abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:21:32 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127917
Cafetaria TIGO

Leuke zaak, iets te weinig stoelen om een mooie ambiance te maken, maar verder is de aankleding gezellig.

Je kunt kiezen om te blijven staan bij de toonbank, maar er is ook een keuze om in de eetmuur een kroketje te nemen of een frikandel. Net wat je wil.

Ik koos voor de toonbank en dat beviel me goed, leuke mensen achter de toog, man en vrouw dus afwisseling. De man was erg bezig het de klanten naar de zin te maken en gooide uit de losse pols friet, bami, kroketten en andere snacks in de bak. Erg leuk om dat live te mogen zien.

De dame was druk met het aanvullen van het voer en had voor iedere klant een goed woordje. Ze voelde zich echt thuis in deze caferaria en was de dame die elke friettent zich wenst.

Het uitzicht was ook zeer leuk, de vrachtwagen die voor de deur stond deed niks af aan de ambiance. Iedere wandelaar kon gewoon naar binnen kijken en gezien het aantal keren dat de eigenaar zwaaide werd dat zeer op prijs gesteld.

Ik en mijn partner haden het bescheiden gehouden en hadden de maaltijd van de dag besteld. Voor mij een frietje stoofvlees en een liamboutje met maionaisse. M'n Partner nam een patatje oorlog.

Alles was perfect op warmte. Hoewel het stoofvlees iets langer gebraden had mogen worden. De tussen het wachten op de bestelling uit de muur getrokken kroket was perfect qua smaak en omvang. Het wachten op de bestelling werd daardoor een genot en duurde me niet lang genoeg.

Als aperatief nam mijn partner een ijsje van citroen en aardbei. Volgens haar was dit een delicatesse voor de tong. Ik zelf kon me niet beheersen en nam nog een klein huzaren slaatje.
Dat was even wennen na de patat stoofvlees. Maar achteraf was de aanbeveling van de cafetariahouder een ware tong in sjiek. De salade paste perfect bij het net genuttigde patatje.

Al bij al een aanbeveling na ons eerste bezoek. Een dikke 8

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:22:24 #2
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127918
Chinees restaurant Happy Garden

Vorige week een ongeëvenaarde avond.

Mooie Plastic bloemen. Peper en zout op de tafel in een perfect houten beeldhouwwerkje.

Het was niet druk. We hadden de maandagavond gekozen om te kunnen genieten.
En wat een avond werd het.
De Chineze gastvrouw was allerliefst. We konden zelfs blijven zitten toen we het bier bestelden.
We bestelden het witbier dat ze in huis hadden. Er werd ons geen wijn opgedrongen.
Mijn partner bestelde een Babi Pagjang ik een Foe Jong Heij.
Ik gaf de serveerster een compliment voor haar mooie make up. Ze moest blozen.
Dat is mooi bij Chinezen, dan worden ze Oranje.
Het wachten op het gerecht duurde niet eens te lang. Na een kwartier stond het eten al voor onze neus.
Wel jammer eigenlijk want we waren net lekker aan het zuipen met z'n tweetjes.
Maar dit ongenoegen werd weggenomen door de eerste hap in het gerecht.
Zelden zo'n Foe Jong Heij geproeft. Het ei leek net gelegd en de nasi erbij geserveerd was als net geoogst.
Mijn partner had weinig tijd om te eten omdat ze haar Babi Pagjang steeds wilde aanprijzen.
'Tong dit moet je proeven' zei ze.
En Inderdaad wat een delicatesse. Wat een kok hebben ze daar in de keuken.
Maar het mooiste was eigenlijk de dingen rondom. Een mooie waterval aan de muur. Lekkere Chineze muziek om te horen. En dan nog gratis kroepoek bij iedere maaltijd.
Dit was iets om van te genieten. Dat deden we ook. We bestelden dan ook nog Gamba's en garnalen.
Nou dit overtrof elke verwachting. Dit verwacht je niet in een stadje zoals Zaltbommel.
We hoefden ze zelf niet te pellen en ze gingen erin als koek.
Ze zeiden dat familieleden ze zelf hadden gevangen in de Chineze zee. Ik geloof ze direct.
Ik hoef niemand meer te vertellen dat het toetje bestond uit gele vanille vla met Yoghurt om de Nederlandse gasten zich thuis te laten voelen.

Dit was na de Tigo en Markzicht alweer een 8.

Wat een stad is Bommel toch op eetgebied.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:23:20 #3
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127920
Dinsdag visdag in Zaltbommel.

Het is dan kiezen tussen de viskraam van Bronk. Of die van Duytz.

Ik heb ditmaal Duytz gekozen omdat mijn ma er al 40 jaar komt.

Jaap heet de chefkok. Voor iedereen een praatje paraat en altijd adrem met zijn grapjes.
Jaap is al 75, maar staat nog steeds als een echte heer de kibbeling te braden.
Al staat ie met de rug naar je toe, hij blijft beleefd en veegt eerst zijn handen af als ie iets tegen je zegt.
Uit Spakenburg komen ze. En dat proef je ook. De kabeljauw lijkt wel vers gevangen en de makreel lijkt wel net van kop en kont gescheiden.
Het personeel blijft altijd beleefd, ook als je zegt dat ze de saus zijn vergeten bij de kibbeling. Altijd een net excuus en je krijgt dan een extra bakje saus.
De kraam staat prominent op de markt. Hetgeen het eten aan de kraam extra leuk maakt.
Het naar binnen laten glijden van de haring met uitjes krijgt een nieuwe dimentie als je omhoog kijkend de Bommelse toren ziet.
Extra pluspunten krijgen ze ook doordat als er iemand voordringt ze het met een grapje oplossen.
De hoofd-assistente is verder bloedmooi en lijkt op de vrouw van Jaap van 50 jaar geleden. Die was ooit het Vismeisje van het jaar in Spakenburg.
De garnalen wil ik nog extra vernoemen. Je proeft gewoon dat heel de familie van Jaap bruut aan het pellen is geweest. Geen kopje te herkennen. En als je garnalen en Kibbeling samen koopt zegt de vrouw van Jaap altijd heel lief dat je ze goed gescheiden moet houden voor de smaak en dat de garnalen natuurlijk wel peper en zout nodig hebben. Dat doet ze ook al 40 jaar.
Zijn zonen zijn in opleiding en mogen elke dinsdag meekijken tussen het afrekenen door hoe de grote baas al jaren aan de top staat.
Voor de echte visliefhebber is er voor mijn geen andere dan Jaap met zijn kraam.

Ik geef hem dan ook een vette 9. Terwijl ik het niet eens over de paling heb gehad.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:24:14 #4
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127923
Cafetaria Marktzicht

Ik en mijn partner hadden een dagje te vieren, we zijn nu al een jaartje samen namelijk. Wat doe je dan ? Dan blijf je dicht bij huis en gaat naar je favoriete eetgelegenheid.
Nu was het leuke dat het zondag mooi weer was dus we konden op de stoep beginnen. We zeiden tegen elkaar dat Marktzicht zo'n mooie naam is. Want wat wil je meer dan de markt in blakende zonnenschijn aanschouwen, terwijl je op het terrasje je aardbeien milkshake kunt nuttigen.
En wat voor een milkshake, je durfde het rietje bijna niet uit je mond te halen zo heerlijk.Perfect gekoeld en geserveerd in mooie plastic bekers met de naam van het cafetaria er op.
Dit kon niet meer fout gaan zei m'n partner.
We hadden inmiddels onze bestelling geplaatst, mijn schat nam het menu van de dag, bestaand uit een patatje stoofvlees en een frikandel met uien en ketchup.
Ikzelf, meer aanhanger van de traditionele maaltijd, nam een berenlul en een patatje oorlog.
Het duurde niet te lang dat onze delicatessen klaar waren.Een minpuntje was wel dat we zelf onze bestelling aan de balie moesten ophalen, i.p.v dat het aan het tafeltje werd bezorgd.
Maar goed een kniesoor.
Want eenmaal aan het eten geslagen kwamen we steeds meer in vervoering. Alles was perfect op temperatuur. Zelfs de berenlul, waar, zo als je weet, veel mee kan misgaan was perfect.
De uitjes bij de frikandel waren mooi fijn gesneden en niet te grof.
Maar het hoogtepunt was toch het patatje stoofvlees, Frietje Haché zoals we hier zeggen. Zelden zo'n hoeveelheid vlees gezien op een patatje. Ik keek m'n ogen uit. Je zag de patat amper meer. Zelden zoiets gezien.
Dat het iets aan de prijzige kant was maakte niet uit. Want dit was een voorrecht om mee te maken.
De bediening was ook al perfect. Ze sleepten zelfs de naast ons leegstaande plastic stoeltjes naar binnen, terwijl we nog aan het eten waren. Alles om ons op het gemak te stellen.

Na de Tigo is het wel uniek dat je in dezelfde plaats een even hoog niveau treft bij een cafetaria.

Net als bij de Tigo een dikke 8. Ik ben nog aan het bijkomen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:25:38 #5
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127929
Shoarma-zaak Ramses

De buitenkant van Ramses zag er leuk en kleurrijk uit. Alles in de nationale kleuren van Egypte.
Dat was al een lokkertje om naar binnen te stappen. Maar ook mooie, felle oranje neonlichten voor het raam en een knipperlichtend bordje op de deur dat duidelijk maakte dat ze open waren.
Mooie service. Want voor hetzelfde geld sta je voor een gesloten deur en sta je als Jan met de korte achternaam aan een dichte deur te trekken. Dat is hetzelfde als dat het alarm afgaat bij het verlaten van de HEMA. Je zal zeggen dat is me worst. Maar toch ga je blozen.

Bij binnenkomst een grapje maken kan het ijs breken dacht ik. 'Wat Shaffie vandaag Ramses ?' werd echter niet begrepen. 'Ik Ali.' Daar sta je dan met je mond vol tanden. Maar goed, die tanden zou ik nog hard nodig hebben. Ik wachtte rustig mijn beurt af, er was immers nog een klant voor me. Die klant bleek echter Gekke Fritsie te zijn. Een soort mascotte van de zaak. Fritsie bestelde nooit iets, zat op een kruk in de hoek en vertelde al 10 jaar dezelfde grap aan de klanten. Iets met gehakt maken van Egyptenaren. Ik begreep er niks van, maar lachte hardop. Fritsie was weer tevreden. Fritsie zorgde voor de vrolijke noot in de zaak. En werd getollereerd door Ali.
Daar scoorde Ali, die zowel eigenaar als kok bleek te zijn, gelijk punten mee. Dat toonde zijn gastvrijheid. Ali was al even vriendelijk als Gekke Fritsie. Heel anders dan je van een Egyptenaar zou verwachten de laatste tijd. Ik voelde me gelijk op m'n gemak.

Ik bestelde een shoarmaschotel en een flesje Cola. De bestelling werd netjes genoteerd, opdat er niks mis kon gaan. Het zijn kleine details, maar dat maakt nu juist het onderscheid.
Ik ging aan een tafeltje zitten met mooie plastic bloemen en een bakje water. Je weet immers nooit wie er met zijn handen gaat eten, er zijn zoveel buitenlanders hier momenteel.
Het was brandschoon. Dat heb ik in andere zaken wel eens anders meegemaakt. Ik zag aan de muur een certificaat hangen. Ik dacht dat het een hygiëne-certificaat was, maar bleek het strikdiploma van zijn dochtertje te zijn. Dat vond ik zo lief en sympathiek. Ik ging me steeds meer op m'n gemak voelen.

Ali kwam persoonlijk de shoarmaschotel serveren. Met een glimlach werd ik bediend. 'Eet uw smakelijks meneer, dat uw het maar lekker zalt vinden.' Waar vind je die beleefdheid tegenwoordig nog ? De eerste hap is altijd het belangrijkst en die was heerlijk. De champion was lekker knisperig, het shoarmavlees perfect op temperatuur en goed gekruid. De saus maakte het af. Dat kon niet meer misgaan dacht ik. De ansjovis deed zijn werk ook goed. Mijn smaakpapillen werden gestreeld alsof André Riéu de maaltijd er per strijkstok inwalste.
Maar het cruciale moest nog komen, de patatjes. Die kunnen zo'n schotel verpesten. Een echte test voor Ali. Te slap, te hard, te koud, te flauw, alles is mogelijk. Ik was dan ook opgelucht dat de patatjes ook echte patatjes waren. Je zou ze bijna op z'n Belgisch frietjes gaan noemen.
Maar patatjes klinkt internationaler, heeft meer allure. Bij frietjes denk je al snel aan 'Frietkot Kees Kroket'

Deze zaak hàd internationale allure. Alles klopte. Vanaf de binnenkomst tot het afrekenen.
'Heeft het uw gesmaakt meneer ? Wilt u misschien ook nog een pepermunnetje voor de adem ?'
Nou ja zeg, dat kon er nog wel bij. Ali was oprecht bang dat ik uit m'n mond zou stinken. Weer zo lief. Het afrekenen ging ook in een aimabele sfeer. 'Tot de volgende keer meneer.'
En die volgende keer komt er zeker. Ali verdient zelf een diploma, naast die van zijn dochter.
En Fritsie ? Fritsie was in afwachting van de volgende klant, zijn repertoire was wat dat betreft onbeperkt.

Ramses krijgt een dikke 9 van me.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:27:42 #6
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127931
Chinees Restaurant Bommel Wok.

Als Culinaire-journalist is het niet altijd het gezondste voedsel dat je binnen krijgt.Het zorgt er ook niet voor dat je een lijntje hebt als Martin Brozius.Voelde me de laatste tijd dan ook een beetje opgezwollen,slapjes en snel moe.Naar de huisarts geweest,die vertelde me dat ik een verminderde weerstand had en tegen ziekte aanleunde.Ik moest er snel iets aan gaan doen.Meer bewegen het liefst door te gaan sporten,gezonder en gevariëerder eten en dagelijks genoeg vocht tot me nemen.Dat was niet aan dovenmans oren gericht zou Vincent Bijlo zeggen.De andere dag me onmiddellijk aangemeld bij Damvereniging De Harde Schijf.Ik was liever gaan schaken,maar mocht niet te hard van stapel lopen.Dan zijn vier lopers net iets teveel van het goede.

Nu nog gevariëerder eten en genoeg drinken.Ik liet mijn fantasie gaan en kwam tot de conclusie dat wokken de ideale combinatie zou zijn van de drie opties die ik van mijn huisarts meekreeg.
Gevariëerder eten dan in een Wokrestaurant is bijna onmogelijk.Je hebt vaak zoveel keus dat als je eenmaal thuis bent en in het zakje kijkt waarin je de restjes hebt bewaard,het lijkt alsof je langs de deuren bent geweest tijdens Sint-Maarten. Kan natuurlijk ook komen door de lampions in Chineze restaurants.Het aparte van een Wokrestaurant is dat het een soort lopend buffet is en dat zou dan een mooie combinatie zijn.Je beweegt terwijl je gevariëerd eet.

Ik op pad naar Bommelwok,lopend natuurlijk.Daar waar ik vroeger met de fiets zou zijn gegaan.
Eerst gebeld of ik moest reserveren.Dat bleek niet nodig volgens de lieve stem aan de telefoon.
Eigenlijk verbazingwekkend dat er zoveel Chinezen de doodstraf krijgen.Het lijkt wel alsof alleen de lieve Chinezen emigreren.Zoals altijd probeerde ik gelijk met een grapje het ijs te breken en vroeg aan de aller-charmantste serveerster of ik er ook uit de muur kon eten.Haar opmerking dat uit de muur eten in Zaltbommel alleen bij Cafetaria Tigo kan gaf me de indruk dat het kwartje niet was gevallen.Ondertussen werd ik naar een mooi gedekte tafel geleid.

Of ik iets wilde drinken, vroeg de serveerster.Omdat ik voldoende moest drinken bestelde ik een pul bier.De stoute schoenen aangetrokken en opweg naar de mooi gestalde voederbakken.Bord en bestek gepakt en me aangesloten bij de rij andere gasten.Het is in een Wok-restaurant altijd moeilijk kiezen,er is zoveel keus dat je gaat twijfelen.Maar je kunt niet te lang aarzelen dan krijg je filevorming.Dus God zegene de greep en je gooit her en der lukraak iets op je bord.Eenmaal aan tafel vraag je jezelf soms af wat het nou eigenlijk is wat je naar binnen gaat werken.
Ditmaal bleek ik de juiste keuzes te hebben gemaakt,alles was herkenbaar.Nu nog kijken of het eetbaar is.En of het eetbaar was.De nasi was lekker pittig,de Chineze garnalenkroketjes om op te vreten,de mini loempiaatjes vol tauché en groentes.Dus ik kreeg ook mijn vitaminen-C binnen.Eenmaal bordje leeggegeten bestelde ik nog een pul bier.Aan mijn vochthuishouding zal het herstel niet liggen.

Op naar de tweede ronde.Voelde me wel een beetje dizzy,beetje wankel.Te snel opgestaan denk ik.
Nieuw schoon bord en nieuw bestek.Het leuke van een Wok-restaurant is dat je ook eens onder de mensen komt.Beetje socialiseren kan voor mij geen kwaad.Zo raakte ik in gesprek met de broer van Henk de Vries.Hij was een fervent wokker en beval me verschillende lekkernijen aan.Op een gegeven moment schrok ik wel, ik dacht dat er brand was.Ik liep al naar de brandblusser toen ik merkte dat het de kok was die aan het flamberen sloeg.Aan tafel begon mijn tweede expeditie.En weer was alles geweldig.De kip kakelde zowat vrijwillig mijn mond in,de gamba's vochten onderling voor een plekje op mijn vork,de patatjes waren niet te zout en op z'n Hollands gefrituurd.
Bordje eenmaal leeggegeten bestelde ik nog een pul bier.Voldaan leunde ik achterover en liet een grote boer.Gasten aan de aanpallende tafel keken verbouwereerd op.Maar die weten niks van de Chineze cultuur.Bommel had het weer voor elkaar.Ik stond op en was nog meer dizzy dan eerder die avond. Moet toch eens afleren te snel op te staan.Ik bestelde voordat ik zou gaan afrekenen nog één pulletje bier aan de toog.Je moet immers altijd goed luisteren naar je huisarts.Het was niet prijzig, het was de moeite waard geweest.Wankelend liep ik naar huis.Toch iets te veel gegeten denk ik.Me rot rennen zoals Martin Brozius zat er op dat moment nog niet in.Maar ik ben op de goede weg.

Een acht en een half.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:30:09 #7
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127935
Tafeltje-Dek-Je Gameren, gemeente Zaltbommel.

Jullie favoriete Culinaire recensent is nog steeds een beetje slecht ter been. Lange afstanden lopen of fietsen zit er dus nog niet in. Daarom leek Tafeltje-Dek-Je me een prima alternatief.
De maaltijd wordt thuis bezorgd op een zelf uit te kiezen tijdstip, het is gezond, voor zieken en/of bejaarden en nog lekker ook had ik vernomen.

Voordat ik ging bestellen wilde ik toch iets aan lichaamsbeweging doen. 'Nederland in beweging' op Nederland-1 leek me een prima optie. Maar zoals het deze zomer betaamt kwam ik van een koude kermis thuis. Ik hou van sterke vrouwen, maar er zijn grenzen. De naam Olga deed me al aan een kampbewaarster denken. Mijn vrees kwam dan ook uit. Olga bleef maar commanderen en had wel erg veel noten op haar zang. Dat ik 50 word dit jaar wil niet zeggen dat ik als een dementerende bejaarde toegesproken wil worden. Ik ben Golfer niet.

Het einde van de middag naderde, dus de telefoon ter hand genomen en een bestelling geplaatst.
Jullie zullen je afvragen, 'waarom niet via internet' ? Nou, de laatste bestelling die ik via internet plaatste was niet zo'n succes. Ik bestelde een doos Raketjes. Sindsdien zit Nederland voor 30 jaar vast aan een contract betreffende de Starstriker-Straaljagers.
Gemoedelijke stem aan de andere kant van de lijn. Geduldig maakte ze de bestelling op.
Kippensoep, stamppot (Moet ik altijd aan SM met een lesbienne denken) boerenkool en als toetje perzik-yoghurt. Gevarieerd, gezond en lekker.

Precies op de afgesproken tijd ging de bel. Ingrid, zo bleek ze te heten, met de maaltijd. Zoals altijd probeerde ik met een grapje het ijs te breken. 'Zo, dat is niet slow schat, de post is meestal later.'
Ze keek me aan alsof ze water zag branden. Ik nam het haar niet kwalijk. Niet iedere bejaarde is zo jong van geest als jullie favoriete culinaire recensent. Ik had wel de neiging om mijn tong uit te steken. Maar dat zou verkeerd opgevat kunnen worden. 'Doe de groetjes aan Henk, Ingrid.' riep ik nog toen ze wegging.

Ik had mijn tafel van te voren al gedekt, dus kon gelijk aan het avondeten beginnen. Eerst de kippensoep. Het aroma kwam me tegemoet. Mijn neusvleugels konden gelukkig, zoals een kip, niet echt vliegen. Reken maar dat ze figuurlijk in de zevende hemel waren. De smaak was ook perfect.
Stukjes kip waren niet te groot, de selderij lekker vers en de maïs maakte het af. Als de rest van de maaltijd van dezelfde kwaliteit zou zijn had ik niets te klagen.
Nu het hoofdgerecht. Stamppot boerenkool, een vertrouwde keuze. Uit de traditionele Hollandsche keuken toch wel mijn favoriet. Door moeders er met de paplepel ingegoten. Eén van de zeven schoonheden is het kuiltje in de wang. Daarom genoot ik zo van het kuiltje met jus in de stamppot.
De rookworst werd bijna stijf van vreugde bij het vooruitzicht in de jus gedoopt te worden.
De blokjes spek en de uitjes konden het goed met elkaar vinden. Dit was een vreugdevolle maaltijd.
Het was in één woord heerlijk. Hier kon geen duur, erkend restaurant tegenop. Dan neem je de vuile vaat op de koop toe.
Het toetje, perzik-yoghurt, was ook goed te pruimen. Je kunt geen appels met peren vergelijken, maar voor hetzelfde geld waren de druiven zuur geweest.

Het was een blijde verrassing dat alles zo goed gesmaakt had. Bij Tafeltje-Dek-Je had ik toch visioenen aan een strenge winter waar Majoor Boschardt namens Het Leger des Heils, met een pollepel, erwtensoep op het bord van een dakloze pleurt.
Dit was voor herhaling vatbaar. Op naar mijn 50ste verjaardag, dan mag ik een gratis maaltijd uitkiezen. Dan neem ik als toetje een sorbet met rietje en een vlaggetje. Jong van geest, je weet.

Dikke 8.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 07:32:20 #8
7889 tong80
Spleenheup
pi_115127937
Morgen Pannenkoekenhuis De Waterpoort.



:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115127998
'Ik bestelde een shoarmaschotel en een flesje Cola. De bestelling werd netjes genoteerd, opdat er niks mis kon gaan.'

:D :'( :D
  zondag 5 augustus 2012 @ 08:37:01 #10
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_115128094
Tong is wel verdomd kritisch, zo te lezen...(!) :P
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 08:55:16 #11
7889 tong80
Spleenheup
pi_115128192
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 08:37 schreef Yi-Long het volgende:
Tong is wel verdomd kritisch, zo te lezen...(!) :P
:D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115128195
Mijn partner en ik.
'Als' is einde discussie.
pi_115128200
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 08:37 schreef Yi-Long het volgende:
Tong is wel verdomd kritisch, zo te lezen...(!) :P
Er worden met achten en negens gestrooid alsof het niks kost.
  zondag 5 augustus 2012 @ 09:00:04 #14
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_115128215
quote:
9s.gif Op zondag 5 augustus 2012 08:57 schreef Specularium het volgende:

[..]

Er worden met achten en negens gestrooid alsof het niks kost.
Ik vermoed dat de plaatselijke horeca bevend de recensies van deze meester-criticus afwacht... :P

Een soort 'Anton Ego' van de Nederlandse Horeca. Zijn oordeel altijd scherp maar eerlijk, but extremely hard to please...!
  zondag 5 augustus 2012 @ 09:14:11 #15
65918 IBAZ
broeinest
pi_115128306
aperatief?
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 09:16:37 #16
7889 tong80
Spleenheup
pi_115128325
quote:
9s.gif Op zondag 5 augustus 2012 08:57 schreef Specularium het volgende:

[..]

Er worden met achten en negens gestrooid alsof het niks kost.
Het kost over het algemeen dan ook niet duur. Ben blij dat hier mijn huis woont.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115128604
Iets kost veel, of iets is duur. Iets kost duur klopt niet.

Ik denk, ik zeg het even.
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 09:55:11 #18
7889 tong80
Spleenheup
pi_115128712
quote:
9s.gif Op zondag 5 augustus 2012 09:45 schreef Specularium het volgende:
Iets kost veel, of iets is duur. Iets kost duur klopt niet.

Ik denk, ik zeg het even.
Daarom zette ik er 'woont mijn huis' achter. Ironie is namelijk niet iedereen gegeven.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 5 augustus 2012 @ 10:00:36 #19
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_115128778
Wat mij bedroeft is de ambiance in de laagdrempelige horeca tengevolge van veranderingen in de wetgeving / het gemeentebeleid enigermate verschraald. Vroeger trof je overal een eigenaardig meubel aan waarvan één kant grotendeels bestond uit glazen panelen waarachter zich allerhande lampjes en een aantal bewegende - van fleurige plaatjes voorziene - trommels bevonden. Tegen een kleine vergoeding liet zo'n machine die trommels even draaien en de lichtjes 'dansen'; zelf vond ik dat voor één keertje wel amusant, maar op veel personen oefende het een wellicht enigermate hypnotiserende aantrekkingskracht uit. Die konden úren in een vrijwel bevroren toestand aan het meubel gekluisterd staan, slechts bewegend om meer muntgeld te offeren en semi willekeurig verlichte knopjes in te drukken.
pi_115128902
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 09:55 schreef tong80 het volgende:

[..]

Daarom zette ik er 'woont mijn huis' achter. Ironie is namelijk niet iedereen gegeven.

:P
Humor ook niet.
pi_115130189
Wordt het Hema restaurant ook meegenomen?
Onverslaanbaar eiwit, niet te kloppen.
  zondag 5 augustus 2012 @ 11:53:04 #22
246313 Che_
Ape never kill Ape
pi_115131221
quote:
9s.gif Op zondag 5 augustus 2012 10:10 schreef Specularium het volgende:

[..]

Humor ook niet.
Daarom maakt tong de recensies en jij niet *O*
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 12:20:50 #23
7889 tong80
Spleenheup
pi_115132240
quote:
1s.gif Op zondag 5 augustus 2012 11:15 schreef Dagkaart het volgende:
Wordt het Hema restaurant ook meegenomen?
Goed idee. Kom bijna dagelijks in de HEMA. Woon er 100 meter vandaan. Heb er nog nooit gegeten.

^O^

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 5 augustus 2012 @ 14:17:25 #24
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_115136457
Dan MOET je gewoon die broodjes van ze proberen - en nee, dan niet suggestief aan een halve worst gaan lurken maar die donkere broodjes in 'n kartonnen bakkie.
  zondag 5 augustus 2012 @ 14:22:31 #25
267651 Klaploper
Wetenschappelijk onderzoeker
pi_115136690
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 12:20 schreef tong80 het volgende:

[..]

Goed idee. Kom bijna dagelijks in de HEMA. Woon er 100 meter vandaan. Heb er nog nooit gegeten.

^O^

:P
Wat moet je dagelijks in de HEMA?
Ik vecht met zwervers voor mijn plezier. Binnenkort ook op YouTube!
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 18:05:10 #26
7889 tong80
Spleenheup
pi_115145883
quote:
2s.gif Op zondag 5 augustus 2012 14:22 schreef Klaploper het volgende:

[..]

Wat moet je dagelijks in de HEMA?
Het is hier aan de overkant. Dagelijks verse vleeswaren en brood.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 5 augustus 2012 @ 18:12:07 #27
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
  zondag 5 augustus 2012 @ 18:41:55 #28
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115147532
Perla di Cairo bestaat die nog? Voor een Italiaanse recensie..
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 18:57:07 #29
7889 tong80
Spleenheup
pi_115148343
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 18:41 schreef chufi het volgende:
Perla di Cairo bestaat die nog? Voor een Italiaanse recensie..
Ja in de Gasthuisstraat. Ik kijk er vanuit mijn keukenraam op.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 18:58:19 #30
7889 tong80
Spleenheup
pi_115148391
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 5 augustus 2012 @ 20:21:40 #31
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 21:37:34 #32
7889 tong80
Spleenheup
pi_115157280
quote:
Ik lig dubbel, zou Verona van der Leur zeggen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 5 augustus 2012 @ 22:10:20 #33
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_115159318
Oh jeetje Tong is je kampeerbed nou alweer stuk?
pi_115160638
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 14:17 schreef Beardy het volgende:
Dan MOET je gewoon die broodjes van ze proberen - en nee, dan niet suggestief aan een halve worst gaan lurken maar die donkere broodjes in 'n kartonnen bakkie.
Nee die witte baguettes zijn juist lekker! Vooral die knoflookmayo die ze erop smeren mmmm, met rosbief en rucola O+
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 22:43:10 #35
7889 tong80
Spleenheup
pi_115161501
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 22:31 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Nee die witte baguettes zijn juist lekker! Vooral die knoflookmayo die ze erop smeren mmmm, met rosbief en rucola O+
Geeg eens een paar tips uit het HEMA-restaurant. Ben gek op vlees. Vooral rosbief.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 22:43:44 #36
7889 tong80
Spleenheup
pi_115161538
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 22:10 schreef Beardy het volgende:
Oh jeetje Tong is je kampeerbed nou alweer stuk?
Ja had een klaptong. ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115161570
waar blijft de recensie van de pannenkoekenboerderij?
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  zondag 5 augustus 2012 @ 22:46:14 #38
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115161704
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 18:57 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ja in de Gasthuisstraat. Ik kijk er vanuit mijn keukenraam op.

:P
Nou ook maar op de lijst zou ik zeggen :)
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 22:46:49 #39
7889 tong80
Spleenheup
pi_115161748
quote:
9s.gif Op zondag 5 augustus 2012 22:44 schreef Mirjam het volgende:
waar blijft de recensie van de pannenkoekenboerderij?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115161767
quote:
*O*
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 22:47:32 #41
7889 tong80
Spleenheup
pi_115161798
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 22:46 schreef chufi het volgende:

[..]

Nou ook maar op de lijst zou ik zeggen :)
Stond er al op. Kon je zelfs voor kiezen. Maar de pannekoeken kregen de voorkeur.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 5 augustus 2012 @ 22:49:44 #42
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115161963
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 22:47 schreef tong80 het volgende:

[..]

Stond er al op. Kon je zelfs voor kiezen. Maar de pannekoeken kregen de voorkeur.

:P
Volgende week of zo dan maar ...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 zondag 5 augustus 2012 @ 23:05:30 #43
7889 tong80
Spleenheup
pi_115163036
quote:
0s.gif Op zondag 5 augustus 2012 22:49 schreef chufi het volgende:

[..]

Volgende week of zo dan maar ...
Was al de planning :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 6 augustus 2012 @ 11:01:40 #44
7889 tong80
Spleenheup
pi_115176997
Pannenkoekenhuis De Waterpoort

Als democraat heb ik ditmaal mijn fans de keuze laten maken tussen een pizzeria en een pannenkoekenrestaurant. Eerlijk gezegd verbaasde het me niet dat de Fok!-lekkerbekjes voor de pannenkoek kozen. Ik denk dat de enige Nederlander, buiten chufi, die voor de Pizzeria zou hebben gekozen Marco van Basten is. Ten eerste door zijn positieve ervaringen met Italië, ten tweede door zijn negatieve ervaring met de pannenkoek.
Zelf had ik weinig keus wat betreft het pannenkoekrestaurant. Er is er één in Zaltbommel. Ben vaak in die horeca-gelegenheid geweest. Toen heette het echter nog Café De Taveerne.
Ik ben er regelmatig als een strooppannenkoek uitgerold. Me er thuis voelen mocht dus geen probleem zijn. Het etablissement is trouwens schitterend gelegen, onder de Waterpoort met uitzicht op de Waal.

Bij binnenkomst natuurlijk mijn traditionele grapje. Of de meeste gasten, net als ik, via zet-mail reserveren ? 'Meneer, u hoeft hier niet te reserveren.' Ijs werd niet gebroken.
De gastheer was verder erg hoffelijk en wees me een mooi tafeltje aan met een mooi uitzicht op de Waterstraat. Rechts van me zag ik Cafetaria TIGO, links slijterij Luc van Boort. Bij beiden veel tijd versleten. Dus een warm gevoel van binnen. Nu mijn maag nog een warm gevoel geven.

Ik had begrepen dat zo'n pannenkoek nogal vult en je al snel het volume onderschat. Dus geen voorafje. Het was bij uitzondering eens een zonnige dag, dus keus viel op een lekker glas ice-tea.
Ik koos verder voor de spekpannenkoek met ananas, kaas en stroop. De gastheer probeerde me nog over te halen er een salade bij te nemen. Goed bedoeld, maar ik vind dat als je eenmaal lekker vet gaat eten er geen semi-gezond konijnenvoer bijhoort. Als je aan de lijn bent en biologisch gekweekte zeewier eet, neem je als toetje ook geen HEMA-rookworst. Nagerecht hoefde ik ook niet. Die zou ik bij de TIGO gaan halen. Daar is het softijs likkebaardend lekker.

Het leuke van een pannenkoekenrestaurant is dat het ook naar pannenkoeken ruikt. Ik wilde bijna gaan vragen of ik de klopper mocht schoonlikken, zoals bij moeke vroeger. Maar dat doen ze tegenwoordig met een elektrische staafmixer. Voor je het weet zit je tong ertussen.
Het was gezellig onrustig door de vele kinderen. Die mogen daar voor de halve prijs eten als ze hebben afgezwommen. Normaal stikt het van de Marokkaantjes in Bommel. Hier waren ze op de vingers van één hand te tellen. Toch een voordeel van het afschaffen van het schoolzwemmen.

De dampende pannenkoek werd voor me neergezet. Het aroma kwam me tegemoet. M'n neusharen begonnen te tintelen van opwinding. Ik moest niet in de zon kijken anders zou de stroop vervangen worden door niespoeder. Je hebt de neiging hem doormidden te snijden, maar dat is not done. Spaghetti kort je ook niet in met mes en vork. Nadat ik mijn handtekening op de pannenkoek had gestroopt sneed ik er een mooi driehoekje uit. Zorgvuldig, zonder dat de stroop er vanaf gleed, bracht ik hem naar mijn mond. Een hele kunst, maar jarenlange ervaring doet wonderen. Hij was perfect op temperatuur. De kaas was heerlijk versmolten met de pannenkoek. De ananas was lekker zoet zonder zoetsappig te zijn. Dit was echt een koekje van eigen deeg. Na de laatste hap te hebben weggespoeld, kon ik niet anders dan concluderen dat Café De Taveerne een waardige opvolger had gekregen.

Een vette 8. En een 9 voor het softijs van de TIGO.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 6 augustus 2012 @ 11:25:31 #45
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_115177762
Het blijft natuurlijk raar, die nieuwe Nederlandse spelling; panneNkoek. Je maakt zo'n ding in een pan, één pan. panneNkoekeN, ja - meerdere 'koeken' dan zijn meerdere pannen mogelijk en misschien zelfs wel logisch. Maar dit geheel terzijde.

Geachte heer Tong, U heeft verzuimd de oh zo belangrijke maatfactor te vermelden; hoe verhoudt zich de maat van het bord bij DE WATERPOORT tot de maat van de panne-geen N-koek, was er sprake van een huis tuin en keuken maat bord of wordt gebruik gemaakt van het kingsize bord?

Waar in de verfijnde horeca de rand van het bord BREED is en niet gebruikt wordt is het in traditioneel Nederlands pannekoekesteijn gebruikelijk een groot bord met een smalle rand te employeren, waarbij den koek de rand rondom tracht te beklimmen. Als dat niet het geval is behoort er wegens ontbrekende authenticiteit puntaftrek te volgen!



Deze illustratie toont een versnapering geserveerd in DE HERTENKAMP; het juiste bord (qua maatvoering althans; eigenlijk behoort het faux Delfts blauw gedecoreerd of anders boerenbont) maar panne-al dan niet N-koeken die duidelijk ondermaats zijn.
  Trouwste user 2022 maandag 6 augustus 2012 @ 11:45:23 #46
7889 tong80
Spleenheup
pi_115178416
quote:
0s.gif Op maandag 6 augustus 2012 11:25 schreef Beardy het volgende:

[ afbeelding ]

Deze illustratie toont een versnapering geserveerd in DE HERTENKAMP; het juiste bord (qua maatvoering althans; eigenlijk behoort het faux Delfts blauw gedecoreerd of anders boerenbont) maar panne-al dan niet N-koeken die duidelijk ondermaats zijn.
Lijken wel poffertjes :{

Zo was het :



:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 6 augustus 2012 @ 13:30:57 #47
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_115182699
Kijk, zó en niet anders hoort het; één kant van de pannekoek guitig nét over de rand uitpiepend. Met een oud hollandschen pleesmet. Aleen TJA - wit bord? Dát zou toch een half puntje kosten.
  maandag 6 augustus 2012 @ 13:37:24 #48
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_115182967
quote:
0s.gif Op maandag 6 augustus 2012 11:45 schreef tong80 het volgende:

[..]

Lijken wel poffertjes :{

Zo was het :

[ afbeelding ]

:P
Dat ziet er prima uit idd.
  maandag 6 augustus 2012 @ 13:43:18 #49
246313 Che_
Ape never kill Ape
pi_115183234
Die opmerking over Marrokanen :')
  Trouwste user 2022 maandag 6 augustus 2012 @ 16:36:48 #50
7889 tong80
Spleenheup
pi_115191343
quote:
1s.gif Op maandag 6 augustus 2012 13:43 schreef Che_ het volgende:
Die opmerking over Marrokanen :')
Vanwaar die smilie :?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 6 augustus 2012 @ 16:40:17 #51
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115191533
Ik sta in een recensie van tong :9
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator maandag 6 augustus 2012 @ 19:11:24 #52
9859 crew  Karina
Woman
pi_115199420
Al heb ik toenstraks al gegeten, als ik die recensie lees krijg ik meteen trek in een lekkere, dikke spekpannenkoek :9~ Als ik zo vrij mag zijn: wat kost dat nou tegenwoordig?
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 maandag 6 augustus 2012 @ 19:54:50 #53
7889 tong80
Spleenheup
pi_115201640
quote:
99s.gif Op maandag 6 augustus 2012 19:11 schreef Karina het volgende:
Al heb ik toenstraks al gegeten, als ik die recensie lees krijg ik meteen trek in een lekkere, dikke spekpannenkoek :9~ Als ik zo vrij mag zijn: wat kost dat nou tegenwoordig?
Typisch Nederlandse vraag. Het kostte niet duur.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator maandag 6 augustus 2012 @ 19:55:52 #54
9859 crew  Karina
Woman
pi_115201686
quote:
0s.gif Op maandag 6 augustus 2012 19:54 schreef tong80 het volgende:

[..]

Typisch Nederlandse vraag. Het kostte niet duur.

:P
Ik wilde het er nog bij zetten, we blijven Hollanders ;) Goed om te weten dat het niet duur kostte. Goedkoop, lekker en je zit stampvol, wat wil je nog meer?
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 maandag 6 augustus 2012 @ 22:04:21 #55
7889 tong80
Spleenheup
pi_115209542
quote:
99s.gif Op maandag 6 augustus 2012 19:55 schreef Karina het volgende:

Goed om te weten dat het niet duur kostte. Goedkoop, lekker en je zit stampvol, wat wil je nog meer?
Als het niet veel duur geld kost wil het nog niet zeggen dat het goedkoop geld kost. ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator maandag 6 augustus 2012 @ 22:08:23 #56
9859 crew  Karina
Woman
pi_115209831
quote:
0s.gif Op maandag 6 augustus 2012 22:04 schreef tong80 het volgende:

[..]

Als het niet veel duur geld kost wil het nog niet zeggen dat het goedkoop geld kost. ;)

:P
Goedkoop of duur is relatief natuurlijk. Als het HEEEEL lekker was, dan mag het wel duur kosten maar als het vies was, dan is het altijd te duur ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115211011
hier in Leiden ben je voor 10 euro klaar als je 1 pannenkoek neemt met wat erop en eraan, en 1 drankje
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  Trouwste user 2022 maandag 6 augustus 2012 @ 22:43:10 #58
7889 tong80
Spleenheup
pi_115212480
quote:
14s.gif Op maandag 6 augustus 2012 22:23 schreef Mirjam het volgende:
hier in Leiden ben je voor 10 euro klaar als je 1 pannenkoek neemt met wat erop en eraan, en 1 drankje
Wat bedoel je met eraan ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 7 augustus 2012 @ 23:32:47 #59
7889 tong80
Spleenheup
pi_115268665


:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 8 augustus 2012 @ 07:12:51 #60
7889 tong80
Spleenheup
pi_115277443
Goeiemorgen

c_/

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 08:29:30 #61
7889 tong80
Spleenheup
pi_115370104
quote:
10s.gif Op maandag 6 augustus 2012 16:40 schreef chufi het volgende:
Ik sta in een recensie van tong :9
Welke pizza raad je me aan ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115372489
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 08:29 schreef tong80 het volgende:

[..]

Welke pizza raad je me aan ?

:P
4 formaggi :9
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:48:18 #63
7889 tong80
Spleenheup
pi_115372702
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:39 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

4 formaggi :9
Wat zit er in ? 4 dingen ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:51:26 #64
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_115374337
Die Tong80..... de hele dag non-stop op FOK! en alsnog regelmatig luxe uit eten in de dure horeca van Zaltbommel.

Ik ben er zeker van. Tong80 klust zwart bij als huurmoordenaar! >:)
pi_115375133
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:48 schreef tong80 het volgende:

[..]

Wat zit er in ? 4 dingen ?

:P
Nee je mag wel 4x raden.
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:57:05 #66
7889 tong80
Spleenheup
pi_115383094
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:13 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Nee je mag wel 4x raden.
Kaas en maggi ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:53:47 #67
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115388060
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 08:29 schreef tong80 het volgende:

[..]

Welke pizza raad je me aan ?

:P
Deze zou ik nemen:

75 Quattro Stagioni 9,50
Tomaat, kaas, ham, salami, paprika, champignons

of deze

81 Nazaka 10,50
Tomaat, kaas, ham, salami, champignons, paprika, uien,
artisjokken, en ananas


Zelf had ik gisteren deze

Del Padrone
Tomaat, kaas, salami, ham, gorgonzola, paprika, artisjokken, champignons en knoflook
¤ 12,00
En die was yammie :9
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_115388464
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 15:57 schreef tong80 het volgende:

[..]

Kaas en maggi ?

:P
volgens mij kun jij t beter houden bij fred kroket :P
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:13:05 #69
7889 tong80
Spleenheup
pi_115390877
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 17:53 schreef chufi het volgende:

Zelf had ik gisteren deze

Del Padrone
Tomaat, kaas, salami, ham, gorgonzola, paprika, artisjokken, champignons en knoflook
¤ 12,00
En die was yammie :9
Die ligt wel in mijn smaakbereik. Voorlopig m'n nummer één.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:19:31 #70
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115391082
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:13 schreef tong80 het volgende:

[..]

Die ligt wel in mijn smaakbereik. Voorlopig m'n nummer één.

:P
Helaas niet verkrijgbaar bij jouw overbuurman Perla DI Cairo
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:48:14 #71
7889 tong80
Spleenheup
pi_115392145
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:19 schreef chufi het volgende:

[..]

Helaas niet verkrijgbaar bij jouw overbuurman Perla DI Cairo
Welke wel ? En welke raad je me daar aan ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 11 augustus 2012 @ 17:02:26 #72
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115427110
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:48 schreef tong80 het volgende:

[..]

Welke wel ? En welke raad je me daar aan ?

:P
1 van die andere 2, die komen van de kaart Perli Di Caïro
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 zaterdag 11 augustus 2012 @ 19:11:41 #73
7889 tong80
Spleenheup
pi_115430934
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2012 17:02 schreef chufi het volgende:

[..]

1 van die andere 2, die komen van de kaart Perli Di Caïro
Cool. Ben benieuwd.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 14 augustus 2012 @ 12:30:50 #74
7889 tong80
Spleenheup
pi_115551402
Ristorante/Pizzeria Perla di Cairo

Het moest er een keer van komen. Bij de buren van Perla di Cairo aan tafel schuiven.
Had er al vaak een pizzaatje gehaald, maar nog nooit in de pizzeria zelf gegeten. Als ik uit het raam van m'n flatje kijk zie ik de dampende walmen uit de rookpijp van het restaurant opstijgen. Bij aflandse wind uit het midden-oosten snuif ik de geur op van gebraden gehakt, geroosterd varkensvlees en gesnipperde uien. Heel wat anders dan de aangebrande kiplucht van een mislukte barbeque die mijn reukorganen iedere zomer teistert. De veroorzakers daarvan zitten de hele zomer op de stoep in trainingspak bier te drinken. Ik ken inmiddels alle nummers van Fransje Bauer uit m'n hoofd. Het zijn natuurlijk wel de originele, oer-Hollandsche, politiek bewuste, shoarma etende, RTL-kijkers.
Ze hebben ook zo'n mooi bordje aan de muur. 'Krek Wak Wou.' 'Dit is precies hetgeen ik wilde' paste er niet op denk ik. Als ik ze beleefd groet groeten ze altijd in dialect terug : 'Hek wa van oe an ?' 'Eensgelijks' zeg ik dan. Waar vind je dat nog tegenwoordig ?

Ik zag door het raam Yazied al bezig met zijn one-man show. Ik noem hem altijd Ari, klinkt ammicaal, zeg maar goeie kennisen onder elkaar. Ari goochelt al 20 jaar met deegrollers en pannen. 'Jij gaat altijd tot de bodem hè Ari ?' Zei ik in de geest van de Olympische Spelen. Ari worstelt nog steeds een beetje met de Nederlandse taal en hij begreep de dubbele bodem van mijn opmerking dan ook niet helemaal. Met cijfers heeft ie minder moeite. Hij wilde al beginnen aan nummertje 28, toen ik hem vertelde dat ik aan een tafel wilde plaatsnemen. Het was alsof ik in m'n eigen huis op visite ging.

De bediening liet niet lang op zich wachten. Op advies van een mede-recensent bestelde ik de Nazaka. Nummer 81 zou Ari zeggen. Een pizza met alles erop en eran. Voorgerecht een Zuppa di Pomodoro, klinkt toch aantrekkelijker dan het saaie tomatensoep. Net zoals artisjokken lekkerder klinkt dan dierentuinliegen. Na tien minuutjes werd de Pomodoro geserveerd. De soepballetjes dreven met hun billetjes aan de oppervlakte, klaar om opgevist te worden. De eerste indruk had me niet voorgelogen. De balletjes waren lekker heet en de zoet/zure soep was innig verstrengeld met de stukjes tomaat.

Wachtend op mijn Pizza nam ik de omgeving in me op. Het was rustiek en knus. Italiaans en Egyptisch vloeiden mooi samen met Hollandse degelijkheid. Hier zou het bordje 'Krek Wak Wou' niet misstaan. Samen met Ari Salami zorgde het voor een gemoedelijke, huiselijke sfeer.
Vanaf mijn tafel zag ik Ari met de pizzabodem gooien alsof ie aan het discuswerpen was. Ari was goud waard voor deze zaak en ging helemaal in zijn werk op. Hij had duidelijk plezier in wat ie deed.
Mijn grootste plezier zou nog komen.

De Pizza was niet te groot en niet te klein. Precies zoals het hoort. Alles lag mooi gerangschikt.
Niets overlapte elkaar en niets lag er verloren bij. Waar te beginnen is dan de vraag. Ik prikte eerst een champignonnetje aan de vork. Stukje deeg erachteraan. 'We are the champignons' wilde ik zingen. Maar hield me met moeite in. De stukjes tomaat waren niet te slap en de paprika niet te hard. Je zou er bijna een stijve van krijgen, ware het niet dat er net een engeltje op m'n tong pieste. De kaas fietste overal tussendoor, was als een glijmiddel voor de ham, salami en uitjes. Dit was als een thuiswedstrijd voor de artisjokken en de ananas, alleen het applaus ontbrak.
Het was duidelijk, hier had Ari jarenlang voor geoefend.
Dit was de perfecte pizza. Hans van Zetten zou zeggen : 'Hij staat, hij staat en ik sta ook.'

Een 9. Zonder aftrek van punten.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115551838
Ari Salami :D
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Moderator dinsdag 14 augustus 2012 @ 12:51:20 #76
9859 crew  Karina
Woman
pi_115552087
Het water loopt me in de mond, het is dat ik al heb gegeten, anders haalde ik een pizza (zonder ananas, dat vind ik vies).

Ik moest wel even denken wat Krek wak wou betekent :D Dialect begrijp ik niet zo ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115552565
Ik begin honger te krijgen Tong! Dit is een topper onder de Pizzaboeren zo te horen.
pi_115554112
Een restaurant in Italie is er niks bij
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 dinsdag 14 augustus 2012 @ 13:41:04 #79
7889 tong80
Spleenheup
pi_115554142
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 augustus 2012 13:02 schreef Molleman het volgende:
Ik begin honger te krijgen Tong! Dit is een topper onder de Pizzaboeren zo te horen.
Ik zou zeggen, het is het omrijden waard.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 14 augustus 2012 @ 13:41:30 #80
7889 tong80
Spleenheup
pi_115554156
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 augustus 2012 13:40 schreef FutureFairytale het volgende:
Een restaurant in Italie is er niks bij
Die hebben niet eens shoarma.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115565781
haha wat een topic.
als tong een boek met korte verhalen zou uitbrengen, zou ik geen seconde twijfelen om het te kopen.
  dinsdag 14 augustus 2012 @ 18:40:29 #82
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115566382
De 81 :D ... Goede smaak tong :Y)
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 dinsdag 14 augustus 2012 @ 21:02:50 #83
7889 tong80
Spleenheup
pi_115571649
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 augustus 2012 18:18 schreef markmarkmark het volgende:
haha wat een topic.
als tong een boek met korte verhalen zou uitbrengen, zou ik geen seconde twijfelen om het te kopen.
Leuk. :) Nu nog een uitgever. ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 14 augustus 2012 @ 21:03:21 #84
7889 tong80
Spleenheup
pi_115571672
quote:
14s.gif Op dinsdag 14 augustus 2012 18:40 schreef chufi het volgende:
De 81 :D ... Goede smaak tong :Y)
Nog bedankt voor de tip. ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 14 augustus 2012 @ 21:04:17 #85
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115571705
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 augustus 2012 21:03 schreef tong80 het volgende:

[..]

Nog bedankt voor de tip. ;)

:P
Geen dank tong, we hebben waarschijnlijk dezelfde smaak
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_115572253
Tong, de Johannes van Dam van Zaltbommel.
Wanneer komt De Dikke Van Tong uit?
  Trouwste user 2022 dinsdag 14 augustus 2012 @ 21:29:27 #87
7889 tong80
Spleenheup
pi_115572735
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 augustus 2012 21:18 schreef TargaFlorio het volgende:

Wanneer komt De Dikke Van Tong uit?
Dan wil ik wel het laatste woord hebben.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Boks-Chick woensdag 15 augustus 2012 @ 08:15:07 #88
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_115586002
Ik krijg spontaan trek in pizza _O-
Wel zonder paprika :P
lolwut
  Trouwste user 2022 woensdag 15 augustus 2012 @ 22:45:54 #89
7889 tong80
Spleenheup
pi_115621466
quote:
19s.gif Op woensdag 15 augustus 2012 08:15 schreef BrandX het volgende:
Ik krijg spontaan trek in pizza _O-

Krijg ook weer lekkere trek :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 16 augustus 2012 @ 07:02:35 #90
7889 tong80
Spleenheup
pi_115630987





Goeiemorgen.


:P

[ Bericht 18% gewijzigd door tong80 op 16-08-2012 07:09:50 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 vrijdag 17 augustus 2012 @ 06:57:30 #91
7889 tong80
Spleenheup
pi_115670397







:P

[ Bericht 14% gewijzigd door tong80 op 17-08-2012 07:07:34 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 vrijdag 17 augustus 2012 @ 21:20:44 #92
7889 tong80
Spleenheup
pi_115695185





:P

[ Bericht 17% gewijzigd door tong80 op 17-08-2012 21:27:25 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 17 augustus 2012 @ 21:33:34 #93
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115695647
Was dit je avondmaal?
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 vrijdag 17 augustus 2012 @ 21:59:02 #94
7889 tong80
Spleenheup
pi_115696506
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 augustus 2012 21:33 schreef chufi het volgende:
Was dit je avondmaal?
"Middag"

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 19 augustus 2012 @ 07:31:41 #95
7889 tong80
Spleenheup
pi_115738600


Goeiemorgen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115746648
perenijsjes _O_
  Trouwste user 2022 zondag 19 augustus 2012 @ 15:04:36 #97
7889 tong80
Spleenheup
pi_115746736
quote:
0s.gif Op zondag 19 augustus 2012 15:01 schreef markmarkmark het volgende:
perenijsjes _O_
Onovertroffen. _O_ Ook in de winter. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator zondag 19 augustus 2012 @ 16:36:43 #98
9859 crew  Karina
Woman
pi_115749490
Zo lekker dat ze uitverkocht waren -O- Maar Raketjes zij ook lekker *O*
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 maandag 20 augustus 2012 @ 06:25:53 #99
7889 tong80
Spleenheup
pi_115772124


Goeiemorgen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 21 augustus 2012 @ 06:04:49 #100
7889 tong80
Spleenheup
pi_115811519
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 augustus 2012 21:33 schreef chufi het volgende:
Was dit je avondmaal?
Goeiemorgen



Chufi waar zal ik gaan eten/recenseren ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 21 augustus 2012 @ 06:07:31 #101
7889 tong80
Spleenheup
pi_115811523
Moet straks trouwens nuchter bloed laten prikken.

Maar mijn maag knorkt.

Wie had ooit gedacht dat ik aan ontbijten gewend zou raken ? :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  dinsdag 21 augustus 2012 @ 22:47:15 #102
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115843877
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 06:07 schreef tong80 het volgende:
Moet straks trouwens nuchter bloed laten prikken.

Maar mijn maag knorkt.

Wie had ooit gedacht dat ik aan ontbijten gewend zou raken ? :)

:P
Je wordt steeds vroeger wakker tong... Hoop dat je niet flauwgevallen bent.. Nu dat je nuchter zal moeten zijn , neem ik aan
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 woensdag 22 augustus 2012 @ 06:04:47 #103
7889 tong80
Spleenheup
pi_115854947
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 augustus 2012 22:47 schreef chufi het volgende:

[..]

Je wordt steeds vroeger wakker tong... Hoop dat je niet flauwgevallen bent.. Nu dat je nuchter zal moeten zijn , neem ik aan
Ik ga ook steeds vroeger naar bed :) Trekt wel weer bij.

Goeiemorgen.



:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO woensdag 22 augustus 2012 @ 06:06:19 #104
22592 crew  Ole
pi_115854950
Ontbijt je nu met waterijsjes?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 woensdag 22 augustus 2012 @ 08:40:16 #105
7889 tong80
Spleenheup
pi_115855730
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 06:06 schreef Ole het volgende:
Ontbijt je nu met waterijsjes?
Niet echt. Maar vond het wel passend met dit weer.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 22 augustus 2012 @ 18:16:22 #106
7889 tong80
Spleenheup
pi_115874658
Aankomende weekend :



:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 22 augustus 2012 @ 18:20:03 #107
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115874776
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 18:16 schreef tong80 het volgende:
Aankomende weekend :

[ afbeelding ]

:P
Waar ga je dan eten beste tong?
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 woensdag 22 augustus 2012 @ 18:30:29 #108
7889 tong80
Spleenheup
pi_115875132
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 18:20 schreef chufi het volgende:

[..]

Waar ga je dan eten beste tong?


:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 22 augustus 2012 @ 18:50:45 #109
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115875795
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 18:30 schreef tong80 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

:P
Dat weten we inmiddels wel :)
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 woensdag 22 augustus 2012 @ 19:00:44 #110
7889 tong80
Spleenheup
pi_115876185
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 18:50 schreef chufi het volgende:

[..]

Dat weten we inmiddels wel :)


:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 22 augustus 2012 @ 19:07:15 #111
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115876436
Alleen de worst of nog een side-dish er bij?
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator woensdag 22 augustus 2012 @ 21:31:57 #112
9859 crew  Karina
Woman
pi_115882156
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 19:07 schreef chufi het volgende:
Alleen de worst of nog een side-dish er bij?
Mosterd kan er wel bij.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  woensdag 22 augustus 2012 @ 21:36:36 #113
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115882343
quote:
99s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 21:31 schreef Karina het volgende:

[..]

Mosterd kan er wel bij.
Das voor na de maaltijd ...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator woensdag 22 augustus 2012 @ 21:37:42 #114
9859 crew  Karina
Woman
pi_115882400
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 21:36 schreef chufi het volgende:

[..]

Das voor na de maaltijd ...
Dat was wel een inkoppertje ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  woensdag 22 augustus 2012 @ 21:38:50 #115
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115882459
quote:
99s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 21:37 schreef Karina het volgende:

[..]

Dat was wel een inkoppertje ;)
:) En aan tong om te beproeven
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 woensdag 22 augustus 2012 @ 22:22:45 #116
7889 tong80
Spleenheup
pi_115884893
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 21:38 schreef chufi het volgende:

[..]

:) En aan tong om te beproeven
Ik lust geen mosterd. :{

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 22 augustus 2012 @ 22:26:45 #117
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115885134
quote:
0s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 22:22 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik lust geen mosterd. :{

:P
Die mensen zijn er . maar na de maaltijd never
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_115886815
Aah! De Hema gaat getest worden _O_ .
Onverslaanbaar eiwit, niet te kloppen.
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 06:07:22 #119
7889 tong80
Spleenheup
pi_115895903
quote:
1s.gif Op woensdag 22 augustus 2012 22:53 schreef Dagkaart het volgende:
Aah! De Hema gaat getest worden _O_ .
Ik heb er zin in. Loop er dagelijks langs. Eens moest het gebeuren.

Goeiemorgen




:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 06:21:04 #120
7889 tong80
Spleenheup
pi_115895931
Trouwens als jullie, ervaringsdeskundigen, tips hebben over wat te bestellen....shoot.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115895963
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 06:21 schreef tong80 het volgende:
Trouwens als jullie, ervaringsdeskundigen, tips hebben over wat te bestellen....shoot.

:P
broodje warme beenham met honingmosterdsaus.
  Moderator / Miss SHO donderdag 23 augustus 2012 @ 06:34:09 #122
22592 crew  Ole
pi_115895972
quote:
1s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 06:31 schreef Dr.Sexy het volgende:

[..]

broodje warme beenham met honingmosterdsaus.
:9~
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_115896058
Pistoletje rosbief. Is met knoflookmayo en rucola :9
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 06:57:37 #124
7889 tong80
Spleenheup
pi_115896098
quote:
1s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 06:31 schreef Dr.Sexy het volgende:

[..]

broodje warme beenham met honingmosterdsaus.
Klinkt lekker. Welke andere saus eventueel ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 06:58:33 #125
7889 tong80
Spleenheup
pi_115896104
quote:
1s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 06:50 schreef FutureFairytale het volgende:
Pistoletje rosbief. Is met knoflookmayo en rucola :9
Klinkt ook lekker. Maar ik eet al zo vaak rosbief.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115896123
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 06:57 schreef tong80 het volgende:

[..]

Klinkt lekker. Welke andere saus eventueel ?

:P
dat is onmogelijk
pi_115904441
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 06:57 schreef tong80 het volgende:

[..]

Klinkt lekker. Welke andere saus eventueel ?

:P
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 16:01:55 #128
7889 tong80
Spleenheup
pi_115911073
quote:
Is er niks anders ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO donderdag 23 augustus 2012 @ 16:09:46 #129
22592 crew  Ole
pi_115911456
Mayo?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 16:41:40 #130
7889 tong80
Spleenheup
pi_115912792
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 16:09 schreef Ole het volgende:
Mayo?
Welke ? Hebben ze daar nog variatie in ?

En zijn de croisantjes er te eten ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115921135
Ik heb daar wel eens een ambachtelijke of Hema hamburger op. Is al een tijd geleden, maar smaakte goed!!
Onverslaanbaar eiwit, niet te kloppen.
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 20:22:03 #132
9859 crew  Karina
Woman
pi_115922024
Als ik iets bij de Hema ging eten nam ik altijd patat en een frikandel :@
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 20:22:21 #133
7889 tong80
Spleenheup
pi_115922044
quote:
1s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 20:01 schreef Dagkaart het volgende:
Ik heb daar wel eens een ambachtelijke of Hema hamburger op. Is al een tijd geleden, maar smaakte goed!!
In Zaltbommel ?

En wat is het verschil tussen de 2 Hamburgers ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 20:22:58 #134
7889 tong80
Spleenheup
pi_115922065
quote:
99s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 20:22 schreef Karina het volgende:
Als ik iets bij de Hema ging eten nam ik altijd patat en een frikandel :@
Ik neem altijd een worstenbroodje bij de Chinees.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115922853
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 20:22 schreef tong80 het volgende:

[..]

In Zaltbommel ?

En wat is het verschil tussen de 2 Hamburgers ?

:P
Nee ik bedoel 1 en dezelfde hamburger, weet alleen niet meer hoe ze hem noemen daar. ik zal het even anders verwoorden :P : ga voor de hamburger .
Onverslaanbaar eiwit, niet te kloppen.
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 20:53:36 #136
9859 crew  Karina
Woman
pi_115923540
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 20:22 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik neem altijd een worstenbroodje bij de Chinees.

:P
Ja man dat is 20 jaar geleden of zo, toen hadden ze al die fratsen niet. Bij de Hema op de Nieuwendijk nam je altijd patat met een frikandel.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 20:54:53 #137
7889 tong80
Spleenheup
pi_115923589
quote:
1s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 20:41 schreef Dagkaart het volgende:

[..]

Nee ik bedoel 1 en dezelfde hamburger, weet alleen niet meer hoe ze hem noemen daar. ik zal het even anders verwoorden :P : ga voor de hamburger .
Ik gooi het in de groep.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115923826
De Hema rookworst heeft geen saus nodig, die heeft het er standaard inzitten en het druipt eruit.
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:06:07 #139
7889 tong80
Spleenheup
pi_115924250
quote:
2s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 20:58 schreef Piet_Piraat het volgende:
De Hema rookworst heeft geen saus nodig, die heeft het er standaard inzitten en het druipt eruit.
Die eet ik een andere keer wel

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115924434
Ok, Zorba De Griek lijkt me een echte aanrader.
  donderdag 23 augustus 2012 @ 21:14:19 #141
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115924735
Hema = rookworst ... Als je er al iets eet.
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:14:20 #142
7889 tong80
Spleenheup
pi_115924736
quote:
3s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:09 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ok, Zorba De Griek lijkt me een echte aanrader.
Komt ook nog een keer.

Hoe kom je daar zo plots bij ? :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:14:38 #143
7889 tong80
Spleenheup
pi_115924754
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:14 schreef chufi het volgende:
Hema - rookworst ... Als je er al iets eet.
Eet ik al zovaak.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 23 augustus 2012 @ 21:16:58 #144
181124 chufi
Hace frio o no?
  donderdag 23 augustus 2012 @ 21:18:19 #145
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115924934
Argentijns naar Maxima dan ...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_115924990
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:14 schreef tong80 het volgende:

[..]

Komt ook nog een keer.

Hoe kom je daar zo plots bij ? :)

:P
Google en Grieks is altijd veel en betaalbaar.
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:19:15 #147
7889 tong80
Spleenheup
pi_115925011
Nee ik ga naar de HEMA. De worst komt later wel. Sorry voor het misverstand.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:20:24 #148
7889 tong80
Spleenheup
pi_115925082
De genoemde restaurants liggen trouwens allemaal op 150 vierrkante meter. Net als de voorgaande. Alleen het wokken was 200 meter verder.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 21:20:35 #149
9859 crew  Karina
Woman
pi_115925093
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:19 schreef tong80 het volgende:
Nee ik ga naar de HEMA. De worst komt later wel. Sorry voor het misverstand.

:P
Die worst houden we nog wel tegoed dan.

en nu heb ik trek in worst
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115925176
Zo ontdek je nog eens wat toch?
  donderdag 23 augustus 2012 @ 21:22:24 #151
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115925211
quote:
5s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:21 schreef Piet_Piraat het volgende:
Zo ontdek je nog eens wat toch?
Dat Karina worst wil?
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 21:22:51 #152
9859 crew  Karina
Woman
pi_115925237
Met mosterd :9~
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115925270
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:22 schreef chufi het volgende:

[..]

Dat Karina worst wil?
Dat wil elke vrouw. :{w
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:24:00 #154
7889 tong80
Spleenheup
pi_115925301
quote:
5s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:21 schreef Piet_Piraat het volgende:
Zo ontdek je nog eens wat toch?
Wat bedoel je ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115925384
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:24 schreef tong80 het volgende:

[..]

Wat bedoel je ?

:P
Al die eetgelegenheden zo dichtbij. :)
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 21:28:07 #156
9859 crew  Karina
Woman
pi_115925543
Dat heb ik niet eens hier in de buurt, wel redelijk dichtbij, maar niet ZO. Twee Chinezen en een Japanner en nog een snackbar. Iets verder zijn er wel wat meer bij elkaar (Amstelveenseweg voor de in Amsterdam bekenden).

Ja of op het Leidseplein, maar dat is al niet meer op loopafstand.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  donderdag 23 augustus 2012 @ 21:30:27 #157
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115925667
quote:
99s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:28 schreef Karina het volgende:
Dat heb ik niet eens hier in de buurt, wel redelijk dichtbij, maar niet ZO. Twee Chinezen en een Japanner en nog een snackbar. Iets verder zijn er wel wat meer bij elkaar (Amstelveenseweg voor de in Amsterdam bekenden).

Ja of op het Leidseplein, maar dat is al niet meer op loopafstand.
Dat is het verschil tussen dorp en stad ...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 21:31:53 #158
9859 crew  Karina
Woman
pi_115925746
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:30 schreef chufi het volgende:

[..]

Dat is het verschil tussen dorp en stad ...
Zaltbommel is een stad ;)

Deze buurt is wel beetje een dorp zou je kunnen zeggen.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115925767
Zaltbommel is volgens mij een klein stadje. ;)
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:43:37 #160
7889 tong80
Spleenheup
pi_115926346
quote:
3s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:32 schreef Piet_Piraat het volgende:
Zaltbommel is volgens mij een klein stadje. ;)
Precies. 12.000 inwoners. Gemeente Zaltbommel 20.000.

Ik woon in het centrum, daarom alles in loopbereik.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115926406
Maar Zorba ziet er gezellig uit. :P

  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 21:48:57 #162
7889 tong80
Spleenheup
pi_115926683
quote:
6s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:44 schreef Piet_Piraat het volgende:
Maar Zorba ziet er gezellig uit. :P

[ afbeelding ]
Ik kijk er wel eens naar binnen. Vind het er nogal klein uitzien. Dan krijg ik het benauwd. Kan natuurlijk meevallen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 23 augustus 2012 @ 21:57:05 #163
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115927245
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:48 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ik kijk er wel eens naar binnen. Vind het er nogal klein uitzien. Dan krijg ik het benauwd. Kan natuurlijk meevallen.

:P
Doordeweek zal het wel rustiger zijn ..
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 22:06:53 #164
7889 tong80
Spleenheup
pi_115927904
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 21:57 schreef chufi het volgende:

[..]

Doordeweek zal het wel rustiger zijn ..

Maar dan is Kortjakje ziek :{

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115928004
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 22:06 schreef tong80 het volgende:

[..]

Maar dan is Kortjakje ziek :{

:P
Wat ben je toch een oudbollige zeiklul. :{w
  Trouwste user 2022 donderdag 23 augustus 2012 @ 22:12:43 #166
7889 tong80
Spleenheup
pi_115928243
quote:
13s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 22:08 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Wat ben je toch een oudbollige zeiklul. :{w
Is plots ironie verboden ? :{

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 22:14:50 #167
9859 crew  Karina
Woman
pi_115928371
Jullie weten wat het beroep van Kortjakje was ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  donderdag 23 augustus 2012 @ 22:16:25 #168
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_115928464
quote:
99s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 22:14 schreef Karina het volgende:
Jullie weten wat het beroep van Kortjakje was ;)
Handelaar
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_115928487
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 22:12 schreef tong80 het volgende:

[..]

Is plots ironie verboden ? :{

:P
Sarcasme snap je niet. :{w
  Moderator donderdag 23 augustus 2012 @ 22:17:07 #170
9859 crew  Karina
Woman
pi_115928519
quote:
0s.gif Op donderdag 23 augustus 2012 22:16 schreef chufi het volgende:

[..]

Handelaar
Dat is wel een eufemisme :D
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 vrijdag 24 augustus 2012 @ 07:17:12 #171
7889 tong80
Spleenheup
pi_115940667
Goeiemorgen



:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator vrijdag 24 augustus 2012 @ 14:04:57 #172
9859 crew  Karina
Woman
pi_115950636
Eigenlijk ben ik er niet eens zo heel gek op, maar ik had een kortingsbon :)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115951445
Veel te duur
  Moderator vrijdag 24 augustus 2012 @ 14:29:14 #174
9859 crew  Karina
Woman
pi_115951673
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 augustus 2012 14:23 schreef TargaFlorio het volgende:
Veel te duur
Vandaar dat ik het alleen koop als ik een kortingsbon heb ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115951702
Van de Postcode loterij? ;)
pi_115951731
Het smaakt overigens best goed maar is nou ook weer niet zo bijzonder als door sommigen beweerd wordt.
  Moderator vrijdag 24 augustus 2012 @ 14:33:02 #177
9859 crew  Karina
Woman
pi_115951861
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 augustus 2012 14:29 schreef TargaFlorio het volgende:
Van de Postcode loterij? ;)
Hehe nee, AH kortingsbon. En je hebt gelijk, zo bijzonder is het niet, ik eet ook elke keer alleen maar een klein bakje, is zat. Voor een keertje wel lekker.

Maar off-topic, sorry tong :+
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 augustus 2012 @ 05:14:44 #178
7889 tong80
Spleenheup
pi_115982348


Goeiemorgen.

Zit sinds gisteren met m'n been in het verband wegens klompvoet. Even kijken of ik naar buiten kan. Anders wordt de recensie later.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  † In Memoriam † zaterdag 25 augustus 2012 @ 05:16:22 #179
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_115982352
Tong80 ga slapen :')
:')
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 augustus 2012 @ 06:03:05 #180
7889 tong80
Spleenheup
pi_115982474
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 augustus 2012 05:16 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Tong80 ga slapen :')
Ik kom er net uit.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO zaterdag 25 augustus 2012 @ 09:14:27 #181
22592 crew  Ole
pi_115983250
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 augustus 2012 05:14 schreef tong80 het volgende:
[ afbeelding ]

Goeiemorgen.

Zit sinds gisteren met m'n been in het verband wegens klompvoet. Even kijken of ik naar buiten kan. Anders wordt de recensie later.

:P
Hoe doe je dat nou weer :? een klompvoet :X
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_115983371
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 augustus 2012 05:14 schreef tong80 het volgende:
[ afbeelding ]

Goeiemorgen.

Zit sinds gisteren met m'n been in het verband wegens klompvoet. Even kijken of ik naar buiten kan. Anders wordt de recensie later.

:P
_O-

Moggùh.
Neem nog een klompvoet, tong. Dan heb je een soort van gratis schoeisel. :D
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 augustus 2012 @ 10:44:07 #183
7889 tong80
Spleenheup
pi_115984546
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 augustus 2012 09:14 schreef Ole het volgende:

[..]

Hoe doe je dat nou weer :? een klompvoet :X
:D

Er zit water in mijn voet en enkel. Erg opgezwollen. Moet druk op worden gezet, vandaar het verband. Oorzaak onbekend. Misschien moet mijn lichaam wennen aan de nieuwe gezonde levenswijze.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO zaterdag 25 augustus 2012 @ 13:18:19 #184
22592 crew  Ole
pi_115987895
Dat zal het zijn! Dat lijf van jou is in shock!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_115989072
Of minder waterijsjes eten? ;)
  Trouwste user 2022 zaterdag 25 augustus 2012 @ 14:35:33 #186
7889 tong80
Spleenheup
pi_115989848
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 augustus 2012 14:05 schreef TargaFlorio het volgende:
Of minder waterijsjes eten? ;)
Ik mag toch nog wel iets ? :{

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115991258
Dat heb jij weer, tong. En dan niet aan 2 kanten. Neen, aan 1 voet. Of je naar je culinaire gelegenheid kan hinkelen zeg. Zo'n lichaam denkt alleen aan zichzelf. :r Ik zou het gewoon thuis laten. In ieder geval er subtiel mee dreigen. Wat denkt zo'n voet wel niet, tsssssk!
  Trouwste user 2022 zondag 26 augustus 2012 @ 06:27:10 #188
7889 tong80
Spleenheup
pi_116014582


Goeiemorgen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 26 augustus 2012 @ 14:15:19 #189
267651 Klaploper
Wetenschappelijk onderzoeker
pi_116022491
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2012 06:27 schreef tong80 het volgende:
[ afbeelding ]

Goeiemorgen

:P
Die dingen moet ik.
Ik vecht met zwervers voor mijn plezier. Binnenkort ook op YouTube!
  Trouwste user 2022 zondag 26 augustus 2012 @ 14:40:55 #190
7889 tong80
Spleenheup
pi_116023626
quote:
1s.gif Op zondag 26 augustus 2012 14:15 schreef Klaploper het volgende:

[..]

Die dingen moet ik.
Lekker hè ? :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116023736
het lekkerst vind ik nog wel ijsstokjes in Danoontjes, en ze dan invriezen.
goddelijke ijsjes worden dat.
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  Trouwste user 2022 zondag 26 augustus 2012 @ 20:21:39 #192
7889 tong80
Spleenheup
pi_116037227
Vanmiddag geprobeerd te lopen met m'n nieuwe slippers. Hinkelend ging het redelijk. Dus morgen of overmorgen even oversteken naar de HEMA.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO zondag 26 augustus 2012 @ 20:28:53 #193
22592 crew  Ole
pi_116037622
Ik heb nog wel krukken voor je hoor.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 zondag 26 augustus 2012 @ 21:18:42 #194
7889 tong80
Spleenheup
pi_116040670
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2012 20:28 schreef Ole het volgende:
Ik heb nog wel krukken voor je hoor.
Ik heb geen pijn. Kan redelijk lopen. Alleen passen zwemvliezen me momenteel niet.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 26 augustus 2012 @ 23:31:33 #195
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_116050318
En ik maar denken dat KLOMPVOET iets is met SUKKE grote splinters in je voeten van slecht houten schoeisel!
  Trouwste user 2022 maandag 27 augustus 2012 @ 05:09:03 #196
7889 tong80
Spleenheup
pi_116056340
quote:
0s.gif Op zondag 26 augustus 2012 23:31 schreef Beardy het volgende:
En ik maar denken dat KLOMPVOET iets is met SUKKE grote splinters in je voeten van slecht houten schoeisel!
Goeiemorgen.

Nu ligt een woordgrap met Fok!ke voor de hand.



:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 28 augustus 2012 @ 07:06:00 #197
7889 tong80
Spleenheup
pi_116096045
Goeiemorgen



:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 woensdag 29 augustus 2012 @ 07:00:12 #198
7889 tong80
Spleenheup
pi_116136930


:P

[ Bericht 1% gewijzigd door tong80 op 29-08-2012 07:05:15 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 29 augustus 2012 @ 07:20:30 #199
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_116137005
met alleen maar plaatjes van ijsjes bloed je topic ook een beetje dood. Jammer!
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_116138677
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:20 schreef The_Hives het volgende:
met alleen maar plaatjes van ijsjes bloed je topic ook een beetje dood. Jammer!
Dit ja. Ik wacht op de Hema recensie!
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 woensdag 29 augustus 2012 @ 10:59:29 #201
7889 tong80
Spleenheup
pi_116140739
quote:
0s.gif Op woensdag 29 augustus 2012 07:20 schreef The_Hives het volgende:
met alleen maar plaatjes van ijsjes bloed je topic ook een beetje dood. Jammer!
Je hebt gelijk. Het was de bedoeling hem maandag te plaatsen. Maar door omstandigheden, hier boven al geschetst, kwam er een kink in de voet. Hij komt er vandaag nog, anders morgen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 30 augustus 2012 @ 12:37:05 #202
7889 tong80
Spleenheup
pi_116183331
HEMA-Restaurant

Dat ik weer in de lappenmand zat deed hier en daar wat stof opwaaien. Helaas met deze temperaturen geen opwaaiende zomerjurkjes. Dat belette me gisteren niet, iets later dan gepland, al strompelend op m'n slippers de HEMA met een bezoekje te vereren. Ben er kind aan huis, woon er immers 50 meter vandaan, maar had nog nooit het restaurant gefrequenteerd. Normaal haal ik er mijn dagelijkse brood, vleeswaren, borrelnootjes of scheermesjes om van je af te snijden.

Jullie favoriete recensent heeft het geluk dat vrijwel alle culinaire gelegenheden van Zaltbommel in een straal van 200 meter van zijn flatje zijn gesitueerd. Je komt onderweg dan regelmatig bekende Bommelaren tegen. Illustere plaatsgenoten als Zwarte Chris, Mien de Lub of Gerrit de Kutto. Ze horen thuis in het centrum van m'n stadje en zijn altijd bereid je te woord te staan als je de laatste roddels wil horen. Gerrit en Mien zijn een soort peper-en zoutstel. Ze strooien samen met anekdotes en zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden.

Dat brengt me op het restaurantbezoek. Ietwat onwennig liep ik naar de eetgelegenheid. Natuurlijk niet voordat ik Corrie de cassière had begroet. Corrie kent me zo goed dat ze nog steeds de wijntas pakt voordat ik bij de kassa ben. Maar ja, uw recensent drinkt niet meer en dat is voor Corrie ook even wennen. Evenals voor de inkoper. Die vertelde me dat de drankomzet de afgelopen maanden met 10 % was gedaald.

Achteraan de kleine rij aangesloten met m'n dienblad, vroeg ik de bediening of ze de mosterd voor me klaar wilde zetten.....'voor later'. 'Voor later ?' vroeg ze. 'Ja, die neem ik altijd na de maaltijd.'
Gezien haar glazige blik en strakke gezicht viel voor de zoveelste keer het kwartje niet. Kan natuurlijk aan de invoering van de euro liggen.
Ik had me vantevoren via internet verdiept in de menukaart. Achteraf een goed idee want op het grote bord stond : 'Diverse soepen, één euro.' Voor hetzelfde geld zeg je dan : 'Doet u mij maar diverse soepen voor één euro.'
Het voorgerecht werd een tomatensoepje met ballen. Ik moest me inhouden om in deze verkiezingstijd niet om een pollepel te vragen. Hoofdgerecht werd een Tostini Surinaamse kip.
Ik had natuurlijk voor de veilige weg kunnen kiezen en een broodje rosbief of rookworst kunnen nemen. Maar de avontuurlijke geest van uw recensent dwong hem tot een buitenlands avontuur.
Fruitdrankje voor de vitamines en klaar was Tong.

Natuurlijk koos ik voor een plekje aan het raam, met uitzicht op de bruisende hoofdstraat.
Ik zag dat Zwarte Chris weer eens iemand aan het waarschuwen was voor de parkeerwachter.
Dat is het leuke van een klein stadje. We hebben geen prostituée's, maar je kunt toch je geld kwijt als je iets in een gleuf wil stoppen.
Soep was een beetje aan de flauwe kant. Maar zoals eerder gemeld, geen gebrek aan peper-en zoutstellen in Bommel. Ik kwam zelfs stukjes tauché tegen. Wat een prettige verrassing.
Nu de Surinaamse delicatesse. Broodje zag er mooi uit, was goed op temperatuur en stond bol van het kippenvlees. Sterk gekruid en licht pittig door de kerriesaus. De uienringen en de komkommer-en bananenschijfjes waren ook zoals het hoort. Kon mezelf wel voor de kop slaan dat ik dit niet eerder had geprobeerd. Maar dat doe je niet waar andere mensen bij zijn. In een stadje als Bommel heb je dan al snel de bijnaam Giel de La Tourette.

Het was weer een geslaagde missie geweest. Het kostte me niet te duur qua geld om uit te geven.
De prijs-kwaliteitsverhouding was oké en de ambiance viel me honderd procent mee.
Na het afrekenen groette ik de koksmuts beleefd en zei dat ik toch maar afzag van de mosterd.
Op weg naar de uitgang hoorde ik Rick de Leeuw nog omroepen dat de damesstrings deze week voor de halve prijs waren. 'Die koop ik morgen.' riep ik naar Corrie. 'Oh ja, je moeder is eerdaags jarig.' Echt HEMA.

Om in rookworsttermen te blijven. Een vette acht.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 30 augustus 2012 @ 12:43:48 #203
71048 Tokay
makes your day!
pi_116183518
Ik kwam zelfs stukjes touché tegen.
"Are we going to be friends forever?", asked Piglet. "Even longer", Pooh answered.
- A.A. Milne, Winnie the Pooh
pi_116187781
_O_
pi_116190263
Taugé

Hij is weer goed Tong!
  donderdag 30 augustus 2012 @ 16:24:59 #206
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116191083
tong de la Tourette :D
8)7

[ Bericht 30% gewijzigd door chufi op 30-08-2012 19:03:48 ]
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator donderdag 30 augustus 2012 @ 19:01:28 #207
9859 crew  Karina
Woman
pi_116197779
Klinkt goed, ik lust alleen geen kerrie, dus helaas ga ik het niet eten :)

Ik moest wel even opzoeken wat een Tostini is :@ , zoiets?


En mag ik vragen wat je had betaald? Omdat je zegt: De prijs-kwaliteitsverhouding was oké

Wel weer top geschreven ^O^
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  donderdag 30 augustus 2012 @ 19:20:19 #208
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_116198551
Ik zit toch echt te wachten op de eerste negatieve recensie...
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_116199072
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 19:20 schreef flipsen het volgende:
Ik zit toch echt te wachten op de eerste negatieve recensie...
Tong wordt gewoon betaald door de VVV en middenstand van Zaltbommel dus je zult geen kwaad woord horen.
  donderdag 30 augustus 2012 @ 19:42:53 #210
309210 Beardy
Echte mannen hebben een baard.
pi_116199502
Tong is gewoon een REALIST; geen elitaire maaltijden, geen elitaire recencies, wel een lekkere vette knipoog (past prima bij de HEMA worst).
  Trouwste user 2022 donderdag 30 augustus 2012 @ 20:13:35 #211
7889 tong80
Spleenheup
pi_116200941
quote:
99s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 19:01 schreef Karina het volgende:

En mag ik vragen wat je had betaald?

Tuurlijk mag je dat vragen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 30 augustus 2012 @ 20:14:17 #212
7889 tong80
Spleenheup
pi_116200969
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 19:20 schreef flipsen het volgende:
Ik zit toch echt te wachten op de eerste negatieve recensie...
Zoek maar een leuke zaak uit voor me. Anders weet chufi misschien nog een slechte vreetschuur.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 30 augustus 2012 @ 20:15:10 #213
7889 tong80
Spleenheup
pi_116200996
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 19:42 schreef Beardy het volgende:
Tong is gewoon een REALIST; geen elitaire maaltijden, geen elitaire recencies, wel een lekkere vette knipoog (past prima bij de HEMA worst).
Ben Golfer niet. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator donderdag 30 augustus 2012 @ 20:31:36 #214
9859 crew  Karina
Woman
pi_116201761
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 20:13 schreef tong80 het volgende:

[..]

Tuurlijk mag je dat vragen.

:P
Oh, toch wel?
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 donderdag 30 augustus 2012 @ 20:59:57 #215
7889 tong80
Spleenheup
pi_116203345
quote:
99s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 20:31 schreef Karina het volgende:

[..]

Oh, toch wel?
Of ik antwoord is een tweede.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator donderdag 30 augustus 2012 @ 21:00:22 #216
9859 crew  Karina
Woman
pi_116203380
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 20:59 schreef tong80 het volgende:

[..]

Of ik antwoord is een tweede.

:P
Laat maar dan, zoek ik het wel op.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  donderdag 30 augustus 2012 @ 21:05:21 #217
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116203674
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 20:14 schreef tong80 het volgende:

[..]

Zoek maar een leuke zaak uit voor me. Anders weet chufi misschien nog een slechte vreetschuur.

:P
Bommelwok
Steenweg 2-4
5301 HL Zaltbommel
Telefoon
0418-512517

Of is dat te ver uit de buurt ?
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator / Miss SHO donderdag 30 augustus 2012 @ 21:06:35 #218
22592 crew  Ole
pi_116203748
Wanneer gaan Tong en Karina eindelijk een keer eten?Ik zorg wel dat het wordt betaald!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO donderdag 30 augustus 2012 @ 21:07:35 #219
22592 crew  Ole
pi_116203799
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 20:15 schreef tong80 het volgende:

[..]
U
Ben Golfer niet. :)

:P
Asjeblieft niet zeg :X
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  donderdag 30 augustus 2012 @ 21:08:15 #220
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116203847
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 21:06 schreef Ole het volgende:
Wanneer gaan Tong en Karina eindelijk een keer eten?Ik zorg wel dat het wordt betaald!
Gaat hem niet worden denk ik ... Maar je weet maar nooit
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 donderdag 30 augustus 2012 @ 21:11:00 #221
7889 tong80
Spleenheup
pi_116204016
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 21:05 schreef chufi het volgende:

[..]

Bommelwok
Steenweg 2-4
5301 HL Zaltbommel
Telefoon
0418-512517

Of is dat te ver uit de buurt ?
Ben ik al geweest, maandje geleden ofzo. Lees maar terug. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 30 augustus 2012 @ 21:23:29 #222
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116204773
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 21:11 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ben ik al geweest, maandje geleden ofzo. Lees maar terug. :)

:P
Wordt vergeetachtig :)
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Moderator / Miss SHO donderdag 30 augustus 2012 @ 21:33:53 #223
22592 crew  Ole
pi_116205410
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 21:08 schreef chufi het volgende:

[..]

Gaat hem niet worden denk ik ... Maar je weet maar nooit
We blijven proberen ;) :P
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_116216152
Geweldige recensie van de HEMA!!!

Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten
pi_116220304
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2012 20:59 schreef tong80 het volgende:

[..]

Of ik antwoord is een tweede.

:P
Je weet t gewoon niet meer.

@ Karina; wat jij post is een focaccia. Tostini (zo noemen zij het) is een gewoon broodje met een ovalen vorm die je zowel koud als getoast kunt krijgen. Kost ongeveer 3,50. Soep rond de 3 euro.
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 vrijdag 31 augustus 2012 @ 05:50:53 #226
7889 tong80
Spleenheup
pi_116220496
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 04:10 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Je weet t gewoon niet meer.

Jawel hoor. Maar praat liever niet over wat het kost. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116221119
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 05:50 schreef tong80 het volgende:

[..]

Jawel hoor. Maar praat liever niet over wat het kost. :)

:P
Wat een kolder, tong. En kinderachtig.
  Trouwste user 2022 vrijdag 31 augustus 2012 @ 10:23:00 #228
7889 tong80
Spleenheup
pi_116223851
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 08:15 schreef Apuleius het volgende:

[..]

Wat een kolder, tong. En kinderachtig.
:{ Ik heb in niet één recensie de prijs vermeld. Soms wel of het duur of niet duur was. Vind het niet leuk staan om met die bedragen te komen. Zo kneuterig. Er mee pochen hoe veel het wel niet kostte laat ik aan anderen over.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116227439
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 10:23 schreef tong80 het volgende:

[..]

:{ Ik heb in niet één recensie de prijs vermeld. Soms wel of het duur of niet duur was. Vind het niet leuk staan om met die bedragen te komen. Zo kneuterig. Er mee pochen hoe veel het wel niet kostte laat ik aan anderen over.

:P
Wat valt er aan de prijzen van de Hema te pochen?
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Trouwste user 2022 vrijdag 31 augustus 2012 @ 13:10:34 #230
7889 tong80
Spleenheup
pi_116229941
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 12:04 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Wat valt er aan de prijzen van de Hema te pochen?
Dat was een klein sneertje naar een niet bij name te noemen concurrerende recensent. ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116230831
Heb je al overwogen wat je gaat doen als alle horeca-etablissementen in Bommel zijn gewogen en beoordeeld? Ga je dan in de omliggende plaatsen uit eten?

Ik kom de laatste tijd wel eens op een bedrijventerrein in Bommel, waar zo'n typische bedrijventerrein-snackbar zit: cafetaria de Schimmink. Voordat ik weet of ik daar met een zakenrelatie naartoe kan om de prettige samenwerking met een balletje gehakt te beklinken, kun jij er wat zinnigs over vertellen Tong?
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
  Trouwste user 2022 vrijdag 31 augustus 2012 @ 14:47:12 #232
7889 tong80
Spleenheup
pi_116234072
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 13:30 schreef Gripper het volgende:


Ik kom de laatste tijd wel eens op een bedrijventerrein in Bommel, waar zo'n typische bedrijventerrein-snackbar zit: cafetaria de Schimmink. Voordat ik weet of ik daar met een zakenrelatie naartoe kan om de prettige samenwerking met een balletje gehakt te beklinken, kun jij er wat zinnigs over vertellen Tong?
Zo'n tien jaar terug en langer geleden werkte ik daar in de buurt. Paar keer iets gegeten wat ze daar hadden gehaald om te eten tijdens het overwerken. Weet echt niet meer hoe het smaakte. Het was wel goed op temperatuur geloof ik.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 31 augustus 2012 @ 17:47:02 #233
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_116240895
't Is weer een mooie. :D

Ok, volgende: Grand Café Restaurant De Verdraagzaamheid.

• Rolstoeltoegankelijk,
• Toegankelijk toilet,
• Gehandicaptenparkeerplaats

:P
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  Moderator vrijdag 31 augustus 2012 @ 18:36:07 #234
9859 crew  Karina
Woman
pi_116242497
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 04:10 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Je weet t gewoon niet meer.

@ Karina; wat jij post is een focaccia. Tostini (zo noemen zij het) is een gewoon broodje met een ovalen vorm die je zowel koud als getoast kunt krijgen. Kost ongeveer 3,50. Soep rond de 3 euro.
Dankje :) Toen ik zocht kreeg ik het plaatje dat ik postte. Reden dat ik naar de prijs vroeg was ook omdat ze bij V&D soortgelijke broodjes verkopen, volgens mij kosten ze daar 4 euro. Best wel duur, maar wel lekker, scheelt niet zo heel veel eigenlijk.

Geen idee of die van V&D groter zijn.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 vrijdag 31 augustus 2012 @ 19:19:11 #235
7889 tong80
Spleenheup
pi_116243895
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 17:47 schreef popolon het volgende:

Ok, volgende: Grand Café Restaurant De Verdraagzaamheid.

• Rolstoeltoegankelijk,
• Toegankelijk toilet,
• Gehandicaptenparkeerplaats

:P
Zat al ergens in de planning. Laatst nog op TV geweest bij Herman de Blijker. Red je restaurant of zoiets.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116245871
Leuk stukje weer Tong :)
pi_116246092
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 10:23 schreef tong80 het volgende:

[..]

:{ Ik heb in niet één recensie de prijs vermeld. Soms wel of het duur of niet duur was. Vind het niet leuk staan om met die bedragen te komen. Zo kneuterig. Er mee pochen hoe veel het wel niet kostte laat ik aan anderen over.

:P
Je had het ook even per DM/PM kunnen melden.
  Trouwste user 2022 vrijdag 31 augustus 2012 @ 21:16:31 #238
7889 tong80
Spleenheup
pi_116248971
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 20:08 schreef Selestha het volgende:
Leuk stukje weer Tong :)
Altijd goed om te lezen. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116250432
quote:
99s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 18:36 schreef Karina het volgende:

[..]

Dankje :) Toen ik zocht kreeg ik het plaatje dat ik postte. Reden dat ik naar de prijs vroeg was ook omdat ze bij V&D soortgelijke broodjes verkopen, volgens mij kosten ze daar 4 euro. Best wel duur, maar wel lekker, scheelt niet zo heel veel eigenlijk.

Geen idee of die van V&D groter zijn.
Van V&D zijn iets duurder en iets groter. Tussen de 4,50 en 6 euro per broodje. Allebei lekker hoor ;)
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  Moderator vrijdag 31 augustus 2012 @ 21:45:15 #240
9859 crew  Karina
Woman
pi_116250476
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 21:44 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Van V&D zijn iets duurder en iets groter. Tussen de 4,50 en 6 euro per broodje. Allebei lekker hoor ;)
Die met tonijnsalade vond ik altijd lekker :9~ Zelf krijg ik het nooit zo. En de patatjes en mayo van V&D is ook ^O^
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 zaterdag 1 september 2012 @ 09:02:55 #241
7889 tong80
Spleenheup
pi_116262921
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 augustus 2012 21:44 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Van V&D zijn iets duurder en iets groter. Tussen de 4,50 en 6 euro per broodje. Allebei lekker hoor ;)
Niks duurder dan een broodje shoarma dus.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 3 september 2012 @ 20:16:55 #242
7889 tong80
Spleenheup
pi_116358607
Ik ben er uit. Het wordt aankomend weekend De verdraagzaamheid.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116637718
quote:
0s.gif Op maandag 3 september 2012 20:16 schreef tong80 het volgende:
Ik ben er uit. Het wordt aankomend weekend De verdraagzaamheid.

:P
En..? :P
  Trouwste user 2022 dinsdag 11 september 2012 @ 19:02:30 #244
7889 tong80
Spleenheup
pi_116653373
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 september 2012 11:36 schreef Molleman het volgende:

[..]

En..? :P
Ze hadden koffie,....echte koffie...Douwe Egberts koffie. Morgen of overmorgen de recensie. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator dinsdag 11 september 2012 @ 19:08:51 #245
9859 crew  Karina
Woman
pi_116653723
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 september 2012 19:02 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ze hadden koffie,....echte koffie...Douwe Egberts koffie. Morgen of overmorgen de recensie. :)

:P
In een restaurant neem je espresso ;) Of anders cappuccino OF een Irish Coffee :9~
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 dinsdag 11 september 2012 @ 21:29:12 #246
7889 tong80
Spleenheup
pi_116662231
quote:
99s.gif Op dinsdag 11 september 2012 19:08 schreef Karina het volgende:

[..]

In een restaurant neem je espresso ;) Of anders cappuccino OF een Irish Coffee :9~
Dan ken jij hun koffie niet.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator dinsdag 11 september 2012 @ 21:30:58 #247
9859 crew  Karina
Woman
pi_116662319
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 september 2012 21:29 schreef tong80 het volgende:

[..]

Dan ken jij hun koffie niet.

:P
Zo goed? Espresso is anders altijd wel lekker, hoe sterker hoe beter :) En zonder suiker natuurlijk. Cappuccino lust ik niet met die melk erin, bah.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  dinsdag 11 september 2012 @ 23:16:38 #248
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116670189
Zelfs in mn vliegtuig hadden e DE cafe... Niet dat ik het genomen heb maar dat terzake :)
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_116701641
quote:
Ze hadden koffie,....echte koffie...Douwe Egberts koffie. Morgen of overmorgen de recensie. :)

:P
Nog steeds geen recensie, FOK! soldaat tong80 :(
Uiterlijk morgen om 0700 uur een recensie van bovenstaande, anders 4 weken latrine dienst! ~O>
  Trouwste user 2022 woensdag 12 september 2012 @ 20:20:46 #250
7889 tong80
Spleenheup
pi_116702592
quote:
0s.gif Op woensdag 12 september 2012 20:04 schreef gargamelnl het volgende:

[..]

Nog steeds geen recensie, FOK! soldaat tong80 :(
Uiterlijk morgen om 0700 uur een recensie van bovenstaande, anders 4 weken latrine dienst! ~O>
Ken je mijn verhaal over m'n diensttijd ? :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_116722362
Jazeker! :{

  donderdag 13 september 2012 @ 00:13:54 #252
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116722922
Vanavond de slechtste pizza van mn leven gegeten.... Nog slechter dan een Aldi pizza thuis klaargemaakt.....
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_116722956
quote:
0s.gif Op donderdag 13 september 2012 00:13 schreef chufi het volgende:
Vanavond de slechtste pizza van mn leven gegeten.... Nog slechter dan een Aldi pizza thuis klaargemaakt.....
Kan Tong80 zo slecht koken?
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  donderdag 13 september 2012 @ 00:18:41 #254
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116723247
quote:
1s.gif Op donderdag 13 september 2012 00:14 schreef Mirjam het volgende:

[..]

Kan Tong80 zo slecht koken?
Nee tong was niet in Spanje ....
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_116723707
quote:
1s.gif Op donderdag 13 september 2012 00:18 schreef chufi het volgende:

[..]

Nee tong was niet in Spanje ....
Sinds wanneer ligt Zaltbommel in Spanje
Nee hoor, grapje.
Wat was er mis met de pizza?
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  donderdag 13 september 2012 @ 00:34:16 #256
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116724172
quote:
10s.gif Op donderdag 13 september 2012 00:26 schreef Mirjam het volgende:

[..]

Sinds wanneer ligt Zaltbommel in Spanje
Nee hoor, grapje.
Wat was er mis met de pizza?
Leek wel een slechte versie van een Aldi pizza .. Dikke bodem, niet gaar niet echt lekker , terwijl de ingredienten op beter leken te wijzen... Hij werd ook binnen 15 min opgediend...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 donderdag 13 september 2012 @ 14:00:22 #257
7889 tong80
Spleenheup
pi_116739722
quote:
1s.gif Op donderdag 13 september 2012 00:14 schreef Mirjam het volgende:

[..]

Kan Tong80 zo slecht koken?
Laatst nog lasagna opgewarmd. Was vergeten te lezen dat je het plastic bakje niet in de magnetron kon gebruiken. Gelukkig heb ik geen brandmelder.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 13 september 2012 @ 14:01:49 #258
7889 tong80
Spleenheup
pi_116739764
quote:
1s.gif Op donderdag 13 september 2012 00:34 schreef chufi het volgende:

Dikke bodem, niet gaar niet echt lekker
Bij SBS6 maken ze daar een zaterdagavond-programma van.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 13 september 2012 @ 23:02:49 #259
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_116763422
quote:
0s.gif Op donderdag 13 september 2012 14:01 schreef tong80 het volgende:

[..]

Bij SBS6 maken ze daar een zaterdagavond-programma van.

:P
En niet over vandaag... Gazpacho , een tongetje :P met honing en aubergines, een ijsje met extra slagroom en chocoadesaus. 2 bier, een carajillo whisky en nog een shotje van de zaak... En dat voor 12.20 E.... En het was prima te pruimen.. Wel een vliegensvlugge ober die alles binnen 2 minuten op je tafel had staan.. Aan het eind deed ie rustiger aan, aangezien er weinig nieuwe gasten meer kwamen
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 vrijdag 14 september 2012 @ 08:49:47 #260
7889 tong80
Spleenheup
pi_116768836
Lekker :)

En niet duur geld.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_117319691
Laat je trouwe fans niet langer in spanning Tong. Wat wordt het volgende avontuur?
  Trouwste user 2022 donderdag 27 september 2012 @ 19:56:43 #262
7889 tong80
Spleenheup
pi_117325043
quote:
1s.gif Op donderdag 27 september 2012 17:47 schreef TheFastOne het volgende:
Laat je trouwe fans niet langer in spanning Tong. Wat wordt het volgende avontuur?
Hier wachtte ik op. Recenseer niet voor de kat zijn kut :*

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator donderdag 27 september 2012 @ 19:58:14 #263
9859 crew  Karina
Woman
pi_117325108
Wanneer? Wordt inderdaad wel weer tijd ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 donderdag 27 september 2012 @ 19:59:39 #264
7889 tong80
Spleenheup
pi_117325175
quote:
99s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:58 schreef Karina het volgende:
Wanneer? Wordt inderdaad wel weer tijd ;)
Als de appels gaar zijn.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator donderdag 27 september 2012 @ 20:00:31 #265
9859 crew  Karina
Woman
pi_117325211
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:59 schreef tong80 het volgende:

[..]

Als de appels gaar zijn.

:P
Dan heb je appelmoes, hebben ze bij van der Valk, MET kers ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_117330186
quote:
99s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:00 schreef Karina het volgende:

[..]

Dan heb je appelmoes, hebben ze bij van der Valk, MET kers ;)
Maar er zit geen Van Der Valk in Bommel Karina...
  Moderator donderdag 27 september 2012 @ 21:26:23 #267
9859 crew  Karina
Woman
pi_117330237
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 21:25 schreef Molleman het volgende:

[..]

Maar er zit geen Van Der Valk in Bommel Karina...
Ja weet ik veel, ik kom daar nooit. Iets wat er op lijkt dan.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_117330389
Hier tong, een overzicht met wat je allemaal nog kunt bezoeken!

http://2miljoen.nl/Top/Nederland/Gelderland/Zaltbommel/horeca/
  Trouwste user 2022 donderdag 27 september 2012 @ 21:47:24 #269
7889 tong80
Spleenheup
pi_117331506
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 21:28 schreef Molleman het volgende:
Hier tong, een overzicht met wat je allemaal nog kunt bezoeken!

http://2miljoen.nl/Top/Nederland/Gelderland/Zaltbommel/horeca/
Held _O_

:)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_117655448
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 september 2012 19:02 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ze hadden koffie,....echte koffie...Douwe Egberts koffie. Morgen of overmorgen de recensie. :)

:P
Duurt lang :N
pi_117683433
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 oktober 2012 12:30 schreef gargamelnl het volgende:

[..]

Duurt lang :N
Inderdaad, de spanning is te snijden... Wel met een koksmes.

:P
  Trouwste user 2022 zaterdag 9 februari 2013 @ 09:33:12 #272
7889 tong80
Spleenheup
pi_122668627
Morgen of overmorgen een nieuwe recensie.

Ga vanavond naar De Verdraagzaamheid. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO zaterdag 9 februari 2013 @ 10:58:19 #273
22592 crew  Ole
pi_122669914
Is ma tong jarig?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zaterdag 23 maart 2013 @ 12:05:41 #274
267651 Klaploper
Wetenschappelijk onderzoeker
pi_124403734
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 februari 2013 09:33 schreef tong80 het volgende:
Morgen of overmorgen een nieuwe recensie.

Ga vanavond naar De Verdraagzaamheid. :)

:P
!
Ik vecht met zwervers voor mijn plezier. Binnenkort ook op YouTube!
pi_124429913
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 februari 2013 09:33 schreef tong80 het volgende:
Morgen of overmorgen een nieuwe recensie.

Ga vanavond naar De Verdraagzaamheid. :)

:P
tong, heb je inmiddels al een maaltijd genuttigd bij De Verdraagzaamheid? Ik ben erg benieuwd het weer tongstrelend was.
Op <a href="http://i52.tinypic.com/15yai5k.jpg" target="_blank" rel="nofollow"></a> schreef TheFamousMan
Geef maar toe, eigenlijk ben jij gewoon een keiharde baas, die uit 110% ongelooflijke koninklijkheid bestaat _O_
  Trouwste user 2022 zondag 24 maart 2013 @ 13:58:18 #276
7889 tong80
Spleenheup
pi_124440439
quote:
7s.gif Op zondag 24 maart 2013 01:18 schreef dralion13 het volgende:

[..]

tong, heb je inmiddels al een maaltijd genuttigd bij De Verdraagzaamheid? Ik ben erg benieuwd het weer tongstrelend was.
Ben er inmiddels geweest. Nadat Herman de Blijker er geld in heeft gestoken.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator zondag 24 maart 2013 @ 14:03:30 #277
9859 crew  Karina
Woman
pi_124440617
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 13:58 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ben er inmiddels geweest. Nadat Herman de Blijker er geld in heeft gestoken.

:P
Ja kom op met die recensie dan }:|
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 zaterdag 13 juli 2013 @ 11:12:37 #278
7889 tong80
Spleenheup
pi_128900218
Restaurant De Verdraagzaamheid

Het heeft even geduurd, maar hier is ie dan, de recensie van het mooie De Verdraagzaamheid.
Jullie favoriete recensent zat even op een te laag pitje, maar wat in het vat zit verzuurt niet. Behalve zure haring. Die opmerking moet je met een korreltje zout nemen trouwens. Gewoon een kutsmoes. Over zure haring gesproken. Vaak langs De Verdraagzaamheid gefietst en zag er mensen op het terras zitten. Zelf ook op het terras plaatsgenomen. Was mooi weer weer. Bovendien heb je een geweldig uitzicht op de waal.

De Verdraagzaamheid bestond vorige maand 150 jaar. Golfer was nog bij de opening destijds.
De Verdraagzaamheid wordt tijdens carnaval gebruikt als feestzaal. Heb er mooie herinneringen aan.
'S ochtends om elf uur beginnen met een uitsmijter en 's nachts naar buiten gewerkt worden door een uitsmijter. De uitsmijter liet ik ditmaal links liggen. Niet dat ik hem had besteld en hem links liet liggen. Ik bedoel het spreekwoordelijk. Voor de goede orde. Er zaten meer mensen op het terras, allerlei nationaliteiten. Ze maakten soms een praatje in verschillende talen. Echt verdraagzaam.

Ik maakte een ijsbrekend grapje met de ober, dat ik het zo mooi vond dat het rolstoelvriendelijk was.
Dat Koos Alberts hier een rolmops zou bestellen. Hij begreep de mop niet en ik liet het er maar bij zitten. Voor de rest liep het wel op rolletjes. Aperatiefje kwam al snel. Lekker koud biertje. Om de honger op te wekken. De menukaart was perfect in orde zonder taal-of spelfauten. Ik nam een goulashsoepje als voorgerecht. Mijn hoofdgerecht was asperges met saus en ham. Is een seizoensgerecht dus ik kon deze kans niet laten glippen. Het was lekker warm dus nagerecht werd chocolade-ijs met een vlaggetje.

Wel grappig dat ik vroeger tijdens Carnaval dronken op dit terras lag terwijl het nu zo schoon was dat je er van de grond kon eten. Destijds liet ik er voedsel achter. Niet te lang na mijn bestelling kwam de soep al op tafel. Mooie grote kommen om het morsen tegen te gaan. Je zou er zo een goudvis in kunnen laten zwemmen. De soep was heerlijk. Niet te dik en niet te dun. Na het nuttigen vroeg de ober of het gesmaakt had. 'Alsof er een engeltje over je tong fietst' zei ik.

Nu het hoofdgerecht. Het was te merken dat Herman de Blijker hier schijnbaar goed werk had verricht.
Zelfs zolderkamerautisten met de ziekte van asperger zouden hierdoor de marathon gaan lopen. Het was duidelijk dat de kok des huizes ervaren was en iets unieks kon maken met een traditioneel recept. Er valt veel te verpesten aan asperges, te slap, te hard, niet gaar of te gaar. Ik vroeg aan de kelner of ie de complimenten over wilde brengen aan de kok. Nu het chocolade-ijs. Kon natuurlijk altijd nog het feestmaal verpesten. Ik merkte aan de andere gasten dat ze m'n glimlach waardeerden.
Het vlaggetje zat er terecht in. Met vlag en wimpel geslaagd.

Hier ga ik vaker eten. Ook in de winter als je niet buiten kunt zitten. Of ik er ooit nog carnaval ga vieren lijkt me sterk. Als ik zuip heb ik een onbedwingbare behoefte om een peuk op te steken.
Hoewel de steek bij Carnaval hoort is het vervelend om op een avond 20 keer in de kou te gaan staan om aan je verslavingsbehoefte te voldoen.

Een dikke 8

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 13 juli 2013 @ 11:17:34 #279
246313 Che_
Ape never kill Ape
pi_128900299
Hahahah _O-
  Moderator zaterdag 13 juli 2013 @ 11:36:56 #280
9859 crew  Karina
Woman
pi_128900687
Hij is weer mooi ^O^
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Trouwste user 2022 zaterdag 13 juli 2013 @ 11:55:39 #281
7889 tong80
Spleenheup
pi_128901083
quote:
99s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 11:36 schreef Karina het volgende:
Hij is weer mooi ^O^
Het is dan ook mooi weer.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO zaterdag 13 juli 2013 @ 12:29:57 #282
22592 crew  Ole
pi_128901960
Volgende keer met Karina tong!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 zaterdag 13 juli 2013 @ 12:33:41 #283
7889 tong80
Spleenheup
pi_128902024
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 12:29 schreef Ole het volgende:
Volgende keer met Karina tong!
Klinkt als een Egyptisch recept.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zaterdag 13 juli 2013 @ 20:26:06 #284
7889 tong80
Spleenheup
pi_128914367
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 12:29 schreef Ole het volgende:
Volgende keer met Karina tong!
Het wordt iig Zorba de Griek.

Ongegeneerd hompen vlees naar binnen schrokken.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 13 juli 2013 @ 22:07:06 #285
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_128917910
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 11:12 schreef tong80 het volgende:


De Verdraagzaamheid bestond vorige maand 150 jaar. Golfer was nog bij de opening destijds.

:D !
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  Trouwste user 2022 zaterdag 13 juli 2013 @ 22:11:40 #286
7889 tong80
Spleenheup
pi_128918057
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 22:07 schreef popolon het volgende:

[..]

:D !
Olavski Popolon _O_

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO zondag 14 juli 2013 @ 14:28:32 #287
22592 crew  Ole
pi_128934061
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 20:26 schreef tong80 het volgende:

[..]

Het wordt iig Zorba de Griek.

Ongegeneerd hompen vlees naar binnen schrokken.

:P
http://www.iens.nl/restaurant/15124/zaltbommel-zorba-de-griek
Veel vlees zo te lezen idd, en een serveerster met openstaand bloesje :o
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 zondag 14 juli 2013 @ 14:35:00 #288
7889 tong80
Spleenheup
pi_128934295
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 14:28 schreef Ole het volgende:

[..]

http://www.iens.nl/restaurant/15124/zaltbommel-zorba-de-griek
Veel vlees zo te lezen idd, en een serveerster met openstaand bloesje :o
Bedankt voor de link. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:09:50 #289
7889 tong80
Spleenheup
pi_129582337
Grieks Specialiteiten Restaurant Zorba de Griek

Zoals beloofd is ditmaal Zorba de Griek het restaurant dat uw favoriete recensent met een bezoekje vereert. Blijft vreemd dat ik hier niet eerder ben geweest. Ik kan bij mij thuis bijna de geur van de giros ruiken. Als kind dacht ik trouwens dat giros de naam van een gierige koe was. Als kind heb je wel vaker rare associäties. Mijn Haagse camping-vriendje dacht dat Fetta kaas Haags dialect was voor vette kaas. Golfer dacht als kind bij de cut halen aan, nou ja.....vul zelf maar in. De stoute schoenen aangetrokken. Zelfs met dit weer ga je niet in badslippers naar een Grieksrestaurant. Dat doe je alleen op vakantie in Griekenland.

Eenmaal in de zaak bleek het niet al te groot te zijn. Kreeg er het een beetje benauwd van. Kan natuurlijk ook aan het weer hebben gelegen. Is altijd komisch als mensen naar Lesbos hebben geboekt vanwege de slechte Nederlandse zomers en het is hier warmer dan op de camping vol te dikke Duitsers. Eenmaal aan een mooi gesitueerd tafeltje aangeschoven was de bediening al snel ter plaatse. En wat voor een bediening. Ik keek recht in de grotten van Han. De bovenste knoopjes van haar blouse zaten er maar nutteloos op. Ik kreeg het nog benauwder van. Had eigenlijk gewoon m'n badslippers kunnen aandoen achteraf, zo half bloot was ze.

Vriendelijk vroeg ze naar mijn keuze. Door haar nam ik als voorgerecht Midia Tiganita, gebakken mosselen in pikante saus. Er was zoveel keus uit hoofdgerechten dat ik de specialteit des huizes nam, de Zorba schotel. Ik hoefde niet lang te wachten of het voorgerecht stond al voor me. De mosselen gleden erin als zoete koek. 'Koekkoek' zou Sierd hebben geroepen. Nu het hoogtepunt, de Zorba schotel. Het rook heerlijk en zag er perfect uit. Maar het belangrijkste is natuurlijk hoe het smaakt. Ik begon met de zo typisch Griekse souflaki. Hij was heerlijk. Even combineren met de oh zo Nederlandse gebakken aardappeltjes en over naar het volgende gedeelte.

Eerst maar eens de schnitzel, kon ik mooi met de salade nuttigen. Hij was helaas iets aan de harde kant. Hij smaakte desondanks prima. Weer een paar aardappeltjes erbij en ik kon overgaan op de suzuki. Niet dat ik zelf steeds wist wat ik at, daar was de serveerster voor. Toen ze zei dat dit de suzuki was grapte ik dat ze in Japan met zo'n brommobieltje belden. Ze keek me aan alsof ze Uzo zag branden. Hij was lekker pittig en gekruid. Beetje sla erbij gecombineerd met de aardappeltjes en ik kon beginnen aan de tzatziki. Dit was belangrijk. Tot dusver had ik niks te klagen. En gelukkig hoefde dat nog steeds niet. De salade en gebakken aardappeltjes waren al op, maar zouden afbreuk gedaan hebben aan deze tzatziki. Uit vreugde wilde ik bijna op z'n Grieks de schotel kapot gooien.

Ik begreep weer waarom het zo mooi is om in Zaltbommel te wonen. Van cafetaria tot viskraam en van Chinees tot Griek, alles geweldig. Terwijl ik toch bekend sta als uiterst kritische resencent.
Bij het afrekenen zei ik nog tegen de eigenaar dat ie goud in huis had met de serveerster en dat ie de complimenten moest doorgeven aan de kok. Hij reageerde een beetje grillig, er stond een hele rij klanten die hun eten kwamen ophalen, volgens mij hield ik hem op. Dat kostte hem een punt. Maar de twee extra punten van de serveerster waren dik verdiend.

Een 7,5 werd zodoende een 8,5

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO donderdag 1 augustus 2013 @ 16:17:50 #290
22592 crew  Ole
pi_129582619
Geweldig weer! Maar je vergeet het belangrijkste voor de Hollander: wat kostte het?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:32:23 #291
7889 tong80
Spleenheup
pi_129583059
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 16:17 schreef Ole het volgende:
Geweldig weer! Maar je vergeet het belangrijkste voor de Hollander: wat kostte het?
CUL / Tong's culinaire recensies horeca Zaltbommel # 3 :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:32:47 #292
7889 tong80
Spleenheup
pi_129583076
Posten we deze vol

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:33:03 #293
7889 tong80
Spleenheup
pi_129583084
Het is voor de goede zaak

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:33:18 #294
7889 tong80
Spleenheup
pi_129583089
Om in horecatermen te blijven

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:33:30 #295
7889 tong80
Spleenheup
pi_129583094
Hard werken dit

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO donderdag 1 augustus 2013 @ 16:33:33 #296
22592 crew  Ole
pi_129583095
Ja uiteraard
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:33:42 #297
7889 tong80
Spleenheup
pi_129583100
Nog 6

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Miss SHO donderdag 1 augustus 2013 @ 16:33:56 #298
22592 crew  Ole
pi_129583108
En dat met deze hitte
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO donderdag 1 augustus 2013 @ 16:34:09 #299
22592 crew  Ole
pi_129583114
Nog 1
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Trouwste user 2022 donderdag 1 augustus 2013 @ 16:34:26 #300
7889 tong80
Spleenheup
pi_129583119
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 16:33 schreef Ole het volgende:
Ja uiteraard
Heb de prijs-kwaliteis verhouding toegevoegd :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_129583122
:o
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  Moderator / Miss SHO donderdag 1 augustus 2013 @ 16:34:37 #302
22592 crew  Ole
pi_129583124
2
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')