done, en reeksquote:Op donderdag 2 augustus 2012 00:33 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Kan een mod "Deel 2" in de TT vermelden?
Dit is dan ook niet volgens hun berekening maar de berekening van mensen hier op aarde.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 11:12 schreef ElviraKlapmuts het volgende:
Waarom zouden buitenaardse wezens zich houden aan de datumtelling die ooit eens op aarde is 'afgesproken', vraag ik mij dan af.
alsof intelligentie van een andere planeet wakker ligt van de door de mens bedachte symboliekquote:Op donderdag 2 augustus 2012 12:37 schreef foxtrotcharlybravo het volgende:
Mocht het zo zijn, dan is het wel zeer spijtig om zo,n event te nemen , waar de gemiddelde wereldburger niks meer mee heeft na alle corruptie en elite gebeuren.
Daarnaast staat het event ook stijf van de negatieve symboliek , zion/alziend oog/etc etc.....
Dat zouden voor mij al genoeg vraagtekens zijn of ze dan wel werkelijk goede intentie,s hebben, hetzij al dan niet project bluebeam is......
Ach ja, wees niet verbaasd als blijkt dat 4 augustus een zaterdag is net zoals elke andere.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:56 schreef WIJZIJNAJAX het volgende:
Ik vraag me inderdaad ook af hoe we gaan reageren, dat er een chaos komt lijkt me duidelijk. Maar hoe we in die chaos gaan reageren vraag ik me af. Interessant om over na te denken
Ik geloof er persoonlijk niet in, al lijkt het me prachtig!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:42 schreef WSquater het volgende:
Zijn er nog echt mensen die dit écht geloven? Ik geloof best wel dat er nog ergens anders leven is dan hier op aarde (het universum is immers groot, héél groot), maar dit soort datums (van "de aliens zullen zich laten zien") worden tegenwoordig vrijwel maandelijks aangekondigd...
Edit: nog ter informatie. Ik zou het trouwens wel heel erg tof vinden als het écht waar is, maar ik geloof er eigenlijk niks van. Als het wel zo is dan zou het echt heel gaaf zijn om mee te maken (want zeg nou eerlijk, hoe vaak maak je het mee dat aliens zich aan ons voorstellen?
Áls het al echt gebeurd, dan vraag ik me wel af hoe de mensheid gaat reageren. Ik denk zelf sommigen angstig, sommigen blij en sommigen vinden het spannend (dus een tikkeltje blij, een tikkeltje angstig)
Als ze aandachtsgeil zijn is dat hun gedachtengang wel ja. Maar alsof het landen van een UFO en en publique uitstappen van aliens uit die UFO niet hoe dan ook alsnog wereldnieuws zou zijn.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:13 schreef Gray het volgende:
[..]
Ik geloof er persoonlijk niet in, al lijkt het me prachtig!
Ik neem aan dat buitenaards leven bestaat, en zelfs dat er ook intelligent leven tussenzit. Ik sta zelfs open voor bezoeken hier op aarde, maar ik zie niet in waarom ze tijdens de Olympische Spelen zouden komen (vanwege de wereldwijde aandacht misschien?), en waarom per se op 4 augustus.
Dus kijk ik het gewoon rustig aan en zien we het vanzelf gebeuren. Of niet.
Ja inderdaad, een paar jaar geleden zei Niburu dat in de maand augustus dat jaar een aantal ufo's in Amerika zouden landenquote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:12 schreef WSquater het volgende:
[..]
Ach ja, wees niet verbaasd als blijkt dat 4 augustus een zaterdag is net zoals elke andere.
Als je je bekend zou willen maken aan een hele wereld, doe het dan tijdens een evenement waar zo goed als heel de wereld naar kijkt.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:15 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Als ze aandachtsgeil zijn is dat hun gedachtengang wel ja. Maar alsof het landen van een UFO en en publique uitstappen van aliens uit die UFO niet hoe dan ook alsnog wereldnieuws zou zijn.
als ze dat hadden gewild hadden ze die mogelijkheid toch elke dag al gehad? Die camera's komen er echt wel hoor. Ik denk dat elke uitzending ter wereld wordt onderbroken om die gebeurtenis live in beeld te brengen.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:17 schreef Gray het volgende:
[..]
Als je je bekend zou willen maken aan een hele wereld, doe het dan tijdens een evenement waar zo goed als heel de wereld naar kijkt.
Niets met geil te maken, piesveuk.
symboliek kan natuurlijk ook universeel zijn...quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:56 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
alsof intelligentie van een andere planeet wakker ligt van de door de mens bedachte symboliek
dat zou kunnen ja, maar dat weten wij niet, want wij weten niet hoe buitenaards leven 'onze' symboliek ziet, want we hebben ze niet eerder gesproken ofzo hequote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:23 schreef foxtrotcharlybravo het volgende:
[..]
symboliek kan natuurlijk ook universeel zijn...
Heeft weinig met dit topic te maken, hm?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:25 schreef WIJZIJNAJAX het volgende:
Dit vind ik ook weer zo'n vreemd artikel van Niburu; http://niburu.co/index.ph(...)rcheologie&Itemid=19 Dus omdat je gekke cirkels ziet is het een stad van 200k jaar oud
De symbolen/figuren wel, de betekenis betwijfel ik.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:23 schreef foxtrotcharlybravo het volgende:
[..]
symboliek kan natuurlijk ook universeel zijn...
Ja, dat denk ik ook. Maar ik weet ook niet hoe aliens zouden denken...quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:19 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
als ze dat hadden gewild hadden ze die mogelijkheid toch elke dag al gehad? Die camera's komen er echt wel hoor. Ik denk dat elke uitzending ter wereld wordt onderbroken om die gebeurtenis live in beeld te brengen.
Mwha, was eerder een aanvulling op mn andere post.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:32 schreef Gray het volgende:
Heeft weinig met dit topic te maken, hm?
Reken maar dat dat schrikken is. En ik vraag me ook af waar ze landen. In welk werelddeel.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:42 schreef WSquater het volgende:
Zijn er nog echt mensen die dit écht geloven? Ik geloof best wel dat er nog ergens anders leven is dan hier op aarde (het universum is immers groot, héél groot), maar dit soort datums (van "de aliens zullen zich laten zien") worden tegenwoordig vrijwel maandelijks aangekondigd...
Edit: nog ter informatie. Ik zou het trouwens wel heel erg tof vinden als het écht waar is, maar ik geloof er eigenlijk niks van. Als het wel zo is dan zou het echt heel gaaf zijn om mee te maken (want zeg nou eerlijk, hoe vaak maak je het mee dat aliens zich aan ons voorstellen?
Áls het al echt gebeurd, dan vraag ik me wel af hoe de mensheid gaat reageren. Ik denk zelf sommigen angstig, sommigen blij en sommigen vinden het spannend (dus een tikkeltje blij, een tikkeltje angstig)
Dat hoop ik juist wel!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 15:40 schreef Giester het volgende:
Ik vind het wel een mooi verhaal allemaal.
Die SaLuSa die al jaren roept we komen er aan. Een jaar daarna komen ze er echt aan. Toen zeiden ze dat ze nu echt komen. Toen kwamen ze echt echt. Maar nu komen ze zeker echt. En wij maar wachten. Haha.
Maar goed nu is er een deadline gezet en genoemd. Als ze nu niet komen, dan lijkt mij de geloofwaardigheid (in hoeverre die er al is) helemaal verdwenen.
Maar ik quote SaLuSa:
"Yes, we have the deadline Saturday the 4th. of August in mind and no longer, before we take matters into our own hands."
Bron: http://www.treeofthegolde(...)lusa__30july2012.htm
Dus we zullen zien!
En als ze echt komen, dan hoop ik dat ze iig niet vegetarisch zijn.
Het komt op mij dan ook over alsof iemand aliens gebruikt om zijn messiascomplex te uiten.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:47 schreef WSquater het volgende:
Kijk, heel dat gedoe met God maakt het verhaal - voor mij - al een stuk ongeloofwaardiger. Het ene moment zijn er buitenaardsen die zich willen openbaren aan de wereld, op 't andere moment ligt alles in de handen van God en heeft heel dit verhaal alles met de Bijbel te maken.
En @het-bericht-hierboven: oftewel; ze geven tegengas. Eerst was 4 augustus nog de "uiterste datum" en nog voordat het 4 augustus is wordt er al gezegd: "tja, misschien gebeurt er toch niets"
En zo gaat het altijd met dit soort berichten. Er is een datum, vervolgens naderen we die datum, vervolgens lees je berichten van "misschien toch niet", dan is het die datum geweest en is er niks gebeurd, er wordt een nieuwe datum geprikt - en de cyclus begint opnieuw.
En ik maar denken dat gechannelde informatie superbetrouwbaar wasquote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:44 schreef valandil25 het volgende:
4 augustus zit er waarschijnlijk niet in..
Besef beste mensen, dat veel werk in dit project is gaan zitten en we
kunnen dit niet zomaar laten voorbijgaan. Wij kunnen jullie geen exacte
datum geven want we leven altijd in het nu. Wat ik jullie wel kan
vertellen is dat de datum van 4 augustus de uiterste datum is waarop de
volgelingen/donkere zielen volledig moeten samenwerken … een belofte die
door hen een lange tijd geleden is gedaan, maar waar ze zich nooit aan
hebben gehouden. Nu moeten ze op die datum eindelijk samenwerken. Als ze
dit niet doen dan zal het project worden overhandigd aan de goddelijke
bron en zal het uitgevoerd worden door de Galactische broeders. Hoe dan
ook … openbaarmaking zal op de meest gunstige tijd plaatsvinden. Verbind
er echter geen exacte datum aan, geef het over en laat aan God de
beslissing. Het zal allemaal kristalhelder worden dat vanaf de uiterste
datum, 4 augustus, hoe en wanneer dingen zich gaan ontvouwen; dan kunnen
wij verdere gaan . Hangt allemaal af van de besluiten, de tijdlijnen, de
omstandigheden ... waar je wel zeker van kunt zijn is dat 4 augustus een
enorme verandering teweeg zal brengen, want dit wordt het startpunt.
Openbaarmaking kan niet langer worden uitgesteld; het gebeurt in jullie
NU-moment. Neem in aanmerking dat dit NU-moment een veel grotere
tijd-frame impliceert dan één dag: dus verwacht geen armada van UFO’s op
die specifieke datum.
Ik hou van jullie, mijn geliefden, en ik werk hard aan het
Disclosure-project om jullie allen er doorheen te leiden, want jullie als
mensheid zijn belangrijk voor mij.
Ik Ben Saint Germain (gelezen op unitynet.nl)
Nou overmorgen weten we het, nog maar twee nachtjes slapenquote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:05 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
En ik maar denken dat gechannelde informatie superbetrouwbaar was
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:44 schreef valandil25 het volgende:
4 augustus zit er waarschijnlijk niet in..
Besef beste mensen, dat veel werk in dit project is gaan zitten en we
kunnen dit niet zomaar laten voorbijgaan. Wij kunnen jullie geen exacte
datum geven want we leven altijd in het nu. Wat ik jullie wel kan
vertellen is dat de datum van 4 augustus de uiterste datum is waarop de
volgelingen/donkere zielen volledig moeten samenwerken … een belofte die
door hen een lange tijd geleden is gedaan, maar waar ze zich nooit aan
hebben gehouden. Nu moeten ze op die datum eindelijk samenwerken. Als ze
dit niet doen dan zal het project worden overhandigd aan de goddelijke
bron en zal het uitgevoerd worden door de Galactische broeders. Hoe dan
ook … openbaarmaking zal op de meest gunstige tijd plaatsvinden. Verbind
er echter geen exacte datum aan, geef het over en laat aan God de
beslissing. Het zal allemaal kristalhelder worden dat vanaf de uiterste
datum, 4 augustus, hoe en wanneer dingen zich gaan ontvouwen; dan kunnen
wij verdere gaan . Hangt allemaal af van de besluiten, de tijdlijnen, de
omstandigheden ... waar je wel zeker van kunt zijn is dat 4 augustus een
enorme verandering teweeg zal brengen, want dit wordt het startpunt.
Openbaarmaking kan niet langer worden uitgesteld; het gebeurt in jullie
NU-moment. Neem in aanmerking dat dit NU-moment een veel grotere
tijd-frame impliceert dan één dag: dus verwacht geen armada van UFO’s op
die specifieke datum.
Ik hou van jullie, mijn geliefden, en ik werk hard aan het
Disclosure-project om jullie allen er doorheen te leiden, want jullie als
mensheid zijn belangrijk voor mij.
Ik Ben Saint Germain (gelezen op unitynet.nl)
Ze gaan 't waarschijnlijk weer uitstellen hequote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:08 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou overmorgen weten we het, nog maar twee nachtjes slapen
En je weet: van uitstel komt afstelquote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:14 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Ze gaan 't waarschijnlijk weer uitstellen he
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 15:13 schreef Lavenderr het volgende:
Reken maar dat dat schrikken is. En ik vraag me ook af waar ze landen. In welk werelddeel.
Dus overmorgen weten we meer. Of we weten niks meer. En dat laatste denk ik zelf.
Damn!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:44 schreef valandil25 het volgende:
<snip>
verwacht geen armada van UFO’s op die specifieke datum.
<snip>
Nou?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:19 schreef Xan21 het volgende:
Dit is ook best apart weer, niet alleen het stadion dat vernietigd is, maar die lijnen in dat Big Brother oog.
En bij niemand de gedachte dat het een stunt is? Of een complot? Dat de ''aliens'' die gaan landen gewoon mensen zijn? Om angst, paniek en chaos te zaaien? Of om welke reden dan ook.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:22 schreef R0N1N het volgende:
[..]lijkt me niet fijn. Ineens niks meer weten. Maar ach, dat weet je dan toch ook niet meer
Anyway: Op zich zou het geen rare keuze zijn. De hele wereld staat er bovenop met live uitzendingen. Als er dan een ufo land en een paar aliens stappen uit, voor het oog van duizenden camera's en toeschouwers, valt dat stukken lastiger af te doen als een 'weerballon' uiteraard.![]()
Hoe dan ook, verwacht er bitter weinig van, maar van mij mogen ze komen hoor.
Veeg die corrupte bende van politici en bankiers en andere grootgrutters die hier op aarde de dienst uit maken, maar opzij. Opgeruimd staat netjes.
... maar zal wel weer niets worden.
Ik hoop dat ze over de Polderbaan komen, dan ga ik even naar de spottersplekquote:Op donderdag 2 augustus 2012 19:06 schreef WaywardOne het volgende:
[..]
En bij niemand de gedachte dat het een stunt is? Of een complot? Dat de ''aliens'' die gaan landen gewoon mensen zijn? Om angst, paniek en chaos te zaaien? Of om welke reden dan ook.
Waarom quote je mijn post zonder de vragen te beantwoorden?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 19:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze over de Polderbaan komen, dan ga ik even naar de spottersplek
Oh sorry.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 19:13 schreef WaywardOne het volgende:
[..]
Waarom quote je mijn post zonder de vragen te beantwoorden?
tuurlijk kan daar wel aan gedacht worden, maar de wezens die bij ons langs komen zijn ongeveer 3 meter en 35 centimeter lang plus dat de ruimteschepen die ze overal ter wereld hebben hangen, zichtbaar worden.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 19:06 schreef WaywardOne het volgende:
[..]
En bij niemand de gedachte dat het een stunt is? Of een complot? Dat de ''aliens'' die gaan landen gewoon mensen zijn? Om angst, paniek en chaos te zaaien? Of om welke reden dan ook.
Duidelijk, zo denk ik er ook ongeveer over.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 19:15 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh sorry.
Ik denk dat het allemaal een verzinsel is en dat er zaterdag helemaal niets gebeurt. Geen complot, geen stunt, gewoon helemaal niks wat met aliens te maken heeft.
Jij denkt echt dat ze komen binnenkort?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 19:19 schreef valandil25 het volgende:
[..]
tuurlijk kan daar wel aan gedacht worden, maar de wezens die bij ons langs komen zijn ongeveer 3 meter en 35 centimeter lang plus dat de ruimteschepen die ze overal ter wereld hebben hangen, zichtbaar worden.
lijkt me een knappe hoax
ja dat denk ik wel ja, eigenlijk weet ik dit honderd procent zeker.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 20:35 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Jij denkt echt dat ze komen binnenkort?
Serieus? Hoe komt het dat je dat zo zeker weet?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 20:40 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja dat denk ik wel ja, eigenlijk weet ik dit honderd procent zeker.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 20:42 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Serieus? Hoe komt het dat je dat zo zeker weet?
buiten alle andere bronnen die ik als betrouwbaar beschouw,, heb ik het meerdere keren aan mijn gids voorgelegd en al die keren antwoordde mijn vriend(in) met een volmondig ja.quote:
Nou, ik hoop voor jou dat je vriendin(gids) gelijk heeft.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 20:55 schreef valandil25 het volgende:
[..]
buiten alle andere bronnen die ik als betrouwbaar beschouw,, heb ik het meerdere keren aan mijn gids voorgelegd en al die keren antwoordde mijn vriend(in) met een volmondig ja.
ja ik hoop het ook, voor iedereen eigenlijk.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:00 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou, ik hoop voor jou dat je vriendin(gids) gelijk heeft.
We weten het zaterdag
En heeft je gids ook gezegd of ze met goede bedoelingen komen of komen ze om ons kwaad te doen?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:01 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja ik hoop het ook, voor iedereen eigenlijk.
nee ze handelen uit pure liefde krijg ik door van mijn gids.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En heeft je gids ook gezegd of ze met goede bedoelingen komen of komen ze om ons kwaad te doen?
Dan is het dus een heel mooi iets.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:04 schreef valandil25 het volgende:
[..]
nee ze handelen uit pure liefde krijg ik door van mijn gids.
ja en als ik het goed begrijp zijn het entiteiten van de pleiaden en mogelijk ook anderen maar het eerste contact zal met hun gaan plaats vinden.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan is het dus een heel mooi iets.
ah das een mooi cadeau! ook die van obama hoorde ik..quote:
Brengen ze ook giften mee? Zo ja, wat? Wat hebben zij mij te bieden?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:09 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja en als ik het goed begrijp zijn het entiteiten van de pleiaden en mogelijk ook anderen maar het eerste contact zal met hun gaan plaats vinden.
Misschien is dat wel hetzelfde.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:19 schreef LaLouchi het volgende:
Nou ben benieuwd. Als het echt zo is dan is dat zeker een mooi cadeau. Al vraag ik me af wie er dan komen. Aliens of lichtwezens?
Goud, wierook en mirre.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:20 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Brengen ze ook giften mee? Zo ja, wat? Wat hebben zij mij te bieden?
Lichtwezens zijn meer overleden mensen of hoger niveau.. Aliens een ander ras leek mij altijd. Maar miss is het idd wel hetzelfdequote:
ja we zijn in princype allemaal familie van elkaar,, maar lees de posts hierboven aubquote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:19 schreef LaLouchi het volgende:
Nou ben benieuwd. Als het echt zo is dan is dat zeker een mooi cadeau. Al vraag ik me af wie er dan komen. Aliens of lichtwezens?
ik krijg hier geen antwoord op,, wel dat ze ons uitleg gaan geven.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:20 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Brengen ze ook giften mee? Zo ja, wat? Wat hebben zij mij te bieden?
Nu begint die ster in de lucht tijdens mijn geboorte ook vragen te beantwoorden. Tjee.. sprakeloos.quote:
Hoe weet jouw gids dit dan? Waarom komt hij/zij er nu pas mee nu die aliens ook besloten hebben over de vloer te komen? Hebben die aliens eerst even jouw gids op de hoogte gebracht? Uit goed fatsoen zeg maar?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:23 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ik krijg hier geen antwoord op,, wel dat ze ons uitleg gaan geven.
Licht is energie, materie is energie; in die zin zijn we allemaal familie van elkaar, en plakken we slechts andere labels op wat niet mens is. Een lichtwezen is net zo buitenaards als een alien dat is. Vind ik.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:21 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Lichtwezens zijn meer overleden mensen of hoger niveau.. Aliens een ander ras leek mij altijd. Maar miss is het idd wel hetzelfde
Sorry, ik zal m'n aars weer even boven je kribbe vandaan halen en terug m'n broek in stoppen.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:23 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Nu begint die ster in de lucht tijdens mijn geboorte ook vragen te beantwoorden. Tjee.. sprakeloos.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:28 schreef Gray het volgende:
Sorry, ik zal m'n aars weer even boven je kribbe vandaan halen en terug m'n broek in stoppen.
Godsamme.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gray, gedraag je man. Wat een filth flarin' flarin' filth!
David Cameron was laatst wel aanwezig bij het Olymisch stadium, en Medvedev (oké, toegegeven, hij is geen president meer) was er tijdens de openingsceremonie.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:30 schreef popolon het volgende:
Wat wel geinig is dat geen van de G20 leiders de OS in Londen zullen bezoeken. Is dat tot nu toe nog steeds geldig?
Ik ben er niet trots op.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:29 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Godsamme.Gray, gedraag je man. Wat een filth flarin' flarin' filth!
Maar wat nou als...quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:18 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ah das een mooi cadeau! ook die van obama hoorde ik..
mijn gids zegt zeker te weten dat ze op 4 augustus komen.
ja mocht ik ongelijk hebben wat heel goed kan, want het blijft natuurlijk toekomst muziek, dan is dat wat het is, ook niet erg, maar wel jammer.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:25 schreef WSquater het volgende:
Vergeef me, maar ik ben nog erg skeptisch en zeg voor nu nog even bullshit. Als je gelijkt hebt, valandil25, dan zal ik achteraf terugkomen en toegeven dat je 100% gelijk had - maar voor nu geloof ik er gewoon niks van (ook al zou ik het wel graag willen meemaken).
Daarnaast had ik ergens gelezen dat deze aliens de G20 leiders de kans gaven om hun aan te kondigen. Dat gaat vast en zeker niet meer gebeuren? Anders had je nu wel iets gehoord van dat er een belangrijke aankondiging zou zijn op zaterdag (of morgen, vrijdag).
Nou ja, als er meer info is plaats het hier. Ik ben wat dat betreft best wel open-minded (maar blijf wel skeptisch, uiteraard).
ik weet niet hoe dat werkt, ik stel een vraag en de gids laat me door een bepaalde energie te voelen weten of het klopt of niet.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:27 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Hoe weet jouw gids dit dan? Waarom komt hij/zij er nu pas mee nu die aliens ook besloten hebben over de vloer te komen? Hebben die aliens eerst even jouw gids op de hoogte gebracht? Uit goed fatsoen zeg maar?
ja ach, dat zou natuurlijk jammer zijn, maar dan is dat wat het is.. en dan neem ik die info in het vervolg met een korreltje zout.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:33 schreef Gray het volgende:
[..]
Ik ben er niet trots op.
[..]
Maar wat nou als...
Het is 5 augustus, en de dag daarvoor is voorbij gegleden als ieder ander. Wat zou dat met je doen? Hoe zou je daarop reageren denk je?
Probeer je toch alvast een klein beetje voor te stellen dat het op zaterdag nog niet doorgaat. Dan is de teleurstelling minder groot.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:50 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja ach, dat zou natuurlijk jammer zijn, maar dan is dat wat het is.. en dan neem ik die info in het vervolg met een korreltje zout.
ja weet je, dit gaat ook allemaal het voorstellingsvermogen te buiten, ook voor mij, dus ik hoef niet mijn best te doen om me voor te stellen dat er zaterdag niets gebeurt en dat het misschien later gebeurt of helemaal niet.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Probeer je toch alvast een klein beetje voor te stellen dat het op zaterdag nog niet doorgaat. Dan is de teleurstelling minder groot.
DUs je weet t niet zekerquote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:36 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja mocht ik ongelijk hebben wat heel goed kan, want het blijft natuurlijk toekomst muziek, dan is dat wat het is, ook niet erg, maar wel jammer.
ja ik hoorde ook van de g20, van de topic starter, nee niets van doorgekregen maar het zou natuurlijk kunnen dat het en en is.
ik zal eventuele info hier plaatsen.
Heb je er in ieder geval iets van geleerd. Zo kan het nooit tegenvallen.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:50 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja ach, dat zou natuurlijk jammer zijn, maar dan is dat wat het is.. en dan neem ik die info in het vervolg met een korreltje zout.
Dat is een mooie manier om er tegenaan te kijken.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:59 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja weet je, dit gaat ook allemaal het voorstellingsvermogen te buiten, ook voor mij, dus ik hoef niet mijn best te doen om me voor te stellen dat er zaterdag niets gebeurt en dat het misschien later gebeurt of helemaal niet.
ja wat is zeker weten, ik kan niet in de toekomst kijken..( zijn hier toevallig mediums?)quote:
quote:Neem in aanmerking dat dit NU-moment een veel grotere
tijd-frame impliceert dan één dag: dus verwacht geen armada van UFO’s op
die specifieke datum.
[...]
Ik Ben Saint Germain (gelezen op unitynet.nl)
Wat heeft dat dan voor nut? Is het zo belangrijk dat je verwachtingen waar worden?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:26 schreef Parafernalia het volgende:
Ik durf mijn leven eronder te verwedden dat ze niet komen.
Serieus
Haha, grappig.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:34 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ] Datum is fout, net in mijn achtertuin
die kut gidsen ookquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:34 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ] Datum is fout, net in mijn achtertuin
Zoals Gray al zegt, mooi plaatje. Dankjewel!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:34 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ] Datum is fout, net in mijn achtertuin
Daar zou ik dus echt niet bang voor zijn. Wat een scharminkeltje. Zou hem binnen vragen en hem een lekkere maaltijd voorzetten.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:34 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ] Datum is fout, net in mijn achtertuin
Totdat je in zijn ogen kijkt en je beseft dat het een intelligent wezen is net zoals jij. Ik denk dat dat hetgene is waar de meeste mensen zich op verkijken.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:53 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar zou ik dus echt niet bang voor zijn. Wat een scharminkeltje. Zou hem binnen vragen en hem een lekkere maaltijd voorzetten.
Nou, nee, dit zegt ie over hoe zeker ik er van benquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:28 schreef Gray het volgende:
[..]
Wat heeft dat dan voor nut? Is het zo belangrijk dat je verwachtingen waar worden?
Niet zo negatief man. Liefde op het eerste gezicht.. kan ook.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:59 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Totdat je in zijn ogen kijkt en je beseft dat het een intelligent wezen is net zoals jij. Ik denk dat dat hetgene is waar de meeste mensen zich op verkijken.
Ik denk dat dat voor de meeste mensen een serieuze mindfuck zal zijn op zo'n moment en dat sommigen daar dan misschien wat bang of paniekerig van gaan reageren.
we zullen het vanzelf zien ouwe reus..quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 02:28 schreef Parafernalia het volgende:
Sorry hoor, maar ik snap echt niet goed dat je dit geloofwaardig vindt
Nou, dat zijn wel harde sancties tegen de "duistere zielen". Alleen, eerder staat: onze Galactische Broeders zijn vast besloten om dit project af te ronden, dus is het project niet al in handen van de Galactische Broeders?quote:Wat ik jullie kan vertellen is dat de datum van 4 augustus de uiterste datum is waarbij de donkere zielen volledig zullen moeten meewerken. Een belofte die ze lang geleden hebben gemaakt, maar nooit zijn nagekomen. Nu zullen ze eindelijk moeten instemmen om mee te werken. Als ze dat niet doen, dan zal het project worden overhandigd aan de Goddelijke bron en uitgevoerd worden door de Galactische Broeders.
Waarom vraag je het niet direct aan hem? Hij post ook in dit topic hoor.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 08:57 schreef CoolGuy het volgende:
3m35cm lang? (en dan ook ongeveer he) en hun schepen die overal hangen worden zichtbaar? really? want een post van Vandilil eerder zei nog dat er geen armada aan UFO's kwam op 4 augustus, of heb ik t nu mis?
Maar goed, hoe komt Vandilil aan die info? Hoezo 3m35cm lang, hoe weet ie dat?
Dat weet ik, en dat is op zich ook geen probleem, maar ik werk momenteel op een Android device, en dat quoten wil niet altijd werken.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:09 schreef Gray het volgende:
[..]
Waarom vraag je het niet direct aan hem? Hij post ook in dit topic hoor.
Verklaart alleen niet waarom je in de derde persoon spreekt over 'm.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:18 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat weet ik, en dat is op zich ook geen probleem, maar ik werk momenteel op een Android device, en dat quoten wil niet altijd werken.
De enige aanwijzing die ik tot nu toe heb gezien daarvoor was via die polar calender/graancirkel.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:13 schreef sinepedraap het volgende:
Is er al bekend hoe laat ze ongeveer landen?
Niet slim, misschien vinden ze jou ook wel 'n lekker hapje.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:31 schreef vogeltjesdans het volgende:
Ik heb al bossche bollen in huis gehaald om morgen lekker te eten als de aliens komen
"I made you a bossche bol but I ated it"
Ik hoop dat ze niet te laat komen. Er zijn zo veel vragen die ik ze wil stellenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:21 schreef Gray het volgende:
[..]
De enige aanwijzing die ik tot nu toe heb gezien daarvoor was via die polar calender/graancirkel.
Edit: 19:43:53 on Saturday, 4th August 2012
Waar kan je trouwens een goede livestream vinden van de OS, voor zij die geen televisie hebben?
Ik vraag me serieus af hoe buitenaardse wezens zullen reageren op onze bacteriecultuur, net als in de film "the war of the worlds".quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:37 schreef PontifexMaximus het volgende:
[..]
Niet slim, misschien vinden ze jou ook wel 'n lekker hapje.
Je denkt toch niet dat 'ze' Nederland uitkiezen om te landen? Dat zou wel heel toevallig zijn.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:54 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze niet te laat komen. Er zijn zo veel vragen die ik ze wil stellen
Ik denk dat de aliens al veel verder in ontwikkeling zijn dus ik hoef alleen maar na te denken en ze kunnen het lezen. Vandaar ook de aluhoedjes zodat ze je gedachtes niet kunnen lezen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat 'ze' Nederland uitkiezen om te landen? Dat zou wel heel toevallig zijn.
En in het onwaarschijnlijke geval dat ze dat wel doen, in welke taal ga je je vragen dan stellen?
Natuurlijk wel. Ik denk dat ze zomaar gaan meeposten in dit topic.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:05 schreef Lavenderr het volgende:
Je denkt toch niet dat 'ze' Nederland uitkiezen om te landen? Dat zou wel heel toevallig zijn.
Ik denk dat limburgs wel een goed startpunt isquote:En in het onwaarschijnlijke geval dat ze dat wel doen, in welke taal ga je je vragen dan stellen?
Of Normandië! En dat is dichtbijquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:07 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ik denk dat de aliens al veel verder in ontwikkeling zijn dus ik hoef alleen maar na te denken en ze kunnen het lezen. Vandaar ook de aluhoedjes zodat ze je gedachtes niet kunnen lezen.
En nee ze landen nooit in Nederland. Bij invasies kiezen ze ook altijd Amerika en New York en zo
Volgens mij staat het nog.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 12:50 schreef WSquater het volgende:
En? Is het uitstel al aangekondigd? Of staat 4 augustus nog steeds vast als de dag dat aliens zich voorstellen aan de mensheid?
Het staat nog maar uiteraard met het nodige preventieve indek werk.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 12:50 schreef WSquater het volgende:
En? Is het uitstel al aangekondigd? Of staat 4 augustus nog steeds vast als de dag dat aliens zich voorstellen aan de mensheid?
ja...stel. Maar dat geldt voor elke voorspelling die wordt gedaan. Dus dan zou je dat nerveuze gevoel toch elke keer moeten hebben? Of zwakt dat niet af na tig x meegemaakt te hebben dat een voorspelling werd gedaan die dan niet uitkwam?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:31 schreef Lavenderr het volgende:
Kan toch een enigszins nerveus gevoel niet onderdrukken. Stel ze komen echt
Daar heb je een goed punt.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:55 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
ja...stel. Maar dat geldt voor elke voorspelling die wordt gedaan. Dus dan zou je dat nerveuze gevoel toch elke keer moeten hebben? Of zwakt dat niet af na tig x meegemaakt te hebben dat een voorspelling werd gedaan die dan niet uitkwam?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind dat eigenlijk wel interessant wat je nu zegt, want jij zit daar dus heel anders in dan ik (geen verwijt of wat dan ook hoorquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:58 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar heb je een goed punt.
Ik had het ook altijd als Bankfurt met een voorspelling kwam en dat zwakte ook na de vele voorspellingen die niet uitkwamen wel wat af.
Nou ja, nog 1 nachtje slapen en het is zover
Nee hoor, ik geloof juist helemaal niet bij voorbaat in een voorspelling.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 14:01 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik vind dat eigenlijk wel interessant wat je nu zegt, want jij zit daar dus heel anders in dan ik (geen verwijt of wat dan ook hoor) maar jij gelooft dus eigenlijk bij voorbaat al een voorspelling die wordt gedaan door iemand en bent dan teleurgesteld als 't niet uitkomt, terwijl ik bij voorbaat al denk dat 't 'm toch niet gaat worden, dus ik heb geen teleurstelling achteraf, meer een 'zie je wel / ja doh' gevoel.
Overigens...Bankfurt, je spreekt in de verleden tijd, dus ik neem aan dat hij hier niet meer komt? Waarom is dat? Is er wat gebeurd?
Ze komen niet, dudequote:Op vrijdag 3 augustus 2012 13:31 schreef Lavenderr het volgende:
Kan toch een enigszins nerveus gevoel niet onderdrukken. Stel ze komen echt
Dat kun je onmogelijk 100% zeker weten.quote:
Ook ergens in oktober 2008 oid toch?quote:
zouden er toen aliens komen?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:45 schreef Parafernalia het volgende:
Ik kan me nog een topic herinneren hier: 8 maart 2003, dan zou het gebeuren.
(dat ik dat nog weet)
Ja, maar dat soort topics zijn er al heel veel geweest hoorquote:
Jups. Elke keer weer gechanneld door de usual suspects. Maar hè, wie weet is het nu geen onzin en kunnen de buitenaardse wezens het wel uitvoeren en hoi zeggen. Wie weet.quote:
Precies. En dan kan jij zeggen: "zie je nou wel!"quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:55 schreef jogy het volgende:
[..]
Jups. Elke keer weer gechanneld door de usual suspects. Maar hè, wie weet is het nu geen onzin en kunnen de buitenaardse wezens het wel uitvoeren en hoi zeggen. Wie weet.
Tja, zou je op iemand vertrouwen die al decennia lang loopt te verkondigen dat ze er nu echt aan komen en dat dan vervolgens niet doet om welke kutreden dan ook? Ik zou er in ieder geval niet te veel op bouwen op zulke wezensquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:54 schreef valandil25 het volgende:
denk wel dat t gebeurt, maar ik denk dat ze de datum zelf ook nog nie weten.
En daarom ook een beetje gespannen gevoel.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:55 schreef jogy het volgende:
[..]
Jups. Elke keer weer gechanneld door de usual suspects. Maar hè, wie weet is het nu geen onzin en kunnen de buitenaardse wezens het wel uitvoeren en hoi zeggen. Wie weet.
dat dan elke keer weer wel hoor, tegen beter weten inquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En daarom ook een beetje gespannen gevoel.
Morgen weten we het
haha ja dat wordt wel irritantant ja, dan ken je wel lekker gelukkig zitten zijn in die andere dimensie maaruh geef ons ook is wat..quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:56 schreef jogy het volgende:
[..]
Tja, zou je op iemand vertrouwen die al decennia lang loopt te verkondigen dat ze er nu echt aan komen en dat dan vervolgens niet doet om welke kutreden dan ook? Ik zou er in ieder geval niet te veel op bouwen op zulke wezens.
Maar feit blijft dat er niet staat dat ze morgen kennis komen makenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En daarom ook een beetje gespannen gevoel.
Morgen weten we het
Nou precies dat.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:57 schreef jogy het volgende:
[..]
dat dan elke keer weer wel hoor, tegen beter weten in.
Ik weet de oorspronkelijke melding niet maar 4 augustus zou hoe dan ook op zijn allerminst een spectaculaire dag moeten zijn wat ook iets met de buitenaardse Broeders van de Galactisch Vrede of hoe ze zich ook noemen te maken heeft.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:01 schreef oudmeisje71 het volgende:
[..]
Maar feit blijft dat er niet staat dat ze morgen kennis komen maken
Het staat er gewoon niet.
volgens mij staat dat wel in het bericht van de topic starter, waarvoor dank trouwens! doen ze trouwens wel goed he?, iedereen een beetje hoop geven..quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:01 schreef oudmeisje71 het volgende:
[..]
Maar feit blijft dat er niet staat dat ze morgen kennis komen maken
Het staat er gewoon niet.
ja zoiezo laatste dag voor disclosure toch..quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:05 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik weet de oorspronkelijke melding niet maar 4 augustus zou hoe dan ook op zijn allerminst een spectaculaire dag moeten zijn wat ook iets met de buitenaardse Broeders van de Galactisch Vrede of hoe ze zich ook noemen te maken heeft.
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:01 schreef oudmeisje71 het volgende:
[..]
Maar feit blijft dat er niet staat dat ze morgen kennis komen maken
Het staat er gewoon niet.
quote:FURTHERMORE IT HAS BEEN DECIDED THAT WE WILL MAKE FULL CONTACT WITH EARTH BEINGS IN EIGHT DAYS FROM THIS TRANSMISSION ON AUGUST 4, 2012 AT THE WORLD OLYMPIC GAMES IN LONDON ENGLAND FOR THE ENTIRE WORLD TO SEE! THIS WILL BE FOR OUR INTRODUCTION AS WELL AS OUR FIRST EFFORTS TO WORK DIRECTLY WITH YOU IN THE CORRECTION AND ASCENSION OF GAIA AND TO ASSIST WITH YOUR OWN ASCENSION.
waarvoor zouden ze toen komen? voor het hele illuminati verhaal?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:55 schreef jogy het volgende:
[..]
Jups. Elke keer weer gechanneld door de usual suspects. Maar hè, wie weet is het nu geen onzin en kunnen de buitenaardse wezens het wel uitvoeren en hoi zeggen. Wie weet.
Nu ook hoor. De 'Duistere machten' (Banken, vervuilers, en de moordenaars van buurtkatten) hebben nu hun 538000ste laatste kans gekregen om lief te doen maar ja..quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:13 schreef valandil25 het volgende:
[..]
waarvoor zouden ze toen komen? voor het hele illuminati verhaal?
Tja, je moet 't zelf weten, maar als ik jou was zou ik 't eens wat kritischer bekijken.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:58 schreef valandil25 het volgende:
[..]
haha ja dat wordt wel irritantant ja, dan ken je wel lekker gelukkig zitten zijn in die andere dimensie maaruh geef ons ook is wat..
volg die channelings van salusa zelf pas een jaar ofzo
aan de andere kant hebben ze nu wel een goede reden met die ascentie enzo
Voorlopig komen ze echt. Maar we weten het niet zeker, want die lui kennen geen data en tijd enzoquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:22 schreef WSquater het volgende:
Dus het is uitgesteld? Of komen ze morgen toch écht? Wat is daar nú het antwoord op?
Ik wil een ja of nee horenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:30 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Voorlopig komen ze echt. Maar we weten het niet zeker, want die lui kennen geen data en tijd enzo
Maar niet dat "ze" komen op 4 augustus. Dat is de deadline die ze wereldleiders hebben gegeven om met disclosure naar buiten te treden voor ze zaken in eigen handen geven. Ik heb het bericht gelezen op Niburu en dat was dan een channeling van die sarusa (of hoe was het ook alweer.quote:
Da's pas dromen. De wereld heeft al zo vaak aan gruzelementen gelegen en denk maar niet dat de mens iets heeft geleerd. Geschiedenis blijft zich herhalen en herhalen. Net als een rare droom die zich maar blijft herhalen en waar je niet uit komtquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:18 schreef jogy het volgende:
Ik ben er persoonlijk echt wel van overtuigd dat er buitenaardse wezens zijn en zelfs dat ze ook hier zijn in welke capaciteit dan ook trouwens. Maar die channelende mafkezen zijn wat mij betreft niet meer dan een grappig tijdsverdrijf. Ik ben het dan ook totaal niet eens met hun manier van willen helpen. 'Doe maar rustig aan, wij fixen het wel voor je'. Zo komen we nooit uit de luiers want het wordt weer door anderen opgelost. Ik heb liever dat de mensheid er alleen voor staat, ook al betekend het dat we aan de rand van de afgrond moeten hangen als mensheid voor we slim genoeg zijn om het een keer goed te doen. Eerder de manier van Star Trek zeg maar. Een derde wereld oorlog, de wereld helemaal in puin door ons eigen gezeik maar op dat moment wel met een goede les geleerd waardoor we verder kunnen groeien.
Als dat je startpunt is, dan hoef je ook niet op beter te hopen, nee.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 18:49 schreef oudmeisje71 het volgende:
[..]
Da's pas dromen. De wereld heeft al zo vaak aan gruzelementen gelegen en denk maar niet dat de mens iets heeft geleerd. Geschiedenis blijft zich herhalen en herhalen. Net als een rare droom die zich maar blijft herhalen en waar je niet uit komt
Omdat individuele ervaringen niet in het collectieve bewustzijn terecht komen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 18:49 schreef oudmeisje71 het volgende:
[..]
Da's pas dromen. De wereld heeft al zo vaak aan gruzelementen gelegen en denk maar niet dat de mens iets heeft geleerd. Geschiedenis blijft zich herhalen en herhalen. Net als een rare droom die zich maar blijft herhalen en waar je niet uit komt
Als alles 1 is komen ook de individuele ervaringen in het collectief. Denk aan de Akasha Kronieken (schreef ik dat goed?).quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:24 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Omdat individuele ervaringen niet in het collectieve bewustzijn terecht komen.
Weet ik maar idealist dat ik ben blijf ik vertrouwen dat wij als mensheid het nog wel een keer onder de knie krijgen. En zo niet dan maar totale destructie maar wel ons eigen destructie waar we zelf voor gezorgd hebben.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 18:49 schreef oudmeisje71 het volgende:
[..]
Da's pas dromen. De wereld heeft al zo vaak aan gruzelementen gelegen en denk maar niet dat de mens iets heeft geleerd. Geschiedenis blijft zich herhalen en herhalen. Net als een rare droom die zich maar blijft herhalen en waar je niet uit komt
Als alles 1 is dan zíjn alle individuele ervaringen al in het collectief.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:51 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Als alles 1 is komen ook de individuele ervaringen in het collectief. Denk aan de Akasha Kronieken (schreef ik dat goed?).
Echter op aarde ervaren we dat niet zo.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:00 schreef Gray het volgende:
[..]
Als alles 1 is dan zíjn alle individuele ervaringen al in het collectief.
Oke oke, ZIJN, want alles is tenslotte NU, je hebt gelijkquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:00 schreef Gray het volgende:
[..]
Als alles 1 is dan zíjn alle individuele ervaringen al in het collectief.
Klopt, maar dat is aan het veranderen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:05 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Echter op aarde ervaren we dat niet zo.
In onze realiteit niet, nee. En daarbuiten kunnen we niet komen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:05 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Echter op aarde ervaren we dat niet zo.
Wat jij schreef klopte ook hoor, alleen is het onvolledig.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:05 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Oke oke, ZIJN, want alles is tenslotte NU, je hebt gelijk
We kunnen er wel komen, heb het al heel summier ervaren.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:06 schreef Gray het volgende:
[..]
In onze realiteit niet, nee. En daarbuiten kunnen we niet komen.
'The unbearable lightness of being'.
Ja, idd. Alleen dat ervaren dus, dat komt. is al aan de gang bij sommigen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:10 schreef Gray het volgende:
[..]
Wat jij schreef klopte ook hoor, alleen is het onvolledig.
Onder alles valt ook tijd, dus verleden, heden en toekomst zijn één. Alleen ervaren wij dat niet zo.
Ligt eraan hoe je realiteit opvat en 'er komen' denk ik.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:10 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
We kunnen er wel komen, heb het al heel summier ervaren.
Vreemd, dat wel. Maar het kan.
Nee. Wel een satori/kensho-moment ervaren, wat voor mij een grote omslag in mijn wereldbeeld betekende. Daar kwam ik ironisch genoeg juist via rede en scepticisme, wat misschien mijn ogenschijnlijk tweezijdige kijk op dit soort zaken beter doet begrijpen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:11 schreef Blaadje11 het volgende:
[..]
Ja, idd. Alleen dat ervaren dus, dat komt. is al aan de gang bij sommigen.
Ooit een uittreding ervaren?
ik zal t meenemen haha..quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:25 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Tja, je moet 't zelf weten, maar als ik jou was zou ik 't eens wat kritischer bekijken.
als je de bronnen mag geloven horen we drie dingen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:24 schreef WSquater het volgende:
Dus valandil25, jij denkt nog steeds dat er morgen iets groots gebeurd op de Olympische Spelen? Waarbij aliens zich aan de wereld zullen tonen?
Ja, maar er werd 4 aug gezegd en in London op de Olympische Spelen,of haal ik nu wat dingen door elkaar?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:31 schreef valandil25 het volgende:
[..]
als je de bronnen mag geloven horen we drie dingen.
1. het gaat gebeuren.
2. we wachten tot de eerste landelijke grootmacht contact toegeeft en dan treden we gezamenlijk naar buiten.
3. we hebben geen notie van tijd.
dus denk ik of er wat gaat gebeuren morgen? kan, maar het zou ook later kunnen zijn.
ja dat stond ook in het bericht van de ts,,het schijnt ook de laatste dag te zijn dat regeringsleiders de kans hebben om naar buiten te treden.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, maar er werd 4 aug gezegd en in London op de Olympische Spelen,of haal ik nu wat dingen door elkaar?
Als het morgen niet gebeurt kan het nog de hele volgende week, want daarna zijn de Olympische Spelen weer voorbij. Oh wacht, ze kunnen natuurlijk op de sluitingsceremonie verschijnen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:42 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja dat stond ook in het bericht van de ts,,het schijnt ook de laatste dag te zijn dat regeringsleiders de kans hebben om naar buiten te treden.
nee met deze info schieten we kwa datas en vastigheid geen fuck op idd.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:40 schreef WSquater het volgende:
In andere woorden: er gebeurt morgen niks. Ik heb einig aan "het gaat gebeuren" en dat we moeten 'afwachten' totdat de 'eerste landelijke grootmacht contact toegeeft'.
Want:
1) Er is geen bewijs dat het gaat gebeuren
2) Er is geen bewijs dat de grootmachten contact hebben met aliens
even wachten nog, mórgen gaat het gebeurenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 22:17 schreef Refragmental het volgende:
Spannend!!
Maar er gebeurt toch niks.
Kromo pakt haar tweede goud. Buitenaards mooi is zequote:Op vrijdag 3 augustus 2012 22:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
even wachten nog, mórgen gaat het gebeuren
Ben zo moe, wil er op terugkomen/doorgaan maar gaat nu even niet.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:19 schreef Gray het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe je realiteit opvat en 'er komen' denk ik.
[..]
Nee. Wel een satori/kensho-moment ervaren, wat voor mij een grote omslag in mijn wereldbeeld betekende. Daar kwam ik ironisch genoeg juist via rede en scepticisme, wat misschien mijn ogenschijnlijk tweezijdige kijk op dit soort zaken beter doet begrijpen.![]()
Ze is echt heel mooi. En een lief meisje ook nog.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 22:26 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Kromo pakt haar tweede goud. Buitenaards mooi is ze
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 22:26 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Kromo pakt haar tweede goud. Buitenaards mooi is ze
ja als ze komen, wordt dat echt een life changing '' your a wizard harry'' momentje..quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 23:01 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, het komt nu erg dichtbij he? Spannend !
Valandil25, nog één keer een vraag: geloof je nu zelf dat ze morgen (of nou ja, eigenlijk vandaag) echt komen? Want eerder deze week zei je dat je er zeker van was, maar uit je laatste posts haal ik dat je daar niet meer zo zeker van bent.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 00:02 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja als ze komen, wordt dat echt een life changing '' your a wizard harry'' momentje..
nou ik heb gezegd dat ik de gebeurtenis en de datum aan mijn gids heb voorgelegd en die gaf bevestiging,,maar ik denk ook niet dat mijn gids enige notie van tijd heeft, dus van de datum ben ik niet zeker meer idd.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 01:00 schreef WSquater het volgende:
[..]
Valandil25, nog één keer een vraag: geloof je nu zelf dat ze morgen (of nou ja, eigenlijk vandaag) echt komen? Want eerder deze week zei je dat je er zeker van was, maar uit je laatste posts haal ik dat je daar niet meer zo zeker van bent.
Ik vraag je dus nog één keer: wat zijn jouw verwachtingen?
Mijn verwachtingen zijn, zoals ik eerder al zei, dat er helemaal niks bijzonders zal gebeuren - en zowel, dan zou het wel geweldig zijn om mee te maken.
maarja net zoals jou hoop ik er natuurlijk wel op, zou te gek zijnquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 01:00 schreef WSquater het volgende:
[..]
Valandil25, nog één keer een vraag: geloof je nu zelf dat ze morgen (of nou ja, eigenlijk vandaag) echt komen? Want eerder deze week zei je dat je er zeker van was, maar uit je laatste posts haal ik dat je daar niet meer zo zeker van bent.
Ik vraag je dus nog één keer: wat zijn jouw verwachtingen?
Mijn verwachtingen zijn, zoals ik eerder al zei, dat er helemaal niks bijzonders zal gebeuren - en zowel, dan zou het wel geweldig zijn om mee te maken.
Je kunt je natuurlijk ook afvragen of het de juiste bronnen zijn..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 01:07 schreef valandil25 het volgende:
[..]
nou ik heb gezegd dat ik de gebeurtenis en de datum aan mijn gids heb voorgelegd en die gaf bevestiging,,maar ik denk ook niet dat mijn gids enige notie van tijd heeft, dus van de datum ben ik niet zeker meer idd.
dus nogmaals, denk ik dat er wat gaat gebeuren? ja..
gaat het morgen gebeuren? weet ik gewoonweg niet..om de redenen die ik in eerdere posts heb genoemd.
zoiezo weet ik het niet, mijn gevoel zegt ja er gaat wat gebeuren(morgen of een andere dag), maar ik ben net zoals iedereen afhankelijk van bronnen.
Hoi Bankfurtquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:18 schreef gelande_alien het volgende:
Gegroet aardlingen, daar ben ik dan!
Ik breng jullie een blijde boodschap van achter de sterren. Fok leek me een uitstekend medium om de waarheid over het heelal te verkondigen. Daarover in de komende tijd meer.
Wees gezegend.
Gegroet lavender, deze boodschap betreft ook jou. Ook jij zal deel uitmaken van het grote kosmische plan waarmee de aarde haar volgende stap in haar ascentie beleeft. Bereid je dus voor op mooie tijden.quote:
Dank u voor deze mooie woorden Danny Searle.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:21 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Gegroet lavender, deze boodschap betreft ook jou. Ook jij zal deel uitmaken van het grote kosmische plan waarmee de aarde haar volgende stap in haar ascentie beleeft. Bereid je dus voor op mooie tijden.
Wees gezegend.
dat zullen we snel genoeg zien ja.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Je kunt je natuurlijk ook afvragen of het de juiste bronnen zijn..
Heil de sterrenreizigers!quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:18 schreef gelande_alien het volgende:
Gegroet aardlingen, daar ben ik dan!
Ik breng jullie een blijde boodschap van achter de sterren. Fok leek me een uitstekend medium om de waarheid over het heelal te verkondigen. Daarover in de komende tijd meer.
Wees gezegend.
thanx, welkom waar is je ruimte schip?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:18 schreef gelande_alien het volgende:
Gegroet aardlingen, daar ben ik dan!
Ik breng jullie een blijde boodschap van achter de sterren. Fok leek me een uitstekend medium om de waarheid over het heelal te verkondigen. Daarover in de komende tijd meer.
Wees gezegend.
Gegroet mijn beste, mijn sterrenschip bevindt zich op enige veilige afstand van de aarde waar u het niet kunt detecteren. Ik en mijn soortgenoten hebben ons naar de aarde gestraald om u deelgenoot te maken van deze gelukkige tijding en contact op te nemen met uw wereldleiders.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:27 schreef valandil25 het volgende:
[..]
thanx, welkom waar is je ruimte schip?
ff naar de garage voor een opknap beurt? kijk uit he! t zijn afzetters..
Die sig van u stelt me niet echt gerustquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:46 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Gegroet mijn beste, mijn sterrenschip bevindt zich op enige veilige afstand van de aarde waar u het niet kunt detecteren. Ik en mijn soortgenoten hebben ons naar de aarde gestraald om u deelgenoot te maken van deze gelukkige tijding en contact op te nemen met uw wereldleiders.
Wees gezegend.
nou wees welkom, voel je thuis! eet wat je wilt! drink wat je wilt! en probeer gerust onze vrouwen! hahaquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:46 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Gegroet mijn beste, mijn sterrenschip bevindt zich op enige veilige afstand van de aarde waar u het niet kunt detecteren. Ik en mijn soortgenoten hebben ons naar de aarde gestraald om u deelgenoot te maken van deze gelukkige tijding en contact op te nemen met uw wereldleiders.
Wees gezegend.
Gegroet mijn beste, mijn sig heeft enkel betrekking op een aardse film op internet die wij zagen en die we hebben gebruikt als studie-object. We hebben gemeend daarmee een punt van herkenning voor u te hebben neergezet opdat het kennismakingsproces sneller zou verlopen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Die sig van u stelt me niet echt gerust
Gr mijn beste, ik moet helaas zeggen dat wij aliens niet compatibel zijn met uw aardse voedsel en vrouwen. Wij zijn voor het paringsritueel niet ge-equipped.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:53 schreef valandil25 het volgende:
[..]
nou wees welkom, voel je thuis! eet wat je wilt! drink wat je wilt! en probeer gerust onze vrouwen! haha
weet dat ik erg vereerd ben om hier deelgenoot van te zijn
Dat laatste lijkt me lastig ivm de voortplantingquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:56 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Gr mijn beste, ik moet helaas zeggen dat wij aliens niet compatibel zijn met uw aardse voedsel en vrouwen. Wij zijn voor het paringsritueel niet ge-equipped.
WG gr gr
ik ook niet, maar ik probeer het elke keer weer hahaquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:56 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Gr mijn beste, ik moet helaas zeggen dat wij aliens niet compatibel zijn met uw aardse voedsel en vrouwen. Wij zijn voor het paringsritueel niet ge-equipped.
WG gr gr
Gr mijn beste, wij planten ons voort door ons dna te klonen en te verbeteren.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:57 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat laatste lijkt me lastig ivm de voortplanting
Bo-ringquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:58 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Gr mijn beste, wij planten ons voort door ons dna te klonen en te verbeteren.
Gr gr
Wellicht zult u aansluiting vinden in onze rangen als lotgenoot. We hebben nog een subject nodog voor enkele tests. Waar bevindt u zich precies?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:58 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ik ook niet, maar ik probeer het elke keer weer haha
Dat is niets vergeleken met een sterrenreis van anderhalf miljoen lichtjaar, dat is pas saai.quote:
Mwah, ik prefereer toch dit aardse geklooiquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:01 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Dat is niets vergeleken met een sterrenreis van anderhalf miljoen lichtjaar, dat is pas saai.
Gr gr
Daarom bent u ook een aardling en gebonden aan deze onhandige manier van voortplanting. Heeft u zich inmiddels voortgeplant?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Mwah, ik prefereer toch dit aardse geklooi
Zeg, wat een impertinene vraag? Zijn ze bij u allemaal zo recht voor de raap? En over raap gesproken, hoe is de vorm van uw hoofd?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:03 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Daarom bent u ook een aardling en gebonden aan deze onhandige manier van voortplanting. Heeft u zich inmiddels voortgeplant?
Gr gr
haha graag meld ik me als vrijwilliger aan voor dit project! locatie zal snel volgen!quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 11:00 schreef gelande_alien het volgende:
[..]
Wellicht zult u aansluiting vinden in onze rangen als lotgenoot. We hebben nog een subject nodog voor enkele tests. Waar bevindt u zich precies?
Gr gr
Naar de tv, de OS, daar zou het plaatsvinden.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:23 schreef ElviraKlapmuts het volgende:
Waar moet ik vanavond eigenlijk naar kijken om er zodoende bij te zijn dat er niks gebeurt, voor het geval het wel gebeurt??
Hmmm... elke willekeurige zender dus (lijkt het wel). Twitter ook maar even in de gaten houdenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Naar de tv, de OS, daar zou het plaatsvinden.
Ik ben er al.quote:
Ho ho, de dag is nog niet omquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 15:40 schreef Flammie het volgende:
Ok jammer, het lijkt er op dat het vandaag niet gebeuren gaatPrikken we een nieuwe datum?
19:53 was voorspeld als ik het me goed herinner. Plus dat de dag pas eindigt om 00.00 uur. Dus nog even geduld!quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 15:40 schreef Flammie het volgende:
Ok jammer, het lijkt er op dat het vandaag niet gebeuren gaatPrikken we een nieuwe datum?
Onze tijd of engelse tijd?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:13 schreef Gray het volgende:
[..]
19:53 was voorspeld als ik het me goed herinner. Plus dat de dag pas eindigt om 00.00 uur. Dus nog even geduld!
Goede vraag.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:17 schreef RichardRichard het volgende:
[..]
Onze tijd of engelse tijd?
quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:20 schreef Gray het volgende:
[..]
Goede vraag.
Ik zeg voor het gemak maar Engelse tijd, omdat die graancirkel in Engeland lag. (lekker betrouwbaar allemaal)
Degene die zegt een channeler te zijn van gfol. De gfol. Dat beweert hij wel in ieder geval.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:14 schreef -supergirl- het volgende:
wie zegt dat dan, dat ze vandaag landen? en waar haalt die persoon de info vandaan, die heeft contact met buitenaardse?
wat is gfolquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:33 schreef jogy het volgende:
[..]
Degene die zegt een channeler te zijn van gfol. De gfol. Dat beweert hij wel in ieder geval.
De universele boomknuffelaarsvereniging. Galactic federation of light.quote:
Ze gebruiken ook de verkeerde foliequote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:50 schreef Bahamut0503 het volgende:
[..]
Dat zijn deze gasten
[ afbeelding ]
Ashton Kutcher.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:50 schreef Bahamut0503 het volgende:
[..]
Dat zijn deze gasten
[ afbeelding ]
... en omdat ze aldaar tijdens de olympische spelen in Londen zouden (of misschien toch zullenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:20 schreef Gray het volgende:
Goede vraag.
Ik zeg voor het gemak maar Engelse tijd, omdat die graancirkel in Engeland lag. (lekker betrouwbaar allemaal)
Not found.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:21 schreef WSquater het volgende:
BREAKING: Obama confirms contact extraterrestrial life
bullshit maar ben wel benieud hoe je dat linkje hebt gemaakt..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:21 schreef WSquater het volgende:
BREAKING: Obama confirms contact extraterrestrial life
quote:
Vals alarm. Het was wel 't spannendste moment van de dag, niet?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:31 schreef valandil25 het volgende:
[..]
bullshit maar ben wel benieud hoe je dat linkje hebt gemaakt..
haha ja dat welquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:44 schreef WSquater het volgende:
[..]
[..]
Vals alarm. Het was wel 't spannendste moment van de dag, niet?
Ik dacht even dat het echt was. Had al allemaal mensen aan de lijnquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:44 schreef WSquater het volgende:
[..]
[..]
Vals alarm. Het was wel 't spannendste moment van de dag, niet?
Zo is dat!quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:48 schreef valandil25 het volgende:
mooi he,, we hebben met zn allen al 10 paginas vol geluld in een paar dagen..
Best wel simpel: eerst ga je naar een site van een (redelijk) grote nieuwsorganisatie, zoals de New York Times. Ik koos vervolgens een goede categorie op de site, opende een artikel van vandaag en dan heb je bijvoorbeeld een URL als deze:quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:45 schreef valandil25 het volgende:
[..]
haha ja dat welmaar hoe deed je dat?
Sorryquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:45 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ik dacht even dat het echt was. Had al allemaal mensen aan de lijn
haha heb geen medelijden met mij, life goes on ook als het niet gebeurt, trouwens zou ook later kunnen..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:51 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zo is dat!
En het is een vermakelijk topic geworden![]()
Vind het voor jou wel jammer valandil, want je was zo overtuigd
Dat horen we vakerquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:55 schreef valandil25 het volgende:
[..]
haha heb geen medelijden met mij, life goes on ook als het niet gebeurt, trouwens zou ook later kunnen..
quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:44 schreef WSquater het volgende:
[..]
[..]
Vals alarm. Het was wel 't spannendste moment van de dag, niet?
Denk dat je daar best een punt hebt.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:06 schreef Tropanzia het volgende:
Stelletje kloten-aliens!!!!!!!
Maar weet je wat het is mensen, nu de meeste mensen zich zijn gaan afzetten tegen ouderwetse religiën, zoeken ze wat anders wat onzichtbaar is, de spanning van het voorstellingsvermogen doet het nog altijd goed boven de verveling wat de nuchterheid en acceptatie veroorzaakt.
..en dat.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:07 schreef MonteCristo het volgende:
DIT is dus de reden waarom sceptici aankondigingen als buitenaardse wezens die landen op aarde steeds minder serieus nemen.
Nee, ze liggen een uur achter, niet een uur voor.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:48 schreef valandil25 het volgende:
mooi he,, we hebben met zn allen al 10 paginas vol geluld in een paar dagen..
hey maar engelse tijd kwart voor acht zou dus kwart voor zeven nl tijd zijn toch?
quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:21 schreef Drommelsch85 het volgende:
Voor die paar procent kans dat er uberhaupt iets gaat gebeuren ben ik de uitzending op NOS nu aan het opnemen.
bedankt voor de infoquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:18 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Nee, ze liggen een uur achter, niet een uur voor.
quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:33 schreef valandil25 het volgende:
[..]
bedankt voor de info![]()
nou volgens die graancirkel hebben we dan nog ff
ja ik denk idd dat dat snel zal gebeuren idd.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:35 schreef WSquater het volgende:
valandil25, je denkt dus nog steeds dat de mensheid (of nou ja, in ieder geval de normale bevolking) voor het eerst kennis zal maken met aliens?
Ik bedoelde vandaag, ik was het woordje vandaag vergetenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:36 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja ik denk idd dat dat snel zal gebeuren idd.
Zelfs na vandaag denk je dat nog? Waarom dan? Serieuze vraag.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:36 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja ik denk idd dat dat snel zal gebeuren idd.
Het is een beetje het "boy who cried wolf" effect.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:07 schreef MonteCristo het volgende:
DIT is dus de reden waarom sceptici aankondigingen als buitenaardse wezens die landen op aarde steeds minder serieus nemen.
ik weet niet of dat per se vandaag is.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:37 schreef WSquater het volgende:
[..]
Ik bedoelde vandaag, ik was het woordje vandaag vergeten
Hoe graag ik het ook zou willen zien, ik heb er weinig vertrouwen in.
Jij doet me veel aan user Gertje Plongers denken. Zelfde stijlquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:43 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ik weet niet of dat per se vandaag is.
ik weet het uberhaupt niet haha ik volg alleen mijn gevoel.
Exact. Dit is gewoon niet leuk meer.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:43 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Het is een beetje het "boy who cried wolf" effect.
Echt wel.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 19:05 schreef MonteCristo het volgende:
[..]
Dit is gewoon niet leuk meer.
Stop daarmee.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 18:43 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ik weet niet of dat per se vandaag is.
ik weet het uberhaupt niet haha ik volg alleen mijn gevoel.
hahahaquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:11 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Dat zegt mijn gevoel
/zichzelf grappig vinden
Hoh, hoh, hoh. Die intergalactische super delegatie heeft op een of andere planeet besloten dat ze eraan komen hoor. Het internet zegt het zelf!quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:20 schreef Lavenderr het volgende:
Als het topic vol is maar geen vervolg doen he![]()
Ze komen niet vandaag, daar kunnen we gevoegelijk van uitgaan.
We wachten gewoon het volgende aangekondigde bezoekje af.
ja! heil internet!!quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:26 schreef WSquater het volgende:
[..]
Hoh, hoh, hoh. Die intergalactische super delegatie heeft op een of andere planeet besloten dat ze eraan komen hoor. Het internet zegt het zelf!
Zul je zien dat het de Vogons zijn.....quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:26 schreef WSquater het volgende:
[..]
Hoh, hoh, hoh. Die intergalactische super delegatie heeft op een of andere planeet besloten dat ze eraan komen hoor. Het internet zegt het zelf!
Ze zijn bij Pluto rechtsaf geslagen, in plaats van linksaf. Je raadt het al: pas na 96 miljard km kwamen ze erachter dat ze een foute afslag hadden genomen. Ze zitten nu op een afstand van 85 miljard km, maar hebben - hoe kan het ook anders - een ongeluk gehad. Ze zijn in orde, geen zorgen, maar hun voertuig is dus total loss.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:27 schreef The_Avatar het volgende:
Wat is het excuus dit x van de aliens de bus gemist?
ja en nou maar hopen dat ze een soort van anwb hebben, of route mobiel, want dat kan ook he! niet dat je denkt dat ik nu route mobiel op een tweede plan zet, want dat is absoluut niet mijn intentie!! nooit geweest ook trouwens..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:33 schreef WSquater het volgende:
[..]
Ze zijn bij Pluto rechtsaf geslagen, in plaats van linksaf. Je raadt het al: pas na 96 miljard km kwamen ze erachter dat ze een foute afslag hadden genomen. Ze zitten nu op een afstand van 85 miljard km, maar hebben - hoe kan het ook anders - een ongeluk gehad. Ze zijn in orde, geen zorgen, maar hun voertuig is dus total loss.
Dat zou kunnen, ja.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:40 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ja en nou maar hopen dat ze een soort van anwb hebben, of route mobiel, want dat kan ook he! niet dat je denkt dat ik nu route mobiel op een tweede plan zet, want dat is absoluut niet mijn intentie!! nooit geweest ook trouwens..
Ik heb zelf net deze screenshots gemaakt hoor! Dit is the real deal.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:46 schreef valandil25 het volgende:
[..]
haha ja misschien van het smurfen universum, we zullen het nooit weten denk..
quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:44 schreef WSquater het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, ja.
Trouwens BREAKING NEWS! Vliegende schotels gesignaleerd in het Olympisch Stadium!
[ afbeelding ]
haha ja misschien van het smurfen universum, we zullen het nooit weten denk..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:44 schreef WSquater het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, ja.
Trouwens BREAKING NEWS! Vliegende schotels gesignaleerd in het Olympisch Stadium!
[ afbeelding ]
Ah, time for dinner..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:32 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Zul je zien dat het de Vogons zijn.....
ha the hitchhikers guide to the galaxy, briljante film trouwens!quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:55 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Ah, time for dinner..
[ afbeelding ]
Ze komen pas als wij zelfstandig hebben ontdekt waarom het getal 42 de essentie van het universum is.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:57 schreef valandil25 het volgende:
[..]
ha the hitchhikers guide to the galaxy, briljante film trouwens!
haha ja dat getal is ook nie echt bevredigend..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 21:01 schreef PontifexMaximus het volgende:
[..]
Ze komen pas als wij zelfstandig hebben ontdekt waarom het getal 42 de essentie van het universum is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |