Er werd naar geknipoogd. Geen enkele scene uit de serie zat in het boek.quote:
Ok. Ik vind het onnodig en geforceerd aandoen.quote:En ik vind het wel tof, stukken realistischer dan series waar iedereen maar gewoon hetero is. Voor zover je van realistisch kan spreken in een serie over een fictieve middeleeuwse wereld met draken en zombies.
Die idiote oefenscene met Roz en die andere dame uit seizoen 1 ook niet.quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:01 schreef ems. het volgende:
[..]
Er werd naar geknipoogd. Geen enkele scene uit de serie zat in het boek.
[..]
Ok. Ik vind het onnodig en geforceerd aandoen.
Zijn genoeg heteromannen die absoluut geen probleem hebben met 2 vrouwen hoorquote:Op dinsdag 17 april 2012 18:12 schreef Bellatrix het volgende:
Waarom hebben heteros toch altijd zoveel problemen met same sex koppels, het is natuurlijk, geen probleem.
Ik ergerde me er wel een beetje aan, als in, waarom ging het niet verder? Seksscènes bij de vleet, maar de twee mannen zoenen alleen.quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:15 schreef muzas het volgende:
[..]
Zijn genoeg heteromannen die absoluut geen probleem hebben met 2 vrouwen hoor![]()
Ik ben ook niet zo van homoseks, Maar die drie kusjes in die serie kan ik me dus echt niet aan ergeren ofzo.
Er is al paipiepaipie geweest hoor.quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:19 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ik ergerde me er wel een beetje aan, als in, waarom ging het niet verder? Seksscènes bij de vleet, maar de twee mannen zoenen alleen.
Nou, en wat voorn vrouw. Maar volgende week is hij vast weer hersteld.quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:24 schreef Tha_Erik het volgende:
Omdat Loras pijn had, verslagen door een vrouw.
Hoezo hypocriet? Voor heteromannen ligt de sexuele voorkeur toch echt bij vrouwen. Díe vinden ze dus sexueel aantrekkelijk, en mannen niet.quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:18 schreef Bellatrix het volgende:
Ja dat is altijd zo hypocriet ook. Het is oke als twee vrouwen het doen maar mannen? Neeeee.
quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:19 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ik ergerde me er wel een beetje aan, als in, waarom ging het niet verder? Seksscènes bij de vleet, maar de twee mannen zoenen alleen.
Hilarisch toch dan?quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:33 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het altijd wel fascinerend dat heteromannen vaak zo bang zijn dat men denkt dat ze homo zijn als zo'n scene langs komt en je zit het samen te kijken.
Ik heb geen probleem met homo's. Ik vind de scenes overdreven en onnodig. Ik kan er wel meer noemen die ik niet in de serie had hoeven zien maar het ging juist even om deze specifieke scenes.quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:12 schreef Bellatrix het volgende:
Waarom hebben heteros toch altijd zoveel problemen met same sex koppels, het is natuurlijk, geen probleem.
Daar ging ik al vanuit. Ik wilde alleen even een maffe vraag terugwerpen ter illustratie van de denkfoutquote:
Wat???quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:04 schreef Duuc-nl het volgende:
Kan iemand mij het even uitleggen van Renly en Loras?
Renly is getrouwd met Margery, maar ze moet kinderen krijgen met Loras? Waarom? Om de familiebanden te versterken?
En stannis is de broer van Renly? En loras gewoon een persoon die loyaal is aan Renly?
En hoe heet dat vriendje van Loras?
Was het spoor daar even bijster
Dafuq? Loras is de broer van Margery. En heeft een geheime relatie met Renly.quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:04 schreef Duuc-nl het volgende:
Kan iemand mij het even uitleggen van Renly en Loras?
Renly is getrouwd met Margery, maar ze moet kinderen krijgen met Loras? Waarom? Om de familiebanden te versterken?
En stannis is de broer van Renly? En loras gewoon een persoon die loyaal is aan Renly?
En hoe heet dat vriendje van Loras?
Was het spoor daar even bijster
Surequote:Op dinsdag 17 april 2012 19:04 schreef Duuc-nl het volgende:
Kan iemand mij het even uitleggen van Renly en Loras?
Nee, Margaery Tyrell moet kinderen van Renly krijgen zodat de famillies 'officieel' met elkaar verbonden zijn. Renly is gay, Margaery weet dat en suggereert haar broer erbij te halen om het wat makkelijk te maken om haar te bezwangeren voor de homofiele koningquote:Renly is getrouwd met Margery, maar ze moet kinderen krijgen met Loras? Waarom? Om de familiebanden te versterken?
Juist. De oudere broer.quote:En stannis is de broer van Renly?
En de broer van Margaery. En een van de sterkere ridders van de Tyrells. En dus het geheime vriendje van Renly. (een homokoning werd in die tijd niet erg geapprecieerd lijkt me, vandaar de geheimhouding)quote:En loras gewoon een persoon die loyaal is aan Renly?
Welk vriendje? Ik neem aan dat je gewoon Renly bedoeltquote:En hoe heet dat vriendje van Loras?
Dat is overduidelijkquote:Was het spoor daar even bijster
oooooh. Mijn dank is grootquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Sure
[..]
Nee, Margaery Tyrell moet kinderen van Renly krijgen zodat de famillies 'officieel' met elkaar verbonden zijn. Renly is gay, Margaery weet dat en suggereert haar broer erbij te halen om het wat makkelijk te maken om haar te bezwangeren voor de homofiele koning
[..]
Juist. De oudere broer.
[..]
En de broer van Margaery. En een van de sterkere ridders van de Tyrells. En dus het geheime vriendje van Renly. (een homokoning werd in die tijd niet erg geapprecieerd lijkt me, vandaar de geheimhouding)
[..]
Welk vriendje? Ik neem aan dat je gewoon Renly bedoelt
[..]
Dat is overduidelijk
quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:11 schreef Zenato het volgende:
Ik denk dat Arya, Syrio gewoon weer tegen komt, zal wel ontsnapt zijn ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen referral hier.
De natuurlijke walging is voor mannen velen malen sterker dan bij vrouwen heb ik gemerkt in de jaren. Moreel gezien helemaal niks mee etc etc, maar vraag ons niet meer dan dat.quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:12 schreef Bellatrix het volgende:
Waarom hebben heteros toch altijd zoveel problemen met same sex koppels, het is natuurlijk, geen probleem.
quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:43 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]Grappig hoe een spoilertag toch weer een spoiler kan zijn, wat hier gespoiled is is dat er een antwoord op deze vraag is,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:43 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..].....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PSN: Duuc-nl
goeie vegelijking aapquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:47 schreef NDAsilenced het volgende:
[..]
De natuurlijke walging is voor mannen velen malen sterker dan bij vrouwen heb ik gemerkt in de jaren. Moreel gezien helemaal niks mee etc etc, maar vraag ons niet meer dan dat.
Seks tussen een aap en een mens, waar het concept 'wederzijdse instemming' theoretisch van toepassing kan zijn, hoeft voor mij ook niet. Ik ga dan ook niet roepen waarom Speciesisten toch altijd zoveel problemen hebben met intersoortelijke koppels.
Er was een STUK minder te zien dan in de hetero scenes vorige week... en die klikte ik ook niet vol schaamte noch walging wegquote:Op dinsdag 17 april 2012 18:49 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik baseer mijn visie op problemen met homoseksualiteit op de mensen die snel wat wegklikken als er iemand binnen komt of helemaal ongemakkelijk worden van een stel zoenende mannen.
Aangezien 1 op de 10 zo is is het niet geforceerd maar realistischquote:Op dinsdag 17 april 2012 18:01 schreef ems. het volgende:
Ok. Ik vind het onnodig en geforceerd aandoen.
Joffrey zou best ook een zoon van jou en Cersei kunnen zijn.quote:Op dinsdag 17 april 2012 20:14 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Aangezien 1 op de 10 zo is is het niet geforceerd maar realistisch
Ik heb trouwens een secret crush op Cercei.... ik begin te twijfelen aan mijn geaardheidMaar ik heb iets met powerhungry crazy bitches. Jadis van NBarnia word ik ook warm van
Misschien zie ik teveel van mezelf in ze en is dit gewoon weer een ander facet van mijn narcisme
Nou, ik kom nu pas in t topic omdat ik spoilers wilde voorkomen en vanavond pas kon kijken ... maar in andere topics waar ik kom was het eerste wat mensen aanstipten over deze aflevering de gay scenequote:Op dinsdag 17 april 2012 20:12 schreef Littlecreep het volgende:
Prachtig hoe een topic al acht pagina's lang kan gaan over alles, behalve de serie zelf.
Joffrey is lelijk, koud, verwend en vervelend. Dus. Ja.quote:Op dinsdag 17 april 2012 20:16 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Joffrey zou best ook een zoon van jou en Cersei kunnen zijn.
Ik vond het vermakelijker hoe zijn vrouw er mee omgingquote:Op dinsdag 17 april 2012 20:16 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nou, ik kom nu pas in t topic omdat ik spoilers wilde voorkomen en vanavond pas kon kijken ... maar in andere topics waar ik kom was het eerste wat mensen aanstipten over deze aflevering de gay sceneBlijkbaar doet het toch nog steeds veel stof opwaaien.
Ontopic.... ik vond deze aflevering een stuk leuker dan de tweede. Of ik begin er gewoon weer een beetje in te komen, aan de nieuwe namen te wennen en beter op te letten
Ja, ik vroeg me eerst af of zij wel afwist van de relatie tussen Renly en haar broer. Maar daarna was die vraag snel beantwoord.quote:Op dinsdag 17 april 2012 20:34 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Ik vond het vermakelijker hoe zijn vrouw er mee omging
Ik ookquote:Op dinsdag 17 april 2012 20:34 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Ik vond het vermakelijker hoe zijn vrouw er mee omging
Ik raakte daar anders behoorlijk opgewonden vanquote:Op dinsdag 17 april 2012 18:03 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Die idiote oefenscene met Roz en die andere dame uit seizoen 1 ook niet.
Maar goed dat gaat over het boek dus
Ben geen FTR-mod, even naar het feedbacktopic hier gaan of een TR plaatsen.quote:
Ja dat vond ik ook wel grappig. Ff voorstellen om hem er bij te halenquote:Op dinsdag 17 april 2012 20:34 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Ik vond het vermakelijker hoe zijn vrouw er mee omging
Ik zou een weddenschap met je afsluiten dat je ze toch wel gaat zien, maar nu ik hem quote maak ik op dat je waarschijnlijk ze echt niet kan zien ipv dat je ze niet wilt zienquote:Op dinsdag 17 april 2012 22:09 schreef invine het volgende:
Ik ga de aankomende 2 missenvoordeel wel dat ik er dan 3 achter elkaar kan kijken als ik geduldig ben
Idd, die zinloze spoiler tags hinderen mijn lees tempoquote:
quote:Op dinsdag 17 april 2012 20:12 schreef Littlecreep het volgende:
Prachtig hoe een topic al acht pagina's lang kan gaan over alles, behalve de serie zelf.
Nou ik ben weg van 22 april tot 5 meiquote:Op dinsdag 17 april 2012 22:38 schreef Onufriev het volgende:
[..]
Ik zou een weddenschap met je afsluiten dat je ze toch wel gaat zien, maar nu ik hem quote maak ik op dat je waarschijnlijk ze echt niet kan zien ipv dat je ze niet wilt zien
Waarschijnlijk omdat één van de twee partijen een onmogelijke concessie zou moeten doen, althans dat maak ik op uit afgelopen aflevering.quote:Op dinsdag 17 april 2012 13:09 schreef kort het volgende:
En waarom werkt Renly niet gewoon samen met de Starks. Dan is de serie zo klaar
Voor koning Renley buigen geeft me meteen een bepaalde nasmaak nuquote:Op woensdag 18 april 2012 01:08 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat één van de twee partijen een onmogelijke concessie zou moeten doen, althans dat maak ik op uit afgelopen aflevering.
Renly claimt Koning te zijn over héél Westeros, een Koning dult geen andere Koningen in zijn rijk. Dat zou niet goed vallen bij de bannermen van House Baratheon en House Tyrell. En het zou een verkeerd signaal afgeven aan de rest van Westeros; voor je het weet zijn er zes anderen die ook Koning in het Zuiden, Westen, Oosten etc. claimen te zijn.
Uit de manier waarop Renly sprak over Robb Stak, namelijk; Warden of The North en niét King in The North werd meteen duidelijk hoe hij erover denkt.
Robb aan de andere kant heeft zich uitgeroepen tot King in The North en daarmee het Noorden verenigd tegen de troon. Het Noorden werd door Cersei in seizoen 1 al eens betiteld als 'unruly' en dat geldt zeker voor een aantal familie's. Het zijn nog net geen wilden, maar gezond verstand ontbreekt regelmatig.
Ik denk dat wanneer Robb de knie zou buigen voor Renly Baratheon, hem dat gegarandeerd problemen oplevert met de bannermen van House Stark.
Well, improvise!!quote:Op woensdag 18 april 2012 00:47 schreef Luuksor het volgende:
Bronn is geniaalDat lachje bij "There are no goats here half-man"
Haar beste aflevering. Als ze zo blijft spelen, is die Emmy voor haar.quote:
quote:Op woensdag 18 april 2012 08:23 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Voor koning Renley buigen geeft me meteen een bepaalde nasmaak nu![]()
quote:Op woensdag 18 april 2012 07:47 schreef Funzel het volgende:
[..]
Het staat toch niet voor niets in een spoiler.
De stelling was puur bedoeld als speculatie, echter vindt iemand (met achtergrondkennis) het dan toch nodig om in een spoiler daar een antwoord op te geven. Lijkt me ondertussen wel duidelijk dat we in dit topic niets over de boeken willen zien...quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:49 schreef NDAsilenced het volgende:
[..]
Grappig hoe een spoilertag toch weer een spoiler kan zijn, wat hier gespoiled is is dat er een antwoord op deze vraag is,
Dat is wel een beetje het geimpliceerde aan het woord 'vraag' he, dat er een antwoord op is.quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:49 schreef NDAsilenced het volgende:
[..]
Grappig hoe een spoilertag toch weer een spoiler kan zijn, wat hier gespoiled is is dat er een antwoord op deze vraag is,
Over een jaar of 6?quote:Op woensdag 18 april 2012 11:47 schreef Silver_Shark het volgende:
wat lopen hier van die huilles rond vanwege die spoilers rond
kom dan terug als de serie is afgelopen is.
Dat kan nog steeds wel eigenlijkquote:Op woensdag 18 april 2012 12:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
Tyrion's plan was compleet mislukt als de koningin meer dan één spion in de kleine raad had. Ik vraag me af of dat een welkome uitkomst geweest was, waar hij rekening mee had gehouden, ik denk haast van niet. Zijn zus had hem dan een ander niet met haar geaffilieerd lid kunnen laten doden en hem laten denken dat de rest eigen belangen dient en desgevraagd stil kan zijn.
Ja de mogelijkheid bestaat nog steeds, dat bijvoorbeeld de koningin één van haar spionnen geofferd heeft om Tyrion de illusie te geven dat de overigen te vertrouwen waren.quote:
quote:Op woensdag 18 april 2012 13:24 schreef Stommie het volgende:
Man man wat is deze serie toch vet, kijk echt alweer uit naar de volgende aflevering. Om de tijd te doden maar even de boeken gescoord
Waarom klik je er dan op.quote:Op woensdag 18 april 2012 11:30 schreef eQuaL het volgende:
[..]
[..]
De stelling was puur bedoeld als speculatie, echter vindt iemand (met achtergrondkennis) het dan toch nodig om in een spoiler daar een antwoord op te geven. Lijkt me ondertussen wel duidelijk dat we in dit topic niets over de boeken willen zien...
Ik moet je wel waarschuwen; de serie minder vet als je de boeken leest. Niet omdat je weet wat er gaat komen, maar omdat de boeken gewoon veel meer bevatten dan zo'n kleine serie aan kan waardoor de serie een soort heel haastige samenvatting wordtquote:Op woensdag 18 april 2012 13:24 schreef Stommie het volgende:
Man man wat is deze serie toch vet, kijk echt alweer uit naar de volgende aflevering. Om de tijd te doden maar even de boeken gescoord
Ben begonnen in boek 1, nu ik door de serie een beetje weet wie wie is, zijn de details/extra shit echt vet om te lezenquote:Op woensdag 18 april 2012 14:42 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik moet je wel waarschuwen; de serie minder vet als je de boeken leest. Niet omdat je weet wat er gaat komen, maar omdat de boeken gewoon veel meer bevatten dan zo'n kleine serie aan kan waardoor de serie een soort heel haastige samenvatting wordt
Neemt niet weg dat de serie nog steeds fucking bruut is, alleen ik vind het in vergelijking met de boeken vooral een leuk tussendoortje
Omdat in dit topic niet over de boeken wordt gesproken maar over de serie.quote:
Dat is wel zo, maar hoe alles in beeld wordt gebracht is dan weer zo'n verrijking op de beelden die je al in je eigen hoofd had gevormd... en ook hoe sommige dingen geinterpreteerd worden in de serie... ik geniet er echt van! En ik vind het eigenlijk wel leuk dat ik "alles" al weet.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:42 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik moet je wel waarschuwen; de serie minder vet als je de boeken leest. Niet omdat je weet wat er gaat komen, maar omdat de boeken gewoon veel meer bevatten dan zo'n kleine serie aan kan waardoor de serie een soort heel haastige samenvatting wordt
quote:
quote:Op woensdag 18 april 2012 11:28 schreef Mestras het volgende:
Zouden ze Joffrey mede hebben gecast om zijn 'incest' gezichtje?
Of:quote:Op woensdag 18 april 2012 12:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
Tyrion's plan was compleet mislukt als de koningin meer dan één spion in de kleine raad had.
Niet te verwachten dat je spoilers gaat lezen als je op een spoilerknop klikt inderdaad.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:37 schreef megamandy het volgende:
[..]
Omdat in dit topic niet over de boeken wordt gesproken maar over de serie.
Behalve de video's op youtube wordt er vanuit de productie eigenlijk niets gespoilerd en dan verwacht je zoiets dus niet.
In die topics werd vaak genoeg de films met de boeken vergelekenquote:Op woensdag 18 april 2012 19:40 schreef VeX- het volgende:
Nee, het is inderdaad niet te verwachten dat je spoilers leest over de boeken in een topic dat puur gaat over de serie.
Zou mooi zijn zeg als je lekker bij topics over de Harry Potter films dingen uit de boeken gaat spoileren.
Dat is ook nonsens. Genoeg boekenlezers die niet spoileren en erg voorzichtig posten.quote:De mods zijn er duidelijk over geweest, maar boekenlezers kan het blijkbaar niets schelen.
Mike is er duidelijk genoeg over geweest. Misschien dat het tijd wordt om deze post in de OP te quoten.quote:Op donderdag 5 april 2012 23:49 schreef Mike het volgende:
We hebben dit ook al in een ander serietopic gezien en het bespreken van de boeken is gewoon ontzettend irritant voor de mensen die alleen de serie volgen. En we zijn er in dit forum tenslotte toch voor de serie. Daarom aub alle boekopmerkingen in het boekentopic en niet meer hier. Opmerkingen hierover graag in het feedbacktopic, zodat we dit topic voor de serie kunnen houden. (Opmerkingen die in dit topic erover geplaatst worden zullen verwijderd worden).
Dat gebeurt in dit topic ook. Dat is wat anders dan filmkijkers spoileren met gebeurtenissen uit de boeken.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:51 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
In die topics werd vaak genoeg de films met de boeken vergeleken.
[..]
Ja en het is bewezen dat er genoeg boekenlezers dat ook niet doen. Het hoeft maar een keer fout te gaan en het plezier van een tv-kijker kan spontaan worden vergald.quote:Dat is ook nonsens. Genoeg boekenlezers die niet spoileren en erg voorzichtig posten.
Spoilers over series gaan vaak enkel over een volgende aflevering en niet tot in de details, terwijl er boekspoilers zijn geweest die gaan over hoe bepaalde personages zich ontwikkelen de komende boeken. En dat is dus fucked up want als er zich nu een spannend moment voordoet betreffende dat personage, weet je al dat hij toch niet dood gaat omdat er al verteld is dat ie zo geweldig is in boek nummer zoveel.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:44 schreef ems. het volgende:
Als je geen spoilers wil lezen druk je niet op de grote knop waar "spoiler" op staat. Zo simpel is het.
Ik snap ook niet goed wat daar zo moeilijk aan is. Als ik me in een topic stoor aan spoilers dan lees ik het topic gewoon niet.
Je gaat voorbij aan zn punt. Je scheert iedereen over een kam. Erg storend. Minstens zo erg als een spoilerquote:Op woensdag 18 april 2012 20:04 schreef VeX- het volgende:
Ja en het is bewezen dat er genoeg boekenlezers dat ook niet doen. Het hoeft maar een keer fout te gaan en het plezier van een tv-kijker kan spontaan worden vergald.
Ik vind het leuk om te lezen hoe niet-boeklezers de serie ervaren. Ook vind ik de plaatjes enzo die hier geport worden leuk. En ik vind het leuk om eventuele vragen van de kijkers te beantwoorden op een niet spoilerige manierquote:Op woensdag 18 april 2012 20:17 schreef kingmob het volgende:
waarom de boeklezers niet gewoon precies dezelfde gesprekken in dat andere topic gaan hebben. De enige interactie die de 2 doelgroepen in dit topic hebben is deze discussie. Te trots? Zelfs al vind je het onzinnig, wat is de toegevoegde waarde om mensen te blijven irriteren hier?
Dat dus, meer hoef je niet te weten.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:44 schreef ems. het volgende:
Als je geen spoilers wil lezen druk je niet op de grote knop waar "spoiler" op staat. Zo simpel is het.
Kijkers willen hun vragen niet beantwoord hebben van boeklezers.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:36 schreef Wihakayda het volgende:
[..]
Ik vind het leuk om te lezen hoe niet-boeklezers de serie ervaren. Ook vind ik de plaatjes enzo die hier geport worden leuk. En ik vind het leuk om eventuele vragen van de kijkers te beantwoorden op een niet spoilerige manier
Soms wel, bijvoorbeeld toen met saltwives en rockwives. En ik zie niet in wat er zo kwalijk aan is als er wat extra achtergrondinformatie gegeven wordt, als daar vraag naar is.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:57 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Kijkers willen hun vragen niet beantwoord hebben van boeklezers.
Alles wat niet in de tv serie is verduidelijkt is dan ook een spoiler. Er is dan ook geen reden dat boekenlezers voor ons arme tv kijkers uit de doeken moet doen hoe het verhaal 'werkelijk' in elkaar zit.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:37 schreef stinkie het volgende:
[..]
Dat dus, meer hoef je niet te weten.
Dat scheelt topics lang geneuzel over wel of geen spoiler. Alles word namelijk beschouwd als een spoiler door sommigen.
Oh.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:57 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Kijkers willen hun vragen niet beantwoord hebben van boeklezers.
Hmm vind hem helemaal niet lijken.. alleen het haar en die draak.quote:
*tyrionquote:Op woensdag 18 april 2012 22:28 schreef megamandy het volgende:
S02e01 is nu op HBO, nog maar eens kijken
Turion komt zometeen naar binnen bij the small council
Dat wilde ik ook typenquote:
Ok perfecte uitleg in 1 postquote:Op woensdag 18 april 2012 23:12 schreef Luuksor het volgende:
Mijn eerste post in deze reeks. Wat een gezeik over die spoilers! Als de boeklezers gewoon hun kop houden over toekomstigheden (en dingen misschien wel mogen toelichten als het al uitgezonden is, stelletje spoilernazi's), en de niet-lezers gewoon stoppen met huilen scheelt dat zo'n 3 pagina's nutteloos gelul per topic!
Alsof zulke posts voorbij komen.quote:Op woensdag 18 april 2012 23:08 schreef drumstickNL het volgende:
Ik heb de boeken ook gelezen maar ben nogal vergeet achtig dus ik vind het erg vervelend als er hier een post staat van: "ah, <naam> speelt er tof mee, jammer dat hij in ep5 dood gaat."
Terwijl ik hier alleen maar kom voor release nieuws e.d. ivm de spoilers. Maar goed.. er is nu een boek topic met spoilers dus dan zou er geen reden hoeven te zijn om hier over pas gereleasde of nog komende ep's te praten. (qua spoilers dan)
Inderdaad.. Hiermee is namelijk niemand tevreden.. Gewoon iedereen ff dat bord voor de kop weg en normaal doen..quote:Op woensdag 18 april 2012 23:20 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ok perfecte uitleg in 1 post![]()
Niet vooruitkijken, wel toelichten, ik ben voor.
Als meerdere mensen het hier mee eens zijn groot in de OP zetten? Helpt misschien ook een klein beetje
Bullshit. In Baelor wordt overduidelijk gemaakt hoe het zit met de overlevingskans van een leading character; als het zo uitkomt worden ze afgemaakt. Zelfs als je per ongeluk zou zeggen dat zus of zo iets gaat doen zegt dat niks over zijn rol in het grotere spel. Ned Stark leek een centrale rol te hebben in de Game of Thrones, en toen was hij plotseling niet meer dan een pion die opgeofferd kon worden.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:25 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Spoilers over series gaan vaak enkel over een volgende aflevering en niet tot in de details, terwijl er boekspoilers zijn geweest die gaan over hoe bepaalde personages zich ontwikkelen de komende boeken. En dat is dus fucked up want als er zich nu een spannend moment voordoet betreffende dat personage, weet je al dat hij toch niet dood gaat omdat er al verteld is dat ie zo geweldig is in boek nummer zoveel.
Buiten dat is er al een tijdje een topic om de serie met de boeken te vergelijken dus ik begrijp niet zo goed waarom we deze discussie hier nog steeds moeten volgen.
Dan moeten ze ook geen vragen stellenquote:Op woensdag 18 april 2012 20:57 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Kijkers willen hun vragen niet beantwoord hebben van boeklezers.
Goed puntquote:Op donderdag 19 april 2012 07:23 schreef HiZ het volgende:
[..]
Bullshit. In Baelor wordt overduidelijk gemaakt hoe het zit met de overlevingskans van een leading character; als het zo uitkomt worden ze afgemaakt. Zelfs als je per ongeluk zou zeggen dat zus of zo iets gaat doen zegt dat niks over zijn rol in het grotere spel. Ned Stark leek een centrale rol te hebben in de Game of Thrones, en toen was hij plotseling niet meer dan een pion die opgeofferd kon worden.
Daarnaast is A Song of Ice and Fire nou niet echt een traditionele serie waar het de boeken betreft. Martin heeft sinds het eerste boek niet linear maar parallel geschreven. Dat betekent zelfs als je zegt dat iemand in boek 4 voorkomt, dat heel goed kan betekenen dat de schrijvers van de scripts voor de TV serie schrijven besluiten om die persoon een kopje kleiner te maken in aflevering 4 van seizoen 2. Gewoon omdat dat beter uitkomt met de lineaire aanpak die je zou kiezen voor een tv-serie.
Voor boekenlezers is de TV-serie daarom nagenoeg net zo nieuw en verrassend als mensen die alleen de TV-serie kijken; je kunt er nooit zeker van zijn wat wanneer behandeld gaat worden. Tenzij je een van die lezers bent die een full-time studie heeft gemaakt van alle boeken en zelf een schema hebt gemaakt van wat wanneer gebeurt. Maar zelfs die kunnen niet echt spoileren, om het simplele feit dat het verhaal niet af is er er behalve Martin niemand weet wat er nou gaat gebeuren (als hij het al weet).
Dit.quote:Op donderdag 19 april 2012 07:23 schreef HiZ het volgende:
[..]
Bullshit. In Baelor wordt overduidelijk gemaakt hoe het zit met de overlevingskans van een leading character; als het zo uitkomt worden ze afgemaakt. Zelfs als je per ongeluk zou zeggen dat zus of zo iets gaat doen zegt dat niks over zijn rol in het grotere spel. Ned Stark leek een centrale rol te hebben in de Game of Thrones, en toen was hij plotseling niet meer dan een pion die opgeofferd kon worden.
Daarnaast is A Song of Ice and Fire nou niet echt een traditionele serie waar het de boeken betreft. Martin heeft sinds het eerste boek niet linear maar parallel geschreven. Dat betekent zelfs als je zegt dat iemand in boek 4 voorkomt, dat heel goed kan betekenen dat de schrijvers van de scripts voor de TV serie schrijven besluiten om die persoon een kopje kleiner te maken in aflevering 4 van seizoen 2. Gewoon omdat dat beter uitkomt met de lineaire aanpak die je zou kiezen voor een tv-serie.
Voor boekenlezers is de TV-serie daarom nagenoeg net zo nieuw en verrassend als mensen die alleen de TV-serie kijken; je kunt er nooit zeker van zijn wat wanneer behandeld gaat worden. Tenzij je een van die lezers bent die een full-time studie heeft gemaakt van alle boeken en zelf een schema hebt gemaakt van wat wanneer gebeurt. Maar zelfs die kunnen niet echt spoileren, om het simplele feit dat het verhaal niet af is er er behalve Martin niemand weet wat er nou gaat gebeuren (als hij het al weet).
QFTquote:Op donderdag 19 april 2012 07:23 schreef HiZ het volgende:
Bullshit. In Baelor wordt overduidelijk gemaakt hoe het zit met de overlevingskans van een leading character; als het zo uitkomt worden ze afgemaakt. Zelfs als je per ongeluk zou zeggen dat zus of zo iets gaat doen zegt dat niks over zijn rol in het grotere spel. Ned Stark leek een centrale rol te hebben in de Game of Thrones, en toen was hij plotseling niet meer dan een pion die opgeofferd kon worden.
Daarnaast is A Song of Ice and Fire nou niet echt een traditionele serie waar het de boeken betreft. Martin heeft sinds het eerste boek niet linear maar parallel geschreven. Dat betekent zelfs als je zegt dat iemand in boek 4 voorkomt, dat heel goed kan betekenen dat de schrijvers van de scripts voor de TV serie schrijven besluiten om die persoon een kopje kleiner te maken in aflevering 4 van seizoen 2. Gewoon omdat dat beter uitkomt met de lineaire aanpak die je zou kiezen voor een tv-serie.
Voor boekenlezers is de TV-serie daarom nagenoeg net zo nieuw en verrassend als mensen die alleen de TV-serie kijken; je kunt er nooit zeker van zijn wat wanneer behandeld gaat worden. Tenzij je een van die lezers bent die een full-time studie heeft gemaakt van alle boeken en zelf een schema hebt gemaakt van wat wanneer gebeurt. Maar zelfs die kunnen niet echt spoileren, om het simplele feit dat het verhaal niet af is er er behalve Martin niemand weet wat er nou gaat gebeuren (als hij het al weet).
quote:Op donderdag 19 april 2012 07:23 schreef HiZ het volgende:
[..]
Bullshit. In Baelor wordt overduidelijk gemaakt hoe het zit met de overlevingskans van een leading character; als het zo uitkomt worden ze afgemaakt. Zelfs als je per ongeluk zou zeggen dat zus of zo iets gaat doen zegt dat niks over zijn rol in het grotere spel. Ned Stark leek een centrale rol te hebben in de Game of Thrones, en toen was hij plotseling niet meer dan een pion die opgeofferd kon worden.
Daarnaast is A Song of Ice and Fire nou niet echt een traditionele serie waar het de boeken betreft. Martin heeft sinds het eerste boek niet linear maar parallel geschreven. Dat betekent zelfs als je zegt dat iemand in boek 4 voorkomt, dat heel goed kan betekenen dat de schrijvers van de scripts voor de TV serie schrijven besluiten om die persoon een kopje kleiner te maken in aflevering 4 van seizoen 2. Gewoon omdat dat beter uitkomt met de lineaire aanpak die je zou kiezen voor een tv-serie.
Voor boekenlezers is de TV-serie daarom nagenoeg net zo nieuw en verrassend als mensen die alleen de TV-serie kijken; je kunt er nooit zeker van zijn wat wanneer behandeld gaat worden. Tenzij je een van die lezers bent die een full-time studie heeft gemaakt van alle boeken en zelf een schema hebt gemaakt van wat wanneer gebeurt. Maar zelfs die kunnen niet echt spoileren, om het simplele feit dat het verhaal niet af is er er behalve Martin niemand weet wat er nou gaat gebeuren (als hij het al weet).
quote:Op donderdag 5 april 2012 23:49 schreef Mike het volgende:
We hebben dit ook al in een ander serietopic gezien en het bespreken van de boeken is gewoon ontzettend irritant voor de mensen die alleen de serie volgen. En we zijn er in dit forum tenslotte toch voor de serie. Daarom aub alle boekopmerkingen in het boekentopic en niet meer hier. Opmerkingen hierover graag in het feedbacktopic, zodat we dit topic voor de serie kunnen houden. (Opmerkingen die in dit topic erover geplaatst worden zullen verwijderd worden).
...
Mike is er duidelijk genoeg over geweest. Misschien dat het tijd wordt om deze post in de OP te quoten.
Boek 4 en 5 zijn parallel 1,2 en 3 zijn lineair dus dat is regelrechte onzin. Geef anders maar een voorbeeld van wat in boek 4 of 5 gebeurt nu al in de serie te zien is geweest. Een opmerking over een personage dat in meerdere boeken verder wordt uitgewerkt is gewoon een spoiler.quote:Op donderdag 19 april 2012 07:23 schreef HiZ het volgende:
[..]
Bullshit. In Baelor wordt overduidelijk gemaakt hoe het zit met de overlevingskans van een leading character; als het zo uitkomt worden ze afgemaakt. Zelfs als je per ongeluk zou zeggen dat zus of zo iets gaat doen zegt dat niks over zijn rol in het grotere spel. Ned Stark leek een centrale rol te hebben in de Game of Thrones, en toen was hij plotseling niet meer dan een pion die opgeofferd kon worden.
Daarnaast is A Song of Ice and Fire nou niet echt een traditionele serie waar het de boeken betreft. Martin heeft sinds het eerste boek niet linear maar parallel geschreven. Dat betekent zelfs als je zegt dat iemand in boek 4 voorkomt, dat heel goed kan betekenen dat de schrijvers van de scripts voor de TV serie schrijven besluiten om die persoon een kopje kleiner te maken in aflevering 4 van seizoen 2. Gewoon omdat dat beter uitkomt met de lineaire aanpak die je zou kiezen voor een tv-serie.
Voor boekenlezers is de TV-serie daarom nagenoeg net zo nieuw en verrassend als mensen die alleen de TV-serie kijken; je kunt er nooit zeker van zijn wat wanneer behandeld gaat worden. Tenzij je een van die lezers bent die een full-time studie heeft gemaakt van alle boeken en zelf een schema hebt gemaakt van wat wanneer gebeurt. Maar zelfs die kunnen niet echt spoileren, om het simplele feit dat het verhaal niet af is er er behalve Martin niemand weet wat er nou gaat gebeuren (als hij het al weet).
Ja (bij season 1 iig wel) maar gaat vooral om de mensen die de episode die net is uitgekomen spoileren.quote:
Maar dat is standaard in elk USA topic.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:03 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Oh my... naast de boekspoiler discussie gaan we nu dus ook de discussie rond de betekenis van een "USA" topic dunnetjes overdoen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou, als dat stuk nu eens in de OP komt, dan is het toch klaar?quote:Op donderdag 19 april 2012 13:16 schreef Tweek het volgende:
Eigenlijk is het heel simpel: Als een aflevering is uitgezonden is het geen spoiler meer. Is de informatie nog niet in de serie te zien geweest dan is het een spoiler. Dit geldt dus ook voor previews, graag spoiler tags en eventuele discussie ook.
Mensen moeten alleen niet gaan zeuren als er in spoiler tags een vraag beantwoord wordt. Oh mijn god er is een antwoordt op de vraag dat had ik niet willen weten, in dat geval kan je jezelf beter opsluiten. Aangezien dingen als Carice tekent in principe voor meerdere seizoen, afhankelijk van hoe het het personage vergaat, gewoon in de krant staan of genoemd worden bij rtl boulevard.
Daarnaast is deze serie gebaseerd op een zeer populaire boekenreeks en lijkt het me dus logisch dat de serie met de boeken vergeleken wordt, dit topic is mede door de boeklezers in eerste instantie groot geworden. Ik zou alleen zeggen voor vergelijkingen met de boeken geldt ook, is het uitgezonden dan is het geen spoiler. Nog niet uitgezonden? Begin er dan niet over, aangezien je dan net zo goed de boeken kan bespreken in het boekentopic. Iets als ik vind het gaaf wat met karakter x gebeurt dan en dan, hoort hier niet thuis. Een vergelijking tussen de relatie van Loras en Renly met de boeken kan dan weer wel.
Eventueel kan je nog onderscheidt maken in spoilers door [ spoiler=boek]...[/spoiler] en [ spoiler=serie]...[/spoiler] te gebruiken.
Iemand vondt een antwoord op de vraag of syrio nog terug kwam in spoiler tags al teveel, maar als het in spoiler tags staat kan het antwoord ja, nee, nog niet bekend zijn. Dus voor je over reageert op iets, bedenk even of jezelf niet teveel in iets leest.
Margaery vond ik wel een heel sexy jurk aanhebben moet ik zeggenquote:On-topic vond Brienne erg goed gecast en margeary viel me erg mee.
Dat is ook wat ik dacht idd.quote:Op donderdag 19 april 2012 14:11 schreef Kleffe_Dop het volgende:
De eerste indruk van Margeary is inderdaad dat ze graag mee wil doen aan het Spel om de Troon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |