Het had moeten zijn:quote:Op maandag 17 oktober 2011 12:37 schreef Sosha het volgende:
[..]
Daarom staat er ook 'heeft verzaakt' bij... Ik snap het nog steeds niet... Ben ik nou echt zo blind..?
quote:heeft verzaakt haar orde op zaken te laten stellen
En dan ook nog 'het' ipv 'haar', want namen van landen zijn onzijdig. Maar goed, dat weet bijna niemand meer geloof ik.quote:Op maandag 17 oktober 2011 13:03 schreef Lienekien het volgende:
Het is een contaminatie.
Lekker Griekenland de schuld geven, terwijl het toch echt gewoon de hele EU is die haar heeft toegelaten, heeft verzaakt haar de zaken op orde te laten stellen.
Het zou moeten zijn:
heeft verzaakt haar orde op zaken te laten stellen.
of:
heeft verzaakt haar de zaken op orde te laten brengen.
quote:Op maandag 17 oktober 2011 15:48 schreef znarch het volgende:
1. Indien de arbeidsovereenkomst na het verstrijken van de tijd, bedoeld in artikel 667 lid 1, door partijen zonder tegenspraak wordt voortgezet, wordt zij geacht voor dezelfde tijd, doch telkens ten hoogste voor een jaar, op de vroegere voorwaarden wederom te zijn aangegaan.
Ofterwijl: als jouw werkgever niet aangeeft dat je overeenkomst eindigt, loopt hij door.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:53 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Tsja toch is onze moraal flink veranderd. Vergeleken bij wilders was janmaat kinderspel.
Toch is hij compleet vergruist http://nl.wikipedia.org/wiki/Hans_Janmaat
Liever erop dan erover zeg ik danquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 18:13 schreef Shivo het volgende:
Er zijn een boel leuke Nederlandse meiden, om een biertje mee te drinken of over het weer te keuvelen. Relatie materiaal is het niet omdat ze wat mij betreft allemaal veel te hoog op het paard zitten. Te high maintenance. Ik kan me meningen van de geinterviewde buitenlanders dus wel voorstellen.
spaties na openen en voor sluiten is überhaupt niet goedquote:Op woensdag 19 oktober 2011 09:23 schreef Linkiss het volgende:
De app die jij nodig hebt, wordt niet gratis verstrekt... als het überhoud bestaat... ( les in Nederlandse taal. )
Verder vind ik de apps die je kan downloaden te kansloos voor woorden. Ben echt benieuwd wie ook echt alle die apps gaat downloaden.
Heb al meerdere variaties gezien maar dit is tot nu toe wel de mooistequote:Op woensdag 19 oktober 2011 12:03 schreef Ireth het volgende:
Rietmatten kan idd ook, bij ons tuincentrum zijn die 30 euro voor 6 meter op een rol (80 cm hoog) (die rollen die ik dus van de buurman over kon nemen voor een 10tje) Kan je dan vastzetten met tystrips op je gaas.
Snoeverquote:Op woensdag 19 oktober 2011 16:21 schreef ejvdb het volgende:
Hallo
Ik wil graag Wordfeud op mijn telefoon, ik heb sinds kort een Nokia E700 en heb nog niet alle snoefjes e.d ontdekt...
Wie kan mij helpen hoe ik het erop krijg, ik kan er echt niks over vinden...?
Wat moet het eigenlijk zijn dan?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 15:01 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Heb al meerdere variaties gezien maar dit is tot nu toe wel de mooiste
Ti-wrap toch?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 16:44 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Wat moet het eigenlijk zijn dan?
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 00:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Toen een jaar geleden bekend werd wie Suzanne Vermeer was, voeldde alleen veel vrouwelijke fans zich verraden. Terecht, of gaat het gewoon om de kwaliteit van een boek en niet de schrijver?
Ik dacht het volgende:quote:
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 17:30 schreef numero_uno het volgende:
[..]
Voor dit soort wedstrijden maakt het niemand uit hoe je wint als je maar wint... Als het komend half jaar andersom is vind ik het ook allemaal prima!
Daarnaast zijn een paar vrienden van mij voor Vitesse, zoals je hierboven al las, 363/364 (in een schrikkeljaar) dagen per jaar kunnen we prima door 1 deur en hebben we juist de grootste lol met elkaar maar 2 dagen per jaar is het oorlog.
Ik snap die blinde haat niet..
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 18:05 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Je weet wat een schrikkeljaar is?
quote:Op woensdag 14 september 2011 14:40 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hypergonders: de nieuwste lichting ADHD-ers.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 20:33 schreef DolfijntjesLove het volgende:
Bolletje Truffel kruidnoten
[ afbeelding ]
Truffel heeft een beetje een lichte cakaugeur en de zak mag wat voller. De smaak is heerlijk romig niet te beschrijven, wij dachten eigenlijk dat champignons anders smaakten maar truffels blijkbaar niet. De kleur is wel een beetje raar, donkere vlekken, maar paddestoelen ontbinden helaas na een tijd ook al zitten ze om een kruidnoot heen. Dit is de lekkerste van de test en de geld waard (1,99)
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 16:41 schreef tomatenrood het volgende:
[..]
De bookhandel die er (praktisch) naast zit, Athenaeum, is ook erg leuk
Tja, Duct tapequote:Op woensdag 19 oktober 2011 18:28 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Ik dacht het volgende:
Het ding heet een Tie-wrap, de fabrikant Ty-Rap. Wikipedia lijkt dit te bevestigen, maar ik weet niet hoe betrouwbaar die in deze is.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:56 schreef UncleDolan het volgende:
Ik trek m'n majo aan en ga naar bed. Goedenavond. Goedenavond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |