quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:47 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik heb altijd van die eenzijdige klikken.
Ja, je hebt ook wel gelijk - ik bedoelde eigenlijk meer niet-representatief in de zin van het feit dat ik bijvoorbeeld dingen die de meeste vrouwen kansloos zouden vinden schattig vindquote:Op donderdag 12 mei 2011 15:43 schreef minibeer het volgende:
[..]
Dat lijtk me juist wel representatief
Het komt ook nauwelijks tot een serieus gesprek hierover. Het nivo ligt te laag.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:44 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Hier kan dat sowieso niet opgelost worden, en ze posten genoeg dingen die andere mensen logischerwijs voor het hoofd stoten. Moeten we dan alleen maar poeslief en aardig blijven omdat ze zo zielig zijn?
Die serieuze gesprekken zijn allemaal al een keer gevoerd. Er wordt alleen niks mee gedaan en even later komen ze weer hetzelfde riedeltje afdraaien. Dus daar wordt ook niets mee opgeschoten lijkt me.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:51 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Het komt ook nauwelijks tot een serieus gesprek hierover. Het nivo ligt te laag.
Ik zal even een voorbeeld aanhalen van iets wat jij arrogant vindt. Even opletten. Plaats jezelf even uit JOUW gesloten visie dat alles en iedereen die kritisch reageren, zogenaamd zich niet kunnen inleven.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:29 schreef deelnemer het volgende:
Wel veel arrogante posten van mensen die menen dat hun voorkeur beter is dan die van anderen. Weinig begrip voor problemen van mensen, als je ze niet zomaar kan begrijpen of oplossen.
Ja, en deze discussie is al heel vaak gevoerd. Schiet ook niks op. Negeer ze gewoon of negeer ze niet als je je geroepen voelt om te reageren (dat is alleen deelnemer dus). Dan zijn ze zo weg.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:52 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Die serieuze gesprekken zijn allemaal al een keer gevoerd. Er wordt alleen niks mee gedaan en even later komen ze weer hetzelfde riedeltje afdraaien. Dus daar wordt ook niets mee opgeschoten lijkt me.
In therapie is dat niet anders hoor. Sessies lopen jaren. Jullie hebben een verkeert verwachtingspatroon. De vraag is of je bereid bent er dieper in door te dringen, maar daarvoor ligt het nivo te laag. Je moet dus proberen je in te leven in de frustratie die eraan ten grondslag ligt. Je bent niet eens oud genoeg om zulke lange frustraties te kennen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:52 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Die serieuze gesprekken zijn allemaal al een keer gevoerd. Er wordt alleen niks mee gedaan en even later komen ze weer hetzelfde riedeltje afdraaien. Dus daar wordt ook niets mee opgeschoten lijkt me.
Dit topic is geen therapie die jaren gaat lopen. Daarom handelen we daar ook niet naar. Ik denk daarom dat jouw verwachtingspatroon nogal krom is, maar enige zelfreflectie bezit je volgens mij niet.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:55 schreef deelnemer het volgende:
[..]
In therapie is dat niet anders hoor. Sessies lopen jaren. Jullie hebben een verkeert verwachtingspatroon. De vraag is of je bereid bent er dieper in door te dringen, maar daarvoor ligt het nivo te laag. Je moet dus proberen je in te leven in de frustratie die eraan ten grondslag ligt. Je bent niet eens oud genoeg om zulke lange frustraties te kennen.
Catbert, geloof me jij dit soort dingen niet begrijpt.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:39 schreef Catbert het volgende:
[..]
God, gaat er weer een lopen janken. Je zal ook eens kritiek krijgen zeg, reageer je in het echte leven ook zo?
Ga jij ze dan lekker helpen met dat hoge niveau van jou. Dat overigens echt enorm van je post afstraalt, nee echt.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:55 schreef deelnemer het volgende:
[..]
In therapie is dat niet anders hoor. Sessies lopen jaren. Jullie hebben een verkeert verwachtingspatroon. De vraag is of je bereid bent er dieper in door te dringen, maar daarvoor ligt het nivo te laag. Je moet dus proberen je in te leven in de frustratie die eraan ten grondslag ligt. Je bent niet eens oud genoeg om zulke lange frustraties te kennen.
Net als de eerdere opmerking van catbert, waarheid als een koe maar al zo vaak gezegd en lang niet zo gemakkelijk als het klinkt. probeer eens niet aan een roze olifant te denken. je ziet een meisje (of bent/gaat ermee in gesprek) en je moet opeens niet meer denken aan alles wat mis kan gaan? dat is gewoon heel erg moeilijk, jezelf dwingen relaxed te zijn is zowat onmogelijkquote:Op donderdag 12 mei 2011 15:55 schreef Djieluh het volgende:
Ik vind dat er teveel over wat nagedacht over alles. Je moet niet gaan denken van, als ik nu dit doe? zal er dan dit gebeuren?
Dus, gewoon relax en niet te zeer op zoek zijn. Dat voelen, zien en ruiken de dames van 10 kilometer afstand. Rechtop lopen en lachen.
en als je ontevreden over jezelf bent?quote:Oh en misschien ook nog een zin die wel van toepassing is: Be yourself, everyone else is already taken.
Het idee is dus dat hier geen ruimte is voor deze mensen. Omdat er therapieen bestaan, moeten die mensen zich daartoe beperken. Dat is een afschuif tactiek. Zodat je zelf de ruimte krijgt het alleen te hebben over de dingen die jij aantrekkelijk vindt. Kan alles wat daar niet in past even opdonderen dus.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:57 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Dit topic is geen therapie die jaren gaat lopen. Daarom handelen we daar ook niet naar. Ik denk daarom dat jouw verwachtingspatroon nogal krom is, maar enige zelfreflectie bezit je volgens mij niet.
Je maakt even een denkfout. Valt me van je tegen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:00 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Het idee is dus dat hier geen ruimte is voor deze mensen. Omdat er therapieen bestaan, moeten die mensen zich daartoe beperken. Dat is een afschuif tactiek. Zodat je zelf de ruimte krijgt het alleen te hebben over de dingen die jij aantrekkelijk vindt. Kan alles wat daar niet in past even opdonderen dus.
Lees zijn inbreng in elk topic even. Je gaat zien dat zoiets vooralsnog minder effect heeft gehaddan posts van mij of andere kritische gebruikers. Het was voornamelijk semi-analytisch gezweefteef, om heel eerlijk te zijn.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:02 schreef Spork het volgende:
ik ben het eigenlijk wel een beetje met deelnemer eens
Nice.quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:55 schreef Djieluh het volgende:
Oh en misschien ook nog een zin die wel van toepassing is: Be yourself, everyone else is already taken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb niet de intentie om dezelfde langspeelplaat keer op keer af te draaien. Ik hoop mensen te kunnen helpen. Maar wel mensen die ook te helpen zijn. Ik vind Benzin hoewel hij wel een scheiterd is een sympathiek type die ik ook graag zie verbeteren. Ik ben alleen MLIG en Richard gewoon compleet zat, dat is iedere keer hetzelfde verhaal waarbij ze alleen reageren op reacties die wat zij melden ondersteunen (en als ze dit niet doen, dan verdraaien).quote:Op donderdag 12 mei 2011 15:42 schreef Spork het volgende:
dat antwoord kent iedereen nou wel
je hebt wel gelijk hoor, maar als je alleen maar dat soort dingen roept heb je hier toch ook niks te zoeken? ik snap nog steeds niet wat jou motief is om hier te posten, het lijkt wel of je jezelf aan ons probeert op te halen door stoer en alwetend te doen zonder eigenlijk bij te dragen aan het topic
Ik begrijp het prima. Jij komt iedere keer binnewaggelen als er weer een keer een "vrouw onder vuur" licht, die kom je dan als witte ridder redden van die grote boze Catbert. Dat deed je bij Lanter ook continue, en nu doe je het gewoon weer. Je denkt dat je met je gezweefteef hier bij de vrouwen kunt scoren. Nou leef je uit knulquote:Op donderdag 12 mei 2011 15:57 schreef deelnemer het volgende:
Catbert, geloof me jij dit soort dingen niet begrijpt.
Het is interessant om te kijken hoe het zich ontwikkeld, want er gebeurt wel veel. Voor mij is het zeker de moeite waard en ik ervaar het niet als storend.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:03 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Je maakt even een denkfout. Valt me van je tegen.
Er is namelijk sinds het begin al ruimte voor deze mensen, maar die ruimte kent duidelijk beperkingen. Ik zeg net dat jouw vergelijking met een echt therapeutisch traject krom slaat, omdat je hier niet kan verwachten dat mensen hier jaar na jaar zonder enige vooruitgang worden geholpen.
Dat is een krom verwachtingspatroon, precies datgene waar jij anderen van beschuldigt. Nog krommer lijkt het feit te zijn dat jij geen enkele verantwoordelijkheid lijkt te leggen bij deze mensen. Verklaar dat eens.
Er is voldoende ruimte voor mensen die om wat voor'n reden een spiegel willen die hun kan vertellen wat er fout gaat in hun aanpak wat betreft hun advances naar het andere geslacht. Als je echter niks doet met deze informatie of nog erger mensen die je proberen te helpen voor 'dom' uitmaakt dan heb je hier niks te zoeken. Dan zet je maar een langspeelplaat met een zelfingesproken tekst en een diagonale kras op.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:00 schreef deelnemer het volgende:
Het idee is dus dat hier geen ruimte is voor deze mensen. Omdat er therapieen bestaan, moeten die mensen zich daartoe beperken. Dat is een afschuif tactiek. Zodat je zelf de ruimte krijgt het alleen te hebben over de dingen die jij aantrekkelijk vindt. Kan alles wat daar niet in past even opdonderen dus.
Ik onderschat niks. Ik erken bestaande problemen, maar dat geeft je nog geen vrijbrief om steeds in cirkels je beklag te doen. Je hebt nog steeds een stukje eigen verantwoordelijkheid om even te bezien wat je nu precies aan het doen bent. Om dan de schuld te leggen bij mensen die het eerst vol moed proberen, en daarna toch inzien dat het nutteloos blijkt, is nogal raar.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:10 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Welke verantwoordelijkheid. Om er gematigder over te posten. Het mag best wat worden gematigd. Maar dat postgedrag wordt ook gestimuleerd door mensen die het voortdurend de strijdt mee aangaan, zich er niet in willen verdiepen en het onderschatten.
Ik wil beter stilstaan bij die mensen in dit topic. Eerst begrijpen en niet roepen: doe wat mensen doen zonder jou probleem en je bent klaar. Het zijn narcistische betweters zoals jij die dat onmogelijk maken.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:08 schreef Catbert het volgende:
Ik begrijp het prima. Jij komt iedere keer binnewaggelen als er weer een keer een "vrouw onder vuur" licht, die kom je dan als witte ridder redden van die grote boze Catbert. Dat deed je bij Lanter ook continue, en nu doe je het gewoon weer. Je denkt dat je met je gezweefteef hier bij de vrouwen kunt scoren. Nou leef je uit knul
Is toch niks raars aan? Je zegt zelf dat ze er leuk uitzag, dus waarom zou je dat niet mogen zeggen, dan? Altijd leuk, toch, een gemeend complimentje ontvangen?quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:16 schreef Spork het volgende:
ok, serieuze en ontopic vraag (die ik opzettelijk 'n beetje vaag hou want ik ken best veel mensen die hier ook komen en ik wil liever niet dat ze me herkennen uit mijn verhaal)
laatst zat ik op een site waar je kan bijhouden welke boeken je hebt gelezen, en een boek dat ik net uit had was maar door 1 iemand anders gelezen en zelfs door haar toegevoegd op de website
het was een boek over een specifiek onderwerp mbt uiterlijk (laten we zeggen punkers, was niet zo maar als voorbeeld) en zij zag er zelf ook zo uit
ik had dat boek gekocht uit interesse en dat zij hem daar toevoegde zal ook niet zonder reden zijn... verder zag ze er op haar profiel foto ook heel leuk uit
is het dan raar om haar eens een berichtje te sturen en zo een beetje in contact te komen? bijv gewoon een opmerking over dat zij dat boek had toegevoegd en iets leuks over haar foto zeggen ofzo? of zouden meisjes dit opdringerig vinden... op fok zie je altijd van die losers die bij willekeurige meisjes in fotoboeken reacties achterlaten dus ik vraag me altijd af of een meisje zich daardoor gevleid voelt of daar juist niet op zit te wachten
Dan doe jij dat uit pure interesse, want wij hebben het wel al begrepen volgens onze maatstaven, en word je daarin persoonlijk gefrustreerd door andere gebruikers. Betekent nog niet dat wij het fout hebben, jij kan alleen moeilijker je amateur-psycholoog hobby minder goed uitoefenen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:18 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ik wil beter stilstaan bij die mensen in dit topic. Eerst begrijpen en niet roepen: doe wat mensen doen zonder jou probleem en je bent klaar. Het zijn narcistische betweters zoals jij die dat onmogelijk maken.
Straw is de grote uitzondering, die wel probeert deze mensen te begrijpen en er respectvol mee omgaat. Daar kan de rest nog veel van leren.quote:Op donderdag 12 mei 2011 16:17 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Ik onderschat niks. Ik erken bestaande problemen, maar dat geeft je nog geen vrijbrief om steeds in cirkels je beklag te doen. Je hebt nog steeds een stukje eigen verantwoordelijkheid om even te bezien wat je nu precies aan het doen bent. Om dan de schuld te leggen bij mensen die het eerst vol moed proberen, en daarna toch inzien dat het nutteloos blijkt, is nogal raar.
Strawberry heeft vol liefde en begrip maandenlang op besloten wijze MLIG geprobeert te helpen. Geen resultaat. Hij blijft hetzelfde, het wordt alleen maar erger. Waarom? Hij neemt zelf z'n verantwoordelijkheid niet in deze. Dat is prima, maar dan is het de fout van jou om ons dan wel een soort van verantwoordelijkheid op te leggen. Het komt van beide kanten of het komt er gewoon helemaal niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |