quote:
Wat heb je aan een examenbundel? Examens kan ik gewoon online vinden, wat verplicht is ook. Als ik iets niet weet vraag ik het wel aan een leraar.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:24 schreef Dastan het volgende:
[..]
Dat is een goede insteek.
Argumentatieleer ook al onder de knie zie ik.
De meeste mensen zijn dan al zo goed voorbereid dat meer oefenen niet nodig is.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:24 schreef FokNederland het volgende:
In de lessen is juist niet goed, kan je daarna niks meer oefenen.
Nja ik heb 14 examens geoefend voor NLquote:Op donderdag 17 mei 2012 16:28 schreef Dastan het volgende:
6 proefexamens per vak.
Je doet in, zeg, acht vakken examen.
Dan besteed je 6 * 8 * 3 uur is bijna 150 uur aan proefexamens maken.
ja dag
Omdat in een examenbundel examenoefeningen staan die speciaal gericht zijn op natuurkunde zoals dat nu wordt getoetst (niet 1,2).quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:28 schreef Rezania het volgende:
[..]Laat ik het anders stellen, mijn school plant voor ieder vak 6 examenlessen in, daarin worden proefexamens gemaakt. Deze lessen zijn even verplicht als normale lessen.
[..]
Wat heb je aan een examenbundel? Examens kan ik gewoon online vinden, wat verplicht is ook. Als ik iets niet weet vraag ik het wel aan een leraar.
[..]
De meeste mensen zijn dan al zo goed voorbereid dat meer oefenen niet nodig is.
Ik zit per jaar 1050 uur op school, 150 uur is niks dus. Beter examenlessen dan ophokuren.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:28 schreef Dastan het volgende:
6 proefexamens per vak.
Je doet in, zeg, acht vakken examen.
Dan besteed je 6 * 8 * 3 uur is bijna 150 uur aan proefexamens maken.
ja dag
Meeste leraren passen de examens gewoon voor ons aan. In mijn geval is een examenbundel totaal overbodig imo.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:29 schreef Dastan het volgende:
[..]
Omdat in een examenbundel examenoefeningen staan die speciaal gericht zijn op natuurkunde zoals dat nu wordt getoetst (niet 1,2).
Wtf.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:29 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Nja ik heb 14 examens geoefend voor NLDan klinkt dat niet zo erg meer hoor:D
Door het jaar heen dan. hhaha onze tentamens waren ook gewoon oude examens. Helaas had ik het geluk niet dat ik mijne al gezien had dan. Steeds net het verkeerde jaar!quote:
Wat. was jij dat toen met die vraag over samenvattingen oefenen?quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:29 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Nja ik heb 14 examens geoefend voor NLDan klinkt dat niet zo erg meer hoor:D
gewoon harde fraude bij jou op school danquote:Op donderdag 17 mei 2012 16:48 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Door het jaar heen dan. hhaha onze tentamens waren ook gewoon oude examens. Helaas had ik het geluk niet dat ik mijne al gezien had dan. Steeds net het verkeerde jaar!
nee?quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:48 schreef dramatic het volgende:
[..]
Wat. was jij dat toen met die vraag over samenvattingen oefenen?
Was bij ons ook zo geloof ik.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:49 schreef Dastan het volgende:
[..]
gewoon harde fraude bij jou op school dan
Niet dat ik weet.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:49 schreef Dastan het volgende:
[..]
gewoon harde fraude bij jou op school dan
Bij ons is het bij meerdere vakken xD Ik denk dat de directeur het wel even had gezegd danquote:
Bwhaha geniaal toch.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:51 schreef JApieman het volgende:
1 klas wist voor een tentamen al welke teksten en vragen erop zouden komen, het gemiddelde van die klas dat tentamen lag toen op een 9 ofzo.
Hoe moet je dan oefenen. Zover mij kennis gaat moeten de schoolexamens de CSE's weerspiegelen.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:51 schreef dramatic het volgende:
wij kregen geen SE over samenvatten of teksten. mocht niet volgens de lerares..
Niet dusquote:Op donderdag 17 mei 2012 16:52 schreef Dastan het volgende:
[..]
se's moeten nieuw gemaakt worden me dunkt
Nee, oneerlijk, dat hadden ze dan ook even met onze klas moeten delen.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:52 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Bwhaha geniaal toch.
[..]
Hoe moet je dan oefenen. Zover mij kennis gaat moeten de schoolexamens de CSE's weerspiegelen.
Ja oke dats lullig. Als wij iets weten delen we het wel met de andere vwo klas hahaquote:Op donderdag 17 mei 2012 16:53 schreef JApieman het volgende:
[..]
Nee, oneerlijk, dat hadden ze dan ook even met onze klas moeten delen.
natuurlijk moet dat wel. blijkbaar hebben jouw luie docenten daar lak aan.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:53 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Niet dusAnders had directeur V'tje wel even ingegrepen. Niet bepaald goed als zijn school even fraudeert
Ja want een school, vooral het mijne die altijd zit te zeuren van hier tot Tokyo over regels, gaat het wagen de school z'n reputatie zo op het spel te zetten.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:54 schreef Dastan het volgende:
[..]
natuurlijk moet dat wel. blijkbaar hebben jouw luie docenten daar lak aan.
SE stof is het deel van de stof dat niet op het CE komt. Kijk alle syllabi er maar op na. Dus SE's moeten inderdaad niet gewoon oude examens zijnquote:Op donderdag 17 mei 2012 16:54 schreef Dastan het volgende:
[..]
natuurlijk moet dat wel. blijkbaar hebben jouw luie docenten daar lak aan.
Nee hoor SE en CE stof overlappen elkaar.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:55 schreef fixatoman het volgende:
[..]
SE stof is het deel van de stof dat niet op het CE komt. Kijk alle syllabi er maar op na. Dus SE's moeten inderdaad niet gewoon oude examens zijn
blijkbaarquote:Op donderdag 17 mei 2012 16:55 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ja want een school, vooral het mijne die altijd zit te zeuren van hier tot Tokyo over regels, gaat het wagen de school z'n reputatie zo op het spel te zetten.
Kan er anders helemaal niks over vinden.quote:
je kunt toch zelf wel nadenken?quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:58 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Kan er anders helemaal niks over vinden.
Ik heb trouwens van genoeg scholen gehoord die ook CE's gebruiken voor een deel van hun schoolexamens.quote:
o ja, `anderen doen het ook`, sluitend argument inderdaad.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:59 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik heb trouwens van genoeg scholen gehoord die ook CE's gebruiken voor een deel van hun schoolexamens.
Logisch nadenken valt niet onder regels. Moet jij eens logisch nadenken. Puur omdat jij het stom vindt, betekent niet dat het Ministerie van Onderwijs het ook afkeurt.quote:Op donderdag 17 mei 2012 16:59 schreef Dastan het volgende:
[..]
je kunt toch zelf wel nadenken?
als je een oud examen toetst is de kans groot dat leerlingen dat al een keer gezien hebben, waardoor het cijfer hoger uitvalt en omdat dat cijfer deel uitmaakt van het eindcijfer op je diploma is het fraude.
Dat is niet mijn argument maar wel een redelijk voorbeeld dat het dus blijkbaar niet zo is. Zeker niet meerdere scholen gaan regels breken. Als jij het niet vind kunnen, pech voor jou.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:00 schreef Dastan het volgende:
[..]
o ja, `anderen doen het ook`, sluitend argument inderdaad.
Dat vind ik dan ook wat anders dan een oud examen letterlijk als se geven.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:00 schreef dramatic het volgende:
wij krijgen bij SK wel examens uit allerlei jaren gemengd en nog wat olympiade vragen. Als je alle opgaven zou maken kan je wel iets voordeel halen maar ze werden vaak ook voor de helft veranderd.
Als jij niet kan begrijpen dat de competentie van leerlingen hier vals wordt getoetst, heeft het wat mij betreft ook geen zin meer om met jou in discussie te gaan.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:00 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Logisch nadenken valt niet onder regels. Moet jij eens logisch nadenken. Puur omdat jij het stom vindt, betekent niet dat het Ministerie van Onderwijs het ook afkeurt.
en je wist uiteraard niet waar ze vandaag kwamen. vaak ook gewoon 1999 examens ofzoquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:01 schreef Dastan het volgende:
[..]
Dat vind ik dan ook wat anders dan een oud examen letterlijk als se geven.
Ik snap je punt wel maar jij snapt niet dat het nu eenmaal zo is. Wat wil je dat ik tegen m'n school zeg? Nee, mag niet? Jij zou ook uit eigenbelang handelen en het gewoon laten gaan. Plus het is één vak dat letterlijk wordt overgenomen. De rest werd allemaal in gesjoemeld. Daarnaast heeft het me toch een hele goede training gegeven en heb ik het CE redelijk gemaakt. Ik ben bereid te accepteren dat jij het niet een goede trainig vindt, maar daar blijft het ook bij.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:02 schreef Dastan het volgende:
[..]
Als jij niet kan begrijpen dat de competentie van leerlingen hier vals wordt getoetst, heeft het wat mij betreft ook geen zin meer om met jou in discussie te gaan.
Neee het was meestal ook wel zelfgemaakte dingen. Het betreft hier echt een redelijk klein deel.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:02 schreef fixatoman het volgende:
Het eindexamen bestaat uit het centraal examen en het schoolexamen.
Het examenprogramma bestaat uit de volgende domeinen:
Domein A Leesvaardigheid
Domein B Mondelinge taalvaardigheid
Domein C Schrijfvaardigheid
Domein D Argumentatieve vaardigheden
Domein E Literatuur
Domein F Oriëntatie op studie en beroep.
Het centraal examen
Het centraal examen heeft betrekking op domein A en domein D voor zover het analyseren en
beoordelen betreft.
De CEVO stelt het aantal en de tijdsduur van de zittingen van het centraal examen vast.
De CEVO maakt indien nodig een specificatie bekend van de examenstof van het centraal examen.
Ik neem aan dat je niet alleen maar oude examens als toetsen hebt gehad? Vast ook wel literatuur mondeling zakelijke brief of weet ik 't wat allemaal?
Jij geeft daarnaast aan dat het volgens de regels niet mag. En daarmee ga ik in discussie want het mag wel. Daarna pas switch jij naar logisch nadenken wat een heel ander discussiepunt is. Dus blijf waar je bent of hou gewoon op met discussieren.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:02 schreef Dastan het volgende:
[..]
Als jij niet kan begrijpen dat de competentie van leerlingen hier vals wordt getoetst, heeft het wat mij betreft ook geen zin meer om met jou in discussie te gaan.
Omdat hij het erover heeft dat ik iets niet wil accepteren, terwijl hij zelf van discussiepunt verandert als blijkt dat hij zijn gelijk niet heeft.quote:
Ja wat is dat voor uitspraak, dramaticquote:
Er is een scheikunde olympiade?quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:00 schreef dramatic het volgende:
wij krijgen bij SK wel examens uit allerlei jaren gemengd en nog wat olympiade vragen. Als je alle opgaven zou maken kan je wel iets voordeel halen maar ze werden vaak ook voor de helft veranderd.
Dat zeg ik helemaal niet, ik zei enkel dat het fraude was, wat het ook is.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:04 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik snap je punt wel maar jij snapt niet dat het nu eenmaal zo is. Wat wil je dat ik tegen m'n school zeg? Nee, mag niet? Jij zou ook uit eigenbelang handelen en het gewoon laten gaan. Plus het is één vak dat letterlijk wordt overgenomen. De rest werd allemaal in gesjoemeld. Daarnaast heeft het me toch een hele goede training gegeven en heb ik het CE redelijk gemaakt. Ik ben bereid te accepteren dat jij het niet een goede trainig vindt, maar daar blijft het ook bij.
Voor fraude moet het eerst zijn vastgelegd in regels/wetten of iets dergelijks, lieve schat.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:19 schreef Dastan het volgende:
[..]
Dat zeg ik helemaal niet, ik zei enkel dat het fraude was, wat het ook is.
dat vak wat ik dus niet kende heeft je wel veel geleerdquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:20 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Voor fraude moet het eerst zijn vastgelegd in regels/wetten of iets dergelijks, lieve schat.
(legaliteitsbeginsel)
Zeker.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:23 schreef dramatic het volgende:
[..]
dat vak wat ik dus niet kende heeft je wel veel geleerd
Wtf.quote:
En wij hebben hem ook nooit ingezien. Geen leerling bij ons ging bewust al die examens door om maar te hopen dat hij net het goede jaar heeft gekozen. Ik maakte ze enkel ter oefening. Dus uiteindelijk had niemand ze ook gezien.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:27 schreef Dastan het volgende:
Het staat ongetwijfeld in de regels, dat leerlingen de se's niet eerder dan de afname van die examens mogen inzien.
wtf slaat dit nu weer opquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:27 schreef Dastan het volgende:
Het staat ongetwijfeld in de regels, dat leerlingen de se's niet eerder dan de afname van die examens mogen inzien.
Daarnaast zullen we dit gewoon even droppen? Als je er echt zulke problemen mee hebt.. sue me.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:27 schreef Dastan het volgende:
Het staat ongetwijfeld in de regels, dat leerlingen de se's niet eerder dan de afname van die examens mogen inzien.
De onze ook hoor Öquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:28 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wtf.Onze school doet alleen maar mee aan die stomme wiskunde olympiade.
? Daar staan alleen samenvattingenquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:36 schreef dramatic het volgende:
[..]
kijk achterin je wiskunde boek als je geluk heb
Owh omg volgens mij hebben wij dat ook ooit gehad. De naam komt me iig heel bekend voor.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:37 schreef Lutte het volgende:
[..]
Wiskunde iets, was wel lachen. Spelletje mee gewonnen ja ja
Niet nodigquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:38 schreef dramatic het volgende:
met die kangoeroe gedoe win je geen ipods
quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:39 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Niet nodigHeb een ipod, en had een iPhone maar die heb ik weggedaan
Succesquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:39 schreef Rezania het volgende:
Volgend jaar ga ik voorstellen om mee te doen aan de sk olympiade. Het gemiddelde bij sk is 8,9 dus dat moet lukken.
Bwhaha. Ik heb nu de Nokia Lumia 800quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:39 schreef dramatic het volgende:
[..]ik heb een 20euro telefoon waar ik 10 euro beltegoed bij kreeg
Hey ik had ook de 3GSquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:42 schreef Rezania het volgende:
Ik heb een tweedehands 3GS. Het was dat of nog een jaar met een N97.
Gratis telefoon, vijf euro beltegoed er bij, vijf euro verzendkosten eraf.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:39 schreef dramatic het volgende:
[..]ik heb een 20euro telefoon waar ik 10 euro beltegoed bij kreeg
Hoe kom je aan een gratis telefoon O_oquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:49 schreef Lutte het volgende:
[..]
Gratis telefoon, vijf euro beltegoed er bij, vijf euro verzendkosten eraf.
Hebben ze lopen prutsen, moest ik een nieuw nummer, beltegoed als compensatie. Dus ik heb tien euro winst gedraaid en een telefoon
Bankrekening openquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:50 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Hoe kom je aan een gratis telefoon O_o
Baksteen 2.0? Werkelijk waar geen ideequote:Op donderdag 17 mei 2012 17:52 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
owh hahaha coolWelke heb je dan
HUh.. hahaha ik snap je ff niet xD Dus vanaf volgend jaar wil je wel een nieuw nummer? Meteen van alle mensen af?quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:54 schreef Lutte het volgende:
[..]
Baksteen 2.0? Werkelijk waar geen idee
Gebruik hem nog niet, wil dit jaar nog m'n oude nummer houden, vandaar ook dat ik een ander nummer niet erg vond en zo.
Als ik het zo typ klinkt het ontzettend autistisch
Ja preciesquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:55 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
HUh.. hahaha ik snap je ff niet xD Dus vanaf volgend jaar wil je wel een nieuw nummer? Meteen van alle mensen af?
Ik heb mijn nummer al 8 jaar ofzo.. Maar hier staat ook m'n abbo op dus niet handig om voor een nieuwe te gaanquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:55 schreef Lutte het volgende:
[..]
Ja preciesHeb dit nummer nou zes jaar, nieuwe start en zo
Haha, FB messenger is mijn whatsappquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:56 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik heb mijn nummer al 8 jaar ofzo.. Maar hier staat ook m'n abbo op dus niet handig om voor een nieuwe te gaanEnige nadeel is dus dat sommigen me kunnen whatsappen, terwijl ik ze niet wil spreken haha.
Moet nog even uitvinden hoe dat op m'n Lumia gaat haha. Maarja ik kan wel even met ze praten uit beleefdheidquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:58 schreef Lutte het volgende:
[..]
Haha, FB messenger is mijn whatsappMaar das wel lastig ja, je kunt ze niet blokkeren?
Oh ja, gemanierdquote:Op donderdag 17 mei 2012 17:58 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Moet nog even uitvinden hoe dat op m'n Lumia gaat haha. Maarja ik kan wel even met ze praten uit beleefdheidIs wel zo gemanierd, toch
Je kan mensen op whatsapp blokkeren.quote:Op donderdag 17 mei 2012 17:56 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik heb mijn nummer al 8 jaar ofzo.. Maar hier staat ook m'n abbo op dus niet handig om voor een nieuwe te gaanEnige nadeel is dus dat sommigen me kunnen whatsappen, terwijl ik ze niet wil spreken haha.
Ja, haha. Wie weet zal ik ooit iets van hun nodig hebben tochquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:01 schreef Lutte het volgende:
[..]
Oh ja, gemanierdMaar klopt, is wel zo netjes
om die reden heb ik mn halve fb nog niet geblokkeerdquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:02 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ja, haha. Wie weet zal ik ooit iets van hun nodig hebben tochMaak niet onnodig vijanden
Ja ik moet dus nog even uitzoeken hoe dat precies op de Lumia gaatquote:
Oeh daar is zo'n spreekwoord vanquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:02 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ja, haha. Wie weet zal ik ooit iets van hun nodig hebben tochMaak niet onnodig vijanden
Echt? Kan bestquote:
Spytoolquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:03 schreef Dastan het volgende:
[..]
Ik werd genoemd door jou en emzor, zo werd ik erin gesleurd
doeinquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:05 schreef Dastan het volgende:
ja maar ik ga nu everybody loves raymond kijken, dag
niet echt leuke exa'ers verder
Yepquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:05 schreef Etsu het volgende:
Nou mensen, dit is Dastan, mijn grote, beste vriend op FOK!. Maar jullie hebben al kennis gemaakt met hem, zo te zien.
Haha, copy thatquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:06 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
YepAl niet meteen op de beste manier
Ik ga er vanavond juist even tegenaanquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:20 schreef Lutte het volgende:
Hard gewerkt vandaag, dus vanavond lekker uit
Wat is dat? xDquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:21 schreef Rummikub het volgende:
Mensen van Latijn, gebruikt er iemand Didasko?
Heel handig. Maar hij doet een beetje raar bij mij.quote:
Owh wat handig! Dat kende ik niet eensquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:23 schreef Rummikub het volgende:
[..]
Heel handig. Maar hij doet een beetje raar bij mij.
Het is een programma maar alle teksten in staan, maar je kunt ook de woorden aanklikken en dan staat er meteen vertaling/naamval/getal/geslacht en context.
Is dat niet al plat?:P Of heb ik iets gemist? Want elke x als ik erheen ga krijg ik rechtszaak gedoequote:Op donderdag 17 mei 2012 18:25 schreef Rummikub het volgende:
Het staat op de Piratebay mocht je het willen hebben
www.malaysiabay.orgquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:27 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Is dat niet al plat?:P Of heb ik iets gemist? Want elke x als ik erheen ga krijg ik rechtszaak gedoe
Ik wilde net zeggen.. haha rotziggoquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:28 schreef JApieman het volgende:
[..]
Ja, die is geblokkeerd als je ziggo hebt.
En jij bedankt voor het alternatief, sweetiepiequote:
Owh hey ja, die doet het inderdaad ookquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:29 schreef Rummikub het volgende:
Oh, mooi is dat. Er is ook nog fucktimkuik.org, dan kun je altijd verder volgens mij
Geen probleem.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:28 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik wilde net zeggen.. haha rotziggo
toch Bedankt Rummikub!![]()
[..]
En jij bedankt voor het alternatief, sweetiepie
Ja, doet het ook ja.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:29 schreef Rummikub het volgende:
Oh, mooi is dat. Er is ook nog fucktimkuik.org, dan kun je altijd verder volgens mij
heel erg dit. zeker als je het dan snachts 2 uur maaktquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:38 schreef Unsub het volgende:
Kut, ik moet echt gaan leren, maar kan me er gewoon niet toe zetten
Ben zo kapotkapotmoe.
Doe even een dutje? Dat helpt bij mij wel eensquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:38 schreef Unsub het volgende:
Kut, ik moet echt gaan leren, maar kan me er gewoon niet toe zetten
Ben zo kapotkapotmoe.
Ik Spartacus, zonder ondertiteling uiteraardquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:40 schreef dramatic het volgende:
ik had nog een stukje hysteria gekeken.. onder het mom van engels voorbereiden
Ja, ik viel net al in slaap.. helemaal verward wakkerquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:39 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Doe even een dutje? Dat helpt bij mij wel eens
Hahhaa ja dat ken ikquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:42 schreef Unsub het volgende:
[..]
Ja, ik viel net al in slaap.. helemaal verward wakker
uiteraard zonderquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:42 schreef Unsub het volgende:
[..]
Ik Spartacus, zonder ondertiteling uiteraard
quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:43 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Hahhaa ja dat ken ikDuurt wel even voordat je echt wakker bent.
quote:
Ik had mijn iPhone 4 ook verkocht, en nu heb ik 4S.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:46 schreef Zamorak het volgende:
Ik had een iPhone 3GS, verkocht en nu een 4S
Inderdaad, maar dan je wel even zeggen dat je de nieuwste bazenphone hebtquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:51 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik had mijn iPhone 4 ook verkocht, en nu heb ik 4S.
Geen ene kk verschil, maarja.
Ik heb gister 6 afleveringen van Spartacus gekeken.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:42 schreef Unsub het volgende:
[..]
Ik Spartacus, zonder ondertiteling uiteraard
Mja.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:53 schreef Zamorak het volgende:
[..]
Inderdaad, maar dan je wel even zeggen dat je de nieuwste bazenphone hebt
quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:54 schreef JApieman het volgende:
[..]
Ik heb gister 6 afleveringen van Spartacus gekeken.
Ik ook net een uurtje geleden, gelukkig komt er nog een nieuw seizoen.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:57 schreef Unsub het volgende:
[..]![]()
Ik heb net de laatste aflevering van het laatste seizoen gekeken.. Nu moet ik weer naar een andere serie op zoek..
Kijk jij Criminal Minds ofzo? Elke x als ik jou zie moet ik aan Hotchner denkenquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:57 schreef Unsub het volgende:
[..]![]()
Ik heb net de laatste aflevering van het laatste seizoen gekeken.. Nu moet ik weer naar een andere serie op zoek..
Nooit.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:58 schreef Rummikub het volgende:
Trouwens, zitten er eigenlijk nooit nietjes in de examens, of is dat alleen dit jaar? Beetje onhandig vind ik het
Ja vind ik ook. Ik zoek steeds naar de juiste pagina's omdat met de (uitwerk)bijlages alles door elkaar ligt.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:58 schreef Rummikub het volgende:
Trouwens, zitten er eigenlijk nooit nietjes in de examens, of is dat alleen dit jaar? Beetje onhandig vind ik het
Haha ik ook, Unsub 1, Unsub 2quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:58 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Kijk jij Criminal Minds ofzo? Elke x als ik jou zie moet ik aan Hotchner denken
Dr. Spencer Reid vind ik echt awesomequote:
Idd! Uhm, neen, die staat nr.1 op mijn to-watch-listquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:58 schreef JApieman het volgende:
[..]
Ik ook net een uurtje geleden, gelukkig komt er nog een nieuw seizoen.
Game of Thrones al gezien?
Haha, hoezo dat dan?quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:58 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Kijk jij Criminal Minds ofzo? Elke x als ik jou zie moet ik aan Hotchner denken
De naam Unsubquote:Op donderdag 17 mei 2012 19:00 schreef Unsub het volgende:
[..]
Idd! Uhm, neen, die staat nr.1 op mijn to-watch-list
[..]
Haha, hoezo dat dan?
Ik ben wel Criminal Minds fan, goed geraden
Ik zou echt willen dat ik tijdens de examens zo'n geheugen hadquote:Op donderdag 17 mei 2012 19:00 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Dr. Spencer Reid vind ik echt awesome
Tijdens de examens? Geef mij maar gewoon foreverquote:Op donderdag 17 mei 2012 19:01 schreef Rummikub het volgende:
[..]
Ik zou echt willen dat ik tijdens de examens zo'n geheugen had
True story. Reid is de leukste eruit, samen met Garciaquote:Op donderdag 17 mei 2012 19:00 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Dr. Spencer Reid vind ik echt awesome
hahaha Penelopequote:Op donderdag 17 mei 2012 19:02 schreef Unsub het volgende:
[..]
True story. Reid is de leukste eruit, samen met Garcia
Al merk je wel dat dit seizoen minder is dan vorige seizoenen.. Ze moeten steeds verder zoeken naar een origineel verhaal; het wordt steeds ongeloofwaardiger..quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:04 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
hahaha PenelopeZij is idd ook zo geweldig. "Talk to me, baby girl"
Ja idd. Maar weet je dat criminal minds dus op echte verhalen is gebaseerd?quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:05 schreef Unsub het volgende:
[..]
Al merk je wel dat dit seizoen minder is dan vorige seizoenen.. Ze moeten steeds verder zoeken naar een origineel verhaal; het wordt steeds ongeloofwaardiger..
En die Rossi mag helemaal ophoepelen.
Wat, serieus?quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:06 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ja idd. Maar weet je dat criminal minds dus op echte verhalen is gebaseerd?
Op een gegeven moment zijn de interessante cases op
In een artikel in een Amerikaanse krant (weet helaas niet welke) en zag het ergens ook op tv eens (toen ben ik gaan zoeken op internet dus)quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:07 schreef Unsub het volgende:
[..]
Wat, serieus?
Ik dacht dat het puur fictie was. Hoe weet je dat?
Die heb ik dan weer net gemistquote:Op donderdag 17 mei 2012 19:08 schreef Rummikub het volgende:
Nou je het zegt, die van gisteravond leek wel heel veel op het Joran van der Sloot-verhaal.
Hmm, interessant!quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:08 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
In een artikel in een Amerikaanse krant (weet helaas niet welke) en zag het ergens ook op tv eens (toen ben ik gaan zoeken op internet dus)
"They say that truth is stranger than fiction. That's especially true on CBS' "Criminal Minds." Every case on that show is based on a real crime. The big problem for the writers-creators of the drama is how to tell the true story without shocking the wits out of the audience.
"We've had to tone down almost every single one of them," says executive producer Ed Bernero, who was a Chicago policeman for 10 years before he came to television.
"What is really happening is much worse than anything we could or want to do," he says. "Actually, there hasn't been a single one we didn't have to tone down."
Dat verhaal van de dood van Hotchner zijn vrouw bleek dus ook gewoon waar. =\quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:08 schreef Unsub het volgende:
[..]
Die heb ik dan weer net gemist
Moet tegenwoordig tot 9 werken op de woensdagavond..
*dement* welk verhaal was dat ook alweer? *dement*quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:09 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Dat verhaal van de dood van Hotchner zijn vrouw bleek dus ook gewoon waar. =\
Die waar een seriemoordenaar weer opduikt na jaren (deal gesloten met een agent om te stoppen) en hotchner wil die zelfde deal niet met hem sluiten maar wil hem gewoon pakken. Dan gaat die gozer achter Jack en Haley aan. Terwijl Hotch daar snel heen rijdt is hij aan de telefoon met de moordenaar en zijn vrouw in dezelfde kamer en hoort hij het schot wat haar vermoordt.quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:12 schreef Unsub het volgende:
[..]
*dement* welk verhaal was dat ook alweer? *dement*
Kan de quote niet meer vinden, hij was iig van Mark Twain.
(Deze is ook wel leuk: "Fiction is obliged to stick to possibilities. Truth isn't.")
Oh, o ja..quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:13 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Die waar een seriemoordenaar weer opduikt na jaren (deal gesloten met een agent om te stoppen) en hotchner wil die zelfde deal niet met hem sluiten maar wil hem gewoon pakken. Dan gaat die gozer achter Jack en Haley aan. Terwijl Hotch daar snel heen rijdt is hij aan de telefoon met de moordenaar en zijn vrouw in dezelfde kamer en hoort hij het schot wat haar vermoordt.
Ja echt lullig =\. Maar dus toen ik hoorde dat Criminal Minds op echte dingen zijn gebaseerd dacht ik echt; omg poor Jack D:quote:
quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:55 schreef Etsu het volgende:
[..]
Mja.Wel dik verlies gemaakt.
Had mijn iPhone 4 een jaar (400 eu), toen verkocht voor 150 aan een vriendin van me en met dat geld + eigen inleg 4S gekocht (380 eu).
Ik vertrouw marktplaats niet zo.quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:15 schreef Zamorak het volgende:
[..]ik had mijn 3GS verkocht voor 210¤ op Marktplaats en vervolgens deze voor ¤599 gekocht
Ja hoezo krijg jij hem voor 380?quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:17 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik vertrouw marktplaats niet zo.
599 is wel veel, hoezo krijg ik hem voor 380?
Ja, dat zal het zijn.quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:20 schreef Zamorak het volgende:
[..]
Ja hoezo krijg jij hem voor 380?In combinatie met abonnement misschien?
Die van mij is namelijk prepaid en komt van de Apple Store direct af... (16 gb)
Omdat een abonnement duur is en ik er niet genoeg gebruik van maak... Maar waarschijnlijk stap ik na de vakantie wel over op een abonnement omdat ik wel mobiel internet wil hebben als ik ga studerenquote:
Waarom dan een iPhone 4S nemen, beter neem je dan een iPhone 4, net zo goed alleen wel goedkoper.quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:22 schreef Zamorak het volgende:
[..]
Omdat een abonnement duur is en ik er niet genoeg gebruik van maak... Maar waarschijnlijk stap ik na de vakantie wel over op een abonnement omdat ik wel mobiel internet wil hebben als ik ga studeren
Nee hij is wel snellerquote:Op donderdag 17 mei 2012 19:44 schreef FokNederland het volgende:
[..]
Waarom dan een iPhone 4S nemen, beter neem je dan een iPhone 4, net zo goed alleen wel goedkoper.
Dan hoor je er niet bij.quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:44 schreef FokNederland het volgende:
[..]
Waarom dan een iPhone 4S nemen, beter neem je dan een iPhone 4, net zo goed alleen wel goedkoper.
Voor 600-700 een desktop kopenquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:04 schreef FirefoxNB het volgende:
wat hebben mensen met iphone...... er zijn zat goede telefoons. voor de iphone betaal je te veel status prijs, bovendien is het scherm ook best klein voor zo'n prijs, ieder zijn voorkeur..
-+ 600-700 haal ik liever een desktop
Eens. Ik heb m'n iPhone weggedaan.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:04 schreef FirefoxNB het volgende:
wat hebben mensen met iphone...... er zijn zat goede telefoons. voor de iphone betaal je te veel status prijs, bovendien is het scherm ook best klein voor zo'n prijs, ieder zijn voorkeur..
-+ 600-700 haal ik liever een desktop
Ja gamen is inderdaad een andere zaak.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:40 schreef Rezania het volgende:
Goede desktops beginnen imo pas bij ¤1000,- Dan kan je er pas lekker op gamen, voor andere zaken kan je net zo goed een laptop kopen.
Ik heb 2,5 jaar geleden voor als ik me niet vergis 700 een desktop aangeschaft, en ik ben er nog steeds blij mee. Wel mooi dat ik via een klasgenoot voor 20 euro Windows 7 kon krijgen.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:06 schreef Etsu het volgende:
[..]
Voor 600-700 een desktop kopen
Allemaal pauperdingen die nog geen een jaar overleven en continu vasthangen.
Ook speel ik Skyrim op hoogste instellingen nog net prima, dus hij is zeker te doen. Zaak is wel dat je em niet kant-en-klaar koopt, maar de verschillende pc-onderdelen samen laat stellen.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:40 schreef Rezania het volgende:
Goede desktops beginnen imo pas bij ¤1000,- Dan kan je er pas lekker op gamen, voor andere zaken kan je net zo goed een laptop kopen.
Hoe kon jequote:Op donderdag 17 mei 2012 20:37 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Eens. Ik heb m'n iPhone weggedaan.
Ik speel op mijn PC ook Skyrim op de hoogste instellingen met graphic mods erbij en die is ook niet al te krachtig. Het probleem is wel dat ik in de nabije toekomst niet alle nieuwe spellen meer op ultra kan spelen. Daarom besteed ik ook liever gelijk ¤1000,- aan een desktop die ik dan zelf in elkaar zet dan dat ik een kant-en-klare pc voor ¤700,- in de winkel koop. Met die van ¤1000,- kan ik tenminste even een tijdje vooruit.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:44 schreef RavagerXLL het volgende:
[..]
Ik heb 2,5 jaar geleden voor als ik me niet vergis 700 een desktop aangeschaft, en ik ben er nog steeds blij mee. Wel mooi dat ik via een klasgenoot voor 20 euro Windows 7 kon krijgen.
[..]
Ook speel ik Skyrim op hoogste instellingen nog net prima, dus hij is zeker te doen. Zaak is wel dat je em niet kant-en-klaar koopt, maar de verschillende pc-onderdelen samen laat stellen.
Zeker is gamen aan een andere zaak, maar toen ik 16 was had ik niet zoveel geld eh.
Niet het maximale uit je geld willen halen.quote:
Überhaupt iets om gamen geven.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:49 schreef Rezania het volgende:
[..]
Niet het maximale uit je geld willen halen.
Ja in de toekomst zou ik ook zo'n bedrag uittrekken, maar dat had ik toen niet. Onderdelen uitkiezen is essentieel, vaak zijn de meeste onderdelen van kant-en-klare pc's nog redelijk, maar falen de "graka's" erg hard.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:47 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik speel op mijn PC ook Skyrim op de hoogste instellingen met graphic mods erbij en die is ook niet al te krachtig. Het probleem is wel dat ik in de nabije toekomst niet alle nieuwe spellen meer op ultra kan spelen. Daarom besteed ik ook liever gelijk ¤1000,- aan een desktop die ik dan zelf in elkaar zet dan dat ik een kant-en-klare pc voor ¤700,- in de winkel koop. Met die van ¤1000,- kan ik tenminste even een tijdje vooruit.
Wat heb jij dan als hobby? Winkelen of zo?quote:
Zoiets, ja.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:49 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wat heb jij dan als hobby? Winkelen of zo?
Ik had het ook niet specifiek over jouw situatie.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:49 schreef RavagerXLL het volgende:
[..]
Ja in de toekomst zou ik ook zo'n bedrag uittrekken, maar dat had ik toen niet. Onderdelen uitkiezen is essentieel, vaak zijn de meeste onderdelen van kant-en-klare pc's nog redelijk, maar falen de "graka's" erg hard.
Zo onproductief. 16 paar schoenen hebben.quote:
Ik heb er 11.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:51 schreef Rezania het volgende:
[..]
Zo onproductief. 16 paar schoenen hebben.
Simpelquote:
Ik hou van gamen en winkelen?quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:49 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wat heb jij dan als hobby? Winkelen of zo?
8 korte broekenquote:
jij?quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:54 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik hou van gamen en winkelen?
Hardcore?quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:54 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik hou van gamen en winkelen?
Tering man.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:54 schreef Etsu het volgende:
[..]
8 korte broeken
40 korte tshirts
7 lange broeken
4 zomerjassen
3 winterjassen
10 vesten
6 tshirts met lange mouwen
7 overhemden
11 paar schoenen
Dit is wat ik in mijn kledingkast heb.
Vroeger wel. Ben redelijk afgekickt maar er waren tijden dat ik er echt niet af te krijgen was. Eventjes later was het 7AM...quote:
hahahaha. nja ik ben nu wel afgekickt maar zoals ik al zei.. ging het vroeger vaak door tot 7AMquote:
Gast, ik heb niet eens 1/3 daarvan.quote:
Wel echte spellen hoop ik? Dus niet online zooi?quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:55 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Vroeger wel. Ben redelijk afgekickt maar er waren tijden dat ik er echt niet af te krijgen was. Eventjes later was het 7AM...
Meer kleding en schoenen dan mij hebbenquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:56 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
hahahaha. nja ik ben nu wel afgekickt maar zoals ik al zei.. ging het vroeger vaak door tot 7AM![]()
En toch heb ik meer kleding en schoenen dan Etsu daar noemt
Dus het gaat prima samen, hoor.
Whatever in de aanbieding wasquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:56 schreef Rezania het volgende:
[..]
Gast, ik heb niet eens 1/3 daarvan.
[..]
Wel echte spellen hoop ik? Dus niet online zooi?
wat voor spellen, spellen als sims, of modern warfare?quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:56 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
hahahaha. nja ik ben nu wel afgekickt maar zoals ik al zei.. ging het vroeger vaak door tot 7AM![]()
En toch heb ik meer kleding en schoenen dan Etsu daar noemt
Dus het gaat prima samen, hoor.
Simpelquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:56 schreef Etsu het volgende:
[..]
Meer kleding en schoenen dan mij hebben![]()
![]()
_______---------------
Aha ok, maar je ziet het niet vaak toch?quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:56 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
hahahaha. nja ik ben nu wel afgekickt maar zoals ik al zei.. ging het vroeger vaak door tot 7AM![]()
En toch heb ik meer kleding en schoenen dan Etsu daar noemt
Dus het gaat prima samen, hoor.
Het liep nogal uiteen van online tot wat m'n broer in de aanbieding had. Ik sta open voor alle games <3quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:57 schreef FirefoxNB het volgende:
[..]
wat voor spellen, spellen als sims, of modern warfare?
ik ken een strippokersite met camsquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:58 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Het liep nogal uiteen van online tot wat m'n broer in de aanbieding had. Ik sta open voor alle games <3
Ik zie het niet vaak? Sorry snap je daar even nietquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:57 schreef RavagerXLL het volgende:
[..]
Aha ok, maar je ziet het niet vaak toch?
Ik meen het.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:58 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Can't tell if sarcasm orr.....
Mensen, weerhoudt me ervan ooit Etsu te meeten.quote:
'Je' als in 'men', dus ik bedoelde dat men het niet vaak ziet dat meisjes zitten te gamen (dacht ik), dus vandaarquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:58 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik zie het niet vaak? Sorry snap je daar even nietuitleg?
Waarom zou dramatic mee willen?xD lijkt me niet echt een grote shopperquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:59 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik meen het.
Dramatic mag mee als hij wil.
slechte zaak.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:59 schreef dramatic het volgende:
ik kom 1keer per seizoen in de kledingzaak(en)
owh zo hahahaquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:59 schreef RavagerXLL het volgende:
[..]
'Je' als in 'men', dus ik bedoelde dat men het niet vaak ziet dat meisjes zitten te gamen (dacht ik), dus vandaar
Geen idee, ik wilde eerst Rezania typen maar toen zag ik dramatics post en toen ging ik zijn naam typenquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:00 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Waarom zou dramatic mee willen?xD lijkt me niet echt een grote shopper
btw 25 paar schoenen (A) My precious
En klinkt cool opzich
Ik ga 26 mei naar amsterdamquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:01 schreef Etsu het volgende:
[..]
Geen idee, ik wilde eerst Rezania typen maar toen zag ik dramatics post en toen ging ik zijn naam typen
25 is wel veel.Ik wil binnenkort nog een paar halen, maar ik ben nog niet uit welke.
quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:01 schreef dramatic het volgende:
of mn ma neemt wat mee en dan keur is thuis en brengt ze het terug![]()
wat doe je voor wedstrijden?quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:01 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik ga 26 mei naar amsterdamHeb 250 euro te spenden (wedstrijd gewonnen, shopsessie gewonnen) *eviiil*
haha dat had ik op de basisschool, ik ben te kieskeurig... dat zou nu nooit werkenquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:01 schreef dramatic het volgende:
of mn ma neemt wat mee en dan keur ik thuis en brengt ze het terug![]()
Het antwoord niet weten.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:00 schreef RavagerXLL het volgende:
Maar Oscar is verder wel 100% hetero of niet?
kleerhangers moet je sws meenemenquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:01 schreef Etsu het volgende:
[..]![]()
Liever eigen kleding shoppen. Dan kom ik altijd thuis met meer kleren dan het de bedoeling was en dan kom ik achter dat ik kleerhangers te weinig heb
jaaaa dat probleem heb ik ook xD altijd.. te weinig.. KLEERHANGERSquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:01 schreef Etsu het volgende:
[..]![]()
Liever eigen kleding shoppen. Dan kom ik altijd thuis met meer kleren dan het de bedoeling was en dan kom ik achter dat ik kleerhangers te weinig heb
Het was een Special K wedstrijd xDquote:
die ontbijt zooi?quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:02 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
jaaaa dat probleem heb ik ook xD altijd.. te weinig.. KLEERHANGERS
[..]
Het was een Special K wedstrijd xD
Krijg ik nooit mee.quote:
Is mijn vaste merkquote:
Jaaaa haha. Alsnog. Moet ff een nieuw paar wedges ook.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:03 schreef Rezania het volgende:
Jezus christus, 25 paar schoenen.Je weet dat je maar twee voeten hebt hè?
En nu heb ik mijn broeken opgevouwen, maar daar krijg je van die strepen van en dat is lelijk.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:02 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
jaaaa dat probleem heb ik ook xD altijd.. te weinig.. KLEERHANGERS
Oh nee ik heb in mijn kast 2 stangen hangen, 1 boven voor de tops, 1 lager voor de broeken. Die hangen dan aan die kleine kleerhangers met een opening..quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:04 schreef Etsu het volgende:
[..]
En nu heb ik mijn broeken opgevouwen, maar daar krijg je van die strepen van en dat is lelijk.
quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:04 schreef Etsu het volgende:
[..]
En nu heb ik mijn broeken opgevouwen, maar daar krijg je van die strepen van en dat is lelijk.
Broeken ophangen aan een kleerhanger is het vervelendste dat er is. En strepen?quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:04 schreef Etsu het volgende:
[..]
En nu heb ik mijn broeken opgevouwen, maar daar krijg je van die strepen van en dat is lelijk.
Alsof ik ooit met jou wil meeten.quote:Op donderdag 17 mei 2012 20:59 schreef Rezania het volgende:
[..]
Mensen, weerhoudt me ervan ooit Etsu te meeten.
ik.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:05 schreef dramatic het volgende:
denken dat iemand er om geeft als je een streep op je broek hebt
nee hoor haha, simpelquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:05 schreef RavagerXLL het volgende:
[..]
Broeken ophangen aan een kleerhanger is het vervelendste dat er is. En strepen?
Als je 5 nachten achterelkaar uit gaat en je hebt teveel gedronken en kotst je eigen broek onder, en je wordt de 6de dag wakker, dan heb je geen broeken meer en je moet naar buiten. Wat dan?quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:05 schreef Rezania het volgende:
Ik heb maar 5 broeken.Serieus, wat moet je met meer?
............................ excuse moi?quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:06 schreef Etsu het volgende:
[..]
Als je 5 nachten achterelkaar uit gaat en je hebt teveel gedronken en kotst je eigen broek onder, en je wordt de 6de dag wakker, dan heb je geen broeken meer en je moet naar buiten. Wat dan?
Die gast is een held btwquote:
Ik heb de inrichting van m'n huis al uitgestippeldquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:08 schreef Etsu het volgende:
Omg ik wil later een inloopkast als ik mn eigen huisje heb.
quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:09 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Ik heb de inrichting van m'n huis al uitgestippeld![]()
Inloopkast is vanzelfsprekend.
Uhm, tussendoor wassen en gewoon niet kotsen?quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:06 schreef Etsu het volgende:
[..]
Als je 5 nachten achterelkaar uit gaat en je hebt teveel gedronken en kotst je eigen broek onder, en je wordt de 6de dag wakker, dan heb je geen broeken meer en je moet naar buiten. Wat dan?
Jij hebt mijn FB heul niet.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:07 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik kwam van de week op jouw fb en mn vlinders maakten een sprongetje.
Twilight.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:09 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik wil een penthouse.
Of een glazen huis. Zoals dat huis in Twilight.
JAAAAAAAAAquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:09 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik wil een penthouse.
Of een glazen huis. Zoals dat huis in Twilight.
Godverdomme.quote:
Haten op Edward.quote:
Mja, zo'n uitzicht heeft NL niet.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:10 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
JAAAAAAAAA
dude u read my mind
Mijn huis gaat zoooo New York Penthouse worden.
Heb niet eens naar je kleding gekeken.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:11 schreef Rezania het volgende:
[..]
Godverdomme.Ik zie er altijd slecht uit op foto's en dat was oude kleding.
Helaas niet nee. Maar dat betekent niet dat ik de inrichting mag gaan verwaarlozen. Ik weet al hoe ik het ga doen. Man heeft niks in te brengenquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:11 schreef Etsu het volgende:
[..]
Haten op Edward.![]()
[..]
Mja, zo'n uitzicht heeft NL niet.
Edward.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:11 schreef Etsu het volgende:
[..]
Haten op Edward.![]()
[..]
Mja, zo'n uitzicht heeft NL niet.
Beetje mislukte nicht dan wel.quote:
Zij is toch die beroemde vrouwelijke pokerspeler? Die is niet met em getrouwd.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:10 schreef dramatic het volgende:
[..]
Woonde ie nu samen met Jennifer Harman in dat huis of heeft ie het alleen van haar gekocht?
quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:12 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
Helaas niet nee. Maar dat betekent niet dat ik de inrichting mag gaan verwaarlozen. Ik weet al hoe ik het ga doen. Man heeft niks in te brengen
ja ik snap je: Bass Style.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:12 schreef Etsu het volgende:
[..]
Hoeveel kamers enz?
Liefst wil ik zo'n penthouse met een eigen lift. Dus dat je een sleutel in steekt, dat je dan automatisch naar mijn penthouse gaat oid. Zonder ongewenste gasten. Snap je wat ik bedoel
Maar Robert.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:12 schreef Rezania het volgende:
[..]
Edward._! Vampieren moeten godverdomme verbranden in de zon, niet fucking glinsteren!
Ik ben dan wel homo, maar inverre een nicht.quote:[..]
Beetje mislukte nicht dan wel.
Dat zeggen ze allemaalquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:13 schreef Etsu het volgende:
Ik ben dan wel homo, maar inverre een nicht.![]()
Vind ik ook niks trouwens, van die vrouwelijke mannen.
Zoveel kamers hoeft niet.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:13 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
ja ik snap je: Bass Style.
Dat is inderdaad hemel maar gaat hier in NL wss niet gebeuren.
En zoveel mogelijk kamers duhhh. The more the better
Mislukte mooiboy dat.quote:
Shopverslaafde dan.quote:[..]
Ik ben dan wel homo, maar inverre een nicht.![]()
Vind ik ook niks trouwens, van die vrouwelijke mannen.
Waarom zou je in Nederland geen penthouse kunnen hebben?quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:13 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
ja ik snap je: Bass Style.
Dat is inderdaad hemel maar gaat hier in NL wss niet gebeuren.
En zoveel mogelijk kamers duhhh. The more the better
Het antwoord op mijn vraagquote:Op donderdag 17 mei 2012 21:13 schreef Etsu het volgende:
Ik ben dan wel homo, maar inverre een nicht.![]()
Vind ik ook niks trouwens, van die vrouwelijke mannen.
Ik ben echt geen nicht, kan de halve crew voor je bevestigen.quote:
Jij hebt geen smaak wat jongens betreft.quote:
Haten op mij.quote:[..]
Shopverslaafde dan.
Sowieso nichten.
Werd in deel 1 al gezegd.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:15 schreef RavagerXLL het volgende:
[..]
Het antwoord op mijn vraagHet boeit me eigenlijk totaal niet, maar al die schoenenpraat zeg je toch aan het denken
Niet zo moeilijk doen.quote:
Ja okequote:Op donderdag 17 mei 2012 21:14 schreef Etsu het volgende:
[..]
Zoveel kamers hoeft niet.![]()
En waarom zou dat niet gebeuren? Zolang je zelf dokt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |