FOK!forum / Verkiezingen 2025 / [Nabespreken] Het Premiersdebat #11 - Samsom de overduidelijke winnaar
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:11
tweede-kamer-detail.jpg

Wat?

Het RTL Premiersdebat.

Nou en?

Het eerste échte debat. Met de (momenteel) 4 potentiele premiers.

Hmmm.

Dan kijk je toch niet? Wij wel!

Wanneer?

Zondag 26 augustus, 20:00, RTL 4

Meer over de deelnemers:

Mark Rutte:

938091904_5_3yLh_1.jpeg

quote:
Mark Rutte (Den Haag, 14 februari 1967) is een Nederlands politicus. Sinds 14 oktober 2010 is hij minister-president van Nederland en minister van Algemene Zaken van het kabinet-Rutte (demissionair sinds 23 april 2012). Hij is tevens politiek leider van de conservatief-liberale Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD).

Na een gymnasiumopleiding in zijn geboortestad Den Haag volgde Rutte vanaf 1985 een geschiedenisstudie aan de Rijksuniversiteit Leiden, die hij voltooide in 1992. Ook was hij van 1988 tot 1991 voorzitter van de JOVD. Na zijn studie werkte Rutte gedurende tien jaar bij het levensmiddelenbedrijf Unilever op de afdeling personeelszaken en zat hij enige jaren in het partijbestuur van de VVD.

In 2002 stapte Rutte over van het bedrijfsleven naar de landelijke politiek. Hij was staatssecretaris van Sociale Zaken en vervolgens van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap in het eerste en tweede kabinet-Balkenende; tussen deze kabinetten in was hij nog kortstondig Tweede Kamerlid. Rutte verruilde in 2006 zijn staatssecretariaat voor het fractievoorzitterschap in de Tweede Kamer om zo als lijsttrekker zijn partij te leiden bij de verkiezingen van dat jaar. Die mondden uit in een nederlaag voor de VVD, waarna Rutte als leider van de fractie in de Tweede Kamer bleef. Bij de Tweede Kamerverkiezingen 2010 werd de VVD onder leiding van Rutte met 31 zetels de grootste partij en werd het kabinet-Rutte gevormd, bestaande uit de VVD en het christendemocratische CDA, gedoogd door de PVV. Nadat de PVV in april 2012 haar gedoogsteun opzegde, werd het kabinet demissionair.
Emile Roemer:

emile%20roemer_0.jpg

quote:
Emile Gerardus Maria Roemer (Boxmeer, 24 augustus 1962) is een Nederlands politicus. Namens de Socialistische Partij is hij sinds 2006 lid van de Tweede Kamer. Sinds 2010 is hij de fractievoorzitter van de SP in de Tweede Kamer (als opvolger van Agnes Kant).
Diederik Samsom:

4727365078_f0bd4570f7_z.jpg

quote:
Diederik Maarten Samsom (Groningen, 10 juli 1971) is een Nederlands politicus. Namens de Partij van de Arbeid maakt hij sinds 30 januari 2003 deel uit van de Tweede Kamer. Op 16 maart 2012 werd Samsom door de leden van de partij gekozen tot fractievoorzitter en politiek leider.
Geert Wilders:

weldra-tv-serie-over-geert-wilders-op-de-buis_5_460x0.jpg

quote:
Geert Wilders (Venlo, 6 september 1963) is een Nederlands politicus, partijleider van de Partij voor de Vrijheid (PVV) en namens deze partij fractieleider in de Tweede Kamer. Doordat de PVV gedoogpartij was van het kabinet-Rutte, een minderheidskabinet bestaande uit VVD en CDA, was hij in 2010 betrokken bij de totstandkoming hiervan.

Wilders begon zijn politieke carrière in 1997 in de Utrechtse gemeenteraad. Een jaar later werd hij Tweede Kamerlid namens de VVD, waarvan hij in 1989 lid was geworden. Op 3 september 2004 stapte hij uit deze fractie en richtte zijn eenmansfractie op, de Groep Wilders. De voortzetting daarvan werd de PVV, waarvan Wilders tot op heden enig lid is. Na de Tweede Kamerverkiezingen van november 2006 werd hij fractievoorzitter.

Wilders staat bekend als een uitgesproken criticus van de islam. Hij is daarnaast bekend om zijn opvallende standpunten over onderwerpen als de Europese Unie, de euro, immigratie en de vrijheid van meningsuiting.
De thuistribune! Lekker interactief meedoen:

http://www.rtl.nl/compone(...)rkiezingen/index.xml
Hou het netjes. Livetopics gaan doorgaans hard, laatste poster opent het nieuwe deel. Heb respect voor elkaars opvattingen. En veel plezier!
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:11
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:10 schreef betyar het volgende:

[..]

Rechts krijgt in blauw de overhand is wel duidelijk.....
???
Maarten-Pietermaandag 27 augustus 2012 @ 00:12
Samsom koos wel erg goed zijn momenten uit.
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:12
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:11 schreef RvLaak het volgende:

[..]

???
Dat is een feit.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:12
@ Remlof: dit is nummer 11 :P
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:13
quote:
14s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:10 schreef remlof het volgende:

[..]

Ik feest met hem mee *O*
Ja *O*
eriksdmaandag 27 augustus 2012 @ 00:13
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:12 schreef betyar het volgende:

[..]

Dat is een feit.
Ik heb jou nog niet genote volgens mij.

Edit: 1tje.
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:13
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:12 schreef RvLaak het volgende:
@ Remlof: dit is nummer 11 :P
Oh ja, fixed :D
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:13
quote:
2s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:12 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Samsom koos wel erg goed zijn momenten uit.
Samsom IS gewoon de beste :P
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:13
quote:
6s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:13 schreef eriksd het volgende:

[..]

Ik heb jou nog niet genote volgens mij.
Ik ben dan ook lief en sociaal.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:13
quote:
11s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:13 schreef remlof het volgende:

[..]

Oh ja, fixed :D
:P

Nep mod :P
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:14
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:13 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Samsom IS gewoon de beste :P
:{w Dat ben ik.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:14
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:13 schreef betyar het volgende:

[..]

Ik ben dan ook lief en sociaal.
:Y
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:14
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:14 schreef betyar het volgende:

[..]

:{w Dat ben ik.
Nou vooruit, als je die sigaretten weer meeneemt :P
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:14
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2012 23:55 schreef DeParo het volgende:

[..]

Flauwekul Robin, dat wat betreft het gebroken glas zou slechts gelden als die stukjes worden weggehaald (of gemaakt) bij minder betaalde beroepen, niet bij de veel betaalde beroepen. Want uiteindelijk is het de VVD, onder leiding van Rutte, die dat voorbeeld van het gebroken glas probeert waar te maken door Nederlanders die werken, maar relatief weinig betaald krijgen, keihard te laten betalen en dus niet de linkse sociale partijen.
Jammer dat het kabinet tot een einde is gekomen, maar de BTW-verhoging zou volgens VVD-plannen gecompenseerd worden door een lagere inkomstenbelasting en andere lastenverlichtingen.
quote:
Verder zit je bijna volledig fout door te denken te moeten bezuinigen omdat we zogenaamd te veel geld zou hebben uitgegeven. Het gaat er om dat Nederland zich hervormd aan andere tijden. Dit heeft niet slechts te maken met Europa maar ook dat Nederland een andere positie op de globale handelsmarkt inneemt dan pak weg enkele decennia geleden, dat de vergrijzing de situatie heeft veranderd en nog steeds aan het veranderen is, en zo zijn er nog meer voorbeelden.
Nou ja, we moeten ons wel aan de begrotingsafspraken houden. Dat sowieso. Daarnaast betalen we een fikse rente op onze staatsschuld als we het op termijn niet afbetalen. De financiële markten verwachten dat van ons. Als we dat niet doen betalen we nog meer aan rente. Geld dat ook geïnvesteerd had kunnen worden in onderwijs en andere zaken.

Hervormen wat jij voorstelt kan trouwens prima samenpakken met bezuinigingen. Alleen zo kunnen we concurreren met Azië en de VS.
quote:
Dat pak je niet aan door blind te bezuinigen maar juist door ook te investeren. Wat dacht je van de brandstoffen die opraken, Nederland moet nu juist investeren in innovatie op dergelijke gebieden, duurzame energie staat voorop als we in de toekomst nog willen meespelen zoals we dat langer hebben gedaan en niet slechts naar de eisen van bedrijven als Shell luisteren. Shell heeft al lang de plannen klaar liggen wat ze moeten doen als de olie opraakt, dat denk ik ook ja, maar in hoeverre wil een bedrijf Nederland daarbij helpen als blijkt dat het ons over een bepaalde periode veel meer geld gaat kosten dan het nu zou kosten? Dat het onze positie op de globale handelsmarkt voor een groot deel bepaald en daar moet je op inspelen! Slechts blind bezuinigen zal niet helpen Robin en dan zit je binnen zeer korte tijd in een situatie die zo mogelijk nog droeviger zal zijn. Daar is de VVD verantwoordelijk voor als ze een beleid voorstaan wat ze nu verdedigen en dat valt niet goed te praten eigenlijk.
Noem me naïef, maar ik denk dat de markt zelf ook met alternatieven kan komen. Je ziet Shell al een boel investeren (geen grap!) in duurzame energie. Op termijn worden fossiele brandstoffen schaarser, wat ook de prijzen zal doen stijgen. Hierdoor wordt het voor bedrijven en consumenten automatisch aantrekkelijker om naar alternatieve middelen van energie te kijken.

En waarom je wantrouwen in bedrijven als Shell? Er is ook nog zat concurrentie van andere oliemaatschappijen.

Bezuinigen zorgt ook vaak dat je de lasten kunt verlagen. Je moet niet alleen de geldstroom van overheid naar burger zien, maar ook wat het de burger kost en wat het ons gaat kosten als we die staatsschuld niet snel afbetalen. Ik heb ook liever dat dit gebeurt in tijden van hoogconjunctuur, maar die verantwoordelijkheid neemt de politiek gewoon niet.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:14
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:14 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Nou vooruit, als je die sigaretten weer meeneemt :P
Herfstvakantie is na de verkiezingen... O-)
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:16
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:14 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Jammer dat het kabinet tot een einde is gekomen, maar de BTW-verhoging zou volgens VVD-plannen gecompenseerd worden door een lagere inkomstenbelasting en andere lastenverlichtingen.
_O- _O-
quote:
zou volgens
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:16
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:14 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Jammer dat het kabinet tot een einde is gekomen, maar de BTW-verhoging zou volgens VVD-plannen gecompenseerd worden door een lagere inkomstenbelasting en andere lastenverlichtingen.
Die zelfde VVD die, dmv Rutte, liegt over haar verkiezingsprogramma... Die gaan we geloven ja :')
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:17
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:16 schreef betyar het volgende:

[..]

_O- _O-

[..]

Ja. Als de VVD nou eens een absolute meerderheid zou krijgen, dan werd het zo'n feest. :7
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:18
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja. Als de VVD nou eens een absolute meerderheid zou krijgen, dan werd het zo'n feest. :7
Als welke partij dan ook een absolute meerderheid krijgt ga ik over de grens in Duitsland wonen.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:18
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:14 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Herfstvakantie is na de verkiezingen... O-)
Weet ik, maar betyar doet dan ook niet mee na die verkiezingen :P
eriksdmaandag 27 augustus 2012 @ 00:18
Soms voel ik mij als mod zo:


En dan bedoel ik dus de leraren in het algemeen vs jullie.
Andijvie_maandag 27 augustus 2012 @ 00:18
Ik snap eerlijk gezegd niet dat er nog heel veel vertrouwen is voor de VVD. Ze kregen een kans om te regeren en hebben het zelf binnen twee jaar verziekt.

Het rare is nog eens dat iedereen Roemer wantrouwd, terwijl hij juist degene is die nog geen kans heeft gekregen.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:18
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja. Als de VVD nou eens een absolute meerderheid zou krijgen, dan werd het zo'n feest. :7
Ja leuk, terug naar de tijden van kinderarbeid, fabriekswoningen en afschaffing van de rechten van de arbeiders *O*
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:18
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja. Als de VVD nou eens een absolute meerderheid zou krijgen, dan werd het zo'n feest. :7
Nee hoor, dan werd jij met de neus op de feiten gedrukt en hing je heel vlug aan de tiet die sociale zekerheid heet.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:19
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:18 schreef betyar het volgende:

[..]

Nee hoor, dan werd jij met de neus op de feiten gedrukt en hing je heel vlug aan de tiet die sociale zekerheid heet.
De geamputeerde tiet bedoel je
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:19
quote:
10s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:18 schreef eriksd het volgende:
Soms voel ik mij als mod zo:


En dan bedoel ik dus de leraren in het algemeen vs jullie.
Was je maar zo slank :P
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:19
quote:
10s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:18 schreef eriksd het volgende:
Soms voel ik mij als mod zo:


En dan bedoel ik dus de leraren in het algemeen vs jullie.
Knulletje toch :P

*kan nog steeds niet bevatten dat eriksd en de rel nicht mod zijn geworden* :P
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:19
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:18 schreef Andijvie_ het volgende:
Ik snap eerlijk gezegd niet dat er nog heel veel vertrouwen is voor de VVD. Ze kregen een kans om te regeren en hebben het zelf binnen twee jaar verziekt.

Het rare is nog eens dat iedereen Roemer wantrouwd, terwijl hij juist degene is die nog geen kans heeft gekregen.
:Y
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:19
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:19 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Knulletje toch :P

*kan nog steeds niet bevatten dat eriksd en de rel nicht mod zijn geworden* :P
Sorry :@
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:19
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:19 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Knulletje toch :P

*kan nog steeds niet bevatten dat eriksd en de rel nicht mod zijn geworden* :P
Je bent notes aan het verzamelen vandaag?
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:19
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:18 schreef betyar het volgende:

[..]

Nee hoor, dan werd jij met de neus op de feiten gedrukt en hing je heel vlug aan de tiet die sociale zekerheid heet.
:Y
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:20
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:18 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Ja leuk, terug naar de tijden van kinderarbeid, fabriekswoningen en afschaffing van de rechten van de arbeiders *O*
En 52 weken 80 uur per week werken.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:20
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:18 schreef Andijvie_ het volgende:
Ik snap eerlijk gezegd niet dat er nog heel veel vertrouwen is voor de VVD. Ze kregen een kans om te regeren en hebben het zelf binnen twee jaar verziekt.

Het rare is nog eens dat iedereen Roemer wantrouwd, terwijl hij juist degene is die nog geen kans heeft gekregen.
Zij hebben het niet verziekt. PVV heeft het voor Nederland verziekt.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:20
quote:
11s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:19 schreef remlof het volgende:

[..]

Sorry :@
Heb JIJ dat gedaan??? Man zonder inzicht o|O
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:20
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:20 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zij hebben het niet verziekt. PVV heeft het voor Nederland verziekt.
:'), de VVD heeft toch altijd de mond vol van "verantwoordelijkheid nemen"?
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:21
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:19 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Je bent notes aan het verzamelen vandaag?
Nee, ik ken ze.. Maar als die notes er wel komen ook best.. Ik kan Fok! best een tijdje missen :D
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:21
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:20 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Heb JIJ dat gedaan??? Man zonder inzicht o|O
Ik heb een goed woordje voor ze gedaan en ze doen het goed.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:21
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:20 schreef RvLaak het volgende:

[..]

:'), de VVD heeft toch altijd de mond vol van "verantwoordelijkheid nemen"?
Ja, en die kon de PVV helaas niet nemen. Jammer, die stap begaan ze niet nog eens.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:21
quote:
7s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:21 schreef remlof het volgende:

[..]

Ik heb een goed woordje voor ze gedaan en ze doen het goed.
Mee eens.

Maar jij ook in DIG hoor. :*
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:21
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:20 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zij hebben het niet verziekt. PVV heeft het voor Nederland verziekt.
ALS dat al zo was heeft de VVD ze hun gang laten gaan ;)
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:21
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:19 schreef RvLaak het volgende:

[..]

De geamputeerde tiet bedoel je
Die hij met man en macht probeert weer op wil blazen. Luchtbellen creëren is iets typisch rechts.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:22
quote:
7s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:21 schreef remlof het volgende:

[..]

Ik heb een goed woordje voor ze gedaan en ze doen het goed.
Rund :D
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:22
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:21 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Nee, ik ken ze.. Maar als die notes er wel komen ook best.. Ik kan Fok! best een tijdje missen :D
lol
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:21 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, en die kon de PVV helaas niet nemen. Jammer, die stap begaan ze niet nog eens.
Welke stap? Regeren met de PVV? Rutte heeft vandaag wederom aangegeven daar best open voor te staan
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:22
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:20 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zij hebben het niet verziekt. PVV heeft het voor Nederland verziekt.
De PVV is dan ook gewoon een verziekpartij. Grote bek over alles en geen werkbare oplossingen.
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:23
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:20 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zij hebben het niet verziekt. PVV heeft het voor Nederland verziekt.
Iets met verantwoordelijkheid nemen.......... Nee we gaan gedogen met een betrouwbare partij genaamd PVV , want rechts kan zijn vingers aflikken bij dit akkoord. :') :') :{ ;( :'(
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:23
quote:
14s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:22 schreef remlof het volgende:

[..]

De PVV is dan ook gewoon een verziekpartij. Grote bek over alles en geen werkbare oplossingen.
Exact.

Een beetje SP, maar dan met een tintje xenofobie daarbij.
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:24
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:23 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Exact.

Een beetje SP, maar dan met een tintje xenofobie daarbij.
Triest mannetje dat je bent, heb je het debat wel gezien?
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:24
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:23 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Exact.

Een beetje SP, maar dan met een tintje xenofobie daarbij.
En die grote bek valt bij de SP ook wel mee.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:25
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:24 schreef betyar het volgende:

[..]

Triest mannetje dat je bent, heb je het debat wel gezien?
Ach, daar hebben meer mensen op meer fora last van.. Wel kijken maar niet zien _O-
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:25
quote:
7s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:24 schreef remlof het volgende:

[..]

En die grote bek valt bij de SP ook wel mee.
Daar hebben ze tenminste mensen die een ander persoon op waarde weten te schatten en met respect behandelen
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:25
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:24 schreef betyar het volgende:

[..]

Triest mannetje dat je bent, heb je het debat wel gezien?
Ja.

Wilders profileert zich natuurlijk wel wat simplistischer, maar het is niet alsof Roemer zo bijster intelligent is en weet waar hij het over heeft.
henkde_jmaandag 27 augustus 2012 @ 00:25
@TT
Een trollende moderator :N
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:26
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:25 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja.

Wilders profileert zich natuurlijk wel wat simplistischer, maar het is niet alsof Roemer zo bijster intelligent is en weet waar hij het over heeft.
Roemer gaf zelf al aan van slag gebracht te zijn door de leugens van Rutte. Zijn zwakheid zit dus in het niet (adequaat) kunnen reageren daar op, niet in zijn feitenkennis.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:26
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:25 schreef henkde_j het volgende:
@TT
Een trollende moderator :N
waarheid doet auw?
Paulmaandag 27 augustus 2012 @ 00:27
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:13 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Samsom IS gewoon de beste :P
henkde_jmaandag 27 augustus 2012 @ 00:27
quote:
14s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:22 schreef remlof het volgende:

[..]

De PVV is dan ook gewoon een verziekpartij. Grote bek over alles en geen werkbare oplossingen.
Dat dan weer wel :)
Andijvie_maandag 27 augustus 2012 @ 00:27
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:20 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zij hebben het niet verziekt. PVV heeft het voor Nederland verziekt.
De PVV heeft het niet voor de VVD verziekt, maar voor zichzelf, net als de VVD het voor zichzelf heeft verziekt.

De PVV dacht dat iedereen hun als helden zou zien en hun dankbaar zou zijn voor het breken vd coalitie. Ze verwachtten immers dat de burgers op de PVV zouden stemnen om hun dankbaarheid te laten zien.

CDA daarintegen wist geen eens wat er gebeurde. Zij dachtten volgens mij dat er geen coalitiebreuk mogelijk was en dat er geen verkiezingen meer kwamen. Voor hun kwam de val vh kabinet als een verrassing.

VVD, CDA en PVV hebben hun kans gehad. Nu zijn een aantal andere partijen aan de beurt.
henkde_jmaandag 27 augustus 2012 @ 00:28
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:26 schreef RvLaak het volgende:

[..]

waarheid doet auw?
Vond hem wel goed, maar zeker niet overduidelijk de beste
En zeker geen goed gekozen TT voor een mod
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:29
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:25 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja.

Wilders profileert zich natuurlijk wel wat simplistischer, maar het is niet alsof Roemer zo bijster intelligent is en weet waar hij het over heeft.
Leugenaar, je lag gewoon je homemade pillow van Edtih Schippers te neuken.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:29
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:28 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Vond hem wel goed, maar zeker niet overduidelijk de beste
Kan wezen, maar de kijker wél... 51% to 34 % is echt wel OVERDUIDELIJK hoor :D
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:29
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:28 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Vond hem wel goed, maar zeker niet overduidelijk de beste
Hij was vanavond duidelijk en met voorsprong de beste

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-08-2012 00:29:38 ]
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:29
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:29 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Hij was vanavond duidelijk en met voorsprong de beste
:Y
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:29
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:26 schreef RvLaak het volgende:

[..]

waarheid doet auw?
De waarheid wordt al vlug als trollen beschouwd bij rechts.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:30
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:29 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

:Y
Ik blijf hopen dat Roemer dat stokje overneemt in alle volgende debatten :+
henkde_jmaandag 27 augustus 2012 @ 00:30
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:29 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Kan wezen, maar de kijker wél... 51% to 34 % is echt wel OVERDUIDELIJK hoor :D
Ok, als je het op die manier bekijkt.
Die cijfers had ik niet meegekregen :P

Maar dan kun je je nog altijd afvragen wie er stemt :P
Paulmaandag 27 augustus 2012 @ 00:31
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:28 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Vond hem wel goed, maar zeker niet overduidelijk de beste
En zeker geen goed gekozen TT voor een mod
Hij was gewoon de beste volgens de peilingen hoor
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 00:31
Het is een feit dat hij de winnaar was van dit debat...
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:32
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:29 schreef betyar het volgende:

[..]

Leugenaar, je lag gewoon je homemade pillow van Edtih Schippers te neuken.
Shit, je hebt me door. :@
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:32
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:30 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Ik blijf hopen dat Roemer dat stokje overneemt in alle volgende debatten :+
Nou ik niet, want ik stem PvdA.. Ik hoop wel dat Roemer opkrabbelt want dit land heeft een sterke linkerflank nodig nu..
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:32
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:30 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Ok, als je het op die manier bekijkt.
Die cijfers had ik niet meegekregen :P

Maar dan kun je je nog altijd afvragen wie er stemt :P
:Y, ikzelf zal op de SP stemmen uit overtuiging. Ongeacht hoe Roemer het gaat doen in de debatten. Neemt niet weg dat Samsom vandaag gewonnen heeft.

En Roemer helaas de derde plek innam

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 27-08-2012 00:33:03 ]
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 00:33
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:32 schreef RvLaak het volgende:

[..]

:Y, ikzelf zal op de SP stemmen uit overtuiging. Ongeacht hoe Roemer het gaat doen in de debatten. Neemt niet weg dat Samsom vandaag gewonnen heeft.
Vanwaar die PP vlag dan ?
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:33
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:33 schreef MrBaas het volgende:

[..]

Vanwaar die PP vlag dan ?
Sympathie en hopen dat anderen op hen zullen stemmen :+. Ben meer een socialist dan een piraat

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-08-2012 00:33:38 ]
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 00:33
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:32 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Shit, je hebt me door. :@
Links heeft altijd gelijk.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:33
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:30 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Ok, als je het op die manier bekijkt.
Die cijfers had ik niet meegekregen :P

Maar dan kun je je nog altijd afvragen wie er stemt :P
Tuurlijk schatje... EN alle tussenstanden winnen en de ruime eindzege behalen bij een debat op en commerciële zender komt omdat er slechts geitenwollen sokken keken... Hoe ongeloofwaardig Tsk
Tomatenboermaandag 27 augustus 2012 @ 00:33
Samsom was voor mij ook de overduidelijke winnaar, al kwam dat voor mij niet als een verrassing.

Maar er komen nog meer debatten, en bovendien is het natuurlijk maar de vraag hoe de prestaties in de debatten gaan meewegen in de uiteindelijke verkiezingsuitslag.

Je zag 2 jaar geleden bij de PvdA ook nauwelijks effect van een hakkelende Cohen op de verkiezingsuitslag.

Met een slecht debatter als Cohen werd de PvdA alsnog bijna de grootste partij van Nederland in 2010, het scheelde zo'n 50.000 stemmen geloof ik.

Daarom zou ik Roemer ook niet te vroeg afschrijven, al vond ik heb vandaag ook teleurstellend, maar dan vooral in de vorm, en niet qua inhoud, die ongeveer overeenkwam met wat Samsom te melden had. Alleen Samsom brengt de boodschap beter en genuanceerder over.
henkde_jmaandag 27 augustus 2012 @ 00:34
Ik ben zelf trouwens nog volledig zwevend.
Mijn usericon+naam is wat verwarrend in verkiezingstijd :')

Vond Rutte trouwens wel een prima premier.
Alleen kan ik mij steeds minder goed vinden in het partijprogramma van de VVD. Op sommige punten vind ik de PVDA net weer beter.

PVV en SP blijven voor mij uiteraard een No Go
henkde_jmaandag 27 augustus 2012 @ 00:35
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:33 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Tuurlijk schatje... EN alle tussenstanden winnen en de ruime eindzege behalen bij een debat op en commerciële zender komt omdat er slechts geitenwollen sokken keken... Hoe ongeloofwaardig Tsk
Jij en ik weten het niet :P
Kenjumaandag 27 augustus 2012 @ 00:36
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:33 schreef Tomatenboer het volgende:
Samsom was voor mij ook de overduidelijke winnaar, al kwam dat voor mij niet als een verrassing.

Maar er komen nog meer debatten, en bovendien is het natuurlijk maar de vraag hoe de prestaties in de debatten gaan meewegen in de uiteindelijke verkiezingsuitslag.

Je zag 2 jaar geleden bij de PvdA ook nauwelijks effect van een hakkelende Cohen op de verkiezingsuitslag.

Met een slecht debatter als Cohen werd de PvdA alsnog bijna de grootste partij van Nederland in 2010, het scheelde zo'n 50.000 stemmen geloof ik.

Daarom zou ik Roemer ook niet te vroeg afschrijven, al vond ik heb vandaag ook teleurstellend, maar dan vooral in de vorm, en niet qua inhoud, die ongeveer overeenkwam met wat Samsom te melden had. Alleen Samsom brengt de boodschap beter, en genuanceerder over.
Zeker waar. Ik denk dat het effect van die debatten ook niet zo groot is, als je maar niet af gaat. Veel mensen luisteren amper echt naar wat er gezegd wordt.

Feitelijk kijkt men meer voor de sensatie, en dat is ook de reden dat de omroepen er zo'n bokspartij met klapvee van maken, zoals sommigen het hier stellen. De kracht van het betere argument is niet zo belangrijk.
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:34 schreef henkde_j het volgende:
Ik ben zelf trouwens nog volledig zwevend.
Vond Rutte trouwens wel een prima premier.
Ik vond Rutte ook het meeste statuur hebben. Maar dat komt natuurlijk doordat hij al premier is. Maar als bestuurder heeft hij natuurlijk wel een paar keer gefaald. Dus of het een goede premier is? Vind ik niet echt. Ik denk dat Cohan als premier een betere zou zijn geweest. Die had die statuur al van zichzelf. Als hij premier was geworden, zou dat alleen maar meer zijn geweest.

Eigenlijk is het enige wat je aan relevante ervaring moet hebben, bestuurservaring. Dat geboks met het publiek erbij is eigenlijk totaal niet relevant.
Uitgebreide bestuurservaring, dat heeft geen van de kandidaten op het moment. Alleen Rutte met het premierschap.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:36
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:34 schreef henkde_j het volgende:
Ik ben zelf trouwens nog volledig zwevend.
Mijn usericon+naam is wat verwarrend in verkiezingstijd :')

Vond Rutte trouwens wel een prima premier.
Alleen kan ik mij steeds minder goed vinden in het partijprogramma van de VVD. Op sommige punten vind ik de PVDA net weer beter.

PVV en SP blijven voor mij uiteraard een No Go
come-to-the-dark-side-we-have-cookies-208415.jpg

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 27-08-2012 00:38:23 ]
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:38
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:36 schreef RvLaak het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Je plaatje werkt niet ;)
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:38
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:38 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Je plaatje werkt niet ;)
nu wel?
Andijvie_maandag 27 augustus 2012 @ 00:39
Ik had echt hoge verwachtingen van Roemer. Ik had op zijn minst gehoopt en verwacht dat hij de analytici de mond kon snoeren, vooral doordat ik op politiek24 gehoord had dat die de vakantie gebruikte om te gaan voorbereiden en wat dossierkennis op te gaan doen.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:39
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:38 schreef RvLaak het volgende:

[..]

nu wel?
Alternatief:
DarthVader1.jpg
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:39
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:38 schreef RvLaak het volgende:

[..]

nu wel?
:Y
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:40
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:28 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Vond hem wel goed, maar zeker niet overduidelijk de beste
En zeker geen goed gekozen TT voor een mod
Zelfs de Telegraaf noemt Samsom de winnaar: http://www.telegraaf.nl/b(...)trekkersdebat__.html
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:40
Anyway, ik ga zo zielstevreden slapen :P
henkde_jmaandag 27 augustus 2012 @ 00:40
quote:
7s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:40 schreef remlof het volgende:

[..]

Zelfs de Telegraaf noemt Samsom de winnaar: http://www.telegraaf.nl/b(...)trekkersdebat__.html
Ok, ok :)
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:40
Anyway... Ik ga m'n oogjes dicht doen :W Was gezellig en tot het volgende debat :W
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:41
quote:
7s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:40 schreef remlof het volgende:

[..]

Zelfs de Telegraaf noemt Samsom de winnaar: http://www.telegraaf.nl/b(...)trekkersdebat__.html
Duh, omdat dat gewoon de uitslag was van de kijkers :D
Ze konden er niet onderuit :P
Tomatenboermaandag 27 augustus 2012 @ 00:41
quote:
1s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:39 schreef Andijvie_ het volgende:
Ik had echt hoge verwachtingen van Roemer. Ik had op zijn minst gehoopt en verwacht dat hij de analytici de mond kon snoeren, vooral doordat ik op politiek24 gehoord had dat die de vakantie gebruikte om te gaan voorbereiden en wat dossierkennis op te gaan doen.
Hij is dan ook niet afgegaan op de inhoud. Meer op debattechniek en debat-kwaliteiten.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:41
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:40 schreef RvLaak het volgende:
Anyway... Ik ga m'n oogjes dicht doen :W Was gezellig en tot het volgende debat :W
Truste :W
Andijvie_maandag 27 augustus 2012 @ 00:42
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:40 schreef RvLaak het volgende:
Anyway... Ik ga m'n oogjes dicht doen :W Was gezellig en tot het volgende debat :W
Wanneet is het volgende debat en wie doen daar allemaal aan mee?
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 00:43
Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd wat Wilders na vandaag gaat doen. De uitslag van vanavond - slechts 9 procent beschouwde hem als winnaar in een debat met slechts 4 kandidaten - moet toch reden tot zorg zijn in de hoofdkwartieren van de PVV.

Wilders heeft debattechnisch weinig fout gedaan. Sterker nog: hij kwam een paar keer sterk uit de hoek (als je het debattechnisch bekijkt). Toch lijkt het erop dat kijkers zijn verhaal niet meer slikken, anders had hij wel beter gescoord in de uitslag.

Ik ben benieuwd of Wilders in de volgende debatten een andere tactiek kiest. Rutte en Roemer in de haren vliegen heeft weinig succes opgeleverd.
Andijvie_maandag 27 augustus 2012 @ 00:43
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:41 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Hij is dan ook niet afgegaan op de inhoud. Meer op debattechniek en debat-kwaliteiten.
Weet ik. Juist had ik hoge verwachtingen van hem wat betreft debattechnieken en -kwaliteiten.
Tomatenboermaandag 27 augustus 2012 @ 00:45
quote:
1s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:43 schreef Andijvie_ het volgende:

[..]

Weet ik. Juist had ik hoge verwachtingen van hem wat betreft debattechnieken en -kwaliteiten.
Maar zoals ik al in een eerdere post opmerkte hoeft dat naar mijn mening niets te zeggen over de beoordeling van potentiële kiezers van hem. Zie Cohen in 2010, ook geen begenadigd debatter, werd op een haar na de grootste partij met de PvdA.
Andijvie_maandag 27 augustus 2012 @ 00:46
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:45 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Maar zoals ik al in een eerdere post opmerkte hoeft dat naar mijn mening niets te zeggen over de beoordeling van potentiële kiezers van hem. Zie Cohen in 2010, ook geen begenadigd debatter, werd op een haar na de grootste partij met de PvdA.
Laten we dat maar hopen... :)
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:47
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:43 schreef Elfletterig het volgende:
Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd wat Wilders na vandaag gaat doen. De uitslag van vanavond - slechts 9 procent beschouwde hem als winnaar in een debat met slechts 4 kandidaten - moet toch reden tot zorg zijn in de hoofdkwartieren van de PVV.

Wilders heeft debattechnisch weinig fout gedaan. Sterker nog: hij kwam een paar keer sterk uit de hoek (als je het debattechnisch bekijkt). Toch lijkt het erop dat kijkers zijn verhaal niet meer slikken, anders had hij wel beter gescoord in de uitslag.

Ik ben benieuwd of Wilders in de volgende debatten een andere tactiek kiest. Rutte en Roemer in de haren vliegen heeft weinig succes opgeleverd.
Zijn aanpak is nooit veranderd en hij is dus voorspelbaar: schreeuwen, door anderen heenpraten, provoceren en dingen eenzijdig belichten... Duurt kennelijk even voor men het (massaal) doorziet kennelijk, maar niet lang genoeg voor Wilders *O* *O* *O*
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 00:48
Is dit het begin van het einde voor de PVV ?
remlofmaandag 27 augustus 2012 @ 00:50
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:48 schreef MrBaas het volgende:
Is dit het begin van het einde voor de PVV ?
Het einde van de PVV begon toen Wilders uit het Catshuis weg liep.
Tomatenboermaandag 27 augustus 2012 @ 00:50
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:48 schreef MrBaas het volgende:
Is dit het begin van het einde voor de PVV ?
Ik hoop het.

Maar wat mij een beetje vrees aanjaagt cq zenuwachtig maakt is dat de PVV structureel hoger scoort bij verkiezingsuitslagen dan in campagnes en peilingen zichtbaar lijkt.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:50
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:48 schreef MrBaas het volgende:
Is dit het begin van het einde voor de PVV ?
Hope so :Y
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 00:53
Ik ben wel heel erg blij dat Geert Wilders zichzelf kapot heeft gemaakt en niet kapot is gemaakt door een of andere linkse milieuactivist. Anders kreeg je over 10 jaar weer een andere club die verder gaat met "het gedachtegoed van Geert". En voor hem zelf is dit ook wel wat fijner.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:54
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:53 schreef MrBaas het volgende:
Ik ben wel heel erg blij dat Geert Wilders zichzelf kapot heeft gemaakt en niet kapot is gemaakt door een of andere linkse milieuactivist. Anders kreeg je over 10 jaar weer een andere club die verder gaat met "het gedachtegoed van Geert".
Owh, maar dat gebeurt toch wel hoor.. Altijd wel iemand die het probeert ;)
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 00:56
Morgen ga ik voor het eerst in mijn leven een Telegraaf kopen.
Een aantal politieke partijen hebben 2 eigen pagina's in de Telegraaf van morgen.
Heubachmaandag 27 augustus 2012 @ 00:56
_O-
Het is nog geen 12 september en jullie hebben het alweer over het einde van Geert en de PVV?
In de meest recente peilingen stijgt de PVV lichtelijk en staat op dezelfde plek als jullie zo geliefde PvdA hoor, daarnaast scoort de partij vaak hoger dan is voorspeld.
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 00:57
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:56 schreef Ties02 het volgende:
_O-
Het is nog geen 12 september en jullie hebben het alweer over het einde van Geert en de PVV?
In de meest recente peilingen stijgt de PVV lichtelijk en staat op dezelfde plek als jullie zo geliefde PvdA hoor, daarnaast scoort de partij vaak hoger dan is voorspelt.
Ik heb toch het idee dat Nederland een beetje Wildersmoe aan het worden is.
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 00:58
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:56 schreef Ties02 het volgende:
_O-
Het is nog geen 12 september en jullie hebben het alweer over het einde van Geert en de PVV?
In de meest recente peilingen stijgt de PVV lichtelijk en staat op dezelfde plek als jullie zo geliefde PvdA hoor, daarnaast scoort de partij vaak hoger dan is voorspeld.
Gezien het aantal stemmen dat hij kreeg lijkt er toch wel IETS aan de hand te zijn... ;)
Heubachmaandag 27 augustus 2012 @ 01:00
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:57 schreef MrBaas het volgende:

[..]

Ik heb toch het idee dat Nederland een beetje Wildersmoe aan het worden is.
Zijn standpunten zijn nog gewoon hetzelfde dus ik zou niet weten waarom. De mensen die op hem stemden zullen dat hoogstwaarschijnlijk weer doen. Daarnaast is het de enige partij die pertinent tegen Europa is, de SP heeft zichzelf een beetje onderuit gehaald met dat ECB verhaal van Roemer net..
Whiskers2009maandag 27 augustus 2012 @ 01:03
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 01:00 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Zijn standpunten zijn nog gewoon hetzelfde dus ik zou niet weten waarom. De mensen die op hem stemden zullen dat hoogstwaarschijnlijk weer doen. Daarnaast is het de enige partij die pertinent tegen Europa is, de SP heeft zichzelf een beetje onderuit gehaald met dat ECB verhaal van Roemer net..
Misschien juist DAAROM??? Is een plaat die blijft hangen.. Voorspelbaar, voorspelbaar, voorspelbaar...
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 01:04
Ik denk dat die uitslag behoorlijk tegen gaat vallen voor de PVV. In 2010 was er toch wel een behoorlijke PVV hype en die is er naar mijn weten nu een stuk minder. Zijn uitspraken beginnen te vervelen. Toen GW in 2010 iets grofs zei stond het meteen in de krant. Nu zijn we daar gewend aan geraakt.
Oldie57maandag 27 augustus 2012 @ 06:00
Ik ben snel afgehaakt bij het kijken. Toen ik die rotkop van Wilders weer zag met die onzin die hij uitkraamde, ben ik naar Zomergasten gegaan. Een verademing.
Oldie57maandag 27 augustus 2012 @ 06:26
Roemer is bij het debat door het ijs gezakt. Hij geeft duidelijk blijk totaal geen verstand te hebben van economie.

Wilders blijft zich maar herhalen: een racistische anti-Europeaan. Doodmoe word je van die gek.

Rutte: ik ben al het vertrouwen in hem verloren na zijn samenwerking met de PVV

Samsom: niet ideaal maar ik ga toch op hem stemmen. Hij is de minst slechte van de Nederlandse politici.
Paulmaandag 27 augustus 2012 @ 06:39
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 06:26 schreef Oldie57 het volgende:
Roemer is bij het debat door het ijs gezakt. Hij geeft duidelijk blijk totaal geen verstand te hebben van economie.

Wilders blijft zich maar herhalen: een racistische anti-Europeaan. Doodmoe word je van die gek.

Rutte: ik ben al het vertrouwen in hem verloren na zijn samenwerking met de PVV

Samsom: niet ideaal maar ik ga toch op hem stemmen. Hij is de minst slechte van de Nederlandse politici.
_O_ Goede keuze
lexgauw007maandag 27 augustus 2012 @ 06:48
Als ik het iemand gun dan is het Samsom. Hij is intelligent en verbaal sterk genoeg om met al zijn tegenstanders de vloer aan te vegen. De PvdA heeft net als de SP en de PvdD een programma waar ik wel vertrouwen in heb maar als ik aan Fatima Elatik en Hans Spekman denk.. ;( .......ik weet het niet hoor die PvdA van tegenwoordig.

Niemand heeft een glazen bol, lastig.
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 06:59
Ik vond de meeste het niet slecht doen. Ik weet eigenlijk niet wie ik de winnaar van het debat vond. Ik weet alleen dat Rutte vooral zat te draaien, dus wat mij betreft was hij de grote verliezer.

Maar grappig genoeg vond ik de punten waarvoor Samsom geprezen werd juist zijn slechtste punten. Bijvoorbeeld zijn uitspraak om het debat om iemand niet meer te behandelen uit de patientenkamer te halen en in de politieke sfeer te trekken. Ik vond het ronduit schokkend, maar die commentatoren vonden het geweldig.
lexgauw007maandag 27 augustus 2012 @ 07:06
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 06:59 schreef Picchia het volgende:
Bijvoorbeeld zijn uitspraak om het debat om iemand niet meer te behandelen naar de politieke sfeer te trekken. Ik vond het ronduit schokkend, maar die commentatoren vonden het geweldig.
Waarom? Doorbehandelen kost geld en dat geld moet ergens vandaan komen. Ik denk dat iedereen (ook de artsen en de patienten) gebaat is bij richtlijnen en protocollen.
venomsnakemaandag 27 augustus 2012 @ 07:11
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 06:26 schreef Oldie57 het volgende:
Roemer is bij het debat door het ijs gezakt. Hij geeft duidelijk blijk totaal geen verstand te hebben van economie.

Wilders blijft zich maar herhalen: een racistische anti-Europeaan. Doodmoe word je van die gek.

Rutte: ik ben al het vertrouwen in hem verloren na zijn samenwerking met de PVV

Samsom: niet ideaal maar ik ga toch op hem stemmen. Hij is de minst slechte van de Nederlandse politici.
Je gaat toch niet op het persoontje stemmen die het leuk doet bij zo'n debat, maar op een partij waar je je het meest in kan vinden.. Dus als Wilders het goed had gedaan gister was je stem daar heen gegaan? :')
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 07:12
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 07:06 schreef lexgauw007 het volgende:

[..]

Waarom? Doorbehandelen kost geld en dat geld moet ergens vandaan komen. Ik denk dat iedereen (ook de artsen en de patienten) gebaat zijn bij richtlijnen en protocollen.
Na een bepaalde leeftijd worden bepaalde behandelingen al riskanter en daardoor minder vaak uitgevoerd (iemand van in de 70 heeft bijvoorbeeld meer kans op complicaties bij een narcose). En veel ouderen willen al niet behandeld worden. Ik denk dat het probleem dat geschetst wordt momenteel dus al meevalt.

Aan de andere kant is het soms lastig om accuraat in te schatten hoe lang iemand nog mee gaat. Artsen kunnen zich soms flink vergissen in de levensverwachting van een persoon. Als iemand dus nog veel levenslust heeft dan vind ik dat die persoon dat niet ontnomen moet worden omdat 'gemiddeld genomen' die persoon zou moeten overlijden.

Ik betwijfel of de politiek een beter antwoord op deze vraagstukken kan formuleren dan een arts en zijn patiënt, waarbij per geval gekeken wordt wat wenselijk is.

[ Bericht 3% gewijzigd door Picchia op 27-08-2012 07:22:16 ]
lexgauw007maandag 27 augustus 2012 @ 07:21
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 07:12 schreef Picchia het volgende:

Als iemand dus nog veel levenslust heeft dan vind ik dat die persoon dat niet ontnomen moet worden omdat 'gemiddeld genomen' die persoon zou moeten overlijden.
Krijg je dan niet situaties dat patienten die dure behandelingen willen op zoek gaan naar een arts die bereid is door te behandelen?
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 07:31
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 07:21 schreef lexgauw007 het volgende:

[..]

Krijg je dan niet situaties dat patienten die dure behandelingen willen op zoek gaan naar een arts die bereid is door te behandelen?
Ik hoop dat die patiënt zo verstandig is.

Maar als je dit vraagstuk doortrekt dan kun je je natuurlijk ook afvragen of kinderen die geboren worden met een ziekte of handicap met een lage levensverwachting behandeld moeten worden. Als een kind een levensverwachting van twaalf jaar heeft, in hoeverre hij dan behandeld moet worden.

Of dat een ambulance moet komen opdagen bij een hartstilstand, aangezien het merendeel van de reanimaties buiten het ziekenhuis toch niet werken. Ambulances zijn best duur.

Het is een beetje een hellend vlak, waar de politiek zich wat mij betreft niet aan moeten branden. Uit respect voor leven.

[ Bericht 1% gewijzigd door Picchia op 27-08-2012 07:44:17 ]
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 07:53
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 07:31 schreef Picchia het volgende:

[..]

Ik hoop dat die patiënt zo verstandig is.

Maar als je dit vraagstuk doortrekt dan kun je je natuurlijk ook afvragen of kinderen die geboren worden met een ziekte of handicap met een lage levensverwachting behandeld moeten worden. Als een kind een levensverwachting van twaalf jaar heeft, in hoeverre hij dan behandeld moet worden.

Of dat een ambulance moet komen opdagen bij een hartstilstand, aangezien het merendeel van de reanimaties buiten het ziekenhuis toch niet werken. Ambulances zijn best duur.

Het is een beetje een hellend vlak, waar de politiek zich wat mij betreft niet aan moeten branden. Uit respect voor leven.
^O^
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 07:57
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:43 schreef Elfletterig het volgende:
Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd wat Wilders na vandaag gaat doen. De uitslag van vanavond - slechts 9 procent beschouwde hem als winnaar in een debat met slechts 4 kandidaten - moet toch reden tot zorg zijn in de hoofdkwartieren van de PVV.

Wilders heeft debattechnisch weinig fout gedaan. Sterker nog: hij kwam een paar keer sterk uit de hoek (als je het debattechnisch bekijkt). Toch lijkt het erop dat kijkers zijn verhaal niet meer slikken, anders had hij wel beter gescoord in de uitslag.

Ik ben benieuwd of Wilders in de volgende debatten een andere tactiek kiest. Rutte en Roemer in de haren vliegen heeft weinig succes opgeleverd.
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:48 schreef MrBaas het volgende:
Is dit het begin van het einde voor de PVV ?
5,7 procent vond Roemer de beste debater. Is dit het einde van de SP?
wahtmaandag 27 augustus 2012 @ 08:00
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 07:57 schreef Picchia het volgende:

[..]

[..]

5,7 procent vond Roemer de beste debater. Is dit het einde van de SP?
Na zo'n dramatisch optreden kan die hele benden wel opgedoekt worden.
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 08:01
Maar volgens de publicatie van Maurice de Hond van gisteren zijn ze nog steeds de grootste partij in de peilingen.
lexgauw007maandag 27 augustus 2012 @ 08:04
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 07:31 schreef Picchia het volgende:

Maar als je dit vraagstuk doortrekt dan kun je je natuurlijk ook afvragen of kinderen die geboren worden met een ziekte of handicap met een lage levensverwachting behandeld moeten worden.
Voor kinderen zijn al richtlijnen.

http://www.lzalp.nl/

Dit gaat over het doorbehandelen van oude mensen. Het zou goed zijn als dat ook geregeld wordt.

Jij ziet dat anders, prima. ^O^
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 08:06
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:04 schreef lexgauw007 het volgende:

[..]

Voor kinderen zijn al richtlijnen.

http://www.lzalp.nl/

Dit gaat over het doorbehandelen van oude mensen. Het zou goed zijn als dat ook geregeld wordt.

Jij ziet dat anders, prima. ^O^
De politiek heeft een belemmering voor levensbeëindiging opgeworpen. Het OM is er als het ware in de patientenkamer bij gaan zitten. Het bespoedigen van levensbeëindiging is het tegenovergestelde.
betyarmaandag 27 augustus 2012 @ 08:07
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:04 schreef lexgauw007 het volgende:

[..]

Voor kinderen zijn al richtlijnen.

http://www.lzalp.nl/

Dit gaat over het doorbehandelen van oude mensen. Het zou goed zijn als dat ook geregeld wordt.

Jij ziet dat anders, prima. ^O^
:') :')
lexgauw007maandag 27 augustus 2012 @ 08:11
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:06 schreef Picchia het volgende:

Het bespoedigen van levensbeëindiging is het tegenovergestelde.
Wie heeft het over bespoedigen van levensbeeindiging?

Het ging toch over protocollen en bespreekbaar maken via de politiek? :?
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 08:12
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:11 schreef lexgauw007 het volgende:

[..]

Wie heeft het over bespoedigen van levensbeeindiging?

Het ging toch over protocollen en bespreekbaar maken via de politiek? :?
Je hebt een punt.
Reyamaandag 27 augustus 2012 @ 08:18
Is dit ergens terug te zien?
Picchiamaandag 27 augustus 2012 @ 08:20
quote:
2s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:18 schreef Reya het volgende:
Is dit ergens terug te zien?
http://www.hebikietsgemis(...)t-premiersdebat.html
Reyamaandag 27 augustus 2012 @ 08:21
quote:
Mijn dank is groot.
Blisteringmaandag 27 augustus 2012 @ 08:28
Komt er ook nog een debat met alle partijen eigenlijk?
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 08:43
quote:
5s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:28 schreef Blistering het volgende:
Komt er ook nog een debat met alle partijen eigenlijk?
Alle is wel wat veel ;). Maar grotere debatten komen er nog wel
Blisteringmaandag 27 augustus 2012 @ 08:48
quote:
10s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:43 schreef 99.999 het volgende:

[..]

Alle is wel wat veel ;). Maar grotere debatten komen er nog wel
Nouja, je snapt wat ik bedoel. Dat CU, SGP, D66, GL ook meedoen.
SteveBudinmaandag 27 augustus 2012 @ 08:55
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:43 schreef Elfletterig het volgende:
Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd wat Wilders na vandaag gaat doen. De uitslag van vanavond - slechts 9 procent beschouwde hem als winnaar in een debat met slechts 4 kandidaten - moet toch reden tot zorg zijn in de hoofdkwartieren van de PVV.

Wilders heeft debattechnisch weinig fout gedaan. Sterker nog: hij kwam een paar keer sterk uit de hoek (als je het debattechnisch bekijkt). Toch lijkt het erop dat kijkers zijn verhaal niet meer slikken, anders had hij wel beter gescoord in de uitslag.

Ik ben benieuwd of Wilders in de volgende debatten een andere tactiek kiest. Rutte en Roemer in de haren vliegen heeft weinig succes opgeleverd.
De PVV-kiezers zaten lekker naar SBS6 te kijken, Alberto Stegeman was weer op de buis _O_.
WJHuntmaandag 27 augustus 2012 @ 09:49
quote:
14s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:48 schreef Blistering het volgende:

[..]

Nouja, je snapt wat ik bedoel. Dat CU, SGP, D66, GL ook meedoen.
En het CDA niet te vergeten ;)
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 09:52
quote:
2s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:18 schreef Reya het volgende:
Is dit ergens terug te zien?
Wat Kiest Nederland "Het Premiersdebat" (MP4)
http://us.rtl.nl/rtlxl/ne(...)f5a-779c81d55eb9.mp4
June.maandag 27 augustus 2012 @ 10:03
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 06:59 schreef Picchia het volgende:

Maar grappig genoeg vond ik de punten waarvoor Samsom geprezen werd juist zijn slechtste punten. Bijvoorbeeld zijn uitspraak om het debat om iemand niet meer te behandelen uit de patientenkamer te halen en in de politieke sfeer te trekken. Ik vond het ronduit schokkend, maar die commentatoren vonden het geweldig.
Dan heb je niet goed geluisterd. Hij zei namelijk als eerste dat hij het liever tussen arts en patiënt wil laten, maar hij vond ook dat ethische kwesties zoals deze zeker bediscussieerd moet worden in de politiek. Beide dus.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 10:15
quote:
14s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:48 schreef Blistering het volgende:

[..]

Nouja, je snapt wat ik bedoel. Dat CU, SGP, D66, GL ook meedoen.
4 en 11 september zijn wel grote Overzicht verkiezingsdebatten 2012
MrBadGuymaandag 27 augustus 2012 @ 10:15
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:01 schreef Picchia het volgende:
Maar volgens de publicatie van Maurice de Hond van gisteren zijn ze nog steeds de grootste partij in de peilingen.
Die peiling was voor dit debat. Ik ben wel benieuwd hoeveel zetels er nu van de SP naar de PvdA vloeien :)
Freak188maandag 27 augustus 2012 @ 10:41
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 06:26 schreef Oldie57 het volgende:
Roemer is bij het debat door het ijs gezakt. Hij geeft duidelijk blijk totaal geen verstand te hebben van economie.

Ik ben blij dat dit besef nu ook bij het grote publiek komt. Roemer viel een paar maanden geleden in Nieuwsuur ook gigantisch door het ijs, maar naar Nieuwsuur kijken niet zoveel SP'ers. Roemer zal daar ook een beetje te hakkelen over de economie en Pechthold maakte gehakt van em. Roemer kon alleen maar met kinderlijke taal ("de banken stelen ons geld etc etc"), terwijl Pechthold inhoudelijk veel beter was.

De SP... het is te hopen dat ze nu in een vrije val komen. Je hebt niks aan die partij.
SeLangmaandag 27 augustus 2012 @ 10:59
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 00:48 schreef MrBaas het volgende:
Is dit het begin van het einde voor de PVV ?
Nee, er blijft voorlopig nog een flinke markt voor de PVV. Zolang er vraagstukken zijn zoals Europa en/of immigratie die geen enkele andere partij oppakken zal de PVV veel stemmen blijven trekken. Misschien niet meer 24 zetels maar nog steeds een fractie van betekenis.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 11:01
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 10:59 schreef SeLang het volgende:

[..]

Nee, er blijft voorlopig nog een flinke markt voor de PVV. Zolang er vraagstukken zijn zoals Europa en/of immigratie die geen enkele andere partij oppakken zal de PVV veel stemmen blijven trekken. Misschien niet meer 24 zetels maar nog steeds een fractie van betekenis.
Maar met minder dan 20 zetels zijn ze makkelijk te negeren. Gewoon wegzetten als domme schreeuwers en hun waanzin negeren, dat doet de rest nu en dat werkt al best aardig. Hij drijft op negatieve aandacht.
SeLangmaandag 27 augustus 2012 @ 11:04
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 10:41 schreef Freak188 het volgende:

[..]

Ik ben blij dat dit besef nu ook bij het grote publiek komt. Roemer viel een paar maanden geleden in Nieuwsuur ook gigantisch door het ijs, maar naar Nieuwsuur kijken niet zoveel SP'ers. Roemer zal daar ook een beetje te hakkelen over de economie en Pechthold maakte gehakt van em. Roemer kon alleen maar met kinderlijke taal ("de banken stelen ons geld etc etc"), terwijl Pechthold inhoudelijk veel beter was.

De SP... het is te hopen dat ze nu in een vrije val komen. Je hebt niks aan die partij.
Roemer heeft het probleem dat het SP verhaal gewoon niet klopt, en dat wordt in zo'n debat dan pijnlijk duidelijk.

Bijvoorbeeld: aan de ene kant zogenaamd anti-bailout zijn en aan de andere kant pleiten voor een ECB die bonds opkoopt, wat ook gewoon een bailout is op kosten van de belastingbetaler. Sterker nog, door het via de ECB te doen is het mogelijk om de belastingbetaler met nog veel grotere verliezen op de zadelen dan via het ESM, aangezien die laatste in elk geval nog een limiet heeft.
SeLangmaandag 27 augustus 2012 @ 11:09
quote:
7s.gif Op maandag 27 augustus 2012 11:01 schreef 99.999 het volgende:

[..]

Maar met minder dan 20 zetels zijn ze makkelijk te negeren. Gewoon wegzetten als domme schreeuwers en hun waanzin negeren, dat doet de rest nu en dat werkt al best aardig. Hij drijft op negatieve aandacht.
In het huidige gefragmenteerde politieke klimaat tellen kleinere fracties harder mee dan vroeger het geval was omdat je ze waarschijnlijk nodig gaat hebben voor steun. Ook als de PVV naar 15 zetels zou zakken blijft het een factor van betekenis.

Ik denk verder dat de PVV gewoon op peil zal blijven want ze hebben als enige partij een duidelijk anti-Europa en anti-islam/ immigratie standpunt dat veel kiezers aanspreekt. Voor die standpunten kun je verder nergens terecht.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 11:24
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 11:09 schreef SeLang het volgende:

[..]

In het huidige gefragmenteerde politieke klimaat tellen kleinere fracties harder mee dan vroeger het geval was omdat je ze waarschijnlijk nodig gaat hebben voor steun. Ook als de PVV naar 15 zetels zou zakken blijft het een factor van betekenis.

Ik denk verder dat de PVV gewoon op peil zal blijven want ze hebben als enige partij een duidelijk anti-Europa en anti-islam/ immigratie standpunt dat veel kiezers aanspreekt. Voor die standpunten kun je verder nergens terecht.
Het anti-Europastandpunt krijg je elders ook wel en de Islam heeft als punt aan waarde ingeboekt. Men maakt zich er niet zo druk meer om. En met een breed en versnipperd midden kan je elders die meerderheid ook wel halen. het Vlaams Blok was op een gegeven moment groter en daar kon men zich ook prima zonder redden.

je kent die club teveel waarde toe. Ze zijn alleen maar nodig wanneer de VVD weer eens rechts wil vingerlikken.
June.maandag 27 augustus 2012 @ 12:37
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 10:15 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Die peiling was voor dit debat. Ik ben wel benieuwd hoeveel zetels er nu van de SP naar de PvdA vloeien :)
Ik hoop veel. Roemer als premier lijkt me echt een verschrikking. Hij kan niet eens fatsoenlijk Engels.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 12:38
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 08:55 schreef SteveBudin het volgende:

[..]

De PVV-kiezers zaten lekker naar SBS6 te kijken, Alberto Stegeman was weer op de buis _O_.
Wilders hoeft de PVV-supporters niet te overtuigen. Die stemmen toch wel op hem; is het niet uit pure domheid, dan is het wel uit rancune. Een zeteltje of 20 heeft Wilders sowieso wel in the pocket.

Maar uit zijn eigen teksten blijkt dat Wilders meer wil. Liefst zou hij de grootste partij worden. Sorry, maar dat gaat je met 20-24 zetels niet lukken. Daarvoor heb je nieuwe kiezers nodig. En ik heb niet de indruk dat het geraaskal van Wilders nog veel nieuwe stemmen trekt. Mensen kennen het riedeltje zo onderhand wel.
Syntixmaandag 27 augustus 2012 @ 13:33
Trouwens die dilemma's van RTL :')
Vader_Aardbeimaandag 27 augustus 2012 @ 14:07
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 13:33 schreef Syntix het volgende:
Trouwens die dilemma's van RTL :')
Inderdaad.

''Mogen we terminale mensen zorg ontzeggen?'' ''Wat zou u doen, zou u toegeven aan terroristen?'' ''Mag Volkert vervroegd vrij?''

Allemachtig.
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 16:07


:') _O-.
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 16:25
FP: Wester: Roemer niet lekker in zijn vel
Syntixmaandag 27 augustus 2012 @ 16:31
quote:
quote:
Ik kreeg gisteren ook wel een beetje dit gevoel. Afkappen van verhalen van Roemer en hem "belachelijk" maken met zijn Engelse uitspraak. Beetje jammer dat fritsje zo moet doen
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 16:33
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:31 schreef Syntix het volgende:

[..]

[..]

Ik kreeg gisteren ook wel een beetje dit gevoel. Afkappen van verhalen van Roemer en hem "belachelijk" maken met zijn Engelse uitspraak. Beetje jammer dat fritsje zo moet doen
Dat deed Wester wel een stuk of 6 keer geloof ik. Dat zou hij totaal niet flikken bij Rutte, en ook in veel mindere mate bij Samsom en Wilders. Ik had het idee dat Wester de SP maar een vervelende partij vond ofzo.

En afkappen en niet uit laten praten is nog één ding, maar bij Roemer zat Wester ook constant "z'n verhaal samen te vatten" (terwijl hij het elke keer anders uitlegde) en hem woorden in de mond leggen. Ik ben geen fan van Roemer, maar Wester is totaal ongeschikt als debatleider, valt me erg tegen van iemand met zoveel ervaring.
Tomatenboermaandag 27 augustus 2012 @ 16:36
quote:
11s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:33 schreef pberends het volgende:

[..]

Dat deed Wester wel een stuk of 6 keer geloof ik. Dat zou hij totaal niet flikken bij Rutte, en ook in veel mindere mate bij Samsom en Wilders. Ik had het idee dat Wester de SP maar een vervelende partij vond ofzo.

En afkappen en niet uit laten praten is nog één ding, maar bij Roemer zat Wester ook constant "z'n verhaal samen te vatten" (terwijl hij het elke keer anders uitlegde) en hem woorden in de mond leggen.
Exact, verder zegt Wester in dat nieuwsartikel op de FP dat "Roemer niet altijd de moeite nam om antwoord te geven op vragen" maar dan heeft Wester toch een ander debat gezien dan ik hoor.

Roemer nam juist erg veel tijd om antwoord te geven, soms wat teveel tijd, en hij kwam niet altijd goed uit z'n woorden, maar dat is wat anders.
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 16:38
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:36 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Exact, verder zegt Wester in dat nieuwsartikel op de FP dat "Roemer niet altijd de moeite nam om antwoord te geven op vragen" maar dan heeft Wester toch een ander debat gezien dan ik hoor.

Roemer nam juist erg veel tijd om antwoord te geven, soms wat teveel tijd, en hij kwam niet altijd goed uit z'n woorden, maar dat is wat anders.
Hoe wil je precies antwoord geven op de vraag als mijnhier Wester afkapt, woorden in de mond legt, niet laat uitpraten en constant andere samenvattingen geeft van wat Roemer zegt? Het sloeg echt nergens op :').

Dat gedrag van de heer Wester zou je verwachten bij Wilders en Rutte, maar die gedroegen zich 10 keer minder asociaal dan Wester zelf :').
TweeGrolschmaandag 27 augustus 2012 @ 16:41
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:36 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Exact, verder zegt Wester in dat nieuwsartikel op de FP dat "Roemer niet altijd de moeite nam om antwoord te geven op vragen" maar dan heeft Wester toch een ander debat gezien dan ik hoor.

Roemer nam juist erg veel tijd om antwoord te geven, soms wat teveel tijd, en hij kwam niet altijd goed uit z'n woorden, maar dat is wat anders.
De SP staat bovenaan in de peilingen en nog proberen ze de calimero rol op zich te nemen :')

Ohohoh wat is de SP toch zielig :'( :'( :'( de grote boze wereld tegen die arme meneer Roemer.

Het is net zo tragisch als dat gejank van Wilders over de Vara.
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 16:44
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:41 schreef TweeGrolsch het volgende:

[..]

De SP staat bovenaan in de peilingen en nog proberen ze de calimero rol op zich te nemen :')

Ohohoh wat is de SP toch zielig :'( :'( :'( de grote boze wereld tegen die arme meneer Roemer.

Het is net zo tragisch als dat gejank van Wilders over de Vara.
Ik ben helemaal geen SP-fan, dus ik jank niet om het calimero-janken :P.

Als het ging om wie er het hoogste staat in de peilingen had Wester ook kinderachtig kunnen doen tegen Rutte. Maar dat deed hij niet. Ook toen Rutte keihard zat te liegen.
Tomatenboermaandag 27 augustus 2012 @ 16:44
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:41 schreef TweeGrolsch het volgende:

[..]

De SP staat bovenaan in de peilingen en nog proberen ze de calimero rol op zich te nemen :')

Ohohoh wat is de SP toch zielig :'( :'( :'( de grote boze wereld tegen die arme meneer Roemer.

Het is net zo tragisch als dat gejank van Wilders over de Vara.
Jij vond niet dat Wester Roemer vaker afkapte dan de andere kandidaten?

Verder kan ik de mening van Frits Wester dat "Roemer niet altijd de moeite nam om de vragen te beantwoorden" echt niet serieus nemen hoor. Dat deed hij overduidelijk wél. Niet altijd goed, of zoals Frits Wester dat wilde, maar dat is wat anders.

Verder is dat geen Calimero-gejank, want ik ben van mening dat je zo'n debat niet moet overschatten. Ik denk namelijk niet dat deze debatten erg veel invloed zullen hebben op de uiteindelijke verkiezingsuitslag.
Syntixmaandag 27 augustus 2012 @ 16:44
quote:
11s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:33 schreef pberends het volgende:

[..]

Dat deed Wester wel een stuk of 6 keer geloof ik. Dat zou hij totaal niet flikken bij Rutte, en ook in veel mindere mate bij Samsom en Wilders. Ik had het idee dat Wester de SP maar een vervelende partij vond ofzo.

En afkappen en niet uit laten praten is nog één ding, maar bij Roemer zat Wester ook constant "z'n verhaal samen te vatten" (terwijl hij het elke keer anders uitlegde) en hem woorden in de mond leggen. Ik ben geen fan van Roemer, maar Wester is totaal ongeschikt als debatleider, valt me erg tegen van iemand met zoveel ervaring.
lunko1979maandag 27 augustus 2012 @ 16:59
Mooi is dat, ik was al zwevend en dat is na het debat niet minder geworden.
bloodymary1maandag 27 augustus 2012 @ 17:33
Ik vond die vraag dat hij in het Engels moest antwoorden ook echt belachelijk. Wat een niveau zeg om dat zo te doen! Gelukkig stond hij daar wel boven.
Rickaziomaandag 27 augustus 2012 @ 17:37
Hoezo vonden jullie samsom zo goed? in 1 op 1 tegen Rutte vond ik hem vele malen de mindere

erg makkelijk om Rutte aldoor op oud-bondgenoot Wilders aan te vallen
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 18:08
Wester viel me vorige week overigens ook al tegen in Knevel & Van den Brink (terwijl ik 'm normaal erg interessant vind).

Wester had twee kritiekpunten: 1) waar blijft het grote politieke verhaal 2) Samsom droeg opeens een stropdas!

Hij zat Samsom 5 minuten af te zagen omdat hij opeens met een stropdas verscheen. Ondertussen vroeg hij af waar de politici toch met 'het grote verhaal' bleven. Het sloeg werkelijk nergens op.
SeLangmaandag 27 augustus 2012 @ 18:09
quote:
9s.gif Op maandag 27 augustus 2012 18:08 schreef pberends het volgende:

2) Samsom droeg opeens een stropdas!

Dat viel mij ook op!
Linksen dragen normaal geen stropdassen
De_Guidancemaandag 27 augustus 2012 @ 18:10
Frits = totaal niet objectief , hij deed hetzelfde bij Cohen.
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 18:10
quote:
10s.gif Op maandag 27 augustus 2012 18:09 schreef SeLang het volgende:

[..]

Dat viel mij ook op!
Linksen dragen normaal geen stropdassen
Het is prima dat je dat opvalt, maar Wester zat echt te zeiken.

Ondertussen vindt het electoraat het schijnbaar helemaal geen probleem: Samsom won het debat zelfs met een meerderheid van de stemmen.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 18:11
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 17:37 schreef Rickazio het volgende:
Hoezo vonden jullie samsom zo goed? in 1 op 1 tegen Rutte vond ik hem vele malen de mindere

erg makkelijk om Rutte aldoor op oud-bondgenoot Wilders aan te vallen
Rutte heeft in 2010 alles opzij gezet om maar met de PVV te kunnen samenwerken. Daar mag je hem best op aanvallen. 2 jaar stagnatie is eigenlijk gewoon daar aan te wijten.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-08-2012 18:18:08 ]
pberendsmaandag 27 augustus 2012 @ 18:11
quote:
7s.gif Op maandag 27 augustus 2012 18:11 schreef 99.999 het volgende:

[..]

Rutte heeft in 2010 alles opzij gezet om maar met de PVV te kunnen samenwerken. Daar mag je hem best op aanvallen. 2 jaar stagnatie is eigenlijk gewoon daar aan te verwijten.
Zelfs België deed het in die tijd economisch beter en ook qua werkgelegenheid. En dat ZONDER regering :') :D.
#ANONIEMmaandag 27 augustus 2012 @ 18:18
quote:
10s.gif Op maandag 27 augustus 2012 18:11 schreef pberends het volgende:

[..]

Zelfs België deed het in die tijd economisch beter en ook qua werkgelegenheid. En dat ZONDER regering :') :D.
Het is eigenlijk van de zotte inderdaad :'). En nu streven ze ons stevig voorbij met een Waalse socialist als premier :')
Syntixmaandag 27 augustus 2012 @ 19:37
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 17:37 schreef Rickazio het volgende:
Hoezo vonden jullie samsom zo goed? in 1 op 1 tegen Rutte vond ik hem vele malen de mindere

erg makkelijk om Rutte aldoor op oud-bondgenoot Wilders aan te vallen
1 op 1 maakt Samsom iedereen af omdat hij veelste slim is voor die andere. Dat zag je gisteren ook duidelijk tegen rutte...
bloodymary1maandag 27 augustus 2012 @ 20:12
Samsom was ook de enige die zijn argumenten echt met feiten staafde. Rutte probeerde dat ook, maar had daarbij meermalen de verkeerde feiten in de hoop dat door ze maar vaak genoeg te herhalen niemand het merkte.
nikkmaandag 27 augustus 2012 @ 20:33
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 20:12 schreef bloodymary1 het volgende:
Samsom was ook de enige die zijn argumenten echt met feiten staafde. Rutte probeerde dat ook, maar had daarbij meermalen de verkeerde feiten in de hoop dat door ze maar vaak genoeg te herhalen niemand het merkte.
Welke feiten? Laten we niet inhoud verwarren met een goede uitstraling en het debat-technisch goed doen. Inhoudelijk is Samsom niet verder gekomen dan wat mooi gelul in de ruimte.

Voor alle duidelijkheid, ook ik vind Samsom de terechte winnaar van het debat hoor.
MrBaasmaandag 27 augustus 2012 @ 21:02
1463x0.png
Dat hoofd van Wilders wanneer Samsom zegt groot respect te hebben voor GW doorzettingsvermogen.
BradleyQmaandag 27 augustus 2012 @ 21:17
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 16:31 schreef Syntix het volgende:

[..]

[..]

Ik kreeg gisteren ook wel een beetje dit gevoel. Afkappen van verhalen van Roemer en hem "belachelijk" maken met zijn Engelse uitspraak. Beetje jammer dat fritsje zo moet doen
Ach, tijdens de Rode Oktober zullen ze wel de botte bijl door het RTL-kantoor halen.
Doei Fritsje, enkeltje Siberië (en terecht!).
Heubachmaandag 27 augustus 2012 @ 21:38
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 21:02 schreef MrBaas het volgende:
[ afbeelding ]
Dat hoofd van Wilders wanneer Samsom zegt groot respect te hebben voor GW doorzettingsvermogen.
Hij denkt: "wat zit je nou te slijmen lul"
Twaredinsdag 28 augustus 2012 @ 01:39
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 21:02 schreef MrBaas het volgende:
[ afbeelding ]
Dat hoofd van Wilders wanneer Samsom zegt groot respect te hebben voor GW doorzettingsvermogen.
Haha je ziet echt duidelijk dat Wilders linkerhersenhelft (logica) denkt ' Nou die heeft wel gelijk opzich' En zijn rechter (gevoel) is gewoon venijnig omdat Samsom iets over hem zegt
MrBaasdinsdag 28 augustus 2012 @ 23:34
Blijkbaar heeft Rutte 2 jaar ook al zo'n rare actie uitgehaald:
Oldie57woensdag 29 augustus 2012 @ 04:02
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 21:02 schreef MrBaas het volgende:
[ afbeelding ]
Dat hoofd van Wilders wanneer Samsom zegt groot respect te hebben voor GW doorzettingsvermogen.
Ik hoop dat die verrekt van de kiespijn.
Oldie57woensdag 29 augustus 2012 @ 04:04
quote:
0s.gif Op maandag 27 augustus 2012 20:12 schreef bloodymary1 het volgende:
Samsom was ook de enige die zijn argumenten echt met feiten staafde.
Kom nou, Samsom is een politicus dus per definitie een smerige leugenaar. Maar hij is de minst erge van dat tuig in Den Haag.
Buster24woensdag 29 augustus 2012 @ 05:42
Zoek de verschillen

images?q=tbn:ANd9GcR5YFzuo-TfR1Fd4yZx5GOJfmvRkKnSit_xa5zKRy5aOod_3Bc8
1460256018_4_DF0k_1.jpeg
Oldie57woensdag 29 augustus 2012 @ 05:49
Roemer ziet er zo dommig en onzeker uit als hij lacht.
MrBadGuywoensdag 29 augustus 2012 @ 07:21
quote:
10s.gif Op maandag 27 augustus 2012 18:09 schreef SeLang het volgende:

[..]

Dat viel mij ook op!
Linksen dragen normaal geen stropdassen
Mij ook, bij vorige debatten/verkiezingen was er nog altijd een mooie verdeling tussen links en rechts als het ging om stropdas dragen, met linkse Wilders als enige uitzondering :Y
betyarwoensdag 29 augustus 2012 @ 07:37
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:21 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Mij ook, bij vorige debatten/verkiezingen was er nog altijd een mooie verdeling tussen links en rechts als het ging om stropdas dragen, met linkse Wilders als enige uitzondering :Y
Wilders links noemen, die aap hoort gewoon in het rechtse kamp.
MrBadGuywoensdag 29 augustus 2012 @ 07:37
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:37 schreef betyar het volgende:

[..]

Wilders links noemen, die aap hoort gewoon in het rechtse kamp.
Dat denk je ook alleen maar omdat hij altijd een stropdas draagt :6
betyarwoensdag 29 augustus 2012 @ 07:38
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:37 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Dat denk je ook alleen maar omdat hij altijd een stropdas draagt :6
:D
#ANONIEMwoensdag 29 augustus 2012 @ 07:50
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:37 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Dat denk je ook alleen maar omdat hij altijd een stropdas draagt :6
:D Zou Rutte daarom ook zo graag rechts met hem vingerlikken O+?
Oldie57woensdag 29 augustus 2012 @ 09:29
quote:
11s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:50 schreef 99.999 het volgende:

[..]

:D Zou Rutte daarom ook zo graag rechts met hem vingerlikken O+?
Rutte is een kontlikker. Die verkoopt zijn ziel aan racisten (PVV) en religieuze malloten (SGP) voor 1 stem meerderheid. En dat noemt hij een democratisch principe. _O-
SeLangwoensdag 29 augustus 2012 @ 09:41
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 05:49 schreef Oldie57 het volgende:
Roemer ziet er zo dommig en onzeker uit als hij lacht.
Fozzie-Bear-Muppets-Teen-Spirit.jpg

Fozzie Bear. Hij is het gewoon!
SeLangwoensdag 29 augustus 2012 @ 09:44
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:21 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Mij ook, bij vorige debatten/verkiezingen was er nog altijd een mooie verdeling tussen links en rechts als het ging om stropdas dragen, met linkse Wilders als enige uitzondering :Y
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:37 schreef betyar het volgende:

[..]

Wilders links noemen, die aap hoort gewoon in het rechtse kamp.
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:37 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Dat denk je ook alleen maar omdat hij altijd een stropdas draagt :6
Het is inderdaad een truuk om rechtse kiezers het socialistische kamp in te lokken.
#ANONIEMwoensdag 29 augustus 2012 @ 09:45
quote:
10s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 09:44 schreef SeLang het volgende:

[..]

[..]

[..]

Het is inderdaad een truuk om rechtse kiezers het socialistische kamp in te trekken.
Tuurlijk :). Maar goed zoalg je zelf verzonnen definities maar bevallen is het prima, toch :)?
Oldie57woensdag 29 augustus 2012 @ 10:33
quote:
10s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 09:41 schreef SeLang het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Fozzie Bear. Hij is het gewoon!
eriksdwoensdag 29 augustus 2012 @ 10:34
Nouja, Greet is natuurlijk nogal links. Het is net de SP eigenlijk.
#ANONIEMwoensdag 29 augustus 2012 @ 10:36
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 10:34 schreef eriksd het volgende:
Nouja, Greet is natuurlijk nogal links. Het is net de SP eigenlijk.
Behalve op de punten waar hij zich vooral op profileert en waarmee hij zijn bekendheid heeft verkregen natuurlijk. Heb het vorige verkiezingsprogramma eens een keer hierop bekeken en zeker 2/3 tot 3/4 van de punten daarin vallen onder de noemer rechts - extreem rechts.
Saysemwoensdag 29 augustus 2012 @ 10:37
Links en rechts willen Wilders allebei niet in hun kamp hebben, dat mag inmiddels wel duidelijk zijn.

Het fascisme heeft altijd al een aparte positie gehad tussen het socialisme en het kapitalisme, dus een simpel antwoord is er ook niet.
#ANONIEMwoensdag 29 augustus 2012 @ 10:38
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 10:37 schreef Saysem het volgende:
Links en rechts willen Wilders allebei niet in hun kamp hebben, dat mag inmiddels wel duidelijk zijn.

Het fascisme heeft altijd al een aparte positie gehad tussen het socialisme en het kapitalisme, dus een simpel antwoord is er ook niet.
Dan maar de positie kiezen waarop hij zichzelf en zijn partij profileert, waarop hij zijn samenwerking zoekt en hoe zijn aanhang zich ziet?