abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_114311353



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Zomer 2012



2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc voor een volledige IRC client. of xchat een iets minder uitgebreide irc client..

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
pi_114311384
wat een kut TT
pi_114311394
En Robin dan.... mocht hij niet de TT maken? :P
pi_114311416
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:35 schreef mschol het volgende:
wat een kut TT
Best wel inderdaad.

Maar goed, ik wist geen betere dus gaf ik Klipnap het recht op een nieuw topic.
pi_114311430
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:36 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Best wel inderdaad.

Maar goed, ik wist geen betere dus gaf ik Klipnap het recht op een nieuw topic.
oooh oke.
pi_114311451
En wat is deze? Xchat is even uitgebreid als Mirc.
pi_114311526
quote:
8s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:37 schreef Klipnap het volgende:
NIET HATEN OP MUGI :(
[ afbeelding ]
Ligt het aan mijn browser of is deze gif borked?
  dinsdag 17 juli 2012 @ 12:39:43 #9
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_114311545
Haha, Klipnap is mIRC fan? :D .
pi_114311587
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:39 schreef AdoraBelle het volgende:
Haha, Klipnap is mIRC fan? :D .
Nee. Dit is haar schrijfstijl niet en bovenal gebruikt ze ook nog eens Xchat.

Ik verdenk mschol. :P
pi_114311638
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:37 schreef robin007bond het volgende:
En wat is deze? Xchat is even uitgebreid als Mirc.
quote:
XChat is an IRC chat program for both Linux and Windows. It allows you to join multiple IRC channels (chat rooms) at the same time, talk publicly, private one-on-one conversations etc. Even file transfers are possible
dat klinkt niet overtuigend hoor.. zovan: ja het kan, maar vraag niet hoe :')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 12:42:50 #12
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114311680
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:40 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nee. Dit is haar schrijfstijl niet en bovenal gebruikt ze ook nog eens Xchat.

Ik verdenk mschol. :P
Wat? :{
pi_114311692
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:41 schreef mschol het volgende:

[..]


[..]

dat klinkt niet overtuigend hoor.. zovan: ja het kan, maar vraag niet hoe :')
Toch zijn ze qua features even uitgebreid. Ik vind Xchat zelfs uitgebreider omdat je plugins in Python, Perl etc. kan maken. :P
pi_114311711
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:42 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Wat? :{
Check de OP :P
  dinsdag 17 juli 2012 @ 12:44:32 #15
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_114311758
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:41 schreef mschol het volgende:

[..]

[..]

dat klinkt niet overtuigend hoor.. zovan: ja het kan, maar vraag niet hoe :')
Dat is een simpele omschrijving van het programma, duh... Logisch dat daar niet uitgebreid in staat hoe dat werkt ;) .
pi_114311830
Heb je eigenlijk een MAL, AdoraBelle? :P
pi_114311890
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:46 schreef robin007bond het volgende:
Heb je eigenlijk een MAL, AdoraBelle? :P
Oh boy here we go.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 12:49:28 #18
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114311946
Mugi :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114311952
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:49 schreef De_Dakgoot het volgende:
Mugi :')
Mugi :D
  dinsdag 17 juli 2012 @ 12:50:39 #20
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114311985
Yui, Ui :D
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 12:52:40 #21
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114312287
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Jij :')
[ afbeelding ]
Die wenkbrauwen passen er gewoon niet bij.

Inb4 niks tegen dikke wenkbrauwen. Heb ik ook niets tegen, maar haar staat het gewoon echt niet. Anime in combinatie met hele dikke wenkbrauwen werkt niet.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 13:00:00 #23
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114312389
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 12:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Die wenkbrauwen passen er gewoon niet bij.

Inb4 niks tegen dikke wenkbrauwen. Heb ik ook niets tegen, maar haar staat het gewoon echt niet. Anime in combinatie met hele dikke wenkbrauwen werkt niet.


pi_114312436
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 13:00 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die tweede vind ik weer niets mis mee, maar bij Mugi is het echt wel veel erger.

En die laatste is meer een soort karikatuur. Die telt niet. :P
pi_114312550
Ik vind de aanwezigheid van wenkbrauwen in mijn Chinese tekenfilms niet storend, wel opvallend. Omdat ze zoals ook neuzen, ogen, lippen, lichaamsbeharing (sans hoofdhaar), oneffenheden in de de huid en persoonlijkheden buiten een enkele karaktertrekken niet veel voorkomen.
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 17 juli 2012 @ 13:12:21 #27
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114312856

Wat is deze?
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114312941
quote:
11s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 13:12 schreef Repelsteeltju het volgende:
[ link | afbeelding ]
Wat is deze?
;(
  dinsdag 17 juli 2012 @ 13:37:18 #30
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114314278
quote:
17s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 13:37 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Hehe. :P
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:16:14 #32
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_114315860
quote:
17s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 13:37 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Approved.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:24:45 #34
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114316059
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:33:08 #35
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_114316393
41
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_114316536
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:33 schreef Quotidien het volgende:
41
41 wat? :P
pi_114316577
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:36 schreef robin007bond het volgende:

[..]

41 wat? :P
Dat is geen onderdeel van de vraag.
pi_114316614
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dat is geen onderdeel van de vraag.
Oh, oeps. Ik las het niet als reactie op de vraag.
pi_114316641
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Oh, oeps. Ik las het niet als reactie op de vraag.
TSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Deze is veel leuker
http://knowyourmeme.com/memes/48293

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:39:08 #40
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_114316643
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:24 schreef De_Dakgoot het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je bedoelt dat er geen = achter staat?
pi_114316702
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:39 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

TSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Deze is veel leuker
http://knowyourmeme.com/memes/48293

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Knowyourmeme is echt cancer shit gtfo :')
pi_114316797
quote:
0s.gif robin007bond het volgende:
Ahww, dat plaatje Arashi
Mijn hart doet dan echt doki doki
doki doki :')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:42:59 #43
246140 Klipnap
Petrowh <3
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:43:15 #44
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114316817
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:39 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

TSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Deze is veel leuker
http://knowyourmeme.com/memes/48293

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:47:18 #46
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_114316969
Ik snap er niks meer van :? .
pi_114316989
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:47 schreef AdoraBelle het volgende:
Ik snap er niks meer van :? .
Waar snap je niks meer van.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:50:11 #48
365860 AdoraBelle
graag verwijderen
pi_114317060
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:47 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Waar snap je niks meer van.
Van wat er boven mijn post staat ;) .
  dinsdag 17 juli 2012 @ 14:51:39 #49
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114317105
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:50 schreef AdoraBelle het volgende:

[..]

Van wat er boven mijn post staat ;) .
Trollmath vooral.


quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 14:51 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Madoka kijken jij :(
En dit.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 15:40:04 #51
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114319610
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 15:40 schreef Klipnap het volgende:

[ afbeelding ]
Ja Robin, EVA is een grote vergissing.
Hehe. Het gaat minder om EVA zelf, maar meer om het niet naar college gedeelte.

Oh en dakgoot:

De reden dat jij je niet ergert aan K-ON! characters is omdat ze geen diepgang kennen. Ze zijn zo gemaakt dat ze perfect zijn, zodat de basement dwellers er weer op kunnen kwijlen. Ze zijn niet realistisch en hebben dus ook haast geen imperfecties in hun karakters.

Daarnaast kom je hun slechte kanten ook nooit te weten, omdat de serie dat level niet bereikt. Het blijft om simpele dingen gaan.

Het is zo makkelijk om dit soort personages te bedenken, personages die geen fouten kunnen maken.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 15:53:20 #53
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114319628
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 15:52 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hehe. Het gaat minder om EVA zelf, maar meer om het niet naar college gedeelte.

Oh en dakgoot:

De reden dat jij je niet ergert aan K-ON! characters is omdat ze geen diepgang kennen. Ze zijn zo gemaakt dat ze perfect zijn, zodat de basement dwellers er weer op kunnen kwijlen. Ze zijn niet realistisch en hebben dus ook haast geen imperfecties in hun karakters.

Daarnaast kom je hun slechte kanten ook nooit te weten, omdat de serie dat level niet bereikt. Het blijft om simpele dingen gaan.

Het is zo makkelijk om dit soort personages te bedenken, personages die geen fouten kunnen maken.
Ja want Yui is perfect :'(
pi_114319755
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 15:53 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ja want Yui is perfect :'(
Je snapt best wat ik bedoel. :P

Ze is een airhead, maar voor de rest kom je haar serieuze problemen natuurlijk niet tegen.

Dat geeft ook niet, daar draait de serie niet om. Maar het is wel een verklaring waarom de characters veel meer likeable zijn.
pi_114319907
ben benieuwd, welke 3 series worden hier uitgebeeld:

ik heb
KissXSis en Yosuga no Sora
die derde herken ik niet...
  dinsdag 17 juli 2012 @ 16:00:05 #56
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114319945
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 15:59 schreef mschol het volgende:
ben benieuwd, welke 3 series worden hier uitgebeeld:
[ afbeelding ]
ik heb
KissXSis en Yosuga no Sora
die derde herken ik niet...
Chuu bra :')
pi_114319989
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:00 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Chuu bra :')
ah, fuck idd _O-
pi_114320251
Ik ga weer naar NL toe. Zie jullie vanavond of in de auto weer. :P
  dinsdag 17 juli 2012 @ 16:21:12 #59
246140 Klipnap
Petrowh <3
  dinsdag 17 juli 2012 @ 16:29:27 #60
246140 Klipnap
Petrowh <3
  dinsdag 17 juli 2012 @ 16:30:35 #61
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114321128
quote:
9s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:29 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 16:53:55 #62
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114322037
Kyubey no Baka!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_114322730
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 16:30 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Eng.
pi_114324305
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 17:11 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Eng.
Eng en lief niet uit elkaar weten te houden :')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 18:12:21 #65
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114325074
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 18:12 schreef Klipnap het volgende:
Ik heb een maïskolf besteld.
Ik ga het niet zo eten als Yui :'(
Of was dat te SC?
Besteld? :P
Op www.ah.nl ??
pi_114325392
*konbanwa*
  dinsdag 17 juli 2012 @ 18:30:41 #68
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114325496
:D

Mijn Tales of Vesperia is vandaag binnengekomen met de post!


*O*

Ik heb vanavond wat te doen!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_114325599
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 18:30 schreef .Cake. het volgende:
:D

Mijn Tales of Vesperia is vandaag binnengekomen met de post!


*O*

Ik heb vanavond wat te doen!
Mogen wij intussen baggeren? :*
  dinsdag 17 juli 2012 @ 18:35:50 #70
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114325713
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 18:33 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mogen wij intussen baggeren? :*
Nee.

En Tokyo Tosho doet het nog steeds niet? :'(
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_114325758
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 18:35 schreef .Cake. het volgende:

En Tokyo Tosho doet het nog steeds niet? :'(
;(

Al behoorlijk lang nu... FBI heeft de servers offline gehaald? :o
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_114325776
Torrents :')
Je mag gewoon mijn usenet account gebruiken.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 19:03:27 #73
246140 Klipnap
Petrowh <3
  dinsdag 17 juli 2012 @ 19:06:15 #74
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_114326834
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 18:30 schreef .Cake. het volgende:
:D

Mijn Tales of Vesperia is vandaag binnengekomen met de post!


*O*

Ik heb vanavond wat te doen!
Dat is echt een lame ass game..
Die had ik ooit in een grijs verleden op de Xbox 360..
verhaal gaat ontzettend traag en je doet heel de tijd hetzelfde. ik heb het vier dagen gespeeld daarna trok ik het echt niet meer.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_114326848
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 19:03 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Restaurant :P
Eens beetje FOK!ken als je uit eten bent.. Verslaafde. :P
  dinsdag 17 juli 2012 @ 19:12:57 #76
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114327114
quote:
1s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 19:06 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Eens beetje FOK!ken als je uit eten bent.. Verslaafde. :P
Een beetje 's nachts om twee uur FOK!en als je op vakantie bent... Verslaafde :P
pi_114327142
Jullie zijn gewoon beiden hopeloos.
pi_114327189
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 19:13 schreef Arashimashou het volgende:
Jullie zijn gewoon beiden hopeloos.
pi_114327202
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 19:13 schreef Arashimashou het volgende:
Jullie zijn gewoon beiden hopeloos.
Wat hij zegt Klipnap.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 17-07-2012 19:15:17 ]
pi_114327250
Daarom moeten jullie nu daten. Toch straw?
pi_114327287
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 19:16 schreef Arashimashou het volgende:
Daarom moeten jullie nu daten. Toch straw?
Juist Arashi.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:00:45 #84
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_114329513
Is al bekend wat er met TT aan de hand is?
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_114330378
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 19:46 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

nu pas?? _O-
GTO blijft leuk :Y
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:23:18 #86
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114330813
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114331175
Slechts 3 anime's volg ik van dit seizoen: Hakuouki Reimeiroku, Sword Art Online en Kokoro Connect, waarbij ik bij de laatste nog twijfels heb...
pi_114331221
quote:
3s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:30 schreef Qunix het volgende:
Slechts 3 anime's volg ik van dit seizoen: Hakuouki Reimeiroku, Sword Art Online en Kokoro Connect, waarbij ik bij de laatste nog twijfels heb...
Mijn twijfels zijn bij de laatste erg groot!

En ik kan nu eindelijk Kokoro Connect 2 en SOA 2 kijken _O_
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:36:56 #89
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114331568
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mijn twijfels zijn bij de laatste erg groot!

En ik kan nu eindelijk Kokoro Connect 2 en SOA 2 kijken _O_
_O_
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:37:49 #90
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114331611
Dat feel
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114331650
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:36 schreef Klipnap het volgende:

[..]

_O_
Je hebt het filosofisch en dramatisch genoemd. Dus ik ben wel erg benieuwd... :P
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
Dat feel
[ afbeelding ]
;_;
pi_114331671
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
Dat feel
[ afbeelding ]
Omg dat is echt sneu :')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:39:51 #93
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114331732
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:38 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je hebt het filosofisch en dramatisch genoemd. Dus ik ben wel erg benieuwd... :P

[..]

;_;
Filosofisch niet persé, dramatische komt nog
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
Dat feel
[ afbeelding ]
;(
pi_114331798
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Filosofisch niet persé, dramatische komt nog
Ok.

Per se is trouwens beter dan persé :@
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:42:10 #95
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114331865
Ui is gemeen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114332005
quote:
9s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:42 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ui is gemeen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oei.

...is dat cranberrysaus?
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:47:15 #97
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114332168
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:40 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ok.

Per se is trouwens beter dan persé :@
Perse is een van de weinige woorden die ik nooit weet :')
pi_114332354
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:47 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Perse is een van de weinige woorden die ik nooit weet :')
Het is een Latijnse uitspraak.

Persé is een soort van vernederlandste vorm die eigenlijk fout is, maar echt ontzettend veel wordt gebruikt.

En maakt niet uit joh. Ik maak ook veel foutjes.

Als je ze ziet mag je dat dus gerust zeggen.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 17-07-2012 20:51:14 ]
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:58:40 #100
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114332787
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mijn twijfels zijn bij de laatste erg groot!

En ik kan nu eindelijk Kokoro Connect 2 en SOA 2 kijken _O_
Ach jij vindt K-ON! leuk dus misschien is dit ook jouw ding...

quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:50 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Het is een Latijnse uitspraak.

Persé is een soort van vernederlandste vorm die eigenlijk fout is, maar echt ontzettend veel wordt gebruikt.

En maakt niet uit joh. Ik maak ook veel foutjes.

Als je ze ziet mag je dat dus gerust zeggen.
Als iets ontzettend veel gedaan wordt kan je het nauwelijks nog een fout noemen tenzij het niet in lijn is met de grammatica.
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 17 juli 2012 @ 20:59:14 #101
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114332820
quote:
Dat vond ik het coolste stukje muziek.
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:58 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ach jij vindt K-ON! leuk dus misschien is dit ook jouw ding...
Ander verhaal.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:00:49 #102
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114332895
quote:
14s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:59 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ander verhaal.
K-ON! had een verhaal?
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114332951
quote:
11s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:00 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

K-ON! had een verhaal?
Lieve moe meisje en hun lieve moe avonturen, samen met gekke Sawako.
pi_114332975
quote:
14s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 20:59 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dat vond ik het coolste stukje muziek.
Ik luister nog regelmatig dit:
_O_
pi_114333160
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:01 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Lieve moe meisje en hun lieve moe avonturen, samen met gekke Sawako.
En een muziek club! :P
pi_114333167
Kokoro Connect 02 was wel leuk.

Dat 'filosofische' is trouwens wel de grootste quasi-filosofie die ik ooit heb gezien :')
pi_114333216
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:05 schreef robin007bond het volgende:
Kokoro Connect 02 was wel leuk.

Dat 'filosofische' is trouwens wel de grootste quasi-filosofie die ik ooit heb gezien :')
Die gast dat ding dat de docent had overgenomen is sowieso wel Kyuubei2.
pi_114333339
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:06 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Die gast dat ding dat de docent had overgenomen is sowieso wel Kyuubei2.
Of iets dergelijks.

Als ik eerlijk ben vind ik dit beter dan K-ON!.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:16:00 #109
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114333654
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:01 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Lieve moe meisje en hun lieve moe avonturen, samen met gekke Sawako.
Ik snap nog steeds niet waarom er nog steeds geen animé over deze reeks gemaakt is, wij zijn zo veel interessanter dan die snobs. Zijn we soms niet moé genoeg?
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114333722
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:16 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik snap nog steeds niet waarom er nog steeds geen animé over deze reeks gemaakt is, wij zijn zo veel interessanter dan die snobs. Zijn we soms niet moé genoeg?
De FAMC anime zal er wel komen, met artwork van Klipnap en storyline van Robin.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:20:12 #111
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114333874
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:16 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik snap nog steeds niet waarom er nog steeds geen animé over deze reeks gemaakt is, wij zijn zo veel interessanter dan die snobs. Zijn we soms niet moé genoeg?
komt door ons zolder leven en omdat wij geen school uniformen hebben :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:27:36 #112
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114334284
Dames doet uw sailorfuku aan, heren uw cardigans.

We geven ze geen enkel excuus om geen FAMC anime te maken!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114334328
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

De FAMC anime zal er wel komen, met artwork van Klipnap en storyline van Robin.
Deal.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:29:14 #114
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114334363
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

De FAMC anime zal er wel komen, met artwork van Klipnap en storyline van Robin.
Hier mijn geweldige artwork.
pi_114334442
quote:
6s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:29 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Hier mijn geweldige artwork.
[ afbeelding ]
Nu nog met mijn geweldige verhaal en het is helemaal compleet!
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:30:56 #116
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114334450
quote:
6s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:29 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Hier mijn geweldige artwork.
[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114334464
quote:
6s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:29 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Hier mijn geweldige artwork.
[ afbeelding ]
Waarom moeten animefan en ik onze char delen? :')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:31:53 #118
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114334482
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Waarom moeten animefan en ik onze char delen? :')
Sawa-chan heeft aandacht nodig.
pi_114334495
quote:
14s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:31 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Sawa-chan heeft aandacht nodig.
Wat heeft Sawachan te maken met de FAMC?
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:33:02 #120
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114334586
quote:
14s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:33 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:')
Hij heeft wel een punt.

Characters die volgens het verhaal zouden moeten komen:

Aliens, de forumleden, vriendin van forumlid, ik, mecha, nog wat random figuranten, politici en wereldleiders
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:34:15 #122
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114334703
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:34 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Hier nieuwe artwork
:')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:36:31 #124
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114334713
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:34 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Hier nieuwe artwork
er is niks veranderd
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114334726
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:36 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

er is niks veranderd
:')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:37:09 #126
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114334744
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:36 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

er is niks veranderd
Wel Azunyan heeft een AdoraBelle aan haar voet en Mschol kijkt onder Ritsu's rokje
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:38:19 #127
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114334794
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:31 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Waarom moeten animefan en ik onze char delen? :')
Alsof Sawa-sensei's jouw borsten niet een personage op zich zijn. :P


quote:
7s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:37 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Wel Azunyan heeft een AdoraBelle aan haar voet en Mschol kijkt onder Ritsu's rokje
Mschol no ecchi!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114334837
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:34 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Hier nieuwe artwork
:')_!
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:44:55 #129
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114335108
quote:
7s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:37 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Wel Azunyan heeft een AdoraBelle aan haar voet en Mschol kijkt onder Ritsu's rokje
Nu zie ik het ja
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:49:52 #130
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114335388
quote:
7s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:49 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Zo goed zeurpieten
Ohja spot de random anime UI's
:')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:51:14 #132
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114335398
quote:
7s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:49 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Zo goed zeurpieten
Ohja spot de random anime UI's
:')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:53:57 #133
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114335584
quote:
9s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:53 schreef Klipnap het volgende:
He is het niet goed ofzo :'(
WTF?

Ik ben een kerel, geen wijf... :')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:56:07 #135
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114335657
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:54 schreef blessed19 het volgende:

[..]

WTF?

Ik ben een kerel, geen wijf... :')
> Y-chromosomen in K-ON!
> Ja vast
:')
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114335688
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:56 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

> Y-chromosomen in K-ON!
> Ja vast
:?
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:56:54 #137
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114335702
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:54 schreef blessed19 het volgende:

[..]

WTF?

Ik ben een kerel, geen wijf... :')
Dan ben je in K-ON, is het weer niet goed :{w
pi_114335751
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:56 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dan ben je in K-ON, is het weer niet goed :{w
Er zitten geen jongens in K-ON!

Hoe planten de meisjes zich voort? Zullen er misschien stiekem een aantal traps tussen zitten?
pi_114335757
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:56 schreef blessed19 het volgende:

[..]

:?
Het komt erop neer dat jongens niet echt bestaan.
pi_114335785
Geen jongens in je serie doen is trouwens wel het toppunt van otaku pandering.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:58:40 #141
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114335811
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Er zitten geen jongens in K-ON!

Hoe planten de meisjes zich voort? Zullen er misschien stiekem een aantal traps tussen zitten?
Ritsu's broertje :{w
SPOILER: Mayor spoiler aatste episode K-ON NIET OPENEN!!!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_114335820
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:58 schreef robin007bond het volgende:
Geen jongens in je serie doen is trouwens wel het toppunt van otaku pandering.
Door blijven zeuren over K-ON is wel het toppunt van Robinnerigheid.

quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:58 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ritsu's broertje :{w
SPOILER: Mayor spoiler aatste episode K-ON NIET OPENEN!!!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oooh ja de broer!

En die spoiler geloof ik niet.
pi_114335839
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:58 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ritsu's broertje :{w
SPOILER: Mayor spoiler aatste episode K-ON NIET OPENEN!!!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is die spoiler echt waar? :')

Ik geloof er niets van.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 21:59:21 #144
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114335862
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:59 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Echt waar.
Niet.

Je liegt.
pi_114335881
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:59 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Echt waar.
Meen je dat?

:')

Echt, echt, echt?
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:00:31 #147
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114335973
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:00 schreef Klipnap het volgende:
Bewijs:
[ afbeelding ]
Volgens mij ben je het bewijs vergeten toe te voegen.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:01:35 #149
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114336009
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:01 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Volgens mij ben je het bewijs vergeten toe te voegen.

Gr Gr Traumabezorger
pi_114336028
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:00 schreef Klipnap het volgende:
Bewijs:
[ afbeelding ]
Sorry. Ik geloof het niet.

Aah, ik weet trouwens niet of ik het ga droppen of niet. ;(

Nog maar 10 episodes. Daar moet ik me toch wel doorheen weten te zetten?

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 17-07-2012 22:02:24 ]
pi_114336044
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:01 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Gr Gr Traumabezorger
Dit zou ik wel willen zien, eigenlijk. :')
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:02:52 #152
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114336095
quote:
Sorry, maar dat klinkt een beetje borked.
pi_114336196
quote:
Die is wel heel slecht. ;(
pi_114336219
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:56 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Dan ben je in K-ON, is het weer niet goed :{w
Ik heb altijd gezegd dat K-on! een slap aftreksel is van Beck. :P
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:08:24 #156
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114336405
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:00 schreef Klipnap het volgende:
Bewijs:
[ afbeelding ]
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:01 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Gr Gr Traumabezorger
quote:
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:14:08 #157
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114336699
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 21:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Er zitten geen jongens in K-ON!

Hoe planten de meisjes zich voort? Zullen er misschien stiekem een aantal traps tussen zitten?
Soloseks?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114336742
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:14 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Soloseks?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sozins komeet :D
pi_114336766
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:14 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Soloseks?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:17:40 #160
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114336879
quote:
10s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:14 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Soloseks?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:o
pi_114337060
:')
pi_114337451
anime meisjes planten zich zelden voort :+
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:29:30 #163
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114337564
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:27 schreef mschol het volgende:
anime meisjes planten zich zelden voort :+

Dat zal wel komen omdat het zelden goed afloopt. :'(
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:45:18 #164
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114338563
Ik heb laatst een boekdeel van Tenjo Tengo (3) gekocht en er wat doorheen gebladerd. Het zag er behoorlijk hoezegjedat trashy uit. Is Tenjo Tengo trashy?
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:52:50 #165
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_114338983
Wanneer komt er weer een nieuwe epsiode van Sword online ?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_114339107
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:52 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wanneer komt er weer een nieuwe epsiode van Sword online ?
Elke zaterdag. Geduld, vriend. :P
  dinsdag 17 juli 2012 @ 22:55:55 #167
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_114339138
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:55 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Elke zaterdag. Geduld, vriend. :P
Het heet sword online toch? ik was half de naam vergeten.
maar elke zaterdag mooi zou het onthouden.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_114339158
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:55 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Het heet sword online toch? ik was half de naam vergeten.
maar elke zaterdag mooi zou het onthouden.
Sword Art Online :)
  dinsdag 17 juli 2012 @ 23:05:02 #169
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114339707
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:55 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Het heet sword online toch? ik was half de naam vergeten.
maar elke zaterdag mooi zou het onthouden.
Sword Online Art. :)
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114339760
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 23:05 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Sword Online Art. :)
:Y Ik wilde net zeggen.
pi_114341105
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:29 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Dat zal wel komen omdat het zelden goed afloopt. :'(
boze nagisa is cute O+

maar true, het loopt niet altijd even goed af...
overigens: scheveningen in onii-chan no koto (lijkt kennelijk op perverted woorden in japans)
zo klaar mee, dan maar eens kijken wat ik ga kijken...
pi_114342266
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 23:28 schreef mschol het volgende:

[..]

boze nagisa is cute O+

maar true, het loopt niet altijd even goed af...
overigens: scheveningen in onii-chan no koto (lijkt kennelijk op perverted woorden in japans)
zo klaar mee, dan maar eens kijken wat ik ga kijken...
Ja, wat zal het betekenen? :P
pi_114347871
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 23:05 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Sword Online Art. :)
Sword Art Online?
  woensdag 18 juli 2012 @ 02:59:52 #174
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_114347932
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 02:54 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Sword Art Online?
Dankje wel schat.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_114348048
quote:
1s.gif Op woensdag 18 juli 2012 02:59 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Dankje wel schat.
Ik quotte jou toch niet. O+
pi_114349239
*hoi*
pi_114349526
Gaap. Hoi.
  woensdag 18 juli 2012 @ 08:40:35 #178
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114349900
hoi
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114349918
ik heb niet eens geslapen! :+
pi_114349945
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 08:41 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
ik heb niet eens geslapen! :+
:') arme jij.
  woensdag 18 juli 2012 @ 08:48:51 #181
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114350037
vliegt het internet er tijdens het gamen eruit :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114350073
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 08:48 schreef De_Dakgoot het volgende:
vliegt het internet er tijdens het gamen eruit :')
Welke game?
Tevens,
:') arme jij.
  woensdag 18 juli 2012 @ 08:51:36 #183
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114350084
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 08:51 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Welke game?
Tevens,
:') arme jij.
Bf2: project reality was net lekker aan het vliegen :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114350249
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 08:44 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:') arme jij.
Nee hoor,heb ik vaker. :P
  woensdag 18 juli 2012 @ 10:27:53 #185
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114352341
Mugi is een gangstersletje met haar rap.


sup mugi

[ Bericht 24% gewijzigd door Easymodo op 18-07-2012 10:52:01 ]
pi_114353204
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 10:27 schreef Easymodo het volgende:
Mugi is een gangstersletje met haar rap.

sup mugi

Welke rap? Link?
  woensdag 18 juli 2012 @ 11:03:25 #187
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114354460
die japanners blijven met bizarre/vreemde dingen komen..
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:12:05 #189
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_114355766
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 11:39 schreef mschol het volgende:
die japanners blijven met bizarre/vreemde dingen komen..
Ik heb vreemdere dingen gezien :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_114355853
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 11:39 schreef mschol het volgende:
die japanners blijven met bizarre/vreemde dingen komen..
En?
pi_114355894
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:13 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

En?
de conclusie dat japanners idioot zijn geld nog steeds? :+
voor de rest heb ik niks te melden :+
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:23:19 #192
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_114356230
quote:
11s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:15 schreef mschol het volgende:

[..]

de conclusie dat japanners idioot zijn geld nog steeds? :+
voor de rest heb ik niks te melden :+
En Japanners vinden ons barbaren.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_114356587
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:23 schreef wdn het volgende:

[..]

En Japanners vinden ons barbaren.
Ik denk dat de Japanners Nederland wel interessant vinden eigenlijk...maar of dat op een goede manier is :+....
pi_114356656
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:23 schreef wdn het volgende:

[..]

En Japanners vinden ons barbaren.
Klopt!
quote:
kuso Gaijin
:P
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:46:07 #195
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114357227
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:23 schreef wdn het volgende:

[..]

En Japanners vinden ons barbaren.
Vergeleken met de japanners zijn wij wel barbaren
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114357314
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:46 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Vergeleken met de japanners zijn wij wel barbaren
in welk opzicht?
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:48:48 #197
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114357335
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:48 schreef mschol het volgende:

[..]

in welk opzicht?
Ik zou toch wel zeggen in de discipline en gastvrijheid.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114357398
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:48 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ik zou toch wel zeggen in de discipline en gastvrijheid.
gastvrijheid zou ik wellicht in meegaan.. qua discipline is japan veels te ver doorgeslagen, wat imho ook niet goed is..
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:55:29 #199
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114357594
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:50 schreef mschol het volgende:

[..]

gastvrijheid zou ik wellicht in meegaan.. qua discipline is japan veels te ver doorgeslagen, wat imho ook niet goed is..
Ja maar die discipline zorgt er wel weer voor dat er amper criminaliteit is in japan in tegenstelling tot nederland.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 18 juli 2012 @ 14:53:07 #200
27648 Weakling
available in strong mint
pi_114362969
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:55 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ja maar die discipline zorgt er wel weer voor dat er amper criminaliteit is in japan in tegenstelling tot nederland.
En door die ijzeren opgelegde discipline een zelfmoordratio die 3x zo hoog ligt als hier.
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
  woensdag 18 juli 2012 @ 17:42:23 #201
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114375652
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 14:53 schreef Weakling het volgende:

[..]

En door die ijzeren opgelegde discipline een zelfmoordratio die 3x zo hoog ligt als hier.
maar ligt de prestatiecultuur niet aan ten grondslag?

de discipline zou het wellicht wel versterken(/verergeren)
  woensdag 18 juli 2012 @ 19:09:59 #205
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_114377269
Status updated every 15 minutes
URL: ....info DOWN Checked at 2012-07-18 17:03:04 UTC
URL: ....se/ DOWN Checked at 2012-07-18 17:00:28 UTC
URL: .....info/ DOWN Checked at 2012-07-18 17:00:32 UTC
URL: http://www.google.com/ UP Checked at 2012-07-18 17:00:32 UTC

========================================

2012-07-17

Hi,
At this time, tokyotosho.info is down. We are trying our darndest to
bring it back up. From what it appears, it looks to be some sort of
server issue and we are waiting for the datacenter staff to take a look
at it.

As always, you can chill out with us on IRC at irc.rizon.net #tokyotosho

-Edward_K

:( :(
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_114377284
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:09 schreef wdn het volgende:
Status updated every 15 minutes
URL: http://..info/ DOWN Checked at 2012-07-18 17:03:04 UTC
URL: http://.se/ DOWN Checked at 2012-07-18 17:00:28 UTC
URL: http://s3..info/ DOWN Checked at 2012-07-18 17:00:32 UTC
URL: http://..com/ UP Checked at 2012-07-18 17:00:32 UTC

========================================

2012-07-17

Hi,
At this time, tokyotosho.info is down. We are trying our darndest to
bring it back up. From what it appears, it looks to be some sort of
server issue and we are waiting for the datacenter staff to take a look
at it.

As always, you can chill out with us on IRC at irc.rizon.net #tokyotosho

-Edward_K

:( :(
Genoeg alternatieven.

Tevens:

Torrents :')

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 18-07-2012 19:11:27 ]
  woensdag 18 juli 2012 @ 19:10:58 #207
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_114377318
wil je de url's even verwijderen? :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_114377350
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:10 schreef wdn het volgende:
wil je de url's even verwijderen? :+
Zo..

Gecensureerd :P
pi_114378158
Goedemiddag
pi_114378285
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:27 schreef De_Ilias het volgende:
Goedemiddag
Goedenavond.
pi_114378340
Is het avond in Nederland?
pi_114378421
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:30 schreef De_Ilias het volgende:
Is het avond in Nederland?
Waar zit jij... in New York? :')
pi_114378446
Marokko :')
  woensdag 18 juli 2012 @ 19:33:55 #214
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_114378486
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:33 schreef De_Ilias het volgende:
Marokko :')
Zelfde tijdzone toch :P
En anders kan het niet meer dan 1 uur schelen :D

edit: GMT zo te zien dus 1 uur eerder :D
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_114378555
Ja en VEEL zon, bijna 50 graden man. Het is hier, 6 36
pi_114378822
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:33 schreef De_Ilias het volgende:
Marokko :')
Dat is toch dezelfde tijdzone? Of anders -1
pi_114378863
quote:
5s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:40 schreef Qunix het volgende:

[..]

Dat is toch dezelfde tijdzone? Of anders -1
Jup, -1.
pi_114378979
Week niet op het Inet geweest, ik ga nu lekker one piece kijken, daarna sword online, daarna hunter x hunter O wat ben ik blij :)
pi_114379320
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 19:43 schreef De_Ilias het volgende:
Week niet op het Inet geweest, ik ga nu lekker one piece kijken, daarna sword online, daarna hunter x hunter O wat ben ik blij :)
Ik weet hoe het voelt.

Ook even zonder internet gezeten. Je hebt dan zo'n heerlijk "laat ik alles lekker inhalen" gevoel. :)
pi_114379378
Haha inderdaad, precies zoals je het zegt.
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:04:08 #221
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114380161
TT nog steeds down. Dat gebruik ik als excuus om nog even niks te doen op Animees. :P
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:04:29 #222
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114380177
Mijn vriendin heeft op haar kamer allemaal Hitkranten liggen met zelfs een guide hoe je One Direction moet stalken :')
Maar ik heb haar maar een beetje Madoka laten zien en nu vindt ze die "krantenknipsels en bollen met snorren" eng :'(
pi_114380250
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:04 schreef Klipnap het volgende:
Mijn vriendin heeft op haar kamer allemaal Hitkranten liggen met zelfs een guide hoe je One Direction moet stalken :')
Maar ik heb haar maar een beetje Madoka laten zien en nu vindt ze die "krantenknipsels en bollen met snorren" eng :'(
:') _O-

Mijn zusje heeft ook de Hitkrant en is ook 1D fan.

Oh, en ze is ook Madoka fan. Uiteraard dankzij mij.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 18-07-2012 20:06:49 ]
pi_114380273
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:04 schreef Klipnap het volgende:
Mijn vriendin heeft op haar kamer allemaal Hitkranten liggen met zelfs een guide hoe je One Direction moet stalken :')
Maar ik heb haar maar een beetje Madoka laten zien en nu vindt ze die "krantenknipsels en bollen met snorren" eng :'(
Is jouw vriendin wellicht... een beetje vreemd?
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:08:09 #225
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114380374
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:05 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:') _O-

Mijn zusje heeft ook de Hitkrant en is ook 1D fan.

Oh, en ze is ook Madoka fan. Uiteraard dankzij mij.
Ik dacht eerst dat ze fan was van 1 dimensie, net zoals ik fan ben van 2D.
pi_114380421
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:08 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik dacht eerst dat ze fan was van 1 dimensie, net zoals ik fan ben van 2D.
Zou grappig zijn. :P
pi_114380552
Volg weinig series en heb het rustig....
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:14:56 #228
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114380713
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:05 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Is jouw vriendin wellicht... een beetje vreemd?
Nah, ze is een van de minder fanatieke fans :P
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:08 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Ik dacht eerst dat ze fan was van 1 dimensie, net zoals ik fan ben van 2D.
Dat zei ik ook al ja :')
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:16:39 #229
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114380806
quote:
11s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:11 schreef Qunix het volgende:
Volg weinig series en heb het rustig....
Ik ben ook van plan om weinig series te gaan volgen. Deze week even kijken of ik nog wat ga schrappen. Als TT het weer doet :P
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_114380857
Kan iemand mij de nummers geven wat K-pop is?


(in de top 10)

Ik denk: 10, 8, 4 en 1.
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:24:09 #231
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114381167
quote:
5s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:17 schreef Qunix het volgende:
Kan iemand mij de nummers geven wat K-pop is?


(in de top 10)

Ik denk: 10, 8, 4 en 1.
Alleen 5. 10 en 1.

8 en 4 sowieso niet.
pi_114381273
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:24 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Alleen 5. 10 en 1.

8 en 4 sowieso niet.
Hoezo 4 niet? Hoe hoor je het?
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:28:05 #233
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114381364
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_114381399
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:28 schreef Klipnap het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Saved.

:')
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:30:20 #235
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114381482
quote:
11s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:26 schreef Qunix het volgende:

[..]

Hoezo 4 niet? Hoe hoor je het?
Dat soort groepen komen eigenlijk alleen in Japan voor en zijn daar ook bekend. Verder kun je het ook wel een beetje horen, als je best wat k-pop hebt beluisterd. Oh ja, alleen de bekende Koreaanse artiesten/groepen breken door in Japan en die ken ik wel :P. Vandaar dat ik 5 kon aanwijzen als K-pop, terwijl ze in het Engels zingen.
pi_114381616
Ik hoor het een beetje. Ik hoor een verschil tussen Fries en abN (Japans en Koreaans).
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:41:42 #237
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114382105
quote:
5s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:17 schreef Qunix het volgende:
Kan iemand mij de nummers geven wat K-pop is?


(in de top 10)

Ik denk: 10, 8, 4 en 1.
Luister SNSD
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:44:21 #238
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114382279
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:28 schreef Klipnap het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ooooo

gr gr van Azunyaan
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:44:35 #239
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114382312
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:41 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Luister SNSD
Ken ik, dat is duidelijk te horen.
pi_114382494
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:44 schreef Klipnap het volgende:
He, I just met you
And this is crazy
So make a contract
And call me maybe
:')

Zullen we bekende nummers persifleren?

Ik ben er helaas niet creatief genoeg voor ;(
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:47:50 #242
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114382498
quote:
5s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:17 schreef Qunix het volgende:
Kan iemand mij de nummers geven wat K-pop is?


(in de top 10)

Ik denk: 10, 8, 4 en 1.
10, 8,5,3
Van 10 en 3 weet ik zeker dat het K-pop is.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:49:22 #243
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114382604
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:44 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ooooo

gr gr van Azunyaan
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:'(
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:')

Zullen we bekende nummers persifleren?

Ik ben er helaas niet creatief genoeg voor ;(
KYUBEYS ARE MEANT TO DIE
pi_114382685
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

10, 8,5,3
Van 10 en 3 weet ik zeker dat het K-pop is.
1 is absoluut kpop. Check de naam.
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:51:01 #245
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114382700
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:47 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

10, 8,5,3
Van 10 en 3 weet ik zeker dat het K-pop is.
3 is echt geen k-pop hoor: http://nl.wikipedia.org/wiki/Morning_Musume
8 ook niet en dat hoor je ook.


10,5,1 wel
pi_114382930
quote:
7s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:49 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:'(

[..]

KYUBEYS ARE MEANT TO DIE
Magical Girls are meant to fight witches.
  woensdag 18 juli 2012 @ 20:55:16 #247
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114382955
quote:
7s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:49 schreef Klipnap het volgende:

[..]

KYUBEYS ARE MEANT TO DIE
mugi is het er mee eens
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114383025
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:55 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

mugi is het er mee eens
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mugi should pluck her eyebrows. lalala
  woensdag 18 juli 2012 @ 21:00:40 #249
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114383331
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 20:56 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mugi should pluck her eyebrows. lalala
Goedzo die grap is al eerder gemaakt
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114383538
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 21:00 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Goedzo die grap is al eerder gemaakt
[ afbeelding ]
Als ze uit mijn beeldscherm kwam zou ik haar persoonlijk epileren.
pi_114384197
Bleach #501
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
*O*
  woensdag 18 juli 2012 @ 21:16:59 #252
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114384374
quote:
8s.gif Op woensdag 18 juli 2012 21:04 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Als ze uit mijn beeldscherm kwam zou ik haar persoonlijk epileren.
ook als dit voor je staat
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114384417
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 21:16 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ook als dit voor je staat
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haar wenkbrauwen zijn geretoucheerd in dit plaatje.
pi_114386440
quote:
8s.gif Op woensdag 18 juli 2012 21:04 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Als ze uit mijn beeldscherm kwam zou ik haar persoonlijk epileren.
Niet waar. Je zou alle kleuren van de regenboog schijten.
pi_114392849
quote:
8s.gif Op woensdag 18 juli 2012 21:51 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Niet waar. Je zou alle kleuren van de regenboog schijten.
pfhu.. iedereen kan mugi wel aan..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_114393309
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 23:24 schreef mschol het volgende:

[..]

pfhu.. iedereen kan mugi wel aan..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh shit!

Snel, prepareer Mugi 1.1!
  woensdag 18 juli 2012 @ 23:35:43 #257
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114393559
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 18 juli 2012 @ 23:35:47 #258
268911 Repelsteeltju
Sousou da ze.
pi_114393564
quote:
8s.gif Op woensdag 18 juli 2012 21:51 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Niet waar. Je zou alle kleuren van de regenboog schijten.
Shittles. Ik snap niet dat ik even verbaasd was dat daar een woord voor is.
“An interesting thing is a good thing.”
  donderdag 19 juli 2012 @ 00:50:14 #259
246140 Klipnap
Petrowh <3
  donderdag 19 juli 2012 @ 08:45:14 #260
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114402567
Zal ik vanmiddag anders eens iets gaan doen met Animees? :)
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_114402615
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 08:45 schreef .Cake. het volgende:
Zal ik vanmiddag anders eens iets gaan doen met Animees? :)
Waar ga je over schrijven?
  donderdag 19 juli 2012 @ 08:50:02 #262
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_114402684
quote:
7s.gif Op donderdag 19 juli 2012 08:47 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Waar ga je over schrijven?
Kokoro Connect 2 of een nieuwe serie. Moet nog even zien. Eerst werken nu tot een uur of 2, dan nog naar huis en boodschappen doen en shit, dus begin er vrij laat aan vanmiddag. Rond etenstijd is het klaar hopelijk :P
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  donderdag 19 juli 2012 @ 11:28:51 #263
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114406827
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 08:50 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Kokoro Connect 2 of een nieuwe serie. Moet nog even zien. Eerst werken nu tot een uur of 2, dan nog naar huis en boodschappen doen en shit, dus begin er vrij laat aan vanmiddag. Rond etenstijd is het klaar hopelijk :P
H ga Dekinai niet hoop ik ;(
pi_114407703
quote:
7s.gif Op donderdag 19 juli 2012 11:28 schreef Klipnap het volgende:

[..]

H ga Dekinai niet hoop ik ;(
jawel, doen; het is DE serie van het seizoen
  donderdag 19 juli 2012 @ 11:54:39 #265
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114408028
Sword Art Online numero uno staat op Animees.


quote:
7s.gif Op donderdag 19 juli 2012 11:28 schreef Klipnap het volgende:

[..]

H ga Dekinai niet hoop ik ;(
quote:
10s.gif Op donderdag 19 juli 2012 11:52 schreef mschol het volgende:

[..]

jawel, doen; het is DE serie van het seizoen
Is er serieus nog iemand die deze serie kijkt? Ik zou vermoeden dat iedereen die zich voor dat soort series interesseert zou wachten op de blue-rays om de censuur te vermijden. :)
“An interesting thing is a good thing.”
pi_114408329
quote:
2s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:01 schreef Repelsteeltju het volgende:
Sword Art Online numero uno staat op Animees.

[..]

[..]

Is er serieus nog iemand die deze serie kijkt? Ik zou vermoeden dat iedereen die zich voor dat soort series interesseert zou wachten op de blue-rays om de censuur te vermijden. :)
quote:
PPS: Omdat het gisteren Nelson Mandela dag was lijkt het me gepast om 67 minuten stilte in te lassen om het zinloze geweld tegen zwijntjes en wolfjes te herdenken.
^O^
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:13:32 #268
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114408535
quote:
1s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:13 schreef Klipnap het volgende:

[..]

RIP ;(
Zwijn en wolf. Echt underrated :N
Heb je de kana al onder de knie overigens? :P
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:16:43 #270
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114408599
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:14 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Zwijn en wolf. Echt underrated :N
Heb je de kana al onder de knie overigens? :P
あかあやたさ
pi_114408654
quote:
7s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:16 schreef Klipnap het volgende:

[..]

あかあやたさ
Wat is deze :')
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:18:58 #272
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114408690
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wat is deze :')
*・゜゚・*:.。..。.:*・'(*゚▽゚*)'・*:.。. .。.:*・゜゚・*
pi_114408767
quote:
7s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

*・゜゚・*:.。..。.:*・'(*゚▽゚*)'・*:.。. .。.:*・゜゚・*
(; ̄д ̄)nog steeds... wat is deze.
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:28:40 #274
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114409053
현아
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114409081
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:28 schreef De_Dakgoot het volgende:
현아
Ga weg met je Koreaans. Ziet eruit als spaghetti. Met gehaktballen. Niet dat daar iets mis mee is. Maar toch.
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:30:11 #276
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114409111
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:29 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ga weg met je Koreaans. Ziet eruit als spaghetti. Met gehaktballen.
ไม่
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:30:45 #277
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114409128
is die K-ON!! film al gesubbed :P?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_114409130
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:29 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ga weg met je Koreaans. Ziet eruit als spaghetti. Met gehaktballen.
:9~
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:33:20 #279
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_114409226
quote:
10s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:33 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ] _O-
Wauw... legit?
  donderdag 19 juli 2012 @ 12:36:05 #281
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_114409319
quote:
10s.gif Op donderdag 19 juli 2012 12:33 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ] _O-
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 19 juli 2012 @ 13:46:51 #282
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_114412150
Ik speel dit spel: http://boards.4chan.org/a/res/68794047
Am I cool?
pi_114416650
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 13:46 schreef Easymodo het volgende:
Ik speel dit spel: http://boards.4chan.org/a/res/68794047
Am I cool?
Like a cucumber !

majora's mask is awesome O+
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  donderdag 19 juli 2012 @ 15:28:20 #284
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114416685
klipnap trolletje
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  donderdag 19 juli 2012 @ 15:28:37 #285
246140 Klipnap
Petrowh <3
  donderdag 19 juli 2012 @ 15:29:23 #286
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114416733
quote:
1s.gif Op donderdag 19 juli 2012 15:28 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:') ;(
wat deed jij in het mass effect topic dan? :') post jij überhaupt in gam?
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114417034
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 15:29 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

wat deed jij in het mass effect topic dan? :') post jij überhaupt in gam?
Nee dat is haar broer
pi_114417460
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 13:46 schreef Easymodo het volgende:
Ik speel dit spel: http://boards.4chan.org/a/res/68794047
Am I cool?
Steam summer sale? :P
  donderdag 19 juli 2012 @ 15:50:26 #289
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114417639
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 13:46 schreef Easymodo het volgende:
Ik speel dit spel: http://boards.4chan.org/a/res/68794047
Am I cool?
linken naar 4chan :')
capatilistisch spel spelen :')
glorieuze nippon stelt dit niet op prijs
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  donderdag 19 juli 2012 @ 15:50:37 #290
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114417647
quote:
14s.gif Op donderdag 19 juli 2012 15:36 schreef AnimeFan het volgende:

[..]

Nee dat is haar broer
zij ook
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114417677
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 15:50 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

zij ook
Ze vindt het gewoon leuk om jullie te trollen.

Wen er maar aan :P
  donderdag 19 juli 2012 @ 15:52:01 #292
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_114417708
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2012 15:51 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ze vindt het gewoon leuk om jullie te trollen.

Wen er maar aan :P
ik ben er mee eens dat het een matig spel was hoor, alleen was het een slechte troll :*
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_114417893
1
pi_114417898
4
pi_114417905
vol
pi_114417906
3
pi_114417919
ow..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')