Ik (als instelling) zou denken dat je met neutraal gestemde zielen meer bereikt dan met angstige depressief gestemde zielen. Die laatste zijn op dat moment zo "geschokt" en "geprikkeld" dat ik me afvraag of ze daadwerkelijk zullen doneren/effectief een bijdrage zullen leveren.Kortom: op aangedane mensen kun je niet bouwenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:37 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Het is namelijk algemeen bekend dat gortdroge informatie mensen boeit en tot denken aan zet. Eén ongecensureerd nieuws-item over de slachtoffers van een oorlog zorgt voor meer reactie dan het louter vermelden van het aantal slachtoffers.
Maar goed dat jij geen instelling bent.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:41 schreef Happy_with_U het volgende:
[..]
Ik (als instelling) zou denken dat je met neutraal gestemde zielen meer bereikt dan met angstige depressief gestemde zielen. Die laatste zijn op dat moment zo "geschokt" en "geprikkeld" dat ik me afvraag of ze daadwerkelijk zullen doneren/effectief een bijdrage zullen leveren.Kortom: op aangedane mensen kun je niet bouwen
Wel psycholoogquote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:47 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Maar goed dat jij geen instelling bent.
Dat is naar mijn weten dus geen instelling.quote:
Maar wel iemand die weet wat voor impact emoties op het doen en laten van een individu hebbenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:50 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dat is naar mijn weten dus geen instelling.
Blijkbaar het de stichting ALS dus een andere visie op de psychologie.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:51 schreef Happy_with_U het volgende:
[..]
Maar wel iemand die weet wat voor impact emoties op het doen en laten van een individu hebben
Bovendien was die "instelling" niet letterlijk bedoeld...![]()
Zie dit topic nu pas, was op zoek omdat ik in september mee ga doen aan de City Swim 2014. Verbaas me er idd over, wellicht dat men inmiddels wat meer bekend is met het fenomeen ALS en de campagne.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 07:22 schreef Ceased2Be het volgende:
Overigens heeft mijn vader nu bijna een jaar ALS (althans dat het bekend is) en zit me oprecht te verbazen over de idiote reacties hierboven...
Ah, mijn zussen zwemmen ook weer mee (vorig jaar ook gedaan). Ik sta aan de kant te supporterenquote:Op maandag 14 april 2014 13:07 schreef Mark het volgende:
[..]
Zie dit topic nu pas, was op zoek omdat ik in september mee ga doen aan de City Swim 2014. Verbaas me er idd over, wellicht dat men inmiddels wat meer bekend is met het fenomeen ALS en de campagne.
Tof! Ik ben er iig weer om je aan te moedigen (ok, allereerst m'n zussen maar ben er dan tochquote:Op donderdag 29 mei 2014 21:39 schreef Mark het volgende:
Hopelijk maken ze die claim waar.....
Ik train in ieder geval gewoon door voor 7 september
quote:DEN BOSCH - Binnen nu en een jaar wordt een nieuw medicijn tegen de dodelijke spierziekte ALS getest in een klinische studie. Dat meldt Inez de Greef, directeur van Treeway.
Treeway is een pharmaceutisch bedrijf, opgericht door twee ondernemers die zelf ALS hebben. Het legt zich toe op het ontwikkelen van geneesmiddelen tegen amyotrofe laterale sclerose (ALS).
Volgens De Greef is het TW001 het eerste middel in de pijplijn van Treeway dat bij een kleine groep mensen met ALS is getest. "De resultaten zijn veelbelovend." Het middel wordt al langer als vloeibaar medicijn via infuus toegepast bij mensen met andere hersenaandoeningen. Treeway bouwt het om in pilvorm, zodat het ook buiten het ziekenhuis gebruikt kan worden.
Bij ALS gaan in de hersenen bepaalde zenuwcellen die de spieren aansturen dood, waardoor spieren verzwakken. "Dit middel beschermt de zenuwcellen tegen de schadelijke stoffen." De toegedane schade wordt als het ware stopgezet.
Je hebt exact hetzelfde gepost op 28 mei...quote:Op zondag 27 juli 2014 14:07 schreef Ceased2Be het volgende:
Eindelijk ook eens wat positief nieuws.
Nieuwe Pil gaat de testfase in
[..]
quote:Op zondag 27 juli 2014 20:33 schreef starla het volgende:
[..]
Je hebt exact hetzelfde gepost op 28 mei...
Ik zit 2 waves voor ze, zie ikquote:Op donderdag 29 mei 2014 22:02 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Tof! Ik ben er iig weer om je aan te moedigen (ok, allereerst m'n zussen maar ben er dan toch)
ah cool, en iddquote:Op maandag 18 augustus 2014 13:22 schreef Mark het volgende:
[..]
Ik zit 2 waves voor ze, zie ikJe ene zus moet nog wel ff wat sponsoring binnen harken....
twitter:prattprattpratt twitterde op zondag 17-08-2014 om 03:32:20ALS Ice bucket challenge accepted. http://t.co/OCSs9aYqDi reageer retweet
twitter:selenagomez twitterde op zondag 17-08-2014 om 01:27:19Accepted!!!! @ryanseacrest @taylorswift13 my whole team is donating! 💜 http://t.co/Klv0uDNfGL reageer retweet
Het haalt echt meer dan 10x meer op voor het fonds (vorig jaar was de opbrengst $50.000 las ik). Al hadden ze filmpjes gemaakt waarbij ze een ijsje aten had het niet uitgemaakt als het geld maar binnenkomt zodat er onderzoek kan worden gedaan.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:11 schreef Mark het volgende:
Ik weet nog niet wat ik er van vind: goed dat er aandacht voor is, maar 2 seconden ongemak is niet echt een uitdaging.....
Dat zeg ik: dat is de plus-kant. Maar ik vind dat ze er weinig voor hoeven te doen, terwijl ze zich er wel op voor laten staanquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:14 schreef Yesse het volgende:
[..]
Het haalt echt meer dan 10x meer op voor het fonds (vorig jaar was de opbrengst $50.000 las ik). Al hadden ze filmpjes gemaakt waarbij ze een ijsje aten had het niet uitgemaakt als het geld maar binnenkomt zodat er onderzoek kan worden gedaan.
Tja, daar moet je het wel van hebben. Ik vond/vind het geparadeer met alle BN-ers bij de City Swim ook tenenkrommend. Maar dat is helaas wel hoe je aandacht krijgt voor dit soort dingen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:30 schreef Yesse het volgende:
De hele uitdaging is natuurlijk sowieso peanuts maar voor een actie als deze moet de drempel natuurlijk heel laag zijn. De actie was nooit van de grond gekomen als ze echt iets lastigs hadden moeten doen. De filmpjes zijn natuurlijk sowieso total BS want die fungeren alleen als "zie mij eens goede doelen steunen".
Nu breng je het wel heel droogquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 10:14 schreef Ceased2Be het volgende:
Snap de uitdaging ook niet echt, de uitdaging zoals Sheen hem deed wel.
'ik doe de icebucket niet, maar geef gewoon 10.000 dollar en die uitdaging geef ik door'
Zo spectaculair vond ik het nou ook weer niet, het was al duidelijk dat er geen water/ijs in zat door de manier waarop hij het vasthield. Maar tof dat ie een dikke donatie doet, dat is het eerste positieve van hem sinds Hot Shots 2.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 13:40 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nu breng je het wel heel droogHij deed alsof hij ijs over zichzelf heen ging gooien maar toen bleek het geld te zijn en toen zei hij 'waarom ijs als geld meer helpt? ik maak meteen 10,000 dollar over!'
Je wordt nog steeds gemist....quote:Op vrijdag 24 februari 2012 13:02 schreef De_Kardinaal het volgende:
Apart dat men zich druk maakt over één poster met leed, niet om dat leed op zichzelf, maar meer omdat men er niet mee geconfronteerd wil worden. Egocentrisme is waar de wereld omdraait, niet om de zon.
Tja, aandacht is natuurlijk ook heel wat waard idd. Maar mensen missen het punt ook vaak.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 09:30 schreef Mark het volgende:
Ik mis eigenlijk de belangrijkste reden: mensen missen het punt. Het was oorspronkelijk doneren of ijswater, toch?
Anyway, bij mijn vrienden is genoegzaam bekend dat ik zwem, ik verwacht geen nominatie.
Ik lijk de 1000 euro sponsorgeld trouwens te halen, best goed
Ik vroeg mij af, tijdens dat 'aanval' krijgen ze dan ook een soort 'epilepitsche reactie'?quote:Op donderdag 23 februari 2012 18:54 schreef roos94 het volgende:
ALS, wat is dat dan?
Amyotrofische Lateraal Sclerose (ALS) is een ziekte van de zenuwcellen die de spieren aansturen. Deze neuromusculaire (zenuw-/spier-) aandoening leidt tot het onvoldoende functioneren van de spieren. Dat komt doordat de motorische zenuwcellen in het ruggenmerg en het onderste deel van de hersenen – de zogenaamde hersenstam – afsterven. Hierdoor komen de signalen vanuit de hersenen niet meer aan bij de spieren. De hersenen kunnen dan geen spierbewegingen meer op gang brengen.
De ziekte veroorzaakt meestal geen pijn en tast het verstand niet aan. Ook blijven de zintuigen (gevoel, smaak, gezicht, reuk en gehoor) doorgaans intact, evenals de werking van darmen en blaas. Wel worden geleidelijk aan steeds meer spieren aangedaan. Behalve de hartspier. Het uitvallen van de ademhalingsspieren is meestal de oorzaak van het overlijden van iemand met ALS. Hoe snel dat gaat verschilt per persoon. Maar de gemiddelde levensverwachting van een ALS-patiënt is slechts drie tot vijf jaar.
Wat kunt u doen?
Er word in de wereld veel te weinig aandacht besteed aan ALS.
Vrijwilligers zijn onmisbaar in onze strijd tegen ALS. Daarbij kunnen wij uw hulp heel erg goed gebruiken. U kunt ons helpen door een evenement te organiseren, een sponsorloop, een benefietconcert, een fietstocht, een spelletjesdag etc. Of als vrijwilliger op ons hoofdkantoor.
Op dit moment hebben we de volgende vactures als vrijwilliger:
Secretarieel medewerker
Woont u in Den Haag of directe omgeving en vindt u het leuk om administratief ondersteunend bezig te zijn? Dan is een functie als vrijwilliger bij ons op kantoor misschien iets voor u.
Wij zoeken een enthousiaste vrijwilliger die parttime op kantoor in Den Haag wil meehelpen, bij voorkeur voor een wat langere periode. Wij zoeken iemand die computervaardig is, nauwkeurig werkt, goede kennis van de Nederlandse taal heeft en die minimaal 4 dagdelen per week beschikbaar is. Wij bieden een leuke werkomgeving en ervaring met werken binnen een goed doel. De werkzaamheden omvatten onder andere het aannemen van de telefoon, afhandelen van e-mail, verwerken van bestellingen en het bijhouden van mutaties in het adressenbestand.
Deze vacature kan ook ingevuld worden als eindstage bij de opleiding directie secretaresse of managementassistent. Bel voor meer informatie met Anja Bramsen, office manager. Telefoon 088 – 6660333. Uw sollicitatie kunt u sturen naar info@Stichting-ALS.nl ovv. Vrijwilliger Secretariaat.
ALS Communicatieteam
Ook kunt u zich aanmelden als lid van het ALS Communicatieteam. Dit team organiseert activiteiten om de bekendheid van ALS te vergroten. Denk aan bijvoorbeeld benefietconcerten, sponsorlopen, veilingen, spelletjesdagen, et cetera. Bel voor meer informatie met 088 6660333 of stuur het formulier intake vrijwilligers per mail naar info@stichting-als.nl.
Waarom is er geld nodig?
Om het ALS Centrum operationeel te houden en verder te ontwikkelen is jaarlijks 450.000 euro nodig. Het Universitair Medisch Centrum-Utrecht, het Academisch Medisch Centrum in Amsterdam en het Universitair Medisch Centrum St. Radboud in Nijmegen dragen jaarlijks een bedrag bij van 100.000 euro. Voor de rest zijn wij afhankelijk van bijdragen van particulieren en bedrijven.
Daarnaast is er geld nodig om een groot aantal projecten mogelijk te maken die door het ALS Centrum uitgevoerd worden voor het verbeteren van de zorg. We zijn er trots op wat we tot nu toe hebben bereikt. Maar er is meer nodig. Veel meer!
Steun ons daarom met een bijdrage. https://www.allegoededoelen.nl/externalMod.php?gd=560 . Stop ALS!
[ afbeelding ]
Welke aanval bedoel je precies?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:21 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Ik vroeg mij af, tijdens dat 'aanval' krijgen ze dan ook een soort 'epilepitsche reactie'?
Of is dat voor iedereen verschillend?
3 tot 5, is wel erg weinig..
Ik bedoel dit: epileptische aanvalquote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:24 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Welke aanval bedoel je precies?
Wat je feitelijk ziet bij een ALS patiënt, zeker in de beginfase, is dat spieren continue aan het trillen zijn. Dat is eigenlijk het meest zichtbare. Na verloop van tijd neemt de spiermassa overal af en houdt ook het trillen op. Door het niet (kunnen gebruiken) van de spieren korten deze in en gaan vingers en ledematen krom staan.
Ja ik snapte even niet waar dat vandaan kwam. Het is niet te vergelijken met een epileptische aanval in ieder geval. Het is veel minder heftig om te beginnen en het is een continue iets tot de spieren helemaal niet meer aangestuurd kunnen worden.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:27 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Ik bedoel dit: epileptische aanval
"epilepsie is een aandoening die zich uit in de vorm van aanvallen. Aanvallen ontstaan door een plotselinge, tijdelijke verstoring van de elektrische prikkeloverdracht in de hersenen."
Hmm, oke.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:31 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ja ik snapte even niet waar dat vandaan kwam. Het is niet te vergelijken met een epileptische aanval in ieder geval. Het is veel minder heftig om te beginnen en het is een continue iets tot de spieren helemaal niet meer aangestuurd kunnen worden.
Geen probleem, ik maak het inmiddels van 3.5 jaar van dichtbij mee en help graag mee met informatie-verstrekking over de ziektequote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:32 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Hmm, oke.
Bedankt voor het uitleggen.
Er lopen een aantal veelbelovende onderzoeken dus dat komt er uiteindelijk wel, daar ben ik niet bang voor. Geld om de onderzoeken af te maken is het belangrijkste.quote:Hopelijk komt er gauw een middeltje/medicijn tegen dat ALS.
Deze reactiequote:Op donderdag 23 februari 2012 19:28 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, omdat het gewoon niet interessant is. Miljoenen uitgeven alleen om gemiddeld zo'n 600 mensen te redden... We leven niet in een utopie.
Overigens heeft mijn neef ook geen enkele kans op genezing, hij is ook voor altijd ziek. Het kan morgen over zijn, of over 5 jaar.
Top!quote:Op zaterdag 6 september 2014 01:58 schreef Mark het volgende:
Nog 2 nachtjes slapen, en dan is het zover. Merk dat ik toch lichtelijk nerveus aan het worden ben omdat het allemaal nieuw is en ik niet goed weet wat me te wachten staat....
Deze week wel geoefend om 2 km in shorty te zwemmen, die laatste 14 meter moet lukken.
En de 1000 euro ben ik inmiddels ruimschoots gepasseerd
Alsof we er alleen voor deze ziekte iets aan hebben. Ook de MS patiënten (o.a.) hebben baat bij dit onderzoek, nog ongeacht de dingen die we leren over het menselijk lichaam.quote:
Kanker is altijd slopendquote:Op donderdag 23 februari 2012 19:23 schreef roos94 het volgende:
Nee, maar ik heb van heel dichtbij gezien hoe slopend ALS is, kanker hóeft dat niet te zijn. en ALS is dat altijd.
Zo zwart-wit is het niet.quote:Op donderdag 23 februari 2012 19:28 schreef roos94 het volgende:
Totdat jij of je moeder ALS krijgt, dan praat je wel anders. Het is heel frustrerend voor mensen met ALS dat ze geen enkele kans hebben. Gewoon 0,0 % omdat de regering vind dat er te weinig mensen met ALS zijn. typisch.
Beide van heel dichtbij meegemaakt en bij kanker veschilt het heel erg welke vorm je hebt, maar daar heb je meestal nog wel goede dagen en vaker en vaker kans op genezing. ALS is gewoon 1 neerwaartse spiraal wat dat betreft.quote:
Klopt en daarom wordt ook eerst ingezet op het afremmen van de ziekte om langer de tijd te hebben om te weten wat de precieze oorzaak is. Veel van de ALS medicatie is medicatie die ook voor MS patiënten gebruikt wordt (met wisselend effect).quote:Op zaterdag 6 september 2014 09:45 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Zo zwart-wit is het niet.
Hoe veel geld er ook wordt gegeven, het blijft verschrikkelijk moeilijk om een oplossing te vinden voor zenuwcellen die afsterven.
Wat is er zo erg aan die reclames dan? Ik vind ze juist wel netjes eigenlijk. Als je bedenkt dat de reclames voor oorlogweesjes en kinderkanker in dezelfde blokken worden uitgezonden is de campagene voor ALS nog wel minst confronterend eigenlijk.quote:Op zaterdag 6 september 2014 10:45 schreef bjornkfc het volgende:
Ik vind het erg maar als je geen geld hebt kan je er verder niks aan doen. Ook kleine kinderen krijgen die reclame's te zien en dat vind ik niet kunnen. Ik weet niet of het met deze stichting zo is, maar bij veel goede doelen gaat het meeste geld naar de hoge werknemers.
De eerste keer dat ik zon reclame zag voelde het als of iemand je neersteekt wanneer de zeggen dat ze al dood zijn. Dat is echt naar. Die andere reclames moeten ook niet uitgezonden worden.quote:Op zaterdag 6 september 2014 11:00 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Wat is er zo erg aan die reclames dan? Ik vind ze juist wel netjes eigenlijk. Als je bedenkt dat de reclames voor oorlogweesjes en kinderkanker in dezelfde blokken worden uitgezonden is de campagene voor ALS nog wel minst confronterend eigenlijk.
Overigens kun je gewoon in het jaarverslag nalezen wat er naar het vaste personeel gaat, is eerder in het topic ook al behandeld.
Kleine kinderen kunnen niet lezen en zien alleen maar een pasfoto van een meneer of mevrouw. Oudere kinderen die kunnen lezen kun je heus wel uitleggen waar het over gaat. Sterker nog, mijn zoonje van 7 wil over 3 jaar meedoen aan de Kids Challenge.quote:Op zaterdag 6 september 2014 10:45 schreef bjornkfc het volgende:
Ook kleine kinderen krijgen die reclame's te zien en dat vind ik niet kunnen.
Kinderen leren al jong lezen, zelfs als je 16 bent komt het te hard aan. En bij de tv reclame's word het hard op gezegd, dat verstaan kleine konderen ook.quote:Op zaterdag 6 september 2014 11:46 schreef Mark het volgende:
[..]
Kleine kinderen kunnen niet lezen en zien alleen maar een pasfoto van een meneer of mevrouw. Oudere kinderen die kunnen lezen kun je heus wel uitleggen waar het over gaat. Sterker nog, mijn zoonje van 7 wil over 3 jaar meedoen aan de Kids Challenge.![]()
Ik heb al beloofd dat ik dan met hem meezwem.
Wat een onzin. Je luistert ook geen radio en kijkt geen nieuws?quote:Op zaterdag 6 september 2014 11:17 schreef bjornkfc het volgende:
[..]
De eerste keer dat ik zon reclame zag voelde het als of iemand je neersteekt wanneer de zeggen dat ze al dood zijn. Dat is echt naar. Die andere reclames moeten ook niet uitgezonden worden.
Het is geen onzin, de reclames zijn zo in elkaar gezet.quote:Op zaterdag 6 september 2014 16:47 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Wat een onzin. Je luistert ook geen radio en kijkt geen nieuws?
Als die reclames je zo raken doen ze blijkbaar wat goed.
Dat is het idee ja. En wat noem jij jong?quote:Op zaterdag 6 september 2014 17:00 schreef bjornkfc het volgende:
[..]
Het is geen onzin, de reclames zijn zo in elkaar gezet.
Ik vind dat je dat soort dingen niet mag flikken bij jonge mensen, ze proberen me schuldgevoel aan te praten omdat ik niet doneer.
Ik ben zelf 18, ik wil dat soort reclame's niet zien. Het is niet dat ik me aan het aanstellen ben, want dat lijkt er wel op. Maar ik vind niet dat ze mensen tot 20/24 een schuldgevoel mogen aanpraten, we komen zelf vaak geld te kort.quote:Op zondag 7 september 2014 01:14 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Dat is het idee ja. En wat noem jij jong?
Je bent je wel aan het aanstellen.quote:Op zondag 7 september 2014 09:35 schreef bjornkfc het volgende:
[..]
Ik ben zelf 18, ik wil dat soort reclame's niet zien. Het is niet dat ik me aan het aanstellen ben, want dat lijkt er wel op. Maar ik vind niet dat ze mensen tot 20/24 een schuldgevoel mogen aanpraten, we komen zelf vaak geld te kort.
Dan doe je je ogen dicht crybaby.quote:Op zondag 7 september 2014 09:35 schreef bjornkfc het volgende:
[..]
Ik ben zelf 18, ik wil dat soort reclame's niet zien. Het is niet dat ik me aan het aanstellen ben, want dat lijkt er wel op. Maar ik vind niet dat ze mensen tot 20/24 een schuldgevoel mogen aanpraten, we komen zelf vaak geld te kort.
Crybaby wth dat slaat nergens op. Ik kan er tegen, maar dat betekent niet dat het leuk is om te zien. weetje fuck it ik heb hier geen zin inquote:Op zondag 7 september 2014 11:15 schreef starla het volgende:
[..]
Dan doe je je ogen dicht crybaby.
Apart hè? Dat iemand doodknallen in call of duty zo anders is dan een écht dood iemand zien. Wen er maar aan jong, want zo is het leven.
Het is ook niet leuk om ALS te hebben, althans mijn opa vond er niks aanquote:Op zondag 7 september 2014 20:09 schreef bjornkfc het volgende:
[..]
Crybaby wth dat slaat nergens op. Ik kan er tegen, maar dat betekent niet dat het leuk is om te zien. weetje fuck it ik heb hier geen zin in
Precies. Mijn pa doet liever ook wat anders.quote:Op zondag 7 september 2014 20:18 schreef computergirl het volgende:
[..]
Het is ook niet leuk om ALS te hebben, althans mijn opa vond er niks aan
Kinderen kunnen meer hebben dan je denkt.quote:Op zaterdag 6 september 2014 11:51 schreef bjornkfc het volgende:
[..]
Kinderen leren al jong lezen, zelfs als je 16 bent komt het te hard aan. En bij de tv reclame's word het hard op gezegd, dat verstaan kleine konderen ook.
Daarnaast gaan er ook opa's, oma's en huisdieren dood. Als het meest schokkende in je leven een reclamecampagne is ben je een gelukkig mens.quote:Op maandag 8 september 2014 05:04 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Kinderen kunnen meer hebben dan je denkt.
Hey! Je leeft nog!quote:Op maandag 8 september 2014 10:37 schreef Mark het volgende:
Ach, of troll of dom, niet teveel aandacht aan schenken
quote:Op maandag 8 september 2014 11:27 schreef Mark het volgende:
Ah, zie dat ik wel sneller was dan je zussen
http://livetiming.mysports.tv/Reports/AC14/AC14M.htmlquote:Op maandag 8 september 2014 11:38 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
waar heb je de uitslagen vandaan? staan toch nog niet op de site?
Ah thanks!quote:Op maandag 8 september 2014 11:41 schreef Mark het volgende:
[..]
http://livetiming.mysports.tv/Reports/AC14/AC14M.html
Gaan nog kijken of juridische stappen moeten volgen?quote:Op donderdag 9 oktober 2014 00:29 schreef Mark het volgende:
http://nos.nl/artikel/707(...)greep-in-de-kas.html
Hij heeft het teruggestort. Als hij dat niet had gedaan, hadden ze vast niet getwijfeldquote:Op donderdag 9 oktober 2014 06:16 schreef starla het volgende:
[..]
Gaan nog kijken of juridische stappen moeten volgen?
Hallo?!
Wakie wakie...
Die gast heeft bijna een ton gestolen.
Natuurlijk moet ie vervolgd worden en strafverzwaring wat mij betreft vanwege het benadelen van wetenschappelijk onderzoek doen naar een ongeneeslijk ziekte
Ja, omdat ze erachter gekomen waren... als dat niet was gebeurd was ie vast niet zo 'eerlijk' geweest.quote:Op donderdag 9 oktober 2014 07:53 schreef Serinde het volgende:
[..]
Hij heeft het teruggestort. Als hij dat niet had gedaan, hadden ze vast niet getwijfeld
Dus? Het blijft stelen.quote:
Ik geef alleen aan wat ik denk dat de achterliggende reden voor hun twijfel is. Ik heb nergens mijn eigen mening gegevenquote:Op donderdag 9 oktober 2014 07:59 schreef starla het volgende:
[..]
Dus? Het blijft stelen.
Als ik naar de winkel ga en een TV meeneem zonder te betalen en die later terugbreng, dan word ik gewoon gepakt voor diefstal hoor. Of geloof je nog in 'even geleend'?
Okiquote:Op donderdag 9 oktober 2014 12:32 schreef Serinde het volgende:
[..]
Ik geef alleen aan wat ik denk dat de achterliggende reden voor hun twijfel is. Ik heb nergens mijn eigen mening gegeven
Volgens mij heeft hij zelf opgebiecht: http://www.nu.nl/binnenla(...)hebben-gestolen.htmlquote:Op donderdag 9 oktober 2014 07:56 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ja, omdat ze erachter gekomen waren... als dat niet was gebeurd was ie vast niet zo 'eerlijk' geweest.
Leden van de raad van toezicht hebben het verklaard, daarna kwam die directeur pas op de proppen.quote:Op donderdag 9 oktober 2014 12:43 schreef sprezzatura het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij zelf opgebiecht: http://www.nu.nl/binnenla(...)hebben-gestolen.html
Heb dit nog even nagevraagd bij de organisatie en dit was de reactie:quote:Op maandag 8 september 2014 11:07 schreef Mark het volgende:
Valt me trouwens wel op dat een aantal van die BN'ers niet aan de 400 euro sponsorgeld zijn gekomen (volgens de website). Dat vind ik wel een beetje raar.
Elke euro telt in deze crisisquote:Op dinsdag 13 januari 2015 12:43 schreef Mark het volgende:
[..]
Heb dit nog even nagevraagd bij de organisatie en dit was de reactie:
We hebben de BN’ers niet verplicht om geld voor Stichting ALS op te halen, maar wel gevraagd om donatiegeld op te halen.
Deze BN’ers maken vaak ook bekend op Social Media dat ze mee doen met het evenement. Dit draagt weer bij aan de bekendheid van het evenement en Stichting ALS.
We hopen natuurlijk dat dit er weer verzorgt dat meer mensen een donatie doen voor Stichting ALS. Het doel is namelijk zo veel mogelijk geld op te halen voor Stichting ALS.
Overigens sluiten we niemand uit van deelname als ze de ¤400,- aan donatiegeld niet ophalen. Wel is de consequentie dat we deelnemers die niet aan de donatie inspanning hebben voldaan helaas niet mee worden genomen in de voorinschrijving van de Amsterdam City Swim van het volgende jaar.
Persoonlijk ben ik van mening dat 400 euro voor een BN'er geen enkele moeite kan zijn, beetje teleurstellend.
quote:Twee Nederlandse biotechbedrijven hebben de handen ineen geslagen bij de ontwikkeling van een geneesmiddel voor de spierziekte ALS. Het jonge biotechbedrijf Treeway gaat testen of een gentherapie van het beursgenoteerde Uniqure positieve effecten heeft voor ALS-patiënten, zo hebben de twee bedrijven woensdag bekendgemaakt.
Treeway is vorig jaar opgericht door twee ondernemers, Bernard Muller en Robbert Jan Stuit, die beiden getroffen zijn door ALS. Met name Muller trad regelmatig in de publiciteit. Voor ALS is tot nu toe geen geneesmiddel beschikbaar. Patiënten overlijden gemiddeld drie jaar nadat de diagnose is gesteld.
Over twee jaar testen
Volgens de overeenkomst stelt Uniqure het geneesmiddel beschikbaar waarmee Treeway het komende jaar preklinisch onderzoek kan doen. Treeway hoopt dat het middel, dat TW002 is gedoopt, binnen twee jaar op patiënten kan worden getest, zo zegt chief development officer Ronald van der Geest.
Treeway werkt momenteel aan drie mogelijke geneesmiddelen voor de gevreesde spierziekte die vorig jaar veel aandacht kreeg dankzij een inzamelingsactie via de ‘ice bucket challenge’. De eerste testen met het kandidaat-geneesmiddel TW001 zullen naar verwachting dit jaar van start gaan. Indien de testen met TW002 succesvol verlopen, zullen Uniqure en Treeway het middel gezamenlijk introduceren.
Voor de ontwikkeling van een derde mogelijk geneesmiddel werkt Treeway al samen met het biotechbedrijf Armana Therapeutics uit Leiden. Als de ontwikkeling van dit middel, TW003, succesvol verloopt, zou het in staat moeten zijn ALS te genezen. Beide andere middelen zijn vooral gericht op het vertragen van het ziekteverloop.
In een persverklaring zegt ceo Jörn Aldag van Uniqure onder de indruk te zijn van ‘de immense energie’ waarmee de oprichters van Treeway werken aan de ontwikkeling van een geneesmiddel voor ALS. Uniqure uit Amsterdam ging bijna een jaar geleden naar de Nasdaq, de Amerikaanse beurs voor technologiebedrijven. Het bedrijf legt zich toe op de ontwikkeling van gentherapie en geniet bekendheid als producent van Glybera, een peperduur middel voor mensen met de zeldzame ziekte LPLD.
Geloof dat het vooral een tijdsgebrek is dit jaar.quote:
Paar weken terug 'vierden' we dat we de diagnose 4 jaar terug te horen kregen. Situatie is (uiterlijk) niet zo heel veel slechter geworden het afgelopen jaar, maar je merkt dat zijn weerstand fiks achteruit begint te gaan. sinds vorig jaar September eigenlijk elke 6 / 7 weken wel een fikse verkoudheid of ontsteking die, vooralsnog, met antibiotica bestreden kan worden, maar daarvan is vooral de vraag hoe lang dat gaat lukken natuurlijk. 2 maanden nog en dan wordt hij 63 (als hij dat haalt).quote:
Succes alvastquote:Op maandag 27 juli 2015 22:35 schreef Mark het volgende:
Zo, hotel is geboekt (dag en avond ervoor 2 feestjes in de omgeving), de ACS komt alweer dichtbij!
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |