Voor de duidelijkheid: Ik beweer niet anders maar voor het gewone volk is DAT de islamisering, dat "ze misdragen zich en komen er mee weg omdat ze moslim zijn"quote:Op maandag 1 augustus 2011 01:01 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Maar dat heeft dus niks met de islamisering van Europa te maken. De taakstraffers die ik zag, waren echt volbloed autochtoon.
[..]
Probleemjongeren, van welke soort of herkomst dan ook, moeten worden aangepakt. Maar dat heeft met de islamisering van de EU toch niks te maken? Probleemjongeren uit Polen of Roemenië of Duitsland of Nederland moeten toch ook worden aangepakt.
Dat heeft toch allemaal geen fuck te maken met al dan niet 'pro-islamitisch' zijn joh. Dat is altijd veel eerder een opportunistisch 'de vijand van mijn vijand is mijn vriend' spelletje geweest.quote:Op maandag 1 augustus 2011 13:52 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Misschien heeft het iets te maken met de steun aan de jihad in Afghanistan destijds? En dat de VS financiele en militaire hulp aan Pakistan geeft? En dan gaan klagen als sommige W-Europese islamitische jongeren in contact met jihadstrijders in die landen komen en dan geradicaliseerd terug komen
Niet voor niets zeggen sommige Israeliers dat de islamisering van W-Europa de schuld van de mensen zelf is.
Wat in deze context betekende dat men de jihad in Afghanistan steunde. Oftewel, pro-islamitisch.quote:Op maandag 1 augustus 2011 15:57 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Dat heeft toch allemaal geen fuck te maken met al dan niet 'pro-islamitisch' zijn joh. Dat is altijd veel eerder een opportunistisch 'de vijand van mijn vijand is mijn vriend' spelletje geweest.
'Pro-islamitisch' in deze context suggereert dat je een land, groep of organisatie steunt vanwege hun geloof, de Islam dus. Iets waar hier duidelijk geen sprake van was of is. Gebruik van het etiketje 'Pro-islamitisch' is dan ook misplaatst.quote:Op maandag 1 augustus 2011 16:33 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Wat in deze context betekende dat men de jihad in Afghanistan steunde. Oftewel, pro-islamitisch.
Het is enkel dat voor 9/11 99% van de Europeanen geen kwaad in de extremistische vorm van de islam zag. Maar ja, boeiend. Ik maak mij eerder over de torenhoge belastingen zorgen.
Jawel. Men steunde de groep (Taliban) nadrukkelijk, omdat zij een extremistische vorm van het geloof uitvoerden: de jihad..quote:Op maandag 1 augustus 2011 16:52 schreef kLowJow het volgende:
[..]
'Pro-islamitisch' in deze context suggereert dat je een land, groep of organisatie steunt vanwege hun geloof, de Islam dus. Iets waar hier duidelijk geen sprake van was of is. Gebruik van het etiketje 'Pro-islamitisch' is dan ook misplaatst.
Is dit grappig bedoeld ofzo? De VS steunden de Moedjahedien ten tijde van de koude oorlog om de Sovjets dwars te zitten. De Taliban kwamen pas veel later.quote:Op maandag 1 augustus 2011 17:00 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Jawel. Men steunde de groep (Taliban) nadrukkelijk, omdat zij een extremistische vorm van het geloof uitvoerden: de jihad..
Weet je wel wat de Mujahideen zijn?quote:Op maandag 1 augustus 2011 17:06 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Is dit grappig bedoeld ofzo? De VS steunden de Moedjahedien ten tijde van de koude oorlog om de Sovjets dwars te zitten. De Taliban kwamen pas veel later.
Ja, en dat heeft dus niks te maken met waarom ze gesteund werden.quote:Op maandag 1 augustus 2011 17:16 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Weet je wel wat de Mujahideen zijn?
Juist wel. Je kan geen gematigde Afghaan steunen, die zijn geloof nauwelijks belijdt. Je steunt de extremistische moslims, omdat je weet dat zij de strijd vanuit zijn geloof tegen binnenvallende landen (in dat geval de Sovjet-Unie) oppaken.quote:Op maandag 1 augustus 2011 17:20 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ja, en dat heeft dus niks te maken met waarom ze gesteund werden..
Mm, er zijn ook mensen die juist door de aanslagen/moordpartijen van Breivik zich nu tot Wilders richten hoor en er de volgende keer op stemmen. Juist nu!quote:Op maandag 1 augustus 2011 17:32 schreef Nielsch het volgende:
Als je daar echt in gelooft dan zou ik nu werk maken van emigreren naar Australië of de VS. De geschiedenis wijst uit dat hoe meer je ageert tegen een godsdienst, hoe meer mensen in die godsdienst gaan geloven en hoe sterker de aanwezigheid van die godsdienst gaat worden. Wat dat betreft helpen Wilders en co dus vooral mee aan het verspreiden van de Islam in Europa.
Nee hoor..... islamfundamentalisme en -terrrorisme was voor 9/11 al bekend en gevreesd.quote:Op maandag 1 augustus 2011 16:33 schreef Zienswijze het volgende:
Het is enkel dat voor 9/11 99% van de Europeanen geen kwaad in de extremistische vorm van de islam zag.
De jaren van mij jeugd, jaren 70, één en al terrorisme van Palestijnen m.n.quote:Op maandag 1 augustus 2011 18:31 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Nee hoor..... islamfundamentalisme en -terrrorisme was voor 9/11 al bekend en gevreesd.
Ah, dus nu werden ze gesteund omdat het extremistische moslims waren, zodat ze tegen de sovjets bleven vechten... ik voorspel dat je nog maar een gekke sprong of twee drie als deze nodig hebt voordat je volledig van je originele standpunt - dat ze gesteund werden, simpelweg vanuit een 'pro-islamitische' houding in het Westen - bent weggedraaid, en doet alsof ik juist degene was die dit stelde. Wat een onzindiscussie is het toch ook.quote:Op maandag 1 augustus 2011 18:01 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Juist wel. Je kan geen gematigde Afghaan steunen, die zijn geloof nauwelijks belijdt. Je steunt de extremistische moslims, omdat je weet dat zij de strijd vanuit zijn geloof tegen binnenvallende landen (in dat geval de Sovjet-Unie) oppaken.
Heeft Zienswijze de periode in de wereldpolitiek voor 2001 wel bewust meegemaakt ?quote:Op maandag 1 augustus 2011 19:17 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De jaren van mij jeugd, jaren 70, één en al terrorisme van Palestijnen m.n.
Alleen reageerde men toen niet zo idioot.
Je noemt hier zaken die op zich geheel los staan van de immigratie van moslims naar Europa. Het aantal jongeren dat naar een "jihadkamp" ging, EN was geboren binnen de EU, VS, of Canada ligt waarschijnlijk onder de 50. Ik kan me zo even alleen het voorbeeld van John Walker Lindh voor de geest halen.quote:Op zondag 31 juli 2011 00:06 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Met pro-islamitisch bedoel ik niet het halen van arbeiders uit islamitische landen. Je kan als land immers ook pro-islamitisch zijn als je 0% moslims hebt. Met pro-islamitisch bedoel ik: het actief steunen van de islam, direct dan wel indirect, en het verspreiden van de islam.
- Nu is het verspreiden van de islam op zich niet erg. Het is wel erg als de extremistische variant verspreid wordt. Met Westerse oliedollars (het Westen koopt de meeste olie op ter wereld) die naar Saoedi-Arabie vloeien, gebruikt S-A dit geld om de wahabitische vorm van de islam te verspreiden. Jongeren in W-Europa die radicaliseren hangen vaak door dergelijke extremistische stromingen beinvloed.
- Met het geld van de olielanden wordt de oprichting van moskeeen gefinancieerd. Een aanzienlijke sponsering van geld komt hierbij uit de rijke Arabische olielanden. Notabene, "ons" oliegeld.
- Het steunen en financieren van de jihad in Afghanistan, destijds tegen de Sovjets. De Taliban, gefinancieerd door het Westen, kaatst als een boemerang terug door nu in de 21e eeuw het Westen te bedreigen met aanslagen (en heeft ook een grote daadwerkelijk uitgevoerd), notabene dezelfde Taliban die door het Westen (de VS en Europa) is gecreeerd. Gebrek aan lange termijn denken en weinig kennis over de islam, maakt dat we nu met de Taliban opgescheept zitten: onze eigen creatie.
- Een klein aantal moslimjongeren gaat om "jihadkamp" naar landen als Afghanistan/Pakistan. Afghanistan heb ik reeds hierboven genoemd. Nu Pakistan: het land dat jaarlijks tientallen miljoenen financiele hulp én wapens van de VS krijgt. Deze komen geradicaliseerd terug en beinvloeden de W-Europese jongeren, althans de jongeren die vatbaar voor radicalisering zijn.
Dus ja, het Westen heeft zeker na de WO2 periode "actief de islam gesteund." En nu komt die als een boomering terug: immers, menig W-Europeaan begint zich langzamerhand af te vragen of dat wel zo verstandig was.
Het was de aartsconservatief Reagan ( inclusief christelijke sentimenten) die Afghanen ging bewapenen tegen de Sovjets.quote:Op maandag 1 augustus 2011 22:02 schreef maartena het volgende:
Nee, deze voorbeelden geven Europa niet het "pro-Islam" stempel. Het is wat met in een Amerikaanse rechtbank "circumstancial evidence" zou noemen. Er is geen enkele directe verbintenis tussen Europa, en een "Pro-Islam" politiek.
Jij kent of je geschiedenis niet..... of je bent Munchen, 1972, Lockerbie, 1988, en de aanval op de Amerikaanse Ambassade in Libanon (1984?) wellicht vergeten.quote:Op maandag 1 augustus 2011 16:33 schreef Zienswijze het volgende:
Het is enkel dat voor 9/11 99% van de Europeanen geen kwaad in de extremistische vorm van de islam zag. Maar ja, boeiend. Ik maak mij eerder over de torenhoge belastingen zorgen.
Het eerste is inderdaad een feit. Dat gebeurde met mij ook, ik sprak namelijk Engels, en sprak voornamelijk Engels met mijn Amerikaanse vrouw toen zij in Nederland woonde. Zij is eigenlijk pas nadat we in de VS woonden echt goed Nederlands gaan spreken omdat we hier veel meer oefenen.quote:Op maandag 1 augustus 2011 12:18 schreef Gia het volgende:
Om even terug te komen op de moslimproblemen.
Het is een feit dat er steeds opnieuw bruiden gehaald worden uit het thuisland, die niet of nauwelijks Nederlands spreken, met als gevolg dat hun kinderen dit ook niet fatsoenlijk leren. Hierdoor doen ze het slecht op school, hebben weinig perspectief en neigen naar crimineel gedrag.
En daarom denk ik ook dat het probleem zich vanzelf wel oplost. Binnen een generatie of twee zijn al die raddraaiertjes van nu ouden van dagen, en zijn zowel hun kinderen als kleinkinderen in Nederland geboren.quote:Je ziet dat kinderen van moslims die beide hier zijn opgegroeid, beide goed Nederlands spreken, het veel beter doen. Van die groep gaan steeds meer jongeren naar een Havo of VWO en studeren verder. Zowel jongens als meisjes. Daar zie je ook geen criminaliteit.
Tja,,,, het heeft wel een onvoorzien neveneffect: In de jaren 90 waren er vrij veel Amerikaanse partners die naar Nederland kwamen, omdat het importeren van een partner naar Nederland ZONDER een huwelijk kan, maar met een partner-registratie. Echter, na verscherping van wetten in 2003 is het voor Amerikanen ook ontzettend moeilijk geworden om bij hun partner in Nederland te zijn, en blijkt het verhuizen naar de VS een veel makkelijkere optie.quote:Ik denk dus dat het tegengaan van importhuwelijken of in elk geval vasthouden aan een strenge taaleis de enige oplossing is om dit probleem op te lossen.
Die volledige macht was zo in de jaren meteen na de Eerste Wereldoorlog. Maar dat is nu niet meer zo hoor. Of denk jij dat de VSvA of de Coalitie van de Willers de volledoge macht in Irak of Afghanistan heeft? Of in Iran? Saoedie-Arabië? Syrië?quote:Op maandag 1 augustus 2011 14:10 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Je weet toch dat met die Westerse oliedollars de bouw van moskeeen elders in de wereld gefinancieerd worden? Bovendien heeft het Westen bijna volledig de macht in het M-O door allerlei puppetjes als regeringsleiders te installeren. Maar ook maar 1 woord over wat er met de oliedollars gebeurt, hoor je ze niet
Dat zeg ik: volledige macht?quote:[..]
Je bedoelt af en toe een bom op een dorp gooien dat dat strijden tegen de extremistische islam is? 10 jaar na dato bloeit de Taliban nog steeds op. Ja, de Taliban vormt geen regering meer, maar het voert het guerillastrijd, waar het Westen tot vandaag nog geen antwoord op heeft, ondanks een veel sterker leger.
Ja, en dan moet je wat te bieden hebben.quote:[..]
Nee, omdat ze dat niet doen. Het enige wat ze doen is af een toe een bom op een dorp gooien, waar mogelijk Talibanstrijders te vinden zouden zijn. Zo bestrijd je de Taliban niet. Je moet de extremistische vormen aanpakken, dwz de extremistische imams en de extremistische moskeeen.
Haha, alsof andere landen dat wel doen?quote:[..]
En jij denkt dat Pakistan al het ontwikkelingsgeld van Nederland en de VS voor humanitaire middelen gebruikt..? Datzelfde Pakistan dat jaren lang Bin Laden een schuilplaats verzorgde?
Niet als deze raddraaiertjes weer met een importbruidje trouwen, hun kinderen ook weer enz.... Dan blijft het probleem bestaan.quote:Op maandag 1 augustus 2011 22:41 schreef maartena het volgende:
En daarom denk ik ook dat het probleem zich vanzelf wel oplost. Binnen een generatie of twee zijn al die raddraaiertjes van nu ouden van dagen, en zijn zowel hun kinderen als kleinkinderen in Nederland geboren.
Ik denk het niet. Op groot globaal niveau, ontlopen de VS en de EU elkaar niet zo qua levensverwachting en economie. Je kunt de status van de economie van de VS en EU eindeloos betwisten, maar uiteindelijk kun je in beide continenten/landen redelijk terecht en in relatieve "rijkdom" leven.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 11:44 schreef Gia het volgende:
Overigens, als mensen als jij om zo'n reden dan maar liever naar Amerika verhuizen, kan het zijn dat Marokkanen en Turken straks ook zo gaan denken. Zeker als ze nu al weten dat ze later niet met hun AOW'tje in Marokko kunnen gaan wonen.
Mijn man werkt bij de SVB en via interne memo's weet hij dat 'men' hiermee bezig is. Dit gaat beperkt worden.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 23:20 schreef maartena het volgende:
Overigens is het iedere Nederlander gerechtigd zich te vestigen waar hij wil, nadat hij/zij met pensioen is gegaan en AOW geniet. Zie de pensionado's die in Spanje wonen, en zelfs in Florida zitten een redelijke hoeveelheid gepensioneerde Nederlanders. Iemand die met AOW gaat heeft daar namelijk 35+ jaar voor betaald. Geboorte-ras of geloof maakt dat niets uit.
Ik wel, omdat dit het behouden van die dubbele nationaliteit tot in de tigste generatie in stand houdt, vanwege erfrechtgedoe. Daarbij komt het redelijk vaak voor dat kinderen uit zeer religieuze families tot 13-15 jaar bij opa en oma moeten wonen, omdat ze daar 'beter beschermd zijn tegen het verderfelijke westen'. Vooral meisjes. Die worden daarna uitgehuwelijkt, hoeven dus niet per se naar school en kunnen meteen baby's werpen.quote:Ik heb er verder ook geen problemen mee als ouden van dagen van Marokkaanse afkomst weer terugkeren naar hun vaderland, nadat ze 30+ jaar in Nederland gewerkt hebben.
Dat heet dus diefstal: iemand iets afpakken waar hij zelf voor betaald heeft.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 09:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Mijn man werkt bij de SVB en via interne memo's weet hij dat 'men' hiermee bezig is. Dit gaat beperkt worden.
Voorlopig nog een wassen neus: Je mag alleen 'op vakantie' voor bepaalde tijd. Maar iedereen weet dat je onder zo'n regel makkelijk onderuit kunt.
Ja, dat zeg je nou werl steeds: dubbele nationaliteit en importbruiden, maar je vergeet steeds te vertellen om hoeveel mensen het dan gaat en wat de trends zijn.quote:[..]
Ik wel, omdat dit het behouden van die dubbele nationaliteit tot in de tigste generatie in stand houdt, vanwege erfrechtgedoe. Daarbij komt het redelijk vaak voor dat kinderen uit zeer religieuze families tot 13-15 jaar bij opa en oma moeten wonen, omdat ze daar 'beter beschermd zijn tegen het verderfelijke westen'. Vooral meisjes. Die worden daarna uitgehuwelijkt, hoeven dus niet per se naar school en kunnen meteen baby's werpen.
Gelukkig komt dit steeds minder vaak voor, maar het terugkeren van bejaarden naar het thuisland houdt het wel in stand, zeker bij families die nog aan uithuwelijken doen en zelf ook getrouwd zijn met of zelf uit het 'thuisland' komen.
Dus, wmb AOW export beperken, importbruiden beperken.
Nee hoor, want je betaalt er niet voor. Iemand die hier 40 jaar woont en in de bijstand zit, bouwt net zo goed 80 % AOW op, zonder ook maar een cent premie af te dragen.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 23:13 schreef Kees22 het volgende:
Dat heet dus diefstal: iemand iets afpakken waar hij zelf voor betaald heeft.
Ik ken geen exacte aantallen, lijkt me ook niet interessant. Het zijn er nog teveel.quote:Ja, dat zeg je nou werl steeds: dubbele nationaliteit en importbruiden, maar je vergeet steeds te vertellen om hoeveel mensen het dan gaat en wat de trends zijn.
Als die islamitische oude van dagen hier blijven, verkopen ze wellicht de boel in Marokko (of waar dan ook), valt er voor hun kinderen daar niets meer te erven, valt de noodzaak van de dubbele nationaliteit voor hun kleinkinderen weg, enz.....quote:En dan: hoe denk je dat het hier houden van die islamitische ouden van dagen de islamisering van Europa tegenhoudt?
Gaan ze eindelijk weg, wil je ze dat onmogelijk maken.
Het zal er niet doorkomen denk ik. Je kunt er inderdaad makkelijk onderuit door jezelf in te schrijven bij een zoon/dochter die nog wel in Nederland woont.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 09:45 schreef Gia het volgende:
Mijn man werkt bij de SVB en via interne memo's weet hij dat 'men' hiermee bezig is. Dit gaat beperkt worden.
Voorlopig nog een wassen neus: Je mag alleen 'op vakantie' voor bepaalde tijd. Maar iedereen weet dat je onder zo'n regel makkelijk onderuit kunt.
Nou ja, je weet dus niet goed waarover je praat. Is best. Zoek het maar uit.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 09:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee hoor, want je betaalt er niet voor. Iemand die hier 40 jaar woont en in de bijstand zit, bouwt net zo goed 80 % AOW op, zonder ook maar een cent premie af te dragen.
[..]
Ik ken geen exacte aantallen, lijkt me ook niet interessant. Het zijn er nog teveel.
Je ziet het op scholen: Kleine Mohammedjes die nauwelijks Nederlands spreken, omdat moeder het niet spreekt. En dat noemt men dan derde generatie.
Ik neem aan dat je hiervoor ook geen aantallen of zelfs maar voorbeelden weet?quote:[..]
Als die islamitische oude van dagen hier blijven, verkopen ze wellicht de boel in Marokko (of waar dan ook), valt er voor hun kinderen daar niets meer te erven, valt de noodzaak van de dubbele nationaliteit voor hun kleinkinderen weg, enz.....
Verder is het nutteloos om in Nederland te gaan wonen puur en alleen voor de opbouw AOW, als je al weet dat je die later niet mag exporteren. En ja, er zijn mensen die alleen daarvoor hier wonen. Vrouw en kinderen wonen in Marokko. Vader zit hier in de WAO of bijstand en ontvangt nog AKW voor de kinderen ook. Ook dat laatste gaat veranderen. Kinderbijslag naar het buitenland gerelateerd aan de levensstandaard van dat land, maar er gaan ook stemmen op om het helemaal af te schaffen voor kinderen die niet in Nederland wonen. En terecht ook.
Ik vind het wel goed dat ze dit allemaal aan gaan pakken. Er gaat op deze manier teveel geld naar het buitenland. Ik heb liever dat dat hier in Nederland wordt uitgegeven.
Op vakantie, prima. Een maand, twee maanden. Maar nog langer bekostig je maar zelf.
Ja, 1 , een stel, een stel kinderen, wat familie er bij nog uit het thuisland....quote:
En hoeveel zij er nog gaan opvoedden, als thuisland aanbidder ipv nieuwe-NL-er, duitser, fransoos etc...quote:je bent van mening dat er wat veel moslims zijn in Europa.
juist wel, dat maakt uit.quote:Maakt niet zoveel uit hoe ze er gekomen zijn
juist wel, dat maakt uit.quote:en wanneer.
niet op bepaalde partijen stemmen, en wel op andere.quote:Ze zijn er nu.
Daarbij denk je dat de volgende twee stellingen juist zijn:
• Moslims krijgen meer kinderen dan niet-moslims
• Zodra er een bepaald percentage moslims is, wordt de cultuur islamitisch
Stel dat je bovenstaande denkt / gelooft, wat zou je dan moeten of kunnen doen?
Sowieso is er al veel veranderd. Zie onderstaand artikel van de telegraaf van 2 jaar geleden:quote:
Als rasechte NL-er, en van mijn part allochtoon die hier 40+ jaar werkte, bouwde je dat recht nu eenmaal op. OOK als je in het buitenland gaat wonen omdat zowat alles hier elk jaar meer, voor minder, kost.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 10:52 schreef Gia het volgende:
Sowieso vind ik het krom dat Nederland mensen in het buitenland zou moeten onderhouden. Als ik verhuis naar Marokko gaat de Marokkaanse staat mij ook niet onderhouden. Zeker niet nadat ik weer terugkeer naar Nederland. Alleen Nederland is zo zot.
Iemand die vanuit Marokko hierheen verhuist, de Nederlandse nationaliteit erbij krijgt, is in mijn ogen net zoveel Marokkaan als Nederlander.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 11:20 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Als rasechte NL-er, en van mijn part allochtoon die hier 40+ jaar werkte, bouwde je dat recht nu eenmaal op. OOK als je in het buitenland gaat wonen omdat zowat alles hier elk jaar meer, voor minder, kost.
Omdat hij hier daarvoor belasting heeft betaald.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Iemand die vanuit Marokko hierheen verhuist, de Nederlandse nationaliteit erbij krijgt, is in mijn ogen net zoveel Marokkaan als Nederlander.
Dus, als hij in Nederland woont, krijgt hij geld van Nederland. Als hij in Marokko woont, moet hij daar maar voor geld zorgen.
Ik zie niet in waarom Nederland moet zorgen voor Marokkanen in Marokko.
Ook al heeft hij hier zijn leven lang in de bijstand of de WAO gezeten.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:43 schreef Monidique het volgende:
[..]
Omdat hij hier daarvoor belasting heeft betaald.
Yep.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:43 schreef Monidique het volgende:
Omdat hij hier daarvoor belasting heeft betaald.
Er zijn ook Marokkanen die in de jaren zeventig hierna toe gekomen zijn, 35 jaar gewerkt hebben, belasting betaald, premies afgedragen en nu van hun pensioen genieten in hun geboortedorp. En dat mag van jou niet want ...... (het zijn moslims?)quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook al heeft hij hier zijn leven lang in de bijstand of de WAO gezeten.
Belasting betaald? Over het algemeen komen ze hier om geld te krijgen, ook al gaat een deel van die bruto uitkering naar de belasting. Netto krijgen ze hier meer dan ze ervoor betalen.
Voor AOW opbouw hoef je niet te werken, namelijk. Alleen maar in Nederland te wonen.
Daarbij KREEG je dan ook nog eens kinderbijslag voor kinderen die in je thuisland woonden.
Wat mij betreft mogen uitkeringen als bijstand, AOW, AKW en WAO niet meer geëxporteerd worden. Wil je in het buitenland wonen op je oude dag, dan zorg je zelf maar voor geld.
zal het nog sterker vertellen, dacht dat mensen uit Marokko nooit van hun leiders een andere nationaliteit mogen hebben omdat de Marokkaanse passoort niet ingenomen kan worden.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook al heeft hij hier zijn leven lang in de bijstand of de WAO gezeten.
Belasting betaald? Over het algemeen komen ze hier om geld te krijgen, ook al gaat een deel van die bruto uitkering naar de belasting. Netto krijgen ze hier meer dan ze ervoor betalen.
Voor AOW opbouw hoef je niet te werken, namelijk. Alleen maar in Nederland te wonen.
Daarbij KREEG je dan ook nog eens kinderbijslag voor kinderen die in je thuisland woonden.
Wat mij betreft mogen uitkeringen als bijstand, AOW, AKW en WAO niet meer geëxporteerd worden. Wil je in het buitenland wonen op je oude dag, dan zorg je zelf maar voor geld.
NL politici waren en zijn niet zo slim.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 15:07 schreef RAVW het volgende:
Maar dan zou ik toch als land zeggen: van jullie stellen die eis lever dan ook maar de zorg en de kosten voor jullie eigen mensen.
jeps en dan maar afvragen waarom er van die mensen komen die hier tegen in opstand komen of de zooi neer gaan schieten.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 15:12 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
NL politici waren en zijn niet zo slim.
Dat zijn zo ongeveer 'allesslikkers' en wij de uitpers-sinasappelen. NL regeringen laten ons graag dokken voor anderen hen 2e walletjes om van te eten.
Je bent weer heerlijk aan het generaliseren.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook al heeft hij hier zijn leven lang in de bijstand of de WAO gezeten.
Belasting betaald? Over het algemeen komen ze hier om geld te krijgen, ook al gaat een deel van die bruto uitkering naar de belasting. Netto krijgen ze hier meer dan ze ervoor betalen.
Dus mensen die hun hele leven in Nederland gewerkt hebben mogen niet van hun opgebouwde AOW genieten in het buitenland.... puur omdat Marokkanen ook gebruik kunnen maken van deze regeling begrijp ik dat goed?quote:Voor AOW opbouw hoef je niet te werken, namelijk. Alleen maar in Nederland te wonen.
Daarbij KREEG je dan ook nog eens kinderbijslag voor kinderen die in je thuisland woonden.
Wat mij betreft mogen uitkeringen als bijstand, AOW, AKW en WAO niet meer geëxporteerd worden. Wil je in het buitenland wonen op je oude dag, dan zorg je zelf maar voor geld.
Als jij naar Marokko verhuisd, heb je gewoon recht op de AOW waarvoor je gewerkt hebt, of - zoals je zelf al aangeeft - rechtmatig uitkering voor heeft gehad.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 10:52 schreef Gia het volgende:
Sowieso vind ik het krom dat Nederland mensen in het buitenland zou moeten onderhouden. Als ik verhuis naar Marokko gaat de Marokkaanse staat mij ook niet onderhouden. Zeker niet nadat ik weer terugkeer naar Nederland. Alleen Nederland is zo zot.
Omdat ze daarmee de Marokkaanse economie stimuleren, daarnaast kun je in Marokko voor veel minder geld leven dan in Nederland. Dus zelfs als je in Marokko wilt wonen vind ik dat de AOW best omlaag mag.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 22:02 schreef maartena het volgende:
Het is ook gejank. Kinderbijslag, daar kan ik me in vinden. Dat is alleen voor kinderen die IN NEDERLAND wonen en naar school gaan. En dat kan ook opgelost worden door de kinderbijslag bijv. te koppelen aan een kaart die alleen in Nederlandse winkels te gebruiken is, en/of online alleen gebruikt kan worden om scholen etc te betalen, in plaats van een smak geld elk kwartaal. Zo los je ook het probleem op van mensen die de kinderbijslag misbruiken om lekker van op vakantie te gaan. Daar is het niet voor bedoeld.
Maar AOW? Als je jaren hebt gewerkt voor je AOW, en je wil na al dat werken je rustig ergens aan de Spaanse kust wil vestigen, of een mooi boerderijtje kopen in Nieuw Zeeland.... waarom zou de Nederlandse regering dat moeten tegenhouden? Omdat Marokkanen met ook de Nederlandse nationaliteit een huisje willen bouwen in Marokko, en daar hun laatste levensjaren willen slijten?
Ik zie het probleem niet. Of willen we mensen nu echt vertellen waar ze hun geld uit moeten geven? Het wordt steeds gekker met die verongenoegde, zeikende Nederlanders...quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 19:17 schreef Holograph het volgende:
[..]
Omdat ze daarmee de Marokkaanse economie stimuleren, daarnaast kun je in Marokko voor veel minder geld leven dan in Nederland.
En de Nederlander die na zijn 65ste lekker in Spanje wil gaan wonen moet dan ook maar gepakt worden? Gewoon afpakken zijn opgebouwde rechten? Net als bij die Marokkaan en Turk? Je zal en moet in Nederland blijven, als je goochemer bent dan pakken we je kei- en keihard?quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 19:17 schreef Holograph het volgende:
[..]
Omdat ze daarmee de Marokkaanse economie stimuleren, daarnaast kun je in Marokko voor veel minder geld leven dan in Nederland. Dus zelfs als je in Marokko wilt wonen vind ik dat de AOW best omlaag mag.
In Spanje kun je ook goedkoper leven dan in Nederland, en de Nederlandse pensionado's hebben daar veelal veel grotere huizen en veel lagere maandelijkse lasten. Naast het weer, is het feit dat AOW vaak maar uit 70% van het laatst verdiende salaris bestaat (of minder) een reden om juist naar een ietwat goedkoper oord te verhuizen. Ze vertrekken uit een duur rijtjes huis, naar een goedkopere woning in Spanje, waar ze minder kosten hebben voor de maandelijkse hypotheek, verwarming, en waar het weer ook nog eens meezit.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 19:17 schreef Holograph het volgende:
Omdat ze daarmee de Marokkaanse economie stimuleren, daarnaast kun je in Marokko voor veel minder geld leven dan in Nederland. Dus zelfs als je in Marokko wilt wonen vind ik dat de AOW best omlaag mag.
Je vergeet dat ze wel een decennia oud uitgaanspunt hebben. Zo wonen er tal van bejaarden over de grens die in 'verbeterde landen' zoals bijv. portugal daar nu de armen zijn, terwijl aan het begin van hen pensioen ze 'er de koning te rijk waren'.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 23:10 schreef maartena het volgende:
In Spanje kun je ook goedkoper leven dan in Nederland, en de Nederlandse pensionado's hebben daar veelal veel grotere huizen en veel lagere maandelijkse lasten. Naast het weer, is het feit dat AOW vaak maar uit 70% van het laatst verdiende salaris bestaat (of minder) een reden om juist naar een ietwat goedkoper oord te verhuizen.
Dat het wettelijk kan en mag is evident, dat het dom geregeld is door de decennia heen door de kiezers en hun politici ook.quote:Waarom zouden Nederlanders wel de Spaanse economie mogen stimuleren, maar Marokkaanse Nederlanders niet de Marokkaanse?
Ah, dat is nieuw voor mij. Het is dus niet Marokko dat een dubbele nationaliteit afdwingt, maar dat zijn jouw ogen, die hem net zoveel Marokkaan als Nederlander maken..quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Iemand die vanuit Marokko hierheen verhuist, de Nederlandse nationaliteit erbij krijgt, is in mijn ogen net zoveel Marokkaan als Nederlander.
Stereotypisch. Het zijn allochtonen geweest die voor die Nederlanders de huizen hebben gebouwd, want zelf wilden we niet in de bouw werken.... daar haalden we middels wervingsverdragen mensen voor uit het buitenland. Hele steden zoals Almere, Lelystad, Nieuwegein, Zoetermeer, en een flink aantal andere "groeisteden" zijn in de jaren 70 en 80 voornamelijk door allochtonen gebouwd.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 23:17 schreef fokthesystem het volgende:
Echter het verschil met gast arbeiders en autochtonen is dat de autochtonen hun hele leven de NL economie opbouwden, spekten, woonruimte achterlaten voor andere werkenden.
Gastarbeiders knallen vaak gelijk al alles dat meer is dan voor levensonderhoud hier, terug naar het moederland....
Fraude moet gewoon hard aangepakt worden. Zoals ik al zei: Kinderbijslag krijg je tot je 18e, en dat kunnen we WEL prima zo vastleggen dat het ALLEEN voor kinderen geldt die op een Nederlandse school zitten, en dus in Nederland wonen. Ga je na je 16e van school af omdat de leerplicht dan eindigt, dan ook einde aan de kinderbijslag. Blijf je naar school gaan, dan kinderbijslag tot je 18e.quote:Of zoals waar NL mee schijnt te kampen, men haalde/haalt de familie hierheen, ivm kinderbijslag alleen al bijv. , zorgfraude, uitkeringen e.d. , kocht vast een huis in het moederland voor later, toen goedkoper dan nu, enz.
Dat klopt. Maar dat zou niet tot minder rechten moeten kunnen leiden. Een allochtone bouwvakker verdiend inderdaad minder dan een Nederlandse leraar, maar daar staat tegenover dat die Nederlandse leraar een boerderijtje in Duitsland koopt (zie mijn post ergens hierboven) en de bouwvakker naar Marokko gaat, waar hij met zijn veel lagere pensioen nog redelijk kan wonen.quote:Er zijn best grote verschillen tussen de door jou genoemde groepen, ook de financiële start en uitloop er van van de ene en de andere groep hier, en waar ze later gaan wonen.
Ik ben ook net zoveel Nederlander als Amerikaan, ik geniet 100% dezelfde rechten als iedere andere Nederlander, en 100% dezelfde rechten als iedere andere Amerikaan.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 14:43 schreef Gia het volgende:
Iemand die vanuit Marokko hierheen verhuist, de Nederlandse nationaliteit erbij krijgt, is in mijn ogen net zoveel Marokkaan als Nederlander.
Nee dat halen toen deden domme politici, het HOE van het halen en nOg, ook.quote:Op zondag 7 augustus 2011 02:17 schreef maartena het volgende:
Het blijft een stank voor dank verhaal. WIJ halen
Dat het wettelijk kan en mag is evident, dat het dom geregeld is door de decennia heen door de kiezers en hun politici ook.quote:ze naar Nederland om huizen te bouwen, dat doen ze voor lange tijd, en in sommige gevallen raken ze door de zware fysieke arbeid in de bouw (maar ook in fabrieken, de vuilnisdiensten, en andere zwaar fysiek werk) in de WAO terecht, en nu moeten ze dan maar verplicht in Nederland blijven om hun pensioen te mogen genieten?
Het is gewoon een regelrechte SCHANDE dat we zo met mensen om willen gaan.
Leuk klaagbaak verhaal maar zo is dat afgesproken, en wat heeft de islam daar mee te maken?quote:Op zondag 7 augustus 2011 10:18 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Nee dat halen toen deden domme politici, het HOE van het halen en nOg, ook.
En wij mogen er voor dokken, en blijven dokken, en zij 'moeten hun paspoort houden en eer en vaderlandstrouw, dus islam...' etc. En dan straks als 'rijkeren' naar het arme moederland. Dat is dus opgeteld door decennia heen: geld weg, geld weg, geld weg.
Huh? ja wat dan?quote:Op zondag 7 augustus 2011 13:28 schreef lutser.com het volgende:
Leuk klaagbaak verhaal maar zo is dat afgesproken, en wat heeft de islam daar mee te maken?
Was het maar zo simpel.quote:Op zondag 7 augustus 2011 15:47 schreef lutser.com het volgende:
Ik denk dat beste 'oplossing' voor 'islamisering' goed onderwijs is, mensen met kennis zullen zich altijd ontdoen van de juk van religie.
Jij vind het daadwerkelijk "dom geregeld" als een Nederlander besluit zijn oude dagen op het Duitse platteland te slijten, omdat hij zich daar in alle rust lekker thuis voelt?quote:Op zondag 7 augustus 2011 10:18 schreef fokthesystem het volgende:
Dat het wettelijk kan en mag is evident, dat het dom geregeld is door de decennia heen door de kiezers en hun politici ook.
Vaak wel. Turken ook trouwens, en ook veel Indonesiers, en zelfs 12.000 "volbloed" Nederlanders zijn islamiet. Wat is je punt?quote:
De Surinaamse jeugd en Antilliaanse jeugd is net zo crimineel, en zelfs crimineler dan de Turkse (islamitische) jeugd. (Zie: cijfers CBS van statline.cbs.nl) Hen die echt denken dat dat door de Islam zou komen..... hebben ergens in het verleden enorme oogkleppen opgedaan, en ze nooit meer afgezet.quote:Het jammere voor hen is dat de jeugd (niet allemaal, ff die open deur weer wat verder open...) hier dus wel heel wat smetten op dat geloof kwakt en velen doet denken : 'hmmm zo vredelievend zijn ze anders niet'...
Indertijd, in de jaren 60 en 70 dus, domme politici. Dat waren rechtse politici en de bedrijven die arbeiders zochten. En die arbeiders hebben zelf betaald voor hun pensioenpremies en sociale premies.quote:Op zondag 7 augustus 2011 10:18 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Nee dat halen toen deden domme politici, het HOE van het halen en nOg, ook.
En wij mogen er voor dokken, en blijven dokken, en zij 'moeten hun paspoort houden en eer en vaderlandstrouw, dus islam...' etc. En dan straks als 'rijkeren' naar het arme moederland. Dat is dus opgeteld door decennia heen: geld weg, geld weg, geld weg.
Mwa, als er geluisterd was naar de linkse kerk had het slimmer geregeld kunnen worden.quote:[..]
Dat het wettelijk kan en mag is evident, dat het dom geregeld is door de decennia heen door de kiezers en hun politici ook.
Nou ja, hier heb geen weerwoord op. We hebben allemaal jaren, zo niet decennia, boven onze stand geleefd.quote:Welkom in NL anno 2011, waar het inderdaad een schande is, waar de politiek eigenlijk een bedrijfslobby is en waar alle werkenden/uitkeringsgerechtigden een kloteriger bestaan wacht van minder voor meer geld lasten enz. geen pensioen zekerheden meer, verlagingen, afschaffingen enz.
Vet van mij.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:17 schreef Rhone het volgende:
Terugdenken aan 1683 hoe wij de Turken uit het Ottomaans Rijk smadelijk hebben laten afgaan toen zij met een leger van 140.000 man aan de poorten stond van Wenen..
Inderdaad. Japanse directeuren, Chinese studenten, Duitse echtgenoten, Franse muzikanten, Marokkaanse cabaretiers, Turkse zakenlieden, Italiaanse huurmoordenaars, gewoon, allemaal het land uitschoppen met een zak geld.quote:Op zondag 7 augustus 2011 15:04 schreef Monco10 het volgende:
Ik ga voor de kort door de bocht oplossing:
Je kunt alle immigratie stoppen.
Degenen die hier al zijn stimuleren het land te verlaten met een zak geld
Er is daarbij geen keus.
Met zo'n beleid zullen een aantal sowieso al eieren voor hun geld kiezen.
Niet te vergeten al die Nederlanders die, wanneer hen een flinke zak geld in het vooruitzicht wordt gesteld, zich diezelfde dag nog tot de islam bekeren om de dag erop te worden uitgezet.quote:Op maandag 8 augustus 2011 00:18 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Inderdaad. Japanse directeuren, Chinese studenten, Duitse echtgenoten, Franse muzikanten, Marokkaanse cabaretiers, Turkse zakenlieden, Italiaanse huurmoordenaars, gewoon, allemaal het land uitschoppen met een zak geld.
Ex-minster van der Hoeven die Intelligent Design (Engels voor een theorie dat god de evolutie voorbedacht zou hebben) bedoel je? En die natuurkundeprof die lezingen geeft over de schepping?quote:Op zondag 7 augustus 2011 15:52 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Was het maar zo simpel.
Menig wetenschapper wordt juist op oudere leeftijd zelf > gelovige.
Ook is het zo dat in menig opleiding, juist de religie al ingebakken zit, zoiets :
Jong geleerd, oud gedaan. Home scholed, ook religie, niet je kind door de overheid laten scholen, hoogstens 'school passief doorstaan'.
Dat waar mensen in geloven, ontworstelen zij zich niet aan.quote:Op maandag 8 augustus 2011 00:26 schreef Kees22 het volgende:
Slappe praat: ikzelf ben, net als vele anderen (o.a. Ayaan Hirschi Ali (lzidgz)) , streng gelovig opgevoed en we hebben ons vrij ontwikkeld.
Als vrijdenker bepaal ik zelf wAt ik wanneer(hoe lang dan ook) ergens over denk.quote:Dus ook jij kunt je ontworstelen aan je vooringenomen en vastgeroeste denkbeelden!
Als iemand die 30-40 jaar lang betaald heeft voor zijn pensioen, bepaald hij/zij zelf wat, waar, en hoe hij met pensioen gaat, of dit nu een boerderijtje in Duitsland is, of een woning in het Rif gebergte.quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:32 schreef fokthesystem het volgende:
Als vrijdenker bepaal ik zelf wAt ik wanneer(hoe lang dan ook) ergens over denk.
Opvallend, maar niet onverwacht. Door diezelfde overvloed aan moslim-gerelateerde media leggen veel mensen een verband tussen moslims/islam en criminaliteit. Nou ja, mensen met oogkleppen op dan.quote:Op maandag 8 augustus 2011 00:25 schreef NorthernStar het volgende:
Waarom zijn er geen tig topics over de rellen en vernielingen in Engeland??
Ah ja, het zijn geen moslims...
Ja, en daar heeft men het vaak over "licht getinte man" of "donker getinte man" of iets van die strekking. Daar vallen Antillianen en Surinamers ook onder.quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:05 schreef suvac het volgende:
Heb je wel een naar "Opsporing gezocht" gekeken?
<sarcasme-modus>quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:31 schreef Tauchmeister het volgende:
Een eye-opener voor velen hier: Europol Report: All Terrorists are Muslims…Except the 99.6% that Aren’t
<wees reëel mode>quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:37 schreef maartena het volgende:
<sarcasme-modus>
En toch zijn de moslim schuldig aan alle problemen! **oogkleppen NIET afzet!**
</sarcasme-modus>
Als je niet eens het verschil tussen reëel en realistisch weet, heb je sowieso geen recht van spreken.quote:Op maandag 8 augustus 2011 19:05 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
<wees reëel mode>
90 procent van 10.000 " fictievianen " in NL
halen getals- en qua oppervlakte matig,
niet allemaal uit wat zeg 51% van de marokkanen tussen 8 en 24 uitvreten,
en waar dus veel meer mensen last van hebben
dan van die 9000 "fictivianen"
</wees reëel mode>
Het is de laatste tijd wel raak met -1 faal 'verbeteraars' op fok zeg!quote:Op maandag 8 augustus 2011 19:25 schreef Tauchmeister het volgende:
Als je niet eens het verschil tussen reëel en realistisch weet, heb je sowieso geen recht van spreken.
Ik heb hierboven al met FEITEN aangetoond dat dit niet zo is voor alle Marokkanen..... en hierbij toon ik tevens aan, wederom met FEITEN EN CIJFERS dat dat ook niet geldt voor de jeugd tussen 12 en 25 jaar. Ja, Marokkanen hebben inderdaad de meerderheid. Maar het feit dat Turkse jongeren toch veel minder in aanraking komen met de politie geeft in ieder geval - wederom - aan dat de ISLAM er niets mee te maken heeft.quote:Op maandag 8 augustus 2011 19:05 schreef fokthesystem het volgende:
<wees reëel mode>
niet allemaal uit wat zeg 51% van de marokkanen tussen 8 en 24 uitvreten,
</wees reëel mode>
Een realist zou dit weten aan te tonen met cijfers. Dat zie ik jou nog steeds niet doen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 19:32 schreef fokthesystem het volgende:
Een realist ziet i.t.t. maarten A de praktijk, en die is: meer marokkanen etteren, al is het maar 25%, dan wanneer je 90% aanhaalt van een groep van 10.000 personen.
Nee, met die enkele etnische groepen toon je wat de islam betreft helemaal niets aan. Onderzoek naar de invloed van de islam op criminaliteit is een enorme factor complexer dan dat.quote:Op maandag 8 augustus 2011 22:17 schreef maartena het volgende:
Overigens is allang bekend dat Marokkanen over het algemeen op de 1e plek staan, dat is zondermeer aan te tonen met cijfers, en dat tonen bovenstaande cijfers, en de al eerder genoemde cijfers ook gewoon aan. Maar het is tevens een feit dat Surinamers en Antillianen veel vaker crimineel zijn dan Turken, en daarmee wordt in ieder geval wel duidelijk dat de Islam..... er toch echt niets mee te doen heeft.
Beste post van dit hele topicquote:Op maandag 8 augustus 2011 17:05 schreef suvac het volgende:
Heb je wel een naar "Opsporing gezocht" gekeken?
Het is in ieder geval duidelijk dat woonomgeving en sociale status veel meer invloed heeft op crimineel gedrag dan de Godsdienst die men volgt. Ook de cultuur is belangrijker dan de Godsdienst, wat wellicht verklaard waarom juist Antillianen ook zulke grote veroorzakers zijn van problemen, omdat zijn veel dichter bij een zuid-Amerikaanse cultuur liggen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:02 schreef sandemann het volgende:
Nee, met die enkele etnische groepen toon je wat de islam betreft helemaal niets aan. Onderzoek naar de invloed van de islam op criminaliteit is een enorme factor complexer dan dat.
Het monsteren en geld ophalen voor terreurgroeperingen heeft NIETS te maken met jeugdcriminaliteit onder Marokkanen. Dit wordt trouwens heel nauwlettend in de gaten gehouden door de AIVD, omdat dit illegaal is in Nederland. Het overgrote deel van de Marokkaanse jongeren mag dan wel een uitgesproken mening hebben, maar is niet vatbaar voor fundamentalisme. Slechts een heel klein deel, en volgens het AIVD rapport van 2008 zou het gaan om minder dan 0,5% van de moslims, is "aanvankelijk" voor fundamentalisme.quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:18 schreef fokthesystem het volgende:
Volgens mij heeft monsteren en geld ophalen voor terreur groeperingen in moskees er alles mee van doen.
En dat van de appel die niet ver valt, aan het fruit de boom herkennen en zo...
Dat is weer te simpel: als het negers of joden of Chinezen of hindoes waren geweest, was het ook goed geweest.quote:Op maandag 8 augustus 2011 00:25 schreef NorthernStar het volgende:
Waarom zijn er geen tig topics over de rellen en vernielingen in Engeland??
Ah ja, het zijn geen moslims...
Waar. Al moet ik zeggen dat ik al twijfelde toen ik alleen nog maar katholieken om me heen had en zelfs niet wist wat een protestant was. En voor Ayaan (hoe verwerpelijk ik het mens ook vind) geldt hetzelfde, heb ik begrepen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:32 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Dat waar mensen in geloven, ontworstelen zij zich niet aan.
Wij hebben "de mazzel gehad" dat we in vrije omstandigheden en met 'heidenen' om ons heen ook andere denkbeelden en overtuigingen konden meewegen, velen op aarde hebben dat nu juist niet.
Denk je echt dat je volledig vrij bent?quote:[..]
Als vrijdenker bepaal ik zelf wAt ik wanneer(hoe lang dan ook) ergens over denk.
In denken wel.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:09 schreef Kees22 het volgende:
Denk je echt dat je volledig vrij bent?
Ik heb maartena niet horen beweren dat de Marokkaanse cultuur minder ontwikkeld is dan de Turkse of Antilliaanse cultuur.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 00:01 schreef sandemann het volgende:
Maartena, je stelt denk ik terecht dat de Marokkaanse cultuur gemiddeld wat minder ontwikkeld is dan de Turkse. Je stelt ook dat de islam die ontwikkeling dus niet per se tegenhoudt, waar ik ook in mee kan gaan.
Lage ontwikkeling + ophitsing wordt herrie. Ik zag gisteren Zomergasten met Step Faassen.quote:Punt is echter dat de minst ontwikkelden het meest vatbaar zijn voor een fundamentalistische islam. Je zou ook kunnen zeggen: lage ontwikkeling + islam = herrie, even heel algemeen beschouwd. Je kunt daarop reageren dat dit in zekere zin ook geldt voor christenen (klopt), maar van die herrie hebben we nauwelijks last (meer).
Dat vind ik een van de beste definities die ik oit gezien heb!quote:Het is dus een combinatie van die twee factoren, waarvan de PVV veel makkelijker de islam kan bestrijden dan 'onderontwikkeling'. Of eigenlijk nog beter gesteld: rechts heeft als taak om deze zaken te bestrijden, terwijl links als taak heeft om deze zaken te verbeteren.
Dat probeert links ook, maar dat wordt door de PVV afgedaan als allochtonenknuffelen en theedrinken etc.quote:Wat nu een beetje teveel gebeurt is dat links rechts bestrijdt, terwijl ze beter die Marokkanen kunnen helpen ontwikkelen.
Kan het hierin wel met je eens zijn.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:19 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
In denken wel.
Vrije keuze hebben we allemaal, alleen de kennisvaten (hoe vol) en ervaringen waarop we de keuzes baseren, die verschillen. Ik ben dan ook heel blij en dankbaar dat ik de laatste jaren lagere school v/h type montessori onderwijs mocht doen na x jaar 'kerkelijke' lagere school.
Verder is conformeren aan e.e.a. gewoon de weg van de mindere weerstand, echter ook dat is welbewuste eigen keuze. Ook is het m.i. niet erg belasting te betalen of te stoppen voor oranje/rood licht, keuzes waar ik dus in mee ga.
Nee, dat stel ik niet. Nergens stel ik dat de Marokkaanse cultuur minder ontwikkeld is. Ik stel dat de Marokkaanse cultuur minder aansluit bij de Europese cultuur, net zoals de Antilliaanse cultuur veel meer Zuid-Amerikaans is.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 00:01 schreef sandemann het volgende:
Maartena, je stelt denk ik terecht dat de Marokkaanse cultuur gemiddeld wat minder ontwikkeld is dan de Turkse. Je stelt ook dat de islam die ontwikkeling dus niet per se tegenhoudt, waar ik ook in mee kan gaan.
Op zich heb je wel een punt dat de minst ontwikkelden het meest vatbaar zijn voor fundamentalistische islam. De enkele fundamentalisten die we in Nederland hebben gekend (de hofstad groep, Mohammed B., etc) waren inderdaad van Marokkaanse komaf. Maar het in de gaten houden van die fundamentalisten is een zaak van de AIVD en politie, en die doen dat bij mijn weten redelijk goed, aangezien al minstens 1 keer een Marokkaanse groep is opgepakt die wellicht wat van plan was.quote:Punt is echter dat de minst ontwikkelden het meest vatbaar zijn voor een fundamentalistische islam. Je zou ook kunnen zeggen: lage ontwikkeling + islam = herrie, even heel algemeen beschouwd. Je kunt daarop reageren dat dit in zekere zin ook geldt voor christenen (klopt), maar van die herrie hebben we nauwelijks last (meer). Het is dus een combinatie van die twee factoren, waarvan de PVV veel makkelijker de islam kan bestrijden dan 'onderontwikkeling'. Of eigenlijk nog beter gesteld: rechts heeft als taak om deze zaken te bestrijden, terwijl links als taak heeft om deze zaken te verbeteren. Wat nu een beetje teveel gebeurt is dat links rechts bestrijdt, terwijl ze beter die Marokkanen kunnen helpen ontwikkelen.
Nee, maar de oplossing, of liever gezegd: de continue bestrijding van criminaliteit kan misschien geïnspireerd worden door de politie. Dat is minder een kwestie van politieke aspiraties dan van politionele ervaring.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:52 schreef maartena het volgende:
De maatregelen van Wilders pakken ook de Antilliaanse criminaliteit niet aan. En alhoewel hij zo af en toe wel eens allochtonen als groep noemt, heeft hij geen oplossingen voor criminaliteits problemen, hij levert alleen maar anti-islam oplossingen.
Eerlijk is eerlijk, de andere partijen hebben de oplossing ook niet, en ik heb ze ook niet. Maar de PVV heeft toch wel heel duidelijk Islam-oogkleppen op, en heeft haar pijlen gericht op Mohammed, terwijl de Antillianen nog fijn Colombiaanse coke aan her verhandelen zijn.
Nou nou nou, dat kan niet hoor, alle mensen 'in een bepaalde (mentale) situatie' over 1 kam scheren.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:52 schreef maartena het volgende:
Op zich heb je wel een punt dat de minst ontwikkelden het meest vatbaar zijn voor fundamentalistische islam.
Dragen capuchonklootzakjes hoofddoekjes dan? Worden die geïnspireerd door fundamentalistische imams?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:37 schreef sandemann het volgende:
Ik denk dat het voor de PVV, zowel juridisch als populistisch, moeilijker is om bepaalde culturen te bestrijden dan om een 'ideologie' te bestrijden. Dus worden vooral die facetten van de islam bestreden waar men in de praktijk last van denkt te hebben.
Als de bizarre aannames die je doet - kloppen wellicht. Je koppelt criminaliteit alleen aan de islam, terwijl het handjevol fundamentalische moslims (zo'n 2500 volgens de AIVD) daar nooit verantwoordelijk voor kan zijn.quote:De bedoeling hiervan is m.i. vooral om een morele druk uit te oefenen, zoals kleine kutjochies 'respect' wordt bijgebracht met een welgemikte draai om de oren. Er is duidelijk een heropbloei van de volksmoraal gaande, een semi-volksgericht zelfs, in zekere zin, wat simpelweg gericht is op de hele groep, ongeacht welke individuen nou wel of niet schuldig zijn aan iets. Natuurlijk is dat niet 'eerlijk', maar het zou wel effectief kunnen zijn.
Een ander woord voor die volksmoraal is etnische haat.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:37 schreef sandemann het volgende:
Er is duidelijk een heropbloei van de volksmoraal gaande, een semi-volksgericht zelfs, in zekere zin, wat simpelweg gericht is op de hele groep, ongeacht welke individuen nou wel of niet schuldig zijn aan iets. Natuurlijk is dat niet 'eerlijk', maar het zou wel effectief kunnen zijn.
Jij trapt er net zo hard in als Ingrid en Henk. De PVV is inderdaad heel slim door de Islam als een "ideologie" te bestempelen, wat het natuurlijk niet is. Het is een religie, net als het Christendom en het Jodendom. Er mogen facetten in zitten die door politieke leiders in verre landen misbruikt worden, maar dat doen Christelijke Amerikaanse politici ook door het complete budget in gijzeling te houden omdat er ergens wat geld naar abortus-klinieken ging, om maar eens een voorbeeld te noemen. Dat maakt een Godsdienst nog niet een ideologie.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:37 schreef sandemann het volgende:
Ik denk dat het voor de PVV, zowel juridisch als populistisch, moeilijker is om bepaalde culturen te bestrijden dan om een 'ideologie' te bestrijden.
"Denkt" inderdaad. Dat Marokkanen de grootste etters van Nederland zijn, dat staat zondermeer vast en is een feit. De mensen die dat denken echter, kijken niet naar de werkelijke cijfers, en baseren zich alleen maar op wat een politicus als Wilders zegt.quote:Dus worden vooral die facetten van de islam bestreden waar men in de praktijk last van denkt te hebben.
Het gaat niet werken. Met de maatregelen die volgens Wilders een "oplossing" zouden kunnen zijn, zoals het verbieden van de Koran, Hoofddoekjes, Moskeeën, heb je de Antilliaanse bendes in Rotterdam en Amsterdam echt niet mee. Wat kan hen het nou schelen dat Marokkanen geen Koran meer mogen bezitten: Die bushalte gaat er aan vanavond, de hens erin.quote:De bedoeling hiervan is m.i. vooral om een morele druk uit te oefenen, zoals kleine kutjochies 'respect' wordt bijgebracht met een welgemikte draai om de oren. Er is duidelijk een heropbloei van de volksmoraal gaande, een semi-volksgericht zelfs, in zekere zin, wat simpelweg gericht is op de hele groep, ongeacht welke individuen nou wel of niet schuldig zijn aan iets. Natuurlijk is dat niet 'eerlijk', maar het zou wel effectief kunnen zijn.
Juist. En dat heeft dus veel meer te maken met onderbuik gevoelens (Islam, dat is ENG!) dan met feiten. Antillianen zijn trouwens ook gewoon straatschoffies hoor, niet alleen dealers.quote:Btw, volgens mij geeft de gemiddelde NLer geen zier om dealende Antillianen, maar wel om kutmarokkaantjes, waarbij die laatsten formeel vaak nog niet eens crimineel zijn.
Wat een onzinredenering.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:37 schreef sandemann het volgende:
Volgens mij zijn we het aardig eens dat gewelddadig en respectloos gedrag bij bepaalde groepen/culturen te maken heeft met een gebrek aan ontwikkeling van iets in die groepen/culturen, laat ik het wat voorzichtiger stellen. Het is moeilijk te bepalen of een prominente rol van de islam in zulke culturen daar een oorzakelijk verband mee heeft, en zo ja, misschien nog moeilijker om te bepalen of de islam daarin oorzaak of gevolg is. Maar stel dat de reële islam van nu, zoals uitgedragen, beleden en geleefd, een relatief gewelddadig en respectloos karakter heeft, dan maakt zo'n cultuur het voor de kansarme jongeren ervan wel moeilijker om zich geweldloos en respectvol te ontwikkelen.
Ik denk dat het voor de PVV, zowel juridisch als populistisch, moeilijker is om bepaalde culturen te bestrijden dan om een 'ideologie' te bestrijden. Dus worden vooral die facetten van de islam bestreden waar men in de praktijk last van denkt te hebben. De bedoeling hiervan is m.i. vooral om een morele druk uit te oefenen, zoals kleine kutjochies 'respect' wordt bijgebracht met een welgemikte draai om de oren. Er is duidelijk een heropbloei van de volksmoraal gaande, een semi-volksgericht zelfs, in zekere zin, wat simpelweg gericht is op de hele groep, ongeacht welke individuen nou wel of niet schuldig zijn aan iets. Natuurlijk is dat niet 'eerlijk', maar het zou wel effectief kunnen zijn.
Btw, volgens mij geeft de gemiddelde NLer geen zier om dealende Antillianen, maar wel om kutmarokkaantjes, waarbij die laatsten formeel vaak nog niet eens crimineel zijn.
Het lijkt me heel goed mogelijk dat gedrag te maken heeft met ontwikkeling in groepen en culturen. Dat geldt zowel voor gewelddadig als geweldloos gedrag en zowel voor gebrek als aanwezigheid van ontwikkeling.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 20:37 schreef sandemann het volgende:
Volgens mij zijn we het aardig eens dat gewelddadig en respectloos gedrag bij bepaalde groepen/culturen te maken heeft met een gebrek aan ontwikkeling van iets in die groepen/culturen, laat ik het wat voorzichtiger stellen.
Inderdaad, Maar dat geldt natuurlijk voor elke religie in verband met elke cultuur. Voorbeelden?quote:Het is moeilijk te bepalen of een prominente rol van de islam in zulke culturen daar een oorzakelijk verband mee heeft, en zo ja, misschien nog moeilijker om te bepalen of de islam daarin oorzaak of gevolg is.
Tja. Als je veronderstelling niet klopt, dan klopt dus je conclusie ook niet.quote:Maar stel dat de reële islam van nu, zoals uitgedragen, beleden en geleefd, een relatief gewelddadig en respectloos karakter heeft, dan maakt zo'n cultuur het voor de kansarme jongeren ervan wel moeilijker om zich geweldloos en respectvol te ontwikkelen.
Gemakzucht dus. En onjuistheid!quote:Ik denk dat het voor de PVV, zowel juridisch als populistisch, moeilijker is om bepaalde culturen te bestrijden dan om een 'ideologie' te bestrijden.
die facetten waar men last van denkt te hebben.quote:Dus worden vooral die facetten van de islam bestreden waar men in de praktijk last van denkt te hebben.
Que?quote:De bedoeling hiervan is m.i. vooral om een morele druk uit te oefenen, zoals kleine kutjochies 'respect' wordt bijgebracht met een welgemikte draai om de oren.
Een volksgericht ter vervanging van van onze democratie en rechtsstaat vid je een vooruitgang?quote:Er is duidelijk een heropbloei van de volksmoraal gaande, een semi-volksgericht zelfs, in zekere zin, wat simpelweg gericht is op de hele groep, ongeacht welke individuen nou wel of niet schuldig zijn aan iets. Natuurlijk is dat niet 'eerlijk', maar het zou wel effectief kunnen zijn.
Ik heb met geen van beide iets te maken.quote:Btw, volgens mij geeft de gemiddelde NLer geen zier om dealende Antillianen, maar wel om kutmarokkaantjes, waarbij die laatsten formeel vaak nog niet eens crimineel zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |