Dit. Met deze prijzen is eten voor 10 euro per week niet zo'n uitdaging.quote:Op zondag 2 november 2014 10:30 schreef gelestipjes het volgende:
En je woont wel in Nederland? Want 1 paprika kost hier al snel 80 cent of zo, in de aanbieding soms 3 voor 1 euro dus het is mij een raadsel hoe jij er 6 tot 8 voor 1 euro koopt. Voor 1 euro koop ik alleen een bloemkool als ze in de aanbieding zijn, terwijl jij er blijkbaar 2 voor die prijs koopt. Datzelfde geldt voor zo ongeveer alles op je lijstje, want komkommers en appels en zo, daar kan ik jouw hoeveelheden ook lang niet voor kopen voor 1 euro.
Op de markt kun je vaak een zak paprika's kopen voor 1 euro die niet door de supermarkt keuring heenkomen omdat ze niet perfect genoeg eruit zien.quote:Op zondag 2 november 2014 11:03 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Dit. Met deze prijzen is eten voor 10 euro per week niet zo'n uitdaging.
Lijkt mij vooral saai.quote:Op zondag 2 november 2014 12:04 schreef larry_flynt het volgende:
Kan niet dat je voor 10 euro per week gezond kan eten....
Een blok tofu bij Wah Nam Hong kost maar E0,79 ofzoquote:Op zondag 2 november 2014 09:54 schreef Hooiopdevork het volgende:
Wat ook goedkoop is, is zo'n blok tofu. Voor 99 cent heb je een hele blok en kun je ook heerlijk marineren en dan roerbakken met groente en/of noodles of rijst etc.
Wah Nam Hong heeft hele gangpad vol met potjes kruiden (naja niet dat ik in alle filialen ben geweest); ik heb daar bijv. mijn italiaanse kruiden gekocht. Ongeveer de helft goedkoper voor dezelfde hoeveelheid als bij de grote supermarkt ketens. Bijv. potje tijm 15g was E0,59; misschien E0,69 als ik me verkeerd heb herinnerd.quote:Op zondag 2 november 2014 13:12 schreef hottentot het volgende:
Wat volgens mij vaak vergeten word is dat je toch ook graag kruiden e.d. koopt. Wil je een keer wat anders waarvoor je vier nieuwe kruiden nodig hebt dan is je weekbudget alweer bijna op.
Ja ik woon in NLquote:Op zondag 2 november 2014 10:30 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
En je woont wel in Nederland? Want 1 paprika kost hier al snel 80 cent of zo, in de aanbieding soms 3 voor 1 euro dus het is mij een raadsel hoe jij er 6 tot 8 voor 1 euro koopt. Voor 1 euro koop ik alleen een bloemkool als ze in de aanbieding zijn, terwijl jij er blijkbaar 2 voor die prijs koopt. Datzelfde geldt voor zo ongeveer alles op je lijstje, want komkommers en appels en zo, daar kan ik jouw hoeveelheden ook lang niet voor kopen voor 1 euro.
quote:Op zaterdag 24 maart 2012 00:35 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
tvp
LIDL en Haagsche markt,goeie combo .
Die winkel hebben we hier niet in de regio, maar die chinese winkels zijn al snel goedkoper met veel producten, zelf koop ik kruiden altijd op de markt per 50 of 25Gr. Rijst haal ik per 5 of 10Kg baal bij de chinees. Niet zozeer omdat ik zuinig wil eten, maar de supermarkt is met veel dingen schrikbarend duur en de markt en de "aparte" winkels hebben vaak leuk spul te koop.quote:Op zondag 2 november 2014 19:35 schreef Yiwei het volgende:
Wah Nam Hong heeft hele gangpad vol met potjes kruiden (naja niet dat ik in alle filialen ben geweest); ik heb daar bijv. mijn italiaanse kruiden gekocht. Ongeveer de helft goedkoper voor dezelfde hoeveelheid als bij de grote supermarkt ketens. Bijv. potje tijm 15g was E0,59; misschien E0,69 als ik me verkeerd heb herinnerd.
Als ik ervoor naar Rotterdam of Den Haag zou moeten zou ik het hele maandbudget al kwijt zijn aan reiskosten, dus dat lijkt me dan ook niet echt een optiequote:Op zondag 2 november 2014 19:44 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Ja ik woon in NLIn een ander topic zei iemand nog dat in Rotterdam op de markt je 12 advocado's kan kopen voor E1,-
![]()
Vraag anders aan onderstaande meneer wat de prijzen zijn op de markt waar hij naartoe gaat.
[..]
Qua ruimte valt het ook wel mee toch? Zeker voor konijnen is een relatief klein buitenplaatsje genoeg denk ik. Maar is het niet heel kosteninefficiënt om konijnen en kippen ellenlang te voeden voor je ze op kunt eten?quote:Op maandag 3 november 2014 06:33 schreef Pietverdriet het volgende:
Tien euro per week, 1,42 per dag.
Het kan, maar dan moet je vooral bonen en rijst eten, niet veel anders dan dat, zoals het gros van de derde wereld. Fruit/groente kan je uit de natuur halen, vis/vlees ook, maar dan moet je kunnen en willen. Moestuin helpt daarbij, net als konijnen en kippen. Maar dan heb je ruimte nodig.
Ruimte voor de moestuin waar je jezelf en de konijnen en kippen mee voertquote:Op maandag 3 november 2014 21:47 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Qua ruimte valt het ook wel mee toch? Zeker voor konijnen is een relatief klein buitenplaatsje genoeg denk ik. Maar is het niet heel kosteninefficiënt om konijnen en kippen ellenlang te voeden voor je ze op kunt eten?
Das 2 euro voor 2000 kcal, 14 euro per week en alleen maar zetmeel en zout.quote:Op maandag 3 november 2014 22:02 schreef RetRy32 het volgende:
Mama instant noodles, 33 cent, 300 kcal.
Ja. Lekker toch.quote:Op maandag 3 november 2014 22:04 schreef Pietverdriet het volgende:
Das 2 euro voor 2000 kcal, 14 euro per week en alleen maar zetmeel en zout.
Kippen kan je bijna als afvalbak gebruiken. Dan bedoel ik natuurlijk niet dat je ze sigarettenpeuken moet voeren, maar resten van groentes die je anders weg zou gooien bijvoorbeeld.quote:Op maandag 3 november 2014 21:47 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Qua ruimte valt het ook wel mee toch? Zeker voor konijnen is een relatief klein buitenplaatsje genoeg denk ik. Maar is het niet heel kosteninefficiënt om konijnen en kippen ellenlang te voeden voor je ze op kunt eten?
gezond lekker goed eten hoeft helemaal niet duur te zijn man. wat een onzinquote:Op zondag 2 november 2014 20:19 schreef Apekoek het volgende:
Lijkt mij verschrikkelijk ongezellig om op 10 euro per week te moeten leven. Uit eten behoort elke week tot een van de gezellige aangelegenheden. Verder kost lekker, gezond en goed eten nou eenmaal wat geld.
Moeilijk niet, begrijpend lezenquote:Op dinsdag 4 november 2014 19:09 schreef SuperFood het volgende:
[..]
gezond lekker goed eten hoeft helemaal niet duur te zijn man. wat een onzin
het staat er toch echt als los statement. ik denk als je verplicht van 10 euro moet rondkomen en je geen prefab koopt je absoluut gezonder eet dan 80% van nederland.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:11 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Moeilijk niet, begrijpend lezen
Lees mijn comment nog eens goed. Ik heb het ook over de gezelligheid dat uit eten bijvoorbeeld met zich mee brengt. Of lekker gevarieerd eten thuis zoals tapas. Op 10 euro per week leven lijkt mij zo ontzetten schraal en ongezellig. Los van het feit of het wel of niet goedkoop kan.quote:Op dinsdag 4 november 2014 19:13 schreef SuperFood het volgende:
[..]
het staat er toch echt als los statement. ik denk als je verplicht van 10 euro moet rondkomen en je geen prefab koopt je absoluut gezonder eet dan 80% van nederland.
Ligt er maar net aan wat je definitie is van lekker en gevarieerd.quote:Op woensdag 5 november 2014 08:42 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Lees mijn comment nog eens goed. Ik heb het ook over de gezelligheid dat uit eten bijvoorbeeld met zich mee brengt. Of lekker gevarieerd eten thuis zoals tapas. Op 10 euro per week leven lijkt mij zo ontzetten schraal en ongezellig. Los van het feit of het wel of niet goedkoop kan.
Wel enigsinz persoonlijk daar heb je gelijk in. En je kan het ook wel heel gezellig thuis hebben, maar uit eten is toch echt wel een leuke toevoeging voor de afwisseling. Ik zou er niet aan moeten denken nooit gezellig uit eten te kunnen zonder een lekker drankje, het is gewoon een soort genot des levens.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:04 schreef Elleska het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan wat je definitie is van lekker en gevarieerd.
Lekker eten kan ook met weinig geld en dat kan echt net zo gezellig zijn.
Gezelligheid hangt niet af van hoe uitgebreid of duur het eten is. Net als een gezellig feestje niet af hangt van drank.
Jij verstaat onder gevarieerd eten hoe je het klaarmaakt?quote:Op woensdag 5 november 2014 10:24 schreef Elleska het volgende:
Waarom zou je met 10 euro niet kunnen variëren?
Een argument wat ik nu vaker voorbij zie komen, dat het saai is, of eentonig.
Geld beperkt je zeker in de variatie mogelijkheden omdat sommige opties simpelweg te duur zijn, maar saai of eentonig ligt ook aan je eigen inbreng, creativiteit of hoe je het wilt noemen.
Een bloemkool kopen en deze op meerdere manieren kunnen klaarmaken is meer variatie dan menig nederlander die niet verder komt dan gekookte bloemkool met een sausje.
Precies, en ze kijkt over de daadwerkelijke boodschap heen. Nogmaals mij lijkt het maar saai. Daarbij is gezellig uit eten met vrienden en vrouw ook een ervaring, niet hoe je een bloemkool op meerdere manieren klaar maakt. En ook dat kan ik btw, maar dat terzijde.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:26 schreef agter het volgende:
[..]
Jij verstaat onder gevarieerd eten hoe je het klaarmaakt?
Ik kan me er dan weer niets bij voorstellen dat wekelijks (of nog vaker) uit eten nog speciaal kan zijn. Lijkt me meer een gewoonte worden.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:11 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Wel enigsinz persoonlijk daar heb je gelijk in. En je kan het ook wel heel gezellig thuis hebben, maar uit eten is toch echt wel een leuke toevoeging voor de afwisseling. Ik zou er niet aan moeten denken nooit gezellig uit eten te kunnen zonder een lekker drankje, het is gewoon een soort genot des levens.
Dat is 1 onderdeel van gevarieerd eten.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:26 schreef agter het volgende:
[..]
Jij verstaat onder gevarieerd eten hoe je het klaarmaakt?
Uit eten is gewoon een gezelligheid dat ik met mensen wil delen, het is echt een uitje gezellig met een hapje en een drankje. Ja ik doe het wekelijks en geniet er altijd weer van, het is een soort hobby en het hoeft echt niet altijd even speciaal te zijn. Dat is het de eene week wel en de andere week niet maar dan wel gewoon leuk. Slechts 1 keer per jaar uit eten gaan noem ik dan ook echt schraal en oersaai (tegen het gierige aan zelfs). Maar goed ik ben dan ook een uitgaand type en kan het mij prima veroorloven. Aan de andere kant kan ik dan ook juist meer genieten wanneer ik thuis gezellig eet, omdat het meer in evenwicht is en niet altijd thuis ben.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:32 schreef Elleska het volgende:
[..]
Ik kan me er dan weer niets bij voorstellen dat wekelijks (of nog vaker) uit eten nog speciaal kan zijn. Lijkt me meer een gewoonte worden.
Ik geniet juist van 1x per jaar echt uit eten, dat is dan extra speciaal.
Één keer per jaar uiteten? Ja, kan me voorstellen dat het dan echt heel speciaal is.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:32 schreef Elleska het volgende:
[..]
Ik kan me er dan weer niets bij voorstellen dat wekelijks (of nog vaker) uit eten nog speciaal kan zijn. Lijkt me meer een gewoonte worden.
Ik geniet juist van 1x per jaar echt uit eten, dat is dan extra speciaal.
Per jaar komen we nu wel op vaker en ons budget is ook iets ruimer dan 10 euroquote:Op woensdag 5 november 2014 10:40 schreef agter het volgende:
[..]
Één keer per jaar uiteten? Ja, kan me voorstellen dat het dan echt heel speciaal is.
Doe je dat zo weinig vanuit geld-oogpunt, of omdat het anders minder speciaal is?
Ja, je hebt uiteten en uiteten.quote:Op woensdag 5 november 2014 10:52 schreef Elleska het volgende:
[..]
Per jaar komen we nu wel op vaker en ons budget is ook iets ruimer dan 10 euro
Maar echt samen met Manlief uitgebreid uit eten is 1x per jaar op onze dag. Daarnaast nog wel andere dingen zoals op vakantie enzo. wekelijks kan ik me dan weer niets bij voorstellen. Zal komen doordat ik dat niet gewend ben.
De gezelligheid van uit eten is vaak wel met mensen samen jaquote:Op woensdag 5 november 2014 13:34 schreef Elleska het volgende:
ja precies. niet alles wat buiten de deur wordt gegeten heeft een uit eten sfeertje.
bijv voor het werk buiten de deur eten in het wegrestaurant tel ik niet mee...
met kinderen erbij is het misschien ook weer anders. gezellig dagje de stad in en dan lunchen deed ik vroeger ook met mn moeder. en dierentuin abo
maar als ik nu zelf de stad in ga heb ik niet zoiets van ik ga ff gezellig in mn eentje zitten lunchen.
volgens mij gaan we wat offtopic
En hoe wil je dat gaan realiseren met 10 euro per weekquote:Op woensdag 5 november 2014 14:07 schreef agter het volgende:
Ik heb even wat weekmenu's in dit topic gelezen, en ik zie veel pannekoeken langs komen.
Geen 2 ons groente per dag en geen 2 stuks fruit (en dat is een minimum), geen verse vis, geen noten/zaden etc.
Niet dus. Je kunt niet gezond leven op 10 euro.quote:Op woensdag 5 november 2014 14:12 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
En hoe wil je dat gaan realiseren met 10 euro per week
Eens, maar de TT is: kun je voor 10 euro per week eten? Eten wel om te overleven/de week door te komen. Gezond eten is een ander verhaalquote:Op woensdag 5 november 2014 14:19 schreef agter het volgende:
[..]
Niet dus. Je kunt niet gezond leven op 10 euro.
Dat was dan ook de vraag nietquote:Op woensdag 5 november 2014 14:19 schreef agter het volgende:
[..]
Niet dus. Je kunt niet gezond leven op 10 euro.
Oh, ik las deze vraag in de huidige OP:quote:Op woensdag 5 november 2014 14:26 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Dat was dan ook de vraag niet
Van 10 euro per week leven kan wel, maar gezond is het niet.
Spinazie pannenkoekenquote:Op woensdag 5 november 2014 14:07 schreef agter het volgende:
Ik heb even wat weekmenu's in dit topic gelezen, en ik zie veel pannekoeken langs komen.
Geen 2 ons groente per dag en geen 2 stuks fruit (en dat is een minimum), geen verse vis, geen noten/zaden etc.
Hoeft idd niet perse verse vis te zijn. Maar wel liefst 1 x van de 2 vette vis.quote:Op woensdag 5 november 2014 14:49 schreef Elleska het volgende:
[..]
Spinazie pannenkoeken
groente zit hier altijd bij de maaltijd. maar verse vis staat hier eigenlijk maar weinig op het menu. misschien wel een puntje. (waarom eigenlijk perse verse? denk dat er maar weinig mensen zijn die echt dagverse vis eten. wat verkocht wordt als 'verse' vis is vaak ingevroren geweest. )
Ho! In mijn uitermate eentonige menu (een paar post omhoog) komt alles behalve vis voorquote:Op woensdag 5 november 2014 14:07 schreef agter het volgende:
Ik heb even wat weekmenu's in dit topic gelezen, en ik zie veel pannekoeken langs komen.
Geen 2 ons groente per dag en geen 2 stuks fruit (en dat is een minimum), geen verse vis, geen noten/zaden etc.
taalkundig best een interessante zin.quote:Op woensdag 5 november 2014 18:31 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Ho! In mijn uitermate eentonige menu (een paar post omhoog) komt alles behalve vis voor
Maar helaas is dit CUL en niet TTK.quote:Op woensdag 5 november 2014 18:52 schreef SuperFood het volgende:
[..]
taalkundig best een interessante zin.
Compenseert voor de carnivoren onder ons voor de twee dagen geen vleesquote:Op woensdag 5 november 2014 19:01 schreef SuperFood het volgende:
5 dagen 100 gram vlees. in principe is 70 gram aanbevolen geloof ik (en met een ei erbij kan het nog wel wat minder). maar leuk samengesteld
Ja ik kan er natuurlijk niet alles in kwijt, dat heb je met zo'n budget. En ja, het is niet veel. Maar melk hoef je niet te drinken, water is prima voor zulke momenten. En je vitamientjes krijg je zo tenminste nog redelijk.quote:Op woensdag 5 november 2014 19:09 schreef agter het volgende:
Das maximaal 3 sneetjes brood overdag. En 15 ml melk. Een extra pak melk zit er al niet in.
En waar heb je je 2 stuks fruit verstopt?
500 g gehakt: 256*5=1254 Kcalquote:Op woensdag 5 november 2014 18:59 schreef Selestha het volgende:
Ik kan best een weekmenu voor 10 euro maken, er vanuit gaande dat je de basis al hebt (kruiden, meel, olie en boter).
Wat koopt je: (alles bij de Lidl)
-Bak gehakt 500 gr a 2 euro (maak je 5 ballen van 100 g van)
-Zak aardappelen 2,5 kilo a 2 euro
-Kilo wortelen a 70 cent
-500 g prei momenteel 15 cent
-1 pak plakken jonge kaas a 1 euro
-Melk a 50 cent
-1 brood a 80 cent
-1 doos eieren a 1 euro
-1 zak boontjes 500 gr 75 cent
-Pot chocopasta a 1,25
=9,95 dus dan maak je nog winst
Wat maak je dan bijvoorbeeld:
Hutspot met een gehaktbal
Roerei of gebakken ei met kaas
Aardappelen, groente met nog een gehaktbal
Prei-ovenschotel met kaas en aardappelpuree
Gebakken aardappels, boontjes, gehaktbal
Omelet met aardappelen en een restje groenten
Tosti's of een broodje bal
Nog een keertje aardappelen, groente, vlees
Wentelteefjes (brood dippen in ei-en suikerkaneelmengsel en bakken)
Ja het is saai en redelijk eentoning, máár wel Hollandse kost en je kan er van leven.
je houdt eieren over voor volgende week. Dus een netje mandarijnen erbij. Heb je 11 euro uitgegeven en daarmee fruit voor 2 weken erbij.quote:Op woensdag 5 november 2014 18:59 schreef Selestha het volgende:
Ik kan best een weekmenu voor 10 euro maken, er vanuit gaande dat je de basis al hebt (kruiden, meel, olie en boter).
Wat koopt je: (alles bij de Lidl)
-Bak gehakt 500 gr a 2 euro (maak je 5 ballen van 100 g van)
-Zak aardappelen 2,5 kilo a 2 euro
-Kilo wortelen a 70 cent
-500 g prei momenteel 15 cent
-1 pak plakken jonge kaas a 1 euro
-Melk a 50 cent
-1 brood a 80 cent
-1 doos eieren a 1 euro
-1 zak boontjes 500 gr 75 cent
-Pot chocopasta a 1,25
=9,95 dus dan maak je nog winst
Wat maak je dan bijvoorbeeld:
Hutspot met een gehaktbal
Roerei of gebakken ei met kaas
Aardappelen, groente met nog een gehaktbal
Prei-ovenschotel met kaas en aardappelpuree
Gebakken aardappels, boontjes, gehaktbal
Omelet met aardappelen en een restje groenten
Tosti's of een broodje bal
Nog een keertje aardappelen, groente, vlees
Wentelteefjes (brood dippen in ei-en suikerkaneelmengsel en bakken)
Ja het is saai en redelijk eentoning, máár wel Hollandse kost en je kan er van leven.
iets meer zuivel zou ik adviseren en iets meer vitamientjes (en vezels).quote:Op woensdag 5 november 2014 19:14 schreef Selestha het volgende:
[..]
Ja ik kan er natuurlijk niet alles in kwijt, dat heb je met zo'n budget. En ja, het is niet veel. Maar melk hoef je niet te drinken, water is prima voor zulke momenten. En je vitamientjes krijg je zo tenminste nog redelijk.
zuivel... zo niet nodig.quote:Op woensdag 5 november 2014 19:24 schreef agter het volgende:
[..]
iets meer zuivel zou ik adviseren en iets meer vitamientjes (en vezels).
Pilletje kan ook.
is ook zuivel. zuivel is overgewaardeerd.quote:Op woensdag 5 november 2014 19:30 schreef agter het volgende:
[..]
eiwitten, B2, B12, Calcium (en soms vit A).
Mag van mij ook yoghurt zijn.
Omgerekend naar kcal maakt het heel inzichtelijk dat bovenstaand lijstje niet genoeg is om gezond van 10 euro te leven.quote:Op woensdag 5 november 2014 19:16 schreef stavromulabeta het volgende:
500 g gehakt: 256*5=1254 Kcal
2,5 kg aardappelen=78*25=1950 Kcal (schil mee-eten)
1 kg wortelen =27*10=270 Kcal
500 g prei =5*26=130 Kcal
1 pak jonge kaas (150 gr?)=1,5*380=570 Kcal
1 l melk (halfvol)= 10*48= 480 Kcal
1 brood (800g) = 8*208=1664 Kcal
6 eieren = 6*82= 492 Kcal
500 g sperzieboontjes =5*36=180 Kcal
500 g chocoladepasta(AH) 5*576=2880 Kcal
totaal:9870 kCal.
Voor een volwassen vrouw (2000Kcal/dag) genoeg voor een kleine 5 dagen, voor een man (2500 kCal/dag) 4 dagen. Daarna heb je dus 2 à 3 dagen honger.
gewoon wat energieverschaffers erbij dan. daarnaast is haast iedereen strontdik dus laten we ons nou niet teveel zorgen maken om TE WEINIG calorieën.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:04 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Omgerekend naar kcal maakt het heel inzichtelijk dat bovenstaand lijstje niet genoeg is om gezond van 10 euro te leven.Ik denk dat dit alleen mogelijk is als je de tijd hebt om alle winkels en de markt af te gaan voor de beste aanbiedingen.
Op de fiets. Want met de auto kost weer geld...quote:Op woensdag 5 november 2014 21:04 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Omgerekend naar kcal maakt het heel inzichtelijk dat bovenstaand lijstje niet genoeg is om gezond van 10 euro te leven.Ik denk dat dit alleen mogelijk is als je de tijd hebt om alle winkels en de markt af te gaan voor de beste aanbiedingen.
Ik ben zelf op dieet (1500 kcal per dag), dus ik zou nu een heel eind kunnen komen met dat lijstje. Normaal gesproken zou het te weinig zijn.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:06 schreef SuperFood het volgende:
gewoon wat energieverschaffers erbij dan. daarnaast is haast iedereen strontdik dus laten we ons nou niet teveel zorgen maken om TE WEINIG calorieën.
koop er een pakje roomboter bij en halveer het gehakt. energie kun je goedkoop erbij krijgen, desnoods koop je nog wat rijst ofzo.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:07 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ik ben zelf op dieet (1500 kcal per dag), dus ik zou nu een heel eind kunnen komen met dat lijstje. Normaal gesproken zou het te weinig zijn.
Beter koop je fruit erbij, noten etc.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:08 schreef SuperFood het volgende:
[..]
koop er een pakje roomboter bij en halveer het gehakt. energie kun je goedkoop erbij krijgen, desnoods koop je nog wat rijst ofzo.
laten we bananen doen die kosten niet duur.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:11 schreef agter het volgende:
[..]
Beter koop je fruit erbij, noten etc.
Ja de bedoeling is ook niet dat je er wekenlang op leeft, ik ben uitgegaan van één weekquote:Op woensdag 5 november 2014 21:07 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ik ben zelf op dieet (1500 kcal per dag), dus ik zou nu een heel eind kunnen komen met dat lijstje. Normaal gesproken zou het te weinig zijn.
Ik denk dat ie het van de markt haalt waar prijzen minder vast zijn dan in de supermarkt.quote:Op zondag 2 november 2014 10:30 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
En je woont wel in Nederland? Want 1 paprika kost hier al snel 80 cent of zo, in de aanbieding soms 3 voor 1 euro dus het is mij een raadsel hoe jij er 6 tot 8 voor 1 euro koopt. Voor 1 euro koop ik alleen een bloemkool als ze in de aanbieding zijn, terwijl jij er blijkbaar 2 voor die prijs koopt. Datzelfde geldt voor zo ongeveer alles op je lijstje, want komkommers en appels en zo, daar kan ik jouw hoeveelheden ook lang niet voor kopen voor 1 euro.
Jawel, ik was gisteren zelf bij de Lidl. Het gehakt was 2 euro. Misschien een aanbieding? Dat weet ik ook niet. Het was trouwens rundergehakt, niet half om half.quote:Op woensdag 5 november 2014 21:33 schreef agter het volgende:
Selestha,
Je prijzen kloppen niet:
Gehakt half om half, 500 gr, Lidl is 4,38 (geen 2 euro).
http://www.supermarktaanb(...)inhoud-500-g-per-pak
Helaas zit je er dus 2 Euro overheen.
Zo goedkoop heb ik het nog niet gezien.quote:Op donderdag 6 november 2014 10:28 schreef Selestha het volgende:
[..]
Jawel, ik was gisteren zelf bij de Lidl. Het gehakt was 2 euro. Misschien een aanbieding? Dat weet ik ook niet. Het was trouwens rundergehakt, niet half om half.
Ze hebben wel vaker van die aanbiedingen hoor. Vanaf vandaag bijvoorbeeld 800 gram runderhamburgers voor 3 euro. Daar kom je de week wel mee door. Ik vind die burgers van de Lidl goed te eten. Of het allemaal biologisch verantwoord is voor die prijs kun je je natuurlijk wel afvragen.quote:Op donderdag 6 november 2014 13:11 schreef agter het volgende:
[..]
Zo goedkoop heb ik het nog niet gezien.
Zou het een beetje te eten zijn? Rundergehakt van 2 euro een pond?
Zoveel mogelijk zelf verbouwen. Ken mensen die dat doen.quote:Op donderdag 6 november 2014 13:59 schreef Elleska het volgende:
biologisch verantwoord gaan leven van 10euro is al helemaal onmogelijk.
Bij onze slager kost rundergehakt ¤3,40 per kilo. Dus dit is wel degelijk mogelijk.quote:Op donderdag 6 november 2014 13:11 schreef agter het volgende:
[..]
Zo goedkoop heb ik het nog niet gezien.
Zou het een beetje te eten zijn? Rundergehakt van 2 euro een pond?
als het gaat om groente wel ja, maar het ging om vlees en dat is voor de meeste nederlander niet te doen. kippen houden wil nog, maar een varken of een koe is een ander verhaal.quote:Op donderdag 6 november 2014 14:24 schreef agter het volgende:
[..]
Zoveel mogelijk zelf verbouwen. Ken mensen die dat doen.
Meestal de markt ja, maar regelmatig ook de Turkse supermarkt. Van de week bij een Turkse supermarkt o.a. paprika's gezien voor E0,59/kg. Je kan gewoon zelf kiezen en pakken, echt hele bakken en bakken en bakken volquote:Op woensdag 5 november 2014 21:41 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik denk dat ie het van de markt haalt waar prijzen minder vast zijn dan in de supermarkt.
Beter dan gemiddeld?quote:Op zondag 9 november 2014 23:27 schreef Tanin het volgende:
Water drinken (en dus ook geen alcohol) en vegetarisch eten en je komt een heel eind.
Ik at altijd:
2 sneetjes brood met pindakaas
2 sneetjes brood met ei
200 gram rijst met curry of 200 gram pasta met saus (grote pan, at er 3 dagen van)
Avond maal maakte ik van ui, wortelen, stronk broccoli (curry) of een courgette (curry), tomatenblokjes uit blik.
Saai? absoluut
Gezond? beter dan gemiddeld
lijkt me zeker gezonder dan gemiddeld.quote:Op zondag 9 november 2014 23:31 schreef agter het volgende:
[..]
Beter dan gemiddeld?
Jij hebt een lage dunk van wat gemiddeld op tafel komt...
Gezien hoeveel mensen er kant en klaar maaltijden/afhaal kopen, pakjes gebruiken en hoe weinig groentes sommige mensen eten, absoluut!quote:Op zondag 9 november 2014 23:31 schreef agter het volgende:
[..]
Beter dan gemiddeld?
Jij hebt een lage dunk van wat gemiddeld op tafel komt...
Die grote pan, die warmde je hopelijk niet 3 keer op, toch?quote:Op zondag 9 november 2014 23:38 schreef Tanin het volgende:
[..]
Gezien hoeveel mensen er kant en klaar maaltijden/afhaal kopen, pakjes gebruiken en hoe weinig groentes sommige mensen eten, absoluut!
Begrijp me niet verkeerd, gezond is het zeker niet, maar ik heb de indruk dat anderen veel slechter eten.
Dat deed ik ook niet, die kookte ik elke dag opnieuwquote:Op zondag 9 november 2014 23:40 schreef Elleska het volgende:
ik hoop enkel de curry/pastasaus die in groot formaat werd klaargemaakt
de meerwaarde van een grote pan rijst/pasta koken ontgaat mij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |