SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar hoe zorg je ervoor dat vrouwen jou willen ontmoeten ipv andersom?Rustig aan.
quote:Op donderdag 19 juli 2012 14:41 schreef kingtoppie het volgende:
0 uit 0 is niks, dus 0%.Lichaamstaal. En gewoon chill zijn en niet gefocust zijn op het resultaat, maar op de lol van het proces.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar hoe zorg je ervoor dat vrouwen jou willen ontmoeten ipv andersom?
Vind vrouwen aanspreken op zich gewoon al eens leuk, stelletje otters, ipv dat als een noodzakelijk kwaad te zien om haar in bed te krijgen! Gewoon lol hebben
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
quote:Op donderdag 19 juli 2012 14:41 schreef kingtoppie het volgende:
0 uit 0 is niks, dus 0%.Tof zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar hoe zorg je ervoor dat vrouwen jou willen ontmoeten ipv andersom?
Bekend zijn of rijk zijn helpt ook, maar dat is iets moeilijker te bereiken.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
Ik bedoel, hoe zorg je ervoor dat een vrouw jou aanspreekt en jou wilt leren kennen ipv dat jij als man steeds moeite moet doen om een heel persoon te pijlen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 14:48 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Lichaamstaal. En gewoon chill zijn en niet gefocust zijn op het resultaat, maar op de lol van het proces.
Vind vrouwen aanspreken op zich gewoon al eens leuk, stelletje otters, ipv dat als een noodzakelijk kwaad te zien om haar in bed te krijgen! Gewoon lol hebben
Het lijkt me irreëel te streven naar 100%. Er zijn mensen die geen interesse hebben om met andere mensen te praten.quote:Op donderdag 19 juli 2012 14:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik bedoel, hoe zorg je ervoor dat een vrouw jou aanspreekt en jou wilt leren kennen ipv dat jij als man steeds moeite moet doen om een heel persoon te pijlen.
Het persoon dat de ander aanspreekt is in mijn geval 95% van de keren mezelf... En van de meisjes die dan nog een soort van leuk reageren doet wellicht 35% moeite om met mij te praten, bij de andere 65% zou het gesprek doodlopen als ik mijn mond zou houden.
Tis niet 1/3 meiden, tis 1/3 van de meiden die leuk reageren.quote:Op donderdag 19 juli 2012 14:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Het lijkt me irreëel te streven naar 100%. Er zijn mensen die geen interesse hebben om met andere mensen te praten.
1 op 3 meiden die moeite doet om met jou te praten, dat is toch al heel mooi?
Ik ga er dan ook redelijk vaak heel snel weer vandoor.quote:Op donderdag 19 juli 2012 14:58 schreef miss_sly het volgende:
Bovendien kan het ook niet met iedereen klikken? 100% is een irreëel verwachtingspatroon. Er zijn meer mensen waarmee ik geen klik heb, dan met wie ik wel een klik heb. En van degene waar ik geen klik mee heb, kan ik met de meeste best een gesprek voeren maar echt boeien doet het niet.
Je hoeft bovendien het gesprek niet gaande te houden, natuurlijk. Alert zo geforceerd voelt, dan zou ik een eind aanhef gesprek maken en er vandoor gaan.
Ok, waarom ben je daar in teleurgesteld? Je hebt toch zelf ook mensen met wie je goed omgaat en mensen met wie je liever niet omgaat? Daarnaast het al eerder aangehaalde "zin". Ik ga ook wel eens met een vriend ergens heen om te kletsen en een pintje te drinken. Dan heb ik ook geen behoefte aan wildevreemde vrouwen die zich ermee komen bemoeien.quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:01 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Tis niet 1/3 meiden, tis 1/3 van de meiden die leuk reageren.
Is dat je doel? Ik vind je een beetje geobsedeerd overkomen met je getalletjes altijdquote:Op donderdag 19 juli 2012 15:02 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik ga er dan ook redelijk vaak heel snel weer vandoor.
Maar ik word minder dan 5% van de keren dat er een gesprekje komt aangesproken door een vrouw die enigszins een gesprek met mij wilt voeren. Ik vind 5% trouwens wel erg aan de hoge kant nog....
Dus dat is miniem te noemen en ik vraag me af hoe dat kan veranderen.
Vandaar je geschminkte gezicht ?quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:18 schreef El_Matador het volgende:
Aandacht moet je genereren. En vrouwen zijn veel subtieler in contact maken dan het "lompe" aanspreken. Herken dat en er gaat een mooie wereld voor je open.
Al vermoed ik dat kingtoppie gewoon wat ze noemen een "saaie lul" is.
Ik ben daarin teleurgesteld omdat ik iets wil wat ik niet kan krijgenquote:Op donderdag 19 juli 2012 15:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ok, waarom ben je daar in teleurgesteld? Je hebt toch zelf ook mensen met wie je goed omgaat en mensen met wie je liever niet omgaat? Daarnaast het al eerder aangehaalde "zin". Ik ga ook wel eens met een vriend ergens heen om te kletsen en een pintje te drinken. Dan heb ik ook geen behoefte aan wildevreemde vrouwen die zich ermee komen bemoeien.
Het zal natuurlijk ook afhangen van de plaats waar je bent. Een disco is natuurlijk anders dan een pub.
Heerlijk Halloween.quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:20 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Vandaar je geschminkte gezicht ?
Nee, ik ben daar dan ook te slim voorquote:Op donderdag 19 juli 2012 15:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Is dat je doel? Ik vind je een beetje geobsedeerd overkomen met je getalletjes altijdGEwoon plezier maken, wat kletsen hier en daar en niet te veel verwachten. Als jij iemand leuk vindt, ga je ervoor. Als je dan gaat wachten tot ze naar jou komt, omdat jij vindt dat het aantal vrouwen dat actie onderneemt, wel erg laag is, dan vind ik dat niet zo slim
Leuk vermoeden, ik heb genoeg humor intellect heb een prima uiterlijk, kan dansen drink een biertje ben gezellig, spreek vreemde mensen aan.quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:18 schreef El_Matador het volgende:
Al vermoed ik dat kingtoppie gewoon wat ze noemen een "saaie lul" is.
Dat kan ik online niet zien. Waarschijnlijk ben je te saai en/of mist seksuele/flirterige spanning.quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:25 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Leuk vermoeden, ik heb genoeg humor intellect heb een prima uiterlijk, kan dansen drink een biertje ben gezellig, spreek vreemde mensen aan.
Waar gaat het fout?
Tja, je kunt het jammer blijven vinden, je kunt het ook gewoon accepteren. Scheelt een hoop frustratiesquote:Op donderdag 19 juli 2012 15:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, ik ben daar dan ook te slim voor(
)
Maar ik vind het wel jammer.
Ik ben verder niet slecht te noemen qua versieren ehm..... 't leverd me alleen nooit iets op omdat het op te weinig gebaseerd is.quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:30 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat kan ik online niet zien. Waarschijnlijk ben je te saai en/of mist seksuele/flirterige spanning.
Maak es een schuine/seksuele opmerking, liefst met humor gebracht. Dat kan de deur openen.
Wat bedoel je met 'op te weinig gebaseerd'?quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:50 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik ben verder niet slecht te noemen qua versieren ehm..... 't leverd me alleen nooit iets op omdat het op te weinig gebaseerd is.
Dat subtiele contact maken herken ik ook wel, zo subtiel is het nou ook weer niet om steeds naar iemand te kijken.
Kortdurige lust zonder emotionele verbondenheid.quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat bedoel je met 'op te weinig gebaseerd'?
Dat heb je toch ook niet meteen na de eerste ontmoeting?quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:57 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kortdurige lust zonder emotionele verbondenheid.
Als jij genoeg vrouwen zoent, zit er bij hen genoeg rmotionele verbondenheid. Of je moet alleen jonge Breezahsletjes "bekken"quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:57 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kortdurige lust zonder emotionele verbondenheid.
Ligt eraan hoe jij emotionele verbondenheid definieerd....quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat heb je toch ook niet meteen na de eerste ontmoeting?
En jij gaat zoenen en eventueel meer met vrouwen waarmee je geen klik hebt?quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:02 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe jij emotionele verbondenheid definieerd....
Als er een ''klik'' is noem ik dat al emotioneel verbonden
Of een giechelende vrouw van 32 die het echt niet vind kunnen dat ze iets met een veel te jong iemand doet.. Maar wat jij stiekem wel leuk vindt en daarom lekker door blijft gaan met versieren....quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als jij genoeg vrouwen zoent, zit er bij hen genoeg rmotionele verbondenheid. Of je moet alleen jonge Breezahsletjes "bekken"die niets geven om een tong in hun melkmuil. Serieuze vrouwen voelen ook iets bij het zoenen.
Serieuze mannen ook.
Ik vermoed dus dat het probleem bij jou ligt; open yourself for your feelings (and let 'm out).
Ideale kandidaat om je maagdelijkheid te verliezen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:04 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Of een giechelende vrouw van 32 die het echt niet vind kunnen dat ze iets met een veel te jong iemand doet.. Maar wat jij stiekem wel leuk vindt en daarom lekker door blijft gaan met versieren....
Dat is lust / lol hebben... Maar echt emotioneel te noemen vind ik het niet.
Ondanks mijn redelijke intelligentie snap ik niets van je reactie op mijn stukje. Niet de eerste keer.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:11 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Veel vrouwen aanspreken.... 2 meisjes per jaar oid die daar misschien onder vallen.
Nee, ik ben gewoon iets onduidelijk op het forum af en toe, ligt niet aan jou verder, ik verduidelijk mezelf wel even.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:17 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ondanks mijn redelijke intelligentie snap ik niets van je reactie op mijn stukje. Niet de eerste keer.
Wel iets wat irl vrouwen kan bewegen je als 'vreemd' te betitelen, wat emotionele verbondenheid in de weg kan staan...
Ik zou wel meer kliks willen hebben en daarvoor willen gaan, maar ik spreek al redelijk veel vrouwen aan en desondanks ervaar ik het maar bij +- 2 vrouwen per jaar (gok ik zo)quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ideale kandidaat om je maagdelijkheid te verliezen.
Ervaren vrouwen
Dus als je op zoek bent naar kliks; ga daarvoor. Ik neem niet aan dat je alleen maar met cougars zoent?
Je meer openstellen naar hen toe en actief zoeken naar kliks. Hobbies, passies, muziek, film, maar vooral levensinstelling.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:11 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Veel vrouwen aanspreken.... 2 meisjes per jaar oid die daar misschien onder vallen.
Wellicht heb je daar gelijk in, maar net zoals andere mensen (Maar bij mij wellicht in extreme mate) fluctueerd mijn gevoel ook een beetje en ben ik het ene moment passie en hobbieloos, maar het andere moment vol lof over bepaalde zaken.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je meer openstellen naar hen toe en actief zoeken naar kliks. Hobbies, passies, muziek, film, maar vooral levensinstelling.
Je niet kennende, zou ik je kunnen omschrijven als onverschillig. Dat trekt vrouwen niet aan. Cool wel, maar dat is een subtiel verschil.
Dat gaat prima, dat is ook een beetje de strekking van wat firefly in 19 topics probeert uit te leggen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:22 schreef El_Matador het volgende:
niet in de toekomst denken. en zeker niet voor haar denken. dan ben je al een stap verder.
alles kan misgaan, maar daar moet je niet aan denken. Leef in het moment.
Passieloos? Hoe kan dat nou? Ook tijdelijk lijkt me dat onmogelijk...quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:23 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Wellicht heb je daar gelijk in, maar net zoals andere mensen (Maar bij mij wellicht in extreme mate) fluctueerd mijn gevoel ook een beetje en ben ik het ene moment passie en hobbieloos, maar het andere moment vol lof over bepaalde zaken.
Vraag mij wat mijn passies zijn en ik kan je niet beantwoorden mijn heer.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Passieloos? Hoe kan dat nou? Ook tijdelijk lijkt me dat onmogelijk...
Dat is de kern van je emotionele probleem.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:28 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Vraag mij wat mijn passies zijn en ik kan je niet beantwoorden mijn heer.
Clubs welquote:Op donderdag 19 juli 2012 16:29 schreef Kaneelstokje het volgende:
Kingtoppie, waar spreek je deze vrouwen zoal aan?
Geen idee, waar leef jij voor?quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat is de kern van je emotionele probleem.
Waar leef jij in godsnaam voor?
Het lijkt me niet dat aan mij te spiegelen valt. Denk es na, nee beter; voel es diep bij je (no pun intended).quote:
Zat ik toch raak met die 'saaie lul'.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:31 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Geen idee, waar leef jij voor?
Hmm, ik hou van momenten waarin ik geniet van muziek onder genot van een koude alcoholische versnapering. Om te zeggen dat dat mijn passie is gaat me wat stapjes te ver, laat staan dat ik daar altijd van kan genieten.
Lijkt mij wel eigenlijk... Want ik vraag me af of mensen dat zo makkelijk kunnen beantwoorden over het algemeen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:32 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het lijkt me niet dat aan mij te spiegelen valt. Denk es na, nee beter; voel es diep bij je (no pun intended).
Toch in voor genoeg dingenquote:Op donderdag 19 juli 2012 16:33 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zat ik toch raak met die 'saaie lul'.
Nogmaals; wat anderen voelen boeit niet. Het gaat om jou.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:34 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Lijkt mij wel eigenlijk... Want ik vraag me af of mensen dat zo makkelijk kunnen beantwoorden over het algemeen.
Ik maak er wel een topic over.Weet jij goed waar je passies liggen?quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nogmaals; wat anderen voelen boeit niet. Het gaat om jou.
En ja, ik kan dat met gemak. Er is zelfs een topic over in R&P.
Neehoor, ik vraag me alleen af of het zo raar is dat ik het niet weet.quote:Op donderdag 19 juli 2012 16:41 schreef El_Matador het volgende:
Jij hebt een topic nodig om je eigen passies te voelen¿
Sorry, maar met dit antwoord kan ik dus niet zo veel.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:26 schreef kingtoppie het volgende:
Nee, alle standaard dingetjes die je kunt verzinnen om over te praten moeten juist uitmonden in iets met gezamenlijke interesses, want je weet niks van elkaar dus je weet elkaars interesses niet dus je weet op het eerste gezicht ook niet waar je over moet praten...
dingen waar jij met passie over kunt vertellen. dan straal je dat ook uit, en dat is meestal wel positief.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:37 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Sorry, maar met dit antwoord kan ik dus niet zo veel.
Want nu weet ik nog steeds niet waar ik over moet praten.
ik loop tegen het probleem aan dat gesprekken vooral uitmonden op standaard onderwerpen als vakantie, weekend besteding en soms zelf werk.
Ok, kun je ook een paar voorbeelden geven van waarmee jij openings gesprekken gevoerd hebt?quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:39 schreef dawg het volgende:
[..]
dingen waar jij met passie over kunt vertellen. dan straal je dat ook uit, en dat is meestal wel positief.
en interesse tonen in haar natuurlijk. vrouwen praten graag over zichzelf, dus maak je geen zorgen.
Men haakt altijd in op het gesprek... Gaat het over je vakantie, dan kan je vertellen over van alles en nog wat...quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:37 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Sorry, maar met dit antwoord kan ik dus niet zo veel.
Want nu weet ik nog steeds niet waar ik over moet praten.
ik loop tegen het probleem aan dat gesprekken vooral uitmonden op standaard onderwerpen als vakantie, weekend besteding en soms zelf werk.
pff geen idee joh. ligt maar net aan de vrouw in kwestie, de setting, etc.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:40 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Ok, kun je ook een paar voorbeelden geven van waarmee jij openings gesprekken gevoerd hebt?
Vakantie... Werk... Leefplaats... Muziek... Je reismiddel.. ?quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:40 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Ok, kun je ook een paar voorbeelden geven van waarmee jij openings gesprekken gevoerd hebt?
En van die lelijke kleurlenzen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 15:20 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Vandaar je geschminkte gezicht ?
Dat zijn toch juist de standaard afgezaagde onderwerpen?quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:42 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Vakantie... Werk... Leefplaats... Muziek... Je reismiddel.. ?
Die standaard afgezaagde onderwerpen omvatten een miljoen onderwerpen... Zegmaar subcategorien die juist heel veel kunnen zeggen over jouw leven en wel interessant kunnen zijn.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:50 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Dat zijn toch juist de standaard afgezaagde onderwerpen?
Tenminste daar heb ik het ook vaak over, en ik vind die gesprekken zelf al saai, laat staan wat zij er van vindt...
als je dat zelf al saai vindt begrijp ik niet goed waarom je daar dan zo vaak over praat.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:50 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Dat zijn toch juist de standaard afgezaagde onderwerpen?
Tenminste daar heb ik het ook vaak over, en ik vind die gesprekken zelf al saai, laat staan wat zij er van vindt...
Ik sla vaak dicht en weet zo snel niet iets anders te vragen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:57 schreef dawg het volgende:
[..]
als je dat zelf al saai vindt begrijp ik niet goed waarom je daar dan zo vaak over praat.
Dussehh... Wie ben jij eigenlijk?quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:00 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Ik sla vaak dicht en weet zo snel niet iets anders te vragen.
Wees blij. Zo kan jij tenminste uitzoeken zonder zelf lastig gevallen te wordenquote:Op donderdag 19 juli 2012 14:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik bedoel, hoe zorg je ervoor dat een vrouw jou aanspreekt en jou wilt leren kennen ipv dat jij als man steeds moeite moet doen om een heel persoon te pijlen.
Het persoon dat de ander aanspreekt is in mijn geval 95% van de keren mezelf... En van de meisjes die dan nog een soort van leuk reageren doet wellicht 35% moeite om met mij te praten, bij de andere 65% zou het gesprek doodlopen als ik mijn mond zou houden.
Het probleem is echter dat veel mensen te laat zijn hiermee en daardoor in the friendzone terecht komen omdat ze zich te afwachtend hebben opgesteld.quote:Op donderdag 19 juli 2012 12:52 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nah, onbewust seksualiseren we ook in dat contact als we losser zijn, maar niet op een ongezonde manier, of opvallend.
Seksuele spanning komt echt vanzelf wel, beetje los en grappig zijn zonder te proberen.
De reden is dat je op dat moment dan te veel met je "logische hersenhelft denkt".quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:00 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Ik sla vaak dicht en weet zo snel niet iets anders te vragen.
Dit is dan weer een goeie tip.quote:Op donderdag 19 juli 2012 19:04 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De reden is dat je op dat moment dan te veel met je "logische hersenhelft denkt".
Er zijn verschillende manieren om je "spontane" hersengedeelte te trainen. Hier komt het "viben" ook vandaan en dergelijke, het uitspugen van willekeurige woorden die in je op komen en willekeurige onderwerpen. Probeer een zin te verzinnen, daar 1 woord uit te pakken en dan door te praten. Je kunt in principe een oneindig betoog geven als je je hersenen hierop getraint hebt.
Het is overigens niet alleen handig voor "versieren", maar ook voor presentaties en toespraken.
Uitgesproken signalen: fysiek contact maken, dichterbij komen, blijven plakken terwijl er verder niemand is, maar ik ben gewoon te blind voor subtiele hints denk ik... Heb jij voorbeelden van wat jij herkent als subtiel doch duidelijk?quote:Op donderdag 19 juli 2012 13:23 schreef kingtoppie het volgende:
Wat versta jij onder ''uitgesproken signalen''... Subtiele hints zijn naar mijn mening ook ''uitgesproken signalen'' Als jij ze herkent, dan is het duidelijk dat er aantrekkingskracht is.
Maar ik zou nooit een meid zoenen waar ik geen signaal van ontvang. Ben dan ook qua zoenen nooit afgewezen.
Ja idd, al hoeven passies niet perse echt iets groots te zijn. Als je zelfs al iets kleins leuk vind en ervan kunt genieten voelt ze die positiviteit al. Vrouwen zijn in principe niet geinteresseerd in de passie zelf, maar in de emotie die het bij je teweeg brengt. Dat wilt ze ook voelen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 19:15 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dit is dan weer een goeie tip.
En praten over je passies. Als je die niet hebt, sja. Dan ben je ook niet bepaald interessant.
"Joah, ik heb niet echt passies, jij?"
Zij, denkend: "wat een suffe gozer, daar word ik niet nat van, en als ie zelf al geen passies heeft, hoe kunnen we dan ooit passies delen?"
Ik val meestal gewoon midden in de discussie met een stelling die laat zien dat ik luister en denk. Dan ben ik meteen betrokken in het gesprek en heb je echt contact. Geldt voor mannen EN vrouwengroepen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:40 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Ok, kun je ook een paar voorbeelden geven van waarmee jij openings gesprekken gevoerd hebt?
Mjah, ik ben een nerd van hier tot tokyo, en steek dat niet meer onder stoelen of banken. Gevolg is dat het niet meer een probleem is en vaak zelfs gewaardeerd wordt.quote:Op donderdag 19 juli 2012 19:36 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ja idd, al hoeven passies niet perse echt iets groots te zijn. Als je zelfs al iets kleins leuk vind en ervan kunt genieten voelt ze die positiviteit al. Vrouwen zijn in principe niet geinteresseerd in de passie zelf, maar in de emotie die het bij je teweeg brengt. Dat wilt ze ook voelen.
Passies zijn idd niet perse nodig. Als je die emoties los kunt maken bij haar zonder passies is het net zo goed. Zodra je in het moment leeft en geniet van alles om je heen voelt ze die emotie ook. In principe zit je dan op dat moment in je passie.quote:Op donderdag 19 juli 2012 19:43 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Mjah, ik ben een nerd van hier tot tokyo, en steek dat niet meer onder stoelen of banken. Gevolg is dat het niet meer een probleem is en vaak zelfs gewaardeerd wordt.
Just fucking BE. En geef oprecht aandacht, niet puur om in iemands broekje te komen. Leer iemand kennen en laat iemand jou kennen.
nederfuckinglands, veel, graag. geen zweefteverij meer.quote:Op donderdag 19 juli 2012 19:57 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Passies zijn idd niet perse nodig. Als je die emoties los kunt maken bij haar zonder passies is het net zo goed. Zodra je in het moment leeft en geniet van alles om je heen voelt ze die emotie ook. In principe zit je dan op dat moment in je passie.
Precies letterlijk wat ik zeg: Geniet van alles om je heen. Als je een fontein ziet, geniet ervan. Hoor je muziek, geniet er van. Zie je een mooie stoepsteen, geniet er van. Maak van de wereld om je heen je passie, maak jezelf gelukkiger dan je al bent.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:00 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
nederfuckinglands, veel, graag. geen zweefteverij meer.
Heel zen, maar niet concreet genoeg. Vertaal hem eens verder.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:02 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Precies letterlijk wat ik zeg: Geniet van alles om je heen. Als je een fontein ziet, geniet ervan. Hoor je muziek, geniet er van. Zie je een mooie stoepsteen, geniet er van. Maak van de wereld om je heen je passie, maak jezelf gelukkiger dan je al bent.
Ken je het gevoel dat je op een zomerse dag je eerste slokje alcohol neemt op een terrasje? Dat gevoel kan je opwekken door oa een gezond eet + slaap patroon en door zeer in het moment leven. En omdat emoties overdraagbaar zijn geeft dit je een enorm voorsprong.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:09 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Heel zen, maar niet concreet genoeg. Vertaal hem eens verder.
Je noemt allemaal dingen die je niet nodig hebt voor een blij gevoel.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:12 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ken je het gevoel dat je op een zomerse dag je eerste slokje alcohol neemt op een terrasje? Dat gevoel kan je opwekken door oa een gezond eet + slaap patroon en door zeer in het moment leven. En omdat emoties overdraagbaar zijn geeft dit je een enorm voorsprong.
Wat een zeikverhaal.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:56 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Dit is misschien zelfs voor jou te hard
Niet nodig, maar het helpt. Je wilde concrete dingen. Wil je concrete dingen, dan krijg je alleen de hulpmiddelen, want er is geen 1 magische pil.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:36 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je noemt allemaal dingen die je niet nodig hebt voor een blij gevoel.
Neem de dingen waar je van kunt leren, vergeet de dingen die je al weet of niet nodig hebt.quote:
Vaagheid alom, jammer dat je dan niet gewoon zegt waar het op staat: het gevoel dat je krijgt als je je bewust wordt van het feit dat je je gelukkig voelt.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:42 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Niet nodig, maar het helpt. Je wilde concrete dingen. Wil je concrete dingen, dan krijg je alleen de hulpmiddelen, want er is geen 1 magische pil.
Wat je allemaal opnoemt zijn externe impulsen. Ware geluk komt van binnen en niet door externe stimulus.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:47 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Vaagheid alom, jammer dat je dan niet gewoon zegt waar het op staat: het gevoel dat je krijgt als je je bewust wordt van het feit dat je je gelukkig voelt.
Of dat nou met een biertje is, met een krantje in de zon, tijdens seks of terwijl je een cadeautje krijgt dat boeit niet bijster veel.
Nee kutje, andersom. Jij noemt oorzaken, ik noem het proces van gewaarwoording en bewustzijn. En dat gaat nu al 19 topics fout en je lijkt niet te leren dingen goed onder woorden te brengen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:53 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Wat je allemaal opnoemt zijn externe impulsen. Ware geluk komt van binnen en niet door externe stimulus.
Als je gezonder eet en slaapt helpt het wel. Het heeft allemaal te maken met biologie.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:55 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nee kutje, andersom. Jij noemt oorzaken, ik noem het proces van gewaarwoording en bewustzijn. En dat gaat nu al 19 topics fout en je lijkt niet te leren dingen goed onder woorden te brengen.
Ik kan dat gevoel midden in de regen nog oproepen door te denken: ok, nat word ik toch, waarom dan niet gewoon genieten?
Mijn leven staat gezond en regelmatig slapen niet toe, eten gaat beter.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:57 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als je gezonder eet en slaapt helpt het wel. Het heeft allemaal te maken met biologie.
Je gaat wel goed losquote:Op donderdag 19 juli 2012 20:59 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Mijn leven staat gezond en regelmatig slapen niet toe, eten gaat beter.
Je moet wat over hebben voor "in het moment leven"...
Andersom ook: als jij je goed voelt ben je sneller geneigd goed te eten en automatisch beter te slapen. Maar spring nu niet eens weg. Leg gewoon beter uit wat je bedoeld.quote:Op donderdag 19 juli 2012 20:57 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als je gezonder eet en slaapt helpt het wel. Het heeft allemaal te maken met biologie.
Al jaren. Ook toen ik een relatie had. Heb dan ook niet een standaard leven, zeg maar. Zeker niet voor een FOK!ker, maar ik geloof niet bepaald dat er weinig zijn op het forum die op vrouwenjacht gaan. Er zit een deel zolderkamerautisten, maar er zitten ook gewoon normale Nederlanders en Belgen die gewoon gaan stappen enzo. Kijk es in UVT.quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:01 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je gaat wel goed los. Er zijn er weinig op het forum denk ik die tenminste echt op "vrouwen jacht" gaan.
Ik zal het proberen, maar nu heb je toch geen vragen meer?quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:03 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Andersom ook: als jij je goed voelt ben je sneller geneigd goed te eten en automatisch beter te slapen. Maar spring nu niet eens weg. Leg gewoon beter uit wat je bedoeld.
Wat is UVT? Heb het gevoel dat (zoals de meeste mensen eigenlijk) te laks zijn.quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Al jaren. Ook toen ik een relatie had. Heb dan ook niet een standaard leven, zeg maar. Zeker niet voor een FOK!ker, maar ik geloof niet bepaald dat er weinig zijn op het forum die op vrouwenjacht gaan. Er zit een deel zolderkamerautisten, maar er zitten ook gewoon normale Nederlanders en Belgen die gewoon gaan stappen enzo. Kijk es in UVT.
Uitgaan & Vrije Tijd, subforum van FOK!.quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:13 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Wat is UVT? Heb het gevoel dat (zoals de meeste mensen eigenlijk) te laks zijn.
Heeft niet alleen met fok te maken, maar ook in het uitgaansleven. Als je op een vrouw af stapt en haar hand bijv vast pakt en ze begint je direct leuk te vinden, dan zie je 999 loser gasten kijken die met hun drankje aan de zijkant staan omdat ze allemaal te bang zijn om zoiets zelf uit te voeren.quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:16 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Uitgaan & Vrije Tijd, subforum van FOK!.
Jij hebt wel meer gevoelens over anderen die niet kloppen. En "te" laks bestaat niet. Dat jij helemaal in je vibe van honderden vrouwen ontmoeten zit, betekent niet dat anderen dat moeten.
Wellicht hebben anderen er minder behoefte aan. Dat kan en valt niet veroordeeld te worden, want het zijn persoonlijke keuzes.
Ik snap je wel maar wil gewoon begrijpelijke taal zien zonder dat ik moet vertalen omdat jij het vertiktquote:Op donderdag 19 juli 2012 21:12 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zal het proberen, maar nu heb je toch geen vragen meer?
Dat laatste, vooral.quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:28 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Heeft niet alleen met fok te maken, maar ook in het uitgaansleven. Als je op een vrouw af stapt en haar hand bijv vast pakt en ze begint je direct leuk te vinden, dan zie je 999 loser gasten kijken die met hun drankje aan de zijkant staan omdat ze allemaal te bang zijn om zoiets zelf uit te voeren.
Maarja, eigenlijk wel goed ook dat er zo'n tekort is aan gasten met lef.
Omdat iemand al bezet is, gewoon gezellig met vrienden praat of door weet ik veel wat voor redenen een verminderd zelfvertrouwen heeft, is hij meteen een "loser gast"?quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:28 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Heeft niet alleen met fok te maken, maar ook in het uitgaansleven. Als je op een vrouw af stapt en haar hand bijv vast pakt en ze begint je direct leuk te vinden, dan zie je 999 loser gasten kijken die met hun drankje aan de zijkant staan omdat ze allemaal te bang zijn om zoiets zelf uit te voeren.
Maarja, eigenlijk wel goed ook dat er zo'n tekort is aan gasten met lef.
Inderdaad, je kan er hier of daar best een leugen tegen aan doen of je iets anders voordoen dan je echt bent. Zolang je uiteindelijk maar wel een beetje jezelf blijftquote:Op donderdag 19 juli 2012 21:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat laatste, vooral.
Het is angst, en die overwin je door:
- signalen goed op te pakken
- veel te oefenen
- relaxed blijven (NIET per se jezelf!!)
Als ze gewoon doorgaan met waar ze zelf mee bezig zijn, maar het is blijkbaar toch vaak interessanter wat ik doe.quote:Op donderdag 19 juli 2012 22:54 schreef Grim_Reaper het volgende:
[..]
Omdat iemand al bezet is, gewoon gezellig met vrienden praat of door weet ik veel wat voor redenen een verminderd zelfvertrouwen heeft, is hij meteen een "loser gast"?
Oogcontact merk ik eigenlijk alles aan... Maar dat is verder wel subtiel te noemen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 19:32 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Uitgesproken signalen: fysiek contact maken, dichterbij komen, blijven plakken terwijl er verder niemand is, maar ik ben gewoon te blind voor subtiele hints denk ik... Heb jij voorbeelden van wat jij herkent als subtiel doch duidelijk?
Soms net te subtiel. Maar hangt ook van de omstandigheden af natuurlijk.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:21 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Oogcontact merk ik eigenlijk alles aan... Maar dat is verder wel subtiel te noemen.
Ach, ik vind het ook vrij duidelijk als het gesprekje van 1 kant moet komen oid, ik ben altijd heel snel weg dan. (wellicht gaat firefly dan door?)quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:32 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Soms net te subtiel. Maar hangt ook van de omstandigheden af natuurlijk.
Mjah, maar ik heb vaak genoeg gehad dat er wel oogcontact en gezelligheid was maar het daar op bleef hangen... Magoed, ik neem tegenwoordig wat makkelijker initiatief...quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:33 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ach, ik vind het ook vrij duidelijk als het gesprekje van 1 kant moet komen oid, ik ben altijd heel snel weg dan. (wellicht gaat firefly dan door?)
Tjah, geen idee, tis een bepaalde vorm van oogcontact die alles zegt eigenlijk...quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:33 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Mjah, maar ik heb vaak genoeg gehad dat er wel oogcontact en gezelligheid was maar het daar op bleef hangen... Magoed, ik neem tegenwoordig wat makkelijker initiatief...
Als het gesprek stil valt komt het meestal omdat je niet je eigen intenties volgt maar wacht wat haar reactie is op jou.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:33 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ach, ik vind het ook vrij duidelijk als het gesprekje van 1 kant moet komen oid, ik ben altijd heel snel weg dan. (wellicht gaat firefly dan door?)
Ironisch, dat is typisch oude "pick up stijl". Daar begon het allemaal mee, mensen die gingen proberen om te kijken wat er gebeurd als je bijv een hoed draagt in het uitgaansleven.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 16:36 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik heb gisteren veel oogcontact gehad, met zowel mannen als vrouwen. Misschien ook maar eens een hoed op doen in het uitgaansleven.
Of je eigen intenties zijn jezelf op een rustige manier vermaken en niet al te veel moeite doen voor een meisje dat je niet kent en wat ook nog eens niet leuk communiceerd.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 18:21 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als het gesprek stil valt komt het meestal omdat je niet je eigen intenties volgt maar wacht wat haar reactie is op jou.
Als je geheel je eigen intenties volgt dan doe je geen moeite voor een meisje maar geniet je geheel van je eigen acties. Kom ik net online om mijn signature te veranderen, zie ik ineens een reply. Creepyquote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:05 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Of je eigen intenties zijn jezelf op een rustige manier vermaken en niet al te veel moeite doen voor een meisje dat je niet kent en wat ook nog eens niet leuk communiceerd.
Eigen acties zijn niet het leukst, de reactie op jouw acties zijn juist leuk.... Iemand leren kennen is leuk... Tis niet een automaat die tegenover je staat.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:11 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als je geheel je eigen intenties volgt dan doe je geen moeite voor een meisje maar geniet je geheel van je eigen acties. Kom ik net online om mijn signature te veranderen, zie ik ineens een reply. Creepy
Vaak moet je er toch wel geld in stoppen als je wil dat ze het doet.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:17 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Eigen acties zijn niet het leukst, de reactie op jouw acties zijn juist leuk.... Iemand leren kennen is leuk... Tis niet een automaat die tegenover je staat.
Je moet wel investeren in haar, maar je eigen positieve emoties moet je niet afhankelijk maken van haar reacties.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:17 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Eigen acties zijn niet het leukst, de reactie op jouw acties zijn juist leuk.... Iemand leren kennen is leuk... Tis niet een automaat die tegenover je staat.
Dat gaat altijd goed op met een bakkie alcohol achter de kiezenquote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:21 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je moet wel investeren in haar, maar je eigen positieve emoties moet je niet afhankelijk maken van haar reacties.
Mwah, dat staat me een beetje tegen, maargoed, maagd en alles dus wellicht heb je gelijkquote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:18 schreef Fera het volgende:
[..]
Vaak moet je er toch wel geld in stoppen als je wil dat ze het doet.![]()
quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:23 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dat gaat altijd goed op met een bakkie alcohol achter de kiezen
Het was maar een grapje. Ik vond hem zelf wel leuk.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Mwah, dat staat me een beetje tegen, maargoed, maagd en alles dus wellicht heb je gelijk
Durpquote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:24 schreef Fera het volgende:
[..]
Het was maar een grapje. Ik vond hem zelf wel leuk.
Een gesprek wat wel eens stil valt is niet meteen een ramp hequote:Op vrijdag 20 juli 2012 18:21 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als het gesprek stil valt komt het meestal omdat je niet je eigen intenties volgt maar wacht wat haar reactie is op jou.
Je hebt gelijk, ik bedoelde eigenlijk een interactie dat geheel dood lijkt te lopen. Ik denk ook dat kingtoppie dat bedoeld, maar ik had het ook beter moeten verwoorden.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:59 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Een gesprek wat wel eens stil valt is niet meteen een ramp he
Ik sta er soms nog van te kijken waar ik allemaal mee weg kan komen, het is echt insanequote:Op zaterdag 21 juli 2012 15:22 schreef kingtoppie het volgende:
Jezelf zo super sexy vinden en het laten blijken aan alles en iedereen werkt serieus succesvol drommel? Kvind het een beetje een trieste zaak eerlijk gezegd.
Voor jou is het goed als je actief bezig blijft en mee doet, maar voor hem is het nadelig. Het beste is denk ik dat hij kijkt wat jij doet en dat hij hetzelfde doet bij andere vrouwen in zijn eentje. Op een gegeven moment moet hij het zelf doen.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 15:18 schreef Drommeldaris het volgende:
Firefly, ik weet dat her origineel niet over wingen gaat in dit topic maar nu ik een vriendin heb kan ik niet meer voor mezelf hosselen. Echter bijna elke keer dat ik voor vriendin probeer te hosselen willen ze er met mij vandoor. Heb je tips mbt wingen?
Dus jij zegt in principe zonder wingman gaan?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 15:57 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Voor jou is het goed als je actief bezig blijft en mee doet, maar voor hem is het nadelig. Het beste is denk ik dat hij kijkt wat jij doet en dat hij hetzelfde doet bij andere vrouwen in zijn eentje. Op een gegeven moment moet hij het zelf doen.
Idd, wel van elkaar leren maar wel alleen gaan.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:04 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Dus jij zegt in principe zonder wingman gaan?
Je bedoelt next level met het blauwe oog?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:50 schreef firefly3 het volgende:
Next level: Ik zag net uitleg hoe je een vrouw kunt krijgen die hand in hand op straat loopt met haar vriend op straat. Het wordt niet aanbevolen, maar omg. Echt niet normaal hoe ver je kunt gaan en hoe goed je kunt worden.
ook nogal respectloos als je het mij vraagt. mocht zo'n mannetje zoiets ook bij mijn vriendin flikken, heeft ie echt een groot probleem.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:50 schreef firefly3 het volgende:
Next level: Ik zag net uitleg hoe je een vrouw kunt krijgen die hand in hand op straat loopt met haar vriend op straat. Het wordt niet aanbevolen, maar omg. Echt niet normaal hoe ver je kunt gaan en hoe goed je kunt worden.
ik geloof er echt weer geen fuck van.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:00 schreef firefly3 het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd niet dat het forum hier klaar voor is. Zelf heb ik ook wel "erge" acties gedaan, zoals een vrouw wegtrekken van een gast waarmee ze zit te dansen en dan tegen haar aan dansen. Maar dit gaat nog veel verder. Moet nu echt gaan.
Cool story bro.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:00 schreef firefly3 het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd niet dat het forum hier klaar voor is. Zelf heb ik ook wel "erge" acties gedaan, zoals een vrouw wegtrekken van een gast waarmee ze zit te dansen en dan tegen haar aan dansen. Maar dit gaat nog veel verder. Moet nu echt gaan.
Eh, dan zit het er gewoon niet in IMO, wanhopig een gesprek draaiende houden heeft ook geen effect.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 13:09 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, ik bedoelde eigenlijk een interactie dat geheel dood lijkt te lopen. Ik denk ook dat kingtoppie dat bedoeld, maar ik had het ook beter moeten verwoorden.
Als blikken konden doden dan was ik Hitler. Paar keer wel gehad dat er iemand aan het aanpappen was terwijl ik er net even niet bij was, en dan was terugkomen en die gozer even kort aankijken vaak wel genoegquote:Op zaterdag 21 juli 2012 18:00 schreef Drommeldaris het volgende:
Ik zie het al helemaal voor me: loop je daar met je vriendin op straat en komt er ineens 1 of andere mafkees je vriendin versieren
Als dit vaak lukt heb ik vanaf vandaag geen respect meer voor vrouwen.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 17:50 schreef firefly3 het volgende:
Next level: Ik zag net uitleg hoe je een vrouw kunt krijgen die hand in hand op straat loopt met haar vriend op straat. Het wordt niet aanbevolen, maar omg. Echt niet normaal hoe ver je kunt gaan en hoe goed je kunt worden.
Ik ben er vooral van overtuigd dat mensen vreemd gaan als ze thuis niet krijgen wat ze nodig hebben. Iets wat helpt om thuis te krijgen wat je nodig hebt is het spreken met je partner, en een poging doen het leuk en spannend te houden en niet de sleur te laten overheersen.quote:Op zondag 22 juli 2012 06:21 schreef firefly3 het volgende:
Denk meer in kleur, ieder mens gaat ooit vreemd. Solid answer
+1quote:Op zondag 22 juli 2012 08:32 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik ben er vooral van overtuigd dat mensen vreemd gaan als ze thuis niet krijgen wat ze nodig hebben. Iets wat helpt om thuis te krijgen wat je nodig hebt is het spreken met je partner, en een poging doen het leuk en spannend te houden en niet de sleur te laten overheersen.
Zelfexpressiequote:Op zondag 22 juli 2012 08:58 schreef miss_sly het volgende:
[..]
+1
als de relatie goed is, zet een vrouw alles echt niet op het spel voor een tongzoen met een vreemde kerel.
Bovendien: waarom in hemelsnaam wil je een bezet meisje versieren??
Sowieso respect hebben voor vrouwen werkt nietquote:Op zondag 22 juli 2012 01:24 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Als dit vaak lukt heb ik vanaf vandaag geen respect meer voor vrouwen.
Pertinent onwaar, ik ben nog nooit vreemd gegaanquote:Op zondag 22 juli 2012 06:21 schreef firefly3 het volgende:
Denk meer in kleur, ieder mens gaat ooit vreemd. Solid answer
Omdat je zelf zo in elkaar zit hoef je dat nog niet te generaliseren over alle mannen in de wereld. Vreemdgaan heeft te maken met bepaalde normen en waarden, die jij blijkbaar niet meegekregen hebt.quote:Op zondag 22 juli 2012 06:21 schreef firefly3 het volgende:
Denk meer in kleur, ieder mens gaat ooit vreemd. Solid answer
Ik ben van mening dat ieder mens (ooit) weleens te verleiden is of in staat is iets te doen wat ze niet verwacht hadden. Net als dit:quote:Op zondag 22 juli 2012 13:48 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Omdat je zelf zo in elkaar zit hoef je dat nog niet te generaliseren over alle mannen in de wereld. Vreemdgaan heeft te maken met bepaalde normen en waarden, die jij blijkbaar niet meegekregen hebt.
Ik bedoel niet dat je vreemd bent gegaan, ik bedoel dat er een moment kan zijn waarin je vreemd kunt gaan. Een soort van bovengrens zeg maar.quote:Op zondag 22 juli 2012 13:06 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Sowieso respect hebben voor vrouwen werkt niet
Overigens verwacht ik wel dat het te doen is maar die man moet dan wel een kneus zijn
[..]
Pertinent onwaar, ik ben nog nooit vreemd gegaan
Denk dat het eerder andersom is, dat zwart wit denken hier zoals: "Als een relatie goed is gaat ze niet vreemd" etc.quote:Op zondag 22 juli 2012 14:01 schreef Drommeldaris het volgende:
Soms ben ik bang dat je realiteitszin een beetje aan het verdwijnen is Firefly
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |