quote:Op zaterdag 3 december 2011 23:54 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Mensen, iemand een idee wat ik kan doen als de hond zijn neusje vol zit met slijm/snot? Koda heeft het nu al 2-3 weken en de dierenarts zegt dat zijn slijmvliesjes/holtes nog een beetje vol zitten door een stugge verkoudheid die hij heeft gehad. Kan ik iets kopen/doen om het voor hem wat aangenamer te maken aangezien die erg benauwd is?
Zou het niet weten, neem aan dat de DA het toch wel kan oplossen.quote:
ow heerlijk he, dat Doen Noes en gabber ook altijdquote:Op zondag 4 december 2011 17:03 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Zou het niet weten, neem aan dat de DA het toch wel kan oplossen.
Denk niet dat een zoutoplossing zal helpen zoals bij mensen?
Liefde is:
[I[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Samen een stok delen.
Reuze schattig.quote:Op zondag 4 december 2011 17:26 schreef Belana het volgende:
[..]
ow heerlijk he, dat Doen Noes en gabber ook altijd
Synchroon rennen en zwemmen ermee zelfs
Afgelopen woensdag nog.. ik begin toch sterk te twijfelen.quote:Op zondag 4 december 2011 17:24 schreef hugsy33 het volgende:
@maus, 2 a 3weken is toch wel erg lang.
Ik weet niet wanneer je de DA hebt gesproken maar ik zou morgen even met zijn assistente overleggen.
Zij weet waarschijnlijk wel of het niet te lang duurt en of er middeltjes tegen zijn. Beterschap Koda!
Dan is de optie om naar een andere DA te gaan er altijd nog, het duurt best lang.quote:Op zondag 4 december 2011 17:53 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Afgelopen woensdag nog.. ik begin toch sterk te twijfelen.
Dat is Ronja, van draculettetjequote:Op zondag 4 december 2011 20:03 schreef Lotje-Plusone het volgende:
Van wie is deze lieverd uit de OP?
[ afbeelding ]
Wat een lieverd!! Lijkt heel veel op mijn labrador toen die nog een jonkie wasquote:
Maar dan laat je je hond toch niet nog weken hoesten?quote:Op zondag 4 december 2011 18:47 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Ik wil alles voor hem doen, maar de enige andere dierenarts rekent 35 euro voor consult en dan wss nog iets van 20 euro er bij. Lastig om op te hoesten deze maanden.
Het hoesten/gerochel is al weg, maar die snotneus blijft en dat zit me gewoon niet lekker. Onze eigen DA werkt voornamelijk op homeopatische basis en staat overal best hoog aangeschreven, onder ander omdat hij geen kosten voor consult vraagt.quote:Op zondag 4 december 2011 21:15 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Maar dan laat je je hond toch niet nog weken hoesten?
Dring er dan gewoon bij je eigen da op aan dat ie nog es kijkt en iets geeft...
Waarom sta je er dan niet op dat je eigen da er nog eens naar kijkt en iets aan doet?quote:Op zondag 4 december 2011 22:13 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Het hoesten/gerochel is al weg, maar die snotneus blijft en dat zit me gewoon niet lekker. Onze eigen DA werkt voornamelijk op homeopatische basis en staat overal best hoog aangeschreven, onder ander omdat hij geen kosten voor consult vraagt.
Omdat hij homeopatisch te werk gaat, waar ik gewoon (uit eigen ervaring, ben nu zelf ruim een jaar onverklaarbaar ziek) niks mee heb.. Ik maak morgen een afspraak bij een andere DA. Geld kan me niks schelen, als Koda maar goed in orde is =\ Kga nu al 1-2 nachten met een ontzettend naar gevoel naar bed.quote:Op zondag 4 december 2011 23:00 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Waarom sta je er dan niet op dat je eigen da er nog eens naar kijkt en iets aan doet?
Achquote:Op zondag 4 december 2011 21:34 schreef oh-oh het volgende:
En dan thuis allemaal in bad en nu liggen ze al uren zo:
[ afbeelding ]
Laat zowiezo rond een uurtje of 9/10 's avonds wel wat weten, aangezien ik zelf van 8 tot 3 op school zit en om 5 uur moet werken. Moet mama maar even met Koda naar de DA. Zal ff kijken of ik nog leuke foto's heb trouwens..quote:Op zondag 4 december 2011 23:18 schreef hugsy33 het volgende:
Laat je ons weten hoe het gaat morgen maus?
Geld is nooit een probleem geweest, alleen kan je je wel voorstellen dat het op dit tijdstip van het jaar toch verstandig is wel een beetje op je centjes te letten?quote:Op zondag 4 december 2011 23:23 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb ook niks met homeopatisch en ik zou daar dus ook niet gaan met mn honden, gratis consult of niet hoor. Gelukkig maar dat geld nu ineens niet meer belangrijk is, als jij je er rot over voelt moet je er gewoon iets aan laten doen, want dan zal de hond zich er zeker niet lekker mee voelen.
Niks met willen te maken!quote:Op zondag 4 december 2011 18:47 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Ik wil alles voor hem doen, maar de enige andere dierenarts rekent 35 euro voor consult en dan wss nog iets van 20 euro er bij. Lastig om op te hoesten deze maanden.
Spuitje antibiotica + een homeopatisch wonder *kuch kwakzalf kuch* middeltje zoals ik het noem, zitten we al gauw op 35 euro wat we daar kwijt zijn. Ga er eigenlijk heen op aanraden van mijn opa en oma, die er met hun hond altijd heen gingen. Die was altijd binnen een week van zijn kwaaltjes af mbv zijn middeltjes.quote:Op zondag 4 december 2011 23:48 schreef Njosnavelin het volgende:
Tja, dierenartsen zijn inderdaad niet goedkoop..
Ik vraag me wel af hoe die dierenarts die geen geld rekent voor de consulten dan rondkomt trouwens.. Of verkoopt die gewoon veel homeopathische middelen
Oh okee, op die manier..quote:Op zondag 4 december 2011 23:50 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Spuitje antibiotica + een homeopatisch wonder *kuch kwakzalf kuch* middeltje zoals ik het noem, zitten we al gauw op 35 euro wat we daar kwijt zijn. Ga er eigenlijk heen op aanraden van mijn opa en oma, die er met hun hond altijd heen gingen. Die was altijd binnen een week van zijn kwaaltjes af mbv zijn middeltjes.
Arme Koda, het is zo'n dotje.quote:Op maandag 5 december 2011 14:23 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Sorry, ik kom ff tussendoor hoor, maar godverdomme wat ben ik boos..(sorry voor het taalgebruik ><). De DA had geen tijd en ''vond het niet zo ernstig klinken'', kom volgende week donderdag maar langs was de boodschap. Dikke vinger, ik ga nu dus ff telefoneren en regelen dat ik morgen ergens terrecht kan. Ben het wel zo zat nu.. Bakken met geld verdienen ze, die smiechten..
Ja, ik ken iemand die zijn hond daar aan heeft laten helpen en die zei dat het reuze meeviel de ingreep en dat het de moeite waard was geweest. Alsof voor die hond het licht weer was aangedaan. Als ik het idee zou hebben dat een van mijn honden hier last van zou hebben zou ik die ook zeker laten helpen. Kleine (nou ja, niet zo'n heel grote) moeite, groot plezier.quote:Op maandag 5 december 2011 12:56 schreef K.Weenie het volgende:
Nu het toch over de DA gaat; heeft er iemand ervaring met een staaroperatie bij honden? Is het een zware operatie en de moeite waard? Mijn hond (die vandaag 14 wordt) heeft er last van en ik krijg de indruk dat haar zicht minder is geworden. Zo herkent ze mij van ver niet goed meer en lijkt ze soms te staan blaffen naar dingen die er in de verte niet zijn. Niet zo handig, vooral omdat ze voor de rest nog heel fit is.
Leuk gedaan.quote:Op maandag 5 december 2011 15:26 schreef hugsy33 het volgende:
En nog even ontopic:
Net een kerst achtergrond gemaakt voor op m'n tel, paas mijn 5de echte photoshop ofzo dus ik ben wel blij met het resultaat
(let niet op de rare rand onderin dat is zodat de foto boven m'n menubalkje komt)
[ afbeelding ]
Gelukkig, hopelijk heeft hij een oplossing.quote:Op maandag 5 december 2011 15:32 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Yes, bingo. Een goede DA gevonden die mij persoonlijk wou spreken aan de telefoon zodat ik de situatie kon uitleggen, we mochten om half 5 langs komen omdat hij het zelf niet helemaal vertrouwde.Na ons telefonisch gesprek direct een goed gevoel bij, dus hopen dat het nu wat word.
quote:Op maandag 5 december 2011 15:32 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Yes, bingo. Een goede DA gevonden die mij persoonlijk wou spreken aan de telefoon zodat ik de situatie kon uitleggen, we mochten om half 5 langs komen omdat hij het zelf niet helemaal vertrouwde.Na ons telefonisch gesprek direct een goed gevoel bij, dus hopen dat het nu wat word.
He hequote:Op maandag 5 december 2011 15:32 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Yes, bingo. Een goede DA gevonden die mij persoonlijk wou spreken aan de telefoon zodat ik de situatie kon uitleggen, we mochten om half 5 langs komen omdat hij het zelf niet helemaal vertrouwde.Na ons telefonisch gesprek direct een goed gevoel bij, dus hopen dat het nu wat word.
quote:[b]Op maandag 5 december 2011 16:22 schreef [url=http://forum.fok.nl
Chico wenst alle hondjes een fijne pakjesavond!
[ afbeelding ]
Ik zou inderdaad even melden/mailen wat er met Koda is en dat de mogelijkheid bestaat dat Luna dat ook heeft. Het is dan aan die mensen of ze Luna laten komen. Jij hebt dan je "plicht" gedaan.quote:Op maandag 5 december 2011 17:35 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Oke, terug van de DA. Koda maakte een goede eerste indruk, en zag er goed uit. Toen moest die op de tafel en werd er eventjes gekeken naar zijn snotneus, en dat was niet helemaal goed. Er werd naar zijn longen geluistert en daar konden ze horen dat hij erg zwaar ademt, hij was dus toch wel benauwd (wat ik dus al zei) en dat was ook niet zo mooi.Ten slotte hebben ze ff gekeken naar zijn temperatuur; 38.9 graden, lag erg dicht tegen de verhoging aan dus. Koda heeft nu een anti-biotica kuurtje gekregen voor 10 dagen. Als het over 10 dagen weer tiptop in orde is, hoeven we niet terug te komen; als het nog steeds niet zo goed gaat, toch even langskomen en kijken wat er aan te doen is.
Is ons wel afgeraden naar de cursus te gaan aanstaande woensdag, want misschien is zijn snotterige neusje wel een bacterie, en nu komt het leuke.. Bij de socialisatie cursus was er nog een labje, Luna, die ook behoorlijk hoestte en een snotneus had. Koda en Luna speelden regelmatig samen, dus ik denk dat Luna hem heeft aangestoken, aangezien Luna nu nog hoest en snottert. Is het nu verstandig om dit te melden bij de vereniging waar ik heen ga? Ik wil namelijk voorkomen dat dit ook bij andere honden gebeurt.
zo, die blonde lijkt op die van mij, met die lichtbruine neusquote:Op zondag 4 december 2011 17:03 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Zou het niet weten, neem aan dat de DA het toch wel kan oplossen.
Denk niet dat een zoutoplossing zal helpen zoals bij mensen?
Liefde is:
[I[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Samen een stok delen.
We gingen pakjesavond bij de kindjes vierenquote:Op maandag 5 december 2011 16:22 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Chico wenst alle hondjes een fijne pakjesavond!
[ afbeelding ]
Sjon boft maar dat hij niet meehoefde naar Spanjequote:Op dinsdag 6 december 2011 09:13 schreef oh-oh het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
Mazzelaren , die van mij kregen niks, Sjon was weer niet lief
Wat een gezellige avond zo Nonnekequote:Op dinsdag 6 december 2011 05:13 schreef Nonneke het volgende:
En mn allerliefste ome C was er ook, me luvz ome C![]()
[ afbeelding ]
ja hij boft maar met die oranje dingetjes op zn gezichtquote:Op dinsdag 6 december 2011 16:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat een gezellige avond zo NonnekeEn die 2e foto vind ik geniaal bewerkt
Liefff.quote:Op dinsdag 6 december 2011 19:21 schreef hugsy33 het volgende:
Wat leuk zo'n huiskamer vol honden
Rocky wacht al op de kerstman:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 6 december 2011 19:21 schreef hugsy33 het volgende:
Wat leuk zo'n huiskamer vol honden
Rocky wacht al op de kerstman:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 6 december 2011 19:21 schreef hugsy33 het volgende:
Wat leuk zo'n huiskamer vol honden
Rocky wacht al op de kerstman:
[ afbeelding ]
tis ook best een rare ome C hoorquote:Op dinsdag 6 december 2011 17:02 schreef oh-oh het volgende:
Ik moest echt ff knipperen, ik dacht wat een raaaaaaaaare ome C.
Ow wacht![]()
![]()
ja vooral grappig hoe die em eerst helemaal kapot bijt en hem daarna heel lief gaat zitten wassen hahaquote:Op woensdag 7 december 2011 16:37 schreef Nonneke het volgende:
[..]![]()
zo lief, honden met hun knuffelbeertjesok ok egeltje
quote:Op donderdag 8 december 2011 13:22 schreef hugsy33 het volgende:
Zo onafscheidelijk als "catdog" dus ook samen wandelen
[ afbeelding ]
en dan vraag je je af wie nou de wacht loopt.quote:Op donderdag 8 december 2011 13:22 schreef hugsy33 het volgende:
Zo onafscheidelijk als "catdog" dus ook samen wandelen
Ik had haar natuurlijk nooit die naam moeten gevenquote:Op vrijdag 9 december 2011 08:57 schreef oh-oh het volgende:
Kan ze niet alweer loops worden?
Als ze verder wel goed te pas is en dr ontlasting normaal is zou ik me over niet willen eten niet meteen heel veel zorgen maken ( behalve bij pups of oude hondjes ).
Maar ik snap wel dat je er een bietje moedeloos van wordt hoor, tis idd wel een pechvogeltje ( oh noes! ).
Husky?quote:Op donderdag 8 december 2011 21:21 schreef StampertjeX het volgende:
Nieuwe Oscar foto's =)
[ afbeelding ]
Hier ligt hij ook graag ( met paar week past het niet meer )
[ afbeelding ]
Haai baasje =D
[ afbeelding ]
Betrapt op het stiekem vermecelli jatten
Rubje, is deze echt van jou?quote:Op vrijdag 9 december 2011 13:12 schreef rubje het volgende:
[ afbeelding ]
(met zijn slaapogen altijd en kwispelende staart.)
Waarom geen kerstkaart met Karel?quote:Op vrijdag 9 december 2011 17:20 schreef oh-oh het volgende:
Mijn kerstkaarten zijn besteld inmiddels, maar ik heb echt de lelijkste ooit dit jaar, ik had dr niet veel zin in, ik had echt een paar hele gave potentiële kerstkaartpics, maar allemaal met Karel, dus er moest last minute nog iets anders bedacht worden![]()
Tipje van mij, bij Vistaprint heb je dr nu 100 stuks voor praktisch niks
quote:Op vrijdag 9 december 2011 15:06 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Rubje, is deze echt van jou?Ik ben gek op Bassets
arme karel, en baasje natuurlijk. is hij al oud?quote:Op vrijdag 9 december 2011 19:13 schreef oh-oh het volgende:
Omdat Karel niet meer mee doet in 2012Vind ik dat stom...
( ik zet altijd alleen het jaartal van het komende jaar op de kaart )
Ik ben Rockyfan
ach arm beessiequote:Op zaterdag 10 december 2011 14:32 schreef oh-oh het volgende:
Karel was 11,5 en is 6 weken geleden doodgebeten door een gemene rothond
Thanks! Die ga ik onthoudenquote:Op zaterdag 10 december 2011 15:15 schreef hugsy33 het volgende:
Mijn hond is echt panisch voor alles dat 'klik' zegt, dus ik gebruik een voetvijl, mocht het morgen niet lukken kun je dat ook proberen
Je moet er even haakjes voor zetten [img] en [/img]quote:Op zaterdag 10 december 2011 15:41 schreef Sid_Vicious. het volgende:
Mijn 2 honden, de voorste is James en de achterste is Fats.
http://imageshack.us/photo/my-images/337/imag0106v.jpg/ (copy/paste deze link)
Nageltang voor grote hondenquote:Op zaterdag 10 december 2011 16:06 schreef hugsy33 het volgende:
Heb je wel een nagelknipper voor dieren? Die hebben een extra lang dingetje.
Ah leuk een Basset, een kennis van ons had voeger een corpulent exemplaar dat me meerdere malen bijna omver heeft gesprongen, als hij zijn zin niet kreeg ging hij in een holle pot blaffen voor extra dramatiek.quote:Op vrijdag 9 december 2011 13:12 schreef rubje het volgende:
[ afbeelding ]
(met zijn slaapogen altijd en kwispelende staart.)
Gezellige Loebassen.quote:Op zaterdag 10 december 2011 15:41 schreef Sid_Vicious. het volgende:
Mijn 2 honden, de voorste is James en de achterste is Fats.
http://imageshack.us/photo/my-images/337/imag0106v.jpg/ (copy/paste deze link)
Wat fijn Belana, eet ze ook weer een beetje?quote:
Ik was helemaal vergeten op deze te reageren, ze zijn echt leuk Multiplyquote:Op vrijdag 9 december 2011 16:59 schreef _Multiply86_ het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Oh..quote:Op vrijdag 9 december 2011 15:05 schreef oh-oh het volgende:
[ afbeelding ]
Rubje, hij heeft heul geen staart nie
quote:Op zondag 11 december 2011 13:25 schreef rubje het volgende:
Tis net alsof ik een frikandel met hangoren en een antenne uitlaat.![]()
Nee joh, een bulletje is veel drukkerquote:Op zondag 11 december 2011 14:06 schreef oh-oh het volgende:
Bassets zijn volgens mij nog eigenzinniger en clowneriger dan bulletjes
Ik zou ze niet willen vanwege de gezondheidsproblemen binnen het ras, maar ze zijn wel echt leuk om te zien, ik vind die grote bloedhonden dan wel toffer
14, holy crappersquote:Op zondag 11 december 2011 14:25 schreef oh-oh het volgende:
Deze was van iemand die er mee fokte, ze had op een gegeven moment geloof ik zelfs een nestje van 14
Ze is er mee gestopt vanwege alle gezondheidsproblemen helaas...
Oh, en vandaag wordt Chico's favo kleinzoon alweer 10 jaar, jeminee, das ook wat he!
[ afbeelding ]
Die eerste foto!quote:Op zondag 11 december 2011 16:07 schreef hugsy33 het volgende:
Net even met Rocky naar het park geweest, maar nu word ik niet meer warm![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Serieus, gewoon die eerste foto onbewerkt met tekst erbij alleen, ik vind m zo mooi <3quote:Op zondag 11 december 2011 17:37 schreef hugsy33 het volgende:
Zoiets?
[ afbeelding ]
Dit is trouwens m'n echte kerstkaart van dit jaar + m'n kerstachtergrond waar ook m'n ex-hond op staat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ach! Wat een schatjequote:Op zondag 11 december 2011 17:50 schreef Bengeltje het volgende:
Noukie vindt kerst maar saai.
[ afbeelding ]
Dankjequote:Op zondag 11 december 2011 18:00 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Serieus, gewoon die eerste foto onbewerkt met tekst erbij alleen, ik vind m zo mooi <3
Die zwart witte is inderdaad prachtig.quote:Op zondag 11 december 2011 18:00 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Serieus, gewoon die eerste foto onbewerkt met tekst erbij alleen, ik vind m zo mooi <3
honden met knuffels zijn echtquote:Op zondag 11 december 2011 17:50 schreef Bengeltje het volgende:
Noukie vindt kerst maar saai.
[ afbeelding ]
Haar knuffel kwam net uit de droger, dus daar moest op gelegen en aan gesabbeld worden, eigen geur eraan.quote:
Wat is 'ie ineens groot geworden!quote:Op zondag 11 december 2011 23:54 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Koda aan het spelen mijn zijn nieuwe maatje, Hoggins de sheltie (ook 15 weken, net als Koda)
De anti-biotica sloeg na 2-3 dagen aan, de snotneus is 99% weg en het benauwde gelukkig helemaal weg!quote:Op maandag 12 december 2011 11:25 schreef Bengeltje het volgende:
Mooie foto's.
Hoe is het nu met Koda?
3 keer per dag 125 gram voer met als geheim ingrediënt: heel veel liefde hihiquote:Op maandag 12 december 2011 12:49 schreef K.Weenie het volgende:
[..]
Wat is 'ie ineens groot geworden!
Wat fijn!quote:Op maandag 12 december 2011 14:29 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
De anti-biotica sloeg na 2-3 dagen aan, de snotneus is 99% weg en het benauwde gelukkig helemaal weg!Koda is weer helemaal goed te pas, alleen nog wel snel uitgeput, maar dat komt wel weer
Haha nou, hij heeft me net toch iets geflikt.. we waren in het park bij de vijver, en hij zag een rijger in de vijver. En hij keek me eerst aan van ''mag ik?'', toen liep ik ff mee floeps, hij zat al 2-3 meter in het water. Hij was er met 5 tellen weer uit want het was zo koud hahaquote:Op maandag 12 december 2011 14:35 schreef oh-oh het volgende:
Mooi dat ie beter is!
Hij is idd lekker gegroeid maar hij lijkt natuurlijk ook lekker groot naast zo een kleine shelti
+1 Bob gaat nog net met d'r tenen in het water, Fiep onder geen enkel beding.quote:Op maandag 12 december 2011 15:39 schreef oh-oh het volgende:
Tja, dat heb je met labjes en retrievers en zulks, ik hoef daar bij die van mij niet bang voor te zijn
quote:
Nou jaquote:Op maandag 12 december 2011 15:52 schreef oh-oh het volgende:
Bwhehehehehe dat dacht ik dus ECHT , hoe kon ik dat nu van jou denken ook![]()
Neeeeeee, mijn delicate voetjes kunnen dat niet verdragenquote:
quote:
Fotoooooo van Boyoooquote:
quote:Op dinsdag 13 december 2011 22:41 schreef hugsy33 het volgende:
En even een linkje naar het topic waar ik om photoshop-advies vroeg, met foto's.. de rest kun je raden haha ze hebben er echt briljante dingen mee gedaan![]()
photoshop hulp gevraagd
Omg die reactiesquote:Op dinsdag 13 december 2011 22:41 schreef hugsy33 het volgende:
Ik was geïnspireerd door de geweldige kerstfoto's van een paar pagina's terug, alleen had ik geen mooie witte achtergrond. Ben met een hoeslaken in de weer geweest maar wilde niet echt lukken, dan maar flink photoshoppen![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En even een linkje naar het topic waar ik om photoshop-advies vroeg, met foto's.. de rest kun je raden haha ze hebben er echt briljante dingen mee gedaan![]()
photoshop hulp gevraagd
Ja, graagquote:Op woensdag 14 december 2011 21:40 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Haha zal dit weekend de camera weer eens leeg trekken
Die 2e foto, heerlijk soezen samenquote:Op woensdag 14 december 2011 12:45 schreef afterburner het volgende:
Mijn 2 etters na een dag vol actie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Leukquote:
Ik vind Chico altijd zo stoer op zijn patta'squote:Op donderdag 15 december 2011 11:16 schreef oh-oh het volgende:
Ik kwam deze tegen op mn pc, Chico in de sneeuw op zn patta's in 2010!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik had ze voor een prikkie besteld via e-Bay, omdat ie altijd met bloedende poten door de sneeuw en de pekel strompelde, arme ouwe kale. Ik dacht nog dat zal wel drama worden de eerste keer, maar nee hoor, hij rende er meteen zo op weg
haha herkenbaar, al een ouwe foto maar hier waren Stanley en Rocky mij ook voorquote:Op donderdag 15 december 2011 10:51 schreef Crazy-M het volgende:
er klopte vanmorgen iets niet ...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
sammy had een aparte ochtend, en aangezien ik ook weg moest mocht hij even naar mn zus in de ochtend
Oooooh haaaaaaaaaaaiquote:
quote:Hallooooooooo Fok!
Omdat mijn grote baas (je weet wel, het mannetje) zijn arm gebroken heeft zijn wij een week lang niet naar het park gegaan, omdat we daar normaal heen gaan met de ijzeren toettoet. Dat was afzien joh! Het vrouwmens vond het zo zielig voor me dat ze me vandaag in het nylon tringtring-wagentje achter de fiets heeft gezet en naar het park is gereden. Ik als stoere hond word niet zo blij van het tringtring-wagentje, omdat alle andere grote honden me dan uitlachen. Om te compenseren blaf ik onderweg naar alles wat voorbij komt. Het is zo'n vier kilometer fietsen, dus dat zijn een heleboel blaffen.
Het vrouwmens was de camera vergeten mee te nemen naar het park, maar gelukkig was ze de bal niet vergeten. En gelukkig was de regen niet vergeten om grote modderpoelen te creëren, zodat ik daar lekker doorheen kon rollen. Tot grote onvrede van het vrouwmens, omdat het tringtringwagentje achter de fiets knalgeel is, en nogal vlekgevoelig. Afijn, het vrouwmens probeerde me aan het eind van ons park-uur nog het meer in te krijgen, maar no way, das veel te koud.
Thuis aangekomen had de baas met 1 arm het bad al vol laten lopen, dus kon ik er direct in.
In tegenstelling tot veel andere honden vind ik het bad geweldig. Happen in schuim for the win!
Anyhoe, het was een leuke dag, ik lig nu voor pampus.![]()
Charlie is leuk!quote:Op zaterdag 17 december 2011 21:42 schreef Bamba het volgende:
Eindelijk mag ik hier nu ook posten. We hebben vandaag Charlie opgehaald, hij is aanstaande maandag 8 weken
Hier was hij 3/4 weken
[ afbeelding ]
En hier is hij lekker thuis bij ons
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 17 december 2011 22:22 schreef K.Weenie het volgende:
[..]
Charlie is leuk!![]()
Is het een mixje?
Ah wat een leuke pakjes weerquote:Op vrijdag 16 december 2011 16:44 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oooooh haaaaaaaaaaai
Oh die laatste kerstfoto is leuk hugs.
Maar ik stem nog steeds voor die met de boom, die mooie![]()
Vandaag vies vies weer, we moesten nog ff wat kerstkaarten rondbrengen, en de hondjes mochten even spelen in de winkel van een vriendin hier in de straat, terwijl ik een cappuccino dronk.
Sjon vond die spiegels helemaal aaawesoooooome![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Koekwaus![]()
[ afbeelding ]
Ze hadden dikke pret en ze kregen op de koop toe ook nog cappuccinoschuim![]()
[ afbeelding ]
Fan van badderen, wat leukquote:Op zaterdag 17 december 2011 21:12 schreef Messina het volgende:
Ging Sjon niet blaffen? De meeste honden die ik ken blaffen naar spiegels
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Snoet aan snoetquote:
Kom maar door met je foto'squote:Op zondag 18 december 2011 13:23 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Als er mensen foto's willen zien, hoor ik het wel, dan upload ik er wel een paar
zo lief jouw hond en kat samenquote:Op zondag 18 december 2011 01:03 schreef Greys het volgende:
Bamba kan eindelijk ook haar foto's spammen hier!
En dat er maar veel mogen volgen!
Biet!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En...![]()
![]()
[ afbeelding ]
Wat een heerlijke speelsessie!quote:Op zondag 18 december 2011 14:08 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Toen had Koda het gezien, en wou die weer naar huis.
Jee, wat mooiquote:Op zondag 18 december 2011 22:01 schreef _Multiply86_ het volgende:
Hippe pakkie's hebben ze oh-oh, lekker vrolijk![]()
[ afbeelding ]
Zo hoort het ook, 2-3 x per week lekker uitbundig spelen met andere hondjes, word die lekker sociaal van en is die weer moe hahaquote:
Keer op keer geweldig leuke foto's, wat gaaf zeg! Welke camera gebruik jij?quote:Op zondag 18 december 2011 22:01 schreef _Multiply86_ het volgende:
Hippe pakkie's hebben ze oh-oh, lekker vrolijk![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een leukerd is Yuno, al dat haar tussen die oortjesquote:Op woensdag 21 december 2011 13:20 schreef winterstorm666 het volgende:
mag ik jullie voorstellen aan mijn nieuwe kanjertje Yuno!
een vervanging voor mijn Yuma gaat het nooit worden, maar een nieuwe vreugde in mijn leven is ook niet weg.
en Wodan is er ook blij mee.
Dat neusje helemaal ingestoptquote:Op woensdag 21 december 2011 13:56 schreef oh-oh het volgende:
Ah Yuno, welkom
Veel fijner voor jou, en ook voor Wodan natuurlijk, een hond alleen die dat niet gewend is lijkt me helemaal niks....
K. Weenie, wat naar van Punk, ik hoop dat ze nog een beetje kan wennen zonder al haar vrijheid....
Vannacht naast me in bed:
[ afbeelding ]
En dan lekker samen in mn oor snurken die twee![]()
![]()
Ik zag ook nog een natte Alfa voorbijkomen hier![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Check vooral dat broertje in dr nekquote:
Ja die zag ik pas nadat ik op invoeren geklikt hadquote:Op woensdag 21 december 2011 16:15 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Check vooral dat broertje in dr nek
Kees en Sjon , lekker stelquote:Op woensdag 21 december 2011 13:56 schreef oh-oh het volgende:
Ah Yuno, welkom
Veel fijner voor jou, en ook voor Wodan natuurlijk, een hond alleen die dat niet gewend is lijkt me helemaal niks....
K. Weenie, wat naar van Punk, ik hoop dat ze nog een beetje kan wennen zonder al haar vrijheid....
Vannacht naast me in bed:
[ afbeelding ]
En dan lekker samen in mn oor snurken die twee![]()
![]()
Ik zag ook nog een natte Alfa voorbijkomen hier![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Oh dus toch jonger dan ik dacht. Zoveel huisjes in zo'n korte tijd, wat fijn dat hij nu bij jullie is gekomenquote:Op woensdag 21 december 2011 17:34 schreef winterstorm666 het volgende:
yuno is nog maar een half jaartje. hij is 19 juni geboren.
wat schattigquote:Op woensdag 21 december 2011 13:56 schreef oh-oh het volgende:
Ah Yuno, welkom
Veel fijner voor jou, en ook voor Wodan natuurlijk, een hond alleen die dat niet gewend is lijkt me helemaal niks....
K. Weenie, wat naar van Punk, ik hoop dat ze nog een beetje kan wennen zonder al haar vrijheid....
Vannacht naast me in bed:
[ afbeelding ]
En dan lekker samen in mn oor snurken die twee![]()
![]()
Ik zag ook nog een natte Alfa voorbijkomen hier![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op woensdag 21 december 2011 23:37 schreef oh-oh het volgende:
Oh wat sneu Yuno, zo jong en al zijn derde huisje, ik hoop dat ie nu voor altijd goed zit
Ow ow Rocky, ik vind die pootjes altijd zo afschuwelijk lief![]()
Wij hadden vandaag visite van Qwea en MM, Qwea viel goed in de smaak![]()
[ afbeelding ]
MM ook trouwens, maar daar heb ik geen foto's van
Ik vind 'm op de eerste foto toch knapperquote:Op donderdag 22 december 2011 18:26 schreef Njosnavelin het volgende:
Rocky![]()
En knuffelhondjes van oh oh
Hier weer eens een foto van mijn hond Abu![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 22 december 2011 19:40 schreef Messina het volgende:
[..]
Ik vind 'm op de eerste foto toch knapper
quote:Op donderdag 22 december 2011 18:26 schreef Njosnavelin het volgende:
Rocky![]()
En knuffelhondjes van oh oh
Hier weer eens een foto van mijn hond Abu![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Holy crappersquote:Op donderdag 22 december 2011 22:45 schreef hugsy33 het volgende:
Arme abu
Dit is dani, Rocky z'n grote vriend
[ afbeelding ]
Als alle katten en honden elkaar zo lief zouden vinden als Biet en Boor, dan zou er vrede op aarde zijnquote:Op zaterdag 24 december 2011 00:32 schreef Greys het volgende:
Zit-geen-kwaad-in-Beetle heeft ook zo'n charming foto![]()
[ afbeelding ]
Dan zou je niet zeggen dat ze normaal zo zijn
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die was 4 toen ik hem uit het asiel haalde en dat is nu ruim 3 jaar geledenquote:Op zaterdag 24 december 2011 11:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als alle katten en honden elkaar zo lief zouden vinden als Biet en Boor, dan zou er vrede op aarde zijn![]()
![]()
Weet je eigenlijk hoe oud Boor is, Greys?
Dat is fijn voor Binkquote:Op zaterdag 24 december 2011 11:45 schreef Greys het volgende:
Plus het voordeel dat ze bejaarde Bink met rust laten, ze richten zich echt op elkaar.
Dit filmpje is van juli (en let niet op mijn gebrabbelquote:Op zaterdag 24 december 2011 11:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is fijn voor BinkKan ze ook aanschuiven wanneer ze er zelf zin in heeft.
Awwwwquote:Op zaterdag 24 december 2011 11:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit filmpje is van juli (en let niet op mijn gebrabbel) maar Bink is de baas.
En nog steeds, ook al slaapt ze 90% van de tijd.
En zijn d'r tumoren bij d'r klieren in d'r hals inmiddels zo groot als pingpongballenVorige week weer bij de DA geweest, die snapt niet dat ze nog leeft (ze had in juni nog ca. 6 weken) maar ze eet nog goed en lijkt geen pijn te hebben.
Hallo! Mag ik jou opeten?quote:Op zaterdag 24 december 2011 13:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[ afbeelding ]
Even tussendoor; iedereen alvast prettige feestdagen namens mij én niet te vergeten, Koda!
Dat ene oortje omhoogquote:Op zaterdag 24 december 2011 11:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit filmpje is van juli (en let niet op mijn gebrabbel) maar Bink is de baas.
En nog steeds, ook al slaapt ze 90% van de tijd.
En zijn d'r tumoren bij d'r klieren in d'r hals inmiddels zo groot als pingpongballenVorige week weer bij de DA geweest, die snapt niet dat ze nog leeft (ze had in juni nog ca. 6 weken) maar ze eet nog goed en lijkt geen pijn te hebben.
Jullie ook hele fijne dagen! En kusjes voor Cuddle Kodaquote:Op zaterdag 24 december 2011 13:17 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[ afbeelding ]
Even tussendoor; iedereen alvast prettige feestdagen namens mij én niet te vergeten, Koda!
Ik hou zo van die vacht, dat is net geschilderdquote:Op zaterdag 24 december 2011 15:37 schreef Messina het volgende:
Alfa laat even zijn nieuwste aanwinst zien. Een ECHTE kerstkaart!![]()
Met een extra likje voor oh-oh, dus!
[ afbeelding ]
Wat is Charlie eigenlijk? Boerenfoxje? Hij kijkt zooo liefquote:Op zaterdag 24 december 2011 15:41 schreef Bamba het volgende:
Hey dat kerstkaartje heb ik ookNog bedankt oh-oh!! Wat een mooierd is Alfa
Charlie is nu een week bij ons
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Doen we ook! Eigenlijk ziet hij er zo uit:quote:Op zaterdag 24 december 2011 15:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik hou zo van die vacht, dat is net geschilderd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je raekt an de dinge geweun.
quote:Op zaterdag 24 december 2011 15:45 schreef Messina het volgende:
[..]
Wat is Charlie eigenlijk? Boerenfoxje? Hij kijkt zooo lief
[..]
Doen we ook! Eigenlijk ziet hij er zo uit:Hij is een kruising Border Collie met LabradorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Maar hij heeft een hele aparte tekening
And so the lion fell in love with the lamb
quote:Op zaterdag 24 december 2011 15:52 schreef Bamba het volgende:
[..]
Hij is een kruising Border Collie met Labrador. Maar hij heeft een hele aparte tekening
Hoe gaat het met Charliequote:Op zaterdag 24 december 2011 15:41 schreef Bamba het volgende:
Hey dat kerstkaartje heb ik ookNog bedankt oh-oh!! Wat een mooierd is Alfa
Charlie is nu een week bij ons
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je hebt de achtergrond zwart gemaakt?quote:Op zaterdag 24 december 2011 16:01 schreef hugsy33 het volgende:
Arme bink, lijkt me erg moeilijk om dat aan te zien ook al heeft ie gelukkig geen pijn. Sterkte greys
Verder weer leuke kerstfoto's
Ik heb gisteren met een oude foto zitten photoshoppen(zien jullie wat? Ik twijfel eraan)
[ afbeelding ]
De meeste nietquote:Op zaterdag 24 december 2011 15:57 schreef Messina het volgende:
[..]Dat had ik echt niet gegokt! Ben heel benieuwd hoe hij er over een jaar uitziet!
Het gaat goed!quote:Op zaterdag 24 december 2011 15:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hoe gaat het met Charlie, is hij al een beetje gewend bij jullie?
Ik zie niks in het zwarte, bedoel je dat je daar iets ziet? Wat een pretsnoetquote:Op zaterdag 24 december 2011 16:01 schreef hugsy33 het volgende:
Arme bink, lijkt me erg moeilijk om dat aan te zien ook al heeft ie gelukkig geen pijn. Sterkte greys
Verder weer leuke kerstfoto's
Ik heb gisteren met een oude foto zitten photoshoppen(zien jullie wat? Ik twijfel eraan)
[ afbeelding ]
Dat van die pingpongballen klinkt heel zielig, fijn wel dat ze het nog goed doet, taaie damequote:Op zaterdag 24 december 2011 11:58 schreef Greys het volgende:
En zijn d'r tumoren bij d'r klieren in d'r hals inmiddels zo groot als pingpongballenVorige week weer bij de DA geweest, die snapt niet dat ze nog leeft (ze had in juni nog ca. 6 weken) maar ze eet nog goed en lijkt geen pijn te hebben.
quote:Op zaterdag 24 december 2011 11:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit filmpje is van juli (en let niet op mijn gebrabbel) maar Bink is de baas.
En nog steeds, ook al slaapt ze 90% van de tijd.
En zijn d'r tumoren bij d'r klieren in d'r hals inmiddels zo groot als pingpongballenVorige week weer bij de DA geweest, die snapt niet dat ze nog leeft (ze had in juni nog ca. 6 weken) maar ze eet nog goed en lijkt geen pijn te hebben.
Jaquote:
Had ik echt niet geraden!quote:Op zaterdag 24 december 2011 16:13 schreef hugsy33 het volgende:
Nee t zwarte is niet geshopped, zo was het origineel ook, maar t is dus gelukt
(ik heb er andere hoofden opgezet, omdat ik van deze foto de crop/sfeer/houding leuk vond maar rocky keek weg en ik keek stoned)
quote:Op zaterdag 24 december 2011 18:10 schreef oh-oh het volgende:
Binkmaster
Chico blijft hier ook de onbetwiste leider nog steeds, die oudjes rulen gewoon vet![]()
En Alfa en Charlie![]()
Ik zie trouwens echt niks van die rassen in Charlie , echt apart![]()
Mijnes hebben heerlijk in de modder gewandeld vanmiddag, de nakies waren net gewassen maar het hele spul mocht de badkuip in![]()
[ afbeelding ]
Oooh het is Bodjo! Ik dacht Bojo, gelukkig verkeerd gedacht.quote:
Ik sprak het in m'n hoofd ook uit als Bojoquote:Op maandag 26 december 2011 20:57 schreef K.Weenie het volgende:
[..]
Oooh het is Bodjo! Ik dacht Bojo, gelukkig verkeerd gedacht.
Wat een zoetje, die lieve oogjesquote:Op maandag 26 december 2011 21:14 schreef K.Weenie het volgende:
Vanmiddag nog even naar het bos geweest, net als de rest van kerstgezind Brabant, zo bleek. Onderweg constant deze hoopvolle blik op je gericht.![]()
![]()
[ afbeelding ]
ofja, oude foto, hetzelfde idee
Volgens mij waren ze er wel blij mee! Lekker vertroeteldquote:Op zondag 25 december 2011 12:12 schreef hugsy33 het volgende:
Fijne kerst iedereen!
Jut&Jul hebben zelf hun cadeautjes opengemaakt
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat spannend! Alfa doet dit ook als hij aan de riem loopt (halsband), maar nooit aan de riem (in tuig). Nu is het wat lastig om Gabber in een tuig te hijsen denk ik, en zo bedoel ik het ook niet, bedoel meer; Soms kunnen het kleine dingetjes zijnquote:Op dinsdag 27 december 2011 07:24 schreef Belana het volgende:
heerlijke foto's allemaal
oh-oh bedankt voor je kaart!
10 januari komt er een hondenfluisteraar hier voor Gabber. De laatste tijd is ie zichzelf erg aan het bijten en daarnaast is ie aan de riem ineens aan het uitvallen naar andere honden. Dat zijn dan meestal bange honden en ik kan me zo voorstellen dat het ook pubergedrag van hem is, gemengd met zijn eigen angst. (waar ie voorheen een blokje om ging, gaat ie nu ineens heel erg tekeer) (overigens los geen probleem, alleen aan de lijn)
Lastig als je met 2 van die olifanten loopt. Noes wil vaak naar andere honden toe uit enthousiasme en trekt dus en nu is Gabber tekeer aan het gaan en aan het sjorren.
Ik word er onzeker van en zo is het cirkeltje wel rond![]()
Het voelt niet prettig en mensen schrikken ervan en het gebeurt zo plotseling dat ik niet adequaat gereageerd heb. Ik ga ook met hem trainen.
Blijft best moeilijk zon herplaatser soms, je weet niet wat er in die koppies om gaat, vandaar ook de hondenfluisteraar
Ik wil nog ff speciaal welkom roepen naar Yuno, das weer een mooie witte
Dank je, dit had ik echt even nodigquote:Op dinsdag 27 december 2011 10:29 schreef oh-oh het volgende:
Ok, ik geef het toe, ik ben nu echt te ver gegaan qua keding...
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je raekt an de dinge geweun.
quote:Op dinsdag 27 december 2011 10:29 schreef oh-oh het volgende:
Ok, ik geef het toe, ik ben nu echt te ver gegaan qua keding...
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Ik hoop dat het wat oplevert Belana, succes alvast!quote:Op dinsdag 27 december 2011 07:24 schreef Belana het volgende:
10 januari komt er een hondenfluisteraar hier voor Gabber. De laatste tijd is ie zichzelf erg aan het bijten en daarnaast is ie aan de riem ineens aan het uitvallen naar andere honden. Dat zijn dan meestal bange honden en ik kan me zo voorstellen dat het ook pubergedrag van hem is, gemengd met zijn eigen angst. (waar ie voorheen een blokje om ging, gaat ie nu ineens heel erg tekeer) (overigens los geen probleem, alleen aan de lijn)
Lastig als je met 2 van die olifanten loopt. Noes wil vaak naar andere honden toe uit enthousiasme en trekt dus en nu is Gabber tekeer aan het gaan en aan het sjorren.
Ik word er onzeker van en zo is het cirkeltje wel rond![]()
Het voelt niet prettig en mensen schrikken ervan en het gebeurt zo plotseling dat ik niet adequaat gereageerd heb. Ik ga ook met hem trainen.
Blijft best moeilijk zon herplaatser soms, je weet niet wat er in die koppies om gaat, vandaar ook de hondenfluisteraar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |