:
Zo blij dat die Fajah niet heeft gewonnen.
Meer.quote:Op donderdag 20 december 2012 23:42 schreef DeLachendeVierde het volgende:
Nu maar ff terugkijken, Ajax ging voor.
Zal wel weer eerste 3 kwartier gelul zijn...
Wat anders wel vervelend wordt, zijn die klagers hier!... Elk jaar word het slechter en slechter en slechter en slechter en slechter,... waarom blijf je dan kijken?quote:
Ik doe elk jaar weer een poging in de hoop dat het stiekem toch beter wordtquote:Op vrijdag 21 december 2012 00:46 schreef Musti het volgende:
[..]
Wat anders wel vervelend wordt, zijn die klagers hier!... Elk jaar word het slechter en slechter en slechter en slechter en slechter,... waarom blijf je dan kijken?
ja, precies.quote:Op vrijdag 21 december 2012 02:29 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Eigenlijk zijn het allemaal sukkels. Fatima was sterk in proeven en is een topsporter, maar niemand had blijkbaar bedacht dat ze daardoor misschien wel de allersterkste concurrent was op het einde.
Ik heb het puntje gemist waar ze dat zeiden eigenlijkquote:Op donderdag 20 december 2012 23:59 schreef Redefine het volgende:
Verder toch wel schrijnend dat ze vol trots zitten te vertellen, dat het cruciale moment van de expeditie een manipulatie van de productie was. Toen vond ik het al belachelijk, maar dat ze er nog trots op zijn ook
Gene of Joke had gewoon in de finale kunnen staan als ze het goed hadden gespeeld. Enorme faalactie dus...quote:Op zondag 9 december 2012 17:52 schreef eQuaL het volgende:
Geen idee of het al eerder is gezegd (vast wel) maar Gene is toch ontzettend stom bezig geweest? Die gouden munt hadden ze vorige eilandraad helemaal niet in hoeven zetten. De kans was groot dat er sowieso toch een van hun 2 naar huis moest, en met die gouden munt had de overblijver (Gene of Joke) een gegarandeerd ticket naar de finale kunnen hebben. Ik had gewoon 50/50 gedaan, en die munt voor de eilandraad verstopt op het eiland voor de overblijver...
preciesquote:Op vrijdag 21 december 2012 10:38 schreef Angelof9 het volgende:
VIPs of geen VIPs maakt me niet zoveel uit. Zoals iemand hierboven al zei: ik ken ze toch niet. Maar het zou fijn zijn als:
1. de expeditie terug gaat naar de oude lengte van ik meen 47 dagen.
2. geen winnaars-eiland onzin
3. dat ze weer proeven moeten doen voor eten zoals die veiling e.d.
4. betere presentatie, ofwel: weg met Dennis en vervang hem ook niet door een andere loser ex-kandidaat
5. Finaleproef 1: balk. Finale proef 2: uithoudingsproef. Balk winnaar en proefwinnaar moeten met elkaar strijden om de stemmen van de afgevallen kandidaten.
quote:Op donderdag 20 december 2012 21:40 schreef Sasman het volgende:
Zo blij dat die Fajah niet heeft gewonnen.
Dus eigenlijk moeten de programmamakers meer Survivor kijken?quote:Op vrijdag 21 december 2012 10:38 schreef Angelof9 het volgende:
VIPs of geen VIPs maakt me niet zoveel uit. Zoals iemand hierboven al zei: ik ken ze toch niet. Maar het zou fijn zijn als:
1. de expeditie terug gaat naar de oude lengte van ik meen 47 dagen.
2. geen winnaars-eiland onzin
3. dat ze weer proeven moeten doen voor eten zoals die veiling e.d.
4. betere presentatie, ofwel: weg met Dennis en vervang hem ook niet door een andere loser ex-kandidaat
5. Finaleproef 1: balk. Finale proef 2: uithoudingsproef. Balk winnaar en proefwinnaar moeten met elkaar strijden om de stemmen van de afgevallen kandidaten.
quote:Op vrijdag 21 december 2012 00:34 schreef DjinN het volgende:
KutFatima met haar domme pokertrioFajah met haar kinderachtige gedoe. Er was voor mij maar een echte winnaar, en dat is en blijft Lodewijk!
Dit en ditquote:Op vrijdag 21 december 2012 00:38 schreef ArannaeCor het volgende:
Tsjonge dit is wel zo ongeveer het slechtste seizoen dat ik heb gezien.![]()
Weinig boeiende kandidaten, kutpokertrio, stomme finale met opeens 4 mensen, stomme winnaar en het toppunt van alles: Dennis.
Haha, you mad bro?quote:Op vrijdag 21 december 2012 15:51 schreef Marie30 het volgende:
[..]
[..]
Dit en dit![]()
En volgend jaar geen Dennis meer aub
Helemaal mee eens, dat Fatima dan ook nog wint is het meest teleurstellende.. By far het slechtste seizoen Expeditie Robinson ooit.quote:Op vrijdag 21 december 2012 00:38 schreef ArannaeCor het volgende:
Tsjonge dit is wel zo ongeveer het slechtste seizoen dat ik heb gezien.![]()
Weinig boeiende kandidaten, kutpokertrio, stomme finale met opeens 4 mensen, stomme winnaar en het toppunt van alles: Dennis.
quote:Op vrijdag 21 december 2012 21:45 schreef lord_bono het volgende:
By far het slechtste seizoen Expeditie Robinson ooit.
En toch mis je dan de laatste eilandraad.. Wat had ik graag een plottwist a 2008 gehad.quote:Op zondag 23 december 2012 11:29 schreef SEMTEX het volgende:
Karma heeft in dit geval niet gewonnen, backstabbing did
Ik zou ook graag zien dat het weer meer om overleven gaat.quote:Op vrijdag 21 december 2012 10:38 schreef Angelof9 het volgende:
VIPs of geen VIPs maakt me niet zoveel uit. Zoals iemand hierboven al zei: ik ken ze toch niet. Maar het zou fijn zijn als:
1. de expeditie terug gaat naar de oude lengte van ik meen 47 dagen.
2. geen winnaars-eiland onzin
3. dat ze weer proeven moeten doen voor eten zoals die veiling e.d.
4. betere presentatie, ofwel: weg met Dennis en vervang hem ook niet door een andere loser ex-kandidaat
5. Finaleproef 1: balk. Finale proef 2: uithoudingsproef. Balk winnaar en proefwinnaar moeten met elkaar strijden om de stemmen van de afgevallen kandidaten.
Oh nu je t zegt, daar had ik overheen gelezen. Ik wil idd ook geen stemronde op t eind, liefst gewoon een proef.quote:Op donderdag 10 januari 2013 15:55 schreef hexje het volgende:
Nee geen finale met stemmen van afgevallen kandidaten.Ben het nog steeds niet eens met de eerste winnares van het eerste seizoen.
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)e_realityshow__.htmlquote:PARIJS -
De opnames van de Franse variant van het realityprogramma Expeditie Robinson zijn in allerijl stilgelegd nadat een van de kandidaten om het leven is gekomen. De 25-jarige deelnemer stierf vrijdag in Cambodja tijdens de eerste draaidag van het zestiende seizoen van het razendpopulaire programma.
Parijzenaar Gérald Babin was net met zijn medekandidaten begonnen aan de eerste proef van het spelprogramma toen hij werd getroffen door een hartaanval. Kort na aankomst in het ziekenhuis overleed hij.
De filmcrew en de kandidaten zijn teruggekeerd naar Parijs en krijgen daar psychologische hulp om het drama te verwerken.
Heftigquote:Op vrijdag 22 maart 2013 20:31 schreef Tha_Duck het volgende:
De Franse editie is adrupt afgebroken:
[..]
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)e_realityshow__.htmlNatuurlijk is er altijd een risico, en zeker bij ER, maar dit is wel zaadje om te horen.....
Vooral natuurlijk onder de omstandigheden waarin ze verkeren. Nou was dit de eerste dag, dus van honger etc kan nog geen sprake zijn geweest, maar inderdaad af en toe nemen ze behoorlijk wat risico.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 18:15 schreef planethugo het volgende:
een hartaanval... had eerder verwacht dat iemand ergens vanaf gedonderd was bij een proef, want die worden steeds extremer en ik vraag me regelmatig af of dat voor een tv programma niet iets te riskant is, een toren opklimmen met een fakkel in je hand etc... kan zoveel misgaan en dat mag bij een tv programma eigenlijk niet. Zou je zeggen
quote:RTL 5 zonder Belgen verder met Expeditie Robinson
Het nieuwe seizoen van Expeditie Robinson wordt een volledig Nederlandse editie. De Belgen stappen uit het survival-programma. “Het verschil in kijkcijfers tussen RTL 5 en de Belgische zender 2Be was enorm”, motiveert programmadirecteur Paul Cormont het besluit van de Belgen. Maar met meer dan 1 miljoen kijkers per aflevering gaat zijn RTL 5 wel door met het programma.
De presentatie voor het nieuwe seizoen blijft in handen van Dennis Weening en de Belgische Evi Hansen. Over het deelnemersveld doet Cormont nog geen uitspraken.
http://zappen.blog.nl/rtl(...)t-expeditie-robinson
laten we het hopenquote:Op dinsdag 7 mei 2013 14:19 schreef rene90 het volgende:
In ieder geval moeten het weer onbekende Nederlanders worden, hoewel ik dat betwijfel.
Survivorquote:Op dinsdag 7 mei 2013 14:24 schreef rene90 het volgende:
En dat ze eens wat meer afkijken bij "Survivor". Er kwamen hier in Nederland al wat proeven die waren gejat van survivor en dat was gelijk een stuk beter. Een stuk meer fysiek en ook combinaties van spellen. Niet zoals bij ER alleen een kaartspel, of alleen op een balk staan een lange tijd.
Wanneer begint ER weer?
Doe mij maar BN'ers, dan heb je tenminste je vooroordelen om op terug te vallen, is wel zo prettig.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 14:19 schreef rene90 het volgende:
In ieder geval moeten het weer onbekende Nederlanders worden, hoewel ik dat betwijfel.
Het is een coproductie met verschillende andere landen/zenders volgens mij.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 16:49 schreef Stranger het volgende:
Maar zonder de Belgen komen de kosten dus ook alleen bij RTL te liggen, dus dit wordt vast een karige productie met erg goedkope proeven.
Verder kan er nu ook product placement komen, dus dat wordt lassie toverrijst en pakjes Honig-soep.
Product placement was er al met die Bistrello chips.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 16:49 schreef Stranger het volgende:
Maar zonder de Belgen komen de kosten dus ook alleen bij RTL te liggen, dus dit wordt vast een karige productie met erg goedkope proeven.
Verder kan er nu ook product placement komen, dus dat wordt lassie toverrijst en pakjes Honig-soep.
Maxime, Klaar!quote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:34 schreef Doodloper het volgende:
Die seizoenen zonder de BN'ers waren toch wel echt de mooiste, met Douwe, met Björn, met Hans en Jin en Geert, van die gast die samen met z'n vriendin alles deed en de rest negeerde, etc. Van de BN'ers heb ik eigenlijk niemand onthouden.
Wat ergquote:Op maandag 1 april 2013 23:06 schreef Coos het volgende:
Arts van BB pleegt zelfmoord na dood deelnemer.
http://s.ad.nl/3418616
Kristien van Lentquote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:34 schreef Doodloper het volgende:
Die seizoenen zonder de BN'ers waren toch wel echt de mooiste, met Douwe, met Björn, met Hans en Jin en Geert, van die gast die samen met z'n vriendin alles deed en de rest negeerde, etc. Van de BN'ers heb ik eigenlijk niemand onthouden.
Het Pokertrio was baas!quote:Op woensdag 8 mei 2013 12:03 schreef roos85 het volgende:
Denk niet dat ik komend seizoen ga kijken, vond afgelopen seizoen teveel tegenvallen.
Waardeloze presentator, regie die overduidelijk aan de kant van het pokertrio stond.
Fajah naaide net zo hard als het pokertrio.quote:Op woensdag 8 mei 2013 18:52 schreef tralalala het volgende:
[..]
En Rambo ook zeker?![]()
Alleen Fajah was baas.
quote:Expeditie zonder Belgen
‘Geraldine Kemper en Jan Versteegh in Expeditie Robinson’
Volgens bronnen doen BNN-presentatrice Geraldine Kemper en PowNews-reporter Jan Versteegh mee aan het nieuwe seizoen Expeditie Robinson.
‘Geraldine Kemper en Jan Versteegh in Expeditie Robinson’
Bronnen hebben dat aan de entertainmentsite Glamorama laten weten. “Uiteraard houden we de bron die ons dit nieuws bracht geheim maar hey: check anders even de Twitteraccountjes van de twee toppers… allebei doodstil sinds 22/23 mei. Dus het is waar, willen we maar zeggen“, zo schrijft de redactie.
Dit jaar zonder Belgen
Expeditie Robinson komt dit jaar zonder de medewerking van de Belgische onderburen op de buis. Het volledige kandidatenveld bestaat daardoor uit Nederlanders. “Wij maken geen Expeditie Robinson meer. Dat is onze eigen beslissing”, vertelde een woordvoerster van tv-zender 2BE al eerder in het Gazet van Antwerpen.
Zal wel een hele normale jongen zijn.quote:Op woensdag 12 juni 2013 11:48 schreef SEMTEX het volgende:
Ik moest even zoeken wie Jan Versteegh ook alweer was, maar: VET!Ben benieuwd wat voor lompe reacties hij gaat afvuren op zijn mede-deelnemers
zou ook liever wat anders zien. Heb toch het idee dat die bn'ers het minder zwaar gemaakt wordt dan voorheen. iig achter de schermenquote:
Ditquote:Op woensdag 12 juni 2013 12:09 schreef Nickske1912 het volgende:
Geen Belgen meer is het beste wat dit programma kon overkomen!
quote:Expeditie zonder Belgen
![]()
‘Geraldine Kemper
en
Jan Versteegh
in Expeditie Robinson’
Moet je zien dat ze de hele expeditie in haar blote tieten gaat lopenquote:Op donderdag 13 juni 2013 09:04 schreef InGebruik het volgende:
Geraldine de hele expeditie in bikini!
Die zal dan dit jaar wel uitgeroepen tot mooiste vrouw van Nederland. Tess heeft ook haar plotselinge populariteit mede aan ER te danken (en op dat moment Sterren Springen).quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:04 schreef InGebruik het volgende:
Geraldine de hele expeditie in bikini!
Gaby Blaaser...quote:Op vrijdag 14 juni 2013 00:23 schreef SecretStoryWous het volgende:
Oe even de twitter accounts van wat andere potentiele kandidaten checken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Have a save trip was de laatste. En zij lijkt mij nogal een aandachtshoer, dus de kans op een twitter stop vanwege ER is best aannemelijk.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 00:56 schreef tralalala het volgende:
[..]
Gaby Blaaser...
https://twitter.com/GABIblaaser
En Ymke schijnbaar![]()
Mijn aandachtshoer opmerking ging dan ook wel over Gaby 'duckface' Blaaser...quote:
Ja, dat snap ik.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 01:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mijn aandachtshoer opmerking ging dan ook wel over Gaby 'duckface' Blaaser...
Ah ja. Na vorig seizoen zou mij dat niet verbazen. Als ze twee broers al laten meedoen EN bij elkaar stoppen, zullen ze ook wel geen moeite meer hebben met twee 'vriendinnen'. Als Ymke inderdaad mee doet, zal het ook niet zo vreemd zijn als ze er snel uit ligt. Die heeft nog nooit bewezen sociaal te zijn.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 01:11 schreef tralalala het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik.![]()
Maar aangezien Ymke ook stil was had ik Britt ook wel erbij verwacht.
Wat een vreselijke fotoquote:Op vrijdag 14 juni 2013 01:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mijn aandachtshoer opmerking ging dan ook wel over Gaby 'duckface' Blaaser...
Dat ze op bewegend beeld beter te pruimen is, zou nog best kunnen, aangezien ik geen Spangas kijk. Maar als ik weleens een foto van haar voorbij zie komen, dan denk ik elke keer meh (terwijl ze zeker niet lelijk is, maar bepaalde gezichtsplooien zijn gewoonquote:Op vrijdag 14 juni 2013 01:13 schreef Meke het volgende:
[..]
Wat een vreselijke fotoIn Spangas was ze nog enigszins oké..
[ afbeelding ]
Heeft ook nog verkering met Jim gehad![]()
[ afbeelding ]
Na een beetje googlen is het me iig duidelijk dat ze het (voor mij iig) beter op bewegend beeld doet dan op foto
Soms kunnen BN'ers bij dit soort programma's enorm meevallen, dus wie weet. En andersom natuurlijk ook.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 01:15 schreef tralalala het volgende:
Ach, als ze er nog net zo uit ziet als in de Maxim/FHM vind ik het prima.
Je moet er maar zin in hebbenquote:Op vrijdag 14 juni 2013 01:24 schreef tralalala het volgende:
Heb op een hoop net niet BN'ers gezocht maar die zijn allemaal actief geweest op Twitter.
twitter:MCvMaagdenburg twitterde op vrijdag 24-05-2013 om 18:54:16@GABIblaaser have a save trip! 💗 reageer retweet
quote:Op vrijdag 14 juni 2013 22:51 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ymke is gewoon aan het posten op twitter toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 16 juni 2013 12:30 schreef tralalala het volgende:
[..]Zou me niks verbazenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck the EBU.
OF ze tweeten zelf vanaf het eiland en filmen dit niet.quote:Op zondag 16 juni 2013 20:13 schreef Karina het volgende:
OF ze liggen er al uit OF iemand anders doet het voor ze om ons om de tuin te leiden.
Dat zou wel flauw zijn, dat ze een GSM mogen meenemen.quote:Op zondag 16 juni 2013 20:21 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
OF ze tweeten zelf vanaf het eiland en filmen dit niet.
Ja dat wel, maar kan goed zo zijn dat dat wel gebeurd 'achter de schermen'.quote:Op zondag 16 juni 2013 20:23 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat zou wel flauw zijn, dat ze een GSM mogen meenemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |