#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 16:27 |

Wat?
Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).
Wat bedoel je daarmee?
Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.
Maar je wil toch versieren?
Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.
Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?
Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.
Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:
1. Loop rechtop.
2. Kijk niet steeds naar de grond.
3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.
4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.
5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.
6. Eet elke dag een stengel selderij.
7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.
8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.
Enkele pointers voor online versieren:
1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.
2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.
3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.
Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:
SPOILER De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.
De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.
Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.
Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.
Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.
Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.
Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.
Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.
Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.
Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.
De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.
Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten. NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.
Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd
De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.
De OP vind je hier |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 16:28 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:16 schreef Spork het volgende:is het dan raar om haar eens een berichtje te sturen en zo een beetje in contact te komen? bijv gewoon een opmerking over dat zij dat boek had toegevoegd en iets leuks over haar foto zeggen ofzo? of zouden meisjes dit opdringerig vinden... op fok zie je altijd van die losers die bij willekeurige meisjes in fotoboeken reacties achterlaten dus ik vraag me altijd af of een meisje zich daardoor gevleid voelt of daar juist niet op zit te wachten  Waarom niet? Als ze daar niet op zit te wachten reageert ze waarschijnlijk niet. Nee heb je, ja ken je krijge Ik weet dat 't een cliche is, maar daarom niet minder waar. Je moet dat soort dingen gewoon doen, grote kans dat je er een leuk gesprek uit haalt, kleine kans dat het de vrouw van je leven is (maar wie weet) en als ze je negeert heb je niks minder dan wat je nu hebt. Het heeft helemaal geen zin om dit soort zaken van te voren compleet uit te analyseren want als een ontmoeting of een date stukloopt is dat toch niet om iets wat je vooraf voorzien hebt waarschijnlijk. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 16:29 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:26 schreef deelnemer het volgende:[..] Straw is de grote uitzondering, die wel probeert deze mensen te begrijpen en er respectvol mee omgaat. Daar kan de rest nog veel van leren. Die verantwoordlijkheid heeft zijn grenzen. Je vraag iets van ze wat je eigenlijk aangeven niet te kunnen. Als zij hun verantwoordlijkheid moeten nemen, door te handelen alsof het probleem waarmee worstelen niet bestaat, dan kun je daar ook niet teveel van verwachten. Ik denk dat Straw jou persoonlijk kan vertellen dat ze die houding al aan het opgeven is. Wegens geen enkele vorm van verantwoordelijkheidsgevoel aan de kant van de personen die ze probeerde te helpen. En dat was met jouw methode, zullen we maar zeggen. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 16:30 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:29 schreef Supersoep het volgende:Ik denk dat Straw jou persoonlijk kan vertellen dat ze die houding al aan het opgeven is. Wegens geen enkele vorm van verantwoordelijkheidsgevoel aan de kant van de personen die ze probeerde te helpen. En dat was met jouw methode, zullen we maar zeggen. Waarbij hij dan ook nog eens compleet voorbij gaat dat de rest dat net zo goed geprobeerd heeft. Maarja, wij zijn geen vrouwtjes en dus hoeft 'ie bij ons niet te slijmen. |
Spork | donderdag 12 mei 2011 @ 16:31 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:28 schreef Catbert het volgende:[..] Waarom niet? Als ze daar niet op zit te wachten reageert ze waarschijnlijk niet. Nee heb je, ja ken je krijge  Ik weet dat 't een cliche is, maar daarom niet minder waar. Je moet dat soort dingen gewoon doen, grote kans dat je er een leuk gesprek uit haalt, kleine kans dat het de vrouw van je leven is (maar wie weet) en als ze je negeert heb je niks minder dan wat je nu hebt. Het heeft helemaal geen zin om dit soort zaken van te voren compleet uit te analyseren want als een ontmoeting of een date stukloopt is dat toch niet om iets wat je vooraf voorzien hebt waarschijnlijk. het stomme is dat ik vind dat je helemaal gelijk hebt, maar op het moment dat ik overweeg zoiets te doen denk ik 'wat een stomme actie, daar zit ze vast niet op te wachten' en doe ik maar niks :/ |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 16:31 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:26 schreef deelnemer het volgende:[..] Straw is de grote uitzondering, die wel probeert deze mensen te begrijpen en er respectvol mee omgaat. Daar kan de rest nog veel van leren. Die verantwoordlijkheid heeft zijn grenzen. Je vraag iets van ze wat je eigenlijk aangeven niet te kunnen. Als zij hun verantwoordlijkheid moeten nemen, door te handelen alsof het probleem waarmee worstelen niet bestaat, dan kun je daar ook niet teveel van verwachten. Ik verwacht ook niks van ze zolang ze niets willen ondernemen. Er zijn echt wel kleine dingen die ze zouden kunnen doen, maar omdat ze zielig zijn hoeft dat allemaal niet en moet de rest zich maar aanpassen? Zo werkt het gewoon niet. Als ze willen meekomen in de 'normale' wereld moeten ze er ook wat voor over hebben. Kun je wel weer zeggen dat ik te jong en dom en weet ik veel wat ben om hier wat over te mogen zeggen, maar ik leef en functioneer wel in die normale wereld. Dus beetje flauw om dat dan meteen af te schuiven omdat jij toevallig ouder bent en jezelf tot expert gekroond hebt. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 16:33 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:31 schreef Spork het volgende:[..] het stomme is dat ik vind dat je helemaal gelijk hebt, maar op het moment dat ik overweeg zoiets te doen denk ik 'wat een stomme actie, daar zit ze vast niet op te wachten' en doe ik maar niks :/ Hij heeft ook helemaal gelijk, dus waarom stuur je dat berichtje dan niet nu alsnog? |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 16:34 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:29 schreef Supersoep het volgende:[..] Ik denk dat Straw jou persoonlijk kan vertellen dat ze die houding al aan het opgeven is. Wegens geen enkele vorm van verantwoordelijkheidsgevoel aan de kant van de personen die ze probeerde te helpen. En dat was met jouw methode, zullen we maar zeggen. Dat klopt en dat kan ik ook wel begrijpen. Toch denk ik dat ze veel meer goeds heeft gedaan dan ze beseft. Ook al is er nog geen echte doorbraak. Stimulerender dan Straw was voor deze jongens kun je niet zijn.
Confrontatie is ook geen slechte methode, maar dan confrontatie met de consequenties van hun gedrag. Hier wordt teveel op de man gespeeld.
[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 12-05-2011 16:47:15 ] |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 16:35 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:31 schreef Spork het volgende:het stomme is dat ik vind dat je helemaal gelijk hebt, maar op het moment dat ik overweeg zoiets te doen denk ik 'wat een stomme actie, daar zit ze vast niet op te wachten' en doe ik maar niks :/ Ja, en dan heb je dus naast dat je geen contact hebt met haar ook nog eens het kutgevoel omdat je niks gedaan hebt.
Jaren terug (13 jaar ofzo, ik studeerde nog) was er een meisje dat op onze afdeling kwam af en toe (ik deed informatica, dus vrouwen waren zo uizonderlijk dat we vaak bij een ander instutuut gingen lunchen). Erg leuke type, we hadden ook wel eens oogcontact. Toen maar een keer toen ik haar zag lopen erachteraan gegaan, d'r aangesproken en gezegd dat het me leuk leek samen naar een attractiepark waar ik gratis in kon te gaan.
Tja, natuurlijk zei ze nee (rood hoofd en een "euh euh ik vind het erg leuk maar ik ken je helemaal niet, sorry") en dat was een beetje een teleurstelling, maar een blauwtje lopen en dan toch trots op jezelf zijn is in ieder geval een veel beter gevoel. Trust me, ik ga genoeg op m'n plaat hoor, ik ben kwa looks ook hardstikke doorsnee. |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 16:35 |
Als elkaar in waarde laten niet zo makkelijk gaat  |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 16:46 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:31 schreef moneyfornothing het volgende:[..] Ik verwacht ook niks van ze zolang ze niets willen ondernemen. Er zijn echt wel kleine dingen die ze zouden kunnen doen, maar omdat ze zielig zijn hoeft dat allemaal niet en moet de rest zich maar aanpassen? Zo werkt het gewoon niet. Als ze willen meekomen in de 'normale' wereld moeten ze er ook wat voor over hebben. Kun je wel weer zeggen dat ik te jong en dom en weet ik veel wat ben om hier wat over te mogen zeggen, maar ik leef en functioneer wel in die normale wereld. Dus beetje flauw om dat dan meteen af te schuiven omdat jij toevallig ouder bent en jezelf tot expert gekroond hebt. Ik wil mijzelf niet als expert kronen, want dat ben ik niet. Maar mijzelf verdiepen in deze mensen vind ik redelijk. Normaal functioneren maakt iemand niet tot een expert over disfunctioneren. Het kan zijn dat jij gezond bent maar jou geen deskundige op gebied van ziekten. Toch kan iedereen vanuit zijn ervaring wel bijdragen aan een beter inzicht. Ik ben ervan overtuigd dat MLiG baat heeft bij het horen wat jullie vrouwen allemaal denken en fantaseren.
Het ondernemen is nu juist het probleem bij MLiG, want er zit van alles in de weg: emotioneel (angst stoornissen) en cognitief (denkbeelden over vrouwen en rechtvaardigheid).
[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 12-05-2011 16:58:16 ] |
Spork | donderdag 12 mei 2011 @ 16:54 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:35 schreef Catbert het volgende:[..] Ja, en dan heb je dus naast dat je geen contact hebt met haar ook nog eens het kutgevoel omdat je niks gedaan hebt. Jaren terug (13 jaar ofzo, ik studeerde nog) was er een meisje dat op onze afdeling kwam af en toe (ik deed informatica, dus vrouwen waren zo uizonderlijk dat we vaak bij een ander instutuut gingen lunchen). Erg leuke type, we hadden ook wel eens oogcontact. Toen maar een keer toen ik haar zag lopen erachteraan gegaan, d'r aangesproken en gezegd dat het me leuk leek samen naar een attractiepark waar ik gratis in kon te gaan. Tja, natuurlijk zei ze nee (rood hoofd en een "euh euh ik vind het erg leuk maar ik ken je helemaal niet, sorry") en dat was een beetje een teleurstelling, maar een blauwtje lopen en dan toch trots op jezelf zijn is in ieder geval een veel beter gevoel. Trust me, ik ga genoeg op m'n plaat hoor, ik ben kwa looks ook hardstikke doorsnee.
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:33 schreef moneyfornothing het volgende:[..] Hij heeft ook helemaal gelijk, dus waarom stuur je dat berichtje dan niet nu alsnog? jullie hebben helemaal gelijk  ga ik gewoon doen! |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 17:00 |
quote: Go you  |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 17:15 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:16 schreef Spork het volgende:ok, serieuze en ontopic vraag (die ik opzettelijk 'n beetje vaag hou want ik ken best veel mensen die hier ook komen en ik wil liever niet dat ze me herkennen uit mijn verhaal) laatst zat ik op een site waar je kan bijhouden welke boeken je hebt gelezen, en een boek dat ik net uit had was maar door 1 iemand anders gelezen en zelfs door haar toegevoegd op de website het was een boek over een specifiek onderwerp mbt uiterlijk (laten we zeggen punkers, was niet zo maar als voorbeeld) en zij zag er zelf ook zo uit ik had dat boek gekocht uit interesse en dat zij hem daar toevoegde zal ook niet zonder reden zijn... verder zag ze er op haar profiel foto ook heel leuk uit is het dan raar om haar eens een berichtje te sturen en zo een beetje in contact te komen? bijv gewoon een opmerking over dat zij dat boek had toegevoegd en iets leuks over haar foto zeggen ofzo? of zouden meisjes dit opdringerig vinden... op fok zie je altijd van die losers die bij willekeurige meisjes in fotoboeken reacties achterlaten dus ik vraag me altijd af of een meisje zich daardoor gevleid voelt of daar juist niet op zit te wachten  Go for it. Ik zou niet meteen over haar foto beginnen. Maar een bericht over "leuk dat je dat boek hebt toegevoegd" en "het boek spreekt mij ook enorm aan, omdat...." moet kunnen. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 17:20 |
Ik probeer trouwens de laatste tijd dit topic een beetje te volgen. Hij gaat echter vrij hard en er word ook best veel off-topic gekibbeld.
Graag zou ik echter de adviezen lezen die eerder gegeven zijn (omdat ik daar zelf vast wel wat aan zal hebben). Iemand nog tips welke posts ik het beste kan lezen? |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 17:22 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 16:46 schreef deelnemer het volgende:[..] Ik wil mijzelf niet als expert kronen, want dat ben ik niet. Maar mijzelf verdiepen in deze mensen vind ik redelijk. Normaal functioneren maakt iemand niet tot een expert over disfunctioneren. Het kan zijn dat jij gezond bent maar jou geen deskundige op gebied van ziekten. Toch kan iedereen vanuit zijn ervaring wel bijdragen aan een beter inzicht. Ik ben ervan overtuigd dat MLiG baat heeft bij het horen wat jullie vrouwen allemaal denken en fantaseren. Het ondernemen is nu juist het probleem bij MLiG, want er zit van alles in de weg: emotioneel (angst stoornissen) en cognitief (denkbeelden over vrouwen en rechtvaardigheid). Ik beweer ook nergens een expert en deskundige te zijn, maar jij gaf aan dat ik niets mocht zeggen omdat ik te jong ben om iets meegemaakt te hebben. Afgezien van dat dat helemaal niet waar hoeft te zijn, wilde ik gewoon aangeven dat mijn bijdrage niet meteen waardeloos is omdat ik niet in hetzelfde schuitje zit als de ernstige probleemgevallen. Nu we het erover eens zijn dat jij ook geen expert ben hoef je dus ook niet meer zo denigrerend te doen.
Ik weet dat dat zijn probleem is, maar als hij er niets aan wil veranderen kan ik hem vanaf hier niet helpen. Dus dan houdt het op. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 17:22 |
quote: Goedzo! Hou ons op de hoogte.  |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 17:23 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:20 schreef dyna18 het volgende:Ik probeer trouwens de laatste tijd dit topic een beetje te volgen. Hij gaat echter vrij hard en er word ook best veel off-topic gekibbeld. Graag zou ik echter de adviezen lezen die eerder gegeven zijn (omdat ik daar zelf vast wel wat aan zal hebben). Iemand nog tips welke posts ik het beste kan lezen? Pfoe, dat gaat lastig te tracken zijn. Vooral 's nachts loopt het uit op een slowchat dus die posts zijn verspreid over meerdere delen. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 17:24 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:23 schreef Catbert het volgende:[..] Pfoe, dat gaat lastig te tracken zijn. Vooral 's nachts loopt het uit op een slowchat dus die posts zijn verspreid over meerdere delen. Ja daar was ik al bang voor. Ik kon ze in ieder geval niet zelf zo snel vinden.
Maar ik zou wel graag de adviezen nog eens horen die aan de anderen jongens gegeven zijn. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 17:24 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:20 schreef dyna18 het volgende:Ik probeer trouwens de laatste tijd dit topic een beetje te volgen. Hij gaat echter vrij hard en er word ook best veel off-topic gekibbeld. Graag zou ik echter de adviezen lezen die eerder gegeven zijn (omdat ik daar zelf vast wel wat aan zal hebben). Iemand nog tips welke posts ik het beste kan lezen? In de OP staat een verzameling van advies wat over langere periode wel meermalig is teruggekomen. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 17:27 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:24 schreef dyna18 het volgende:Ja daar was ik al bang voor. Ik kon ze in ieder geval niet zelf zo snel vinden. Maar ik zou wel graag de adviezen nog eens horen die aan de anderen jongens gegeven zijn. - Ga sporten - Zorg voor hobbies die je leuk vindt waarbij je meiden leert kennen. - Maak je er niet te druk over en doe gewoon de dingen die je zou willen doen.
Daar komt het wel een beetje op neer. En idd, in de TS staan wat tips. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 17:27 |
Deelnemer niet om lullig te doen maar wat verwacht je nou van ons. Het is een forum geen therapie. En als sommige dingen echt in dit topic te ver gaan zoals dat MLIG op zoek wou gaan naar het meisje waar iemand in het topic over had, vind ik gerust dat je daar wat van mag zeggen, idem dito als Richard vermeld dat die soms op mensen inrijd dan mag je daar best wat van zeggen.
Eerlijk gezegd en dat zeg ik al eerder qua sommige issues is dit niet de plek ervoor om er mee om te gaan omdat we niet geschoold voor zijn. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 17:36 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:27 schreef Catbert het volgende:[..] - Ga sporten - Zorg voor hobbies die je leuk vindt waarbij je meiden leert kennen. - Maak je er niet te druk over en doe gewoon de dingen die je zou willen doen. Daar komt het wel een beetje op neer. En idd, in de TS staan wat tips. 3x check. Deze stappen heb ik de afgelopen paar jaar bereikt.
Ik ben nu eerst sporten... Ik post vanavond wel verder. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 17:55 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:36 schreef dyna18 het volgende:[..] 3x check. Deze stappen heb ik de afgelopen paar jaar bereikt. Ik ben nu eerst sporten... Ik post vanavond wel verder. Ach je hebt ook gelijk, het probleem bij mij is dat er wel dames in de buurt zijn maar dat ik niet opval en dat ze me liever vermijden tenzij het echt nodig is voor ze om (zakelijk) contact te zoeken 
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:27 schreef formerjellybean het volgende:Deelnemer niet om lullig te doen maar wat verwacht je nou van ons. Het is een forum geen therapie. En als sommige dingen echt in dit topic te ver gaan zoals dat MLIG op zoek wou gaan naar het meisje waar iemand in het topic over had, vind ik gerust dat je daar wat van mag zeggen, idem dito als Richard vermeld dat die soms op mensen inrijd dan mag je daar best wat van zeggen. Eerlijk gezegd en dat zeg ik al eerder qua sommige issues is dit niet de plek ervoor om er mee om te gaan omdat we niet geschoold voor zijn. Ach dit is wel weer flauw van je. Ik zei dat ik iets te snel op kruispunten afreed waardoor het lijkt alsof ik misschien wel eens mogelijk voorrang zou kunnen nemen. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 17:57 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:22 schreef moneyfornothing het volgende:[..] Ik beweer ook nergens een expert en deskundige te zijn, maar jij gaf aan dat ik niets mocht zeggen omdat ik te jong ben om iets meegemaakt te hebben. Afgezien van dat dat helemaal niet waar hoeft te zijn, wilde ik gewoon aangeven dat mijn bijdrage niet meteen waardeloos is omdat ik niet in hetzelfde schuitje zit als de ernstige probleemgevallen. Nu we het erover eens zijn dat jij ook geen expert ben hoef je dus ook niet meer zo denigrerend te doen. Ik weet dat dat zijn probleem is, maar als hij er niets aan wil veranderen kan ik hem vanaf hier niet helpen. Dus dan houdt het op. Maar daarom hoeft toch niet iedereen samen te spannen om iemand het topic uit te schelden. Ik heb al eerder 5 man op richard zien inhakken. Toen haakte hij af. Iemand poste. "Goed gedaan jongens, hij is weg". Ik heb iemand zien poste dat maar zelfmoord moest plegen. Je mag niet posten over zelfmoordneigingen maar je iemand wel aanbevelen. Er zijn inmiddels meer posten over de wens dat richard moet opdonderen want een lul is, dan er posten zijn waarin richard zegt dat hij overtuigd is van lelijkheid. Agressieve posten naar richard zijn er blijkbaar nooit genoeg en vervelen nooit.
[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 12-05-2011 18:03:14 ] |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 18:04 |
nou als je zo overtuigd ben dat je hem kan helpen dan ga je toch begeleiden via pm/dm. Voor mij blijft hij ongeveer een cd die steeds blijft steken en zou eerlijk gezegd niet weten wat voor advies ik hem moet geven omdat het steeds op hetzelfde uitkomt. En denk dat daar meerderen van zijn hier. Je kan moeilijk advies blijven geven aan iemand die steeds met hetzelfde komt |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:07 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:57 schreef deelnemer het volgende:[..] Maar daarom hoeft toch niet iedereen samen te spannen om iemand het topic uit te schelden. Ik heb al eerder 5 man op richard zien inhakken. Toen haakte hij af. Iemand poste. "Goed gedaan jongens, hij is weg". Ik heb iemand zien poste dat maar zelfmoord moest plegen. Je mag niet posten over zelfmoordneigingen maar je iemand wel aanbevelen. Er zijn inmiddels meer posten over de wens dat richard moet opdonderen want een lul is, dan er posten zijn waarin richard zegt dat hij overtuigd is van lelijkheid. Agressieve posten naar richard zijn er blijkbaar nooit genoeg en vervelen nooit.
|
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 18:08 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:57 schreef deelnemer het volgende:Maar daarom hoeft toch niet iedereen samen te spannen om iemand het topic uit te schelden. Ik heb al eerder 5 man op richard zien inhakken. Toen haakte hij af. Iemand poste. "Goed gedaan jongens, hij is weg". Ik heb iemand zien poste dat maar zelfmoord moest plegen. Je mag niet posten over zelfmoordneigingen maar je iemand wel aanbevelen. Er zijn inmiddels meer posten over de wens dat richard moet opdonderen want een lul is, dan er posten zijn waarin richard zegt dat hij overtuigd is van lelijkheid. Agressieve posten naar richard zijn er blijkbaar nooit genoeg en vervelen nooit. Als iemand geen hulp accepteert van mensen hier dan heeft hij hier niks te zoeken. Niet meer, niet minder. Als jij hem graag persoonlijk wil 'behandelen' kan dat prima via PM of mail. Kennelijk zijn een groot aantal mensen z'n eeuwige gejammer gewoon zat. Verder vind ik je met je "uit het topic te schelden" een beetje aanstelt; mensen zijn hem gewoon zat, en dat op een 'zachte' manier aan z'n verstand brengen lukt niet. Hij blijft dezelfde onzin posten, en waar ik (en anderen met mij) voor passen is het voeden van zijn behoefte aan aandacht. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 18:11 |
quote: Je hebt eerder gepost, dat je op de middelbare school wel zag dat sommigen kinderen werden gepest, maar daar nooit voor op kwam. Daar heb je nu spijt van. Ik vind wat ik hier soms zie erg lijken op pestgedrag.
[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 12-05-2011 18:22:49 ] |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:12 |
Even wat doorgelezen, jaja ik zie dat Supersoep zich weer eens arrogant opstelt en de wijsheid in pacht denkt te hebben. Zijn posts wekken irritatie op bij mij, helemaal als hij zegt dat ik niks met de tips doe. Het is toch wel duidelijk dat hij hier enkel is om Strawberry te veroveren en verder is hij niet geinteresseerd in de problematiek van bepaalde mensen. Hij denkt te begrijpen hoe ik denk maar zo makkelijk is het niet, de zaken liggen wel wat gecompliceerder dan dat.(maar ik heb werkelijk waar schijt aan die man en zal zeker niet buigen voor zo'n sneu figuur en ik zal blijven posten wanneer ik dit wil)
Natuurlijk hecht ik veel waarde aan de posts van Strawberry in het bijzonder, ze heeft me inderdaad wel heel erg geholpen ook al laat ik dat niet altijd blijken, ook hecht ik waarde aan posts van vele anderen hier zoals K_W (de ontmoeting was een hele positieve ervaring), deelnemer, MLiG, Mera, Happygirl, en ook Catbert op tijd en nog een paar andere users die ik even vergeet.
Dat ik agressief word zoals die Supersoep aangeeft komt om hele andere redenen dan hij denkt. Het komt vooral door Strawberry omdat ze me uit mijn wereld probeert te halen maar mijn extreem negatieve overtuiging die er door de jaren ingeslepen is wilt de waarheid niet onder ogen zien en als ik dan begin te twijfelen aan mijn overtuiging dan word ik agressief, ik word als het ware geleid door een energiebron aan negativiteit. Dit is natuurlijk niet Strawberrys fout, volgens mij is het ook logisch dat dit gebeurd in het herstellende proces dat ik agressief word omdat het moeilijk is de waarheid in te zien.
Ach Supersoep heeft het in elk geval compleet onjuist en hij heeft me voor geen meter geholpen als dat zijn intentie was van de harde aanpak. Het is vooral Strawberry die me het hardst heeft geholpen ook dmv DM's en PM's en daar ben ik haar dan ook eeuwig dankbaar voor maar K_W komt er ook heel erg dicht in de buurt. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 18:12 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:08 schreef Catbert het volgende:[..] Als iemand geen hulp accepteert van mensen hier dan heeft hij hier niks te zoeken. Niet meer, niet minder. Als jij hem graag persoonlijk wil 'behandelen' kan dat prima via PM of mail. Kennelijk zijn een groot aantal mensen z'n eeuwige gejammer gewoon zat. Verder vind ik je met je "uit het topic te schelden" een beetje aanstelt; mensen zijn hem gewoon zat, en dat op een 'zachte' manier aan z'n verstand brengen lukt niet. Hij blijft dezelfde onzin posten, en waar ik (en anderen met mij) voor passen is het voeden van zijn behoefte aan aandacht. tja meelzeen doe ik toch maar hallo zeg, jij durft te beweren dat iemand die hier geen hulp wil hier niks te zoeken heeft? en wie ben jij dan in godsnaam om dat te zeggen? |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:15 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:12 schreef richard_prf het volgende:Even wat doorgelezen, jaja ik zie dat Supersoep zich weer eens arrogant opstelt en de wijsheid in pacht denkt te hebben. Zijn posts wekken irritatie op bij mij, helemaal als hij zegt dat ik niks met de tips doe. Het is toch wel duidelijk dat hij hier enkel is om Strawberry te veroveren en verder is hij niet geinteresseerd in de problematiek van bepaalde mensen. Hij denkt te begrijpen hoe ik denk maar zo makkelijk is het niet, de zaken liggen wel wat gecompliceerder dan dat. Natuurlijk hecht ik veel waarde aan de posts van Strawberry in het bijzonder, ze heeft me inderdaad wel heel erg geholpen ook al laat ik dat niet altijd blijken, ook hecht ik waarde aan posts van vele anderen hier zoals K_W (de ontmoeting was een hele positieve ervaring), deelnemer, MLiG, Mera, Happygirl, en ook Catbert op tijd en nog een paar andere users die ik even vergeet. Dat ik agressief word zoals die Supersoep aangeeft komt om hele andere redenen dan hij denkt. Het komt vooral door Strawberry omdat ze me uit mijn wereld probeert te halen maar mijn extreem negatieve overtuiging die er door de jaren ingeslepen is wilt de waarheid niet onder ogen zien en als ik dan begin te twijfelen aan mijn overtuiging dan word ik agressief, ik word als het ware geleid door een energiebron aan negativiteit. Dit is natuurlijk niet Strawberrys fout, volgens mij is het ook logisch dat dit gebeurd in het herstellende proces dat ik agressief word omdat het moeilijk is de waarheid in te zien. Ach Supersoep heeft het in elk geval compleet onjuist en hij heeft me voor geen meter geholpen als dat zijn intentie was van de harde aanpak. Het is vooral Strawberry die me het hardst heeft geholpen ook dmv DM's en PM's en daar ben ik haar dan ook eeuwig dankbaar voor maar K_W komt er ook heel erg dicht in de buurt. Je hebt haar jou niet laten helpen. Je bent geen centimeter veranderd en gebruikt haar enkel als stortplaats voor je inzinkingen die je dan niet hier in het topic meer durft te posten.
En nee, ik probeer jou ook niet te helpen. Je bent namelijk niet te helpen. Die overtuiging heb ik.
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:11 schreef deelnemer het volgende:[..] Je hebt eerder gepost, dat je op de middelbare school wel zag dat sommigen kinderen werden gepest, maar daar nooit voor op kwam. Daar had je nu spijt van. Ik vind wat ik hier soms zie erg lijken op pestgedrag. Als je dat pestgedrag vindt, ben je een aansteller. Er is niemand die hem naar z'n keel grijpt als hij gewoon normaal loopt te posten hier. Helaas is dat een uitzondering en dat heeft hij toch echt zelf in de hand. Wederom leg je de complete verantwoordelijkheid weer eens bij ons. Moet je eens mee ophouden. |
Catch_me | donderdag 12 mei 2011 @ 18:16 |
Hoe vaak hebben we onderhand al niet gehoord dat richard en MLIG voor goed weg blijven uit deze reeks btw  |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:18 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:15 schreef Supersoep het volgende:[..] Je hebt haar jou niet laten helpen. Je bent geen centimeter veranderd en gebruikt haar enkel als stortplaats voor je inzinkingen die je dan niet hier in het topic meer durft te posten. En nee, ik probeer jou ook niet te helpen. Je bent namelijk niet te helpen. Die overtuiging heb ik. [..] Als je dat pestgedrag vindt, ben je een aansteller. Er is niemand die hem naar z'n keel grijpt als hij gewoon normaal loopt te posten hier. Wederom leg je de complete verantwoordelijkheid weer eens bij ons. Moet je eens mee ophouden. Strawberry heeft me wel geholpen wie ben jij om te zeggen dat het niet zo is arrogante kwal?
En als je zo overtuigt ben dat ik niet ben te helpen val me dan verder ook niet lastig. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 18:19 |
richard jij zei laatst toch dat je een psycholoog had gevonden waarmee het goed klikte? Heb je die inmiddels alweer gesproken? |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:20 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:19 schreef Chai het volgende:richard jij zei laatst toch dat je een psycholoog had gevonden waarmee het goed klikte? Heb je die inmiddels alweer gesproken? Ja, het probleem is dat de wachttijden zo lang zijn dat er 3 weken tussen zit.... dus eigenlijk heb ik er vrij weinig aan  |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:20 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:18 schreef richard_prf het volgende:[..] Strawberry heeft me wel geholpen wie ben jij om te zeggen dat het niet zo is arrogante kwal? En als je zo overtuigt ben dat ik niet ben te helpen val me dan verder ook niet lastig. Ze heeft geprobeerd je te helpen en dat waardeer ik. Jij bent alleen niks veranderd, nog steeds dezelfde zeur die je altijd bent geweest. Dat zij er enorm moe van is nu en wat meer kortaf is naar jou toe, is daar bewijs van.
quote: Dat ik agressief word zoals die Supersoep aangeeft komt om hele andere redenen dan hij denkt. Het komt vooral door Strawberry omdat ze me uit mijn wereld probeert te halen maar mijn extreem negatieve overtuiging die er door de jaren ingeslepen is wilt de waarheid niet onder ogen zien en als ik dan begin te twijfelen aan mijn overtuiging dan word ik agressief, ik word als het ware geleid door een energiebron aan negativiteit. Dit is natuurlijk niet Strawberrys fout, volgens mij is het ook logisch dat dit gebeurd in het herstellende proces dat ik agressief word omdat het moeilijk is de waarheid in te zien.
Dus ik had het gewoon juist. Wat loop je dan te zeggen dat ik het fout heb.
Ik denk helemaal niet dat jij om ''andere redenen'' aggressief geworden bent. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 18:21 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:08 schreef Catbert het volgende:[..] Als iemand geen hulp accepteert van mensen hier dan heeft hij hier niks te zoeken. Niet meer, niet minder. Als iemand over zijn problemen post is hij dan verplicht om adviezen op te volgen?
quote: Als jij hem graag persoonlijk wil 'behandelen' kan dat prima via PM of mail. Kennelijk zijn een groot aantal mensen z'n eeuwige gejammer gewoon zat. Verder vind ik je met je "uit het topic te schelden" een beetje aanstelt; mensen zijn hem gewoon zat, en dat op een 'zachte' manier aan z'n verstand brengen lukt niet. Hij blijft dezelfde onzin posten, en waar ik (en anderen met mij) voor passen is het voeden van zijn behoefte aan aandacht. Ik zie richard liever gewoon meedraaien. Jij zegt eigenlijk: als iemand niet doet wat ik wil, dan mag ik agressiever worden net zolang tot hij wel doet wat ik wil. Eerder poste je al iets soortgelijks. Dat je eerst iets zacht zegt, en als dat niet helpt steeds harder wordt. Het doet me denken aan mensen die proberen je iets duidelijk te maken. Wat niet lukt, omdat je elkaars taal niet spreekt. Sommigen mensen beginnen dan steeds harder te praten omdat ze denken dat dat helpt. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 18:22 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:20 schreef richard_prf het volgende:[..] Ja, het probleem is dat de wachttijden zo lang zijn dat er 3 weken tussen zit.... dus eigenlijk heb ik er vrij weinig aan  Denk dat je er alsnog wel iets aan kunt hebben. Meer dan elke week een bezoek aan een waar het niet mee klikt iig.
Dit kan ook juist prettiger zijn, omdat je tussendoor de tijd hebt dingen daarna op een rijtje te zetten en te verwerken.
Succes iig.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 12-05-2011 18:22:35 ] |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:23 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:21 schreef deelnemer het volgende:[..] Als iemand over zijn problemen post is hij dan verplicht om adviezen op te volgen? [..] Ik zie richard liever gewoon meedraaien. Jij zegt eigenlijk: als iemand niet doet wat ik wil, dan mag ik agressiever worden net zolang tot hij wel doet wat ik wil. Eerder poste je al iets soortgelijks. Dat je eerst iets zacht zegt, en als dat niet helpt steeds harder wordt. Het doet me denken aan mensen die proberen je iets duidelijk te maken. Wat niet lukt, omdat je elkaar taal niet spreekt. Sommigen mensen beginnen dan steeds harder te praten omdat ze denken dat dat helpt. Zijn wij verplicht om maandenlang hetzelfde aan te horen zonder enige frustratie? Nee. We zijn geen muur. Het stoort dit topic nogal vaak als je door die ellenlange posts moet scrollen terwijl je ook nog eens precies weet wat er in gezegd wordt. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:23 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:20 schreef Supersoep het volgende:[..] Ze heeft geprobeerd je te helpen en dat waardeer ik. Jij bent alleen niks veranderd, nog steeds dezelfde zeur die je altijd bent geweest. Dat zij er enorm moe van is nu en wat meer kortaf is naar jou toe, is daar bewijs van. De overtuiging die ik heb is een periode van 10 - 12 jaar langzaam ingeslepen , dat is niet zo makkelijk om dat te veranderen.
Zo kortaf is ze helemaal niet, hoe kom je daar nou weer bij, dit is wat je graag ziet dat andere mensen me niet meer helpen en niet op mij reageren omdat JIJ overtuigd bent dat ik niet te helpen ben en dat is jouw mening dat wil nog niet zeggen dat je die wil perse moet opleggen aan anderen.
Straw is helemaal niet kortaf, ze reageert zowel in deze reeks als volop in DM en ik weet dat jij haar probeert te manipuleren en dat je liever ziet dat ze me helemaal met rust laat maar ik denk dat ze zelf wel een eigen mening heeft met je bezitterige dominante gedrag. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:25 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:23 schreef richard_prf het volgende:[..] De overtuiging die ik heb is een periode van 10 - 12 jaar langzaam ingeslepen , dat is niet zo makkelijk om dat te veranderen. Zo kortaf is ze helemaal niet, hoe kom je daar nou weer bij, dit is wat je graag ziet dat andere mensen me niet meer helpen en niet op mij reageren omdat JIJ overtuigd bent dat ik niet te helpen ben en dat is jouw mening dat wil nog niet zeggen dat je die wil perse moet opleggen aan anderen. Straw is helemaal niet kortaf, ze reageert zowel in deze reeks als volop in DM en ik weet dat jij haar probeert te manipuleren en dat je liever ziet dat ze me helemaal met rust laat maar ik denk dat ze zelf wel een eigen mening heeft met je bezitterige dominante gedrag. Loop dan ook niet te lullen dat je geholpen bent door haar, want daar laat je niets van zien. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 18:26 |
quote: #78 Waar iedereen elkaar de hersens inslaat 
Eerlijk gezegd krijg ik ook genoeg van Catbert, die zn grote lul iedereen probeert op te dringen.... Laat deelnemer lekker zweven zeg, sommige mensen hebben er vast wat aan hoor... |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:26 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:23 schreef Supersoep het volgende:[..] Zijn wij verplicht om maandenlang hetzelfde aan te horen zonder enige frustratie? Nee. We zijn geen muur. Het stoort dit topic nogal vaak als je door die ellenlange posts moet scrollen terwijl je ook nog eens precies weet wat er in gezegd wordt. Je bent ook niet verplicht om het te lezen, och het is toch wat he... een beetje door scrollen  |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 18:26 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:26 schreef richard_prf het volgende:[..] Je bent ook niet verplicht om het te lezen, och het is toch wat he... een beetje door scrollen  daar slijt de muis/touchpad van.. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:27 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:25 schreef Supersoep het volgende:[..] Loop dan ook niet te lullen dat je geholpen bent door haar, want daar laat je niets van zien. Zo eenvoudig is dat ook niet om dit te laten merken, maar ik kan met zekerheid zeggen dat ze bepaalde angsten heeft weggenomen jegens vrouwen, de verandering kan alleen niet zo snel verlopen als jij dat graag wilt zien. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:28 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:26 schreef richard_prf het volgende:[..] Je bent ook niet verplicht om het te lezen, och het is toch wat he... een beetje door scrollen  Net zoals jij niet verplicht bent te posten als je het weer eens niet ziet zitten, uit pure wanhoop. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 18:29 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:12 schreef missyB het volgende:tja meelzeen doe ik toch maar hallo zeg, jij durft te beweren dat iemand die hier geen hulp wil hier niks te zoeken heeft? en wie ben jij dan in godsnaam om dat te zeggen? De bedoeling van dit topic is dat mensen andere mensen die hulp willen kunnen helpen over de angt voor het versieren van meiden te komen. Dit topic is NIET bedoeld voor types die gewoon aandacht willen, jaren achtereen. Als je gewoon alleen maar aandacht wil, of wil lopen zeiken over hoe "oneerlijk" het is of hoe "lelijk" je wel niet bent, ben je hier aan het verkeerde adres. Dat soort geneuzel sneeuwt gewoon andere mensen die wel wat met de tips doen (zoals Sport en Dyna18 die recent begonnen zijn met posten) compleet onder.
Dus, mijn mening is dat Schenkstroop, MLIG en Richard gewoon op moeten tokken want ze domineren al lang genoeg dit topic terwijl ze niks met de tips doen en elkaar alleen maar versterken in het "hu hu het is niet eerlijk"-gejank.
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:27 schreef richard_prf het volgende:Zo eenvoudig is dat ook niet om dit te laten merken, maar ik kan met zekerheid zeggen dat ze bepaalde angsten heeft weggenomen jegens vrouwen, de verandering kan alleen niet zo snel verlopen als jij dat graag wilt zien. Joh, je komt hier alleen voor de aandacht. Nu ga je dit soort dingen roepen omdat je bang bent dat je die aandacht niet meer gaat krijgen. Laat eerst maar eens zien dat je vooruit gaat, dan praten we verder. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:29 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:28 schreef Supersoep het volgende:[..] Net zoals jij niet verplicht bent te posten als je het weer eens niet ziet zitten, uit pure wanhoop. Nee ik zou aan jou voortaan vragen wat ik wel en niet mag posten ok? Dacht het niet  |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:29 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:27 schreef richard_prf het volgende:[..] Zo eenvoudig is dat ook niet om dit te laten merken, maar ik kan met zekerheid zeggen dat ze bepaalde angsten heeft weggenomen jegens vrouwen, de verandering kan alleen niet zo snel verlopen als jij dat graag wilt zien. Ik hoef geen snelle verandering te zien. Ik zeg eerder net dat jij niet te veranderen bent. |
Catch_me | donderdag 12 mei 2011 @ 18:30 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:29 schreef Catbert het volgende:[..] De bedoeling van dit topic is dat mensen andere mensen die hulp willen kunnen helpen over de angt voor het versieren van meiden te komen. Dit topic is NIET bedoeld voor types die gewoon aandacht willen, jaren achtereen. Als je gewoon alleen maar aandacht wil, of wil lopen zeiken over hoe "oneerlijk" het is of hoe "lelijk" je wel niet bent, ben je hier aan het verkeerde adres. Dat soort geneuzel sneeuwt gewoon andere mensen die wel wat met de tips doen (zoals Sport en Dyna18 die recent begonnen zijn met posten) compleet onder. Dus, mijn mening is dat Schenkstroop, MLIG en Richard gewoon op moeten tokken want ze domineren al lang genoeg dit topic terwijl ze niks met de tips doen en elkaar alleen maar versterken in het "hu hu het is niet eerlijk"-gejank. amen broeder  |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:30 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:29 schreef richard_prf het volgende:[..] Nee ik zou aan jou voortaan vragen wat ik wel en niet mag posten ok? Dacht het niet  Kan je beter wel doen.
Aangezien je meer vijanden dan vrienden hebt gemaakt met je postgedrag. Maar dat ligt dan aan ons ofzo, ja.  |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:30 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:29 schreef Supersoep het volgende:[..] Ik hoef geen snelle verandering te zien. Ik zeg eerder net dat jij niet te veranderen bent. oh ik ga daar niet mee in discussie over dat punt, ik weet 100% zeker dat ik wel te veranderen ben. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 18:31 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:30 schreef richard_prf het volgende:oh ik ga daar niet mee in discussie over dat punt, ik weet 100% zeker dat ik wel te veranderen ben. Je bent kennelijk de enige, niemand hier zit er verder heil in om te proberen je te veranderen, dus wat doe je hier nog? |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:32 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:30 schreef richard_prf het volgende:[..] oh ik ga daar niet mee in discussie over dat punt, ik weet 100% zeker dat ik wel te veranderen ben. Nou, dat zegt niet veel. Je hebt namelijk je periodes van ''er is niks aan te doen, boohoo'' en ''nou ik zie het weer helemaal zitten!''
Dat cancelled elkaar weer uit dus blijf je algemeen genomen op zo'n soort nulpunt zitten. Geen verandering dus. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:32 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:30 schreef Supersoep het volgende:[..] Kan je beter wel doen. Aangezien je meer vijanden dan vrienden hebt gemaakt met je postgedrag. Maar dat ligt dan aan ons ofzo, ja.  Och dat wel mee met al die ingebeelde vijanden van je. Bovendien zal ik er niet zo mee zitten als het al zo was, ik verwacht ook niet dat ik vrienden maak met mijn gedrag maak zoals ik nu post maar dat komt wel weer als ik binnenkort sneller ga herstellen.
Ik heb een ander doel dan jij, ik hoef niet zo nodig geliefd te zijn zoals jij dit graag wel wilt. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 18:33 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:26 schreef Godshand het volgende:[..] Laat deelnemer lekker zweven zeg, sommige mensen hebben er vast wat aan hoor... Goed punt. Als harde exact beta man is dit de 1e keer dat mensen vinden dat ik zweef. Normaal lig ik altijd in de clinch met de vage gedachten van andere mensen. Dat is wel even wennen. Het komt omdat die geen conflict van ideeen is, maar een conflict tussen praktisch handelen en begrijpen. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:33 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:32 schreef richard_prf het volgende:[..] Och dat wel mee met al die ingebeelde vijanden van je. Bovendien zal ik er niet zo mee zitten als het al zo was, ik verwacht ook niet dat ik vrienden maak met mijn gedrag maak zoals ik nu post maar dat komt wel weer als ik binnenkort sneller ga herstellen. Als je maar niet binnen twee dagen gaat lopen posten dat je het niet meer ziet zitten, zoals je 4 dagen geleden nog probeerde. En dat was zelfs in je "zo ik ga elke dag lekker sporten'' periode. Maar die kans schat ik wel heel hoog in. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 18:34 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:31 schreef Catbert het volgende:[..] Je bent kennelijk de enige, niemand hier zit er verder heil in om te proberen je te veranderen, dus wat doe je hier nog? Ach lees ze niet man, dit soort post zijn nuttig voor MLIG, Lanterfant ed. Die helpen elkaar veel meer mee dan dat testosterongeneuzel van jou... |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:35 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:33 schreef Supersoep het volgende:[..] Als je maar niet binnen twee dagen gaat lopen posten dat je het niet meer ziet zitten, zoals je 4 dagen geleden nog probeerde. Maar die kans schat ik wel heel hoog in. Dat kan gebeuren, dat ligt eraan hoe ik me dan voel. Meestal als het een beetje goed gaat dan komt de klap heel erg hard aan als het weer slechter gaat. Op dit moment voel ik me redelijk en ik heb vooralsnog geen voorgevoel dat het binnen nu en 2 dagen verandering in komt. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 18:36 |
richard, heb jij ooit emdr therapie geprobeerd>?? |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 18:37 |
quote: Wat is dit voor kul? 
Dat kan niet zomaar overal toegepast worden... |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 18:37 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:33 schreef deelnemer het volgende:Goed punt. Als harde exact beta man is dit de 1e keer dat mensen vinden dat ik zweef. Voor een "harde beta" maak je wel extreem zweverige topics op F&L anders.
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:34 schreef Godshand het volgende:Ach lees ze niet man, dit soort post zijn nuttig voor MLIG, Lanterfant ed. Die helpen elkaar veel meer mee dan dat testosterongeneuzel van jou... Lanter is een troll. MLIG, Schenk en Richard zitten elkaar vooral te versterken in dat het allemaal oneerlijk is. Ze vertikken het alle drie om het probleem bij zichzelf te zoeken. Als je dat 'testosterongeneuzel' vindt, tja. De enige die hun problemen op kunnen lossen zijn zijzelf, stukje bij beetje. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 18:39 |
quote: Jesis staat de maan verkeerd ofzo? ik vraag hem enkel of hij dat ooit geprobeerd heeft meer niet! |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:42 |
quote: Nee nooit geprobeerd dit is mijn eerste therapie en ook de eerste keer dat ik help krijg in mijn leven, maar het onderwerp trauma's is nog niet ter sprake gekomen in de therapie al vermoed ik dat mijn BDD wel getriggered is door een traumatische ervaring wat ik zelfs niet durf te posten hier omdat dat echt te gevoelig ligt ookal ben ik zo open hier over mijn problematiek. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 18:42 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:37 schreef Catbert het volgende:[..] Voor een "harde beta" maak je wel extreem zweverige topics op F&L anders. Zoals? Mijn F&L topics zijn vooral van logische aard. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 18:44 |
quote: Ik weet niet meer welke, het was me een maand terug ofzo al opgevallen, vooral omdat je al eerder claimde een 'beta' te zijn.
Maargoed, om het een beetje ontopic te houden: ik denk dat de meeste mensen hier meer hebben aan concrete tips en reacties op wat ze verkeerd aangepakt hebben enzo. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 18:45 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:44 schreef Catbert het volgende:[..] Ik weet niet meer welke, het was me een maand terug ofzo al opgevallen, vooral omdat je al eerder claimde een 'beta' te zijn. Ik denk niet dat jij die topics van mij hebt begrepen. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 18:45 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:42 schreef richard_prf het volgende:[..] Nee nooit geprobeerd dit is mijn eerste therapie en ook de eerste keer dat ik help krijg in mijn leven, maar het onderwerp trauma's is nog niet ter sprake gekomen in de therapie al vermoed ik dat mijn BDD wel getriggered is door een traumatische ervaring wat ik zelfs niet durf te posten hier omdat dat echt te gevoelig ligt ookal ben ik zo open hier over mijn problematiek.
Ik zei het je toch, dat zei ik vanaf het begin al! BDD is niet dat je lelijk bent en je daar enorm van bewust wordt - het is een obsessie met een bepaalde eigenschap die inderdaad ergens door wordt veroorzaakt.
Wat zei je psycholoog hier eigenlijk over? |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 18:46 |
Edit: Lama, compleet offtopic. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:51 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:37 schreef Catbert het volgende:[..] Voor een "harde beta" maak je wel extreem zweverige topics op F&L anders. [..] Lanter is een troll. MLIG, Schenk en Richard zitten elkaar vooral te versterken in dat het allemaal oneerlijk is. Ze vertikken het alle drie om het probleem bij zichzelf te zoeken. Als je dat 'testosterongeneuzel' vindt, tja. De enige die hun problemen op kunnen lossen zijn zijzelf, stukje bij beetje. Lanter is geen troll denk ik ookal lijkt het er sterk op, iemand heeft haar ook op de Cam gezien en gesproken enzo.
Het voelt inderdaad zo oneerlijk dat er nooit wat gebeurd, het is gewoon ongelooflijk kut gevoel altijd van de zijlijn te moeten toekijken hoe veel mensen daten, verliefd worden, sex hebben etc het voelt onmogelijk en oneerlijk allemaal.
Moneyfornothing gaf al eens aan dat ik niet opval bij de dames, en daar heeft ze gelijk in het lijkt alsof ik niet besta voor ze maar ze kan geen antwoorden geven waarom dat zo is. En ik weet het antwoord zelf ook anders had ik er serieus alles aan geprobeerd om het te veranderen.
Want met zekerheid kan ik zeggen dat ik nooit zomaar opgeef zonder er eerst keihard voor gevochten te hebben. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:52 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:45 schreef HappyGirl91 het volgende:[..]  Ik zei het je toch, dat zei ik vanaf het begin al! BDD is niet dat je lelijk bent en je daar enorm van bewust wordt - het is een obsessie met een bepaalde eigenschap die inderdaad ergens door wordt veroorzaakt. Wat zei je psycholoog hier eigenlijk over? Ik weet het, het is waarschijnlijk gebeurd door die traumatische gebeurtenis 11 jaar geleden ik denk er bijna iedere dag wel een keer aan, kan het niet verwerken. En ik weet vrij zeker dat deze gebeurenis dat ik toen heb meegemaakt heel erg uniek genoemd kan worden. IK ben nog nooit iemand tegengekomen of gelezen op internet die hetzelfde heeft meegemaakt.
Nog niet aan bod gekomen.... 3 weken wachten  |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 18:52 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:37 schreef Catbert het volgende:Lanter is een troll. MLIG, Schenk en Richard zitten elkaar vooral te versterken in dat het allemaal oneerlijk is. Ze vertikken het alle drie om het probleem bij zichzelf te zoeken. Als je dat 'testosterongeneuzel' vindt, tja. De enige die hun problemen op kunnen lossen zijn zijzelf, stukje bij beetje. Dat laatste wat je stelt gebeurt ook. Als je vanaf #1 kijkt zijn ze langzaamaan lichtjes (met terugvallen) aan het vooruitgaan.
Daarbij zie ik dat ze makkelijker met elkaar praten en beter herkennen dan die testosteronopmerkingen van jou. Zij gaan niet zomaar bij een fotografieclubje. Wel merk ik dat prijzende opmerkingen van Schenk aan Richard en vice versa wel goed doet. En tsja daartussendoor hoort ook blijkbaar af en toe "Fuck all whores" opmerkingen tussen. MLIG vordert geloof ik in zn hoofd wel (het PUA gebeuren is iig beter dan helemaal niets lezen en doen zoals ie eerst deed), alleen de uitvoering ontbreekt het aan. Wie weet lukt het hem in 2012... |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:54 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:52 schreef Godshand het volgende:[..] Dat laatste wat je stelt gebeurt ook. Als je vanaf #1 kijkt zijn ze langzaamaan lichtjes (met terugvallen) aan het vooruitgaan. Daarbij zie ik dat ze makkelijker met elkaar praten en beter herkennen dan die testosteronopmerkingen van jou. Zij gaan niet zomaar bij een fotografieclubje. Wel merk ik dat prijzende opmerkingen van Schenk aan Richard en vice versa wel goed doet. En tsja daartussendoor hoort ook blijkbaar af en toe "Fuck all whores" opmerkingen tussen. MLIG vordert geloof ik in zn hoofd wel (het PUA gebeuren is iig beter dan helemaal niets lezen en doen zoals ie eerst deed), alleen de uitvoering ontbreekt het aan. Wie weet lukt het hem in 2012... Waar baseer je dat op? Schenk is niet vooruit gegaan en MLIG gaat met de dag verder achteruit omdat hij ook nog eens in de financiele problemen gaat komen. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 18:55 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:54 schreef Supersoep het volgende:[..] Waar baseer je dat op? Schenk is niet vooruit gegaan en MLIG gaat met de dag verder achteruit omdat hij ook nog eens in de financiele problemen gaat komen. Waarom gaat MLiG in de financiële problemen komen? Heb ik wat gemist?
Zelf vermoed ik wel eens dat Schenk aan een paranoïde persoonlijkheidsstoornis lijdt. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 18:57 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:55 schreef richard_prf het volgende:[..] Waarom gaat MLiG in de financiële problemen komen? Heb ik wat gemist? Langstudeerdersboete vanaf volgend jaar wat ook gaat gelden voor al de afgelopen jaren. Aangezien hij al 6 jaar over het eerste jaar doet, kan je dat wel voorspellen. Sowieso gaat hij z'n studie niet afmaken, dus moet hij wellicht nog bovenop al dat gedoe wat stufi terugbetalen.
Hij krijgt er ook nog eens een uitkering bovenop, ik weet niet hoe legaal dat allemaal is. Hij zegt heel blij te zijn dat het allemaal automatisch wordt behandeld en dat er niet een echt persoon naar z'n dossier is komen kijken.
Maar goed, z'n ouders betalen dat dan, zei hij dan. Maar dat betekent niet dat hij vooruitgang maakt. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 18:58 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:52 schreef Godshand het volgende:Dat laatste wat je stelt gebeurt ook. Als je vanaf #1 kijkt zijn ze langzaamaan lichtjes (met terugvallen) aan het vooruitgaan. Ik heb MLIG (die volgens mij zo'n beetje de aanstichter is) nul komma nul progressie zien maken. Het is eerder erger geworden. Richard, tja. Nu heeft 'ie opeens weer een trauma, waarvan we voor 't eerst horen. En ondertussen doet 'ie niks met suggesties dat hij zich eens een normaal slaaprite aan moet meten.
quote: Daarbij zie ik dat ze makkelijker met elkaar praten en beter herkennen dan die testosteronopmerkingen van jou. Zij gaan niet zomaar bij een fotografieclubje.
Sorry hoor maar dat "fotografieclubje" is een "testosteron"opmerking? Holy crap, het loopt daar over van de vrouwen!
quote: Wel merk ik dat prijzende opmerkingen van Schenk aan Richard en vice versa wel goed doet. En tsja daartussendoor hoort ook blijkbaar af en toe "Fuck all whores" opmerkingen tussen. MLIG vordert geloof ik in zn hoofd wel (het PUA gebeuren is iig beter dan helemaal niets lezen en doen zoals ie eerst deed), alleen de uitvoering ontbreekt het aan. Wie weet lukt het hem in 2012...
Komop zeg! MLIG heeft alles opgehangen aan dat PUA geneuzel wat voor hem niet werkt. Wat WEL zou werken is als 'ie eens buiten zou komen.
Ik heb het idee dat je reactie nogal gekleurd is doordat je mij niet mag. Dat je mij niet mag, prima. Maar je kunt niet met droge ogen beweren dat MLIG op de juiste weg is. MLIG gebruikt dit topic als uitlaatklep voor z'n gejammer, Richard net zo goed. Tegen elkaar lopen jammeren dat het oneerlijk is doet meer schade dan goed. Ze zouden elkaar juist achter de computer weg moeten jagen. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 18:58 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:52 schreef richard_prf het volgende:[..] Ik weet het, het is waarschijnlijk gebeurd door die traumatische gebeurtenis 11 jaar geleden ik denk er bijna iedere dag wel een keer aan, kan het niet verwerken. Nog niet aan bod gekomen.... 3 weken wachten  Nou hup, verwerken die hap Nee, zo simpel is het natuurlijk niet - ik denk in elk geval dat wat er is gebeurd een impact heeft gehad op je zelfbeeld, dat je jezelf erdoor bent gaan aanpraten dat je niet goed genoeg bent, dat je het bent gaan geloven, en dat je zo geleidelijk aan je BDD hebt ontwikkeld. Lekker makkelijk gediagnosticeerd natuurlijk, zo vanachter mijn computertje maar dat is gewoon wat ik denk.
Maar waar heb je het dan eigenlijk wél over gehad met die psych? Ik vond 'm eerlijk gezegd al niet erg professioneel klinken toen je vertelde wat hij tegen je zei maar ik kan het mis hebben, natuurlijk. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 19:01 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:58 schreef HappyGirl91 het volgende:[..] Nou hup, verwerken die hap Nee, zo simpel is het natuurlijk niet - ik denk in elk geval dat wat er is gebeurd een impact heeft gehad op je zelfbeeld, dat je jezelf erdoor bent gaan aanpraten dat je niet goed genoeg bent, dat je het bent gaan geloven, en dat je zo geleidelijk aan je BDD hebt ontwikkeld. Lekker makkelijk gediagnosticeerd natuurlijk, zo vanachter mijn computertje  maar dat is gewoon wat ik denk. Maar waar heb je het dan eigenlijk wél over gehad met die psych? Ik vond 'm eerlijk gezegd al niet erg professioneel klinken toen je vertelde wat hij tegen je zei maar ik kan het mis hebben, natuurlijk. Dat klopt helemaal, op elk punt ben ik het met deze post eens eigenlijk. Het voelt alleen onmogelijk dit voorval te verwerken, want wat er toen gebeurd is, is zeker niet ingebeeld en het is een hele unieke gebeurtenis, het was eigenlijk een positieve gebeurtenis wat later omgezet werd in extreem negatief en waardoor mijn zelfbeeld op zijn kop kwam te staan. Meer kan ik er niet over vertellen  |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:01 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:54 schreef Supersoep het volgende:[..] Waar baseer je dat op? Schenk is niet vooruit gegaan en MLIG gaat met de dag verder achteruit omdat hij ook nog eens in de financiele problemen gaat komen. Ik zie ze elkaar wel aanmoedigen.Opmerkingen als "MLIG gaat een grote PUA worden" van Richard_Prf. Getuitgt niet van veel realisme idd, maar MLIG trekt zich wel er aan op. Ja financieel gaat MLIG de slechte kant op, maar zn stemming is wat bter. Zn angsten id niet.
Schenk is dezelfde gebleven idd, maar vind het prettig met Richard ed te praten. Richard zit in een achtbaan geloof ik, nog steeds veel "ik ben lelijk opmerkingen" maar vaak genoeg ook gezonde akties.
Ik ben het ermee eens dat sommige extra professionele hulp nodig zouden moeten hebben (Richard heeft het al), maar de steun die ze aan elkaar hebben is denk ik mentaal wel handig.
Ik persoonlijk reageer niet teveel meer op hun posts, het heeft weinig zin, ik heb hen al gezegd wat ik te zeggen heb. Het staat ook verder van mijn belevingswereld af, maar hun onderling zitten erg dichtbij. De isolatie van MLIG is denk ik goed te begrijpen voor Lanterfanteraar (mogelijk is ze geen trol, alleen beetje apart ). Het grappige is doordat iedereen erger of minder erg in de put zit, zich beter kan voelen. Richard voelt zich soms beter dan MLIG, evenals Lanterfant dat heeft over MLIG. Je voelt je immers beter als het nog slechter kan. Dat geldt helemaal voor ons  |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:03 |
quote: Tja. Mensen die hier komen lezen om zich beter te voelen dan hen horen hier m.i. ook niet. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:03 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:20 schreef dyna18 het volgende:Ik probeer trouwens de laatste tijd dit topic een beetje te volgen. Hij gaat echter vrij hard en er word ook best veel off-topic gekibbeld. Graag zou ik echter de adviezen lezen die eerder gegeven zijn (omdat ik daar zelf vast wel wat aan zal hebben). Iemand nog tips welke posts ik het beste kan lezen? Die kan je vooral in het begin van de reeks lezen denk ik. Daarna zijn veel mensen de uitgebreide adviezen, die al 10 keer langs zijn gekomen voor bepaalde users, zat geworden omdat het toch geen zin had. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 19:04 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:01 schreef richard_prf het volgende:[..] Dat klopt helemaal, op elk punt ben ik het met deze post eens eigenlijk. Het voelt alleen onmogelijk dit voorval te verwerken, want wat er toen gebeurd is, is zeker niet ingebeeld en het is een hele unieke gebeurtenis, het was eigenlijk een positieve gebeurtenis wat later omgezet werd in extreem negatief en waardoor mijn zelfbeeld op zijn kop kwam te staan. Meer kan ik er niet over vertellen  Niemand dwingt je om iets te vertellen, Richard, maar vertel nou eens wat je psych je allemaal voor vragen heeft gesteld? Heb je wel meteen duidelijk verteld waar je voor kwam? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:05 |
Hier iets even om na te denken, zouden richard en MLIG juist door het internet niet te veel isoleren, zouden ze niet juist beter moeten leren om contacten buiten het internet op te zoeken . Het is namelijk een beetje kip ei verhaal en misschien zonderen ze zich juist extra af door juist zoveel achter internet te zitten. |
Mystikvm | donderdag 12 mei 2011 @ 19:07 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:05 schreef formerjellybean het volgende:Hier iets even om na te denken, zouden richard en MLIG juist door het internet niet te veel isoleren, zouden ze niet juist beter moeten leren om contacten buiten het internet op te zoeken . Het is namelijk een beetje kip ei verhaal en misschien zonderen ze zich juist extra af door juist zoveel achter internet te zitten. Volgens mij wordt dit al een half jaar gepropageerd. Contacten leggen leer je alleen door nieuwe contacten te maken in een ongedwongen sfeer. Verenigingsleven en vrijwilligerswerk. Van daaruit kan je verder werken. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:07 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:05 schreef formerjellybean het volgende:Hier iets even om na te denken, zouden richard en MLIG juist door het internet niet te veel isoleren, zouden ze niet juist beter moeten leren om contacten buiten het internet op te zoeken . Het is namelijk een beetje kip ei verhaal en misschien zonderen ze zich juist extra af door juist zoveel achter internet te zitten. Absoluut. Contact via internet is slechts een slecht surrogaat voor echt sociaal contact. Vind ik dan. Maar dat is ze al vaak genoeg gezegd. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 19:08 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:01 schreef richard_prf het volgende:[..] Dat klopt helemaal, op elk punt ben ik het met deze post eens eigenlijk. Het voelt alleen onmogelijk dit voorval te verwerken, want wat er toen gebeurd is, is zeker niet ingebeeld en het is een hele unieke gebeurtenis, het was eigenlijk een positieve gebeurtenis wat later omgezet werd in extreem negatief en waardoor mijn zelfbeeld op zijn kop kwam te staan. Meer kan ik er niet over vertellen  Een gebeurtenis kan wel reeel zijn, maar dat betekent niet veel, als je er geen interpretatie aan verbindt. Hoe je interpreteeert en hoe je jezelf vervolgens gaat gedragen kan uiteindelijk veel meer schade veroorzaken dan de gebeurtenis op zich. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:09 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 17:27 schreef formerjellybean het volgende:Deelnemer niet om lullig te doen maar wat verwacht je nou van ons. Het is een forum geen therapie. En als sommige dingen echt in dit topic te ver gaan zoals dat MLIG op zoek wou gaan naar het meisje waar iemand in het topic over had, vind ik gerust dat je daar wat van mag zeggen, idem dito als Richard vermeld dat die soms op mensen inrijd dan mag je daar best wat van zeggen. Eerlijk gezegd en dat zeg ik al eerder qua sommige issues is dit niet de plek ervoor om er mee om te gaan omdat we niet geschoold voor zijn. Eens, waarbij het ook nog eens zo is dat die personen alles behalve klaar zijn voor een meid, wat toch wel een beetje het hoofddoel is van deze reeks. Daarom zouden ze beter eerst hun issues kunnen verwerken en dan hier terugkomen. Want zoals je zegt, dit topic kan nooit een alternatief zijn voor therapie in geval van ernstige psychische problemen.
Maar ja, ook dat is al vaak gezegd. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 19:09 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:05 schreef formerjellybean het volgende:Hier iets even om na te denken, zouden richard en MLIG juist door het internet niet te veel isoleren, zouden ze niet juist beter moeten leren om contacten buiten het internet op te zoeken . Het is namelijk een beetje kip ei verhaal en misschien zonderen ze zich juist extra af door juist zoveel achter internet te zitten. Maar aan de andere kant is contact via internet nog altijd meer dan geen contact, en het is nog anoniem ook - Ik denk niet dat ze zonder dit medium ineens meer naar buiten zouden gaan of zo |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 19:09 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:04 schreef HappyGirl91 het volgende:[..] Niemand dwingt je om iets te vertellen, Richard, maar vertel nou eens wat je psych je allemaal voor vragen heeft gesteld? Heb je wel meteen duidelijk verteld waar je voor kwam? Ik ben pas 2 keer geweest he Ik kan er nog niet zoveel over zeggen, ze zijn nog bezig met notities en ik ben inderdaad heel duidelijk geweest waarvoor ik kwam. maar het gaat allemaal niet zo vlot daar bij het GGZ. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:10 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:58 schreef Catbert het volgende:Sorry hoor maar dat "fotografieclubje" is een "testosteron"opmerking? Holy crap, het loopt daar over van de vrouwen! Kijk ik zal het even uitleggen waarom het niet werkt.
Er zijn 2 (grofweg) soorten mensen in dit topic.
Normale gezonde mannen/vrouwen die nu (weer) op de datingmarkt zijn en misschien alleen moeite hebben de juiste jachtplaats weer te vinden of weer even moeten wennen aan versieren/afspraken met meiden maken etc.
Gezonde meiden zoals Meravigliosa, Happygirl91 en af en toe een andere vrouwelijke user die even hier nieuwsgierig rondkijkt.
Van de mannen zijn dat gezonde Hollandsche jongens zoals jij Catbert, Techno en Keep_Walking. Mannen die er doorsnee uitzien, redelijk makkelijk praten met vrouwen, misschien een tikje verlegen zijn maar ach.
Daartegenover hebben we de mannen met issues. Mensen die te nerd zijn (zoals Tijnbrein vindt), Richard met BDD, te verlegen zijn zoals Benzin of Heloef of inderdaad wat minder doorsnee qua schoonheid (en op schoonheid wordt je in 1e instantie afgerekend ja, dus het kost je dan extra moeite om aan de vrouw te komen (maar het is zeker niet onmogelijk!)). Naast verlegenheid zijn ze soms wat sociaal minder vaardig. Maken niet makkelijk een babbeltje met mensen. Of voelen zich niet snel op hun gemak bij grote groepen.
Dat jij daar niet mee in kan leven, best. Maar probeer ze dan niet op te dringen hoe het dan bij jou werkt. Sommige mensen worden nu eenmaal geen grote roergangers. Niet iedereen is DJ (Techno ). Dit soort mensen hebben meer aan praktische laag bij de grond tips. Gewoon met 1 vriend eropuitgaan. Niet eens de kroeg in want dat is te massaal voor ze. Datingsites idd. Etc.
Ik heb verder geen hekel aan Catbert, alleen wel aan het irritante doe-zoals-ik-want-dat-is-het-beste gedrag van je. Verder ben je denk ik een prima vent. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 19:11 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:09 schreef -Strawberry- het volgende: [..] Eens, waarbij het ook nog eens zo is dat die personen alles behalve klaar zijn voor een meid, wat toch wel een beetje het hoofddoel is van deze reeks. Daarom zouden ze beter eerst hun issues kunnen verwerken en dan hier terugkomen. Want zoals je zegt, dit topic kan nooit een alternatief zijn voor therapie in geval van ernstige psychische problemen. Maar ja, ook dat is al vaak gezegd. Maar mijn issue is toch dat ik niet met meiden kan omgaan, dus door met ze om te gaan lijkt mij de snelste oplossing is het niet ? En dit voelt nou juist onmogelijk, door een gebeurtenis in het verleden waardoor mijn zelfbeeld 180 graden is gedraaid.
Maar goed ik ga nu naar een vriend toe, een biertje drinken op het terras. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:11 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:04 schreef formerjellybean het volgende:nou als je zo overtuigd ben dat je hem kan helpen dan ga je toch begeleiden via pm/dm. Voor mij blijft hij ongeveer een cd die steeds blijft steken en zou eerlijk gezegd niet weten wat voor advies ik hem moet geven omdat het steeds op hetzelfde uitkomt. En denk dat daar meerderen van zijn hier. Je kan moeilijk advies blijven geven aan iemand die steeds met hetzelfde komt En nog een goeie post.  |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:12 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:11 schreef richard_prf het volgende:[..] Maar mijn issue is toch dat ik niet met meiden kan omgaan, dus door met ze om te gaan lijkt mij de snelste oplossing is het niet  ? En dit voelt nou juist onmogelijk, door een gebeurtenis in het verleden waardoor mijn zelfbeeld 180 graden is gedraaid. Dat je denkt dat dat jouw enige issue is zegt ook al genoeg... |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:12 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:08 schreef deelnemer het volgende:Een gebeurtenis kan wel reeel zijn, maar dat betekent niet veel, als je er geen interpretatie aan verbindt. Hoe je interpreteeert en hoe je jezelf vervolgens gaat gedragen kan uiteindelijk veel meer schade veroorzaken dan de gebeurtenis op zich. Goed voorbeeld van een m.i. zweverige en weinig concrete opmerking. Je kunt wel claimen dat je geen "interpretatie" aan een "gebeurtenis" moet hangen maar als je moeder doodgaat aan longkanker op je 15e ofzo (om maar wat te noemen) dan krijgt je persoonlijkheid daar onherroepelijk een knauw van. Je kunt niet kiezen dat ff uit te schakelen. Zolang we niet weten wat er gebeurd is en welke gevolgen het heeft gehad kun je er weinig zinnigs over zeggen. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:13 |
quote: Ook eens. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:13 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:09 schreef HappyGirl91 het volgende:[..] Maar aan de andere kant is contact via internet nog altijd meer dan geen contact, en het is nog anoniem ook - Ik denk niet dat ze zonder dit medium ineens meer naar buiten zouden gaan of zo Het kan ook juist zo gaan dat ze in hun hoofd denken dat niemand ze begrijpt en het juist maar op internet gaan zoeken en vervolgens daar juist veel mee bezig zijn en juist meer isoleren. Om heel eerlijk te zijn Richard zou zo iemand moeten hebben als een buddy , die hem meer helpt dingen te ondernemen samen buiten het internet, zodat het makkelijker voor hem word. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 19:13 |
quote: Daar begon het mee, het is de wortel van het probleem, de rest is ontstaan wegens uitblijven van contacten met vrouwen. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 19:14 |
quote: leuk voor je knul, moet je nou de hele tijd melden dat je het met Straw eens bent dat je het altijd met haar eens ongeacht wat ze zegt dat weten we nu wel he. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:15 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:18 schreef richard_prf het volgende:[..] Strawberry heeft me wel geholpen wie ben jij om te zeggen dat het niet zo is arrogante kwal? En als je zo overtuigt ben dat ik niet ben te helpen val me dan verder ook niet lastig. Gezien het feit hoeveel goeds bepaalde ervaringen voor je eigenwaarde hebben gedaan (niks), zou ik niet willen zeggen dat je echt vooruitgegaan bent en dat ik je heb kunnen helpen. Je problemen lijken zelfs erger dan ooit. Behalve dan dat je nog leeft hebben mijn adviezen, of welk advies dan ook, nog niets opgelost of vooruitgang geboekt... |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:16 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:14 schreef richard_prf het volgende:[..] leuk voor je knul, moet je nou de hele tijd melden dat je het met Straw eens bent  dat je het altijd met haar eens ongeacht wat ze zegt dat weten we nu wel he. De hele tijd.
Laat me eens zien hoe vaak ik dat deze week heb gedaan. Ga maar zoeken. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:16 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:13 schreef richard_prf het volgende:[..] Daar begon het mee, het is de wortel van het probleem, de rest is ontstaan wegens uitblijven van contacten met vrouwen. Ik denk dat de wortel van het probleem je pestverleden is, je alcoholistische vader, niet hebben van een moeder en het overlijden van je zusje, waarna jij een tijd lang als WoW zombie hebt geleefd en je eigenwaarde in die periode nog negatiever hebt ontwikkeld.
Anders zou je misschien wel dikke schijt hebben aan je scheve kaak. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:19 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:10 schreef Godshand het volgende:Daartegenover hebben we de mannen met issues. Mensen die te nerd zijn (zoals Tijnbrein vindt), Richard met BDD, te verlegen zijn zoals Benzin of Heloef of inderdaad wat minder doorsnee qua schoonheid (en op schoonheid wordt je in 1e instantie afgerekend ja, dus het kost je dan extra moeite om aan de vrouw te komen (maar het is zeker niet onmogelijk!)). Naast verlegenheid zijn ze soms wat sociaal minder vaardig. Maken niet makkelijk een babbeltje met mensen. Of voelen zich niet snel op hun gemak bij grote groepen. Op zich een goeie post, ik ben het er alleen niet helemaal mee eens. Ik snap best dat het 'eng' is om in een dergelijke grote onbekende groep terecht tekomen, maar het ergste wat je kan overkomen is dat je het echt niet leuk vindt. Tja, dan heb je het tenminste geprobeerd toch? Ik heb al eerder salsadansen aangeraden en dat heb ik toen in m'n eentje gedaan, en in het begin had ik ook zo iets van "kuuuut, wat doe ik hier". Dat zal bij iemand als Benzin misschien wel sterker zijn, maar uiteindelijk werken ze net zoals jij en ik. Salsadansen is dan misschien een stap te ver, maar dat is een fotografiecursus niet. Als dat echt te moeilijk is heb je een sociale fobie, en daar kunnen een zooi leken als wij die persoon sowieso niet mee helpen.
Datingsites zijn m.i. geen optie: ze hebben geen/weinig vrienden en maken reteweinig mee. Als je dan een date weet te regelen ga je keihard voor het blok als je dan opeens 1 op 1 een nerveus bang wrak bent. Op leren gaan met vrouwen doe je niet via een datingsite, dat is voor mensen die het wel kunnen maar om wat voor'n reden ook niet genoeg nieuwe mensen leren kennen.
Ik geloof best dat naar een fotografiecursus gaan geen optie is voor MLIG, maar die is zo ver heen dat ik sowieso niet denk dat ik hem ergens mee kan helpen. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 19:20 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:16 schreef -Strawberry- het volgende:[..] Ik denk dat de wortel van het probleem je pestverleden is, je alcoholistische vader, niet hebben van een moeder en het overlijden van je zusje, waarna jij een tijd lang als WoW zombie hebt geleefd en je eigenwaarde in die periode nog negatiever hebt ontwikkeld. Anders zou je misschien wel dikke schijt hebben aan je scheve kaak. Hier ga ik verder niet op in, ik ga nu weg een biertje drinken. De groeten. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:20 |
Gelukkig, die is weer weg.
(inb4 deelnemer) |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:22 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:29 schreef Catbert het volgende:Joh, je komt hier alleen voor de aandacht. Nu ga je dit soort dingen roepen omdat je bang bent dat je die aandacht niet meer gaat krijgen. Laat eerst maar eens zien dat je vooruit gaat, dan praten we verder. Ik denk echt, en dit is ook aan deelnemer, dat wanneer bepaalde users echt eens vooruitgang in hun houding en manier van denken laten zien, dat de reacties dan al heel anders zullen zijn. Op dit moment roepen ze het een beetje op zichzelf af.
En richard jij weet ook dat dit mijn advies naar jou is, om bepaalde dingen niet meer te posten waarvan je al weet dat men zich eraan gaat irriteren en dat er ook nog eens geen goed advies op te geven is. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:23 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:20 schreef richard_prf het volgende:Hier ga ik verder niet op in, ik ga nu weg een biertje drinken. De groeten. Tja, als je niet ingaat op dat soort dingen ga je ook niet verder komen.
Maargoed, ik begin steeds minder te geloven van al deze verhalen. Je hebt kennelijk wel gewoon een sociaal leven enzo, ik krijg het idee dat het je gewoon om de aandacht hier te doen is. En dat Straw daar vol ingestonken is.
quote: Ga dan ook niet zitten trollbaiten. Jullie houden elkaar weer lekker bezig  |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:23 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:20 schreef richard_prf het volgende:[..] Hier ga ik verder niet op in, ik ga nu weg een biertje drinken. De groeten. Maar het is wel waar. |
Mystikvm | donderdag 12 mei 2011 @ 19:26 |
Bij veel mensen hier die nog wel geholpen kunnen worden (en dus niet de beroepshuilers die hier echt niet meer komen voor tips) ligt de kern van het probleem in dat ze geen positieve punten aan zichzelf kunnen benoemen. Als je iets wil klaarspelen dan moet je je goed voelen over wat je goed kan of waar je goed in bent. Uiterlijk is inderdaad een criterium, maar je kan een gebruik aan uiterlijk echt wel goedmaken met andere positieve kwaliteiten. Die moet je laten spreken.
Iemand die zich goed voelt over waar hij of zij goed in is heeft ook durf, want weten wat je goed kan zorgt er automatisch voor dat je ook schijt krijgt aan meningen van anderen en je eigen minpunten.
Men moet eerst maar eens leren herkennen wat pluspunten zijn voordat er gedacht wordt aan vrouwen versieren. Voor MLIG en Richard is dit topic allang niet meer geschikt. Ik vraag me dan ook af wat ze hier nog doen, naast medelijden zoeken. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:26 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 18:42 schreef richard_prf het volgende:[..] Nee nooit geprobeerd dit is mijn eerste therapie en ook de eerste keer dat ik help krijg in mijn leven, maar het onderwerp trauma's is nog niet ter sprake gekomen in de therapie al vermoed ik dat mijn BDD wel getriggered is door een traumatische ervaring wat ik zelfs niet durf te posten hier omdat dat echt te gevoelig ligt ookal ben ik zo open hier over mijn problematiek. Ah, is dat het ene wat jij me nog nooit verteld hebt?
Dat je het hier niet wil delen snap ik, maar dat zou best eens de kern van het probleem kunnen zijn als je het nog niet hebt verwerkt. |
richard_prf | donderdag 12 mei 2011 @ 19:28 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:26 schreef -Strawberry- het volgende:[..] Ah, is dat het ene wat jij me nog nooit verteld hebt?Dat je het hier niet wil delen snap ik, maar dat zou best eens de kern van het probleem kunnen zijn als je het nog niet hebt verwerkt. Klopt misschien vertel ik je dit nog een keer, maar alleen als je het er verder niet over hebt hier op het forum 
Doei, fijne avond allemaal.
En dat sociale leven Catbert valt heel erg tegen Ik heb slechts 1 vriend die me wel eens op belt om een biertje te drinken. Ik heb dan ook geen sociale vrees zoals MLiG. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:29 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:19 schreef Catbert het volgende:[..] Op zich een goeie post, ik ben het er alleen niet helemaal mee eens. Ik snap best dat het 'eng' is om in een dergelijke grote onbekende groep terecht tekomen, maar het ergste wat je kan overkomen is dat je het echt niet leuk vindt. Tja, dan heb je het tenminste geprobeerd toch? Ik heb al eerder salsadansen aangeraden en dat heb ik toen in m'n eentje gedaan, en in het begin had ik ook zo iets van "kuuuut, wat doe ik hier". Dat zal bij iemand als Benzin misschien wel sterker zijn, maar uiteindelijk werken ze net misschien zoals jij en ik. Salsadansen is dan misschien een stap te ver, maar dat is een fotografiecursus niet. Als dat echt te moeilijk is heb je een sociale fobie, en daar kunnen een zooi leken als wij die persoon sowieso niet mee helpen. Datingsites zijn m.i. geen optie: ze hebben geen/weinig vrienden en maken reteweinig mee. Als je dan een date weet te regelen ga je keihard voor het blok als je dan opeens 1 op 1 een nerveus bang wrak bent. Op leren gaan met vrouwen doe je niet via een datingsite, dat is voor mensen die het wel kunnen maar om wat voor'n reden ook niet genoeg nieuwe mensen leren kennen. Ik geloof best dat naar een fotografiecursus gaan geen optie is voor MLIG, maar die is zo ver heen dat ik sowieso niet denk dat ik hem ergens mee kan helpen. Sommige mensen met gebrek aan sociale vaardigheden komen er nooit meer van af. Zeker de mensen met aan aan autismegeraleerde gediagnosticeerde stoornissen, maar ook minder ernstig, gewoon met een verlegen persoonlijkheid blijven hun hele leven soms zo. Zulke mensen hebben soms genoeg aan 1 op 1 vriendschappen of in kleine groepjes (van max 3 personen) omgaan. Sowieso lijkt het mij voor deze lieden eerst belangrijker om te kijken hoe ver het hun lukt "normaal" sociaal te doen met 1 of 2 vrienden en dan pas proberen te daten...
Ik merk sowieso dat het sommige mensen hier moeite kost om in te leven in dergelijke personen. Dat geeft niet maar reageer dan niet op die personen en laat ze in hun waarde. Ik reageer ook nog maar weinig op MLIG of Richard_prf. Dat heeft geen nut, mijn belevingswereld staat te ver van ze af en ik ben (hier dan, in het zh wel) geen therapeut. |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:30 |
Volgens mij is voor iedere hobby / interesse wel een clubje te vinden waar je je bij kan aansluiten. Dan nog is er de optie om eens iets te 'proberen' of in ieder geval kijken of het je wat lijkt.
Mochten er nou geen vrouwen zijn bij zo'n clubje dan nog brengt het je wat sociale contacten op die ook weer een netwerk van vrienden hebben.
De mogelijkheden zijn eindeloos als je maar eens die fucking voordeur opendoet en eens wat gaat ondernemen ipv zielig zitten klagen over hoe hard de wereld wel niet is, bah.
quote: Waar ben je mee bezig en waar slaat dit op?quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:22 schreef -Strawberry- het volgende:[..] Ik denk echt, en dit is ook aan deelnemer, dat wanneer bepaalde users echt eens vooruitgang in hun houding en manier van denken laten zien, dat de reacties dan al heel anders zullen zijn. Op dit moment roepen ze het een beetje op zichzelf af. Ja, of we gaan er niet meer op in. Eventuele nieuwe posters zouden we daar ook van op de hoogte kunnen brengen via DM o.i.d, mochten ze er ooit op ingaan.
Anyway, ik zie wel degelijk enige vooruitgang bij sommige users en ben verbaasd dat er nog nieuwe users zijn die hier durven te posten ondanks dat kinderachtige gebekvecht hier de hele tijd. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:32 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:26 schreef Mystikvm het volgende:Men moet eerst maar eens leren herkennen wat pluspunten zijn voordat er gedacht wordt aan vrouwen versieren. Voor MLIG en Richard is dit topic allang niet meer geschikt. Ik vraag me dan ook af wat ze hier nog doen, naast medelijden zoeken. Bij elkaar steun zoeken (en verder soms elkaar verder mentaal de vernieling in helpen ).
Meer kan het ook niet worden nee, zonder prof. hulp. Maar dat is al 1000x tegen ze gezegd. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:32 |
quote: Waar ben je mee bezig en waar slaat dit op? Deelnemer nam het me kwalijk dat ik dit in het verleden eens zei. Dus nu zeg ik het weer. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:33 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:28 schreef richard_prf het volgende:[..] Klopt misschien vertel ik je dit nog een keer, maar alleen als je het er verder niet over hebt hier op het forum  Dat zei je zo'n 5 maanden terug ook. 
Uiteraard. Belangrijker is het dat je het vertelt aan iemand die er wat mee kan, je psych. Als je er ten minste nog vertrouwen in hebt dat het een goeie is voor je BDD. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 19:33 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:12 schreef Catbert het volgende:[..] Goed voorbeeld van een m.i. zweverige en weinig concrete opmerking. Je kunt wel claimen dat je geen "interpretatie" aan een "gebeurtenis" moet hangen maar als je moeder doodgaat aan longkanker op je 15e ofzo (om maar wat te noemen) dan krijgt je persoonlijkheid daar onherroepelijk een knauw van. Je kunt niet kiezen dat ff uit te schakelen. Zolang we niet weten wat er gebeurd is en welke gevolgen het heeft gehad kun je er weinig zinnigs over zeggen. We weten ook te weinig van wat er met deze mensen is gebeurd.
Als je moeder dood gaat en je houd daaraan het gevoel over dat de wereld onbetrouwbaar is, dan is de wereld daardoor voor deze persoon niet onbetrouwbaarder dan voor anderen. Feitelijke gebeurtenisen zijn nu eenmaal niet zo verdeeld over mensen, dat we de wereld allemaal op dezelfde manier zien. We hebben allemaal een vertekend beeld.
In een topic als deze hoor je veel ervaringen van verschillende mensen en krijg je al een beter beeld (bv van vrouwen). |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:34 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:29 schreef Godshand het volgende:Sommige mensen met gebrek aan sociale vaardigheden komen er nooit meer van af. Zeker de mensen met aan aan autismegeraleerde gediagnosticeerde stoornissen, maar ook minder ernstig, gewoon met een verlegen persoonlijkheid blijven hun hele leven soms zo. Zulke mensen hebben soms genoeg aan 1 op 1 vriendschappen of in kleine groepjes (van max 3 personen) omgaan. Sowieso lijkt het mij voor deze lieden eerst belangrijker om te kijken hoe ver het hun lukt "normaal" sociaal te doen met 1 of 2 vrienden en dan pas proberen te daten... Ik merk sowieso dat het sommige mensen hier moeite kost om in te leven in dergelijke personen. Dat geeft niet maar reageer dan niet op die personen en laat ze in hun waarde. Ik reageer ook nog maar weinig op MLIG of Richard_prf. Dat heeft geen nut, mijn belevingswereld staat te ver van ze af en ik ben (hier dan, in het zh wel) geen therapeut. Ik geloof niet dat dit topic echt een goeie plek is voor mensen die echt sociale stoornissen oid hebben. Daar heb je toch wat meer specialistische zorg voor nodig. Het is voor mij geen kwestie van willen maar van kunnen.
Als ze dan af en toe zouden posten okay, maar Richard en MLIG hebben nogal eens de neiging in een hele nacht een heel deel te vullen met geklaag. En als ze dat doen heb ik zo iets van "blijf dan weg". |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:36 |
waha ha ha ik ben een schijterd , zo zie je maar dat zelfs gewone mensen moeite hebben met daten. Ik zou een spicy berichtje naar iemand sturen , maar nu zie ik dat degene online is durf ik dus niet Eigenlijk zou ik me er even overheen moeten zetten want zou wel weer even een persoonlijke overwinning zijn. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:36 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:33 schreef deelnemer het volgende:Als je moeder dood gaat en je houd daaraan het gevoel over dat de wereld onbetrouwbaar is, dan is de wereld daardoor voor deze persoon niet onbetrouwbaarder dan voor anderen. Feitelijke gebeurtenisen zijn nu eenmaal niet zo verdeeld over mensen, dat we de wereld allemaal op dezelfde manier zien. We hebben allemaal een vertekend beeld. Leuk dat je dat opmerkt, maar dat is wederom niet iets waar iemand wat mee opschiet. Je kunt iemand met anorexia ook wel vertellen dat haar zelfbeeld niet klopt, maar dat is geen oplossing.
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:36 schreef formerjellybean het volgende:waha ha ha ik ben een schijterd , zo zie je maar dat zelfs gewone mensen moeite hebben met daten. Ik zou een spicy berichtje naar iemand sturen , maar nu zie ik dat degene online is durf ik dus niet  Eigenlijk zou ik me er even overheen moeten zetten want zou wel weer even een persoonlijke overwinning zijn. Wat is "spicy"? |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:37 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:32 schreef Supersoep het volgende:[..] Deelnemer nam het me kwalijk dat ik dit in het verleden eens zei. Dus nu zeg ik het weer. Waarom dan?
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:36 schreef formerjellybean het volgende:waha ha ha ik ben een schijterd , zo zie je maar dat zelfs gewone mensen moeite hebben met daten. Ik zou een spicy berichtje naar iemand sturen , maar nu zie ik dat degene online is durf ik dus niet  Eigenlijk zou ik me er even overheen moeten zetten want zou wel weer even een persoonlijke overwinning zijn. Is dat nog dezelfde persoon waar je het al een tijdje over hebt? |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:38 |
quote: Omdat ik een vervelende etterbak ben die Strawberry probeert te manipuleren om zo in haar broekje te komen. Vooral door Richard uit te lokken zodat hij nare dingen gaat doen. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 19:38 |
quote: "Pittig/pikant", neem ik aan |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 19:39 |
Allemaal klagen dat MLIG, Schenk, Lant en Rich het topic altijd kapen/alle aandacht opeisen (dat is ook zo). Maar ze zijn er nu zelf niet eens bij en het HELE topic (letterlijk het hele topic!) gaat over hun! Als je niet eens over ze begint; niet op ze reageert zijn ze binnen no time weg omdat ze de aandacht niet krijgen, daar ben ik van overtuigd.  |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:39 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:38 schreef Supersoep het volgende:[..] Omdat ik een vervelende etterbak ben die Strawberry probeert te manipuleren om zo in haar broekje te komen. Vooral door Richard uit te lokken zodat hij nare dingen gaat doen. O, oke. Dan blokkeer ik je wel even, want ik heb daar geen zin in.  |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:40 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:39 schreef iwannabehigh het volgende:Allemaal klagen dat MLIG, Schenk, Lant en Rich het topic altijd kapen/alle aandacht opeisen (dat is ook zo). Maar ze zijn er nu zelf niet eens bij en het HELE topic (letterlijk het hele topic!) gaat over hun!  Als je niet eens over ze begint; niet op ze reageert zijn ze binnen no time weg omdat ze de aandacht niet krijgen, daar ben ik van overtuigd.  Dit. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:40 |
quote: Dan moet je dat maar doen. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:41 |
Pittig in nogal pikant, sexistisch, hij is er mee begonnen en kon toen niet langs komen, later weer geprobeerd maar meneer was zo slim dus niet te reageren en gewoon naar de kroeg te gaan waar ik ook altijd ben alleen was ik er op dat moment niet. En eigenlijk wil ik hem graag een heel uitdagend mailtje sturen maar ik durf dus niet omdat ik dat sowieso niet gauw doe. |
Catbert | donderdag 12 mei 2011 @ 19:41 |
quote: Duh, ik vraag naar de inhoud 
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:39 schreef iwannabehigh het volgende:Allemaal klagen dat MLIG, Schenk, Lant en Rich het topic altijd kapen/alle aandacht opeisen (dat is ook zo). Maar ze zijn er nu zelf niet eens bij en het HELE topic (letterlijk het hele topic!) gaat over hun!  Als je niet eens over ze begint; niet op ze reageert zijn ze binnen no time weg omdat ze de aandacht niet krijgen, daar ben ik van overtuigd.  Eensch, maarja, als er iedere keer toch een paar mensen ze aandacht blijven geven schieten we niks op.
quote: Pet-peeve: seksistisch is discriminerend op basis van sexe oftewel geslacht. Totaal offtopic, maar ik kan slecht tegen die fout 
Verder: als jullie elkaar al op zitten te geilen; go for it. Vind 'ie alleen maar leuk. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:44 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:41 schreef Catbert het volgende:[..] Duh, ik vraag naar de inhoud  [..] Eensch, maarja, als er iedere keer toch een paar mensen ze aandacht blijven geven schieten we niks op. Met de inhoud zit me nog heel erg dwars , wat kan ik sturen wat een jongen/man heel erg opgeilt ??? Daar zit dus de kneep in |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:44 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:41 schreef Catbert het volgende:[..] Eensch, maarja, als er iedere keer toch een paar mensen ze aandacht blijven geven schieten we niks op. [..] Mwah, niet zo mee eens. Het ging nu pas weer over Richard in dit topic omdat hij begint met posten en daar mijn naam even 5x in noemt. Dan reageer ik en dan gaat het weer 4 pagina's lang over Richard.
We hadden het eerder deze week een dag of 3 prima gered zonder enige opmerkingen over hem dan ook. |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:44 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:44 schreef formerjellybean het volgende:[..] Met de inhoud zit me nog heel erg dwars , wat kan ik sturen wat een jongen/man heel erg opgeilt ??? Daar zit dus de kneep in Bij voorkeur zou ik dat doen als je al in een gesprek zit; anders is het ook maar BAM!
 |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:45 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:41 schreef Catbert het volgende:[..] Duh, ik vraag naar de inhoud  [..] Eensch, maarja, als er iedere keer toch een paar mensen ze aandacht blijven geven schieten we niks op. [..] Pet-peeve: seksistisch is discriminerend op basis van sexe oftewel geslacht. Totaal offtopic, maar ik kan slecht tegen die fout  Verder: als jullie elkaar al op zitten te geilen; go for it. Vind 'ie alleen maar leuk. Hij is er mee begonnen naar mij toe dus denk wel dat die het leuk vind , waarschijnlijk wilde die het ook die richting op sturen. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 19:46 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:44 schreef formerjellybean het volgende:Met de inhoud zit me nog heel erg dwars , wat kan ik sturen wat een jongen/man heel erg opgeilt ??? Daar zit dus de kneep in Hoe pittig wil je het hebben? "Schatje, ik ben zo geil, ik wil dat je me in mijn kontje neemt?" |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:48 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:46 schreef Techno het volgende:[..] Hoe pittig wil je het hebben? "Schatje, ik ben zo geil, ik wil dat je me in mijn kontje neemt?" *proest.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:48 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:44 schreef Crutch het volgende:[..] Bij voorkeur zou ik dat doen als je al in een gesprek zit; anders is het ook maar BAM!  Het is een hyves berichtje persoonlijk en hij naar mij al zo'n berichtje heb gestuurd, wat even te onverwachts was dus ik was in shock , maar persoonlijk vind ik het wel een leuk idee als je sowieso al vaker met elkaar het bed heb gedeeld , elkaar geile berichtjes te sturen. Moet alleen even over mijn punt komen want ik heb dat dus echt nog nooit bij een kerel gedaan. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:49 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:46 schreef Techno het volgende:[..] Hoe pittig wil je het hebben? "Schatje, ik ben zo geil, ik wil dat je me in mijn kontje neemt?" Die vind ik weer iets te ver gaan.  |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:49 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:48 schreef formerjellybean het volgende:[..] Het is een hyves berichtje persoonlijk en hij naar mij al zo'n berichtje heb gestuurd, wat even te onverwachts was dus ik was in shock , maar persoonlijk vind ik het wel een leuk idee als je sowieso al vaker met elkaar het bed heb gedeeld , elkaar geile berichtjes te sturen. Moet alleen even over mijn punt komen want ik heb dat dus echt nog nooit bij een kerel gedaan. Ach, als je je er niet leker bijvoelt, kan je toch ook zeggen, dat je echte aktie beter bijvoelt, dan het virtueel literair gevoos? |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 19:49 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:44 schreef Supersoep het volgende:[..] Mwah, niet zo mee eens. Het ging nu pas weer over Richard in dit topic omdat hij begint met posten en daar mijn naam even 5x in noemt. Dan reageer ik en dan gaat het weer 4 pagina's lang over Richard. We hadden het eerder deze week een dag of 3 prima gered zonder enige opmerkingen over hem dan ook. Mwah, niet zo mee eens. Het ging al over Richard (jij en Deelnemer) toen Richard zelf er niet eens bij was.
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:48 schreef formerjellybean het volgende:[..] Het is een hyves berichtje persoonlijk en hij naar mij al zo'n berichtje heb gestuurd, wat even te onverwachts was dus ik was in shock , maar persoonlijk vind ik het wel een leuk idee als je sowieso al vaker met elkaar het bed heb gedeeld , elkaar geile berichtjes te sturen. Moet alleen even over mijn punt komen want ik heb dat dus echt nog nooit bij een kerel gedaan. Maar is dat dezelfde jongen als die ene die niet reageerde? |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:50 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:48 schreef formerjellybean het volgende:[..] Het is een hyves berichtje persoonlijk en hij naar mij al zo'n berichtje heb gestuurd, wat even te onverwachts was dus ik was in shock , maar persoonlijk vind ik het wel een leuk idee als je sowieso al vaker met elkaar het bed heb gedeeld , elkaar geile berichtjes te sturen. Moet alleen even over mijn punt komen want ik heb dat dus echt nog nooit bij een kerel gedaan.
Ooooooohw, dan maakt het toch niet zoveel uit. Wellicht kun je een beetje voortborduren op zijn fantasieën.  |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 19:50 |
quote: Vandaar de vraag dus ook. Wij kunnen immers niet zien hoe pittig de berichtjes zijn.  |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 19:51 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:49 schreef iwannabehigh het volgende:[..] Mwah, niet zo mee eens. Het ging al over Richard (jij en Deelnemer) toen Richard zelf er niet Dat is ook wat ik deels bedoel. Ik word ergens bij betrokken. Door de aard van de beschuldigingen moet ik voorbeelden noemen en daar komen ze in voor.
Verder heb ik liever discussies over Richard dan dat ik me weer pagina's lang met jou ga bemoeien, eigenlijk. Dus ik zal niet reageren nu.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:51 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:49 schreef iwannabehigh het volgende:[..] Mwah, niet zo mee eens. Het ging al over Richard (jij en Deelnemer) toen Richard zelf er niet eens bij was.  [..] Maar is dat dezelfde jongen als die ene die niet reageerde? hij reageerde wel want was in de kroeg waar ik ook altijd ben alleen die avond dus niet. en nee deze discussie gaan we niet weer hebben. |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 19:51 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:22 schreef -Strawberry- het volgende:[..] Ik denk echt, en dit is ook aan deelnemer, dat wanneer bepaalde users echt eens vooruitgang in hun houding en manier van denken laten zien, dat de reacties dan al heel anders zullen zijn. Op dit moment roepen ze het een beetje op zichzelf af. En richard jij weet ook dat dit mijn advies naar jou is, om bepaalde dingen niet meer te posten waarvan je al weet dat men zich eraan gaat irriteren en dat er ook nog eens geen goed advies op te geven is. Je denk misschien teveel in termen van een adviseur. Ze kunnen ook posten zonder de verplichting zich te onderwerpen aan adviseurs. Je denk mee, meer niet. |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 19:51 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:50 schreef Techno het volgende:[..] Vandaar de vraag dus ook. Wij kunnen immers niet zien hoe pittig de berichtjes zijn.  Maakt me wel nieuwsgierig. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:53 |
hij waardeert mijn pijpkunsten wel dus misschien moet ik iets in die trant sturen |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 19:53 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:51 schreef deelnemer het volgende:[..] Je denk misschien teveel in termen van een adviseur. Ze kunnen ook posten zonder de verplichting zich te onderwerpen aan adviseurs. Je denk mee, meer niet. Hoe je het ook wil benoemen, erg productief is het nog niet gebleken. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:54 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:53 schreef formerjellybean het volgende:hij waardeert mijn pijpkunsten wel dus misschien moet ik iets in die trant sturen Zegt ie dat dan ook zo in zn bericht? 
"Hey JB, ik waardeer uw pijpkunsten, beste dame!"  |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 19:55 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:51 schreef formerjellybean het volgende:[..] hij reageerde wel want was in de kroeg waar ik ook altijd ben alleen die avond dus niet. en nee deze discussie gaan we niet weer hebben. Toen reageerde hij niet hé (je eigen woorden) en verder heb je niks gezegd over de kroeg of wat dan ook. Maar alleen een ja was wel genoeg geweest als antwoord. Maar goed, ik zeg doen, je weet zelf het beste wat wel en niet kan aangezien jij hem kent. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:55 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:49 schreef Godshand het volgende:[..] Ach, als je je er niet leker bijvoelt, kan je toch ook zeggen, dat je echte aktie beter bijvoelt, dan het virtueel literair gevoos? Nee , ik vind het wel leuk idee eigenlijk , maar ben een internetmaagd qua vunzige berichten sturen naar the object of my desire zeg maar en moet even over dat punt komen . Ben daar gewoon nogal mutsig in. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:56 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:55 schreef formerjellybean het volgende:[..] Nee , ik vind het wel leuk idee eigenlijk , maar ben een internetmaagd qua vunzige berichten sturen naar the object of my desire zeg maar en moet even over dat punt komen . Ben daar gewoon nogal mutsig in. http://www.shespot.nl Vast wat ideetjes hier  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:57 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:54 schreef Godshand het volgende:[..] Zegt ie dat dan ook zo in zn bericht?  "Hey JB, ik waardeer uw pijpkunsten, beste dame!"  Nou nee , zijn berichtje was dus daarop gericht en zo weet ik het. |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 19:58 |
quote:  |
deelnemer | donderdag 12 mei 2011 @ 19:58 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:36 schreef Catbert het volgende:[..] Leuk dat je dat opmerkt, maar dat is wederom niet iets waar iemand wat mee opschiet. Je kunt iemand met anorexia ook wel vertellen dat haar zelfbeeld niet klopt, maar dat is geen oplossing. Je haalt de laatste zin weg. Het heeft zin voor deze mensen om in dit topic mee te doen om een beter beeld te krijgen van wat andere mensen doen en denken, hoe ze op hun reageren, lotgenoten te vinden etc. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 19:58 |
He dat is eigenlijk een heel goed idee thanks  |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 19:59 |
quote: Met een concreet voorbeeld is het toch wat makkelijker om erop in te haken. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 19:59 |
quote: Wat valt er te lachen? heb je wel op de link geklikt? |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 19:59 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:55 schreef formerjellybean het volgende:[..] Nee , ik vind het wel leuk idee eigenlijk , maar ben een internetmaagd qua vunzige berichten sturen naar the object of my desire zeg maar en moet even over dat punt komen . Ben daar gewoon nogal mutsig in. Sms: "Ik heb over je gedroomd vannacht..."
Wekt vast nieuwsgierigheid op  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:00 |
high heeft een beetje moeite met het onderwerp sex vandaar die reactie. We hadden gisteren ook al wat onderwerpen en had die ook een beetje moeite mee |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 20:00 |
quote: Waarom zou ik anders lachen? |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 20:01 |
Zucht |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 20:02 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:59 schreef MeraViglioSa het volgende:[..] Sms: "Ik heb over je gedroomd vannacht..." Wekt vast nieuwsgierigheid op  Sowieso kan je het zo vunzig maken als je wil...
Van "Ik heb zin in warm vlees in mn mond" tot "Ik heb zin dat je je paal in mn smoel douwt, en dat ik hem uitzuig en daarna moet je mn natte doos volpompen!"..
Net wat bij je past! |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:02 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 19:59 schreef MeraViglioSa het volgende:[..] Sms: "Ik heb over je gedroomd vannacht..." Wekt vast nieuwsgierigheid op  Die is te subtiel, hij is zelf te direct en als je niet direct ben tegen hem snapt die het ook niet altijd. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 20:03 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:00 schreef formerjellybean het volgende:high heeft een beetje moeite met het onderwerp sex vandaar die reactie. We hadden gisteren ook al wat onderwerpen en had die ook een beetje moeite mee I know, maar ik had dan meer een reactie verwacht... |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 20:03 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:02 schreef Godshand het volgende:[..] Sowieso kan je het zo vunzig maken als je wil... Van "Ik heb zin in warm vlees in mn mond" tot "Ik heb zin dat je je paal in mn smoel douwt, en dat ik hem uitzuig en daarna moet je mn natte doos volpompen!".. Net wat bij je past! Absoluut  Maar ik proefde een beetje onzekerheid over hoe ze het moest brengen dus opper een vrij fatsoenlijk, neutraal zinnetje om zijn reactie te testen.  |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 20:05 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:02 schreef formerjellybean het volgende:[..] Die is te subtiel, hij is zelf te direct en als je niet direct ben tegen hem snapt die het ook niet altijd. Oh, ok. Naja, je kan 'm uibreiden? "Ik heb over je gedroomd vannacht... Het was weer als vanouds, hihi... Heb eigenlijk wel zin om je weer te zien!" |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 20:05 |
Maar als het niet 100% prettig voelt moet je het niet doen hoor - Niks is vervelender dan over een poosje teruglezen wat voor vunzigs je allemaal hebt getypt en je er niet gemakkelijk bij voelen. En verder wat Gosdhand zei  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:05 |
Gezien zijn berichtje aan mij niet echt de fatsoensvorm was , wil ik ook groffer terug antwoorden.
Zoiets als ik ben geil , en zin om te pijpen Of durf je niet meer |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:06 |
Oh ik voel me er wel prettig bij hoor maar ik ben meer een persoon die even uit het vertrouwde gehaald moet worden en iets nieuws moet proberen. Het lijkt me sowieso al spannend om gedaan te hebben |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 20:07 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:05 schreef formerjellybean het volgende:Gezien zijn berichtje aan mij niet echt de fatsoensvorm was , wil ik ook groffer terug antwoorden. Zoiets als ik ben geil , en zin om te pijpen Of durf je niet meer "Kom naar me toe en haal gelijk die harde lul uit je broek."
Zou het goed doen bij me. |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 20:08 |
quote:  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:08 |
Dat is ook weer een goede  |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 20:09 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:06 schreef formerjellybean het volgende:Oh ik voel me er wel prettig bij hoor maar ik ben meer een persoon die even uit het vertrouwde gehaald moet worden en iets nieuws moet proberen. Het lijkt me sowieso al spannend om gedaan te hebben Op zijn berichtje hoef je trouwens niet eens grof te beginnen, maar kan je gewoon inhaken en de spanning verhogen...
"Ik heb misschien ook wel zin. Er is maar 1 manier om erachter te komen " |
Ghostinthemachine | donderdag 12 mei 2011 @ 20:10 |
Slotje op dit topic aub! |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 20:11 |
quote: Als jij dat vraagt, gaat het gelijk gebeuren. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 20:11 |
!! |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:11 |
quote: Waarom word je er hitsig van ?? |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 20:11 |
quote:
 |
Ghostinthemachine | donderdag 12 mei 2011 @ 20:12 |
Tis mooi geweest met dit topic |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 20:12 |
quote: Helaasch bent U geen mod... |
Ghostinthemachine | donderdag 12 mei 2011 @ 20:13 |
Heb verzoek ingediend..  |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 20:13 |
quote: We snappen het. Het gaat allang niet meer om versieren, mensen die advies zoeken worden genegeerd en bepaalde users trekken teveel aandacht.
Het is goed met je. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:13 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:09 schreef Godshand het volgende:[..] Op zijn berichtje hoef je trouwens niet eens grof te beginnen, maar kan je gewoon inhaken en de spanning verhogen... "Ik heb misschien ook wel zin. Er is maar 1 manier om erachter te komen  " Die is ook wel leuk , kreeg van een vriendin al de tip te doen overdag, dan is dat ook makkelijker , gezien meneer een iphone heeft en dus meldingen op zijn mobiel krijgt. |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 20:13 |
quote: Je komt hier vrijwel nooit, wat zeur je nou. |
iwannabehigh | donderdag 12 mei 2011 @ 20:13 |
quote: Uhu.. geloof er niks van  |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 20:13 |
quote: GitM is jaloers omdat hij nooit dergelijke SMSjes krijgt.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:14 |
En versieren blijf je doen ook al heb je een relatie  |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 20:14 |
quote: Ik denk dat we het topic in kunnen pakken. Het is voorbij. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:15 |
quote: Dat zal het zijn  |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 20:15 |
quote: Oh? |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 20:16 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:13 schreef Supersoep het volgende:We snappen het. Het gaat allang niet meer om versieren, mensen die advies zoeken worden genegeerd en bepaalde users trekken teveel aandacht. Het is goed met je. Hallo? Wij geven Jellybean heul veul tips man. Hoe on-topic wilde je het nog meer hebben?  |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 20:17 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:16 schreef Techno het volgende:[..] Hallo? Wij geven Jellybean heul veul tips man. Hoe on-topic wilde je het nog meer hebben?  Not sure if srs. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:17 |
quote: Ja tuurlijk , je moet toch wel een beetje interessant voor elkaar blijven ook in een relatie, tenminste dat lijkt mij . |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 20:19 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:17 schreef formerjellybean het volgende:[..] Ja tuurlijk , je moet toch wel een beetje interessant voor elkaar blijven ook in een relatie, tenminste dat lijkt mij . Ik dacht dat je bedoelde andere personen versieren. Maar ik snap je nu. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:22 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:19 schreef -Strawberry- het volgende:[..] Ik dacht dat je bedoelde andere personen versieren.  Maar ik snap je nu. Daar ben ik veelste trouw voor aangelegd . |
heloef | donderdag 12 mei 2011 @ 20:24 |
quote: Waar bemoei je je mee?  |
heloef | donderdag 12 mei 2011 @ 20:24 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 20:17 schreef formerjellybean het volgende:[..] Ja tuurlijk , je moet toch wel een beetje interessant voor elkaar blijven ook in een relatie, tenminste dat lijkt mij . Die moet ik onthouden. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 20:29 |
Waarom moet volgens jou dit topic dicht ??? |
n0ir | donderdag 12 mei 2011 @ 20:30 |
quote: die gast zit te trollen, who cares. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 20:37 |
Is wel een toepasselijk liedje voor in de OP. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 20:46 |
Terug van sporten... Ik zie dat het hier nog steeds gezellig is. Eerst even bijlezen. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 20:50 |
@richard, jammer om te horen dat je slechts om de 3 weken terecht kan bij de psycholoog. Van wat je over het eerste gesprek schreef klonk hij als een prima vent die snapt waar je (en meerdere hier trouwens) mee zit. Ik had graag meer gehoord over hoe hij het wil gaan aanpakken. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:01 |
quote: yeps! |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:06 |
quote: Wat een bullshit. Flirten, okay, maar versieren is toch écht iets anders. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 21:06 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:06 schreef Crutch het volgende:[..] Wat een bullshit. Flirten, okay, maar versieren is toch écht iets anders. Ze bedoelde volgens mij versieren binnen die relatie, niet erbuiten - denk dat ze er ook wel flirten mee bedoelde |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 21:08 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:06 schreef HappyGirl91 het volgende:Ze bedoelde volgens mij versieren binnen die relatie, niet erbuiten - denk dat ze er ook wel flirten mee bedoelde Ja dat ze haar vent wel eens verrast met een nieuw, spannend lingeriesetje, dat soort dingen. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:10 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:08 schreef Techno het volgende:[..] Ja dat ze haar vent wel eens verrast met een nieuw, spannend lingeriesetje, dat soort dingen. dat ook, versieren ook, tis maar net wat je er uiteindelijk mee doet, maar goed das mijn mening |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:13 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:06 schreef HappyGirl91 het volgende:[..] Ze bedoelde volgens mij versieren binnen die relatie, niet erbuiten - denk dat ze er ook wel flirten mee bedoelde Ik hoop het voor haar, want anders krijg ik zwaar het vermoeden dat ze bij haar vent weg wil. |
heloef | donderdag 12 mei 2011 @ 21:13 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:10 schreef missyB het volgende:[..] dat ook, versieren ook, tis maar net wat je er uiteindelijk mee doet, maar goed das mijn mening Versieren in de trant van niet achter uit leunen en denken: "Ze is binnen ik doe geen moeite meer"? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 21:14 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:13 schreef Crutch het volgende:[..] Ik hoop het voor haar, want anders krijg ik zwaar het vermoeden dat ze bij haar vent weg wil. Ik bedoelde dus binnen de relatie  |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 21:15 |
Nu het hier even wat rustiger is, zal ik even de kans pakken om mij voor te stellen. Ik had een aantal van de topics mee zitten te lezen, maar het ging vaak te hard om alles bij te houden. Dus nog niet veel gepost.
Zelf ben ik dus ook iemand bij wie het versieren niet vanzelfsprekend gaat. Of breder eigenlijk heb ik veel moeite met alle relatie, vriendschap, interactie en communicatie met anderen.
Sinds 2005 heb ik het besef dat het anders moet om nog wat van het leven te maken. Ik heb er sindsdien eerst alleen aan proberen te werken, met bijv. veel hierover te lezen. Ook heb ik mijzelf beter proberen te maken door mij beter te kleden, te gaan sporten, 20kg af te vallen en meer mensen op te zoeken. Dat contact met anderen, vrouwen in het bijzonder bleef echter lastig. Ik maakte wel een kleine vooruitgang, maar al met al schoot het niet echt hard op. Daarom in 2009 de volgende stap genomen om professionele hulp in te schakelen. Hopelijk met hun hulp lukt het me wel om binding met anderen tot stand te brengen. Begin dit jaar (2011) is er bij mij officieel Asperger geconstateerd (wat een aantal FOK users al in 2009 doorhadden in eerdere topics van mij).
Praktisch gezien houdt dit voor mij in dat ik heel veel zaken in de sociale omgang die voor anderen doodnormaal zijn simpel weg niet door heb. Ook het verbeteren van mijn sociale vaardigheden valt zwaar en gaat slechts met kleine stapjes vooruit (zie alleen al hoelang ik bezig ben). Er zit gelukkig wel vooruitgang in en ik ben ook kei hard aan het werk om op dit vlak beter te worden.
Wat bij mij nu beter gaat is dat ik een actief leven heb met veel contact met zowel mannen als vrouwen. Met een aantal van hun wordt nu langzamerhand een vriendschappelijke band opgebouwd. Ik geniet meer van leuke dingen en ga regelmatig op groepsreis. Ook heb ik meer inzicht in wat er nu verwacht wordt van mij in de omgang met anderen.
Wat nog niet goed gaat is dat ondanks ik nu wel de kennis heb over hoe bepaalde dingen beter moeten, het toepassen vaak nog niet goed gaat. Verder moet ik nog een enorme inhaalslag maken met het opdoen van ervaring op romantisch gebied.
In dit topic hoop ik meer tips te krijgen om zaken op dat vlak beter aan te pakken. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 21:15 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:13 schreef Crutch het volgende:[..] Ik hoop het voor haar, want anders krijg ik zwaar het vermoeden dat ze bij haar vent weg wil. Volgens mij heeft ze een open relatie oid... |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 21:16 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:13 schreef heloef het volgende:[..] Versieren in de trant van niet achter uit leunen en denken: "Ze is binnen ik doe geen moeite meer"? Dat bedoelde ik dus , je wil toch wel het leuk en spannend blijft. Je moet elkaar wel blijven prikkelen hoor en niet goh nu heb ik hem laat ik maar verslonzen. |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:16 |
quote: Ik ben in de war met MissyB.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 21:17 |
ah ik dacht al  |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:21 |
quote: nee geen open relatie hier maar wij zien een flirt of een versierpoging niet als bedreiging. dat is gewoon even leuk maar kennen beide onze grenzen. Daar zijn duidelijke afspraken over. |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 21:23 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:15 schreef dyna18 het volgende:Nu het hier even wat rustiger is, zal ik even de kans pakken om mij voor te stellen. Ik had een aantal van de topics mee zitten te lezen, maar het ging vaak te hard om alles bij te houden. Dus nog niet veel gepost. Zelf ben ik dus ook iemand bij wie het versieren niet vanzelfsprekend gaat. Of breder eigenlijk heb ik veel moeite met alle relatie, vriendschap, interactie en communicatie met anderen. Sinds 2005 heb ik het besef dat het anders moet om nog wat van het leven te maken. Ik heb er sindsdien eerst alleen aan proberen te werken, met bijv. veel hierover te lezen. Ook heb ik mijzelf beter proberen te maken door mij beter te kleden, te gaan sporten, 20kg af te vallen en meer mensen op te zoeken. Dat contact met anderen, vrouwen in het bijzonder bleef echter lastig. Ik maakte wel een kleine vooruitgang, maar al met al schoot het niet echt hard op. Daarom in 2009 de volgende stap genomen om professionele hulp in te schakelen. Hopelijk met hun hulp lukt het me wel om binding met anderen tot stand te brengen. Begin dit jaar (2011) is er bij mij officieel Asperger geconstateerd (wat een aantal FOK users al in 2009 doorhadden in eerdere topics van mij). Praktisch gezien houdt dit voor mij in dat ik heel veel zaken in de sociale omgang die voor anderen doodnormaal zijn simpel weg niet door heb. Ook het verbeteren van mijn sociale vaardigheden valt zwaar en gaat slechts met kleine stapjes vooruit (zie alleen al hoelang ik bezig ben). Er zit gelukkig wel vooruitgang in en ik ben ook kei hard aan het werk om op dit vlak beter te worden. Wat bij mij nu beter gaat is dat ik een actief leven heb met veel contact met zowel mannen als vrouwen. Met een aantal van hun wordt nu langzamerhand een vriendschappelijke band opgebouwd. Ik geniet meer van leuke dingen en ga regelmatig op groepsreis. Ook heb ik meer inzicht in wat er nu verwacht wordt van mij in de omgang met anderen. Wat nog niet goed gaat is dat ondanks ik nu wel de kennis heb over hoe bepaalde dingen beter moeten, het toepassen vaak nog niet goed gaat. Verder moet ik nog een enorme inhaalslag maken met het opdoen van ervaring op romantisch gebied. In dit topic hoop ik meer tips te krijgen om zaken op dat vlak beter aan te pakken. Oh wat goed zeg, als ik lees wat je allemaal al hebt bereikt  Jij komt er echt wel 
En heb je een beetje het idee dat je wat aan dit topic zult hebben? ... Wil ik het antwoord eigenlijk wel weten?  |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 21:23 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:21 schreef missyB het volgende:[..] nee geen open relatie hier maar wij zien een flirt of een versierpoging niet als bedreiging. dat is gewoon even leuk maar kennen beide onze grenzen. Daar zijn duidelijke afspraken over. Wat zijn die grenzen dan? Wel neuken niet zoenen, of andersom?  |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:24 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:21 schreef missyB het volgende:[..] nee geen open relatie hier maar wij zien een flirt of een versierpoging niet als bedreiging. dat is gewoon even leuk maar kennen beide onze grenzen. Daar zijn duidelijke afspraken over. Van buitenaf kan ik het begrijpen en flirten vice versa, maar zelf versierpogingen ondernemen?  |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:24 |
quote: Waarom is het van belang wat onze grenzen zijn? ? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 21:25 |
Misschien omdat die gewoon nieuwsgierig is ??? |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 21:25 |
quote: Gezonde nieuwsgierigheid? Je hoeft ook niet te antwoorden... |
heloef | donderdag 12 mei 2011 @ 21:27 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:15 schreef dyna18 het volgende:Nu het hier even wat rustiger is, zal ik even de kans pakken om mij voor te stellen. Ik had een aantal van de topics mee zitten te lezen, maar het ging vaak te hard om alles bij te houden. Dus nog niet veel gepost. Zelf ben ik dus ook iemand bij wie het versieren niet vanzelfsprekend gaat. Of breder eigenlijk heb ik veel moeite met alle relatie, vriendschap, interactie en communicatie met anderen. Sinds 2005 heb ik het besef dat het anders moet om nog wat van het leven te maken. Ik heb er sindsdien eerst alleen aan proberen te werken, met bijv. veel hierover te lezen. Ook heb ik mijzelf beter proberen te maken door mij beter te kleden, te gaan sporten, 20kg af te vallen en meer mensen op te zoeken. Dat contact met anderen, vrouwen in het bijzonder bleef echter lastig. Ik maakte wel een kleine vooruitgang, maar al met al schoot het niet echt hard op. Daarom in 2009 de volgende stap genomen om professionele hulp in te schakelen. Hopelijk met hun hulp lukt het me wel om binding met anderen tot stand te brengen. Begin dit jaar (2011) is er bij mij officieel Asperger geconstateerd (wat een aantal FOK users al in 2009 doorhadden in eerdere topics van mij). Praktisch gezien houdt dit voor mij in dat ik heel veel zaken in de sociale omgang die voor anderen doodnormaal zijn simpel weg niet door heb. Ook het verbeteren van mijn sociale vaardigheden valt zwaar en gaat slechts met kleine stapjes vooruit (zie alleen al hoelang ik bezig ben). Er zit gelukkig wel vooruitgang in en ik ben ook kei hard aan het werk om op dit vlak beter te worden. Wat bij mij nu beter gaat is dat ik een actief leven heb met veel contact met zowel mannen als vrouwen. Met een aantal van hun wordt nu langzamerhand een vriendschappelijke band opgebouwd. Ik geniet meer van leuke dingen en ga regelmatig op groepsreis. Ook heb ik meer inzicht in wat er nu verwacht wordt van mij in de omgang met anderen. Wat nog niet goed gaat is dat ondanks ik nu wel de kennis heb over hoe bepaalde dingen beter moeten, het toepassen vaak nog niet goed gaat. Verder moet ik nog een enorme inhaalslag maken met het opdoen van ervaring op romantisch gebied. In dit topic hoop ik meer tips te krijgen om zaken op dat vlak beter aan te pakken. Je komt er wel alleen wat langzamer dan andere mensen. Hou vertrouwen. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:27 |
quote: onze grenzen zijn duidelijk. flirten, versieren mag,kussen en vrijen niet. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 21:28 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:23 schreef HappyGirl91 het volgende:En heb je een beetje het idee dat je wat aan dit topic zult hebben? ... Wil ik het antwoord eigenlijk wel weten?  Ja, dat denk ik wel. Anders had ik mijn (persoonlijke) verhaal hier niet neergezet.
Als je kijkt dat op mijn vorige post ook best nuttige tips naar voren kwamen. Als versieren niet zo makkelijk gaat #75 |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 21:29 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:27 schreef missyB het volgende:[..] onze grenzen zijn duidelijk. flirten, versieren mag,kussen en vrijen niet. Dus alleen flirten? Een versierpoging is imho pas geslaagd als het bekroond wordt met zoenen... |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 21:30 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:29 schreef Godshand het volgende:[..] Dus alleen flirten? Een versierpoging is imho pas geslaagd als het bekroond wordt met zoenen... Het idee van flirten is toch dat je de andere een goed gevoel wil geven zonder er zelf iets voor terug te verwachten? (las ik ergens) |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:31 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:29 schreef Godshand het volgende:[..] Dus alleen flirten? Een versierpoging is imho pas geslaagd als het bekroond wordt met zoenen... denk dat dat voor iedereen verschillend is dan. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:33 |
voor mij is een flirt, een snel iets, een lach, een extra blik etc. versieren gaat ietsje verder,wat uitdagender in gedrag en praten. ik ben altijd wel eerlijk tov anderen dat ik een partner heb en dat het hier bij blijft en meer niet. Maar zo gek vaak gebeurd dat niet eens hoor, 9 van de 10 keer durf ik niet eens. of heb ik niet door als men mij leuk vind bijv. het klinkt nu alsof het heeeel wat is maar dat valt echt mee hoor |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 21:34 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:30 schreef dyna18 het volgende:[..] Het idee van flirten is toch dat je de andere een goed gevoel wil geven zonder er zelf iets voor terug te verwachten? (las ik ergens) Ik dacht altijd dat flirten met (lichaams)taal laten blijken dat je iemand interessant vind, is.
Dus bedekte complimentjes geven, sexuele hints en dingen als je hand even op haar laten rusten, een knipoogje en glimlach naar haar etc... |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 21:34 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:30 schreef dyna18 het volgende:[..] Het idee van flirten is toch dat je de andere een goed gevoel wil geven zonder er zelf iets voor terug te verwachten? (las ik ergens) Eerder om jezelf een goed gevoel te geven, denk ik hoor. Flirten en versieren zijn aardige ego-boosts, dat doe je niet enkel om een ander een plezier te doen.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 21:35 |
Ik versier als ik iemand leuk vind, en soms onbewust maar daar ben ik vrouw voor  |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 21:35 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:33 schreef missyB het volgende:voor mij is een flirt, een snel iets, een lach, een extra blik etc. versieren gaat ietsje verder,wat uitdagender in gedrag en praten. ik ben altijd wel eerlijk tov anderen dat ik een partner heb en dat het hier bij blijft en meer niet. Maar zo gek vaak gebeurd dat niet eens hoor, 9 van de 10 keer durf ik niet eens. of heb ik niet door als men mij leuk vind bijv. het klinkt nu alsof het heeeel wat is maar dat valt echt mee hoor Volgens mij doet het gros van de mensen dat wel eens, als ze zonder partner op stap zijn. Bewust of onbewust. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:37 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:35 schreef MeraViglioSa het volgende:[..] Volgens mij doet het gros van de mensen dat wel eens, als ze zonder partner op stap zijn. Bewust of onbewust. gelukkig snap jij het beetje, begon me al bijna raar en schuldig te voelen  |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 21:38 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:15 schreef dyna18 het volgende:In dit topic hoop ik meer tips te krijgen om zaken op dat vlak beter aan te pakken. Dan bij dezen alvast een goede tip: laat je niet in de put praten door de usual suspects hier.  |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:39 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:37 schreef missyB het volgende:[..] gelukkig snap jij het beetje, begon me al bijna raar en schuldig te voelen  Haha, vergeef mij m'n ietwat harde manier van uithoren. Ik was benieuwd hoe ver jij zou gaan wat dat aangaat, want je post hier immers geregeld over flirtincidentjes als ik me niet vergis. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 21:40 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:34 schreef MeraViglioSa het volgende:Eerder om jezelf een goed gevoel te geven, denk ik hoor. Flirten en versieren zijn aardige ego-boosts, dat doe je niet enkel om een ander een plezier te doen.  Ja, dat. Het is toch leuk als e.o.a. leuke, onbekende dame je steeds stiekum lief aankijkt en knipoogt en zo?
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-05-2011 21:40:25 ] |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:40 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:38 schreef Techno het volgende:[..] Dan bij dezen alvast een goede tip: laat je niet in de put praten door de usual suspects hier. 
Nu voel ik me schuldig. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:41 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:39 schreef Crutch het volgende:[..] Haha, vergeef mij m'n ietwat harde manier van uithoren. Ik was benieuwd hoe ver jij zou gaan wat dat aangaat, want je post hier immers geregeld over flirtincidentjes als ik me niet vergis. incidentjes is nog een groot woord eigenlijk want ik kwam hier omdat ik me oud begon te voelen omdat er niet meer met mij geflirt werd. maar tis eigenlijk heel onschuldig hoor |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:42 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:41 schreef missyB het volgende:[..] incidentjes is nog een groot woord eigenlijk want ik kwam hier omdat ik me oud begon te voelen omdat er niet meer met mij geflirt werd. maar tis eigenlijk heel onschuldig hoor Tja, wat is oud? Ik heb laatst zowat een 38-jarige vrouw ingepalmd.  |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:46 |
quote: het gezegde je bent zo oud als je je voelt ging voor mij dus wel op. was gewoon een tijd niet happy met mezelf en erg vermoeid van alles. maar ben eigenlijk vanaf dat moment dat ik hier ging posten in elk geval meer werk van mn uiterlijk gaan maken. En moet zeggen dat dat op veel fronten werkt. Ik ben er vrolijker onder,voel me beter en straal dat dan ook uit, manlief vind het helemaal oke en dr word ook weer wat geflirt over en weer. maar vind wel dat de tijd enorm snel gaat en dat ik soms de onbevangenheid van het jong zijn enorm kan missen, maarjaa t hoort erbij hoor |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 21:46 |
quote: 'Zowat'? Do explain.  |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 21:47 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:34 schreef MeraViglioSa het volgende:[..] Eerder om jezelf een goed gevoel te geven, denk ik hoor. Flirten en versieren zijn aardige ego-boosts, dat doe je niet enkel om een ander een plezier te doen.  Even opgezocht waar ik het gehoord had: Tom van Masterflirt. |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:48 |
quote: Hij is irritant. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 21:49 |
En toch helpt het mij wel zoals hij sommige dingen duidelijk op een rijtje zet. Soms is een handleiding gewoon erg handig. |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 21:51 |
quote: Het enige dat ik hoor in dat filmpje, is: - uhrrr, uhrrr, uhrrrrrrrr.  en: - ik flirt met bejaarden en kinderen.
Lolwhut?  Mijn definitie van flirten ligt toch wel heel anders, en ik dénk bij bijna iedereen wel.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 21:52 |
oei irritante man  |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 21:53 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:49 schreef dyna18 het volgende:En toch helpt het mij wel zoals hij sommige dingen duidelijk op een rijtje zet. Soms is een handleiding gewoon erg handig. Maar hij zet ze wel erg raar op een rijtje in dat specifieke filmpje hoor  Vind ik dan, heb verder niets van 'em gezien. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 21:54 |
het is een kaddddddoooooooooo tje wat je aan een ander geeft brrrrrrrrrr |
Crutch | donderdag 12 mei 2011 @ 21:56 |
quote: Begon er al eerder over eerder in deze reeks, maar de issues van anderen waren wat belangrijker. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 21:57 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:56 schreef Crutch het volgende:[..] Begon er al eerder over eerder in deze reeks, maar de issues van anderen waren wat belangrijker. kom op vertel eens!!!! |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 22:01 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 21:33 schreef missyB het volgende:voor mij is een flirt, een snel iets, een lach, een extra blik etc. versieren gaat ietsje verder,wat uitdagender in gedrag en praten. ik ben altijd wel eerlijk tov anderen dat ik een partner heb en dat het hier bij blijft en meer niet. Maar zo gek vaak gebeurd dat niet eens hoor, 9 van de 10 keer durf ik niet eens. of heb ik niet door als men mij leuk vind bijv. het klinkt nu alsof het heeeel wat is maar dat valt echt mee hoor Wat jij versieren noemt, schaar ik dus onder flirten... |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 22:14 |
quote: Die 'grenzen' zijn voor iedereen anders, denk ik.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:18 |
Ik denk dus dat ik vanavond heel laat voor het slapen gaan het berichtje stuur , dan heb ik het even gedaan. Aan een kant wel heel spannend mijn eerste vunzige berichtje aan hem en dan afwachten maar ik moet maar zo zien de eerste stap is voor mij al een hele overwinning  |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 22:19 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:18 schreef formerjellybean het volgende:Ik denk dus dat ik vanavond heel laat voor het slapen gaan het berichtje stuur , dan heb ik het even gedaan. Aan een kant wel heel spannend mijn eerste vunzige berichtje aan hem en dan afwachten maar ik moet maar zo zien de eerste stap is voor mij al een hele overwinning  you go girl! |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 22:20 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:18 schreef formerjellybean het volgende:Ik denk dus dat ik vanavond heel laat voor het slapen gaan het berichtje stuur , dan heb ik het even gedaan. Aan een kant wel heel spannend mijn eerste vunzige berichtje aan hem en dan afwachten maar ik moet maar zo zien de eerste stap is voor mij al een hele overwinning  Welke wordt het? |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 22:21 |
Succes! |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:25 |
Ik doe mijn eigen invulling aan wat hij leuk vind , en maar hopen dat die hapt. Zo stom ik heb bij hem soms het idee dat als ik hem zoiets stuur hij in shock voor de computer zit. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:25 |
quote: Thanx |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 22:27 |
quote: Wat zou jij sturen? |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 22:28 |
quote: een bibs foto |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 22:31 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:18 schreef formerjellybean het volgende:Ik denk dus dat ik vanavond heel laat voor het slapen gaan het berichtje stuur , dan heb ik het even gedaan. Aan een kant wel heel spannend mijn eerste vunzige berichtje aan hem en dan afwachten maar ik moet maar zo zien de eerste stap is voor mij al een hele overwinning  Waarom uitstellen? Nu heb je nog kans dat hij meteen komt.  Verder goed bezig natuurlijk.  |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 22:34 |
heb je al wat verstuurd form? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:36 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:31 schreef MeraViglioSa het volgende:[..] Waarom uitstellen? Nu heb je nog kans dat hij meteen komt.  Verder goed bezig natuurlijk.  Omdat ik vandaag een intensief dagje heb gehad en ik even bij wil komen, en als ik het later stuur heb ik voor mezelf meer voorbereid tijd. Verder ook maar afwachten , want meneer heeft er een handje van niet te reageren en dan voor je neus te staan. |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 22:37 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:36 schreef formerjellybean het volgende:[..] Omdat ik vandaag een intensief dagje heb gehad en ik even bij wil komen, en als ik het later stuur heb ik voor mezelf meer voorbereid tijd. Verder ook maar afwachten , want meneer heeft er een handje van niet te reageren en dan voor je neus te staan. Wat als hij al slaapt? Je moet het niet té laat versturen. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:39 |
Ik heb hem trouwens meer opgegeild door op verjaardagen leuke naakte betty boop berichtjes te sturen , wat die heel grappig vond en als die jarig is heb ik sowieso voorgenomen hem zo´n leuke jaren 50 pin up kaart te sturen, maar nog nooit met woorden eigenlijk . Het rare is met hem dat hij makkelijker met woorden is als ik , ik kan uberhaupt amper een schatje uit mijn mond krijgen en dat lukt hem prima |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 22:39 |
quote: Nou dit idd, die kans wordt wel steeds groter hoe langer je wacht. En dan ga je zitten stressen omdat hij niet antwoordt terwijl hij het misschien nog heul niet heeft gezien.  Alsook: uitstel lijdt meestal tot afstel. Hoe langer je erover na gaat denken, hoe hoger de drempel wordt, etc. |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:41 |
quote: Hij kan het toch ook laat krijgen en dan sowieso een leuk vooruitzicht hebben. Ik hou het wel op een beetje christelijke tijd qua reageren maar meer dat het niet gelijk hoeft maar gewoon open en kijken wat die doet |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 22:42 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:39 schreef formerjellybean het volgende:Ik heb hem trouwens meer opgegeild door op verjaardagen leuke naakte betty boop berichtjes te sturen , wat die heel grappig vond en als die jarig is heb ik sowieso voorgenomen hem zo´n leuke jaren 50 pin up kaart te sturen, maar nog nooit met woorden eigenlijk . Het rare is met hem dat hij makkelijker met woorden is als ik , ik kan uberhaupt amper een schatje uit mijn mond krijgen en dat lukt hem prima Het kost jou ook 1 Fok pagina om er 1 te sturen Dus je stelling dat het jou moeite kost blijkt 
Je had toch al eens eerder een dergelijk berichtje naar hem gestuurd en toen een topic over geopend? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:42 |
Nee , vanavond rond 12 uur word het , en dan ben ik voor mezelf al sowieso opgelucht dat ik het gedaan heb. Ten 2e weet ik ook hoe hij is dus weet ik ook voor mezelf dat ik niet op antwoord moet blindstaren |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:45 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:42 schreef Godshand het volgende:[..] Het kost jou ook 1 Fok pagina om er 1 te sturen  Dus je stelling dat het jou moeite kost blijkt  Je had toch al eens eerder een dergelijk berichtje naar hem gestuurd en toen een topic over geopend? Nee, ik heb er geen topic over geopend en dit word mijn eerste woordelijke vunzig berichtje . Ik was het ooit eens van plan maar toen kregen we ruzie en nu heeft hij de eerste stap genomen en nu wil ik het eigenlijk terugdoen. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 22:48 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:45 schreef formerjellybean het volgende:[..] Nee, ik heb er geen topic over geopend en dit word mijn eerste woordelijke vunzig berichtje . Ik was het ooit eens van plan maar toen kregen we ruzie en nu heeft hij de eerste stap genomen en nu wil ik het eigenlijk terugdoen. Succes ermee dan en geen ruzie maken he? Tenzij goedmaaksex  |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 22:50 |
Naja het feit dat je het hier post is natuurlijk wel een stok achter de deur. Succes!  |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 22:52 |
En wat voor berichtje wordt het? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:52 |
quote: Goedmaaksex is heel belangrijk Thanks |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 22:53 |
quote: Vunzig dus  |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 22:54 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:50 schreef MeraViglioSa het volgende:Naja het feit dat je het hier post is natuurlijk wel een stok achter de deur. Succes!  Jij hebt ook nog wat goed te maken.  |
HappyGirl91 | donderdag 12 mei 2011 @ 22:56 |
quote:
quote: Ik weet niet hoor, weet überhaupt niet óf ik het zelfs zou doen, eigenlijk. Het hangt allemaal af van wat voor gevoel je erbij hebt, natuurlijk. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 22:58 |
quote: Ik denk dat ze wat nats tussen dr benen voelt...
Overigens beste lezers, doe dit niet bij je eerste dates  |
benzin | donderdag 12 mei 2011 @ 22:59 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 15:29 schreef deelnemer het volgende:Er zitten trouwens wel veel beta-mannen in dit topic die moeite hebben met versieren. Ik zie dan ook een zekere correlatie tussen beta-mannen en problemen met versieren. Conclusie, als je nu nog je vervolgopleiding moet kiezen en je overweegt iets technisch, doe dat niet. Je leert nooit meer met meiden om te gaan, je bent gedoemd om ongelukkig te zijn en het is onmogelijk om jezelf voor te stellen in niet-technische sociale gelegenheden.
Behalve het feit dat beta-mannen in omgevingen zitten waar zo weinig vrouwen zitten dat het er allemaal niet echt beter op wordt, is het ook nog gewoon zo dat vrouwen beta-mannen gewoon niet aantrekkelijk lijken te vinden. Ik vraag me af waarom niet?
SPOILER Wat betreft voorstellen etc., Ik heb er altijd moeite mee als nieuwe mensen vragen wat ik doe, omdat ik geen makkelijk en boeiend antwoord heb. En als ik mensen uitgelegd krijg wat ik doe dan kan je aan hun lichaamstaal zien dat ze het totaal niet boeiend vinden, maar dat komt gewoon omdat ze de uitdagingen en moeilijkheden niet begrijpen. Het is frustrerend om iets te doen wat 99% van de mensheid niet boeit. Er is niets zo erg als niemand kunnen vertellen wat je elke dag doet.
|
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 23:00 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:59 schreef benzin het volgende:[..] Ik zie dan ook een zekere correlatie tussen beta-mannen en problemen met versieren. Conclusie, als je nu nog je vervolgopleiding moet kiezen en je overweegt iets technisch, doe dat niet. Je leert nooit meer met meiden om te gaan, je bent gedoemd om ongelukkig te zijn en het is onmogelijk om jezelf voor te stellen in niet-technische sociale gelegenheden. Behalve het feit dat beta-mannen in omgevingen zitten waar zo weinig vrouwen zitten dat het er allemaal niet echt beter op wordt, is het ook nog gewoon zo dat vrouwen beta-mannen gewoon niet aantrekkelijk lijken te vinden. Ik vraag me af waarom niet? SPOILER Wat betreft voorstellen etc., Ik heb er altijd moeite mee als nieuwe mensen vragen wat ik doe, omdat ik geen makkelijk en boeiend antwoord heb. En als ik mensen uitgelegd krijg wat ik doe dan kan je aan hun lichaamstaal zien dat ze het totaal niet boeiend vinden, maar dat komt gewoon omdat ze de uitdagingen en moeilijkheden niet begrijpen. Het is frustrerend om iets te doen wat 99% van de mensheid niet boeit. Er is niets zo erg als niemand kunnen vertellen wat je elke dag doet.
Ligt het niet ook aan het soort type dat over het algemeen beta studies doet?
eidt oh dat zeg je ook in het tweede stukje.
Met meiden leren omgaan kan je ook op de middelbare. |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 23:00 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:56 schreef HappyGirl91 het volgende:[..] [..] Ik weet niet hoor, weet überhaupt niet óf ik het zelfs zou doen, eigenlijk. Het hangt allemaal af van wat voor gevoel je erbij hebt, natuurlijk. tuurlijk, en ook niet even zo n frontale bibs maar gewoon een beetje wazige bibs, sexy bibs . |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 23:01 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:58 schreef Godshand het volgende:[..] Ik denk dat ze wat nats tussen dr benen voelt... Overigens beste lezers, doe dit niet bij je eerste dates  wat is dat nou weer voor invulling dat ik iets nats tussen mn benen zou voelen? Alleen omdat ik eerder een leuke bibs foto zou smsen dan een vunzige sms? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 23:02 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:56 schreef HappyGirl91 het volgende:[..] [..] Ik weet niet hoor, weet überhaupt niet óf ik het zelfs zou doen, eigenlijk. Het hangt allemaal af van wat voor gevoel je erbij hebt, natuurlijk. Heb je weleens een relatie gehad, want bij hem en mij speelt ook dat we een poosje elkaar kennen en dan ga je meer van dat soort dingen doen. Of niet dat kan natuurlijk ook . |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 23:03 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:01 schreef missyB het volgende:[..] wat is dat nou weer voor invulling dat ik iets nats tussen mn benen zou voelen? Alleen omdat ik eerder een leuke bibs foto zou smsen dan een vunzige sms? Ging het over jou? Nope... |
missyB | donderdag 12 mei 2011 @ 23:04 |
quote: Mijn excuses ik dacht dat je mij daarmee bedoelde, vond het dus al zo raar |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 23:05 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:00 schreef -Strawberry- het volgende:Ligt het niet ook aan het soort type dat over het algemeen beta studies doet? Mja, laten we wel wezen. In de regel staan beta's nu niet bepaald bekend om hun sociale vaardigheden.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-05-2011 23:06:52 ] |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 23:06 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:59 schreef benzin het volgende:[..] Ik zie dan ook een zekere correlatie tussen beta-mannen en problemen met versieren. Conclusie, als je nu nog je vervolgopleiding moet kiezen en je overweegt iets technisch, doe dat niet. Je leert nooit meer met meiden om te gaan, je bent gedoemd om ongelukkig te zijn en het is onmogelijk om jezelf voor te stellen in niet-technische sociale gelegenheden. Behalve het feit dat beta-mannen in omgevingen zitten waar zo weinig vrouwen zitten dat het er allemaal niet echt beter op wordt, is het ook nog gewoon zo dat vrouwen beta-mannen gewoon niet aantrekkelijk lijken te vinden. Ik vraag me af waarom niet? SPOILER Wat betreft voorstellen etc., Ik heb er altijd moeite mee als nieuwe mensen vragen wat ik doe, omdat ik geen makkelijk en boeiend antwoord heb. En als ik mensen uitgelegd krijg wat ik doe dan kan je aan hun lichaamstaal zien dat ze het totaal niet boeiend vinden, maar dat komt gewoon omdat ze de uitdagingen en moeilijkheden niet begrijpen. Het is frustrerend om iets te doen wat 99% van de mensheid niet boeit. Er is niets zo erg als niemand kunnen vertellen wat je elke dag doet.
Nouja als iemand graag iets technisch wilt doen qua opleiding zou ik het hem echt niet afraden hoor. Dat je minder vrouwen tegenkomt tijdens je studie is een feit, maar er is ook nog zoveel te doen naast die studie dat je dat prima moet kunnen compenseren.
En als jij op een leuke, enthousiaste manier kan vertellen over wat jij doet, dan vind ik het 9 van de 10 keer leuk om ernaar te luisteren. Het onderwerp an sich is misschien niet heel boeiend, maar jij kan het zelf wel boeiend proberen te brengen. Als je dat nooit doet is dat natuurlijk lastig, maar oefening baart kunst.
Nou weet ik niet precies wat een beta-man is, maar als jij jezelf in dat hokje stopt terwijl je tegelijkertijd dat hokje als negatief ziet verpest je het al een beetje voor jezelf. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 23:06 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:05 schreef Techno het volgende:[..] Mja, laten wel wezen. In de regel staan beta's nu niet bepaald bekend om hun sociale vaardigheden. Toch zijn vele beroemde natuurkundigen/scheikundigen gewoon getrouwd geraakt 
Feynman, Einstein, Curie, Hawking. Allemaal aan de man/vrouw. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 23:08 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:06 schreef Godshand het volgende:Toch zijn vele beroemde natuurkundigen/scheikundigen gewoon getrouwd geraakt  Feynman, Einstein, Curie, Hawking. Allemaal aan de man/vrouw. Ik zeg toch ook niet dat het onmogelijk is? Overigens ben ik zelf ook meer beta dan alpha qua opleiding.  |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 23:09 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:06 schreef Godshand het volgende:[..] Toch zijn vele beroemde natuurkundigen/scheikundigen gewoon getrouwd geraakt  Feynman, Einstein, Curie, Hawking. Allemaal aan de man/vrouw. Einstein was wel redelijk (sociaal) gestoord, zeggen ze. Toch?  |
-Strawberry- | donderdag 12 mei 2011 @ 23:10 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:05 schreef Techno het volgende:[..] Mja, laten we wel wezen. In de regel staan beta's nu niet bepaald bekend om hun sociale vaardigheden. Dat bedoel ik. Maar dat komt niet door de studiekeuze, daarvoor waren ze waarschijnlijk ook al zo. |
Godshand | donderdag 12 mei 2011 @ 23:10 |
quote: Xou het niet weten. Wel was hij wel zo'n typische verstrooide professor scheen. |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 23:11 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 22:59 schreef benzin het volgende:[..] Ik zie dan ook een zekere correlatie tussen beta-mannen en problemen met versieren. [..] Behalve het feit dat beta-mannen in omgevingen zitten waar zo weinig vrouwen zitten dat het er allemaal niet echt beter op wordt, is het ook nog gewoon zo dat vrouwen beta-mannen gewoon niet aantrekkelijk lijken te vinden. Ik vraag me af waarom niet? Klopt inderdaad. Het is inderdaad niet een handige omgeving voor mannen die niet van nature alpha zijn.
Op de opleiding zitten nauwelijks vrouwen en later als je gaat werken zit je nog steeds tussen de mannen. Daarnaast zijn de mannen om je heen meestal ook niet het alpha type, waardoor je een gebrek hebt aan goede rolmodellen om je heen. Toch een van de belangrijke onderdelen van hoe de meeste jongens het omgaan met vrouwen leren, namelijk het gedrag kopieren van vrienden.
Natuurlijk geeft het wel een goed inkomen en een hoge baanzekerheid, dus zo slecht is deze keuze nou ook weer niet. Maar ga dan alsjeblieft wel bij een studentenvereniging en heb vrienden buiten je studie. |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 23:12 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:10 schreef -Strawberry- het volgende:Dat bedoel ik. Maar dat komt niet door de studiekeuze, daarvoor waren ze waarschijnlijk ook al zo. Dat ze voor die tijd zo waren ben ik met je eens, maar juist daardoor zullen ze ook eerder voor een technische dan een sociale (of andere alpha/gamma) studie kiezen lijkt me? |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 23:16 |
Met andere woorden misschien word je wel superberoemd als een wetenschapper maar je datingleven zuigt. |
MeraViglioSa | donderdag 12 mei 2011 @ 23:17 |
Kan iemand deze boerentrien even uitleggen wat nou precies alpha/beta/gamma is? |
Supersoep | donderdag 12 mei 2011 @ 23:18 |
Hebben we het over alpha/beta studies of alpha/beta mannen? |
#ANONIEM | donderdag 12 mei 2011 @ 23:18 |
quote: Op donderdag 12 mei 2011 23:17 schreef MeraViglioSa het volgende:Kan iemand deze boerentrien even uitleggen wat nou precies alpha/beta/gamma is? Dit biblebelt meisje is ook benieuwd naar hoe de rest deze termen definieert. Google is zo onpersoonlijk, jwz.  |
formerjellybean | donderdag 12 mei 2011 @ 23:19 |
alpha mannetje is de leider van het groepje , dat weet ik , beta niet en gamma is een winkel  |
dyna18 | donderdag 12 mei 2011 @ 23:19 |
qua studie zijn alpha de sociale en talen studies. Beta zijn de meer wiskunde, natuurkunde en IT studies.
Nog enige verwarring over gedrag, want in mijn post bedoelde ik met alpha het dominante alpha mannentje die goed in staat is om met vrouwen om te gaan. |