vorig seizoen was er niemand belangrijk, was het gewoon een hopeloze zooiquote:Op maandag 15 oktober 2012 13:02 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Wie vond je de belangrijkste bij PSV dan?
Mertens en Strootman, maar ook die twee vond ik allesbehalve constant. Maar goed, dat zegt ook vooral genoeg over het vorige seizoen van PSV. Ze gaven nauwelijks thuis als het er echt om ging.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:02 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Wie vond je de belangrijkste bij PSV dan?
Maar collectief is het niets.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:03 schreef ShaoliN het volgende:
Juist PSV kan 1 zo'n speler makkelijk missen. Als er 1 club een goede bank heeft. (middenveld en spits)
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:03 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Mertens en Strootman, maar ook die twee vond ik allesbehalve constant. Maar goed, dat zegt ook vooral genoeg over het vorige seizoen van PSV. Ze gaven nauwelijks thuis als het er echt om ging.
Twente heeft nog wel een betere bank denk ik.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:03 schreef ShaoliN het volgende:
Juist PSV kan 1 zo'n speler makkelijk missen. Als er 1 club een goede bank heeft. (middenveld en spits)
Ajax kon je onmogelijk goed noemen toen. 7 andere spelers in vergelijking met de basis van nuquote:Op maandag 15 oktober 2012 13:04 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.
Nee. Vind ik van niet. Zal het straks beargumenteren, eerst even wat brood eten.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:05 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Twente heeft nog wel een betere bank denk ik.
Vorig seizoen had Ajax ook een hoop blessures en verloren we er kansloos.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:05 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax kon je onmogelijk goed noemen toen. 7 andere spelers in vergelijking met de basis van nu
Ik wacht dat nog even af. AZ werd jullie makkelijk gemaakt door de vroege rode kaart, Napoli speelde met een B team, Feyenoord was wel een prima overwinning en tegen Ajax vond ik het nou ook niet indrukwekkend (Ajax vond ik trouwens toen ook niet veel en een wedstrijd om de JCS zegt mij persoonlijk wat minder.)quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:04 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.
Ja, vond je het gek, de meest asociale tactiek van Cocu. Een muur optrekken tegen Ajax, dan vraag je erom.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:06 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Vorig seizoen had Ajax ook een hoop blessures en verloren we er kansloos.
Klopt, maar daarom gaat het nu ook wel iets beter. Natuurlijk kun je voor iedere wedstrijd wel een excuus verzinnen, maar ze worden wel gewoon alle 4 gewonnen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ja, vond je het gek, de meest asociale tactiek van Cocu. Een muur optrekken tegen Ajax, dan vraag je erom.
Tegen Napoli B vond ik nou ook niet echt een grote wedstrijd.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:04 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Klopt. Dit seizoen gaat het vooral in de grote wedstrijden (Ajax, AZ, Feyenoord en Napoli) wel een stuk beter.
Ik wel. Die trainer zei vooraf dat hij een gelijkwaardige selectie had en dat die andere 11 niet veel onderdoen voor de vaste elf. Pandev en Cavani kwamen er trouwens ook nog bij in de tweede helft.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:08 schreef Tyron het volgende:
[..]
Tegen Napoli B vond ik nou ook niet echt een grote wedstrijd.
We zagen dat ze niet veel onder deden voor de eerste elfquote:Op maandag 15 oktober 2012 13:09 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik wel. Die trainer zei vooraf dat hij een gelijkwaardige selectie had en dat die andere 11 niet veel onderdoen voor de vaste elf. Pandev en Cavani kwamen er trouwens ook nog bij in de tweede helft.
Mwah, zou kunnen. Maar ik vond PSV echt heel goed spelen die wedstrijd. Lekker veel druk naar voren. Kan aan mij liggen hoor.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:11 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
We zagen dat ze niet veel onder deden voor de eerste elf
Normaliter gesproken ben je gewoon kansloos als Napoli in de sterkste opstelling staat.
Maar goed, ik zie jou sowieso bijna altijd over PSV rooskleurig inkleuren.
Bank:quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:05 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Twente heeft nog wel een betere bank denk ik.
Dit klopt ook wel, maar ik bedoel dan ook als iedereen fit is. Dan hebben ze spelers als Bulykin, Janssen en Gutierrez op de bank zitten. Dat is toch niet verkeerd.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Bank:
Boschker -> 42 te oud
Wisgerhof -> Ook veel te matig
Landzaat -> Ook de houdbaarheidsdatum gepasseerd
Cabral -> Matig, ziet iedereen
Boyata -> Tot nu toe erg ongelukkig
Gutierrez -> Klassespeler
Gyasi -> Aardige speler.
Ja, Alleen heeft Twente een matige verdediging.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:28 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dit klopt ook wel, maar ik bedoel dan ook als iedereen fit is. Dan hebben ze spelers als Bulykin, Janssen en Gutierrez op de bank zitten. Dat is toch niet verkeerd.
Slechter kan Bulykin het iig niet doen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:29 schreef Ajacied422 het volgende:
En Bulykin moet er in de spits ipv Castaignos
AZ heeft sowieso een heel matig team.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:06 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik wacht dat nog even af. AZ werd jullie makkelijk gemaakt door de vroege rode kaart, Napoli speelde met een B team, Feyenoord was wel een prima overwinning en tegen Ajax vond ik het nou ook niet indrukwekkend (Ajax vond ik trouwens toen ook niet veel en een wedstrijd om de JCS zegt mij persoonlijk wat minder.)
Wat een onzin, zeg. Er werd tegen napoli uitstekend gevoetbald. Er werd strak en hard gepasst, goed vrijgelopen, diepte gezocht en niet onnodig moeilijk gevoetbald. Als er zo werd gespeeld tegen de sterkste van Napoli zou er vast een andere uitslag ontstaan, maar het spel van PSV was gewoon prima.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:11 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
We zagen dat ze niet veel onder deden voor de eerste elf
Normaliter gesproken ben je gewoon kansloos als Napoli in de sterkste opstelling staat.
Maar goed, ik zie jou sowieso bijna altijd alles over PSV rooskleurig inkleuren. Als ik niet beter zou weten zou je denken dat PSV al 4 titels achter elkaar heeft gewonnen.
Ik zeg toch nergens dat PSV niet goed tegen Napoli speeldequote:Op maandag 15 oktober 2012 13:38 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Wat een onzin, zeg. Er werd tegen napoli uitstekend gevoetbald. Er werd strak en hard gepasst, goed vrijgelopen, diepte gezocht en niet onnodig moeilijk gevoetbald. Als er zo werd gespeeld tegen de sterkste van Napoli zou er vast een andere uitslag ontstaan, maar het spel van PSV was gewoon prima.
Het argument 'ja maar normaliter...!' slaat sowieso nergens op, want normaliter verliest een ploeg als PSV niet van pakweg RKC en utrecht, evenals Ajax normaliter op Old trafford niet zo'n mooi resultaat neerzet tegen United.
Bedankt.quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:42 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik zeg toch nergens dat PSV niet goed tegen Napoli speeldeMaar veel plezier weer met je pavlov reacties
Dat denk ik ook wel, alleen lijkt het mij evident dat er dan een minder geflatteerde uitslag op het bord zou staan.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:41 schreef Lemming22 het volgende:
Overigens wordt die wedstrijd tegen AZ nog een paar keer genoemd. Die pot hadden we ook wel gewonnen met 11 tegen 11. Die speelden voor de rode kaart al erg matig.
Het is toch niet gek dat je naar de tegenstanders kijkt terwijl je ook naar je eigen spel kijkt?quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:55 schreef Buitendam het volgende:
Omdat er constant wordt gekeken naar de tegenstander, in plaats van naar het eigen spel.Al had AZ met 15 man gestaan dan hadden ze nog niet gewonnen en datzelfde recept voor Feyenoord.
Dat PSV van utrecht verliest heeft 0 met Utrecht te maken. Dat vind ik irritanter dan het altijd terugkomende optimisme en ook pessimisme.
Dan moet je ook naar de tegenstander kijken zoals ie er staat. PSV speelde dit napoli van de mat door goed voetbal. Of dat nou napoli A of B is zal me worst wezen, want de wedstrijd is gespeeld en gewonnen. De volgende keer als er tegen napoli wordt gespeeld zien we wel of ze dan beter zijn. Tot die tijd heeft PSV napoli ingemaakt met goed voetbal. Dat achteraf gelul wat begint met 'ja maar als napoli met een A-team speelde dan...'quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:42 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Het is toch niet gek dat je naar de tegenstanders kijkt terwijl je ook naar je eigen spel kijkt?
Een Napoli A had zich waarschijnlijk makkelijker onder de druk uitgespeeld waardoor het druk zetten van PSV weer een stuk minder zou kunnen worden.
Ik ben dan ook van mening dat je van beide teams zijn krachten moet uitgaan, niet alleen die van jezelf (Dat is zo primitief) en niet alleen die van de tegenstander.
Ik weet het zo net nog niet. Derksen meldde dit vorig jaar ook al, en heb zo het idee (ik hoopquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:58 schreef vivelafete het volgende:
Wat vinden jullie er trouwens van als Van Marwijk volgend jaar coach van PSV zou worden, zoals door Derksen gemeld in VI(tv) van vorige week?
Ik zit daar eerlijk gezegd totaal niet op te wachten. Over zijn coachingskills heb ik al mijn bedenkingen (ook al voor het 'succesvolle' WK van 2010), maar qua persoonlijkheid vind ik dat hij de laatste paar jaar echt ontzettend door de mand is gevallen. Zijn interactie met de pers vond ik bij Oranje echt tenenkrommend en als voetbalanalist bij de NOS vind ik hem ook totaal niet boeiend. Die nukkigheid en dat chagrijn vind ik totaal niet bij PSV passen, de uitstraling is niet waar PSV (of elke andere club) op zit te wachten. Van mij mag hij mooi ergens zijn zakken gaan vullen.
Dat is geen achteraf gelul hoor, ik zei van te voren ook al dat Napoli met een B team ging spelen en PSV daar van zou gaan winnen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 16:45 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan moet je ook naar de tegenstander kijken zoals ie er staat. PSV speelde dit napoli van de mat door goed voetbal. Of dat nou napoli A of B is zal me worst wezen, want de wedstrijd is gespeeld en gewonnen. De volgende keer als er tegen napoli wordt gespeeld zien we wel of ze dan beter zijn. Tot die tijd heeft PSV napoli ingemaakt met goed voetbal. Dat achteraf gelul wat begint met 'ja maar als napoli met een A-team speelde dan...'
Inderdaad kan niemand met zekerheid zeggen of het kampioenschap met het vertrek van Afellay en Lazovic is weggegooid. Zou zomaar kunnen, maar dat is speculeren. Hoe dan ook moet je overwinningen op Ajax, Feyenoord, Az en napoli niet bagatelliseren. Netjes gewonnen en goed gevoetbald. Hopelijk wordt er zonder toivonen ook gewonnen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 17:10 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Dat is geen achteraf gelul hoor, ik zei van te voren ook al dat Napoli met een B team ging spelen en PSV daar van zou gaan winnen.
Maar blijf jij vooral maar de illusie houden dat het niets uitmaakt of het Napoli A of B was.
Ik wil dan trouwens ook niets horen dat jullie de laatste jaren het kampioenschap verkloot hebben omdat er sleutelspelers weggingen als Afellay en Lazovic zoals ik hier al vaker gelezen heb. Want dat maakt toch niet uit? Je moet het team beoordelen op hoe ze toen speelde.
Of dat de blessure van Toivonen nu eventueel roet in het eten gooit.
dat is het juist, alleen tegen Napoli werd er echt goed gevoetbald. Tegen Ajax, Feyenoord de eerste helft, AZ vond ik het nou niet echt geweldig wat PSV liet zien, wel uiterst effectief.quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:26 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Inderdaad kan niemand met zekerheid zeggen of het kampioenschap met het vertrek van Afellay en Lazovic is weggegooid. Zou zomaar kunnen, maar dat is speculeren. Hoe dan ook moet je overwinningen op Ajax, Feyenoord, Az en napoli niet bagatelliseren. Netjes gewonnen en goed gevoetbald. Hopelijk wordt er zonder toivonen ook gewonnen.
Effectief voetballen is in mijn ogen goed voetballen. Topper na topper wordt gewonnen, niet sprankelend, maar er zit voetballend vermogen in dat team. Biedt perspectief.quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:35 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
dat is het juist, alleen tegen Napoli werd er echt goed gevoetbald. Tegen Ajax, Feyenoord de eerste helft, AZ vond ik het nou niet echt geweldig wat PSV liet zien, wel uiterst effectief.
Wat is geweldig? In geen een van deze 3 wedstrijden is PSV ook echt in de problemen gekomen. Dus wat maakt het dan nog uit of het 90minuten lang geweldig was of niet?quote:Op maandag 15 oktober 2012 20:35 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
dat is het juist, alleen tegen Napoli werd er echt goed gevoetbald. Tegen Ajax, Feyenoord de eerste helft, AZ vond ik het nou niet echt geweldig wat PSV liet zien, wel uiterst effectief.
90 minuten lang goed voetbal is ook niet mogelijk in de competitie, maar juist die effectiviteit van jullie ploeg is zo gevaarlijk voor jullie zelf. Als de effectiviteit wegvalt heb je niet echt een basis meer om op terug te vallen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:56 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Wat is geweldig? In geen een van deze 3 wedstrijden is PSV ook echt in de problemen gekomen. Dus wat maakt het dan nog uit of het 90minuten lang geweldig was of niet?
Ja, maar daar groeit een team natuurlijk ook in nm het seizoen vordert (hopelijk natuurlijk). Waar het in het begin van het seizoen nog broos leek, zie je dat spelers toch beter op elkaar ingespeeld raken (Napoli, NAC), waar 2 teams helemaal weggespeeld werden. Waar je bij de wedstrijd tegen NAC spelers elkaar al blind aan zag spelen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 22:02 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
90 minuten lang goed voetbal is ook niet mogelijk in de competitie, maar juist die effectiviteit van jullie ploeg is zo gevaarlijk voor jullie zelf. Als de effectiviteit wegvalt heb je niet echt een basis meer om op terug te vallen.
Ik vind jullie individueel het beste materiaal hebben, maar juist in het team kan er nog zoveel verbeterd worden. Je moet juist ook straks winnen als Mertens en Lens hun dag niet hebben, wat zeker nog vaak gaat komen want die twee hebben nog nooit constant een seizoen goed gepresteerd.
quote:'Topdelegatie van Newcastle bekeek Zoet maandag op Het Kasteel'
Tim Krul heeft de toekomst, maar Newcastle United heeft volgens diverse Britse media belangstelling voor nog een doelman van Nederlandse afkomst. Volgens onder meer Daily Mirror zat een delegatie van the Magpies maandag op de tribune van Het Kasteel bij Jong Oranje-Jong Slowakije (2-0).
De aandacht van topscout Graham Carr en keeperstrainer Andy Woodman ging uit naar Jeroen Zoet, die in de thuishaven van Sparta Rotterdam wederom de nul hield tegen de Slowaken. De 21-jarige Zoet is eigendom van PSV, maar speelt voor het tweede opeenvolgende seizoen voor streekgenoot RKC Waalwijk.
Daily Mirror claimt dat Zoet eventueel via a bargain deal opgehaald kan worden, een relatief goedkope transfer. De jeugdinternational wordt gezien als een geschikte concurrent voor Krul, die nu gedurende zijn blessureleed door veteraan Steve Harper wordt vervangen.
Dit. Heeft die krant in zijn bestaan ooit al eens een bron gebruikt om tot een artikel te komen?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 01:25 schreef Caland het volgende:
Je had alleen daily mirror ook wel dikgedrukt kunnen doen.
PSV kan vragen voor Zoet wat ze willen. Newcastle denkt hem voor een schijntje op te kunnen halen, maar meer voor de hand liggend is dat The Daily Mirror dit uit de duim zuigt.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 05:35 schreef Lyrebird het volgende:
"Bargain deal".. betekent dit dat PSV geen hoofdprijs kan vragen voor Zoet?
Precies. Gewoon een dik contract laten ondertekenen tot 2017 en een kans geven in het eerste. Alleen al het feit dat je een eigen opgeleide keeper in je doel hebt staan is al geld waard. Echt fantastisch als hem dat lukt.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 09:13 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Ik geloof eerlijk gezegd niet dat Zoet dat gaat doen. Zou ook slecht zijn voor zijn carriere, want als Krul de voorkeur krijgt zit Zoet een paar jaar op de bank te rotten. Lekker in Nederland blijven. Contract loopt nog tot 2014 met daarbij ook nog een optie en die is onder Brands getekend dus ik denk niet dat daar iets van een clausule in zit. Die Engelsen gokken gewoon dat hij niet duur is doordat hij bij RKC speelt.
Wel verdient hij een verhoogd contract als hij volgend seizoen bij PSV onder de lat komt te staan. Ik neem iig dat hij nog niet heel veel verdiend
okequote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-voor-Toivonen.dhtml
Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij het meent...
Tuurlijk wel,voor Toivonen zal hij het zeker rot vindenquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-voor-Toivonen.dhtml
Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij het meent...
Waarom niet? Je kan toch blij zijn met een kans maar tegelijkertijd je bekommeren om je collega? Zou jij het niet rot vinden voor je collega wanneer bijv. op je werk jij een promotie krijgt omdat hij/zij maanden lang niet meer in staat is te werken?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-voor-Toivonen.dhtml
Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij het meent...
Zo kan je het ook bekijken jaquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:30 schreef Adames het volgende:
[..]
Tuurlijk wel,voor Toivonen zal hij het zeker rot vinden
Als het de toegangspoort tot een gigantisch salaris zou openen. Fuck himquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 17:10 schreef Kenju het volgende:
[..]
Waarom niet? Je kan toch blij zijn met een kans maar tegelijkertijd je bekommeren om je collega? Zou jij het niet rot vinden voor je collega wanneer bijv. op je werk jij een promotie krijgt omdat hij/zij maanden lang niet meer in staat is te werken?

die krantquote:
Precies, levert gewoon een dubbel gevoel op zo'n situatie. Kut voor Toivonen, maar ook weer blij dat hij nu waarschijnlijk in de basis mag starten. Hoop dat hij het waar maakt. Als hij nu niet presteert en Mertens gaat naar 10 schuiven is het over met Wijnaldum bij PSV en zal hij van de zomer voor een miljoentje of 3 vertrekken.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 17:10 schreef Kenju het volgende:
[..]
Waarom niet? Je kan toch blij zijn met een kans maar tegelijkertijd je bekommeren om je collega? Zou jij het niet rot vinden voor je collega wanneer bijv. op je werk jij een promotie krijgt omdat hij/zij maanden lang niet meer in staat is te werken?
Hij heeft al vaker laten zien prima te kunnen voetballen. Alleen deed hij dat vaak 2 wedstrijden en daarna 6 wedstrijden weer niet. Hopelijk voor jullie is hij eindelijk constant.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:11 schreef vivelafete het volgende:
Wat heeft hij geslikt joh, de afgelopen weken?
Lens prima, Narsingh en Strootman matig. Al versiert Narsingh wel mooi een pingel.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 20:43 schreef Stevenzenl het volgende:
Godver, ik dacht dat het pas om 20:45 begon, hoe spelen de PSV'ers?
Was die geweldige pass op RvP (de 1-4) niet van hem?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Goede assist hoor. Daar staat hij voor.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Vond Narsingh eigenlijk wel prima.quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Als hij dat elke wedstrijd doet.....quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Was weinig versieren aan, terechte penalty, ik vond hem aardig spelen, Lens was goed, Strootman een dramaquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 21:54 schreef Lemming22 het volgende:
Narsingh niet geweldig, maar wel een penalty versierd en een assist. Dan mag je niet klagen
Penalty was terecht inderdaad. Ik bedoel meer versierd door toch nog te vechten voor die bal waardoor de verdediger aan hem moest gaan hangen. Er zijn veel spelers die die bal maar laten lopen op zo'n moment. Verdiend was een betere omschrijving geweest.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 07:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Was weinig versieren aan, terechte penalty, ik vond hem aardig spelen, Lens was goed, Strootman een drama
Dit is het verhaal dat laatst ook al voorbij kwam, maar er staan nog wel wat (volgens mij) nieuwe en interessante passages in de laatste alinea. Blijkbaar zou hij aangeboden zijn bij Swansea. Lijkt me best een mogelijkheid, toen PSV erachter kwam dat Toivonen zou blijven en Wijnaldum op de bank terecht ging komen.quote:Wijnaldum lucht hart: ‘Op dit moment gewoon niet gelukkig bij PSV’
Nu Ola Toivonen lange tijd uitgeschakeld is bij PSV krijgt Georginio Wijnaldum waarschijnlijk meer speeltijd, maar in de competitiewedstrijden dat de Zweed wel inzetbaar was, was dat zeker niet het geval. De van Feyenoord overkomen Wijnaldum is dan ook niet tevreden met zijn rol in Eindhoven. “Ik ben op dit moment gewoon niet gelukkig bij PSV.”
“Bij PSV gaat het gewoon slecht met me. Buiten het voetbal gaat het goed, maar dat is het dan wel”, laat Wijnaldum weten aan Voetbal International. In de eerste wedstrijden van het jaar zat hij meer op de bank dan hem lief was. “Ik heb geen slechte voorbereiding gehad. In het begin liet de trainer weten dat ik meer moest gaan scoren en vervolgens bén ik meer gaan scoren. Niet dat ik slecht speel, maar ik krijg geen kans. Als ik inval, dan voeg ik duidelijk wat toe aan het spel.”
Afgelopen zomer werd Wijnaldum vlak voor de transferdeadline aangeboden bij Swansea City, zo meldt het weekblad. “Dat is dan zonder mijn medeweten gebeurd. Eén ding weet ik zeker: dit hou ik niet een heel seizoen vol. In de winterstop wil ik weten waar ik aan toe ben.”
Verklaar je nader.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 15:55 schreef Buitendam het volgende:
Er wordt ook maar wat gesukkeld met die jongen. Echt schandalig.
Hij is gewoon minder goed dan Toivonen, dus is het logisch dat hij er naast staat. Wat wordt er dan gesukkeld met hem?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 15:55 schreef Buitendam het volgende:
Er wordt ook maar wat gesukkeld met die jongen. Echt schandalig.
twitter:GWijnaldum twitterde op woensdag 17-10-2012 om 17:57:41Media media media 😒. Geen zaken uit de context trekken. Mensen niet alles geloven wat je leest. ✌ reageer retweet
VI is een serieus bladquote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:34 schreef Scarface88 het volgende:
Overigens.twitter:GWijnaldum twitterde op woensdag 17-10-2012 om 17:57:41Media media media 😒. Geen zaken uit de context trekken. Mensen niet alles geloven wat je leest. ✌ reageer retweet
Voetbalzone is fantastisch. Je kunt daar mensen echt tot waanzin drijven. Wat een boel sneue sukkeltjes zitten daar. Heerlijk.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 18:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
VI wel ja, voetbalzone daarentegen....
twitter:Locadia7 twitterde op woensdag 17-10-2012 om 21:09:28Thuis met vrouwtje op de bank film kijken op onze nieuwe tv lekker rusten morgen weer trainen #motivated reageer retweet
twitter:_Erik_Pieters_ twitterde op donderdag 18-10-2012 om 09:23:03picca van gisteren ft Bday boy @YdeBok in Hardt #fissa #gezelligheid 🎉🎁🎈 nog 8 dgn @steffi13smits #2gether http://t.co/8VcE42S8 reageer retweet
Erikkie zou dat ook moeten doen. Hij is immers nog bezig met terugkomen van een blessure.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:46 schreef Lange_Lans het volgende:
Wat een verschil.twitter:Locadia7 twitterde op woensdag 17-10-2012 om 21:09:28Thuis met vrouwtje op de bank film kijken op onze nieuwe tv lekker rusten morgen weer trainen #motivated reageer retweet
twitter:_Erik_Pieters_ twitterde op donderdag 18-10-2012 om 09:23:03picca van gisteren ft Bday boy @YdeBok in Hardt #fissa #gezelligheid 🎉🎁🎈 nog 8 dgn @steffi13smits #2gether http://t.co/8VcE42S8 reageer retweet
Het valt niet mee om Brands een keer op wat verstandigs te betrappenquote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:55 schreef Lange_Lans het volgende:
Brands wil gaan samenwerken met Europese topclubs en noemt concreet Man City. Snap ik niet helemaal. Selectie is aardig op orde nu. Stel dat de Strootmannen en Mertensen verkocht worden en Bommel zwaait af, dan is de bedoeling dat er doorstroming komt vanuit je jeugd. Wat je dan nodig hebt is een stukje ervaring. Dat verkrijg je niet door jonge jongens uit Engeland te halen. Het kan hoogstens een aanvulling op je selectie zijn, maar moet de doorstroming van je eigen jeugd niet in de weg staan. Werkt ook best demotiverend.
Brands heeft vorig seizoen geprobeerd Courtois en Lukaku proberen te halen. Dat betekend dat Tyton 2e en Matavz zelfs 3e keuze was. Goed om te roepen op een forumavond voor supporters.
Feestje man. Niets mis mee. Lekker shuffelen. Like a baws. #letsdoittogether!quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Erikkie zou dat ook moeten doen. Hij is immers nog bezig met terugkomen van een blessure.
Die raakt nog wel geblesseerd tijdens zijn terugwerkingquote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:57 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Feestje man. Niets mis mee. Lekker shuffelen. Like a baws. #letsdoittogether!
[ afbeelding ]
Begint steeds moeilijker te worden. Vond dat PSV destijds wel een goede zaak deed om hem te halen. Haalde leuke konijnen uit de hoge hoed en verkocht aardig wat bij AZ.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 09:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het valt niet mee om Brands een keer op wat verstandigs te betrappen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |