quote:PSV dient schadeclaim in na blessure Toivonen
EINDHOVEN - PSV gaat na de blessure van Ola Toivonen een schadeclaim indienen bij een speciaal fonds van de FIFA. Het gaat naar verwachting om meerdere tonnen. Toivonen is volgens de dokters van PSV bijna zes maanden uitgeschakeld.
De voetbalbond, ECA en de UEFA kwamen eerder dit jaar overeen dat clubs recht hebben op een tegemoetkoming als spelers blessures oplopen bij nationale elftallen tijdens een interlandperiode.
Het is de eerste keer dat PSV een beroep doet op het fonds. PSV kan het salaris van de Zweedse middenvelder claimen, tot een maximum van een jaar. De eerste vier weken salaris na het uitvallen van een speler kan de club niet claimen.
Wat kort door de bocht gesteld: Zoet is zwak bij hoge ballen, cross balls, en meevoetballend eveneens zwak. Vooral dat laatste is de reden dat Waterman nu in de goal staat. Advocaat is erg kritisch op keepers en heeft een heel eigen idee van wat een keeper moet kunnen en wat zijn rol in het team is. Op dit moment kan Zoet daar niet aan voldoen.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:12 schreef Lange_Lans het volgende:
Zoet trouwens gisteren goed. Paar goede reddingen, straalt rust uit, goed op voorzetten. Ik raak er steeds meer van overtuigd dat hij op termijn onze eerste keeper gaat worden.
Juist niet kort door de bocht. Ik heb steeds mijn bedenkingen gehad, maar heb hem dit seizoen een paar uitstekende wedstrijden zien keepen. Voor wat betreft het meevoetballende gedeelte heb je enigszins gelijk. Al doet hij daar absoluut niet onder voor onze Poolse vriend. Dat Waterman daar goed is bestrijd ik niet. Maar ik denk dat er weinig keepers beter kunnen mee voetballen dan Waterman. Hoge ballen ben ik niet met je eens. Hij stompt veel, maar dat vind ik niet per se een bod van zwakte.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:54 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Wat kort door de bocht gesteld: Zoet is zwak bij hoge ballen, cross balls, en meevoetballend eveneens zwak. Vooral dat laatste is de reden dat Waterman nu in de goal staat. Advocaat is erg kritisch op keepers en heeft een heel eigen idee van wat een keeper moet kunnen en wat zijn rol in het team is. Op dit moment kan Zoet daar niet aan voldoen.
Nee de reden dat Waterman in de goal staat is dat Waterman bij PSV speekt en Zoet niet. Wat verder ook logisch is.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:54 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Wat kort door de bocht gesteld: Zoet is zwak bij hoge ballen, cross balls, en meevoetballend eveneens zwak. Vooral dat laatste is de reden dat Waterman nu in de goal staat. Advocaat is erg kritisch op keepers en heeft een heel eigen idee van wat een keeper moet kunnen en wat zijn rol in het team is. Op dit moment kan Zoet daar niet aan voldoen.
Jongen pleur toch op met dat geld steeds. Ik heb geen seizoenskaart voor de bankrekening, ik wil weer eens kampioen worden.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 16:31 schreef Doublepain het volgende:
FIFA heeft hiervoor toch speciaal een bond voor opgericht? Gewoon flink geld vragen voor dit
Grappig uit een mond van een feyenoorder.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:26 schreef Celeritas het volgende:
PSV wordt zesde dit seizoen. Wel jammer dat hij na PSV-FEY geblesseerd is hee.
Okéquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 16:55 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Jongen pleur toch op met dat geld steeds. Ik heb geen seizoenskaart voor de bankrekening, ik wil weer eens kampioen worden.
Beter geld krijgen dan niets tochquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 16:55 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Jongen pleur toch op met dat geld steeds. Ik heb geen seizoenskaart voor de bankrekening, ik wil weer eens kampioen worden.
Waar lul jij opeens over? PSV staat in zijn recht om een flinke som te eisen.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 16:55 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Jongen pleur toch op met dat geld steeds. Ik heb geen seizoenskaart voor de bankrekening, ik wil weer eens kampioen worden.
Stiekem vond Wijnaldum dit waarschijnlijk fantastisch nieuws. Eerst zeuren dat hij ongelukkig was bij PSV omdat hij op de bank zit en een paar dagen later scheurt Toivonen alles af. Alsof de duivel er mee speelt.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 18:42 schreef Doublepain het volgende:
Gini moet het nu laten zien, al die praatjes van ik ben beter geworden enzo.. Pak die kans
Uiteraard. Die loopt nu nog met een big smile rond. Al zal hij in de media zeggen dat hij het zo verschrikkelijk vindt voor Toivonen en het teambelang toch voor gaat enzo.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 18:50 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Stiekem vond Wijnaldum dit waarschijnlijk fantastisch nieuws. Eerst zeuren dat hij ongelukkig was bij PSV omdat hij op de bank zit en een paar dagen later scheurt Toivonen alles af. Alsof de duivel er mee speelt.
Achja hij zal het vast wel erg vinden voor hem, maar ik kan het begrijpen als hij er blij mee is. wie niet? (als je concurrent uitvalt ofcourse)quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 18:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Uiteraard. Die loopt nu nog met een big smile rond. Al zal hij in de media zeggen dat hij het zo verschrikkelijk vindt voor Toivonen en het teambelang toch voor gaat enzo.
Mja, en rouleren met Lens in de spits en Depay op links?quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 01:58 schreef Dj_Day-V het volgende:
Matavz 2 golaso's gemaakt.
Lens - Matavz - Narsingh
Strootman - Mertens - van Bommel
Is dit iets?
Dan zou ik Lens en Mertens nog omdraaien.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 01:58 schreef Dj_Day-V het volgende:
Matavz 2 golaso's gemaakt.
Lens - Matavz - Narsingh
Strootman - Mertens - van Bommel
Is dit iets?
Ik dacht precies hetzelfde inderdaad. Lens is de laatste weken als een beest bezig, dan zou je echt getikt zijn om hem in een andere rol te gaan gebruikenquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 09:42 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Doet Lens het geweldig in de spits en dan ga je hem daar weghalen
Lens doet het daar ook goed (gisteren bijvoorbeeld)quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 09:42 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Doet Lens het geweldig in de spits en dan ga je hem daar weghalen
tegen Andorra, wat volgens Lens nog niet eens niveau Achilles was.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 12:43 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Lens doet het daar ook goed (gisteren bijvoorbeeld)
quote:Blessure Toivonen zeer zeldzaam in het voetbal
13 oktober 2012
Volgens de verwachting van de medische staf van PSV is Ola Toivonen in ieder geval een klein half jaar uit de roulatie. In diverse media wordt bericht dat het de vraag is of de Zweed uberhaupt dit seizoen nog op het veld verschijnt.
In het Algemeen Dagblad staat te lezen dat de blessure voor voetballers zeer zeldzaam is. Toivonen liep de blessure op tijdens een merkwaardig uitgevoerd hakje. Hij scheurde daarbij de bicepspees in de hamstring af. Wereldwijd zou er slechts ene handjevol voetballers dit zijn overkomen. Goed nieuws is in ieder geval dat zij allen volledig herstelden.
Lens op het middenveldquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 12:30 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Dan zou ik Lens en Mertens nog omdraaien.
quote:Op zondag 14 oktober 2012 21:55 schreef Lange_Lans het volgende:
Zeg het maar. Wie moet er op 10?
Welke opties hebben we überhaupt. Laten we er gemakshalve even vanuit gaan dat Gini door de mand valt.
Blijft opvallend dat je daar zo gemakkelijk vanuit gaat. Gewoon 7 doelpunten 11 wedstrijden dit seizoen, waaronder invalwedstrijden, dat is zeker niet slecht.quote:Op zondag 14 oktober 2012 21:55 schreef Lange_Lans het volgende:
Zeg het maar. Wie moet er op 10?
Welke opties hebben we überhaupt. Laten we er gemakshalve even vanuit gaan dat Gini door de mand valt.
Waarvan 3 tegen het altijd lastige Zeta.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:53 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Blijft opvallend dat je daar zo gemakkelijk vanuit gaat. Gewoon 7 doelpunten 11 wedstrijden dit seizoen, waaronder invalwedstrijden, dat is zeker niet slecht.
het is nog maar de vraag of hij zo'n hoog rendement haalt als hij in de basis begint. Als invaller kom je toch al vaak tegen een moegestreden tegenstander. Daar staat natuurlijk wel weer tegenover dat je minder de tijd hebt om te scoren.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:53 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Blijft opvallend dat je daar zo gemakkelijk vanuit gaat. Gewoon 7 doelpunten 11 wedstrijden dit seizoen, waaronder invalwedstrijden, dat is zeker niet slecht.
Klopt, maar of je ze nou meerekent of niet, het is nog steeds geen slecht resultaat.quote:Op zondag 14 oktober 2012 22:55 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Waarvan 3 tegen het altijd lastige Zeta.
Kloptquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:57 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
het is nog maar de vraag of hij zo'n hoog rendement haalt als hij in de basis begint. Als invaller kom je toch al vaak tegen een moegestreden tegenstander. Daar staat natuurlijk wel weer tegenover dat je minder de tijd hebt om te scoren.
Wijnaldumquote:Op zondag 14 oktober 2012 22:59 schreef LudoSanders het volgende:
Blessure van Toivonen gaat PSV punten kosten. Met een van Bommel en Strootman die de kaarten aaneenrijgen ga je regelmatig ook een van hun missen.
Niemand?quote:
Je mist Toivonen plus hoogstwaarschijnlijk ook nog een van het duo van Bommel en Strootman. Dat zijn er regelmatig twee dus. Bedenk me alleen net dat Engelaar er ook nog rondloopt wat een optie zou kunnen zijn wanneer hij eens niet geblesseerd is.quote:Op zondag 14 oktober 2012 23:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Niemand?
Je mist maar één bepalende speler?
Ajax heeft zijn complete voorhoede moeten missen plus nog twee bepalende spelers voor de helft van het seizoen en is toch gewoon kampioen geworden.
middenveldquote:Op zondag 14 oktober 2012 23:52 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Je mist Toivonen plus hoogstwaarschijnlijk ook nog een van het duo van Bommel en Strootman. Dat zijn er regelmatig twee dus. Bedenk me alleen net dat Engelaar er ook nog rondloopt wat een optie zou kunnen zijn wanneer hij eens niet geblesseerd is.
En DePay dan op links?quote:Op zondag 14 oktober 2012 23:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
middenveld
--------------------Mertens
Strootman/Bommel - Wijnaldum
problem solved
Tsja. Ik ben vooral bang dat we nu geen cent meer voor Toyboy gaan vangen.quote:
Euroshopperquote:Op maandag 15 oktober 2012 00:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tsja. Ik ben vooral bang dat we nu geen cent meer voor Toyboy gaan vangen.
Hadden ze 'm afgelopen zomer maar moeten verkopen. Maar PSV vroeg ineens 14 miljoen euro, gegokt en verloren dus.quote:Op maandag 15 oktober 2012 00:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tsja. Ik ben vooral bang dat we nu geen cent meer voor Toyboy gaan vangen.
Was ook wel vrij terecht hoor.quote:Op maandag 15 oktober 2012 00:32 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Hadden ze 'm afgelopen zomer maar moeten verkopen. Maar PSV vroeg ineens 14 miljoen euro, gegokt en verloren dus.
Niets heeft mij er tot op heden van kunnen overtuigen dat hij niet door de mand zal vallen. Ik zal de eerste zijn die mijn ongelijk gaat toegeven wanneer nodig. Ik hoop ook gewoon dat hij daar gaat renderen, maar realistisch gezien denk ik niet dat hij de capaciteiten heeft die daar benodigd zijn.quote:
Bij het huidige Liverpool is Toivonen de sterspeler. Stelt echt heel weinig voor die club.quote:Op maandag 15 oktober 2012 08:28 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Combinatie van dat PSV te veel vroeg en dat Toivonen zichzelf te goed vond. Prima speler voor een Engelse middenmoter, maar bij Tottenham of Liverpool kan hij echt niet aanhaken
lol, hij zou keihard op de bank zittenquote:Op maandag 15 oktober 2012 10:53 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Bij het huidige Liverpool is Toivonen de sterspeler. Stelt echt heel weinig voor die club.
Nou overschat je Toivonen wel ernstig hoor.quote:Op maandag 15 oktober 2012 10:53 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Bij het huidige Liverpool is Toivonen de sterspeler. Stelt echt heel weinig voor die club.
suarez is beter dan toivonenquote:Op maandag 15 oktober 2012 10:53 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Bij het huidige Liverpool is Toivonen de sterspeler. Stelt echt heel weinig voor die club.
hij zegt dat toivonen dan de sterspeler wordt, nou niet dusquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Maar Suarez is een spits, Toivonen een aanvallende middenvelder.
Is nog altijd een Gerrard of Suarez.quote:Op maandag 15 oktober 2012 11:37 schreef Tyron het volgende:
[..]
hij zegt dat toivonen dan de sterspeler wordt, nou niet dus
ja dat bedoelde ik duidelijk te makenquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Is nog altijd een Gerrard of Suarez.
Geen enkele speler van psv zou een ''sterspeler'' kunnen zijn bij een Engelse club van formaatquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:39 schreef Tyron het volgende:
[..]
ja dat bedoelde ik duidelijk te maken
nee, strootman zou wel naar een engelse club van formaat kunnen maar op zijn positie wordt je geen sterspeler van een clubquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Geen enkele speler van psv zou een ''sterspeler'' kunnen zijn bij een Engelse club van formaat
Dat bedoel ik dus.quote:Op maandag 15 oktober 2012 11:40 schreef Tyron het volgende:
[..]
nee, strootman zou wel naar een engelse club van formaat kunnen maar op zijn positie wordt je geen sterspeler van een club
Of jij overschat Liverpool. Maar sterspeler is inderdaad misschien wat overdreven. Hij kan er wel makkelijk mee denk ik.quote:Op maandag 15 oktober 2012 11:19 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Nou overschat je Toivonen wel ernstig hoor.
Lens, Mertensquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:42 schreef Ajacied422 het volgende:
Toivonen, Strootman is nog een redelijke speler voor een hoger niveau. Voor de rest eigenlijk niemand.
Allebei nog veel te wisselvallig. Laat ze eerst maar eens een vol jaar presteren.quote:
Hij is of in ieder geval oogt wat lui, maar middenmoter-subtop Engeland moet te doen zijnquote:Op maandag 15 oktober 2012 12:41 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Of jij overschat Liverpool. Maar sterspeler is inderdaad misschien wat overdreven. Hij kan er wel makkelijk mee denk ik.
Als Advocaat kampioen wordt wil Advocaat wel Champions League spelen denk ik. Die gaat dan niet opstappen en zal nog een jaar bijtekenen lijkt me. Van Marwijk zal dan een back-up zijn wanneer PSV weer geen kampioen weet te worden.quote:Op maandag 15 oktober 2012 11:58 schreef vivelafete het volgende:
Wat vinden jullie er trouwens van als Van Marwijk volgend jaar coach van PSV zou worden, zoals door Derksen gemeld in VI(tv) van vorige week?
Ik zit daar eerlijk gezegd totaal niet op te wachten. Over zijn coachingskills heb ik al mijn bedenkingen (ook al voor het 'succesvolle' WK van 2010), maar qua persoonlijkheid vind ik dat hij de laatste paar jaar echt ontzettend door de mand is gevallen. Zijn interactie met de pers vond ik bij Oranje echt tenenkrommend en als voetbalanalist bij de NOS vind ik hem ook totaal niet boeiend. Die nukkigheid en dat chagrijn vind ik totaal niet bij PSV passen, de uitstraling is niet waar PSV (of elke andere club) op zit te wachten. Van mij mag hij mooi ergens zijn zakken gaan vullen.
Mertens was vorig seizoen MVP en staat nu ook weer hoog volgens mij. Lens is ook lekker bezig.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:46 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Allebei nog veel te wisselvallig. Laat ze eerst maar eens een vol jaar presteren.
MVP?quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:48 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Mertens was vorig seizoen MVP en staat nu ook weer hoog volgens mij. Lens is ook lekker bezig.
mertens is wel wat voor spanjequote:Op maandag 15 oktober 2012 12:48 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Mertens was vorig seizoen MVP en staat nu ook weer hoog volgens mij. Lens is ook lekker bezig.
Qua cijfertjes wel MVP, qua spel zeker niet. Ik vind de term MVP sowieso toch al nergens op slaan, want volgens die beredenering zou een verdediger of keeper nooit de echte MVP kunnen zijn.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:48 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Mertens was vorig seizoen MVP en staat nu ook weer hoog volgens mij. Lens is ook lekker bezig.
Mwah, je hebt toch ook de speler van het jaar. Daar kan iedereen het worden. MVP gaat gewoon om het aantal assists en doelpunten samen, niks mis mee.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:50 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Qua cijfertjes wel MVP, qua spel zeker niet. Ik vind de term MVP sowieso toch al nergens op slaan, want volgens die beredenering zou een verdediger of keeper nooit de echte MVP kunnen zijn.
MVP staat voor Most valuable player. Dat is imo niet de gene die de meeste assists en doelpunten bij elkaar maakt, maar voor diegende die het team in zijn eentje dermate sterker maakt. Vorig jaar was natuurlijk Vertonghen de echte MVP van de Eredivisie.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:52 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Mwah, je hebt toch ook de speler van het jaar. Daar kan iedereen het worden. MVP gaat gewoon om het aantal assists en doelpunten samen, niks mis mee.
In NL gaat het toch gewoon om het aantal assists en doelpunten? Tuurlijk was Vertonghen belangrijker voor Ajax, maar daar gaat het niet om.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:53 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
MVP staat voor Most valuable player. Dat is imo niet de gene die de meeste assists en doelpunten bij elkaar maakt, maar voor diegende die het team in zijn eentje dermate sterker maakt. Vorig jaar was natuurlijk Vertonghen de echte MVP van de Eredivisie.
Mwah, ik vond Guidetti nog wel een stukje belangrijker.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:53 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
MVP staat voor Most valuable player. Dat is imo niet de gene die de meeste assists en doelpunten bij elkaar maakt, maar voor diegende die het team in zijn eentje dermate sterker maakt. Vorig jaar was natuurlijk Vertonghen de echte MVP van de Eredivisie.
Ruud van Nistelrooy deed het anders best aardig, of bedoel je van het huidige PSV?quote:Op maandag 15 oktober 2012 11:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Geen enkele speler van psv zou een ''sterspeler'' kunnen zijn bij een Engelse club van formaat
Die vond ik niet eens de belangrijkste man van Feyenoord. Dat was El Ahmadi samen met Clasie. Dat was echt het beste middenveld van de eredivisie.quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:57 schreef Zorro het volgende:
[..]
Mwah, ik vond Guidetti nog wel een stukje belangrijker.
Wie vond je de belangrijkste bij PSV dan?quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:59 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Die vond ik niet eens de belangrijkste man van Feyenoord. Dat was El Ahmadi samen met Clasie. Dat was echt het beste middenveld van de eredivisie.
vorig seizoen was er niemand belangrijk, was het gewoon een hopeloze zooiquote:Op maandag 15 oktober 2012 13:02 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Wie vond je de belangrijkste bij PSV dan?
Mertens en Strootman, maar ook die twee vond ik allesbehalve constant. Maar goed, dat zegt ook vooral genoeg over het vorige seizoen van PSV. Ze gaven nauwelijks thuis als het er echt om ging.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:02 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Wie vond je de belangrijkste bij PSV dan?
Maar collectief is het niets.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:03 schreef ShaoliN het volgende:
Juist PSV kan 1 zo'n speler makkelijk missen. Als er 1 club een goede bank heeft. (middenveld en spits)
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:03 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Mertens en Strootman, maar ook die twee vond ik allesbehalve constant. Maar goed, dat zegt ook vooral genoeg over het vorige seizoen van PSV. Ze gaven nauwelijks thuis als het er echt om ging.
Twente heeft nog wel een betere bank denk ik.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:03 schreef ShaoliN het volgende:
Juist PSV kan 1 zo'n speler makkelijk missen. Als er 1 club een goede bank heeft. (middenveld en spits)
Ajax kon je onmogelijk goed noemen toen. 7 andere spelers in vergelijking met de basis van nuquote:Op maandag 15 oktober 2012 13:04 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.
Nee. Vind ik van niet. Zal het straks beargumenteren, eerst even wat brood eten.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:05 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Twente heeft nog wel een betere bank denk ik.
Vorig seizoen had Ajax ook een hoop blessures en verloren we er kansloos.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:05 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax kon je onmogelijk goed noemen toen. 7 andere spelers in vergelijking met de basis van nu
Ik wacht dat nog even af. AZ werd jullie makkelijk gemaakt door de vroege rode kaart, Napoli speelde met een B team, Feyenoord was wel een prima overwinning en tegen Ajax vond ik het nou ook niet indrukwekkend (Ajax vond ik trouwens toen ook niet veel en een wedstrijd om de JCS zegt mij persoonlijk wat minder.)quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:04 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.
Ja, vond je het gek, de meest asociale tactiek van Cocu. Een muur optrekken tegen Ajax, dan vraag je erom.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:06 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Vorig seizoen had Ajax ook een hoop blessures en verloren we er kansloos.
Klopt, maar daarom gaat het nu ook wel iets beter. Natuurlijk kun je voor iedere wedstrijd wel een excuus verzinnen, maar ze worden wel gewoon alle 4 gewonnen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ja, vond je het gek, de meest asociale tactiek van Cocu. Een muur optrekken tegen Ajax, dan vraag je erom.
Tegen Napoli B vond ik nou ook niet echt een grote wedstrijd.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:04 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.
Ik wel. Die trainer zei vooraf dat hij een gelijkwaardige selectie had en dat die andere 11 niet veel onderdoen voor de vaste elf. Pandev en Cavani kwamen er trouwens ook nog bij in de tweede helft.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:08 schreef Tyron het volgende:
[..]
Tegen Napoli B vond ik nou ook niet echt een grote wedstrijd.
We zagen dat ze niet veel onder deden voor de eerste elfquote:Op maandag 15 oktober 2012 13:09 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik wel. Die trainer zei vooraf dat hij een gelijkwaardige selectie had en dat die andere 11 niet veel onderdoen voor de vaste elf. Pandev en Cavani kwamen er trouwens ook nog bij in de tweede helft.
Mwah, zou kunnen. Maar ik vond PSV echt heel goed spelen die wedstrijd. Lekker veel druk naar voren. Kan aan mij liggen hoor.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:11 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
We zagen dat ze niet veel onder deden voor de eerste elf
Normaliter gesproken ben je gewoon kansloos als Napoli in de sterkste opstelling staat.
Maar goed, ik zie jou sowieso bijna altijd over PSV rooskleurig inkleuren.
Bank:quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:05 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Twente heeft nog wel een betere bank denk ik.
Dit klopt ook wel, maar ik bedoel dan ook als iedereen fit is. Dan hebben ze spelers als Bulykin, Janssen en Gutierrez op de bank zitten. Dat is toch niet verkeerd.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bank:
Boschker -> 42 te oud
Wisgerhof -> Ook veel te matig
Landzaat -> Ook de houdbaarheidsdatum gepasseerd
Cabral -> Matig, ziet iedereen
Boyata -> Tot nu toe erg ongelukkig
Gutierrez -> Klassespeler
Gyasi -> Aardige speler.
Ja, Alleen heeft Twente een matige verdediging.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:28 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dit klopt ook wel, maar ik bedoel dan ook als iedereen fit is. Dan hebben ze spelers als Bulykin, Janssen en Gutierrez op de bank zitten. Dat is toch niet verkeerd.
Slechter kan Bulykin het iig niet doen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:29 schreef Ajacied422 het volgende:
En Bulykin moet er in de spits ipv Castaignos
AZ heeft sowieso een heel matig team.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:06 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik wacht dat nog even af. AZ werd jullie makkelijk gemaakt door de vroege rode kaart, Napoli speelde met een B team, Feyenoord was wel een prima overwinning en tegen Ajax vond ik het nou ook niet indrukwekkend (Ajax vond ik trouwens toen ook niet veel en een wedstrijd om de JCS zegt mij persoonlijk wat minder.)
Wat een onzin, zeg. Er werd tegen napoli uitstekend gevoetbald. Er werd strak en hard gepasst, goed vrijgelopen, diepte gezocht en niet onnodig moeilijk gevoetbald. Als er zo werd gespeeld tegen de sterkste van Napoli zou er vast een andere uitslag ontstaan, maar het spel van PSV was gewoon prima.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:11 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
We zagen dat ze niet veel onder deden voor de eerste elf
Normaliter gesproken ben je gewoon kansloos als Napoli in de sterkste opstelling staat.
Maar goed, ik zie jou sowieso bijna altijd alles over PSV rooskleurig inkleuren. Als ik niet beter zou weten zou je denken dat PSV al 4 titels achter elkaar heeft gewonnen.
Ik zeg toch nergens dat PSV niet goed tegen Napoli speeldequote:Op maandag 15 oktober 2012 13:38 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Wat een onzin, zeg. Er werd tegen napoli uitstekend gevoetbald. Er werd strak en hard gepasst, goed vrijgelopen, diepte gezocht en niet onnodig moeilijk gevoetbald. Als er zo werd gespeeld tegen de sterkste van Napoli zou er vast een andere uitslag ontstaan, maar het spel van PSV was gewoon prima.
Het argument 'ja maar normaliter...!' slaat sowieso nergens op, want normaliter verliest een ploeg als PSV niet van pakweg RKC en utrecht, evenals Ajax normaliter op Old trafford niet zo'n mooi resultaat neerzet tegen United.
Bedankt.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:42 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik zeg toch nergens dat PSV niet goed tegen Napoli speeldeMaar veel plezier weer met je pavlov reacties
Dat denk ik ook wel, alleen lijkt het mij evident dat er dan een minder geflatteerde uitslag op het bord zou staan.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:41 schreef Lemming22 het volgende:
Overigens wordt die wedstrijd tegen AZ nog een paar keer genoemd. Die pot hadden we ook wel gewonnen met 11 tegen 11. Die speelden voor de rode kaart al erg matig.
Het is toch niet gek dat je naar de tegenstanders kijkt terwijl je ook naar je eigen spel kijkt?quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:55 schreef Buitendam het volgende:
Omdat er constant wordt gekeken naar de tegenstander, in plaats van naar het eigen spel.Al had AZ met 15 man gestaan dan hadden ze nog niet gewonnen en datzelfde recept voor Feyenoord.
Dat PSV van utrecht verliest heeft 0 met Utrecht te maken. Dat vind ik irritanter dan het altijd terugkomende optimisme en ook pessimisme.
Dan moet je ook naar de tegenstander kijken zoals ie er staat. PSV speelde dit napoli van de mat door goed voetbal. Of dat nou napoli A of B is zal me worst wezen, want de wedstrijd is gespeeld en gewonnen. De volgende keer als er tegen napoli wordt gespeeld zien we wel of ze dan beter zijn. Tot die tijd heeft PSV napoli ingemaakt met goed voetbal. Dat achteraf gelul wat begint met 'ja maar als napoli met een A-team speelde dan...'quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:42 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Het is toch niet gek dat je naar de tegenstanders kijkt terwijl je ook naar je eigen spel kijkt?
Een Napoli A had zich waarschijnlijk makkelijker onder de druk uitgespeeld waardoor het druk zetten van PSV weer een stuk minder zou kunnen worden.
Ik ben dan ook van mening dat je van beide teams zijn krachten moet uitgaan, niet alleen die van jezelf (Dat is zo primitief) en niet alleen die van de tegenstander.
Ik weet het zo net nog niet. Derksen meldde dit vorig jaar ook al, en heb zo het idee (ik hoopquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:58 schreef vivelafete het volgende:
Wat vinden jullie er trouwens van als Van Marwijk volgend jaar coach van PSV zou worden, zoals door Derksen gemeld in VI(tv) van vorige week?
Ik zit daar eerlijk gezegd totaal niet op te wachten. Over zijn coachingskills heb ik al mijn bedenkingen (ook al voor het 'succesvolle' WK van 2010), maar qua persoonlijkheid vind ik dat hij de laatste paar jaar echt ontzettend door de mand is gevallen. Zijn interactie met de pers vond ik bij Oranje echt tenenkrommend en als voetbalanalist bij de NOS vind ik hem ook totaal niet boeiend. Die nukkigheid en dat chagrijn vind ik totaal niet bij PSV passen, de uitstraling is niet waar PSV (of elke andere club) op zit te wachten. Van mij mag hij mooi ergens zijn zakken gaan vullen.
Dat is geen achteraf gelul hoor, ik zei van te voren ook al dat Napoli met een B team ging spelen en PSV daar van zou gaan winnen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:45 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan moet je ook naar de tegenstander kijken zoals ie er staat. PSV speelde dit napoli van de mat door goed voetbal. Of dat nou napoli A of B is zal me worst wezen, want de wedstrijd is gespeeld en gewonnen. De volgende keer als er tegen napoli wordt gespeeld zien we wel of ze dan beter zijn. Tot die tijd heeft PSV napoli ingemaakt met goed voetbal. Dat achteraf gelul wat begint met 'ja maar als napoli met een A-team speelde dan...'
Inderdaad kan niemand met zekerheid zeggen of het kampioenschap met het vertrek van Afellay en Lazovic is weggegooid. Zou zomaar kunnen, maar dat is speculeren. Hoe dan ook moet je overwinningen op Ajax, Feyenoord, Az en napoli niet bagatelliseren. Netjes gewonnen en goed gevoetbald. Hopelijk wordt er zonder toivonen ook gewonnen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 17:10 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Dat is geen achteraf gelul hoor, ik zei van te voren ook al dat Napoli met een B team ging spelen en PSV daar van zou gaan winnen.
Maar blijf jij vooral maar de illusie houden dat het niets uitmaakt of het Napoli A of B was.
Ik wil dan trouwens ook niets horen dat jullie de laatste jaren het kampioenschap verkloot hebben omdat er sleutelspelers weggingen als Afellay en Lazovic zoals ik hier al vaker gelezen heb. Want dat maakt toch niet uit? Je moet het team beoordelen op hoe ze toen speelde.
Of dat de blessure van Toivonen nu eventueel roet in het eten gooit.
dat is het juist, alleen tegen Napoli werd er echt goed gevoetbald. Tegen Ajax, Feyenoord de eerste helft, AZ vond ik het nou niet echt geweldig wat PSV liet zien, wel uiterst effectief.quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:26 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Inderdaad kan niemand met zekerheid zeggen of het kampioenschap met het vertrek van Afellay en Lazovic is weggegooid. Zou zomaar kunnen, maar dat is speculeren. Hoe dan ook moet je overwinningen op Ajax, Feyenoord, Az en napoli niet bagatelliseren. Netjes gewonnen en goed gevoetbald. Hopelijk wordt er zonder toivonen ook gewonnen.
Effectief voetballen is in mijn ogen goed voetballen. Topper na topper wordt gewonnen, niet sprankelend, maar er zit voetballend vermogen in dat team. Biedt perspectief.quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:35 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
dat is het juist, alleen tegen Napoli werd er echt goed gevoetbald. Tegen Ajax, Feyenoord de eerste helft, AZ vond ik het nou niet echt geweldig wat PSV liet zien, wel uiterst effectief.
Wat is geweldig? In geen een van deze 3 wedstrijden is PSV ook echt in de problemen gekomen. Dus wat maakt het dan nog uit of het 90minuten lang geweldig was of niet?quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:35 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
dat is het juist, alleen tegen Napoli werd er echt goed gevoetbald. Tegen Ajax, Feyenoord de eerste helft, AZ vond ik het nou niet echt geweldig wat PSV liet zien, wel uiterst effectief.
90 minuten lang goed voetbal is ook niet mogelijk in de competitie, maar juist die effectiviteit van jullie ploeg is zo gevaarlijk voor jullie zelf. Als de effectiviteit wegvalt heb je niet echt een basis meer om op terug te vallen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:56 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Wat is geweldig? In geen een van deze 3 wedstrijden is PSV ook echt in de problemen gekomen. Dus wat maakt het dan nog uit of het 90minuten lang geweldig was of niet?
Ja, maar daar groeit een team natuurlijk ook in nm het seizoen vordert (hopelijk natuurlijk). Waar het in het begin van het seizoen nog broos leek, zie je dat spelers toch beter op elkaar ingespeeld raken (Napoli, NAC), waar 2 teams helemaal weggespeeld werden. Waar je bij de wedstrijd tegen NAC spelers elkaar al blind aan zag spelen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 22:02 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
90 minuten lang goed voetbal is ook niet mogelijk in de competitie, maar juist die effectiviteit van jullie ploeg is zo gevaarlijk voor jullie zelf. Als de effectiviteit wegvalt heb je niet echt een basis meer om op terug te vallen.
Ik vind jullie individueel het beste materiaal hebben, maar juist in het team kan er nog zoveel verbeterd worden. Je moet juist ook straks winnen als Mertens en Lens hun dag niet hebben, wat zeker nog vaak gaat komen want die twee hebben nog nooit constant een seizoen goed gepresteerd.
quote:'Topdelegatie van Newcastle bekeek Zoet maandag op Het Kasteel'
Tim Krul heeft de toekomst, maar Newcastle United heeft volgens diverse Britse media belangstelling voor nog een doelman van Nederlandse afkomst. Volgens onder meer Daily Mirror zat een delegatie van the Magpies maandag op de tribune van Het Kasteel bij Jong Oranje-Jong Slowakije (2-0).
De aandacht van topscout Graham Carr en keeperstrainer Andy Woodman ging uit naar Jeroen Zoet, die in de thuishaven van Sparta Rotterdam wederom de nul hield tegen de Slowaken. De 21-jarige Zoet is eigendom van PSV, maar speelt voor het tweede opeenvolgende seizoen voor streekgenoot RKC Waalwijk.
Daily Mirror claimt dat Zoet eventueel via a bargain deal opgehaald kan worden, een relatief goedkope transfer. De jeugdinternational wordt gezien als een geschikte concurrent voor Krul, die nu gedurende zijn blessureleed door veteraan Steve Harper wordt vervangen.
Dit. Heeft die krant in zijn bestaan ooit al eens een bron gebruikt om tot een artikel te komen?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 01:25 schreef Caland het volgende:
Je had alleen daily mirror ook wel dikgedrukt kunnen doen.
PSV kan vragen voor Zoet wat ze willen. Newcastle denkt hem voor een schijntje op te kunnen halen, maar meer voor de hand liggend is dat The Daily Mirror dit uit de duim zuigt.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 05:35 schreef Lyrebird het volgende:
"Bargain deal".. betekent dit dat PSV geen hoofdprijs kan vragen voor Zoet?
Precies. Gewoon een dik contract laten ondertekenen tot 2017 en een kans geven in het eerste. Alleen al het feit dat je een eigen opgeleide keeper in je doel hebt staan is al geld waard. Echt fantastisch als hem dat lukt.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 09:13 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Ik geloof eerlijk gezegd niet dat Zoet dat gaat doen. Zou ook slecht zijn voor zijn carriere, want als Krul de voorkeur krijgt zit Zoet een paar jaar op de bank te rotten. Lekker in Nederland blijven. Contract loopt nog tot 2014 met daarbij ook nog een optie en die is onder Brands getekend dus ik denk niet dat daar iets van een clausule in zit. Die Engelsen gokken gewoon dat hij niet duur is doordat hij bij RKC speelt.
Wel verdient hij een verhoogd contract als hij volgend seizoen bij PSV onder de lat komt te staan. Ik neem iig dat hij nog niet heel veel verdiend
okequote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-voor-Toivonen.dhtml
Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij het meent...
Tuurlijk wel,voor Toivonen zal hij het zeker rot vindenquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-voor-Toivonen.dhtml
Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij het meent...
Waarom niet? Je kan toch blij zijn met een kans maar tegelijkertijd je bekommeren om je collega? Zou jij het niet rot vinden voor je collega wanneer bijv. op je werk jij een promotie krijgt omdat hij/zij maanden lang niet meer in staat is te werken?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-voor-Toivonen.dhtml
Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij het meent...
Zo kan je het ook bekijken jaquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:30 schreef Adames het volgende:
[..]
Tuurlijk wel,voor Toivonen zal hij het zeker rot vinden
Als het de toegangspoort tot een gigantisch salaris zou openen. Fuck himquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 17:10 schreef Kenju het volgende:
[..]
Waarom niet? Je kan toch blij zijn met een kans maar tegelijkertijd je bekommeren om je collega? Zou jij het niet rot vinden voor je collega wanneer bijv. op je werk jij een promotie krijgt omdat hij/zij maanden lang niet meer in staat is te werken?
die krantquote:
Precies, levert gewoon een dubbel gevoel op zo'n situatie. Kut voor Toivonen, maar ook weer blij dat hij nu waarschijnlijk in de basis mag starten. Hoop dat hij het waar maakt. Als hij nu niet presteert en Mertens gaat naar 10 schuiven is het over met Wijnaldum bij PSV en zal hij van de zomer voor een miljoentje of 3 vertrekken.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 17:10 schreef Kenju het volgende:
[..]
Waarom niet? Je kan toch blij zijn met een kans maar tegelijkertijd je bekommeren om je collega? Zou jij het niet rot vinden voor je collega wanneer bijv. op je werk jij een promotie krijgt omdat hij/zij maanden lang niet meer in staat is te werken?
Hij heeft al vaker laten zien prima te kunnen voetballen. Alleen deed hij dat vaak 2 wedstrijden en daarna 6 wedstrijden weer niet. Hopelijk voor jullie is hij eindelijk constant.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:11 schreef vivelafete het volgende:
Wat heeft hij geslikt joh, de afgelopen weken?
Lens prima, Narsingh en Strootman matig. Al versiert Narsingh wel mooi een pingel.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:43 schreef Stevenzenl het volgende:
Godver, ik dacht dat het pas om 20:45 begon, hoe spelen de PSV'ers?
Was die geweldige pass op RvP (de 1-4) niet van hem?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Goede assist hoor. Daar staat hij voor.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Vond Narsingh eigenlijk wel prima.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Als hij dat elke wedstrijd doet.....quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Was weinig versieren aan, terechte penalty, ik vond hem aardig spelen, Lens was goed, Strootman een dramaquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Penalty was terecht inderdaad. Ik bedoel meer versierd door toch nog te vechten voor die bal waardoor de verdediger aan hem moest gaan hangen. Er zijn veel spelers die die bal maar laten lopen op zo'n moment. Verdiend was een betere omschrijving geweest.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 07:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Was weinig versieren aan, terechte penalty, ik vond hem aardig spelen, Lens was goed, Strootman een drama
Dit is het verhaal dat laatst ook al voorbij kwam, maar er staan nog wel wat (volgens mij) nieuwe en interessante passages in de laatste alinea. Blijkbaar zou hij aangeboden zijn bij Swansea. Lijkt me best een mogelijkheid, toen PSV erachter kwam dat Toivonen zou blijven en Wijnaldum op de bank terecht ging komen.quote:Wijnaldum lucht hart: ‘Op dit moment gewoon niet gelukkig bij PSV’
Nu Ola Toivonen lange tijd uitgeschakeld is bij PSV krijgt Georginio Wijnaldum waarschijnlijk meer speeltijd, maar in de competitiewedstrijden dat de Zweed wel inzetbaar was, was dat zeker niet het geval. De van Feyenoord overkomen Wijnaldum is dan ook niet tevreden met zijn rol in Eindhoven. “Ik ben op dit moment gewoon niet gelukkig bij PSV.”
“Bij PSV gaat het gewoon slecht met me. Buiten het voetbal gaat het goed, maar dat is het dan wel”, laat Wijnaldum weten aan Voetbal International. In de eerste wedstrijden van het jaar zat hij meer op de bank dan hem lief was. “Ik heb geen slechte voorbereiding gehad. In het begin liet de trainer weten dat ik meer moest gaan scoren en vervolgens bén ik meer gaan scoren. Niet dat ik slecht speel, maar ik krijg geen kans. Als ik inval, dan voeg ik duidelijk wat toe aan het spel.”
Afgelopen zomer werd Wijnaldum vlak voor de transferdeadline aangeboden bij Swansea City, zo meldt het weekblad. “Dat is dan zonder mijn medeweten gebeurd. Eén ding weet ik zeker: dit hou ik niet een heel seizoen vol. In de winterstop wil ik weten waar ik aan toe ben.”
Verklaar je nader.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 15:55 schreef Buitendam het volgende:
Er wordt ook maar wat gesukkeld met die jongen. Echt schandalig.
Hij is gewoon minder goed dan Toivonen, dus is het logisch dat hij er naast staat. Wat wordt er dan gesukkeld met hem?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 15:55 schreef Buitendam het volgende:
Er wordt ook maar wat gesukkeld met die jongen. Echt schandalig.
twitter:GWijnaldum twitterde op woensdag 17-10-2012 om 17:57:41Media media media 😒. Geen zaken uit de context trekken. Mensen niet alles geloven wat je leest. ✌ reageer retweet
VI is een serieus bladquote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:34 schreef Scarface88 het volgende:
Overigens.twitter:GWijnaldum twitterde op woensdag 17-10-2012 om 17:57:41Media media media 😒. Geen zaken uit de context trekken. Mensen niet alles geloven wat je leest. ✌ reageer retweet
Voetbalzone is fantastisch. Je kunt daar mensen echt tot waanzin drijven. Wat een boel sneue sukkeltjes zitten daar. Heerlijk.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
VI wel ja, voetbalzone daarentegen....
twitter:Locadia7 twitterde op woensdag 17-10-2012 om 21:09:28Thuis met vrouwtje op de bank film kijken op onze nieuwe tv lekker rusten morgen weer trainen #motivated reageer retweet
twitter:_Erik_Pieters_ twitterde op donderdag 18-10-2012 om 09:23:03picca van gisteren ft Bday boy @YdeBok in Hardt #fissa #gezelligheid 🎉🎁🎈 nog 8 dgn @steffi13smits #2gether http://t.co/8VcE42S8 reageer retweet
Erikkie zou dat ook moeten doen. Hij is immers nog bezig met terugkomen van een blessure.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:46 schreef Lange_Lans het volgende:
Wat een verschil.twitter:Locadia7 twitterde op woensdag 17-10-2012 om 21:09:28Thuis met vrouwtje op de bank film kijken op onze nieuwe tv lekker rusten morgen weer trainen #motivated reageer retweet
twitter:_Erik_Pieters_ twitterde op donderdag 18-10-2012 om 09:23:03picca van gisteren ft Bday boy @YdeBok in Hardt #fissa #gezelligheid 🎉🎁🎈 nog 8 dgn @steffi13smits #2gether http://t.co/8VcE42S8 reageer retweet
Het valt niet mee om Brands een keer op wat verstandigs te betrappenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:55 schreef Lange_Lans het volgende:
Brands wil gaan samenwerken met Europese topclubs en noemt concreet Man City. Snap ik niet helemaal. Selectie is aardig op orde nu. Stel dat de Strootmannen en Mertensen verkocht worden en Bommel zwaait af, dan is de bedoeling dat er doorstroming komt vanuit je jeugd. Wat je dan nodig hebt is een stukje ervaring. Dat verkrijg je niet door jonge jongens uit Engeland te halen. Het kan hoogstens een aanvulling op je selectie zijn, maar moet de doorstroming van je eigen jeugd niet in de weg staan. Werkt ook best demotiverend.
Brands heeft vorig seizoen geprobeerd Courtois en Lukaku proberen te halen. Dat betekend dat Tyton 2e en Matavz zelfs 3e keuze was. Goed om te roepen op een forumavond voor supporters.
Feestje man. Niets mis mee. Lekker shuffelen. Like a baws. #letsdoittogether!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Erikkie zou dat ook moeten doen. Hij is immers nog bezig met terugkomen van een blessure.
Die raakt nog wel geblesseerd tijdens zijn terugwerkingquote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:57 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Feestje man. Niets mis mee. Lekker shuffelen. Like a baws. #letsdoittogether!
[ afbeelding ]
Begint steeds moeilijker te worden. Vond dat PSV destijds wel een goede zaak deed om hem te halen. Haalde leuke konijnen uit de hoge hoed en verkocht aardig wat bij AZ.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het valt niet mee om Brands een keer op wat verstandigs te betrappen
Ben benieuwd of hij nog wat in de winter/zomer gaat uithalen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:00 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Begint steeds moeilijker te worden. Vond dat PSV destijds wel een goede zaak deed om hem te halen. Haalde leuke konijnen uit de hoge hoed en verkocht aardig wat bij AZ.
Wat heeft Ajax er nou weer mee te maken. En ik zie je bron waarin hij het zegt graag verschijnen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:01 schreef Ajacied422 het volgende:
Die Lukaku is ook niet gek en heeft al gezegd dat hij Ajax een veel mooiere club vindt dan PSV.
En zou hij wel bij PSV tot zijn recht komen?
http://www.google.nl/sear(...)ceid=chrome&ie=UTF-8quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:04 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Wat heeft Ajax er nou weer mee te maken. En ik zie je bron waarin hij het zegt graag verschijnen.
En waarom zou hij bij PSV niet tot zijn recht komen?
Kan het me niet voorstellen. Of hij moet Engelaar en Manolev weten te verkopen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:02 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ben benieuwd of hij nog wat in de winter/zomer gaat uithalen.
Hoop ik stiekem ook bij Ajax te zienquote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:06 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Kan het me niet voorstellen. Of hij moet Engelaar en Manolev weten te verkopen.
Ik hoop stiekem al twee seizoenen op Djuricic. Machtig mooie speler vind ik dat.
Ik zie daar nergens staan dat hij Ajax een veel mooiere club vindt dan PSV.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:05 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.google.nl/sear(...)ceid=chrome&ie=UTF-8
En dat laatste was gelul van me.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik zie daar nergens staan dat hij Ajax een veel mooiere club vindt dan PSV.
Ik zie liever Djuricic dan Maher.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoop ik stiekem ook bij Ajax te zienGeen Maher, dan Djuricic of andersom
Maar ik ben bang dat AZ & Heerenveen weer achterlijk hoge prijzen gaan vragen dat die weer onhaalbaar zijn voor Ajax.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik zie liever Djuricic dan Maher.
Tyton ook 3e keuze aangezien ze Gomes ook terug wilde halen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:55 schreef Lange_Lans het volgende:
Brands heeft vorig seizoen geprobeerd Courtois en Lukaku proberen te halen. Dat betekend dat Tyton 2e en Matavz zelfs 3e keuze was. Goed om te roepen op een forumavond voor supporters.
Als ik alles had moeten geloven hadden Nedved, Robinho en Tevez in Eindje gevoetbald. Allemaal gelul van de pers en zaakwaarnemers over het algemeen. Al was Nedved echt bijna van PSV geweest, maar kwam daar op het laatste moment Lazio tussen.quote:
Gomes mocht toch transfervrij weg.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:10 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Tyton ook 3e keuze aangezien ze Gomes ook terug wilde halen.
Messi had serieus ook bijna een seizoentje in Eindhoven gespeeld hoorquote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:11 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Als ik alles had moeten geloven hadden Nedved, Robinho en Tevez in Eindje gevoetbald. Allemaal gelul van de pers en zaakwaarnemers over het algemeen. Al was Nedved echt bijna van PSV geweest, maar kwam daar op het laatste moment Lazio tussen.
Ook zo een Hagi. Jaloers op Chivu omdat die ooit bij Ajax had gevoetbald. Een jaar daarvoor was hij op de Herdgang om aan te geven dat hij daar graag een keer had gevoetbald met namen als Romario, Ronaldo en Van Nistelrooij. Niets zo hypocriet als de voetbalwereld.
Voor Brands gelukkig niet. Die gooit er als vriendendienst nog een extra miljoen tegen aan. Gewoon omdat het kan. Gemeente betaald toch.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Maar ik ben bang dat AZ & Heerenveen weer achterlijk hoge prijzen gaan vragen dat die weer onhaalbaar zijn voor Ajax.
Klopt ja.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:10 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Tyton ook 3e keuze aangezien ze Gomes ook terug wilde halen.
Moest volgens Brands 9M opbrengen. Totaal ongeloofwaardig die man.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gomes mocht toch transfervrij weg.
Huh? Ik las juist dat hij gratis wegmocht. Zal wel naar de Fabeltjeskrant hebben gekekenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:13 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Moest volgens Brands 9M opbrengen. Totaal ongeloofwaardig die man.
Dat verhaal ken ik niet. Hoe kom je aan die info?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:12 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Messi had serieus ook bijna een seizoentje in Eindhoven gespeeld hoor
twitter:PSV twitterde op woensdag 17-10-2012 om 21:22:23Vraag: waarom is Gomes niet teruggehaald? #psvforum reageer retweet
twitter:PSV twitterde op woensdag 17-10-2012 om 21:23:09Antwoord: we hebben er serieus naar gekeken en hij had wel interesse, maar salariseis en vraagprijs (9 miljoen) waren onhaalbaar. #psvforum reageer retweet
Dat las ik ooit ergens, dat het in principe rond was. Omdat er problemen waren dat hij niet mocht spelen op de en of andere manier in Spanje wegens vergunningen. Maar op het laatste moment kreeg hij nog die papieren.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:16 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dat verhaal ken ik niet. Hoe kom je aan die info?
Dat was wel aardig geweest denk ik.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Dit dateert dus uit 2005.
En ik moet automatisch terugdenken aan het grootste trauma wat ik bewust heb meegemaakt.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:19 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dat was wel aardig geweest denk ik.
Ik moet nog vaak terugdenken aan die match tegen Milan thuis. Wat waren we er daar kort bij.
Kopenhagen ja?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
En ik moet automatisch terugdenken aan het grootste trauma wat ik bewust heb meegemaakt.
De CL van vorig seizoen en 06/07.
Dat was wel heel triest ja.quote:
Vette shit ja. Weet nog dat het schier onmogelijk was om dat verschil in punten nog weg te geven. Kut Koeman.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
06/07 bedoel ik natuurlijk het doelsaldokampioenschap
Met dat dekselse chineesje die de vrije trap versierde.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:27 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Vette shit ja. Weet nog dat het schier onmogelijk was om dat verschil in punten nog weg te geven. Kut Koeman.Gewoon met 1-5 verliezen van Ajax.
In dat jaar heeft PSV ook nog de kwartfinale CL gehaald. Alex in Londen kopbal tegen Arsenal.
Eeuwig zonde ja. 100% zeker dat PSV die finale had gewonnen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:19 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dat was wel aardig geweest denk ik.
Ik moet nog vaak terugdenken aan die match in 2005 tegen Milan thuis. Wat waren we er daar kort bij.
Brands heeft geld genoeg zo te horen.quote:De 26-jarige Toivonen heeft er geen geheim van gemaakt dat hij PSV wil verruilen voor een club uit een sterkere competitie en weet dat hij met een transfervrije status meer kans maakt op een mooie overstap. PSV wil dat natuurlijk voorkomen. "Maar het contract openbreken en verlengen is totaal niet aan de orde. Fit worden is nu de prioriteit", zegt PSV's directeur voetbalzaken Marcel Brands in gesprek met Voetbal International.
Wat is hier nou zo geweldig aan? Dit deden we als kind op het voetbalveldje ook.quote:
Wij wel ja, maar Dries had dit voorheen nog nooit gedaan en is er fier op.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 16:20 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Wat is hier nou zo geweldig aan? Dit deden we als kind op het voetbalveldje ook.
Dat siert hem wel ja, Dries wil in de voetsporen van de groten der aarde treden en mag graag spelers als Ronaldo imiteren (ook qua kapsel). Doorgaans erger ik me kapot aan al die hakjes en "leuke" straatvoetbal dingen als het niet functioneel is. Het is gebrek aan respect en denigrerend naar je tegenstander toe. En vaak resulteert het ook alleen maar in balverlies. Toivonen moest ook even leuk doen op de training, resultaat alles afgescheurd en niet meer inzetbaar.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 16:21 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Wij wel ja, maar Dries had dit voorheen nog nooit gedaan en is er fier op.
Owja want dat mag hij niet,quote:Op donderdag 18 oktober 2012 16:29 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat siert hem wel ja, Dries wil in de voetsporen van de groten der aarde treden en mag graag spelers als Ronaldo imiteren (ook qua kapsel). Doorgaans erger ik me kapot aan al die hakjes en "leuke" straatvoetbal dingen als het niet functioneel is. Het is gebrek aan respect en denigrerend naar je tegenstander toe. En vaak resulteert het ook alleen maar in balverlies. Toivonen moest ook even leuk doen op de training, resultaat alles afgescheurd en niet meer inzetbaar.
Gewoon normaal voetballen.
Heet jij Cristiano?quote:Op donderdag 18 oktober 2012 16:20 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Wat is hier nou zo geweldig aan? Dit deden we als kind op het voetbalveldje ook.
kun je nu onmogelijk zeggen wat ze AL die wedstrijden doen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 10:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Hoeveel punten kan/zal PSV hier halen denken jullie?
90% van wat Brands zegt kun je 180 graden draaien om de waarheid te krijgen.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 14:49 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Brands heeft geld genoeg zo te horen.
Ik haat CR7, maar deze van Mertens was nog niet misschien zo mooi als die van die portugese rukker.quote:
Hij is bijna hetzelfde... Hoge bal, op de rug, terug gelegd.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:17 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ik haat CR7, maar deze van Mertens was nog niet misschien zo mooi als die van die portugese rukker.
Kijk nog maar eens terug dan:quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:32 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Hij is bijna hetzelfde... Hoge bal, op de rug, terug gelegd.
Ah, ik heb een andere van Ronaldo gezienquote:Op donderdag 18 oktober 2012 23:30 schreef Kenju het volgende:
[..]
Kijk nog maar eens terug dan:
Wel effe iets anders dus....
Mertens laat die bal gewoon van zijn rug stuiteren. Niets bijzonders.
Engelaar? Wow ik dacht dat hij al lang weg of tenminste afgeschreven was.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 11:25 schreef tompsv18 het volgende:
Waarschijnlijk geen Van Bommel morgen. Heeft last van de knie en deed vanochtend op de laatste training niet mee. Engelaar gaat hem vervangen.
Lurch strijkt nog netjes zijn 1,8M per jaar op hoor. Doet hij goed.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 11:46 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Engelaar? Wow ik dacht dat hij al lang weg of tenminste afgeschreven was.
Jullie hebben gewoon jullie eigen neger die voor niemand buigtquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 11:52 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Lurch strijkt nog netjes zijn 1,8M per jaar op hoor. Doet hij goed.
Van mij hadden Ritzmaier of Van Ooijen wel de kans mogen krijgen tegen Willem II. Daar win je toch wel van.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 11:46 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Engelaar? Wow ik dacht dat hij al lang weg of tenminste afgeschreven was.
Deze wou echter wel graag weg, maar niemand wou hem hebben.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:03 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Jullie hebben gewoon jullie eigen neger die voor niemand buigt
Niet graag genoeg, dan had hij wel genoegen genomen met een lager salarisquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:13 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Deze wou echter wel graag weg, maar niemand wou hem hebben.
De wedstrijden die ik van hem heb gezien, vond ik hem juist een onzekere en vertragende factor.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:27 schreef tompsv18 het volgende:
Maar we gaan Engelaar dit seizoen nog wel nodig hebben. Strootman en Van Bommel zullen nog wel wat wedstrijdjes missen door een schorsing en Toivonen ligt er het hele seizoen uit. Vooral in de belangrijke wedstrijden is Engelaar dan wel handig ipv de jonkies Van Ooijen en Ritzmaier.
Klopt, maar dan doel ik vooral op zijn ervaring en goede passing. Het gaat wel altijd enorm traag bij hem. Daarom is hij ook al een tijdje geen basisspeler meer.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:28 schreef DonRaja het volgende:
[..]
De wedstrijden die ik van hem heb gezien, vond ik hem juist een onzekere en vertragende factor.
Dat gaat nog leuk worden dan, PSV heeft aangetoond dat ze enorm kwetsbaar zijn tegen counters. Engelaar lijkt me juist door zijn traagheid en onzekerheid de slechtste keuze die je kan maken.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:30 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Klopt, maar dan doel ik vooral op zijn ervaring en goede passing. Het gaat wel altijd enorm traag bij hem. Daarom is hij ook al een tijdje geen basisspeler meer.
Tja, wie anders?quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:46 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Dat gaat nog leuk worden dan, PSV heeft aangetoond dat ze enorm kwetsbaar zijn tegen counters. Engelaar lijkt me juist door zijn traagheid en onzekerheid de slechtste keuze die je kan maken.
Van Ooijen en Ritzmaier zijn jullie talenten voor die positie toch? Gewoon 1 van de 2 lekker laten ballen, alsof je thuis van Willem 2 verliest.quote:
Tegen Willem II zou ik dat ook doen ja, dat zei ik net. Maar in de grotere wedstrijden is dat wel een risico.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:01 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Van Ooijen en Ritzmaier zijn jullie talenten voor die positie toch? Gewoon 1 van de 2 lekker laten ballen, alsof je thuis van Willem 2 verliest.
Soms moet je risico's durven nemen. Als je geen risico's neemt breken ze nooit door natuurlijk. Ook in grote wedstrijden zijn die 2 talenten beter dan Engelaar.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:03 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Tegen Willem II zou ik dat ook doen ja, dat zei ik net. Maar in de grotere wedstrijden is dat wel een risico.
ja goede vergelijkingquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:03 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Jullie hebben gewoon jullie eigen neger die voor niemand buigt
Ok. Maar dan nog is het verschil wel dat Ronaldo hem meer afgemeten en gecontroleerd laat vallen terwijl Mertens hem van zijn rug afstoot.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 00:05 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Ah, ik heb een andere van Ronaldo gezien
Die op jouw filmpje is mooier inderdaad![]()
Verder zijn het kwa karakter niet echt vergelijkbare mensen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:13 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Deze wou echter wel graag weg, maar niemand wou hem hebben.
Van PSV Netwerkquote:Advocaat past systeem aan: Engelaar verdedigende middenvelder, Wijnaldum en Strootman aanvallender
19 oktober 2012 PSV.nl
Dick Advocaat gaf tijdens zijn persconferentie alvast prijs hoe hij zonder de geblesseerde Ola Toivonen en Mark van Bommel invulling gaat geven aan het middenveld. Georginio Wijnaldum en Orlando Engelaar zijn hun vervangers.
Daarbij gaf hij aan een iets andere tactiek toe te gaan passen nu Toivonen voor lange tijd is weggevallen. "Engelaar gaat met de punt naar achteren spelen, waardoor Strootman een wat meer aanvallende rol krijgt. Wijnaldum is een heel ander type dan Toivonen. Ik denk dat we zonder Ola beter op deze manier kunnen spelen."
Ja en Jan Reker vond alles prima. Wat heeft die kerel onnodig veel geld over de balk gegooid zeg. Maar Brands is ook hard op weg.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 18:59 schreef Kenju het volgende:
[..]
Van PSV Netwerk
Interessant, Engelaar gaat dus weer spelen. Ben benieuwd hoe zijn vorm is. Jammer dat daar nooit meer uitgekomen is. Zeker gezien de investering die daarin gedaan is. Hoewel het ook voor een deel door Rutten komt.
en punt naar achteren, eens kijken of Engelaar dat aan kan, maar het ziet er goed uit voor PSVquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 18:59 schreef Kenju het volgende:
[..]
Van PSV Netwerk
Interessant, Engelaar gaat dus weer spelen. Ben benieuwd hoe zijn vorm is. Jammer dat daar nooit meer uitgekomen is. Zeker gezien de investering die daarin gedaan is. Hoewel het ook voor een deel door Rutten komt.
De aankoop van Engelaar heeft uiteindelijk niet goed uitgepakt. Maar destijds was het geen vreemde aankoop. Was immers international, en op het middenveld hadden we versterking nodig. Dat salaris was toen gewoon marktcomform.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 19:02 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ja en Jan Reker vond alles prima. Wat heeft die kerel onnodig veel geld over de balk gegooid zeg. Maar Brands is ook hard op weg.
Inderdaad.quote:Maargoed, tegen Willem II moet je met deze opstelling ook wel aan het doelsaldo kunnen werken. Wel zonde dat je niet een talent speeltijd gunt.
En omdat ik er in ieder geval nog nooit van gehoord had:quote:![]()
'Thaise sponsor en oefenduel voor PSV'
19 oktober 2012
Rik Elfrink van het Eindhovens Dagblad meldt dat PSV morgenavond een sponsorcontract zal tekenen met het Thaise AIA. Een en ander lijkt samen te gaan met de trip die PSV in januari maakt naar Azië. PSV zal tijdens die trip in ieder geval een vriendschappelijke wedstrijd afwerken tegen SCG Muangthong in Thailand, zo weet het ED te melden.
quote:American International Assurance
Wikipedia
American International Assurance known as AIA is an insurance company based in Hong Kong. It has offices in Asia-Pacific region including Taiwan, China, Australia, New Zealand, Japan, India, Sri Lanka, Malaysia, Macau, South Korea, Thailand, Philippines, Singapore, Brunei and Vietnam. Holdings include Philippine American Life and General Insurance Company and minority stakes in TATA AIA Life Insurance and TATA AIG General Insurance.
It was a member of American International Group (AIG), but separated from the group in 2009 after it was finalized that AIA as well as ALICO (another AIG subsidiary) were placed under the administration of a Special Purpose Vehicle in exchange for the Federal Reserve Bank of New York.
According to the statistics from the Office of the Commissioner of Insurance, AIA being the number 1 of Hong Kong insurance company in terms of the number of policies, its market share in Hong Kong Insurance market (on Non-Linked Individual Business) is 26% and sum assured worth more than 400 billion HKD (i.e. more than $ 50 billion).
Traag wel, maar ik vind het alles behalve een onzekere.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 12:28 schreef DonRaja het volgende:
[..]
De wedstrijden die ik van hem heb gezien, vond ik hem juist een onzekere en vertragende factor.
Ok, jij hebt hem uiteraard vaker zien spelen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 19:37 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Traag wel, maar ik vind het alles behalve een onzekere.
Had een geweldig EK gespeeld inderdaad. Deed het bij Twente ook wel aardig, in dat opzicht is de aankoop wel te begrijpen maar in het algemeen heeft Jan Reker gewoon een hoop geld over de balk gesmeten. Nijland voor 4 miljoen bijvoorbeeld, had bij Groningen al niet eens een vaste basisplaats. Die 4 miljoen is nu gewoon verdampt.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 19:14 schreef Kenju het volgende:
[..]
De aankoop van Engelaar heeft uiteindelijk niet goed uitgepakt. Maar destijds was het geen vreemde aankoop. Was immers international, en op het middenveld hadden we versterking nodig. Dat salaris was toen gewoon marktcomform.
Het is een heel grote gok die er genomen is. Als er op bepaalde spelers geen winst wordt gemaakt (het kapitaal staat nu op het veld) dan zit de club dik in de problemen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 22:00 schreef aight1 het volgende:
Brands koopt tenminste alle spelers in een leeftijdscategorie onder de 24 jaar, waardoor de kans véél groter is dat er winst op de aankopen wordt gemaakt.
maar je koopt ze voor veel te veel geld waardoor de kans op winst op het hele pakket weer erg afneemt.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 22:00 schreef aight1 het volgende:
Brands koopt tenminste alle spelers in een leeftijdscategorie onder de 24 jaar, waardoor de kans véél groter is dat er winst op de aankopen wordt gemaakt.
quote:Het blijft voorlopig bij geruchten, maar de naam van Jeremain Lens wordt de laatste dagen wel meer en meer genoemd in Engeland. Nadat vrijdag al werd gemeld dat Arsenal de aanvaller van PSV in de gaten zou houden duikt nu ook de naam van Southampton op. De Premier League-vereniging zou een bedrag van 6,7 miljoen euro overhebben voor Lens, schrijft The Sun.
De boulevardkrant schrijft dat Southampton zich in de zomer reeds wilde versterken met Lens, maar hem toen misliep na een bod van 4,9 miljoen euro. Men wilde ook Alexander Büttner aantrekken, maar die transfer viel eveneens in het water. Lens’ prestaties zijn flink toegenomen sinds de zomermaanden en nu lijken the Saints echt toe te willen slaan.
De 24-jarige Lens is bezig aan zijn derde seizoen bij PSV en heeft de concurrentiestrijd voorin nu definitief gewonnen. Tim Matavz blijkt door de sterke prestaties van Amsterdammer op de bank en Lens begon nog alle wedstrijden in de basis: hij scoorde drie keer. Ook was hij in acht interlands al goed voor vier treffers.
Hij is serieus niet veel meer waard hoor misschien 2 miljoen extra?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:21 schreef Doublepain het volgende:
[..]![]()
Ze vergeten een 1 voor die 6.7
Niemand is beslissend uit vormquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Hij is serieus niet veel meer waard hoor misschien 2 miljoen extra?
Uit vorm is hij niet beslissend, wat je voor 16 miljoen eigenlijk wel moet hebben.
quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:30 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Niemand is beslissend uit vorm
Als Luuk de Jong voor 15 miljoen naar Duitsland vertrekt en Vertonghen voor 12 miljoen naar Engeland met een nog 1-jarig contract is Lens met een contract tot 2015 maar 8 miljoen waard?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Hij is serieus niet veel meer waard hoor misschien 2 miljoen extra?
Uit vorm is hij niet beslissend, wat je voor 16 miljoen eigenlijk wel moet hebben.
Lens niet in vorm is een miljoenenaankoop waar je niks mee kan.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:42 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Als Luuk de Jong voor 15 miljoen naar Duitsland vertrekt en Vertonghen voor 12 miljoen naar Engeland met een nog 1-jarig contract is Lens met een contract tot 2015 maar 8 miljoen waard?
Lens in topvorm is by far de beste aanvaller in de eredivisie.
Tadic en Chadli disagreequote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:42 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Lens in topvorm is by far de beste aanvaller in de eredivisie.
En welke speler heb je wel wat aan als die niet in vorm is?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:46 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Lens niet in vorm is een miljoenenaankoop waar je niks mee kan.
En Vertonghen met de Bril vergelijken slaat echt weer helemaal nergens op.
Verschil is wel dat Ajax over het algemeen meerd geld voor zijn spelers weet te vangen dan PSV (of elke andere club in NL)quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:50 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
En welke speler heb je wel wat aan als die niet in vorm is?
Ik vergelijk niet met Vertonghen (al was die ook een periode uit vorm), maar een aanvaller is meer geld waard dan een verdediger, dat Ajax voor een speler met een contract van nog een jaar zoveel heeft weten te krijgen is echt het onderste uit de kan natuurlijk. Iemand met de klasse van Lens met een contract tot 2015 is zeer zeker rond de 15 miljoen waard.
Tadic is wel goed. Chadli is ook een momentenvoetballer. Wel een goede fysiek, maar als het even tegenzit zie je hem ook niet. Had je Tadic, Narsingh en De Jong gehad met daarachter Djuricic of Maher had het niet uitgemaakt wie daarachter had gestaan.quote:
Alles wat Psv onder de 10 krijgt is een lachertjequote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:42 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Als Luuk de Jong voor 15 miljoen naar Duitsland vertrekt en Vertonghen voor 12 miljoen naar Engeland met een nog 1-jarig contract is Lens met een contract tot 2015 maar 8 miljoen waard?
Lens in topvorm is by far de beste aanvaller in de eredivisie.
Geen speler die in de Eredivisie rond loopt op dit moment nee.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:50 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
En welke speler heb je wel wat aan als die niet in vorm is?
Ik vergelijk niet met Vertonghen (al was die ook een periode uit vorm), maar een aanvaller is meer geld waard dan een verdediger, dat Ajax voor een speler met een contract van nog een jaar zoveel heeft weten te krijgen is echt het onderste uit de kan natuurlijk. Iemand met de klasse van Lens met een contract tot 2015 is zeer zeker rond de 15 miljoen waard.
Ben je nu sarcastisch Steven?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:56 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Alles wat Psv onder de 10 krijgt is een lachertje
Alles wat boven de 13 is is zeer mooi meegenomen
Nope, ben gewoon serieusquote:
quote:
Dat ben ik dus ook van meningquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 01:25 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
10M + zou denk ik wel mogelijk moeten zijn. Zeker als hij deze vorm houdt en in het NL elftal blijft excelleren.
Alles boven de 15 is idd belachelijk. Alles onder de 7M is momenteel ook belachelijk. Iets daar tussen zou aardig zijn. Hij wil toch weg.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 01:26 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dat ben ik dus ook van mening
Echter vind ik 16 te belachelijk voor woorden dus een bedrag tussen de 10 en 13 zou ik volkomen begijpen
bony?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 00:42 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Als Luuk de Jong voor 15 miljoen naar Duitsland vertrekt en Vertonghen voor 12 miljoen naar Engeland met een nog 1-jarig contract is Lens met een contract tot 2015 maar 8 miljoen waard?
Lens in topvorm is by far de beste aanvaller in de eredivisie.
NL international die ook gewoon scoort moet toch wel minimaal 10 opleveren?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 01:27 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Alles boven de 15 is idd belachelijk. Alles onder de 7M is momenteel ook belachelijk. Iets daar tussen zou aardig zijn. Hij wil toch weg.
Die is goed, maar wordt wel een beetje gehyped hoor.quote:
Ik denk dat hij daar of in Duitsland goed zou passen. Dude is breed mang.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 01:29 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
NL international die ook gewoon scoort moet toch wel minimaal 10 opleveren?
Verder zou ie nieteens mistaan in het systeem van Arsenal denk ik
En gewoon snel dus ik denk meer dat ie tot zijn recht komt in Engelandquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 01:30 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik denk dat hij daar of in Duitsland goed zou passen. Dude is breed mang.
In Duitsland wordt ook lekker fysiek gespeeld en ligt het tempo ook hoog. Vind het allebei mooie competities, maar denk dat hij vanwege de aantrekkingskracht van de competitie liever naar Engeland zou gaan.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 01:31 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
En gewoon snel dus ik denk meer dat ie tot zijn recht komt in Engeland
Duitsland wordt qua competitie ook nog wel eens onderschat denk ik zomaarquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 01:32 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
In Duitsland wordt ook lekker fysiek gespeeld en ligt het tempo ook hoog. Vind het allebei mooie competities, maar denk dat hij vanwege de aantrekkingskracht van de competitie liever naar Engeland zou gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |